Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Bodrum Otelleri

Bodrum için {{ (filteredHotels).length}} / 811 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Bodrum Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Yaz aylarında tatilin nabzını tutan Bodrum'da her zevke uygun tatil oteli var. Bodrum her şey dahil oteller, 5 yıldızlı Bodrum otelleri ya da daha küçük bir tesis ararsanız da Bodrum butik otelleri konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Bulunduğu yarımadanın da etkisiyle ev sahipliği yaptığı harika koyları sadece yaz aylarında binlerce kişinin akınına uğramıyor. Bahar ve kış aylarında da oldukça revaçta, Bodrum. Muğla'nın Ege ve Akdeniz'i aynı anda kucaklayan ilçesi Bodrum adını da verdiği bir yarımadada kurulmuştur.

Bodrum'un ilçeleri de Bodrum Merkez kadar ilgi görmektedir. Tıpkı Bodrum Merkez'de yer alan büyük tatil otelleri ve küçük konaklama tesisleri ilçelerde de kusursuz hizmet anlayışı ile misafirlerini ağırlamaktadır.

Bodrum otelleri kategorisinde yer alan tesisler çoğunlukla tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır. Her yıl değişen, gelişen ve kalitesini arttıran Bodrum otelleri listesinde her zevke ve bütçeye göre bir tatil ve konaklama oteli yer almaktadır.

Yaz tatili için Bodrum'un bu kadar çok tercih edilmesinin en önemli etkenlerinden biri ulaşım rahatlığıdır. Dünyanın ve Türkiye'nin birçok noktasından Milas Bodrum Havalimanı'na direk uçuşların olması ve havaalanından Bodrum Merkez'e direk transfer hizmetinin bulunması tatilcilerin rahatlıkla konaklama yapabileceklere yere ulaşmasında etkilidir. Ulaşımda görülen bu rahatlığın yanı sıra Bodrum'un harika koyları ve doğal güzellikleri de tatilcileri cezbetmektedir.

Gündüzleri harika koylarda tertemiz denizin tadını çıkaran tatilcileri akşamları da Bodrum Gece Hayatı Eğlence Mekanları ile sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence devam etmektedir.

Bodrum otel fiyatları da yıl içerisinde değişkenlik göstermektedir. Bodrum 2017 otel fiyatları da geçen senelere göre çok yüksek değildir. Fakat Bodrum'un diğer ilçelere ve gezilecek yerlere yakın olması ve kolay ulaşıma sahip olmasından diğer bölgelerdeki otellere göre fiyatları biraz yüksek kalmaktadır. Ancak Bodrum pansiyonları bölgenin en ekonomik konaklama fiyatlarını vermektedir. Ayrıca Bodrum apartları da aileler ve kalabalık arkadaş gruplarının konaklamasında uygun Bodrum otel fiyatları sunmaktadır.

Bodrum otel fiyatları üzerinde otellerin konuklarına sunmuş olduğu imkanlar kadar otelin denize ve merkezi yerlere yakınlığı da etkili olmaktadır. Otel fiyatlarında asıl belirleyici etkenlerden bir de konaklamanın yapılacağı mevsimdir. Yaz sezonunda tatilin de başlaması ile Bodrum otel fiyatları, kış ve bahar yarına göre belli bir miktar artmaktadır. Bu artıştan olumsuz yönde etkilenmemeleri için misafirlere tavsiyemiz beğendikleri ve konaklama istedikleri Bodrum oteline erken rezervasyon yaptırmalarıdır. Böylece indirimli Bodrum otel fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

Bodrum otelleri ve Bodrum otel fiyatları bu sayfadan tüm ayrıntılı bilgileri ile listelenmektedir. Listelen otelleri dilerseniz sayfanın sol tarafında yer alan bölümden bulunduğu kategoriye göre filtreleyebilir, dilerseniz de sayfanın sağ üst köşesinde yer alan bölümden fiyata ya da yorumlara göre sıralama yapabilirsiniz. Zevkinize ve bütçenize göre bulduğunuz bir Bodrum oteli ile bu sayfadan iletişime geçebilir ve ön rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Bodrum Hakkında

Şarkılarda anlatılan, filmlere konu olan, beyaz evleri ile hayranlık uyandıran, tarihi eserleri ile yüzyıllar öncesinden izler taşıyan Bodrum...

Muğla iline bağlı Bodrum, yarımadanın merkezi konumundadır. Çevresinde, gün geçtikçe şöhreti artan, Turgutreis, Bitez, Ortakent, Yalıkavak, Güvercinlik, Torba gibi tatil beldeleri bulunur. Geçmiş yıllarda, tüm şöhreti üzerinde toplayan Bodrum, yakın yıllarda, yarımadanın tüm güzelliğinin keşfedilmesi ile birlikte, ününü dört bir yanına paylaştırmıştır.

Bodrum'un yaz sıcakları bunaltmaz, kış soğukları ise üşütmez, çünkü Ege ve Akdeniz iklimlerinin sentezinden oluşan bir özelliğe sahiptir. Yarımada olarak mikroklima alan özelliği gösterir. Yaz aylarında neredeyse hiç nem bulunmazken, kış aylarında nem oranı oldukça düşüktür.

Bodrum denince birçok kişinin aklına beyaz evleri ve masmavi denizi gelir. Bodrum'un sırtını dayadığı Göktepe'nin yamaçlarından, tek katlı beyaz evler denize doğru dökülmeye başlar. Beyaz evlerin aralarında daracık sokaklar, bu sokakların altında da binlerce yıllık bir tarih yatar.

Birbirine gizemli geçitler gibi bağlanmış olan bu sokaklardan, denize doğru inerken, şen şakrak gülüşleriyle ortalığı neşelendiren birçok çocuk gözünüze çarpar, hepsi oyunlar oynar. Dikkatle bakarsanız eğer, bir çocuk çok yüz yıllık bir kümbetin duvarına tırmanmakta, diğer çocuk eski bir mezar taşının arkasına saklanmaktadır. Bodrum'da yaşamak demek, geçmişi bugüne katmak demektir biraz da.

Beyaz evlerin kapılarında oturmuş, dantel yapan, çayını yudumlayan, karşı komşuya seslenen ev hanımlarına rastlarsınız, yöresel kıyafetlerini giyinerek sabahtan akşama sohbet ederler birbirileri ile, yoldan geçen her yabancıya selam verirler gülümseyerek.

Gece Bodrum'da yaşam, gün batımından hemen önce, gecelemek için Bodrum Kalesi'ne uçan martı sürülerinin kanat hışırtıları ve limana dönmekte olan tur teknelerinin motor sesleriyle başlar. Bodrum'da gün batımını izleme keyfi, yarımadanın diğer ucundaki Gümüşlük'e bırakılmıştır. Bodrumlular belki gün batımını gözlemleyemezler ama beyaz badanalı evlerin ve onları çevreleyen tepelerin yükselen gölgelerini, kalenin pencere ve duvarlarındaki güneşin altın yansımalarını ve kalenin ışıkları yanarken gök mavisi gölgelerini izleyebilirler. Bodrum'da iyotun verdiği bol enerjiyle, geceler gündüze, gündüzler geceye döner.

Bodrum geceleri de bir başkadır. Türkiye'nin belki de başka hiçbir yerinde olmadığı kadar çok sayıda bar vardır Bodrum'da. Buralarda tüm damaklara uygun içkiler sunulur. Sıcacık atmosferli kıyı kahveleri, ışıklandırılmış kale duvarlarının canlılığı, ay ışıklarının altında kale manzarasıyla yudumladığınız kahve, gözlenen kalabalık sokaklardaki kenar barlar ve buralarda günün müziği dalga dalga ruhlara işler. Bazı kulüplerde ise keyifli Türk şarkıları canlı müzikle çalınır, söylenir. Bazı otel ve tavernalarda düzenlenen Türk Geceleri'nde ise saz ve zurna eşliğinde dansözler masalar arasında raks ederler, seyircilere çeşitli oyunlar oynatırlar.

Bodrum merkezde konaklıyorsanız, Bodrum Kalesi'ni gezmeden, Gümbet'i tercih ettiyseniz, diskoda eğlenmeden, Bitez'de bir otel seçtiyseniz akşam yemeği yemeden, Yalıkavak'ta bulunacaksanız, balık restoranlarına uğramadan bu tatil şehrinden dönmeyin. Dileriz bu koca yarımadayı gezebilecek kadar uzun bir zamanınız vardır. Şimdiden iyi tatiller.

Bodrum otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Kumsal Apart Evler
Kumsal Apart Evler

-

Rutubet kokusu var

Kötü bir yerdi. Sakın yorumlara ve fotoğraflara aldanmayın. Rutubet, eski püskü çekyatlar, bir yatağın zor sığdığı odalar. Yatakların başucu da tuvalet kapısına bakıyor. Başka türlü yatak odaya sığmaz zaten. Bir de asansör boşluğuna benzeyen balkonları var tabii. Rutubet kokusunu da unutmamak lazım, Daha da kötüsü otel sahibi aslında her şeyin mükemmel olduğunu, problemli olanın müşteri olduğunu zannediyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eriş Otel
Eriş Otel

-

Çok güzel bir tesis

Çok güzel bir tesis. Bu sene ikinci kez gittik. Yeni değişiklikler de yapmışlar. Çalışanlar da hiç olumsuz bir yaklaşım görmedim. Her istediğimizde olumlu şekilde karşılandık. Arkadaşlarıma da tavsiye ettiğim için onlar da geldiler ve memnun kaldılar. Sami Bey'e, oğlu Muharrem'e ve kızlarına ve damadına teşekkür ediyorum. Gelecek sene görüşmek üzere saygı ve sevgiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Merve Park Otel
Merve Park Otel

-

2 adımda barlar sokağı 2 adımda Gümbet sahili

Kendimi evimde gibi hissettiğim çok güzel bir butik otel. Başta Kemal Bey olmak üzere tüm çalışanlarla 4 gecelik tatilimizde aile gibi olduk ve bu 4 gece bize yetmedi. En büyük özelliği ise otelin; rahatlığı. Hem konfor olarak hem kahvaltı saati olarak buraya gelirken ben uyuya kalıp kahvaltıyı kaçırırım endişesine girmeyin. Kemal Bey asla sizleri aç karnınıza otelden dışarı çıkarmaz. :) 2 adımda barlar sokağı, 2 adımda Gümbet sahili, 2 adımda merkeze kalkan dolmuşlar. Her yönüyle harika bir otel. Şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mazı Uğur Pansiyon
Mazı Uğur Pansiyon

-

Her gün bir başka güzel

Mazı Uğur Pansiyon portakal bahçelerinin içerisinde kurulu. Pansiyon denize sıfır ve odaların bir kısmı denizi görüyor. Selahattin amca bize pansiyondaki boş odaları gösteriyor. Her biri yeşillikler içerisinde, basit ve lüksten çok uzak ve ama tertemiz. Odalardan birini seçip yerleşiyoruz. Şimdiden söyleyeyim burada tatil yapmayı düşünüyorsanız buranın basit bir balıkçı köyü olduğunu unutmayın. Eğlence aramayın. İnternet bile bazen çalışıyor. :) Hatta günlük gazete yok. İsterseniz öğlenden sonraki dolmuş ile geliyor. :) Dinlenmekten başka çareniz yok. Akşam yemeklerinde et, balık ve tavuk seçeneklerinden biri oluyor. Yanında garnitür salata ve meyveyle tamamlıyorlar. Selahattin amca güneş gözlüğü ile mangalın başında dursa da her biri çok lezzetli. Zeytinyağından mı havasından mı bilemeyeceğim. Hele o kabak çiçeği dolması yok mu o kabak çiçeği dolması… Güzade teyzemin ellerine sağlık. Güzade teyzeme mutfağının sırrını sorsak da, “'Bunun bir sırrı yok oğlum. Severek pişiriyorum.”' diyor gülümseyen yüzüyle. Haklı zaten, yoksa bu kadar lezzetli yemeği zevk almadan pişirebilmek pek mümkün değil. Öğle yemeğinde yenilen hafif zeytinyağlı ev yemeklerin yanına Güzade teyzenin o günkü keyfine göre mutlaka bir tabak da sarımsaklı yoğurtlu mezeler. Öğle yemeği sonrasında biraz uyku hem de mışıl mışıl. Akşamı ise bir başka harika buranın. Çok da fazla ev yada pansiyon olmayınca aksam belli bir saatten sonra gece karanlık oluyor ve sahilde o güzelim yemek masasında birden yıldızlarla baş başa kalıyorsunuz. Yan masada ise daha sonradan tanıştığınız ve buranın daimi misafirleri olan Semi teyze ve Osman amca yemeğini yiyor. Gecenin sessizliğini Semi teyzemin eşine mırıldandığı Türk sanat müziği şarkıları süslüyor. ayağımıza kadar gelen dalgaların sesi ise Semi teyzeme eşlik ediyor. Sahne ise muhteşem. Karanlık geceyi ışıl ışıl aydınlatan yıldızlar cümbüşü ve yemeğinize, sohbetinize eşlik eden dalga sesleri…En zoru ise bir sonraki gün. Dönüş yolu çok üzücü geçiyor. Kahvaltı sonrası hemen ayrılacağımız için konuklarla vedalaşıyoruz. Arkamızdan su bile döküyorlar. Farkında bile olmadan buranın bir parçası haline gelmişiz bile. Çetin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Blu Çırağan Bodrum Halal Resort & Spa
Blu Çırağan Bodrum Halal Resort & Spa

-

Oda temizliği çok yüzeysel

Otelin havuzlarında hijyen sıkıntısı büyük. Bone takılmıyor ve çim alanda gezilen ayaklarla havuza giriliyor. Asansör yetersiz sıra beklemeniz gerekiyor. Otelin görsellerinde yayınlanan bazı yerler ekstra ücretli ve ücret pahalı. Girişte karşılama kötü ve çalışanlar çok bakımsız. Karışık plaj çok dar ve taşlık iskelenin merdiven basamakları eksik. Oradan inip-çıkmak bir dert. Oda temizliği çok yüzeysel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pruva Pansiyon & Restaurant
Pruva Pansiyon & Restaurant

-

Muhteşem Ege kahvaltısı

Sessizce kafa dinlemek istiyorsanız herkesten uzak güzel Ege insanlarının işlettiği bu pansiyona mutlaka uğrayın. Her gün sizle hoş sohbet edip kendi yaşadıkları komik hikayeleri anlatarak size 1 ay yetecek yaşam enerjisi verirler. Sabah uyandığınızda Durdu teyzenin keçilerinin sütüyle beraber güzel bir Ege kahvaltısıyla güne başlayın. Sonra o berrak denize girip tatilin tadını çıkarın. Zeytinyağıyla yapılmış öğle yemeği ve gözlemeleri de arada yersiniz zaten. Akşam da denizden taze taze tutulmuş balıkları yerken kafanızdaki bütün olumsuzlukları unutup mehtaba dalacaksınız. Son olarak gün bitmeden Alihan'ın kendi yaptığı o enfes dondurmayı yemeyi de unutmayın. Bu insanların ticari kaygısı yok. Siz mutlu olun onlara yeter...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Labranda Bodrum Princess & Spa
Labranda Bodrum Princess & Spa

-

Denizi çok kötü

Haziran ayından beri bütün yorumlara bakmıştım. Birbirinden kötü yorumlar vardı. İnanmamıştım fakat bir tanıdığımın burası için Turgutreis'in en iyi oteli demesi üzerine rezervasyon yaptırdık iki kız arkadaş olarak. Parasını da ödedik. 17-24 Temmuz arasına almıştık. Zaten öncelikle Bodrum'a oldukça uzak. Ya kendi aracın varsa parana kıyıp gideceksin ya da gece turlar sizi konsere, Gümbet'e vs götürüp getiriyormuş tabi her şey ekstra ücret. Otelden çıkamıyorsunuz yani. Otelin oradan dolmuş bile geçmiyor. Ulaşım yok. Gezilecek bir yer dahi yok. Her neyse bunlar çok çok önemli değil. Otele geldik 17 Temmuz öğleninde hemen bir denize girdik. “'Deniz güzel kötü, yorum neden yapmışlar ki?”' dedik. Beş dakika sonra anladık suyun gerçekten çamur olduğunu. Yine çok fazla toz kondurmadık, yarın güzel olur diye düşündük. İlk gece zaten donduk. Çarşafları pis. Yastıkları taş gibi. Herkes uzun kollu eşofman takımı, çorap, spor ayakkabısı giymişti çünkü inanılmaz soğuktu. Bizim odamız en üst kat deniz görüyordu manzarasına bir şey diyemem gerçekten çok güzeldi. Tek teselliyi oradan bulmuştum. Sabaha kadar o ürkütücü dalga sesinden uyuyamadık sabah oldu denize gitmemizle çıkmamız bir oldu. Denize su bile getirmiyorlar. Denizin dalgası insan boyunun iki katı. Boğulmamak için resmen hayat mücadelesi veriyorsunuz. Deniz taşlı ve yosun içinde. Önünüzü dahi göremiyorsunuz. Pislikler bacaklarınıza yapışıyor dalga attığı an kaç kere vücudum yara aldı taştan çünkü çamur. Deniz değil. Hiç bir şey görünmüyor. Deniz sanki otelin değilmişçesine bir Allah'ın kulu denizi kullanmıyor çünkü kötü. Bodrum'u adım adım bilirim 20 yıldır gitmeme rağmen burası hayatımın en büyük hatası oldu. İlk kez gitmiştim Bodrum'un bu kısmına. Rüzgârdan, soğuktan ve dalgadan deniz kenarında bile oturamıyorsunuz. Duş falan zaten yok. Zaten duşa kadar hiçbir şey yok. Otelde 300 kişi varsa 296 kişi havuzda zaten. Yer yok. Deniz desen ortada deniz yok zaten. Bodrum'a uzak. Eğer ben denize girmeyeceğim otelin manzarasına ve havuza vereceğim para derseniz gidin verin o parayı. Bizim oda denize bakıyordu fakat dalga sesinden uyumak mümkün değil üşüyorsunuz. Klimaya bir kez bile ihtiyaç duymadık. Buzdolabı sıcak esiyor söyledik oralı olan olmadı. Su var içersen Sırma. Kola var içersen Gold Kola. Süt var içersen Oğuz Süt. Yastık, çarşaf değişmiyor. Yemekler her daim aynı. Mide hastasıydım acil dönüş yaptım midem iyice kötü oldu. Her sabah saçma sapan beyaz peynir çeşidi koymuşlar. Çikolata, reçel hepsi açık üstü bir tencerede sen kendin alıyorsun el yapımı falan. Yorumları okuduğumda inanmamıştım. Gittim gördüm daha kötüymüş meğer hayatımın hatası oldu. Saçma sapan alkoller var. Troy bira, Altın rakı falan. Bardaklar pis. Ruj izleri duruyor. Suyun kötü bir tadı var. Velhasıl günde bir kez denizi denedim fakat benden başka kimsenin olmaması denizin dalgasının insanı yutması önünü görememen neye bastığını bilmemen, çamur resmen çamur olması denizin.. Yöneticilere söyledik “'Evet deniz öyle pis. Pek bakım yapmıyoruz.”' dedi. Ayrıca mavi bayrak yok. Bu otel üç dört kere el değiştirmiş. Çalışan bile bu oteli kötülüyor “'Neden geldiniz ki?”' diyor daha ne diyeyim? Bu yüzden sadece bir gün tekne turuna çıktık 4 koy 1 plaj dediler 3 yere gittik sadece. Ortakent'e falan gittik denizi efsane zaten. O akşam da 21 Temmuz yani deprem oldu. Bizzat yaşadık. Otelin alt yapısı yok anında zarar gördü depremden. Mermerler indi aşağıya, elektrik trafosu yarıya bölündü, ambulans geldi. O esnada otele girmeyin, yaklaşmayın diye bile uyarı yapılmadı. Zaten bu da bahane oldu herkes oteli terk etti. Otel çalışanları ise sadece müşteriler gidiyor derdindeydi. Her yer zarar gördü, alt katta kantin çökmüş. Çekirdek 10 TL, sigaralar 20 TL, çakmak 6 TL denen bir yer. Deprem oldu herkes ayıldı bayıldı sabahı zor ettik. Aç susuz kaldık. Çözüm üretici olan müdür bey (!) sabah anca gelebildi oteline. Bu kişiler, kötü yemekleri ve olmayan deniziyle bu otel daha çok kere el değiştirir. Deprem sabahı anında valizimizi alıp orayı terk ettik. Hayatımın hatasıydı. Emin olun gerçekten kötü olmasaydı saatlerce bu yorumu yapmazdım. Oldum olası tatile giden insanım. Türkçe öğretmeniyim onca işim gücüm arasında bu yorumları yapmazdım ama daha dün oradaydım işte.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Anjela Pansiyon
Anjela Pansiyon

-

Ev konforunda bir yer

Ev sıcaklığında ve konforunda bir pansiyondan beklediğinizden fazlasını bulabileceğiniz bir yerdir. Çalışanların samimiyeti, ilgisi size daha önce yıllarca Bodrum'da yaşamışsınız hissini verebilir, dikkatli olun. Şunu size kesinlikle söyleyebilirim Anjela Pansiyon'da kaldığınızda Bodrum'dan ayrıldığınıza değil, bu pansiyon görünümündeki evinizden ayrıldığınıza üzüleceksiniz garanti ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kale Pansiyon Bodrum
Kale Pansiyon Bodrum

-

Deniz çok yakın, kahvaltısı çok güzel

Ani bir kararla gerçekleştirdiğim tatilde yapılan yorumları okuyarak seçtiğim bir aile işletmesi. 5 gece kalıp son gün ayrılmak istemediğim bir yer. Konumu çok iyi. Denize çok yakın. Çiçeklerle kaplı bir bahçede yaptığınız güzel kahvaltı ile güne mutlu başlıyorsunuz. Kaldığım odadan memnundum. Temizdi. Temizlik göreceli bir kavram olup; beklentileriniz ve kişisel kullanımınızla da ilgilidir. Yalnız yaptığım tatilde Muharrem Bey ve Necla Hanım samimi ve güzel sohbetleri ile bana arkadaş oldular. Hastalandığımda bir evlat, bir kardeş gibi ilgilendiler. Her tatil gelip geçer. Size bir kazanım olduysa değerlidir. Samimi, güler yüzlü, neşeli bir aile tanıdım. Tekrar görüşüp karşılaşacağımı biliyorum. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palladion Hotel
Palladion Hotel

-

Manzara ve yemekler çok güzel

Onca deprem felaketine rağmen ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığımız büyük felaket tatilimize engel olsa da işletme sahibi ve çalışanları çok ilgiliydi. Yerinin ve manzarasının yanı sıra yemeklerin lezzeti de çok güzeldi. Tek sıkıntı odalarının çok küçük olması ve her şey dahilinin sadece 10 kadar sürmesi. Söylemeden geçemeyeceğim dez avantaj olarak otelde internette yazılanların çoğunun olmaması üzücü bir durumdu...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Synosse Hotel Turgutreis
Synosse Hotel Turgutreis

-

Memnun kalmadık

İnternette gördüğümüz otelle karşılaştığımız otel alakasız. Resimdeki oda yok. Odanın ya televizyonu bozuk ya da kliması. Hatta gördüklerimden birinde mini bar yok. Kontinental kahvaltıyla sunulan kahvaltının alakası yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Family Club
Paloma Family Club

-

Yemekler lezzetliydi

Otelde yemekler çok lezzetliydi. Her gün oda temizliği yapılıyordu. Fiyatlar çok uygundu. Ancak yemek yenilen yerde çok fazla kedi vardı ve kediler sürekli masalara çıkıyordu. Çalışanlar hiç bir müdahale de bulunmuyordu. Gece havuzun yanında fareler geziyordu. Dün havuzdaki ampul söküldü. Elektrik kaçağı olabilir diye hemen havuzdan çıktık ama bazı çalışanlar “'Girin yaa bir şey olmaz”' diyerek dalga geçti. Benim deneyimlerim bu şekildeydi arkadaşlar ama kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Damla Motel
Damla Motel

-

Temizlik, güvenlik, deniz

Bu sene eşim ve kızımızla ikinci gidişimiz. Başka bir otelde kaldık, sonra Damla Motel'e geçtik ve evime geldim, çok mutluyum dedim. Müdür Muharrem abi, Kayserili aşçı, çalışanlar (Ali, Fuat, Kadir, Mustafa, Küçük Ali) hepsi tek kelime ile mükemmel insanlar, kardeş olsanız bu kadar olmaz. Yemekler parmak yedirtiyor. Yani bir yemeğe de yok bu olmamış diyemezsiniz, şefin ellerine sağlık. Hizmet hızı, temizlik, güvenlik, deniz, her şey süper. İnsan evine dönerken üzülür mü, vallahi üzülüyor. Gaye, Orhan ve Naz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mazı Uğur Pansiyon
Mazı Uğur Pansiyon

-

Temiz ve güvenli

Kafanızı dinlemek istiyorsanız tercih edebileceğiniz huzurlu, güzel bir yer. Denize sıfır, temiz ve güvenli, mutlaka tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yalı Turkuaz Bungalow
Yalı Turkuaz Bungalow

-

Yemekleri, odaları, doğası

10 yıldır her yaz severek kaldığım, gelmezsem tatil yapmadım dediğim, kendimi ailenin parçası hissettiğim mükemmel bir yer. Yemekleri, odaları, doğası, denizi, her konuda beklentinizi karşılayacak bir tesis. Kesinlikle öneriyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yıldız Otel Bodrum
Yıldız Otel Bodrum

-

Eşsiz hizmetleri

Güler yüz ve eşsiz hizmetleriyle kesinlikle tavsiye ediyorum. Denize sıfır, sakin, rahat, dilediğiniz her şeyi içinde barındır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gülan Apart
Gülan Apart

-

Güzel personel

Rabia Hanım'cığım... Deprem gecesi biz de iki aile olarak Akyarlar Gülhan Apart'ta kalıyorduk . Deprem boyunca Gülhan Apart çalışanları Gökhan ve eşi bir an bile yanımızdan ayrılmadılar. Biz apartta kalanlara genç yaşlarına rağmen büyük teselli verdiler. Sokağa çıkarttılar, sokağa oturmamızı sağlayan sandalyeleri, minderleri taşıdılar, su gibi ihtiyaçlarımızı karşıladılar. Şenel Bey de tüm gece boyunca yanımızdaydı, devamlı geldi. Ben sizleri bu kadar güzel personelle çalıştığınız için içtenlikle kutlarım. Teşekkürlerimi kabul ediniz, sevgilerimle... Gülay Ribar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yıldız Otel Bodrum
Yıldız Otel Bodrum

-

Yemek ve mezeleri

Bodrum'un en güzel denizinin olduğu Ortakent'teki bu otelde 1 ay konakladık ve çok memnun kaldık. Aile ortamı olması güven veriyor. Çalışanları çok sıcakkanlı ve enerji dolular. Yemek ve mezeleri çok lezzetli. Bulunduğu konum dolayısıyla aşırı sıcaklar bunaltmıyor. Güzel ve huzurlu bir tatil yapmak isteyen herkese tavsiye ediyorum ve tüm personel ve işletmecilerine ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yıldız Otel Bodrum
Yıldız Otel Bodrum

-

Lezzetli mutfağı

Yazı, kışı harika bir yer. Güler yüz, lezzetli mutfağı, kendi evinde gibi tatil. Harika, Bodrum Yahşi sahilinin en güzel yeri Yıldız Otel Bodrum. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yıldız Otel Bodrum
Yıldız Otel Bodrum

-

Huzur ve konfor

1 ayımı huzur ve konfor içinde geçirdiğim bu oteli, güzel bir deniz ve mutlulukla tatil yapmak isteyen herkese tavsiye ederim. Tüm personellerinin güler yüzlülüğü ve işletmecilerinin hoşgörülü yaklaşımı "daha fazla kalmalıydık" fikrini düşündürüyor. Eğlenmek için Bodrum'un başka bir eyaletine ihtiyaç duyulmuyor. Eğlence, kafa dinlemek, mutlu olmak için Yıldız Otel Bodrum'da konaklamak ailem ve benim için yeterli oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Anjela Pansiyon
Anjela Pansiyon

-

Kaliteli hizmet anlayışı

Güler yüzlü, samimi ve özverili çalışanları olan, konumu, manzarası, temizliği ve kaliteli hizmet anlayışı ile tekrar konaklamayı düşündüğümüz bir mekan oldu Anjela Pansiyon.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Anjela Pansiyon
Anjela Pansiyon

-

Sıcak ortam

Evimizden uzakta, aynı sıcak ortamı yaratan çalışanlarından; eşim ve kızımla hizmet aldığımız Anjela Pansiyon konumu, temizliği ve fiyat kalitesiyle de tekrar seçimimiz olacak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tenda Hotel
Tenda Hotel

-

İki gün aynı yemekleri yediriyorlar

Bir talihsiz tatil diyelim, özellikle çalışanları başarısız. Temizlik hiç yok. Otel materyalleri arızalı, animasyon otelde var ama insanları aşağılama adına ortada geziyor. Yemekler iki gün aynı yemekleri yediriyorlar. İstediğiniz ilgi yok, üzerine bir de azar işitiyoruz. Havuz hiç temizlenmedi, bulanık. Plaj var dediler, her gün ücretli servisle en az 3 km uzakta. Fitness salonu kullanmak istedik, aletler bozuk. Anlattıkları hiçbir şey gerçek değil, yazık olur tatilinize.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bendis Beach Hotel
Bendis Beach Hotel

-

Buzdolabı çalışmıyor

İlk defa Bodrum'a gitmek istedik. Otel olarak Etstur'un tavsiyesine uyarak Bendis Beach Hotel'e yönlendirildik. Otele girişte karşılanmadan başlayalım. Odalar denizi görüyor mu diye soruyorum. Odaların hiçbiri denizi görmüyor yanıtını alıyoruz. Oda seçimi ilk girişte televizyon yok, buzdolabı çalışmıyor. Çocuk yatağı istiyoruz, getirilen yatakta kedi mi yatacak, düşünün artık o derece. Akşamüzerine doğru tuvalet, küvet giderlerden dolayı taşmış. Şimdi yorumlara göre ben tatil mi yaptım, temizlik mi yaptım siz karar verin. Yazık, çoluk, çocuk ilk defa Bodrum tatilimiz zindan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Stone Otel
Stone Otel

-

Odaların genişliği

Odaların genişliği, temizliği, hele manzarası anlatmakla bitmez. Kullanılan malzemeler 5 yıldızlı otellerde yok desem sanırım abartmış olmam, diş fırçasına kadar düşünülmüş, eksiksiz bir butik otel. 2 günlüğüne gittik, 10 gün kaldık, en kısa sürede tekrar geleceğiz... Bu fiyatlara böyle bir oteli herkese gönül rahatlığı ve şiddetle tavsiye ederim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yalı Turkuaz Bungalow
Yalı Turkuaz Bungalow

-

Yemekler çok lezzetli

Yemekler çok lezzetli, her şey bol kepçe, tıka basa doyuyorsunuz, odalar temiz, personel güler yüzlü, kendinizi evinizde hissediyorsunuz. Deniz pırıl pırıl, kısacası her şey mükemmel. Sessiz, sakin bir tatil için kesinlikle tercih edebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yalı Turkuaz Bungalow
Yalı Turkuaz Bungalow

-

Anne yemekleri enfes

Bir şanssızlık dolayısı ile tanıştık Ümit ile. Şansımız oldu. Ağaçlar altında 6,8 şiddetinde depreme sonuna kadar dayanıklı bungalovlar. Anne yemekleri enfes. Deniz kenarında rakı içmek doyumsuz. Diğer koylara nazaran kum sahil. Ümit'le hemen hemen her dilde muhabbet edebilirsiniz. Bu tanışmaya vesile olan Süleyman kardeşime teşekkürler. Hafta sonu dahi kaçın, gelin şanslı Egeliler. Tatil için mutlaka değerlendirin uzaktaki arkadaşlarım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yalı Turkuaz Bungalow
Yalı Turkuaz Bungalow

-

Yemekleri, odaları, doğası

10 yıldır her yaz severek kaldığım, gelmezsem tatil yapmadım dediğim, kendimi ailenin parçası hissettiğim mükemmel bir yer. Yemekleri, odaları, doğası, denizi, her konuda beklentinizi karşılayacak bir tesis. Kesinlikle öneriyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mazı Uğur Pansiyon
Mazı Uğur Pansiyon

-

Yemekleri harika

Büyük şehirlerin gürültüsünden, kalabalıklığından kaçıp kafayı resetlemek isteyenler için Mazı Uğur Pansiyon doğru adres. Denize sıfır konumu, tertemiz denizi (özellikle sabahları tavsiye ederim), kendinizi evinizde hissettiren sıcaklığı ve güler yüzlü hizmetiyle bizler hayran kaldık. Daha önce gelenlerin her yıl geldiğini ve birçoğunun bir-iki ay kaldıklarını öğrendik. Apart ya da tam pansiyon şeklinde hizmet sunan Mazı Uğur Pansiyon'un yemekleri harika. Özellikle zeytinyağlılar harika. Akşam yemekleri köfte, balık ve tavuk ızgara şeklinde dönüşümlü veriliyor. Saat 5'te çay servisleri var. Sabah kahvaltıları da doyurucu. Tatilimizi bitirdik. Tekrardan gelmek için şimdiden gelecek yılı iple çekiyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Greenport Bodrum
Greenport Bodrum

-

Oda temizliği sorunlu

Beklentileri fazla tutmazsanız iyi olur. Bize verdikleri oda, havuz ve deniz manzaralı idi. Biz sadece odayı yatmak için kullandık. Snack ikramları gülünç. Oda temizliği sorunlu idi. Güvercinlik köyü yürüyüş mesafesinde ve deniz kenarında harika kahvaltı alabileceğiniz kafeler var. Aynı zamanda yine Güvercinlik sahilde balık yiyebileceğiniz güzel, çok tuzlu olmayan restoranlar var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gümbet Life Butik Otel
Gümbet Life Butik Otel

-

Kahvaltı keyifli

Sebastian, Moss, Pasha Club, tüm istediğimiz gece hayatı 200 metrede, canlı, eğlenceli, heyecanlı bir tatil için geldik. Gümbet Life Butik Otel'de konakladık. Ne yalan söyleyeyim, temiz odalar, güler yüzlü çalışanları ile arkadaş olduk. Kahvaltı keyifli ve havuz başında olması ayrı bir keyifti. Bu fiyata 3 arkadaş bedavadan az pahalıya 7 gün kaldık. E Mersin'e dönmek zor oldu. Kesinlikle tekrar karar aldık, grup arkadaşlarımızla favorimizsin Gümbet Life Butik Otel, kesinlikle son kuruşuna kadar helal olsun. Mersin'den sevgilerimizle. Neredekal.com ekibine de teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Merve Park Otel
Merve Park Otel

-

Gümbet'in en güzel butik oteli

İki kişi 4 gün kaldık. Vaktimiz olsa 4 ay kalacağımız bir mekan. Gümbet'in en güzel butik oteli bizim için. Şiddetle tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Chronos Beach Hotel
Chronos Beach Hotel

-

Yemekler kötü

Sakın gitmeyin.... Sağlığınıza yazık... Hijyen sıfır, yemekler kötü. Bardaklar, kaşık çatal hepsi lekeli. Uygun yer bulacağım derken böyle bir yere verdiğiniz para bile çok. Onun yerine gidin ev tutun. Her gün makarna yiyin; ama buraya gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mazı Uğur Pansiyon
Mazı Uğur Pansiyon

-

Ev yemekleri çok leziz

Mükemmel bir deniz. Muhteşem manzara. Ev yemekleri çok leziz. Dinlenmek için çok uygun bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yıldız Otel Bodrum
Yıldız Otel Bodrum

-

Odanın hemen önünde havuz var

Hafta içi 5 gün Kos Adası gezisi öncesi ve sonraki hafta sonları (toplam 4 gün) kaldık. Otel odası daha çok pansiyon havasında, buzdolabı yok, şampuan yok. Evyenin yanında sıvı sabun var. Ama çarşaflar ve havlular temiz, dolabı kullanışlı ve fön makinesi mevcut. Odanın hemen önünde havuz var. En güzel tarafı denize sıfır oluşu. Kahvaltı ve akşam yemeği güzel, doyurucu. Fiyatına göre tercih edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Siz değerli misafirimiz Nejla Hanım, sizleri tesisimizde memnun edebildiysek ne mutlu bizlere. Yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Bizim amacımız olan, sizlerin de aramış olduğu; odalarımızda lükslük değil temizlik, yemeklerde bolluk ve israf yerine lezzet ve kalitemiz ile sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz Nejla Hanım.

21 Temmuz 2017, Cuma 10:45
Kale Pansiyon Bodrum
Kale Pansiyon Bodrum

-

Güvenli ve huzurlu bir ortam

Değerli dostlar; uzun yıllardır otelcilik sektöründe çalışan bir personel olarak şunu itiraf etmeliyim ki, konakladığınız işletmenin yıldızını belirleyen, işine duygularını, samimiyetini, güler yüzlülüğünü katabilen personel ve yönetimdir. Kale Pansiyon Bodrum için, Bodrum'da pansiyon kategorisinde ailenizle, sevdiklerinizle güvenli ve huzurlu bir ortamda konak aklayabileceğiniz en iyi pansiyon diyebilirim. İşte sebepleri; pansiyon kapısından ilk girişiniz sırasında işletme sahibi güler yüzlü bir çift tarafından karşılaşıyorsunuz, sıcak ve samimi sohbetleri, göreceli olarak oda temizliğine önem vermeleri, küçük ve samimi bir ortamda yapacağınız güzel bir kahvaltı ve konakladığınız her gün için aynı samimiyeti görmeniz ve uğurlanmanız, sizin bu işletmeye tekrar yolunuzun düşmesi için geçerli bir sebep haline getiriyor. Ailemi iki kez konaklattım ve devamında da dostlarıma tavsiye edebileceğim, Bodrum'un en samimi pansiyonunda hizmet veren bu güzel aileye teşekkür ediyorum. Not: Birçok 5 yıldızlı otele avuç dolusu ücretler ödeyerek, bulamadığınız samimiyeti, güler yüzü ve ilgiyi; uygun fiyata Kale Pansiyon Bodrum'da fazlasıyla bulabilirsiniz. Mutlu ayrılanların adresidir Kale Pansiyon Bodrum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Chronos Beach Hotel
Chronos Beach Hotel

-

Yemekleri çok kötü

Arkadaşlar hiç tavsiye etmiyorum. Paranıza yazık. Pislik bir taraftan, yemek yiyeceğiniz tabak, kaşık bile pis. Bir hafta kaldım. Nasıl otelden kaçacağımı şaşırdım. Ara öğün yenmez denilecek kadar kötü. Kalite anlamında sıfır bir otel. Yemekleri çok kötü. Havuzun içi pis, temizlenmiyor. Havuz kenarları çamur, pis kokuyor. Gitmeyin kesinlikle ama bakın yanında bir otel var, mükemmel bir otel. Ben hemen oraya kaçtım. Çok kaliteli bir oteldi. Gerçekten oradan sonra orasını anlatamam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mazı Uğur Pansiyon
Mazı Uğur Pansiyon

-

Tatilimizden memnun ayrıldık

Merhabalar, Mazı Hurma sahilinde gerçekten memnun kalacağınız küçük aile işletmesi olan tesis, Selahattin amca ve eşine ait. Eğer ki kafa dinlemek, huzur bulmak ve sessiz, sakin denize girmek istiyorsanız gerçekten güzel. Denizi taşlı ama erişteli değil. Biz tatilimizden memnun ayrıldık. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sezer Class Apart
Sezer Class Apart

-

Amazing clean

Unexppectable. Hospitality... Comfort... Amazing clean and friendly people... Very helpfull... Thank you so much Sezer Class Apart... Made my holiday great...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cactus Charme Hotel
Cactus Charme Hotel

-

Çalışanların hepsi güler yüzlü

Bu sene 17.07.2017 tatilimiz ve kaldığımız Cactus Charme Hotel çok sakin ve güzel bir otel. Çalışanların hepsi güler yüzlü insanlar. Yemekleri harika. Garsonlar çok iyiler, ilgi göstermeyi seven insanlar. Güzel bir tatil yaptık, tavsiye ediyorum. Cactus Pirates Aquapark'tan yararlanabilirsiniz. Denize sıfır değil ama yürüme mesafesi 5 dakika. Güzel bir kafa dinlemek için bir otel diyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mesut Apart 1
Mesut Apart 1

-

Her zaman gidip kalmak isteyeceğim yer

Çok memnun kaldım. Mesut abimiz de bize her türlü yardımı yaptı. Her zaman gidip kalmak isteyeceğimiz bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Arena Resort & Spa
Royal Arena Resort & Spa

-

Herkes çok yardımcı olabiliyor

Ulaşımı öyle kolay bir otel ki, tatile giderken otel aramaktan yorulmuş ben gibiler için ilk cezbedici özelliği. Özellikle iskelesini yenilemeleri ile resmen otelin havası değişmiş. Ayrıca geçen sene beach yoktu bu sene yürüyerek bu beache ulaşım sağlanabiliyor. Bu da oldukça güzel olmuş. Tatilde dinlenmek kadar eğlenmekte istiyor insan bu konuda da çok çok iyiler özellikle Serdar Bey animasyonlarda muazzam. Fiyat olarak biz ilk internetten bulmuştuk. Ama tabi biraz fazla geldi, sonra oteli aradık orada Muhammet Bey sağ olsun bizlere indirim yaptı, ayrıca odamızın konumu içinde destek oldular çok. Otelde ihtiyaçlarımız oluştukça herkes gidermek için oldukça destek oldular. Özellikle de otel müdürü Kıvanç Bey, sorununuz olduğunda sizinle birebir ilgilenerek destek oluyor. Şimdi bunlar neden önemli, o kadar yoldan geçip gidiyoruz evimizde değiliz, tanıdığımız memleket değil bir şey lazım olsa insanın eli ayağına dolanıyor. Bu yüzden bu ilgiyi sabaha kadar anlatabilirim. Tekrar tekrar teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Miyel Beach İslami Hotel
Miyel Beach İslami Hotel

-

Güneşlenme alanı yok

Üşenmeyin ve okuyun. 4 gece kaldık bu sene. Otel dökülüyor. 2 defa oda değiştirdik. Klimanın su borusu aktı, odayı su bastı. Klozet sifonu bozulmuş her yer su içinde. Odada tel çalışmıyor. Buzdolabı yok. Asansör yok. İnternet yok. Yemekler çok kötü. Aşırı baharatla. Çocuklar içemiyor dedik çorbaları. Yoğurt yesinler dendi. Çocuk aç kaldı resmen. Her sabah aynı kahvaltı. Bol kızartma. Toz karışım meyve suları. BİM'den alınmış Le Cola, Fer markalı asitli içecekler. Ayran yok zaten. Çocuklu aileyseniz çocuğunuz aç gezecek. Bar gibi bir şey var sahilde orda sallama bitki çayı var mı dedik çocuk için, normal çay bulduğuna şükret yenge dediler. Tamam, lüks ve konfor beklemiyoruz ama gecesi 525 lira para ile bir hizmet alıyoruz. (A pardon alamadık sahi) Plaj; taş, kaya, beton çivileri ile dolu. Koskocaman beton bir set var. Fotolara koyulan plaj yan taraftaki otelin plajı. Doğru düzgün bir merdiven yok. Üstelik denizde bayan güneşlenme alanı diye bir şey yok sakın inanmayın. Etrafı transparan perdeler ile çevrili iki şezlonglu bir yer var orası da batık mezarlığı zaten. Allah bir daha düşürmesin dedim ve dediler. Kim geldiyse aynı şikayet. Çöpe atacak paranız var ise buyurun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bodrum Park Hotel
Bodrum Park Hotel

-

Tam bir aile işletmesi

Büyük otellerin her şey dahilinden sıkılıp özgürce otel içi ve dışına çıkabilmeyi isteyenlere. Harika bir havuz, çocuklarımız rahat, güvenli yüzüp eğlenme imkanları var. Deniz de yürüyüş mesafesinde. Yemeği ister otelde ye ister yürüyerek dışarda ye. Araç kullanmadan 1 hafta yaşayabiliyormuşuz meğerse. Bu otelde öğrendik bunu da. Şehir stresinden sonra 2 çift muhabbet edip yeni dostlar edindik gene bu otel de. Hamza Bey (işletmeci) her şeyi hemen çözebilen yaratıcı bir adam. Tam bir aile işletmesi yapmış otelini de. Tatil azıcık da sosyalliktir diyenler için gayet uygundur. Daha ne olsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Basrim Pansiyon
Basrim Pansiyon

-

Tam bir aile yeri

Çok sakin. Tam bir aile yeri, işletmeciler cana çok yakın. Bütün otel çalışanlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz... Seneye görüşmek üzere Basrim Pansiyon.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Fakirin Yeri Aile Pansiyonu
Fakirin Yeri Aile Pansiyonu

-

Yemekler çok güzel

5 yıldızlı oteller solda sıfır kalır diye başlamak istiyorum sözlerime, hiç de abartmış olmam. Ramazan Bayramı'nı değerlendirmek için iki arkadaş yola çıktık. O kadar sıcak, samimi bir ortam k, hiç dönmek istemedik ama maalesef çok çabuk bitti. Temiz, güvenilir insanlar. Kesinlikle arama motoruna yazıp başka yerler bakmanıza gerek yok. Yemekler çok güzel, odalar temiz, her şeyden önce orada çalışan, emek veren insanlar Aslı Hanım, Volkan Bey, Gökhan Bey, Ali, Cevher, hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz, misafirlerini çok güzel ağırlıyorlar. Fasıl eşliğinde eğlenceli akşam yemekleri, terasının manzarası harika. Yine geleceğiz ve yine 1 numaralı odayı istiyoruz. Herkese sevgiler (Sevim & Kübra).

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Emrah Hotel
Emrah Hotel

-

Odalar tertemiz

Karaincir'de vazgeçilmezim. Yıllardır geliyorum ve aynı sıcaklıkla karşılanıyorum. Odalar tertemiz, yemekler harika, çalışanlar güler yüzlü, hizmet güzel. İnsan kendini evinde hissediyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Ozzy
Otel Ozzy

-

Çok rahat ettik

Çok rahat ettik, tüm çalışanlara teşekkür ederiz. Artık Bodrum'da bir evimiz var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Melisa Apart
Melisa Apart

-

Nezih bir ortam

Aynen anlatıldığı gibi huzurlu, nezih bir ortam ve misafirperver güzel bir aile... Umarım her zaman sizin gibi güzel insanlarla dolar ve bozulmaz... İyi ki varsınız Bakiye Hanım ve İzzet Bey, çok teşekkür ederiz. :)))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Merkez Kumsal Pansiyon
Merkez Kumsal Pansiyon

-

Odalar genel itibarı ile iyi

Genel olarak iyi karşılandık. Resepsiyon çalışanı arkadaş her konuda yardımsever. Çarşı içinde plaja ve işyerlerine yakın, odalar genel itibarı ile iyi, temizlik istediğiniz zaman yapılıyor. Tipik bir Bodrum pansiyonu, memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)