Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Cunda Otelleri

Cunda için {{ (filteredHotels).length}} / 96 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Cunda Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Büyük şehir yoğunluğundan, stresinden uzaklaşmak isteyenler için hem ruhsal hem de bedensel dinlenmenin en güzel adresidir Cunda otelleri...

Cunda, şimdiki ismiyle Cunda Alibey Adası, tam bir keyif mekanı. Efkarlıyım biraz dağıtmam lazım, mutluyum mutluluğumu paylaşıp çoğaltmam lazım diyenler için nefis bir yer. Balık bol, meze bol, zeytinyağı deseniz zaten ana vatınındasınız. Hünerli ustalar, hem Rum, hem Ege hem de Türk mutfağının karması bir lezzet, sunuyorlar...

Ayvalık'tan Cunda Adası, sadece 8 km uzaklıkta yer alıyor. Cunda Adası, adı üzerinde ada olmasının getirdiği gizemi şu an yarımada olsa da üzerinde taşıyor. Bu gizemin çektiği birçok yerli yabancı turist adaya yılın 12 ayı adeta akın ediyor.

Cunda Adası'nın 5000 civarında olan nüfusu yaz aylarında 20.000'leri bulmaktadır. Tabiki bu yoğunluk her geçen sene artmaktadır. Bu talebe karşılık otel yatırımları da hız kazanmıştır. Her geçen yıl Cunda Adası otellerine bir yenisi daha eklenmektedir.

Cunda'da günümüze ulaşmış taş evler, Cundalı eski sahipleri ya da dışarıdan gelen yatırımcılar tarafından restore edilip samimi Cunda otellerine dönüştürülmüş ve günümüzde Cunda severlerin hizmetine sunuluyor.

Cunda otelleri, adanın merkezinde yoğunlaşmış olup, diğer bir kısmı Cunda'ya Ayvalık'tan gelirken geçilen köprüden hemen sonra ikiye ayrılan yoldan düz gittiğinizde, kullandığınız yol üzerinde yer alır. Sol tarafta ise, daha merkeze yakın bir yerleşim söz konusudur.

Merkezde yer alan bir Cunda otelinde konakladığınızda restoranlara, kafelere ve limana birkaç dakikalık keyifli bir yürüyüşle ulaşmanız mümkün. Merkeze daha uzak Cunda otellerinden birinde kalacaksanız adada devamlı çalışan dolmuşları, taksileri ya da kendi aracınızı kullanarak merkeze ve sahile kısa bir zamanda ulaşabilirsiniz.

Cunda'da 5 yıldızlı tatil köyü şeklinde hizmet veren bir otel bulmanız mümkün değil. Cunda otellerinin tamamı butik otel, apart otel ve pansiyon şeklinde hizmet veriyor.

Cunda Adası otelleri genelde küçük, sahipleri tarafından bire bir hizmetin verildiği, dolayısıyla müşteri - hizmet veren ilişkisi içinde değil de misafir - ev sahibi havasında bir ortamları olan otellerdir. Büyük şehir yoğunluğundan, stresinden insanların uzaklaşmak isteyenler için hem ruhsal hem de bedensel dinlenmenin en güzel adresidir Cunda otelleri.

Genelde Cunda Adası otelleri, oda-kahvaltı hizmeti verirler. Kahvaltı genelde Cunda'ya özgü zeytin, zeytinyağı, çeşitli otlar ve çeşit çeşit lezzetli peynirlerden oluşmaktadır. Cunda'ya kadar gitmişseniz, çok vaktiniz yoksa bile, bir gece de olsa Cunda otellerinde kalmanızı tavsiye ederiz.

Cunda otelleri mayıs ayından itibaren tatilcilerin rezervasyonları ile dolmaya başlıyor. Yoğunluk temmuz-ağustos aylarında en yüksek seviyeye çıkıyor ve sezon ekim ayının sonlarına doğru kapanıyor. Yılın her dönemi açık olan Cunda otellerinde bu dönemlerde tatil yapmayı planlıyorsanız mutlaka erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Şimdiden keyifli bir Cunda tatili dileriz...

Sadece Ayvalık'ın değil Balıkesir bölgesinin en keyifli tatil beldelerinden olan Cunda'sız bir Ayvalık düşünmek pek mümkün değil...

Ayvalık'ın yemek salonu olan Cunda, sarımsak taşından yapılmış eski Rum evleri, antikacıya ya da takıcıya dönüştürülmüş sürprizli küçük dükkânları, balıkçıları ve zeytin yağı butikleri ile İstanbul'dan kaçanların güzide tatil beldesi...

Cunda, her yıl olduğu gibi bu sene de birçok misafiri ağırlamaya hazırlanıyor. Güneşin dönem dönem yüzünü gösterdiği şu günlerde, deniz ısınmaya, gezginlerin de kanı kaynamaya başladı yavaş yavaş. Ayvalık Cunda otelleri de pencerelerini açıp havalandırmaya başladılar odalarını.

Cunda otel fiyatları 2017 yılı için yeniden gözden geçirilip revize edildi ve şimdi her keseye hitap eden tesislerle tatilcilerini bekliyor Cunda.

Ayvalık Cunda, Arnavut kaldırımlı sokaklarda yer alan tesisleri, çeşit çeşit çiçeklerle donatılmış bahçeleri, parmaklıklarından bukle bukle begonvillerin döküldüğü duvarları ile tatilcilerini bekliyor. Birçok seçeneğe sahip Cunda 2017 otel fiyatları arasından dilediğinizi seçip tesisleri inceleyebilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Cunda otelleri dolmadan harekete geçmenizde fayda var, çünkü Ayvalık Cunda birçok gezginin favorisi...

Cunda Hakkında

Sahil şeridindeki rakı - balık lokantaları, Ege mezeleri ve civar adalara yapılan günlük tekne gezileri ile son yıllarda yerli turistlerin akınına uğrayan bir yöredir Cunda.

Balıkesir'in Ayvalık koyunda, Ayvalık adaları olarak adlandırılan irili ufaklı 23 ada bulunuyor. Bunlar içerisinde yerleşimin olduğu tek ada Cunda'dır.

Türkiye'nin Ege Denizi'nde bulunan 4. büyük adası özelliğine sahip Cunda'nın, bağlı olduğu Balıkesir'in Ayvalık ilçesi ile arasında bir de küçük Lale Adası bulunuyor. Lale Adası'nın Ayvalık ve Cunda arasında bir adacık olduğunu ve bağlayıcı bir görev üstlendiğini söylemek mümkün. Ancak eklemeden geçmeyelim, bu küçük adacık da üzerinde 5 yıldızlı bir otel barındırıyor.

Lale ile Cunda Adası arasında, Türkiye'nin ilk boğaz köprüsü olarak kayıtlara geçen, 1970 yılında yapılmış, yaklaşık 1 km. uzunluğunda bir köprü bulunuyor. Lale Adası ise anakaraya denizin doldurulmasıyla yapılan 500 metrelik hemzemin bir köprü-yol ile bağlanıyor.

Ayvalık Cunda'nın nüfusu, çoğunluğu Girit ve Midilli adalarından 1924 nüfus mübadelesi zamanında göç eden Türkler'den oluşuyor. Bu nedenle, adanın yaşlı nüfusununun birçoğu Rumca biliyor.

Ada nüfusu 2000 yılı itibariyle 5 bin, ancak bu rakam yazın 20 bin'e kadar çıkabiliyor.

Cunda'da Akdeniz iklimi etkisini gösterir. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlıdır. Yazları İmbat ve Meltem rüzgarları serinletir Cunda'yı.

Cundalılar paraya para diyormuş çok eskiden de. Cunda'da para basma geleneği 1882'ye kadar gelir. Hep bir adım öndeler, belediye kurmada olduğu gibi para basımında da çevre belediyelerden ilerideler. Sikkelerde, örneğin Çanakkale'nin 1897, Bayramiç Belediyesi'nin 1902, Midilli'deki Plumari Belediyesi'nin 1890, Dikili Belediyesi'nin 1895, Midilli Belediyesi'nin 1883 ve Yunda (Cunda) Belediyesi'nin 1882 tarihini bulursunuz. Ada halkının turizm yanında iki büyük geçim kaynağı var: zeytincilik ve balıkçılık. Ada zeytinleri özellikle zeytinyağı üretimi için uygun. Cunda'dan zeytinyağı almadan, papalina, çipura, fangiri, mercani levrek, barbun gibi leziz balıkların tadına bakmadan da dönülmez tabi.

Cunda'da görülmesi gereken çok yer var. Ada tarihine tanıklık eden, taş mimarisiyle görenleri büyüleyen Taş Kahve. İsterseniz çay ya da kahveyle yetinin, isterseniz sabah kahvaltısına gelin. Akşam tavlaya, okeye de gidebilirsiniz bu ada halkının buluşma noktasına. Adanın en görkemli yapısı Taksiyarhis Kilisesi. Yapım tarihi 1873 olan metropol kilisesi içinde balık derisi üzerine işlenmiş Yunus Peygamber'in, Azrail, Cebrail meleklerinin ikonları bulunmaktadır.

Mutlaka uğramanız gereken bir yer daha; Fahris'in Tepesi. Karşınızda masmavi deniz, yanı başınızda eski Rum evleri, yemyeşil ağaçlar... Gönül Yolu... Cunda Adası aslında tam bir ada değil. Çünkü buraya Türkiye'nin ilk boğaz köprüsünden geçip varılıyor. Lale Adası, Cunda'yı karaya bağlayan yer. İşte bu geniş ve asfalt yolun adı Gönül Yolu. Karadan geliyorsanız zaten geçeceksiniz Gönül Yolu'ndan.

Cunda'da aşıklara özel bir mekan da var. Aşıklar Tepesi adı verilen nokta, ada manzarasının ve denizin en güzel izlenebildiği yer. Bir kilise yıkıntısının ve 2006'da restore edilen bir değirmenin bulunduğu Aşıklar Tepesi özellikle dolunaylı gecelerde aşıkların ya da aşık olmak isteyenlerin aradığı romantik ortamı fazlasıyla sağlıyor...

Ay Işığı Manastırı, orjinal ismiyle Ai Dimitri Ta Salina, bölgedeki manastırların en görkemlisi. Pateriça köyünden, zeytin ağaçlarıyla kaplı yürüyüş yolunu kullanarak yaklaşık bir saatte varabilirsiniz.

Cunda'da muhakkak yapılması gereken neler var derseniz eğer; Arnavut kaldırımlarında gezmeden, Âşıklar Tepesi'nde gün batımını izlemeden, şerbetli lokma tatlısı ve sakızlı dondurma yemeden, Cunda restoranlarında rakı, balık ve Ege otlarından yapılmış mezelerin tadına bakmadan, Taş kahvede ada çayı içmeden, Pateriça köylerine gitmeden, II. Köyden Ai Dimitri Ta Salina Manastırı'na kadar yürümeden, tarihi yel değirmenlerini görmeden, Taksiyarhis'a Çamya Manastırı'nda oturup manzarayı seyretmeden, Sahilden Panayia Manastırı'na doğru yürüyüş yapmadan, bol bol fotoğraf çekmeden, önümüzdeki yıl için Ayvalık Cund rezervasyonlarını yaptırmadan, Cunda Adası'nın ıssız koylarında yüzmeden, küçük gezi tekneleriyle ada turu yapmadan Cunda'dan dönmek olmaz.

Cunda Adası'nda diyetleri, rejimleri unutun. Zaten siz isteseniz de istemeseniz de adanın mis gibi bitki örtüsünün ve denizinin iyot kokusu sizi balık lokantalarına doğru sürükleyecek. İşte size adları bile ağzınızı sulandırmaya yetecek birkaç meşhur Cunda yemeği: Nohutlu mezgit, kuzu etli arapsaçı, sarmaşık ve kuşkonmaz, balıklı bamya, turp haşlaması, kabak çiçeği dolması, peynirli kabak.

Adanın merkezinde sıralanmış birçok balık lokantalarının leziz mezelerini, zeytinyağlılarını ve o meşhur papalina (sardalyanın ufağına benzeyen Ayvalık'a özgü bir balık çeşidi), çipura, fangiri, mercani levrek, barbun gibi birçok deniz ürününü yanına yakışan bir içki ile yiyebilirsiniz. Meşhur Cunda lokmasını, deniz kenarında kurulu olan tost büfelerinden meşhur Ayvalık tostunu ve sakızlı Girit dondurmasını yemeden dönmeyin.

Cunda otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Dalyan Butik Otel Hayat Bahçesi
Dalyan Butik Otel Hayat Bahçesi

-

Yine geleceğiz

Harika ortam. Mükemmel kahvaltı. Çok beğendik yine geleceğiz, hep geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Daha uzun soluklu tatillerde de sizleri ağırlamaktan çok keyif duyarız. Mutlu günleriniz olsun.

21 Temmuz 2017, Cuma 16:24
Mercanay Butik Otel
Mercanay Butik Otel

-

Güler yüz

Kahvaltısı hem çok zengin hem de çok lezzetli. Bir de güler yüz olunca enfes oluyor güne başlangıç...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Efsane Otel
Efsane Otel

-

Tam bir aile oteli

Kaldığımız en iyi otellerden biriydi. Odaların temizliği Murat Bey ve Bayram Bey'in müşterilerine olan ilgi, saygı ve samimi ortamı mükemmeldi. Tam bir aile oteli. Yazacak o kadar çok şey var ki sadece çok çok teşekkür etmekten başka hiçbir şey diyemiyorum. Anlatılmaz yaşanır. Bu zamanda böyle işletme bulunmaz. Tebrikler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Elia Otel
Elia Otel

-

Kahvaltısı çeşit olarak çok zengin

2017 Haziran ayında kaldık eşimle. Kahvaltısı çeşit olarak çok zengindi, odası temiz ve konforluydu. Çarşı ve limana yakın. Çalışanlar güler yüzlü ve ilgiliydi, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mercanay Butik Otel
Mercanay Butik Otel

-

Odaları temiz

Otel sahibi çok ilgili ve güler yüzlü. Odaları temiz ve kahvaltısı çok güzeldi, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sevinç Otel
Sevinç Otel

-

Odalar tertemiz

Tesadüfen gittiğimiz ama çok beğendimiz yerlerden biri oldu. Odalar tertemiz, küçük, şirin bir otel. Sevinç Hanım'a da ayrıca teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Alya
Otel Alya

-

İlgi ve alakaları mükemmel

Yorumları okuyup da geldiğim Otel Alya'ya çok teşekkür ediyorum. İlgi ve alakaları mükemmel, çok saat çalışmalarına rağmen yüzlerinden gülümsemeyi eksik etmedikleri ve yardımları için çok teşekkür ediyorum. Tavsiyeleri sayesinde Cunda'da mükemmel bir tatil geçirdik. Yorumlarda sürekli ismi geçen İbrahim Bey'in de ne kadar bunu hak ettiğine şahit olduk. Kesinlikle tercihinizden pişmanlık olmayacağınız bir yer. Her şeye hazırlıklı bir otel. İnsanları ise pırıl pırıl, teşekkürler Otel Alya.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Alya
Otel Alya

-

Arkadaşlar gerçekten güler yüzlü

Otele bu sene içinde ikinci gelişim. Ve ekonomi odasında konakladım. Başta İbrahim Bey sadece elinde ekonomi odası kaldı dedi. Biraz aslında endişelendim ama sıradan normal bir oda, ayrıca daha serin. İkinci gün değiştirelim dediler, ben istemedim. Arkadaşlar gerçekten güler yüzlü ve bence 7 yıldızı hak ediyorlar. Tekrar görüşürüz Otel Alya ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Hafta sonu için yine bekleriz Ezgi Hanım. Yorumlarınız için teşekkürler.

17 Temmuz 2017, Pazartesi 18:33
Cunda Paradise Hotel
Cunda Paradise Hotel

-

Konumu çok güzel

Merhabalar. Sık sık seyahat eden biri olarak kaldığım en temiz oteller arasına direk aldım Cunda Paradise Hotel'i. :) Girişte lavanta kokusu sizi karşılıyor, her şey de titizlik hakim. Odalar, havuz, gönül rahatlığı ile gidin, kalın derim. Ve otel sahipleri Mehmet Bey ve eşi sanki yıllardır tanışıyormuşuz, aileden gibi samimiler. Konumu çok güzel. Ben kesinlikle 10 üzerinden 10 veriyorum. Yolum tekrar Cunda ya da Ayvalık yönüne düşerse tek tercihim Cunda Paradise Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli yorum ve görüşlerinizle bizleri onurlandırdınız teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek dileklerimizle. Cunda Paradise Hotel ailesi.

19 Temmuz 2017, Çarsamba 11:50
Mercanay Butik Otel
Mercanay Butik Otel

-

Güler yüz, leziz kahvaltı

Kalınabilinecek en iyi yer diyebilirim. Güler yüzlü sahipleri ve leziz kahvaltısıyla. Perfect.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda S Pansiyon
Cunda S Pansiyon

-

Bizleri kedileriyle misafir ettiler

Cunda S Pansiyon'u eğer sadece bir işletme olarak düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. İlgi samimiyet ve yakınlıklarıyla bize aile ortamı sunan yeşillikler içindeki bahçesinde keyifli kahvaltı zevki tattıran kendi el emeğiyle hazırladığı reçelleriyle farklı tatları bizimle paylaşan Hikmet Hanım'ın ve eşinin bizlere unutulamayacak güzellikte bir tatil geçirmemize vesile oldukları için çok teşekkür ediyorum. Onları tanımak denize üç dakikalık mesafedeki pansiyonlarında kedileriyle bizleri misafir ettikleri için kocaman yüreklerine sağlık diyorum.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Alya
Otel Alya

-

Resepsiyonun tavsiyeleri mükemmel

14.07.2017 tarihinden itibaren 2 gün konaklamamız oldu. Otel mütevazi yani butik otel ama çalışanlar çok güler yüzlü ve yardımsever. Onların tavsiyeleri görüşleri mükemmel bir keşif tatili oldu bizim için. Özellikle resepsiyondaki İbrahim Bey'e çok teşekkür ediyorum. Muhakkak tekrar gelip konaklayacağım en yakın amanda. Tavsiye ederim herkes için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sevinç Otel
Sevinç Otel

-

Otel bölgeye uygun

Cunda'da ideal konumda, merkezin pahalılığı ve hareketliliğinden kendini soyutlamış şirin, temiz, nezih otel. Otelin en büyük artısı bölgeye göre uygun olması, temizliği ve sevinç hanımıydı. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sevinç Otel
Sevinç Otel

-

Odalar gayet temiz

Cunda'daki diğer konaklamalardan çok daha uygun ve bir o kadar da düzgün hizmet veren bir yer. Odalar gayet temiz, kahvaltısı güzel ve sakin bir yerde konakladığınız için de dinlenebiliyorsunuz. Ne yazık ki Cunda kaliteden ve hizmetten uzak birçok işletme ile günden güne kendini bitiriyor. Ama Sevinç Otel bu durumu size unutturuyor. Güzel işletmelerin desteklenmesi önemli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sevinç Otel
Sevinç Otel

-

Odalar temiz ve rahat

Kesinlikle tavsiye ediyorum, güler yüzlü bir çift şeker gibiler. Odalar temiz ve rahat, kahvaltı güzel, özellikle otelin bahçesi çok hoş. Tekrar Cunda'ya geldiğimde önceliğim Sevinç Otel'dir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nefes Hotel
Nefes Hotel

-

Harika bir kahvaltı

Süper bir bahçede harika bir kahvaltı ve tabi ki Kadriye abla. Cunda'ya bir daha gelindiğinde tereddütsüz kalınacak samimiyet ve ağırlama. Teşekkürler Kadriye abla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Duru Pansiyon Cunda
Duru Pansiyon Cunda

-

Kahvaltısı ve konumu güzel

Tertemiz, samimi, eviniz gibi bir yer. Zevkli dekoru, güler yüzlü, güzel sohbetli sahibi Mine Hanım'ın misafirperverliği, merkezi konumu ve güzel bir kahvaltısı var. Daha ne olsun? Yine geliriz. Yine kalırız. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Ada Pansiyon
Cunda Ada Pansiyon

-

Odamız tertemizdi

İnternet üzerinden tavsiyelere bakarak geldik Cunda Ada Pansiyon'a ki iyi ki gelmişiz. çok tatlı bir ablamız karşıladı bizi sanki evine misafirliğe gelmişiz gibi. Odamız tertemizdi. İçimize sinerek kaldık. Sabah kalktık mis gibi bir kahvaltı vardı. Ev yapımı reçellerimiz, zeytinlerimiz, birbirinden farklı lezzetler ve özellikle limonatamız… :)) Arzu abla ellerinize sağlık her şey çok güzeldi. Teyzemiz ve size tatlı dilinizden, bizi ağırlamanızdan dolayı çok teşekkür ederiz. Bir dahaki tatilde görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Rooms Butik Otel
Cunda Rooms Butik Otel

-

Kahvaltıları mükemmel

Odaya ilk girdiğinizde gelen beyaz sabun kokusu, otel odasında değil de evindeymiş gibi hissettirmesi bizi cezbetti. Güler yüzlü ve fazlasıyla yardımsever olmaları Cunda'da bir evimiz var hissi uyandırdı. En güzeli mükemmel kahvaltılarıydı. Fiyat ve konum olarak bakıldığında fazlasıyla makul. Cunda'ya geldiğinizde kalmak istediğiniz tek yer olmalı. Cunda Rooms Butik Otel çalışanlarına teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Rooms Butik Otel
Cunda Rooms Butik Otel

-

Konumu ve temizliği mükemmel

Yeni açılması sebebiyle tereddüt içerisinde gittiğimiz bu şirin otel, gerek odalarının dizaynı gerekse temizliği ile görülmeye değer. Sabahları sunulan serpme kahvaltı, bir butik otelden beklentilerinizi bir hayli yükseltiyor. Ayrıca odalardaki otomatik panjur büyük rahatlık. Çalışanların ilgisi, ada içerisinde önerdikleri yerler gayet başarılı ve düzgün yerler. Kısacası merkeze olan konumu ve temizliği ile uzak ara tercih edilmesi gereken oteldir.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
CundAda Otel
CundAda Otel

-

Serpme kahvaltısından memnun kaldık

Cunda'ya ilk kez gidişimle beraber aradığım ve karar vermekte hiç pişmanlık duymadığım otel. İşletmecisi Serhat Bey'in ilgisinden, bize önerdiği restorana kadar her seçim mükemmeldi. Otelin temizliği, merkezine yakınlığı, hazırlanan kahvaltının serpme oluşuna kadar memnun kalacaksınız. Tekrar gidecek olursam Cunda'da kalacağım tek otel olacaktır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pür Beyaz Otel
Pür Beyaz Otel

-

Odalar çok ferah

Çok beğendim. Odalar çok ferah ve temiz, kahvaltısı mükemmel. Çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nefes Hotel
Nefes Hotel

-

Cunda’daki evimiz

Cunda'daki evimiz. Güler yüzü samimiyetleri ve misafirperverlik örneği ile bizi mest eden ev sahiplerine teşekkür ederiz. Artık adresimiz Nefes Hotel, konum, ambiyans ve işletme mükemmel. Mutlak tercih edilebilir, sizi şımartacaklarından emin olun. İyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Rooms Butik Otel
Cunda Rooms Butik Otel

-

Odaların dizaynı

Yeni olması sebebiyle tereddütlü gittiğimiz bu şirin otel, beklentilerinizi fazlasıyla karşıladı. Odaların dizaynı ve eşyaların yeni olması en önemli artılarından. Ayrıca pencerelerdeki otomatik panjur büyük rahatlık. Ve tabi ki serpme kahvaltı... Gerçekten özenle hazırlanmış ve lezzetli tatlar. Cunda'da kalacaksanız, gerek personelleriyle gerekse merkeze olan yakınlığıyla pişman olmayacağınız bir yer.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Duru Pansiyon Cunda
Duru Pansiyon Cunda

-

Tertemiz nevresimler

Mine Hanım'a samimiyeti ve güzel sohbeti için teşekkür ederiz. Tertemiz nevresimler, zevkli dekor, gayet başarılı bir kahvaltı, Cunda'da merkezi konum ama sessiz, sadece banyo biraz dar ama sıkıntı değil, yine gelsem yine kalırım. Teşekkürler Mine Hanım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Rooms Butik Otel
Cunda Rooms Butik Otel

-

Merkeze çok yakın

İki günlük tatilimizin keyifli geçmesini sağlayan Cunda Rooms Butik Otel'e teşekkür ederim. Yeni, tertemiz bir otel. Merkeze çok yakın, dolayısıyla ister kafa dinleyin ister kalabalığa karışın. Evimizin bahçesinde gibi sakin, rahat ve çeşitliğiyle gözümüzü de, karnımızı da keyif alarak doyurun. Kahvaltılıklarınız şahaneydi. Bir gün sucuklu yumurta, bir gün menemen, simitler, sigara börekleri. Sanki otele değil, dost evine misafirliğe gitmişiz, her konuda ilgili oldular, bizi ağırladılar. Umarım zamanla değişmezsiniz. Temizliğiniz, misafirperverliğiniz, konumunuz 10 numara.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Paradise Hotel
Cunda Paradise Hotel

-

Dekorasyon ve hizmet on numara

Merhabalar Cunda Paradise Hotel hiç düşünmeden ailenizle konaklayabileceğiniz harika, tertemiz, serpme kahvaltısıyla meşhur şirin bir butik pansiyon, özellikle odaların dekorasyonu ve hizmet on numara. Havuzu tertemiz, aynı zamanda akşam yemeği için uzaklara gitmenize gerek yok, sadece istediğinizi Mehmet Bey'e bildirmeniz yeter. Harika balık menüleri ve mezeleri var. Kısacası on numara bir mekan, teşekkürler Paradase Ailesi en kısa zamanda tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Paradise Hotel
Cunda Paradise Hotel

-

Balık menüleri birbirinden güzel

Merhabalar öncelikle sevgili Paradise Hotel işletmecisi ve sahibi Mehmet Bey ve eşi Özlem Hanım'a bu kadar şirin güzel ve temiz bir işletme kurdukları için teşekkür ederim. Cunda Paradise Hotel'de bir hafta konakladık ve tatile doyamadık, harika bir otel ve harika insanlar, muhakkak gelinmesi gereken bir otel. Sabah muhteşem serpme kahvaltısı ile başlayan lezzet yolculuğunuz akşam Mehmet Bey'in birbirinden güzel balık menüleriyle devam ediyor, otelin konumu havası harika her şey için teşekkür ederiz harikasınız en kısa zamanda tekrar görüşmek üzere hastasıyız .

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda S Pansiyon
Cunda S Pansiyon

-

Zeytinyağları ve kahvaltıları lezzetli

Muhteşem huzurlu bir yer, hele ki zeytinyağları ve kahvaltıları, sahipleri Hikmet Hanım ve eşinin dost sıcaklığı ve güler yüzleri de eklenince insan hiç yabancılık çekmiyor, ilk fırsatta tekrar gideceğim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda S Pansiyon
Cunda S Pansiyon

-

Deniz manzaralı, Taş Kahve'ye yakın

Cunda Adası'nı görmeye gittiğimde tesadüfen bulduğum şirin yemyeşil bahçesiyle ev ortamını aratmayacak S Pansiyon ile tanıştım, tam bir aile pansiyonu, sahipleri çok iyi canayakın bir karı koca, 2 gün kalacaktım 4 güne uzattım tatilimi, deniz manzaralı, denize yürüyerek gidip gelinebilen bir yer. Tarihi taş kahveye bile yürüyerek gidip gelebiliyorsunuz. Ayvalık ve çevresini özellikle de Cunda Adası'nı bol bol gezdim. S Pansiyon'u anlatırken bahçedeki sevimli kedileri atlamak olmaz tabii ki. Sabah kahvaltılarım da bana eşlik etmeleri çok hoştu. Önümüzdeki yıl mutlaka yine gideceğim. Arkadaş ve dostlarıma tavsiye edebileceğim bir mekan, Cunda Adası'nı mutlaka görün ama S Pansiyon misafirperverliği ile de tanışın derim. :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kapya Otel
Kapya Otel

-

Çalışanlar çok nazik

Çalışanlar çok nazik, temiz, her yere çok yakın, kesinlikle tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aksaç Otel
Aksaç Otel

-

Sabahları serpme kahvaltı nefis

7-13 Temmuz arası eşimle konakladık. Otel konum olarak Cunda merkeze çok yakın. Otantik taş dekoru otele ayrı bir hava veriyor. İç dizaynı da bir o kadar otantik ve özenle yapılmış. Odalar çok temiz ve rahat. Plajı otele çok büyük artı özellik sağlıyor, ancak biraz daha sevimli hale getirilebilir. Hasır güneşlikler rüzgarda kullanışlı değil. Sabahları serpme kahvaltı nefis. Ayrıca isteğe bağlı olarak, sahanda yumurta, sucuklu yumurta ya da menemen seçenekleriniz mevcut. Personel her daim güler yüzlü, samimi ve ilgili.. Sabah ayrılırken hanımefendinin arkamızdan su dökmesi inanılmaz güzeldi.. Çok memnun kaldık, yine uğrayacağımızı umuyoruz.. Herkese teşekkürler, otelin minik kedisi "sakızı öpüyoruz.. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Rooms Butik Otel
Cunda Rooms Butik Otel

-

Müthiş kahvaltı, sımsıcak ilgi

Temizliği, içtenliği, aile ortamı ile bizi evimizdeymiş gibi ağırlayan butik otel, müthiş kahvaltıları sımsıcak ortamıyla kaldığımız süre boyunca hep yüzümüzü güldürdüler. Cunda'da konaklamak isteyen herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim, ortam muhteşem, sabah kahvaltısı nefis, artık Cunda adasında da bir ev hissi yarattıkları için teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özerbey Konağı
Özerbey Konağı

-

Harika bir manzara

Tek kelimeyle bayıldım. Harika bir manzara, müthiş ortam. Odalar mutfak çok hijyenik. Kahvaltı deseniz, bol çeşit, organik. Güzel bir aile işletmesi. Özer Bey ve eşi Nurdan Hanım'ın ellerine kollarına sağlık. Mükemmellll. Israrla tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Marina Otel
Cunda Marina Otel

-

Güler yüzler için teşekkür ederiz

1 gece kalmak üzere geldik ama o kadar memnun kaldık ki tatilimizi 1 gece daha uzattık. Odalar temizdi kahvaltı muhteşemdi. Erhan Bey ve Zühre Hanım'a güler yüzleri için çok teşekkür ederiz. Yine Cunda'ya gelsek yine burada kalmak isteriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Güneş Otel
Cunda Güneş Otel

-

İyiki de gitmişiz diyenlerdenim

Yorumlardan ve fotoğraflardan etkilenerek gitmeye karar verdik. Ben de iyiki de gitmişiz diyenlerdenim... Her şey çok güzeldi. O huzurlu ortamı gidip yerinde görmek lazım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Rooms Butik Otel
Cunda Rooms Butik Otel

-

Kahvaltı ve ilgi süper

Tatilimizin güzel geçmesinde tek etkendir bu otel. Hijyen konusunda karşılaştığım en iyisi. Kahvaltı süper. İlgi alaka deseniz başlı başına ayrı bir güzellik.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Alya
Otel Alya

-

Ev yapımı reçellerine bayıldım

Tek kelimeyle harika, ilk otele geldiğimizde merkeze uzak sanıyorduk daha sonra doğru bir seçim yaptığımızı anladık, Cunda'ya yürüme mesafesinde Rahmi Koç Müzesi'nin tam karşısında, en yakın plaja 3 dakika yürüme mesafesinde, personeli her konuda yardımcı çok güler yüzlü ve ilgili. Yani böyle ilgiye gerçekten şaşırdım. Odalar çok mütevazı odalardaki malzeme 5 yıldızlı otellerde konulmayan malzemelerdi, ev yapımı reçellerine bayıldım, çok iyi dinlendik çok iyi bir tatil geçirdik muhakkak tavsiye ediyorum bir daha en kısa görüşmek üzere Alya Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Alya
Otel Alya

-

Fırında zeytinyağlı balık leziz

Çok mütevazi bir otel. Cunda'da restoranlar bölgesine yürüme mesafesinde ve plaja sadece 2 dakika yürüne mesafesinde. Çalışanlar güler yüzlü mütevazi İbrahim Bey, Tugay Bey ve Ayşe Hanım'a çok teşekkürler. Bizimle ve diğer misafirlerle çok ilgilendiler. Otel odalarında dantel ki şeyler görmek mest etti kendimi evinde hissettim sakin bir yer. Her şey için teşekkür ediyorum ve muhakkak tavsiye ediyorum. Muhakkak İbrahim Bey'in zeytin yağlı fırında balığını yemenizi ayrıca tavsiye ederim. Son gün haberimiz oldu. Her şey için bu güzel insanlara çok teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pür Beyaz Otel
Pür Beyaz Otel

-

Personel ilgili ve yemekler güzel

Otelde 3 gün kaldık. Özellikle personelin ilgisi ve yemekler çok hoşumuza gitti. Odamızın manzarası mükemmeldi. Yaz bitmeden yine görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mercanay Butik Otel
Mercanay Butik Otel

-

Cemile Hanım'ın börekleri

Cunda merkezde tatlı, şirin, temiz bir otel. Kadir Bey ve kızı Yasemin, sanki sizi yıllardır tanıyormuşçasına misafir gibi ağırlıyor. Çarşıya yürüyüş mesafesinde, kahvaltısı Cemile Hanım'ın börekleri ve reçelleri sayesinde çok keyifli. Cunda merkezde tatil yapmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dalyan Butik Otel Hayat Bahçesi
Dalyan Butik Otel Hayat Bahçesi

-

Eşsiz bir kahvaltı

Otelin mükemmelliği hiçbir yerle kıyaslanamaz. Çok güzel bir kahvaltı, size her konuda kol kanat geren harika insanlarla tanışma fırsatı ve Cunda'nın merkezinde doyumsuz tatil. Ciddi anlamda her şey süperdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Alya
Otel Alya

-

Kendimizi evimizde hissettik

Cunda Merkez'e yürüme mesafesinde, plaja yürüme mesafesinde, personeli güler yüzlü, yardımsever. Kendimizi evimizde hissettim. İlk fırsatta tekrar geleceğim bekle bizi Otel Alya...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nefes Hotel
Nefes Hotel

-

Otel temiz, klimalı

Tek kelimeyle harika! Düşünün ki size 'geç kalırsanız arayın ben sizi olduğunuz yerden aldırtırım' diyen bir otel sahibi var. Samimi, güler yüzlü, hoş sohbetli Kadriye ablamız. Otel temiz, klimalı, kahvaltıları doyurucu ve lezzetli. Aracınız varsa daha kolay olabilir ulaşım ama yoksa da çok sorun değil çünkü mesafeler çok kısa, her yere dolmuş var. İki kız arkadaş gittik ve çok güzel bir tatil geçirdik. Burada kalmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Efsane Otel
Efsane Otel

-

Tertemiz odalar

Her şey çok güzeldi, çok iyi ağırlandık. Tertemiz odalar, güler yüzlü personel ve en önemlisi aileyle de sevgiliyle de çok rahat kalınabilecek bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Duru Pansiyon Cunda
Duru Pansiyon Cunda

-

En iyi kahvaltılardan birisi

Mine abla ve eşi Bülent abi gerçekten inanılmaz sıcakkanlı ve yardımsever insanlar. 3 gece konakladık ve kendi evimizdeki gibi rahattık. Çok keyifli ve huzur dolu bir pansiyonları var. Temizlik ve kahvaltı gerçekten çok iyiydi. Mine abla ve kahvaltıdaki çeşitleri gerçekten insanı etkiliyor. Hayatımdaki yediğim en iyi kahvaltılardan bir tanesiydi. Teşekkür her şey için :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Rooms Butik Otel
Cunda Rooms Butik Otel

-

Sabah kahvaltıları çok güzel

Bir gece kaldığımız Cunda Rooms Butik Otel, sıcacık konsepti ve sabun kokusuyla karşıladı bizi. Sabah kahvaltısını da lezzetli yumurtalı ekmekleriyle taçlandırmışlar. Cunda da bundan sonra ki adresimiz Cunda Rooms Butik Otel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Duru Pansiyon Cunda
Duru Pansiyon Cunda

-

Misafirperverliğine hayran kaldım

Ben bu pansiyonu beş yıldızlı otele değişmem. Temizliğinden, kahvaltısına her şey on numara. Bembeyaz ve ütülü çarşafları, pansiyonun dekorasyonu, çalışanların ilgisi ve sahibi Mine Hanım'ın misafirperverliğine hayran kaldım. Bugün döndüm ama aklım hala orada. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cadis Pansiyon
Cadis Pansiyon

-

Adanın havasını soluyacağınız bir yer

Pansiyon adanın merkezinde olduğu için rahatça aday keşfedebilirsiniz. Konumu gayet iyi. Duraklara yakın, restoranların ve pazarların birkaç adım ilerisinde. Tam olarak ada havasını yaşatıyor insana. Pansiyonun sahipleri de gerçekten çok tatlı, cana yakın, yardımsever insanlar. Kendilerine ulaşım konusundaki yardımları için minnettarız. Fakat hem miktar hem çeşit açısından kahvaltıları biraz yetersiz geldi. Bu durum düzeltildiği ve standardize edildiği takdirde adanın açık ara en iyi mekânı olabilir. Aile işletmesi olması açısından da yalnız ve tedirgin tatilciler için çok iyi bir seçenek. Tavsiye ediyorum. Pişman olmazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Alya
Otel Alya

-

Denize ve çarşıya çok yakın

Gerçekten mükemmel bir yer. Otelin işletme müdürü, kahvaltısı ve temizlik işlerini yapan Ayşe Hanım mükemmel insanlar. Memnuniyet mükemmel. Denize ve çarşıya çok yakın. Ve başımdan geçen bir olay şöyleydi; Cunda Adası'nda sular kesilmişti ama otelde su kesilmedi. Gerçekten Otel Alya'yı seçmelisiniz. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)