Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

İzmir Otelleri

İzmir için {{ (filteredHotels).length}} / 168 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

İzmir Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Türkiye'nin güzel sıfatının layık görüldüğü ili İzmir. Yıl boyunca on binlerce kişinin geldiği kentte İzmir otelleri dört mevsim hizmet vermektedir. İzmir otel fiyatları ise tesislerin sunduğu hizmetlere göre farklılaşmaktadır.

İzmir, Türkiye'nin nüfus bakımından üçüncü büyük şehridir. Sahip olduğu İzmir Limanı ile ticari faaliyetlerin oldukça fazla olması, uluslararası havalimanın etkisiyle kolay ve rahat bir ulaşım olanağının bulunması, ev sahipliği yaptığı Çeşme ve Alaçatı gibi tatil bölgelerinin yoğun ilgi görmesi ile İzmir'e yıl içerisinde on binlerce iş adamı, yerli ve yabancı turist gelmektedir. İzmir iç ve dış turizmde adından bahsettirirken, kongre turizminde önemli bir noktada tutmaktadır. İzmir Enternasyonal Fuarı da İzmir'in uluslararası kategoride bir şehir olduğunu ortaya koymaktadır.

Yıl boyunca gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok tesis bulunmaktadır. Bu tesisler arasında kent merkezinde bulunanlar olduğu gibi ilçelerde de binlerce tesis misafirlerini kusursuz hizmet anlayışı ile ağırlamaktadır.

Bu tesislerin yer aldığı listeye bir göz atacak olursak 2018 İzmir otel fiyatları geçen senelere oranla çok fazla artmamıştır. İzmir otel fiyatları üzerinde en belirleyici etmenler arasında mevsimler, resmi tatil günleri, tesislerin bulunduğu konum ve misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlerle olanaklar dikkat çekmektedir.

İzmir'de birçok lüks ve büyük oteller zinciri bulunmakta olup İzmir otel fiyatları ortalamasını yükseltmektedir. Bu oteller dünyanın hemen her yerinden kongreler, toplantılar ve seminerler için gelen misafirlerini ağırlamasıyla da yüksek konaklama fiyatlarına sahip olmaktadır. Bunun yanında İzmir'in sayfiye beldeleri ile küçük ilçelerine doru gittikçe küçük oteller ve butik oteller yoğunlaşmaya başlar. Bu oteller ise merkezde yer alan otellere oranla daha uygun konaklama fiyatlarına sahiptir.

Birbirinden kaliteli otelleri ile dünyanın dört bir yanından gelenlerin tercihi olan İzmir otelleri kategorisindeki kent otelleri şehir merkezinde bulunup genellikle iş için İzmir'e gelenlerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Her bütçeye ve her zevke hitap eden binlerce İzmir otelinin hizmet verdiği bu şehirde tatil ve iş konaklamaları için mutlaka bir tesis bulunmaktadır. İzmir apart otelleri kategorisinde yer alan tesisler konaklamada evinin rahatını, genişliğini arayanlar ile ailelerin ilk baktığı kategoridir. Butik oteller ise daha sıcak ve samimi bir konaklama arayanların tercih ettiği kategori olmaktadır.

Daha lüks bir konaklama arayanlar ise modern tasarımlı büyük otelleri, her şey dahil ve beş yıldızlı otelleri öncelikli olarak incelemektedir. Kentin merkez ilçelerinde konumlanmış olan İzmir otelleri restoranlara, kafelere, barlara, eğlence mekanlarına, alışveriş noktalarına, tarihi dokuya sahip gezi yerlerine, otogar ve havaalanına oldukça yakın mesafelerde konumlanmışlardır.

Tüm İzmir otelleri bu sayfada listelenmektedir. Bu sayfanın hemen sol tarafından aramalarınızı filtreleyebilir ve sağ üst köşeden filtrelediğiniz aramaları istediğiniz ölçülerde sıralayabilirsiniz. Bu sıralamayı dilerseniz otelleri gerçek misafirler yorumlarının puanlarına göre yapabilir dilerseniz de artan İzmir otel fiyatları şeklinde yapabilirsiniz. Böylece konaklama zevkinize ve bütçenize en uygun tesisi daha rahat bulabilirsiniz. Ayrıca yine bu sayfadan beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz tesis ile iletişime geçerek ön rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve harika bir tatil geçirmenizi dileriz

Ege Bölgesi'nin en büyük kenti olan İzmir, ülkenin de en gelişmiş 3. şehridir.

Tarihsel değerleri ve doğal kaynakları ile önemli bir turizm potansiyeli sayılan İzmir, Ege'nin girintili çıkıntılı kıyılarından Bozdağlar'ın zirvesine kadar farklı rakımlarda farklı aktivitelere elverişli bir yapıya sahiptir.

Sayısız turistik beldesi, her bir beldede yer alan eşsiz koyları, yaylaları, kaplıcaları, kızılçamdan oluşan ormanları ile yıl içinde Ege'nin en önemli kaçış noktalarından biri olan İzmir, sahip olduğu potansiyel değerin henüz bir bölümünü kullanmaktadır.

Bir turizm şehrinden çok, bir yaşam şehri olarak ortaya çıkan İzmir, Bozdağlar'da kış turizmi imkânını henüz değerlendirememektedir. Buna rağmen iç ve dış turizmde adından bahsettiren bu büyük şehir, kongre turizminde önemli bir noktada durmaktadır. İzmir Enternasyonal Fuarı'nda İzmir'in uluslararası kategoride bir şehir olduğunu ortaya koymaktadır.

İzmir'de birçok lüks oteller zinciri bulunmakta olup, dünyanın hemen her yerinden kongreler, toplantılar ve seminerler için gelen misafirlerini ağırlamaktadır. İzmir merkezde daha çok kaliteli ve şık oteller bulunurken, İzmir beldelerinde butik oteller yoğunluktadır.

İzmir otel fiyatları 2018 yılında da geçen sene ile aynı düzlemde gitmekte olup, fiyatlar şehir merkezinde daha yüksektir. Ancak Türkiye'nin en önde gelen sörf merkezi Alaçatı'daki tesislerin İzmir 2018 otel fiyatlarının da aşağı kalır yanı yoktur. Bunun yanında Seferihisar, Sığacık gibi mevkiler de İzmir 2018 otel fiyatları oldukça uygundur.

İzmir Hakkında

İzmir Ege Bölgesi'nde bulunmaktadır. Yüz ölçümü 11.973 kilometrekare olan İzmir, Balıkesir, Manisa, Aydın ve Ege Denizi ile çevrilidir.

İzmir'in yüzey şekilleri oldukça parçalı ve çeşitli bir yapıdadır. Ege Bölgesi'nin doğu batı doğrultulu ve geniş tabanlı ovaları ile onları biribirinden ayıran aynı doğrultudaki dağ sıraları İzmir topraklarını engebelendirir.

İzmir özellikle doğu batı doğrultulu ovalarındaki verimli toprakları ile tarım ürünleri bakımından Türkiye'nin önde gelen illerindendir. İzmir'de yetişen tarım ürünlerinin hemen hepsi yüksek değerdedir. İl merkezi İzmir kentinin kalabalık nüfusu ile çekici bir pazar oluşturması, sebzecilik ce çiçekciliğin yaygınlaşmasına neden olmuştur. Meyve ve sebze üretimini artıran nedenlerden biri de turizmd eyaşanan hızlı gelişmedir. Konserveciliğin gelişmesi ve başka büyük kentlerde oluşan talep de turfanda sebzecilik ve seracılığın gelişmesine neden olmuştur. Çayır ve otlakların tarım alanına çevrilmesi hayvancılığın gerilemesine sebep olmuştur. En çok koyun besiciliği, tavukculuk ve arıcılık yapılmaktadır.

Ege kıyısının birçok ilinde olduğu gibi İzmir'de de önemi gitgide artan ekonomik etkinliklerden biri de turizmdir. İzmir doğal ve tarihi zenginlikleri sebebiyle heryıl artan sayıda yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrar. İzmir'in çeşitli yörelerindeki madensuyu kaynakları da ildeki kaplıca turizminin gelişmesine fayda sağlar. İzmir yeraltı kaynakları bakımından zengin bir ildir. Karşıyakada altın ve gümüş, Ödem'te antimon ve civa, Bayındır'da kurşun ve çinko, Karaburun'da civa, Tire'de civa, grafit, mermer ve zımpara taşı, Torbalı'da demir ve mermer, Urla'da asbest, Merkez ilçe, Foça, Dikili ve Bergama'da da perlit içeren yataklar bulunmaktadır. Türkiye'nin tuz ihtiyacının %40 ını Çamaltı Tuzlası karşılamaktadır.

Akdeniz ikliminin etkilerinin yaşandığı İzmir'de yazlar sıcak ve kurak kışlar ılık ve yağışlı geçer. Dağların denize dik uzanması ve ovaların İç Batı Anadolu eşiğine kadar sokulması, denizel etkilerin iç kesimlere kadar yayılmasına imkan tanımaktadır. Ancak, İl bütününde yükseklik, batı ve kıyıdan uzaklık gibi fiziksel coğrafi farklılıklar, yağış, sıcaklık ve güneş açısından önemli sayılabilecek iklim farklılıklarınada yol açmaktadır. İzmir'de yıllık ortalama sıcaklık, kıyı kesimlerde 14-18 ºC arasında değişmektedir. En sıcak aylar Temmuz (27.3 ºC ) ve Ağustos (27.6 ºC ), en soğuk aylar ise Ocak (8.6 ºC) ve Şubat (9.6 ºC)'tır. Yazın kıyı kesimde sıcaklık, deniz melteminin etkisiyle iç kesimlere göre 1-2 ºC daha düşüktür. Kışın ortalama 7 ºC olan sıcaklık zaman zaman kuzey ve kuzeybatıdan sokulan denizel hava kütlesi nedeniyle düşmektedir.

Türkiye'nin üçüncü büyük şehri olan İzmir, çağdaş, gelişmiş, ayni zamanda işlek bir ticaret merkezidir. İzmir'in batısında denizi, plajları ve termal merkezleriyle Çeşme Yarımadası uzanır. Antik çağların en ünlü kentleri arasında yer alan Efes, Roma devrinde dünyanın en büyük kentlerinden biriydi. Tüm Ion kültürünün zenginliklerini bünyesinde barındıran Efes, yoğun sanatsal etkinliklerle de adini duyuruyordu. İzmir'de Osmanlılardan kalan başlıca tarihsel yapılar Faik Paşa, Hisar, Hacı Hüseyin, Kestane Pazarı, Ali Ağa, Hatuniye, Çorakkapı, Konak, Kurşunlu, Şadırvan, İkiçeşmelik ve Salepçioğlu Camiileri ile Konak'taki Saat Kulesidir. Önemli tarihsel anıtlardan biri de İzmir Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'dır. İzmir'in çeşitli yerlerinde yapılan araştırmalarda ele geçen ve daha önce Kültürpark'ta korunan arkeolojik buluntular, 1984'de Bahribaba Parkı'ndaki yeni yapısına taşınan İzmir Arkeolojik Müzesi'nde sergilenmektedir.

İzmir otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Diamond Pansiyon
Diamond Pansiyon

-

Temiz bir mekan

Eşim ve küçük çocuğumuz ile gittiğimiz Ali abinin yerini mutlaka görmelisiniz, çok titiz ve temiz bir mekan, çok memnun kaldık. İnşallah bu sene de gitmeyi düşünüyoruz. Sürekli esintisi olan bir bahçesi ile hiç bunalmıyorsunuz. Çocuğu olanlar için de çok müsait bir yer, Dikili'nin denizi de harika...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mandalina Rooms Hotel Çeşme
Mandalina Rooms Hotel Çeşme

-

Huzurlu bir yer

Çok eğlenceli insanlarla tanışıp çok değerli, kıymetli vakit geçirdik. Temiz, huzurlu bir yer. Ali, İlhan ve Oğuz Beylerle tanışmak için bile gidilebilecek bir yer. Huzur için gönülden tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çeşme Ada Butik Otel
Çeşme Ada Butik Otel

-

Kahvaltısı mükemmel

Artık Çeşme'de bir evimiz var dedirten dostlar. Gülşah abla ve Ersoy abi öyle sıcakkanlılar ki, kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Odalar tertemiz ve yeni. Hele kahvaltısı mükemmel, her şey çok lezzetli. Ama en önemlisi de bu işi ticaret için değil de Ersoy abinin de dediği gibi dost kazanmak için yapıyor olmaları. Bundan sonra her sene bir gün daha olsa uğrayacağımıza karar verdiğimiz yer. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Gidin ve bir dost kazanın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seda Pansiyon
Seda Pansiyon

-

Odalar tertemiz

5 yıldır bu pansiyondayız. İşletmecisi cana yakın, mekan çok şirin, odalar tertemiz, kahvaltısı özenle hazırlanıp ev yapımı reçelleriyle muhteşem bir yer. Her şey için çok teşekkürler Aynur Hanım'cım, sevgiler. ❤❤

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ale Pansiyon
Ale Pansiyon

-

Evimizde gibi rahat

Ailemle birlikte bir hafta sonunu Sığacık'ta bu pansiyonda geçirdik. Pansiyon sahibi bizi çok sıcak karşıladı ve her zaman çok ilgilendi. Kendimizi evimizde gibi rahat hissettik. Odalar da çok temiz ve güzeldi. Konum olarak da Kaleiçi'nin harika bir köşesinde yer alıyor. Fiyat/kalite açısından çok memnun kaldık, herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seda Pansiyon
Seda Pansiyon

-

Kahvaltısı mükemmel

Her yıl mutlaka geldiğimiz ve arkadaşlara tavsiye ettiğimiz bir yer. Çok temiz, kahvaltısı mükemmel. Kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir yer. Aynur Hanım'a çok teşekkür.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seda Pansiyon
Seda Pansiyon

-

Çalışmayan klima

Buraya nasıl 10 puan verilmiş hiç anlamadık. 2 gece kaldık 4 kişi, 2 ayrı odada... Odalar eski ama temiz. İlk akşam plajdan döndüğümüzde klimanın çalışmadığını fark ettik. Durumu bildirdiğimizde Aynur Hanım odaya geldi, uğraştı, yapamadı. ''Hemen servisi çağırıyorum, anında geliyorlar zaten. Anlamadım en son bakımı yapılan klima bu'' dedi. Bu arada odanın ne kadar sıcak olduğunu anlatamam. Beklemeye başladık. Bir süre sonra servisin hemen gelemeyeceğini, dışarı çıkarken anahtarı bırakmamızı, biz dışardayken ilgileneceklerini belirttiler. Biz kan ter içinde zor bela hazırlandık odada. Dışarı çıkarken aşağıda ortak alanda kucağında laptop, yayılmış koltukta oturan bir bey vardı. Aynur Hanım yoktu, gitmişti. O beyin oranın işletmecilerinden olduğunu fark etmemiz biraz zaman aldı açıkçası oturuş pozisyonundan dolayı. Durumu söyledik ,''anahtarı koltuğun üstüne bırakın'' dedi. Biz de bıraktık ve dışarı çıktık. 3-4 saat sonra pansiyona geri geldiğimizde aynı bey bahçede oturuyordu. ‘Klimacı gelmedi'' dedi saçma bir rahatlıkla. Biz tabi çok sinirlendik. ‘Ne demek gelmedi, biz nasıl kalacağız bu sıcak odada?'' dedik. Adam anlamsızca sırıtarak ''gelmedi, ne yapayım'' gibi şeyler zırvaladı. Asla yerinden kalkmıyor zaten. ‘Haber bile vermiyorsunuz'' dedik, ‘isterseniz vantilatör vereyim'' dedi. ''Başka çare yok ama bu böyle hiç olmadı ''falan diyoruz. Adam öyle dalga geçer gibi suratımıza bakıyor. Sonra zorla kalktı, içeri girdiğimizde bir baktık ki anahtarımız nereye bıraktıysak orada duruyor. Asla alıp saklama gereği duymamışlar. O arada odamıza girilebilir, eşyalarımız, paramız, kimliklerimiz, vs. çalınabilirdi. Neyse adam vantilatörü odaya çıkardı ama leş gibi alkol koktuğunu da belirtmek istiyorum. Ertesi sabah kahvaltıya indik. Kahvaltısı gerçekten çok zayıf. Dışarıda alasını çok ucuza edersiniz. 4 kişilik kahvaltı güya kahvaltı için biber arasına peynir koymuşlar, garnitür gibi bir şey yapmışlar ama 3 parça. Bu detaylar önemsiz görünüyor ama çok da önemli bence. Aynur Hanım geldi o sıra masamıza. ''Klimacı gelmemiş'' falan diyor ama asla sizi konuşturmuyor. Kendisi söylenip duruyor ki size şikayet etme fırsatı kalmasın. Otele giriş çıkışlarda hep alt katta ya da bahçede oturuyor oluyorlar işletmeciler. Selam veriyorsunuz, cevap bile vermiyorlar. Otelden çıkarken de mağduriyetimizle ilgili hiçbir indirim, vs. yapılmadı tabi ki. Aynur Hanım matematiğine güvenip ödeme yapsaydık da ödememiz gereken paradan daha fazla para ödeyecektik. Fazla hesap çıkardı. Ödeme yapacağımız sırada ''sizinle kaça anlaştık'' dedi bize. Bu da demek oluyor ki herkese canlarının istediği fiyatı söylüyorlar. Ödemeyi kredi kartıyla yapacaktık: ''Ay biz nakit çalışıyoruz'' dedi. Kartla ödeme kabul etmediler. Bu durumla da alakalı bilgilendirme yapmamışlardı. Yani kısacası pansiyon konumu ve temizliği dışında tam bir fiyasko. Temizlik dediysem de ilk gittiğimizde temizdi. Kaldığımız süre boyunca temizlik, vs. yapılmadı. Tavsiye etmiyorum. Az para da vermedik. İstedikleri paraya Alaçatı'da butik oteller varmış, iyi araştırın derim. Biz acemilik ettik, cezasını da çektik maalesef.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Reçel Butik Otel
Reçel Butik Otel

-

Her şey mükemmel

İyi ki bu oteli bulmuşum. Her şey mükemmel. Eğer bir daha gelecek olursam tabi ki bu otel. Teşekkür ediyorum, kolay gelsin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adelfia Hotel
Adelfia Hotel

-

Küçük bir havuz var

Ailemle 2 gece konakladık ve düşündüğümüz tek şey “'Alaçatı'nın en güzel otelini bulduk!”' Her şey tertemiz ve tiril tiril, havlular bile ütüleniyor. Küçük bir havuz var, asla kirli bir şey bulamazsınız. Bundan daha önemlisi, ortam çok güzel. Kendimizi neredeyse evimizde gibi hissettik, seneye erken rezervasyonla en az 5 gün tekrar kalmayı planlıyoruz. ☺☺☺ Alaçatı'da otel arayan herkese burayı önerebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mandalina Rooms Hotel Çeşme
Mandalina Rooms Hotel Çeşme

-

Çalışanlar güler yüzlü

Harika! Odalar temiz, çalışanlar güler yüzlü, tam bir aile oteli, kendi besteledikleri şarkıları ile akşamları şarkılar söylüyorlar. Çok beğendim, çok da sevdim oteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hilal Otel
Hilal Otel

-

Merkeze çok yakın

Eşimle geçen hafta burada kaldık. Yeri çok iyi, merkeze çok yakın, yürüyerek gidebiliyorsunuz. Çalışanlar çok güler yüzlü ve samimi. Çok ilgililer. Odalar temiz, kahvaltı güzel. Çeşme'ye tatile gittiğimizde tekrar tercih edeceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aman Ha Pansiyon
Aman Ha Pansiyon

-

Nezih, temiz ve güler yüzlü

Ailemle 2017 yılında bir haftalık konaklamamızda inanılmaz mutlu kaldık. Nezih, temiz ve güler yüzlü insanlar. Giriş katında kendilerinin işlettiği balık restoranını şiddetle tavsiye ederim. Önümüzdeki hafta tekrardan aynı yere gidiyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Kapı Butik Pansiyon
Mavi Kapı Butik Pansiyon

-

Pansiyon denize çok yakın

3 gün boyunca harika bir deneyim yaşadık. Pansiyon denize çok yakın. Odalar muhteşem tasarlanmış. Savaş Bey de çok ilgili ve samimiydi. Rotamız Çandarlı olursa kalacağımız yeri artık biliyoruz:)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkürler efendim.

12 Temmuz 2018, Perşembe 17:05
Kaptan Motel
Kaptan Motel

-

Çok sakin ve merkezde

Tesadüfen bulduğumuz, sadece 1 gece konaklamak için gittiğimiz, ancak çok memnun kalıp konaklamamızı 3 güne çıkardığımız bu motel gerçekten çok temiz ve ferah bir motel. Çok sakin ve merkezde. Sığacık'a giderseniz gönül rahatlığı ile kalabilirsiniz kesinlikle. Güler yüzlü sahibesinin ilgi, alakası, misafirperverliği bir harika. Bize göstermiş olduğu ilgi, alakadan dolayı çok teşekkür ederiz. Yolu Seferihisar Sığacık'a düşenlere kesinlikle tavsiyemizdir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aman Ha Pansiyon
Aman Ha Pansiyon

-

Temiz ve güvenilir bir ortam

Temiz ve güvenilir bir ortamda konaklama fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederiz. Restoran kısmında levrek kavurma yemeden ayrılmayın.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çolakoğlu Otel
Çolakoğlu Otel

-

Kahvaltı harikaydı

Bu butik oteli canı gönülden tebrik ediyorum. Harika bir yer. Kesinlikle mutlu kaldım. Kahvaltı harikaydı, havuzu harikaydı, müşteri memnuiyeti harikaydı, manzarası mükemmeldi. İşletmeci Hanifi Bey'e teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çolakoğlu Otel
Çolakoğlu Otel

-

Hizmetlerden çok memnun olduk

Tebrik ediyorum. Ahlak olarak ve yapılan hizmetlerden çok memnun olduk. İşletmesini yapan Hanifi Bey'e teşekkür ederiz. Başarılarının devamını diliyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aman Ha Pansiyon
Aman Ha Pansiyon

-

Rahatlıkla kaldığımız bir mekan

Denize nazır manzarasıyla yaz-kış güvenle ve rahatlıkla kaldığımız bir mekan. İşleten aile çok samimi, içten. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
4 Elements Pansiyon
4 Elements Pansiyon

-

Kahvaltı harika

Kahvaltı harika. Güler yüz ve yardımseverlik üst düzeydi. Çok memnun kaldım, bir daha gelmek çok isterim. Mutlaka uğrayacağım. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler, yine bekliyoruz.

12 Temmuz 2018, Perşembe 12:20
4 Elements Pansiyon
4 Elements Pansiyon

-

Sevimli, temiz ve merkezi

Pansiyon sevimli, temiz ve merkezi. Kahvaltı beklentimizin çok çok üzerindeydi. Ayla Hanım'a güler yüzünden ötürü tekrar teşekkür ediyoruz. İşletmeye ulaştığımız an bize Sığacık ile ilgili tüm bilgileri, yapmamız gerekenleri, görmemiz gereken yerleri anlatarak çok da yardımcı oldular. Odalar biraz dar gelebilir ama banyo kocaman. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
4 Elements Pansiyon
4 Elements Pansiyon

-

Kahvaltısı müthiş

Ayla Hanım ve Celil Bey'in ilgili olması, pansiyonun lokasyonu ve şirin olması bizi çok memnun etti. Güler yüzlü bir hizmet almak ve çevreye göre daha uyguna kalmak isterseniz kesinlikle tercih edebilirsiniz. Ve kahvaltısı müthiş. :) Sevgiyle kalın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Antonio
Hotel Antonio

-

Kahvaltısı muhteşem

Her şey gerçekten çok güzel. Çok ilgililer, kahvaltısı muhteşem. Odaları ferah ve rahat. Benim böyle bir işletmem olsa şunu yapardım diyebileceğim bir şey yok, her şey dört dörtlük. Tavsiye ederim, mutlaka uğramalısınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart

-

Çok güzel bir aile ortamı

Mustafa Bey ve eşine teşekkür ederim. Çok güzel bir aile ortamı ve denize yakın, marketlere yakın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mandalina Rooms Hotel Çeşme
Mandalina Rooms Hotel Çeşme

-

Tam bir aile oteli

Çok güzel karşıladılar. Tam bir aile oteli. Kahvaltılıkları da güzeldi. Odalar temiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Mandalin Rooms Hotel olarak çok teşekkür ederiz her zaman aynı duyguları birlikte yaşamak üzere.

12 Temmuz 2018, Perşembe 21:32
Kavala Pansiyon
Kavala Pansiyon

-

Çok merkezi

Çok merkezi ve pansiyonun sahipleri de çok misafirperver, bizimle çok güzel ilgilendiler. Kız kıza çok rahat kaldık aile pansiyonu olduğu için. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederiz Selen Hanım güzel düşünceleriniz için. Sizlere aile ortamını yaşatabildiysek ne mutlu bize.

12 Temmuz 2018, Perşembe 10:41
Kavala Pansiyon
Kavala Pansiyon

-

Odalar çok temiz ve rahat

Odalar çok temiz ve rahat, çok sıcakkanlı ve ilgililer. :) Çok memnun kaldık, teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aman Ha Pansiyon
Aman Ha Pansiyon

-

Temiz bir ortam

Ailece kalınabilecek temiz bir ortamda tatil imkanı için teşekkürler...

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aksel Apart
Aksel Apart

-

Güler yüzlü ve ilgili olmaları

Buradaki tavsiyeler üzerine geçen sene denemiştik, çok da memnun kaldık. Gerçekten yazılan yorumlar hiç şişirilmiş şeyler değil, tamamen gerçekleri yansıtıyor. En önemli özellikleri de güler yüzlü ve ilgili olmaları.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Kapı Butik Pansiyon
Mavi Kapı Butik Pansiyon

-

Denize neredeyse sıfır konum

Tatilimizin son durağı Çandarlı'ya ilk gidişimizin ve işte burası dememize vesile olan bu pansiyon, Çandarlı'nın dar sokaklarından geçerek ulaştığımız bize açılan o güzel mavi kapı ve içerideki mistik havayı keşfetmek gerçekten harika bir deneyimdi. Yeşillikler içinde bahçesiyle denize neredeyse sıfır konumda, çocuklu aileler için bulunmaz bir konaklama mekanı. Burayı işletmeye açan Cumhur Bey ve işletmesini yapan Savaş Bey'e ne kadar teşekkür etsem az, bizi böyle bir mekanla tanıştırdığı için. Sevgili Savaş Bey, gülen yüzünüz, pozitif enerjiniz ve kusursuz hizmetiniz için minnettarız. Yine geleceğiz, yolu buradan geçen tüm tatilciler uğramadan geçmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ponçik City Alaçatı Butik Otel
Ponçik City Alaçatı Butik Otel

-

Kahvaltısı ve hizmeti

Alaçatı içerisinde efsane şeker bir otel. Güler yüzlü işletmecisi var her şeyden önce. Kesinlikle tavsiye ediyorum, kahvaltısı ve hizmeti tek kelime ile harika. ❤ Mutlaka kalmalısınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ebay Bungalow Beach Otel
Ebay Bungalow Beach Otel

-

Çok temiz

2 senedir gidiyoruz yaz-kış. Çok memnunuz. Çok temiz. Aile ortamı. Yemekler çok güzel. İlgi ve alaka süper. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok çok teşekkür ederiz Zeynep Hanım. Her zaman bekliyoruz. Burası sizin yeriniz. 💕

11 Temmuz 2018, Çarsamba 16:40
Ala Rosa Alaçatı Butik Otel
Ala Rosa Alaçatı Butik Otel

-

İnanılmaz huzurlu

İnanılmaz huzurlu. Tertemiz, müthiş ilgili ve Alaçatı'da konaklanabilecek hem uygun hem en güzel butik otel. 5 yıldızlı otellerden daha bir mini balayı tatili geçirdik. Teşekkürler Hümeyra Hanım, tekrar görüşmek üzere. Sevgiler. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Flowers Otel Urla
My Flowers Otel Urla

-

Odalarımız gayet güzel

İzmir tarafında yaptığımız ilk tatilimizdi, çok memnun kaldık. Otel işletmecileri çok güler yüzlü, saygılı, işini iyi yapan ve seven insanlar. Direk misafirlerle kendileri ilgileniyorlar. Otel temiz, odalarımız gayet güzel, kısacası tercih ederseniz verdiğiniz paranın karşılığını alabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ürkmez Apart Otel
Ürkmez Apart Otel

-

Güler yüzlü oluşu

Yapının mimarı, bahçesinin bakımlılığı, işletmecinin güler yüzlü oluşuyla mükemmel bir ortam oluşmuş. Denizi herhalde Türkiye'nin en temiz denizi. Buraya doyamadık. Tam bir aile apartı, bu apartta samimiyet var, dostluk var, güven var, renklerinde ise pozitif enerji var. Tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Antonio
Hotel Antonio

-

Doğa ile iç içe

İstanbul'un kalabalığından, gürültüsünden kaçıp gelebileceğiniz doğa ile iç içe, sakin bir yer... Çalışanların güler yüzlü ilgili, olması, bahçesinden çocuğunuz ve sizin için tüm konforun düşünülmüş olması ve sevdiğiniz tüm hayvanları bulabileceğiniz bir yer... Bahçesinde muhakkak kahvenizi alın ve gözlerini kapatıp sesin meditasyonunu yapın... 2,5 aylık kolik ağlayan bir bebeğim olmasına rağmen burada sesi dahi çıkmadı. :) Ayrıca kahvaltının doğallığı müthiş, her şey kesinlikle el yapımı ve leziz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ürkmez Apart Otel
Ürkmez Apart Otel

-

Tek kelimeyle harika

Buraya tavsiye üzerine geldik ama bu kadar güzel, temiz, bakımlı olacağını, personelin güler yüzlü ve saygılı olmaları, denizi ise boşuna mavi bayrağı almamış. Berrak denizi, kumsalı tek kelimeyle harika. Bize tavsiye edenlere kocaman teşekkürler, bizden de herkese tavsiye. Görülmesi ve yaşanması gereken yer. Bayramda da buradayız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hilal Otel
Hilal Otel

-

Çalışanlar güler yüzlü

Arkadaşımla gittiğim, dün biten bir haftalık Çeşme tatilimde bu oteli tercih ettik. Otel merkezde olması vesilesiyle her yere yakın mesafede, ulaşımı kolay. Çalışanlar güler yüzlü ve ilgili. Özellikle Oğuz Bey bize çok yardımcı oldu, buradan teşekkür ediyorum. Otelin içi ve odamız gayet temizdi. Kahvaltıları lezzetli. Tam bir aile ortamı. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alaçatı Amour Butik Otel
Alaçatı Amour Butik Otel

-

Emeğinize sağlık

Tatil için en iyi tercihi yapmışım sizi seçerek. Emeğinize sağlık. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seda Pansiyon
Seda Pansiyon

-

Çalışanların samimiyeti

Çok temiz, odalara girdiğinizde temizlik kokusunu alabiliyorsunuz. Çalışanların samimiyeti ve güler yüzü 4 günlük tatilimize güneş gibi doğdu. Ayrıca otel sahibi Aynur Hanım'ın tatlı kızının sohbetine bayıldım. Kesinlikle seneye de eşimle buradayız. Her şey için teşekkürler!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart

-

Güzel aile ortamı

Herkese tavsiye ediyorum. Temiz, güzel aile ortamı, denize yakın, güvenilir, süper bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz Fatma Hanım yine bekleriz. :)

11 Temmuz 2018, Çarsamba 13:00
Seçilmiş Konak Otel
Seçilmiş Konak Otel

-

Otel ve odaları temiz

Öncelikle işletme sahibi Nilüfer Hanım çok samimi ve her konuda ilgili. Kahvaltıları muhteşem her çeşit kahvaltı ve harika reçelleri bulunmakta. :) Otel ve odaları temiz. Mutlaka tekrar konaklayacağım bir adres.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel görüşleriniz bizim için çok kıymetli. :) Nurbanu ve Begüm Hanım'ın kibarlığı özellikle Baran'ın enerjisi muhteşemdi, muhteşemdiniz. :) Yine yine bekleriz. ☺

10 Temmuz 2018, Salı 17:22
Kavala Pansiyon
Kavala Pansiyon

-

Temiz butik otel

Çeşme'nin en nezih ve en temiz butik oteli, herkese tavsiyemizdir. Özellikle butik sahibi Tülay Hanım'a ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Böyle güzel yorumlar almak Kavala Butik Otel olarak bizleri çok memnun ediyor. Sizlere böyle güzel izlenimler bırakabildiysek ne mutlu bizlere. Güzel görüşleriniz için çok teşekkür ederiz Arda Bey. Sizler de bizim için çok değerli misafirlerimizsiniz. Tekrar görüşmek üzere. 😊

10 Temmuz 2018, Salı 16:21
Kavala Pansiyon
Kavala Pansiyon

-

Adeta minik bir aile yeri

Çok sıcakkanlı içten insanlar, her konuda yardımcı oluyorlar, adeta minik bir aile yeri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederiz Burcu Hanım. İyi ki sizleri Kavala Pansiyon'umuzda ağırlamışız. Bizler de çok sıcak, içten, samimi yeni dostlar sayenizde kazandık. Tekrar görüşmek üzere. 😊😘

10 Temmuz 2018, Salı 16:25
My Flowers Otel Urla
My Flowers Otel Urla

-

Martina skupin tarafından...

Zimmer Dusche hervorragend die Kunst Full Service ohne aufdringlich zu sein in Perfektion Frühstück ein Traum Personal einmalig nett und zuvorkommend. Danke für die schöne Zeit auch für kleine Kinder super.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Flowers Otel Urla
My Flowers Otel Urla

-

Ein wahnsinnig tolles hotel

Ein wahnsinnig tolles hotel. Zimmer und duschen gigantisch sauber personal freundlich. Danke frühstück wow

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Flowers Otel Urla
My Flowers Otel Urla

-

Kahvaltı gerçekten çok lezzetli

7-10 Temmuz 2018 tarihleri arasında My Flowers Otel'de 4 kişilik ailemle birlikte konakladık. İnternet üzerinden rezervasyon yaparken içimde hep olumlu izlenimler vardı. Gerçekten de hiç yanılmadık. Henüz 3 aylık yeni bir otel. İnanın gerçekten 5 yıldızlı bir otel odasında hangi konforlar varsa hepsi var. Odalar çok şık ve hijyen. Otel sahibi Yıldırım Bey ve sevgili eşi Belgin Hanım bizi evimizdeki konfor, güler yüz ve samimiyetle ağırladılar. Kahvaltı gerçekten çok lezzetli ve çok çeşitli idi. Sanki evinizde kahvaltı yapıyor gibisiniz. Ayrılırken içimiz buruk, sevdiklerimizden ayrılıyormuşuz gibi hissettirdiler bize My Flowers ailesi. Her şey için çok teşekkür ederiz. Artık bizim de Ege'de hiç düşünmeden konaklayacağımız bir evimiz var. Tekrar görüşmek üzere...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çeşme Hotel Sea
Çeşme Hotel Sea

-

Misafiriz gibi hazırlanan kahvaltılar

Ayrıca sanki bir otel de değil de Senem Hanımlar'ın evinde misafiriz gibi hazırlanan kahvaltılar, tertemiz odalar, banyolar... Saymakla bitmeyen güzellikler. Senem Hanım'ın sabahları pankekleri, havuçlu reçeli, çikolatalı croissent'larının tadını gidince çok özleyeceğiz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çeşme Hotel Sea
Çeşme Hotel Sea

-

Sıcacık bir karşılama

Bir tesadüf sonucu bulduğum Sea Hotel'de hala ailemle konaklıyoruz, yorum yazmak için otelden ayrılmayı bekleyemedim. :) Otele adımımızı attığımız andan itibaren sıcacık bir karşılama, kahvaltıya indiğimiz de bizi bekleyen harika bir kahvaltı ve bu sabah güneşten fazla yandığım için hemen bulunan yanık kremleri... Sanırım buradan birçok güzel anı ile ayrılacağız. ❤Çeşme'ye gelince asla artık başka bir yer aramayacağım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akay Hotel
Akay Hotel

-

Huzurlu bir yer

Selçuk'ta kalınabilecek en güzel otel. Odalar temiz. Huzurlu bir yer. Özellikle askerliğini Trabzon'da yapmış Metin kardeşime ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rose Pansiyon & Cafe Sığacık
Rose Pansiyon & Cafe Sığacık

-

Odalar çok temiz

Odalar çok temiz, kahvaltısı harikaydı. Mehtap Hanım'a çok teşekkürler. Bir kez daha kalmak isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)