Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Şanlıurfa Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Şanlıurfa Otelleri

Şanlıurfa için {{ (filteredHotels).length}} / 42 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Şanlıurfa Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Binlerce yıldır pek çok kültüre ev sahipliği yapmış olan Şanlıurfa renkli bir mozaiğe benzer. Her yıl bu güzel mozaiği yakından tanımak isteyen binlerce gezgin de Şanlıurfa'yı ziyaret ediyor.
Güneydoğu Anadolu bölgesinin ruhunu en iyi yansıtan şehirlerden biridir Şanlıurfa. Binlerce yıldır pek çok kültüre ve dine ev sahipliği yapmış olan Şanlıurfa adeta renkli bir mozaiğe benzer. Her yıl bu güzel mozaiği yakından tanımak isteyen yerli yabancı binlerce gezgin de Şanlıurfa'yı ziyaret eder.

Şanlıurfa'yı ziyaret eden seyahatseverler hepsi birbirinden kaliteli ve rahat Şanlıurfa otellerinde konaklıyor ve tatillerini daha da keyifli kılıyor. Şanlıurfa otelleri hem şehir merkezinde hem de çevre ilçelerde yer alıyor.

Şanlıurfa otellerinin bir kısmı Şanlıurfa Merkez'de bulunuyor. Bu bölgedeki Şanlıurfa otelleri çok çeşitli; şehir oteli de var butik otel de. Şayet şehir merkezinde, her yere yakın ve merkezi lokasyonda konaklama yapmak istiyorsanız buradaki Şanlıurfa otellerinden birini seçebilirsiniz.

Şehir merkezinde değil de Balıklıgöl gibi çevre ilçelerde konaklama yapmayı planlıyorsanız yine oldukça fazla seçeneğiniz var. Çevre ilçelerde bulunan Şanlıurfa otellerinin çoğu butik otel kategorisinde yer alıyor. Yine konforlu ancak otantik ve şehrin dokusunu yansıtan bir ortamda konaklama yapabilirsiniz.

Yalnızca konaklama için değil; özel gün ve geceleriniz için de hizmet veriyor Şanlıurfa'daki oteller. Hem iş organizasyonlarınız hem de düğün, davet, kutlama gibi organizasyonlarınız için Şanlıurfa otellerini değerlendirebilirsiniz.

Daha çok bahar ve yaz aylarında yoğunluğun arttığı Şanlıurfa otellerinde, bu dönemlerde konaklama yapmayı planlıyorsanız önceden rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. Şayet erken rezervasyon dönemlerinde yerinizi ayırtırsanız Şanlıurfa otellerinin cazip fiyatlarından da yararlanma şansınız var.

Pek çok medeniyetin izlerini günümüze taşıyan, farklı dinlerin buluşma noktası olan Şanlıurfa çeşitli konaklama alternatifleriyle yıl içerisindeki ziyaretçi potansiyelinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Güneydoğu'nun en çok merak edilen şehirlerinden biridir Şanlıurfa. Kültürüyle, sosyal yaşantısıyla, tarihiyle büyüler görenleri. Her adımı farklı bir keşif sunar. Şanlıurfa'ya sadece yerli turistler değil, yabancı turistlerde yoğun ilgi göstermektedir.

Şanlıurfa; konukevleri, butik otel ve kent oteli tipinde hizmet veren konaklama tesislerine sahiptir. Otellerin hepsi kaliteli bir hizmete ve rahat odalara sahiptir. Oteller genellikle şehir merkezinde, Balıklıgöl civarında bulunmaktadır. Aynı zamanda bazı ilçe merkezlerinde de otel sayısı fazladır.

2019 yılında Şanlıurfa otel fiyatları diğer yıllara göre çok fazla değişiklik göstermemiştir. Konaklama tesisleri sundukları hizmetlere göre birbirinden farklı fiyat politikalarına sahiptir. Şanlıurfa otel fiyatlarının arasında bütçeye en uygun konaklama tesisleri konukevleridir.

Tercih edeceğiniz oda tipi, hizmet türü ve otel konumu Şanlıurfa otel fiyatlarını etkileyen faktörler arasındadır. Otellerin bazıları her şey dahil hizmet sunarken, bazı oteller oda kahvaltı hizmetiyle işletilmektedir.

Şanlıurfa otel fiyatları sezon farklılıklarına göre de değişmektedir. İlkbahar ve yaz boyunca bir gecelik Şanlıurfa otel fiyatları 100 TL-250 TL arasında değişiklik göstermektedir. Kış aylarının gelmesiyle beraber Şanlıurfa otel fiyatları 50 TL-90 TL arasında seyir gösterir.

Yılın belli dönemlerinde Şanlıurfa otel fiyatları çeşitli kampanyalarla biraz daha aşağıya çekilmektedir. Şanlıurfa otel fiyatları sayfamızı tıklayarak otellerin konumları, hizmetleri ve fiyatları gibi bilgileri inceleyebilirsiniz.

Şanlıurfa Hakkında
Hz. İbrahim'in Urfa'da doğup yaşadığına inanılması, şehrin Musevi, Hristiyan ve Müslüman din topluluklarının kutsal ziyaret yeri olarak tanınmasına neden olmuş.
Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde doğuda Mardin, batıda Gaziantep, kuzeyde Adıyaman, kuzeybatıda Diyarbakır illeri ve güneyde Suriye sınırı ile çevrelenmiş bir sınır ilidir.

M. Ö. 132 - M. S. 250 yılları arasında hüküm süren Osroene Krallığı, Hıristiyanlar'ın deyimiyle kutsanmış şehir Şanlıurfa'da kurulduğundan, Hıristiyanlık tarihi açısından büyük önem taşıyor.

Osroene krallarından Abgar Ukomo'nun Hıristiyanlığı dünyada resmi din olarak kabul eden ilk krallardan biri olduğuna inanılıyor. Şehrin hac güzergâhında olması da, inanç turizmi potansiyelini artıran diğer unsur.

M. Ö. 7000 yılına uzanan uygarlık belirtilerinden bazı izler, Şanlıurfa'nın 70 km. kuzeyinde, Kantara Köyü'nde bulunmuş. Eski bir tapınak ve dokuz bin yıllık neolitik yerleşim, dünyada tek. Köyde küçük putlar ve dini resimlerle birlikte bu yerleşim yerine ait çok eski ve çok güzel mozaikler bulunuyor.

Şanlıurfa'nın 20 km kuzeydoğusundaki bir tepede Göbekli yer alıyor. Bu yerleşim yeri, 9000 yıl öncesine ait. Bazı bitirilmiş ve yarım kalmış insan ve hayvan şekillerinin ve aletlerin ortaya çıkarıldığı Göbekli'de, eski bir put yapımcısının muhtemel atölyesini görebilirsiniz.

Şanlıurfa'nın mutfağı da çok zengin. Çeşit çeşit kebaplardan, çiğ köfteye, yöreye özgü acı kahve mırraya kadar bin bir çeşit lezzet sizi bekliyor. Urfa gezisinin gastronomik boyutundan da çok memnun kalacaksınız.

Şanlıurfa'da tarihi çarşı ve pazarlarda el dokumacılığı, tarakçılık, ağaç oymacılığı, dericilik, kürkçülük, bakırcılık, kuyumculuk ve taş süslemeciliği gibi el sanatları çok gelişmiş. Bu tür ürünleri tarihi Urfa çarşılarından edinebilirsiniz. Şanlıurfa'nın Osmanlı döneminden kalma iş hanları ve çarşılarından oluşan eski ticaret merkezi Gümrük Hanı civarında yoğunluk gösteriyor.

Şanlıurfa merkezindeki Balıklı Göl, içindeki balıklar, etrafındaki asırlık çınar ve söğüt ağaçları ile doğal bir akvaryum görünümünde. Göller, Ayn - ı Zeliha ve Halil-ür Rahman olmak üzere iki tane. Kutsal olduğuna inanılıyor. Efsaneye göre Hz. İbrahim Peygamber'in devrin hükümdarı Nemrut ve halkının taptığı putlarla mücadele etmeye ve onları kırıp parçalayarak tek tanrı fikrini savunmaya başlaması üzerine Nemrut tarafından, bugünkü Şanlıurfa Kalesi'nden ateşe atılır. Bu esnada "Ey ateş İbrahim'e karşı serin ve selamet ol" emri üzerine ateş suya odunlar da balığa dönüşür.

Şanlıurfa otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
9
0 (850) 600 38 24
Hotel İstiklal
Hotel İstiklal
Balıklıgöl Cad. No. 16
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Şanlıurfa'ya Balıklıgöl'ü gezmek görmek için ilk defa gitmiştim. O sırada tesadüfen denk geldik bu otele. Çok hoşumuza gitti bu otel. İnanılmaz derecede sakin ve temiz bir oteldi. Huzur doldum. Resepsiyon çok nazikti ve ilgili idiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 38 24
Hotel İstiklal
Hotel İstiklal
Balıklıgöl Cad. No. 16
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Otel merkezde gerçekten iyi bir yerdeydi, çarşıya ya da balikligöl'e ya da büyük camii'ye yürüme mesafesindeydi! Otel temiz ve idealdi, genel olarak tavsiye ederim. Personel çok yardımcı oldu, otopark otel kullanıcıları için ücretsizdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 38 24
Hotel İstiklal
Hotel İstiklal
Balıklıgöl Cad. No. 16
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

İşten güçten fırsat bulamadığım için tatil yapamadım ben ama bizimkileri yani annemle babamı Urfa'ya gezmeye göndereyim demiştim. Burayı buldum ve 1 haftalık rezervasyon yaptırdım. Çok mutlu bir şekilde döndüler. Hem Urfa'yı hem oteli çok beğenmişler. Otelde kendilerine gayet iyi davranmışlar. Herşey için teşekkürler, onların adına!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 38 24
Hotel İstiklal
Hotel İstiklal
Balıklıgöl Cad. No. 16
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Otel konum olarak çok iyi bir yerde, Balıklıgöl'e, geleneksel Urfa sıra gecelerinin yapıldığı mekanlara oldukça yakın. İçeriye bakacak olursak, kahvaltı çok sıradandı, banyodaki havalandırma korkunç bir ses çıkarıyor, onunla hemen ilgilenilmeli. Ama temizlik konusunda bir sıkıntı yaşamadım. Tekrar gidersem yine burada kalacağım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 38 24
Hotel İstiklal
Hotel İstiklal
Balıklıgöl Cad. No. 16
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Aile odaları beşinci kattaydı ve otelde asansör de yoktu. İbrahim Mağarası'na, yerel pazara ve butik mağazalara gerçekten çok yakın bir hotel. Gerçekten iyi bir fiyata oldukça konforlu odalarda kaldık. Sadece şehri gezmek amacıyla gelenlere tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 38 24
Hotel İstiklal
Hotel İstiklal
Balıklıgöl Cad. No. 16
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Tuvaletlerin yenilenmesi gerekiyor, rezil durumdalar. Odaları da oldukça küçüktü. Açıkçası ortalama bir şehir otelinden fazlası değil. Şehir merkezine çok yakın olması hatta içinde olması otelin önemli bir avantajıydı. Merkezde otopark sorunu illaki olacağından, otelin kendisine ait otoparkının olması da iyi oldu. Çalışanlar da oldukça nazikti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 38 24
Hotel İstiklal
Hotel İstiklal
Balıklıgöl Cad. No. 16
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Oda ve genel otel atmosferi biraz modası geçmiş, demodeydi. Kahvaltıda kahve seçeneği yok. Şehir içinde araba kullanmak epey sıkıntılı, sokaklar dar ve tek yön, trafik de çok tıkanıyordu, dikkatli olun. Balıklıgöl'e birkaç dakika uzaklıkta, özel otoparka sahip mükemmel bir konumda bulunan bu otel için ödediğimiz paraya değdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 38 24
Hotel İstiklal
Hotel İstiklal
Balıklıgöl Cad. No. 16
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Otelden ne beklediğinize göre değişir tabi de bence gayet ideal bir oteldi. Gezmek istediğim her yere rahat rahat gidebildim. Konaklama için de bütçemi eritmem gerekmedi. Evet odaları geniş değildi ama idare ederdi. Kahvaltısı da aynı şekilde idare ederdi. İlave taksi vs masraflarım olmadı en azından.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 38 24
Hotel İstiklal
Hotel İstiklal
Balıklıgöl Cad. No. 16
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Konumu gerçekten mükemmeldi ve otel neredeyse tüm tarihi kalıntıarın yani gezilecek yerlere inanılmaz derecede yakındı. Personel de çok iyi davrandı bize ve çok yardımcı oldular. Otel genelinde ve odalarda temizliğe dikkat edildiğini görebiirsiniz. Kesinlikle sıkıntılı bir durum yaşamadık otelde ve memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 47 46
Dedeman Şanlıurfa Otel
Dedeman Şanlıurfa Otel
Atatürk Mah. Hastane Cad.
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Sadece şehirdeki tarihi yerlere değil, aynı zamanda yüksek sınıf otellere de yakın. Açık hava aktivitelerine gerçekten çok yakındı (örn. Balıklıgöl 1 km uzaklıktadır), ancak yaz aylarında kalıyorsanız sizi bir konuda uyarmak istiyorum, doğrudan güneş ışığının altında gezmemeye çalışmayın. Kahvaltı servisi, birçok alternatifle beraber çok iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 47 46
Dedeman Şanlıurfa Otel
Dedeman Şanlıurfa Otel
Atatürk Mah. Hastane Cad.
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Çok merkezi bir oteldi. Bina eski ama odaları da gayet yenilenmiş gibi gözüküyordu. Oda oldukça büyük, temiz ve rahattı. Banyonun da durumu iyiydi, kullanışlıydı. Otel şehrin tam merkezinde. Kahvaltı da açık büfeydi. Çatıdaki bar, restoran ve lobi geliştirilebilir. Personel harikaydı, nazik ve yardımsever insanlardı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 47 46
Dedeman Şanlıurfa Otel
Dedeman Şanlıurfa Otel
Atatürk Mah. Hastane Cad.
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Otel çok büyüktü ve lüks bir şekillde döşenmiş odalarıyla tamamen modern bir oteldi. Geldiğimizde odada taze meyve servisi de vardı. Odada otelin imkanlarıyla beraber gayet rahat bir konaklama sağlandı. Mükemmel bir açık büfe kahvaltı vardı. Böyle bir konaklama için herhangi başka bir otelde buraya ödeyeceğiniz paranın en az 3 katını ödemeniz gerekiyor. Orada kalmaktan çok keyif aldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 47 46
Dedeman Şanlıurfa Otel
Dedeman Şanlıurfa Otel
Atatürk Mah. Hastane Cad.
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Orada arkadaş grubumuzla ile 2 gece kaldık ve çok keyif aldık. Orada çalışan insanlar işlerinde çok profesyoneldi, odalar büyük ve iyi dekore edilmiş ve banyolar büyük ve temizdi. Geri döndüğümüzde bu otelde tekrar kalacağız, ayrıca açık büfe kahvaltıda da çokça çeşit vardı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 47 46
Dedeman Şanlıurfa Otel
Dedeman Şanlıurfa Otel
Atatürk Mah. Hastane Cad.
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Akşam geç geldik ve sabah erken ayrıldık. Akşam yemeği ortalamaydı, çorba yoktu, sadece 3 çeşit yemek vardı. Oda ve banyo büyük ve temizdi, minibar, lcd tv, ücretsiz kahve-çay ısıtıcı ile oda gayet iyiydi. Açık büfe kahvaltı, servis & personel çok çok iyiydi. Ama diğer Dedeman otellerde de kalmıştım ve bundan daha iyileri de var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 47 46
Dedeman Şanlıurfa Otel
Dedeman Şanlıurfa Otel
Atatürk Mah. Hastane Cad.
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Şanlıurfa'daki iş gezilerim nedeniyle daha önce en iyi otellerde kalma fırsatım oldu. En konforlu yataklar ve çarşaflar bu oteldeydi. Ayrıca SPA diğerlerine göre daha sessiz ve dinlendiriciydi. Personel kibardı, ancak tek sıkıntı personel sanki oteli herşeyiyle biliyorsunuz zannediyorlar. Onlara bunu sormanız gerekiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 47 46
Dedeman Şanlıurfa Otel
Dedeman Şanlıurfa Otel
Atatürk Mah. Hastane Cad.
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Çok iyi servisi ve resepsiyon hizmeti ile çok iyi bir otel. Şehrin çok merkezinde bir otel. Oda servisi çok iyiydi ve bir isteğiniz olunca hemen geliyorlardı. Otel taksi konusunda da yardımcı oldu. Otelin civarında süpermarket, esnaflar falan herşey vardı. Piazza AVM ve birçok tarihi mekana 10 dakika yürüyerek ulaşabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 67 99
El-Ruha Hotel
El-Ruha Hotel
Balıklıgöl Civarı Yeni Mah. Lekeler Cad.
Balıklıgöl / Şanlıurfa
Türkiye

-

El Ruha, Urfa'nın en tarihi bölgesi olan ünlü "balık havuzu"n tam karşısında. Çarşı ve eski mahalleye yürüme mesafesinde mükemmel bir konuma sahip. Oda rahat, ama biraz küf ve sigara koktuğunu söylediğimde anında başka bir odayla değişim yapıldı. Personel çok canayakın ve sizi mutlu etmek için istekli. Otelde ayrıca bir hamam ve masaj tesisi var. Hamam alanındaki yüzme havuzu güzel. Tek dezavantaj: Kadınlar için, saat 11: 00'den sonra açık!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 67 99
El-Ruha Hotel
El-Ruha Hotel
Balıklıgöl Civarı Yeni Mah. Lekeler Cad.
Balıklıgöl / Şanlıurfa
Türkiye

-

Şehir merkezindeki tarihi mekanlara, Balıklı göl'e yürüme mesafesinde. Aynı şekilde alışveriş merkezi ve restoranlara da yakın.Otelde yerel yemeklerin yapıldığı güzel bir restoran da var. Hediyelik eşyaların satıldığı mini bir dükkan da bulabilirsiniz. Odalar klimalı. Ücretsiz otoparkı da mevcut.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 67 99
El-Ruha Hotel
El-Ruha Hotel
Balıklıgöl Civarı Yeni Mah. Lekeler Cad.
Balıklıgöl / Şanlıurfa
Türkiye

-

Çok iyi bir konumu var. Balıklı göle yürüyerek sadece 5 dakikada varabilirsiniz. Tüm personel çok nazik. Güzel bir odam vardı, oldukça da temiz ve rahattı. Kahvaltıya bayıldım. Konaklamamız çok keyifli geçti. Teşekkür ederiz herkese.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 67 99
El-Ruha Hotel
El-Ruha Hotel
Balıklıgöl Civarı Yeni Mah. Lekeler Cad.
Balıklıgöl / Şanlıurfa
Türkiye

-

Otel eski ama büyüleyici ve çok temiz, rahat. Klima çalışmıyordu, biz de yüzme havuzunun zevkini çıkardık. Hamamda masaj da yaptırdık. Urfa kili satılıyordu, bir şişe aldım. Kahvaltı iyiydi, ama kahve pek değil. Kahve yerine çay tercih ediliyor burada daha çok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 67 99
El-Ruha Hotel
El-Ruha Hotel
Balıklıgöl Civarı Yeni Mah. Lekeler Cad.
Balıklıgöl / Şanlıurfa
Türkiye

-

El Ruha Hotel, Şanlıurfa'daki (İbrahim / Havuzlu Mağara, Kale, Mozaik ve Arkeoloji Müzeleri) tüm "görülmesi gereken" yerler için mükemmel bir konumda kalıyor. Odalar sade ama temiz ve oldukça konforlu. Servis de gayet iyi. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 16 88
Gülizar Otel Şanlıurfa
Gülizar Otel Şanlıurfa
Beykapısı Mah. Divan Yolu Cad. No. 3/C
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Oteller çok pahalı. Bu otel 120 lira etmez. Odada pencere yok, havalandırma yok. Klimayla ısıtması saçma bir otel, bir şehir. Müşteriye eyvallahları yok, doymuşlar artık. Beş para etmez.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 63 66
Manici Otel Şanlıurfa
Manici Otel Şanlıurfa
ŞURKAV Alışveriş Merkezi No. 68
Balıklıgöl / Şanlıurfa
Türkiye

-

Odaya çok hızlı yerleştik. Sıra gecesi organizasyonunda organizasyonumuz 40 kişilikti. 36 kişi üzerinden ücret organizasyonu yaptılar. Konum olarak merkeze yakındı . Personeller ilgiliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 63 66
Manici Otel Şanlıurfa
Manici Otel Şanlıurfa
ŞURKAV Alışveriş Merkezi No. 68
Balıklıgöl / Şanlıurfa
Türkiye

-

Urfanın merkezi yerinde. Kendine özgü otantik bir yapıya sahip. Bir dahaki konaklamamızda yine tercihimiz burası olacak. İlk kez Urfa'ya gelecek olanlara da bu otelde kalmalarını tavsiye ederim. İlgili personellerine teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 63 66
Manici Otel Şanlıurfa
Manici Otel Şanlıurfa
ŞURKAV Alışveriş Merkezi No. 68
Balıklıgöl / Şanlıurfa
Türkiye

-

Konum muhteşem. Tarihi yerlere ve merkeze yakın. Otelin kendisi, tarihi yapısı ayrı bir harika. Dekorasyonuna bayıldım. Sadece fiziksel özellikleri için bile kalınabilir. Ben çok beğendim ve herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 63 66
Manici Otel Şanlıurfa
Manici Otel Şanlıurfa
ŞURKAV Alışveriş Merkezi No. 68
Balıklıgöl / Şanlıurfa
Türkiye

-

Otelin konumu merkeze yakındı. Dekorasyon Osmanlı tarihinden kalmaydı. Koyu ve karartıcı bir ortamdı. Ben sevmiyorum ama bazı kişilerin hoşuna gidebilir bu durum. Personel iyiydi, ilgi ve alakaları yerindeydi. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 63 66
Manici Otel Şanlıurfa
Manici Otel Şanlıurfa
ŞURKAV Alışveriş Merkezi No. 68
Balıklıgöl / Şanlıurfa
Türkiye

-

Hizmet kalitesinden memnun kalmadım. Tavsiye etmem. Güzel özelliklerinden bahsedecek olursam temiz bir tesisti. Konum olarak güzeldi. Personeller güler yüzlüydü. Yani anlayacağınız bir çok otel gibi artı ve eksi yönlere sahip.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 63 66
Manici Otel Şanlıurfa
Manici Otel Şanlıurfa
ŞURKAV Alışveriş Merkezi No. 68
Balıklıgöl / Şanlıurfa
Türkiye

-

Konum olarak tarihi mekanlara yakın olması iyiydi. Mimarisi güzeldi. Kendine özgü bir yapısı vardı. Temiz bir tesisti. Personeller ilgiliydi. Ne istesek anında cevap verdiler ve yaptılar. Buradan onlara teşekkürü borç bilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 83 40
Paşa Sarayı Butik Otel
Paşa Sarayı Butik Otel
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Merkeze çok yakın, otele ait sıra gecesi var. Biz gitmedik ama gidenler çok memnun kalmış. Odalar gayet iyi ve temiz. Çalışanlar yöresel ve candan. Kahvaltı yeterliydi ama yöresel beklentim vardı biraz hayal kırıklığı oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 83 40
Paşa Sarayı Butik Otel
Paşa Sarayı Butik Otel
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Urfa'ya gelindiğinde mutlaka sıra gecesine gidilmeli. Sıra gecesinde içki olmaz normalde ama burası içkili sıra gecesi yapan ender yerlerden. Yer sofrasında ayakkabısız oturuyorsunuz. İster yemekli, ister yemeksiz sıra gecesi dinleyebiliyorsunuz. Yemekler çok kötüydü. Müzisyenler oldukça iyi. Çalışanlar yardımseverdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 83 40
Paşa Sarayı Butik Otel
Paşa Sarayı Butik Otel
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Müzik ve eğlence çok iyiydi. Kebap yeterliydi, çiğ köfte ve tatlı fena değildi. Bir sıra gecesine göre yemeklerden memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 83 40
Paşa Sarayı Butik Otel
Paşa Sarayı Butik Otel
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Tanıdık tavsiyesi ile arkadaşlarımla birlikte gittik. Eğlenmek,halay çekmek, sıra gecesi havası yaşamak istiyorsanız mutlaka gidin. Ama karnımı burada doyurayım ya da gürültüye gelemem diyorsanız tercih etmemeniz gereken bir konsept.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (216) 368 80 40
Serçe Konağı Butik Otel
Serçe Konağı Butik Otel
Kadıoğlu Mah. 1392. Sok. No. 6 Büyük Yol
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Ben de herkes gibi önce yorumlara bakarım gitmeden önce ve doğru karar veridğim için çok mutluyum. Personel sürekli bize bir ihtiyacınız var mı diye sordu. Her yere çok yakın ayrıca. Diğer yorumların aksine asla kötü koku yoktu ve odalarda klima ve ufo vardı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (216) 368 80 40
Serçe Konağı Butik Otel
Serçe Konağı Butik Otel
Kadıoğlu Mah. 1392. Sok. No. 6 Büyük Yol
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Çalışanları çok güler yüzlü. Odamız gayet temidi ve rahattı. Klima, sıcak su, tertemiz bir oda. her şey yerli yerindeydi. bu fiyata kalınabilecek harika bir mekan

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (216) 368 80 40
Serçe Konağı Butik Otel
Serçe Konağı Butik Otel
Kadıoğlu Mah. 1392. Sok. No. 6 Büyük Yol
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Çok kötü bir tesisti ve asla tavsite etmem. Temizlikleri çok kötü ve kaldığım oda çok kötü kokuyordu, havalandırması ise iyi değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (216) 368 80 40
Serçe Konağı Butik Otel
Serçe Konağı Butik Otel
Kadıoğlu Mah. 1392. Sok. No. 6 Büyük Yol
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Açıkçası en güzel yanı konumuydu, merkeze çok yakın. Kahvaltı ve akşam yemeği yok ve banyoları pek beğenmedim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (216) 368 80 40
Serçe Konağı Butik Otel
Serçe Konağı Butik Otel
Kadıoğlu Mah. 1392. Sok. No. 6 Büyük Yol
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Konumu çok güzel ve genel olarak temiz bir yer. Güler yüzlü çalışanlara sahip. Bize çok yardımcı oldular. Benim ziyaretim sırasında sıcak su yoktu veya çok az akıyorduç

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (216) 368 80 40
Serçe Konağı Butik Otel
Serçe Konağı Butik Otel
Kadıoğlu Mah. 1392. Sok. No. 6 Büyük Yol
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Televizyon çok iyi çekiyor ve yer merkeze çok yakın. Üst kattaki odalar süper ama alt kattaki odalar biraz küçük. Oda seçiminizi kesin üst katta yapın. Sıcak su sorunu yok. Pansiyon gibi sade bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (216) 368 80 40
Serçe Konağı Butik Otel
Serçe Konağı Butik Otel
Kadıoğlu Mah. 1392. Sok. No. 6 Büyük Yol
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Yatak odası çok güzeldi ve sade bir tasarımı vardı. Ama payaşımlı mutfak otelin geri kalanına göre zayıftı. Sadece bir ocak vardı ve mikrodalga veya kettle bulunmuyordu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (216) 368 80 40
Serçe Konağı Butik Otel
Serçe Konağı Butik Otel
Kadıoğlu Mah. 1392. Sok. No. 6 Büyük Yol
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Düzgün bir yerdi, özellikle bütçeniz biraz düşükse. Klima bulunuyor, banyo ve lokasyon çok iyiydi. Ayrıca çalışanlar da kibar ve yardımseverdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (216) 368 80 40
Serçe Konağı Butik Otel
Serçe Konağı Butik Otel
Kadıoğlu Mah. 1392. Sok. No. 6 Büyük Yol
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Oda büyüktü ve çok iyi ışık alıyordu. Ayrıca ikinci katın manzarası çok güzel. BAhçedeki limon ağacı da çok tatlı

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 49 98
Nevali Hotel
Nevali Hotel
Abide Kavşağı
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Urfayı bir çok kez ziyaret ettim. En çok burada kaldığım zaman memnun oldum. Muhteşem bir otel. Bundan sonra urfa tatillerimde hep buraya geleceğim. Konum, temizlik, hizmet tam puan

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 49 98
Nevali Hotel
Nevali Hotel
Abide Kavşağı
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Otel oldukça lüks ve rahattı. Sadece kahvaltı menüsünü beğenmedim. Sıcak büfesi hiç yoktu. Bunun dışında odalar çok rahat ve konforluydu. Otelde alkol satışı yok. Bu yabancı turist için bir eksi olabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 49 98
Nevali Hotel
Nevali Hotel
Abide Kavşağı
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Otel bölgenin en iyilerinden biri. GAP turumuz süresince konakladığımız en iyi oteldi. Konforlu, personeli çok iyi ve güzel bir konumdaydı. Kahvaltısı da güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 49 98
Nevali Hotel
Nevali Hotel
Abide Kavşağı
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Kesinlikle burada kalmanızı tavsiye ederim. Çok rahat ve konforlu bir konaklama sunuyorlar. Şehir merkezine yakın. Odalar çok temiz düzenli olarak temizliği yapılıyor. Yeme içme açısından her şeyi bulabileceğiniz güzel bir yer burası

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 49 98
Nevali Hotel
Nevali Hotel
Abide Kavşağı
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Personel çok ilgiliydi. Çok güleryüzlülerdi. Özellikle reserpsiyon çalışanına bayıldım. Bizimle çok ilgilendi. Kahvaltısı güzeldi ancak biraz daha çeşitli olabilirdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 49 98
Nevali Hotel
Nevali Hotel
Abide Kavşağı
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Otelin odaları çok geniş ve ferahtı. Temizliği oldukça iyiydi. Şehrin bir çok otelinde konakladım ama buradaki rahatlığı hiç birinde bulamadım. Sadece kahvaltılarını biraz daha geliştirmeliler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 49 98
Nevali Hotel
Nevali Hotel
Abide Kavşağı
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Urfanın merkezinde yer alan bu otel şehir manzarasına sahip. Oldukça güzel ve rahat bir otel olduğu için düşünmeden tercih edilmeli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 49 98
Nevali Hotel
Nevali Hotel
Abide Kavşağı
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Otelde çok iyi karşılandık ve çok güzel ağırlandık. Çok güzel bir gece geçirdiğimi söylemem lazım. Personel çok ilgiliydi hepsini teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 49 98
Nevali Hotel
Nevali Hotel
Abide Kavşağı
Şanlıurfa Merkez / Şanlıurfa
Türkiye

-

Urfayı gezmek için geldiğimizde bu otel bizi en çok etkileyen oldu. Çalışanlar çok güleryüzlüydü, odalar çok geniş ve temizdi. Sabah kahvaltısı çok çeşitliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)