Neredekal Öneriyor
TV reklamımızda gördüğün o muhteşem otellerin hepsi bu sayfada. Covid-19'a karşı hijyen önlemleri alan, 3 gün öncesinden iptal hakkı ve çok avantajlı fiyatlar sunan bu otellerde muhteşem bir tatil seni bekliyor.
Sadece Neredekal'da

Assos Eden Gardens

Çanakkale, Assos
8.3
Her şey Dahil
 • Çocuk Dostu
 • Denize Sıfır
 • Kaydıraklı Havuz
 • Mavi Bayraklı
325 TL
'den
başlayan fiyatlarla
Kredi kartına 6 taksit
Sadece Neredekal'da

Antique Beach & Bungalow

Çanakkale, Assos
9.0
Oda Kahvaltı
 • Ahşap Konstrüksiyon
 • Kum Plaj
 • Alakart Restoran
 • Veranda
750 TL
'den
başlayan fiyatlarla

Begovina Beach Hotel

Muğla, Marmaris
9.3
Oda & Kahvaltı
 • Çocuk Dostu
 • Denize Sıfır
650 TL
'den
başlayan fiyatlarla

MDC Cave Hotel

Nevşehir, Kapadokya
9.8
 • Çocuk Dostu
 • Hayvan Dostu
 • Balayı Oteli
635 TL
'den
başlayan fiyatlarla

Neredekal Öneriyor

Büyük şehirlerin kalabalığından sıkılan, kendilerine daha sakin ve huzurlu yer arayan insanlar ilk fırsatta kendilerini deniz kenarına atıyorlar. Burada dinlenebileceği, yılın stresini atabileceği vakitler geçirmek için bir süre konaklayabilirsiniz. Tatil seçenekleri sayesinde tüm yıl boyunca yaşadığınız stresi atabilirsiniz. Yoğun çalışma hayatı, stresli ve kalabalık büyük şehirlerde yaşayan insanlar rotasını direkt sahil kenarına çeviriyorlar. Buralarda deniz, kum, güneş üçlüsüne doyabileceğiniz vakitler geçirmeniz için sizlere birçok tatil fırsatı sunuluyor. Otellerin erken dönemlerde yaptığı yaz tatili fırsatları sayesinde sizlere uygun fiyatlara lüks hizmetleri sunuyorlar. Genelde Ege ve Akdeniz bölgesinde yoğunluk yaşanan yaz döneminde, gitmeden önce sizlere sunulan bu erken rezervasyon avantajından faydalanabilirsiniz. Kış mevsiminde de son yıllarda daha çok gözde olan Uludağ, Kartalkaya, Erciyes gibi kayak merkezleri öne çıkmaya başladı. Kış tatilinde rotasını burada oluşturanlar için birçok tatil fırsatları sunuluyor. Kayak merkezinde ki oteller misafirlerine özel kayak eğitimi veren firmalarla anlaşma yapabiliyor. Böylelikle hem kayak dersi alabilir, hem de bu heyecanlı spor dalını yapmış olursunuz. Tatil anlayışı bazı insanlar için kültürel gezilerden oluşuyor. Bu tür geziler içinde sizlere çok güzel turlar hazırlayan işletmeler oluyor. Dilerseniz bu firmalardan yararlanabilir, dilerseniz rotanızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Kültürel geziler için gittiğiniz şehirlerde kendi bütçenize uygun mutlaka konaklama seçeneği görebilirsiniz.

Tatil Otelleri

Tatil anlayışı herkese göre değişebilen bir tanım oluyor. Kimisi tatil dediğin de yaz tatilini, deniz kum ve güneşi betimleyebilir. Kimi için tatil kış tatilinden, kayaktan ibaret olabilir. Bazı insanlar için de kültürel gezilerden oluşan bir program tatil seçeneği olarak değerlendiriliyor. Her düşünceye ve her tercihe uygun tatil otelleri bulunuyor. Tatil otelleri içerisinde her bütçeye uygun seçenekler görebilirsiniz. Bunlar içerisinde 5 yıldızlı oteller, butik oteller, pansiyonlar ve apartlar gibi seçenekler görebilirsiniz. İslami düşünce kesimine de hitap eden islami oteller, muhafazakar otelleri de görebilirsiniz. Bu otellerin sizlere sunduğu tatil kampanyaları avantajından faydalanabilirsiniz. 5 yıldızlı otellerde benimsenen konsept genelde her şey dahil sistemi oluyor. Bu konseptle her ihtiyacınızı otel içerisinde ücretsiz giderebilirsiniz. Daha sakin ve huzurlu tatil anlayışı olanlar için butik oteller seçeneğini tercih edebilirsiniz. Bu butik otellerin şirin mimari görünüşleri sizleri etkileyebilir. Butik oteller genelde modern dizayn edilmiş tesisler oluyor. Bunların bahçelerinde rengarenk çiçekler görebilirsiniz. Ucuz tatil fırsatı arıyorsanız sizler için daha ekonomik olabilecek pansiyonlar ve apartları tercih edebilirsiniz. Bu apartlarda kalabalık arkadaş gruplarıyla konaklamanız halinde grup indirimlerinden de faydalanabilirsiniz. Apartlar ve pansiyonların içerisinde genelde sabah kahvaltıları ücretsiz sunulan hizmetler içerisinde oluyor. Evlilik gibi yeni bir hayata başlayan yeni evli çiftler içinde balayı otelleri gibi bir seçenek görebilirsiniz. Balayı tatilinizi bu otellerde geçirebilir, sizler için hazırlanan balayı odalarında keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Tatilinizde konakladığınız tesislerin hizmetleri genel hatlarıyla bu şekilde olabilir. Bu konaklamak istediğiniz tesise göre değişiklik gösterebilir.

Tatil Fiyatları

Yılın stresini atabileceğiniz vakitler olan bu tatil dönemlerinde ekonominizi sarsmamak ilk hedefiniz olabilir. Her bütçeye uygun ekonomik tatil seçenekleri görebilirsiniz. Tatil fiyatları genelde bölgeden bölgeye değişiklik gösterebilen fiyatlar oluyor. Ucuz tatil yerleri arayışında olanlar için daha sakin tatil beldelerini ziyaret edebilirler. Buralarda hem daha uygun fiyatlara konaklayıp hem sakin bir tatil geçirirler. Konakladığınız otellerin fiyatları ise birkaç faktör üzerinde değişiklik gösteriyor. Bunların başında konakladığınız otelin yıldız sayısı önemli bir etken oluyor. Otelin yıldız sayısı arttıkça hizmetleri de artıyor. Beş yıldızlı otellerde belirlenen her şey dahil konsepti fiyat faktörünü etkileyen etkenler arasında görülüyor. Konakladığınız otelin konumu ise tatil fiyatının belirlenmesinde oldukça etkili oluyor. Otelin konum olarak merkezi bir yerde olması, manzarasının bulunması ve popüler tatil beldesinde olması da fiyatı etkileyen bir diğer önemli etken oluyor. Ucuza tatil fırsatları arasında sizlere sunulan erken rezervasyon avantajı da fiyatı etkileyen önemli bir etken oluyor. Erken rezervasyonla tatilinizi erken dönemlerde belirlemeniz halinde daha uygun fiyatlara tatil dönemi geçirebilirsiniz. Tatil fiyatlarının belirlenmesinde bir diğer önemli etken de tatil yapmak istediğiniz dönem oluyor. Yaz mevsiminde yazlık yerlerde yoğunluk yaşanması, kış mevsiminde dağlarda yaşanan yoğunluk sebebiyle konaklamak istediğiniz tesislerde fiyat farklılıkları görülebilir. Bunlar tatilinizin fiyatlarını belirleyen faktörler olarak değerlendirilebilir.

Tatil Yerleri

Ülkenin her bir alanı gezilecek birçok noktası bulunan yerleri içeriyor. Tatil anlayışınıza göre sizler için en uygun ekonomik otel seçeneklerini görebilirsiniz. Yaz tatili için ülkenin trend noktası haline gelen Akdeniz ve Ege kıyılarını tercih edebilirsiniz. Buralarda deniz, kum, güneş üçlüsüne doyabileceğiniz vakitler geçirirken harika anılarda biriktirebilirsiniz. Popüler tatil beldeleri içerisinde olan Alaçatı?da düzenlenen festivallere katılabilir, Bodrum?un ünlü beachlerin de plaj partileriyle tatilinizi doruklarda yaşayabilirsiniz. Yemyeşil ormanlar içerisinde sakin ve doğa ile başbaşa tatil geçirmek isteyenler için rotasını Karadeniz'e çevirebilir. Tatil yerleri içerisinde bulunan bu iki gözde bölge yaz mevsiminde en çok yoğunluk yaşayan bölgeler arasında bulunuyor. Kültürel geziler şeklinde tatilini geçirmek isteyenler için; Mardin, Adıyaman gibi her yıl yerli ve yabancı turist akınına uğrayan geçmişte medeniyet beşiği olan bölgeler tercih edilebilir. Buralarda kültürel geziler yaparken şehrin muhteşem mimari görüntülerini fotoğraf çekebilir, anılarınıza ekleyebilirsiniz. En uygun tatil fırsatlarını yakalamak için erken rezervasyon seçeneklerini değerlendirerek istediğiniz bölgede ve otel çeşidinde konaklayabilirsiniz. Bütçenize uygun olan alternatiflere göz gezdirerek ucuz tatil fırsatını yakalayabilirsiniz. Her bütçeye uygun seçenekler görebileceğiniz tatil bölgeleri içerisinde size en uygun oteli seçerek tatilinize başlayabilirsiniz.