Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Yozgat Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Yozgat Otelleri

Yozgat için {{ (filteredHotels).length}} / 9 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Yozgat Otelleri - En Uygun Yozgat Otel Fiyatları

Ülkemizin dört bir yanında yer alan doğal güzellikleri bir bütün halinde sunan Yozgat'ta, konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif bulunuyor…
Yozgat, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan şehirlerinden biri. Yozgat'ın kuzeyinde Çorum, Amasra, Tokat, güneyinde Kayseri, Nevşehir, batısında Kırşehir, Kırıkkale ve doğusunda ise Sivas bulunuyor.

Yozgat'ın sahip olduğu doğal güzellikler pek fazla bilinmese de, görenleri kendine hayran bırakıyor. Şöyle söyleyebiliriz, ülkemizin dört bir yanı yeryüzünün cenneti gibi adeta, Yozgat da tüm bu yeryüzü cennetlerinin güzelliklerini barındırıyor bünyesinde. Birçok doğal zenginliğe ev sahipliği yapan Yozgat'ta, mağaralardan kaplıcalara, yaylalardan milli parklara gezip görebileceğiniz pek çok doğal mekan bulunuyor. Sadece bunlar da değil, spor müsabakaları ile yerel el sanatları, Yozgat gezinizde farklı deneyimler elde etmenizi sağlayacak.

İş ya da turistik seyahat amacıyla Yozgat'a geldiğinizde, konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatifinizin olduğunu söyleyebiliriz. 4 ve 5 yıldızlı otellerden büyük kent otellerine kadar birçok seçenek yer alıyor Yozgat otelleri arasında. Tüm Yozgat otelleri, şehrin tarihi ve turistik bölgelerine ya çok yakın, ya da kolay ulaşılabilir bir konumda bulunuyorlar. Yozgat Merkez'de bulunan Yozgat otelleri, toplu ulaşım olanaklarına yakın olmaları dolayısıyla daha çok tercih ediliyor. Ayrıca tüm Yozgat otelleri, misafirlere açık büfe kahvaltı hizmeti de sunuyorlar.

Siz de, iş ya da turistik gezi amacıyla Yozgat'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, Yozgat otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Doğal güzellikleri ile ön plana çıkan Yozgat, farklı konaklama alternatifleriyle de dikkat çekiyor…
Ülkemizin İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan Yozgat, kuzeyden Çorum, Amasya, Tokat, güneyden Kayseri ve Nevşehir, batıdan Kırşehir ve Kırıkkale, doğudan ise Sivas ile çevrili bir şehrimiz.

Pek fazla bilinmiyor olsa da, Yozgat'ın doğal güzellikleri gerçekten de hayranlık uyandırıcı. Öyle ki, ülkemizin dört bir yanında seyrine doyamadığımız güzellikler, Yozgat'ta bir araya toplanmış gibidir adeta. Milli parklardan yaylalara, kaplıcalardan mağaralara kadar görüp görebileceğiniz pek çok doğal zenginliği barındırıyor içerisinde Yozgat. Tüm bunların yanı sıra, yerel el sanatları ve spor müsabakaları da, şehre apayrı bir hava katıyor.

Yozgat'ta pek çok konaklama alternatifi bulunuyor aynı zamanda. Turistik ya da iş seyahati amacıyla şehre gelenleri ağırlayan Yozgat otelleri, fiyatlarıyla da oldukça dikkat çekiyor. Yozgat otel fiyatları, ülkemizin diğer bölgelerine oranla her gelir düzeyine hitap edebiliyor. Otelin turistik bölgelere yakın olması ya da şehrin her yerine kolay ulaşım imkanı sağlayabilmesi, Yozgat otel fiyatlarını etkileyen en önemli unsurlardan biri. Elbette ki, otelin misafirlerine sunduğu olanaklar ve hizmet kalitesi gibi unsurlar da, Yozgat otel fiyatlarının değişmesine neden oluyor. Genel olarak 2020 Yozgat otel fiyatlarının 55 TL ile 190 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de, herhangi bir sebepten ötürü Yozgat'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, bütçenize uygun olan bir Yozgat otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Yozgat otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Yozgat Hakkında
14 ilçeden oluşan Yozgat İç Anadolu Bölgesi'nde yer alır ve nüfusu 750 bin civarındadır.
Yozgat, kuzeyden Çorum, Amasya, Tokat; güneyde Kayseri ve Nevşehir; batıda Kırşehir ile Kırıkkale; doğuda Sivas ile çevrilidir.

Ülkemizin on beşinci büyük şehri olan Yozgat, geçiminin önemli bir kısmını tarımdan sağlamaktadır. Yarı kurak iklimde bulunmasından dolayı, kuru tarım yaygınlaşmıştır. Yoğun olarak tahıllar ve baklagiller yetiştirilmektedir.

Hayvancılığın da önemli bir yer kapladığı Yozgat'ta, bozkırların geniş yer kaplamasına bağlı olarak küçükbaş hayvancılık gelişmiştir.

Hitit medeniyetinin başkenti Hattuşaş'a yakın olması ve bölgeyi Kapadokya'ya bağlayan kara yolunun şehirden geçmesi sebebiyle önemli bir yere sahiptir.

Muhafazakar yapısını kaybetmeyen ve birçok değerini korumayı başaran Yozgat, el işlemeciliği ile de ünlüdür. Kalaycılık, bıçakçılık, gümüş ve bakır işlemeciliği ile nalbantçılık eski yaygınlığını kaybetmiş olsa da bu değerler günümüzde hala korunmaktadır.

Yozgat doğanın gülümsediği yerdir aynı zamanda. Ülkemizde birçok şehre yayılmış durumda bulunan nimetler burada bir arada sunulur. Milli park, yaylalar, kaplıcalar, yerel el sanatları, spor müsabakaları ve mağaraları aynı il sınırları içinde görebileceğiniz nadir yerlerdendir Yozgat.

Şehir merkezinde bulunan saat kulesi, 1897 yılına aittir ve tek katlı beyaz sıvalı evler ve konaklar ile şehrin sembolleri arasındadır.

22 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
22
10
0 (850) 600 65 34
Yılmaz Otel Yozgat
Yılmaz Otel Yozgat
Adnan Menderes Bul. No. 5
Yozgat Merkez / Yozgat
Türkiye

-

Merhabalar arkadaşlar, otelin eski halinden eser kalmamış. Yenilenen haliyle harika bir ortam oluşmuş. Çok rahat ve konforlu. Çalışan arkadaşlar da çok iyi ve anlayışlılardı. Otel çarşının içerisinde. Ayrıca kahvaltı muazzamdı.

 • Faydalı buldum (3)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
10
0 (850) 600 65 34
Yılmaz Otel Yozgat
Yılmaz Otel Yozgat
Adnan Menderes Bul. No. 5
Yozgat Merkez / Yozgat
Türkiye

-

Yozgat'taki temiz ve huzurlu adresimiz tabi ki Yılmaz Otel. Ayrıca müşteriye karşı çok güler yüzlüler. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (3)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
5
0 (850) 600 10 33
Safa Thermal Hotel
Safa Thermal Hotel
Yeni Mah. Sivas Bul. No. 114
Yozgat Sorgun / Yozgat
Türkiye

-

O kadar termal otel gördüm, sizin gibi insanı mağdur eden bir işletme görmedim. Bir daha gelmeyeceğim gibi tanıdıklarımı da bilgilendirip gelmemelerini sağlayacağım. Her yer pislik içinde, havuza kloru basmışlar, soluğu acilde aldım. Oradaki personele revir var mı diye soruyorum, bana dediği cevap gözüne su çal geçer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
1
0 (850) 602 42 13
Hitit Hotel Yozgat
Hitit Hotel Yozgat
Sakarya Cad. Cumhuriyet Meydanı Karşısı No:5
Yozgat Merkez / Yozgat
Türkiye

-

Aklı olan buradaki otele gitmez. Bildiğiniz harabe, bu kadar saçma sapan otel olamaz. Hayatımda gittiğim en kötü otellerden biri. Odaları resmen rutubet…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
2
0 (850) 600 10 33
Safa Thermal Hotel
Safa Thermal Hotel
Yeni Mah. Sivas Bul. No. 114
Yozgat Sorgun / Yozgat
Türkiye

-

İlk defa gittiğim ama bir daha asla gitmeyeceğim bir otel. Odalar tozdan, el izlerinden geçilmiyor. Banyo kireç içinde, restoranda temiz tabak, bardak yok. Çok şaşırttılar beni.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
8
0 (850) 600 37 55
Yozgat Çamlık Hotel & Restaurant
Yozgat Çamlık Hotel & Restaurant
Çamlık Milli Parkı İçi
Yozgat Merkez / Yozgat
Türkiye

-

İlk kez geliyorum. Dağ ve ormanın nefes kesici atmosferini sevenler için bir numaralı bir yer. Yeni el değiştirdiği için otelin birçok bölümü tadilattaydı. Hizmet kalitesi biraz arttırılır ve temizliğe biraz daha dikkat ederlerse daha çok kişi tarafından sevilebilir. Bir sonraki gelişimde buna karar vereceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
9
0 (850) 600 37 55
Yozgat Çamlık Hotel & Restaurant
Yozgat Çamlık Hotel & Restaurant
Çamlık Milli Parkı İçi
Yozgat Merkez / Yozgat
Türkiye

-

Son zamanlarda gittiğim birçok otel ile kıyasladığımda kesinlikle hiç kuşkusuz en iyilerinden birtanesi diyebilirim. En ufak bir probleminizde herkes çözmek için elinden gelen her şeyi yapıyor. Serin serin esen orman havası, doğa manzarası ve birbirinden çeşitli kahvaltısı bizi çok mutlu etti. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
2
0 (850) 602 41 42
Grand Surmely Business Hotel
Grand Surmely Business Hotel
Bahçeşehir Mah. Hilal 1. Sok. No: 5
Yozgat Merkez / Yozgat
Türkiye

-

Ramazan'da kaldığım otelde oruç tutanlara 2. sınıf insan muamelesi yapıldığını gördüm. Sahurda küçük bir kahvaltı tabağı verilip sabah açık büfe yapıldı. Sahura sadece ben kalksam anlaşılır fakat birçok kişi vardı. Savunmaları; tüm hotellerin aynı konsept olduğu idi. Oysa ben pazarlamacı olarak birçok otelde kaldım ve tek burada yaşadım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
10
0 (850) 602 41 42
Grand Surmely Business Hotel
Grand Surmely Business Hotel
Bahçeşehir Mah. Hilal 1. Sok. No: 5
Yozgat Merkez / Yozgat
Türkiye

-

Arkadaşlar, şu an oteldeyim. Gerçekten takdire şayan. Mükemmel. Teşekkürler güler yüzlü çalışanlarına.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
8
0 (850) 600 45 89
Saffron Hotel Yozgat
Saffron Hotel Yozgat
Yozgat-Sivas Karayolu 13. km
Yozgat Merkez / Yozgat
Türkiye

-

Temiz, ilgili, alakalı bir müessese.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
8
0 (850) 600 37 55
Yozgat Çamlık Hotel & Restaurant
Yozgat Çamlık Hotel & Restaurant
Çamlık Milli Parkı İçi
Yozgat Merkez / Yozgat
Türkiye

-

Yozgat manzarasını ayaklarınızın altında hissedebilirsiniz. Oksijeni bol bu güzel otelin dış görünüşü otantik ve eski bir görünüm verse de giriş kısmı farklı bir hava yaratıyor. Oda ve yatak kalitesi oldukça güzel ama çift kişilik odanın biraz küçük olduğunu söyleyebilirim. Resepsiyon görevlisi Yunus Emre bey son derece yardımsever birisiydi. Kendisine teşekkür ederim. Kahvaltı yeterliydi. Otel manzarası çok doğal ve etkileyiciydi. Yozgat'ta konaklamak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
10
0 (850) 600 45 89
Saffron Hotel Yozgat
Saffron Hotel Yozgat
Yozgat-Sivas Karayolu 13. km
Yozgat Merkez / Yozgat
Türkiye

-

Uygun fiyat, iyi bir uyku ve sabah yeşilliklerin içinde uyanmak güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
10
0 (850) 602 41 42
Grand Surmely Business Hotel
Grand Surmely Business Hotel
Bahçeşehir Mah. Hilal 1. Sok. No: 5
Yozgat Merkez / Yozgat
Türkiye

-

Tesis yeni açılmasına rağmen hizmet süper; odalar tertemiz; ilgi, güler yüz, her şey on numara. Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
9
0 (850) 600 37 55
Yozgat Çamlık Hotel & Restaurant
Yozgat Çamlık Hotel & Restaurant
Çamlık Milli Parkı İçi
Yozgat Merkez / Yozgat
Türkiye

-

Sık sık konaklama imkanı bulduğum sıcak ve samimi otel. Doğa manzarası ile tavsiye edebileceğim tek mekan. 18 yıldır ayakta eski bir manzaraya sahip. Sabah kahvaltısındaki yiyecekler tamamen organik. Herkese tavsiye ederim. Alışık olmayanlara temiz havasına dikkat edin derim ama.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
9
0 (850) 600 37 55
Yozgat Çamlık Hotel & Restaurant
Yozgat Çamlık Hotel & Restaurant
Çamlık Milli Parkı İçi
Yozgat Merkez / Yozgat
Türkiye

-

21 Ağustos 2015'te ailemle birlikte konakladığım otel. Tüm Yozgat'ı ayakalarınızın altındaymış gibi hissettiğiniz bir manzarası var. Çam kokusu ve etrafın sessizliği çok hoşunuza gidiyor. Personel oldukça güler yüzlü ama özellikle Mehmet bey bize karşı çok kibardı. Kahvaltıyla kıyasladığımda fiyatının uygun olduğunu düşünüyorum. Yozgat'a yolunuz düştüğünde mutlaka gitmeniz gereken yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
8
0 (850) 600 37 55
Yozgat Çamlık Hotel & Restaurant
Yozgat Çamlık Hotel & Restaurant
Çamlık Milli Parkı İçi
Yozgat Merkez / Yozgat
Türkiye

-

Otelin manzarasını çok sevdik. Ormanın ortasında, bol oksijenli. Odalar biraz eski görünümde bu yüzden tadilata ihtiyacı var. Ayrıca personelin de eğitim alması gerekiyor. Kahvaltıdaki çeşitler fazlasıyla sıradandı. 8 puanı sırf manzarası uğruna veriyorum. Bir yandan da Yozgat'ta daha iyisini bulmak da zor. Fiyatları cep yakmıyor, o güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
9
0 (850) 600 37 55
Yozgat Çamlık Hotel & Restaurant
Yozgat Çamlık Hotel & Restaurant
Çamlık Milli Parkı İçi
Yozgat Merkez / Yozgat
Türkiye

-

Otel genel olarak güzel. Fiyat olarak oldukça uygun ve manzarası güzel. Resmen doğanın içinde konaklıyorsunuz. Herkese tavsiye ederim. Personelin ilgisinden ve genel hatlarıyla odalardan menun kaldık. Ailenizle tercih edebileceğiniz nezih bir yer. Doğa manzarasının yanında Yozgat'ın akşam manzarasının da tadı bir farklı oluyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
9
0 (850) 600 37 55
Yozgat Çamlık Hotel & Restaurant
Yozgat Çamlık Hotel & Restaurant
Çamlık Milli Parkı İçi
Yozgat Merkez / Yozgat
Türkiye

-

Yozgat'ın en iyi otelidir. Doğanın içindeki muhteşem yeri, dostcanlısı ortamı ve samimi çalışanlarıyla cezbediyor. Muftakları çok başarılı. Sonuna kadar tavsiye ediyorum. Eğer Yozgat'a gelir de buraya uğramazsanız pişman olursunuz. Yozgat'ta burası gibi başka bir yer bulmak oldukça zor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
10
0 (850) 602 42 13
Hitit Hotel Yozgat
Hitit Hotel Yozgat
Sakarya Cad. Cumhuriyet Meydanı Karşısı No:5
Yozgat Merkez / Yozgat
Türkiye

-

Çoğu yıldızlı otelden daha güzel bence. İşletmeciler de çok iyiler. Süper bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
8
0 (850) 600 37 55
Yozgat Çamlık Hotel & Restaurant
Yozgat Çamlık Hotel & Restaurant
Çamlık Milli Parkı İçi
Yozgat Merkez / Yozgat
Türkiye

-

Muhteşem doğası, temiz havası, güzel yatakları ve samimi personeli ile öne çıkan otel. Yozgat'taki iş seyahatlerim için bir numaralı adresim. Personelin genel tavrı oldukça misafirperver. Eğer yolunuz birgün Yozgat'a düşerse enfes çam kokusunu tatmak için dahi olsa mutlaka uğrayın. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
9
0 (850) 600 37 55
Yozgat Çamlık Hotel & Restaurant
Yozgat Çamlık Hotel & Restaurant
Çamlık Milli Parkı İçi
Yozgat Merkez / Yozgat
Türkiye

-

Konum olarak oteli çok sevdik. Otel fazlasıyla temiz kokuyor. Görevli arkadaşlarımızdan Bahri, Taha, Kamil, İbrahim ve diğer tüm personele hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz. 4 günlük iş seyahatim için tercihim oldu ama evim kadar rahat ettim. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
10
0 (850) 600 65 34
Yılmaz Otel Yozgat
Yılmaz Otel Yozgat
Adnan Menderes Bul. No. 5
Yozgat Merkez / Yozgat
Türkiye

-

Evinizden uzak eviniz. :)

 • Faydalı buldum (3)
 • Faydalı bulmadım (0)