Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Edremit Otelleri

Edremit için {{ (filteredHotels).length}} / 93 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Edremit Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Edremit, tertemiz denizi, benzerine az rastlanır altın kumlu plajları ve mehtaplı geceleri, oksijen yuvası Kazdağları ve mitolojik değerleri ile oldukça ünlü...

Çanakkale'ye 91 km uzaklıkta olan Edremit doğal ve yerel güzelliklerini korumayı başaran ve günümüze ulaştıran tatil beldeleri arasında yer alıyor.

Doğanın her nimetinin bulunduğu Edremit'te konaklama seçenekleri de oldukça fazla. Dilerseniz dağ eteklerinde, dilerseniz ise deniz kenarında bulunan Edremit otellerinde konaklayabilirsiniz.

Dağ kokusu almak istiyorsanız, size dağ evlerini önerebiliriz. İsminde bile sıcak bir çağrı olan dağ evleri Kazdağı yamaçlarında yer alıyor. Mutfak ve banyo gibi hizmetlerden de kaçınılmayan dağ evlerinde konaklayarak, Kazdağı efsanelerini yaşayabilirsiniz. Sabahları ise birçok trekking rotasından birini seçip, dağları keşfe çıkabilirsiniz.

Seçiminizi dağ yerine denizden yana kullanacaksanız, sahile sıfır bir Edremit otelinde konaklayabilir, gününüzü mavi turlara katılarak tamamlayabilirsiniz. Üstelik deniz kenarında bulunan tesisler de yeşillikten uzak değil, merak etmeyin. Hepsi yemyeşil bahçelerin ve birbirinden güzel meyve ağaçlarının içinde bir köşk edasıyla duruyor ve dört mevsim sizleri bekliyor...

Balıkesir'in en büyük ilçesi Edremit'in kuruluşu M. Ö. 1443 yılına dayanmaktadır.

Edremit Körfezi ve Kazdağları'nı buluşturan bir coğrafyada yer alan Edremit'in merkezi daha içerilerde yer almaktadır. Merkezin her ne kadar denize kıyısı olmasa da Akçay ve Altınoluk, Edremit'in mavi ile buluşturmaktadır.

Edremit'in nüfusu 120 bin civarında olup, yaz aylarında bu sayı kat ve kat artmaktadır. Çünkü Marmara Bölgesi'nin birçok kesiminden gelen turistlerin öncelikli tercihlerinden biridir Balıkesir Edremit. Yerli nüfusun yoğunlukta bulunduğu beldede birçok Balıkesir Edremit oteli hizmet vermektedir.

Edremit 2017 otel fiyatları yaz aylarında biraz daha fazla görülebilirken, kış aylarına yaklaştıkça düşmektedir. Ancak Edremit'te birçok çeşitte tesis bulunmaktadır. Balıkesir Edremit 2017 otel fiyatlarının tesislerin türüne göre de değişiklik gösterdiğini belirtelim.

Balıkesir Edremit otelleri arasında yılın her günü hizmet veren tesisler olduğu gibi, sadece yaz aylarında konaklama imkânı sağlayan Edremit otelleri de mevcuttur. Balıkesir Edremit otellerinin uygun 2017 fiyatlarından yararlanmak isterseniz, erken rezervasyon şansınızı değerlendirebilirsiniz...

Edremit Hakkında

Efeler diyarı Edremit, aynı adı taşıyan Edremit Körfezi'nden 10 km. içeride kurulmuş sahil şeridinde yer alan 4 tane turizm beldesi ile bir turizm kentidir.

Edremit temiz deniz ve plajları, tarihi ve arkeolojik eserleriyle dinlenmek ve tatil yapmak için ideal bir yerdir. Denizi, dağ ve termali ile 12 ay yaşanacak bir tatil beldesidir Edremit.

Edremit, eski kaynaklarda Adra vadisi anlamına gelen Adramıton adıyla anılıyordu. Diğer bir bilgiye göre Edremit'i Adramis kurmuş ve Atina'dan Edremit'e göçmenleri kabul etmiştir. Edremit Kazdağları'nın eteklerinde kurulmuş tüm güzellikleri bağrında toplamış şirin bir ilçedir. Edremit'te ilk yerleşim Ören tepesinde MÖ. 1500 yılında başlamıştır.

Edremit Kurtuluş savaşının önceliğini yapmış ve düşmana kurşunun ilk atıldığı yer olmuştur. Edremit 9 eylül 1922 günü özgürlüğüne kavuşmuştur.

Edremit topraklarının yarısı Marmara diğer yarısı Ege Bölgesi sınırları içinde yeralan bir ilçedir. Edremit Balıkesir iline bağlıdır. Edremit'in yüzölçümü 708 kilometrekaredir. Edremit ilçesi doğuda Havran, güneydoğuda Burhaniye, güneyde Edremit Körfezi, kuzeydede Çanakkale ili ile çevrilidir.

Edremit toprakları kıyı kesiminde yeralan düzlükler ve bunları çevreleyen dağlardan oluşur. Edremit'in kuzey kesimini Kazdağı engebelendirir. Edremit ekonomisi zeytinciliğe dayanır. Edremit Türkiye'nin belli başlı yağlık zeytin üretim alanlarından biridir. Edremit'te bulunan zeytinyağı ve sabun sanayisinin geçmişi Cumhuriyet öncesine dayanır.

Edremit'teki zeytin ağaçlarının yarıdan fazlası Vakıflar Genel Müdürlüğü'ne aittir. Edremit'te zeytinin yanısıra az miktarda şekerpancarı, buğday, mısır, pamuk, ve elma yetiştirilir. Ayrıca Edremit'te bağcılık da yapılır. Edremit'te önceleri çok canlı olan balıkçılık önemini yitirmiştir. Edremit'te arıcılık da gelişmiş bir tarımsal etkinliktir.

Edremit'teki ekonomik etkinliklerden biri de ormancılık ve orman ürünlerine bağlı küçük ölçekli imalattır.

Edremit orman varlığı açısından oldukça zengindir. Turizm Edremit ekonomisinde giderek ağırlık kazanmaktadır. Edremit Körfezi kıyılarında yeralan Akçay ve Altınoluk Edremit'in başlıca turistik merkezleridir. Edremit'te kaplıca turizmi de önemlidir. Burhaniye yolu kenarında, Edremit'in 3 km güneyinde yeralan eski adı Frenk Kaplıcası olan Derman Kaplıcası'nın 59 derece olan sıcaklığındaki sularından çeşitli hastalıkların tedavisinde faydalanılır.

Edremit'in 12 km batısındaki Güre Kaplıcası da aynı sıcaklıkta kükürtlü şifalı sulara sahiptir. Edremit kenti, ilçe topraklarının Ege Bölgesi sınırları içinde yeralan kesiminde aynı adlı ovada kuruludur. Çanakkale ile İzmir'i biribirine bağlayan yollar kentin yakınlarından geçer. Edremit'te yeralan zeytin işleme fabrikalarının artıkları Edremit Körfezi'nde deniz kirliliğine neden olmaktadır. Edremit'in doğusunda geniş bir alanda askeri bölge yeralır.

Edremit tarihi yapılar bakımından zengindir. Ardamyttion kenti kalıntıları Edremit yakınlarında Burhaniye sınırları içerisindeki Ören'dedir. Adramyttion-Assos yolu üzerinde bulunduğu için önem taşıyan Antandros kentinin kalıntıları Altınoluktadır.

Edremit Körfezi'ne egemen bir tepe üzerinde bulunan kent, bir kale ve mezarlıkla çevrilidir. Antandros'ta bir zamanlar bir zamanar Kilikya'lıların oturduğu sanılmaktadır. Altınoluk çevresinde Diana Tapınağı kalıntılarına ve bir sağlık yurduna iai olduğu sanılan temel buluntularına rastlanmıştır. Antandros'ta basıldığı sanılan sanılan paraların üzerinde Artemiz kabartması bulunmaktadır. Kent merkezindeki Kurşunlu Camiinin 15. yüzyıldan kaldığ sanılır. Cminin günümüze ulaşmayan bir medresesi olduğu bilinmektedir. Eşref Rumi Camisi ise son dönem Osmanlı mimarisinin ürünlerindendir.

Edremit'te bulunan bir başka tarihsel yapı da Emir Ali Türbesi'dir. Edremit Belediyesi 1887 de kurulmuştur.

Edremit otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Turban Akçay Tatil Köyü
Turban Akçay Tatil Köyü

-

Yemekler kötü

Tatil köyü diye açılan bir müessese lakin kötü. Paramızla rezil olduk. 4 gece anlaşıp pesin para vermemize rağmen 1 gece kalabildik. Yağmur suyundan rezil olan yatakları mı söyleyeyim, kötü yemeklerinden mi bahsedeyim? Otelden ayrılalı 5 gün oldu ve hala geri kalan paramı alamayışım da cabası. Günde 10 kere aranır mı bir müessese, kendi paranı alabilmek için? Turizm bakanlığını arayıp görüştüm. Belediyenin baktığını söylediler. Bugün gün içinde hallolacağını söylediler lakin bu gecen 5 gün boyuncu da aynı şekilde devam etti. Tüketici haklarına başvurup gereken neyse yapacağım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmiye Otel Akçay
Palmiye Otel Akçay

-

Enerjisi müthiş

Aile olarak konakladığımız bu güzel otelde güzel anılar bırakarak dönüyoruz. Otel sahibi işletme tamamen aile, zaten bizlere göstermiş oldukları ilgi, alakadan dolayı teşekkür ederim. Otelin içinde mutlu olmamak gibi bir durum yok, enerjisi müthiş. 10 gün kaldık, +1 gün de hediye eden otel sahibine teşekkür ederim. Tekrar seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmiye Otel Akçay
Palmiye Otel Akçay

-

Hizmet mükemmel

Güler yüzlü ve her konuda yardımcı olan çalışanları, temiz ve rahat odaları, merkezi konumuyla tüm beklentilerinizi karşılayabilen bir otel. Fiyatı da düşünüldüğünde Akçay için en mantıklı seçimlerden biri haline geliyor. Sunmuş oldukları hizmetten dolayı kendilerine tekrardan teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmiye Otel Akçay
Palmiye Otel Akçay

-

Müthiş tatil yaşadık

Konum süper. Kapalı otopark ve vale harika. Hiç sıkıntı yaşamadan müthiş tatil yaşadık. Otel sahibinin ikili ilişkileri müthiş. Hüseyin Bey'e teşekkürü bir borç bilirim. Otelde yok diye bir şey yok. İnşallah bu kaliteyi bozmadan devam eder.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özdemir Apart Pansiyon (Mustafa Özdemir)
Özdemir Apart Pansiyon (Mustafa Özdemir)

-

Sadece ev güzel

Pişmanlık... Kötü bir yer. Sadece ev güzel; ama çamaşır makinesi bozuk. Söyleseniz bile ilgilenmiyorlar. İlk girdiğinizde temiz ama sonrasında temizlik yok. Elektrik süpürgesi yok, olsa ben yapacağım. Günlerce pislik içinde oturduk. Tuvaletlerinden kötü koku çıkıyor. Havlu yok. Yani yedek havlu almak zorundaydık. Bulaşık makinesi var evet ama içi pis. Her şeyi elimizde yıkadık. Her yere çok uzak. Sadece otogara yakın. Etrafında gidip gezebileceğiniz hiçbir yer yok. İskelesi olduğunu yazmış; ama yok! Her şey parayla. Ve fiyatlar her yere göre iki kat daha fazla. İlk kez geldiğim için cahilliğime denk geldi. Bir daha asla gelmem. Hiç kimseye tavsiye etmiyorum. Taksiciler sürekli adam kazıklıyor. Taksi ile mıhlı şelalesine gitmek istedik. Normalden 2 kat fazla para alıp bizi dağ başında bıraktı. 12 km yürümek zorunda kaldık. Buranın insanları da kötü. Biz geldik hiç iyi bir insanla karşılaşmadık. Pişman olursunuz. Gelmeyin...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özdemir Apart Pansiyon (Mustafa Özdemir)
Özdemir Apart Pansiyon (Mustafa Özdemir)

-

Büyük bir hayal kırıklığı

Müşteriyle ilişkileri kötü olan, iskelesi olmadığı halde var olduğunu yazan ve para isteyen bir tesis çok kötü pişman oldum. İnternette okuyup gittim ama gerçekten büyük bir hayal kırıklığı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Santana Life
Hotel Santana Life

-

Geniş odalar

2 gece kaldık. Ege-Akdeniz turumuzda tesadüf rastladık. 7-8 hotelde kaldık, en temiz hotel buydu. İlgi, alaka 10 numara. Tertemiz, rahat, geniş odalar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeytin Otel
Zeytin Otel

-

Yemekleri harika

Beklentileri karşılayacak düzeyde sevimli bir otel. Otel sahipleri sıcak insanlar. Temiz, düzenli, yemekleri harika, denize çok yakın. Yol kenarında imkanınız varsa dinlenmek için mükemmel bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeytin Otel
Zeytin Otel

-

Yemekler taze ve lezzetli

Güzel, tatlı bir otel. Yemekler taze ve lezzetli, sıcak aile ortamında tatil yapmak isteyenlere öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeytin Otel
Zeytin Otel

-

Beklentinizi karşılayacak düzeyde

Sakin huzurlu bir tatil için gayet güzel bir mekan, yemekler temizlik hepsi beklentinizi karşılayacak düzeyde küçük sevimli bir otel tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeytin Otel
Zeytin Otel

-

Hem eksikleri, hem fazlalıkları var

Zeytin Otel nasıl bir yer diye sorarsanız eğer güzel mütevazi sakin bir yer. Ha diyeceksiniz ki dört dörtlük bir yer mi değil elbette. Her otelde olduğu gibi ufak tefek eksiklikler var... Onları da bu işin doğasında var diyerek görmezlikten gelinebilir. Mesela odamızda mini buzdolabı yoktu yazın sıcağında soğuk içeceklerimizi suyumuzu yiyeceklerimizi falan muhafaza etmekte zorlandık, mesela oda temizliği isteğe göre yapılıyor düzenli havlu çarşaf değişimi oda temizliği yoktu ve artı yemek dışı ücrete tabi olan içecekler yiyecekler pahalı, elbette ki bir işletme marketten aldığımız fiyatı beklemiyoruz bedava hiç düşünmüyoruz lakin uygun fiyat politikası yok bence... Ve yemeklerden sonra çay yine isteğe göre yapılıyor, yani bu eleştirilerimiz asla Mehmet Bey'i ve Havva Hanım'ı kötülemek için değil. Sadece güzel konforlu iyi bir işletme çalıştırmak hizmet etmek istiyorlarsa eğer bu ufak tefek şeyleri düzeltmelerinde fayda var. Tabi yine tercihlerini kendileri bilir. Yine de güzel kalabileceğiniz bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeytin Otel
Zeytin Otel

-

Yemekler harikaydı

Bugaristan'dan Didim'e giderken bir gece eşimle birlikte konakladık çok memnun kaldık. Fatma teyzenin eline sağlık. Yemekler harikaydı tam bir aile oteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeytin Otel
Zeytin Otel

-

Anlayışı ve hizmeti harika

Daha öncesini de bildiğim için çok net söyleyebilirim ki yenilenmiş. Ama sadece yapısı değil, anlayışı ve hizmeti de. Her şey harikaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kutlugün Sahil Otel
Kutlugün Sahil Otel

-

İlgi ve alaka

Resepsiyondan başlayıp restorana kadar kat görevlileri dahil herkese güler yüzü için teşekkür ederiz. Ayrıca Mehmet Bey ve eşine, personel Barış ve Murat'a bize göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı ayrıca teşekkürü borç biliriz. Orçun-Demet-Azra.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeytin Otel
Zeytin Otel

-

Çok iyi müşteri karşılama

Şahsen İstanbul'da yaşıyorum, tatil için Zeytin Otel'e ilk defa geldim. Tatilimi çok güzel bir şekilde burada geçirdim, çok iyi müşteri karşılama titizlik hijyen. Gürbüz ablanın lezzetli yemeklerine gerçekten bayıldım. Allah izin verirse bir aksilik olmazsa bayramda ya da seneye yine buradayım, bütün arkadaşlarıma öneriyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeytin Otel
Zeytin Otel

-

Çok memnun kaldım

Çok harika çok memnun kaldım, inşallah seneye tekrar buradayım. Bir aksilik olmazsa.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Demir Otel & Restaurant
Demir Otel & Restaurant

-

Ödeme konusunda zorluk

Demir Otel & Restaurant'a bu gün giriş yaptım. Güler yüzle karşılandım otel sahibi tarafından fakat gel gelelim. Buradaki yaptığım her harcamamı nakit ödemem söylendi ya da oda hesabına yazılacakmış banka hesap kartım olmasa bir şey alamıyorum, oda hesabına yazılmasını istemiyorum, oda ücretini babam karşıladı, bankamatikte bu çevrede yok olsa bile şimdi otelden çıkıp paramı çekmem gerekir, nerede kaldı sizin müşteri memnuniyetiniz ben de Bursa'da büyük bir thermal otelde ön bürodayım en azından şunu demelerini beklerdim şimdi yazalım bankanızdan çektiğinizde nakiti düşeriz hesabı bunu söylemek zor değildir umarım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeytin Otel
Zeytin Otel

-

Ticari amaçlı bir tesis olmuş

İşletmecisi değiştikten sonra otelin eski havası kalmamış. Yemekler yetersiz, misafirperverlik sıfır. Sadece ticari amaçlı insanlara bakıyorlar. Bir daha gitmem kimseye de önermem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

İşletmecinin değiştiği ve bu nedenle daha misafir odaklı çalıştığımız doğru. Yemeklerimiz ve yemeklerimizi yapan Gürbüz annemiz bu konunun uzmanı. Yemekleri sevilir ve zevkle yenilir. Öyle olmasa bu kadar övgü almaz sanırım. Fatmanur, Selçuk Hanım'ın kızı Elif, Selçuk Hanımefendiyle ilgilenememişsek bunun yoğunluktan ve kalabalıktan dolayı olduğunu bilmesini isteriz. Bizleri mazur görmesini diler bir sonraki misafirliklerinde elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret edeceğimizi bilmesini isteriz.

14 Temmuz 2017, Cuma 18:24
Entur Termal Turizm Otel
Entur Termal Turizm Otel

-

Yemekleri gayet güzel

Mayıs ayında ailecek konakladık. Çok da memnun kaldık. Yemekleri gayet güzel, salatalar çok çeşitli idi. Kahvaltı da yine öyle. Tek eksiği manzarası...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özdemir Apart Pansiyon (Mustafa Özdemir)
Özdemir Apart Pansiyon (Mustafa Özdemir)

-

Daireler çok temiz

Öncelikle hayatımda geçirdiğim en güzel tatildi. Daireler çok temiz, denize sıfır ve ful eşyalıydı. Yürüme mesafesindeki denizin maviliği insana huzur veriyordu. Ayrıca sitenin içerisindeki Derin Cafe'deki milkshake harikaydı. Gelecek yıl tatilimde mutlaka tekrar Özdemir Apart Pansiyon'a geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Melodi Otel
Melodi Otel

-

Akçay'daki ailemiz, evimiz

Melodi otel ailesine 3. Gelişimiz Gerçekten Akçay'daki ailemiz, evimiz. İşletmeci değil bir aile biliyoruz biz Hüseyin Beyi, Gülcan Hanım'ı ve evlatlarını. Yemekleri ev yemeği, çok güzel. Yer konum harika. Hiç sıkılmadan hoş sohbetleriyle de bizlere eşlik eden çok güzel bir aile. Akçay'daki ailemiz evimiz. Çok teşekkür ediyoruz, ailem ve kendim adıma.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeytin Otel
Zeytin Otel

-

Nezih Bir tatil anlayışı

Tatil için seçtiğiniz mekanlar kadar mekanda paylaştıklarınız da bir o kadar mühimdir. Eşimle güzel ve nezih bir tatil arayışı içerisindeyken tanıştık Zeytin Otel ve değerli sahipleriyle. İyi ki de tanışmışız. Mükemmel ev sahipliği ve kendimizi özel hissettirdikleri ilgi ve alaka ile geçirdiğimiz o sayılı çabuk biten tatilimize son vermiş durumundayız. Neyse ki eşimde benimle aynı duyguları paylaştığından tatilimizi Ağustos ayında da devam edebileceğimizi bildirdi. Çok memnun oldum. Gürbüz ablamızın o lezzet-ü alâ yemeklerini, Mehmet Bey ve Havva Hanım'la içtiğimiz Esra kızımızın o kibar ellerinden bol köpüklü ve (şekersiz) kahve sohbetlerini tekrar yaşama ümidiyle...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Ayşen Budak Hanımefendi'ye, bu güzel düşüncelerini zaman ayırıp bizimle paylaştığı, bizleri ve tesisimizi bu kadar güzel anlatma nezaketinde bulunduğu için teşekkür ederim. Bir sonraki tatilinizde bizleri yine onurlandırmanızı dileriz.

14 Temmuz 2017, Cuma 17:50
Zeytin Otel
Zeytin Otel

-

Gürbüz annenin yaptığı yemekler harika

Otel rezervasyonu için telefonla konuşmamızın ardından hislerimde yanılmayacağımı anlamış olmak için otel sahibi ve işletmecisi Mehmet kardeşimi ve eşi Hava Hanım'ı bir an evvel tanımak istemiştim. Evet şu an otelden ayrılma günü geldi, içim buruk. Gönlüm Zeytin Otel'de kalacak gibi. Bir haftalık tatil göz açıp kapanıncaya kadar bitti desem yalan olmaz. İnsan kendini bu kadar mı kendi evi gibi, etrafındakileri de eski ahbap ve dostları gibi hisseder. Aynen öyle oldu. Sakin ,huzurlu, bir o kadar da güven veren, çok lüks değil lakin herkesin rahatlıkla kalabileceği ve huzur bulacağı mekanın adı Zeytin Otel. Gerçek sahibini ve işletmesini bulan otelin mütevazi kişilikleri ve samimiyetlerinden dolayı Mehmet Bey'e ve eşi Hava Hanım'a sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. He bu arada ev hanımı Gürbüz annemizin yaptığı yemekleri yeseniz sanırım konaklamanız bir haftaysa ilave sırf bunun için bir hafta daha uzatırsınız tatilinizi. O kadar yani. Bu ne lezzet yarabbi. Gürbüz annemizin de ellerinden öpüyorum. Denizimize yüz metre mesafeye yürüyerek giderken aldığınız keyif bir başka doğal organik Ege köyünde hissetmenizi sağlıyor. Eeee zaten en bol oksijeni olan yerin merkezindesiniz, denizimizde mis olunca değme keyfinize. Biraz fazla uzatmışım galiba. İnanın çok şey yazmak istiyorum ama şimdilik yeter. Çünkü Ağustos ayını sabırsızlıkla bekleyeceğim. O zaman devam ederim. Saygılar. Ayhan Budak, İstanbul.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Ayhan Bey'e bu güzel düşüncelerini zaman ayırıp bizimle paylaştığı, bizleri ve tesisimizi bu kadar güzel anlatma nezaketinde bulunduğu için teşekkür eder, bir sonraki tatillerinde bizleri yine onurlandırmaları dileğiyle...

14 Temmuz 2017, Cuma 17:51
Zeytin Otel
Zeytin Otel

-

Özenli kahvaltı ve yemekler

Ailemle 2 gece kaldım. Samimi bir ortam arıyorsanız bence mükemmel. Denize 100 m. Her odaya ait 2 adet şezlong mevcut. Yemekleri ve kahvaltısı özenli. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Entur Termal Turizm Otel
Entur Termal Turizm Otel

-

Su içmek paralı

Hele 2013'ten sonra çok şey değişti, su içmek paralı ve saygıları yok. İnternete girmememiz için kapatılıyor ve prizler kapatılıyor yaşlılar için sadece uygun, 70 yaş üzeri için uygun, aileyle sakın gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Turban Akçay Tatil Köyü
Turban Akçay Tatil Köyü

-

Eğlence, aktivite yok

Arkadaşlar daha dün döndük oradan ve paramızla rezil olduk. Önceden yaptığımız rezervasyonu yönetim değişti diye kabul etmediler, yatırdığımız kapora sayılmadı, o kadar tartışmamıza rağmen hiçbir sonuç alamadık, çok gevşek çalışanları var. 5 gün diye gittik 2 gün kalabildik, yemekler berbat, odalar pislik içinde, eğlence aktivite diye bir şey yok, müşteriye saygı 0, kesinlikle tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İdavilla Bungalow Hotel
İdavilla Bungalow Hotel

-

Yol kenarında bir otel

Telefonda konuştuğum Nilay Özçekiç hanımefendinin anlattığı ile bizim gördüğümüz çok farklıydı. Kazdağları'nın eteğinde otel beklerken yol kenarında bir otelle karşılaştık. Otele (!) 3 gün 2 oda şeklinde anlaştık kişi bası 125 TL'den toplam 1500 TL'nin yarısını peşin ödedik. Ancak otel sahibi otelciler derneği başkan yardımcısı saygıdeğer Volkan Bey bir gecelik oda fiyatını keseceğini söyledi, her ne kadar temsili bir rakam üzerinde mutabık kalma arzumu dile getirsem de dinlemedi. Ben de tamam bütün para kalsın dedim saygıdeğer dernek başkan yardımcısı saygıdeğer Volkan Bey canın sağ olsun diyerek bizleri uğurladı. Şimdi bu yol üstü asfalt oteli ile ilgili yorumları sizlere bırakıyorum. Siz 750 TL kazanmadınız insan kaybettiniz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Melodi Otel
Melodi Otel

-

Konumuyla, yemekleriyle, temizliğiyle

Konumuyla, yemekleriyle, temizliğiyle ve en önemlisi güler yüzlü yaklaşımlarıyla güzel bir tatil geçirmemize vesile oldular. Her şey için teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Turban Akçay Tatil Köyü
Turban Akçay Tatil Köyü

-

Hiçbir şey yok

İnsanlarla alay eder gibi her gün 4 çeşit makarna ve yanına pilav çıkıyor. Bir de Bim'de satılan tavuk köftelerle İzmir köfte diye millete tavuk köfte yediriyorlar. Ne ara öğünler ne alkollü içecekler ne müzik, hiçbir şey yok. Benden tavsiye, gelirseniz cehennemde hissedersiniz kendinizi. Akçay'ın dikeni, bir daha gelirsem…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kutlugün Sahil Otel
Kutlugün Sahil Otel

-

Yemekleri inanılmaz

Yıllardır kaldığım bu otel hakkında 1-2 olumsuz yorum yazıldığını okudum. Kesinlikle ticari amaçlı ve maksatlı olduğunu düşünüyorum. Her şeyiyle Akçay'da ailenizle konaklayabileceğiniz en iyi oteldir burası. Yemekleri inanılmaz. Bu sene de 25 Haziran'da oradaydık. İnşallah Kurban Bayramı'nda da görüşürüz Kutlugün Sahil Otel ailesi. Öncelikle Mehmet ve İsmail Bey'e de yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Turban Akçay Tatil Köyü
Turban Akçay Tatil Köyü

-

Tam pansiyon deniliyor ama değil

Evet şu anda tatil köyündeyim ve böyle bir rezillik olmaz. Tam pansiyon diye gittik ama hiç alakası yok. Yemekler lezzetsiz, kahvaltının adı var kendi yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özsoy Hotel Akçay
Özsoy Hotel Akçay

-

15 yıldır gidiyorum

Ben 15 yıl, 15 günde 1 kaldım, çok memnunum. Hacı abim güzelleştirmiş oteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Melodi Otel
Melodi Otel

-

Çiçeklerle bezeli ortamı

Bir gün daha, bir gün daha deyip tatilimizi uzattığımız, ayrılırken zorlandığımız şirin otelimiz. :) Çiçeklerle bezeli ortamı, dekorasyonu, nefis yemekleri, kısacası her detayıyla kendinizi başka bir dünyada hissedebilirsiniz. Otelin işletmecisi Gülcan Hanım ve eşi başta olmak üzere tüm personele samimiyetleri ilgi ve alakaları bize sıcak bir aile ortamı yaşattıkları için minnettarız. Huzurun melodisini dinlemek istiyorsanız tercih etmeniz gereken tek adres!

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Beyza Hotel
Beyza Hotel

-

Odaların temizliği

Yemek yemesem de olur, odaların temizliğine önem vermem, hizmet kalitesi aramam, bayram tatilimi zehir etmek isterim diyorsanız tek kelime ile mükemmel bir alan. Otel değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Melodi Otel
Melodi Otel

-

Bahçesi harika

İnternet aracılığı ile ulaştığım oteli ilk aradığımda, "evet, aradığınız yer burası" dercesine Gülcan Hanım'la karşılaştık. Ses tonu, verdiği cevaplar ve naifliği ile beni resmen etkiledi ve kendimi ertesi gün evimdeyim yazısının ne kadar doğru bir mekanda olduğunu anlayarak yerleştim mah-i devran süit odama. Yemekleri, odaları, hele ki bahçesi harika. Kesinlikle çocuğu olanların tercihi olmalı ve mekan güzelliği, güzel tasarım öğretmeni Gülcan Hanım'a çok teşekkürler. Benim için her şeyden önemli olan bebeğim ki 9 aylık daha. Sahibi olan Hüseyin Bey'in doktor olması ile ya rahatsızlanırsa, güneşten etkilenirse sorularını aklıma bile getirmedi. Arkadaşlar çok rahat ve huzurlu bir tatil geçirdim. Şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Tuna
Otel Tuna

-

Temizliğe önem veriyorlar

Öncelikle Otel Tuna ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. İyi ki bu otele gelmişiz, çok güler yüzlüler ve mükemmel, temizliğe önem veriyorlar. Denize yakın, daha ne olsun ki, tekrar teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eyşan Apart Pansiyon
Eyşan Apart Pansiyon

-

Denize yürüme mesafesinde

Merhabalar. Ben normalde Altınoluk'ta yaşıyorum, annem de Ankara'dan geldiği için beraber kalmak adına tercih ettik. Gayet güzel, samimi ve hoş bir ortam. Pansiyonda konaklamayı düşünenler için muhteşem. Neredeyse her odanın kendine has balkonu var. Duş, oda ve balkon muhteşem bir üçlü… Bahçedeki yeşillikler etrafınızı çevrelediği için; dış dünya, çevre ve apartmanlar ile göz göze, rahatsızlık duymadan, kendi evinizde gibi hareket edebildiğiniz bir ortam… Tavsiyemdir. Gidilmesi gerekir. Denize yürüme mesafesinde ve çok yakın. Market ve tekele ulaşım da yürüyüş mesafesinde Akçay merkeze 150 m. Birçok olanağa ve rahata sahip, sıcak bir ortam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güre Paris Otel
Güre Paris Otel

-

Merkezi ve denize yakın bir konumda

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile bu otelde kaldım. Denize yaklaşık 50 metre mesafede olması nedeniyle rahat bir şekilde denize girdim. Otelin konumu nedeniyle de önünden sürekli dolmuş geçmesi sayesinde ise akşamları Akçay, Edremit ve Altınoluk'a rahatlıkla gezmeye gidebildim. Fiyatını da diğer otellere nazaran çok uygun buldum. Temizliği ve yataklar gayet iyiydi. Lüks otelleri aratmayacak seviyedeydi. Kısacası çok güzel ve ucuz bir tatil geçirdim. Personele de ayrıca yardımseverlikleri için çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cahithan Hotel
Cahithan Hotel

-

Odaları eski

Cahithan Hotel şu zamanlarda paranızı gereksiz yere harcamak isterseniz gelinebilecek bir otel. Otel odaları eski ve prizleri telefon şarjınızı yiyebilecek düzeyde kalitesiz. Ayrıca otelde istediğiniz zaman sıcak su yok, çok söylememize rağmen sadece akşam birkaç saat gibi kısa bir süre boyunca sıcak su imkanına sahip olduk. Biraz daha dolaşıp zaruri imkanları bulabileceğiniz daha iyi oteller eminim ki var. Ayrıca plaj diye kullanılan deniz kenarları denizkestanesi dolu, o yüzden bu görüşleri göz önünde bulundurun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eyşan Apart Pansiyon
Eyşan Apart Pansiyon

-

Odalar çok temiz

Odalar çok temiz, işletme sahipleri Sonnur Hanım ve Taner Bey oldukça misafirperver ve güler yüzlü. Kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Özellikle Sonnur Hanım'ın menemeni muhteşem, yemeden gitmeyin. ☺ Konum olarak da merkeze, Kordon'a ve plaja çok yakın, yürüme mesafesinde bakkal, market, her şey mevcut.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Turban Akçay Tatil Köyü
Turban Akçay Tatil Köyü

-

İnsanları mağdur ediyorlar

Sözde yönetim, personel değişmiş, odalarda temizleme hiçbir şey yok, böcekten geçilmiyor. Yemekhanede pislik içinde. Aç kalmayalım diye salata yemek zorunda kalıyoruz. Geçen seneyi aratıyor. Bu kadar insan mağdur oluyor, abartmıyorum gerçekten bu yazdıklarım abartı değil, gelenler bir günlük bile kalmıyor. İlgi, müşteri memnuniyeti sıfır, klima çalışmıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Beyza Hotel
Beyza Hotel

-

Yemekleri müthiş

Sakın yorumlara bakmayın, çok güzel, hayatımda geldiğim ilk en güzel otel. Yemekleri müthiş, havuzu mükemmel. Ben beğendim, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmiye Otel Akçay
Palmiye Otel Akçay

-

Ulaşım açısından çok rahat

Tam bir aile oteli, ulaşım açısından çok rahat. Ve nereye otel aile oteli sorsam burayı tavsiye ettiler. Mütevazı ve çok sıcak bir ortam, e temiz de, daha ne olsun… :) Tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmiye Otel Akçay
Palmiye Otel Akçay

-

Kahvaltı keyfi mükemmel

Denize ve merkezde olması çok iyi avantaj sunuyor, terastan deniz manzarasında kahvaltı keyfi mükemmel ve aile ortamı olması en büyük ayrıcalığı, tebrik ediyorum.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Kum Apart Pansiyon
Mavi Kum Apart Pansiyon

-

Merkezi yerde

Mükemmel bir tesis. Denize 5 dakika yürüme mesafesinde. Merkezi yerde. Mükemmel ötesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kutlugün Sahil Otel
Kutlugün Sahil Otel

-

Yastık kılıfları değişmemiş

Yarım pansiyon olarak anlaştık, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe olarak taahhüt etmişlerdi. Hotele gittiğimizde akşam yemeğini 45 kişilik öğrenci grubu olduğu için gruba hazırlanan menüden bizlere verileceğini söylediler. Hadi buna eyvallah dedik. Daha sonra odamıza çıktık, verilen oda rutubet kokuyordu. Diğer odaların dolu olduğu söylendi fakat bizden başka aile yoktu. Israrlarımızdan sonra hemen boş odayı verdiler. Tabi bununla da bitmedi. Yastık kılıfları değişmemiş, başkasının yüzünün kiri ve saç telleri duruyor, havlularda kurumuş sümük ve kulak kiri var. Odalar pislik içinde. Dolabın en üst rafı sivrisinek ölüsü dolu ve açık büfe akşam yemeği taahhüdünde bulunan bu hotel tabldot veriyor ve utanmadan çıkış yaparken yemekte içilen kolanın parasını ek ücret olarak alıyorlar. Özür dilemeleri gerekirken terbiyesizce hesap çıkartıyorlar. Resepsiyondaki genç delikanlı da cabası. Kesinlikle paranızı ve tatilinizi bu hotele heba etmeyin. Ben hemen akabinde Turizm Bakanlığı'na gerekli şikayetleri ve görsel dokümanları gönderdim. Umarım bundan sonra insanların sağlığı ve tatil beklentileriyle oynamazlar. Bu arada, hotelde can güvenliği sıfır. Yangın merdiveni, spring söndürme sistemi ve yangın ihbar alarm sistemi yok. Fotoğraflardaki terasta akşam yemeği de hikaye. O terası şezlong ile doldurmuşlar. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Tamamı ile insan sağlığı ile oynayan, paranın peşine düşmüş, dar düşünceli bir işletme.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeytin Otel
Zeytin Otel

-

Denize yakınlığı

Havva Hanım'ın ve Mehmet Bey'in güler yüzlü misafirperverlikleriyle çok güzel bir tatil geçirdik. Özellikle temizlik konusunda çok memnun kaldık. Yemekler lezzetli. Denize yakınlığı ve özel plajı olması çocuklar için çok iyi oldu. Her şey için teşekkürler. Gelecek yaz görüşmek üzere.)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eyşan Apart Pansiyon
Eyşan Apart Pansiyon

-

Kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz

Şiddetle tavsiye ederim. Kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. İşletmeci arkadaşlarım çok kibar, güler yüzlü ve yardımsever. Ben çok rahat ettim, hem eğlendim hem de dinlendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeytin Otel
Zeytin Otel

-

Temizlik konusunda çok memnun kaldık

Havva Hanım'ın ve Mehmet Bey'in güler yüzlü misafirperverlikleriyle çok güzel bir tatil geçirdik. Özellikle temizlik konusunda çok memnun kaldık. Yemekler lezzetli. Denize yakınlığı ve özel plajı olması çocuklar için çok iyi oldu. Her şey için teşekkürler. Gelecek yaz görüşmek üzere. :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeytin Otel
Zeytin Otel

-

Tatilimden çok keyif aldım

Zeytin Otel yeni çehresi ve güler yüzlü personeliyle daha da kendini aşmış, hak ettiği değere ulaşma yolunda bir hayli yol almış olarak gördüm. Kısa kalmak zorunda olduğum tatilimden çok keyif aldım. Eylülde tekrar görüşmek üzere...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)