Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Didim Otelleri

Didim için {{ (filteredHotels).length}} / 135 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Didim Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Antik kentleri, tertemiz denizi ve sımsıcak kumlarıyla Ege'nin en gözde tatil beldelerinden Didim, her yıl binlerce misafirini Didim otellerinde ağırlıyor.

Aydın'ın önemli turizm destinasyonlarından biri olan Didim, il merkezine 123 km uzaklıkta yer almakta. Sıcak ve ılıman iklim özelliklerini taşıyan belde, en yoğun nüfus artışını ise yaz aylarında yaşıyor. Bahar aylarında çevresinde yer alan antik kentleri ziyaret etmek için mükemmel bir zamanlamayken, yaz ayları Didim'in muhteşem plajları için en uygun dönemdir. Beldede oldukça ilgi gören mavi bayraklı Altınkum Plajı, Didim'in en çok ziyaretçi ağırlayan duraklarından biri. Şehrin merkezine 2 km uzaklıkta yer alan bu plaj, sığ ve berrak sularıyla tatilcilerin gözde sahillerinden biri olmayı başarıyor. Beldenin yaz aylarında turist akınına uğraması nedeniyle de bölgede konaklama alternatifleri de çeşitlilik gösteriyor. Misafirperver karşılamaları ve konforlu hizmet anlayışı ile Didim otelleri ziyaretçilerin aradıkları hizmet anlayışına sahip. Genelinin Alltınkum'da ve il merkezinde yer aldığı Didim otelleri, her bütçeden konuğa hitap etmeyi başarıyor.

Her şey dahil, 4 ya da 5 yıldızlı gibi otel seçenekleri de bulunan tesisler, lüks bir konaklama arayışında olan konuklarına hitap ederken; kalabalık grupla ya da aile ile tatil yapacak misafirler apart otelleri tercih ediyor. Samimi ve sıcak ortamlarıyla butik oteller ve pansiyonlar ise uygun bütçeli seçenekleriyle ön plana çıkıyor.

Genelinin oda – kahvaltı ya da kişi başı ücretlendirme olarak hizmet verdiği Didim otelleri, muhteşem bir manzaraya sahip. Tatil otelleri olarak hizmet veren tesisler ise açık havuzu ve plaja yürüme mesafesi konumuyla misafirlerine avantajlı bir konaklama hizmeti sunuyor.

Tesis tercihinizi yaparken tek yapmanız gereken aslında nasıl bir tatil arayışında olduğunuza karar vermek. Daha sonra uygun aralığa sahip, Didim otel fiyatları arasında küçük bir karşılaştırma yapmanız yeterli. 2018 Didim otel fiyatları göz önüne alındığında aralığın yaklaşık olarak 50 TL ile 300 TL arasında değişiklik gösterdiğini söyleyebiliriz. Erken rezervasyon fırsatları da sunan tesislerin yaz aylarında fiyatlarının arttığını belirtmekte fayda var.

Tercih ettiğiniz özellikte ve fiyat aralığındaki en uygun Didim otellerine sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilir ve hemen şimdi tesislerle iletişime geçerek, rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

55 km kıyı bandı, 13 km'lik altın kumlu plajı, irili ufaklı sayısız koyları, ılık ve sığ deniziyle Didim...

2003 yılında Andreas Furtwangler yönetiminde başlayan Didyma Antik Kenti'nde, tarihi eserlerin ortaya çıkartılması ve akabinde onarım ve yeniden ayağa kaldırma çalışmaları devam etmektedir.

Didim tarihi yönden zenginleşmekle birlikte, turizm açısından da oldukça büyük gelişme gösteriyor. Çünkü Altınkum isminde harika bir kumsala ve sayısız koylara sahip. Didim'in yerli ziyaretçilerinden çok, yabancı ziyaretçileri var.

Dünyanın dört bir köşesinden, özellikle de İngiltere'den birçok ziyaretçi geliyor Aydın Didim'e. Bu nedenle de birçok Didim oteli hizmet vermeye başladı. Didim halkının geçim kaynakları arasında ilk sırayı her ne kadar turizm alsa da Didim 2018 otel fiyatları çok yüksek değil. Hemen her bütçeye hitap edecek bir Didim oteli bulmak mümkün.

Didim 2018 konaklama ücretleri, sayfiye yerlerinin birçoğunda olduğu gibi mevsime göre ve tesis türüne göre değişiklik gösteriyor. Yaz aylarında Didim 2018 otel fiyatları biraz daha fazla iken, kış aylarında Didim otel fiyatlarının daha uygun olduğunu söylemek mümkün.

Kış aylarında Didim'de ne yapacağım demeyin, çünkü Ege'yi yakından tanıyanlar iyi bilirler ki, özellikle sonbahar ve kış bu beldelerde daha güzel yaşanır...

Didim Hakkında

Güllük Körfezi'ni çevreleyen iki yarımadadan biri üzerinde yer alan Didim, 53 kilometrelik sahil şeridinin üzerinde onlarca koya sahip.

Didim, Apollo Tapınağıyla ünlü antik "Didyma" şehrinin yer aldığı, Aydın iline bağlı turistik bir ilçedir. Aydın şehir merkezine 123 km uzaklıktadır. Didim, Güllük Körfezi'nin kuzey kıyısında, Torba, Göltürkbükü ve Yalıkavak gibi Bodrum yarımadası köylerinin karşısında yer almaktadır. Turizm, özellikle yazın, bölgenin ana gelir kaynağı olmakla beraber, tarım da önemli yer tutmaktadır. Ana mahsuller buğday ve pamuktur. Küçükbaş hayvancılık ise sırf yerel tüketimi karşılamak üzere yapılmaktadır.

Didim, ismini, şehrin yakınlarında bulunan antik Didyma'dan almıştır. Osmanlı İmparatorluğu döneminde Yoranda veya Yoran olarak bilen şehir Cumhuriyet Dönemi'nde Hisar olarak anılmış, 1955 depreminden sonra büyük bölümünün yıkılması ve yeniden inşa edilmesiyle Yenihisar ismini almıştır. 1991'de Söke ilçesinden ayrılmış ve 1997'de de Türkiye'deki diğer Yenihisar isimli yerleşim merkezleriyle karıştırılmaması için Didim adını almıştır.

Didim, uzun ve kumlu plajları, berrak mavi denizi, ziyaret edilebilecek tarihi harabeleri, buraya has, yılda yüzlerce güneşli gün alan mikro iklimi ve yerleşimcilerin ocak ayında bile su sporları yapabilmesine ve ünlü plajlarından faydalanmasına olanak tanıyan ılık kışları ile çok popüler bir tatil merkezi olmuştur.

En çok ilgi çeken koylar arasında merkeze uzak Akbük kumsalından patika bir yol ile gidilebilen küçük ve sakin Haydar Koyu yer almaktadır. Didim'in konumundan dolayı, 80'lerde büyük şehirlerden, özellikle Ankara'dan gelenler bölgede apartman daireleri ve villalar almaya başladılar. Bunların çoğu özel plajları olan kooperatifler olarak inşa edildi. Gayrimenkul fiyatları özellikle yurt dışında yaşayan Türklerin alımlarıyla hızlı şekilde artmaya başladı. 1980'lerde Didim'deki büyüme, başlangıçta İngiliz daha sonra da yerli turistler için konaklama tesislerinin inşa edilmesiyle hız kazandı. 2001'den beri ise İngilizler Didim'de tatil evleri almaya ve binlerce kişiden oluşan topluluklar oluşturmaya başladılar.

Didim'in her yerinde, özellikle barlarda İngiliz bayrakları görmek artık şaşırtıcı değil. 50 milyon dolarlık Didim D-Marina'nın da bölgedeki turizm potansiyelini daha da arttırması ve emlak fiyatlarını tırmandırması bekleniyor. Altınkum sahilindeki 3. plaj bölgesinin gelişiminin de 2009 yılında tamamlanacağı hesaplanıyor. Didim aynı zamanda bazı antik şehirlere ve doğal harikalara da yakın bir konumda. Bunlar arasında Bafa Gölü doğal parkı, Miletos Antik Şehri ve Priene Antik Şehri de yer almakta.

Didim otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Orkide Otel
Orkide Otel

-

Hijyene önem verilmeli

Bir an önce tadilat yapılmalı, mobilyalar, tas tabak, çatal kaşık, her şey yenilenmeli. Hijyene önem verilmeli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aurum Moon Resort
Aurum Moon Resort

-

Yemek bol, temizlik eksik

Merhaba; otelden bugün çıkış yaptım. Bir gün havlumun değişmesini ve odama pamuk talep ettim. Pamuk deposunun açılmadığını (kat görevlisi) havlu bırakacağını beyan etmesine karşın hiçbiri olmadı. İki gün odama temizlik için girilmedi. İnanın odama su bile bırakılmamış ki ben gecenin birinde aratarak su talep ettim çünkü klima çalışmadığından çok susamıştım ölüyordum. Klima bozuk olduğunu kaç kere söylememe karşın parçanın bozuk olduğu ve yurt dışından talep edileceği tarafıma beyan edildi. Klima çalışmıyor oda temizlenmiyor. Bence temizlikçileri suçlamak yerine onların yöneticilerine sahaya inmesi gerektiğinin hatırlatılması gerekiyor. Ben de banka yöneticisiyim ve her personelimin hatasını kendim yapmış gibi davranırım. Bunların yanı sıra yemek anlamında bol çeşit var sıkıntı çekilmez. Herkese iyi tatiller. 6111 odada şakın kalmayın sanırım o odayı yokmuş gibi sayıyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orkide Otel
Orkide Otel

-

Temizlik iyi değildi

Hijyen diye bir kavram asla yok. Çatal kaşıklar o kadar yıpranmış ki, ağzını değdirmeden yiyorsun. Siz çağırmazsanız oda temizliği yapılmıyor. Duvar ve perdeler hep sivrisinek leşleriyle dolu. Lavabo ve duştan hiç bahsetmiyorum. Kendi elemanları yok. Üniversite öğrencileri yapıyor servis temizliğini falan... Kendi evimden çarşaf, yastık kılıfı götürmeseydim asla yatamazdım. TV'de sadece Atv çekiyor. Milattan kalma bir TV ve simsiyah halıfleks kaplı yerleri, kapkara mobilyalar. Otopark yok. Bence gidip parayla rezil olmaktansa, evinizde oturun çok çok çok daha iyi. Hayatımda gittiğim en kötü oteldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Markizet Otel ve Apart
Markizet Otel ve Apart

-

Yemek lezzeti

Tatil eğer Didim Markizet Otel ve Apart'taysa her yıl gelsem sıkılmam... Bu kadar mükemmel bir mutfak, gülen yüzlü bir personel, işine saygılı insanlar, Didim Altınkum'un tam ortasında, denize yakın, çarşı ortası... Tam bir aile oteli, oda temizliği, mutfak titizliği, yemek lezzeti, işini tam yapan bir otel sahibi... Gözüm kapalı geldiğim, güvendiğim bir otel. Herkese şiddetle tavsiye ederim... İyi tatiller. ❤

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akasya Apart Altınkum
Akasya Apart Altınkum

-

Sadece denize yakınlığı

Yorumlara aldanmayın, tam bir hayal kırıklığı. 10 gün için aile olarak geldik. 5 gün sonra ayrıldık. Sadece denize yakınlığı haricinde bir artısı yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Aurum Exclusive Club Marmara
Aurum Exclusive Club Marmara

-

Animasyonu gayet başarılıydı

Çok güzel bir tatil geçirdik. Yemekleri, temizliği, animasyonu gayet başarılıydı. Deniz biraz taşlık başka bir sıkıntısı yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aurum Exclusive Club Marmara
Aurum Exclusive Club Marmara

-

Yemekler çok iyiydi

Otelden bugün ayrıldık. İlk gün klima sorunu yaşadık sonra odamızı değiştirdiler ve tatilimiz o zaman başladı. Çocuk havuzu ile büyükler için olan havuzun yanana olması çok güzel. Mekanlar birbirine çok yakın. Denizi çok taşlık. Deniz ayakkabısı kesinlikle olmalı. Yemekler çok iyiydi. Çeşit her zaman boldu. İçkiler kaliteliydi. Şezlong bulmak için sabah erken uyanmanız gerekiyor. Animasyon ekibi işini gerçekten iyi yapıyor. Oğlumla çok ilgilendiler sağ olsunlar. Bizimle özellikle ilgilenen resepsiyon ve animasyon ekibine özel çok teşekkür ederiz. Güzel bir tatil geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nazanca Otel
Nazanca Otel

-

Tertemiz bir deniz

Konum olarak denize sıfır. Tertemiz bir deniz. Nazan Hanım'ın güler yüzlülüğü, sanki kendi evimiz gibi rahat ettiğimiz bir tatil oldu. Teşekkürler Nazan Hanım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Holiday Apart
Hotel Holiday Apart

-

Su problemi var

Çalışanlar oldukça saygısız ve kaba. Bu güne kadar yurt içi ve yurt dışında gittiğim konaklama yerleri içerisinde en kötüsü. Daha ilk günden müşteri olarak her iki yatağın da aynı oda yerine birinin salon kısmında hazırlanmış olmasının daha uygun olacağı şeklindeki eleştirimizi, üzerinde düşünmek yerine, "Siz tek gece kalın, sonrası için kendinize başka yer arayın." şeklinde hoş olmayan bir ifade ile cevaplamaları, sonra olacakların habercisi gibiydi. İlk gün akşam denizden gelip duşa girdiğimizde sular akmıyordu. Uzun süre diğer apart sakinlerinin duşlarını bitirmesini bekledik. Herkes duşunu aldıktan sonra 3. katta bulunan odalara su geldi ve duş alabildik. Aynı durumla ikinci gün akşamında da karşılaştık. 18:45'te kızım duşa girdi. Kafası şampuanlı iken su kesildi. Şampuanlı kafa ile 20:45'e kadar su bekledik. İlginç olan özür dilemek yerine bu sorunun şehir şebekesi arızası ve depolarının yetersiz olmasından kaynaklandığını, bunun çok normal olduğunu ifade etmeleriydi. Bu aksaklık karşısında sonraki günlerimizi iptal ettiğimizi ve sabah ayrılacağımızı söylediğimizde ise işletmecilikle bağdaşmayacak tarzda "Bu çok sevindirici bir haber." ifadelerini duyduk.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhaba Vahap Bey, keşke burada anlattığınız gibi olsaydı da biz özür dileseydik sizden. Yaşadığımızı bilmesem neredeyse size hak verecektim. Rezervasyon yaptınız ve odaya bakıp odayı acayip yüz hareketleri ile kötülediniz, ben de sizi memnuniyetsizlikle konaklamamanız adına bir gece kalın kendinize DAHA GÜZEL bir yer bulabilirsiniz paranızı hemen almayayım dedim. Siz parayı resepsiyona attınız. Su sorunu oteller bölgesinde yaşanır. Hemen hemen her yerde böyledir. Sıcak suyumuz akıyordu sıcak suyumuzda DEPO SORUNUMUZ yok ama şebeke suyunu hep birlikte Didim olarak beklemek durumundayız dedim. Fakat müşterilerin içinde eşiniz de siz de uygunsuz davrandınız! Çıkış kararınıza gelince size girerken söylediğime denk geldi hiç kalmamanız daha iyiydi. Para düşkünü bir işletme olmadığımız için konaklamanın problemli olacağını önceden anlayıp önlem alma çabamıza siz saygısızlık diyorsunuz biz öngörü diyoruz. Bir de odadan çıktıktan sonra gördülkerimizi burada yazmam uygun değil. Beni arasanız size hatırlatırım. İyi günler.

7 Ağustos 2018, Salı 11:24
Yağmur Apart & Otel
Yağmur Apart & Otel

-

Yemekleri harika

Yağmur Apart Otel, saygın hizmet kalitesinde. Gerçekten her şekilde eğlenceye doyum olmayan, eğlenceli personelleri ile süper bir tatil geçirdik. Çok teşekkür ediyoruz. Yine geleceğiz inşallah. Yemekleri de harikaydı bu arada.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yağmur Apart & Otel
Yağmur Apart & Otel

-

Personel güler yüzlü

Biz beş gün kaldık. Yemekler gerçekten çok güzel. Personel güler yüzlü. Mustafa Bey ve personeline çok teşekkür ederiz. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Of Sun Hotel
Garden Of Sun Hotel

-

Otel gayet güzeldi

Otel gayet güzeldi. Yemekleri de iyiydi. Çalışanları da iyiydi. Herkes mükemmel, beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orkide Otel
Orkide Otel

-

Yemek yiyemedik

1-2 Ağustos'ta 2 gece kaldık. İlk gün gece girdiğimiz için yemek yemedik. Ertesi gün ne öğlen ne de akşam yemek yiyebildik. Resmen aç kaldık, dışarıda yedik. Ana yemek diye bir şey yok. İki çeşit yemek çıkıyor. Bizim şansımıza öğlen makarna, ıspanak, akşam da sulu köfte olduğunu söyledikleri bir karışımla bulgur pilavı vardı. Öğlen çorba bile yok. Alkolsüz bir otelde meze var, salata var, yemek yok. Kahvaltı idare eder en azından peynir, zeytin, yumurta var. Otel çok eski her şey dökülüyor. Eski olmasına rağmen temizlik fena değil. Çalışanlar ilgili havuza hiç girmedik temizliği konusunda yorum yapamayacağım. Denize biraz uzak, 15 dk. yürüme mesafesinde. Vasat bir otel. Ben ödediğim paranın karşılığını alamadım. 4 kişiye 2 gece için 1000 TL ödedim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yağmur Apart & Otel
Yağmur Apart & Otel

-

Temizlik, hijyen süper

Bu güne kadar gittiğim apartmanlar arasından en iyisi diyebilirim. Güler yüzlü personel, temizlik, hijyen süper. Personelden Recep son derece mütevazi, saygılı... Herkese çok teşekkür ederim. Seneye tekrar görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Of Sun Hotel
Garden Of Sun Hotel

-

Hijyen yok

26 Temmuz'da Perşembe giriş yaptık ve dört gece konakladık. Gerçekten hiç memnun kalmadık. Yemekler kötü, odalar kirli, temizlik olmuyor. Gözleme saatinde resmen 15 dakika var denilirken, yabancı gelince ona itiraz edilmeden ikram verildi. Bir de yemek esnasında en çok kedilerin içeride gezinmesi, hijyen yok. Havuz içi çok pis, çalışanlar çok saygısız. En önemli olan asansör yetersiz. Beş yıldızlı otel değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Aladin
Hotel Aladin

-

Tam bir aile hoteli

Düşük fiyat, yüksek kalite… Her yönüyle memnun bıraktı. Gerek hotel sahibi Zeynel Bey, gerek hotel personeli ile dört dörtlük bir hizmet sunuyorlar. Hotelin konumu süper. Altınkum Sahil hemen önünüzde; ama aynı zamanda Altınkum barların aşırı gürültüsünden uzak. Nezih, tam bir aile hoteli. Yemekleri çok lezzetli. Odalar temiz. Kısacası şiddetle tavsiye ederim. Not: Serkan Bey'e de ilgi ve alakası için ayrıca teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ramada Resort Akbük
Ramada Resort Akbük

-

Güzel bir otel

Akbük Ramada Otel güzel bir otel; fakat resepsiyon, karşılama iyi değil. Güvenlikte Gamze Hanım ve Dilek Hanım çok güler yüzlü, ilgili.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sürer Otel
Sürer Otel

-

Elinden gelenin en iyisini yapıyorlar

Elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan, güler yüzlü, özverili, aldığı ücreti kuruşuna kadar hak eden ekip.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orion Beach Hotel Didim
Orion Beach Hotel Didim

-

Odalardaki eşyalar eski

Hemen deniz kenarında bir otel olmasıyla konumunu beğendim. Kendine ait plajı var ve çok da bakımlı. Ayrıca çarşıya yakın oluşu da bir avantaj. Personellerinden çok memnun kaldım, çok yardımcıydılar ve ilgiliydiler. Tabii merkezi olunca eğlence yerlerine de yakın oluyor. Bu sebeple geceleri gürültüden rahatsız olabilirsiniz ama merkezi olmasını isteyince katlanmak gerek. Odaları pek beğenmedim, biraz eskiydi eşyalar. Yenileseler iyi olacak. Yemekler gayet güzeldi. Havuz da vardı ama deniz çok güzel olduğu için kullanmadım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orion Beach Hotel Didim
Orion Beach Hotel Didim

-

Dolu dolu tatil

4 günlük kısa ama dolu dolu bir tatil geçirdik. Odamızın manzarası da konforu da harikaydı. Yemekler çok güzeldi ve çeşit açısından çok zengindi. Plaj da deniz de çok güzel ve temizdi. Otelin müşteri profili de gayet iyiydi. Genelde ailelerin geldiği bir oteldi. Personelin güler yüzlü ve ilgili olması çok hoştu. Odalarda cam açmak isterseniz sineklik yok. Klima çalışıyor evet ama bazen cam açmak da istiyor insan. Bence olsa daha iyi olabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orion Beach Hotel Didim
Orion Beach Hotel Didim

-

Huzurlu tatil

Odamız muhteşem bir deniz manzarasına bakıyordu ve çok da ferahtı. Otelin öğle yemekleri dışında tüm öğünleri çok güzel ve çok kaliteliydi. Keşke öğle yemeklerini de aynı kaliteye taşısalar. Denize çok yakın hatta direkt olarak dibinde diyebilirim. Sahildeki şezlong sayısı yeterince fazla, bu yüzden hiçbir şekilde yer sıkıntısı yaşamadık. Dinlenmek için sakin ve huzurlu bir ortamı var. Otel personelinden de son derece memnun kaldık. Temizlik konusunda çok titizlerdi. Herhangi bir sorunumuz olduğunda yakından ilgilendiler. Her konuda çok yardımcı oldular. Çok güzel bir tatil geçirdik. Özellikle huzur arayanlara tavsiyemdir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orion Beach Hotel Didim
Orion Beach Hotel Didim

-

Tadı damağımızda kaldı

İlk defa gideceğimizden ve çok da emin olmadığımızdan kısa bir tatil yapmayı tercih ettik. Ancak bu kısa tatilimizin sonunda keşke daha fazla kalabilsek dedik. Hele ki çocuklarımız otelden çıkmak istemediler. Seneye kesinlikle seçeceğimiz otel yine burası olacak ve daha uzun kalacağız. Yemekleri, personeli, odaları, temizliği kısacası her şeyi çok güzeldi. Denize sıfır oluşu da en güzel yönüydü. Çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Temple Beach Hotel
Temple Beach Hotel

-

Eksilerine rağmen güzel

Konum olarak denize yakın bir yerdeydi ve güzel bir denize sahipti. Denize üşenenler veya sevmeyenler için havuzu da gayet güzel. Personel kalitesi ve ilgisi çok iyiydi. Temizlik açısından çok memnun kaldığım bir otel oldu. Odamız temiz ve bakımlıydı ancak televizyonumuz çalışmıyordu ve tatilimiz süresince herhangi bir şey yapılamadı. Yemekler çok çeşitliydi ama keşke lezzetleri daha iyi olsaydı. Genel olarak bu eksiler hariç beğendiğim bir otel oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Temple Beach Hotel
Temple Beach Hotel

-

Süper

2014'ten beri tatillerimizi bu otelde geçiriyoruz. Bu sene de eşimle beraber baş başa çok güzel bir tatil geçirdik ve çok memnun kaldık her şeyden. Yemekler deseniz lezzetli, personeller deseniz hem saygılı hem ilgili, eğlence deseniz inanılmaz keyifli vakit geçirdik... Kısacası otelde her şey kaliteli ve güzeldi. Tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Venosa Beach Resort Didim
Venosa Beach Resort Didim

-

Oteli çok sevdik

Otelde odaların hepsi hem deniz hem de havuz manzaralı olması çok güzel bir detay. Personel çok sıcak kanlı ve işlerini severek yaptıkları çok belli, sizleri memnun etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Yemekler bence çok lezzetliydi. Denizi güzel ve sakin yalnız biraz yosunlu. Otelde çocuklar için fazlaca aktivite var. Otelde genel olarak eğlence hiç bitmiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Venosa Beach Resort Didim
Venosa Beach Resort Didim

-

Her şey çok güzeldi

Oteli bayram tatilimiz için tercih etmiştik ve çok beğendik. Özellikle bayram için hazırlanan konseptten ve etkinliklerden çok memnun kaldık. Deniz biraz yosunlu ama güzel, havuzlar çok iyi ve hijyenik. Personeller güler yüzlü ve ilgili. Ailecek tatil yapılabilecek çok konforlu bir otel. Herkese tavsiye ederim ve bende tekrar gitmek isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Venosa Beach Resort Didim
Venosa Beach Resort Didim

-

Tavsiye ederim

3 günlük tatilimiz çok güzel geçti. Odamız deniz manzaralıydı, sanırım tüm odalar denize bakıyor. Çalışanların güler yüzlülüğü ve samimiyeti çok iyiydi. Otelin temizliği genel olarak güzeldi. Denizi genel olarak güzel ama bazı bölgelerde yosun var, çok dalgalı değil ve sahili kum. Havuzları çok hijyenik. Yemekler genel olarak lezzetli ama içecek kalitesini birazcık arttırırlarsa daha güzel olabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Venosa Beach Resort Didim
Venosa Beach Resort Didim

-

Eğlenceli bir tatil

Ailece gittiğimiz ve memnun kaldığımız bir otel.Otelin yerini çok beğendik. Bahçesi bakımlı ve yemyeşil. Odalar deniz manzaralı, temiz ve konforlu. Animasyon ekibini tebrik ediyorum, çok başarılılar. Tüm personelin yüzü gülüyor ve çok ilgililer. Yemekler çok lezzetli ve çeşitli. Bu otel çocuklu aileler için bence çok ideal. Plajı ve denizi mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aurum Spa Beach Resort
Aurum Spa Beach Resort

-

Yeşil doğası ile huzur veriyor

Geçen sene geldiğimiz ve bu sene bayram için tekrar tercih edip çok memnun kaldığımız bu oteli herkese tavsiye ediyoruz. Doğası çok güzel olan yeşillikler ve ağaçlar ile kaplı bir otel. Yemekler çok çeşitli ve lezzetliydi. Odalar her daim temizdi. Deniz çok temizdi. Personel güler yüzlü ve inanılmaz derecede ilgiliydi. Bir tatilden ne bekliyorsunuz bu otel size onu sunuyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aurum Spa Beach Resort
Aurum Spa Beach Resort

-

Pişman olmayacaksınız

Genelde tatil için Akdeniz bölgesini tercih eden bir insan olarak bu sene fikir değiştirdim ve Ege bölgesini tercih ettim. Hem ege tercihi hem de bu otel tercihi nedeniyle hiç pişman olmadım. Genel olarak en büyük sorun odanın kullanışsız oluşuydu. Ancak personelin çalışkanlığı ve güler yüzü karşımıza çıkan her sorunu bir şekilde aşmamızı sağladı. Animasyon takımı tatilimize inanılmaz keyif verdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aurum Spa Beach Resort
Aurum Spa Beach Resort

-

Daha iyi olabilirdi

Personele gösterdikleri ilgi ve alaka için teşekkür etmek istiyorum. Verdikleri hizmet çok kaliteliydi ancak otel genel olarak 5 yıldız seviyesinde değildi. Animasyon ekibi ellerinden geldiğince iyi bir iş çıkartıyorlar ve insanları eğlendiriyorlardı. Ancak havuz etrafında şezlong yetersizliği ve havluların habersiz toplanması gibi olaylar can sıkıcı olabiliyordu. Yemekler genel olarak güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aurum Spa Beach Resort
Aurum Spa Beach Resort

-

Güler yüzlü personele çok teşekkürler

Giriş yaptığımız günden itibaren çıkış yaptığımız ana kadar bizimle sürekli ilgilenen, tüm sorunlarımızı çözmek için uğraşan ve inanılmaz derecede güler yüzlü olan otel çalışanlarına çok teşekkür ederim. Odalar çok temiz ve yeniydi. Havuzlar çok temizdi. Bunun yanı sıra denizi de çok temiz ve sahili çok güzeldi. Yemekler çok güzel ve çeşitliydi. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aurum Spa Beach Resort
Aurum Spa Beach Resort

-

Seneye yine buradayız

Geçen seneden sonra bu sene tekrar geldik ancak bu sefer gelirken arkadaşlarımızı da getirdik. Geçen sene ne kadar memnun ayrılsaydık bu senede aynı şekilde ayrıldık. Otel odaları çok güzel dekore edilmiş ve çok temizdi. Yemekler çok lezzetli ve çeşitliydi. Havuzu çok temiz ve şezlong sıkıntısı çekmiyordunuz. Bulunduğumuz süre içerisinde bize gösterilen güzel hizmet nedeniyle tüm çalışanlara teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aurum Spa Beach Resort
Aurum Spa Beach Resort

-

Animasyon ekibine teşekkürler

Ailenizle keyifli vakit geçirmek istiyorsanız gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz güzel bir otel. Yemekler çok lezzetli ve çeşitliydi. Çalışanlar güler yüzlü ve çalışkandı Animasyon ekibi çok iyiydi. Hem sabah hem de akşam yaptıkları çeşitli aktiviteler ile insanları çok güzel eğlendirdiler. Odalar çok temiz ve bakımlıydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aurum Spa Beach Resort
Aurum Spa Beach Resort

-

Çok güzel bir tatil geçirdik

Hayatımda geçirdiğim en güzel günlerin bir kısmı bu otelde geçti. Otel çalışanları çok iyi niyetli ve sıcakkanlıydı. Onların çalışkan ve yardımsever tavrı tatilimizin keyifli geçmesinde ki en önemli faktördü. Masaj, spa ve hamam çok güzeldi. Sahil kısmı çok güzeldi. 3-4 kez jet ski kullanma fırsatımız oldu. Herkese şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aurum Moon Resort
Aurum Moon Resort

-

Animasyon ekibi harika

İyi ki gelmişiz diyebileceğim kalite hizmet gösteren bir oteldi. Personeli ilgili ve güleryüzlüydü. Restoranı çok temizdi ve yemekleri lezzetliydi. Havuzu ve spası çok iyiydi. Animasyon ekibine ayrı bir şeyler söylemek lazım. İşini çok iyi yapan kaliteli bir ekipler. Bunun yanı sıra herkese karşı aynı ilgi ve tavrı göstererek insanların kalbini kazanmasını biliyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aurum Moon Resort
Aurum Moon Resort

-

Temiz ve bakımlı bir otel

Odaları, restoranı yani genel olarak tüm ortamı şahane derecesinde temiz ve bakımlı olan bir otel idi. Yemekler lezzetli ve çeşitliydi. Havuzları gayet büyük ve kullanışlıydı. Animasyon ekibine ayrı bir parantez açmak istiyorum. Özellikle David inanılmaz kibar ve sevimliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aurum Moon Resort
Aurum Moon Resort

-

Çeşitli aktiviteler yapma imkanı

Her şey o kadar güzel ve mükemmel ki otele âşık olmamak elde değil. Tamamiyle bir aile oteliydi. Yemekler çok lezzetli ve çeşitliydi. Otel içinde bir sürü spor aktivitesini gerçekleştirebiliyordunuz. Su topu, voleybol, basketbol, futbol, dart ve masa tenisi gibi. Animasyon ekibinin gösterileri çok başarılıydı. Ayrıca kendileri çok içten ve samimiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aurum Moon Resort
Aurum Moon Resort

-

Asla pişman olmadık

Geldiğimizde asla pişman olmadık. Animatörlerin hepsi çok içten ve kaliteli insanlardı. Bizleri inanılmaz eğlendirdiler ve dinlenme amacıyla gittiğimiz bu otelde hem eğlenip hem dinlemeyi başarmamızın ana faktörü oldular. Yemekler çok güzel idi. Odalar temiz ve bakımlıydı. Herkese tavsiye ederim ve otel personeline tekrar teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aurum Moon Resort
Aurum Moon Resort

-

Yemekler Şahane

Öncelikle kilo veririm diye gittiğim tatilden kilo alarak dönmemi sağlayan otel şeflerine teşekkür etmek istiyorum. Yemekler inanılmaz derece lezzetliydi. Personeller ilgili ve güleryüzlüydü. Odalar düzenli ve temiz idiler. Animasyon ekibi işini çok iyi yapan ve her akşam farklı şovlarla insanları eğlendiren kaliteli bir ekip idi. Özellikle çiftlere öneririm, gidin ve biraz stres atın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aurum Exclusive Club Marmara
Aurum Exclusive Club Marmara

-

Personelin ilgisine teşekkürler

Otele girdiğimiz andan itibaren bizleri çok güzel bir şekilde ağırlayan tüm personel ekibine teşekkür etmek istiyorum. Tatilimiz boyunca bizimle olan samimiyetleri ve sorunları çözüş şekilde fevkaladeydi. Ayrıca otelin animasyon ekibine ayrıca teşekkür etmek isterim. Yemekler, odaların temizliği ve aktiviteler her şey çok güzeldi. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aurum Exclusive Club Marmara
Aurum Exclusive Club Marmara

-

Temiz bir otel

Otelin temizliği benim için en önemli kriterlerden biridir ve şunu açıkça söyleyebilirim ki inanılmaz temiz bir otelde kaldık. Yemekler konusunda lezzet açısından hiçbir sıkıntımız yok idi ancak çeşitlerin biraz daha artırılması farklı tercihleri olan insanlar için daha iyi olabilir. Tüm personellere ama özel ilgi ve mükemmel eğlence anlayışları sebebiyle animasyon ekibine ayrıca teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aurum Exclusive Club Marmara
Aurum Exclusive Club Marmara

-

Resepsiyon ekibi takdiri hak ediyor

Personelin samimi ve profesyonel davranışları için hepsine teşekkür etmek istiyorum. Eşim ve çocuğumla inanılmaz eğlendiğimiz bir tatil geçirdik. Yemekleri harika, animasyon ekibi inanılmaz başarılı olan bu otele sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Yaşadığımız sorunlar karşısında hemen çözüm bulan resepsiyon ekibine ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Of Sun Hotel
Garden Of Sun Hotel

-

Deniz baya uzak

3 gece konakladık. 5 yıldız alacak bir otel değil. Odalar eski, şık değil. Yemek alabilmek için çok sıra bekliyorsun ve karışık yemeklerin yarısı dışarıda yarısı içeride, dolanıp duruyorsun. Bardaki bardaklar pis. Çocuk havuzu da yetişkin havuzu da büyük. Personel ilgisi idare eder. Deniz baya uzak, arabayla gidip geldik. Yani ilk ve son gelişim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orkide Otel
Orkide Otel

-

Yemekler çok güzel

Çok güzel bir aile oteli, 6 yıldır her yaz tatilimi burada geçiriyorum. Kötü yorumlara inanmayın, çalışanlar çok ilgili ve kibarlar. Yemekler çok güzel, temiz ve hijyenli bir ortam. Resepsiyondaki Aydan Hanım'a böyle bir olanaklar sunduğu için çok teşekkürler ederiz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ramada Resort Akbük
Ramada Resort Akbük

-

Çalışanlar genel olarak iyi

Otel çok güzel benim sıkıntım resepsiyon şefi. Restoran bölümündeki çalışan garson çocuklar güler yüzlü snack barda Fatoş ve Havva Hanım güler yüzlü güvenlikte kızlar iyi Gamze ve Dölek Hanım çok güler yüzlü çok ilgililer. Güvenlikte bazı beyler var çok asabi hiç hoş değil özellikle otelin prestiji açısından.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Holiday Apart
Hotel Holiday Apart

-

Çalışanlar son derece güler yüzlü

Didim'e ilk defa tatil için geldim ve aparttan çok memnun kaldım. Tüm çalışanlar son derece güler yüzlüydü. Konakladığımız odanın manzarası harikaydı ve gayet temizdi. Hizmet kalitesi için çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz. Tekrar bekleriz.

26 Temmuz 2018, Perşembe 14:04
Hotel Esra & Family Suite
Hotel Esra & Family Suite

-

Zengin menü çeşidi

Şu anda oteldeyiz, bazı yorumlara bakarak çok tereddüt ederek geldik ama tek kelimeyle mükemmel. Gerek hijyen gerek zengin menü çeşidi gerekse aktiviteleri harika. Olumsuz yorumlara aldırmayın, gelin yerinde kendi gözlerinizle görün gerçekleri evet biraz eksiklikleri var mesela asansör bozuldu ve hala onarılmadı, animasyon biraz daha kalite yükseltilebilir, otele giriş yaptığımızda bavullarımızı biz çıkardık odamıza, bunlara takılmayacaksanız muhteşem bir tatil denince akla Esra Family Suit tam bir aile oteli. Huzurun ve mükemmel tatilin adı Esra Family Suit her şey için şimdiden teşekkürler oda 319'dan sevgiler..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tuntaş Beach Hotel
Tuntaş Beach Hotel

-

Çocuklu aileler rahat eder

6 gün kaldık, yemekleri genel olarak lezzetli, temizlik odalar her gün temizleniyor. Yönetim ve tüm çalışanlar ilgili kibar, odalar fena değil, biraz daha bakımlı olabilir. Akşam eğlenceleri muhteşem, çocuklar canla başla insanları eğlendiriyor. Kendimi evimde dostlarımla eğleniyor gibi hissettim. Denize sıfır deniz çok güzel, özellikle çocuklu ailelerin gönül rahatlığı ile tercih edeceği bir otel, teşekkürler Tuntaş ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Holiday Apart
Hotel Holiday Apart

-

Tavsiye ederim

Rezervasyon yapmayı sevmem, o yüzden bodoslama denize en yakın yeri seçerim. Otellerde kişi başı fiyatlarla kıyaslanırsa yarı fiyatından bile ucuz. 10 lira etmeyen kahvaltı için otellerde kişi başı ödemeyin. 2 çift olarak gittik. Biz çok memnun kaldık. Genç bir çift işletiyor. Yeni almışlar işletmeyi. Her konuda yardımcı oldular sağ olsunlar. Her dairenin kendi mutfağı var. Hiç bir balkon diğer balkonu görmüyor. Bu kadar geniş balkonu bizim Ankara'da bile yapmıyorlar. Tavsiye ederim. Not: Deniz manzarası mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz. Tekrar bekleriz

26 Temmuz 2018, Perşembe 14:05