Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Erdemli Otelleri

Erdemli için {{ (filteredHotels).length}} / 117 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Erdemli Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Silifke, Erdemli ve Mersin güzergâhı, yaz aylarında çam ağaçlarının altında kamp yapma hayali kuranlara hitap ediyor.

Bir tarafınızın hep deniz olduğu bu coğrafyada, Mersin Erdemli tarihi ve doğal güzellikleri ile ön plana çıkıyor. Güneydoğu Bölgesi'nden ve Akdeniz'den gelen birçok gezginin tercih ettiği bu yöre farklı kategorilerde Mersin Erdemli otelleri ile en iyi hizmeti veriyor.

Kızkalesi gibi ülkemizin en güzel tarihi yapılarından birini de bünyesinde barındıran Mersin Erdemli'de, tesisler daha çok deniz kenarında yer alıyor. Tatil otellerinden apartlara, butik otelden pansiyona her çeşit konaklama tesisini bulabileceğiniz Mersin Erdemli, yollara vurmak isteyenlerin, beş yıldızlı otellerden haz etmeyenlerin tek adresi...

Mersin Erdemli otel fiyatları, tesislerin kalitesine göre farklılık göstermekle birlikte yaz aylarında biraz daha artış gösteriyor. Lüks tesislere pek rastlanmayan Mersin Erdemli'de otel fiyatlarının komşusu Antalya'ya oranla yılın her döneminde daha uygun olduğunu söylemek mümkün.

Mersin Erdemli otellerinde konaklarken, Göksü Deltası'nda doğru uzanın ve kuş gözlemleyin, Taşucu'ndaki Amfora Müzesi'ndeki batık gemilerden çıkan amforaları görün, gün batarken Kızkalesi'ne bakın...

Doğa ile bir arada, sakin, gürültüden uzak bir tatil yapmak isteyenler için Erdemli otelleri uygun fiyatlar ve rahat bir konaklama sunuyor.

Mersin'in Erdemli ilçesi, yeşille mavinin iç içe geçtiği eşsiz doğası ve kaliteli otelleri ile son yıllarda Doğu Akdeniz'in popüler tatil bölgelerinden biri oldu. Doğa ile bir arada, sakin, gürültüden uzak bir tatil yapmak isteyenler için Erdemli otelleri uygun fiyatlar ve rahat bir konaklama sunuyor.

Erdemli otelleri çoğunlukla Kızkalesi ve Mersin Ayaş'ta yer alıyor. Daha çok tatil oteli, motel, pansiyon ve apart otel kategorisinde teisislerin bulunduğu Erdemli'de otel fiyatları da her bütçeye uygun, farklı seçenekler sunuyor tatilcilere.

Erdemli otel fiyatları yaz aylarında diğer dönemlere göre daha yüksek fakat haziran, temmuz ve ağustos aylarında dahi Erdemli'de ucuz fiyatlarla konaklama yapmak mümkün. Yaz aylarında gecelik ortalama 40-50 TL'den başlayan Erdemli otel fiyatları kış aylarında 25-30 TL'ye kadar düşüyor. Bu fiyatlara hemen her otelde kahvaltı da dahil oluyor.

Seçeceğiniz odaya ve konaklama tipine göre farklılık gösteren Mersin Erdemli'de otel fiyatları özellikle kalabalık aileler ve arkadaş grupları için de oldukça ideal. Hem rahat hem de ekonomik bir tatil yapmak için Erdemli'deki oteller doğru adres.

Erdemli 2018 otel fiyatları geçtiğimiz yıllara göre hemen hemen aynı seviyelerde. Fiyatlar genellikle yıl içinde sezona göre farklılık gösteriyor. Eğer tatilinizi Mersin Erdemli'de geçirmeyi düşünüyorsanız 2018 Erdemli otel fiyatlarını inceleyerek tatil bütçenizi oluşturabilirsiniz.

Erdemli Hakkında

Erdemli, Akdeniz Bölgesi'nde Mersin iline bağlı bir ilçedir. Erdemli'nin yüzölçümü 2.078 kilometre karedir. Erdemli, kuzeyde Konya, güneydoğuda Akdeniz, güneyde Silifke ile çevrilidir.

Erdemli, Akdeniz kıyısı boyunca uzanan dar bir ova şeridiyle bunun hemen gerisinde dik bir duvar gibi yükselen dağlardan oluşur. Erdemli'nin en önemli akarsuları; Alata ve Lamas çayıdır. Akarsuların taşıdığı alüvyonların oluşturduğu sulak ve verimli ovalar Erdemli kıyı şeridi boyunca kesintisiz bir şekilde uzanır. Erdemli'nin düzgün kıyılarında ince kumlu doğal plajlar yer alır.

Erdemli'de, başlıca ekonomik faaliyer tarımdır. Erdemli'nin sıcak ve nemli kıyı şeridinde sebze ve turunçgil üretimi yapılır. Erdemli'nin rüzgar almayan sıcak yerlerinde muz yetiştirilir. Erdemli'de turunçgil bahçelerinin yarıdan fazlasında limon üretilir. Erdemli'ye sonbahar ve kış aylarında mevsimlik iş göçü olur. Erdemli'de kıyıdan uzaklaşıldıkça, Akdeniz bitkilerinin yerini, öteki meyve türleri alır. Erdemli'de sulanabilen yerlerde elmacılık yapılır. Erdemli'de dağlık kesimlerde hayvancılık yapılır. Erdemli'de kıyı kesiminde balıkçılık ve son yıllarda önem kazanan turizm geçim kaynağıdır. Erdemli'de geleneksel el sanatları köylerde yaşamını sürdürmektedir.

1953'te Silifke'nin Yağlıca ve Mersin'in Elvanlı Bucakları'nın birleştirilmesiyle oluşturulan ilçenin merkezi olan Erdemli kentidir. Erdemli'nin kıyı kesimindeki iş imkanları dağlık kesimden buraya göçü arttırmıştır. Erdemli, Alata Çayı'nın ağzındaki ovanın batı kenarında yer alır. Mersin-Silifke karayolu üzerinde ve Mersin'e 35 km. uzaklıktadır. Turunçgil ve muz tarlaları arasında güzel bir görünümü olan Erdemli'de dokuma, konfeksiyon, ambalajlama tesisleri yer almaktadır. Erdemli'de bir devlet hastanesi yer almaktadır.

Erdemli sınırları içinde Korykos antik kentinin kalıntıları yer almaktadır. Kızkalesi, Erdemli'deki antik kentin karşısında yer almaktadır. Yörenin tarihsel buluntuları Erdemli Müzesi'nde sergilenmektedir. Erdemli Belediyesi 1954 yılında kurulmuştur.

Erdemli, tarihi dokusu ve doğal güzellikleri tatilcilerini beklemektedir.

Erdemli otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Köşem Apart Otel
Köşem Apart Otel

-

Her türlü imkanınız mevcut

Çocuklarla hem konforlu hem hijyenik hem de ev ortamında olmak istediğim bir tatil planlamak amacıyla bu siteden mekanları incelenmiştir. En son Köşem Apart'ta karar kıldık. Oraya gidene kadar hep acabalarımız vardı ama inanın gittiğimizde karşılaştığımız mükemmel insanlarla doğru bir karar verdiğimizi anladık. Zaten apart Kızkalesi'nin tam merkezinde. Her türlü imkanınız mevcut. Ancak bunların yanı sıra Göksal Bey'in güler yüzlü, hoş sohbetli ev sahipliği hepsinin üstüne geçti. Biz ailecek 10 günlük tatilimiz nasıl geçti anlamadık. Bugün evimizdeyiz. Fakat fark ettik ki biz orada da evimizin keyfini sürmüşüz. Tüm her şey için çok teşekkür ederiz Göksal Bey. İnşallah seneye tekrar görüşmek dileğiyle. Herkese tereddütsüz tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Sebaste Otel
Royal Sebaste Otel

-

Temizlik iyi değil

Başka sitelere de yazdım buraya da yazayım. Otelin kapısından girmenizle başlıyor bütün kabus. Lobide iki nazik olmayan bayan, klimasız bir ortam,2 koltuk koyarak lobi demişler o büyük alana. Temizlik yapılmayan küçük bir havuz, odaya çıkıyorsunuz, tuvalet kokuları ile karşılaşıyorsunuz. Elinizi yıkamak istiyorsunuz, lavabo tıkalı. Denize gidiyorsunuz, herkesin kullandığı yerde 2 şezlong ayarlamış. Yemeğe gidiyorsunuz nerdeyse ışık yok denecek bir ortam. Bardaklar kirli, yemekler kalitesiz tabaklarda servis ediliyor. Aşçı diye kimse yok. Bütün masalar pis tabaklarla dolu. Gerisini siz düşünün.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Servet 76 Grand Hotel
Servet 76 Grand Hotel

-

Yemekler 10 numara, kahvaltı süperdi

Her şey için çok teşekkürler. Güzel 3 gün geçirdik. Personeller çok güler yüzlüydü. Çok yardımcı oldular. Yemekler 10 numara, kahvaltı süperdi. İnşallah seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Doğal bir ortamda yemeklerimizde kullandığımız ürünlerde doğal olduğundan ve Nur Hanım'ın yemeklere katmış olduğu sevgisi ile güzel ve nefis yemekler ortaya çıkmakta. Tekrar sizleri aramızda görmek ümidi ile.

15 Ağustos 2018, Çarsamba 22:47
Marina Hotel
Marina Hotel

-

Tavsiye ederim

Şu an oteldeyim. Gerçekten güzel, temiz. Ailecek kalınabilecek bir otel. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pınar Apart
Pınar Apart

-

Çok cana yakın insanlar

Güzel bir mekan her türlü ihtiyaca cevap veriyor. Çok cana yakın insanlar. Fiyat da uygundu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pınar Apart
Pınar Apart

-

Çok cana yakın insanlar

Güzel bir mekan, her türlü ihtiyaca cevap veriyor. Çok cana yakın insanlar. Fiyat da uygundu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Holiday Otel
Holiday Otel

-

İtinalı, temiz bir yer

Çok ilgili, itinalı, temiz bir yer. 3 yıldır Aydemir Bey ve ailesinin müşterisiyiz. Onlar hangi otele biz oraya. :) Böyle güzel bir işletme kurduğu ve bizi ağırladığı için Kuşcu ailesi olarak teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz Kuşçu ailesi. Selam ve saygılarımızla :)

15 Ağustos 2018, Çarsamba 17:05
Sunguroğlu Apart
Sunguroğlu Apart

-

Tesisten memnun kaldık

Tesis ile ilgili bir sıkıntımız olmadı ve çok memnun kaldık ancak ev sahibi Fatma Hanım benden fazla para aldı. Bu tesise giderseniz Fatma Hanım'ın dairesini tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paşa Apart Otel
Paşa Apart Otel

-

Gayet sakin ve aile ortamı

Biz memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ederim. :) Gayet sakin ve aile ortamı. :) Çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Servet 76 Grand Hotel
Servet 76 Grand Hotel

-

Her şey için teşekkürler

Kızkalesi ve civarının en temiz, yemekleri en iyi, personeli en ilgili oteli. Otel sahibi Nur abla ve Davut abi teşekkür ederiz her şey için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Turizm sektöründe hedefimiz en güzel hizmet olduğundan Kızkalesi'nde önemli katkılar sağlayacağımızı düşünüyoruz. Biz koca bir aile olmayı hedefledik. Sizleri de aramızda görmekten onur duyduk. Yine bekleriz.

15 Ağustos 2018, Çarsamba 22:44
Servet 76 Grand Hotel
Servet 76 Grand Hotel

-

Personel inanılmaz ilgili

Tam bir aile oteli. 2 küçük çocuğumu özledim desem yeri. Personel inanılmaz ilgili ve anlayışlı siz tatil yaparken çocuklarınız animasyon eşliğinde hoş çakır geçiriyor. Yemek, temizlik, uygun fiyat. Tek kelimeyle harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel bir tatil geçirme imkanı olduysa ne mutlu bizlere. Yine bekleriz.

15 Ağustos 2018, Çarsamba 22:45
Holiday Otel
Holiday Otel

-

Mükemmel ötesi bir yer

Mükemmel ötesi bir yer. Aileniz gibi sizinle ilgilenen çalışanlar saygı ve sevgide hat safhada olan muhteşem bir yer. Seneye bir daha buradayız. ;) Denize, kumsala yakın, her şey için sağ olun Aydemir Bey ve ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz İsmail Bey. Sizleri memnun edebiliyorsak ne mutlu bizlere. Seneye tekrardan görüşmek üzere. :)

15 Ağustos 2018, Çarsamba 17:07
Davut Apart Hotel
Davut Apart Hotel

-

Odalar temiz ve güzeldi

Odalar temiz ve güzeldi. Her şey için teşekkür ederiz. Sahile yakın. Sahil temiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sizler ile tanıştığımıza çok memnun olduk, en yakın zamanda yine bekleriz.

13 Ağustos 2018, Pazartesi 18:39
Ufuk Hotel
Ufuk Hotel

-

Olması gereken her şey mevcut

Olması gereken her şey mevcut. Mükemmel bir otel. Gülen yüzleriyle, yemekleri, kahvaltı çeşidiyle her damak tadına hitap ediyor. Ailece gelinmesi gereken bir otel. Kesinlikle tavsiye ediyoruz. Hizmet yüzde yüz mükemmel. Ben çok memnun kaldım. Her zaman tercih edeceğim bir otel. Teşekkürler Ufuk Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Davut Apart Hotel
Davut Apart Hotel

-

Temiz bir yer

Artıları; güzel, temiz bir yer. Sinek, sivrisinek, böcek haşere yok. Denize ve sahile çok yakın. İlgi, alaka çok iyi. Aile yeri. Eksileri ise havuzu yok. İnternet de yoktu. Erdemli Ayaş'a yolum düşerse tekrar kalabilirim. Puanım 9.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Yorumunuz için çok teşekkür ederiz Mevlüt Bey. İnternetimiz ne yazık ki kesildi ve kablo hattında problem olduğu için internet hizmetini veremedik. Kusura bakmayın. En yakın zamanda internetimiz gelecek umarız. En yakın zamanda sizleri aramızda görmeyi isteriz.

13 Ağustos 2018, Pazartesi 16:51
Davut Apart Hotel
Davut Apart Hotel

-

Temizlik ve hijyen iyiydi

Genel anlamda memnun kaldık. Can Bey'in ilgisi ve tavsiyeleri için teşekkür ederiz. Yakından ilgilendi. Temizlik ve hijyen iyiydi. Plajı ve denizi de gayet tatmin ediciydi. Müşteri memnuniyeti açısından birkaç tavsiyede bulunmak istiyorum. Gelen ailelerin daha samimi bir ortamda bulunabilmeleri ve tanışabilmeleri açısından müsait olan bahçede kamelya türü ortak alan oluşturulabilir. Ayrıca dairelerde çamaşır makinesi bulunması da iyi olur. Artık tatil için düşündüğümüz alternatiflerin en önde gelen yerlerinden birisi Davut Apart. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Tavsiyelerinizi değerlendireceğiz Akın Bey. Çamaşır yıkatmak isteyen misafirlerimiz için apart otelin çamaşır makineleri kullanıma her zaman açıktır.

13 Ağustos 2018, Pazartesi 18:41
Sarı Konak Apart Otel
Sarı Konak Apart Otel

-

İlgi ve alakadan çok memnun kaldık

Temiz, huzurlu ve ekonomik tatil arayanlar için güzel bir seçenek. İlgi ve alakadan çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saon Hotel
Saon Hotel

-

Süper bir hizmet

Süper bir hizmet, otelin tek eksiği havuz. Fakat manzarası bu eksiği kapatıyor. İbrahim Bey'e teşekkür ederiz. Ailece keyifli bir hafta geçirdik...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saon Hotel
Saon Hotel

-

Personelin ilgisi

Bu yaz 2 haftada bir gittiğim ender yerlerden bir tanesi. Personelin ilgisi ve güler yüzü, odaların manzaralarına kadar her şey bir işletmeden beklenecek düzeyin üstünde. Çevredeki koyların en iyi sahili ve en temiz denizine sahip bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saon Hotel
Saon Hotel

-

Güzel yemekler

Güzel hizmet, güzel yemekler ve güler yüz için teşekkürler. Sahil ve deniz için muhakkak tercih edilmeli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saon Hotel
Saon Hotel

-

Mükemmel manzara

Mükemmel manzara, nezih aile ortamı, güler yüzlü hizmet. Şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Davut Apart Hotel
Davut Apart Hotel

-

Temiz, sesiz, sakin bir yer

Biz dört gün kaldık. Temiz, sesiz, sakin bir yer. Sahipleri çok ilgili insanlar. Deniz çok yakın ve temiz. Kızkalesi çok yakın. Tatilden bekleyeceğiniz bir çok imkanı size sağlayacaklarını düşünüyorum. Seneye yine tatilimi orada geçirmek istiyorum. Geçirdiğimiz Güzel günler için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Samimi yorumunuz için çok teşekkür ederiz Fevzi Bey. En yakın zamanda sizinle tekrar görüşmek üzere.

13 Ağustos 2018, Pazartesi 18:42
Davut Apart Hotel
Davut Apart Hotel

-

Kaldığımız yer güzel ve ferahtı

Kaldığımız yer çok güzel, ferah ve akşamları buz gibiydi. Can Bey'de çok ilgili biri. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bir Umut Otel
Bir Umut Otel

-

Otel için para ikinci planda

7-10 Ağustos 2018'de 3 gün kaldık. Adamlar profesyonel. Parayı ikinci plana atmışlar. Sadece müşteri memnuniyeti üzerine çalışıyor. O küçük otelde adeta 5 yıldızlı otel hizmeti sunuyorlar. Yemekler harika, kahvaltı süper zengin, bol çeşit ve lezzetli. Ben çok memnun ayrıldım. Umut Bey'e ayrıca teşekkür ediyorum. Aldıkları paranın karşılığını fazlasıyla veriyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paşa Apart Otel
Paşa Apart Otel

-

Denize mesafesi uzak değil

Biz kaldık. Çok memnun olduk. Manzara süper, denize mesafesi uzak değil, tam bir aile ortamı. Fiyatlar çok uygun, otel sahipleri de çok iyiler. Tekrar tekrar teşekkür ederiz. :) :) ;)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Toker Apart
Toker Apart

-

İnternet bağlantısı zayıf

Her şeyiyle çok güzel bir yer. Daireler geniş, seçenek fazla. İsteklere dönüşleri çok hızlı. Tek problem bölgenin genel olarak internetinin zayıf olması nedeniyle Wi-Fi problemi. Yine de müthiş ilgileriyle eksik nokta kapanıyor. İyi çalışmalar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler Osman Bey tekrar görüşmek dileğiyle.

13 Ağustos 2018, Pazartesi 11:30
Kızkalesi Peri Hotel
Kızkalesi Peri Hotel

-

Çalışanlar kusursuz

Ben Almanya'dan Gülcan Özcan, annem ve çocuklarımla 19.07.2018 tarihinde sizin otele yerleştik. Tam 4 gün kaldık. Öncelikle insanlara ilginiz ve alakanız müşterinize karşı çoooooook çooook güzel. Yanınızda çalışanlarınız saygıda kusursuz, 1 numara, diyecek bir şey bulamıyorum. Tam izin yapılacak yer oteliniz iyi ki varsınız, gönül rahatlığıyla izin yapılabilir. 1 numara, 1numara. Çalışanınız Muzaffer Bey'e ayriyeten çalışanlarına çok teşekkür ederim. İnşallah bir daha iznimizde sizinle olmaktan kıvanç duyarım. Her şey bir harikaydı. Dolu dolu yaşadık. Böyle devam edin, izin yapmak için tam ideal bir oteliniz var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Holiday Otel
Holiday Otel

-

Samimi, güler yüzlü, sıcak bir ortam

Samimi, güler yüzlü ve çok sıcak bir ortam. Hizmet kusursuz, tüm kadro olarak çok çok çok güler yüzlü. Kızkalesi'ne yolunuz düşerse ilk yeriniz olsun. Çok güzel, nezih bir yer. Ailenizle gelmeniz en doğru seçiminiz olur. Çalışanların cana yakınlığı ayrı bir güzellik tabi. Ben çok beğendim. Tavsiye ederim, eminim siz de benim düşüncelerime fazlasıyla katılacaksınız. Aydemir Bey, eşi ve kızına sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz Nurgül Hanım. Biz Holiday Ailesi olarak siz kıymetli misafirlerimizi memnun edebilmek için buradayız. Ve sizden bunları duyuyorsak ne mutlu bize. Seneye tekrar görüşmek üzere :)

14 Ağustos 2018, Salı 19:05
Davut Apart Hotel
Davut Apart Hotel

-

Temizlik başarılı ve hijyenik

İnsanlar güler yüzlü, gerçekten ilgili. Temizlik başarılı ve hijyenik. Can Bey'e ilgisi için çok teşekkür ediyoruz. Artık yaz-kış her fırsatta yeni adresimiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sizleri de memnun bırakabildiysek ne mutlu bizlere. Kendinize iyi bakın, esenle kalın.

10 Ağustos 2018, Cuma 21:26
Almir Otel
Almir Otel

-

Hizmet, güler yüz, aile sıcaklığı

Mutlaka gelip bu güzel insanlarla tanışmalısınız. Hizmet, güler yüz, eğlence, aile sıcaklığı, lezzetli yemekler ne ararsınız var. Eşref Bey, Ömer, Furkan, bütün aile harika insanlar. İnanın ayrılmak istemeyeceksiniz. Seneye yine buradayız. Şimdiden özledik sizleri güzel insanlar...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz Ünzile Hanım. Sizler gibi güzel aileler tanımak bizim için de bir şereftir. Seneye görüşmek üzere. Selametle kalın. Saygılarımla, selamlar. :)

10 Ağustos 2018, Cuma 17:01
Palmiye Otel Mersin
Palmiye Otel Mersin

-

Evimizdeki rahatlığı hissettik

Buraya ilk gidişimdi. Aklımda bir sürü soru işaretleriyle gitmiştir. İyi ki de gitmişim. İnanılmaz güzel bir yer. Yemekler harika, ilgi, alaka çok güzel. Bebeğimle gitmeme rağmen kendi evimizdeki rahatlığı verdiği için İbrahim Bey'e sonsuz teşekkürler. Kesinlikle gitmenizi tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmiye Otel Mersin
Palmiye Otel Mersin

-

Tam bir aile oteli

Çok memnun kaldık. Ailecek kaldık İbrahim ve diğer ekipler çok çok sevecenlerdi. Bizleri çok mutlu ettiler. Personelin her biri çok yardımsever ve ilgilendiler. Kahvaltı olsun, akşam yemeği olsun nefisti. Temizlik, hijyen çok iyi. Tam bir aile oteli. Kesinlikle tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Holiday Otel
Holiday Otel

-

Temizlik, hijyen çok iyi

Çok memnun kaldık. Ailecek kaldık. Aydemir Bey ve ailesi çok çok sevecenlerdi. Bizleri çok mutlu ettiler. Personelin her biri çok yardımsever ve ilgilendiler. Kahvaltı olsun, akşam yemeği olsun nefisti. Temizlik, hijyen çok iyi. Tam bir aile oteli. Kesinlikle tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz Elif Hanım ve Melih Bey. Siz kıymetli misafirlerimizi memnun edebilmek için buradayız. :)

10 Ağustos 2018, Cuma 17:20
Korykos Otel
Korykos Otel

-

10 numara 5 yıldız

Bir Hataylı olarak özellikle yemeklerine bayıldım. Ferah ve güzel bir mekan ayrıca çalışanları son derece iyimser ve güler yüzlü. Bize böyle bir hizmeti sağladıkları için öncelikle Hakan Bey'e sonrasında Erdem Bey'e ilgileri için teşekkür ediyorum. 10 numara 5 yıldız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kardeşler Motel Kızkalesi
Kardeşler Motel Kızkalesi

-

Kahvaltı ve aksam yemeği süper

Selamlar yemekler mükemmel, kahvaltı ve aksam yemeği süper. Denize yakın. Muhteşemdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Servet Otel
Servet Otel

-

Memnun kalmadım

Resepsiyondaki ilgili kişi son derece saygısız ve tavırları gayet iticiydi. 3 günlük tatilimi bir günde bitirmek zorunda kaldım. Aldığınız hizmete verdiğiniz para kesinlikle değmez.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Antakyalı Mavi Deniz Otel
Antakyalı Mavi Deniz Otel

-

Denize yakın olması harika

Ben de ailecek gittim. Vallahi 5 yıldızlı otelde olmayan hürmeti gördüm. Denize yakın olması da harika. Otelden çok direkt deniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paşa Apart Otel
Paşa Apart Otel

-

Biz memnun kaldık

Tesis çok güzel, sıcak bir aile ortamıydı. Denize mesafesi de uzak değil. Kısacası biz memnun kaldık. Teşekkürler. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Servet 76 Grand Hotel
Servet 76 Grand Hotel

-

Yemekler çok güzeldi

Başta Nur Hanım olmak üzere Servet 76 Hotel'e ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz. Yemekler çok güzeldi. Güler yüz her şeye değerdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Tekrar aramızda görmek ümidi ile bizler teşekkür ederiz.

10 Ağustos 2018, Cuma 19:02
Servet 76 Grand Hotel
Servet 76 Grand Hotel

-

Havuz ve otel temiz

Tam bir aile oteli. Personeller ve işletme sahibi çok iyi. Havuz ve otel temiz. Tavsiye olunur. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Misafirlerimizin memnuniyeti önceliğimiz olup temizlik ve hijyen değişmez kurallarımızdandır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

10 Ağustos 2018, Cuma 19:04
Harvest Otel
Harvest Otel

-

Yemekleri, kahvaltısı gerçekten güzel

üç yıldır Harvest Otel'e geliyoruz, çok memnun kalıyoruz. Yemekleri, kahvaltısı gerçekten güzel. Aileleri alıyorlar otele. Fiyatlarına göre kaliteli bir yer. Hizmetlerinden ailecek memnun kalıyoruz . Kızkalesi'ndeki evimiz oldu burası. Bizim gibi ailesi ile gelecek kişilere tavsiye edeceğimiz tek otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kızkalesi Prestij Suite Otel
Kızkalesi Prestij Suite Otel

-

Akşam yemekleri güzeldi

Plaja yürüme mesafesinde olması, akşam yemekleri güzeldi. Bu fiyata göre iyi bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz Ahmet Bey yine bekleriz.

7 Ağustos 2018, Salı 12:16
Almir Otel
Almir Otel

-

İlgilerinden dolayı teşekkür ederim

Aile sıcaklığı, güzel ev yemekleri, kaliteli bir hizmet arıyorsanız güler yüzlü çalışanlar ve misafirperverlik ile verdiğiniz paranın karşılığını kat kat almak isterseniz Almir Otel'i tercih etmelisiniz. Ömer Bey ve ailesine ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Seneye görüşmek üzere. Selametle kalın. Saygılarımla.

10 Ağustos 2018, Cuma 17:03
Almir Otel
Almir Otel

-

Bizi evimizde gibi hissettirdiler

Tereddüt ederek geldik ama bir daha tereddüt etmeden geleceğim tek yer olacak. Gerek yemekleri gerek güzel yüzlülükleri ve sıcakkanlılıkları ile bizi evimizde gibi hissettirdiler. Hiç ayrılmak istemediğimiz bir yer oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meltem Otel Kızkalesi
Meltem Otel Kızkalesi

-

İlgi ve alaka süper

Ben ilk defa tatile gelmeme rağmen çok memnun kaldım. İlgi ve alaka süper. Vedat Bey çok ilgili müşterilere karşı. Her şey için çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meltem Otel Kızkalesi
Meltem Otel Kızkalesi

-

Yemekleri çok güzel

Her şey çok güzeldi. 4 günümüzü burada dolu dolu yaşadık. Vedat Bey'e ve ekibine ayrıca teşekkür ederiz. Samimi hoş sohbet oldukça alakalılar. Ha unutmadan yemekleri çok güzel, enfes güzel lezzetleri burada tattık. Evimizi arattırmadılar. Herkese şiddetle tavsiye ederiz. Gelecek arkadaşlara şimdiden iyi tatiller dileriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmiye Pansiyon Kızkalesi
Palmiye Pansiyon Kızkalesi

-

Kusursuz bir tatil için ideal tercih

Kusursuz bir tatil için ideal tercih! İşletme sahibi dahil tüm personeller güler yüzlü, aile ortamı var. Odalar temiz, havlu ve banyo araçlarının olması, TV, mini buzdolabı, klima, giysi için dolabın ve otoparkın olması, tam da 4 yıldızlı oteli tarif ediyor. Bu kadar ince düşünülmüş her şey, akşam eğlencesi de bir o kadar muhteşem. Ablam ve çocuklarla konaklamama rağmen güvenilir, rahat bir ortam, ilgi ve alakalarına çok teşekkür ediyorum. Yemekler, tatlılar harikulade. :) Seneye 1 hafta konaklayacağız inşallah. Eylülde de tekrar gideceğiz. 3 günde fena alıştık kendi evimiz gibi. Kızkalesi'nde başka yerde konaklamayı düşünemiyorum bile. Her şey abartısız o kadar güzel ki anlatmakla bitmez. :) Tüm ekibe sonsuz teşekkürler, şiddetle tavsiye ediyorum. Yaşamak için mutlaka konaklamanız gerekli. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Yorumunuz için teşekkür ederiz Meryem Hanım, huzurlu ve mutlu bir tatil için her zaman otelimize bekleriz iyi günler dileriz:)))

7 Ağustos 2018, Salı 10:16
Palmiye Otel Mersin
Palmiye Otel Mersin

-

Herkes güler yüzlü

Beklediğimin çok üstünde. 4 yıldız konforunda. otel dahil, oda çok temiz, ferah, yemekler muhteşem, kendi evimizde yaptığımızdan bile çok iyi, lezzetli diyebilirim. 3 gece konakladım ama öyle alıştırıyorlar ki insanın gidesi gelmiyor. :) :) Başta sayın Reşat Bey olmak üzere herkes (resepsiyon,mutfak, garson) güler yüzlü, çok sıcakkanlı, samimi, yaklaşımları insanı kendi evinde hissettiriyorlar. Çok eğlendim ve çok alıştım. Herkes fazlasıyla ilgileniyor. Muhteşem 3 gün geçirmemizi sağladıkları için çok teşekkür ediyorum. Şiddetle tavsiye ediyorum, pişman olmazsınız. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarı Konak Apart Otel
Sarı Konak Apart Otel

-

Temiz, hijyenik bir ev

27 ve 31 Temmuz arası 2+1 dairede kaldık. Her şey mükemmeldi. Temiz, hijyenik bir evde olabilecek her şey Sarı Konak'ta vardı. Denize yakın, tam bir aile apartı. Özellikle Murat Bey, ailesi ve kızı çok güler yüzlü, samimi. Yardımlarından dolayı da ayrıca çok teşekkür ederim. Seneye inşallah yine tercihimiz Sarı Konak. Seneye görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kale Motel Mersin
Kale Motel Mersin

-

Pideler favorimiz

Her yıl ailemle düzenli olarak gelirim. Otelin konumu, denize sıfır olması, çalışanların ilgi, alakası çok iyi. Taş fırından çıkan pideler favorimiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)