Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Seferihisar Otelleri

Seferihisar için {{ (filteredHotels).length}} / 60 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Seferihisar Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

“Türkiye'nin Cittaslow Başkenti” olarak bilinen Seferihisar bu unvanına Kasım 2009'da kavuştu.

Bu unvanın bilincine varan halk da artık her işi birlikte ve gönüllülükle yapıyor, dolayısıyla her ne kadar isminde yavaş kelimesi geçse de, amblemi salyangoz olsa da belde hızla gelişiyor. Üstelik bu gelişim esnasında kendi değerlerini bir kenara bırakmıyor ve hatta değerlerini koruyarak daha da yükseliyorlar.

Seferihisar salyangoz şehir olduktan sonra şehirde bisiklet daha da yaygınlaşmaya başladı, teknoloji yine kullanılıyor evet ama dozunu aşmadan, kişiye ve çevreye zarar vermeyecek ölçüde.

Seferihisar'ın sadece bu unvanı aldıktan sonra ünlü olduğunu söylemek yanlış olur elbette. Çünkü Seferihisar, özellikle Egeliler tarafından yakından tanınan bir sahil kasabası. İzmir'den ve çevre ilçelerden hafta sonları ya da günübirlik gelen tatilcilerini yıllardır ağırlıyor.

Seferihisar otelleri de uzun zamandır hizmet veriyor. Kimisi butik otel kategorisinde, kimisi pansiyon, kimisi ise apart otel... Seferihisar otelleri genellikle küçük çaplı ve yerel işletmeler. Kim bilir belki de bu durum da etkilidir Seferihisar'ın yavaş şehir olmasında.

Seferihisar otel fiyatları da bütçeyi sarsmayacak derecede uygun, bu da tatilciler için avantajlı bir durum sağlıyor. Ancak yaz aylarında Seferihisar fazla sayıda tatilciyi ağırlıyor, bu sebeple Seferihisar otelleri neredeyse hiç boş kalmıyor.

Üstelik bir de yavaş şehir ilan edildikten sonra tahmin ediyoruz ki bu yaz oldukça dolu olacak. Bu sebeple Seferihisar otellerinde rezervasyonunuzu erkenden yaptırmakta fayda var, özellikle de hafta sonları... Bizden söylemesi...

Yaşamın kolay olduğu kentler ağının Türkiye'deki ilk üyesidir İzmir Seferihisar...

İzmir'den 47 km uzaklıkta bulunan İzmir Seferihisar, mandalina ve zeytin bahçeleri içerisinde, şirin mi şirin bir İzmir ilçesi. Şehrin stresinden uzaklaşanların keşfettiği bu doğa, yorgunların ruhuna ilaç adeta, bir hayat kıpırtısı katar insana...

Baharın gelmesini dört gözle bekleyen gezginler de şimdiki günlerde İzmir Seferihisar'a doğru yol hazırlıkları yapıyorlar. Kır çiçekleri ile canlanan doğa, tertemiz balıkçı restoranları, leziz balıklar ile İzmir Seferihisar da misafirlerini bekliyor...

İzmir Seferihisar otelleri, konuklarını en iyi şekilde ağırlamak için kış mevsiminde yaptıkları hazırlıkları toparlamaya başladılar ve 2017 yılına muntazam bir şekilde hazırlandılar. Üstelik her şeyin alt basamakta sürdüğü bu yavaş şehirde İzmir Seferihisar 2017 otel fiyatları da oldukça uygun.

İzmir Seferihisar otelleri arasında eşsiz bir deniz manzarası ve harika bir restoranı olan şık bir tesiste konaklayabileceğiniz gibi, begonvillerin duvarlarından süzüldüğü, bahçesinde küçük bir bank olan butik otelde de konaklayabilirsiniz. 2017 Seferihisar otel fiyatları tesislere göre ve tesiste gerçekleştireceğiniz konaklama türüne göre değişiklik gösteriyor.

Ege'deyseniz ve hala İzmir Seferihisar'a gitmediyseniz, kendinize bir şans verin ve 2017 İzmir Seferihisar otel fiyatlarını inceleyerek bu kibar tatil beldesine doğru yola çıkın. Harekete geçmeden önce İzmir Seferihisar otel rezervasyonunuzu yaptırmanızda fayda var. Çünkü uygun 2017 İzmir Seferihisar otel fiyatlarından faydalanmak isteyen birçok kişi sırada bekliyor...

Seferihisar Hakkında

Seferihisar, Ege Bölgesi'nde İzmir iline bağlı bir ilçedir. Yüz ölçümü 364 kilometrekare olan Seferihisar kuzey ve kuzeybatıda Urla, doğu ve güneydoğuda Menderes, güney ve batıda da Ege Denizi ile çevrilidir.

İzmir'in batı kesiminde yer alan Seferihisar toprakları, Ege Denizine doğru uzanan Urla Yarımadası'nın güney bölümünü kapsar. Yarımadaya güneyden sokulan Sığacık Körfezi'nin doğusu Seferihisar'ın batı kıyısını, Kuşadası Körfezi'nin kuzayi de Seferihisar'ın güney kıyısını oluşturur. İki körfez Doğanbey Burnu ile ayrılır.

İzmir Seferihisar halkı geçimini tarım ve turizmden sağlar. İzmir Seferihisar'daki tarım alanlarının büyük bölümünü zeytinlikler ve satsuma türü mandalina bahçeleri oluşturur. İzmir Seferihisar'da ayrıca buğday, arpa, mısır, üzüm ve pamuk da yetiştirilir. İzmir Seferihisar'da turizmin gelişmesine bağlı olarak şeftali üretimi de yaygınlaşmıştır. Seferihisar'da seralarda turfanda sebzecilik de yapılmaktadır.

Teos ve Akkum plajlarının yer aldığı İzmir Seferihisar kıyılarında son yıllarda birçok turistik tesis kurulmuştur. Teos Ormanı'nda bulunan orman içi dinlenme yeri İzmir Seferihisar'ın başlıca mesire yeridir. İzmir Seferihisar topraklarında kurşun, çinko ve perlit içeren cevher yatakları bulunmaktadır. İzmir Seferihisar yöresi eski bir yerleşim alanıdır. Eski adı Sifrihisar ya da Sivrihisar olan ilçenin kuzeybatı kesiminde yer alan Seferihisar Kasabası, il merkezi İzmir'e yaklaşık 45 km uzaklıktadır. İzmir Seferihisar fazla gelişmemiş bir yerleşmedir. İzmir Seferihisar kıyılarının turizm açısından ilgi çekici duruma gelmesi son yıllarda kasabaya canlılık kazandırmıştır.

İtalya'da 1999 yılında başlayan "Yavaş Şehir Hareketi'ne başvuran Seferihisar, bu gruba dahil edilmiştir ve Türkiye'den ilk katılan yavaş şehir olmayı başarmıştır.

Seferihisar otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Bells Hotel
Bells Hotel

-

Denizi tertemiz

Tertemiz denizi, güler yüzlü ve ilgili genç çalışanları, sizi kendi evinizdeymiş gibi hissettiren otel yöneticileriyle bir hafta harika bir tatil geçirdim. Hepsine buradan tekrar teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Suna Pansiyon
Suna Pansiyon

-

Tek artıları güler yüzlü oluşları

Odaya tuvalet kağıdı koymaktan aciz (oda dedim ama bayağı bildiğin kümes) klima olmadığı gibi tek kişilik odalarda pencere de yok. Klima olan odada da klima suyu yatağa damlıyor zaten ama tek artıları güler yüzlü oluşları, o sebeple tartışamıyorsunuz. Kısacası kalmayın abicim, gidin, kendinize düzgün bir yer bulun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rose Pansiyon & Cafe Sığacık
Rose Pansiyon & Cafe Sığacık

-

Odalar ve tuvaletler çok temiz

Çok güzel bir pansiyon. Odalar küçük fakat yeterli oluyor. Odalarda yeterli genişlikte buzdolabı, bir giysi dolabı, televizyon, sandalyesiyle birlikte bir şifonyer, iki yatak başı, komodin bulunuyor. Odalar ve tuvaletler çok temiz. Sabah kahvaltısı saat 09.00 - 11.00 arası yapılıyor. Çok çeşitli kahvaltılıkları şık bir şekilde sunuyorlar. Yiyecekler lezzetli. Fiyat olarak, karşılaştırabileceğimiz diğer pansiyonlara nazaran daha uygun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Keskin Otel
Keskin Otel

-

Kahvaltıları kötü

Bir kere olumlu görüşlere yorum yazıp olumsuzlara cevap vermemesinden nasıl bir işletme olduğunu anlamak zor değil. Kahvaltıları kötü, havuz kirli, odalar korkunç sıcak oluyor ve hiç izolasyon olmadığı için yan odadakiler fısıldasa duyuyorsunuz. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. İyi yorumlar da akrabaları, arkadaşları falan sanırım. Paranıza, tatilinize yazık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Zeytin Butik Otel
Mavi Zeytin Butik Otel

-

Çok keyif aldık

16-17 Temmuz 2 gece konakladık 2 yetişkin 2 çocuk. Çok keyif aldık, kahvaltı, misafirperverlik, hepsi mükemmeldi. İlgi ve alakalarından dolayı başta Pelin Hanım, tüm çalışanlara teşekkürler. Gönül rahatlığı ile konaklayabileceğiz bir butik otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz İbrahim Bey, memnuniyetinizden dolayı çok mutlu olduk. Sizi tanıdığımız için ayrıca çok sevindik. Ne zaman isterseniz sizi memnuniyetle bir daha misafir etmek isteriz.

22 Temmuz 2017, Cumartesi 15:21
Suna Pansiyon
Suna Pansiyon

-

Temiz bir tatil yaşadık

Biz geçen sene gittik çok memnun kaldık. :) Güler yüz, samimiyet, her şeyiyle harika. İki çocuğumuzla güvenli, temiz bir tatil yaşadık, tam bir aile yeri. Hatta birkaç güne yine oradayız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Antik Butik Otel Sığacık
Antik Butik Otel Sığacık

-

Çok güzel

Çok güzel. İnşallah siz de gelirsiniz. Keşke daha çok kalsaydım, hiç pişman değilim. Çok uygun fiyata bu kadar bebeğimsi otel hiç beklemezdim. Eğer gitmezseniz çok pişman olursunuz. ✌✌✌✌✌✌ ☺☺☺

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Antik Butik Otel Sığacık
Antik Butik Otel Sığacık

-

Tam bir aile oteli

Otel çok güzel, tam bir aile oteli. Kesinlikle tavsiye ederim. Hele oradaki garson müşterilerle çok ilgileniyor. Gitmenizi tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ebruli Motel
Ebruli Motel

-

Sakin bir konaklama yeri

Böyle bir yerde huzur bulamayan insanın kendi iç dünyasında çatışması var demektir. Yanındaki insanla mutlu olamayanı Dubai'de 8 yıldız otele de koysanız kusur bulacaktır. Betonu az, yeşilliği çok, huzur dolu, sakin bir konaklama yeri. Bahçesinde bir kahve içtiğinizde casinosu ya da havuzu olmadığını fark etmiyorsunuz bile.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ebruli Motel
Ebruli Motel

-

Güler yüz ve sıcakkanlılık

Bir haftalık tatilimiz ailemle umduğumuzdan güzel geçti, bu tatilimizi daha da güzelleştiren Ebruli Otel'e teşekkür ederim, güler yüzünüz ve sıcakkanlılığınızı hiç unutmayacağız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ebruli Motel
Ebruli Motel

-

Sakin şehrin sakin oteli

Süper bir yer, tam aile için kalınacak en güzel yer, sakin şehrin en sakin moteli, hizmet süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ebruli Motel
Ebruli Motel

-

Otelden çok mutlu ayrıldım

Otelde yaklaşık 1 ay kaldım. Çok mutlu bir şekilde ayrıldım. Tekrar tatile gelmek istersem, eşim ve çocuklarımla bu oteli tekrar tercih ederim. Herkese de tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ebruli Motel
Ebruli Motel

-

Su sıkıntısı yaşamadık

Kışın da tatile gelmiştik, yazın da geldik, çok memnun kaldık, yorumları okuduk ama hiç de yorumlardaki gibi bir su problemi, sıcak su problemi veya suyun akmaması gibi bir sıkıntı yaşamadık. Odalar da gayet temizdi. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nas Resort Hotel
Nas Resort Hotel

-

Havuzda kimseler yoktu

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kesinlikle gitmeyin. 4 gün tatil için gelmiştik. Gittiğimizde havuzda kimseler yoktu. Tek biz vardık. Sadece yaşlılar vardı. Bizden alınan ücrete göre verilen hizmet çok kötüydü. Onları da geçtim. Wi-Fi var ama çekmiyor wi-fiyi koymuşlar ama neden koymuşlar anlamadım, lobide de odalarda da çekmiyor. Onu da sorun etmeyelim dedik. Dışarıdan yiyecek içecek getirilmiyor. İçerden almak istediğimizde yemekleri ve içecekleri 2 katına satıyorlar. Su bile pahalı. Akşam ve kahvaltı nerdeyse aynı. Hatta kahvaltı bir gün öncesi kahvaltısının aynısı dün yediğimiz yemekleri bir daha yiyoruz kahvaltıda. Akşam yemeklerinde ise evvelsi günki yediğimizi dondurmuşlar 2 gün sonra koymuşlar önümüze. Çalışanlar sürekli bize bakıyorlar çok rahatsız oldum ya. Hatta adamlar bizi takip etti dışardan bir şey aldık mı diye ya inanabiliyor musunuz? Ve sonra müdür çalışanlara bizim çantalarımıza özel eşyalarımıza bakma emri vermiş. Kadın geldi çantamıza bakmak için. Hayır kim oluyorsun özel eşyam. Sonra odalar iğrenç yatakların altından bisküvi kırıntıları bulduk çarşaflar pis. 4 gün boyunca televizyon bozuktu dünyadan haberimiz yoktu. Klimalar su akıtıyor balkona balkon göl gibiydi. Çok cok kötüydü. Çay kahve vermiyorlar. İstedikleri kişilere gizli gizli çay veriyorlar. Hayatımda gittiğim en kötü oteldi kesinlikle tavsiye etmem 4 günlük tatil burnumuzdan geldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Antik Butik Otel Sığacık
Antik Butik Otel Sığacık

-

Aile ortamı var

Çok güzel, ben hayatımda böyle bir otele gelmemiştim. Kesinlikle bir aile ortamı var ve bu da güven sağlıyor. Herkes gitsin buraya, bebeğim yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ebruli Motel
Ebruli Motel

-

Banyoda su problemi vardı

Tesiste ciddi bir su problemi var. Sıcak su değil, su problemi. Sıcak suyu geçtim soğuk su bile doğru düzgün akmıyor. Banyomun ortasında zaten ip gibi akan su da kesildi ve sabunlu kaldım. Kaldığım odanın banyosunun ışığını yakınca oda ışığı sönüyordu. Oda ışığını yakınca banyo sönüyordu. İkisini ayni anda açmak mümkün değildi. İlk gün fark edip durumu belirtmeme rağmen hiçbir şey yapılmadı. Ben kardeşimle bir odada kaldım. Annem ve babam başka bir odada kaldı. Su sıkıntısı iki odada da mevcuttu. Önceden bir hafta kalacağımızı söylediğimiz için saygısızlık olur diye tatili orada tamamladık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Tüm misafirlerimizin tüm fikirlerine saygılıyız. Teşekkür ediyoruz. Sanırım sıra Nisan Hanım'da onun da yorumlarını bekliyoruz. Saygılarımızla.

13 Temmuz 2017, Perşembe 16:32
Kaptan Motel
Kaptan Motel

-

Mükemmel ötesi bir yer

Mükemmel ötesi bir yer, güler yüzlü insanlar, çok temiz ve nezih bir otel, kesinlikle memnun kalacağınız bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ordukaya Apart
Ordukaya Apart

-

Denize sıfır konumda

Ürkmez'e daha önce gelmiş olanlar bilir. Gayet sakin ve temiz bir yerdir. Burada kalabileceğiniz birkaç temiz ve uygun mekandan birisidir Ordukaya Apart. Aile işletmesi olduğu için son derece güvenilir bir yer. Annemin ayaklarında olan rahatsızlıktan dolayı en çok dikkat ettiğim özelliği denize sıfır olmasıydı. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ordukaya Apart
Ordukaya Apart

-

3. katın manzarası çok güzel

Sessiz, sakin ve temiz bir deniz arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. Bayram tatilimi burada geçirdim ve çok memnunum. Bir sonraki tatilimde de ilk tercihim olacak. Özellikle 3. katın manzarası çok güzel. Deniz manzaralı balkonda keyifli vakit geçirebiliyorsunuz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ordukaya Apart
Ordukaya Apart

-

Denize sıfır

Denize sıfır olup buradan daha temiz ve uygun fiyatlı yer bulamazsınız. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ebruli Motel
Ebruli Motel

-

Tesis komple yenilenmeli

Ebruli Motel'de Haziran 2017 ortalarında kaldık. Motel hakkında olumlu olarak söyleyebileceğim tek şey bahçesi ve köpekleri. 7 gece kaldık. Çok problem yaşadık. Sıcak su sorunu vardı. Doğru düzgün duş alamadık. Kaç kez yarı sabunlu kaldık. Birçok kez dile getirdik ama maalesef özellikle Sedat Bey çok kayıtsız kaldı. Güler yüz yetmiyor sorunlara çözüm bulmak gerek. Bence tesisin komple yenilenmesi gerekiyor. Hem de hemen. Hiç memnun kalmadık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Otelimizde kalan misafirlerimizin olumlu ya da olumsuz tüm düşünceleri bizim için önemlidir. Ayrıca memnun kalmadığınız bir işletmede 7 gün kalmanız bizim açımızdan hayli ilginç bir konudur. Teşekkür ederiz.

11 Temmuz 2017, Salı 10:10
Teos Ormancı Tatil Köyü
Teos Ormancı Tatil Köyü

-

En iyi hizmet akşam yemeği

İnternet aracılığı ile tatil planımın 1 ay öncesinde Teos Ormancı Kampı'na 3 arkadaş rezervasyon yaptırdım. Ücretin 1/3'ünü kapora olarak ödedim. Daha sonra ödeme dekontumu kendilerine iletmeme rağmen iki kere arandım ve dekontu tekrar göndermem istendi. İki sefer gönderdim. Tatilin başlangıcına üç gün kala telefonla Teos Ormancı Kampı'ndan aranarak 3 ay öncesinden bir gruba rezerve ettikleri için rezervasyonu iptal edeceklerini bildirdiler. Son dakika iptal edemeyeceğimi belirttim. Tepki gösterince daha sonra tekrar arayıp rezervasyonumla ilgili sorun olmadığını bildirdiler. İkinci olarak tesisin doğası çok güzel; ancak işletmecilik anlayışı çok kötü. Çayı bile karton bardakta veriyorlar. Tesisteki en iyi hizmet akşam yemeği; ancak beklentinizi çok yükseltmeyin esnaf lokantası kıvamında. Beklentim yüksek olmamasına rağmen hiç memnun kalmadım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Aliye Hanım merhaba, rezervasyonunuzda yaşadığınız memnuniyetsizlik için öncelikle özür dileriz. Aksaklığa rağmen sizi ağırlamaktan mutluluk duyduk. Bildiğiniz üzere, otelimizde konaklayan misafirlerimize çay hizmeti gün boyu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Herhangi bir kafe zincirinde görebileceğiniz kağıt bardaklarla sunulan çayı özenle demlemekteyiz. Verilen hizmetin daha uygun olması için kağıt bardak kullanmaktayız ancak dileyen misafirlerimize cam bardakta da vermekteyiz. Öte yandan, kahvaltılarda çayımız yine ücretsiz olarak cam bardakla servis edilmektedir. Yemeklere ilişkin memnuniyetsizliğinizi konaklama sürenizde bize iletseydiniz memnuniyetsizliğinizi gidermek için elimizden geleni yapacağımızdan emin olmanızı isteriz. Değerli görüşlerinizle gelişimimize katkı sağladığınız için teşekkür ederiz. Bir sonraki tatilinizde sizi yeniden ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtir, sağlık ve esenlikler dileriz. Saygılarımızla, Teos Ormancı Tatil Köyü

11 Temmuz 2017, Salı 14:56
Deniz Yıldızı Butik Pansiyon
Deniz Yıldızı Butik Pansiyon

-

İnsanı çeken bir ortamı var

Eşim ve oğlumla birlikte kendimizi evimizde hissettiğimiz çok temiz ve çok şirin bir otel. Kapıda karşılandığımız ve uğurlandığımız son derece sıcak ve samimi bir ortamı var. Otelin konumu da çok merkezi. Sığacık'a yolunuz düşerse başka bir otel aramanıza hiç gerek yok. Berfin Hanım'a bize böyle bir imkan sağladığı için çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Meltem Hanım, içten ve sıcak mesajınız için çok teşekkür ederiz. Beğenip keyif almanıza çok sevindik. Her zaman bekleriz. Sevgi ve saygılarımızla

12 Temmuz 2017, Çarsamba 11:30
Rose Pansiyon & Cafe Sığacık
Rose Pansiyon & Cafe Sığacık

-

Bulunduğu konum çok güzel

Harika bir yer. Bulunduğu konum çok güzel. İşletmesini yapan aile çok sıcakkanlı ve cana yakın. Her isteğimizi kırmadan yaptılar. Kesinlikle tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ebruli Motel
Ebruli Motel

-

Huzurlu ve sakin

Şahane bir yer... Huzurlu, sakin, işletme sahiplerinin sıcakkanlılığını ve güler yüzlü olması tercih edilebilir bir yer. Şahane bir yer...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

İnsanın yüreği güzelse eğer gittiği her yere götürür güzelliğini. Siz de bizim için o yüreği güzel insanlarsınız. Teşekkür ediyoruz.

6 Temmuz 2017, Perşembe 11:38
Beyaz Ev Pansiyon
Beyaz Ev Pansiyon

-

Çok iyi döşenmiş

Geçen sene temmuz ayında bir gece kalmıştık. İşleten bayan çok kibar, yardımsever, hemen kahvenizi yapıp Sığacık nasıl bir yer size anlatmaya başlıyor. Bayan anladığımız kadarıyla kendi evini butik otele çevirmiş, yukarı katta da birileri kalıyor. Akşamları aşırı sessiz, biraz ürküyor insan. Bir de geçen sene gelen giden yok, kriz çıkacak, turist yok deyip duruyordu. Bu sene hala ayakta mı onu da merak etmedik değil. Yani içi filan çok iyi döşenmiş, temiz bir ev ama zor durumda kalmadığınızda tercih edilmemeli...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Teos Village
Teos Village

-

Güler yüzlü çalışanları

Teos Village'n en iyi, güler yüzlü çalışanları Kübra, Enes, Ahmet ve Didem basta olmak üzere tüm çalışanlarına her şey için çok teşekkür ederiz. Sevgiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Antik Butik Otel Sığacık
Antik Butik Otel Sığacık

-

Küçük, şirin ve tertemiz odalar

Otel sahibi Erhan Bey'in harika misafirperverliği ve güler yüzüyle harika bir hafta sonu geçirdik. Küçük, şirin ve tertemiz odalara sahip bir otel. Gönül rahatlığıyla gidip kalabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Euphoria Aegean Resort
Euphoria Aegean Resort

-

Muhteşem bir tesis

Muhteşem bir tesis. Süper bir tatil. Rahatınız için her şey düşünülmüş. Bence tatil için başka bir yer düşünmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
4 Elements Pansiyon
4 Elements Pansiyon

-

Çalışanlar güler yüzlü

Sığacık'ın en tatlı, sevimli pansiyonu, çalışanlar güler yüzlü ve her şeyle yakından ilgililer. Güzel bir tatil geçirmeniz için elinden gelen çabayı sarf eden insanların muhteşem yemekleriyle harika bir tatil yaptık. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Teos Village
Teos Village

-

Temizlik çok kötü

Teos Village'da tatil yaptık. Doğası harika, konumu çok güzel ama yemekler ve temizlik çok kötü. Personellerden mini club Havva Hanım ve garson Derya Hanım'ın güler yüzlülüğünden, içtenliğinden çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Teos Village
Teos Village

-

Konumu güzel

Teos Village'de tatil yaptık. Doğası harika, konumu çok güzel; ama yemekler ve temizlik çok kötü. Personellerden çocuk kulübü çalışanı Havva Hanım ve garson Derya Hanım'ın güler yüzlülüğü ve içtenliğinden çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aksel Apart
Aksel Apart

-

Her şey düzenli ve temizdi

Her şey düzenli ve temizdi. Detaylar küçük ama önemlidir. Tuzluk, kahve fincanı, cezve, bulaşık deterjanı, sıvı sabun, tuvalet kağıdı, bulaşık teline kadar düşünülmüş! Çoğu apartta bunlar es geçilip sinir bozucu olabiliyor. Ailenizle bahçede keyifle oturup mangalınızı yapabilirsiniz. Bahçesinde mangal mevcut. Ön tarafında tavla, okey, kağıt oynayıp TV izleyerek vakit geçirebilirsiniz. Yardımcı abla çok tatlıydı, her gün apart merdivenlerini, bahçeyi pırıl pırıl temizliyordu, sağ olsun, emeğine sağlık. İşletme sahibi Hakan Bey de çok cana yakın, en ufak bir sorunda herkese yardımcı olmaya çalışıyordu. Gerçi pek bir sorun yoktu apartta. :) Denize ve Migros'a yakın. Konumu çok iyi. Biz memnun kaldık. Öğretmenler detaycıdır, zor beğenir. Tavsiye ediyorum. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Antik Butik Otel Sığacık
Antik Butik Otel Sığacık

-

Güler yüz, kalite, temizlik

Kaleiçi'nde çok sıcak bir ortam, güler yüz, kalite, temizlik. Şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Teos Ormancı Tatil Köyü
Teos Ormancı Tatil Köyü

-

Tesis ve plaj güzel

Bayramın son günü günübirlik geldik, tesis ve plaj güzel, temiz, gelenler kaliteli fakat restoran, servis inanılmaz yavaş, kaplumbağa hızında, 1 saat beklemeyi göze alarak sipariş verirseniz sorun yok. Geri kalan her şey güzel, sorun yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Olgun Bey değerlendirmeniz için teşekkür ederiz. Eleştiriniz bizim için çok yapıcı oldu. Amacımız mükemmel olmasa da iyiyi yakalamaktır. Bayramdaki yoğunluk sebebiyle bazı aksaklıklar yaşandı maalesef. Geç servis için özür dileriz. Bir sonraki ziyaretinizde sizi misafir etmekten mutluluk duyarız. Gelecek ziyaretinizden sonra daha olumlu bir değerlendirme yapacağınıza eminiz. En kısa zamanda görüşmek dileğimizle. Teos Ormancı Tatil Köyü

28 Haziran 2017, Çarsamba 17:55
Ürkmez Otel Su
Ürkmez Otel Su

-

Aile sıcaklığında otel

Tavsiye edebileceğim en güzel butik otellerden biriydi aile sıcaklığında, temiz, lezzetli yemekleriyle ve ailece bizi özel hissettiren Engin Bey, Su Hanım ve Ersin Bey'e teşekkür ederim bundan sonraki Ürkmez'deki tek adresimiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Euphoria Aegean Resort
Euphoria Aegean Resort

-

Soğuk su içmek istiyorsunuz yok

Lütfen düşünerek gelin. Personel yetersiz. Soğuk su içmek istiyorsunuz yok. İdare sıfır. ..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Teos Village
Teos Village

-

Dostları gibi ilgileniyorlar

Oteldeki tüm her şey için aynı güzelliklerden bahsedemem ama çalışan personellerin tamamı o kadar mütevazı ve samimiler ki çok mutlu oluyorsunuz, sanki eski bir dostunuz gibi :) Aklımda kalan iki ismi söyleyeyim Derya Bayram ve Murat Yılmaz bu iki isim yalnız olsanız bile sizi asla yalnız hissettirmezler teşekkür ederim ilgi ve alakanıza... Sadece burada bir tane rot cinsi köpek kedilere saldırması engellenmeli ve sigara kullanıyorsanız fazla alın çünkü sigara 15 lira. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sığacık Deniz Boutique Hotel
Sığacık Deniz Boutique Hotel

-

Oda tertemiz ve iç açıcı

Pansiyona yeni girdim, oda tertemiz ve iç açıcı, karşılama sıcakkanlı, güler yüzlü. Ayrıntı vermeye devam edeceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaynar Otel Cafe & Restaurant
Kaynar Otel Cafe & Restaurant

-

Yemekleri çok güzel

Çok tuvaletlerden temiz şaşal su akıyor. Çok güzel, yemekleri çok güzel. Artık hep buraya geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ebay Bungalow Beach Otel
Ebay Bungalow Beach Otel

-

Çocuklu aileler için ideal

Aile ortamı, ilk defa gelmemize rağmen çok memnun kaldık. Çocuklu aileler için ideal. İlgi, alakaları çok yüksek. Çok teşekkür ederiz. Tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Her zaman bekleriz efendim. Biz teşekkür ederiz bu güzel yorumlarınız için.

29 Haziran 2017, Perşembe 04:52
Suna Pansiyon
Suna Pansiyon

-

Denize çok yakın

Yolunuz Ürkmez'e düştüyse yer aramayın, gidin Suna Pansiyon'da kalın. Aradığınız şey samimiyet, güler yüz ise fazlasıyla var. Denize çok yakın aynı zamanda. Fiyatı da gerçekten imkanlarına göre çok uygun. Kısacası biz fazlasıyla memnun kaldık. Gidin, görün derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bells Hotel
Bells Hotel

-

Denize sıfır, sakin, huzurlu

Denize sıfır, sakin, huzurlu bir tatil için ideal bir yer. İşletme sahiplerinin güler yüzü de eklenince daha harika oluyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Teos Village
Teos Village

-

Yemekler lezzetli

Harika bir yer, yemekler lezzetli, özellikle personel çok güler yüzlü, samimi, hayvan dostu bir yer. Kendinizi sıcacık aile ortamında bulursunuz. Elif Hanım, alakanız ve ilginizden dolayı teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bells Hotel
Bells Hotel

-

Denize sıfır oluşu

Arkadaş grubumla gittiğimiz Bells Hotel'de geçirdiğimiz 4 gün için işletme sahiplerine çok teşekkür ederim. Şirin bir aile işletmesi. Denize sıfır oluşu ve tesisin temizliği bizi mutlu etti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ebruli Motel
Ebruli Motel

-

Mükemmel ortam

Deniz, kum, güneş, huzur. Ebru Hanım'ın Sedat Bey'in sohbeti, havuz başında kahve, kuş sesleri, hamak, doğayla iç içe, sakin, mükemmel ortam. Deniz, kum, güneş ve huzurlu tatil isteyen herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Suna Pansiyon
Suna Pansiyon

-

Samimiyet, güler yüz, keyif

Samimiyet, güler yüz, keyifli bir tatil... Bu yıl 2 aile olarak ilk kez gittiğimiz Suna Pansiyon'da görmüş olduğumuz ilgi, güler yüz ve anlayıştan çok memnun kaldık. Sıcacık bir aile ortamı, doğayla iç içe bir mekan ve üstelik sahile de çok yakın mesafede. Yani bizim için ideal bir yerdi. Ayrıca mandalina ağaçlarının arasında yapmış olduğumuz serpme kahvaltı çok çok iyiydi. Ürkmez'de gidilebilecek en samimi aile pansiyonu diyebilirim. Suna Pansiyon çalışanlarına teşekkürler, tekrar görüşmek dileğiyle...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaynar Otel Cafe & Restaurant
Kaynar Otel Cafe & Restaurant

-

Tam bir aile yeri

Eski sahiplerinde evet öyleymiş ama yeni sahipleri iyi ve temiz. Ben gittim, 10 gün tatil yaptım. Tam bir aile yeri. Kendileri de aile olduğu için çok rahat ettik. Çocuklarımızla bu sene de oraya gideceğiz. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Suna Pansiyon
Suna Pansiyon

-

Bizim için ideal bir yer

Bu yıl 2 aile olarak ilk kez gittiğimiz Suna Pansiyon'da görmüş olduğumuz ilgi, güler yüz ve anlayıştan çok memnun kaldık. Sıcacık bir aile ortamı, doğayla iç içe bir mekan ve üstelik sahile de çok yakın mesafede. Yani bizim için ideal bir yerdi. Ayrıca mandalina ağaçlarının arasında yapmış olduğumuz serpme kahvaltı çok çok iyiydi. Ürkmez'de gidilebilecek en samimi aile pansiyonu diyebilirim. Suna Pansiyon çalışanlarına teşekkürler, tekrar görüşmek dileğiyle...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aksel Apart
Aksel Apart

-

Düzenli bir yer

Ailecek gittiğimiz, temiz, düzenli bir yer. Biz çok memnun kaldık. Bir dahaki sefer yine tercihimiz orası olacak. Çok sıcakkanlı ve güler yüzlü insanlar hepsi. Her şey için çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)