Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Olimpos Otelleri

Olimpos için {{ (filteredHotels).length}} / 64 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Olimpos Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Olimpos, bugün doğa tutkunlarının dikkatini çeken en önemli adreslerden biri... Sakin kumsalları ve antik kentleriyle, doğayla iç içe geçmiş yollar ve efsanelerle dolu Olimpos!

Olimpos, Antalya'nın istiridye içinde bekleyen, insanlar tarafından ele geçirilemeyen incisi... Turkuaz renkli deniziyle, ince taneli kumsalıyla İngiltere'de yapılan bir ankete göre dünyanın en iyi sahili... Caretta caretta kaplumbağalarının temmuz aylarında yumurtalarını bıraktığı birkaç kumsaldan biri...

Bölge en çok doğal güzellikleriyle ziyaretçilerini etkiliyor. Akçay deresinin iki yanına kurulmuş antik kent son derece etkileyici. Olimpos antik kentinin deniz tarafı olan Çıralı - Olimpos kumsalı da yaklaşık 500 metre ilerde ve iki girişi bulunuyor.

Antalya Olimpos'ta en çok tercih edilen tesis türü ağaç evler... Ancak bunun yanında birçok otel, butik otel ve pansiyonlar da bulunuyor.

Olimpos butik otelleri, diğer yörelerde de olduğu gibi daha az oda barındırıyor. Butik otellerde oda sayısı 7'den başlayıp, 15 - 20'ye kadar çıkabiliyor. Bu tarz bir yerde konaklamayı tercih ederseniz eğer, hijyen ve temizlik açısından daha rahat olabilirsiniz. Genellikle tek katlı yapılardan oluşan butik oteller, çocuklu aileler için daha uygun. Kendi içinde tuvaleti ve banyosu olması çok daha rahat etmenizi sağlayacaktır.

Farklı bir otel konsepti arıyorsanız, feng shui ile düzenlenmiş bir otel bile mevcut Olimpos'ta. Renkleri ve farklı düzeni ile Uzak Doğu'nun bu farklı seçeneğini, ayağınıza getiriyorlar. Bu tarz otellerin bir avantajı da, birçok etkinlik organize ederek size ön ayak olmaları...

Olimpos pansiyonları ise ortalama 20 odalı ve yaklaşık 50 kişilik yatak kapasitesine sahip oluyor. Olimpos butik otellerine nazaran daha uygun fiyata konaklayabileceğiniz bu tesislerin ise, size öncelikli sundukları şey, samimi bir hizmet alacağınız, kahvaltılarınızın organik yiyeceklerle donatılacağı... Bunu yanında kimi Olimpos pansiyonları, içlerinde voleybol sahası, bilardo masası, market gibi özellikler de barındırarak adeta lüks otellerle yarışıyorlar.

Dileriz adı son zamanlarda dillerden düşmeyen bu cennet Olimpos'ta, seçeneklerimiz arasından istediğiniz gibi bir tesis bulup, harika bir tatil geçirirsiniz.

İçinden geçtiği derenin iki yanına yayılan Olimpos, Kemer ve Adrasan arasında yer alıyor.

Caretta caretta türü kaplumbağaların yumurtalarını bırakmak için tercih ettiği ender yerlerden biri olan Antalya Olimpos, eşsiz bir kumsala sahip. İnsanın ömrünü uzatacak derece güzel sahili ve denizi ile SİT alanı da ilan edilen bu plaj son zamanlarda gençlerin daha çok dikkatini çekiyor...

Günümüzde hala bakir kalmış koylar arasında değerlendirilen Antalya Olimpos sahilinde konaklamak için, sahilin iç kesimlerinde yer alan ahşap evlere doğru uzanmanız gerekiyor. Dağcılıkla ilgileniyorsanız Olympos Milli Parkı'na uğrayabilirsiniz. Portakal bahçelerinin içinde konaklamaksa niyetiniz doğruca Çıralı'ya gitmelisiniz.

Doğa tarafından fethedilen Antalya Olimpos antik şehri ise yüzyıllardan bu yana korunmuş olan eserleri ile kendisine hayran bırakıyor. Doğayı en derinlerinizde hissedebileceğiniz bu doğa harikası plaj, teknolojiden uzaklaşmak için birebir. Buraya gelirken, telefon, müzik çalar gibi cihazları bırakıp gelmek gerekiyor, dünyadan bihaber olmak...

Antalya Olimpos 2017 otel fiyatları da bu doğa harikası için oldukça uygun. Ahşap evlerde gerçekleştirilen konaklamalar, harika bir konfor sunmuyor biz tatilcilere belki ama Antalya Olimpos 2017 otel fiyatları öyle uygun ki aklınıza konfor gelmiyor. Burası macera ve doğa kuşağı çünkü...

Akşam eğlencelerinin de bol olduğu ve rağbet gördüğü Antalya Olimpos'ta tatil yapmak için birkaç arkadaş yola çıkın ve Antalya Olimpos 2017 otel fiyatlarının uygunluğundan yararlanarak keyfinize keyif katın...

Olimpos Hakkında

Olimpos, barındırdığı tarihsel değerler, ağırladığı deniz kaplumbağaları ve muhteşem doğası ile dinlenmek isteyenler için muhteşem bir seçenek!

Olimpos, Antalya'nın batısında, Kemer ile Adrasan arasında yer alan, Hellenistik Devir'de kurulmuş Antik Likya liman kentidir. Tarih boyunca mitolojiye konu olmuştur. Kuruluş tarihi kesin olarak bilinmemekte fakat M.Ö. 168 - 78 yıllarında basılan Likya Konfederasyon sikkelerinde adı geçmektedir. Ünlü Bellerophontes efsanesi burada geçmiştir.

Olimpos, Türkiye'nin güney sahilini kapsayan, Antalya şehrine bağlı Olimpos - Bey Dağları Milli Parkı'nın bir bölümünü oluşturmaktadır. Bey Dağları, Toros sıradağlarının batı kanadında bulunur. Karlı tepelerinden aşağıya inildikçe yemyeşil çam ve sedir ağaçları arasından Akdeniz'in turkuaz rengi görülür.

Osmanlı'nın Akdeniz kıyılarındaki faaliyetlerinin yazılı ve arkeolojik olarak kanıtlanmasına rağmen Olimpos'ta Osmanlı Dönemi'ne ait hiçbir veri bulunmamaktadır. Arkeolojik verilere dayalı olarak, Olimpos'ta kentsel faaliyetin 13. yy sonrasında sona erdiğini söylemek mümkündür. Olimpos, bugün sahip olduğu tarihsel değerleri, 3200 metrelik muhteşem sahili, endemik bitkileri, caretta caretta türü deniz kaplumbağaları, Khimaira efsanesi, çeşitli sportif etkinliklere imkan tanıyan muhteşem doğası ve pansiyon olarak kullanılan meşhur ağaç evleri ile tüm dünyaca bilinmektedir.

Tamamı arkeolojik ve doğal sit alanı olarak koruma altında olan Olimpos, denize açılan ve ortasından Akçay deresinin aktığı bir vadi içinde kuruludur. Su kanalları, surlar, lahit mezarlar gibi tarihe ait birçok kent kalıntısı ile karşılaşmak mümkündür. Antik çağlarda nehir kenarlarına yapılan duvarlarla kanal haline getirilen nehirden gemiler de geçebilmekteydi. Ören yeri girişinden antik kentin kalıntıları arasında yaklaşık 1,5 km yürüyerek Olimpos sahiline ulaşılır. Olimpos, içinden geçtiği dereciğin iki yanına yayılmıştır. Kumsaldan da görülen ve mezarların üzerinde bulunan yüksek tepe Olimpos'un akropolü olarak adlandırılsa da bu alanda yalnızca orta çağ'a ait bir hisar yer almaktadır. Tepeden bakıldığında Venedik misali ırmağın güzel görüntüsünü seyredebilirsiniz. Kentin bu bölümünde, Olimpos'un tiyatrosu bulunur.

Antalya Olimpos kumsalının iki önemli konuğu var, insanlar ve deniz kaplumbağasının bir türü olan caretta carettalar...

Yaz aylarında büyük deniz kaplumbağaları geceleri yumurtalarını bırakmak için Olimpos - Çıralı sahiline gelirler. Burası, deniz kaplumbağalarının yumurta bırakmaya geldikleri ender sahillerden biri. Bu nedenle sahilde ateş yakmak yasak. Birkaç çardaklı kır lokantası haricinde bakirliğini sürdüren kumsalda kaplumbağa yumurta yuvaları metal kafeslerle korunuyor. Eşsiz kumsalda sırtını kumlara yaslayanların ve pırıl pırıl denizine girenlerin ömrü uzuyor. Günümüzde hala bakir kalmış koylardan biri olan Olimpos, SİT alanı kapsamında olduğu için antik alan ve çevresinde yapılaşma yasak. Konaklama daha çok ağaç evlerde yapılıyor. Bölgede ağaç evlerle oluşturulmuş tesisler bol bulunuyor. Ayrıca Çıralı'da portakal bahçeleri arasında yer alan pansiyonlar da var.

Olimpos tüm ziyaretçilerin hoşça vakit geçirdikleri benzersiz bir doğal cennet. Bölge yakınlarındaki Beydağları ve Olimpos Milli Parkı, dağcılıkla ilgilenenler için ideal bir bölge. Antik şehir en son olarak doğa tarafından fethedilmiş. Şehri gezmek için ormanın içerisinden, vahşi hayatı görerek, çam ve defne ağaçlarının kokusunu duyarak maceralı bir yolculuk yapmak gerekiyor. Olimpos'un kuzeyinde yer alan Çıralı Plajı'nın yamaçlarında yaklaşık 300 m. yükseklikte, Yanartaş yer alıyor. Ören yeri girişinden yaklaşık 20 dakikalık yürüyüşten sonra bu yanar taşların olduğu tepeye ulaşılıyor. Mitolojiye göre Likya'lı kahraman Bellerophon kanatlı atı Pegasus'un sırtında ağzından ateş püskürten canavar Kimera ile savaşmış ve onu burada öldürmüş. Yöresel inanışa göre canavarın ağzından çıkan ateş bugün hala yanmakta. İşin gerçeği, burada yer yüzüne çıkan doğal gaz, havada bulunan oksijenle birleşerek, antik devirlerden beri yanıyor. Eskiden daha güçlü olan ateş, zamanla küçük ama çok sayıda aleve dönüşmüş. Gündüz saatlerinde belli belirsiz olan alevleri akşam saatlerinde izlemek etkileyici. Geceleri ziyaretçiler ateş çevresinde eğlenceler düzenliyor.

Tarih, doğa, kıpır kıpır insanlar, pırıl pırıl deniz, minik deniz kaplumbağaları ile birlikte Olimpos tüm değerleriyle siz doğa tutkunlarını bekliyor.

Olimpos otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Olimpos Poseidon Pansiyon
Olimpos Poseidon Pansiyon

-

Yemekler şahane

Çalışanlar gerçekten harika insanlar. Kendi evinizde hissedebileceğiniz ender mekanlardan. Yemekler şahane ve huzur dolu bir yer. Kesinlikle kalmanızı tavsiye ederim. Bir daha Olimpos'a gelirsem kalacağım tek yer. Her şey için çok teşekkürler. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Kardelen Pansiyon
Olympos Kardelen Pansiyon

-

Çalışanları muhteşem

On numara beş yıldızlı, mükemmel bir yer. Yemekleri, çalışanları muhteşem. Doğayı seven herkesin görmesi gereken yerlerden biri Olympos Kardelen Pansiyon. Ören yerine çok yakın olduğundan denize fazla yürünmüyor. 39 yaşında biri olarak bu yaşına kadar 5 yıldızlı otellere bile böyle bir memnuniyetimi yazmamıştım. Anlatılmaz aslında yaşanır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Kardelen Pansiyon
Olympos Kardelen Pansiyon

-

Evinizdeki konfor

İlk defa geliyorum ve yaklaşık 1 haftadır buradayım. 1 ay sonra tekrar geleceğim, tabi kışın da buradayım. :)) Nedenini söyleyeyim, buranın sahipleri, özellikle İsmail, çalışanlar Fatih ve Kadir inanılmaz ilgili ve kendi evinizdeki konforu, rahatlığı sağlamak için elinden geleni yapıyorlar. Üstelik bunu içtenlikle yapmaları çok hoşuma gitti. 6 sene turizm işiyle uğraştım, onun için bu övgüleri rahatlıkla dile getiriyorum. Olimpos'a mı geleceksin? Hiç düşünme ve burayı seç ve tatilinin keyfini çıkar!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Kardelen Pansiyon
Olympos Kardelen Pansiyon

-

Müşterilere karşı ilgi

Son zamanlarda gördüğüm en muhteşem pansiyon. Müşterilere karşı ilgi, alaka harika. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Türkmen Ağaç Evleri
Türkmen Ağaç Evleri

-

Yemekler güzel

Geçen ay gittim, odalar gayet güzel, kahvaltı, yemekler güzel, doğal ortamda yaşantı, temiz hava, bol gıda, TV, duş, klima, daha ne isteriz? Nefes almak istiyorsanız gitmenizi tavsiye ederim. Hamdi Bey'e ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olimpos Vadi Pansiyon
Olimpos Vadi Pansiyon

-

Mükemmel ötesi konukseverliği

Mükemmel ötesi konukseverliği ile Emin abiye, muhteşem yemekleri ile eşi Meryem Hanım'a, ortamı güzelleştiren Emin abinin annesine, babasına, kızlarına teşekkür ederim. Olimpos merkeze her ne kadar uzak olsa da, merkezdeki o gürültüyü, patırtıyı çekmek istemeyen, sakinlik arayan, ailesi ile dinlenmeye gelen herkese tavsiye ederim. Fiyatları uçuk değil, temizlik güzel, ev yemekleri ile de kendi…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Don Kişot Pansiyon
Olympos Don Kişot Pansiyon

-

Ödediğiniz paraya değer bir pansiyon

Bugün biten kısa süreli tatilimin en güzel kısımlarını bu pansiyonda geçirdim diyebilirim. 3 gecelik bir tatil için yabancılık çekmeyeceğiniz, müşterilerinin de çalışanları kadar seçkin olduğu muhteşem bir mekan Olympos Don Kişot Pansiyon. Ricalarınızı kırmayacak, sizleri birkaç günde bile mekana alıştırıp içinizi ısıtacak efsane çalışanları tekrar ve tekrar bu pansiyona gitmeniz için sebep oluşturacaklar. Havuzu, odası ve özellikle yemekleri; hem temiz hem de ödediğiniz paraya değer bir pansiyon. Bir dahaki gelişimde koşa koşa gideceğim bu sevimli yere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olimpos Vadi Pansiyon
Olimpos Vadi Pansiyon

-

Mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerlerden

Pansiyon deyince ya pansiyon mu, diye insanların aklında her zaman soru işaret olur. Fakat işin Aslı öyle değil. Mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerlerden birisi Olimpos Vadi Pansiyon. Güler yüzlü işletmenleri ile size rahat ve huzurlu bir tatil imkanı sunuyorlar. Eviniz de gibi hissedeceksiniz sahipleri Emin Bey, annesi, babası ve eşine çok teşekkür ederim. O yemekleri var ya söylemekle anlatılmaz, sadece yaşanır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tatilya Pansiyon
Tatilya Pansiyon

-

Yemekleri ve mezeler harika

8 senedir sürekli Olimpos'a giderim. Birçok yerde kaldım ve kesinlikle Olimpos'un en temiz yeri. Akşam yemekleri ve mezeler harika. En çok beğendiğim yanı ise her türlü sıkıntı veya isteğinizi çok rahat otel çalışanlarına ve sahiplerine söyleyebilmek. Fiyatları otele göre gayet uygun. Kahvaltı açık büfe, akşam yemeği çok çeşitli ve bitiremiyorsunuz. Ayrıca gün boyu çay-kahve ücretsiz. Konum olarak hem denize hem de eğlence yerlerine çok yakın. Aracınızla gitseniz bile otelde kaldığınız sürece kullanmanıza hiç gerek kalmıyor. Umarım yaz bitmeden tekrar gidebilirim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sheriff Pansiyon
Sheriff Pansiyon

-

Mutlu döndüğümüz yer

Samimi ve kendinizi aileden birinin evinde hissedeceğiniz bir yer. Emily ve bu sene tanıştığımız kırmızı horozu görmeden, sevmeden gelmeyin. Başta İlker ve Halil abi olmak üzere tüm çalışanlara güler yüzleri ve içtenliği için çok teşekkür ediyoruz. Her gittiğimizde keyif alarak ve mutlu döndüğümüz yer. Olimpos'a yolunuz düşerse hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz. Bir kere kalınca bağımlılık yapıyor dikkat.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lila Pansiyon
Lila Pansiyon

-

Yastıklar çok rahatsız

Havlular çok pis, odalar çok küçük, yataklar ve yastıklar çok rahatsız, duşlar çok kötü, doğru düzgün su akmıyor. Ayrıca yemekler açık büfe değil, menü şeklinde ve oldukça lezzetsiz. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karakalem Pansiyon
Karakalem Pansiyon

-

Gördüğüm en samimi ortam

Şimdiye kadar gördüğüm en samimi ortam, güler yüz hizmet kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olimpos Otantik Ağaç Evleri
Olimpos Otantik Ağaç Evleri

-

Samimiyet ve güler yüz bir arada

Güler yüz, doğal güzellik ve samimiyetin bir arada olduğu tam bir aile ortamı, çok çok memnun kaldık, yemekler mükemmel, ilgi alaka mükemmel, her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
By Gustolympos
By Gustolympos

-

Adrasan ve Olimpos'un ortasında

Bir gün konaklayalım diye düşündüğümüz tatilimizin 3. gününü Gustolympos'ta geçiriyoruz. Ahmet Bey ve ailesi konaklama süresince kahvaltı ve yemekler bağlamında kaliteli ve özverili bir hizmet anlayışı içerisindeler. İsteklerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirip sizi memnun etme odaklı davranıyorlar. Sakin, temiz, uygun ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız tavsiye edebilirim. Olympos sahil ve Adrasan sahile tam ortasında dediklerine kesinlikle inanabilirsiniz, mesafeler çok kısa.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon

-

Ortam çok nezih

Odalar tertemiz, personel güler yüzlü, havuz güzel, yemekler ev yemeği tadında, mezeler harika. Ortam çok nezih. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel düşünceleriniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederim işletmemiz adına. Nur Seçkin

14 Temmuz 2017, Cuma 12:52
Olimpos Otantik Ağaç Evleri
Olimpos Otantik Ağaç Evleri

-

Bu aile sıcaklığı çok az yerde bulunur

Moskova gibi bir büyük şehir yaşantısından sonra, hem beden hem de ruhu dinlendirmek için ilaç gibi geldi. 80'li yıllarda kaldığını zannettiğim aile pansiyon işletmeciliğinin sıcaklığını tekrar yaşamak bünyeye iyi geldi. Bedia ablanın yemekleri, Durmuş kardeşimin meyve ağaçlarının arasında yaptığı mangal, Bekir abinin odun semaverinde demlediği çayın tadı damağımdan hiç gitmeyecek. Gelecek sene nereye tatile gideceğim derdi de kalmadı. Tekrar gelmek için şimdiden sabırsızlanıyorum. Herkese de tavsiye ederim, oda, yatak, yemek her yerde bulmak mümkün; ama bu aile sıcaklığı çok az yerde bulunur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olimpos Otantik Ağaç Evleri
Olimpos Otantik Ağaç Evleri

-

Aile işletmesi

Tam bir aile ortamı. Meyve ağaçlarının arasında adı gibi otantik bir yer. Aile işletmesi olan mekanın küçük oğlu Durmuş aşçılık okulu mezunu. Kısaca yemekleri anlatmama gerek yok. Ama annesi Bediha ablayla lezzet rekabeti halindeler. Ailenin diğer büyüğü Bekir abinin sohbeti, ailece gülen yüzleri ve esprili halleriyle gerçek bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Angora Bungalows
Angora Bungalows

-

Sakin ve huzurlu bir yer

Kesinlikle uğrayın arkadaşlar. Ormanın içinde, sakin, kafa dinleyebileceğiniz ve sıcakkanlı insanların bulunduğu bir aile ortamı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Army Pansiyon
Army Pansiyon

-

Güzel ve ilgili insanlar

Bizde Army Pansiyona yeni gittik ortam çok güzeldi ilgilenen sahipleri çok ilgili güzel insanlardı tek sorun yemeklerdi. Yemek konusunda biraz daha kendilerini geliştirmeleri gerekiyor bence havuz temizlik her şey güzeldi :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olimpos Poseidon Pansiyon
Olimpos Poseidon Pansiyon

-

Ailemizden biri gibiydi Ulaş Bey

Daha telefon görüşmesi sırasında gelen samimi bir sesti Ulaş'ın sesi. Öncesinde bir iki yerle daha görüştüm. Ulaş, Olimpos'ta bizi nelerle karşılaşabileceğimiz hakkında bilgilendirerek başladı konuşmalarına, daha gitmeden öğrendik Olimpos'un her yerini. Pansiyona, daha doğrusu, Olimpos'taki evimize, gelir gelmez uzaklardan gelen bir aile ferdini karşılar gibi karşıladı bizi Ulaş. Odalar anne titizliği ile düzenlenmiş, yemekler ha keza öyle. Her şey o kadar güzel ki, hele bahçesi; 3 yaşındaki kızım bahçede özgürce hareket edip Karamel (köpek demek istemiyorum çünkü Karamel bambaşka bir şey) ile birlikte oynadı. Gözümüz "acaba bir şey olacak mı" diye çocuğun üzerinde olmadı. Ulaş kardeşime, eşi Kevser Hanım'a, Kevser Hanım'ın kardeşi Pınar Hanım'a ve Karamel'e çok teşekkür ederiz. Seneye tekrar görüşmek üzere emeğinize yüreğinize sağlık güzel insanlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nature Village
Nature Village

-

Olimpos’un en kaliteli bungalowu

Haziran Sonu Temmuz Başı internette yana döne yer ararken buraya rast geldim resimleri içime sindi, diğer pansiyonlardan çok farklı olması bir de misafirlerin yorumları beni rahatlattı ve 4 gece konakladık. Öncelikle Celal Bey ve diğer bütün görevliler inanılmaz güler yüzlü, ortam gerçekten temiz ve düzgün, herkes çok ilgili çok memnun kaldık. 8 aylık bebeğimizle çok rahat bir tatil oldu, ortam aileye çok elverişli eşim tesettürlü olduğu için rahat edemez mi diye biraz tereddüt etmiştim ama hiç sorun olmadı. Kahvaltı ve yemekler gayet tatmin etti Celal Bey ve Ebru Hanım'a sevgiler. Olimpos'un en kaliteli bungalowu burası tavsiye ederim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Acar Pansiyon
Acar Pansiyon

-

Çocuklu aileler için rahat

Hafta sonu için internetten tesadüfen görerek gittiğimiz Acar Pansiyon'da ve tüm emekçilerinden çok memnun kalarak ayrıldık. Özgür Bey ve ailesi pansiyona giriş yaptığımız ilk andan itibaren ilgileri ve güler yüzleri ile bize tam bir aile ortamı yaşattılar. Yemek, temizlik yeterince güzeldi. Çocuklu aileler için çok rahat bir ortam. Ekstra yiyeceğiniz ve içeceğiniz ürünler dışarıdaki kafelerden yarı fiyatına. Deniz uzaklığı 1-2 km fakat aynı mekandaki diğer pansiyonlarda kalsanız arabayla gitmek zorundasınız. Uzatmaya gerek yok, gerçekten kafa dinleyip, keyif yapmak isterseniz dünya para vermeden güzel bir anı yaşayın. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olimpos Poseidon Pansiyon
Olimpos Poseidon Pansiyon

-

Yemekleri çok leziz

Kafa dinlemek için Olimpos'ta en iyi adres, bu arada yemekler harika. Ulaş Bey'in ilgi alakasından dolayı teşekkür ederiz, lezzetli yemekleri için de buradan Kevser Hanım'a sesleniyorum. Bu kadar güzel yemek yapmaya devam ederseniz ben her yemeğe sizdeyim. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Çamlık Pansiyon
Olympos Çamlık Pansiyon

-

Yolu çok kötü

1. Yolu doğru düzgün tarif etmiyorlar, yanlış sapağa girerseniz o kadar yolu boşuna gitmiş olursunuz çünkü yolların sonunda hiçbir bağlantı yok, önce ana yola tekrar dönmeniz sonra doğru sapağı arayıp bulmanız gerekecek, biz çıralı sapağından sapmışız o kadar yolu geri döndük. 2. Yolu çok ama çok kötü. Dar ve bozuk, resmen tarla gibi sakın hızlı gitmeyin. 3. Nisan gibi indirimli fiyattan 1 hafta aldık, 2 gün peşinat istediler gönderdik, birkaç hafta sonra 5 günü iptal edip 2 gün kalacağımızı zaten parasını ödediğimizi söyledik tamam dediler. Tatil günü gittiğimizde sizden indirimli ücret alınmış 90TL fark ödeyeceksiniz dediler. En baştan sorarken uyarmadılar tam pansiyona girerken söylediler. 4. Pansiyona 13.00 gibi ulaştık, 14.00'a kadar kayıt işlemi bitmedi, sizi bırakıp başka şeylerle uğraşıyorlar. Zaten indirim sürprizi yaşamışken üstüne bir de saat 15.00'da odanız hazır olacak bekleyin biraz dediler. 5. Odayı ilk alırken en güzel manzaralı bir yerden ayırın lütfen dedik, hiç merak etmeyin dediler. Verdikleri odada manzara adına hiçbir şey yoktu. Pansiyonun bahçesine araçlara bakan odayı verdiler. Oysa orman manzaralı çok güzel odaları vardı ve sözde ayarlayacaklardı. Söylenilen odayla verilen oda tamamen farklıydı. 6. Verdikleri odanın kapıları bozuk kapanmıyordu, zorla kilitleyerek kapatıyorduk her seferinde. Sadece anahtar kullanarak açıp kapatıyorduk, kapı kolları tamamen işlevsizdi. 7. Odada sehpa, şifonyer vs. hiçbir şey yoktu. Telefon, tablet, pc vs. her şeyi yatağın üzerine koymak zorunda kaldık. Odalarda ayrıca buzdolabı yok, içecekler kaynıyordu resmen. Televizyon yok, tuvalette sıvı sabun, havlu, terlik yoktu. Tüm bunları gelirken kendiniz getirmelisiniz. 8. Yemekler güzel ancak yanında içecek hiçbir şey verilmiyor. Sorduğunuzda sizi bara yönlendiriyorlar. Barda her türlü içecek, meyve suyu ve su dahil parayla satılıyor. En dandik yemekli otellerde bile yemeğin yanında her türlü içecek veriliyor. 9. Eğer Olimpos'ta tatil yapacağım diyorsanız kesinlikle bu otelin olduğu yol üzerinden bir pansiyon almayın. Çıralı yolu üzerinden bir pansiyon bakın. Bu yolun plajı yok ve plaj olarak Çıralı Plajı kullanılıyor. Buradan plaja geçmek için antik kentin içinden geçmeniz gerekiyor her seferinde ve eğer Müzekart'ınız yoksa her defasında turnikeden geçerken ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz; ayrıca plaja kadar araçla gidilmiyor, onca yolu yürüyerek gidiyorsunuz. 10. Çıralı'da pansiyon ayarlarsanız zaten plaj oraya ait ve Olimpos'u görmek isteyenler için Çıralı Plajı'ndan antik kente giriş mevcut, turnikelerden çok rahat girebilirsiniz, Müzekart geçerli tavsiye ederim, plaja kadar araçla gidilebiliyor ve onca yolu boşuna yürümemiş olursunuz sıcağın altında. 11. Olimpos'ta ATM yok, eczane yok, hiçbir şey yok. Her ihtiyacınızda onca yolu geri dönüp ana yola çıkmalı ve bunların olduğu bir yere (Tekirova, Kemer vs.) en az 30 km gitmeniz gerekecek; yanınızda gelirken para, ilaç vs. her şeyi bolca alıp gelmelisiniz. 12. Olimpos'a tekrar tatile gelmeyi düşünür müyüm bilmiyorum ama bu pansiyona gelmeyeceğim kesin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Natural Pansiyon
Natural Pansiyon

-

Odalar dar

Odalar dar ve çok bakımsız. Odanızın kapısını kilitlemeniz bozuk olması sebebi ile çok zor. Yemekler kötü ve tatsız, çeşit yetersiz, çalışanlar genel olarak ilgili sayılır ama bir daha asla kalmam. Olimpos içinden geçerken uğramanız yeterli zaten.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos EVA Bungalows
Olympos EVA Bungalows

-

Sena şahin tarafından...

3 arkadaş şuan konaklamaktayız. Doğayla iç içe, dinlenilebilecek bir ortam ve aile için çok uygun bir konaklama yeri. Sahipleri ve çalışma ekipleri oldukça ilgili ve güler yüzlü. Yemekler de özenli ve yenilebilir yemeklerdi. Çok memnun kaldık. Bundan sonra sık sık gelmeyi planlıyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olimpos Poseidon Pansiyon
Olimpos Poseidon Pansiyon

-

Her seferinde daha da memnun kaldım

Muhteşem bir pansiyon, ayrı zamanlarda 3 kere misafir oldum. Her seferinde beni biraz daha şaşırttılar, muhteşem insanlar. Cana yakın, kendi evinizdeki huzur ortamı. Sevgili işletmeci kardeşim Ulaş ve eşi Kevser Hanım ve Pınar Hanım ve sevgili oğlu Barış ve de pansiyon maskotu Karamel hepinizi çok seviyorum tekrar görüşmek için can atıyorum, muhteşemsiniz hep öyle kalın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Don Kişot Pansiyon
Olympos Don Kişot Pansiyon

-

Huzur ve sessizlik burada

Tek kelimeyle muhteşem bir yer. 5 günlük 5 yıldızlı balayı oteli tatilimizin son gününde eşimle birlikte yıldızı fark etmeyen sakin bir tatil mekanı aramaya koyulduk ve bu güzel mekanı internetteki olumlu yorumları sayesinde bulduk. Yorumların hepsi doğru çıktı olumsuz yorum var mıydı bilmiyorum fakat varsa da olumsuz yorumu yazanlarda problem vardır diye düşünüyorum... Samimiyet, güler yüz, sessizlik, sakinlik yani az da olsa insan kalabalığından kaçıp huzur bulmak istiyorsanız hiç düşünmeyin Don Kişot Pansiyon ilk tercileriniz arasına ekleyebilirsiniz. Bence pişman olmayacaksınız :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olimpos Otantik Ağaç Evleri
Olimpos Otantik Ağaç Evleri

-

Güzel bir aile işletmesi

Bahçe harika, odaların birbirinden ayrı kendi dünyalara ait, yeşilliğin içine bu kadar saklanmış bungalow Olimpos'ta bulmak çok zor. Yemekler harika zaten aile işletmesi sıcakkanlı insanlar herkese çok teşekkür ederiz, bir daha görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karakalem Pansiyon
Karakalem Pansiyon

-

Tatilimiz güzel geçti

6-7 Temmuz 2017 tarihleri arasında konaklamış olduğumuz süre zarfında tatilimizin güzel geçmesi hususunda ilgi ve alakalarını esirgemeyen Olimpos Karakalem Pansiyon yönetimine çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sheriff Pansiyon
Sheriff Pansiyon

-

Her konuda yardımcılar

Sıcak samimi bir ortam, yıllardır hep tercih ettiğim ve edeceğim yer. Özellikle sevgili İlker bize her konuda yardımcı oldu, kendisine teşekkürler..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos EVA Bungalows
Olympos EVA Bungalows

-

Aileler için mükemmel

Şu anda hanımımla buradayız. Şark köşesinde canlı müzik keyfi. Yemekler güzel. Personel çok ilgili. Doğası harika. Tek kelimeyle aileler için mükemmel bir ortam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos EVA Bungalows
Olympos EVA Bungalows

-

Kalite ve lezzet isteyenler buraya

Aile ve motosiklet grupları için mükemmel bir doğayla baş başa kalma fırsatı. Temiz ve klimalı odalarında ana kucağındaymış gibi rahat uyuduk. Akşam yemeklerinde ayrı bir lezzet şöleni yaşadık. Olimpos'taki tek adresimiz, kalite ve lezzet isteyenlerin tercih etmesi gereken bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Army Pansiyon
Army Pansiyon

-

Aile ortamı, ev yemekleri

Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz, oldukça rahat edebileceğiniz bir aile işletmesi. Aile ortamı, ev yemekleri ve her daim demlenmiş çayı ile kendinizi evinizden çok uzakta hissetmeyeceğinize emin olabilirsiniz. Gülhan, İsmail, Cevat abi ve Aysel abla hepinize teşekkür ederiz. (Küçük hanımı da unutmadık.)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karakalem Pansiyon
Karakalem Pansiyon

-

Kuş cıvıltıları ile uyanmak

Kafa dinlemek isteyen kişilere tavsiye ederim. İçkisiz, sakin, kuş cıvıltıları sesi ormanın içinde 10 numara hizmette kusur yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Don Kişot Pansiyon
Olympos Don Kişot Pansiyon

-

Yemekleri çok beğendim

2 günlük tatilimde çok memnun kaldım. Yemekleri çok beğendim, ortamı çok güzel ve doğaldı. Kesinlikle gitmek isteyenlere önerebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Don Kişot Pansiyon
Olympos Don Kişot Pansiyon

-

Çocuklar için eğlenceli

Öncelikle Olimpos'taki nadir havuzlu mekanlardan biri, havuz temizliği gayet güzel, havuz yüzmeye uygun derinlikte, yemekler oldukça lezzetli, doymadan kalkamıyorsun, hamak ve benzeri şeyler mevcut, çocuklar için eğlenceli, ortak alanda TV var, çalışanları içten ve samimi, mama sandalyesi mevcut. Çocuklu tatilde ideal bir Olimpos mekanı. Yorumuma her akşam muhteşem performansı ile canlı müzik de olduğunu söylemezsem eksik kalırdı...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olimpos Poseidon Pansiyon
Olimpos Poseidon Pansiyon

-

Örnek bir işletmecilik anlayışı

Kapıdan ilk girdiğimiz andan itibaren güler yüzlerini eksik etmeyen, Ulaş Bey ve ailesi örnek bir işletmecilik anlayışına sahip. Odaların temizliğinden, bahçesinin harikalığına ve efsane dolmalarına kadar her şey mükemmel. Düşünmeden gelip konaklayabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ada Pansiyon Olympos
Ada Pansiyon Olympos

-

Ölçülü ve bunaltmayan samimiyet

Her şey güzeldi ama en güzel olanı, ölçülü ve bunaltmayan samimiyetti. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Çamlık Pansiyon
Olympos Çamlık Pansiyon

-

Çalışanlar güler yüzlü

Eşimle ve oğlumla kaldık. Çok memnun kaldık. Çalışanlar güler yüzlü. Yemekleri mükemmel ve bol çeşit. Bu fiyata daha güzeli imkansız. Çardakları ve otantik ahşap evleri 10 numara 5 yıldız. Kendimizi evimizde hissettik. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Army Pansiyon
Army Pansiyon

-

Çok eğlenceli bir ortam

Aile samimiyetini aratmayan bir pansiyon. Çok eğlenceli bir ortamı var. Bir kusur aradım ama bulamadım açıkçası, şüpheniz olmasın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Baykuş Lodge
Olympos Baykuş Lodge

-

Muhteşem yemekleri

Doğanın ortasında, tertemiz odalar, muhteşem yemekleri olan bir yer. Bunun yanı sıra dünya tatlısı, güler yüzlü ve çok içten tesis sahipleri Elmira Hanım ve ailesi. Daha ne olsun. :) Uzun zamandır geçirdiğim en güzel tatildi sanırım. Tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nature Village
Nature Village

-

Doğanın kucağında bir tatil

Geçen sene burayı keşfeden arkadaşlarımız ile beraber 5 aile olarak (10 yetişkin ve 8 çocuk) Ramazan Bayramı tatilini burada geçirdik ve inanılmaz keyif aldık. Tesis çok güzel ve çok temiz. Kahvaltı harika, yemekler çok lezzetli. Başta tesis yöneticisi Celal Bey olmak üzere tüm personele sonsuz teşekkürler. Doğanın kucağında mükemmel bir tatil geçirmek isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Mitos Otel
Olympos Mitos Otel

-

Sistem oturmadığı için hizmet eksik

Ortam güzel, her yer kedi köpek ve kılları. Bardakların içinden bile kıl çıkıyor. Oda konusunda temizlik iyi ama güler yüz sıfır, yemekler hakkında konuşmak istemiyorum midem bulanıyor. 26.06.2017'de giriş yaptık 28.06.2017'de çıkış. Hayatımın en kötü iki gününü geçirdim. Kesinlikle yorumumu bilerek gidin. Neden böyle diye sorunca sistem oturmadı diyor. Çok anlamsız o zaman müşteri kabul etmeyin. Denize gitmek tam bir işkence, ilk başta sorumlular biz götürürüz dedi sonra başka biri hayır işler yoğun dedi, yani oyun oynuyorlar insanla. Kesinlikle yolum bir daha asla Mitos Otel'in önünden geçmez.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eskibeyaz Olympos
Eskibeyaz Olympos

-

Doğayla iç içe

Doğayla iç içe, tarihi mekana yakın, gezmeyi ve dinlenmeyi sevenler için ideal mekan. Sizi eğlendirecek, farklı hissettirecek tavus kuşları, köpekleri, kedileri, tavukları, efsane horozu, kesinlikle mükemmel bir tatil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olimpos Otantik Ağaç Evleri
Olimpos Otantik Ağaç Evleri

-

Önemli olan güler yüz

Her yerde yemek, yatak var. Önemli olan güler yüz, tatlı söz. Bir dediğimizi ikiletmeyen bu güzel aileye çok teşekkür ediyorum. Kafanızı dinlemek için en güzel mekan, harikaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zakkum Pansiyon & Restaurant
Zakkum Pansiyon & Restaurant

-

Boş ve keyifsiz hal almış

5 yıldır her bayram keyifle konaklamamızı sağlayan Mafluz Demir ve ailesine samimiyetleri için öncelikle teşekkür ederim. Ne yazık ki bu sene işletme el değiştirdiği için tatilimizi yarıda kesip ayrılmak zorunda kaldık çünkü işletmeciliği sadece öğrendiği alakart akşam yemeği veriyoruz zihniyetinden ibaret sanan bir işletmeye geçmiş. :)) 6 yaşa kadar ücretsiz denilen mekanda yemek servisi iki çocuktan sadece birine servis edilerek, paylaşarak yesinler diyebilecek bir zihniyete sahip! Önceden yer bulunamayan birbirinden lezzetli yemekleri için sıra beklenilen pansiyon boş ve keyifsiz hal almış çok yazık!

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (1)
Yakamoz Pansiyon
Yakamoz Pansiyon

-

Yemekleri, kahvaltısı, temizliği

Yemekleri, kahvaltısı, temizliği, konumu ve bahçesi süper. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Divasa Hotel
Divasa Hotel

-

Kahvaltı ve akşam yemeği kusursuz

Eşim ile yaklaşık 25 günlük İzmir'den başlayıp Antalya'da bitecek bir tatil yapıyoruz. Bugün 13. gün ve Olimpos'dayız... Konaklamak için birçok yerde araştırma yaptım ve direk rezervasyon yapmadan Olimpos'a geldim ve Divasa Hotel ile tanışma fırsatı buldum. Sezon sonu olmasına rağmen çalışanlar çok ilgili. Kahvaltı ve akşam yemeği kusursuz. Temizlik mükemmel... Doğal bir ortam olmasına rağmen odalarda herhangi bir sinek, vb, yok. Eşim ve ben bayıldık, yıllarca ülkemizin önde gelen tesislerinde yöneticilik yapmış bir turizmci olarak kendilerini bu başarılı operasyon için kutlarım... Teşekkürler, tekrar görüşmek üzere...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Divasa Hotel
Divasa Hotel

-

Tertemiz bir oda

Çok çok iyiydi, doğa, manzara, tertemiz bir oda, nefis yemekler, harikaydı. Deniz, göl, Olimpos tarihi eserlerle iç içe, harika zaman geçirdim. Divasa Hotel'e, sahibine, çalışanlarına teşekkür ederim. Tekrar tekrar gideceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)