Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Sivas Otelleri

Sivas için {{ (filteredHotels).length}} / 19 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Sivas Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Tarih ile moderniteyi bir arada sunan Sivas'ta gezginlerin rahatlıkla ve keyifle konaklayabileceği oteller bulunuyor.

Sivas, Anadolu'nun en güzel şehirlerinden biri. Milli Mücadele'nin kalelerinden olan Sivas, günümüzde tarih ile moderniteyi bir arada barındırıyor. Sosyal ve ekonomik anlamda günden güne gelişen Sivas'ta gezginlerin rahatlıkla konaklayabileceği oteller de bulunuyor.

Sivas otellerinin hemen hepsi şehir merkezinde bulunuyor. Sivas Merkez'de bulunan Sivas otellerinin çoğu kent oteli kategorisine giriyor. 2, 3 ve 4 yıldızlı olan Sivas otelleri hem turistik hem de iş için yapılan konaklamalara uygun mekanlar.

Yılın her dönemi misafirlerine hizmet veren Sivas otelleri her bütçeye uygun konaklama seçeneği de sunuyor. Bu nedenle Sivas'a gelenler Sivas otelleri arasında hem zevklerine hem de bütçelerine uygun bir konaklama tesisi bulabiliyor.

Turistik amaçlı Sivas'ı ziyaret edecekseniz Sivas otellerinde rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Şehir merkezinde bulunan bu oteller aynı zamanda tarihi ve turistik pek çok yere yakın konumda bulunuyor.

Çoğu kahvaltı dahil konaklama hizmeti sunan Sivas otellerine ait restoranlarda kahvaltılarınızı ve akşam yemeklerinizi açık büfe alabilir, bölge mutfağının en lezzetli yemeklerini tatma şansını yakalayabilirsiniz.

Şayet iş amaçlı Sivas'ta bulunacaksanız da Sivas otellerini gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. Konferans, seminer, toplantı ve davet gibi organizasyonlarınız için ihtiyacınız olabilecek her türlü donanım mevcut Sivas otellerinde.

Anadolu'nun zengin tarihine ışık tutan Sivas, birbirinden farklı konaklama seçenekleri sunan otellere sahiptir.

Birçok medeniyete ev sahipliği yapan Sivas, tarihin önemli olaylarına tanıklık etmiş olup, her dönemden bir iz saklamaktadır. Aynı zamanda Konya'dan sonra Selçuklu dönemine ait en çok eseri içerisinde barındırır. Şehrin her ilçesine dağılmış olan kalıntılar ve yapıtlar yıl içerisinde hatrı sayılır bir ziyaretçi potansiyeline sahiptir.

Sivas'ta birbirinden farklı konaklama seçenekleri bulunuyor. Sivas otelleri genellikle Merkez ilçesinde yer alıp, ilçelerinde de konaklama tesisi bulmak mümkündür.

Sivas otel fiyatları hakkında kısa bir bilgi verelim. Fiyatlarda sezonlar arasın çok büyük farklar olmaz. 2017 yılında da Sivas otel fiyatları geçmiş yıllara göre çok fazla yükselmemiştir. Sivas otel fiyatları genel olarak 90 TL-250 TL arasında değişmektedir. Tabii lüks otellerde bir gecelik konaklama fiyatı 150 TL ve üzerini bulurken, kent otellerinin bir gecelik fiyatları daha düşüktür.

Her bütçeye hitap eden Sivas otel fiyatları tesislerin sunduğu hizmetlere göre de farklılık göstermektedir. İstenilen fiyatlara kahvaltı dahil olurken, bazı konaklama tesisleri her şey dahil konseptinde hizmet vermektedir. Bu durumda otel fiyatları bir tık daha yukarı çıkar.

Sivas otel fiyatları sayfamızdan otellerin konumları, hizmetleri ve fiyatları hakkında detaylı bir inceleme yapabilirsiniz.

Sivas Hakkında

Cumhuriyet'in kuruluşu için ilk buluşulan, Anadolu insanının bir araya geldiği, milli mücadelenin en önemli kongrelerinden birini gerçekleştirmiş bir şehirdir Sivas...

Üç vadi arasında yer alan Sivas, kuzeyden Giresun, Ordu ve Tokat; doğudan Erzincan; güneyden Malatya, Kahramanmaraş, Kayseri; batıdan ise Yozgat ile komşudur.

Sivas, çevresinde bulunan bu illere oranla, kendine has bir karasal iklime sahiptir. Mikroklima alanında yer alır. Ancak Sivas'ı en çok tanıtan yönü kuşkusuz ki tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olması ve eski yüzyıllardan kalma birçok tarihi eseri barındırmasıdır. Sivas, Konya'dan sonra Selçuklu dönemine ait en çok eseri barındıran ilimizdir.

Yüz ölçümü açısından ikinci en büyük olan Sivas'ın nüfusu 650 bin civarındadır. Sivas halkının çoğunluğunu, çeşitli zamanlarda bölgeye yerleşmiş olan Türkmenler oluşturur. Yine ilde Kafkasya göçmenlerine rastlanmaktadır.

Sivas ili tarihi ile ünlüdür belki ama çok bilinmeyen gizemli bir yönü daha vardır Sivas'ın. Kangal balıklı kaplıca bunların başlıcasıdır. Kangal ilçesine 14 kilometre uzaklıkta bulunan bu kaplıcada en büyüğü 10 cm boyunca olan binlerce balık yaşar. Bu balıklar, hasta kişilerin sivilce ve yara kabuklarını yiyerek şifa sunarlar.

İl merkezine 31 km uzaklıkta bulunan Sıcak Çermik, 50 santigrat derecenin üzerindeki sıcak suyuyla romatizma ve sinir hastalıklarının tedavisinde kullanılmaktadır.

Soğuk Çermik, il merkezine 17 km uzaklıktadır. 28 derece civarındaki sıcak suyu ile yine sağlık sektöründe kullanılmaktadır. Kaplıca suyu içildiğinde mide, bağırsak ve safra kesesi hastalıklarına iyi geldiği bilinmektedir.

Sivas otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Kaptan Otel Sivas
Kaptan Otel Sivas

-

Güvenilir bir yer

Temiz ve güvenilir. Çevresinde meşhur restoranlar bulunmakta.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sivas Termal Yaşam Merkezi
Sivas Termal Yaşam Merkezi

-

Odalar çok pis

Sürekli olarak elektrikler kesiliyor, gece defalarca odalarda sular kesiliyor. Hatta sabaha kadar sular kesik ve bu yüzden kokudan durulmuyor. Odalardaki TV'leri sökmüşler. Odalar çok pis, hiç temizlik yok, personel bu konuda yetersiz, eğitimsiz. Hiçbir soruna çözüm üretemiyor, cevap veremiyorlar. Başka bir sorun olsa gerek, bir Sivaslı olarak utandım. Getirdiğim misafirlerin suratını görmeliydiniz, bir daha mı, asla...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sivas Termal Yaşam Merkezi
Sivas Termal Yaşam Merkezi

-

Odalarda sular kesik

Geldiğimiz günden beri sorun, beş yıldızlı fiyatı alıyorlar ama hiçbir şey doğru dürüst çalışmıyor. Elektrikler sürekli kesiliyor. Odalarda sular kesik, klima yok ve personele bir şey sorduğunda, "ben bilmiyorum, oteli ben mi yaptım" diye fütursuzca cevap veriyor. Asla bir daha gelmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İstasyon Loft Hotel
İstasyon Loft Hotel

-

Şehrin tam merkezinde

Çok temiz, huzurlu, şehrin tam merkezinde, ev rahatlığında, güler yüzlü ve nazik bir personeli ile çok memnun ayrıldım. Bina çok huzurlu, çok mini, çok güzel bir bahçesi var. Tam bir butik otel. Sivas'taki tek adresim artık.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Sivas Otel
Royal Sivas Otel

-

Çok ilgilendiler

Çok ilgilendiler. Beğenmemek ukalalık olur. Teşekkürler herkese. Yolum Sivas'a düşerse evim gibi gideceğim yerdir.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paşabey Hotel
Paşabey Hotel

-

Klima su akıtıyor

Otel 4 yıldızı hiç ama hiç hak etmiyor. Bir daha asla kapısının önünden geçmem. 2 yıldız bile fazla. Odalar 1980 model gibi, klima su akıtıyor. Saat 5'ten sonra tüm aktiviteler kapanıyor. Vasatin altında, sakın 4 yıldıza kanmayın...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Sivas Otel
Royal Sivas Otel

-

Sıcak su yok

Müşterilerine sıcak su temin etmekten aciz bir yer burası.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (2)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sami Bey; yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Tesis içerisindeki sıcak su ve ısıtma için doğalgaz kullanılmakta olup doğalgaz kesintisi yaşandığı için kısa süreli bir sıkıntı yaşanmıştır. Siz de taktir edersiniz ki dışa bağımlı olan hatalardan dolayı elimizden bir şey gelmemektedir. 7/24 sıcak su sıkıntısının olmadığını bilmenizi isteriz. Royal Sivas Otel yönetimi olarak yaşamış olduğunuz kısa süreli sıkıntıdan dolayı sizlerden özür dileriz.

8 Ağustos 2017, Salı 16:52
Köşk Hotel
Köşk Hotel

-

Şahane kahvaltı

Sivas'ta kalınacak tek yer. Şahane kahvaltı, mükemmel konum, güler yüzlü hizmet.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Zara Hotel
Garden Zara Hotel

-

Büyük memnuniyet duyduk

Zara için büyük bir kazanç olan bu güzel projenin hayata geçirilmesinde başta işletme sahibi Ali Bey olmak üzere emeği geçenleri kutluyorum. Garden Zara Hotel'de eşimle birlikte kısa süreli konaklama fırsatımız oldu. Otel personelinin güler yüzlülüğü, hijyenikliği, rahatlığı, spor salonu, yüzme havuzu, lezzetli yemek ve kahvaltısıyla büyük memnuniyet duyduk. Herkese çok teşekkür ederiz. İyi çalışmalar.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Fatih Otel Sivas
Fatih Otel Sivas

-

Odalar çok temiz

Önce müşteri değil, önce personel, eğer personelinize iyi davranırsanız onlar da müşterilere iyi davranır. Odalar çok temiz, banyo güzel, sıcak su sıkıntısı yok. Temizlik çalışanları kibar, kendimi 5 yıldızlı otelde gibi hissettim. Beyefendi, hanımefendi diye konuşuyorlar. Böyle bir personel çalıştırdığınız için öncelikle otel sahibi beyefendiye teşekkürler. Çalışmalarınızda başarılar dilerim Fatih Otel Sivas. Tekrar yolum düşürse ilk geleceğim yer Fatih Otel Sivas'tır. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Fatih Otel Sivas
Fatih Otel Sivas

-

Odalar çok temiz

Personel güler yüzlü, odalar çok temiz, ailece kalınacak bir ortam. Kahvaltı yetersiz, çeşit eksik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Fatih Otel Sivas
Fatih Otel Sivas

-

Odaları güzel dekore edilmiş

Odaları güzel dekore edilmiş ve temiz. Civar oteller arasında fiyat olarak kalınabilecek en iyi otel diyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Fatih Otel Sivas
Fatih Otel Sivas

-

Temizlik, konfor, kahvaltı

Selam, 2016'da otele tavsiye üzerine gitmiştim, tadilattaydı. Biraz rahatsız oldum ama ne de olsa inşaat, malum 2017'de gittiğimde otelde bayağı değişlikler, ta ki personel, temizlik, konfor, kahvaltı ve fiyat da yükseltmemişler. 3 gün kaldım, gerçekten gittiğime değdi. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Fatih Otel Sivas
Fatih Otel Sivas

-

Uygun fiyata çok güzel hizmet

3 gece kaldım ve uygun fiyata çok güzel hizmet verdiklerini düşünüyorum. Personeli anlayışlı ve güler yüzlü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sivas Termal Yaşam Merkezi
Sivas Termal Yaşam Merkezi

-

Su termal su gibi değil

Beş sefer gittim, üçünde sular soğuk, personel teknik arıza deyip geçiştiriyor. Bir daha gitmeyi düşünmüyorum. Misafirlerime rezil oldum. Su termal su gibi değil, normal, on derece ılık su. Parasını verip yarım saat girip geri çıkıyoruz. Kayıtlarıma bakabilirsiniz, beş sefer geldim, hep hayal kırıklığına uğradım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Köşk Hotel
Köşk Hotel

-

Servisler ve hizmet

Otelde 24 Kasım olarak 3 gün kaldık. Servisler ve hizmet aktivitesi otel adına yakışır güzellikte. Yine de hizmet standardı, yükseltilebilir. Teşekkürler Köşk Hotel çalışanları (Tuba, Yasemin Hanım, vb.).

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Divriği Otel
Divriği Otel

-

Beklentilerimizin üzerinde

Beklentilerimizin üzerinde. Temiz, şirin. Divriği çok güzel bir yer. Tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eretna Hotel & Spa
Eretna Hotel & Spa

-

Her şey son derece iyi

Tartışmasız mükemmel bir otel... Her şey son derece iyi. Çalışanlar güler yüzlü ve yardımcı. Özellikle resepsiyonist Şeyma Hanım, otel sahibi ve müşteriler için bir şans...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sivas Termal Yaşam Merkezi
Sivas Termal Yaşam Merkezi

-

Yemekler lezzetli

Öncelikle tatil konseptine uygun inşa edilen Sivas Termal Yaşam Merkezi her amaca uygun düşünülmüş olup, ayrıca Sivas'ımızın var olan değerli su kaynağı ile hem turizme hem Sivas ilimize değer katmıştır. Başta kurucularına sonsuz şükranlarımı sunarım... Tekrar tercih eder misiniz derseniz kesinlikle evet derim. Çünkü biz insanlar ilgi, alakayı bekleriz. İşte Sivas Termal Yaşam Merkezi'nde çalışan her ayrı birim de ilgi, alaka, güler yüz, samimi içtendi. 4 gün tam pansiyon konaklama yaptım ailem ile son derece memnun ayrıldık. Ayrıca Rıdvan Bey'e ilgi, alakasından dolayı çok teşekkür ederim... Yemekler lezzetli ve sunumlar harikaydı. Buradan aşçıya emeklerinden dolayı teşekkür ederiz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sivas Termal Yaşam Merkezi
Sivas Termal Yaşam Merkezi

-

Su çok soğuk

Havuz suyu çok soğuktu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sivas Termal Yaşam Merkezi
Sivas Termal Yaşam Merkezi

-

10 numara tesis

5 gün kaldım 10 numara tesis, herhangi bir yanlış yok, personel çok çok iyi, hijyenik, tertemiz, huzurlu ortam, personele teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sivas Termal Yaşam Merkezi
Sivas Termal Yaşam Merkezi

-

Mükemmel bir hizmet

2 gün kaldım. Mükemmel bir hizmet ile karşılaştım. Her şeyi çok güzeldi. Ortama uygun olmayan kişileri güzel bir lisanla uyarı yaptıklarını da gördüm. Lütfen size ait olan şeylere sahip çıkın. Karalamak çok kolay. Yapıcı olmaya çalışın...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sivas Termal Yaşam Merkezi
Sivas Termal Yaşam Merkezi

-

Güler yüzlü personel

Evet, çamaşırları ile gidiyor insanlar ama buna termal daha ne yapsın? Hijyenik ortam için her şeyi yapıyorlar. Belli ufak tefek aksaklıklar olabiliyor. Ben 2 kez kaldım, bunların hepsi ile karşılaştım ama personel hiç de bile saygısız insanlar değil. Biraz da orada kalan misafirler oradaki eşyaları kendi evleri gibi kullansalar. Mesela fitness salonunda 1. sınıf eşyaları 5 ayda 5 senelik yapmışlar. Hobi salonundaki eşyalar kırılmış, yazık. Her zaman oradaki görevli arkadaşlar çoban gibi misafirlerin başında mı illa dursun. Orası hepimizin evi, hepimizin yüz akı (hijyen, güler yüzlü personel, A kalite hizmet) bir sorun olduğu zaman Sivas Termal Yaşam Merkezi misafirlerinin rahatlığı için seferberlik ilan ediyor. Bunun için de 2 tane birden devre mülk aldık (bu arada giden herkes görüşlerini bu sayfada paylaşsın ki eksik veya bir sorun varsa yönetim görsün, daha iyiye taşınsın, evimiz burası).

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eretna Hotel & Spa
Eretna Hotel & Spa

-

Çalışanları sıcak ve yardımcı

Kalmak için iyi, merkezde. Çalışanları sıcak ve yardımcı. Kara tavası muhteşem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sivas Termal Yaşam Merkezi
Sivas Termal Yaşam Merkezi

-

Havuzlar uygun sıcaklıkta değil

Çok çok çok kötü. Beceriksiz elemanlar, çalışmayan sauna ve buhar banyosu, çok soğuk bir havuz, çok sıcak bir termal havuz, iç çamaşırıyla havuza giren teyzeler inanın bunlar şu an aklıma gelenler, kesinlikle verilen paraya değmeyecek bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sivas Termal Yaşam Merkezi
Sivas Termal Yaşam Merkezi

-

Tertemiz odalar

Çok güzel 2 gün geçirdik ve keyif aldık. Tertemiz odalar, ilgili personel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Köşk Hotel
Köşk Hotel

-

Güler yüzlü çalışanları

Tam merkezde, her yere yakın. Süper, konforlu, güler yüzlü çalışanlarıyla mükemmel bir otel. Sivas'a geleceksiniz başka otel aramayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Köşk Hotel
Köşk Hotel

-

Personeli ve temizliği

14 Mayıs'ta Köşk Hotel'de bir gece konakladık. Otelin şehir merkezinde olması ve geniş otoparkının da olması çok büyük avantaj. Otelden çok memnun kaldık. İyi bir personeli ve temizliği, hele sabah kahvaltısı mükemmel idi. Sivas'a yolun düşer ise bence Köşk Hotel'de konaklamanızı tavsiye ederim. Köşk Hotel'e sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Fatih Otel Sivas
Fatih Otel Sivas

-

Odalar çok temiz ve konforlu

Kalınabilir, odalar çok temiz ve konforlu. Kat çalışanları kibar ve müşteriyle ilgili.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paşabey Hotel
Paşabey Hotel

-

Gerçekten temiz ve güzel

Gerçekten temiz ve güzel bir otel. 4 gece konaklama yapmak için uğradım. Benim için ilk günkü memnuniyet güzel. Bu şekilde devam etmesi düşüncesi ile tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sivas Büyük Hotel
Sivas Büyük Hotel

-

Kesinlikle süper bir yer

Sivas Büyük Hotel'de iki gece konakladık. Kesinlikle süper bir yer. Güler yüz ve temizlik mükemmel. Sivas'ta kalınacak 10 numara yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
4 Eylül Otel
4 Eylül Otel

-

Fiyat/performans mükemmel

Gerçekten güler yüzlü personeliyle bir daha Sivas'a geldiğimde kesinlikle kalacağım bir otel. Fiyat/performans mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paşabey Hotel
Paşabey Hotel

-

Otel çok güzel

Otel çok güzel, karşılama çok güzel. Çalışanlar çok efendi ve güler yüzlü. Lakin restoranda kendini bilmezin biri var ki, bu güzelim otelin adına göre biri kesinlikle değil. Sen kalk onca km yol gel, kendini bilmezin biri kalksın bütün o yorgunluğun üzerine kalan enerjini de o tüketsin. Bir daha yol kenarında aracımın içinde kalırım, buraya gelmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Fatih Otel Sivas
Fatih Otel Sivas

-

Kahvaltı süper

Ben ilk defa Sivas'a geliyorum. Tesadüf buldum. Fiyat olsun odalar olsun hele de kahvaltı süper. Çalışanlar çok ilgili, harika. Herkese tavsiye ederim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sultan Hotel Sivas
Sultan Hotel Sivas

-

Süper bir yer

Süper bir yer, kaliteli yemekler ve güzel insanlar. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Buruciye Hotel
Buruciye Hotel

-

Nezih bir otel

Teras katında roof bar var. Kesinlikle Sivas şartlarında bulunabilecek en güzel hatta tek alkollü mekan. Kara kavurması kesinlikle denenmesi gereken nezih bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Fatih Otel Sivas
Fatih Otel Sivas

-

Personel ilgili

Kalınabilinir ancak odalar çok temiz değil, banyo kötü. Kahvaltı güzel. Personel ilgili.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Buruciye Hotel
Buruciye Hotel

-

Mükemmel

Mükemmel bir otel, ilgi mükemmel ve rahat.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eretna Hotel & Spa
Eretna Hotel & Spa

-

Sıcak bir atmosfer

Yıldızların hakkını fazlası ile veriyor. Çok beğendim. Güler yüzlü personel, pırıl pırıl odalar, sıcak bir atmosfer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eretna Hotel & Spa
Eretna Hotel & Spa

-

Sivas'taki en kaliteli otel

Her şeyiyle 4/4'lük. Bu güzel oteli Sivas'a kazandıran işletmecilerini tebrik ederim. Sivas'taki en kaliteli otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paşabey Hotel
Paşabey Hotel

-

Huzurun kıyısında bir otel

Huzurun kıyısında bir otel, sakinlik dinginlik hepsi burada.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Köşk Hotel
Köşk Hotel

-

Temiz ve ucuz

Temiz ve ucuz. Daha ne olsun

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Köşk Hotel
Köşk Hotel

-

İlgili çalışanlara sahip

Anadolu'da mini barı olan nadir otellerden. Ancak içecekler sınırlı. Çalışanlarının ilgili oluşu ve temizliği çok iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Köşk Hotel
Köşk Hotel

-

Gördüğüm en kaliteli tesis

Bu otelde gördüğüm kaliteyi başka otellerde görmedim. Harika çok memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sivas Büyük Hotel
Sivas Büyük Hotel

-

On numara, beş yıldız

Otel odaları klimalı ve gayet de temiz, güleryüzlü personeliyle tam olarak Sivas'ta bence on numara 5 yıldız diyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sivas Büyük Hotel
Sivas Büyük Hotel

-

Sivas'ta üzerine yok

Güler yüzlü ilgili personeli, enfes tatlarıyla Sivas'ta üzerine yok! Düğünümüz de burada olmuştu, mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sivas Büyük Hotel
Sivas Büyük Hotel

-

Yatağı çok konforlu

Otelin yatağı çok konforlu. Yatar yatmaz uyuyor insan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)