Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Urla Otelleri

Urla için {{ (filteredHotels).length}} / 52 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Urla Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Doğa ve tarihin birbiri ile harmanlandığı Urla, Ege'nin en eski limanlarından birine sahiptir.

Urla, gerek tarihi dokusu ile gerekse hala doğallığını koruyan köyleri ile ve tabi ki eşsiz denizi ile tatilcileri kendisine doğru çekmektedir.

İzmir Urla'nın geçim kaynakları arasında önemli bir yere sahip olan turizm sektörü oldukça gelişme göstermiştir. Deniz kıyısında ve beldenin içlerine doğru birçok Urla oteli hizmet vermektedir. Daha çok küçük çaplı olan bu otellerin işletmecileri de yine beldede yetişmiş olan yerli ailelerdir.

Urla otellerinde dilerseniz günübirlik, dilerseniz ise haftalık ya da sezonluk konaklayabilirsiniz. Urla uzun zaman kalsanız da sıkılmayacağınız bir yer. Çünkü bu beldede yapacak birçok şey bulunuyor. Özellikle de ailelerin tercih ettiği bir belde Urla.

Urla otellerinde konaklarken, balkonunuza çıkıp gazetenizi okuyabilir ya da müziğin sesine kendinizi kaptırabilirsiniz. Belki de sessizlik isteyeceksiniz ve ağustos böceklerinin sesine kulak vereceksiniz.

Tatilinizi İzmir Urla otellerinde konaklayarak geçirmek isterseniz, iyi bir araştırma yapmayı ihmal etmeyin. Çünkü Urla otelleri oldukça çeşitli ve kimisi deniz kenarında yer alıyor, kimisi ise iç kesimlerde...

İzmir'e yaklaşık 40 km mesafede bulunan Urla, bir Anadolu toprağı olarak geniş bir kültür mozaiğine sahiptir.

50 bin civarındaki nüfusu ile şirin bir sahil ilçesi olan Urla'nın İzmir Körfezi'nde 12 adet adası yer alır ki bu adalardan dört tanesi yerleşime açıktır. Geri kalan 8 ada ise günübirlik tekne turlarının uğradığı noktalardır.

Ilıman bir iklimin hüküm sürdüğü İzmir Urla'da ekonominin temelini tarım oluştururken, yaz aylarında gelen turistler ile turizm sektörü de önemli bir paya sahip olmaktadır. Balıklıova Köyü'nün pırıl pırıl plajı oldukça rağbet görmekte olup, Demircili ve Zeytineli kıyıları için hala tam keşfedilemediğini söylemek yerinde olur.

Turizm sadece yaz mevsiminde kalmamakta, çevresindeki arkeolojik değerler ile bir kültür turizmi olarak da ön planda durmaktadır. Ege'nin genel ılıman iklimine sahip İzmir Urla, tüm mevsim gidilebilecek tatil rotalarındandır.

Yıl boyunca hizmet veren birçok İzmir Urla oteli bulunmaktadır ki bu tesisler 2018 yılında da adından söz ettireceğe benziyor. Lüksün değil belki ama Ege insanının sıcakkanlılığını en iyi şekilde hissedebileceğiniz İzmir Urla otellerinde konaklarken, kendinizi özlediğiniz doğada bulacaksınız.

2018 İzmir Urla otel fiyatları, İzmir'in hatta Ege'nin birçok tatil beldesine nazaran oldukça ekonomik. Şık ve mütevazı bir İzmir Urla butik otelinde konaklayarak dinlenebilirsiniz, dilerseniz eğer kırların üzerinde bulunan bir İzmir Urla pansiyonunu seçerek ruhunuzu keyiflendirebilirsiniz.

İzmir Urla 2018 otel fiyatları arasından bütçenize hitap eden bir İzmir Urla oteli seçerek tatilinize başlayabilirsiniz. 1865'te Osmanlılar'ın Fransızlar'a yaptırdığı Taaffuzhane'nin bulunduğunu Karantina Adası'na gitmeyi, Klazomenai antik kentini gezmeyi, İzmir Urla iskelesinde balık yemeyi unutmayın.

Urla Hakkında

Tarihin doğayla, rüzgarın denizle dans ettiği İzmir'in şirin bir ilçesi Urla. Doğanın tüm cömertliği ile süslediği Urla, olanca mütevaziliği ile sunmuş tüm güzelliğini insanlara.

Ne dalgaların coşkun çınlamaları silinmiş kulaklardan ne de zeytin ağaçlarının rüzgarla dans eden uğultuları yıllarca Urla'da.

Urla 40 km.'lik sahili, irili ufaklı koyları ve oniki yarımadası ile yer almıştır Ege'nin gerdanlığında. Adım adım kokluyoruz geçmişi Urla sokaklarında. Yakın tarihe şahitlik etmiş şirin taş binaları, bazıları daha fazla meydan okuyamamış yıllara biraz viran ama hepsi yaşıyor terk edilmemiş Urla'da. Çekiyor içine Urla'nın tertemiz havasını, metal kapaklı pencerelerinden, tahta kapılarından insanla yan yana insanla iç içe.

Eski ile yeni barışık ne yeni göz ardı ediyor eskinin bilgeliğini ne de eski hor görüyor eskinin gösterişini Urla'da. Serin rüzgarların kışkırttığı deniz sular altındaki yüzlerce uygarlık kalıntılarıyla kucaklaştıktan sonra ulaşıyor Urla kıyılarına. Dalga dalga, köpük köpük Urla'da.

Urla tarih boyunca açmış kucağını insanlara. Urla'da İskele mahallesindeki Liman tepede yapılan kazılarda ortaya çıkarılan ve M. Ö. 4000 yılına ait buluntular Urla'nın eski çağlardan beri insanoğlu ile birlikteliğini gösteriyor bize.

Urla'nın her sokağında Türk kültürünün izleriyle karşılaşmak mümkündür. Bazen bir camide bazen bir kapı tokmağında bazen de Urlalı'nın yaşam biçiminde. Urla'da deniz ve güneş bir yaşam biçimi. Urla'da turizm yanı sıra seracılık ve balıkçılık Urla ekonomisinin yapı taşlarıdır. Urla'da gece boyunca denizle süren mücadele sabahın erken saatlerinde balıkçı motorlarının limana girişi ile son bulur. Deniz tüm güzelliğini sunmuş Urlalı balıkçılara. Çuprayı, kalamarı hiç eksik etmemiş sofralardan Urla'da. Kimi denizle mücadelesinin semeresini düşlerken kimi taze balığı uygun fiyata koymak istemektedir sofrasına Urla'da. İnsanlar birlikte yaşamanın mutluluğu ile güne başlar ve bitirir günü Urla'da.

Urla otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Can Otel ve Pansiyon
Can Otel ve Pansiyon

-

Kesinlikle tavsiye ederim

Temmuz ayında konakladık. Çok temiz ve bakımlı bir pansiyon. Banyo, tuvalet sıfır. Çok güzel ve ferah terası var. Tek eksiği kahvaltı fiyata dahil değil ama isterseniz ücret karşılığı hazırlıyorlar. Odada mini buzdolabı, masa, sandalye ve ısıtıcı mevcut. İsterseniz alış veriş yapıp odanızda kahvaltı yapabilirsiniz. Biz öyle yaptık. Sahibi çok kibar bir beyefendi. Çok düzgün ve temiz aile tarafından işletiliyor. Çok sessiz, kafa dinlemelik üstelik çeşme merkeze çok yakın. Asansörü yok bu nedenle bavul çıkarmak biraz zor oluyor. Ama görevliler siz söylemeden yardımcı oluyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür efendim, görüşmek dileğiyle.

13 Ağustos 2018, Pazartesi 16:03
Dilara Tatil Köyü
Dilara Tatil Köyü

-

Odanın temizliği iyi değildi

Bir gece kaldık, 3 yıldızı hangi kriterle göre veriyorlar acaba? Odanın temizliği -3, bir önceki çıkan misafirden sonra temizlik yapılmamış. Sabaha kadar odada var olan diğer börtü böceklerle kanki olduk. Kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rıdvan Apart Evleri
Rıdvan Apart Evleri

-

Sıcacık aile ortamı

Müthiş bir yer. Sıcacık aile ortamı, denize sıfır, yan tarafta restoranı var ve denize girebilirsiniz. Bölgedeki tercih edilecek tek yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok sağ olun Berkay Bey, her zaman bekleriz.

10 Ağustos 2018, Cuma 16:39
My Flowers Otel Urla
My Flowers Otel Urla

-

Sahibi ve eşinin muazzam ilgili

Mükemmel! Konumu itibariyle Urla çok şirin bir yer zaten. En güzel tarafı da bu otelin orada hizmet vermesi. İşletme sahibi ve eşinin muazzam ilgisi, güler yüzleri çok iyiydi. Nezih tertemiz bir yer. Tavsiye ederim herkese. Muhteşemdi. Biz çok memnun ayrıldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aman Ha Pansiyon
Aman Ha Pansiyon

-

Cem tarafından...

Müthiş personeliyle ve manzarasıyla damağınızda lezzet şöleni yaşatacak bir yer. Mutlaka uğramanızı tavsiye ederim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aman Ha Pansiyon
Aman Ha Pansiyon

-

Kesinlikle gidip kalınmalı

Asla unutamayacağım bir tatil ve sıcak samimi dostlar kazandık Tolga Bey ve dünya tatlısı eşine çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle gidip kalınmalı ve bu insanlarla tanışılmalı. Önümüzdeki yıl inşallah görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Serin Hotel Urla
Serin Hotel Urla

-

Tek kelimeyle bayıldım

Serin otel ismi gibi serin ama sahipleri tam tersi güler yüzlü, sıcakkanlı bir aile oteli. Tek kelimeyle bayıldım. Urla'ya yolunuz düşerse hiç düşünmeyin bavul elinizde Çeşmealtı'nın yolunu tutun, pişman olamazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Beliz'i Otel
Beliz'i Otel

-

Çocuklu tatil için tavsiye ederim

Çocuğumuzla birlikte iki gün kaldık. Oldukça temiz bir otel. Çalışanlar da özenli. Havuzda çok eğlendik. Oldukça büyük. Otelin dekorasyonu da harikaydı. Terlemeden yaptığım ilk tatil oldu. Çocuğuyla tatil yapmayı isteyenlere tavsiye ederim. Çalışanlar yolda içeceğimiz suya kadar düşünüp verdiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Derya Hanım merhaba. Değerli yorumlarınız ve güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederiz. Urla'ya yine yolunuz düşerse sizleri tekrar ağırlamaktan çok memnun oluruz. Saygılarımızla.

6 Ağustos 2018, Pazartesi 11:46
İyonya Hotel
İyonya Hotel

-

Denize sıfır

Deniz kenarı olması dışında bir artısı yok. İki gece konakladık, son akşam duş alamadık. Akşam 19:00'daki bir arıza için anca ertesi gün düzelir cevabı aldık. Soğuk suyla duş aldık. Kahvaltı kötü. Memleketinde olmanıza rağmen güney Afrika ayarında salatalık yiyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Pusula Otel
Pusula Otel

-

Güler yüzlü otel

Aile olarak eldik. Güler yüzlü, çok temiz otel. Paramın karşılığını fazlası ile aldım. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Tekrar bekliyoruz Murat Bey. İlginiz için teşekkür ederiz. Sizleri tanımak güzeldi.

6 Ağustos 2018, Pazartesi 10:19
Urla Marin Otel
Urla Marin Otel

-

Özellikle tavsiye edilir

Urla - Çeşmealtı'nda kaldığım otelin konumu harika. Merkezde yer alan otel, deniz manzaralı, marina karşısı tatil oteli olarak tercih edilebilir. Ayrıca gerek odaların temizliği, gerekse sıcak karşılamaları ile butik otel konseptini yansıtıyor. Bundan böyle Urla'daki tatillerimizi geçireceğimiz otel belli. Urla Marin Otel. Özellikle tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayşe Hanım Konağı
Ayşe Hanım Konağı

-

Kahvaltısı muhteşem

Defalarca kalmayı istediğimiz bir mekan. Çalışanlar güler yüzlü, ilgili. Kahvaltısı muhteşem. Bahçe insana huzur veren güzellikte. Odalar çok güzel ve he r ey düşünülmüş. Yolumuzun tekrar kesişmesi dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Urla Marin Otel
Urla Marin Otel

-

Şık ve temiz

Çeşmealtı'nda kaldığım en temiz ve şık dekore edilmiş oteldi kesinlikle. Odalardan gelen temiz sabun kokusu ve kapıda bizi karşılayan sıcak yüzlü çalışanlarla kısacası her şey mükemmeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aktur Otel
Aktur Otel

-

Çalışan bayanlar çok güler yüzlü ve cana yakın

Kahvaltıda kayda değer bir şey yoktu. Resepsiyondaki çalışan yanlış hesap sonucu bizden bir gece fiyatı daha talep etti hoş olmayan bir üslupla. Sonrasında özür diledi. Geç yatıp erken kalkmasını bahane ederek ama bu bizim problemimiz değil. Odalar fotoğraflardaki gibi temiz ama tuvaletteki camdan içerisi gözüküyor. Denize girmek için müsait bir yer yok. Denizi de yosunlu ve taşlı. Çalışan kadınlar resepsiyondaki beylerin tam tersi kibar ve güler yüzlüler. Kahvaltı+oda seçeceğine gerek yok. Günlük 30 liraya serpme kahvaltı yaparsınız, oda tutun sadece.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Selin Hanım banyolardaki camlar jakuzili cam, kapatabilirdiniz. Kahvaltıda 15 çeşit var eğer sizin özel bir isteğiniz vardıysa onu bildirseydiniz de yardımcı olunurdu. Maalesef hesapta bir karışıklık olmuş o durumu da özür dileyip düzelttik.

31 Temmuz 2018, Salı 16:33
Kartal Pansiyon
Kartal Pansiyon

-

Güler yüzlü hizmet

Tertemiz, kumdenizi karşısında güler yüzlü hizmet.. Üstelik, bu fiyatla.. Teşekkürler Kartal Pansiyon..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pusula Otel
Pusula Otel

-

Kahvaltı güzel

Manzaralı, denize sıfır, rahat, konforlu bir yer. Çalışanlar çok ilgili. Kahvaltı güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Urla Ada Marin Otel
Urla Ada Marin Otel

-

Süper muhteşem bir aile hoteli

Daha yeni açılmış bir otel şıkır şıkır harika. Hotel sahiplerinin ilgi ve alakası çok güzel. Odaları konforlu ve şık. Denize yürüme mesafesi. Kesinlikle tereddütsüz konaklana bilecek bir hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Urla Ada Marin Otel
Urla Ada Marin Otel

-

Muhteşem

Muhteşem bir otel. Sevgi Hanım ve Mazhar Bey'in ilgisi, alakası şahane. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Değirmen Pansiyon
Değirmen Pansiyon

-

Dinlenmek için ideal

Denize sıfır, odaları çok temiz, Salih Bey ve Handecim çok ilgililer. Yemekler güzel. Dinlenmek için ideal bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sağolun Hülya Hanım.

24 Temmuz 2018, Salı 12:07
My Flowers Otel Urla
My Flowers Otel Urla

-

Mutlaka ziyaret edin

Tertemiz, şirin mi şirin bir otel. Çalışanların ilgisi, güler yüzlü oluşları kendinizi gerçekten çok daha iyi hissetmenizi sağlıyor. Böyle nezih ve temiz bir otelde kalmak için hiç düşünmeyin. Mutlaka ziyaret edin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palm Motel & Beach Club
Palm Motel & Beach Club

-

Plaj 10 numara

Süperdi süper. Yemekler 10 numara, plaj 10 numara, havuz süper. Oda süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pusula Otel
Pusula Otel

-

Çalışanları güler yüzlü

Gayet güzel bir ambiyans. Suyu, havası gayet güzel. Kumunu her şeyini sevdim. Çalışanları güler yüzlü. Tavsiye ederim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aktur Otel
Aktur Otel

-

Ortamı çok keyifliydi

Çalışanları olsun ortamı olsun çok keyifliydi. Her şey için teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Ayşe Hanım, güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizleri tekrar ağırlamaktan onur duyarız.

23 Temmuz 2018, Pazartesi 15:43
Aktur Otel
Aktur Otel

-

Tertemiz bir ortam

Her şey çok güzeldi. Güler yüzlü hizmet ve temiz bir ortam. Nurettin Bey ve Aytekin Bey'e teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Şeref Bey biz teşekkür ederiz, yine bekleriz.

23 Temmuz 2018, Pazartesi 15:42
Aktur Otel
Aktur Otel

-

Aile ortamı içinde

Urla'da tesadüfen geldiğim şirin bir yer. Aile ortamı içinde, huzur içinde kalabileceğiniz tek adres.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Beliz'i Otel
Beliz'i Otel

-

Nefis bir kahvaltı

Harika bir tatil geçirdik. Mükemmel bir manzara, süper güzel bir havuz. Yataklar o kadar güzeldi ki yatınca resmen kalması gelmiyor insanın. Nefis bir kahvaltı. Mutlaka bir sonraki seneye de geleceğiz. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Fatma Hanım, değerli yorumunuz ve güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederiz.

18 Temmuz 2018, Çarsamba 16:40
My Flowers Otel Urla
My Flowers Otel Urla

-

Kafa dinlemek için güzel bir otel

Otelimize Bursa'dan geldik, ailenizle kafa dinleyebileceğiniz çok temiz ve nezih bir yer. Tam bir aile oteli kendi evinizde gibisiniz. Otel Haziran 2018'de açılmış, pırıl pırıl bir otel, sahipleri çok güler yüzlü, genç bir çift. Sabah kahvaltısı güzel. Tam bir kafa dinlemek için güzel bir otel. Balkonumuzdan İzmir karşısında. Biz çok memnun kaldık, inşallah siz de memnun kalırsınız iyi tatiller. 18.07.2018

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Urla Ada Marin Otel
Urla Ada Marin Otel

-

Her şeyiyle çok şık ve temiz

Bu sezon açılmış. Her şeyiyle çok şık ve temiz bir otel. Güler yüzlü personeliyle herkesin çok memnun kalacağına eminim. Plaja 30 metre kadar uzakta olması büyük avantaj. Deniz manzarası eşliğinde oda balkonunuzda kahve keyfini tatmayı unutmayın derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Beliz'i Otel
Beliz'i Otel

-

Urla ayaklarınızın altında

Hakikaten çok ama çok keyifli bir otel. Deniz manzaralı odasının manzarası ömre bedel. Tüm Urla ayaklarınızın altında… Yataklar muazzam konforlu idi. Kahvaltısı ve yemekleri tek kelimeyle harikaydı. İnanılmaz ilgili insanlar sahipleri. Tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Lela Hanım, değerli yorumunuz ve güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

18 Temmuz 2018, Çarsamba 13:52
Aman Ha Pansiyon
Aman Ha Pansiyon

-

Nefis, taze balık çeşitleri

Tolga Bey ve ekibine sonsuz teşekkürler. Çok temiz ve nefis taze balık çeşitleri var, müzik eşliğinde iyi bir yaz tatili geçirmemizi sağladılar. Nezih ve temiz ortam arayanlara tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aman Ha Pansiyon
Aman Ha Pansiyon

-

Odanın temizliği

Odanın temizliği, özellikle yastık ve çarşafların mis gibi kokusu beni cezbetti ve güler yüz, tekrar geleceğiz, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aman Ha Pansiyon
Aman Ha Pansiyon

-

Güvenilir ve nezih

Gerçekten çok güvenilir ve nezih bir yer. İşletme sahibi Tolga Bey çok samimi ve güler yüzlü, aynı zamanda giriş katındaki balık restoranı muazzam, canlı müzik eşliğinde leziz yemekleri yiyebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aman Ha Pansiyon
Aman Ha Pansiyon

-

Nezih, temiz ve güler yüzlü

Ailemle 2017 yılında bir haftalık konaklamamızda inanılmaz mutlu kaldık. Nezih, temiz ve güler yüzlü insanlar. Giriş katında kendilerinin işlettiği balık restoranını şiddetle tavsiye ederim. Önümüzdeki hafta tekrardan aynı yere gidiyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aman Ha Pansiyon
Aman Ha Pansiyon

-

Temiz ve güvenilir bir ortam

Temiz ve güvenilir bir ortamda konaklama fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederiz. Restoran kısmında levrek kavurma yemeden ayrılmayın.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aman Ha Pansiyon
Aman Ha Pansiyon

-

Rahatlıkla kaldığımız bir mekan

Denize nazır manzarasıyla yaz-kış güvenle ve rahatlıkla kaldığımız bir mekan. İşleten aile çok samimi, içten. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aman Ha Pansiyon
Aman Ha Pansiyon

-

Temiz bir ortam

Ailece kalınabilecek temiz bir ortamda tatil imkanı için teşekkürler...

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Flowers Otel Urla
My Flowers Otel Urla

-

Odalarımız gayet güzel

İzmir tarafında yaptığımız ilk tatilimizdi, çok memnun kaldık. Otel işletmecileri çok güler yüzlü, saygılı, işini iyi yapan ve seven insanlar. Direk misafirlerle kendileri ilgileniyorlar. Otel temiz, odalarımız gayet güzel, kısacası tercih ederseniz verdiğiniz paranın karşılığını alabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Flowers Otel Urla
My Flowers Otel Urla

-

Martina skupin tarafından...

Zimmer Dusche hervorragend die Kunst Full Service ohne aufdringlich zu sein in Perfektion Frühstück ein Traum Personal einmalig nett und zuvorkommend. Danke für die schöne Zeit auch für kleine Kinder super.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Flowers Otel Urla
My Flowers Otel Urla

-

Ein wahnsinnig tolles hotel

Ein wahnsinnig tolles hotel. Zimmer und duschen gigantisch sauber personal freundlich. Danke frühstück wow

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Flowers Otel Urla
My Flowers Otel Urla

-

Kahvaltı gerçekten çok lezzetli

7-10 Temmuz 2018 tarihleri arasında My Flowers Otel'de 4 kişilik ailemle birlikte konakladık. İnternet üzerinden rezervasyon yaparken içimde hep olumlu izlenimler vardı. Gerçekten de hiç yanılmadık. Henüz 3 aylık yeni bir otel. İnanın gerçekten 5 yıldızlı bir otel odasında hangi konforlar varsa hepsi var. Odalar çok şık ve hijyen. Otel sahibi Yıldırım Bey ve sevgili eşi Belgin Hanım bizi evimizdeki konfor, güler yüz ve samimiyetle ağırladılar. Kahvaltı gerçekten çok lezzetli ve çok çeşitli idi. Sanki evinizde kahvaltı yapıyor gibisiniz. Ayrılırken içimiz buruk, sevdiklerimizden ayrılıyormuşuz gibi hissettirdiler bize My Flowers ailesi. Her şey için çok teşekkür ederiz. Artık bizim de Ege'de hiç düşünmeden konaklayacağımız bir evimiz var. Tekrar görüşmek üzere...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Değirmen Pansiyon
Değirmen Pansiyon

-

Huzur dolu güvenli

Denize sıfır ve güzel ortam. Çok doğal, huzur dolu güvenli. Tatilcilere öneriyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Flowers Otel Urla
My Flowers Otel Urla

-

Tertemiz, güler yüzlü personel

Tertemiz, güler yüzlü personel ile hizmet veren otel. Kesinlikle tavsiye ederim. ;)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aktur Otel
Aktur Otel

-

Huzurlu ve temiz bir ortam

Her şey çok güzeldi, huzurlu ve temiz bir ortamda tatilimizi yaptık. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Ayşe Hanım güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizleri tekrar ağırlamaktan onur duyarız.

9 Temmuz 2018, Pazartesi 18:03
Değirmen Pansiyon
Değirmen Pansiyon

-

Nezih bir yer

Çok güzel, nezih bir yer. Çocuklu ailelerin rahat edebileceği, temiz, güvenilir bir işletme. Biz çok memnun kaldık. Seneye bir daha gelmeyi düşünüyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Espira Otel
Espira Otel

-

Güler yüzlü ve samimi çalışanlar

Urla'nın güzelliklerini bize direkt yansıtan bir otel. Kahvaltı önümüze geldiğinde bayağı bir şaşırdık. Hem sunumu ayrı güzel hem de lezzeti. Bu yaz aylarında dışarıda kahvaltı yaptık. Çiçeklerin, yeşilliğin içinde bu da ayrı güzel tabii ki. Odalardan zaten bahsetmeme gerek yok. Tertemiz! Ve tabi ki çalışanlar... Ceyda ve Ceyhun kardeşler bizim mutlu olmamız için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Güler yüzlü ve samimi çalışanlar. Bu arada Ceyda Hanım'a kahvesi ve ikramları için de teşekkür ediyorum. İlk gelişimizdi fakat son olmayacak...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aktur Otel
Aktur Otel

-

Odalar temiz, manzara güzel

Odalar temiz, manzara güzel, çalışanlar güler yüzlü, Urla'ya tekrar gittiğimde kalacağım adres. Tavsiye edebileceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Işıl Hanım güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz, sizleri tekrar bekleriz.

6 Temmuz 2018, Cuma 15:35
Urla Çiftlik Otel
Urla Çiftlik Otel

-

Kahvaltısı muhteşem

Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine Urla Çiftlik Otel'e sadece kahvaltı için gelmiştik fakat buraya bayıldık ve bir gece konakladık. Kahvaltısı muhteşem, her şey doğal ve buradaki bahçeden. Urla'ya geldiğinizde uğranılması gereken bir yer.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Urla Çiftlik Otel
Urla Çiftlik Otel

-

Doğanın içinde olması

Ailecek çıktığımız Urla tatilinde keşfettiğimiz Urla Çiftlik Otel gerek mimarisiyle gerekse doğanın içinde olmasıyla bizleri büyüledi. Bu eşsiz yere tekrar gelmek için şimdiden planlar yapılmaya başlandı.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Espira Otel
Espira Otel

-

Huzur verici bir ortam

Tertemiz, zevkle döşenmiş odalar, huzur verici bir ortam, enfes, leziz bir kahvaltı, güler yüzlü hizmet, daha ne olsun? Tesadüfen girdiğimiz bu otelde tatilimizi uzattık. Her şey için teşekkürler. Tavsiye ediyoruz, muhteşem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dilara Tatil Köyü
Dilara Tatil Köyü

-

Havuz başında kahvaltı imkanı

Deniz manzaralı odayı tavsiye derim, dalga sesiyle güne başlıyorsunuz adeta. Havuz başında kahvaltı imkanı sunuyorlar. Konum olarak da yol üstünde.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)