Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Ağva Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Ağva Otelleri

Ağva için {{ (filteredHotels).length}} / 95 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Ağva Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

İstanbul'un doğa ve denizle iç iç olduğu yerde dört mevsim konuklarını ağırlayan Ağva otelleri kusursuz bir hizmet anlayışına sahip. Ağva otel fiyatları da belli etkenlerden dolayı yıl boyunca farklılık göstermektedir.
Ağva, İstanbul'un Anadolu Yakası'nda yer alan tatil merkezi Şile'nin en sevilen bölgesidir. İstanbul'a 95 km. mesafede yer alan Ağva'yı, konuklar hafta sonu ya da günübirlik konaklamalar için çoğunlukla tercih ediyor. Ancak yaz sezonunda havaların ısınması ile uzun tatillerde güneye gidemeyenlerin ilk tercihi yine Ağva olmaktadır.

Ağva, içinden geçen Göksu nehri, tertemizi denizi ve yemyeşil doğası ile gelenlerin doğaya karışabilecekleri birçok aktiviteye sahiptir. İstanbul'dan ulaşım imkanlarının da kolaylığı Ağva'yı cazip kılan başlıca etkenlerden sadece biridir.

Ağva otelleri; çok büyük tesisler yerine daha küçük, butik ve samimi tesislerden oluşmaktadır. Özellikle butik otel kısmında oldukça konforlu ve modern tesisler göze çarpmaktadır.

Soğuk kış günlerinin ardından yaz sezonuna hazır olan Ağva otelleri tüm tatilciler ve gezginler tarafından incelenmeye başlandı bile. Ağva otelleri ise restore edilerek yenilenmiş konaklama birimleri ve güncellenmiş 2019 Ağva otel fiyatları ile konuklarına kapılarını açmaktadır.

Ağva otelleri çoğunlukla nehir kıyında ya da denize yakın mesafelerde sıralanmaktadır. Hemen hemen hepsinin açık yüzme havuzu vardır. Romantik otel kategorisine de girecek kalitedeki tesislere ev sahipliği yapan Ağva otelleri, ahşabın doğallığını kullandıkları konaklama birimlerinde jakuzi ya da küvet vardır. Kış sezonunda da konuklarına ağılayan Ağva otellerinin şömine başında yapılan dost sohbetleri vazgeçilmezler arasında. Bahar aylarının güzellikleri ise tarif etmekle anlatılmaz. Çünkü bahar aylarında doğanın bütün renklerine Ağva'da tanıklık edebilirsiniz.

Ağva otel fiyatları da kendi arasında farklılık göstermektedir. Bu farklılıkları sayacak olursak; tesisin bulunduğu konum, misafirlerine sunmuş olduğu imkanlar ve olanaklar ile mevsimsel etkiler. Mevsimsel etkiler ise yaz sezonunda tatilin de başlaması ile Ağva otel fiyatları kış ve bahar aylarına göre belli bir miktar artmaktadır. Bu artışta yaz aylarında Ağva otellerine olan ilginin artması da etkili olmaktadır.

Bayram tatilleri ve yaz sezonunda neredeyse tam doluluk oranına ulaşan Ağva otelleri için erken rezervasyon yaptırmak önemlidir. Ayrıca erken rezervasyon yaptırarak kampanyalı Ağva otel fiyatlarından da faydalanabilirsiniz.

Bu sayfada 2019 Ağva otel fiyatları tek tek listelenmektedir. Bu listeden bütçenize en uygun tesisi seçerek iletişime geçebilir ve ön rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Son yıllarda en çok heyecan uyandıran rotalardan olan Şile Ağva'da, 2019 yaz tatiline ısınma turları şimdiden başladı...
Kış boyunca özlemi çekilen güneşli günler yaklaşırken, gezginler Ağva otellerini araştırıyor. Ağva otelleri ise restore edilmiş yeni yüzleri, güncellenmiş 2019 Ağva otel fiyatları ile misafirlerini bekliyor.

Bir zamanlar Ceneviz kolonisi olan şirin balıkçı kasabası Ağva, Çanak ve Göksu dereleri arasında yer alıyor. 2 kilometreyi aşan uzun sahili ve çiçekli ağaçların süslediği patikalarla gezginlere farklı dinlenme alanları sunuyor Şile Ağva. Kiralayacağınız bir tekne ile deniz ya da dere gezintisi de aklınızda bulunması gereken bir diğer seçenek.

Ağva otel fiyatları 2019 yılında da birçok seçenek sunuyor tatilcilere. Konfor çeşitliliği ile her kesime hitap eden Şile Ağva otelleri, 2019 Ağva otel fiyatları ile de her bütçeye hitap etmeyi başaracağa benziyor...

Şile Ağva'nın hiç değişmeyen simgeleri olan ünlü Gelin Kayası, Kilimli Koyu ve yakın çevredeki Ağva mağaraları kendilerini gezginlere tanıtmak için havaların biraz daha ısınmasını bekliyor...

Ağva Hakkında
Ağva'ya gelmeden, yemyeşil yollarında başlayacak tatiliniz. Bu cennetten uzaklaştıkça, aklınız Ağva'nın pırıl pırıl doğasında kalacak.
Ağva son yıllarda sıkça adını duyduğunuz bir belde değil mi? İstanbul ili, Şile ilçesine bağlı ama bu büyük şehre bir o kadar da uzak... Ağva'ya özellikle hafta sonlarında şehrin karmaşasından kaçmak isteyenler ilgi gösteriyor. İstanbul'a yakınlığı, muhteşem doğası, kumsalı, denizi, yürüyüş alanları, gelişen otel ve pansiyonculuğuyla Ağva, bu ilgiyi hak ediyor.

Ağva, Hititler, Frigler, Romalılar ve Osmanlılar gibi birçok uygarlığın geçiş yeri olmuş bir belde. M.Ö. 7. yüzyıla uzanan tarihin kalıntılarına, Ağva'ya bağlı civar köylerde rastlamak mümkün. Kalem Köy'de Romalılara ait kilise kalıntıları ve mezar taşları, Hacıllı Köyü'nde, 3. yüzyıl sonu - 4.yüzyıl başlarında bulunan Gürlek Mağarası, Hisar Tepe'de bulunan kale kalıntısı, Sungurlu mahallesindeki dağ değirmeni önemli buluntular. Ağva'ya 14. yüzyılın ikinci yarısında Konya, Karaman ve Balıkesir'den gelen Türkmen boyları yerleşmiş. Bugünkü Ağvalılar da aynı Türkmen boylarının çocukları.

Ağva, Latince "iki dere arasına kurulmuş köy" ve "su" anlamına geliyor. İstanbul'un kuzeyinde, Göksu ve Yeşilçay derelerinin ortasında bir sahil kasabası. Göksu ve Yeşilçay dereleri Ağva'dan geçip Karadeniz'e dökülüyor. Yeşilçay balıkçı teknelerinin mekânı. Göksu kıyısında ise oteller var. Derelerde kano veya deniz bisikleti ile gezinti yapılabiliyor. Motorlu teknelerle birkaç saatlik gezintiler organize edilebiliyor. 12 km. uzaktaki Hacıllı köyü, mağara ve şelaleleri ile ünlü. Kilimli ve Kadırga koyları, yürüyüş için çok elverişli.

Ağva'nın nüfusu 3000 civarında. Ama yazın, özellikle hafta sonları bu rakam 10.000'e çıkıyor. Yazın denizde ya da derede yüzmek için buraya gelenler de var, sadece lezzetli bir yemek için gelen de... Ağva'nın balıkları tam damak tadınıza göre, çok taze ve lezzetli.

4 mevsim gidilebilecek bir belde Ağva. Yaz aylarında deniz keyfini sevenlere, 3 kilometrelik güzel plajı, inle kumlarını açıyor. Tüm güzelliklerini yaşayabilmeniz için adım adım, kulaç kulaç, pedal pedal, kürek kürek her yerini gezmelisiniz. 3 km uzunluğundaki altın sarısı, ince kumlu, pırıl pırıl Ağva sahili görülmeye değer. Yerleşim, sahilden uzakta, çam ağaçlarının arkasında olduğu için deniz ve sahil her zaman tertemiz. Ağva'ya sadece 10-15 dakika mesafede bulunan ve Kandıra yolundan sapılarak gidilen Kadırga ve Kimlikli Koyları'nda piknik yapabilir, denize girebilirsiniz.

Ayrıca sadece denizden ulaşılabilen minik koylar da var Ağva'da. Teke yolu üzerinde bulunan şelale Ağva'ya sadece 5 km uzaklıkta. Ağva'nın açık hava müzesi, denizden bakınca bembeyaz duvaklı bir gelini andırırken, Gelin Kayası da karadan bakınca bir ördeği andırıyor. Motorlu bir tekne tutup kıyıyı takip ederek bu güzel yerleri yakından izleyebilirsiniz.

Kış aylarında yörenin özel mekânlarında, şömine başında dost sohbetleri bir ömre bedel oluyor. Bahar aylarının güzellikleri ise tarif etmekle anlatılmaz. Çünkü bahar aylarında doğanın bütün renklerini Ağva'da görebilirsiniz, büyüleyici bir manzara oluşuyor.

Ağva, balık tutmak isteyenler için de oldukça bereketli bir yer. İki dere ve deniz, balıkçıların oltalarını hiç boş bırakmıyor. Kaplumbağa, ceylan, kurt, çakal, yaban domuzu, tilki, sincap, birçok kuş türü özellikle yalıçapkını barındıran Ağva avlanmaya da çok uygun. Temiz havayı buram buram solumak, romatizma hastalıklarına iyi geldiği söylenen şifalı kumsalında yürümek de Ağva'nın farklı güzellikleri.

Dere kenarında, ağaçlar altında minderlerde oturabilir, ırmaklarda kanoyla ve deniz bisikletleriyle gezebilir, bungalov evlerde kuş sesleri arasında dinlenebilirsiniz... İstanbul'a en yakın ama şehrin karmaşasından bir o kadar uzak cennet Ağva, siz doğaseverleri bekliyor.

Ağva otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
9
0 (850) 602 38 45
The Escape Hotel
The Escape Hotel
Yakuplu Cad. No. 234/1
Şile / İstanbul
Türkiye

-

İnternette Ağva'da kalabileceğimiz otellere bakıyorduk ancak hiçbirinden emin olamadık ve yerinde görmek için Ağva'ya gittik.Burası Ağva'da kalınabilecek en mükemmel otel.Kalitesini otele ilk girdiğinizde anlayabiliyorsunuz.Personelin size yaklaşımı ve ilgili çok güzel.Odaların temizliği son derece iyi.Her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 38 45
The Escape Hotel
The Escape Hotel
Yakuplu Cad. No. 234/1
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Eşimle Ağva'da daha önce çok kez kaldık ama en güzeli Escape Otel'di.Otele girer girmez çalışanların ilgi alakası ve güler yüzlülüğü ile karşılaşıyorsunuz.Odaların konforu muhteşem,yemekleri çok lezzetli.Evinizde gibi hissediyorsunuz.Manzarası ve içinde bulunduğu doğası adeta bir tablo.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 38 45
The Escape Hotel
The Escape Hotel
Yakuplu Cad. No. 234/1
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Tek kelime ile harika bir yer.Her yer pırıl pırıldı.Bahçe çok tatlı ve muhteşemdi.Odaları jakuzili ve şömineli.Mezeler ve yemekler genel olarak çok lezzetli.Sabah serpme kahvaltı şeklinde güzel bir kahvaltı sunuluyor.Gerçekten insana huzur veren bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 38 45
The Escape Hotel
The Escape Hotel
Yakuplu Cad. No. 234/1
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Şehrin stresinden uzaklaşmak için harika bir konaklama.Arkanızda dağ manzarası önünüzde Göksü Deresi,manzarası ile muhteşem bir butik otel.Rahat etmeniz için her şey düşünülmüş.Personeli çok güler yüzlü,odaları tertemiz ve konforlu.Sabah kahvaltısı organik lezzetlerle süslenmiş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 38 45
The Escape Hotel
The Escape Hotel
Yakuplu Cad. No. 234/1
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Kafa dinlemek istiyorsanız ve buradaysanız doğru yerdeniz demektir.Otele girdiğimizde çok güzel bir güler yüzle karşılandık.Kaldığımız süre içerisinde ilgi ve alakaları çok samimiydi.Çok memnun kaldık.Butik otel olduğu halde beş yıldızı hak eden bir yer kesinlikle.Cumartesi günleri canlı müzik etkinliği var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 38 45
The Escape Hotel
The Escape Hotel
Yakuplu Cad. No. 234/1
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Hafta sonu ufak bir tatil yapmak ve kafanızı dinlemek istiyorsanız burası çok uygun bir yer.Aşçısı işini gerçekten iyi yapıyor,yemekler çok lezzetli.Otel çalışanları işinde çok iyi ve herkese karşı çok saygılı.Nehrin kenarındaki bahçesi çok şık dizayn edilmiş.Yeni bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 38 45
The Escape Hotel
The Escape Hotel
Yakuplu Cad. No. 234/1
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Öncelikle söylemem gerekiyor ki otel çok güzel tasarlanmış ve hiçbir şeyden kaçınılmamış.Odalarda gerçek bir şömine vardı çok şıktı.Kışın kesinlikle tercih edeceğiz.Odalarda her şey var,kahve makinesi bile var.Personel çok yüksek kalitede hizmet veriyor.Temizliği ise harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 38 45
The Escape Hotel
The Escape Hotel
Yakuplu Cad. No. 234/1
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Şehrin gürültüsünden ve stresinden kaçmak için Escape Otel'e gelebilirsiniz.Nehrin kıyısında harika bir doğası var.Sadece odalar değil otelin tamamı olağanüstü temiz.Yemekler lezzetli.En önemli şey ise bizim için servisti ve servis yapan personel harika hizmet sunuyordu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 38 45
The Escape Hotel
The Escape Hotel
Yakuplu Cad. No. 234/1
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Rastgele nehrin kıyısında bir otele rezervasyon yaptırdık.Odaları kötüydü ve daha sonra daha iyisini bulmak için oradan çıktık.Burası gerçekten bizim için mucize gibi bir yerdi.Çok güzel bir yerdi.Otel personeli çok harika çalışıyordu.Her şey kesinlikle yüksek kaliteydi.Bir daha ki geldiğimizde içinde jakuzi olan delüx odayı deneyeceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 38 45
The Escape Hotel
The Escape Hotel
Yakuplu Cad. No. 234/1
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Kaldığım en iyi butik oteldi şüphesiz.Personeli çok kibardı.Odaları çok konforluydu.Manzarası çok güzeldi.Odalarda şömine dahi vardı aynı zamanda bir balkonumuz vardı.Balkondan nehir manzarasını izleyebilirsiniz ve temiz havayı içinize çekebilirsiniz.Kesinlikle öneriyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 19 46
Ekoland Pansiyon
Ekoland Pansiyon
Kurfallı Köyü
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Biz eşimle beraber doğayı çok seven iki kişiyiz.Ağaçların içinde bungalov evlerin içinde kalıyorsunuz,biz jakuzili bir oda tercih ettik mesele ve çok güzeldi.Kahvaltısı da gayet doyurucuydu ve eğer isterseniz akşamda 25 TL karşılığında güzel bir menü alabiliyorsunuz.Temiz konusunda çok iyiydi ve içimiz rahattı o açıdan.Ellerinden geleni yapıyorlar iyi hissetmeniz için,tavsiyem bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 19 46
Ekoland Pansiyon
Ekoland Pansiyon
Kurfallı Köyü
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Mükemmel bir tesis.Doğayla iç içe ve otel sahipleri öyle sıcak ki orayı sizin kendi yeriniz gibi hissettiriyorlar,bu daha da güzel.Bizi Ağva'nın merkezinden arabayla aldılar,ayrıca teşekkür ederiz.Kahvaltısı çok güzel,temizliği de aynı şekilde.Otele ilk girdiğinizde güzel bir sıcaklık alıyorsunuz ve biz çok memnun kaldık.Bu seferimizde günü birlik gelmiştik ama tekrar gideceğiz umarım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 19 46
Ekoland Pansiyon
Ekoland Pansiyon
Kurfallı Köyü
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Hafta sonu için iki günlüğüne tatile geldik buraya.Çok güzel bir hafta sonu tatili oldu.Doğayla iç içe ve kuş sesleri eşliğinde iki gün geçirdik.Suha Bey ve İnanç Hanım size çok güzel ortam sunuyorlar ve çok sıcaklar.Onların pozitif enerjisi otelin her köşesini ayrı bir güzel yapıyordu.En yakın zamanda tekrar gideceğiz

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (216) 888 04 80
Ağva Nehir Evi
Ağva Nehir Evi
Yakuplu Cad. No. 228
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Aslında rezervasyon yaptırdığımız otelin bir hatasından sonra burayı gördük ve burayı tercih ettik.Gecenin bir yarısında boş odaları olmamasına rağmen kendi odalarını boşaltıp bizi misafir ettiler.Otelin işletmecisi Fatma Hanım çok mükemmel bir insan.Üstüne üstlük bizden hiçbir ücret talep etmediler.Hizmet ve kalitesi şahaneydi.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (216) 888 04 80
Ağva Nehir Evi
Ağva Nehir Evi
Yakuplu Cad. No. 228
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Oteli işleten Fatma Hanım çok samimi ve mütevazi bir insan.Otel doğanın içinde,harika günler geçirdik.Neredeyse bir yıllık yorgunluğumuzu aldı götürdü.Sabah kuş cıvıltılarıyla uyanmak ve nehrin kenarında kahvaltı yapmak mükemmeldi.Kendiniz ödüllendirmek ve yorgunluk atmak için gitmeniz gerek şahane bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (216) 888 04 80
Ağva Nehir Evi
Ağva Nehir Evi
Yakuplu Cad. No. 228
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Burası sessizliği ve sakinliği ile bize muhteşem bir tatil yaşattı.Havuzu tertemizdi ve sürekli temizleniyordu.Sabah kahvaltısı lezzetli ve çeşitliydi.Sunulan akşam yemekleri çok hoş ve özenliydi.Lezzetleri de iyiydi.Otelde çalışan kadro ve otel sahibi çok ilgiliydi.Çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (216) 888 04 80
Ağva Nehir Evi
Ağva Nehir Evi
Yakuplu Cad. No. 228
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Kesinlikle Ağva'da gittiğim mekanların en kalitelisi ve en iyi hizmet vereni,bunu abartmadan söylüyorum.Aile,arkadaş gurubu veya çift olarak giden herkesin rahat edebileceği bir ortama sahip.Otel çalışanlarına da çok teşekkür ediyorum.Eğer gerçekten eğlenmek için buraya gittiyseniz memnun kalmamanız için hiçbir neden yok,kesinlikle çok eğlenceli bir tatil geçireceksiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (216) 888 04 80
Ağva Nehir Evi
Ağva Nehir Evi
Yakuplu Cad. No. 228
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Buraya tatil yapmak için eşimle beraber geldik.Çok huzurlu ve çok eğlenceli bir tatil geçirdik.Herkese tavsiye edebilirim.Yılbaşında gittiğimiz için yılbaşı programında eşsiz bir müzik ziyafetiyle eğlencenin keyfini yaşadık.Otelin tüm ekibine çok teşekkür ederiz,en kısa zamanda yine huzurlu bir tatil için buraya geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (216) 888 04 80
Ağva Nehir Evi
Ağva Nehir Evi
Yakuplu Cad. No. 228
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Otele konaklamak için gece geç bir saatte gelmemize rağmen otel personeli bizi çok güler yüzlü karşıladı.Odalar yeterince sıcak ve konforluydu.Restaurantta çıkan yemekler ve mezeler inanılmaz lezzetliydi.Özellikle sal ile karşıya geçmek ve otele bu şekilde giriş yapmak harikaydı.Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (216) 888 04 80
Ağva Nehir Evi
Ağva Nehir Evi
Yakuplu Cad. No. 228
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Odalara bayıldım.İşletmecileri ve personeli çok güler yüzlü,sıcakkanlı insanlar ve bu da size evinizde gibi hissettiriyor.Sabah kahvaltısı çok güzeldi,odaların temizliği de çok güzeldi.Restaurantta şömine vardı,şömine başında yemek yemek ayrı bir güzeldi,çok lezzetliydi.Otelin tüm çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (216) 888 04 80
Ağva Nehir Evi
Ağva Nehir Evi
Yakuplu Cad. No. 228
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Buraya geldiğimiz son zamanlarda işimiz gereği farklı otellerde kalmak zorunda kaldık.En çok memnun kaldığımız yerlerden birisi Ağva Gizemli Nehir Otel'di.Otelin ekibi çok güler yüzlüydü.Otelin konumu da bizi gerçekten çok memnu etti.Tatil yaparken aradığınız şey doğa ve sakinlik ise kesinlikle burası tercih edilebilir ki zaten Ağva doğası gereği mükemmel bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (216) 888 04 80
Ağva Nehir Evi
Ağva Nehir Evi
Yakuplu Cad. No. 228
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Otel gerçekten harika bir yerde yer alıyordu.Huzuru,romantizmi ve ayrıca doğayı bir arada burada bulabilmeniz mümkün.Mayıs ayı burada konaklamak için en ideal aylardan biri.Geldiğinizde mutlaka motorla bir nehir turu yapmalısınız.Otelde jakuzi mevcut dolayısıyla hizmet ve kalite hat safhada.Her mevsim harika bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (216) 888 04 80
Ağva Nehir Evi
Ağva Nehir Evi
Yakuplu Cad. No. 228
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Ağva Gizemli Nehir Otel'de kız arkadaşımla ocak ayında konakladım.Otel kelimenin tam anlamıyla bir harikaydı.Bulunduğu konum ve sahip olduğu manzarasıyla un numaraydı.Özellikle resepsiyon kısmında görev yapan arkadaşımız müşterilere çok sıcak ve yardımsever davranıyordu.Gelecek ona insanlara şunu söylemeliyim ki,burası huzuru bulabileceğiniz en harika otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 59 81
Ağva Wineport Lodge
Ağva Wineport Lodge
Şile Caddesi No:44 34990
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Ödediğiniz paranın karşılığını stansartların üstündeki hizmeti ile fazla fazla alıyorsunuz. Çalışanlar hem profesyonel hem yardımsever hem de güleryüzlü. Kahvaltı ve akşam yemekleri şahane.Odalar pırıl pırıl. Bence burada kalacağınız en iyi otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 59 81
Ağva Wineport Lodge
Ağva Wineport Lodge
Şile Caddesi No:44 34990
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Otelde sizi karşılayan ve ağırlayan personelin sıcakkanlılığı ve güleryüzü her şeye yansıyor. Yemekler çok lezzetli, ortam çok romantik ve huzurluydu. Haftasonu kaçamaklarınız için gelebileceğiniz sakin bir yer. Bir daha gelirsem yine burada kalırım ve herkese de öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 59 81
Ağva Wineport Lodge
Ağva Wineport Lodge
Şile Caddesi No:44 34990
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Sadece konaklamak için değil çevresinde yapabiileceğiniz faaliyetlerle de etkileyici bir otel. Deniz bisikletine binebilirsiniz, balık tutabilirsiniz ya da tekne turuna çıkabilirsiniz. Odalar temiz ve ferah yemekler çeşitli ve lezzetli. Canlı müzik dinleyerek eğlebilirsiniz. Olumsuz bir noktası yok

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 59 81
Ağva Wineport Lodge
Ağva Wineport Lodge
Şile Caddesi No:44 34990
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Burada sanki ailenizin eviymiş gibi hissediyorsunuz. Çalışanlar size bir müşteri gibi değil aileden biriymiş gibi samimi ve nazik yaklaşıyorlar.Çok konforlu ve temizdi. .yemeklerini çok beğendim. Fiyatı diğer tesislere göre biraz yüksek ancak paranızın karşılığında bir hizmet alıyorsunuz. biz gittiğimiz zaman su bisikletleri çalışmıyordu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 59 81
Ağva Wineport Lodge
Ağva Wineport Lodge
Şile Caddesi No:44 34990
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Yemekleri, havuzu, odaları, ambiyansıyla çok başarılı bir butik otel.yemek yiyorsunuz. Yemek sırasında çalan müzikler ve ses seviyesi adeta ruhunuzu okşuyor, huzur ve keyif içinde Türm çalışanlar ilgili. Muhakkak derede bir tekne turuna çıkmanızı tavsiye ederim. Göze batan önemli bir eksikliği yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 59 81
Ağva Wineport Lodge
Ağva Wineport Lodge
Şile Caddesi No:44 34990
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Tesisteki suit odadaki şömine,ısıtma istemi harika detaylardı ve çok iyi çalışıyordu. Odaya bambaşa bir ambiyans veriyordu. Yemekler lezzetli ve çeşitliydi.Konum olarak iyi bir yerdeydi. Her türlü ihtiyacınıza anında yanıt veren yardımsever personellerine çok teşekkür ediyoruz. Ancak böyle bir ücret ödediğiniz otelin en azından temizlik açısından biraz daha iyi olmasını bekliyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 59 81
Ağva Wineport Lodge
Ağva Wineport Lodge
Şile Caddesi No:44 34990
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Otelde kahvaltı akşam yemeği kısaca tüm yiyecek içecekler lezzetli ve tatmin ediciydi. Sinan Bey başta bütüm otel personeli çok yardımsever, güleryüzlü ve ilgiliydiler. Otel içindeki ısıtma sistemi çok iyidir.Jakuzi ve şömineler ayrı bir hava katmıştı. Konum olarak merkeze yakın yürüyerek 15 dakikada ulaşabileceğiniz bir mesafede yer alıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 59 81
Ağva Wineport Lodge
Ağva Wineport Lodge
Şile Caddesi No:44 34990
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Çalışanlar mükemmeller özellikle Sinan İngilizceyi çok iyi biliyor, çok iyi ve nazik birisi. Bu oteli şiddetle tavsiye ederim Benim tatilimi mükemmel hale getirdiler. Tüm çalışanlara teşekkürler. Kahvaltı ve akşam yemeği çok tatmin edici ve harikaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 59 81
Ağva Wineport Lodge
Ağva Wineport Lodge
Şile Caddesi No:44 34990
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Konumu muhteşem. Çok güzel bir yüzme havuzu var. Çalışanlar yardımseverler. Su bisikletini ücretsiz kullanabilir, nehir boyunca eğlenceli ve zevkli bir tur atabilirsiniz. Mekan oldukça güzel, sakin ve huzur verici. Odalar aile için biraz küçük.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 59 81
Ağva Wineport Lodge
Ağva Wineport Lodge
Şile Caddesi No:44 34990
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Konumu çok iyi ve rahat. 4 ya da daha fazla gece konakladığınızda otelin zayıf akşam menüsü dışında olumsuz hiçbir yanı yok. Ancak etrafında yemek yiyebileceğiniz ve nehirden araçla 2 dakikada ulaşabileceğiniz bir çok restoran mevcut. Eğer akşam yemeğinde daha fazla seçenek olsaydı akşamları dahi otelden ayrılmazdınız. Takılmak ve huzur bulmak için harika bir yer. Israrla tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 73 93
Beyaz Ev Ağva
Beyaz Ev Ağva
Yakuplu Caddesi No:256
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Sahipleri, iki çok güzel bayan ve diğer tüm personel, hayatınızın zamanına sahip olduğunuzdan emin olmak için her şeyi yapar. Eğer bizim gibi bir yemekçiyseniz, pişman olmayacaksınız. Dere tarafından sunulan yemek ve Türk kahvelerini çok özledim. Ayrıca gerçek hayvan severlerin sahiplerine de yardım ediyor. Çok yakında geri geleceğiz!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 73 93
Beyaz Ev Ağva
Beyaz Ev Ağva
Yakuplu Caddesi No:256
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Beyaz Ev sadece harika! Bir otel için hiç yorum yazmamıştım ama bu konuda duygularımı ifade etmek istedim. İstanbul'u birkaç kez ziyaret ettikten sonra, son ziyaretimizde komşu şehirleri denemek istedik. Ağva, listemizde zirvede idi ve konaklama seçenekleriyle ilgili bazı araştırmalar yapıp Beyaz Ev hakkındaki tüm iyi değerlendirmeleri okuduktan sonra orada kalmaya karar verdik. Bir oda bulmak şanslıydık. "Şanslı" diyorum çünkü bu butik otel beklentilerimizi aştı. Çok güzeldi kesinlikle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 73 93
Beyaz Ev Ağva
Beyaz Ev Ağva
Yakuplu Caddesi No:256
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Eğer hayır hayırlı bir tembel tatil istiyorsanız bu harika bir yerdir ... bu yüzden yemek için hangi kitap okumak karar vermek dışında endişeleri yok yani ... plaj yaklaşık 8 dakika taksi ile oraya gidebilirsin. Önerilecek bir yer diyebilirim. Kesinlikle çok dinç bir şekilde ayrılıyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 73 93
Beyaz Ev Ağva
Beyaz Ev Ağva
Yakuplu Caddesi No:256
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Ağva'daki en romantik otel, gul oda benim en sevdiğim, çok hoş odalar ve güvertedir. Odada jakuzi ve güzel nehir manzaralı balkon da bulunmaktadır. Açıkçası tüm detaylar özenle seçilmiştir. Kahvaltı romantik çiftler için sessiz bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 73 93
Beyaz Ev Ağva
Beyaz Ev Ağva
Yakuplu Caddesi No:256
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Hizmet çok özenli. Oda büyük, güzel bir büyük jakuzi ve istediğiniz her türlü aperatif ve çay ile orantılı. Sahibi, Rengen mükemmel İngilizce konuşuyor ve üzerimizde sorun oldu. İyice tavsiye ederim. Ben değişecek tek şey ben oda tamamen perdeli gibi göz maskeleri ve kulak tıkacı getirmiş olsaydı! Ama genel olarak, mekânın güzelliği ve Türk misafirperverliğinin birleşimi kazanan biriydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 73 93
Beyaz Ev Ağva
Beyaz Ev Ağva
Yakuplu Caddesi No:256
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Bu beklenmedik bir mücevher oldu. Resimlerden bu ayarın güzel olduğunu ve göründüğü kadar huzurlu olduğunu biliyorduk. Otel, oturup rahatça dinlenebileceğiniz pek çok yere sahip güzel bir terasa sahiptir. Ne yazık ki, biz vardı ama personel rahat oturma / yemek alanında ateş yaktı ve bize şal ve aperatifler ve sıcak içecekler getirdi ve biz çok bakım hissettim maalesef. Gıda mükemmel. Bir akşam akşam yemeği için şehre dışarı çıktık ama geri döndüğümde ve otel yemeklerinin ne yediğini gördüğümde üzüldüm. Ne zaman onlar o akşamları hizmet vermişti örnekleri bana verdi zaman personel ile mutfakta güzel bir an vardı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 73 93
Beyaz Ev Ağva
Beyaz Ev Ağva
Yakuplu Caddesi No:256
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Ağva, Karadeniz sahilinde, şehirden bir saat uzaklıkta uzaktaki bir kasabadır. Beyaz Ev otel, kaçış gezisi için ideal bir saklanma yeridir. Bu butik otelin her odası, nehrin manzarasına sahip, kendine ait bir karaktere sahiptir. Sakin ortam, konukların gösterişsiz ve rahat bir atmosfere sürüklenmesine izin verir. Yerel spesiyaliteler dahil yemek harika. Personel oldukça yardımsever ve yardım teklifinde samimi. Bu otel, İstanbul'un kalabalığından ve karmaşasından hızlı bir yolculuk için mükemmel bir yer değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 73 93
Beyaz Ev Ağva
Beyaz Ev Ağva
Yakuplu Caddesi No:256
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Beyaz Ev'i yıl dönümümüz için kısa bir romantik kaçış olarak seçtik. Her şey mükemmeldi! Oda güzelce dekore edilmiş ve harika bir manzara vardı. Çok güzel bir akşam yemeği ve kahvaltı vardı. Personel ayrıca hayvan dostu olmak için çok samimi ve ek bir nokta. Burada tekrar kalmak isteriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 73 93
Beyaz Ev Ağva
Beyaz Ev Ağva
Yakuplu Caddesi No:256
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Bahçede Türk kahvesi ve manzarası için biraz zaman harcadık, aynı zamanda mükemmeldi. Bazı tavsiyeler - Geliştirilmiş bir şarap listesi daha iyi olabilir. Lütfen su ısıtma sistemini kontrol edin. 10PM'den sonra suyu 'sıcak su' olarak adlandırmak mümkün değildi. Jakuzi kullanmak ya da duş almak mümkün değildi. Sahipleri çok nazik, cana yakın ve yardımsever. Geliş ve konaklama tarihinden önce detaylı bilgi için teşekkür ederiz. Ayrıca Ümit, iyi davranışınız ve geç check-out ile ilgili yardımlarınız için teşekkür ederim. Teşekkürler!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 73 93
Beyaz Ev Ağva
Beyaz Ev Ağva
Yakuplu Caddesi No:256
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Bizim rezervasyon Gül için bir gece oldu. Oda iyi dekore edilmiş ve beklenenden daha iyi. Bu oda için rezervasyon yaptırmayı planlayan kişiler, odanın fotoğraflarda olduğu gibi yeterince büyük olduğundan emin olabilirler. Balkondan manzarası harikaydı. Biz bizim kahvaltı orada iyi görünüm nedeniyle yağmur ve biraz soğuk olduğu için tercih etti. Bu şekilde isterseniz, odanıza kahvaltı ve akşam yemeği servisi yaparlar. Odamız 2. kattaydı, ancak sadece yetişkinlere yönelik politika ve konumu sayesinde otelin herhangi bir odasını seçmek için uygun, kuşlar ve köpekler dışında gürültü yapan kimse yok. Kesinlikle muhteşem!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 27 11
Shelale Hotel
Shelale Hotel
Göksu Nehri Kenarı
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Konumu bölgenin en iyisi bence. eşimle birlikte çok güzel tatil yaptık. işletmesi çok iyi bir insan. doğanın tam göbeğinde şehrin gürültü ve pisliğinden uzak bir tatil geçirdik. sonbaharda gittiğimiz için dökülmüş yapraklardan oluşan fotoğraf çekmelik çok güzel görüntüler vardı. banyoları ve odaları temizdi

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 22 38
Greenline Guest House
Greenline Guest House
Yakuplu Sapağı
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Bence olağanüstü bir yer. işletme sahibi ve personeller çok ilgili çok güleryüzlü. daha önce de gitmiştik bağımlılık yapacak diye korkuyoruz :)) orada uyandığım zamanlar kendimi daha sağlıklı daha zinde daha mutlu hissediyorum. kahvaltısı bu mutluluğuma mutluluk katıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 22 38
Greenline Guest House
Greenline Guest House
Yakuplu Sapağı
Şile / İstanbul
Türkiye

-

Nehir kıyısında sıcacık bir otel. herkes dinlemeye gelmiş ve kitap okuyan insan sayısı çok fazlaydı. ayrıca nehirde kanoya falan binebiliyorsunuz sonrasında göksu nehrinde yüzdük. bence çok hoş bir yer.bence gidin

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 22 38
Greenline Guest House
Greenline Guest House
Yakuplu Sapağı
Şile / İstanbul
Türkiye

-

güzel bir atmosferde doğanın keyfini çıkarmak. muhteşem ağırlama ve hizmet. son derece tatlı ve profesyoneş insanlar. nehir kenarında zengin ve lezzetli türk kahvaltısı. oda güzel ve rahat eğer yalnız kalıp rahatlamak istiyorsanız kesinlikle buraya gelmelisiniz. eğer kız arkadaşınız varsa onunla da romantik bir haftasonu geçirebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 22 38
Greenline Guest House
Greenline Guest House
Yakuplu Sapağı
Şile / İstanbul
Türkiye

-

otel çok sakin nehir kenarında oluşu çok iyi bir avantaj. odalar da cok iyi ve tertemiz. istanbulun gürültü ve kalabalığından uzak bir tatil geçirdim. bol bol kitap okuyup müzik dinledim. ben de bir turizmciyim ve bu gözle bakacak olursam oteli beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 22 38
Greenline Guest House
Greenline Guest House
Yakuplu Sapağı
Şile / İstanbul
Türkiye

-

haftaiçi her gün çalışmaktan ve bir sürü başka gündelik hayat problemlerimden o kadar sıkılmış ve yorulmuştum ki her şeyden uzaklaşmak istedim. internette nerelere gidebillirim diye araştırma yaparken bu oteli buldum. ve gerçekten her şeyden uzaklaşıp muhteşem vakit geçirdim. kafa dinlemek için iyi bir yer. tesisi çok güzel

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 22 38
Greenline Guest House
Greenline Guest House
Yakuplu Sapağı
Şile / İstanbul
Türkiye

-

gerçekten cok iyi bir otel ortamı sakin nezih ve sessiz. çalışanları dünyanın en tatlı insanları. otel temiz. muhteşem 2 gün geçirdik. doğaya doyduk.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)