Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Olimpos Otelleri

Olimpos için {{ (filteredHotels).length}} / 64 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Olimpos Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Olimpos, barındırdığı tarihsel değerler, ağırladığı deniz kaplumbağaları ve muhteşem doğası ile dinlenmek isteyenler için muhteşem bir seçenek!

Olimpos, Antalya'nın batısında, Kemer ile Adrasan arasında yer alan, Hellenistik Devir'de kurulmuş Antik Likya liman kentidir. Tarih boyunca mitolojiye konu olmuştur. Kuruluş tarihi kesin olarak bilinmemekte fakat M.Ö. 168 - 78 yıllarında basılan Likya Konfederasyon sikkelerinde adı geçmektedir. Ünlü Bellerophontes efsanesi burada geçmiştir.

Olimpos, Türkiye'nin güney sahilini kapsayan, Antalya şehrine bağlı Olimpos - Bey Dağları Milli Parkı'nın bir bölümünü oluşturmaktadır. Bey Dağları, Toros sıradağlarının batı kanadında bulunur. Karlı tepelerinden aşağıya inildikçe yemyeşil çam ve sedir ağaçları arasından Akdeniz'in turkuaz rengi görülür.

Osmanlı'nın Akdeniz kıyılarındaki faaliyetlerinin yazılı ve arkeolojik olarak kanıtlanmasına rağmen Olimpos'ta Osmanlı Dönemi'ne ait hiçbir veri bulunmamaktadır. Arkeolojik verilere dayalı olarak, Olimpos'ta kentsel faaliyetin 13. yy sonrasında sona erdiğini söylemek mümkündür. Olimpos, bugün sahip olduğu tarihsel değerleri, 3200 metrelik muhteşem sahili, endemik bitkileri, caretta caretta türü deniz kaplumbağaları, Khimaira efsanesi, çeşitli sportif etkinliklere imkan tanıyan muhteşem doğası ve pansiyon olarak kullanılan meşhur ağaç evleri ile tüm dünyaca bilinmektedir.

Tamamı arkeolojik ve doğal sit alanı olarak koruma altında olan Olimpos, denize açılan ve ortasından Akçay deresinin aktığı bir vadi içinde kuruludur. Su kanalları, surlar, lahit mezarlar gibi tarihe ait birçok kent kalıntısı ile karşılaşmak mümkündür. Antik çağlarda nehir kenarlarına yapılan duvarlarla kanal haline getirilen nehirden gemiler de geçebilmekteydi. Ören yeri girişinden antik kentin kalıntıları arasında yaklaşık 1,5 km yürüyerek Olimpos sahiline ulaşılır. Olimpos, içinden geçtiği dereciğin iki yanına yayılmıştır. Kumsaldan da görülen ve mezarların üzerinde bulunan yüksek tepe Olimpos'un akropolü olarak adlandırılsa da bu alanda yalnızca orta çağ'a ait bir hisar yer almaktadır. Tepeden bakıldığında Venedik misali ırmağın güzel görüntüsünü seyredebilirsiniz. Kentin bu bölümünde, Olimpos'un tiyatrosu bulunur.

Antalya Olimpos kumsalının iki önemli konuğu var, insanlar ve deniz kaplumbağasının bir türü olan caretta carettalar...

Yaz aylarında büyük deniz kaplumbağaları geceleri yumurtalarını bırakmak için Olimpos - Çıralı sahiline gelirler. Burası, deniz kaplumbağalarının yumurta bırakmaya geldikleri ender sahillerden biri. Bu nedenle sahilde ateş yakmak yasak. Birkaç çardaklı kır lokantası haricinde bakirliğini sürdüren kumsalda kaplumbağa yumurta yuvaları metal kafeslerle korunuyor. Eşsiz kumsalda sırtını kumlara yaslayanların ve pırıl pırıl denizine girenlerin ömrü uzuyor. Günümüzde hala bakir kalmış koylardan biri olan Olimpos, SİT alanı kapsamında olduğu için antik alan ve çevresinde yapılaşma yasak. Konaklama daha çok ağaç evlerde yapılıyor. Bölgede ağaç evlerle oluşturulmuş tesisler bol bulunuyor. Ayrıca Çıralı'da portakal bahçeleri arasında yer alan pansiyonlar da var.

Olimpos tüm ziyaretçilerin hoşça vakit geçirdikleri benzersiz bir doğal cennet. Bölge yakınlarındaki Beydağları ve Olimpos Milli Parkı, dağcılıkla ilgilenenler için ideal bir bölge. Antik şehir en son olarak doğa tarafından fethedilmiş. Şehri gezmek için ormanın içerisinden, vahşi hayatı görerek, çam ve defne ağaçlarının kokusunu duyarak maceralı bir yolculuk yapmak gerekiyor. Olimpos'un kuzeyinde yer alan Çıralı Plajı'nın yamaçlarında yaklaşık 300 m. yükseklikte, Yanartaş yer alıyor. Ören yeri girişinden yaklaşık 20 dakikalık yürüyüşten sonra bu yanar taşların olduğu tepeye ulaşılıyor. Mitolojiye göre Likya'lı kahraman Bellerophon kanatlı atı Pegasus'un sırtında ağzından ateş püskürten canavar Kimera ile savaşmış ve onu burada öldürmüş. Yöresel inanışa göre canavarın ağzından çıkan ateş bugün hala yanmakta. İşin gerçeği, burada yer yüzüne çıkan doğal gaz, havada bulunan oksijenle birleşerek, antik devirlerden beri yanıyor. Eskiden daha güçlü olan ateş, zamanla küçük ama çok sayıda aleve dönüşmüş. Gündüz saatlerinde belli belirsiz olan alevleri akşam saatlerinde izlemek etkileyici. Geceleri ziyaretçiler ateş çevresinde eğlenceler düzenliyor.

Tarih, doğa, kıpır kıpır insanlar, pırıl pırıl deniz, minik deniz kaplumbağaları ile birlikte Olimpos tüm değerleriyle siz doğa tutkunlarını bekliyor.

Olimpos otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Zakkum Pansiyon & Restaurant
Zakkum Pansiyon & Restaurant

-

Boş ve keyifsiz hal almış

5 yıldır her bayram keyifle konaklamamızı sağlayan Mafluz Demir ve ailesine samimiyetleri için öncelikle teşekkür ederim. Ne yazık ki bu sene işletme el değiştirdiği için tatilimizi yarıda kesip ayrılmak zorunda kaldık çünkü işletmeciliği sadece öğrendiği alakart akşam yemeği veriyoruz zihniyetinden ibaret sanan bir işletmeye geçmiş. :)) 6 yaşa kadar ücretsiz denilen mekanda yemek servisi iki çocuktan sadece birine servis edilerek, paylaşarak yesinler diyebilecek bir zihniyete sahip! Önceden yer bulunamayan birbirinden lezzetli yemekleri için sıra beklenilen pansiyon boş ve keyifsiz hal almış çok yazık!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yakamoz Pansiyon
Yakamoz Pansiyon

-

Yemekleri, kahvaltısı, temizliği

Yemekleri, kahvaltısı, temizliği, konumu ve bahçesi süper. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Divasa Hotel
Divasa Hotel

-

Kahvaltı ve akşam yemeği kusursuz

Eşim ile yaklaşık 25 günlük İzmir'den başlayıp Antalya'da bitecek bir tatil yapıyoruz. Bugün 13. gün ve Olimpos'dayız... Konaklamak için birçok yerde araştırma yaptım ve direk rezervasyon yapmadan Olimpos'a geldim ve Divasa Hotel ile tanışma fırsatı buldum. Sezon sonu olmasına rağmen çalışanlar çok ilgili. Kahvaltı ve akşam yemeği kusursuz. Temizlik mükemmel... Doğal bir ortam olmasına rağmen odalarda herhangi bir sinek, vb, yok. Eşim ve ben bayıldık, yıllarca ülkemizin önde gelen tesislerinde yöneticilik yapmış bir turizmci olarak kendilerini bu başarılı operasyon için kutlarım... Teşekkürler, tekrar görüşmek üzere...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Divasa Hotel
Divasa Hotel

-

Tertemiz bir oda

Çok çok iyiydi, doğa, manzara, tertemiz bir oda, nefis yemekler, harikaydı. Deniz, göl, Olimpos tarihi eserlerle iç içe, harika zaman geçirdim. Divasa Hotel'e, sahibine, çalışanlarına teşekkür ederim. Tekrar tekrar gideceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Pansiyon
Olympos Pansiyon

-

Herkes çok ilgili

Her şeyiyle mükemmel bir yer. Özellikle yemekleri ve odaların içleri. Biz çok sevdik. Herkes çok ilgili ve içten. Çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos EVA Bungalows
Olympos EVA Bungalows

-

Super atmosphäre

Wenn mann ein urlaub in Olympos machen mochte Olympos EVA Bungalows ist die richtige stelle dafur tolles essen, super atmosphäre kann mann nicht beschreiben muss mann erleben. Ich kann es nur empfaellen.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nature Village
Nature Village

-

Doğa dostu olması

Her şey çok güzel geçti. Villalar oldukça temizdi, yemekler sağlıklı ve lezzetliydi. Konaklama birimi, ekosistem ve doğa dostu olması nedeniyle diğer işletmelerce de ayrıca örnek alınması gereken bir durumda. Celal Bey'e ve Chiristian Bey'e konukseverliklerinden ve ayrıca çevreye olan duyarlılıklarından dolayı çok teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Don Kişot Pansiyon
Olympos Don Kişot Pansiyon

-

Odaların temizliği çok iyi

Annem ile Antalya turumuzda Olympos Don Kişot Pansiyon tesisini tercih ettik. Tesise girişte içten bir karşılama, odaların temizliği çok iyi, dekorasyon oldukça iyi tasarlanmış, şehrin gürültüsünden uzak, kafa dinlemek ve Olimpos denizinin tadını çıkarmak için mükemmel seçim. Fiyat/kalite orantısı çok iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olimpos Poseidon Pansiyon
Olimpos Poseidon Pansiyon

-

Bahçesi, mutfağı, odaları

25 gün kaldığım Olimpos'ta yer değiştirmeye lüzum görmediğim tek yer. Her şeyden önce samimiyet, tevazu ve huzur bulduğunuz bir yer. Yemekleri leziz, işletmecileri samimi ve güler yüzlü. Kendinizi evinizde hissediyorsunuz. Bahçesi, mutfağı, odaları, her şey tertemiz. Ulaş abiye ve sevgili ailesine çok teşekkür ediyorum... En yakın zamanda tekrar görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sheriff Pansiyon
Sheriff Pansiyon

-

Temizliği, yemekleri, çalışanların ilgisi

Burası dünyanın en tatlı yeri olabilir. Temizliği, yemekleri, çalışanların ilgisi mükemmeldi. Başta İlker Bey'in yapmak istediğimiz her şeyi hemen organize etmesi, havaalanından itibaren bizimle ilgilenmesi muhteşemdi. Hala iyi insanlar varmış dedirttiler. Her yıl buraya gelip dünyayı sevmek istiyorum. Sen hep burada ol Sheriff Pansiyon, 1 numarasın!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olimpos Otantik Ağaç Evleri
Olimpos Otantik Ağaç Evleri

-

Sınırsız çay imkanı

Aile işletmeciliğinin verdiği samimi hava ile doğanın mükemmel buluşması... Her yönüyle harika bir yer. Bediha teyzenin harika yemeklerini yemekten kilo aldım. Durmuş Bey'in samimiyeti, dostluğu bizi kendi evimizde kalıyormuş gibi hissettirdi. Kapının önünde yanan semaverden sınırsız çay imkanı harikaydı. Evler, doğal yaşamı birebir yaşayabileceğimiz nitelikte. Dut ağaçları, erik ağaçları, armut ağaçları, tavuklar, horozlar... Hepsi birbiriyle bütünleşmiş halde. Ne kadar yazarsam yazayım bir şeyler hep eksik kalır. Eğer kaliteli, doğal ve samimi bir tatil mekanı arıyorsanız burası kesinlikle size göre.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olimpos Poseidon Pansiyon
Olimpos Poseidon Pansiyon

-

Temizlik, lezzet, hoşgörü

Olimpos'ta tatil yapmaya karar verdiyseniz Olimpos Poseidon Pansiyon ilk tercihiniz olsun. Temizlik, lezzet, hoşgörü ve samimiyet hepsi bir arada. Her şey için teşekkür ederim Olimpos Poseidon Pansiyon ailesi. Yaz bitmeden tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kadir'in Ağaç Evleri
Kadir'in Ağaç Evleri

-

Doğayla iç içe

Öncelikle otel sahibi Kadir Bey çok ilgilendi sağ olsun. Restoranda ve üst kattaki barda her şey yerindeydi. Kahvaltı yaparken herkes çeşitlerin az olduğundan şikayetçi ama gelinen yer ile beklenen konsept arasında ilişki kurulmalı. Huzur ve her sabah tavuk sesleriyle uyanmak istersen ve tertemiz, doğayla iç içe olup dinlenmek istersen uğranılması gereken ve Olimpos'ta en meşhur mekan. Herkese iyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Simurg Evleri
Simurg Evleri

-

Odalar gayet temiz ve yeterli

Eğer Olimpos'a gidecekseniz başka yer aramanıza hiç gerek yok diyorum. Kafa dinlemek ve doğa içinde sahiden dinlenmek istiyorsanız Simurg Evleri birebir. Odalar gayet temiz ve yeterli, yemekleri doyurucu, lezzetli, anne eli değmiş gibi. Çalan müzikler güzel, işletme sahibi Metin abi ve ailesi son derece iyi ev sahipliği yaptılar bize. Denize her istediğimiz saatte, işletmenin aracıyla bırakılıp geri alındık (zaten 2 km yol). Biz beklediğimizin çok üstünde bir tatil yaptık, Kurban Bayramı'nda tekrar geleceğiz. Her şey için teşekkürler Simurg Evleri ailesi...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Simurg Evleri
Simurg Evleri

-

Lezzetli kahvaltı

Muhakkak gidilip görülesi. :) Özledim oraları, Simurg Evleri'nde kalmıştım 3 gece. Gayet güzel, hoş bir ortam, cana yakın insanlar, temiz hava, deniz, lezzetli kahvaltı, lezzetli akşam yemeği ile adeta vazgeçilmez bir yer. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Türkmen Ağaç Evleri
Türkmen Ağaç Evleri

-

Odamız gayet temiz

Türkmen Ağaç Evleri'nde 24-25 Mayıs 2017 günü kaldık. Diğer yorumları okuduğumda aynı yerden mi bahsediyoruz diye düşündüm. Bir kere resepsiyonda güler yüzle karşılandık. Sonrasında otel genelinde asık suratlı kimse görmedim. Odamız gayet temiz, klimamız çalışıyordu. :) Akşam yemeği ise harikaydı. Daha önce defalarca 5 yıldızlı otellerde kaldım ancak bu kadar taze ve lezzetli yemek ve meze yediğimi hatırlamıyorum ki ben çok seçici ve titiz bir insanım. Akşam canlı müzik ise süperdi. Arkadaşlara buradan tekrar teşekkür ediyorum. Tekrar fırsatım olsa yine giderim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Türkmen Ağaç Evleri
Türkmen Ağaç Evleri

-

Odalar gayet iyiydi

Bunca yıl neden gitmediğimi düşündüm! Ben ağaç evde kalamam fakat lüks diye geçen odalar gayet iyiydi. Bu arada bir Türkiye içinde birçok 5 yıldızlı diye bilinen otelde de konakladım, tabi ki öyle bir lüks aramayın fakat verdiğiniz ücretle kıyaslanınca çok iyi ve temiz hava. 4 saat uykuyla zinde uyanmak. :) Yemekle aram zaten yok, çok seçiciyim, o yüzden tıka basa doymadım ama kesinlikle aç kalmadım... Oda temiz, TV, klima, banyo iyi. E tabi bu kadar iyi arasında bir sorun vardı, sıcak su. Herkes sıcak su akmıyor diye şikayet eder ya, burada tam tersi soğuk su akmıyordu. Kaynaya kaynaya duş aldık 3 gün. 28-30 Ağustos ama mutlaka gidin. Bir gün de olsa nefes alın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Türkmen Ağaç Evleri
Türkmen Ağaç Evleri

-

Yemekler lezzetli

Geçen sene üniversite grubuyla gittiğim, harika ve şirin bungalovlarda konakladığımız huzur verici bir tesis. Sabah kahvaltısı tesise göre çok zengindi. Barı yeterli seviyede ve yemekler lezzetli. Kısacası çok eğlendiğim, sade, küçük ama çok şık bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tatilya Pansiyon
Tatilya Pansiyon

-

Yemekler ve temizlik

Her şey çok güzeldi. Özellikle Güney'e teşekkür ederim, çok güzel ağırladı. Ne kadar yazmayın dese de ben yine de yazmak istedim. Az eleman olmasına rağmen ekip çalışması mükemmel. Yemekler ve temizlik için ayrı parantez açmak gerekir, müthiş. Önceden de kalmıştık ama bu sefer çok hoş zamanlar geçirdik. Tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Don Kişot Pansiyon
Olympos Don Kişot Pansiyon

-

Yemekleri ve ilgi

Zaman kısıtlı olduğu için bir gün kaldık ama çok güzel bir ortamdı. Yemekleri ve ilgi ve alaka çok harikaydı. Her şey için çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tatilya Pansiyon
Tatilya Pansiyon

-

Temiz odaları ve bitmeyen ikramları

Öncelikle tüm ekibe tekrar tekrar teşekkürler. :)) Güzel yemekleri, temiz odaları ve bitmeyen ikramları, muhteşem iki gün geçirdim. Her zaman yardımını esirgemeyen insanlarla dolu bu pansiyon, ailenizle gelip huzurlu vakitler geçireceğiniz, denize ulaşmada uzun yollar yürümeyeceğiniz, verdiğiniz paranın hakkını alacağınız nezih bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nature Village
Nature Village

-

Odaların temizliği

Biz bu villalara ilk ziyaretimiz oldu. Her şey çok mükemmel geçti. Odaların temizliği, villaların birbirinden güzel olması, rahatsız edici hiçbir şeyin olmadığı ve Celal Bey'in çok güzel misafirperverliği bizi çok memnun etti. Bundan sonraki tatil planlarımızı burada geçirmeye karar verdik. Çok teşekkür ederiz Celal Bey.👏🏼

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Kardelen Pansiyon
Olympos Kardelen Pansiyon

-

Odalar temiz

Yemekler güzel. Çalışanlar güler yüzlü ve saygılı. Odalar temiz. Çok güzel bir gün geçirdik... Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olimpos Kekikhan Otel
Olimpos Kekikhan Otel

-

Temizliği, rahatlığı, nezihliği

Olimpos'u çok seven biri olarak bana Olimpos'ta tatil yapmayı çok daha fazla sevdiren, temizliği, rahatlığı, nezihliği ve huzur dolu ortamı ile kesinlikle gidilip kalınası, Recep abi ve Cemile abla ile tanışılıp samimiyetin dibine vurulası bir yer. Özetle; anlatılmaz, gidip sonuna kadar keyif yapılır. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Don Kişot Pansiyon
Olympos Don Kişot Pansiyon

-

Yemekleri lezzetli

Ekonomik bir tatil için ideal bir pansiyon... Sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri lezzetli ve yeterince doyurucu... Manzarası ve havası harika... Pansiyon sahipleri ve çalışanlar güler yüzlü... Ufak tefek eksikler var ama Gökhan Bey sağ olsun kısa sürede eksikleri gideriyor... Kısaca Olimpos'ta tatil yapacağım diyorsanız... Kalınabilecek güzel bir yer...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eskibeyaz Olympos
Eskibeyaz Olympos

-

Gayet temiz

Çok güzel bir yer. Kafa dinlemek için birebir. Herkese tavsiye ederim. Gayet temiz, düzenli, sahipleri gerçekten çok sıcakkanlı. Gittiğiniz zaman daha iyi anlayacaksınız. En kısa sürede tekrar gideceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Kardelen Pansiyon
Olympos Kardelen Pansiyon

-

Gerçekten harika bir yer

Gerçekten harika bir yer. Yemeklerinden tutun odalarına, gerek çardakları gerek çalışanları hepsi çok güzel ve eğlenceli. İsmail abi işletme sahibi, çok kafa, eğer hem dinlenmek hem eğlenmek hem de huzur bulmak istiyorsanız Olimpos harika ve İsmail abiden kesinlikle yat turu için yer ayırtın. Hayatınızın en güzel tatili eminim burada olacaktır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Kardelen Pansiyon
Olympos Kardelen Pansiyon

-

Samimiyetiyle çok güzel bir yer

Misafirperverliğiyle, samimiyetiyle çok güzel bir yer. Uygun fiyata yemekleriyle, konforuyla bulabileceğiniz nadir yerlerden bir tanesi bence. Tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Kardelen Pansiyon
Olympos Kardelen Pansiyon

-

Efsane bir mekan

Efsane bir mekan. Yemekleriyle, konforuyla, çalışanların güler yüzü, tatlı diliyle gerçekten hayatımın en güzel tatilini geçirdim. :) Üstelik tam bir saklı cennet buralar. Çıkın gelin. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Kardelen Pansiyon
Olympos Kardelen Pansiyon

-

Denize yakınlığı

Ailemle geçirdiğim en güzel tatillerden bir tanesini yaşattığınız için teşekkürler, gelecek olan arkadaşlara tavsiyem. Denize yakınlığı, yemekleri ve sıcak, samimi ortamıyla her şey çok güzeldi, kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Deep Green
Olympos Deep Green

-

Mükemmel yemekleri

Mükemmel yemekleri, ambiyansı ve Yiğit Bey'in misafirperverliğiyle aklımızın hep bir köşesinde. İnşallah yolumuz o tarafa düşerse ilk konaklayacağımız yer yine kesinlikle Olympos Deep Green olacaktır. Herkese sevgiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Kardelen Pansiyon
Olympos Kardelen Pansiyon

-

Temizliği mükemmel

İnsanoğlunun özünü bulduğu mükemmel bir yer. Mavinin ve yeşilin buluşup dans ettiği bir manzara. Sahile yakın olması, samimi, güler yüzlü çalışanları ve temizliği mükemmel. Huzuru bulmak isteyenler için şiddetle tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sheriff Pansiyon
Sheriff Pansiyon

-

Güler yüzlü çalışanları

Her şeyiyle çok sıcak. Güler yüzlü çalışanlarıyla kendinizi gerçekten çok mutlu hissediyorsunuz. Bizden bir yer diyebileceğiniz, gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir yer. 15 gün önce ilk defa 2 geceliğine gittim. Şanslıyımdır, şiddetli yağmurlar yağmasına rağmen çok mutlu olduk. Daha uzun bir seyahat yapıp pansiyonun ön tarafındaki sedirlerin üstünde 1 gün geçirmek istiyorum. :) Konumu da başarılı ayrıca. Şiddetle tavsiye. Ya bu arada, yemekleri de cidden çok başarılı ya. Gelirken karnıyarık yiyebileceğim hiç aklıma gelmemişti. Gözlerim annemi aradı. Sizi seviyorum. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Kardelen Pansiyon
Olympos Kardelen Pansiyon

-

Muazzam bir tatil oldu

1 geceliğine gidip 1 hafta kaldığımız pansiyon. Sahibinin inanılmaz samimiyeti sayesinde muazzam bir tatil oldu. Derdi para kazanmak değil hakikaten. Kendini soyulmuş gibi hissetmiyorsun. Aşçı da 10 numara. Çok lezzetli menüler çıkarıyor. Yemek bitti, ben aç kaldım derdin yok. Yumurta da olsa kırıp seni doyuruyorlar. :) İsmail Bey'e, Fatih Bey'e çok teşekkür ediyoruz hakikaten tekrar tekrar. Yine görüşeceğiz. Bunu da bu kadar uzun yazıyorum çünkü ben yapılan yorumları tek tek okuyorum ve ciddiye alıyorum bunu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Kardelen Pansiyon
Olympos Kardelen Pansiyon

-

Hizmet kaliteleri

Gerek güler yüzleri gerek hizmet kaliteleri ile bulunduğu konumun hakkını veren bir yer. Sahile yakınlığı lokasyon bakımından birincil tercih sebebimiz oldu. Bu 5. gelişimiz ve gerçekten çok memnun kaldık, lezzetli yemekleri de cabası.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Kardelen Pansiyon
Olympos Kardelen Pansiyon

-

Hijyenik odalar

Neşeli, saygılı personel. Ev sıcaklığında konaklama, temiz, hijyenik odalar, kısacası her şey çok güzeldi. ☺☺☺

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Kardelen Pansiyon
Olympos Kardelen Pansiyon

-

Leziz yemekler

Çok samimi bir yer. Güleç yüzleriyle karşılandık, servisi çok hızlı, leziz yemekler, mutlu anlar için uğrayın, konaklayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Baykuş Lodge
Olympos Baykuş Lodge

-

Güler yüzlü hizmet

Doğa ile iç içe, sakin, sessiz, huzurlu, güler yüzlü hizmet, temiz odalar. Rahatlığı ve doğallığı seven herkesin gitmesi gereken bir yer. ❤✌

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Baykuş Lodge
Olympos Baykuş Lodge

-

Tertemiz odalar

Güler yüzlü hizmet ve ilgi. Tertemiz odalar, harika atmosfer. Mutlaka gidilmeli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eskibeyaz Olympos
Eskibeyaz Olympos

-

Huzurlu, temiz, ilgili

Sessiz, sakin, huzurlu, temiz, ilgili, rahat, doğa, tavus kuşu, kuş sesleri... Sevgili Fatma, Tuğçe ve Ahmet işletme sahipleri, oldukça ilgililer, yönlendirmeleri, kahvaltısı tek kelime ile harika… Olimpos'a giderseniz Eskibeyaz Olympos'a uğramadan dönmeyin! Ba-yıl-dım!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Kardelen Pansiyon
Olympos Kardelen Pansiyon

-

Personelin samimi ve içten hizmeti

Yeşilliklerin içinde, plaja çok yakın ve personelin samimi ve içten hizmetiyle gerçekten çok güzel. Yemekler de gayet iyi, ayrıca gözleme yapan teyze de bir numara. :) Odalar ağaç eve istinaden çok rahat. Doğa içerisinde güzel bir dinlenme yeri. Olimpos'u ve doğa yaşamını sevenler için harika bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eskibeyaz Olympos
Eskibeyaz Olympos

-

Hizmeti ve odaların temizliği

Bayılacağınız ve kesinlikle dönmek istemeyeceğiniz bir yer. Özellikle stresli ve bol trafiği olan bir şehirden uzaklaşmak, kafa dinlemek istiyorsanız kaçın, buraya gelin. Sessiz, sakin, kuş seslerinden başka gürültüsü olmayan, huzurun nirvanasına çıkabilirsiniz. :) Ayrıca sahiplerinin cana yakınlığı, güler yüzü, sizi eviniz konforunda ağırlama çabaları takdir edilecek türden, etraftaki pansiyonların fiyatı buraya göre biraz aşağıda olabilir ama kesinlikle hizmeti ve odaların temizliği, yemek kalitesi tartışmasız en iyisi, ayrıca yalnız gideyim, kafa dinleyeyim diyorsanız da bahçedeki tavus kuşları, civcivler, horozlar, tavuklar, köpekler, kediler sizi yalnız bırakmayacak. :) Bu arada, giderseniz de benden Keskin Horoz'a selam söyleyin, kendisi oranın ağası, mutlaka tanışmanız tavsiye edilir. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eskibeyaz Olympos
Eskibeyaz Olympos

-

Odalar tertemiz ve ferah

Arkadaş grubumuzla harika bir 3 gün geçirdik, hiç dönmek istemedik. İşletmecileri güler yüzlü, ilgili; odalar tertemiz ve ferah, fiyatı gayet makul, kahvaltısı ayrı güzel, doğayla iç içe. Her açıdan memnun ayrıldık. İlk fırsatta tekrar gitmek üzere sözleştik. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olimpos Otantik Ağaç Evleri
Olimpos Otantik Ağaç Evleri

-

Odaları çok temiz

Geçen yıl başka bir işletmeden memnun kalmayarak internet aramamız sonucunda tesadüfen bularak tanıştık Olimpos Otantik Ağaç Evleri ile ve değerli işletmecileriyle. 2016 Kurban Bayramı'nda bizi misafir ettiler, çok memnun kaldık ve yine 19-20-21 Mayıs 2017 tarihinde ikinci kez, özellikle tercih ederek gittiğimiz ve muhteşem 3 gün geçirdiğimiz cennetten bir köşe adeta. İşletme sahiplerinin güler yüzlerine, iyi niyetlerine hayran kalmamak elde değil. 7/24 kömürde tavşankanı çayı ile Bekir abi, enfes yemekleri ile bizlere kilo aldıran Bedia teyzemiz, servis ve sunumda Durmuş ve Salih'in işletmesini yaptığı şirin, temiz, ticari kaygıdan uzak, istediğiniz kadar yemek yiyebileceğiniz, odaları çok temiz, geniş, gürültü patırtı yok, aile için çok uygun, fiyatlar çok iyi. Etraftaki diğer işletmelere göre çok çok daha mükemmel ve çok daha uygun... Bayramdan sonra inşallah yine orada olacağız. Kesinlikle herkese tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olimpos Kekikhan Otel
Olimpos Kekikhan Otel

-

Çok temiz, çok nezih, çok içten

Tatilimiz birkaç saat önce bitmiş olmakla birlikte, hemen yorum yapmak istedik. Çok temiz, çok nezih, çok içten bir yerde kalıyorsunuz. Kapıda karşılanıp kapıda uğurlanıyorsunuz, bir müşteri değil bir misafirsiniz. Olimpos'ta ağaçların arasında, tam sessiz bir mekanda ve mis gibi bir ortamda konaklamak isterseniz doğru tercih bizce. Mutfağı da oldukça başarılı, ayrıca içeceğinizi dolaptan kendiniz alıyorsunuz ve sonra söylüyorsunuz, güven boyutu inanılmaz. Her şey için çok çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Kardelen Pansiyon
Olympos Kardelen Pansiyon

-

Gayet temiz

Gayet temiz, işletme sahipleri içten, samimi ve ilgili, yemekler de güzel. Ayrıca gişelere en yakın pansiyonlardan biri, tavsiye ederim. Memnun kalırsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olimpos Otantik Ağaç Evleri
Olimpos Otantik Ağaç Evleri

-

Tam bir doğa harikası

Mükemmel bir yer, tam bir doğa harikası, insanları çok sıcakkanlı, huzuru bulduğumuz bir yer. Gelmenizi tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Türkmen Ağaç Evleri
Türkmen Ağaç Evleri

-

Ciddi hizmet kalitesizliği söz konusu

10 puan veren arkadaşlar sanırım başka bir yerden bahsediyorlar. 10 puanı alacak hiçbir şey hak etmiyorlar. Su bardağını bile zorla alıyorsunuz, 70'lik rakıyı 300'den satıyorlar, kaldığım odamda duş başlığı (telefon da denir) yoktu, klima ve saç kurutma makinesi çalışmıyordu, 4 kez uyarıdan sonra aksiyon aldılar, sadece duş başlığı takıldı, kesinlikle çalışan eksikliği var, resepsiyondaki çalışan bayan aynı zamanda yemek servisi yapıyor ve yemek zamanı resepsiyondan hizmet alamıyorsun, bunu sadece burada yaşadım, yemekler orta seviyede, ancak kuru fasulye, pilav, köfte ana yemek, 15 çeşit meze var ancak 4 tanesi aynı, sadece biri kelebek makarnaysa biri burgu makarna. :) Aç kalmadık, doyduk ama lezzetli değildi, çalışanlara bir şey diyemiyorum, her yere yetişmeye çalışıyorlar ancak acilen çalışan takviyesi lazım, ciddi hizmet kalitesizliği söz konusu, etraftakilere göre büyük ve güzel görünen dış görünüşüne aldandım, bir daha gelir miyim? Hayır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Türkmen Ağaç Evleri
Türkmen Ağaç Evleri

-

Minimal bir kahvaltı yedik

Balkonda kocaman örümcek ağları. Çarşaf ve battaniye (pike veya nevresim yok). Duş başlığı talebimiz üzerine geldi. Kaldığımız süre boyunca minimal bir kahvaltı yedik ve tek bir çeşit bile değişmedi. Akşam yemeklerinde açık büfe olmasına rağmen bitmeyen kuyruklar, sonunda 1 kepçe kuralına sağdık kalarak verilen yemek. Sadece el havlusu var, banyo havlusu yok odalarda, talep etsen de çok zor. Banyolarda duşakabin yok. Sıcak su sadece güneş enerjisinden geliyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eskibeyaz Olympos
Eskibeyaz Olympos

-

Keyif ve huzur

Keyif, huzur, tabi ki mangal. Aile ortamı, doğal ortam ve tabi ki Keskin Paşa, oturup tavla atın derim. Hizmetten bahsetmiyorum bile. Her mevsim gelip dinlenilesi yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)