Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

İzmir Otelleri

İzmir için {{ (filteredHotels).length}} / 1005 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

İzmir Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

İzmir Ege Bölgesi'nde bulunmaktadır. Yüz ölçümü 11.973 kilometrekare olan İzmir, Balıkesir, Manisa, Aydın ve Ege Denizi ile çevrilidir.

İzmir'in yüzey şekilleri oldukça parçalı ve çeşitli bir yapıdadır. Ege Bölgesi'nin doğu batı doğrultulu ve geniş tabanlı ovaları ile onları biribirinden ayıran aynı doğrultudaki dağ sıraları İzmir topraklarını engebelendirir.

İzmir özellikle doğu batı doğrultulu ovalarındaki verimli toprakları ile tarım ürünleri bakımından Türkiye'nin önde gelen illerindendir. İzmir'de yetişen tarım ürünlerinin hemen hepsi yüksek değerdedir. İl merkezi İzmir kentinin kalabalık nüfusu ile çekici bir pazar oluşturması, sebzecilik ce çiçekciliğin yaygınlaşmasına neden olmuştur. Meyve ve sebze üretimini artıran nedenlerden biri de turizmd eyaşanan hızlı gelişmedir. Konserveciliğin gelişmesi ve başka büyük kentlerde oluşan talep de turfanda sebzecilik ve seracılığın gelişmesine neden olmuştur. Çayır ve otlakların tarım alanına çevrilmesi hayvancılığın gerilemesine sebep olmuştur. En çok koyun besiciliği, tavukculuk ve arıcılık yapılmaktadır.

Ege kıyısının birçok ilinde olduğu gibi İzmir'de de önemi gitgide artan ekonomik etkinliklerden biri de turizmdir. İzmir doğal ve tarihi zenginlikleri sebebiyle heryıl artan sayıda yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrar. İzmir'in çeşitli yörelerindeki madensuyu kaynakları da ildeki kaplıca turizminin gelişmesine fayda sağlar. İzmir yeraltı kaynakları bakımından zengin bir ildir. Karşıyakada altın ve gümüş, Ödem'te antimon ve civa, Bayındır'da kurşun ve çinko, Karaburun'da civa, Tire'de civa, grafit, mermer ve zımpara taşı, Torbalı'da demir ve mermer, Urla'da asbest, Merkez ilçe, Foça, Dikili ve Bergama'da da perlit içeren yataklar bulunmaktadır. Türkiye'nin tuz ihtiyacının %40 ını Çamaltı Tuzlası karşılamaktadır.

Akdeniz ikliminin etkilerinin yaşandığı İzmir'de yazlar sıcak ve kurak kışlar ılık ve yağışlı geçer. Dağların denize dik uzanması ve ovaların İç Batı Anadolu eşiğine kadar sokulması, denizel etkilerin iç kesimlere kadar yayılmasına imkan tanımaktadır. Ancak, İl bütününde yükseklik, batı ve kıyıdan uzaklık gibi fiziksel coğrafi farklılıklar, yağış, sıcaklık ve güneş açısından önemli sayılabilecek iklim farklılıklarınada yol açmaktadır. İzmir'de yıllık ortalama sıcaklık, kıyı kesimlerde 14-18 ºC arasında değişmektedir. En sıcak aylar Temmuz (27.3 ºC ) ve Ağustos (27.6 ºC ), en soğuk aylar ise Ocak (8.6 ºC) ve Şubat (9.6 ºC)'tır. Yazın kıyı kesimde sıcaklık, deniz melteminin etkisiyle iç kesimlere göre 1-2 ºC daha düşüktür. Kışın ortalama 7 ºC olan sıcaklık zaman zaman kuzey ve kuzeybatıdan sokulan denizel hava kütlesi nedeniyle düşmektedir.

Türkiye'nin üçüncü büyük şehri olan İzmir, çağdaş, gelişmiş, ayni zamanda işlek bir ticaret merkezidir. İzmir'in batısında denizi, plajları ve termal merkezleriyle Çeşme Yarımadası uzanır. Antik çağların en ünlü kentleri arasında yer alan Efes, Roma devrinde dünyanın en büyük kentlerinden biriydi. Tüm Ion kültürünün zenginliklerini bünyesinde barındıran Efes, yoğun sanatsal etkinliklerle de adini duyuruyordu. İzmir'de Osmanlılardan kalan başlıca tarihsel yapılar Faik Paşa, Hisar, Hacı Hüseyin, Kestane Pazarı, Ali Ağa, Hatuniye, Çorakkapı, Konak, Kurşunlu, Şadırvan, İkiçeşmelik ve Salepçioğlu Camiileri ile Konak'taki Saat Kulesidir. Önemli tarihsel anıtlardan biri de İzmir Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'dır. İzmir'in çeşitli yerlerinde yapılan araştırmalarda ele geçen ve daha önce Kültürpark'ta korunan arkeolojik buluntular, 1984'de Bahribaba Parkı'ndaki yeni yapısına taşınan İzmir Arkeolojik Müzesi'nde sergilenmektedir.

İzmir otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Derdiyoklar Hanesi
Derdiyoklar Hanesi

-

Kahvaltısı lezzetliydi

Samimi ve hoş dekoruyla karşılanıyorsunuz. Kendi yaptıkları boyozları gerçekten bir harika. Özellikle ıspanaklısına bayıldık. Dünya kahvelerini de mutlaka denemelisiniz. Derdiyoklar Hanesi'ndeki ferah suit ve Derdiyoklar Kahvesi'ndeki kahvaltı bize gerçekten iyi geldi :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alaçatı Masalı Butik Otel
Alaçatı Masalı Butik Otel

-

Otel temiz

Tatil esnasında rahatsızlandığımda çok içten ve ilgili davrandıkları için tüm çalışanlara teşekkür ederim. Otel temiz, ikramları kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet hakim. Fiyat-kalite paritesi ise çok uygun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alaçatı Masalı Butik Otel
Alaçatı Masalı Butik Otel

-

Masal tadında bir tatildi

Tatillerimizi ayrıcalıklı kılan bazı tesisler vardır. İşte Alaçatı Masalı Butik Otel de bize; işletmecisinin içten ve samimi misafirperverliği, daima gülen yüzü, nefis yemekleri, ikramları, tertemiz odaları ve merkeze yakın oluşuyla masal tadında unutmayacağımız bir tatil imkânı sundu. Huzur veren tatilimiz sebebiyle değerli işletmecisine çok teşekkür ediyoruz

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alaçatı Masalı Butik Otel
Alaçatı Masalı Butik Otel

-

Odaları özenle dekore edilmiş

Alaçatı merkezde olması sebebiyle otelin konumu mükemmel. Odaları özenle dekore edilmiş, çok temiz. Kahvaltısı çok lezzetli ve güzel. Sibel Hanım'a ilgisi ve hoş sohbeti için çok teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere:)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Defne Ev Hotel
Defne Ev Hotel

-

Bahçesi ve kahvaltısı güzel

1 gün kaldık ama çok memnun ayrıldık. Keşke daha fazla kalabilecek durumda olsaydık. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Sizi memnun etmekten hiçbir şekilde kaçınmayacak bir işletme sahibi var. Bahçesinde hoş sohbet ile güzel bir kahvaltı da yaptık. Merkezdeki otellere bir yığın para vermeyin, önce burayı deneyin derim. Zaten memnun kalacaksınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Sea
Hotel Sea

-

Umarım siz de bizden memnunsunuzdur

Tesisten memnun kalmak bir kenara, inşallah tesis bizden memnun kalmıştır. Aslında bu tesis için buraya ne yazılsa inanın eksik kalır. Gelip konaklamadan okuyacağınız tüm yorumlar yetersiz. Her şeyden önce baş döndürücü bir huzurun içinde buluyorsunuz kendinizi. Sanki kendi yazlığınıza gelmişçesine sıcak bir ortam bulacaksınız. Buram buram samimiyet kokan ve daha ilk günden, gelecek tatillerin planlarını yapmaya başlayacağınız, artık Çeşme'de bir evim var diyecek kadar sahipleneceğiniz bir yer. Merkezin biraz dışında olması sakın yanıltmasın, en güzel beachlere 2 dk'lık mesafede. Sanem Hanım ve Deniz Bey'e en yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. Umarım siz de bizden memnun kalmışsınızdır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alaçatı Princess Hotel
Alaçatı Princess Hotel

-

Mutsuz personel, mutsuz bir otel

Kötü kelimesinin tam olarak karşılığı bu otel. Tabi ki ödediğimiz fiyat karşılığı kadar hizmet bekliyoruz, fazla beklentimiz yok ama bu kadarına da pes doğrusu. Hala burada konaklamaktayız ve geri kalan iki günümün bitmesi için gün sayıyorum. Restoran, içeride bir bölümde ve tam da en önemli bölümünde kötü bir koku var. Sanırsınız duvarın arkasında koyun, at falan besliyorlar. Görüntü ise restoran değil öğrenci yemekhanesi gibi. Ayrıca sineklerin arasında yemek seçmeye çalışıyorsunuz. Yanınızda şampuan vs. alın. Tuvaletlerde peçete dışında bir şey bulamazsınız. Resepsiyon balkonunda masalar yağ içinde, elinizi masaya koyamıyorsunuz. Gölgede yatmaya çalışan iki köpek var sürekli onları kovup, misafirlerin şikayetçi olduğunu söylüyorlar. Gelin ben size anlatayım o iki korkmuş köpeğin dışında, mutsuz personel ile yaşadıklarımızı. Bu arada canınız soğuk bir gazoz çekerse 11'e kadar beklemeniz gerekiyor. Mutsuz personel, mutsuz bir otel yazmakla bitmez.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Espira Butik Otel
Espira Butik Otel

-

Toprağa atılan tohum

Muhteşem orijinal ismi kalitesinin önüne geçememiş. Titiz temizliği, ütülü gergin örtüleri, rustik dekorasyonu, ferahlatan sürekli esintili rüzgarı ve zeytin bahçeleri ile çevrelenmiş nemi az bölgesel konumu baş döndürüyor. Denize 100 mt mesafesi yürüyüş için fırsat sunuyor. Sabah kahvaltı şöleni İstanbul Feriye'deki serpme kahvaltı konseptini aşağılarda bırakmış. Köylerde gezinen tavuk yumurtalarının köy tereyağı ile harmanlanmasından ortaya çıkan lezzet çocukluğumuzu hatırlatıyor. Teşekkürler Sıdıka Hanım, teşekkürler Metin Bey. Ekibiniz için de teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Antik Butik Otel Sığacık
Antik Butik Otel Sığacık

-

Güler yüz, kalite, temizlik

Kaleiçi'nde çok sıcak bir ortam, güler yüz, kalite, temizlik. Şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alaçatı Masalı Butik Otel
Alaçatı Masalı Butik Otel

-

Sıcak ve güler yüzlü bir hizmet

Kendimizi evimizde hissettiğimiz çok sıcak ve güler yüzlü bir hizmet aldık. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alaçatı Masalı Butik Otel
Alaçatı Masalı Butik Otel

-

Çok güzel bir tatil geçirdik

Alaçatı'da kendimizi evimizde hissettiğimiz çok güzel bir tatil geçirdik. Her şey için teşekkürler, mutlaka yine geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Teos Ormancı Tatil Köyü
Teos Ormancı Tatil Köyü

-

Tesis ve plaj güzel

Bayramın son günü günübirlik geldik, tesis ve plaj güzel, temiz, gelenler kaliteli fakat restoran, servis inanılmaz yavaş, kaplumbağa hızında, 1 saat beklemeyi göze alarak sipariş verirseniz sorun yok. Geri kalan her şey güzel, sorun yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Poseidon Çeşme Resort
Poseidon Çeşme Resort

-

Kahvaltıyı başka yerde yaptık

Fotoğraf koyamadığım için çok üzgünüm ama tek kelime ile kötü bir işletme. O kadar kötü bir yer ki kedi bile yok etrafta ikram yapabileceğim, otel sahibine sordum, dedim ki civarda kahvaltı yapabileceğim iyi bir yer var mı, otelde kahvaltı iyi diyemedi ve az ileride çok güzel köy kahvaltısı var dedi, siz anlayın. Paranızla rezil olmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rota Butik Otel
Rota Butik Otel

-

Tavırlar hoşumuza gitmedi

Odalar temizdi ve kahvaltıları güzeldi fakat onun dışında yararlanılabilecek hiçbir şey yoktu otelde. İhtiyaçtan dolayı buz istediğimizde bile olmadığını söylediler, tavsiye üzerine ve internette yazılan yorumlara güvenerek geldik ama memnun kalmadık. Maalesef kahvaltıda içecek olarak sadece çay ikram ediyorlar, kahvaltıda içilen neskafeden bile ekstra ücret alıyorlar, çıkışta bunu dile getirdiğimizde bize karşı takınılan tavır çok kaba ve ukalaydı. İşletmecilerden bir tek Özlem Hanım gerçekten güler yüzlüydü fakat diğer tavırlar her şeyi gölgede bıraktı maalesef.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Burla Han Butik Otel
Burla Han Butik Otel

-

Sabah kahvaltısı çok çeşitli

Tam anlamıyla her şey çok güzeldi. Kafa dinlemek, şehrin gürültüsünden kurtulmak için güzel bir mekan. İşletmecileri gerçekten güler yüzlü ve çok ilgili. Deniz biraz sığ ancak bulunduğunuz ortam inanın onu bile unutturuyor. Açık büfe sabah kahvaltısı çok çeşitli ve doyurucu. İşletmecilerden Aslı ve Merve Hanım'ın güler yüzlülüğü ve ilgileri gerçekten çok güzeldi. Tekrar gider miyiz diye sorarsanız evet tabiki gideriz. Her şey için teşekkürler. Serkan-Zuhal

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Antonio
Hotel Antonio

-

Yiyecekler kendi bahçelerinden

Tertemiz, huzurlu şirin bir otel... Muhteşem emekle zevkle yapılmış şirin insanın içini ısıtan iştahını açan bir bahçesi var. :)Reçellerini bahçedeki ağaçların meyvelerinden, yumurtalarını hayvanlarından, sebzelerini bahçelerindeki ürünlerinden temin ediyorlar. İlgi süper, otel temiz. Kahvaltı şahane... Yemekleri de çok güzel. Doğallığı burada çok derinden hissedebilirsiniz. Kendinizi yakın dostlarınızın yazlığına ya da çiftliğine gelmiş gibi hissediyorsunuz. Sahibinin bugünkü sürprizi odun ateşinde süt pişirip ikram etmesi de ayrıca hoşumuza gitti. :) Aşık olduğum otel. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Antonio
Hotel Antonio

-

Ailenle gittiğin memleket gibi

Hotel Antonio mu devamlı gittiğinizde sanki küçükken ailenle gittiğin memleket gibi yorulmadan seni bir sene bekleyen akraban gibi kapıda daha karşılamalar, hele kahvaltı anlatamıyorum çünkü laf bulamıyorum evet Antonio Hotel'e gelince evet burası benim kalmam gereken dedirtecek yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aria Claros Beach Spa Resort
Aria Claros Beach Spa Resort

-

Yemekler daha iyi olmalı

Otel mükemmel, doğa süper, deniz bebekler için yapılmış, yemekler ana yemekten tut makarnaya kadar köpeğin önüne at yemez. Salatalarda keza öyle, daha iyisi olabilirdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Koz Eren Otel
Koz Eren Otel

-

Merkezde olması güzel

Öncelikle gerçekten Umut abiye çok teşekkür ediyorum bizleri çok güzel ağırladılar. Güler yüzlü sıcak ve samimi insanlar. Odaları çok güzel ve temiz kahvaltısı harikaydı beğenmeyeceğiniz bir şey bulamazsınız. Otel konumu da çok güzel merkezde olması ayrı bir avantaj, istediğiniz her yere kolayca gidebilirsiniz. Fiyat olarak da gayet cüzi kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sakızlıhan Butik Otel
Sakızlıhan Butik Otel

-

Personel kibar ve ilgili

Ortam, ambians çok güzel. Mezeler enfes. Personel kibar, ilgili, güler yüzle hizmet. Alaçatı'nın kalbinde evinizin rahatlığında. Şiddetle tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sakızlıhan Butik Otel
Sakızlıhan Butik Otel

-

Vahada su misali

Böyle samimi, böyle mükemmel Alaçatı harikası. Vahada su misali. Alaçatı'nın karmaşasından bir tık uzakta. Ferah mekan. Odalar tertemiz. Yemekler taptaze. Özellikle çağla badem ezmesi, bamya turşusu ve enfes barbun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mel'Dem Butik Otel
Mel'Dem Butik Otel

-

Temiz ve yemekler müthiş

Harika bir ortam, temiz ve yemekler müthiş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ürkmez Otel Su
Ürkmez Otel Su

-

Aile sıcaklığında otel

Tavsiye edebileceğim en güzel butik otellerden biriydi aile sıcaklığında, temiz, lezzetli yemekleriyle ve ailece bizi özel hissettiren Engin Bey, Su Hanım ve Ersin Bey'e teşekkür ederim bundan sonraki Ürkmez'deki tek adresimiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Foça Ensar Otel
Foça Ensar Otel

-

Kahvaltıdaki her şey doğal

Öncelikle tertemiz ve evcil hayvan dostu bir otel. Sahibi Abdullah Bey ve oğlu Yunus Bey çok misafirperverler. Konum olarak harika, plaja çarşıya ve marinaya çok yakın. Kahvaltılarında her şey doğal ve ev yapımı. Foça'da bir evimiz olduğunu hissettirdikleri için kendilerine çok çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seda Pansiyon
Seda Pansiyon

-

Her şeyi ile çok güzel

2'nci gelişim bu, pansiyon işletmesinden odasına kahvaltısına her şey çok güzel çok nezih bir ortam var. Her şeyi ile çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alize Tatil Köyü
Alize Tatil Köyü

-

Bir tatlı huzur

Başta Güler yüzlü Tuğçe ve Yazgülü Hanım olmak üzere tüm personele sonsuz teşekkürler. Bir tatlı huzur almaya geldik Alize'ye ve 5 senedir o huzuru bulduk.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yeşildağ Otel
Yeşildağ Otel

-

Aile sıcaklığında bir tatil

İlk defa gittiğimiz bir oteldi. Güler yüzlü insanlar, aile sıcaklığında bir tatildi. Yemekleri, havuzu güzeldi. Odalarımız temizdi. Her şey için teşekkürler Süleyman Bey en yakın zamanda tekrar görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mandalin Butik Otel Çeşme
Mandalin Butik Otel Çeşme

-

Gerçekten oldukça ilgililer

3 günlük bayram tatil iznimizde Çeşme'yi tercih ettik. Kalacak otel ararken tesadüfen Mandalin Butik Otel'e girdik. Öncelikle şunu söylemek isterim ki kapıdan girdiğim anda kendimi çok samimi ve içten bir aile ortamı içinde buldum, fiyat konusunda da oldukça anlayışlı ve yardımcı oldular. Odalar gerçekten çok temiz, sürekli olarak bir temizleme faaliyeti içerisindeydiler, kahvaltı da aynı şekilde özenle hazırlanmış ve dışarıda çok fazla ödeyerek yapabileceğim kahvaltıyı en güzel şekilde yaptık. Gerçekten oldukça ilgililer akşamları terasta çok güzel bir sefa çektik, kendimizi kafede hissettik. Kolalar cipsler fasıl havasındaydı. Buradan ayrıldığımız için üzgünüz ama bir daha tekrar geleceğiz gerçekten tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Euphoria Aegean Resort
Euphoria Aegean Resort

-

Soğuk su içmek istiyorsunuz yok

Lütfen düşünerek gelin. Personel yetersiz. Soğuk su içmek istiyorsunuz yok. İdare sıfır. ..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Boncuk Pansiyon
Mavi Boncuk Pansiyon

-

Güzel yürekli güzel insanlar

Çok huzurlu, çok tatlı bir yer. Sahipleri de o kadar tatlı. Çok güzel 4 gün geçirdim sayelerinde. Güzel yürekli güzel insanlar iyi ki tanıdım sizleri :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Teos Village
Teos Village

-

Dostları gibi ilgileniyorlar

Oteldeki tüm her şey için aynı güzelliklerden bahsedemem ama çalışan personellerin tamamı o kadar mütevazı ve samimiler ki çok mutlu oluyorsunuz, sanki eski bir dostunuz gibi :) Aklımda kalan iki ismi söyleyeyim Derya Bayram ve Murat Yılmaz bu iki isim yalnız olsanız bile sizi asla yalnız hissettirmezler teşekkür ederim ilgi ve alakanıza... Sadece burada bir tane rot cinsi köpek kedilere saldırması engellenmeli ve sigara kullanıyorsanız fazla alın çünkü sigara 15 lira. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çayırlı Alaçatı Butik Otel
Çayırlı Alaçatı Butik Otel

-

Keyifli ve sorunsuz tatil

Alaçatı'nın en güzel butik oteli :) Geldik kaldık ve kalmaya devam ediyoruz. Öncelikle odalar çok temiz ferah ve güzel kendinizi evinizde hissediyorsunuz. Çalışanlar çok ilgili ve güler yüzlüler. Havuzu ise tertemiz, mekan ferah, kahvaltı muhteşem. Biz ailecek çok memnun kaldık. Keyifli ve sorunsuz bir tatil düşleyen herkese tavsiye ediyoruz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Serin Alaçatı Cafe & Butik Otel
Serin Alaçatı Cafe & Butik Otel

-

Her an sürpriz kurabiyeler gelebilir

Butik otel tanımının hakkını fazlasıyla veren, samimi içten güler yüzlü çalışanlara sahip mükemmel bir otel. Sadece 2 gece kalma fırsatımız oldu fakat en kısa zamanda tekrar gelmeyi planlıyoruz. Konumu oldukça merkezi, kahvaltısı ve ev yapımı ürünleri ise buraya yazmakla anlatılabilecek şekilde değil, mutlaka gidin ve kendiniz deneyimleyin derim. :) Her an fırından sıcacık çıkmış bir keke kurabiyeye rastlayabilirsiniz. Konaklama sırasında bir sürü ikram da bulundular ve hepsi de çok lezzetliydi, her şey için çok çok teşekkürler!!

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Athena Hotel
Athena Hotel

-

Bu paraya hizmeti mükemmel

Halen oteldeyiz. Manzarası ve kahvaltısı mükemmel! Detaylı bahsetmek istiyorum. Odalar küçük denmiş, evet biraz küçük ama zaten odalarda oturmak istemiyorsunuz :) O yüzden problem edilecek bir şey değil. Eşyalar biraz eski ama odalar kesinlikle tertemizdi. Otel denizin hemen karşısında. Tam önünde plajı var. Biraz gerisinde tekne turları yapılıyor ki tura gidilmesini tavsiye ederim. Çok güzel koylar var tamamen bakir. Kahvaltısı harika. Klasik kahvaltılıklar dışında Zekiye Hanım leziz şakşuka ve menemen yapıyor. Herkes güler yüzlü. Kendimi gerçekten evimde hissettim. Bu arada klima gürültü yapıyor denmiş ama sessiz çalışıyordu, bir problem yoktu. Bir de minibar yok denmiş. Evet yok; ama burası da beş yıldızlı otel değil sonuçta. Ben ödenen paraya karşılık hizmetini mükemmel buldum. İnşallah tekrar gelebiliriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yalı Butik Pansiyon
Yalı Butik Pansiyon

-

Çalışanların hepsi çok güler yüzlü

Öncelikle arabanız yoksa Karaburun'a ulaşmak biraz zorlu oluyor. Ama pansiyon ve Karaburun o kadar güzel ki, zorlu yolculuğu hemen unutuyorsunuz. Otel minik, tatlı, çok zevkli dizayn edilmiş. Kendine ait plajı var ve su çoğunlukla tamamen durgun, cam gibi. Taşlı olduğu için deniz ayakkabısı tavsiye ediyorum, çok rahat oluyor. Otelde çalışanların hepsi çok güler yüzlü, çok iyi hissettiriyorlar. Ama özellikle Nida Özge'nin samimiyeti, sıcaklığı bizi çok mutlu etti. Kısacası mutlaka gidilmesi gereken bir yer. Gidince de mutlaka sahil boyunca yürümeyi ihmal etmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Barba
Hotel Barba

-

Odaları çok hoş dizayn edilmiş

Otel odaları çok hoş dizayn edilmiş ve denize bakan odaların manzarası çok güzel. Gittiğimiz dönem hava rüzgarlı ve dolayısıyla deniz dalgalıydı ama yine de denize girilen güzel yerler var. Otel çalışanları bu konuda zaten çok yardımcı oluyorlar. Çeşmealtı genel olarak fiyatları uygun ve sakin bir yer. Ulaşımı kolay. Sakin bir tatil için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Derdiyoklar Hanesi
Derdiyoklar Hanesi

-

Tam bir tarih yolculuğuydu

Alaçatı'nın göbeğinde, tarihi bir Rum evinde konaklamak gerçekten bir ayrıcalık. Ferah, yüksek tavanları ve 18. yüzyıla ait korunmuş dokusuyla tam bir tarih yolculuğuydu bizim için. Alt kattaki Derdiyoklar Kahvesi'nde de yaptığımız kahvaltı da anlatılmaz yaşanır. Sadece çeşit çeşit boyozları için bile mutlaka gelinmeli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Foçamor Butik Otel
Foçamor Butik Otel

-

Çalışanlar güler yüzlü

İlk kez bir otel için yorum yapacağım... Mükemmel bir otel. Tek kelime ile hayran kaldım... Otelin denizin tam karşısında olması, bu sıcak havalara rağmen o kadar güzel esiyor ki, Foça'ya tekrar gelirsem kesinlikle bu otelde kalırım. Çalışanlar güler yüzlü ve ilgili… En önemlisi otel pırıl pırıl, tertemiz. Asla pişman olmazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Antonio
Hotel Antonio

-

Odalar ve çarşaflar çok temiz

2014 yılında tesadüfen geldik Hotel Antonio'ya . O yıldan sonra her sene yaz ve bayram tatillerimiz olmak üzere buraya geliyorum. Huzur dolu, cennet gibi bir otel. Odalar ve çarşaflar çok temiz. Özellikle belirtmek istediğim şey kahvaltının fevkalade olduğu, özellikle de Hotel Antonio'nun menemeni, kesinlikle gelmenizi tavsiye ederim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sığacık Deniz Boutique Hotel
Sığacık Deniz Boutique Hotel

-

Oda tertemiz ve iç açıcı

Pansiyona yeni girdim, oda tertemiz ve iç açıcı, karşılama sıcakkanlı, güler yüzlü. Ayrıntı vermeye devam edeceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ulaş Pansiyon
Ulaş Pansiyon

-

Güzel anılar biriktirdim

Çok memnun kaldım, gerek memnuniyeti gerekse samimiyetleriyle çok güzel anılar biriktirdim kendilerine teşekkür eder iyi bayramlar dilerim. 😊😊

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Süreyya Otel
Süreyya Otel

-

Deniz harika

Güzel bir aile ortamı. Hem havuz, hem deniz harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Süreyya Otel
Süreyya Otel

-

Aile ortamı

3 yıldır aynı işletmecilerin işlettiği Süreyya Otel'de kalıyoruz. Bu bayram tatili kısa da olsa burada değerlendirmeye değer. Aile ortamında, havuz ve 3 dakika yürüme mesafesinde harika kumsalıyla rahat bir tatil yapmak isteyenlere tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ulaş Pansiyon
Ulaş Pansiyon

-

Tam bir aile yeri

Bence çok güzel bir işletme, elemanları güler yüzlü misafirperver, çarşı içinde bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz. Tam müteşekkirli bir aile pansiyonu, bizi cömertçe ağırlayan Ulaş Pansiyon ailesine ve çalışanlarına teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çeşme Ada Butik Otel
Çeşme Ada Butik Otel

-

Güler yüzleri ve ilgileri

5 gece kaldığım Çeşme Ada Butik Otel'de her şey bir harikaydı. Gerçekten burası tam bir aile yeri. Güler yüzleri ve ilgileri, gerçekten çok samimi olmaları bizi etkiledi. Özellikle Aya Yorgi Koyu'na yakın olması bu oteli tercih etmemizin sebebi idi. İyi ki de gelmişiz, sizlere de tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Antonio
Hotel Antonio

-

Odalar konforlu ve tertemiz

Harika bir butik otel. Odalar konforlu ve tertemiz, güler yüzlü, samimi bir aile işletmesi. Hele kendi tavuk ve bıldırcınlarının yumurtaları, kendilerinin yaptıkları reçel çeşitleri, bahçelerinden sebzeleri, yöresel peynir çeşitleri ve sayamayacağım kadar çok sürpriz çeşitli lezzetleri ile kahvaltıları muhteşem. Tekrar gelmek için sabırsızlanıyorum. Mutlaka görülmesi gereken nadir bulunan güzellikte bir butik otel. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ulaş Pansiyon
Ulaş Pansiyon

-

Gerçekten çok misafirperverler

Kızımla geldim. Gerçekten çok misafirperverler. Çok memnun kaldım. Çok sıcakkanlılar. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Süreyya Otel
Süreyya Otel

-

Güler yüzlü hizmeti

Ege Bölgesi'nin bence tek bakir kalan yerinde bulunan Süreyya Otel sakin ve huzurlu bir ortam arayanlara bulunmaz nimet. El değmemiş, her şeyden uzak, sakin ortamından, güler yüzlü hizmetinden çok memnun kaldık. En kısa zamanda ailece tekrar geleceğiz. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Süreyya Otel
Süreyya Otel

-

Yemekler çok lezzetli

Muhteşem doğası, güler yüzlü çalışanları, profesyonel hizmet anlayışı ile çok güzel bir yer. Yemekler çok lezzetli. Şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aile Zarif Pansiyon
Aile Zarif Pansiyon

-

Sevgi dolu bir yer

Sevecen bir ailenin işlettiği, yeşillikler içinde sevgi dolu bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)