Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gazipaşa Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Gazipaşa Otelleri

Gazipaşa için {{ (filteredHotels).length}} / 4 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Gazipaşa Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Kale ve şehir kalıntıları, tertemiz deniz ve kumsalları ve bozulmamış doğasıyla turizm bakımından önemli bir potansiyele sahiptir Gazipaşa
Gazipaşa, Antalya'nın kıyı ilçelerinden biridir. Şehir merkezine 180 kilometre uzaklıkta yer alan ilçe Gazipaşa Ovası üzerine kuruludur. Alanya ile komşu olan Gazipaşa, Akdeniz kıyısına paralel şekilde uzanır.

Antalya Gazipaşa konum olarak da oldukça ideal bir yerdedir. Antalya-Mersin karayolu üzerinde yer alması ilçeye ulaşımı kolaylaştırır. Aynı zamanda 2010 yılında hizmete giren Gazipaşa Havaalanı da ilçeye ulaşımın kolaylaşmasında çok büyük bir önem arz etmektedir.

Toroslarla çevrili Gazipaşa Ovası üzerine kurulu olan ilçe birçok doğal güzelliğe sahiptir. 50 kilometre uzunluğunda bir kıyı şeridine sahip olan Antalya Gazipaşa yaz turizminin hareketli geçtiği yerlerden biridir. Sahil şeridinin büyük kısmı kumsal olan Gazipaşa'da denize girmek için birçok yer mevcuttur.

Aynı zamanda Akdeniz bölgesindeki diğer yerler gibi Gazipaşa da eski bir yerleşim yeridir. Bu nedenle ilçe ve çevresinde gezip görülebilecek tarihi eserler ve şehir kalıntıları vardır. Selinus Antik Kenti, Lamus Kenti, Altıkapı Hanı, Bıçkıcı Manastırı ve Macar Öreni görülebilecek yerlerden bazılarıdır.

Antalya Gazipaşa yaz turizminin yoğun geçtiği tatil bölgelerinden biridir. Antalya Gazipaşa'daki oteller genellikle 3 ve 4 yıldızlı tesislerdir. Bunların dışında apart otel ve pansiyon da bulmak mümkündür.

Antalya Gazipaşa otelleri ilçe merkezinde ve sahilde yer alır. İlçe merkezi kıyıdan 3 kilometre kadar içerdedir; bu nedenle eğer merkezdeki bir otelde konaklarsanız denize yürüyerek veya merkezden kalkan dolmuşları kullanarak gidebilirsiniz.

Bölgedeki diğer tatil yerlerine göre yaz aylarında daha sakin olan Antalya Gazipaşa'daki oteller yılın yorgunluğunu ve stresini atmak isteyen misafirlerini bekliyor...

Toroslarla çevrili Gazipaşa, upuzun sahil şeridi ve doğal güzellikleri ile ziyaretçilerine güzel bir tatil vaadediyor.
Antalya-Mersin karayolu üzerinde bulunan kıyı ilçelerinden biridir Gazipaşa. Merkezi konumu, ulaşımın kolaylıkla yapılabilmesi sayesinde tatilcilerin sıklıkla tercih ettikleri yerlerden biridir. Bunun yanı sıra ilçede 2010 yılında kullanıma açılan Gazipaşa Havaalanı bölgenin cazip hale gelmesine büyük katkı sağlamıştır.

Antalya Gazipaşa, bölgedeki diğer tatil yerlerinden farklı bir atmosfere sahiptir. Kalabalıktan uzak, daha sakin bir tatil geçirmek isteyenler tercih eder Gazipaşa'yı. Sahip olduğu doğal güzellikler, tarihi eserleri ve ören yerleri ile 50 kilometrelik uzun sahil şeridi Antalya Gazipaşa'nın önemli bir turizm bölgesi olmasını sağlamıştır.

Özellikle son 10 yılda turizmdeki ilerleme ile Antalya Gazipaşa'ya yatırımlar artmış, ilçeye çeşitli konaklama tesisleri ve oteller açılmıştır. Gazipaşa'daki oteller hem sahilde hem de ilçe merkezine yakın konumda bulunur. İlçe merkezinin denize yakın olması merkezde konaklamayı da cazip hale getirmiştir.

Antalya Gazipaşa'daki oteller çeşitli hizmet ve olanaklar sunar tatilcilere. İlçede genellikle 3 ve 4 yıldızlı oteller bulunur. Bu tesislerin yanı sıra dilerseniz apart otellerde ve pansiyonlarda da konaklama imkanınız vardır.

Gazipaşa'daki otel ve konaklama tesislerinin fiyatları sezona göre farklılık göstermektedir. Yaz aylarında, özellikle temmuz ve ağustos aylarında fiyatlar daha yüksektir. Genel fiyat aralığına baktığımızda ise Antalya Gazipaşa otellerinde 2019 fiyatlarının 70 TL ile 200 TL arasında değiştiğini görüyoruz.

Eğer tatilinizi Antalya'da sessiz ve kalabalıktan uzak bir yerde geçirmek istiyorsanız Gazipaşa sizin için en ideal yerlerdendir.

Gazipaşa Hakkında
Antalya'nın 180 km doğusunda Akdeniz kıyısında ova üzerine kurulmuştur Gazipaşa. Komşuları ise doğusunda Anamur, kuzeydoğusunda Ermenek, kuzeyinde Sarıveliler ve batısında Alanya.
Kıyı şeridi 50 km olan Gazipaşada denize girmek, güneşlenmek için mekan bulmakta hiç de zor olmuyor haliyle. Yarısı kumsal, yarısı da kayalıkların arasında müthiş koylar Gazipaşa kıyılarının.

Gazipaşa nüfusu 2000 genel nüfus sayımına göre 44541'dir. Bunun 16536'sı ilçe merkezinde, 28005'i ise kasaba ve köylerde yaşamaktadır.

Tarihi MÖ 2000li yıllara uzanan Gazipaşa'nın ilk sakinleri Hititlerin bir kolu olan Luvilerdir. Yunanlılara, Romalılara, Selçuklulara, Karamanoğullarına da ev sahipliği yapan Gazipaşa Osmanlı Döneminde Fatih Sultan Mehmet'in Kaptan'ı Deryası Gedik Ahmet Paşa tarafından Alanya'nın fethinden 2 yıl sonra 1472de Karamanoğlu Beyliği'nden alınarak Osmanlı hakimiyetine dahil etmiştir. O zamanki adı Selinti olan Gazipaşanın ünlü Gezgin Evliya Çelebinin Seyahatnamesinde şu şekilde bahsi geçmektedir: "XVIII. yy'da Selinti kazası, İçel (Mersin) sınırları içerisinde Silifke Sancağı'na bağlı 26 köyü olan ve yıllık 80 akçe vergi veren bir kazadır. Deniz kenarında bakımlı cami ve evler ile yemyeşil dağlara sahiptir. Kıbrıs'a 70 mil uzaklıkta iskelesi vardır."

Gazipaşalılar çok şanslı, öyle bir doğaya sahip ki burası kuru tarım, küçük el sanatları, ticaret, ormancılık, hayvancılık, seracılık, balıkçılık ve son zamanlarda giderek gelişen turizmle geçimlerini sağlayabilmektedirler. Bu kadar çeşitlilik her yere nasip değil, takdir buyurursunuz.

Gazipaşa pek çok çeşitte yetiştirilen meyveleri ile ünlü bölgenin tarım merkezlerinden biridir. Lezzetli muzların yetiştirildiği muz bahçeleri tarihi M.Ö. 2000 yıllarına kadar uzanan Selinus ve Iotape antik kentlerinin içlerine kadar uzanmaktadır.

Yalan Dünya Mağarası başta olmak üzere tarihi kale ve şehir kalıntıları, tertemiz deniz ve kumsalları, bol yeşil ve oksijenli yaylaları, özetle bozulmamış doğasıyla turizm bakımından çok büyük bir potansiyele sahiptir Gazipaşa. Gazipaşa ulaşımı kolay bir konumdadır. Gazipaşa'nın çevre il ve ilçelerle düzenli karayolu bağlantısına sahip olması, Mersin -Antalya karayolu üzerinde olması, günün her saati bu güzergahtan ulaşımı mümkün kılmaktadır. Ayrıca Alanya bağlantılı deniz yolu ile de mümkündür ulaşım. İlçe yat limanı deniz yolu alternatifini arttırmakta, Gazipaşa Havaalanı havayolu ulaşımını da mümkün kılmaktadır. Bazı il ve ilçelere mesafesi ise şöyledir Gazipaşanın: Gazipaşa -Antalya 180 km, Gazipaşa -Alanya 40 km, Gazipaşa- İstanbul 950 km, Gazipaşa- Mersin 360 km, Gazipaşa- Ankara 650 km, Gazipaşa - Anamur 81 km.

Akdeniz güzeli Gazipaşada tatil yapmak isterseniz, Gazipaşa otel fiyatlarını inceleyip, biran önce Gazipaşa Otel rezervasyonunuzu yaptırmanızı tavsiye ederim. Kesenize ve kafanıza uyan Gazipaşa Apart Otellerinden birinde, bir Gazipaşa Butik Otelinde, bir Gazipaşa Pansiyonunda veya bir Gazipaşa Otelinde geçirebilirsiniz tatilinizi.

Gazipaşa otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
28
8
0 (850) 600 11 31
Delfin Hotel Gazipaşa
Delfin Hotel Gazipaşa
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Ben bu sene gazipaşa meslek yüksek okulunda okuyacam otelinde apart oda kiralalma var mı

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
28
10
0 (850) 600 36 51
Grand Akça Otel
Grand Akça Otel
Yat Limanı Karşısı,Selinus Plajı
Alanya / Antalya
Türkiye

-

İyi günler, şuanda otelinizdeyim. Aile boyu memnun kaldık. Yarın ayrılacak olmanın hüznü var. Keşke daha fazla kalabilseydik. Muhafazakâr aileler için tavsiye ederim. Bayanlar havuzu çok güzel. Kenarları kapalı, üstü açık güneşlenme imkanınız var. Rahat hareket edebiliyorsunuz. Animasyoncularda Ayyüce Hanım'a ve arkadaşına ve diğer otel çalışanlarına teşekkür ederim. Güler yüzlü olmaları ve yardımsever olmaları çok hoş. Şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
28
10
0 (850) 600 36 51
Grand Akça Otel
Grand Akça Otel
Yat Limanı Karşısı,Selinus Plajı
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Ben otelden dün geldim. Çok memnun kaldık ailece. Yemekler de güzeldi. Özellikle otel personelleri güler yüzlü idi. Yemekhanede çalışanlar çok ilgiliydi. Bayanlara ait yapılan aktiviteler iyiydi. Özellikle buradan animasyon yapan Ayyüce ve Ayfer'e çok teşekkür ediyorum. Çok saygılı kızlardı. Sadece memnun kalmadığım tekne turu. Mümkünse onu yapmasınlar. Tekrar otel çalışanlarına teşekkür ederim. İnşallah seneye yine gideriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
28
10
0 (850) 600 36 51
Grand Akça Otel
Grand Akça Otel
Yat Limanı Karşısı,Selinus Plajı
Alanya / Antalya
Türkiye

-

23 Temmuz 2018 tarihinde bir hafta kaldım ve çok memnun kaldım. Güler yüzlü personel, animasyon, yiyecek ve içecek, güzel denizi çok tuzlu ama sorun değil çünkü Akdeniz zaten böyle. Deniz ayakkabısı kullanmak gerekli. Onun dışında hiç bir sorun yok. Tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
28
10
0 (850) 600 36 51
Grand Akça Otel
Grand Akça Otel
Yat Limanı Karşısı,Selinus Plajı
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otel ailelere göre çok iyi, fiyatına göre çok uygun bir otel. Yemekleri temiz ve çok güzel. Özellikle çocuğu olanlar için tavsiye ederim ama gençlere göre bir otel değil. Biz akşamları yapacak bir şey bulamadık. Kadınlar matinesi dışında hiçbir şey yok. Onun dışında çalışanlar saygılı, her şeyden uzak tatil yapmak isteyenler için ideal.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
28
10
0 (850) 602 49 72
Özyiğit Otel
Özyiğit Otel
Cumhuriyet Mahallesi Ulusal Egemenlik Bulvarı No:105
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Antalya Gazipaşa'da kalınabilecek 5 yıldız konforunda en iyi otel. Personeliyle sahibiyle ve kusursuz hizmetiyle 10 numara diyebilirim. Odalar çok temiz ve düzgün kahvaltı süper ikram bol, yani herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
28
10
0 (850) 600 36 51
Grand Akça Otel
Grand Akça Otel
Yat Limanı Karşısı,Selinus Plajı
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Şunu söylemek isterim ki otel şahane bir otel. Özellikle ailelere göre en iyi otel. Otelde İslamiyet'e çok özen gösteriyorlar, hiçbir yerde bu kadar özeni bulamazsınız. Yemeklere gelince de yemekler süper. Hiçbir zaman bu kadar çok yemedim diyebileceğiniz kadar güzel. Otel odaları da mükemmel, tüm temizliği olsun, konforu olsun şahane, banyo temizliği, vs. çok temizdi. Animasyon ekibi ise ayrı güzel. 2 aile gittik, çocuklar da çok eğlendi, herkese teşekkürler. Eğer İslami aile oteli arıyorsanız hiç düşünmeden gideceğiniz tek yer burası.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
28
8
0 (850) 600 36 51
Grand Akça Otel
Grand Akça Otel
Yat Limanı Karşısı,Selinus Plajı
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Merhaba, ben iki kızımla beraber ekim ayında oradaydım. Ödediğim paraya göre çok daha iyi bir hizmet aldık. Personel çok güler yüzlü, yemekler gayet güzeldi, fazlası vardı azı yoktu diyebilirim. Yemeklerde bol bol et vardı. Her gün balık ızgara, köfte ızgara, vs. Ben et yemememe rağmen benim için bol bol da yeşillik ve meyve vardı, hiç sıkıntı çekmedim. Kahvaltı da bol çeşitliydi. Deniz ve kumsal süperdi, ben daha önce beş yıldızlı otele de gittim ama plajında bikinili insanlar doluydu, karma plajları vardı, biz çok rahatsız olmuştuk orada. İyi ki burayı tercih etmişiz dedik. Kumu çok güzel, harika, bayanlar havuzu da güzel, biraz daha büyük olsa daha iyi olurdu ama yerleri, havuz personeli de kibar hanımlardı. Animasyon süperdi. Hele çocuk diskosuna bayıldık. Sınırsız içecek sahilde, havuz başında, her yerde var. Saat 2'den sonra gözleme, beşte çay, pasta, daha ne olsun? Biz tekrar gitmeyi düşünüyoruz Kısmet olursa. Her yer çok sakin, tam kafa dinlemelik bir yer. Tabi ki ufak tefek eksiklikler var ama otel daha çok yeni, eksiklikleri gidermeye çalışıyorlar müşterilerin istekleri doğrultusunda. Ben bütün personele teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
28
10
0 (850) 600 36 51
Grand Akça Otel
Grand Akça Otel
Yat Limanı Karşısı,Selinus Plajı
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Merhabalar, ben tatilimi daha bugün bitirdim, dönüyorum. Otel yeni bir otel olmasına rağmen personelleri güler yüzlü ve çalışkan. Temizlik çok iyi. Yemekleri çok iyi. Her öğünde kırmızı et, beyaz et, balık çıkıyor ve yemekler çok lezzetli. Sahil pırıl pırıl. Deniz bazen dalgalı olabiliyor. Buna otelcinin yapacağı hiçbir şey yok. Verdiğim paranın kat kat üstünde bir hizmet aldım. Otelde konaklayan diğer misafirlerde benimle aynı şekilde düşünüyorlar. Yüksek rakamlar ödeyip de 5 yıldızlı otellerde kalıp sıkıntı çekmenin bir anlamı yok. Daha düşük rakamlara daha kaliteli hizmet almak istiyorsanız Grand Akça Otel'i kesinlikle tavsiye ederim. İllaki memnun kalmayan insanlar olabilir. Bu da beklentiyle alakalı diye düşünüyorum. Ramazan'da gecelik kişi başı 70 TL verip de 250 TL'lik hizmet aldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
28
4
0 (850) 600 36 51
Grand Akça Otel
Grand Akça Otel
Yat Limanı Karşısı,Selinus Plajı
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Personel genç ve güler yüzlü, odalar güzel. Fakat yemekler iyi değil. Deniz temiz değil. Sahil çakıllı ve hemen derinleşiyor. Çaylar kötü. İşletme sahibi maliyeti düşürmek için restorana kıymış. Güllacın içinde bile yer fıstığı çıktı. Kırmızı et eser miktarda, her şey tavukla yapılmış. İslim kebabını bile tavukla yapmışlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
28
10
0 (850) 600 36 51
Grand Akça Otel
Grand Akça Otel
Yat Limanı Karşısı,Selinus Plajı
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Şu an da otelden yazıyorum. Ailemle 5 gecelik geldik. Bugün 3. gecemiz. Otelde temizlik üst derece, çok önem veriliyor. Yemekler bol çeşitli ve lezzetli. Salatalar, tatlılar bol bol, çeşitli. Odalar da her gün temizleniyor, siz isterseniz tabi. Odanızdaki kül tablası bile temizleniyor, daha ne olsun? Buraya gelip kalan bir daha gelip kalmak istiyor. Biz çok memnun kaldık, siz de kalırsınız. Ama fazla beklenti içinde olanlar çıkıyor. Yemeği de ağzımıza yedirecek değiller herhalde. :)) Bazıları oteli haksız yere eleştiriyor, inanmayın. Yok kaşık kirliymiş, yok kuyu kebabı çıkmamış. :) İyi bir de ağzına kaşıkla yedirselerdi. :))))) Neyse, tavsiye ediyorum. Gelip, görün, bana hak vereceksiniz. Saygılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
28
2
0 (850) 600 36 51
Grand Akça Otel
Grand Akça Otel
Yat Limanı Karşısı,Selinus Plajı
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Bence çok vasat bir otel. Ancak 3 yıldız ayarında bir yer. Yemekler 10 üzerinden ancak 2, tatlılar ancak 1, çaylar 3, odalar yeterli, insan maliyeti ucuzlatmak adına güllaca da yer fıstığı koyar mı? Tavsiye üzeri gelmiştim. Çok pişmanım. Her otelde ücretsiz olan masa tenisi bile 5 TL imiş. Havuzlar çok küçük.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
28
10
0 (850) 600 36 51
Grand Akça Otel
Grand Akça Otel
Yat Limanı Karşısı,Selinus Plajı
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Çok güzel bir otel, 4 yıldızlı hotellerden çok farklı. Çok yakın bir zamanda 5 yıldızlı olur. Her şey dörtdörtlük, yemekler çok güzel, çeşit çok fazla. Her akşam farklı bir ızgara. Verdiğimiz parayı hak ediyor. Animasyon ekibi harika. 5 gece kaldık, çok eğlendik. Teşekkürler Grand Akça Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
28
2
0 (850) 600 36 51
Grand Akça Otel
Grand Akça Otel
Yat Limanı Karşısı,Selinus Plajı
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Kumsal bakımsız, merkeze, çarşıya uzak, yemekler kötü. Ne yazık ki ilgi yetersiz ve klima yok lobide.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
28
2
0 (850) 600 36 51
Grand Akça Otel
Grand Akça Otel
Yat Limanı Karşısı,Selinus Plajı
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Yaklaşık 2 gün önce döndük Grand Akça Otel'den otel kelimesini dahi haketmeyen bir pansiyon, ticarethane mantığı güden misafir değil de müşteri gözüyle bakan sudan sabuna para isteyen bir otel. Otel rezervasyonunu internetten yeni bir otel olduğu cazip gelerek rezervasyon yaptık, 4 bayan arkadaş gittik ama tam bir fiyaskoydu. 5 gün boyunca mecburiyetten dayandık otelin Alanya ile alakası yok, çok sapa bir yerde, dağlık Haziran ayı olmasına rağmen buz gibi bir yer, Alanya ile arasında rahat 10 derece fark var. Gelelim yemeklere tam bir hayal kırıklığı, asla et yemeği çıkmıyor, devamlı hindi çıkıyor, akşam yemeklerinde çeşit yok, lezzet asla yok, öğlen yemeklerine de akşamdan kalan yemeklerin üzerine kaşar falan koyup servis ediyorlar, denizi çok dalgalı, asla girilmiyor ve birden derinleşiyor. Odalarda ranza var merdiveni yok çıkmak imkânsız. İki kat sandalye koyup bir kişiyi çıkarıyorsun eziyetle ve odalar çok ses geçiriyor, bütün sesler sabit duyuluyor. Kısaca asla otel değil bir pansiyon, paranıza yazık etmek istemiyorsanız gitmeyin!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
28
10
0 (850) 600 36 51
Grand Akça Otel
Grand Akça Otel
Yat Limanı Karşısı,Selinus Plajı
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otel diğerleri gibi değil muhteşemdi, yemekleri lezizdi, her şeyi ayrı bir güzeldi, Allah bir daha nasip eder inşallah ve herkese de öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
28
10
0 (850) 600 36 51
Grand Akça Otel
Grand Akça Otel
Yat Limanı Karşısı,Selinus Plajı
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Sakin bir ortamda aile oteli arayan için birebir. Yemekleri süper, personeli güler yüzlü ve odaları her gün temizleniyor. Çocuklu ailelere gönülden tavsiye ederim. Bu yaz için rezervasyonumuzu yaptırdım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
28
6
0 (850) 600 36 51
Grand Akça Otel
Grand Akça Otel
Yat Limanı Karşısı,Selinus Plajı
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Şunu söyleyebilirim ki otel yazıldığı gibi kötü değil. Yemekler muhteşemdi, animasyonlar güzel, denizi çok ılık, evet dalga var ama o da normal. Odaları çok güzel. Sadece kadınlar kompleksindeki havuz çok soğuk ve plajlara havlu verilmiyor. Herkes kendi havlusunu getirmesi gerekiyor. Personal muhteşem, çok yardımseverler. Herkesin gitmesini tavsiye edebilirm... Biz bir hafta kaldık üç çocukla. Çocuklarım çok beğendi, hiçbir problem olmadı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
28
4
0 (850) 600 36 51
Grand Akça Otel
Grand Akça Otel
Yat Limanı Karşısı,Selinus Plajı
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Memnun kalamadım. Hem de hiç, yemekler çok lezzetsiz, midemi bozdum. Havuzlar küçük, odalardaki klimayı açmasan duramıyorsun, açsan kafana doğru başın ağrıyor. Sauna bayanlara yok, buhar banyosu ve bayanların kapalı havuzu yok. Ayrıca arada istirahat için odama çıktığımda havuz başından gelen son ses müzik de rahatsız ediyor. Deniz dalgalı ve taşlı, hemen derinleşiyor, otelde çalışanlar çok iyi, ayağına içecekleri getiriyorlar ama tabaklardaki hiç yenilmemiş tüm muzları, erikleri çöpe attılar gözümüzün önünde ona çok üzüldüm israf had safhada ben sıkıldım mutlu olamadım burada.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
28
2
0 (850) 600 36 51
Grand Akça Otel
Grand Akça Otel
Yat Limanı Karşısı,Selinus Plajı
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otelden yazıyorum, olumsuz bütün yorumlar doğru, yemekler, odalar, havuzlar her şey olumsuz, elindeki yıldızlar da kaybolur bu gidişle, giriştiniz bir işe en iyisini yapın. Ya da bırakın, tatilimiz tatil değil pişmanlıkla geçti. :((

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
28
2
0 (850) 600 36 51
Grand Akça Otel
Grand Akça Otel
Yat Limanı Karşısı,Selinus Plajı
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Muhafazakar olması nedeniyle tercih ettik, fakat çok pişman olduk! Çalışanlar sanki zoraki çalışıyorlar ve aşırı suratsızlar, bu kadar da olmaz! Yemekler zaten çok az çeşit, salatalar süslenmiş gösteriş hakim. İsraf dersen haddinden fazla, yeri çok ters yerde, arabasız gidersen rezil olursun o kadar yani. Çocuklar için sıcak süt bile yok, otel yetkilileri çocukların fazla olduğunu söylüyorlar ama çocuklar için sadece küçücük parktan başka bir şey yok. Daha neler anlatayım. Paranla rezillik, başka bir şey değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
28
6
0 (850) 600 36 51
Grand Akça Otel
Grand Akça Otel
Yat Limanı Karşısı,Selinus Plajı
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Tam kafa dinleme yeri. Süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
28
4
0 (850) 600 36 51
Grand Akça Otel
Grand Akça Otel
Yat Limanı Karşısı,Selinus Plajı
Alanya / Antalya
Türkiye

-

23-27 Haziran'da orada tatil yaptım. Telefonda ödeme yapana kadar sorduğunuz her soruya olumlu yaklaşıyorlar. Telefonda rezervasyon görevlisi Aynur Hanım otel girişlerinin 12:00'de olduğunu söylüyor, otele gelince sözleşmede 15:00 olduğu ve erken girersek öğlen yemeği ücreti ödememiz gerektiği belirtilerek ücret talep ediliyor. Aynı sözleşmede erken girişlerde sadece sabah kahvaltısı ücreti ödeneceği yazdığını söyleyince laf geveliyorlar. Benimle telefonda görüşen Aynur Hanım ile görüşmek istiyorum deyince kendisinin Kayseri şubesinde çalıştığını söylüyorlar. Ama otelde kaldığımız sürede öğreniyorum ki Aynur Hanım hemen yan odada bulunuyor. Bu durum orada kalanların çoğunun başına gelmiş. Bir de 2 bayana otogardan servisimizle alacağız deniyor otogara gelince bizim servisimiz yok taksi tutun ücretini öderiz diyorlar. Ama gelince taksi ücretini filan ödemeyi kabul etmiyorlar. Sular tuzlu akıyor. Yemek masalarında kürdan bile yok. İnternet iki gün hiç yoktu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
28
10
0 (850) 600 36 51
Grand Akça Otel
Grand Akça Otel
Yat Limanı Karşısı,Selinus Plajı
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otelde bir hafta konakladık ve memnun kaldık. Özellikle çocuklarım oteli çok sevdi, kalışımızı uzattırdık. Yemek konusunda diğer arkadaşa katılamıyorum malesef, ben gayet memnun kaldım yemeklerden. Yemek degiştirme sırasında bir bekleme oluyor ama bu çok doğal bir şey. Yönetimin bunda bir suçu olduğunu düşünmüyorum. Genel olarak en hoşumaza giden kısım otelin sahiliydi, çok güzel ve huzurlu bir sahildi. Seneye yine tercih etmeyi düşünüyorum bu oteli. Saygılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
28
8
0 (850) 600 36 51
Grand Akça Otel
Grand Akça Otel
Yat Limanı Karşısı,Selinus Plajı
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Evet, tesis ile deniz arasında bir patika yol var ama 20 metre ya var ya yok arkadaşlar. Ama deniz süper... Şahin, Bera, Adenya, Familia, Burç Club bunların hiçbirinde böyle plaj yok. Yemekler öğlenleri orta şeker, ama akşamları süper. Tatlılar çok iyi, gözleme süper. Tekrar gideceğim bir tesis. Temizlik güzel, her şey ışıl ışıl, zaten verdiğim paraya bakarsan hizmet iyi...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
28
2
0 (850) 600 36 51
Grand Akça Otel
Grand Akça Otel
Yat Limanı Karşısı,Selinus Plajı
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Otelle arasında yol var, sahile yürümeniz gerekiyor. Yemekler paso tavuk ve hindi et, bir kez köfte çıkmıştı onu da herkes alamadı. Çalışanlar iyi niyetli ama yoğunluktan ilgilenecek vakitleri kalmıyor. Bir de rezervasyon yaparken dikkat edin, deniz manzaralı dersiniz ama dağ manzaralı alabilirsiniz. Tercih ettiğim için pişmanım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
28
10
0 (850) 600 36 51
Grand Akça Otel
Grand Akça Otel
Yat Limanı Karşısı,Selinus Plajı
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otelde geçen hafta kaldık ve çok memnun kaldık ailecek... Herkese kesinlikle tavsiye ederim. Her şey çok güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
28
10
0 (850) 600 11 31
Delfin Hotel Gazipaşa
Delfin Hotel Gazipaşa
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Temiz ve sessiz bir otel. Denize yakın. Çok memnun kaldık. Kafa dinlemek isteyenlere önerilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)