Kars Otelleri

En iyi 32 otel, en uygun fiyatlar

Kars Otel Fiyatları

Yontma Taş Devri'nden günümüze bir şehrin hikayesi, Kars…

Kars, Doğu Anadolu Bölgesi'nin kuzeydoğusunda Erzurum - Kars Bölümü'nde yer alan ildir. Kuzeyde; Ardahan, doğuda; Ermenistan, güneyde; Iğdır ve Ağrı, batıda ise Erzurum ile komşudur. Kars Ermenistan ile sınır komşusu olup Akyaka sınır kapısı burada bulunmaktadır.

Kars otelleri, sakin ve güvenli bir bölgede bulunmakla birlikte ailece ve arkadaşlarla gidildiğinde rahatça konaklanabilecek tesislerdir. Kars otelleri içinde sadece 3 yıldızlı, 4 yıldızlı ve 5 yıldız tesislerin dışında butik oteller ve pansiyonlar da hizmet vermektedir.

Kars doğal güzelliklerle dolu bir şehirdir. Bu doğal güzelliklerinden; Kuyucuk Kuş Cenneti, alt paleotik dönemden kalma araçların çıkarıldığı ve tunç devrinden kalma duvar resimlerinin bulunduğu Kurbanağa Mağarası yanında Kars yaylaları ve platoları bu bölgeye gidenlerin mutlaka görmesi gereken yerlerden sadece birkaçıdır.

Kars bölgesinde gezilecek görülecek yerler vardır, buralara yakın olmak için konaklamada il merkezinde bulunan Kars otelleri değerlendirebilir. Kars Müzesi, Ani Harabeleri, Kars Kalesi, İnkaya Micingirt Kalesi ve Sürgütüs Zivin Kalesi, Sarıkamış Kayak Merkezi ve daha birçok tarihi cami, katedral, kilise gibi yapılar bulunmaktadır.

Şehrin tarihi atmosferine yakın olan ve neredeyse doğa ile iç içe bir konaklama imkanı sunan Kars otelleri misafirlerine tam pansiyon ve yarım pansiyon olarak da hizmet vermektedir. Sizler de bu bölgede geçireceğiniz tatilinizde Kars otellerinde konaklamayı düşünüyorsanız erken rezervasyon yaptırmayı ihmal etmeyin.

Kars Otel Fiyatları

Buram buram tarih kokan, doğal güzellikleri ile insanı büyüleyen ve Doğu'nun gizemli dünyasına ışık tutan bir şehir; Kars…

Ülkemizin belki de en farklı köşelerinden biri Kars. Turizm potansiyelini yeni yeni fark etmiş olmamız, Kars'a gereken ilginin gösterilmediğinin bir kanıtı niteliğinde. Belki de bu yüzden kendimizi borçlu hissediyoruz bu güzel şehre. Tarihi doku, doğal güzellikler ve macera… Ne isterseniz bulabilirsiniz Kars'ta. İşte bu nedenle, son zamanlarda Kars'ta konaklama ihtiyacı da giderek artırıyor.

Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan Kars, doğuda Ermenistan, güneyde Iğdır, batıda Erzurum ve kuzeyde Ardahan ile çevrili.

Sarıkamış Kayak Merkezi ise, Kars'ın son zamanlarda bu denli ünlenmesinin bir başka nedeni. Yalnızca Alpler'de görülen kristal kar, sezon boyunca yerden kalkmıyor Sarıkamış Kayak Merkezi'nde. Gezilip görülecek pek çok tarihi ve doğal güzelliğe ev sahipliği yapıyor Kars. Kars otellerinde konakladığınız süre boyunca bu tarihi ve doğal güzellikler arasından, Kars Müzesi, Ani Harabeleri, Kars Kalesi, Sarıkamış Kayak Merkezi ve Çıldır Gölü'nü kesinlikle görmeniz gerekiyor.

Tüm bu sebeplerden dolayı Kars'ta pek çok konaklama alternatifi bulunuyor. Daha çok Sarıkamış ve Kars Merkez'de yer alan Kars otelleri, oldukça kaliteli hizmetler sunuyor misafirlerine. Kars otel fiyatları ise, otel seçiminizi en çok etkileyecek unsurlardan biri hiç şüphesiz. Eğer kayak tatili için Kars'a geliyorsanız, Sarıkamış'ta yer alan kış otellerinden birini tercih etmeniz gerekiyor. Kars'ın turizm potansiyelini arttıran bölge Sarıkamış olduğundan, Kars otel fiyatlarının en pahalı olduğu nokta burası. Kars Merkez'de yer alan otellerin fiyatları Sarıkamış'a göre bir hayli uygun. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Kars'ta. Genel olarak 2019 Kars otel fiyatlarının 65 TL ile 285 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Eğer bu şehri geç kalmadan keşfetmek ve Doğu'nun gizemli dünyasında macera dolu bir yolcuğa çıkmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden bütçenize uygun olan bir Kars otelinde rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Unutmayın, erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Kars otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

En İyi 10 Kars Oteli

Büyük Kale Hotel Kars

Otel - Kars Merkez - 4 Misafir Yorumu

Özgün mimarisi ile Kars'ın en nitelikli yapıtlarından olan Büyükkale hotel binası,yaklaşık bir yıl süren bir çalışma sonucu modern bir kimlik kazanmış ve siz degerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Otelimiz 8 kat olup bodrum katta hamam-sauna,fitness,birinci kat lobby,cafe-bar,5 kat otel odaları,7 kat toplantı salonu ve en üst kat ise seyyir restaurant olarak kullanılmaktadır ... Özgün mimarisi ile Kars'ın en nitelikli yapıtlarından olan Büyükkale hotel binası,yaklaşık bir yıl süren bir çalışma sonucu modern bir kimlik kazanmış ve siz degerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Otelimiz 8 kat olup bodrum katta hamam-sauna,fitness,birinci kat lobby,cafe-bar,5 kat otel odaları,7 kat toplantı salonu ve en üst kat ise seyyir restaurant olarak kullanılmaktadır

Daha Fazla Bilgi»

Sim-Er Hotel Kars Kars

Otel - Kars Merkez - 2 Misafir Yorumu

SIM-ER Hotels'in en önemli misyonu konukları için güzel anılar üretmektir. Misyonumuz, çağımızın getirdiği yeniliklere süratle adapte olarak, sürekli yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleriyle cevap vermektir.

Tüm bunları gerçekleştirirken ana hedefimiz, Kars-Doğubayazıt bölgesininim lider turistik tesisi olmak ve bu birikimi kurumsal ve bireysel anlamda geliştirmek ve genişletmektir.

Çevre bilinci ve toplam kalite inancı içinde insan kaynağımızı, teknolojiyi, bilgiyi en etkin ve verimli şekilde kullanarak,
... SIM-ER Hotels'in en önemli misyonu konukları için güzel anılar üretmektir. Misyonumuz, çağımızın getirdiği yeniliklere süratle adapte olarak, sürekli yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleriyle cevap vermektir.

Tüm bunları gerçekleştirirken ana hedefimiz, Kars-Doğubayazıt bölgesininim lider turistik tesisi olmak ve bu birikimi kurumsal ve bireysel anlamda geliştirmek ve genişletmektir.

Çevre bilinci ve toplam kalite inancı içinde insan kaynağımızı, teknolojiyi, bilgiyi en etkin ve verimli şekilde kullanarak, akılcı ve öncü yaklaşımlarımızı sürdürerek, gelir ve istihdam yaratarak, ülkemizin, konuklarımızın, çalışanlarımızın ve menfaatlerini en üst seviyeye yükseltmektir

Daha Fazla Bilgi»

Snowflake Dağ Oteli Kars

Otel - Sarıkamış - 10 Misafir Yorumu

Kars-Sarıkamış'ta yer alan Snowflake Dağ Oteli, siz konuklarına unutulmaz bir kayak tatili vadetmektedir. Yarım pansiyon, oda-kahvaltı gibi çeşitli konseptlerde konaklama imkanı sunan tesisin özel restoran bölümü mevcuttur. Otelde sabah kahvaltıları zengin açık büfe olarak servis edilmektedir. Tesis resepsiyonu konforunuz için gün boyu aralıksız hizmet vermektedir. Otelde sevdikleriniz ve ailenizle birlikte gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz.

Snowflake Dağ Oteli'nin konaklama birimleri ise tüm ihtiyaçlarınız ön planda tutularak dizayn edilmiştir. Her biri özel banyolu olan odalarda
... Kars-Sarıkamış'ta yer alan Snowflake Dağ Oteli, siz konuklarına unutulmaz bir kayak tatili vadetmektedir. Yarım pansiyon, oda-kahvaltı gibi çeşitli konseptlerde konaklama imkanı sunan tesisin özel restoran bölümü mevcuttur. Otelde sabah kahvaltıları zengin açık büfe olarak servis edilmektedir. Tesis resepsiyonu konforunuz için gün boyu aralıksız hizmet vermektedir. Otelde sevdikleriniz ve ailenizle birlikte gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz.

Snowflake Dağ Oteli'nin konaklama birimleri ise tüm ihtiyaçlarınız ön planda tutularak dizayn edilmiştir. Her biri özel banyolu olan odalarda havlular, saç kurutma makinesi, sıcak su ve banyo malzemeleri temin edilmektedir. Birimler ısıtma sistemlidir. LCD TV, telefon, mini bar ve eşya dolabı tesisin diğer standart oda özelliklerindendir. Ayrıca tüm birimlerde ücretsiz Wi-Fi erişim hizmeti mevcuttur.

Snowflake Dağ Oteli, Sarıkamış Cıbıltepe Kayak Merkezi'ndedir. Otel içerisinden kayak pistine doğrudan ulaşım vardır. Çeşitli zorluk derecelerinde 5 pist vardır ve 2 etap bulunmaktadır. İlk etap 2400 metre, ikinci etap 2200 metre uzunluğunda ve 4 pist bulunmaktadır. Sarıkamış kayak pistleri sarı çam ormanları ile çevrili olduğundan rüzgara karşı korunaklıdır. Sarıçam ormanlarının arasından 7 kilometre kayak yapılabilmektedir. Tesiste 2 adet telesiyej bulunmaktadır. Pistler misafir kullanımına açıktır ancak hava koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Snowflake Dağ Oteli'nin içerisinde kaliteli kayak ekipmanları kiralayabileceğiniz yerler bulunmaktadır. Kayak malzemelerinizi muhafaza edebilmeniz açısından size özel kayak dolabı ve kayak kartları vardır

Daha Fazla Bilgi»

Hotel Katerina Sarayı Kars

Otel - Kars Merkez - 3 Misafir Yorumu

Kars'ın eşsiz doğasının ve tarihi yapısının birbiri ile kucaklaştığı, Kars Kalesi'nin eteklerinde yer almaktadır. Butik otelimiz, Kars Merkez'e 1 km, Kars Harakani Havalimanı'na 4 km mesafededir.

76 yatak kapasiteli tesisimizde, 26 standart oda, 7 özel taş oda, 1 suite oda ve 60 kişilik taş teras bulunmaktadır.
Tarihi çizgiler taşıyan odalarımızda duşlu banyo, saç
... Kars'ın eşsiz doğasının ve tarihi yapısının birbiri ile kucaklaştığı, Kars Kalesi'nin eteklerinde yer almaktadır. Butik otelimiz, Kars Merkez'e 1 km, Kars Harakani Havalimanı'na 4 km mesafededir.

76 yatak kapasiteli tesisimizde, 26 standart oda, 7 özel taş oda, 1 suite oda ve 60 kişilik taş teras bulunmaktadır.
Tarihi çizgiler taşıyan odalarımızda duşlu banyo, saç kurutma makinesi, merkezi ısıtma, uydu tv, ücretsiz kasa ve minibar yer almaktadır. Restoran 50 kişi kapasitelidir.

İş ve bayii toplantılarınızı da eşsiz Kars'da geçirmeniz, istediğiniz başarıyı sağlamanız için her ayrıntı düşünülmüştür

Daha Fazla Bilgi»

Doğukan Apart Otel Kars

Apart Otel - Kağızman - 1 Misafir Yorumu

Doğukan Apart Otel, doğası ve tarihi açısından oldukça zengin olan Kars Kağızman'da yer almaktadır. Birçok tarihi eseri bünyesinde barındıran bölgenin meşhur yiyecekleri olan, uzun kayısısı, narı, kömesi, yer kirazı ve Kağızman süzme balı, konukların muhakkak tatmadan gitmemeleri gereken lezzetlerdir. Tüm yıl hizmet vermeye devam eden tesis, 1+1 odalarıyla konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Merkezi konumuyla ulaşım kolaylığı sağlayan tesis, temiz odaları ve aile ortamıyla huzurlu bir konaklama imkanı sunmaktadır. Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Odalarda; eşya dolabı, klima,
... Doğukan Apart Otel, doğası ve tarihi açısından oldukça zengin olan Kars Kağızman'da yer almaktadır. Birçok tarihi eseri bünyesinde barındıran bölgenin meşhur yiyecekleri olan, uzun kayısısı, narı, kömesi, yer kirazı ve Kağızman süzme balı, konukların muhakkak tatmadan gitmemeleri gereken lezzetlerdir. Tüm yıl hizmet vermeye devam eden tesis, 1+1 odalarıyla konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Merkezi konumuyla ulaşım kolaylığı sağlayan tesis, temiz odaları ve aile ortamıyla huzurlu bir konaklama imkanı sunmaktadır. Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Odalarda; eşya dolabı, klima, televizyon, balkon, banyo, tuvalet ve havlu gibi olanaklar bulunmaktadır. Ayrıca odalarda buzdolabı, ocak ve genel mutfak malzemeleri ile donatılmış bir mutfak bulunmaktadır. Dileyen konuklar yemeklerini kendileri hazırlayabilirler. Odalara ücretli ek yatak sağlanmaktadır. Genel alanlarda ve konaklama birimlerinde ücretsiz internet bağlantısı mevcuttur. Tesis bünyesinde otopark olamamakla birlikte, etrafta araç bırakabilecek yerler bulunmaktadır. Tesis, kredi kartı ile ödeme yapma kolaylığı da sağlamaktadır.

Doğukan Apart Otel, Kurbanağa Mağarası'na 16 km, Allahuekber Dağları'na 46 km ve Asboğa Gölü'ne 46 km mesafede yer almaktadır. Ayrıca Çengilli Ortodoks Kilisesi, Keçivan Kalesi ve Kimmerya dönemi kaya resimleri bölgede görülmesi gereken önemli eserlerdir. İstanbul ile Kars Kağızman arası 1425 km'dir. Bu mesafe araç ile yaklaşık olarak 16 saat 32 dakika sürmektedir. Uçak ile seyahat etmeyi planlayan konuklar, yolculuklarını yaklaşık olarak 2 saat gibi bir sürede tamamlayabilirler

Daha Fazla Bilgi»

Konak Hotel Kars

Otel - Kars Merkez - 15 Misafir Yorumu

Kars'ın şehir merkezinde yer alan Konak Hotel, turistik konaklamalar için oldukça idealdir. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi ve misafirlere özel bir otopark alanı mevcuttur.

Konak Hotel'in tüm odaları sade bir şekilde dizayn edilmiştir. Odalarda; mini bar ve çalışma masası bulunmaktadır. Odalarda yer alan özel banyolar; duş, saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır.

Konak Hotel'de her sabah açık büfe kahvaltı sunulmaktadır. Yemeklerinizi Konak Hotel'in restoranında yiyebilirsiniz.

Konak Hotel'in resepsiyonu 7 gün 24 saat açık tutulmaktadır. Ayrıca oda
... Kars'ın şehir merkezinde yer alan Konak Hotel, turistik konaklamalar için oldukça idealdir. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi ve misafirlere özel bir otopark alanı mevcuttur.

Konak Hotel'in tüm odaları sade bir şekilde dizayn edilmiştir. Odalarda; mini bar ve çalışma masası bulunmaktadır. Odalarda yer alan özel banyolar; duş, saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır.

Konak Hotel'de her sabah açık büfe kahvaltı sunulmaktadır. Yemeklerinizi Konak Hotel'in restoranında yiyebilirsiniz.

Konak Hotel'in resepsiyonu 7 gün 24 saat açık tutulmaktadır. Ayrıca oda servisi, ortak salon ve bagaj muhafazası hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Konak Hotel, Kars Kalesi'ne araçla 5 dakika, Kars Havalimanı'na 7 km mesafededir

Daha Fazla Bilgi»

Hotel İpekyolu Kars Kars

Özel Belgeli - Kars Merkez - 16 Misafir Yorumu

Kars'ta faaliyet gösteren Hotel İpekyolu Kars, Kars Merkez'de konaklama olanağı sunmaktadır. Tarihi yerlere oldukça yakın olan tesis, her yere rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir konumdadır.

Toplam 43 odaya sahip olan Hotel İpekyolu Kars'ın tüm konaklama birimlerinde; buzdolabı, çalışma masası, eşya dolabı, kasa, mini bar, direkt telefon ve uydu yayınlı televizyon yer almaktadır. Odalarda bulunan özel banyolar; saç kurutma makinesi, havlu ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır.

Oda + kahvaltı konseptinde hizmet veren Hotel İpekyolu Kars'ta her sabah kahvaltı servis edilmektedir. 24
... Kars'ta faaliyet gösteren Hotel İpekyolu Kars, Kars Merkez'de konaklama olanağı sunmaktadır. Tarihi yerlere oldukça yakın olan tesis, her yere rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir konumdadır.

Toplam 43 odaya sahip olan Hotel İpekyolu Kars'ın tüm konaklama birimlerinde; buzdolabı, çalışma masası, eşya dolabı, kasa, mini bar, direkt telefon ve uydu yayınlı televizyon yer almaktadır. Odalarda bulunan özel banyolar; saç kurutma makinesi, havlu ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır.

Oda + kahvaltı konseptinde hizmet veren Hotel İpekyolu Kars'ta her sabah kahvaltı servis edilmektedir. 24 saat oda servisi imkanı sağlanmaktadır.

Hotel İpekyolu Kars'ın tüm alanlarında Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Ek ücret karşılığında emanet kasası kiralayabilirsiniz.

Hotel İpekyolu Kars, Kars Havalimanı'na 5 km mesafededir. Talep doğrultusunda havalimanı transfer servisi ayarlanabilmektedir

Daha Fazla Bilgi»

Bildik Otel Kars

Otel - Sarıkamış - 2 Misafir Yorumu

Kars-Sarıkamış'ta yer alan Bildik Otel, siz misafirlerini konfor dolu konaklama birimlerinde ağırlamaktadır. Keyifli bir kış tatili geçirmek için tercih edebileceğiniz otel yarım pansiyon ve her şey dahil konseptlerinde hizmet verebilmektedir. Tesis restoranında kahvaltılar ve yemekler zengin açık büfe olarak sunulmaktadır. Otel gerek konumu gerek sunduğu olanaklar ile kayak yapmak için oldukça uygundur. Konaklamanız boyunca tesisin sauna ve hamam hizmetleri ile yılın tüm stresinden uzaklaşabilirsiniz.

Bildik Otel'in konaklama birimlerinin tümü ısıtma sistemli ve özel banyoludur. Gün boyu
... Kars-Sarıkamış'ta yer alan Bildik Otel, siz misafirlerini konfor dolu konaklama birimlerinde ağırlamaktadır. Keyifli bir kış tatili geçirmek için tercih edebileceğiniz otel yarım pansiyon ve her şey dahil konseptlerinde hizmet verebilmektedir. Tesis restoranında kahvaltılar ve yemekler zengin açık büfe olarak sunulmaktadır. Otel gerek konumu gerek sunduğu olanaklar ile kayak yapmak için oldukça uygundur. Konaklamanız boyunca tesisin sauna ve hamam hizmetleri ile yılın tüm stresinden uzaklaşabilirsiniz.

Bildik Otel'in konaklama birimlerinin tümü ısıtma sistemli ve özel banyoludur. Gün boyu sıcak su temin edilen bu banyolar havlular, saç kurutma makinesi ve banyo malzemeleriyle donatılmıştır. Uydu yayınlı TV, eşya dolabı, telefon ise otel genelinde standart olan diğer oda özelliklerindendir. Tesiste özel aracınızı park edebileceğiniz ücretsiz bir otopark mevcuttur. Ayrıca otel genelinde sağlanan Wi-Fi erişimi de herhangi bir ek ücrete tabi değildir.

Kış aylarında kristal karla hizmet veren bu tesiste, kış tatilinizin tadını kayak yaparak çıkarabilirsiniz. Kayak ekipmanlarının bulunduğu ve kayak malzemelerinin satışının da yapıldığı bir işletmedir. Kayak malzemelerini satın alabilir veya konakladığınız süre boyunca kiralayabilirsiniz. Fakat kiralama için de bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Gaziler Kolordu Caddesi'nde konumlanmış olan bu tesiste, ekstra bir ücret karşılığında kayak dersleri de alabilirsiniz. Skipass hizmeti de ekstra bir ücrete tabidir.

Bildik Otel'in 9 adet kayak pisti bulunmaktadır ve bu pistlerin uzunluğu 25 kilometredir. Bu pistlerden 5 tanesi zirveden 1. Etab mevkiine, 2 adet pist zirveden başlangıç pistine kadar, diğer 2 tanesi de zirveden Karanlık Dere mevkiine kadar uzanmaktadır. 3 adet telesiyejin mevcut olduğu Bildik Otel'deki bu 9 pistin 2 tanesi başlangıç pistiyken 1 tanesi de kolay pisttir. Bunun dışında 3 adet orta pist ve 3 adet de zor pist bulunmaktadır. Yeni açılan pistlerden olan Karanlıkdere pistleri Türkiye'nin en iyi pistlerinden sayılmaktadır. Cross Country Pisti'nin uzunluğu 50 kilometredir ve 5 kilometrelik bir kısmı Uluslararası Cross Country Federasyonu tescillidir

Daha Fazla Bilgi»

Winter City Hotel Kars

Otel - Kars Merkez - 2 Misafir Yorumu

Winter City Hotel; Kars ilimizin merkezinde konumlanmış olan bir tesistir. Kars'ta konforlu ve güzel bir tatil yapmanızı sağlayacak olan bu işletmede, güler yüzlü ve işinin ehli personeller hizmet vermektedir. Herhangi bir sıkıntınızda dilediğiniz anda ulaşabileceğiniz bu personeller, sorununuzu en kısa sürede çözmek için uğraşacaklardır.

Winter City; Yenişehir Mahallesi, Ali Gaffar Okkan Bulvarı üzerinde konumlanmıştır. Zevkle döşenmiş olan odalarıyla hizmet vermekte olan tesiste sigara içilmeyen odalar bulunmaktadır. Tesis bünyesinde restoran mevcuttur. Restoranda lezzetli ve yöresel
... Winter City Hotel; Kars ilimizin merkezinde konumlanmış olan bir tesistir. Kars'ta konforlu ve güzel bir tatil yapmanızı sağlayacak olan bu işletmede, güler yüzlü ve işinin ehli personeller hizmet vermektedir. Herhangi bir sıkıntınızda dilediğiniz anda ulaşabileceğiniz bu personeller, sorununuzu en kısa sürede çözmek için uğraşacaklardır.

Winter City; Yenişehir Mahallesi, Ali Gaffar Okkan Bulvarı üzerinde konumlanmıştır. Zevkle döşenmiş olan odalarıyla hizmet vermekte olan tesiste sigara içilmeyen odalar bulunmaktadır. Tesis bünyesinde restoran mevcuttur. Restoranda lezzetli ve yöresel yemekleri tadabileceğiniz gibi muhteşem kahvaltısıyla da güne başlayabilirsiniz. Doğal ve organik ürünlerle hazırlanan yöresel kahvaltının tadı damağınızda kalacaktır.

Tesis bünyesinde, sizlerin hem güzel zaman geçirmenizi sağlayacak hem de dinlenmenizi sağlayacak SPA merkezi bulunmaktadır. Dilerseniz buhar odasından faydalanabilirsiniz ya da birçok çeşidi bulunan masajlardan birini seçip rahatlayabilirsiniz. Sauna ve Türk hamamı da seçenekler arasındadır. Tesiste tüm yıl boyunca kullanabileceğiniz kapalı havuz bulunmaktadır. Yetişkinler için büyük havuz olduğu gibi çocuklar için de çocuk havuzu mevcuttur. Bazı akşamlarda canlı müzik sayesinde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Winter City Hotel'de birbirinden güzel hizmetler verilmektedir. Bu hizmetler arasında araç kiralama hizmeti bulunmaktadır. Tesis içerisinden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz ve bu sayede Kars'ı doya doya gezebilirsiniz. Tesis içerisinde asansör ve toplantı salonu mevcuttur. Ücretsiz internet erişimini de sağlayabileceğiniz Winter City Hotel'de çamaşırhane ve ütü hizmeti de verilmektedir. Odalarında özel banyosu ve tuvaleti bulunan bu tesiste, konforlu bir tatil yapmanızı sağlayacak her şey mevcuttur

Daha Fazla Bilgi»

Kayı Snow Hotel Kars

Otel - Sarıkamış - 10 Misafir Yorumu

Kars'ın meşhur kayak merkezi Sarıkamış'ta misafirlerini ağırlayan Kayı Snow Hotel, İslami bir tesis olup, Rus mimarisi ile dikkat çekmektedir. Tesis, bir ısıtmalı kapalı yüzme havuzuna, erkek ve kadınlar için ayrı bölümleri bulunan bir Türk hamamı ve saunaya ev sahipliği yapmaktadır. Tesisin tüm alanlarında ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır. Konuklar, tesisten kayak ekipmanları kiralayabilirler. Tepe Kayak Merkezi'nden, tesisin kapısına kayakla ulaşılabilmektedir.

Tepe Kayak Merkezi'ne kısa bir yürüme mesafesinde yer alan bu işletmede kayak dersleri verilmektedir. 4-18 yaş arası için
... Kars'ın meşhur kayak merkezi Sarıkamış'ta misafirlerini ağırlayan Kayı Snow Hotel, İslami bir tesis olup, Rus mimarisi ile dikkat çekmektedir. Tesis, bir ısıtmalı kapalı yüzme havuzuna, erkek ve kadınlar için ayrı bölümleri bulunan bir Türk hamamı ve saunaya ev sahipliği yapmaktadır. Tesisin tüm alanlarında ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır. Konuklar, tesisten kayak ekipmanları kiralayabilirler. Tepe Kayak Merkezi'nden, tesisin kapısına kayakla ulaşılabilmektedir.

Tepe Kayak Merkezi'ne kısa bir yürüme mesafesinde yer alan bu işletmede kayak dersleri verilmektedir. 4-18 yaş arası için kayak ve snowboard öğrenme ve geliştirme kampının da bulunduğu bu işletme, çocuklu aileler için ideal bir yerdir. Kayak merkezinin en güzel konumunda yer alan Kayı Snow Hotel'de; kayak ve snowboard yapabileceğiniz kolay, orta ve zor pistler yer almaktadır.

Telesiyejlere sıfır bir konumda yer alan bu otelde 9 etaplı kayak pisti bulunmaktadır ve bu pistler 12 kilometre uzunluğundadır. Bu bölgede toplamda 4 adet farklı uzunlukları ve farklı taşıma kapasiteleri bulunan telesiyejler yer almaktadır. Tesis bu telesiyejlere direkt ulaşım sağlamaktadır. Konaklama için verdiğiniz ücret içerisine skipass hizmeti de dahildir. 15 çıkış ile sınırlıdır ve depozito karşılığında Skipass'tan kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Fakat verilen kartın kaybolması durumunda tesise kart ücretinin ödenmesi gerekmektedir.

Kayı Snow Hotel'in tüm konaklama birimlerinde; düz ekran uydu TV, gardırop ve kasa standart olarak sunulmuştur. Odalarda yer alan özel banyolar; ücretsiz banyo malzemeleri, terlikler ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır.

Kayı Snow Hotel'in restoranında kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri açık büfe şeklinde sunulmaktadır. Restoranda ise yerel lezzetler servis edilmektedir. Tesis bünyesindeki snack ve lobi barlardan gün boyu sıcak, soğuk ve alkolsüz içeceklerinizi temin edebilirsiniz. 24 saat oda servisi imkanı sağlanmaktadır.

Tesis bünyesinde misafirlere özel ücretsiz bir otopark alanı mevcuttur. Ek ücret karşılığında çamaşırhane hizmetinden yararlanabilirsiniz. Tesisin diğer olanakları arasında bir toplantı salonu sayılabilir.

Kayı Snow Hotel'de konakladığınız süre boyunca; kayak sporunun ardından masaj yaptırabilirsiniz. Çocuklar için oyun odası bulunmaktadır.

Kayı Snow Hotel, Sarıkamış Merkez'e 3 km, Kars Harakani Havalimanı'na ise 55 km mesafededir

Daha Fazla Bilgi»

Kars Otel Yorumları

10

Hotel Aras

Ahmet yoldaş - 10 Kasım 2018, Cumartesi 19:42

Sahipleri yardımcı oluyor

Çok memnun kaldık. Fiyat ve fayda olarak bakacak olursak eğer kesinlikle en uygun yer. İşletme sahipleri her konuda yardımcı oluyor.

8

Winter City Hotel

Mustafa ALTUNSOY - 5 Nisan 2018, Perşembe 21:39

Kahvaltı çok çok iyi

Odalar temiz ve düzenli. Servis ve güler yüz konusunda aşama kaydedilebilir. Kahvaltı çok çok iyi. Çeşit gayet güzel ve insan ne yiyeceğini şaşırıyor... Özetle, verdiğim parayı hak ediyorlar.

10

Sim-Er Hotel Kars

Tekin Ekinci - 25 Şubat 2018, Pazar 12:07

Çok temiz bir otel

Grup olarak gittik. Çok temiz bir otel. Kahvaltısı ve yemekleri güzel. İşletme sahipleri ilgili, alakalı. Kesinlikle kalınabilecek güzel bir otel.

10

Hotel Katerina Sarayı

Mustafa Erdoğdu - 14 Nisan 2016, Perşembe 19:48

Çok anlayışlı ve güler yüzlüler

Hotel tarihi özelliği olan çok güzel bir bina ve çalışanlar ve yetkililer çok anlayışlı ve güler yüzlüler. İnşallah tekrar geleceğim.

10

Snowflake Dağ Oteli

Ünal Yüksel - 2 Aralık 2015, Çarsamba 14:52

Bölgenin en yeni, en şirin oteli

Geçen sene açılan bölgenin en yeni, en şirin oteli. Şubat tatilini sabırsızlıkla bekliyorum. Görüşmek üzere.

10

Konak Hotel

Adem Gokdemir - 23 Ocak 2015, Cuma 14:13

En rahat otellerden

Kars'taki en rahat otellerden biri, muhteşem. Kars Kalesi manzarası, şehir merkezi içinde oluşu da ayrıcalıklar arasında. Herkese tavsiye ederim.

10

Hotel Kent Ani

Hotel Kent Ani - 22 Ocak 2014, Çarsamba 11:58

Süper açık büfe kahvaltısı olan bir otel

Temizliğe önem veren süper açık büfe kahvaltısı olan bir otel. Kars gibi bir şehirde her şeyi ile on numara bir otel.

4

Kayı Snow Hotel

Özcan Tokuş - 5 Ocak 2014, Pazar 22:56

Aldatıldık, yazık bu tesise

Yaklaşık 6 yıldır her yıl gerek grup olarak, gerek ailece gerekse yanlız Sarkamış'a kayak yapmaya giderim. Sarıkamış kayak için çok keyifli ve kayak koşullarına çok uygun bir yerdir. 31.12.2013 tarihinde yılbaşı programı altında iki çocuk iki büyük Dolina Sarıkamış Otel'e gittik. (Bir kişi 150 TL yemek + 2 duble içki, program listesi var.) Bu listeyi aşağıdaki şikayeti yapmak için istediğimizde 2 duble içkinin üzeri 1 olarak elle düzeltilmişti. Çocuklar için de aynı fiyat uygulandı, üstelik bir çocuk hiçbir şey yemedi, hiçbir şey içmedi, masada da oturmadı. Yılbaşı programı olduğu halde tüm gece sanatçısız 4 kişilik orkestra ile program yapıldı. Orkestradaki bir kişi de elindeki telefonla mesaj çekip duruyordu. (Komik olduğu için fotoğrafını da çektik.) Gece sonu 4 kişilik işlem yapılıp 4x150=600 TL, 35'lik rakı ile 750 TL hesap geldi. Yemek menüsündeki rakı hiç verilmedi. Bu yüzden 35'lik rakı içildi. Bu arada özellikle belirtmem gerekir ki otel İzmir'den uçakla getirdiği müşterilerden 4 ya da 5 gün için 1050 TL ücret almıştır. Oranlamanın anlaşılması açısından belirtmek istedim. Fatura istendi oraya da 4 kişi yemek yemiş gibi yazılıp bu kez 660 TL yazıldı. Oysa bir gece evvel bir şişe şarap için faturası verilmemiş olsa da 85 TL fiyat alınmasına herhangi bir itirazımız da olmamış, normal karşılanmıştır. Turizm Yatırım, İşletme ve Kuruluşlarının Denetimi Hakkında Yönetmelik'in 25. Maddesi gereğince müşterinin her an görüp şikayet ve temennilerini yazabileceği bir yerde bulunması gereken şikayet defteri tarafıma istediğim halde verilmemiştir. Şikayetimizde haklı da olabiliriz, haksız da olabiliriz ama defterin bize verilmesi yönetmelik gereği zorunludur. Bizden 250 TL fazla para alınmasıyla biz batmayız ama otel gözümüzde değerini yitirdi. Yatırıma yazık.

10

Büyük Kale Hotel

Büyük Kale Hotel - 15 Aralık 2013, Pazar 10:13

Seçkin bir kadrosu var

Hizmette sınır yok. Seçkin bir kadrosu var.

8

Bildik Otel

Bildik Otel - 10 Şubat 2012, Cuma 19:22

Kahvaltıda yöresel tatlar olmalı

Bu otelde bu kadar yöresel lezzetin olduğu yerde, kahvaltıda da bu tatları görmek isteriz.