Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Olimpos Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Olimpos Otelleri

Olimpos için {{ (filteredHotels).length}} / 68 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Olimpos Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Olimpos, bugün doğa tutkunlarının dikkatini çeken en önemli adreslerden biri... Sakin kumsalları ve antik kentleriyle, doğayla iç içe geçmiş yollar ve efsanelerle dolu Olimpos!
Olimpos, Antalya'nın istiridye içinde bekleyen, insanlar tarafından ele geçirilemeyen incisi... Turkuaz renkli deniziyle, ince taneli kumsalıyla İngiltere'de yapılan bir ankete göre dünyanın en iyi sahili... Caretta caretta kaplumbağalarının temmuz aylarında yumurtalarını bıraktığı birkaç kumsaldan biri...

Bölge en çok doğal güzellikleriyle ziyaretçilerini etkiliyor. Akçay deresinin iki yanına kurulmuş antik kent son derece etkileyici. Olimpos antik kentinin deniz tarafı olan Çıralı - Olimpos kumsalı da yaklaşık 500 metre ilerde ve iki girişi bulunuyor.

Antalya Olimpos'ta en çok tercih edilen tesis türü ağaç evler... Ancak bunun yanında birçok otel, butik otel ve pansiyonlar da bulunuyor.

Olimpos butik otelleri, diğer yörelerde de olduğu gibi daha az oda barındırıyor. Butik otellerde oda sayısı 7'den başlayıp, 15 - 20'ye kadar çıkabiliyor. Bu tarz bir yerde konaklamayı tercih ederseniz eğer, hijyen ve temizlik açısından daha rahat olabilirsiniz. Genellikle tek katlı yapılardan oluşan butik oteller, çocuklu aileler için daha uygun. Kendi içinde tuvaleti ve banyosu olması çok daha rahat etmenizi sağlayacaktır.

Farklı bir otel konsepti arıyorsanız, feng shui ile düzenlenmiş bir otel bile mevcut Olimpos'ta. Renkleri ve farklı düzeni ile Uzak Doğu'nun bu farklı seçeneğini, ayağınıza getiriyorlar. Bu tarz otellerin bir avantajı da, birçok etkinlik organize ederek size ön ayak olmaları...

Olimpos pansiyonları ise ortalama 20 odalı ve yaklaşık 50 kişilik yatak kapasitesine sahip oluyor. Olimpos butik otellerine nazaran daha uygun fiyata konaklayabileceğiniz bu tesislerin ise, size öncelikli sundukları şey, samimi bir hizmet alacağınız, kahvaltılarınızın organik yiyeceklerle donatılacağı... Bunu yanında kimi Olimpos pansiyonları, içlerinde voleybol sahası, bilardo masası, market gibi özellikler de barındırarak adeta lüks otellerle yarışıyorlar.

Dileriz adı son zamanlarda dillerden düşmeyen bu cennet Olimpos'ta, seçeneklerimiz arasından istediğiniz gibi bir tesis bulup, harika bir tatil geçirirsiniz.

İçinden geçtiği derenin iki yanına yayılan Olimpos, Kemer ve Adrasan arasında yer alıyor.
Caretta caretta türü kaplumbağaların yumurtalarını bırakmak için tercih ettiği ender yerlerden biri olan Antalya Olimpos, eşsiz bir kumsala sahip. İnsanın ömrünü uzatacak derece güzel sahili ve denizi ile SİT alanı da ilan edilen bu plaj son zamanlarda gençlerin daha çok dikkatini çekiyor...

Günümüzde hala bakir kalmış koylar arasında değerlendirilen Antalya Olimpos sahilinde konaklamak için, sahilin iç kesimlerinde yer alan ahşap evlere doğru uzanmanız gerekiyor. Dağcılıkla ilgileniyorsanız Olympos Milli Parkı'na uğrayabilirsiniz. Portakal bahçelerinin içinde konaklamaksa niyetiniz doğruca Çıralı'ya gitmelisiniz.

Doğa tarafından fethedilen Antalya Olimpos antik şehri ise yüzyıllardan bu yana korunmuş olan eserleri ile kendisine hayran bırakıyor. Doğayı en derinlerinizde hissedebileceğiniz bu doğa harikası plaj, teknolojiden uzaklaşmak için birebir. Buraya gelirken, telefon, müzik çalar gibi cihazları bırakıp gelmek gerekiyor, dünyadan bihaber olmak...

Antalya Olimpos 2019 otel fiyatları da bu doğa harikası için oldukça uygun. Ahşap evlerde gerçekleştirilen konaklamalar, harika bir konfor sunmuyor biz tatilcilere belki ama Antalya Olimpos 2019 otel fiyatları öyle uygun ki aklınıza konfor gelmiyor. Burası macera ve doğa kuşağı çünkü...

Akşam eğlencelerinin de bol olduğu ve rağbet gördüğü Antalya Olimpos'ta tatil yapmak için birkaç arkadaş yola çıkın ve Antalya Olimpos 2019 otel fiyatlarının uygunluğundan yararlanarak keyfinize keyif katın...

Olimpos Hakkında
Olimpos, barındırdığı tarihsel değerler, ağırladığı deniz kaplumbağaları ve muhteşem doğası ile dinlenmek isteyenler için muhteşem bir seçenek!
Olimpos, Antalya'nın batısında, Kemer ile Adrasan arasında yer alan, Hellenistik Devir'de kurulmuş Antik Likya liman kentidir. Tarih boyunca mitolojiye konu olmuştur. Kuruluş tarihi kesin olarak bilinmemekte fakat M.Ö. 168 - 78 yıllarında basılan Likya Konfederasyon sikkelerinde adı geçmektedir. Ünlü Bellerophontes efsanesi burada geçmiştir.

Olimpos, Türkiye'nin güney sahilini kapsayan, Antalya şehrine bağlı Olimpos - Bey Dağları Milli Parkı'nın bir bölümünü oluşturmaktadır. Bey Dağları, Toros sıradağlarının batı kanadında bulunur. Karlı tepelerinden aşağıya inildikçe yemyeşil çam ve sedir ağaçları arasından Akdeniz'in turkuaz rengi görülür.

Osmanlı'nın Akdeniz kıyılarındaki faaliyetlerinin yazılı ve arkeolojik olarak kanıtlanmasına rağmen Olimpos'ta Osmanlı Dönemi'ne ait hiçbir veri bulunmamaktadır. Arkeolojik verilere dayalı olarak, Olimpos'ta kentsel faaliyetin 13. yy sonrasında sona erdiğini söylemek mümkündür. Olimpos, bugün sahip olduğu tarihsel değerleri, 3200 metrelik muhteşem sahili, endemik bitkileri, caretta caretta türü deniz kaplumbağaları, Khimaira efsanesi, çeşitli sportif etkinliklere imkan tanıyan muhteşem doğası ve pansiyon olarak kullanılan meşhur ağaç evleri ile tüm dünyaca bilinmektedir.

Tamamı arkeolojik ve doğal sit alanı olarak koruma altında olan Olimpos, denize açılan ve ortasından Akçay deresinin aktığı bir vadi içinde kuruludur. Su kanalları, surlar, lahit mezarlar gibi tarihe ait birçok kent kalıntısı ile karşılaşmak mümkündür. Antik çağlarda nehir kenarlarına yapılan duvarlarla kanal haline getirilen nehirden gemiler de geçebilmekteydi. Ören yeri girişinden antik kentin kalıntıları arasında yaklaşık 1,5 km yürüyerek Olimpos sahiline ulaşılır. Olimpos, içinden geçtiği dereciğin iki yanına yayılmıştır. Kumsaldan da görülen ve mezarların üzerinde bulunan yüksek tepe Olimpos'un akropolü olarak adlandırılsa da bu alanda yalnızca orta çağ'a ait bir hisar yer almaktadır. Tepeden bakıldığında Venedik misali ırmağın güzel görüntüsünü seyredebilirsiniz. Kentin bu bölümünde, Olimpos'un tiyatrosu bulunur.

Antalya Olimpos kumsalının iki önemli konuğu var, insanlar ve deniz kaplumbağasının bir türü olan caretta carettalar...

Yaz aylarında büyük deniz kaplumbağaları geceleri yumurtalarını bırakmak için Olimpos - Çıralı sahiline gelirler. Burası, deniz kaplumbağalarının yumurta bırakmaya geldikleri ender sahillerden biri. Bu nedenle sahilde ateş yakmak yasak. Birkaç çardaklı kır lokantası haricinde bakirliğini sürdüren kumsalda kaplumbağa yumurta yuvaları metal kafeslerle korunuyor. Eşsiz kumsalda sırtını kumlara yaslayanların ve pırıl pırıl denizine girenlerin ömrü uzuyor. Günümüzde hala bakir kalmış koylardan biri olan Olimpos, SİT alanı kapsamında olduğu için antik alan ve çevresinde yapılaşma yasak. Konaklama daha çok ağaç evlerde yapılıyor. Bölgede ağaç evlerle oluşturulmuş tesisler bol bulunuyor. Ayrıca Çıralı'da portakal bahçeleri arasında yer alan pansiyonlar da var.

Olimpos tüm ziyaretçilerin hoşça vakit geçirdikleri benzersiz bir doğal cennet. Bölge yakınlarındaki Beydağları ve Olimpos Milli Parkı, dağcılıkla ilgilenenler için ideal bir bölge. Antik şehir en son olarak doğa tarafından fethedilmiş. Şehri gezmek için ormanın içerisinden, vahşi hayatı görerek, çam ve defne ağaçlarının kokusunu duyarak maceralı bir yolculuk yapmak gerekiyor. Olimpos'un kuzeyinde yer alan Çıralı Plajı'nın yamaçlarında yaklaşık 300 m. yükseklikte, Yanartaş yer alıyor. Ören yeri girişinden yaklaşık 20 dakikalık yürüyüşten sonra bu yanar taşların olduğu tepeye ulaşılıyor. Mitolojiye göre Likya'lı kahraman Bellerophon kanatlı atı Pegasus'un sırtında ağzından ateş püskürten canavar Kimera ile savaşmış ve onu burada öldürmüş. Yöresel inanışa göre canavarın ağzından çıkan ateş bugün hala yanmakta. İşin gerçeği, burada yer yüzüne çıkan doğal gaz, havada bulunan oksijenle birleşerek, antik devirlerden beri yanıyor. Eskiden daha güçlü olan ateş, zamanla küçük ama çok sayıda aleve dönüşmüş. Gündüz saatlerinde belli belirsiz olan alevleri akşam saatlerinde izlemek etkileyici. Geceleri ziyaretçiler ateş çevresinde eğlenceler düzenliyor.

Tarih, doğa, kıpır kıpır insanlar, pırıl pırıl deniz, minik deniz kaplumbağaları ile birlikte Olimpos tüm değerleriyle siz doğa tutkunlarını bekliyor.

Olimpos otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
9
0 (850) 600 42 05
Kadir's Family Houses
Kadir's Family Houses
Dişdibi Mevkisi
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Güleryüzlü hizmet, sıcak bir aile ortamı var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (850) 600 42 05
Kadir's Family Houses
Kadir's Family Houses
Dişdibi Mevkisi
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Gelişemediklerini düşünüyorum. Pizza yapan tek yer oldukları için müşteri memnuniyeti umurlarında değil. İster beğen ister beğenme.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 42 05
Kadir's Family Houses
Kadir's Family Houses
Dişdibi Mevkisi
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Çok sakin ve huzur bulacağınız bir yer. Ormanın içinde sadece kuş sesleri. iki yıldır geliyorum ve çok mutluyum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 42 05
Kadir's Family Houses
Kadir's Family Houses
Dişdibi Mevkisi
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Çok keyifli sessiz, sakin, aile ortamı yaşadık. Yemekler anne yemeği gibi lezzetli. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 42 05
Kadir's Family Houses
Kadir's Family Houses
Dişdibi Mevkisi
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Huzur dolu harika yemeklere sahip mükemmel bir işletmecilik. Doğanın içinde bir yer ve yemekler mükemmel. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 42 05
Kadir's Family Houses
Kadir's Family Houses
Dişdibi Mevkisi
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Kısa ve net söylüyorum yemekleri çok güzel ortam çok güzel ilgi alaka çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 10 42
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Kilise Mah.
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Deniz ile otel arasında biraz mesafe var ama servis sağladıkları için problem olmuyor. Balıkların pişirme yöntemi balık sevmeyene bile sevdirecek cinsten. Ayrıca bu güzel işletme kendi ekmeklerini de kendisi yapıyor. Kaldı mı böyle yerler diyesi geliyor insanın. Havuzlar son derece temiz ve bakımlı. İçinizi sıcacık edecek aile tablosu ile tam bir aile oteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 10 42
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Kilise Mah.
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Çam kokusu, otantik ağaç evleri, köşk ve havuzuyla muhteşem olan yer. Dikkat edin de alışkanlık yapmasın. Sonra kendinizi her sene burada bulursunuz. Eğer 5 yıldızlı otel konforunda bir yer arıyorsanız yanlış yoldasınız. Burada kendimizi içtenlik, samimiyet ve neşe saçan ailenin bir parçası gibi hissettik. Deniz ile otel arasında 2-3 km gibi bir yol var ama sabah ve akşam servisleriyle bu hiç sorun değil. Olimpos'ta kendinize yeni bir yuva edinmiş hissedeceksiniz. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 10 42
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Kilise Mah.
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

8 seneden beri her yaz en az 2 kere gitmeden rahat hissedemediğim aile pansiyonu. Odaları son derece bakımlı ve temiz. Yemeklerinin lezzetine de söyleyecek lafım yok. İsmi eskiden daha farklıydı, yakın zamanda değiştirildi. Havuzu bakımlı ama denize biraz mesafe var. Gerçi o da arabanız varsa hiç dert olmuyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 10 42
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Kilise Mah.
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Buraya birkaç gün sonra gideceğim ama okuduğum yorumlardan çok güzel bir yer olduğunu anladım. Yüzme takımından arkadaşlarımızla birlikte burada kalacağız. Yüzme hocamız da daha önce burada kalıp memnun kaldığı için baştan gideceğimiz oteli değiştirdik. Umarım memnun kalırız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 10 42
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Kilise Mah.
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Ailenizle beraber Olimpos'ta gidebileceğiniz güzel bir yer. Otel son derece sessiz ve bir aile tarafından işletiliyor. Eğer kafanızı dinlemek istiyorsanız hiç durmadan gidin. Biz her yaz gidiyoruz. Hem kahvaltısı hem de akşam yemeği oldukça iyi. Akşamları havuzun başında kamelyalarda oturmanın keyfi bir başka. Hatta en son gittiğimde bu güzelliğe bir de canlı müzik eklenmişti. Herkese tavsiye ederim. Denize biraz uzak ama arabanız varsa bu hiç problem olmuyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 10 42
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Kilise Mah.
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Oldukça sakin ve sessiz, ailecek gidebileceğiniz ve uygun fiyatlı aile işletmesi. İki kez gittim ve ikisinden de memnun ayrıldım. Çok fazla bir şey beklemeyin. Evler ağaçtan, havuz küçük ve yemekler ev yemeği. Bunlardan hoşlanırım diyorsanız gidin. Ama öteki türlüsü için bir düşünün derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 10 42
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Kilise Mah.
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Biz kız kardeşimle beraber burada konakladık. İşletmedeki herkes çok sıcakkanlı ve ilgiliydi. Aytekin abi hepsine zaten yeter. Havuz, yemek, sıcak su, klima ve daha bir çok hizmeti ile Can Baba bir numaralı mekanım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 10 42
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Kilise Mah.
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Olimpos'ta konaklanabilecek en güzel yer. Çok titiz birisi olduğum için havuzun ve odaların temizliğine çok dikkat ettim. Bahçesi ve yemekleri on numaraydı. Bu hizmetleri otelden memnun kalmam için bana yetti. Teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 10 42
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Kilise Mah.
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Birbirinden güler yüzlü ve kibar çalışanları ile kendinizi sıcacık evinizde gibi hissediyorsunuz. Restoran kısmının başarısına hiçbir şey demiyorum zaten, inanılmazdı. Havuzun ve odaların temizliğine oldukça dikkat ettim, gerçekten tebrik ederim. Eğlenmek isteyenlerin kesinlikle gelmesini tavsiye ederim. Aytekin beye bizi çok güzel karşılaması ve ağırlamasından dolayı teşekkür ederiz. Ateş başındaki canlı müzikten hiç bahsetmeyeceğim bile. Her şey adına teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 10 42
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Kilise Mah.
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Asmalı konak köşkünde 2011'in ağustosunda kaldım. Bu pansiyona ilk gelişimdi ama bu yaz kesinlikle tekrar gideceğim. Misafirperver insanlar, güzel yemek ve harika yüzme havuzu...Şehirden ve gürültüden dinlenmek için güzel yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 41 88
Türkmen Ağaç Evleri
Türkmen Ağaç Evleri
Yazır Köyü
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Çok güzel bir yerde konakladık. Kahvaltı ve akşam yemeği açık büfeydi, bir hostelden bekleyemeyeceğiniz düzeyde çeşit ve kalite bulacaksınız. Son dakikada rezervasyon yapmamıza ve çok geç saatte varmamıza rağmen personel, bizi rahat ettirmek için elinden geleni yaptı. Büyük bir yer olduğundan ön odalar biraz gürültülü olabilir. Arka taraftaki odalarda daha rahat edebilirsiniz. Kesinlikle kalmaya değer bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 41 88
Türkmen Ağaç Evleri
Türkmen Ağaç Evleri
Yazır Köyü
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

6 kişi 3 gece konakladık. Harika bir deneyimdi. Tavsiye edebileceğimiz bir bungalovda kaldık. Odamız güzel temizlenmişti ve klima vardı. Kahvaltı ve akşam yemeği açık büfeydi. Açıkhavada dinlenebileceğiniz birçok alan mevcut. Barın fiyatları makuldü. Tesis, plaja 20 dakikalık mesafede, kıvrımlı rampalarda çevrili bir bölgede yer alıyor. Otel, ulaşım konusunda bize çok yardımcı oldu. Tekrar buraya gelmeyi kesinlikle düşünüyoruz ve tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 41 88
Türkmen Ağaç Evleri
Türkmen Ağaç Evleri
Yazır Köyü
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Konaklamamız çok keyifli geçti. Dağlar tarafından çevrili bungalov evler huzurlu bir ortam sağlıyor size. Odalar oldukça rahattı ve manzarası çok güzeldi. Kahvalı ve akşam yemeğini sevdim, birçok çeşit vardı. Plaja giden yol, antik kalıntılarla dolu. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 41 88
Türkmen Ağaç Evleri
Türkmen Ağaç Evleri
Yazır Köyü
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Bir gece kaldık. Gerçekten güzel bir yer, otelde kalmaktan çok daha farklı bir deneyim. Ahşap bir kulübede kaldık, temiz bir yerdi. Arada bir gürültü gelebiliyor, ancak rahatsız edecek düzeyde değil. Yemek oldukça lezzetli ve çeşitliydi. Bir süre sıra beklemek zorunda kalabiliyorsunuz yemek için. Personel gayet organize ve yardımseverdi. Olimpos'ta 1 gece kalmak bana pek yetmedi. Bir sonraki gelişimde yine burada kalmayı planlıyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 41 88
Türkmen Ağaç Evleri
Türkmen Ağaç Evleri
Yazır Köyü
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Arkadaşlarımla konakladım ve rahatlıkla söyleyebilirim ki yemekleri, otellerde yediklerimin arasından en iyisiydi. Kahvaltı ve akşam yemeği mevcut. Yemeğin yanında Yeni Rakı'yı tavsiye ederim. Sanırım Olimpos'taki en büyük pansiyon burası. Deniz yürüyere 15-20 dk uzaklıkta. Güneşin altında uzanabilir ya da tepelerin altındaki gölgelik alanda plajda dinlenebilirsiniz. Doğayı seviyorsanız ve böcek, hayvan fobiniz yoksa iyi bir yürüyüş alanı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 41 88
Türkmen Ağaç Evleri
Türkmen Ağaç Evleri
Yazır Köyü
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Bir gece konakladık biz. Geniş bir kahvaltı yelpazesi ve açık büfe akşam yemeği vardı. Hazırladıkları yemekler gerçekten güzeldi. Gece biraz soğuk olsa da personelin getirdiği battaniyelerle sorun kolayca çözülmüş oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 41 88
Türkmen Ağaç Evleri
Türkmen Ağaç Evleri
Yazır Köyü
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Gezginlerin beklediği doğa, nehir, kum, plaj ve çok güzel bir denizi sunuyor burası size. Restorandaki yemekler gayet iyi hazırlanmıştı. Konaklama hizmeti her ne kadar sınırlı olsa da Olimpos çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 41 88
Türkmen Ağaç Evleri
Türkmen Ağaç Evleri
Yazır Köyü
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Öncelikle misafirperverliğiniz için teşekkür ediyorum. Grupça, konaklamadan oldukça memnun kaldık. Yeşil doğası, samimi personeli ve hoş atmosferi sayesinde sevdik burayı. Odamızda dinlenirken restoranda da arkadaşlarımızla keyifli vakit geçirebildik. Yemekler çok lezzetliydi. Ödediğiniz ücrete değdiğini söyleyebilirim hizmetin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 41 88
Türkmen Ağaç Evleri
Türkmen Ağaç Evleri
Yazır Köyü
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Yemeklerini lezzetli buldum ben. Aşçı çok tatlı ve arkadaş canlısıydı. Yeşillikler içinde huzur dolu bir yerde konaklamış oldum. Personel çok yardımcı oldu. Eksikliklerine gelirsem, arada bir internet bağlantısında problem yaşadım. Banyo biraz daha temiz olabilirdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 41 88
Türkmen Ağaç Evleri
Türkmen Ağaç Evleri
Yazır Köyü
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Bölgedeki üç ağaç evden bir tanesi. Odalar fena değildi. Yemekler de iyi sayılabilir, ama özel bir şey beklemeyin. Personel yardımseverdi, ama işletmeci profesyonellikten uzaktı. Ötekilerle kıyasladığınızda fiyatı daha uygun kalıyor. Çocuklu aileler için güzel bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 96 39
Olimpos Nar Pansiyon
Olimpos Nar Pansiyon
Yazır Köyü Mevki
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Tatil için gerçekten çok fazla otel aradık,belki de bu bölgede bakmadığımız otel kalmadı.Açıkçası buraya rezervasyon yaptırdığımızda tereddütlerim vardı ta ki içerisine girene kadar.Gittiğimizde çok sıcak karşılandık.Sabah bir uyanıyorsunuz kuş sesleri ile beraber kahvaltı yapıyorsunuz ve kahvaltı da gayet doyurucu.Çalışanlar harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 96 39
Olimpos Nar Pansiyon
Olimpos Nar Pansiyon
Yazır Köyü Mevki
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Güler yüz görebileceğiniz bir apart.Aynı zamanda fiyatı çok uygun ve kesinlikle temiz.Bulunduğu yer olarak da oldukça merkezde,istediğiniz her yere rahatça ulaşım sağlayabileceğiniz bir yerde.Buraya 2 günlük bir gezi için gelmiştik,sorunsuz güzel bir gezi oldu bizim için.Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 96 39
Olimpos Nar Pansiyon
Olimpos Nar Pansiyon
Yazır Köyü Mevki
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Tavsiye etmenin de yanı sıra gözünüz kapalı gidin diyorum.Rahatlıkla ailenizle gidebileceğiniz bir yer.Personel çok nezaketli,otel olarak çok temiz.Konumu da eşsiz bir yerde.Kahvaltısı da yorum yapılamayacak kadar güzel.Çok sevimli ve huzurlu bir balayı geçirmemizi sağladılar,hepsine binlerce teşekkürler!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 96 39
Olimpos Nar Pansiyon
Olimpos Nar Pansiyon
Yazır Köyü Mevki
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

İster ailenizle ister arkadaşlarınızla bence her kimle gelirseniz gelin harika zamanlar geçireceksiniz.Çok huzurlu,sakin ve size nefes aldıran bir tesis.Harika dekorasyonu ile taş evler çok etkileyici.Enfes ev yemekleri yapıyorlar ve hepsi çok doyurucu.Nar ağaçları içinde harika bir yer!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 96 39
Olimpos Nar Pansiyon
Olimpos Nar Pansiyon
Yazır Köyü Mevki
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Eşim ve çocuklarımla beraber çok rahat bir tatil geçirdim.Otel genel olarak çok temizdi.Yemekler gayet lezzetli ve doyurucu.Ağaçların arasında kalmış çok sevimli ve keyifli bir mekan.Bu konaklamam da en sevdiğim şey hissettiğim sakinlik ve huzur oldu.Burada ki genel hava hep böyle.İnsanlar çok sıcak ve yıllardır tanışıyor gibisiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 96 39
Olimpos Nar Pansiyon
Olimpos Nar Pansiyon
Yazır Köyü Mevki
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Nar Pansiyon kesinlikle harika bir yer.Çalışan herkes çok kibar ve ilgili.Türk yemekleri muhteşem lezzetli ve doyurucu.Burada geçirdiğim hiçbir anı unutamıyorum.Lokasyon olarakta çok güzel bir konumdaydı.Doğayla iç içe harika zamanlar geçirdik.Evcil hayvanınızı da alıp koşarak gelebilirsiniz!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 96 39
Olimpos Nar Pansiyon
Olimpos Nar Pansiyon
Yazır Köyü Mevki
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

İşletme sahibi Ali Bey geldiğimiz ilk andan son anımıza kadar bizzat ilgilendi ve hiçbir zaman güler yüzünü eksik etmedi.Kendisine bir kez daha çok teşekkürler.Olimpos standartlarına göre çok kaliteli bir hizmet,çok kaliteli bir kahvaltı ve çok hoş bir dekorasyon.Yolum düşerse tekrar burada kalmayı çok isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 96 39
Olimpos Nar Pansiyon
Olimpos Nar Pansiyon
Yazır Köyü Mevki
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Güzel bir araştırma yaptım ve daha sonrasında Nar Pansiyon'u aradım.Daha telefonda konuştuğumuz ilk andan ne derece kibar ve ilgili olduklarını anladım.İşletme sahibi Ali Bey dünya iyisi bir insan,işini büyük bir sevgiyle yapıyor.Taş evler harika ve yemekler çok leziz.Ağaçların içinde çok güzel bir tesis,kesinlikle gelmelisiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 96 39
Olimpos Nar Pansiyon
Olimpos Nar Pansiyon
Yazır Köyü Mevki
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Ailem ve arkadaşlarımla birlikte üç günlük güzel bir tatil geçirdik.Ali Bey gerçekten çok ilgili ve misafirperver bir insan.Tesis bulunduğu konum itibariyle zaten doğanın içinde.Çocuklar bu sayede hayvanlarla doyasıya vakit geçirdiler.Daha eve varmadan buraya gelmek için tekrar bir plan yaptık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 96 39
Olimpos Nar Pansiyon
Olimpos Nar Pansiyon
Yazır Köyü Mevki
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Olimpos'un güzel doğası ve havası içinde tatil yapmak için harika bir seçim.Temizlik konusunda beklemeyeceğiniz kadar dikkatliler.Etrafı ağaçlarla çevrili.Hamakta uzanırken o güzel doğanın keyfini doyasıya çıkarıyorsunuz.Duyduğunuz ve özlediğiniz cırcır böceklerinin sesleri de cabası! Ali Bey ve ekibine çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 22 64
Olympos Mitos Otel
Olympos Mitos Otel
Yazır Köyü Kilise Yakası Mevkii No:138
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Otel alışılmışın aksine odalarından binasına kadar tamamen ahşaptan oluşuyor.Aynı zamanda da içerisi çok hoş bir şekilde dizayn edilmiş.Otelin kendine ait bir bahçesi var ve orada ördekler,tavşanlar ve tavuklar var.Yemekler de bahçeden gelen taze ürünler kullanılıyor,kesinlikle lezzetli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (242) 892 10 66
Olympos Doğa Pansiyon
Olympos Doğa Pansiyon
Yazır Köyü Olimpos Mah. No: 27
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Doğayla iç içe olan bu güzel yer gerçekten adına yakışır bir şekilde yemyeşil.Osman Amca sayesinde her şey çok daha güzel bir hale geliyor.Bizim ikinci gelişimiz oluyordu bu.Tesis temiz,yemekler gayet lezzetli.Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum,biz çok keyif alıyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (242) 892 10 66
Olympos Doğa Pansiyon
Olympos Doğa Pansiyon
Yazır Köyü Olimpos Mah. No: 27
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Bu bölgede ki sayılı iyi yerlerden birisi.İki gün konakladık ve çok keyif aldık.Fiyat olarak bize biraz pahalı geldi ancak gayet memnun kaldık.Özellikle ailenizle kalabalık bir şekilde giderseniz bence çok daha eğlenceli olur.Denizi de çok güzel ve temiz.Görülmeye değer bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (242) 892 10 66
Olympos Doğa Pansiyon
Olympos Doğa Pansiyon
Yazır Köyü Olimpos Mah. No: 27
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Yıllardır Olimpos'a gidiyoruz ve bu çevrede gördüğüm en güzel mekan kesinlikle Doğa Pansiyon.Odalar tertemiz,işletme çok sevimli bir aileye ait,yemekler hem lezzet olarak hem sunum olarak harika ve denize çok yakın bir mesafede.İhtiyacınız olan her şey mevcut.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (242) 892 10 66
Olympos Doğa Pansiyon
Olympos Doğa Pansiyon
Yazır Köyü Olimpos Mah. No: 27
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Odalar bölgedeki diğer otellere kıyasla çok daha temiz ve düzenli.Ortamı genel olarak sessiz ve sakin.Çalışanlar özellikle de Duygu Hanım ve öğretmen olan tesis sahibi çok misafirperver ve güler yüzlü.Akşam yemekleri beklentimin çok çok üstündeydi,çok memnun kaldım.Denize de yakın.Bence tercih etmemeniz için bir sebep yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (242) 892 10 66
Olympos Doğa Pansiyon
Olympos Doğa Pansiyon
Yazır Köyü Olimpos Mah. No: 27
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Burası benim gizli cennetim! Yaklaşık 8 yıldır düzenli olarak geliyorum Olympos'a ve artık bu güzel yerden bahsetmeden olmayacağını düşündüm.Olympos'un genel doğası zaten harika,bunun yanında bir de çok güzel bir kahvaltı ve akşam yemeği düşünün! Buradan etkilenmemek mümkün değil kesinlikle.Tertemiz ve doğayla iç içe çok sevimli bir mekan.Burayı bir kez de olsa herkes denemeli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (242) 892 10 66
Olympos Doğa Pansiyon
Olympos Doğa Pansiyon
Yazır Köyü Olimpos Mah. No: 27
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Çok nezih bir aile tarafından işletilen mükemmel bir otel.Kafa dinlemek,dinlenmek ve huzurla dolmak için ideal bir yer.Yarım pansiyon olarak hizmet veriyor.Kahvaltısı gayet yeterli ve güzel.Akşam yemeklerinin tümü lezzetli.Ayrıca çay ve kahve ücretsiz.Çalışanlarda oldukça ilgili ve güler yüzlü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (242) 892 10 66
Olympos Doğa Pansiyon
Olympos Doğa Pansiyon
Yazır Köyü Olimpos Mah. No: 27
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Otel işletmecisi Osman Bey harika bir insan.Otelde kurduğu düzenden ve size göstermiş olduğu ilgi alakadan ne kadar yüce ve mükemmel bir insan olduğunu anlıyorsunuz.Her gün nasıl olduğunuzu soruyor,isteklerinizle mutlaka ilgileniyor.Doğayla iç içe bir tatil arıyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 46 51
Olympos Village
Olympos Village
Merkez Mahalesi 106 Ada Yazır Köyü
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Bu güzel yerde tüm çalışanlar çok ilgili ve güler yüzlü.Özellikle Elif ve Hasan'a çok teşekkür ederim.Çok misafirperver bir yaklaşım içinde,isteklerinizi yerine getirmek için pervane oluyorlar.Odalar doğayla iç içe ve çok konforlu.Yemekler de bir o kadar lezzetli ve taze.Burada tekrar kalmayı kesinlikle isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 46 51
Olympos Village
Olympos Village
Merkez Mahalesi 106 Ada Yazır Köyü
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Olympos ailem ve benim için çok güzel bir seçim oldu.Tatilimizde aradığımız huzuru burada bulabildik.Lokasyon olarak çok sakin ve huzurlu bir yerde.Odalar çok konforlu ve rahattı.Aileler için özellikle daha uygun bir yer olduğunu düşünüyorum.Doğayla iç içe,keyifli bir vakitler geçirmek istiyorsanız burası sizin için harika bir tatil seçeneği olacaktır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 46 51
Olympos Village
Olympos Village
Merkez Mahalesi 106 Ada Yazır Köyü
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Çok güzel bir tesis.Doğanın tam içinde yer alıyor ve odaları çok konforlu.Yüzme havuzu da mevcut.Yemekleri daima taze ve çok lezzetliydi.Personel sunduğu hizmeti daima güler yüzle sunuyordu.Etrafta kaplumbağa ve tavus kuşu görmek de başka bir güzellik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 46 51
Olympos Village
Olympos Village
Merkez Mahalesi 106 Ada Yazır Köyü
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Olympos Village'da yapabilecek birçok aktivite bulabilirsiniz.Otel sahipleri sizin isteklerinize karşı ilgili ve her gün farklı bot gezileri,bisiklet gezileri ve turlar düzenliyorlar.Burada ikinci kalışımdı ve burayı aileler için ,çiftler için ve doğa severler için tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 46 51
Olympos Village
Olympos Village
Merkez Mahalesi 106 Ada Yazır Köyü
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Huzur dolu bir lokasyon ve çok güzel kafa dinlediğimiz bir tatil oldu.15 tane ahşap evden oluşuyor.Evler çok iyi bir standartta.Yüzme havuzu ve çok rahat şezlongları var.Aileler,turistler ve birçok farklı misafir grubu için çok uygun bir yer olduğunu düşünüyorum.Herkese tavsiyemdir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 46 51
Olympos Village
Olympos Village
Merkez Mahalesi 106 Ada Yazır Köyü
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Biz dört gün olarak başladığımız tatilimizi 2 haftaya uzattık çünkü buradan çok keyif aldık.Çocuklarımız için çok güzel vakit geçirebildikleri için havuz ve uygun ortamı vardı.Çalışanlar işlerini çok iyi yapıyorlardı.Odalar daima temiz ve rahattı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)