Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Olimpos Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Olimpos Otelleri

Olimpos için {{ (filteredHotels).length}} / 75 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Olympos Lila Pansiyon

Tesis Fiyatı

En uygun oda fiyatı

150 TL

En Uygun Fiyata Git
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Olimpos Otelleri - En Uygun Olimpos Otel Fiyatları

Olimpos, bugün doğa tutkunlarının dikkatini çeken en önemli adreslerden biri... Sakin kumsalları ve antik kentleriyle, doğayla iç içe geçmiş yollar ve efsanelerle dolu Olimpos!
Olimpos, Antalya'nın istiridye içinde bekleyen, insanlar tarafından ele geçirilemeyen incisi... Turkuaz renkli deniziyle, ince taneli kumsalıyla İngiltere'de yapılan bir ankete göre dünyanın en iyi sahili... Caretta caretta kaplumbağalarının temmuz aylarında yumurtalarını bıraktığı birkaç kumsaldan biri...

Bölge en çok doğal güzellikleriyle ziyaretçilerini etkiliyor. Akçay deresinin iki yanına kurulmuş antik kent son derece etkileyici. Olimpos antik kentinin deniz tarafı olan Çıralı - Olimpos kumsalı da yaklaşık 500 metre ilerde ve iki girişi bulunuyor.

Antalya Olimpos'ta en çok tercih edilen tesis türü ağaç evler... Ancak bunun yanında birçok otel, butik otel ve pansiyonlar da bulunuyor.

Olimpos butik otelleri, diğer yörelerde de olduğu gibi daha az oda barındırıyor. Butik otellerde oda sayısı 7'den başlayıp, 15 - 20'ye kadar çıkabiliyor. Bu tarz bir yerde konaklamayı tercih ederseniz eğer, hijyen ve temizlik açısından daha rahat olabilirsiniz. Genellikle tek katlı yapılardan oluşan butik oteller, çocuklu aileler için daha uygun. Kendi içinde tuvaleti ve banyosu olması çok daha rahat etmenizi sağlayacaktır.

Farklı bir otel konsepti arıyorsanız, feng shui ile düzenlenmiş bir otel bile mevcut Olimpos'ta. Renkleri ve farklı düzeni ile Uzak Doğu'nun bu farklı seçeneğini, ayağınıza getiriyorlar. Bu tarz otellerin bir avantajı da, birçok etkinlik organize ederek size ön ayak olmaları...

Olimpos pansiyonları ise ortalama 20 odalı ve yaklaşık 50 kişilik yatak kapasitesine sahip oluyor. Olimpos butik otellerine nazaran daha uygun fiyata konaklayabileceğiniz bu tesislerin ise, size öncelikli sundukları şey, samimi bir hizmet alacağınız, kahvaltılarınızın organik yiyeceklerle donatılacağı... Bunu yanında kimi Olimpos pansiyonları, içlerinde voleybol sahası, bilardo masası, market gibi özellikler de barındırarak adeta lüks otellerle yarışıyorlar.

Dileriz adı son zamanlarda dillerden düşmeyen bu cennet Olimpos'ta, seçeneklerimiz arasından istediğiniz gibi bir tesis bulup, harika bir tatil geçirirsiniz.

İçinden geçtiği derenin iki yanına yayılan Olimpos, Kemer ve Adrasan arasında yer alıyor.
Caretta caretta türü kaplumbağaların yumurtalarını bırakmak için tercih ettiği ender yerlerden biri olan Antalya Olimpos, eşsiz bir kumsala sahip. İnsanın ömrünü uzatacak derece güzel sahili ve denizi ile SİT alanı da ilan edilen bu plaj son zamanlarda gençlerin daha çok dikkatini çekiyor...

Günümüzde hala bakir kalmış koylar arasında değerlendirilen Antalya Olimpos sahilinde konaklamak için, sahilin iç kesimlerinde yer alan ahşap evlere doğru uzanmanız gerekiyor. Dağcılıkla ilgileniyorsanız Olympos Milli Parkı'na uğrayabilirsiniz. Portakal bahçelerinin içinde konaklamaksa niyetiniz doğruca Çıralı'ya gitmelisiniz.

Doğa tarafından fethedilen Antalya Olimpos antik şehri ise yüzyıllardan bu yana korunmuş olan eserleri ile kendisine hayran bırakıyor. Doğayı en derinlerinizde hissedebileceğiniz bu doğa harikası plaj, teknolojiden uzaklaşmak için birebir. Buraya gelirken, telefon, müzik çalar gibi cihazları bırakıp gelmek gerekiyor, dünyadan bihaber olmak...

Antalya Olimpos 2020 otel fiyatları da bu doğa harikası için oldukça uygun. Ahşap evlerde gerçekleştirilen konaklamalar, harika bir konfor sunmuyor biz tatilcilere belki ama Antalya Olimpos 2020 otel fiyatları öyle uygun ki aklınıza konfor gelmiyor. Burası macera ve doğa kuşağı çünkü...

Akşam eğlencelerinin de bol olduğu ve rağbet gördüğü Antalya Olimpos'ta tatil yapmak için birkaç arkadaş yola çıkın ve Antalya Olimpos 2020 otel fiyatlarının uygunluğundan yararlanarak keyfinize keyif katın...

Olimpos Hakkında
Olimpos, barındırdığı tarihsel değerler, ağırladığı deniz kaplumbağaları ve muhteşem doğası ile dinlenmek isteyenler için muhteşem bir seçenek!
Olimpos, Antalya'nın batısında, Kemer ile Adrasan arasında yer alan, Hellenistik Devir'de kurulmuş Antik Likya liman kentidir. Tarih boyunca mitolojiye konu olmuştur. Kuruluş tarihi kesin olarak bilinmemekte fakat M.Ö. 168 - 78 yıllarında basılan Likya Konfederasyon sikkelerinde adı geçmektedir. Ünlü Bellerophontes efsanesi burada geçmiştir.

Olimpos, Türkiye'nin güney sahilini kapsayan, Antalya şehrine bağlı Olimpos - Bey Dağları Milli Parkı'nın bir bölümünü oluşturmaktadır. Bey Dağları, Toros sıradağlarının batı kanadında bulunur. Karlı tepelerinden aşağıya inildikçe yemyeşil çam ve sedir ağaçları arasından Akdeniz'in turkuaz rengi görülür.

Osmanlı'nın Akdeniz kıyılarındaki faaliyetlerinin yazılı ve arkeolojik olarak kanıtlanmasına rağmen Olimpos'ta Osmanlı Dönemi'ne ait hiçbir veri bulunmamaktadır. Arkeolojik verilere dayalı olarak, Olimpos'ta kentsel faaliyetin 13. yy sonrasında sona erdiğini söylemek mümkündür. Olimpos, bugün sahip olduğu tarihsel değerleri, 3200 metrelik muhteşem sahili, endemik bitkileri, caretta caretta türü deniz kaplumbağaları, Khimaira efsanesi, çeşitli sportif etkinliklere imkan tanıyan muhteşem doğası ve pansiyon olarak kullanılan meşhur ağaç evleri ile tüm dünyaca bilinmektedir.

Tamamı arkeolojik ve doğal sit alanı olarak koruma altında olan Olimpos, denize açılan ve ortasından Akçay deresinin aktığı bir vadi içinde kuruludur. Su kanalları, surlar, lahit mezarlar gibi tarihe ait birçok kent kalıntısı ile karşılaşmak mümkündür. Antik çağlarda nehir kenarlarına yapılan duvarlarla kanal haline getirilen nehirden gemiler de geçebilmekteydi. Ören yeri girişinden antik kentin kalıntıları arasında yaklaşık 1,5 km yürüyerek Olimpos sahiline ulaşılır. Olimpos, içinden geçtiği dereciğin iki yanına yayılmıştır. Kumsaldan da görülen ve mezarların üzerinde bulunan yüksek tepe Olimpos'un akropolü olarak adlandırılsa da bu alanda yalnızca orta çağ'a ait bir hisar yer almaktadır. Tepeden bakıldığında Venedik misali ırmağın güzel görüntüsünü seyredebilirsiniz. Kentin bu bölümünde, Olimpos'un tiyatrosu bulunur.

Antalya Olimpos kumsalının iki önemli konuğu var, insanlar ve deniz kaplumbağasının bir türü olan caretta carettalar...

Yaz aylarında büyük deniz kaplumbağaları geceleri yumurtalarını bırakmak için Olimpos - Çıralı sahiline gelirler. Burası, deniz kaplumbağalarının yumurta bırakmaya geldikleri ender sahillerden biri. Bu nedenle sahilde ateş yakmak yasak. Birkaç çardaklı kır lokantası haricinde bakirliğini sürdüren kumsalda kaplumbağa yumurta yuvaları metal kafeslerle korunuyor. Eşsiz kumsalda sırtını kumlara yaslayanların ve pırıl pırıl denizine girenlerin ömrü uzuyor. Günümüzde hala bakir kalmış koylardan biri olan Olimpos, SİT alanı kapsamında olduğu için antik alan ve çevresinde yapılaşma yasak. Konaklama daha çok ağaç evlerde yapılıyor. Bölgede ağaç evlerle oluşturulmuş tesisler bol bulunuyor. Ayrıca Çıralı'da portakal bahçeleri arasında yer alan pansiyonlar da var.

Olimpos tüm ziyaretçilerin hoşça vakit geçirdikleri benzersiz bir doğal cennet. Bölge yakınlarındaki Beydağları ve Olimpos Milli Parkı, dağcılıkla ilgilenenler için ideal bir bölge. Antik şehir en son olarak doğa tarafından fethedilmiş. Şehri gezmek için ormanın içerisinden, vahşi hayatı görerek, çam ve defne ağaçlarının kokusunu duyarak maceralı bir yolculuk yapmak gerekiyor. Olimpos'un kuzeyinde yer alan Çıralı Plajı'nın yamaçlarında yaklaşık 300 m. yükseklikte, Yanartaş yer alıyor. Ören yeri girişinden yaklaşık 20 dakikalık yürüyüşten sonra bu yanar taşların olduğu tepeye ulaşılıyor. Mitolojiye göre Likya'lı kahraman Bellerophon kanatlı atı Pegasus'un sırtında ağzından ateş püskürten canavar Kimera ile savaşmış ve onu burada öldürmüş. Yöresel inanışa göre canavarın ağzından çıkan ateş bugün hala yanmakta. İşin gerçeği, burada yer yüzüne çıkan doğal gaz, havada bulunan oksijenle birleşerek, antik devirlerden beri yanıyor. Eskiden daha güçlü olan ateş, zamanla küçük ama çok sayıda aleve dönüşmüş. Gündüz saatlerinde belli belirsiz olan alevleri akşam saatlerinde izlemek etkileyici. Geceleri ziyaretçiler ateş çevresinde eğlenceler düzenliyor.

Tarih, doğa, kıpır kıpır insanlar, pırıl pırıl deniz, minik deniz kaplumbağaları ile birlikte Olimpos tüm değerleriyle siz doğa tutkunlarını bekliyor.

50 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
10
0 (850) 600 84 73
Army Pansiyon
Army Pansiyon
Yazırlar Mah.Kilise Yakası Mevki No:59
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Olympos Army Pansiyon işletme sahipleri artık aile dostumuz. Olympos'a eşimle ilk gittiğimizde Olympos Army'de konakladık. Kimsenin kimseyi rahatsız etmediği, konaklayanların da aile olması, temiz ve güvenilir bir ortam olması benim gibi titiz biri için çok önemli açıkçası. Temiz oda ve tertemiz çarşaflar. Genel temizlik on numara. Sabah kahvaltısı, akşam yemeği, odun ateşinde pişen o nefis gözlemeler, tabi ki demini almış semaverde mis gibi çayları, her daim güler yüzle karşılanmamız tartışılamaz. Şeker Bayramı'nda rezervasyon yaptırmadan günübirlik gittiğimizdeki Army'de rezervasyonsuz yer bulmak zor. Hele ki bayramda yer bulmak daha da zor. Başka bir pansiyonda konaklamak zorunda kaldık. Oda diye verilen bölmeler, odaların, çevrenin, pisliği bayram zehir oldu. Demem o ki vaktinizi ve naktinizi gereksiz yerlerde şansa bırakmayın. 24 saat güvenli, huzurlu bir tatil yapıyoruz. Enfes yemekler, köşkte serinlikte oturmalar, çocuklar için oyun parkı ve tertemiz bir havuzu var. Elimizden geldikçe fırsat yaratıp gitmeyi iple çekiyoruz. Teşekkürler Army ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 55 75
Hotel 212 Olympos
Hotel 212 Olympos
Kilise Yakası Mevkii
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Olimpos'un en nezih mekanı diyebilirim. Gerek çalışanlarıyla gerek mekan sahipleriyle gününüz daha da güzelleşiyor. Mekanı anlatmaya gerek duymuyorum zaten bir giden bir daha vazgeçmeyecektir. Özellikle temizliği konusunda daha temiz bir mekan görmedim diyebilirim. Mekânın sahibesi Sara Hanım'a ayrıca teşekkürü borç bilirim. Güler yüzüyle bizleri mutlu ve motive etti. Bir daha görüşmek dileğiyle diyorum teşekkürler. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 50 86
Tatilya Pansiyon
Tatilya Pansiyon
Yazır Köyü Kumluca
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Otelde 1 gün kaldık. Çok memnunuz otelden. Çalışanlar güler yüzlü. Odamız da çok şükür güzeldi. Gelmek isteyenler düşünmeden gelebilir. (Her yere yorum da yazmam ama eşimle o kadar memnun kaldık ki kötü yorumları da görünce yazma ihtiyacı duyduk)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 20
Olympos Efsane Pansiyon
Olympos Efsane Pansiyon
Yazır Mah. Kilise Yakası Mevkii No. 84
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Havaların soğumaya başladığı bu günlerde ağustos ayında gittiğim Olimpos'un ve oradaki Olympos Efsane Pansiyon'un sıcak günleri, sıcak insanları geldi aklıma. Yaz gelse de keşke tekrar oralarda olsam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 20
Olympos Efsane Pansiyon
Olympos Efsane Pansiyon
Yazır Mah. Kilise Yakası Mevkii No. 84
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Tatilimizin son dört gününü geçirdiğimiz Olimpos bir cennet gibi. Doğal sahili pek bakımlı olmasa da antik kenti ve nar bahçeleri üstünde salkım salkım üzümleri ila asmaları... Ne desem her şey çok güzeldi. Konaklama yaptığımız Olympos Efsane Pansiyon sahibi çalışanları ve yemekleri ile ayrı bir anı bıraktı bizde. Yolu oralara düşenlere Olimpos'u mutlaka görün Olympos Efsane Pansiyon'da da konaklayın derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 600 84 48
Pehlivan Pansiyon
Pehlivan Pansiyon
Yazır Köyü
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Yorumları okuyunca şaka mı acaba dedim. Odalar temiz değildi. Havlunuzu asacağınız plastik bir askı bile bulamıyorsunuz banyoda. Paslı bir çivi ile idare ediyorsunuz. Çocukla asla gidilmemesi gereken bir yer. Otur, ses etme, oynama uyarılarını sık sık duyduk. Gözleme o civarda her pansiyonda aynı tatsızlık ve yavanlıkta. Sabah kahvaltısında farklı bir sosis veriyorlar, o da çiğ. Sanırım yenmesin diye. Tek ama tek güzel şey akşam yemekleriydi. Harikaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 50 86
Tatilya Pansiyon
Tatilya Pansiyon
Yazır Köyü Kumluca
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Olimpos Tatilya Pansiyon'da ilk defa kaldım ve böyle bir pansiyon ilk ve son olur Olimpos'ta. Her şey kötü, odalar pis, odalara girdiğinizde yatakların altları pislikten geçilmiyor ve banyolar da öyle. Hizmette sıfır bir pansiyon. Çalışanlar hep çocuk, böyle bir işletme ilk defa görüyorum. İki gün kaldık eşimle ama kötü bir pansiyon. Çalışan bir çocukla konuşurken sohbet sohbeti açtı ve iş yeri sahibi personeline bile suyu parayla satıyormuş, böyle bir işletme sahibi olabilir mi? Yazıklar olsun o insana, orada haram olsun o personelinden su alan işletme sahibine. Orada gördüğüm kadarıyla çalışan iki kişiyi gördüm hakkıyla çalışan insan ama işletme sahibinin iş anlayışı çok zayıf.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 13 61
Zeytin Pansiyon Olimpos
Zeytin Pansiyon Olimpos
Olimpos Mevki Yazı Köyü Kumluca
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Herkese tavsiye ederim. Yemekler harika ve sahipleri çok tatlı insanlar. Evinizde gibi hissedeceksiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 03 96
Altaris Pansiyon
Altaris Pansiyon
Yazır Mah.
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Cennet köşenin melekleri, sabahtan akşama gülümsemeleriyle güneş kadar sıcak bir aile işletmesi. Odalar rahat ve temiz. Yemekler anne yemeği tadında. Kimseyi ayırmadan üstün hizmet anlayışı. Geldiğime sevindiğim, gideceğime üzüldüğüm terapi ve arınma merkezim. Teşekkürler Karabağ ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 28 25
Olimpos Otantik Ağaç Evleri
Olimpos Otantik Ağaç Evleri
Yazır Mah.Kilise yakası Mevkii No:191
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Mükemmel doğasıyla inanılmaz dinlendiğimiz semaver çayı ve yemekleri enfes, işletme sahiplerinin çok içten olduğu bir yer. Mutlu ayrıldık tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 28 25
Olimpos Otantik Ağaç Evleri
Olimpos Otantik Ağaç Evleri
Yazır Mah.Kilise yakası Mevkii No:191
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Zor ayrılış. Geldiğime o kadar mutlu oldum ki, keşke vaktimiz olsaydı da biraz daha kalabilseydik. Burası o kadar muhteşem bir yer ki işletmecileri olsun buraya gelen müşterileri olsun herkes o kadar cana yakın insanlar ki gerçekten kendi evimde gibi hissettim hatta kendi evimden daha da mutluydum. İşletmecisi Durmuş Bey çok iyi insan. Gerçekten müşteri memnuniyeti için elinden gelen her şeyi yapıyor. Bediha teyze, Bekir amca, Fatoş abla da öyle. Şiddetle tavsiye edilir. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 01 80
Melirna Pansiyon & Camping
Melirna Pansiyon & Camping
Kilise Yakası Mevkii Yazır Mah. No. 43
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Öncelikle aile pansiyonu, güler yüzlü, nezih bir yer. Geldiğimizde bize samimi ve içten davrandılar hep güler yüzlülerdi. Sıkıntılı durumlarda bize yardımcı oluyorlardı çok sağ olsun Murat abi. :)) Pekmezi şimdiden özledik, selamlar. :( Herkese tavsiye ederiz. :) İnşallah bir dahaki sefere de birlikte olmak dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Öncelikle sizleri tanıdığımıza çok mutlu olduk. Elimizden geldiğince sizleri memnun etmek bizim için bir onur laf aramızda Pekmez de sizleri özlemiş. Ne mutlu bizlere sizler gibi samimi dostluklar oluştu Melirna ailesinde 🙏🙏 inşallah tekrar görüşmek dileğiyle. ⛺⛺⛺⛺🍀🍀

14 Ekim 2019, Pazartesi 11:55
50
10
0 (850) 602 28 25
Olimpos Otantik Ağaç Evleri
Olimpos Otantik Ağaç Evleri
Yazır Mah.Kilise yakası Mevkii No:191
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Burası cennet gibi... Yeşilliğin arasında kendinizi doğayla iç içe hissediyorsunuz. İşletme sahipleri harika insanlar. Bir aile işletmeciliği o kadar sıcak o kadar samimi bir ortam ki bence burayı görmeden burada konaklamadan gitmeyin. Bediha teyzenin ellerinden sabah kahvaltısı, akşam yemeği eşsiz lezzetli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 28 25
Olimpos Otantik Ağaç Evleri
Olimpos Otantik Ağaç Evleri
Yazır Mah.Kilise yakası Mevkii No:191
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Doğayı bozmadan, bakımlı, harika bir yer yapmışlar. Kendileri daha da yeşillendirmiş. Her bitki ve ağaçtan koymuşlar ve kendileri özenmişler. Sakin, huzurlu ve temiz. Betondan uzak. Bungalov odalar harika. Keyif alıyorsunuz. Havuzu barı, animasyonu, denizi, kumsalı olsun, akşama kadar eğlenelim diyorsanız bura size göre değil. Olympos'ta en sıcak ortam, aile için en uygun yer burası. Huzurla uyu, kahvaltını yap, ister gez ister çık eğlen ister dinlen.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 84 73
Army Pansiyon
Army Pansiyon
Yazırlar Mah.Kilise Yakası Mevki No:59
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Olympos'a ilk kez gittiğimiz kısa tatilimizde çok fazla kalacak mekan araştırması yapamayıp tesadüfen kaldığımız bir yer. İçerisinde bungalov tipi evler olup, orta boy bir havuzu mevcut. Konaklama fiyatları bölgeye göre ortalama olmakla beraber büfesinde her şeyin pahalı olması ve yemeklerde dahi suyun ücretli olmasıyla basit ihtiyaçlarımızı bile çevre marketlerden gidermemize sebep oldu. Yine de kahvaltı ve akşam yemekleri başarılı. Çalışanları da iyi fakat işletmecisi olan kişi işletmecilikten uzak hoş olmayan tavırlar sergileyip kısa tatilimizde ufak gerginler yaşamamıza sebep oldu. İşletmenin kendine has tuhaf kuralları var. Örneğin yanı başında yüzdüğünüz masalarda yemek yerken üstünüzü giymenizin gerekmesi gibi. Sanırım tatilci ağırlamaktan ziyade kendi bakış açılarına göre müşteriyi yönlendirmeyi umuyorlar. Sadece çocuklu ailelerin bulunduğu, gereğinden fazla sakin ve kısıtlı bir konaklama için ideal. Tabii sadece yatmak için kullanmayacaksanız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 03 02
Zakkum Pansiyon & Restaurant
Zakkum Pansiyon & Restaurant
Yazır Köyü Olimpos Mevki
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Güzel bir mekan, odalar yenilenmiş. Odalarda klima ve televizyon mevcut. Yemekler son derece lezzetli. Yemekler konusunda İlker Bey'e teşekkür ediyoruz. Pansiyon oda kahvaltı ve aksam yemeği konseptinde hizmet veriyor. Denize en yakın konumdaki pansiyon. Denize mesafe 350-400 m. Ailece kalmak için son derece ideal.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 03 02
Zakkum Pansiyon & Restaurant
Zakkum Pansiyon & Restaurant
Yazır Köyü Olimpos Mevki
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Sahile yakın olması çok büyük bir avantaj, odaları konforlu, temiz, çalışanlar güler yüzlü, samimi. Yemek seçeneklerinin çok olması ve akşam yemeklerinde tercih yapıyor olmanız harika. Yanındaki mezeleri, salataları çok lezzetli. Özensiz ve lezzetsiz yemek yemiyorsunuz. Sabah kahvaltı ve akşam yemekleri haricinde fırın bulunduğu için acıktığınız zaman seçenekleriniz bol. Balıkları çok lezzetli pişirdiler. Kesinlikle bulunduğumuz tatil süresince çok keyif alarak zaman geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 01 77
Natural Pansiyon
Natural Pansiyon
Yazır Köyü
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Son 3 yıldır Olimpos'a her geldiğimde Natural Pansiyon'da kalıyorum. Bu yıl yine buradaydık. Olimpos'taki pek çok pansiyonu deneyimlerime fırsatım oldu. Özellikle yemekleri konusunda kesinlikle Natural Pansiyon'un üzerine başka bir yer tanımıyorum. Herkese öneririm. Güvenle kalabileceğiniz bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederim Bahadır Bey. Her zaman bekleriz.

4 Eylül 2019, Çarsamba 19:58
50
10
0 (850) 600 84 48
Pehlivan Pansiyon
Pehlivan Pansiyon
Yazır Köyü
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Tek kelimeyle harika bir yer. İnsan kendi evindeymiş gibi huzurlu hissediyor. Yemekleri 7 yıldızlı otelde bile bu kadar lezzetli olamaz. 1 defa deyip 10 defa gitsem aynı yeri tercih ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 24 63
Kadir's Tree House
Kadir's Tree House
Kadir'in Ağaç Evleri Yazır Köyü Olimpos Mevkii
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Camlar o kadar pisti ki, arkadaşlarla camları silmeye karar verdik. Hijyen o da ne? Aşçıda bone ve eldiven yoktu. Resepsiyonist arkadaşlar canlarından bezmiş durumdalar. 10 üzerinden puan vereceksem olsam kesinlikle 1. Gelecek olan arkadaşlara şiddetle önerim. Konaklama fiyatınızı girişte toplam ödemeyin. 1 günlük ödeyin, zaten yarın kesin kaçar gibi gideceksiniz. Sevgilerimle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 01 80
Melirna Pansiyon & Camping
Melirna Pansiyon & Camping
Kilise Yakası Mevkii Yazır Mah. No. 43
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Olimpos bölgesinde böylesine sıcak hissettiren bir ortama daha önce girdiğimi hiç hatırlamıyorum. Buraya 2. gelişim ve tekrardan iyi ki gelmişim diyorum. Melek ablam, Mahir abim, Murat abim öylesine huzur dolu, öylesine dünya görüşü güzel insanlar ki sizleri tanıdığım için çok şanslı hissediyorum kendimi. Zaten en başta anlamıştım hayvansever insanlardan zarar gelmeyeceğini. Buraya tek de gelseniz kendinizi sohbetin, samimiyetin içinde kayboluyorsunuz adeta... Yeni insanlar tanıyorsunuz, yeni tecrübeler ediniyorsunuz, doğayla iç içesiniz. Hepinizin sevgisine, saygısına, dostluğuna, sohbetine şükran duyuyorum. Kesinlikle burada kalmalısınız arkadaşlar, adeta evinizde hissediyorsunuz. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Tekrardan sohbetinize katılmak için gün sayıyor olacağım. Sizi seviyorum...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Mustafacığım canım benim, her gidişte vedalaşıyoruz ama bir telefon çalıyor ve tekrar geliyorsun 😁 bundan mutlu oluyoruz. Aileden birisin, seni seviyoruz ve tekrar bekliyoruz. ⛺⛺⛺🌼🌼🌼🙏🙏🙏

5 Eylül 2019, Perşembe 17:32
50
10
0 (242) 922 01 80
Melirna Pansiyon & Camping
Melirna Pansiyon & Camping
Kilise Yakası Mevkii Yazır Mah. No. 43
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Melek Hanım ve Mahir Bey çok tatlı insanlar. Güler yüzlü ve nazikler, ihtiyacınız olan her şeye ellerinden ne gelirse yapıyorlar. İster çadırınızı götürün ister kurulmuş olan çadırda kalın. Yemekleri harika. Denetim kontrolleri iyi. Bir de kümes hayvanları ve Pekmez adında kopekleri var. Tavuklar ellerinizden yerler, peşinize ordu takılmış misali gelirler. "Pekmez"i kucağınıza alıp hamakta sallanarak gözlerinizi kapayın, huzur kanınıza daha rahat geliyor. Mahir Bey'in yorgunluk kahvesi harika oluyor, mutlaka tadın. Kuş sesleri eşliğinde tavla oynamak da eğlenceli. Hemen yan tarafında bulunan (A101, Discount) markette istediğiniz ürünü bulabilir ve ucuza alabilirsiniz. Olimpos'a 30 dakika yürüme mesafesinde yürüyerek ulaş im sağlayabilirsiniz. Keşke dediğim kategori arasında. Keşke daha fazla iznimiz olsaydı...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sizler bizi öyle güzel anlatmışsınız ki 🙏 teşekkür ederiz. Biz Melirna ailesi olarak sizi çok sevdik, çok tatlı çiftsiniz. Keşke daha uzun kalabilseydiniz ama eminim seneye tekrar görüşeceğiz. (Çünkü biz bağımlılık yapıyoruz. 😁😁😁😁) Kendinize iyi bakın sizi seviyorum. ⛺⛺⛺🌼🌼🌼❤

5 Eylül 2019, Perşembe 17:30
50
10
0 (242) 922 01 80
Melirna Pansiyon & Camping
Melirna Pansiyon & Camping
Kilise Yakası Mevkii Yazır Mah. No. 43
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

3 gün kaldık, mükemmeldi. Tekrar gelmek istiyoruz. Gelecek yaz görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Evet biz de sizleri görmekten mutlu oluruz. Tekrar görüşmek üzere. 🙏🙏🙏🙏⛺⛺⛺⛺⛺

5 Eylül 2019, Perşembe 17:24
50
10
0 (850) 602 28 25
Olimpos Otantik Ağaç Evleri
Olimpos Otantik Ağaç Evleri
Yazır Mah.Kilise yakası Mevkii No:191
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Bayram tatilinde oradaydık. Bu zamana kadarki tatillerimiz içerisinde en farklı, en huzurlu, en akılda kalıcıydı. Zaten yemekler denildiği kadar varmış. Gerçekten çok güzel ve fazlasıyla doyurucu, tertemiz. İşletme sahiplerinin hepsi de birbirinden sıcak ve ilgili. Son derece samimi bir ortam. Biz çok memnun kaldık. Sevdiklerimize de şiddetle tavsiye ediyoruz. Daha kapısından girer girmez oranın değişik atmosferi sarıp sarmalıyor insanı. Fatoş ve Arife'yi çok sevdim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 01 77
Natural Pansiyon
Natural Pansiyon
Yazır Köyü
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Olimpos'a defalarca gelen biri olarak özellikle Arife ablanın yemekleri çok lezzetliydi (ben bir aşçı olarak) Fatih Bey'e de ilgisinden dolayı teşekkür ederiz. Tavsiye edeceğim işletmelerden birisi. Kafa dinlemek için çok ideal bir yer. Denize yürüyerek 20 dakikada gidiyorsunuz. Antik kentin içerisinden gezerek Olimpos'un eşsiz güzellikteki denizine ulaşabilirsiniz

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederiz bizleri tercih ettiğiniz için. Bekleriz her zaman. 😊

4 Eylül 2019, Çarsamba 20:50
50
10
0 (850) 600 61 85
Olympos Lila Pansiyon
Olympos Lila Pansiyon
Yazır Mah. No. 35
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Öncelikle çok güler yüzlüler. Yemekleri temiz ve lezzetli. Odaları çok temiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz. Seneye yine bekleriz.

8 Eylül 2019, Pazar 13:23
50
9
0 (850) 600 83 87
Alaturca Pansiyon
Alaturca Pansiyon
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

3 gün önce 2 gece burada konakladım. Burasını beğenmek çok basit bir anlatım olur. Burasına bayıldım. Bir-iki bloggerdan okudum, gitmeye karar verdim ama aklımda hep bloggerlar reklam yapıyordur, o kadar da değildir. Onlara yazsınlar diye güler yüz göstermişlerdir falan diye geçiyordu ama gidip görünce her şeyin gerçek olduğunu, hatta ortamın anlatılandan iyi olduğunu, her bir çalışanın istisnasız hep güldüğünü, sıcak davrandığını gördüm. Mehmet Bey'in ve çalışanlarının güler yüzü sizi kendi bahçenizde hamakta keyif yapar gibi hissettiriyor. Bungalov evlerde kalıyorsunuz, duş, tuvalet, klima, tuvalet kağıdı, temiz havlu, temiz nevresimler hepsi mevcut. Televizyon yok ama iyi ki yok, TV'nin o huzuru bastırmasını hiç istemezdim. Arabası olanlar için büyük bir park yeri mevcut. Ortak bir bahçe var, yemek yeme kısmı (yemekler gayet lezzetli ve doyurucu), bar kısmı (fiyatlar çok makul, hiç diğer otellerin barlarına mecbur kalıp paraları döktüğümüz gibi değil fiyatları), hamaklar, oturma alanları, geç saatlere kadar herkes orada dinleniyor. Çok güzel müzikler size eşlik ediyor. Bahçede hangi dekora bakacağınızı, fotoğraflayacağınızı şaşırıyorsunuz. Her bir alan ayrı emekle yapılmış. Bu fiyata (kişi başı 120 TL) kahvaltı ve akşam yemeği dahil portakal, mandalina, limon ağaçları arasında böyle huzurlu bir yerde kalabileceğimi ummazdım. İlk defa bir tatilde aktivitelere katılmak gezmek yerine otelde kalıp bu huzurlu ortamda dinlenmek istedim. 2 gün asla yetmedi bize, zaman bulunca çok daha uzun bir süre sırf dinlenmeye oraya gideceğim. Her şeyden çok memnun kaldım, özellikle herkese blogger gibi hissettiren güler yüzünüzden. Umarım bu vizyonunuz hiç değişmez ve bizim hep orada bir evimiz var gibi hissettirir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 28 25
Olimpos Otantik Ağaç Evleri
Olimpos Otantik Ağaç Evleri
Yazır Mah.Kilise yakası Mevkii No:191
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Özellikle çocuklu aileler için çok güzel bir ortam. Bahçesinde meyve ağaçları ve rengarenk çiçeklerin bulunduğu masal diyarı diyebilirim. Semaverde sınırsız çay keyfi de cabası. Bedia ablanın elleriyle temizlediği kaktüs meyvesini de unutmayayım. :)Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 28 25
Olimpos Otantik Ağaç Evleri
Olimpos Otantik Ağaç Evleri
Yazır Mah.Kilise yakası Mevkii No:191
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Her işletmede mutlaka bir eksiklik bulunur. Biz göremediklerimizi kendilerine söyledik. Artılarına gelince aile için vazgeçilmez bir mekan. Güler yüz ve samimiyete şaşırmamak elde değil. Bedia Hanım'ın yemeklerini övmemize gerek yok herhalde. Biz de internetten yorumlara dayanarak gelmiştik ve her övgüye iştirak ediyoruz. Şiddetle tavsiye ediiyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 28 25
Olimpos Otantik Ağaç Evleri
Olimpos Otantik Ağaç Evleri
Yazır Mah.Kilise yakası Mevkii No:191
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Bölgedeki en büyük bahçeye sahip otellerden birisi. Bekir abinin çayı semaverde gece 12'ye kadar yanıyor doldur doldur iç. :) Fotoğraflarda göründüğünden iyi bir tesis. Tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 26 82
Acar Pansiyon
Acar Pansiyon
Yazır Mah.Olimpos Mevkii Kumluca
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Yıllardır tatil yaparım bir alışmışlık var. Kaç yıldızlı diye bence çok yanlış bir yaklaşım. Huzurlu bir tatil için bence böylesi daha güzel. En başta Acar Pansiyon'da Özgür Bey'e çok teşekkür ederim. İlgisine ve alakasına hangi otelde bir yetkili gelip masamıza oturup iki kelime muhabbet ediyor ama burada var. Tüm personel güler yüzlü ve cana yakın. Yemekleri ayrı bir harika. Fiyat deseniz çok uygun. Kesenizi üzmüyor. Kuş sesleri içinde bir ortam gece cırcır böcekleri sesi içinde huzurlu bir tatil istiyorsanız sizlere tavsiyem Acar Pansiyon. Kesinlikle pişman olmazsınız ben ilk defa geldim tereddütlü geldim ama iyi ki gelmişim. İnşallah seneye tekrar buradayım nasip olursa.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 84 73
Army Pansiyon
Army Pansiyon
Yazırlar Mah.Kilise Yakası Mevki No:59
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

10 gün bize aile ortamı yaşatan Army ailesi güler yüzleri, ilgileri ve sohbetleri ile asla bize yabancılık yaşatmadılar. Özellikle yaptıkları gözlemeler ve pişiler yediğimiz en güzel gözleme ve pişilerdir. Bir gün yolunuz bu sıcak insanların yuvasına düşerse mutlaka pişi ve gözlemelerini yemeden geçmeyin. Havuzu ve odaları tertemizdir. İstediğimiz zaman anahtarımızı bırakıp odalarımızı temizleyip çarşaflarımızı değiştirdiler. Dağların arasında orman ile denizin iç içe geçtiği bir cennette bize aile olan güler yüzlü insanlara çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 83 18
Korsan Pansiyon
Korsan Pansiyon
Olympos mevkii Yazır Köyü Kumluca
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Öncelikle bayram haftası olduğu halde diğer oteller gibi gelecek misiniz diye arayıp bunaltmadılar. Olimpos şartlarını bilenler bilir kalınabilecek nadir yerlerden biri bence burası tam bir aile pansiyonu sessiz ve düzenli. Tuvalet ve banyonun odada olması iyi. Oda temiz ve yeterliydi. Klima var ancak TV ve saç kurutma makinesi yok bilginiz olsun gerektiğinde çamaşır yıkama bölümü de var. Kahvaltı standart ancak ürünler kaliteli ve tazeydi. Akşam yemekleri çok lezzetli ve doyurucuydu. En memnun kaldığım ise sahiplerinin ve personelin oldukça ilgili oluşları hiçbir rahatsız edici bakış veya durumla karşılaşmadan mutlu otelden ayrıldık tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 28 25
Olimpos Otantik Ağaç Evleri
Olimpos Otantik Ağaç Evleri
Yazır Mah.Kilise yakası Mevkii No:191
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Hem tatil yapıp hem de aile sıcaklığından uzaklaşmak istemeyen herkesin kesinlikle çok beğeneceği bir yer. Yeşillikler içinde, huzur dolu, tertemiz bir mekan. Şiddetle tavsiye edilir. Biz memnun kaldık. Eminim herkes memnun kalacaktır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 48 88
Olympos Baykuş Lodge
Olympos Baykuş Lodge
Yazır Mah. Kiliseyakası Sok. No:131
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Dinlenmek istiyorsanız. Akrabanıza misafirliğe gider gibi karşılanmak istiyorsanız. Portakal ve nar ağaçlarının altında keyif yapmak istiyorsanız. Sanatçı ruhlu insanlarla tanışmak istiyorsanız. Burası.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 46 36
Olympos Kardelen Pansiyon
Olympos Kardelen Pansiyon
Yazır Köyü Olimpos Mevkii No:36
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

17 Ağustos 2019'da Olympos Kardelen Pansiyon'a giriş yaptık. Odalar temizdi ve yemekler çok lezzetli ve yeterliydi. Aile işletmesi ve kendimizi evimizde hissettik. Denize çok yakın. Çocuklar ile çok rahat ettik. Çok teşekkür ediyoruz kendilerine.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Asıl biz teşekkür ederiz. 🤗 Yine bekleriz.

21 Ağustos 2019, Çarsamba 11:02
50
1
0 (850) 600 41 88
Türkmen Ağaç Evleri
Türkmen Ağaç Evleri
Yazır Köyü
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Çok kötü yer. Bakımsız odaları kümes gibi. Banyo kötü. Yemekleri hiç güzel değil. Kimseye tavsiye etmem sakın gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 28 25
Olimpos Otantik Ağaç Evleri
Olimpos Otantik Ağaç Evleri
Yazır Mah.Kilise yakası Mevkii No:191
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Bazı yerler vardır gidersin ve döndükten sonra aklın orada kalır insan kalabalıkları içinden sıyrılıp doğayla baş başa yaşayan sizleri çok kıskandım. Evdeymiş gibi yemekler yemek, güler yüzlü insanlar görmek kısacası arınmak istiyorsanız Olimpos Otantik Ağaç Evleri'ne gidin... Her şey için teşekkürler... Tekrar görüşmek dileğiyle...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 01 80
Melirna Pansiyon & Camping
Melirna Pansiyon & Camping
Kilise Yakası Mevkii Yazır Mah. No. 43
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Geldiğimiz andan beri sıcaklıklarını hissettiren müthiş enerjileriyle günlerimizin geçmesini sağlayan Melek abla ve Mahir abiye çok teşekkür ederiz. Bir daha ne zaman gelebiliriz diye üzülerek ve mutluluktan ağlayarak buradan ayrılıyoruz. 3 günde bile bize bir sürü şey kattınız. İyi ki varsınız bizi unutmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz. 🙏 Sizler öyle tatlıydınız ki bizler sizi çok ama çokkkk sevdik. Evet ağladık ama tekrar geldiğinizde bunu unutup güleceğiz, inanın. Ayrıca sizi unutmak mümkün değil. 🙏🙏🙏🙏⛺⛺⛺⛺❤❤

22 Ağustos 2019, Perşembe 12:09
50
10
0 (242) 922 01 80
Melirna Pansiyon & Camping
Melirna Pansiyon & Camping
Kilise Yakası Mevkii Yazır Mah. No. 43
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Süperdi. Çalışanları ayrı bir harika. Konumu da öyle. Çok güzel bir tecrübeydi. Bir daha geldiğim de hiç düşünmeden burayı tercih edeceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Evet süperdi ve sizlerle harikaydı. Tekrar görüşmek dileğiyle, seni seviyoruz. ⛺⛺⛺⛺🙏🙏🍀

22 Ağustos 2019, Perşembe 12:12
50
10
0 (242) 922 01 80
Melirna Pansiyon & Camping
Melirna Pansiyon & Camping
Kilise Yakası Mevkii Yazır Mah. No. 43
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Müthiş mükemmel insanlar aşırı tatlı samimi bir ortamı var. Çok huzurlu ve serin bir yer kesinlikle tavsiye ederim. 4 gün kadar kısa bir süre kalmamıza rağmen uzun zamandır buradaymışım gibi rahat ettim ve hissettirildim. Aşkınız hiç bitmesin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz. Sizlerle her şey mükemmeldi. Evet biz burada huzur, samimiyet ve güzel saatler geçirmeyi vadediyoruz. Sizleri çok sevdik. Tekrar görüşmek dileğiyle. 🙏🙏🙏🙏⛺⛺⛺⛺🍀

22 Ağustos 2019, Perşembe 12:17
50
10
0 (242) 922 01 80
Melirna Pansiyon & Camping
Melirna Pansiyon & Camping
Kilise Yakası Mevkii Yazır Mah. No. 43
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

6 arkadaş geldik ve dolu dolu 3 gece geçirdik. Giderseniz mutlaka dilek ağacına dilek bağlayın. Melek abla ve Mahir abinin aşkını mahir abiden dinleyin. Ve kendi çadırınızı getirmek yerine burada kocaman çadırlarda kalın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Can kızım benim. 🙏🙏🙏🙏 Evet sayende başlattık dilek ağacını. Umarım dileğin gerçekleşir. Hep mutlu ol, hep gül sen. Şansın bol olsun. Tekrar görüşmek dileğiyle. Seni seviyoruz. 🙏❤❤❤⛺⛺⛺🍀

22 Ağustos 2019, Perşembe 12:21
50
10
0 (850) 602 28 26
Karakalem Pansiyon
Karakalem Pansiyon
Yazır Köye Kilise Yakası Mevkii No:2
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Tam bir aile ortamı. Tatile babaanne, dede evine gitmiş hissi… Akşamları muhteşem ev yemekleri, bir kenarda sürekli kaynayan taze çay, güzel kalpli hocamız ile bitmesini hiç istemeyeceğiniz akşam sedir üstü sohbetler… Memnun edilmeniz adına canı gönülden çalışan bir aile. Her şey için çok çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (242) 922 03 02
Zakkum Pansiyon & Restaurant
Zakkum Pansiyon & Restaurant
Yazır Köyü Olimpos Mevki
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Kendinizi evinizde hissedeceğiniz, aile sıcaklığında bir ortam. Çalışanları güler yüzlü, şahane insanlar. Her şeye canla başla koşuşturuyorlar. Yemekleri ise tek kelimeyle muhteşem. Denize 10 dakikalık mesafede bulunması ise şahane. İnsanı bambaşka bir atmosferde hissettiren, kesinlikle tekrar geleceğim denilen bir yer. Seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 01 80
Melirna Pansiyon & Camping
Melirna Pansiyon & Camping
Kilise Yakası Mevkii Yazır Mah. No. 43
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Bir reklam aracıyla karşımıza gelen bir mekan hiç bilmeden gittiğimiz güzel bir yer. Sahipleri olsun hepsi iyi karşıladılar. İyilerdi. Bahçesi güzel. Tavukları bir de sevimli Pekmez köpek vardı. Oğlum çok sevdi, oynadı. Şu yönden güzel, yanında market var (A101). Bir şey mi lazım? Gir, al. Tatilimiz uzun olsaydı keşke.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz. Sizleri tanıdığımıza çok mutlu olduk. Tekrar görüşmek dileğiyle, güzel ailemiz. 🙏🙏🙏

20 Ağustos 2019, Salı 12:00
50
1
0 (850) 600 84 73
Army Pansiyon
Army Pansiyon
Yazırlar Mah.Kilise Yakası Mevki No:59
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Ağustos 2019'da 2 gece 3 gün konaklama yaptım. Tek güzel kısmı havuz, onun dışında her şey rezaletti. 3 gün dışarıdan yemek yedik, 50 TL fazla verin, başka yerde kalın. Biz o hatayı yaptık. Siz yapmayın. Her gün dışarıdan yemek yedik, fazlasıyla çıktı cebimizden. Girişte kucaklayıp öpmedikleri kalıyor, parayı aldıktan sonra düşmana bile daha iyi davranıyorlar. İşletmecilik ruhu sıfır. Olimpos'ta 4. tatilim. Bu sefer havuzlu olsun diyen ağzıma kürekle vursalardı keşke, bayram dönemi olunca başka yer de bulamadık. Normal masrafın üzerine ekstra bir konaklama masrafı daha verip iyi şartlardaki bir yere geçmeyi bile göze almıştık. Kısacası başka bir yere bakın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
50
10
0 (242) 922 04 28
Can Baba Pansiyon
Can Baba Pansiyon
Kilise Mah.
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Biz sizi şimdiden özledik Can Baba. İhtiyacım olan en güzel tatildi. Bana, eşime ve kızıma çok iyi geldi. Küçük çocukla yapılabilecek en iyi tatil yeri, yemekleri ve sabah kahvaltısı mükemmeldi. İlginiz, güler yüzünüz için teşekkürler. Seneye görüşmek üzere inşallah.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 50 86
Tatilya Pansiyon
Tatilya Pansiyon
Yazır Köyü Kumluca
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Teşekkürler Tatilya Pansiyon. Ağustos ayında 6 gün kaldık. İlk gidişimiz olduğu için açıkçası tedirgin gitmiştik.6 günün sonunda hem güler yüzlü personel hem beklentimizin üzerindeki hizmet anlayışıyla çok zor ayrıldık. Ayrıca mekanın maskotu Cio'nun sevimliliği de bir yana.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 03 02
Zakkum Pansiyon & Restaurant
Zakkum Pansiyon & Restaurant
Yazır Köyü Olimpos Mevki
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Rahat, temiz, konforlu odaları, lezzetli yemekleriyle süper bir ortamdı. Denize yakınlığı da artı bir rahatlık katıyor tabi ki. Bütün çalışanların özellikle İlker kardeşimin bizi aileden hissettiren ilgi ve alakaları sayesinde hayatımda iz bırakacak, her zaman hatırlayacağım iki gün geçirmiş oldum. Her şey için sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 03 02
Zakkum Pansiyon & Restaurant
Zakkum Pansiyon & Restaurant
Yazır Köyü Olimpos Mevki
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Denize en yakın pansiyon olmasının yanı sıra, pansiyon temiz, ilgili, saygılı, duyarlı personele sahip. Ayrıca temiz odalar. Akşam yemekleri alakart olması ve lezzeti efsaneydi. ;) İyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)