Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Çınarcık Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Çınarcık Otelleri

Çınarcık için {{ (filteredHotels).length}} / 14 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Çınarcık Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Birkaç günlük kısa kaçamaklarınızda ya da daha uzun süreli tatillerinizde Marmara'da tercih edebileceğiniz en güzel yerlerden olan Çınarcık keyifli ortamı ve kaliteli otelleri ile sizleri bekliyor.
Çınarcık, Yalova merkeze 17 km, Bursa'ya 82 km, İstanbul'a ise 172 km uzaklıkta bulunuyor. Yalova'nın en büyük ilçesi olan Çınarcık yaz aylarında bölgenin en çok ziyaret edilen yazlık yeri. Kış aylarında sakin bir yer olan Çınarcık yaz aylarında oldukça hareketli ve kalabalık bir yer haline geliyor; yaz sezonunda bölgenin nüfusu 150 bini buluyor.

Yaz sezonunda Marmara Bölgesi'nde tatil için en çok tercih edilen yerlerden olan Çınarcık, otelleri ile keyifli bir konaklama için ideal alternatiflerden.

Turizmin gelir kaynağının önemli bölümünü oluşturduğu Çınarcık'ta çok sayıda otel, pansiyon ve konaklama tesisi bulunuyor. Merkezde ve sahil şeridine yakın konumda yer alan Çınarcık otelleri tatilcilerin her türlü ihtiyacına cevap verecek düzeyde.

Her kesimden tatilciye hitap eden Çınarcık otelleri genellikle küçük oteller kategorisinde bulunuyor. Çoğunlukla aile işletmesi şeklinde hizmet veren otellerin ve pansiyonların bulunduğu Çınarcık'ta 4 ve 5 yıldızlı, lüks oteller bulmak epey zor. Burada daha çok aile ortamına ve ev sıcaklığına sahip konaklama tesisleri yer alıyor. Bu nedenle de Çınarcık otellerini daha çok çocuklu ve kalabalık aileler tercih ediyor.

Yazlık mekanların çok fazla olduğu Çınarcık'ta uzun bir konaklama yapmayı düşünüyorsanız Çınarcık apart otellerini tercih edebilirsiniz. Böylece hem daha ekonomik hem daha rahat bir konaklama yapma imkanınız olacak. Daha kısa tatiller içinse Çınarcık otellerini ve pansiyonlarını seçebilirsiniz.

Yalova Çınarcık otellerinde konakladığınızda hem denize hem de ilçede yer alan restoran, cafe ve alışveriş yerlerine yakın olacaksınız. Çınarcık'ta bulunan otellerin pek çoğu bu saydığımız yerlere yürüme mesafesinde bulunuyor. Hatta bazı Çınarcık otellerinin kendine ait özel plajları ve restoranları da mevcut.

Yaz aylarında doluluk oranlarının oldukça yüksek olduğu Çınarcık otellerine gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız önerdiğimiz şeyler arasında...

Şimdiden keyifli bir Çınarcık tatili ve güzel bir konaklama dileriz...

Yalova'nın ilçelerinden olan Çınarcık, Yalova il merkezi dışındaki en büyük yerleşkedir.
Yaz aylarında, Marmara'nın en çok tercih ettiği tatil yerlerinden olan Çınarcık'ın nüfusu 150 bini bulabilmektedir. Ancak kış aylarında bu nüfus yalnızca 10 bin dolaylarındadır.

Bursa'da yaşayan insanların ve okuyan öğrencilerin özellikle hafta sonlarını değerlendirdikleri Yalova Çınarcık, temiz denizinin yanı sıra sahip olduğu yaylalar ve yakın olduğu kaplıcalar ile de göz doldurmaktadır.

Renkli bir gece hayatına sahip olan Yalova Çınarcık, Marmara'da hem temiz denize sahip olup, hem de keyifli tatil sunan beldeler arasında yer alır. Yaz ayları hafta sonu tatilleri için, bu sebeple İstanbul'dan uzaklaşmak isteyen birçok kişi doğrudan Yalova Çınarcık'ı tercih etmektedir.

Hemen her bütçeye hitap eden Yalova Çınarcık, düzenlenmiş 2019 otel fiyatları ile siz misafirlerini bekliyor. Yenilenen Yalova Çınarcık 2019 otel fiyatları, bu yıl da diğer yıllar ile paralellik gösteriyor. Pansiyonda oldukça uygun olan Yalova Çınarcık otel fiyatları 2019 yılının yaz aylarında biraz daha artış göstereceğe benziyor.

Tatil için pek zamanınız yoksa eğer, Yalova'nın bu güzide tatil beldesini değerlendirebilirsiniz. Bir hafta sonunun bile size yeterli olacağı Yalova Çınarcık'a gitmeden önce özellikle hafta sonlarında yer olup olmadığını kontrol etmenizde fayda var.

Çınarcık Hakkında
Doğuda Yalova, güneyde Bursa, batıda Armutlu ve kuzeyde Marmara Denizi ile çevrelenmiş olan Çınarcık, Marmara'nın en güzide tatil beldeleri arasında yer alır.
25 bin civarında nüfusa sahip olan Çınarcık'ın geçim kaynakları arasında en önemlisi turizmdir. Bölge halkının yüzde 60'lık bir kısmı geçimini turizmden sağlamaktadır. Turizmi ise, ormancılık, hayvancılık ve tarım takip etmektedir.

1960'lı yıllardan bu yana turizm ile iç içe olan Çınarcık ev pansiyonculuğu ile başlayan turizm serüvenini, konforlu pansiyonları, otelleri, restoranları ile devam ettirmektedir. Çınarcık ulaşımının kolay olması, temiz denizi, ormanlık alanları ve sayfiye yerleri ile yıl içinde birçok yerli turisti ağırlamaktadır.

Her mevsim farklı güzelliklere sahne olan ve yıl boyunca açık olan tesisleri ile konuklarını ağırlayan Çınarcık, kış aylarında naif ve sakin bir dönem geçirmektedir. 1994 yılından beri ağustos ayı içerisinde düzenlenen Altın Çınar Festivali geleneksel olarak kültürel etkinliklerle kutlanmaktadır.

Çam, meşe, ıhlamur ve kestane ağaçları ile dolu yaylaları, geniş kapsamlı kamp alanları, krater gölleri ile eşsiz doğa manzaraları sunan Çınarcık, yılın her mevsiminde misafirlerini beklemektedir.

Çınarcık otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
9
0 (226) 245 40 50
Kırmızı Yalı Motel
Kırmızı Yalı Motel
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

İstanbul'dan kaçıp buraya gönül rahatlıyla sığınabilir ve tatilin keyfini dolu dolu yaşayabilirsiniz.Gerçekten harika bir yer.Suyun berraklığından tutun iskelesine kadar muhteşem.Müşteriye gösterilen normal üstü değer gerçekten muazzam ve kalan her şey de muazzam.Kesinlikle buraya bir kez de olsa gelmelisiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (226) 245 40 50
Kırmızı Yalı Motel
Kırmızı Yalı Motel
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Burası Yalova'da eviniz olarak kalabileceğiniz bir mekan.Odalar çok temiz,işletme bir aile işletmesi.Sahip olduğu manzara ise efsane güzel.Ne zaman dilerseniz odayı mutlaka temizliyorlar ve size her konuda yardımcı oluyorlar.Mert Bey'e ve ailesine çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (226) 245 40 50
Kırmızı Yalı Motel
Kırmızı Yalı Motel
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Otel personeli çok güler yüzlü.Odaların temizliği ise muhteşem ötesi.Otel manzarasına gelirsek kısaca şöyle söylemeliyim ki anlatılmaz yaşanır bir manzaraya sahip.İşletme size her konuda elinden geldiğince yardımcı oluyor.Aile işletme olması da bambaşka bir güzellik katıyor buraya.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (226) 245 40 50
Kırmızı Yalı Motel
Kırmızı Yalı Motel
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Ultra güler yüzlü personeliyle,bir o kadar güler yüzlü işletmesiyle Çınarcık'ın ender mi ender güzide mi güzide motellerinden biri olan Kırmızı Yalı Motel'de üç gece geçirdim.Çok memnun kaldığım bir şekilde ağırlandım.Ben de buraya tavsiye üzerine geldim ve ben de şimdi herkese tavsiye ediyorum,kesinlikle gelmelisiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (226) 245 40 50
Kırmızı Yalı Motel
Kırmızı Yalı Motel
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Çok şirin ve güzel bir işletme.Otel çalışanları çok samimi ve ilgili.Girdiğiniz ilk dakikada samimiyeti görebiliyorsunuz.En başta beklentimin yüksek olmamasına rağmen çok sevdim.Bu ikinci gelişim,yorum yapmasam çok ayıp olurdu.Tekrardan gelmeyi de şimdiden düşünüyorum.Herkes uygun olduğunu düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (226) 245 40 50
Kırmızı Yalı Motel
Kırmızı Yalı Motel
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Buraya gelirken açıkçası son anda karar verdik ve yer bulma sorunu yaşamamıza rağmen kırmızı yalın motel gördüğümüz ilgi ve alaka her şeye değdi.Özellikle Mert Bey' ve çalışanlarına gösterdikleri güler yüz ve ilgi için,bize evimiz gibi hissettirdikleri için çok teşekkürler.Odanın manzarası,yapılan temizlik,sunulan kahvaltı..her şey çok güzeldi.Aile ortamı ve işini severek yapmanın karşılığı kesinlikle bu mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (226) 245 40 50
Kırmızı Yalı Motel
Kırmızı Yalı Motel
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Her şeyden önce bahsetmem gereken şey çalışanların güler yüzlülüğü.Odalar gayet temiz.Kahvaltı çok güzel bir kahvaltı.Dediğim gibi personel çok güler yüzlü.Verdiğiniz bu güzel hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz.Özellikle Mert Bey'i genç yaşına rağmen göstermiş olduğu tecrübesinden ve emeğinden dolayı tebrik ederim.Tekrar gelmeyi planlıyor olacağız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (226) 245 40 50
Kırmızı Yalı Motel
Kırmızı Yalı Motel
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Burayı yaklaşık iki yıl önce internet üzerinden bulduk ve gidip konakladık.İyi ki de gitmişiz.Çok memnun kaldık.Resimde gördüklerinizin aynısı.Çalışanlarından işletme sahibine kadar herkes çok güler yüzlü.Bu sene tekrar gittim ve tekrar çok memnun kaldım.Temiz,sakin ve güler yüzlü personel çalışanlarına çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (226) 245 40 50
Kırmızı Yalı Motel
Kırmızı Yalı Motel
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Çınarcık'a yıllardır gelirim.Buraya da tavsiye üzerine geldim ve gerçekten çok memnun kaldım.Şu anda hala tesiste konaklamaktayım.Personel ilgisi gayet güzel,odaların temizliği de yine aynı şekilde.Özellikle odaların içinden dalga sesini duyuyor olabilmeniz çok etkileyici.Aynı zamanda aile işletmesi olduğu için rahatsız edici kimse yok.Rahatlıkla tavsiye ederim.Fiyat performans ilişkisi gayet başarılı

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (226) 245 40 50
Kırmızı Yalı Motel
Kırmızı Yalı Motel
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

En başta işletme sahipleri müşteri memnuniyetini çok önemsediği için her türlü sorununuza cevap bulabiliyorsunuz.Konum olarak harika bir yerde bulunuyor.Size etrafta görülmesi gereken yerlerden de bahsediyorlar.Temizlik de gayet başarılıydı.Hem aile işletmesi olmasından dolayı hem de başarılı bir işletme olduğundan dolayı gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 30 27
Beste Boutique Otel
Beste Boutique Otel
Çamlık Mah. Nar Sokak No:19
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Evlilik yıldönümümüzde bu otelde konakladık.Hanımla harika bir tatil geçirdik.Odalar gayet geniş ve ferah.Odada telefon mevcut değil fakat 7/24 resepsiyon hizmet veriyor kesinlikle.Sakin ve tam kafa dinlemelik bir otel.Otel çalışanları da gayet güler yüzlü.Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 30 27
Beste Boutique Otel
Beste Boutique Otel
Çamlık Mah. Nar Sokak No:19
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Gittiğim otelde çalışanların samimiyeti ve otelin temizliği benim için çok önemlidir.Otelin bulunduğu konum huzur dolu.İsterseniz deniz manzaralı odada isterseniz doğa manzaralı odada kalabilirsiniz.Biz arka odayı seçtik çünkü sabah kuş sesleri eşliğinde uyanmak ve ormanı görmek çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 30 27
Beste Boutique Otel
Beste Boutique Otel
Çamlık Mah. Nar Sokak No:19
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Çınarcık'ta konaklamak isteyebileceğiniz en sakin ve huzurlu,tercih edilebilir bir otel.Alakart restaurantı ve barı olması özellikle çok hoşuma gitti,başka hiçbir şeye ihtiyacınız kalmıyor.Çalışanlar oldukça güler yüzlü ve sıcaktı,samimi bir şekilde karşılamaları bizi evimizde gibi hissettirmişti.Çınarcık için kesinlikle tavsiye edebiliri.Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 30 27
Beste Boutique Otel
Beste Boutique Otel
Çamlık Mah. Nar Sokak No:19
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Otelde her şey o kadar güzeldi ki on puan bile az gelir desem yeridir.Otelin yöneticileri Çiğdem hanım ve Başak hanım misafirlere karşı çok ilgili ve güler yüzlüydü,onlara çok çok teşekkür ederim.Personel de çok ilgili ve saygılıydı,gitmenizi gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Yemekleri lezzetliydi.Odaların iç dizaynı çok güzeldi.En yakın zamanda tekrardan ziyaret edeceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 30 27
Beste Boutique Otel
Beste Boutique Otel
Çamlık Mah. Nar Sokak No:19
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Arkadaşımla gittiğim ve harika vakit geçirdiğim en güzel tatillerden biriydi.Otelin konumu şehirden uzak,gürültüsüz ve yazın o sıcağında bile serindi.Tek eksisi biraz yokuşta kalmasıydı bence.Özellikle personelin güler yüzlülüğü ve otelin işletmecilerinin samimi,yardımsever halleri çok güzeldi.İlk iznimde yine burada konaklamaya geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 30 27
Beste Boutique Otel
Beste Boutique Otel
Çamlık Mah. Nar Sokak No:19
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Otele çocuklarımla gittim ve gerçekten geçirdiğim harika bir hafta sonuydu.Otelin bulunduğu konumu çok güzeldi.Sessiz, sakin ancak biraz serindi.Havuzu biraz küçüktü ama bence yeterliydi.Otel çalışanları çok güler yüzlü ve bize karşı pozitifti bence otelin en güzel özelliği buydu.Kesinlikle tekrar ziyaret etmeyi ve konaklamayı çok istiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 30 27
Beste Boutique Otel
Beste Boutique Otel
Çamlık Mah. Nar Sokak No:19
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Otelin çalışanları size karşı gerçekten çok ilgili.Odaları yeterince genişti.Özellikle otelin çardaklarını çok beğendik.Konum olarak biraz yokuşta kalıyor.Hizmet kalitesi çok iyiydi.Özellikle otelin çalışanlarından Gül hanıma çok teşekkür ederiz.İleride yine tekrar gelmeyi çok istiyoruz.Kesinlikle gelmek isteyenlere tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 602 17 74
Yenice Otel Beach
Yenice Otel Beach
Cumhuriyet Mahallesi İlkiz Caddesi No:3 Koruköy
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Dürüst olmam gerekirse ben yemeklerini ve kahvaltısını çok beğendim. Ama odalar daha temiz olsaydı iyi olurdu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 17 74
Yenice Otel Beach
Yenice Otel Beach
Cumhuriyet Mahallesi İlkiz Caddesi No:3 Koruköy
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Çok temiz, güleryüzlü personelleri vardı. Otelin sahibi çok nazik ve yardımsever bir kişiydi. Ne zaman yardıma ihtiyacım olsa elinden geleni yaptı. Ayrıca balkondan görünen manzara da muhteşem ötesiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (850) 602 17 74
Yenice Otel Beach
Yenice Otel Beach
Cumhuriyet Mahallesi İlkiz Caddesi No:3 Koruköy
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Personel bize çok yardımcı oldu ve odalar kocamandı. Fakar genel olarak, eski ve kasvetlilerdi. Tuvalet ve banyo da o eskiydi. Kahvaltı gayet makuldü ama yatak hiç rahat değildi ve ufacık bir harekette bile ses çıkarıyordu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 17 74
Yenice Otel Beach
Yenice Otel Beach
Cumhuriyet Mahallesi İlkiz Caddesi No:3 Koruköy
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Odalar büyüktü ve güzeldi. Ancak yabancı misafirlerle dil sıkıntısı çektiklerini gördüm, maalesef yabancı dilleri iyi değil. Türk'seniz sıkıntı çekmezseniz ama yine de nahoş ve amatörce bir tutum olduğunu düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
3
0 (850) 602 17 74
Yenice Otel Beach
Yenice Otel Beach
Cumhuriyet Mahallesi İlkiz Caddesi No:3 Koruköy
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Bu oteldeki tek güzel şey deniz manzarası. Onun dışında ne temizlikten, ne personel tavırlarından, ne de sunulan imkanlardan yana memnun kalmadım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 602 17 74
Yenice Otel Beach
Yenice Otel Beach
Cumhuriyet Mahallesi İlkiz Caddesi No:3 Koruköy
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Iyi ki siteden çıktı alıp gitmişim - ki bunu yapmak zorunda değildim. Ancak öyle ikna oldular, yoksa bizden fazla ücret alacaklardı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 17 74
Yenice Otel Beach
Yenice Otel Beach
Cumhuriyet Mahallesi İlkiz Caddesi No:3 Koruköy
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Resepsiyon müdürü çok canayakındı ve her türlü soruma cevap vererek bana yardımcı oldu. Nazik ve dürüst bir beyefendiydi. Fakat otelin sanırım tek olumsuz yanş kahvaltının sınırsız olmayışıydı. Sanırım bunun yegane nedeni de otelin bu dönemde boş oluşuydu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 64 98
Eylül Pansiyon
Eylül Pansiyon
Sahil Cad. Liman Cad. No. 29-1-2
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Ailecek 1 hafta geçirdik ve gerçekten kendi yerimiz gibi rahat ettik. Gülsüm Hanım'ın harika lokumlarının lezzeti hala damağımızda her şey için çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 25 40
Çınarcık Ada Pansiyon
Çınarcık Ada Pansiyon
Teşvikiye Beldesi Çapana Mevkii No. 4
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Sıcak, huzurlu, sevecen… O kadar aileden hissettirdiniz ki teşekkürler Ada Pansiyon, teşekkürler Nesrinim, benim kıvırcık kızımmm. Sevgiyle kalın, bundan sonra sizinleyim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 25 40
Çınarcık Ada Pansiyon
Çınarcık Ada Pansiyon
Teşvikiye Beldesi Çapana Mevkii No. 4
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Bu sene ilk defa arkadaş tavsiye üzerine Çınarcık Teşvikiye Ada Pansiyon'da kaldım. Huzur ve sakinlik isteyen herkese tavsiye ederim. Daha önemlisi de pansiyon sahipleri çok alakalı, içten insanlar. Ben çok memnun ayrılacağım. İsteyen herkese gelmesini isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 64 98
Eylül Pansiyon
Eylül Pansiyon
Sahil Cad. Liman Cad. No. 29-1-2
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Denizin karşısında, içinde şirin bir bahçesi olan çok sıcak bir pansiyon. Gülsüm annenin sıcaklığı da eklenince ikinci bir evden farkı kalmıyor. Ben tekrar geleceğim siz de gönül rahatlığıyla tatilinizi burada geçirebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 64 98
Eylül Pansiyon
Eylül Pansiyon
Sahil Cad. Liman Cad. No. 29-1-2
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Doğa ile iç içe ortamı, karşısında denize girilebiliyor, önünden dolmuşlar kalkıyor. Gülsüm teyzenin sevecen tavırları, eksik olan her ihtiyacınıza koşması, kısaca harika bir ortam. Yalova Çınarcık'a yolunuz düşerse uğramadan geçmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 64 98
Eylül Pansiyon
Eylül Pansiyon
Sahil Cad. Liman Cad. No. 29-1-2
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Tek kelime ile harika. Çok sıcak bir ortam, müşterisine sahip çıkan, %100 memnuniyetle ayrıldığımız bir pansiyon. Otelleri solda sıfır bırakır. Özellikle pansiyon yetkilisi olan Gülsüm teyzenin anne şevkatiyle ilgilenmesi bizi bizden aldı. Gözünüz kapalı gelebilirsiniz. Biz kesinlikle tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 64 98
Eylül Pansiyon
Eylül Pansiyon
Sahil Cad. Liman Cad. No. 29-1-2
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Pansiyon zaten çok güzel; ama Gülsüm teyzenin güler yüzü, burayı çok daha güzel bir yer haline getiriyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 64 98
Eylül Pansiyon
Eylül Pansiyon
Sahil Cad. Liman Cad. No. 29-1-2
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Teşekkürler anne. :) Anne şefkati gibi şefkat, eksiksiz hizmet... Kısacası her şey çok güzeldi. Çok teşekkür ederiz, 15 size minnettar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 64 98
Eylül Pansiyon
Eylül Pansiyon
Sahil Cad. Liman Cad. No. 29-1-2
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Anne şefkati gibi şefkat. Denize yakın, çok güzel, samimi bir ortam. Konforlu odalar, harika ev sahipliği.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 64 98
Eylül Pansiyon
Eylül Pansiyon
Sahil Cad. Liman Cad. No. 29-1-2
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Böyle bir pansiyon sahibi dünyaya bir daha gelmez. Bizi çocukları gibi sahiplendi. Biz istemeden her şeyi özenerek yaptı. ❤

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 64 98
Eylül Pansiyon
Eylül Pansiyon
Sahil Cad. Liman Cad. No. 29-1-2
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Eylül Pansiyon evimiz bu kadar aile ortamı bir yer. Başka yerde göremezsiniz. Gelen mutlu, gelmeyen bir pişman. Teşekkürler Eylül Pansiyon sahiplerine (15 numara kalbimizde aga bee).

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 64 98
Eylül Pansiyon
Eylül Pansiyon
Sahil Cad. Liman Cad. No. 29-1-2
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Kamp için ekip arkadaşlarımızla muazzam bir yer tutmuşuz. Herkese tavsiye ederiz, teşekkürler anne.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 64 98
Eylül Pansiyon
Eylül Pansiyon
Sahil Cad. Liman Cad. No. 29-1-2
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Muazzam yer, denize sıfır, samimi ve sıcak ortamı var. Daireler temiz ve çalışanlar güler yüzlü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 64 98
Eylül Pansiyon
Eylül Pansiyon
Sahil Cad. Liman Cad. No. 29-1-2
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Hüseyin, Elif, Nurcan. Merhaba Gülsüm abla ve ailesi, 1 hafta misafiriniz olduk. Güzel aile ortamında, ev sıcaklığında bir tatil geçirdik. Güzel bakan güzel görür, özellikle kızım Elif her ihtiyaçta hiç çekinmeden Gülsüm teyze diye dibinde bitti, hiç kırmadın. Kendi mutfağından çıkarıp tencereni bile vermişsin. Her şey için teşekkür ederiz, biz çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz, yine görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 64 98
Eylül Pansiyon
Eylül Pansiyon
Sahil Cad. Liman Cad. No. 29-1-2
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Hiçbir yorum okumadan korku ile geldik, tatilimiz bittiğinde %100 memnun kalarak gülerek, sevgi ve mutlulukla döndük. Çok güzel bir tatildi, güler yüzünüz, samimiyetiniz ve misafirperverliğiniz için çok teşekkür ederiz öncelikle Gülsüm ablamıza. Eşyalarımız tertemizdi, çarşaflarımız, banyomuz, dolabımız, klimamız çok hijyenik ve güzeldi (klima yazımı kışa çevirdi). Tam bir aile sıcaklığı hissettik, tekrar tekrar teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 25 40
Çınarcık Ada Pansiyon
Çınarcık Ada Pansiyon
Teşvikiye Beldesi Çapana Mevkii No. 4
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Her şey çok güzeldi. Bu sene ilk gelişimiz ama son olmayacak. Ailemle harika bir tatil geçirdik. Odalar gayet temiz, ferah. Beachlere yakın. Ulaşım kolay. Mükemmeldi. ❤ Özellikle Nesrin'i çok öpüyorum. Bizimle çok ilgilendiler. Sıcak aile ortamı vardı.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 64 98
Eylül Pansiyon
Eylül Pansiyon
Sahil Cad. Liman Cad. No. 29-1-2
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Çok güler yüzlü, temiz kalpli insanlar. Odalar tertemiz çamaşır suyu kokuyor. Balkonları çok güzel, salıncaklar var. Piknik masası 10 numaraydı. Odamız 4 kişiydik, çok güzeldi. 6 gün kaldık ama harikaydı. Dönerken ağladık ama Nida, Gülsüm teyze hepsi harika insanlar. Yanlış yorum yapıp lütfen yanlış suçlamalarda bulunmayın. Denize sıfır, bahçesi güzel, yeşillik, her gün sulanıyor, süperdi. Hakkınızı helal edin Nida ve Gülsüm teyze, sizleri çok seviyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 64 98
Eylül Pansiyon
Eylül Pansiyon
Sahil Cad. Liman Cad. No. 29-1-2
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Her yıl olduğu gibi bu yıl da tercihimiz Eylül Pansiyon oldu. Gülsüm annenin her zamanki güler yüzü ve eşime yapılan sürpriz doğum günü bizim bir müşteri değil, gerçekten aile olduğumuz duygusunu uyandırdı. Ön tarafa yapılan yeni kafeterya gerçekten harika olmuş. Tek eksik Umur kardeşimin yokluğuydu, her şey gerçekten güzeldi ama inşallah bir dahaki gelişimizde Umur'u da görmüş oluruz. Her şey için tekrar çok teşekkürler, seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 64 98
Eylül Pansiyon
Eylül Pansiyon
Sahil Cad. Liman Cad. No. 29-1-2
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

5 gece 5 kız arkadaş konakladık ve çok memnun kaldık. Mis gibi bahçesini, oda balkonumuzu şimdiden çok özledik. Gülsüm abla, kızları ve eşleri güler yüzlerini ve ilgilerini bizden biran olsun eksik etmediler. Komşu gibiydik. :) Gülsüm ablanın cevizli dızmanası enfesti, et kavurması enfesti. Yani ben et yemiyorum ama arkadaşlarım en azından öyle söyledi. :) Güler yüz, samimiyet ve huzurlu bir ortam arıyorsanız işte orası Eylül Pansiyon. Tekrar gitmeyi düşünüyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
3
0 (850) 602 10 83
Amadeus Motel
Amadeus Motel
Koru Beldesi Cumhuriyet Mah. Menekşe Cad. No. 26
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Çalışanlar nazik ve yardımsever değildi. Yemekler çok az konuluyordu, yanında içecek de yoktu. Sorunlara çözümcül yaklaşılmadı. Her misafiri rahatça tersliyorlar. Resimlerde buzdolabı vardı ama gittiğimizde yoktu. Saç kurutma makinesi bile yoktu, odanın ve WC'nin ışığı yetersizdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 25 40
Çınarcık Ada Pansiyon
Çınarcık Ada Pansiyon
Teşvikiye Beldesi Çapana Mevkii No. 4
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

4 senedir düzenli olarak geliyoruz, gerçekten çok güzel bir yer. Bizimle çok ilgilendiler. Devamlı gelmeye devam ediyoruz. Çınarcık Ada Pansiyon'a teşekkür ederiz bize hizmet ettiği ve güzel ilgilendiği için.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 25 40
Çınarcık Ada Pansiyon
Çınarcık Ada Pansiyon
Teşvikiye Beldesi Çapana Mevkii No. 4
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Eşimle geldiğim çok güzel bir yer. Kesinlikle çok memnun kaldık. Artık her sene kesinlikle buradayım. Bizimle çok ilgilendiler. Çınarcık Ada Pansiyon ailesine çok teşekkür ederim, özelikle kızımız Nesrin'e.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 64 98
Eylül Pansiyon
Eylül Pansiyon
Sahil Cad. Liman Cad. No. 29-1-2
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Eylül Pansiyon'a giderken yorumlardan dolayı çok tereddüt ettim ama gittikten sonra çok mutlu ve güler yüzlü insanlarla karşılaştım. Pansiyonun içine girince çok temizdi, anlatılan gibi değildi. Bir hafta kaldım ve çok güzel bir hafta geçirdim. Gülsüm anneye çok teşekkür ederim. Kadriye Hanım bizimle yakından ilgilendi. Ona da çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 50 14
Türkan Motel
Türkan Motel
Vaki Akı Cad. Gül Sok. No: 9
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Çınarcık'ta bunca senedir boşuna yer aramışız. Sıfır hata. Tertemiz bir motel. Güler yüzlülük hep ön planda. Sıcacık aile ortamı. Çok mutlu olduğum ve tekrar tekrar gidip tatilimi huzurla yapacağım bir moteldir. Artık ikinci adresimiz. :) Her şey için teşekkür ederiz. Sizi tanımak güzeldi bizim için. Seneye tekrar görüşmek üzere. :) Bu kez 1 aydan daha fazla süre kalacağız bilginiz olsun. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Bu güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizleri en iyi şekilde ağırlamaktan mutluluk duyarız. İyi günler, hoşça kalın. Tekrar görüşmek üzere.

9 Eylül 2018, Pazar 19:28
50
7
0 (850) 602 30 27
Beste Boutique Otel
Beste Boutique Otel
Çamlık Mah. Nar Sokak No:19
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Burası butik otelden ziyade 6 katlı apartmandan evrilmiş bir pansiyon. Otelin kahvaltısı ne lezzetli ne de doyurucuydu. Yalova'nın ufak bir ilçesindeki butik otelde kahvaltı için çok daha fazlasını ummuştum. Odalardaki dolap, masa, yatak, kapılar oldukça eskiydi fakat oda standart odalara göre ziyadesiyle büyüktü. Bunların yanında Çınarcık'taki nadir havuzlu otellerden biri. Havuzu temiz ve ferahtı. Çalışanları da oldukça nazik ve güler yüzlüydü. Giriş ve çıkış saatlerinde kolaylık sağladılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 64 98
Eylül Pansiyon
Eylül Pansiyon
Sahil Cad. Liman Cad. No. 29-1-2
Çınarcık / Yalova
Türkiye

-

Çok muhteşem bir ortam, aile ortamı. Hele bizi gülen yüzüyle ve güzel kalbiyle karşılayan Gülsüm ablamm sizi tanıdığım için çok şanslıyım, bütün ekip harika, muhteşem tekrar görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)