Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Ayvalık Otelleri

Ayvalık için {{ (filteredHotels).length}} / 268 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Ayvalık Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Taş sokakları, pırıl pırıl denizi ve muhteşem doğası ile Ayvalık, size unutamayacağınız bir tatil olanağı sunuyor…

Batı Anadolu'nun Ege sınırları içerisinde yer alan Ayvalık, Balıkesir'e bağlı küçük bir kıyı ilçesi. Kuzeydoğusunda Gömeç, güneyinde Dikili ve Bergama, batısında ise Ege Denizi'nin bulunduğu Ayvalık, Midilli Adası'nın ve kendisine ait pek çok adanın eşsiz manzarasını gözler önüne seriyor.

Tarihi ve kültürel zenginlikleri, leziz Ege mutfağı, kumsalları, adaları, taş evleri, dar sokakları ve bol oksijenli havası ile Ayvalık, adeta bir mutluluk kaynağı. Geçmişin izlerini bugünün modern yaşantısı ile birleştiren bu güzide ilçe, mavi ile yeşilin eşsiz bir şekilde bütünleştiği muazzam yerlerden biri. Ayvalık'a adım attığınızda gezinize önce Ayvalık Merkez'den başlamanızı tavsiye ediyoruz. Daracık taş sokakları, maziden kalan evler ve Ege'nin samimi insanlarını yakından tanımak ruhunuza gerçekten de çok iyi gelecek.

Ülkemizin en lezzetli zeytin ve zeytinyağını Ayvalık'ta bulabileceğinizi de hatırlatmak isteriz. Gezinizi sonlandırmadan önce Ayvalık Merkez'den mutlaka zeytin ve zeytinyağı almalısınız. Ayvalık'ta tekne turlarını katılıp, Ayvalık Adaları'nı keşfetmeyi de sakın ihmal etmeyin deriz. Denizle iç içe olacağınız ve eşsiz doğal güzelliklerle bulaşacağınız bu tekne turları, tatilinizin en güzel anılarını oluşturacak hiç şüphesiz. Elbette ki Cunda Adası'ndaki balık restoranlarında keyifli bir akşam geçirmeden de Ayvalık'tan dönmeyin deriz. Ne demişler; rakı, balık, Ayvalık. Cunda'da hem Ege mutfağının zeytinyağlı lezzetlerini deneyimleyebilir hem de harika bir rakı-balık akşamı yapabilirsiniz.

Ayvalık'ta deniz girmek için en popüler plaj ise Sarımsaklı Plajı. Oldukça uzun bir plaj olan Sarımsaklı Plajı'nı da görmeniz gerekiyor. Ayvalık'a özgü bir diğer aktivite ise Şeytan Sofrası'nda gün batımını seyretmek. Bunu yapmadan Ayvalık'tan dönmenizi hiç tavsiye etmiyoruz.

Tüm bunları yapabilmeniz için ise Ayvalık'ta uzun soluklu bir konaklama yapmanız şart elbette. Bu anlamda Ayvalık'ta çok sayıda konaklama alternatifi yer alıyor. Ayvalık otelleri arasından bir karar vermek oldukça zor. Konaklama ve tatil konseptinize göre hangi bölgede ne tür bir otelde kalacağınızı belirleyebilirsiniz. Mesela Ayvalık Merkez'de daha çok küçük butik oteller bulunuyor. Burada bulunan Ayvalık otellerinde, sımsıcak bir misafirperverlik, sımsıcak bir dekor ve sonsuz bir güler yüz bulabilirsiniz.

Cunda ve Sarımsaklı bölgelerinde de birçok Ayvalık oteli hizmet vermiyor. Hatta burada merkezden daha çok konaklama alternatifi bulabilirsiniz. Ancak aradığınız şey 4 ya da 5 yıldızlı lüks bir otelse, Ayvalık otelleri arasında bu tarz otellerin pek fazla yer almadığını belirtmek isteriz. Ayvalık'ta daha çok butik otel ve pansiyon tarzında konaklama seçenekleri mevcut.

Sarımsaklı bölgesinde yer alan Ayvalık otelleri, denizle haşır neşir olmak isteyenler için ideal olabilir. Cunda'da yer alan Ayvalık otelleri ise, tarihi dokuyu biraz daha yakından hissetmek isteyenlere hitap ediyor daha çok. Hangi otelde konaklayacağınıza karar vermeden önce Ayvalık otel fiyatlarını mutlaka önceden araştırmanızı tavsiye ediyoruz. Yaz aylarında uygun Ayvalık otel fiyatlarından yararlanmak için, rezervasyonunuzu erkenden yaptırmanız gerekiyor. Erken rezervasyon, Ayvalık otel fiyatlarından çok daha ekonomik bir şekilde yararlanmanızı sağlayacaktır.

Hiç vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Ayvalık otellerini ve 2018 Ayvalık otel fiyatlarını incelemeye başlayabilir, ön rezervasyon talebinde bulunabilir ya da doğrudan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Görkemli kiliseleri, neo klasik evleri, manastırları ve sakinliği ile kendine hayran bırakan Ayvalık, Türkiye'nin ilk boğaz köprüsüne sahip...

Marda Dağı'nın uzantısı olan tepelerin, kıyıya doğru alçalan eteklerinde, yüzyıllık zeytin ağaçlarının arasında bulunan Ayvalık, Ege'ye uzanan girintili çıkıntılı kıyıları, uzun plajları, sakin koyları, 22 adası ve sualtı zenginlikleriyle tatilde deniz beklentisi yüksek olanlara da hitap ediyor.

Midilli Adası'nın tam karşısına gelen Ayvalık'ın eski adı Kydonie. İlk yerleşenlerinin de Midilli'nin Kydona Köyü'nden ya da Girit'in Kydonies bölgesinden geldikleri tahmin ediliyor. Roma çağında en parlak devrini yaşayan Kydonia'ya ait bu görkem, günümüzde de eski evlerin ve kiliselerin görüntüsünden derhal anlaşılabilir.

Tarihi dokusundan, doğal güzelliklerinden dolayı birçok kişi Ayvalık'ı ziyaret ediyor yıl içinde. Samimi insanlarının şekillendirdiği birliktelik anlayışı ve yolda birbirine selam veren insanları ile insanın içine hayat kırıntıları serpiştirir Ayvalık.

İstanbul'da yaşayanların en sevdiği tatil kaçamağı, Marmara'nın yerleşmek istediği en yakın Ege kasabası olan Ayvalık birbirinden nezih otelleri ile ağırlar Ayvalık müdavimlerini.

2018 yılının bu ilk günlerinde Ayvalık otelleri düzenlenmiş, Ayvalık otel fiyatları güncellenmiş ve pırıl pırıl temizlenmiş tesisleri ile Ege'nin kuzeyinden tüm Türkiye'ye seslenen Ayvalık'ın çağrısına kulak verin. Her yıl olduğu gibi, bu yıl da birçok seçenek ile karşımızda duran Ayvalık 2018 otel fiyatlarından birini seçin ve yerinizi ayırtın...

Ayvalık Hakkında

Bol oksijenli havası, kumsalları, adaları, taş evleri, zeytini, mutfağı, tarihi ve kültürüyle Ayvalık.

Var mısınız Ayvalık'ta oksijene doymaya, tarih kokan sokaklarında dolaşmaya, tertemiz koylarında yüzmeye, Ayvalık tostu yemeye, tekne turuna, Şeytan Sofrası'nda güneşin batışını seyre dalmaya?

Ayvalık, Batı Anadolu'nun Ege sınırları içerisindedir. Bölgenin kuzey batısına gelen Ayvalık Balıkesir'e bağlı küçük bir kıyı ilçesidir. Kuzey doğusunda Gömeç, güneyinde Dikili ve Bergama, batısında ise Ege Denizi yer alır. Karşısında ise Yunanistan'ın Kuzey Ege Adaları coğrafi bölgesinin yönetim merkezi Midilli Adası durur ve kendine ait birçok adası ile selam gönderir Midilli'ye...

Balıkesir Ayvalık'ta dağlar denize dik uzandığından kıyılar girintili çıkıntılı. Bu kıyılar boyunca burunlar ve koylar meydana gelerek tatilciler için harika oluşumlar yaratmış.

İlçe nüfusu 2009 sayımlarına göre 62,460 kişidir. Bu nüfusun yaklaşık olarak 36,000'i ilçe merkezinde yaşar. Yaz mevsiminde gelen turistlerle nüfus oldukça artar. Ayvalık Türkiye'nin en kalabalık 207. yerleşim birimidir.

Serin serin eser Ayvalık'ın imbatı, meltemi. Ayvalık, Ege Bölgesi'nde yer alması nedeniyle Akdeniz iklimini yaşar. Kışları ılık ve yağışlı, yazları sıcak ve kurak geçer. Devamlı hafif rüzgârlı günlere rastlanır. Yaz sıcaklığı ortalama 24 - 34 °C. Kışlar ise oldukça ılıktır. Kış aylarının ortalama sıcaklığı 20 - 28 °C dolaylarındadır. Ayvalık'ta özellikle yazları tüm çevre kavurucu sıcaklıkta iken, batıdan esen ve genellikle öğleleri başlayan imbat, bazen de meltem ilçeyi serinletir.

Dünyanın en güzel zeytin yağını denemek ister misiniz? İlçe ekonomisi büyük ölçüde zeytin ve turizme bağlıdır. Ayvalık'ta zeytinden başka pamuk, çam fıstığı ve mandalina gibi tarım ürünleri de yetiştiriliyor.

Çamlık Orman Kampı'nın yukarısında eski bir lav birikintisi olan tepe yuvarlak bir sofraya benziyor. Bu nedenle de Şeytan sofrası deniliyor. Bu tepede kafeler mevcut. Bir bölümünde ise demir kafes içinde şeytana ait olduğu söylenen kocaman bir ayak izi bulunmakta. Ayvalık adalarına hâkim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrası'ndan özellikle güneşin batışı izlenmeye değer.

Kozak Yaylası, Bergama ile Ayvalık'ın arasında binlerce hektar üzerine yayılmış bir yayla. Yaylanın Balıkesir ve İzmir illerinde toprakları var. Bergama'dan da Ayvalık'tan da gidebilirsiniz. 5 milyona yakın fıstık çamı ile kaplı bulunan yayla Ege'nin en güzel piknik, kamp ve gezi yerlerinden biri. 500 ile 1000 m arasında değişen bölgede buz gibi yayla sularına ve güzel çam havasına doyamazsınız. Bergama Krallığı'ndan beri fıstık çamına sahip bir bölge. Köylüler 5 milyon civarında ağaç olduğunu söylüyor. Şu anda yılda 800 tondan fazla fıstık elde ediliyor. Bergama'dan Kozak Yaylası'na çıkarken birçok yerde yol kenarı pınarlarına rastlayacak ve durmadan geçemeyeceksiniz.

Ayvalık'tan tatil dönüşünde yakınlarınız için Ayvalık merkezde yer alan zeytin marketlerinden çeşit çeşit zeytin ve zeytin ürünlerinden almayı unutmayın.

Ayvalık merkezden her gün kalkan tekne turuna katılın, aman fotoğraf makinenizi unutmayın, çünkü o eşsiz güzellikleri yakınlarınıza tarif edebilmeniz mümkün değil.

Ayvalık Cunda Adası'nda sahil boyunca sıralanmış balık lokantalarında daha önce adını dahi duymadığınız eşsiz Ege lezzetlerini tadın. İşte size adları bile ağzınızı sulandırmaya yetecek birkaç meşhur Ayvalık yemeği: Ada köftesi, nohutlu mezgit, kuzu etli arapsaçı, mühliye, sarmaşık ve kuşkonmaz, balıklı bamya, kabak böreği, turp haşlaması, kabak çiçeği dolması, peynirli kabak. Daha ne olsun? Tabi ki afiyet olsun.

Ayvalık otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Aytaş Otel
Aytaş Otel

-

Odaları çok ferah

Odaları çok ferah ve güzel, bu sene gidecekseniz. Bungalovları öneririm, sadece internet yavaş çekiyor ama mükemmel denizi Sarımsaklı'nın en güzel denizi, çalışanlar güler yüzlü ve hızlı. Yemekleri de güzel çeşit bol.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Roka Otel
Cunda Roka Otel

-

Denize yakın

Denize yakın ve yürüme mesafesinde, ayrıca Cunda merkeze 3- 5 dakika mesafesinde olması otelin yeni ve her şeyi tertemiz, işletenleri güler yüzlü ve misafirperverliği, sabah kahvaltılarının leziz ve bol çeşitli ve temiz, taze olması Cunda Roka Otel'e gelme nedenlerinden. Tekrar geldiğimizde tercihimiz Cunda Roka Otel olacaktır. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Rainbow
Club Rainbow

-

Evler ciddi anlamda bakımsız

Öncelikle internette okunan kötü yorumların çoğu doğru diyebilirim. Raziye Hanım iyi bir insan, aynı zamanda ekibi de öyle. Biz odaya ilk girdiğimizde havasız bir koku vardı, doğaldır dedik, sonuçta kapalı duruyor, neyse ki havalanınca o koku gitti. Dışarıdan gelirken yiyecek almıştık, buzdolabı çalışmıyordu. Biz fişini taktığımız için ancak ertesi gün soğutmaya başladı, bu sebepten içeceklerimizi hep sıcak içmek zorunda kaldık. Evler ciddi anlamda bakımsız, evlerin içi karınca yuvası adeta, ayrıca çeşit çeşit böcekler de kol geziyor. Koltuk altları, buzdolabı altı neredeyse koyulduğundan beri hiç silinmemiş, tek kelimeyle leş! İki tekli koltuk şeklinde yataklar vardı, biz kardeşimle burada yattık, fena değildi, rahat uyuduk diyebilirim. Ancak annem ve babamın çift kişilik yatağında raylar dışarı fırlamıştı, aşırı rahatsız ediciydi. Bekir Bey'den rica ettik, gelip değiştirdi ama değiştirdiği yatak da maalesef diğerinin aynısıydı, rahat edemediler. Sonra odamızın kapısı bozuktu, sağ olsun Bekir Bey bunu da halletti. Kahvaltı sabah 9-11 arasında, biz kahvaltıyı sevdik, çeşitler güzeldi, salça ve lor harikaydı. Kahvaltıyı sunan bayan güler yüzlü, tatlı bir insandı. Son olarak havuzdan bahsetmek istiyorum; biz sadece havuzu çoğunlukla kullandık ve havuzunu çok sevdik. Şezlonglarda rahatça konakladık ancak burada da olumsuzluklar bitmedi. Havuzların duş bölümü bildiğimiz ahır diyebiliriz ve o kadar pis ki anlatmaya kelime bulamıyorum. Denizde Club Rainbow adında plaj var ancak orada da ayrı bir şok ile şezlongun, şemsiyenin ücretli olduğunu öğrendik. Otelin adında plaj ama plaj ücretli! Çok uzatmak istemiyorum, sonuç olarak ortada almış olduğunuz bir para var, ne olur sanki en azından aylık bakım yapsanız, temizleseniz, biraz uğraş gösterseniz, aldığınız paranın hakkını verseniz, bu kadar zor olmadığını düşünüyorum. Fiyat/performans oranına bakılırsa da konaklama ve kahvaltı için de fena değil diye düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Koşan Otel
Koşan Otel

-

Sarımsaklı’daki en nezih otellerden

Sahiplerinin güler yüzü ve samimiyeti, verdikleri güven sayesinde gönül rahatlığıyla kalabileceğiniz Sarımsaklı'daki en nezih otellerden biri. Sabah kahvaltıları da açık büfe şeklinde, oldukça çeşit var ve temiz. Sarımsaklı'ya yolunuz düşerse uygun fiyata bunların hepsini bir arada bulabileceğiniz tek otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Koşan Otel
Koşan Otel

-

Otelin sahipleri çok samimi

Bir bayan olarak tek başına rahatça kalınabilecek bir otel. Hem sahile çok yakın hem otelin sahipleri çok samimi insanlar. Kendi eviniz gibi hissedebileceğiniz tek otel diyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Senar Naz Otel
Senar Naz Otel

-

Konumu harika

Tatilimiz çok güzel geçti, otelin konumu harika. Her şeyden çok memnun kaldık, emeği geçenlere teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aksaç Otel
Aksaç Otel

-

Sahil muhteşem

Ramazan Bayramı'nı orada geçirdik. Sahil muhteşem. Kaldığımız oda sanki yepyeni gibiydi. Otel çalışanlarının ilgisinden de çok memnun kaldık. Kurban Bayramı'nda da oradayız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeynep Hanım Konukevi
Zeynep Hanım Konukevi

-

Güler yüzlü kadrosu

Kendinizi evinizde hissedeceğiniz, temiz, güler yüzlü kadrosuyla Ayvalık'ta tarihi uykunuzda da hissedeceğiniz adres Zeynep Hanım Konukevi. :)) Her konuda yardımsever ve anlayışlı bir aile. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Senar Naz Otel
Senar Naz Otel

-

Yemekler bir harika

Odaları temiz, yemekler bir harika. Sadece manzara için bile kalınmaya değer bir otel. Personel güler yüzlü ve sabırlı. Ailem ve çocuklarımla çok güzel vakit geçirdik. Ayvalık'taki oteller arasında en nezih, en sıcak bir tesis. Emeği geçenlere teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Senar Naz Otel
Senar Naz Otel

-

Odalar ve yemekler

Ayvalık'a ilk defa geldik. Tercih noktamız Senar Naz Otel oldu. Çok memnun kaldık, fiyatları çok uygundu. Personel güler yüzlüydü, odalar ve yemekler tertemizdi. Tekrar görüşmek üzere, sevgiler. Zeynep Tumturk.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Koşan Otel
Koşan Otel

-

Odaların pırıl pırıl olması

Sarımsaklı'da gidebileceğiniz en iyi yerdir burası. Genel olarak temiz olması, odaların pırıl pırıl olması, katların sessiz olması insanı cezbediyor. Denize çok yakın mesafede, adeta kendi evinizmiş gibi hissediyorsunuz. Kahvaltısında çok çeşidi olması, denizde kendine ait şezlongları olması, araç için yan tarafta küçük otoparkı olması ve daha neler neler… Kesinlikle tüm ailelere tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Limon Ağacı Pansiyon
Limon Ağacı Pansiyon

-

Mutluluk, samimiyet, içtenlik

Alaaddin abi ve Hande abla, şu an sizlere olan minnettarlığımı anlatamam. Sanki uzun zamandır tanışıyormuş hissi yarattınız içimde. Özellikle Hande ablacım, resmen benim kurtarıcım oldun. Unutmayın, para ile satın alamayacağımız şeyler olur hayatta; mutluluk, samimiyet, içtenlik ve çıkarsız sevgi... Bunları gerçekten sizde gördük, çok teşekkürler. Daha yeni çıkış yapmamıza rağmen Limon Ağacı Pansiyon'u çok özledik. Hep böyle mutlu olun ve kendinize iyi bakın. Tekrardan görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aytaş Otel
Aytaş Otel

-

Yemek çeşitleri çok az

Yatakları inanılmaz kötü. Yemek çeşitleri çok az ve çok kötü. Çok sivrisinek var. Yastıkları rahatsız. Burada tatil yapılmaz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Limon Ağacı Pansiyon
Limon Ağacı Pansiyon

-

Tatlı ve sıcakkanlı bir ortam

Her şeyden önce ben bu kadar tatlı ve sıcakkanlı bir ortam görmedim. Gerçekten huzur arayanların mutlaka gitmesi gereken tatlı mı tatlı bir mekan. Hoş sohbetleri ve bahçesinde geceleri oturup bir şeyler içmek efsane. Odaları ise çok tatlı ve rahat. Tekrardan sizlere çok teşekkür ederim ve unutmadan bir dahaki sefere sushi yapacağız ablacım unutma.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Maya Otel
Maya Otel

-

Konum şahane

Konum şahane, çamlık bir alan, geniş ipeksi bir kumsal alanlı, pırıl pırıl bir deniz. Mekan şahane, güler yüzlü, ilgili, esprili bir mekan sahibi aile. Hijyen kusursuz, yemekler ev yemeği ve sağlıklı. Sürekli, cıvıl cıvıl kuş sesleri. Oksijeni bol bir ortam. Sabahları erkenden dinlenmiş ve enerjik uyanıyorsunuz. Kendinizi otelde değil evinizde hissedeceğiniz samimi bir ortam. Çok teşekkürler Gülsün ve Yusuf çiftine. Mükemmel bir tatil imkanı verdikleri için. <3

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Alya
Otel Alya

-

Sevimli bir bahçesi var

Çok hoş ve güzel. Cunda merkeze yürüme mesafesinde. Tarihi yerlere, denize yakın. Sevimli bir bahçesi var. Personeli güler yüzlü...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Roka Otel
Cunda Roka Otel

-

Temizliği, kahvaltısı, konumu

Otel temizliği, kahvaltısı, konumu ve işletme sahibi çiftin ilgisi, alakası açısından bizden tam not aldı.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
CundAda Otel
CundAda Otel

-

Odaları, bahçesi, kahvaltısı

Her şey tek kelime ile mükemmeldi. Cunda'da kalınacak en iyi yer olabilir. Odaları, bahçesi, kahvaltısı, otel sahibinin ilgisi muhteşem. El değmemiş tarihi ile çok şirin bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayvalık Çınar Hotel
Ayvalık Çınar Hotel

-

Mükemmel bir ses yalıtımı var

Bu sektörden emekli birisi olarak şunu söyleyebilirim: sakın ola ki buradaki olumsuz yorumlara bakarak kafanız karışmasın, tamamen atmasyon ve klavye kahramanlığı, temizlik yapılıyormuş, ilgi yokmuş, yemekler kötüymüş. Astarı yok, sırf oteli kötülemek için yapılan kasti ve art niyetli yorumlar. Ne sahibini tanırım ne de akrabam olurlar. Lütfen bu kadar acımasız olmayın, el insaf diyorum. Üstelik odalarda mükemmel bir ses yalıtımı var, sessiz ve sakin uyuyabiliyorsunuz. Unutmayın ki burası ne Bodrum ne de Marmaris, daha ne bekliyorsunuz acaba? Tekrar yazıyorum, inanmayın olumsuz yorumlara.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çeşmelihan Butik Pansiyon
Çeşmelihan Butik Pansiyon

-

Çok zevkli dekore edilmiş odaları

2 senedir severek tercih ettiğimiz bir otel. Tertemiz ve çok zevkli dekore edilmiş odaları, çok güzel manzaralı terası ve sahiplerinin elleriyle hazırladıkları her sabah farklı menü çıkan çok lezzetli kahvaltıları var. Fiyat/kalite dengesi de çok iyi. Sahipleri çok sıcakkanlı ve güler yüzlü insanlar. Kesinlikle tavsiye ederim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Sevinç Otel
Cunda Sevinç Otel

-

Her şey mükemmeldi

Cunda Sevinç Otel'e öncelikle ilgi, alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. Ailece 8 Haziran'da tatilimizi yaptık. A'dan Z'ye her şey mükemmeldi. Özellikle enfes kahvaltıları için ve samimiyetleri için tekrar teşekkürler. Yaz bitmeden tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Zuhal Hanım bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Her zaman bekliyoruz.

20 Haziran 2018, Çarsamba 12:34
Otel Akkuşlar
Otel Akkuşlar

-

Her yere yakın

Fiyat olarak bizi cezbetti, her yere yakın, personel gayet ılımlı ve yardımsever. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda House
Cunda House

-

Huzur dolu bahçesi

Çok uzun yoldan gelip tesadüfen bulduğumuz bu otel, içeri girdiğimizde mis gibi sabun kokusuyla karşıladı bizi. Merkeze yakınlığı, huzur dolu bahçesi, her gün birbirinden farklı lezzetli ve özenli kahvaltısı bize Cunda'yı daha da çok sevdirdi. Bize çok yakın davranan, sıcaklıkları yüzlerine yansıyan otel sahiplerine çok teşekkür ederiz. En yakın zamanda görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Palmera Resort
Hotel Palmera Resort

-

Hizmet gerçekten çok kötü

Yemekleri ve temizliği çok kötü bir otel. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ramazan Bayramı'nda orada kaldık. Hizmet gerçekten çok kötüydü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aksaç Otel
Aksaç Otel

-

İmkanlar, ferahlık, temizlik

Otel yeni bir otel olmasına rağmen imkanlar, ferahlık, temizlik konusunda gayet iyiler. Kafe tarafında birkaç eksik var, onlar da halledilirse kesinlikle gidilmesi gereken bir yer. Ayvalık'a geldiğimde tekrardan bu oteli tercih edeceğim. Güler yüzlü personel ve ilginize teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Aşiyan Butik Otel
Cunda Aşiyan Butik Otel

-

Muhteşem manzarası

Cunda Aşiyan Butik Otel tam anlamıyla tatilinizi geçirebileceğiniz bir yer. Muhteşem manzarası, doğayla iç içe olan bahçesi, leziz sabah kahvaltısı ve akşam yemekleriyle bayramda çok güzel tatil geçirdik. Özellikle akşam yemekleri ve zeytinyağlı mezeler çok güzeldi. Cunda Aşiyan Butik Otel ailesine teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Rooms Butik Otel
Cunda Rooms Butik Otel

-

Konumu gayet iyi

Otelin konumu gayet iyi, hem denize hem merkeze aynı uzaklıkta diyebilirim. Dekoru çok güzel olmuş, şirin bir bahçesi var. Kahvaltısı için mükemmel diyebilirim. Hem pişi vardı hem de ev yapımı reçelleri. Ben dağ çileği reçeline bayıldım diyebilirim. :) Bunlar dışında; temizlik konusunda gayet iyi, oldukça müşteri odaklılar ve güler yüzlüler. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Seval Hanım değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizleri tekrardan ağırlamaktan mutluluk duyarız. Tekrardan görüşmek dileğiyle. :)

19 Haziran 2018, Salı 13:09
Olcay Otel
Olcay Otel

-

İlgi ve alaka

Oktay Bey güler yüzlü, sıcak, samimi. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Biz teşekkür ederiz Hüseyin Bey.

20 Haziran 2018, Çarsamba 09:59
Zeynep Hanım Konukevi
Zeynep Hanım Konukevi

-

Samimi ve içten aile işletmesi

Ayvalık'ta ikinci eviniz olmaya aday. Samimi ve içten aile işletmesiyle güzel bir tatil geçirdik. Şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeynep Hanım Konukevi
Zeynep Hanım Konukevi

-

Mükemmel kahvaltısı

Mükemmel kahvaltısı, otantik iç dizaynı, sizi eski tarihlere taşıyan deklarasyonu ve güler yüzlü hizmetiyle bizi evimizde hissettikleri için çok teşekkür ederiz. Herkese tavsiye ederim. Artık Ayvalık'ta bir evimiz oldu. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Roka Otel
Cunda Roka Otel

-

Denize yakın olması

Oteli çift olarak tercih ettik. Gayet temiz bir oteldi. Konum olarak denize yakın olması tercih sebebimiz oldu. Ali Bey ve Buket Hanım çok ilgililerdi. En yakın zamanda tekrardan tercih edeceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nefes Hotel
Nefes Hotel

-

Her yer tertemizdi

Öncelikle hotel işletmecimiz Kadriye ablaya bol teşekkürler. Her yer tertemizdi. Mis gibi bir bahçede, her sabah yaptığımız serpme kahvaltının tadı hala damağımızda. Ailecek işletilen Nefes Hotel'de her şey çok güvenli, herkes çok saygılı, içten ve ilgili. Bir daha gittiğimizde şüphesiz kalmak isteyeceğimiz tek adresimiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Onurcum sizi tanımak ve misafir etmekten çok memnun oldum. En kısa sürede görüşmek üzre. Sevgilerimle Kadriye.

19 Haziran 2018, Salı 10:30
Zeynep Hanım Konukevi
Zeynep Hanım Konukevi

-

Çok güvenli bir yer

Çok sıcak, çok güvenli bir yer. Gayet temiz. Ev sahipleri çok ilgili ve çok güler yüzlü. Kahvaltısı da muhteşem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aksaç Otel
Aksaç Otel

-

Otelde süt eksik

Otelde çocuklar için kahvaltıda süt olmaması büyük eksiklik. Parfüm kokusu resmen çok yoğundu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Cunda Labris Otel
Cunda Labris Otel

-

Kahvaltı daha iyi olmalı

Otel güzeldi, çalışanların tutumu ve güler yüzlü olması gayet iyiydi fakat odamızın temizlenmesini istedik, yatağı düzeltip çıkmışlar, o kadar. Bir de böyle bir otele o çıkardığı kahvaltı çok ama çok vasat bu konulardan ötürü memnun kalamadım maalesef...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orchis Butik Otel
Orchis Butik Otel

-

Her şey dört dörtlük

Otele daha ilk girdiğinizde bütün yol yorgunluğunuzu alan personelinden tutun da kahvaltıda çalınan müziğine kadar her şey dört dörtlük.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Amphora
Hotel Amphora

-

Denizi kristal berraklığında

Otelin konumu oldukça iyi, çoğu turistik yere 3-5km uzaklıkta ve denize 100 mt. Deniz ise kristal berraklığında. Bulunduğu çarşı da oldukça muazzam. Çalışanlar iyi niyetli ve hoşgörülü. Her nokta sorumlular tarafından denetim altında. Yemekler orta halli bir otel için yeterli, tatlılar harika. Yalnız odalarda mini buzdolabı olmaması ve dünya kupası varken odalarda TRT kanalları çalışmaması üzücü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sadri Aile Pansiyonu
Sadri Aile Pansiyonu

-

Beş yıldızlı otel hizmeti

Ayvalık'ta kaldığımız 3 gün içinde bizi en güzel şekilde ağırlayan Kemal abiye ve Semra ablaya çok teşekkür ederiz . Her şey mükemmeldi. Temizlik konfor güler yüzlü insanlar mutlu insanlar... Beş yıldızlı otellere öyle çok paralar vermeye gerek yok, aynı hizmeti fazlasıyla veren bir yer. Gene geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Roka Otel
Cunda Roka Otel

-

Deniz manzaralı, geniş balkon

Otelin konumu çok iyi. Denize yürüme mesafesinde. Biz üst kat odalardan birinde kalmıştık. Deniz manzaralı ve geniş balkonu vardı. Kahvaltısını çok beğendik tahta üzerinde sunum yapmışlardı. Otelin sahipleri ilgili ve çok sıcakkanlı insanlar. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Roka Otel
Cunda Roka Otel

-

Mobilyalar yepyeni

Otel temiz odalardaki mobilyalar bile yepyeni. Bahçesi kullanıma elverişli ve yeşillik dolu. Otopark sorunu olmaması büyük avantaj. İşletenler de çok güler yüzlü ve işi bilen insanlar. Ailece çok memnun kaldık. Cunda'ya tekrar gidersek kalacağımız yer belli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Roka Otel
Cunda Roka Otel

-

Çok memnun ayrıldık

Çalışanlar çok ilgili, otel temiz ve düzenli. Biz arabasız geldik plajlara 2 dk yürüme mesafesinde, Cunda merkeze yürüyerek 5 dk. Arabaya merkezde yer bulmak imkânsız zaten en mantıklısı yürümek. Çay kahve ikramları harika. Güler yüzlüler ve işlerini aşkla yapan karı koca çok memnun kaldık teşekkürler

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Billurcu Otel
Billurcu Otel

-

Eğlenmenizin tadına bakın

Gayet güzeldi, arkadaşla gelinebilecek güzel bir yer. Eğlenmenizin tadına bakın. Geceleri sahile inmeyi unutmayın!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olcay Otel
Olcay Otel

-

Temiz odalar

Tesadüfen girdiğimiz otel... Fiyat karşılığı performans ultra harika. Temiz odalar, muhteşem bol çeşitli ve taze kahvaltısı... Oktay Bey ve eşi Sitem Hanım ve atom karınca Pelin... Akşamları kendi bahçenizde aileniz ile sohbet edermiş gibi akşam sohbetleri... Bence Sarımsaklı'da kalınabilecek en iyi yer sanırım. Gerçekten evdeymişsiniz gibi. :) Yolumuz düşerse düşünmeden kalabileceğimiz yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Yorumunuz için çok teşekkür ederiz Doğukan Bey. Sizleri ağırlamaktan şeref duyduk. Revirimiz 24 saat hizmetinizde 😊 (Atom karınca Pelin) 😉😊

19 Haziran 2018, Salı 23:33
Otel Akkuşlar
Otel Akkuşlar

-

Her yere yakınlığı

Sade ve her yere yakınlığı olan, müşteri memnuniyeti üst sırada olan güzel bir otel. Tavsiye edilir. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Akkuşlar
Otel Akkuşlar

-

Kahvaltısı, odaları, yatakları

Öncelikle fiyat ve konumu çok iyi. 5 sene önce gene gelmiştim ve yeniden tercihim burası oldu. Gelen nezih insanlarla güzel vakit de geçirebiliyor insan. Kahvaltısı, odaları, yatakları güzel, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saatli Konak
Saatli Konak

-

Temizlik, hijyen, kahvaltı

Kesinlikle tavsiye ediyorum. Ramazan Bayramı'nda kaldık bu şirin ve enfes pansiyonda. Güler yüz, hoş sohbet, temizlik, hijyen, kahvaltı tek kelimeyle mükemmel. Leyla Hanım içten ve hoş sohbetli bir işletmeci. Gelin, görün ve kalın diyorum. Her şey için teşekkürler. Artık Ayvalık'ta bir evimiz olduğuna eminim. Saygılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok çok teşekkür ederiz Gamze Hanım. Saatli Konak kapıları misafirlerimiz için sonsuz açık. En kısa süre içerisinde tekrar görüşmek dileği ile. Sevgiler

18 Haziran 2018, Pazartesi 18:10
Yasmin Otel Ayvalık
Yasmin Otel Ayvalık

-

Sahipleri çok iyi

Mayıs ayında ziyaret ettiğimiz tesis konum bakımından ve sahile 20 metre olması çok iyiydi. Eski yorumlar biraz kafamı karıştırdı fakat yeni işletme sahipleri çok iyi, nazik, ılımlı insanlar. Hotel yenilenmiş ve sunumları gayet iyi. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Marjolaine Otel
Marjolaine Otel

-

Kahvaltılar mükemmel

Otel çok güzel, konum olarak harika bir yerde. Özellikle yetkililer sıcakkanlı, kahvaltılar mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ege Soley Otel
Ege Soley Otel

-

Kahvaltısı standart

Konum itibariyle iyi, plaja ücretsiz girebiliyorsunuz. Kahvaltısı standart, ekstra bir şey yok. Odalar temiz. Mini buzdolabı yok. Otelin çok fazla eksiklikleri var, daha iyi olabilir. Odalarda klima var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yasmin Otel Ayvalık
Yasmin Otel Ayvalık

-

Sahile 20 metre olması

Yasmin Otel Ayvalık. Mayıs ayında ziyaret ettiğimiz tesis, konum bakımından ve sahile 20 metre olması çok iyiydi. Eski yorumlar biraz kafamı karıştırdı fakat yeni işletme sahipleri çok iyi, nazik, ılımlı insanlar. Hotel yenilenmiş ve sunumları gayet iyi. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)