Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Erdemli Otelleri

Erdemli için {{ (filteredHotels).length}} / 100 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Erdemli Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Silifke, Erdemli ve Mersin güzergâhı, yaz aylarında çam ağaçlarının altında kamp yapma hayali kuranlara hitap ediyor.

Bir tarafınızın hep deniz olduğu bu coğrafyada, Mersin Erdemli tarihi ve doğal güzellikleri ile ön plana çıkıyor. Güneydoğu Bölgesi'nden ve Akdeniz'den gelen birçok gezginin tercih ettiği bu yöre farklı kategorilerde Mersin Erdemli otelleri ile en iyi hizmeti veriyor.

Kızkalesi gibi ülkemizin en güzel tarihi yapılarından birini de bünyesinde barındıran Mersin Erdemli'de, tesisler daha çok deniz kenarında yer alıyor. Tatil otellerinden apartlara, butik otelden pansiyona her çeşit konaklama tesisini bulabileceğiniz Mersin Erdemli, yollara vurmak isteyenlerin, beş yıldızlı otellerden haz etmeyenlerin tek adresi...

Mersin Erdemli otel fiyatları, tesislerin kalitesine göre farklılık göstermekle birlikte yaz aylarında biraz daha artış gösteriyor. Lüks tesislere pek rastlanmayan Mersin Erdemli'de otel fiyatlarının komşusu Antalya'ya oranla yılın her döneminde daha uygun olduğunu söylemek mümkün.

Mersin Erdemli otellerinde konaklarken, Göksü Deltası'nda doğru uzanın ve kuş gözlemleyin, Taşucu'ndaki Amfora Müzesi'ndeki batık gemilerden çıkan amforaları görün, gün batarken Kızkalesi'ne bakın...

Doğa ile bir arada, sakin, gürültüden uzak bir tatil yapmak isteyenler için Erdemli otelleri uygun fiyatlar ve rahat bir konaklama sunuyor.

Mersin'in Erdemli ilçesi, yeşille mavinin iç içe geçtiği eşsiz doğası ve kaliteli otelleri ile son yıllarda Doğu Akdeniz'in popüler tatil bölgelerinden biri oldu. Doğa ile bir arada, sakin, gürültüden uzak bir tatil yapmak isteyenler için Erdemli otelleri uygun fiyatlar ve rahat bir konaklama sunuyor.

Erdemli otelleri çoğunlukla Kızkalesi ve Mersin Ayaş'ta yer alıyor. Daha çok tatil oteli, motel, pansiyon ve apart otel kategorisinde teisislerin bulunduğu Erdemli'de otel fiyatları da her bütçeye uygun, farklı seçenekler sunuyor tatilcilere.

Erdemli otel fiyatları yaz aylarında diğer dönemlere göre daha yüksek fakat haziran, temmuz ve ağustos aylarında dahi Erdemli'de ucuz fiyatlarla konaklama yapmak mümkün. Yaz aylarında gecelik ortalama 40-50 TL'den başlayan Erdemli otel fiyatları kış aylarında 25-30 TL'ye kadar düşüyor. Bu fiyatlara hemen her otelde kahvaltı da dahil oluyor.

Seçeceğiniz odaya ve konaklama tipine göre farklılık gösteren Mersin Erdemli'de otel fiyatları özellikle kalabalık aileler ve arkadaş grupları için de oldukça ideal. Hem rahat hem de ekonomik bir tatil yapmak için Erdemli'deki oteller doğru adres.

Erdemli 2017 otel fiyatları geçtiğimiz yıllara göre hemen hemen aynı seviyelerde. Fiyatlar genellikle yıl içinde sezona göre farklılık gösteriyor. Eğer tatilinizi Mersin Erdemli'de geçirmeyi düşünüyorsanız 2017 Erdemli otel fiyatlarını inceleyerek tatil bütçenizi oluşturabilirsiniz.

Erdemli Hakkında

Erdemli, Akdeniz Bölgesi'nde Mersin iline bağlı bir ilçedir. Erdemli'nin yüzölçümü 2.078 kilometre karedir. Erdemli, kuzeyde Konya, güneydoğuda Akdeniz, güneyde Silifke ile çevrilidir.

Erdemli, Akdeniz kıyısı boyunca uzanan dar bir ova şeridiyle bunun hemen gerisinde dik bir duvar gibi yükselen dağlardan oluşur. Erdemli'nin en önemli akarsuları; Alata ve Lamas çayıdır. Akarsuların taşıdığı alüvyonların oluşturduğu sulak ve verimli ovalar Erdemli kıyı şeridi boyunca kesintisiz bir şekilde uzanır. Erdemli'nin düzgün kıyılarında ince kumlu doğal plajlar yer alır.

Erdemli'de, başlıca ekonomik faaliyer tarımdır. Erdemli'nin sıcak ve nemli kıyı şeridinde sebze ve turunçgil üretimi yapılır. Erdemli'nin rüzgar almayan sıcak yerlerinde muz yetiştirilir. Erdemli'de turunçgil bahçelerinin yarıdan fazlasında limon üretilir. Erdemli'ye sonbahar ve kış aylarında mevsimlik iş göçü olur. Erdemli'de kıyıdan uzaklaşıldıkça, Akdeniz bitkilerinin yerini, öteki meyve türleri alır. Erdemli'de sulanabilen yerlerde elmacılık yapılır. Erdemli'de dağlık kesimlerde hayvancılık yapılır. Erdemli'de kıyı kesiminde balıkçılık ve son yıllarda önem kazanan turizm geçim kaynağıdır. Erdemli'de geleneksel el sanatları köylerde yaşamını sürdürmektedir.

1953'te Silifke'nin Yağlıca ve Mersin'in Elvanlı Bucakları'nın birleştirilmesiyle oluşturulan ilçenin merkezi olan Erdemli kentidir. Erdemli'nin kıyı kesimindeki iş imkanları dağlık kesimden buraya göçü arttırmıştır. Erdemli, Alata Çayı'nın ağzındaki ovanın batı kenarında yer alır. Mersin-Silifke karayolu üzerinde ve Mersin'e 35 km. uzaklıktadır. Turunçgil ve muz tarlaları arasında güzel bir görünümü olan Erdemli'de dokuma, konfeksiyon, ambalajlama tesisleri yer almaktadır. Erdemli'de bir devlet hastanesi yer almaktadır.

Erdemli sınırları içinde Korykos antik kentinin kalıntıları yer almaktadır. Kızkalesi, Erdemli'deki antik kentin karşısında yer almaktadır. Yörenin tarihsel buluntuları Erdemli Müzesi'nde sergilenmektedir. Erdemli Belediyesi 1954 yılında kurulmuştur.

Erdemli, tarihi dokusu ve doğal güzellikleri tatilcilerini beklemektedir.

Erdemli otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Meltem Otel Kızkalesi
Meltem Otel Kızkalesi

-

Yemekler harika

Biz 5 gün kaldık. Çok beğendik, yemekler harika, Vedat Bey bizimle çok ilgilendi. Odalar konforlu, temiz. Denize çok yakın. Anlayacağınız 5 yıldızlı otelden farkı yok. En kısa zamanda ailem ile tekrar gideceğim. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Noma Hotel
Noma Hotel

-

Yemekleri süper

Yemekleri süper, çalışanları güler yüzlü, gelip rahatlıkla kalabileceğiniz güzel bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmiye Otel Mersin
Palmiye Otel Mersin

-

Samimi ve temiz

Samimi ve temiz hizmetin vazgeçilmez adresi Palmiye Otel Mersin. İşletmecisi ellerinden geleni yapıyor. akşamları bol eğlence var, ailece Kızkalesi'nde kalacağınız tek güvenilir adres. Teşekkürler Aydemir Bey ve ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Otel & Restaurant
My Otel & Restaurant

-

Odalar çok ferah

Tatildeki eviniz sloganı tam anlamıyla oturmuş. Cemal Bey'e ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz. 5 arkadaş 6 gün kaldık. Wi-Fi var, odalar çok ferah ve temiz, klima çok iyi çalışıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ufuk Hotel
Ufuk Hotel

-

Eğlenceli bir ortam

Kalite tesadüf değildir sözü tam da burası için söylenmiş. Hotele girişimizden tatil bitimine kadar nezaket, güler yüz, hijyen ve nezih bir ortam. Kahvaltı ve akşam yemeğinde menü geniş, çeşit bol. Islak kek, revani, Kemalpaşa, vs. her akşam ayrı bir tatlı. Aşçı bu işe yıllarını vermiş, eğitim görmüş otel şeflerinden. Asansörde melodiler, yemekte hafif müzik, yemek sonrası eğlenceli bir ortam. Kızımla birlikte dört gün kaldık Ufuk Hotel'de ve süper bir tatil geçirdik. Her şey için Ufuk Bey'e ve profesyonel ekibine sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Almir Otel
Almir Otel

-

Temiz, düzenli ve tertipli

Çok iyi bir otel. Temiz, düzenli ve tertipli bir otel. Herkesin buraya gelmesini tercih ederim. Aile sıcaklığında iyi bir otel. Furkan Bey'e ayrıca ilgisi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Almir Otel
Almir Otel

-

Çok kaliteli bir otel

Almir Otel çok temiz ve terbiyeli bir otel. Bana göre herkesin bu otele gelmesini tercih ederim. Bu otelde herkes birbiriyle aile gibi, eğer tatile gelecekseniz bu otele gelin lütfen, özellikle de ilgilenme konusunda en yüksek durumda. Ben bu oteli sevdim. Bu otel çok kaliteli bir otel. Ben otele tatile gelirsem bu otele gelirim. Oteli çok sevdim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarı Konak Apart Otel
Sarı Konak Apart Otel

-

Gerçekten mükemmel

Rastgele bulduğumuz bir yerdi. Bir anda karar verilmiş tatil planımızın en güzel detayı Sarı Konak Apart Otel'in muhteşemliği oldu. Tereddütle gelmiştik, internetten bulup yer ayırttığımız için; fakat düşündüğümün aksine her şey harika. Bir evde ne olması gerekiyorsa düşünülmüş ve her şey yerleştirilmiş. Konforlu yatak odasıyla, ferah oturma odası, oturma odasından güzel bir sokağa açılan veranda ve verandada bulunan salıncağına kadar her şey ince ince düşünülmüş. Gerçekten mükemmel. Murat Bey'in ilgi ve alakasını da söylemeden geçemeyeceğim. Ev sahibi gibi davranması, misafirperverliği gerçekten takdire şayan. Çok teşekkür ediyoruz. Sıkıntıdan uzak, sahile sadece bir dakika mesafede, sahilin kalabalık gürültüsünden uzak çok sağlıklı bir konuma sahip. Sanırım her yıl geleceğimiz tek yer Sarı Konak Apart Otel olacak. Olmasını diliyorum. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarı Konak Apart Otel
Sarı Konak Apart Otel

-

Üstün hizmet anlayışı...

Çok nezih bir ortam. İki yıldır geliyorum ve artık başka yerde kalmayı asla düşünmüyorum. Eğer temizliğe ve aile ilkelerine önem veriyorsanız kesinlikle Sarı Konak Apart Otel tek tercihiniz olmalı. Her yere yürüme mesafesinde ve çok güvenli bir ortam. Eğer rahatınıza önem veriyorsanız hele hele çocuklu bir aile iseniz kesinlikle tavsiye ediyorum, pişman olmayacaksınız. Güler yüzünüz ve üstün hizmet anlayışınız için teşekkürler Sarı Konak Ailesi...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarı Konak Apart Otel
Sarı Konak Apart Otel

-

İlgi, alaka mükemel

Mersin'de tek geçilebilecek yerlerden biri bana göre. Denize yakın mesafesi, temizliği, özellikle Murat Bey'in güler yüzü, ilgi, alakası insana kendi evinde gibi hissettiriyor. Kızkalesi'ne gelmeden önceki belirsizlik Sarı Konak Apart Otel'den sonra netleşti. Seneye tekrar buradayız inşallah.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hakan Motel
Hakan Motel

-

Havuzu süper

Çok güzel bir ortam, herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. 5 gün kaldık. Havuzu süper, plaj hemen az ilerisi yürüme mesafesi, ilgi, alaka çok güzel. Teşekkürler…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Deniz Otel
Mavi Deniz Otel

-

Denize yakınlığı harikaydı

Merhabalar Mavi Deniz Otel. Öncelikle Kızkalesi'nin eşsiz güzellikleriyle dolu bu mekanı çalıştıran Burcu Hanım ve annesine, sonrasında bu sıcak memleketin yoğun sıcaklığında bizlere emek veren sevgili aşçınız, yemeklerine doyum olmayan bizlere büyük ve küçüklere uygun eşsiz lezzetleri bizlere sunan Ahmet Bey ve mutfak ekibine, dinç ve dinamik ve güler yüzlü İsa dayımıza, restoranda unuttuğum terliğimi :) bana ısrarla bulmamı sağlayan Enes kardeşimin sempatik ve sakin tavırlarına, güler yüzlü Cihan kardeşime, gecenin bir yarısında bana süt ısıtan sevgili resepsiyonda bulunan güler yüzlü kardeşime ve diğer tüm Mavi Deniz Otel personeli çalışanlarına öncelikle çok teşekkürlerimi sunuyorum. Bu kadar sıcak bir havada kendilerini böyle sakin ve çalışkan bir ekiple çalışan işletme sahiplerinin böyle bir kadroyla çalışma disiplinlerini kutluyorum. Bir hafta boyunca bizleri güler yüzlü tavırlarıyla kendi evimizde hissetmemizi sağladılar. Daha ne olabilir ki? Konum olarak denize yakınlığı ve konforu harikaydı. Olumsuz yorum yazan sevgili misafirler beni memnun etmek sizleri memnun etmekten daha kolaydır eminim. Olumsuz yorum yazan misafirlerin çok ilgi beklediği apaçık ortada böyle nezih bir ortamda bu kadar fedakar çalışma ekibi ve sakin yapıları beni çok etkiledi. Daha öncede Kızkalesi'ne defalarca geldim. Bu kadar güzel ekibi ve memnuniyeti gittiğim birçok beş yıldızlı otelde görmedim. Herkese Mavi Deniz Otel'de kalmalarını kesinlikle tavsiye ediyorum. Biz ailece çok memnun kaldık. Tekrar gittiğimde düşünmeden kalabileceğim bir aile oteli. Tekrar çok teşekkür ediyorum. Güzel ve keyifli bir sezon bitirmenizi diliyorum. Hoşçakalın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Deniz Otel
Mavi Deniz Otel

-

Çok beğendim

İlk defa bu yıl geldim arkadaşlarımın tavsiyesiyle. 3 gün kaldım, çok beğendim. Bundan sonra da umuyorum ki her yıl her zaman artık Mavi Deniz Otel'i tercih edeceğim. Gönül rahatlığıyla söylüyorum, tavsiye ediyorum hepinize, gelin, görün, kalın, pişman olmazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Delfin Otel
Delfin Otel

-

Çalışanlar ilgili

2017 Temmuz ayında 4 gece eşimle ilk defa geldiğimiz bir otel... Aşçı süper, açık büfe kahvaltı, yemek. Çalışanlar ilgili, tam bir aile ortamı. Aşçının işini severek yaptığı çok belli... Denize 2 dakika yürüme mesafesinde. Eşim hamile olduğu için buna çok dikkat etmiştim... Her sene içim rahat gideceğim bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Savon Hotel
Grand Savon Hotel

-

Manzarası harikaydı

Merhaba. Mersin'den Taşucu'na kadar bence en iyi otel diyebilirim. Çünkü tesadüfen araştırırken son gün bulduğum otelde hiç beklemediğim ilgi ve saygı vardı. Fiyat açısından ve Adana'ya yakınlık olarak en iyi yer. 2 günlük geldik ama Sena Hanım sayesinde bize verdiği mükemmel oda, manzarası harikaydı. Plajı temiz ve ne kadar giderseniz gidin boyunuzu aşmıyordu. Bizim gibi çocuklu aileler için ise kum mükemmeldi. Her şey bu kadar güzel olunca tatili 5 güne uzattım. Otel yenilenmiş. Kahvaltıdan memnun kaldık. Çalışan arkadaşlar gayet kibar ve gayretliydiler. Temizlik görevlisi ne zaman isterseniz geliyor gerçekten tertemiz yapıyor. Otel yetkilisi Sena Hanım‘dan siz yeter ki isteyin yapamayacağı bir şey yok. Her yakınıma tavsiye edeceğim ve her sene uzun süreli kalacağım bir yer bulduğum için çok mutluyum. 5 günümüz dolu dolu geçti. Plaj çok kalabalık değil. Otelin şezlongları ve ilgili bir yetkilisi Burak Bey var (ona ayrıca teşekkür ediyorum. Çünkü sabah akşam bizi görür görmez şezlonglarımız temiz ve hazırdı.). Ayrıca otel Mersin ve Silifke arasında olunca her yere yakın. Bu kadar iyi olan şeyin yanında bir iki iyi olmayan ama otelde kalmayı etkileyecek bir şey olmayan suyu elini ne kadar yıkarsan yıka sabun varmış hissi veriyor. Ama otel ile ilgisi olmayan bir şey çünkü civardaki her yerin suyu böyle. Akşam yoğunluğundan, sabah kahvaltısının hazırlanması biraz zaman alıyor. Ben de yorumlara bakarak yer seçen biriyim ama bazen bir yeri seçerken de orayı görmek gerekiyor. Ailenizle evinizdeymiş gibi bir tatil geçirecekseniz burası orası.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gold Hotel
Gold Hotel

-

Akşam yemekleri çok çeşitli

Odaları küçük, TV 37 ekran, kahvaltısı standart ancak akşam yemekleri çok çeşitli ve çok lezzetli. Denize sıfır. Fiyatına göre ailece tercih edilebilecek bir mekan...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meltem Otel Kızkalesi
Meltem Otel Kızkalesi

-

Yemekler muhteşem

Ben ilk defa ailemle birlikte tatile çıkıyorum. Önceden yabancılık çekerim diye tedirgindim. Kısa bir süre sonra Vedat Bey ve çocuklarıyla kaynaştık, samimi olduk. Yemek konusunu konuşmayı sevmem ama söylemeden geçemeyeceğim. Tek kelimeyle anlatmak istesem muhteşem. Ayrıca otel yönetimi başta olmak üzere tüm personeli çok çok yürekten tebrik ediyor, teşekkür ediyorum. Sağ olun var olun. Başarıların devamını diliyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Deniz Otel
Mavi Deniz Otel

-

Denize sıfır denilebilir

Mavi Deniz Otel'i ikinci kez tercih ettik ve daha da tercih edeceğimiz kesindir. Otel sahipleri ve çalışanları bir numara. Otel konum olarak güzel bir yerde. Denize sıfır denilebilir. Giriş ve çıkışımız da dahil olmak üzere kaldığımız 4 gün boyunca personel gayet güzel ilgilendi bizimle. Tüm çalışanlar güler yüzlüydü. Herkese teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Deniz Otel
Mavi Deniz Otel

-

İki senedir çok memnunum

Mavi Deniz Otel aile ortamı ile çok güzel karşılıyor. Ben 2 senedir geliyorum ve her seferinde çok memnun kalıyorum. Özelikle Hatay usulü yemekleriyle bir harika. Demek istediğim Mavi Deniz Otel mükemmel bir otel. Ziyaret etmenizi ve kalmanızı tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Deniz Otel
Mavi Deniz Otel

-

Her şey kusursuz

Ailemle birlikte 10 gün kaldık. Kusur bulamadım, her şey kusursuz. Bir sıkıntı oldu mu hemen ilgilenip hallediyorlar. Herkese tavsiye edeceğim bir hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Deniz Otel
Mavi Deniz Otel

-

Yemekler harika

Öncelikle yemekler harika, çok güzel bir şekilde ağırlıyorlar. Konum denize 20 m, gayet iyi. 4 gün kaldım eşim ve çocuğumla birlikte, çok eğlendik. 3 yıldır geliyoruz, her yılda geleceğiz. Böyle güzel vakit, sıkıntısız vakit, huzurlu vakit geçirdiğimiz için hepinize teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rose Motel
Rose Motel

-

Deniz yakın

Aile moteli. Fiyat iyi, deniz yakın, yemekleri güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Deniz Otel
Mavi Deniz Otel

-

Huzur dolu

Kısa ve net bir şekilde söylüyorum, 10 gün kaldım, 10 gün içinde 5 dakika bile huzursuz olamadım. Huzur dolu. Personellerden Mansuroğulları'na, her birine teşekkür ediyorum. Hep tek adres hep Antakyalı Mavi Deniz Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Asmin Otel
Garden Asmin Otel

-

En güzel tatili yaşadım

Ailece kalabileceğiniz, Kızkalesi'nde tek adres Garden Asmin Otel. 2 gündür buradayım. En güzel tatili yaşadım, yaşıyorum. Özelikle otel sahipleri Kadir abi, Mehmet abiye çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldım. Her yıl buradayım artık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mersin Şavk Otel
Mersin Şavk Otel

-

Personelin güler yüzü

Otel tatil için mükemmel bir yer. Havuzun oluşu, sahile yakınlığı, özellikle personelin güler yüzü, evinizden farkı olmayan bir ortam. Yemekler mükemmel, istekleriniz anında yerine getiriliyor. Burada otel işletmecisi hacı reisin otel müdürü İsmail Bey'in hakkını inkar etmemek gerek. Tüm çalışanlarına, Ayda'ya, aşçımıza, hepsine teşekkür ederim. Bir daha görüşmek üzere, hoşça kalın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeynel Boutique Otel
Zeynel Boutique Otel

-

Harikalarla dolu

Burayı denemeden tatil yaptım demeyin. Gerçekten harikalarla dolu. Teşekkürler Zeynel Boutique Otel ilgi ve alakanız için. Seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeynel Boutique Otel
Zeynel Boutique Otel

-

Yemekleri, kahvaltısı, denizi

Otel tam bir aile oteli, kafa dinlemelik. Huzur bulacağınız Mersin'deki tek adres. Yemekleri, kahvaltısı, denizi olsun, çalışanlar olsun tek kelime ile mükemmel. Düşünmeden çıkıp gelebileceğiniz, hijyen dolu, tertemiz bir otel. Her şey için teşekkür ederiz Zeynel Bey, ilk fırsatta yine buradayız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarı Konak Apart Otel
Sarı Konak Apart Otel

-

Denize yakın

Öncelikle işletmenin sahibi olan Murat Bey'e çok çok teşekkür ederiz. Tam da Kızkalesi'nden aradığımızı bulamamanın verdiği umutsuzlukla geri dönüyorduk ki yollarımız kesişti. Denize yakın fakat bir o kadar da Kızkalesi'nin gürültüsünden uzak, bahçesini kendi bahçeniz gibi kullanabiliyorsunuz. Muz ağaçlarının altında kitabınızı, gazetenizi okuyabilirsiniz. Odalar tam da resimde gördüğünüz gibi hiçbir fark yok, tek fark Murat Bey'in misafirliğe gittiğiniz bir ev sahibesi anlayışı ile size yaklaşması olacak. Biz çok memnun kaldık, umarız sizler de kalırsınız. Tekrar teşekkürler Murat Bey, yine görüşmek üzere. Aygül & Salih.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Veran Otel
Veran Otel

-

Manzarası, yemekleri, temizliği

Oteli çok beğendik. Manzarası, yemekleri, temizliği çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Veran Otel
Veran Otel

-

Huzurlu bir ortam

Şu an otelde konaklamaktayım. Sakin, huzurlu bir ortam. Personel güler yüzlü. 1 günlük geldim, seneye inşallah 1 hafta kalacağım. Kafa dinlemeye birebir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarı Konak Apart Otel
Sarı Konak Apart Otel

-

Denize 50 metre civarı

İlk defa gitmeme rağmen çok memnun kaldım. Evin içinde tatil için gerekli tüm malzemelerin bulunması, denize 50 metre civarı yürüyüş mesafesinde olması, Murat Bey'in güler yüzlü, cana yakın olması beni oldukça memnun etti. Kısmet olursa bundan sonraki yıllarda da ilk tercihim Sarı Konak Apart Otel'dir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gold Hotel
Gold Hotel

-

Tam bir aile oteli

Bu otelde 4 gece kaldım. Önyargılı gelmiştim ama yanılmışım. Tam bir aile oteli. Yemekleri gerçekten bölgenin lezzetlerini sunuyor. Şuayip Bey'e ve lezzetli yemek sunan aşçısına teşekkürler. Özellikle şunu belirtmek isterim, otel çalışanları Eren ve Emre Bey'e de güler yüzleri ve severek işlerini yapmalarından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Otel & Restaurant
My Otel & Restaurant

-

Odalar ferah

Gerçekten iyi bir tesis. Mehmet Bey'e ve Cemal Bey'e çok teşekkür ederiz, bize içtenlik ve samimiyetle yaklaştılar. Otel tamamen bir aile ortamı, kahvaltıda salam yok, onun haricinde her şey lezzetli, akşam yemeği de çok güzel. Odalar ferah, klima çok iyi çalışıyor. Açtıktan yarım saat kadar sonra kapatabilirsiniz, o kadar iyi, her şeyin yeni ve kalitelisi, ailenizle güzel bir tatil yapabilirsiniz. Teşekkür ederiz My Otel & Restaurant ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Deniz Otel
Mavi Deniz Otel

-

İlgi ve alaka sıfır

İlgi ve alaka sıfır, odalar her gün temizlenmiyor, hatta pansiyonda kalmış gibi odamı ben temizledim. Yemek yenen yer çok sıcak, bunalıyor insan, yemek yediğinden bir şey anlamıyorsun. Biz buradaki iyi yorumlara aldanıp gittik, keşke gitmeseydim dediğim bir tatil geçirdim otelden dolayı. Siz bir daha düşünün derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ufuk Hotel
Ufuk Hotel

-

Nezih bir ortam

Ufuk Hotel'de iki bayan 4 çocuk kaldık, çok temiz, nezih bir ortam. Çalışanlar hepsi iyi insanlar, sanki akraba gibiydik. İlgi, alaka, hiç sıkılmadık. Temizlik süper. En ufak isteklerimizi karşıladılar, oğlum ateşlendi, şurubunu, ilacını bulup içirdiler. Evimizde gibi rahat ettik. Çocuklarımız odada uyurken bizler lobide oturuyor, eğleniyorduk. Denize 1 dakikada yakın. Uğur Bey ve tüm çalışanlara teşekkür ederiz. Yemekleri harika, artık her yaz oradayız. Herkese tavsiye ediyorum. Gönül rahatlığıyla ailenizle tatil yapılacak tek adres Ufuk Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Motel Peine
Motel Peine

-

Yemek ve kahvaltıları fena sayılmaz

2 gün kaldım, çalışanlar her konuda yardımcı oldu. Bir aile oteli, çalışanlar aile zaten. Ufak tefek eksikler vardı. Dolaba soğuk bir şeyler koyulabilirdi, lavaboya bir fön makinesi iyi olurdu. Onun dışında yarım pansiyon ve uygun fiyatla orta kalitede bir hizmet sunuyorlar. Yemek ve kahvaltıları fena sayılmaz... Ayrıca aşçının en kısa zamanda ekmek dilimlemeyi öğrenmesi gerekiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Otel & Restaurant
My Otel & Restaurant

-

Yemekleri çok güzeldi

1 hafta önce kalmıştık burada. Tam bir aile oteli. Otelin sunduğu imkanlar gayet iyi. Wi-Fi var, akşam yemekleri çok güzeldi. Ailemle güzel bir tatil yaptık. Kurban Bayramı'nda tekrar geleceğiz. Havuz olsaydı biraz daha iyi olurdu, yine de o eksikliği unutturacak bir tesis. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Denizkumu Hotel
Denizkumu Hotel

-

Paramızı verseler çıkacağım

İlk ziyaretimizde memnun kaldığımız için gelmiştik ama şimdi paramızı verseler çıkacağım. Bir tesis üzerine koyarak ilerler, kötü olmuş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
JFA Star Apart Otel
JFA Star Apart Otel

-

Samimi ve güvenilir bir ortam

Tavsiye edilir bir otel, özellikle aile ve çiftler için. Denize yakın, hoş muhabbetli, titiz ve temiz tatil yeri. Samimi ve güvenilir bir ortam. Teşekkürler. Sehr empfehlenswertes kleines Hotel, vor allem für Familien und Paare. Ein angenehmes, gemütliches und sauberes Resort in der Nähe des Meeres. Freundliche und sichere Wohlfühl Umgebung. Vielen Dank! Very recommendable small hotel, especially for families and couples. A pleasant, cozy and clean resort near the sea. Friendly and safe wellbeing environment. Thanks!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Otel & Restaurant
My Otel & Restaurant

-

Odalar temiz değil

Biz hiç beğenmedik, kahvaltı da hiç güzel değildi. Akşam yemeği biraz iyiydi, odalar temiz değil, havlu yok ve suyu bir soğuk bir de sıcak akıyor. Bence gelmeyin, çok pahalı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Anıl Hotel
Anıl Hotel

-

Plaja yakınlığı

Arkadaşlar, gerçekten çok ama çok güzel yerde. Plaja yakınlığı da temizliği de çok güzel. Müşteri anlayışları, yemekleri, kısacası her şey mükemmel. Fiyat uygun, kısmet olursa yine aynı mekanı tercih ederim. Burada ne kadar anlatsam da git, gör, karar ver diyorum. Tüm personele ve sahibine teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Deniz Otel
Mavi Deniz Otel

-

İşletmecilik ruhunu beğendim

Otelin işletmecilik ruhunu beğendim, çok samimi buluyorum. İşletme sorumluları ve çalışanlar hizmetlerini profesyonel yapıyor. Teşekkür ederim Kızkalesi Mavi Deniz Otel'e.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Deniz Otel
Mavi Deniz Otel

-

Yemeklerin lezzeti

4 senedir bu otelin devamlı müşterileriyiz. O kadar güler yüzlü bir hizmetle karşılaşıyorsunuz ki tekrar gelmemeniz zor. Otel personelinin güler yüzü, yemeklerin lezzeti, temizliği, her konuda harika bir yer. Buradan otel yetkililerine ve personeline bu güzel tesis ve hizmet için çok teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Otel Kızkalesi
Royal Otel Kızkalesi

-

Denize çok yakın

Denize çok yakın, odalar orta düzeyde, klimalar çalışıyor, çalışanlar güler yüzlü, işletmeciler çok yardımcı oluyorlar, yemekleri Antep'in lezzetli çeşitleri, kahvaltıları orta düzeyde.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Almir Otel
Almir Otel

-

Denize 100 adım

10 numara yer. 60 TL'ye değer, fazlasını beklemeyin. Denize 100 adım, koku da yok, başka bir şey de.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ercan Apart
Ercan Apart

-

Aileler için çok ideal

Herkese tavsiye ediyorum. Çok güzel bir yer. Aileler için çok ideal.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Otel Kızkalesi
Royal Otel Kızkalesi

-

Odaları temiz

Odaları temiz, sabah-akşam yemekleri, otoparkı, denize 30 metre, bunun yanında her ihtiyacınıza koşan personel, bu otel karşılığında aldıkları ücret çok düşük, amaçları paradan önce müşteri memnuniyeti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Otel Kızkalesi
Royal Otel Kızkalesi

-

Yemekleri çok güzel

İlgi, alaka çok güzel. Her şey mükemmel, tek adresimiz. Yemekleri çok güzel, temiz, hesaplı, 3 gün diye gelip 1 hafta kaldığımız, ayrılamadığımız bir yer. Royal Otel Kızkalesi çalışanlarına çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Otel Kızkalesi
Royal Otel Kızkalesi

-

Profesyonel çalışanlar

Otel tam bir aile oteli, profesyonel çalışanlar, aynı zamanda her türlü ihtiyacımızda yardımcı oldular, gelecek yaz yeniden burada tatil yapacağım. Tüm ailelere tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Asmin Otel
Garden Asmin Otel

-

Hizmet güzel

Bu fiyata böyle hizmet güzel. 2 gün kaldım, memnun ayrıldım. Niğde'deki arkadaşlara tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)