Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Didim Otelleri

Didim için {{ (filteredHotels).length}} / 131 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Didim Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Antik kentleri, tertemiz denizi ve sımsıcak kumlarıyla Ege'nin en gözde tatil beldelerinden Didim, her yıl binlerce misafirini Didim otellerinde ağırlıyor.

Aydın'ın önemli turizm destinasyonlarından biri olan Didim, il merkezine 123 km uzaklıkta yer almakta. Sıcak ve ılıman iklim özelliklerini taşıyan belde, en yoğun nüfus artışını ise yaz aylarında yaşıyor. Bahar aylarında çevresinde yer alan antik kentleri ziyaret etmek için mükemmel bir zamanlamayken, yaz ayları Didim'in muhteşem plajları için en uygun dönemdir. Beldede oldukça ilgi gören mavi bayraklı Altınkum Plajı, Didim'in en çok ziyaretçi ağırlayan duraklarından biri. Şehrin merkezine 2 km uzaklıkta yer alan bu plaj, sığ ve berrak sularıyla tatilcilerin gözde sahillerinden biri olmayı başarıyor. Beldenin yaz aylarında turist akınına uğraması nedeniyle de bölgede konaklama alternatifleri de çeşitlilik gösteriyor. Misafirperver karşılamaları ve konforlu hizmet anlayışı ile Didim otelleri ziyaretçilerin aradıkları hizmet anlayışına sahip. Genelinin Alltınkum'da ve il merkezinde yer aldığı Didim otelleri, her bütçeden konuğa hitap etmeyi başarıyor.

Her şey dahil, 4 ya da 5 yıldızlı gibi otel seçenekleri de bulunan tesisler, lüks bir konaklama arayışında olan konuklarına hitap ederken; kalabalık grupla ya da aile ile tatil yapacak misafirler apart otelleri tercih ediyor. Samimi ve sıcak ortamlarıyla butik oteller ve pansiyonlar ise uygun bütçeli seçenekleriyle ön plana çıkıyor.

Genelinin oda – kahvaltı ya da kişi başı ücretlendirme olarak hizmet verdiği Didim otelleri, muhteşem bir manzaraya sahip. Tatil otelleri olarak hizmet veren tesisler ise açık havuzu ve plaja yürüme mesafesi konumuyla misafirlerine avantajlı bir konaklama hizmeti sunuyor.

Tesis tercihinizi yaparken tek yapmanız gereken aslında nasıl bir tatil arayışında olduğunuza karar vermek. Daha sonra uygun aralığa sahip, Didim otel fiyatları arasında küçük bir karşılaştırma yapmanız yeterli. 2017 Didim otel fiyatları göz önüne alındığında aralığın yaklaşık olarak 50 TL ile 300 TL arasında değişiklik gösterdiğini söyleyebiliriz. Erken rezervasyon fırsatları da sunan tesislerin yaz aylarında fiyatlarının arttığını belirtmekte fayda var.

Tercih ettiğiniz özellikte ve fiyat aralığındaki en uygun Didim otellerine sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilir ve hemen şimdi tesislerle iletişime geçerek, rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

55 km kıyı bandı, 13 km'lik altın kumlu plajı, irili ufaklı sayısız koyları, ılık ve sığ deniziyle Didim...

2003 yılında Andreas Furtwangler yönetiminde başlayan Didyma Antik Kenti'nde, tarihi eserlerin ortaya çıkartılması ve akabinde onarım ve yeniden ayağa kaldırma çalışmaları devam etmektedir.

Didim tarihi yönden zenginleşmekle birlikte, turizm açısından da oldukça büyük gelişme gösteriyor. Çünkü Altınkum isminde harika bir kumsala ve sayısız koylara sahip. Didim'in yerli ziyaretçilerinden çok, yabancı ziyaretçileri var.

Dünyanın dört bir köşesinden, özellikle de İngiltere'den birçok ziyaretçi geliyor Aydın Didim'e. Bu nedenle de birçok Didim oteli hizmet vermeye başladı. Didim halkının geçim kaynakları arasında ilk sırayı her ne kadar turizm alsa da Didim 2017 otel fiyatları çok yüksek değil. Hemen her bütçeye hitap edecek bir Didim oteli bulmak mümkün.

Didim 2017 konaklama ücretleri, sayfiye yerlerinin birçoğunda olduğu gibi mevsime göre ve tesis türüne göre değişiklik gösteriyor. Yaz aylarında Didim 2017 otel fiyatları biraz daha fazla iken, kış aylarında Didim otel fiyatlarının daha uygun olduğunu söylemek mümkün.

Kış aylarında Didim'de ne yapacağım demeyin, çünkü Ege'yi yakından tanıyanlar iyi bilirler ki, özellikle sonbahar ve kış bu beldelerde daha güzel yaşanır...

Didim Hakkında

Güllük Körfezi'ni çevreleyen iki yarımadadan biri üzerinde yer alan Didim, 53 kilometrelik sahil şeridinin üzerinde onlarca koya sahip.

Didim, Apollo Tapınağıyla ünlü antik "Didyma" şehrinin yer aldığı, Aydın iline bağlı turistik bir ilçedir. Aydın şehir merkezine 123 km uzaklıktadır. Didim, Güllük Körfezi'nin kuzey kıyısında, Torba, Göltürkbükü ve Yalıkavak gibi Bodrum yarımadası köylerinin karşısında yer almaktadır. Turizm, özellikle yazın, bölgenin ana gelir kaynağı olmakla beraber, tarım da önemli yer tutmaktadır. Ana mahsuller buğday ve pamuktur. Küçükbaş hayvancılık ise sırf yerel tüketimi karşılamak üzere yapılmaktadır.

Didim, ismini, şehrin yakınlarında bulunan antik Didyma'dan almıştır. Osmanlı İmparatorluğu döneminde Yoranda veya Yoran olarak bilen şehir Cumhuriyet Dönemi'nde Hisar olarak anılmış, 1955 depreminden sonra büyük bölümünün yıkılması ve yeniden inşa edilmesiyle Yenihisar ismini almıştır. 1991'de Söke ilçesinden ayrılmış ve 1997'de de Türkiye'deki diğer Yenihisar isimli yerleşim merkezleriyle karıştırılmaması için Didim adını almıştır.

Didim, uzun ve kumlu plajları, berrak mavi denizi, ziyaret edilebilecek tarihi harabeleri, buraya has, yılda yüzlerce güneşli gün alan mikro iklimi ve yerleşimcilerin ocak ayında bile su sporları yapabilmesine ve ünlü plajlarından faydalanmasına olanak tanıyan ılık kışları ile çok popüler bir tatil merkezi olmuştur.

En çok ilgi çeken koylar arasında merkeze uzak Akbük kumsalından patika bir yol ile gidilebilen küçük ve sakin Haydar Koyu yer almaktadır. Didim'in konumundan dolayı, 80'lerde büyük şehirlerden, özellikle Ankara'dan gelenler bölgede apartman daireleri ve villalar almaya başladılar. Bunların çoğu özel plajları olan kooperatifler olarak inşa edildi. Gayrimenkul fiyatları özellikle yurt dışında yaşayan Türklerin alımlarıyla hızlı şekilde artmaya başladı. 1980'lerde Didim'deki büyüme, başlangıçta İngiliz daha sonra da yerli turistler için konaklama tesislerinin inşa edilmesiyle hız kazandı. 2001'den beri ise İngilizler Didim'de tatil evleri almaya ve binlerce kişiden oluşan topluluklar oluşturmaya başladılar.

Didim'in her yerinde, özellikle barlarda İngiliz bayrakları görmek artık şaşırtıcı değil. 50 milyon dolarlık Didim D-Marina'nın da bölgedeki turizm potansiyelini daha da arttırması ve emlak fiyatlarını tırmandırması bekleniyor. Altınkum sahilindeki 3. plaj bölgesinin gelişiminin de 2009 yılında tamamlanacağı hesaplanıyor. Didim aynı zamanda bazı antik şehirlere ve doğal harikalara da yakın bir konumda. Bunlar arasında Bafa Gölü doğal parkı, Miletos Antik Şehri ve Priene Antik Şehri de yer almakta.

Didim otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Didim Turkuaz Otel
Didim Turkuaz Otel

-

Odaların kapıları arızalı

Yorumlara baktım. Yemekler çok iyi, vb. terimler kullanılmış ancak 1 hafta konaklama yaptım. Sıcak su arıyorsanız çok zor. Yemekler açık büfe altında sadece meze veriyorlar, çıkan 2 çeşit yemek ise akıllara zarar. Odaların kapıları arızalı, klimanın kendine faydası yok, temizlik yapan arkadaşı 1 haftada 1 kere gördüm, o da pat diye odaya daldı. Açıkçası fiyata aldanıp tatilinizde rezillik çekmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Esra & Family Suite
Hotel Esra & Family Suite

-

Otel çok kalabalık

Otel çok kalabalık. Gelen insanlar da farklı, sizi ittirip yemek alıyorlar. Temizliğe, yemek çeşitliliğine takılmıyorsanız gidebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selene Otel
Selene Otel

-

Yemekleri, temizliği, bahçesi

Ben Hamit Roshaev. Selene Otel'de 45 gün tatil yaptım. Yemekleri, temizliği, bahçesi, mükemmel havası, mükemmel denizi, misafirperver işletmecileri, sempatik ve cana yakın çalışanlarıyla mükemmel bir işletme. Geçirdiğim her gün benim için mükemmeldi. Hiç mi sorun yaşamadınız derseniz evet, vardı, benim değil işletmecilerin yaşadığı problemlere şahit oldum. Ben kendim Kazakistan'da doğmuş olup, oranın kültürünü almış olduğum için şu andan itibaren şanslı hissediyorum. Halbuki biz Türk halkını kendimizden 40 yıl ileri görüyorduk, şimdi yanıldığımı anladım. Neden mi? Anlatayım; gözlemlerim klozete bırakılan kadın petleri, ıslak mendiller, şelalenin havuzuna atılan çekirdek kabukları, ıslak mendiller, sigara izmaritleri, çimlerin üstünde ayakla vurularak söndürülen sigaralar, çamurlu sulanmış çimlerin üstünde gezinip, çamurlu ayaklarla odaya çıkıp, bu çamurları banyo havlusuyla silip, koridora atan kadınlar saçlarını boyayıp banyo havlusuyla silip, havluyu boya yapan kadınlar, oda kapısını sokak kapısı gibi çarpanlar, koridorda top oynayan çocuklarına ses çıkarmayan kadınlar, tuvalete girip duş almadan havuza giren kişiler, daha saymakla bitmeyecek kültür revizyonları. Tesisin hataları suyu biraz tuzlu, bazı banyolar küçük.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aurum Exclusive Club Marmara
Aurum Exclusive Club Marmara

-

Denizi güzel ama taşlı

6-12 Ağustos tarihinde Tatil Sepeti'nden Aurum Exclusive Club Marmara'da tatil satın aldım. 11 Ağustos tarihinde eşimle havuza girerken eşimin ayağı havuz kenarındaki mazgalların kırılması sonucu yarıldı. Otelin sağlık personeli müdahaleyi yapıp pansuman ücretinin 40 TL olduğunu ayrıca istersek kliniklerine götürüp 150 TL ücreti ve dikiş atılacağı için ona da ayrıca ücret ödeyebileceğimizi söyledi. Biz de bu duruma sinirlendik. 2 aile tatile gittiğimiz bu otele diğer aileden yardım alarak Didim Devlet Hastanesi'ne gittik. Ayağa dikiş attırdık. Adli rapor aldık. Otel jandarma bölgesinde olduğundan jandarma komutanlığına ifade vermeye gittik. Jandarma komutanlığı otel yetkililerini arayınca başımıza gelen olaydan haberleri oldu. Jandarma komutanlığına otel yetkilisi geldi. Mağdur olduğumuzu ve bu şekilde aracımızla evimize gidemeyeceğimizi söyledik. Bize otelin çok yoğun olduğunu boş oda olmadığını konaklama uzatma konusunda net cevap veremediler. Sonuç olarak 5 yıldızlı otelin havuz mazgallarının bu kadar kötü olması ve otel sağlık personelinin ve havuz kenarındaki personelin otel yetkililerine haber vermemesi en büyük sorun. O havuzda çocuklar da veya başka insanlar da zarar görmesin. Bizde kendimiz sorunumuzu gidererek aile yakınımızın bizi otelden alıp evimize götürmesini bekliyoruz. Ayrıca tatil sepetini arayıp yaralanma konusunda bilgi verdik ne yapabiliriz diye onlarda şikayetleri internet üstünden aldıklarını söylediler. Ama otel rezervasyonlarını ve ödemelerini çok güzel telefondan yapıyorlar. Mağduriyetimizi kendi kendimize çözümledik. Otelin halka ilişkiler müdürü hanımefendi bizimde olaydan sonra çok ilgilendi. Otelde arıtılmış deniz suyu akıyor. Bu olay haricinde sorun yaşamadık. Konumu güzel. Denizi güzel ama taşlı. Aç kalınacak bir durum yok. Yemek çeşidi çok. Restorandaki görevliler işlerini layıkıyla yapıyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Tarhan Beach
Club Tarhan Beach

-

İyi olan tek şey denizi

Kesinlikle gitmeyin. Her şey kötü. İyi olan tek şey denizi. Otelin imkanı olsa onu bile bozar. Çok kötü değerlendirmesi bu otel için yetersiz kalır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selene Otel
Selene Otel

-

Böyle otel görmedim

Otel konumu itibariyle güzel, manzarası da fena değil fakat işletenler çok kötü. Bu tatilde 6 yer gezdik, en kötüsü diyebilirim. Odaya geçer geçmez arayıp ücretleri istediler. Çıkış yapacağımız gün abartısız 10.45'de başlayıp aramaya başladılar. En az dört kere, ses vermiyorlar, en sonunda 10.55 biri kapıya dayandı çıkış yapacakmışsınız diye. 11 olmadan resmen baskıya başladılar. Ben böyle işletme, böyle otel görmedim. Aklı olan varsa önünden bile geçmesin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Göç Otel
Göç Otel

-

Temiz ve düzenli

Öncelikle ödediğiniz paranın karşılığını ilgi ve alakadan dolayı fazlasıyla hak ediyorlar. Başta Deniz Hanım ve Kadir kardeşime teşekkür ediyorum, odalar binanın yaşından dolayı orta halli olmasına rağmen temiz ve düzenli, her şey bir yana yemekler mükemmel. Teşekkürler Göç Otel yönetimi, yaklaşık 1000 km yola değdi, tekrar görüşmek üzere nasipse.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selene Otel
Selene Otel

-

Banyo çok çok dar

İki çocuğum, eşim ve ben otelden mikrop kaptık ve hasta olduk... Çeşmelerden, banyodan tuzlu deniz suyu akıyor. Banyo çok çok dar. Hayatımın berbat tatili idi. Bir daha asla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Ali Kaya, size uyarılarımıza rağmen yedi saat boyunca güneşte kalıp çocukları güneşe aldırıp sonrada kendi telefonunuzdan değil de bizde hiç konaklamayan bir kişinin, Ali Kaya'nın adına takma isimle karalayıcı, mikrop kaptık gibi itham edici, gerçek dışı, yorumunuzu ispata davet ediyoruz. Aksi halde müessesemiz haklarını kanuni yoldan arayacaktır. Hem siz hem de adını kullandıran Ali Kaya bu konuda, bu mikrop kapma iddianızı kanıtlama durumundasınız ve ya bu yorumunuzu en kısa zamanda özür dileyerek geri çekiniz. Not: Diğer şikayetlerinizi; mesela banyomuz dar fakat görerek konakladınız. Suyumuza gelince içilmediğini biliyordunuz. Biz size bunları söyledik buna rağmen biz sizi kandırmışız gibi yorum yapmanız etik değil. Çünkü biz hiçbir müşterimizden odayı görüp kabul etmeden ücret talep etmiyoruz. Aldığımız ücret sadece rezervasyon gerçekleştirme amaçlı. Elli veya yüz liradır. İsteyen herkes odaları görüp, şartları bilip, kabul ettikten sora ödeme alınıyor. Dolayısıyla kimsenin gözüyle görüp kabul ettiği konuda, ben mağdur oldum, demesi etik değildir.

12 Ağustos 2017, Cumartesi 15:17
Didim Turkuaz Otel
Didim Turkuaz Otel

-

Yemekleri çok çok iyi

Ben öncelikle hizmete ve güler yüze çok önem veririm. Her yerde otel var ama hizmet, samimiyet, içtenlik zor bulunur. Didim Turkuaz Otel'de bunların fazlası varmış, biz arkadaş tavsiyesiyle gittik, çok memnun kaldık. Denize çok yakın, yemekleri çok çok iyi, başka otellerle kıyaslanamayacak kadar kaliteli. Her yaz tek adresimiz oldu. Özellikle Yunus Bey ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özge Pansiyon
Özge Pansiyon

-

İşletme sahipleri cana yakın

Öncelikle belirtmek isterim ki işletme sahibinin uzaktan yakından hiç bir akrabası değilim. :) Pansiyona gitmeden önce, herkes kadar benim de "acaba" dediğim soru işaretleri vardı aklımda, ama gittiğimiz günden tatilimiz bitene dek çok memnun kaldık. Pansiyon ve odalar eski ama tertemiz. Mutfağı, lobisi tertemiz. İşletme sahipleri yardımsever ve çok cana yakın, işim gereği 6 ülkeye seyahat ettim ve 40 üzerinde köy kasaba gezdim, 3-4-5 yıldızlı birçok tesiste konakladım ve çok sayıda tatil beldesi gezdim neyi neye göre ölçüp değerlendireceğimi çok iyi biliyorum. :) Eğer yüzmeyi ve kaliteyi seviyorsanız; Altınkum Plajı kötü hatta iğrenç. Giden insan kalitesi ne yazık ki kötü. Biz çevrede başka koylara gittik, ama Altınkum Plajı'nı ayrı değerlendiriyorum, Özge Pansiyon'u ayrı… Gözünüz arkada kalmasın. Fayda-fiyat ilişkisinde sizi memnun edecek bir işletme.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Didim Turkuaz Otel
Didim Turkuaz Otel

-

Yemekler hoştu

İnternet üzerinden yer ayırtmama rağmen konaklama konusunda çok tereddüt içinde kalmıştım. Fakat otele gidince öyle bir sıcak karşılama ile karşılandım ki, çok mutlu oldum. Sağ olsunlar garajdan da almaya geldiler. Çok mutlu oldum. Yemekler de hoştu. Otel de gayet güzel. Temiz, büyük, hoşuma gitti. 10 gün konakladım, hiçbir sıkıntı yaşamadım. Tavsiye ederim herkese...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Didim Turkuaz Otel
Didim Turkuaz Otel

-

Tekrar geleceğiz

Bu kadar uygun fiyata böyle güzel yerde otel bulmamız imkansız dedik. İlk emin olamadık, gittik, otele baktık. Harbiden mükemmel, otel işletmecileri patronundan çalışanına kadar hepsi harika insanlar, çok yardımseverler. Yemekler süper, her şey süper. Kesinlikle Didim'e geliyorsanız ister aile olarak ister arkadaşlarınızla buraya gelin. Kendinizi evinizde hissedin. Buradan belki ayrılıyoruz ama tekrar bu otele geri kesinlikle geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Didim Turkuaz Otel
Didim Turkuaz Otel

-

Hizmet süper

Çok memnun kaldık, çalışanların ilgi, alakası süperdi. Güler yüzlü çalışmaları bizim de hoşumuza gitti. Çalışanların hepsine teşekkür ederim. Verilen ücrete göre yapılan hizmet süper. Başka dönemlerde de tercihimiz olacaktır. İyi çalışmalar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Didim Turkuaz Otel
Didim Turkuaz Otel

-

Yemekleri bir harika

Çok güzel bir işletme olmuş. Çok samimi ve sıcak bir ortam. Evimin rahatlığını buldum resmen. Tüm çalışanları güler yüzlü ve alakalı. Her isteğimizi içlerinden gelerek gerçekleştirdiler. Her fırsatta geleceğim bir işletme kesinlikle. Ayrıca yemekleri bir harika, şefler resmen döktürüyor. Fiyatları da gayet cazip. Çok teşekkürler Didim Turkuaz Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Didim Turkuaz Otel
Didim Turkuaz Otel

-

Güler yüzlü personel

Didim'i tercih ettiğimizde ilk düşüneceğimiz yer Didim Turkuaz Otel. Güler yüzlü personel, lezzetli yemekler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Didim Turkuaz Otel
Didim Turkuaz Otel

-

Personelin güler yüzü

Didim Turkuaz Otel'de 5 gece konakladık. Otel personeli tarafından çok sıcak karşılandık. Personelin güler yüzü ve ilgisi bizi çok memnun etti. Yemeklerine gelince; kendilerine has özel tarifler ile damak tadımıza renk katması tesisin ayrı bir artısıdır. Altınkum'a çok yakın, 3 öğünü de kaçırmadan otele gelip gidebiliyorsunuz. Teşekkürler Didim Turkuaz Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Didim Turkuaz Otel
Didim Turkuaz Otel

-

Sıcak su yoktu

Yapılan iyi yorumlara bakarak tercih ettik, pişman olduk. 6 - 9 Ağustos arası 3 gün konakladık. Akşam 6'dan sonra sıcak su yoktu. Otel eski, bakımsız. Çarşaflar yırtık. Açık büfe olduğu yazıyordu bununla ilgili bir beklentimiz yoktu ancak bir gün sabah kahvaltısında beyaz peynir olmaması ve normal bir şeymiş gibi karşılanması çok üzülmemek elde değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Temple Class Hotel
Temple Class Hotel

-

Memnun kalmadım

Yazacak bir şey kalmamış, arkadaşlar yazmış yorumları. Okumadan gitmiştim. Bir de bir gün fazla kalacağımı söyledim “'Tamam.”' Dediler. Saat 3'e kapımı çaldılar, “'Çıkmanız gerekiyor.”' diye. Tatil kafa dinlemek içindir. Böyle bir şey yaşarsanız tatiliniz kötü olur. Temple Class Hotel'den uzak durun derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Star Apart Otel
Star Apart Otel

-

Mutfakta gerekli tüm eşyalar mevcut

Otel Altınkum Plajı'na yürüme mesafesinde. Mutfakta gerekli tüm eşyalar mevcut, otelin karşısında Şok market, vs. var. Havuzu da gayet kullanışlı. Bu fiyata göre bu hizmet gerçekten çok iyi. Didim mükemmel bir yer ve aile oteli olarak kalınacak bir yer. Tereddüt etmeden gitmenizi tavsiye ederim. Uygun fiyata deniz, havuz, ev rahatlığı, akşam Didim'in eğlenceli gece hayatı. Her şey mükemmel. Güzel anılarla ayrıldığım otel. :)) Temmuz ayında 8 gece konakladık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tuntaş Beach Hotel
Tuntaş Beach Hotel

-

Yıllardır buradayız, ailemiz gibi oldu

Uzun yıllardır ailemle birlikte Tuntaş Beach Hotel'e gideriz. Çok iyi hizmeti var. Çalışanlar güler yüzlü, özellikle Barış kardeşimizin emeklerine sağlık. Kahrımızı çok çekti. :))) Tuntaş tam ailecek gidilebilecek bir otel. Aile ortamı. Her gün odaları temizliyorlar. Aşçılarına her sene geldiğimde yemekten sonra teşekkür ediyorum. Çünkü çok lezzetli yemekler sunuyorlar. Çeşitleri bol. Tatlı çeşitleri de bol. Hele bir de cream caramel tatlısı var oyyyy. Mükemmel. :)) Otelin bahçesinden 3 basamakla plajına ayak basıyorsun. O kadar yakın. Akşamları canlı müzik ve animasyonları var. Her cuma akşamı Türk gecesi yapılıyor. Gündüz farklı animasyonları var. Dart yarışması gibi. Diğer misafirlerle hemen kaynaşabiliyorsun bu tür eğlenceli yarışmalarda. İyi dostlarım oldu. Tuntaşta tanıştığım. Hala görüşürüz. Artık her sene haberleşip birlikte gelmeye başladık Tuntaş'a. İnanın abartmıyorum. Herkesin tatil beklentisi farklıdır elbet. Bu fiyatlarda böyle hizmeti Ege'de hiçbir otelde bulabileceğinizi sanmıyorum. Ben de yıllarca farklı otellerde tatilimi yapmıştım. Tuntaş'a geldikten sonra artık başka otel düşünmüyorum. Hepinize iyi tatiller...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İlgim Butik Otel
İlgim Butik Otel

-

İlgi ve alaka süper

Çok harika bir yer. Denize yakınlığı ve yemeklerin lezzetine hayran kaldık. İlgi ve alaka süperdi. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İlgim Butik Otel
İlgim Butik Otel

-

Denize 50 metre mesafede ve sessiz, sakin bir ortam

Sıcakkanlı ve samimi işletmecileri ile kendinizi evinizde hissedeceğiniz şirin bir otel. Yemekleri işletmeci bizzat kendisi yapıyor ve içli köftesi, fellah köftesi gibi yöresel lezzetlerin tadına doyamıyorsunuz. Denize 50 metre mesafede ve sessiz, sakin bir ortamda tatil yapmak isteyenlerin mutlaka tercih etmesi gereken bir otel. Otel sahibi ve çalışanlarına bize aile ortamında çok güzel bir tatil yaşattıkları için bir kez daha teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İlgim Butik Otel
İlgim Butik Otel

-

Neredeyse sahile sıfır denilebilecek bir noktada

Bu hafta sonu ailemle kaldığım ve çok güzel zaman geçirdiğimiz İlgim Butik Otel'e, çok teşekkür ediyorum gönülden sahiplerine. Çalışanlarını kucaklıyoruz ve sevgilerimizi bildiriyoruz. Neredeyse sahile sıfır denilebilecek bir noktada. İçinde bulunduğu site ise yemyeşil ve insana huzur veriyor. Odaları çok temiz. Otelin çalışanları ve sahibi o kadar sıcaklar ki kendinizi ailenizin içinde hissediyorsunuz. Ne yalan söyleyeyim inanın yılardır içimde duyduğum, hasret kaldığım aile sıcaklığını burada buldum. Yemekleri de birbirinden güzel ve bir o kadar da lezzetliydi. Kaldığımız ilk gece yemekte en çok dikkatimi çeken içli köfteydi. Çok severim ve çok da güzel yapmışlar. Bir de bugüne kadar tatmadığım bir yemek vardı. Fellah köftesi o da çok güzeldi. Bundan sonra nasip olursa her sene burada tatilimi geçirmek isterim. Sizlere de muhakkak tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Carpe Mare Beach Resort
Carpe Mare Beach Resort

-

Fiyat ve hizmet

4 yıldızlı bir yer için ideal. Fiyat ve hizmet olarak karşılıklı uygun bir yer. Bazıları yorum yazmış şu kötü, bu kötü diye. Beğenmeyen 5 yıldıza gider, gidince oralarda fiyata göre çok verirsen çok hizmet alırsın. Ben halen oteldeyim, karnım doyuyor, havuz var, deniz var, gerisi önemli değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Temple Class Hotel
Temple Class Hotel

-

Yemekler lezzetsiz

Otel çok eski, odalar pis, bakımsız, duş yerleri küflü, paslı, musluklar pis, tutmaya insan tiksiniyor. Yemekler lezzetsiz, aynı yemeği soslayıp getiriyorlar. Hijyen sıfır, çatal, bıçaklar pis. Genel olarak otel iyi değil, hiç tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selene Otel
Selene Otel

-

Yemekleri ev yemeği lezzetinde

İki senedir tatilimi burada geçiriyorum. Otel sahipleri Zeki abim ve eşi oldukça samimi, içten, sevgi dolu insanlar. Kendimi evimde gibi hissediyor ve bütün yakınlarıma da tavsiye ediyorum. Yemekleri ev yemeği lezzetinde, çalışanları oldukça titiz ve saygılılar. Müşterilerini de aile standartlarına uygun kişileri seçiyor. Çocuklarınızı ve ailenizi gönül rahatlığıyla bırakabileceğiniz ortam sağlıyorlar. Hepsine yakın ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Polat Sun Hotel
Polat Sun Hotel

-

Kahvaltı ve akşam yemeği süper

Ali Bey ve personel elinden geleni yapıyor. Kahvaltı ve akşam yemeği süper idi. Bir daha Didim'e gidecek olsam muhakkak giderim. Havuzu biraz küçüktü ama iş görüyordu. Teşekkürler Polat Sun Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akın Pansiyon
Akın Pansiyon

-

Aile ortamı

Sessiz sakin bir yerde tatil için çok güzel. Pansiyon sıcak bir aile ortamını andırıyor Tekin Bey ve eşine çok teşekkür ederiz. Oğlumla beraber bir hafta güzel bir tatil oldu bizim için. Daha sonra tekrar geleceğim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederim Dilek Hanım. Efe'yle sizi misafir etmekten biz de çok mutluyuz. Evinize gelir gibi gelebilirsiniz. Tekrar görüşmek dileğiyle.

4 Ağustos 2017, Cuma 19:10
Orkide Otel
Orkide Otel

-

Tam bir aile oteli

2015 yılında gitmiştim. Çok beğendim. Yemekleri, personeli ile tam bir aile oteli. 14 Ağustos'ta yine oradayım. Arkadaşım tavsiye etmişti. İkinci gidişim olacak. Fiyatlar da uygun. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akın Pansiyon
Akın Pansiyon

-

Temiz bir aile ortamı

Güler yüzlü, temiz bir aile ortamında, huzur içinde tatilinizi geçirebileceğiniz, uygun fiyatlı bir pansiyon. Pansiyonun tanıtımında ne gösterildiyse o var. Beklentileri yüksek insanlar için bir şey diyemem ama bize yetti. Çok teşekkür ediyoruz Akın Pansiyon ailesine.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Derya Hanım, Orhan Bey; Akın Pansiyon ailesi olarak çok teşekkür ediyoruz. Bizi onurlandırdınız. Bizler de sizleri misafir etmekten çok mutluluk duyduk. Tekrar görüşmek dileğiyle.

3 Ağustos 2017, Perşembe 13:32
Selene Otel
Selene Otel

-

Samimi aile ortamı var

Otelin konumu itibariyle gürültüden uzak, sessiz ve sakin olması çok güzel. Samimi aile ortamı var. Çocukların oynayabileceği bahçesi olması çok hoş. 2 yıl önce keşfettik ve 2 yıldır tatillerimizi burada geçiriyoruz. Akşam yemeklerinin ev yemeği olması ailecek en çok hoşumuza giden yanı. Hizmetleri için Zeki Bey ve ailesine ayrıca çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Temple Miletos Spa & Hotel
Temple Miletos Spa & Hotel

-

Havuz hiç temizlenmiyor

Didim'de 24.07.2017 ve 31.07.2017 tarihlerinde Temple Miletos Spa & Hotel'de ailemle konakladım. Bu otel tamamen kötü ve kontrol altına alınması gerek. Sağlığımızla resmen oynuyorlar. Yemekler yağ içinde, her gün aynı yemekler, çeşit yok, her şey dahil adı altında tabldot gibi. Kahvaltı desen aynı, tatlılar desen bayat, tatlıların üstünü kremşantileyip önümüze koyuyorlar. Yemekler midemizi bozdu. Öğlen kalan yemeklerin değişik şekilde aynı şeyi önümüze koyuyorlar, midemiz bozuldu, mahvolduk. Havuz hiç temizlenmiyor. Elemanlar 18 yaşından küçük. İçecekler bardaklar yıkanmadan koyuluyor, zaten içecekler kesinlikle sağlığa uygun değil. Müşterilere kaba davranılıyor, bir şey sorduğumuzda dayak yemediğimiz kalıyor. İçmek için kullandıkları suyu içince rahatsızlandım ve kustum, sağlığa uygun olmadığını düşünüyorum. İşletmede yangın merdiveni bulunmuyor, jeneratörü yoktu, internette kendi sitelerinde doktor, kuaför, masa tenisi, bilardo bulunduğu yazıyor, hiçbiri mevcut değil. Otelde güvenlik görevlisi mevcut değil. Otelde hamam böcekleri dolaşıyordu. Yemekte sunulan tabaklar, çatallar, bıçaklar, temiz değildi, yağlıydı. Ekmekleri yenmeyecek kadar bayattı. Kahvaltıda kullanılan ekmek kızartma makinesi, tost makinesi gibi aletler çalışmıyor. İnsan sağlığıyla bu işletmede mevcut olmayan bilgiler yer alıp insanları salak yerine koyuyorlar..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orkide Otel
Orkide Otel

-

Mükemmel bir aile oteli

Olumsuz yorumları gördükten sonra gidip gitmemek arasında tereddütte kalmıştım ama iyi ki gelmişim. Burada personeli söylememe bile gerek yok. Müşteriler bile harika insanlar. Mükemmel bir aile oteli. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nazanca Otel
Nazanca Otel

-

Yemekler harika

Çok keyif aldım. Temiz, nezih, yemekler harika. Tavsiye ederim. Nazan ablama ve Bekir abiye çok teşekkür ediyorum. Güler yüzleriyle keyifli bir tatil yaşattılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bolero Hotel
Bolero Hotel

-

Çalışanlar ilgisiz davranıyor

Bolero Hotel'de sizi bekleyen ortamı yazayım da sonra şaşırmayın. 1. Otopark sorunu var önce gelen park eder diğerleri park yeri arar. 2. Odalarda buzdolabı yok. 3. Kahvaltıda yumurta çok pişmiş durumda. 4. Aşçı çok iyi biri ama sadece kızartmaları iyi yapıyor o kadar. 5. İşletme sahibi ve çalışanlar çok ilgisiz çalışan personel yetersiz. 6. Asansörün duruşu ani ve sert. İşletme sahibi Enver Bey bu olumsuzlukları düzeltirse çok iyi olur bunları ikaz amaçlı yazıyorum belki Enver Bey bu kadar parayla ancak bu kadar hizmet derse kendi kaybeder.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yağmur Apart & Otel
Yağmur Apart & Otel

-

Apartları çok temiz

Harika bir oteldi. Şimdiye kadar gittiğimiz en iyi oteldi diyebilirim. Otel işletmecilerinin güler yüzlülükleri, müşteri memnuniyetleri için ellerinden geleni yapmalarından çok memnunduk. Havuz konusunda çekiniyorduk ama her gün havuz temizliğinin yapıldığını gördüğümüz zaman rahatladık. Apartları çok temiz, eksiklerinin hemen tedarik edildiği harika bir otel, herkese önerebilirim. Çalışanları olarak da o kadar iyi insanlardı ki dönesimiz gelmedi açıkçası. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Didyma Apollon Otel
Didyma Apollon Otel

-

Hizmet süper

Çok memnun kaldık çalışanların ilgi alakası süperdi. Güler yüzlü çalışmaları bizim de hoşumuza gitti. Çalışanların hepsine teşekkür ederim. Verilen ücrete göre yapılan hizmet süper. Başka dönemlerde de tercihimiz olacaktır. İyi çalışmalar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Didim Turkuaz Otel
Didim Turkuaz Otel

-

Yemekleri oldukça lezzetli

Turkuaz otelde ailemle 10 gün kaldım. Güler yüzlü işletmecileri var ve çok ilgililer. Yemekleri oldukça lezzetli. Kendinizi evinizde hissettirecek kadar sıcak bir ortam var. Her türlü sorununuzla birebir ilgileniyorlar. Öyle ki çocuklar odada uyuyakalmış ve biz kız kardeşimle kapıda kaldık. Hiç ikiletmeden başka bir oda açtılar. :) Fiyatları çok uygun. Küçük jestlerle müşterilerini mutlu ediyorlar. Denize mesafesi 5 dakika. Pırıl pırıl bir denizi var ama tek sorun çok kalabalık. Koylar yakın. Oralar biraz daha sakin. Didim'e tekrar gitmeyi ve Didim Turkuaz Otel'de kalmayı isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Didim Turkuaz Otel
Didim Turkuaz Otel

-

Otel çok pis

Yorum yapan arkadaşlar sizlere hayran olmamak elde değil. Otel çok pis. Otele otel bile diyemiyorum. Nasıl çok güzel diyorsunuz anlamadım. Yastık yok, çarşaflar yırtık ve pislik içinde. 10 yaşındaki oğlumdan ücret talep etmişlerdi ona yatak vermediler. Bu gecelik idare edin dediler, sabah çıkış yaptık ve oğlum için ücret ödemeyeceğimi ve yatak, yastığın olmadığını söyledim. Onlarda kalmasaydınız o zaman hanımefendi dedi. Ben de ağzıma geleni söyledim, içimi rahatlattım. Bir gecelik aldığınız 225 lira haram olsun inşallah.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Pınar Hanım, yorumunuzu şaşırarak okuduk. Gece saat 02:00'da otelimiz dolu olmasına rağmen dışarıda kaldığınızı söylediniz. Normalde tek gecelik müşteri almadığımızı söyledik. Ona göre giriş yaptınız. Başka oteli aradığınızı ve orda yer olmadığını söylediniz. Biz, siz ve çocuklarınız dışarıda rezil olmasın diye size gün içinde hatırımız geçen müşterilerimizin odalarını birleştirip sizlere yer ayarladık. Hiç bir otelde kaporasız, gece 2'ye kadar rezervasyon bekletilmez. Biz tüm misafirlerimizin olduğu gibi sizlerin de sözüne güvenerek beklettik odanızı gece 2'ye kadar. Ücret konusuna gelinince zaten 2 çocuğunuz vardı. Birisinden ücret alınmadı. Diğerinden de yarım ücret alındı. Size verdiğimiz yatakta üçtü. Gece 2'ye kadar oda bekletilmiş. Geldiğinizde size durumu anlattım. Hanımefendi odada 1 tane double, 1 tane de tek yatak var. Bu gece idare edin sabah hemen sizin odanıza ek bir yatak attıracağım diye. Siz de tamam dediniz, yok eğer farklı konuşmuş olsaydınız ben yine size elimden geldiğince yardım etmeye çalışırdım. Bu arada siz o atılacak ek yatağın ücretini ödemediniz, bilginiz olsun. Yorumlarınız iççin yine de teşekkür ederiz.

31 Temmuz 2017, Pazartesi 16:35
Karina Butik Apart
Karina Butik Apart

-

Sakin, temiz, nezih, denize yakın

Aslında giderken biraz tedirgindim ama sakin, temiz, nezih, denize yakın mesafe. Güzel bir apart.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Oscar Hotel Didim
Oscar Hotel Didim

-

Yemekleri çok güzel

Çok güzel bir tatildi. Tüm personele teşekkürler. Yemekleri çok güzel ve lezzetliydi. Ayrıca salata çeşitleri de çok lezzetliydi, ellerinize sağlık. Personeli güler yüzlü ve sıcakkanlı, kendinizi çok rahat hissediyorsunuz. Otelin yeri çok güzel ve rahat bulacağınız yerde. Denize yakın ve özelikle çok ekonomik. Tatile gidecek olanlara rahatlıkla öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akasya Apart Altınkum
Akasya Apart Altınkum

-

Evdeymişim gibi rahatım

Yaklaşık 8 senedir hiç aksatmadan gidiyorum bu aparta. Bülent Bey ve ailesi devamlı güler yüzlü ve yardımseverler. Evdeymişim gibi rahatım. Başka bir yer aramanıza gerek yok. Gidin, memnun kalmazsanız paranız benden.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Tarhan Beach
Club Tarhan Beach

-

Personel çok yetersiz

Beğendiğim tek şey kaldığım odanın konumuydu. SPA merkezine havlu değiştirmeye gittiğimde oradaki personelin tavrı hoş değildi. Olmayan bir kural üzerine azar işittim. Şikayet edebileceğim bir muhatap bile yok. Personel çok yetersiz. Temizlik denen şey yok. Yemekler ile midemizi bozuyoruz. Zaten et burada bulunmuyor. Sadece tavuk eti. Havuzlar çok pis. Bir havuzun içerisinde mağara gibi bir şey var ve çok pis kokuyor. 10 tane havlu ile 500 kişiyi idare etmeye çalışan personeller yetmezmiş gibi paranızla rezil oluyorsunuz. Eğer hala pis bardaklarda içecek içmek ve pis oda ve havuzda tatil yapmak istiyorsanız buyurun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akasya Apart Altınkum
Akasya Apart Altınkum

-

Konumu çok merkezi

Geniş teraslı, ayrıca mangal olanağı sunan güzel bir aile işletmesi. Ekonomik alışveriş yapabileceğiniz marketler, pastaneler yürüme mesafesinde. Konumu çok merkezi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aurum Exclusive Club Marmara
Aurum Exclusive Club Marmara

-

Konumu çok harika

İlk önce şunu söylemek istiyorum; otelin konumu çok harika, doğa ve yeşillikler içinde huzurla kalmak çok güzel. Odalar gayet güzel tasarlanmış fakat temizlik konusunda havluların, nevresimlerin değiştirilmesi falan bayağı sıkıntı oluyor ama biz iki aile geldik otele hayatımızda ilk defa. Bu otelde lezzetli yemekler yedik, garsonların karşılamaları, her dediğimizi dinlemeleri, çok saygılı olmaları göz önünde bulundurulması gerekir. Animasyon ekibi çok kötü, hiçbir şekilde insanları eğlendiremiyorlar, show gösterileri, animasyon erken bitiyor, çok sıkılıyorsunuz. Disko var olarak görünüyor ama disko denilen yer bir oda büyüklüğünde açık bir yer ve birkaç çocuk gürültüsünden başka bir şey yok, eğlence olarak çok çok kötü bir otel. Sahilde düzenlenmesi gereken yerler var, kum olarak sert, deniz ayakkabısız girilmiyor denize ama suyun sıcaklığı falan çok iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akasya Apart Altınkum
Akasya Apart Altınkum

-

Mekan kusursuz ve çok temiz

Yaklaşık bir hafta kaldım. Tadına doyamadım. Mekan kusursuz ve çok temiz, bakımlı bir yer. Olanaklar çok iyi. Deniz dibinde havuzu var, bahçesi var. İnterneti var, oyun, eğlence salonu var. Vb. her şey var. Hizmet on numara. Teşekkürler Akasya Apart Altınkum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selene Otel
Selene Otel

-

Güler yüzlü insanlar

Aile ortamı, ilgili, güler yüzlü insanlar, bahçeli, çocukların rahatlıkla oynayabileceği bir yer. Akşam yemekleri mükemmel. Denize çok yakın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Gerçekçi yorumlarınız için teşekkür ederiz.

31 Temmuz 2017, Pazartesi 15:21
Aurum Exclusive Club Marmara
Aurum Exclusive Club Marmara

-

Birçok problemi olan bir otel

İki hafta önce eşim ile birlikte bu otelde tatilde idik. Kesinlikle birçok problemi olan bir otel, kimseye tavsiye etmem. Çünkü şimdiye kadar kaldığım en kötü 5 yıldızlı her şey dahil otel. Tesis mimari açıdan mükemmel ancak hijyen konusunda ciddi sıkıntılar var. Oda temizliği bir felaket ve daha bir sürü olumsuzluk. Gitmeyi planlayan var ise lütfen yorumlara inanın, görüntülere değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akasya Apart Altınkum
Akasya Apart Altınkum

-

Denize çok yakın

Ailecek huzurlu ve keyifli tatil yapılacak bir otel, çok beğendim. Denize çok yakın, temiz bir yer. Ailecek işletiyorlar, güler yüzlü, samimi, sıcak insanlar. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akasya Apart Altınkum
Akasya Apart Altınkum

-

Geniş aileler için büyük odalar

Uygun fiyatlı, ailecek kalınabilecek, güler yüzlü ağırlandığınız, Didim'in fiyat/kalite anlamında en iyi apart oteli. Geniş aileler için büyük odaları, havuzu, terasta mangalı, kliması, buzdolabı, sıcak suyu, interneti, kısacası evde olması gereken her şey ve fazlası var. Mavi Bayrak'lı plaja 50 metre. Her sene yazlığımız gibi geliriz. Tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)