Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Akyaka Gökova Apartları

Akyaka-Gökova için {{ (filteredHotels).length}} / 39 apart otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Akyaka Gökova Apartları - Apart Otel Fiyatları

Gökova Körfezi'nin manzarası, yeşil ve mavinin eşine az rastlanır güzellikteki birlikteliğini gözler önüne seriyor.

Bodrum'dan güney doğuya doğru, Güllük Körfezi'nden daha çok tanınan Gökova Körfezi yer alıyor. Gökova Körfezi, denizi ve kumu, çevresindeki çam ağaçları ile eşsiz güzelliğe sahip sayısız koydan oluşuyor. Bu özellikleri ile Mavi Yolculukların en önemli durakları arasında.

Muğla'nın hemen yanındaki Sakar Tepe'den körfeze 600 metre yüksekten bakılıyor. Bu manzara, yeşil ve mavinin dünyada nadir görülebilecek bir kompozisyonunu gözler önüne seriyor.

Marmaris'e 30 km uzaklıkta yer alan Gökova Akyaka'da uzun süre konaklamak için en çok tercih edilen tesisler ise Muğla Akyaka apart otelleri...

Akyaka apart otelleri, beldenin merkezinde ve çevre koylarında yer alıyor. Daha çok yerli halkın kendi arazilerini değerlendirmesi ile oluşan Muğla Akyaka apart otelleri aile işletmesi... Tesis işletmecileri sizleri davet ederken, Akyaka apart otellerine davet etmiyorlar aslında, daha çok doğaya çağırıyorlar. Çünkü tesislerin hemen hepsi doğanın bir parçası gibi duruyor. Yapılaşma gözünüze batmıyor Muğla Akyaka'da.

Muğla Akyaka apart otelleri, sanki dayalı döşeli bir ev gibi siz misafirlerini bekliyor. Ahşap balkonları, balkonlarından sarkan begonvillerle, körfezine bakan pencereleri ile gidip kafa dinleyebileceğiniz bir yer.

Eğer tatilinizde tekne turlarına da katılmak istiyorsanız, Akyaka apart otellerinin hali hazırda bulunan teknelerini kullanabilir, yoksa eğer işletmecilerinden bilgi alıp, rahatlıkla tur teknelerine ulaşabilirsiniz.

Akyaka Gökova apart otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Mirbasu Villa's
Mirbasu Villa's

-

Çok rahat ettik

Gerçekten kaldığımız süre boyunca çok rahat ettik. Manzarası olsun, ev sahipleri olsun çok iyi insanlar. Burada kalmak isteyen herkese tavsiye edebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şenol Apart
Şenol Apart

-

Çok temiz ve düzenli

Güler yüz ve samimiyet adına ne varsa burada var. Çok temiz ve düzenli bir işletme. Artık Akyaka'da gönül rahatlığı ile eşe dosta önerebileceğim bir adres var. Seneye tekrar gelelim diye düşünüyoruz. Her şey için çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orkide Apart Otel
Orkide Apart Otel

-

Ailece kalınabilecek güzel bir otel

Harika, güzel bir ortam. Ailece kalınabilecek güzel bir otel. Yolunuz düşerse tercih edebileceğiniz bir yer. İşletme sahibi farklı, renkli kişiliği ile çok sıcak ve profesyonel bir insan. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Tarık Bey çok mersi. İnce fikir aktarımlarınız, gözlemleriniz için şunu belirteceğim; İngiliz ne demiş: 'Ucuz mal alacak kadar zengin değilim.' Demiş. Arif olanın mesaj kutusuna SMS gitmiştir. Kalite asla tesadüf değildir. Bu sene baştan sona restore, baştan sona yatak değişimi gerçekleşti. İlk kez ramazan bayramında yatıldı değerli konuklarımız tarafınca. Tüm klima motorları değişti hatta gece 02:00'da İbrahim Bey çok üşüdüm klimanın ayarını kısamadım, dediniz. Malum personel sayımı arttırdım. Misyon ve vizyon baştan aşağı yeniledim. Sadece Osmanlı mimarisine ters düşecek diye plazma TV duvara monteden vazgeçtim hatta televizyonları da kaldıracaktım lakin ne de olsa çizgi film istiyor çocuklar diye kıyamadım televizyonları atmaya. 15 günde ilaçlama yaptırdığımı belgesiyle sizlere az ettim. Hatta dedim ki hudutlarımda bir tane sivrisinek size dokunursa paranızın 1 kat fazlası iade etme teminatı verdim. Size bahçemizde dj'miz eşliğinde naif müzikler dinlencesi ve barbekü sefası yapmanıza özen gösterdim. Tüm bunları niçin yaptık, niçin anlattım. İnsan iyi şeylere layıktır. Parolamız 'Önce insan'. Esnafsal bir beklentimiz asla yoktur. Buna canlı şahit oldunuz. Siz gibi ruhları tertemiz ailelerimizi bundan böyle kalitemizden asla ödün vermeden hizmete rabbim nefes sağlığı verirse cansiperane devam edeceğiz. Allaha emanet kalın, saygılarımla selamlıyorum muhtesem ailenizi. orkide apart otel/ibrahim

20 Temmuz 2017, Perşembe 01:41
Orkide Apart Otel
Orkide Apart Otel

-

Çocuklu aileler için muhteşem

Ne beklediğiniz çok çok önemli... Biz sadece temizlik beklentisiyle 1 gece konaklamak için uğradık. Fakat çok pişman olduk. Keşke tatilimizin başında gelseydik ve tüm gezilerimizi buradan yapsaydık dedik. Çocuklu aileler için muhteşem. Bahçesi geniş ve akla gelebilecek her türlü oyuncak mevcut, akülü arabaya kadar. Sahibi zaten bu zamana kadar görmediğim bir işletmeci, muhakkak tanışıp aile dostu olunmalı... Çok uzatmadan son olarak başka yerde kalmayın derim. İşletme ve işleten birlikte iyi olduktan sonra bir anlamı oluyor mekanın... Orkide Apart Otel kendi evinizden rahat, daha da önemlisi huzurlu. İyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Zeynep Hanım çok mersi. Bizim parolamız 'Bizimle evinizdeki kadar rahat tatil geçirebilirsiniz.'dir. Lakin evinizden daha rahat diye içten, samimi duygunuzu yazmışınız. Siz bizim logomuzdaki parolamızın pabucunu dama attınız. İlk kez bu denli radikal bir yorum alıyorum. Dip not göğsüm kabarmadı, desem Rabbim çarpar. İnanın tüm personelimi ödüllendirdim sizin gurur kaynağı memnuniyetinizden dolayı. Nevzat amcamızın ellerinden öpüyorum. Gıyaben eşiniz Serdar Bey'e holdinginde rabbimden kolaylık diliyorum. Afacanlarıma gelince bahtları güzel olsun vatanımıza hayırlı evlat olurlar inşallah. Ufaklığı bir yanaktan, namıma öpüverin lütfen ama lütfen kocaman. Ailenize saygılarımı bir borç bilirim. Allaha emanet. Orkide Apart Otel/İbrahim

20 Temmuz 2017, Perşembe 01:59
Orkide Apart Otel
Orkide Apart Otel

-

Otantik havası

Geçen yıl ilk kez gittiğim, bu yıl da tekrar gitmeden duramadığım Orkide Apart Otel. Otantik havası gün batımıyla birleşince kendinizi büyük bir huzurun içinde bulursunuz. Denize bu kadar yakın olmasına rağmen ağaçların arasındaki oksijeni içinize çekebilmek de sizin için yaratılmış bir konfor sanki. Gitmek için heyecan verici, dönmek için ise ayakların geri geri gittiği bir mekan. Bunlarla birlikte temiz ve bir o kadar da hizmetten ödün verilmeyen bir yer. Hem ailecek hem de arkadaşlarınızla bir o kadar keyifli. Gitmenizi kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çiğdem Hanım teveccühünüz. Geçen sene müşerref olduk sizle. Sizi misafir ettik. Misafirlik 3 gün derler siz 12 gün konakladınız. Ailenizle artık misafirlikten çıkıp aile olduk. Ayaklarınıza yüreğinize sağlık. Rabbim ömür verirse 2018'de zaten söz kestik, buluşmak, kavuşmak için yeniden. İnanın sizin gibi kadim naif konuk demeye dilim varmıyor, eğreti duracak. Oluşturduğumuz manevi bağımıza, içten, maskesiz dostlarımıza hizmet etmek ve huzur güven içerisinde tatilinizi geçirmenize ön ayak olmak için her daim hazırız. Saygılarımı bizzat iletiyorum Soylu ailesine. Orkide Apart Otel/İbrahim

18 Temmuz 2017, Salı 22:24
Orkide Apart Otel
Orkide Apart Otel

-

Temiz odaları

Huzurlu ve güvenle ailecek kalınabilecek, temiz odaları bulunan, İbrahim abinin güler yüzüyle karşıladığı, çocuklara ayrılmış oyun alanı bulunan, sakin, bir o kadar da aileyle kalınacak mükemmel bir apart. Fiyatları da uygun. Çok rahat. Emekli Komutanlarımızdan İbrahim abiye çok teşekkür ederim. Akyaka'ya ne zaman yolum düşse evim gibi hemen İbrahim abimi bulurum. Huzur, güven ve güler yüzün adresi Orkide Apart Otel. Teşekkürler İbrahim abi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Bayram Bey, kardeşim Allah razı gelsin sizden. Sizleri rahat, güvenli, huzurlu, tatil sunabildiysek emekli Bordo bereli komutanınız Mevla'ma el açıp şükreder siz gibi güzel ailelere mutluluk sunduğu için bin şükür. Her daim her türlü burada evvel Allah aslan gibi abiniz. Çocuklar geleceğimizin teminatıdır. Onlara bu yıl oyun parkı inşa ettim. Onlar da tatilin tadını doyasıya çıkarsın diye. Onlara verdiğim emek, helalı hoş olsun. Benden yana rabbim keder vermesin evlatlarımıza. Saygı ve sevgi ile kucaklıyorum. Kardeşlerim celil cümlenizi Allaha emanet. Orkide Apart Otel/İbrahim

18 Temmuz 2017, Salı 22:37
Orkide Apart Otel
Orkide Apart Otel

-

Güler yüzlü bir ortam

Aile ortamını sağlayan çalışan ve çalıştıran kişilerin samimi ve güler yüzlü bir ortam. Tekrar gidebileceğiniz tek mekan. İbrahim abinin mekanı. Teşekkür ederiz Orkide Apart Otel. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Cenk Bey sağolun. Abiniz daimi suretle siz gibi geniş aileyi konaklamaktan ve güven dolu, huzur dolu tatil sunmaktan büyük bir keyif almaktadır. Bu böyle biline. Otelimin bahçesinden Rabbim çocuk seslerini eksik etmesin. Bir kuş sesini çok severim bir de şakıyan çocuk sabilerin sesini. Saygı ve sevgiyle kucaklıyorum sizi. Her daim beklerim siz gibi kadirşinas kardeşlerimi, Allah'a emanet. Orkide Apart Otel / İbrahim

18 Temmuz 2017, Salı 23:17
Orkide Apart Otel
Orkide Apart Otel

-

Makul fiyatlı bir yer

Bir gece diye gelip 2 gece kaldığımız, gayet temiz, makul fiyatlı bir yer. Çok memnun kaldık, 2 çocuğum ve ailem ile çok rahat ettik. İşletme müdürü İbrahim Bey'e yakın ilgisi için çok teşekkür ederiz. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğimiz, Akyaka'nın mükemmel konumunda bir yer...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Tayfun Bey çok mersi, ne mutlu size de bize de. Herkes mutlu, ayağınıza sağlık. Müsaitlğinizde daima hizmetinizdeyiz, sizler gibi elit ailelerimize. Allah'a emanet. Orkide Apart Otel / İbrahim

18 Temmuz 2017, Salı 23:21
Orkide Apart Otel
Orkide Apart Otel

-

Odalar çok rahat ve temiz

Marjinal bir havası var. Odalar çok rahat ve temiz. Müşteriye çok güzel ilgi. Akyaka'ya geldiğinizde mutlaka uğramanız gereken bir yer. Akşamları çok güzel balkon sefası. Denize yürüyüş mesafesinde, çocuklar için ayrılmış bir alan ve keyifle yapılabilecek bir mangal. Sevgiliniz, eşiniz ile geçirebileceğiniz romantik dakikalar geçirebilirsiniz. İyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Büşra Hanım saolun. Çivi çiviyi sökermiş. Sizler marjinal olmasaydınız, marjinal havamızı sezinler miydiniz? Eksik olmayın. Sizin tatilinizde ev sahipliği yaptığımız için gururluyuz. Sevgiyle kalın. Allah'a emanet. Orkide Apart Otel / İbrahim

18 Temmuz 2017, Salı 23:24
Şenol Apart
Şenol Apart

-

Hoş sohbetler ve güler yüz

Sadece tatil için çıktığımız serüvende hoş dostluklar kazandığımız doğrudur. Kasvetli yapılar ve samimiyetsiz otellerdeki düzen ilişkisinden sıyrıldık ve yerini hoş sohbetlere inceliklere ve güler yüze bıraktık, başta Safiye Hanım'a ve sonrası tüm ekibine sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mirbasu Villa's
Mirbasu Villa's

-

Evimizde gibi ağırlayan işletme

3 günlük bayram tatilimizde bizi evimizde gibi ağırlayan işletme sahiplerine çok teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gaye Apart Otel
Gaye Apart Otel

-

Mangal yakmak çok iyi oldu

Annem babam çocuklar ailecek 6 kişilik dairede konakladık. Ev gibiydi çok güzel geçti... Bahçe katı 2+1 dairede kaldık. Mangalımızı da yaktık her türlü imkan vardı. Her şey için teşekkür ederiz özellikle mangal yakma konusunda :) Herkese tavsiye ederim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şenol Apart
Şenol Apart

-

Kendimi evimde hissettim

Merhaba göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı Şenol Apart işletmecilerine ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. Kendimi evimde hissettim, son yılların en güzel ve huzurlu 5 gününü geçirdim. Bir sonraki seneyi iple çekiyorum. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günışığı Apart
Günışığı Apart

-

Aileler gönül rahatlığıyla tercih edebilir

Temiz, sakin ve ferah bir apart. İki çocukla gayet rahat ettik. Eşyalar yeni ve temiz. Her şey için teşekkürler. Aileler gönül rahatlığıyla tercih edebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akasya Apart
Akasya Apart

-

Sevgi dolu sahipleriyle bir harika

Bu kadar rahat huzur dolu bir yer daha tanır mıyım bilmiyorum ama emin olduğum bir şey var ki Akyaka'ya tekrar geldiğimde tek konaklayacağım yer burası sevgi dolu sahipleriyle bir harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gülzade Konak Apart
Gülzade Konak Apart

-

Fiyatları gayet uygun

Güler yüzlü, samimi ve içten ev sahipleri ile hizmet vermekte olan bu apartta aradığınız temizliği ve rahatlığı bulabilirsiniz. Akyaka Gökova zaten mutlaka gezilmesi gereken bir yer Gülzade Konak. Fiyatları gayet uygun, odaları temiz, klimalı ve havuzu olup gönül rahatlığıyla ailecek kalınabilecek bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mercan Apart
Mercan Apart

-

Gayet temiz ve konforlu

İlk kez gittiğiniz bir tatil beldesinde internetten konaklama yeri seçmek bizler açısından oldukça riskli. Bu konuda kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Biz iki aile olarak geldiğimiz Mercan Apart'ta beklentimizin üstünde rahat ettiğimiz bir konaklama gerçekleştirdik. İç ve dış mimaride oldukça özenli ve zevkli olan evimiz gayet temiz ve konforlu idi. Sahibesi Seher Hanım'ın özeni ve kalitesi her yana yansımıştı. İlginiz ve samimiyetiniz için çok teşekkürler. Yine görüşmek arzusu ile.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gaye Apart Otel
Gaye Apart Otel

-

Sıcakkanlı işletme

1 haftalık bir tatildi. Çok memnun kaldık. Konum ve temizlik iyiydi. Zaten kaldığımız yer bir aile işletmesiydi. Çok sıcakkanlı insanlardı, nerede ne yapılır konusunda da çok yardımcı oluyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şenol Apart
Şenol Apart

-

İlgili işletme

Azmak'a yakınlığı nedeniyle konumuna, personellerin ilgisi ve temizliği nedeniyle de apartın kendisine 10 üzerinden 10. Akyaka'da başka bir apartta kalmayı düşünmeyin. Ayrıca size özel sürpriz yapabilen bir apart. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mirbasu Villa's
Mirbasu Villa's

-

Deniz manzarası mükemmel

Sessiz ve eşsiz güzelliğe sahip bir yer. Gerek doğa, gerek ova, gerek deniz manzarasıyla on numara beş yıldız bir tatil yaptık. Kendi evimizde gibi hissettik. Artısı ev sahipleri ilgili ve güler yüzlü bir şekilde davrandılar. Pozitif bir enerji yayıyorlar. Sanki tatil amaçlı değil eş, dost ziyareti yaptık gibi hissettirdiler. Her şey için minnettarız Mirbasu Villa's. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Panamare Apart Hotel Akyaka
Panamare Apart Hotel Akyaka

-

İşletmecileri sıcak ve içten

Hemen Azmak dibinde değil ama oldukça yakın. Sahile uzak değil yürüme mesafesinde. Daha önce kaldığımız otelden farklı bir alternatif olması için seçtik ve oldukça da memnun kaldık. İşletmecileri sıcak ve içten. Bina iyi, durumda odalar yeterli, dekorasyon oldukça başarılı. Yeterli güzellikte kahvaltı vardı, genel olarak memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Three Palms Suites
Three Palms Suites

-

Konum iyi, hizmet tekrar gelme sebebimiz

Bbu benim 2. gidişim Three Palms Suit'e, gerçekten konum olarak ve hizmet konfor kalitesi olarak eşi benzeri olmayan bir yer, tekrar gitme sebebimiz bu zaten, seneye tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orkide Apart Otel
Orkide Apart Otel

-

Harika bir ortamda tatil keyfi

Gerçekten çok güzel bir yer... Temiz, sakin... Hizmetleri mükemmel... Bir o kadar da güler yüzlü işletmeciliği ile harika bir ortamda tatil keyfi... Asla pişman olunmaz... Çok güzel dostlukla ayrıldık... Teşekkürler kardeşim... İnşallah tekrar gideceğiz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Selam Halil kardeşim sizi memnun kıldıysak daha ne isteriz. Sizlerin daha da rahat edebilmesi adına bu sene hiç bir fedakarlıktan kaçınmadan ufakta olsa konsept ve dizayn değiştirdik. Gördük ki ziyadesiyle memnun, gelen saygın konuklarımız. Çok şükür Rabbim emeğimizin karşılığını veriyor. Sağol Halil kardeşim. Bir telefonunuza bakar size oda ayırmamız.Tüm aile bireylerine saygılarımı iletiyorum. Orkide Apart Otel

8 Temmuz 2017, Cumartesi 22:55
Şenol Apart
Şenol Apart

-

Müşteri memnuniyeti ve ilgi üst düzey

Şiddetle tavsiye edilir, müşteri memnuniyeti ve ilgi üst düzey, imkanlar güzel. Havası doğası konumu harikulade.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Ali İhsan Bey, yapmış olduğunuz değerlendirmeniz için teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek dileğiyle.

11 Temmuz 2017, Salı 12:22
Gaye Apart Otel
Gaye Apart Otel

-

Konumu çok iyi

Fiyatı uygun olduğu için tercih etmiştik ama muhteşem çıktı. Apart sahipleri çok ilgililer ve temiz bir apart. Konumu çok iyi tavsiye ederim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orkide Apart Otel
Orkide Apart Otel

-

Otel oldukça sessiz ve huzurlu

Bir gece iki gün kaldığımız otelden ayrılmak zor oldu. Daha fazla kalabilirdik dediğimiz ve ailecek öğlen denizin yorgunluğunu otelin huzurlu ve otantik bahçesinde okey+nargile eşliğinde geç saate kadar keyifli bir şekilde geçirdiğimiz otel. Ev sahibi de gayet sıcakkanlı, güler yüzlü ve yardımseverdi. Ne istediysek oldu diyebilirim. Annem otelde akşam otururken sanırım otel boş hiç ses yok demişti biz de evet herhalde öyle demiştik ama çıkış yaparken otel odalarının tamamen dolu olduğunu öğrendiğimizde çok şaşırdık ve dedik ki gerçekten huzur ve sessizlik hakim. Kaliteli bir otel. Her şey çok güzeldi. Eşimin nargile isteğini de dört kolla yerine getirmeye çalışan otel sahibine gerçekten teşekkürler. Bundan sonra Akyaka'daki evimiz. Tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sağolun hanımefendi, size rahat huzurlu, huşu içinde tatil sunabildiysek ne mutlu bize. Size hizmet vermek bize şereftir. Her daim ikinci evinizin kapısı sizin gibi saygı değer geniş aileye açıktır. Saygılarımı sunuyorum tüm aile bireylerine. Küçük, minik kızımıza iyi bakın. Allah'a emanet Orkide Apart Otel

6 Temmuz 2017, Perşembe 00:09
Gaye Apart Otel
Gaye Apart Otel

-

Çok temiz ve sessiz

Kesinlikle çok temiz ve sessiz bir otel. İşletmeci Nurcan Hanım çok ilgili ve güler yüzlü. Tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şenol Apart
Şenol Apart

-

Çok sevecen bir ortam

Çok sevecen bir ortam. Tatil sürem boyunca evde gibi hissettim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şenol Apart
Şenol Apart

-

Her şey çok güzeldi

Şenol Apart ekibi ve özellikle de Safiye Hanım'ın ilgisine çok teşekkürler. Her şey çok güzeldi. En kısa zamanda yeniden gelmeyi umuyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şenol Apart
Şenol Apart

-

Ege'nin saklı cenneti

Her şey kelimenin tam anlamıyla dört dörtlüktü. Akyaka tam anlamıyla Ege'nin saklı cennetlerinden. Odamız da tertemizdi, Aziz Beyle Safiye Hanım da çok ilgiliydi. Bize bu kadar güzel bir tatil yaşattıkları için çok teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gaye Apart Otel
Gaye Apart Otel

-

Kötü yorumlarının aksine süper bir yer

Gelmeden önce apartın yerini sorduğumuz kişiler apartı internetten gördüklerini ve kötü yorum olduğu için başka bir yere gittiklerini söylediler. Biz araştırmadan geldik önce nasıl bir yere gideceğiz diye endişelendik. Ama yorumların aksine süper bir yere denk geldik. Zaten girişte resepsiyonda çıkış yapan her müşteri teşekkür ederek gidiyordu. Ben çok yorum yazan biri değilim ama sorumluluk hissettiğim için yazıyorum. Apart konum fiyat ve konfor olarak 10 numara yer. Kesinlikle tavsiye ederim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şenol Apart
Şenol Apart

-

Gayet memnun kaldığım bir yer

Gayet memnun kaldığım bir yerdi. Odaların temizliği ve eşyaların yeni olması da çok iyi bir yanı. Ayrıca çalışanlarının güler yüzlülüğünü de unutmamak gerek.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şenol Apart
Şenol Apart

-

Güler yüz en üst düzeyde

Harika tesis, harika insanlar. Temizlik ve güler yüz en üst düzeyde. Akyaka'yı anlatmaya gerek yok. Teşekkürler sevgili Safiye ve Aziz. Tekrar görüşeceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli hocam bizler için yapmış olduğunuz yorumlardan ötürü size ve ailenize çok teşekkür eder, sizleri tekrar ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

11 Temmuz 2017, Salı 12:15
Günışığı Apart
Günışığı Apart

-

Sakin, temiz, düzenli

Gayet güzel, sessiz, sakin, temiz, düzenli ve eşyaları sıfır. Ben Avrupa'da yaşamış bir insanım. Her yeri kolay kolay beğenmem ama otel sisteminden çok daha iyi, herkese tavsiye ederim. Teşekkürler Günışığı Apart.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alp Suites Lavanta Akyaka
Alp Suites Lavanta Akyaka

-

Mükemmel konum

Merkezi yerde. Mükemmel konum, hijyenik ortam, evinizdeki rahatlık. Alp Suites Lavanta Akyaka huzur, huzur, huzur...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Koparan Apart
Koparan Apart

-

Etkileyici bir manzara

Etkileyici bir manzarası var ve çok güzel esiyor. Sıcak yaz günleri için birebir. Ayrıca samimi bir bakış var. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şenol Apart
Şenol Apart

-

Odaların temizliği

Konum olarak Azmak Nehri'ne yakın olması serinlik ve huzur içinde uyanmanızı sağlıyor. Odaların temizliği ve titizliği, çarşaflardaki temizlik kokusu, pansiyon değil sizi evinizde hissine kaptırıyor. Güler yüz, samimiyet, ilgi ve alaka için Safiye Hanım ve Aziz Bey'e misafirperverlikleri için teşekkür ederim. :) Bundan sonra Akyaka'daki tek adresim. Kesinlikle uğramadan geçmemenizi öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Limon Apart Otel
Limon Apart Otel

-

Tertemiz odası

Tesadüfen bulduğumuz ama severek tekrar rotamızı çevirdiğimiz, mis gibi, tertemiz odası, bahçesi çok zevkle döşenmiş, çocuklarımızın dalından böğürtlen yediği, güler yüzüyle Özlem Hanım'ın ağırladığı mutlu tatilcilerdik...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şenol Apart
Şenol Apart

-

Denize yürüme mesafesinde

Odaların muhteşem temiz olması, otelin konumundan dolayı Azmak ve denize yürüme mesafesinde olması, havuzun bulunması, Aziz Bey, eşi Safiye Hanım ve çalışanlarının misafirperverliği ile kesinlikle konaklanması gereken bir yer olmuş. Teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Panamare Apart Hotel Akyaka
Panamare Apart Hotel Akyaka

-

Mutfakta her şey var

Klima çok iyi, mutfakta her şey var, çoğu akşam çıkmayıp kendimiz yaptık. Çıktığımızda da Halil'in Yeri ve Nadir'in Yeri gibi meşhur yerler yürüme mesafesinde olduğundan hiç arabayı almadık. Sabah kahvaltılarının bazılarını yine bu restoranlarda yaptık, 5 dakika sabah yürüyüşü ardından güzel bir kahvaltı, sonra dönerken bir 5 dakika daha spor ve ardından 3 dakikada denizdeydik. Hem de denize giderken doyulmaz Azmak kenarındaki yürüyüş yolundan yürüyorsun, şahane. Elif Hanım, yani sahibesi de kahvaltı imkanı sunuyor, uygun fiyatlı, çeşit var ve lezzetli bulduk. Bildiğin köy kahvaltısı, hem de restoranlara verdiklerimizin yarı fiyatıydı. Odamızda kasa da vardı, her odada varmış. Zaten güvenilir insanlar ama gene de ilave bir güvenlik hissi yaratıyor. Güvenlik demişken her yerde gaz, duman, vs. sensorlar dolu. Balık kızartmak yasakmış ama kızartabileceğimiz bir alan gösterdiler sağ olsunlar, orada hallettik. Ücretsiz müstakil otoparkı var, Marmaris, vs. gezmesi hariç arabaya hiç gerek duymadık, zira çok merkezi bir yerde. Çarşının curcunasından uzak ama çarşıya ver her yere çok yakın, daha ne isterim? Her şey şahaneydi. Teşekkürler emeği geçenlere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Esen Apart
Esen Apart

-

Güvenle kalınabilecek bir yer

Gönül rahatlığı ve güvenle kalınabilecek harika bir yer. Tesiste belki de önemli olan temiz, sakin bir yer olmasının yanı sıra nasıl karşılandığınız ve ağırlandığınız. Burası güler yüzün, samimiyetin ve ihtiyacınız olan desteğin verildiği incelikli bir yer. Konaklamanızı tavsiye ederim :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumunuz için çok teşekkürler sizi tekrar misafir edebilmek ümidiyle.

28 Haziran 2017, Çarsamba 14:39
Akasya Apart
Akasya Apart

-

Azmak nehrine yakın

Odalar temiz, personel gayet ilgili, azmak nehrine yakın olması ve manzarası mükemmel tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şenol Apart
Şenol Apart

-

Güvenli bir ortam

Bayram tatilinde burada konakladık. Tam bir aile ortamı bulduk, insanlar çok samimi, odaları geniş ve çok güzel. Ailece kalınabilecek güvenli bir ortam ve hepsinden önemlisi apart sahiplerinin sıcakkanlı, dürüst ve samimi olmaları bu güzel ortamı da daha güzel kılıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Huzur Apart Otel
Huzur Apart Otel

-

Samimi bir ortam

Akyaka'nın en güzel yerinde, ormanların içinde bir cennet. Sıcak, samimi bir ortam, evinizdeymiş gibi hissetmek az kalır. Evinizden rahat hissedersiniz kendinizi. Tertemiz odalar, mis gibi çam ağacı kokusu ile muhteşem bir tatil istiyorsanız muhakkak gidin. Pişman olmayacaksınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Panamare Apart Hotel Akyaka
Panamare Apart Hotel Akyaka

-

Tertemiz, ferah, konforlu

Güzel, tertemiz, ferah, konforlu. Bahçesinden Azmak tarafa geçebiliyorsunuz, dolaşmak gerekmiyor. 15 metre yürüyüp Azmak'a ulaşılıyor. Sırf Azmak kıyısında diye kaç defa saçma sapan yerlere acayip paralar ödedim, çoğunda da rahat edemedik. Eski püskü, pislik içinde yerlerdi. Tek özellikleri Azmak dibinde olmalarıydı. Panamare Apart Hotel Akyaka cennet gibi geldi bunlardan sonra gerçekten. Zaten Azmak dibinde sayılır, 10-15 metre var mı bilemiyorum, ancadır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Panamare Apart Hotel Akyaka
Panamare Apart Hotel Akyaka

-

Akyaka'da başka yer aramayın

Baktığımız apartlar içinde fiyat performans olarak en uygunuydu. Başka yerde 10 TL daha az verip sıkıntı yaşamaktansa paramızın karşılığını fazlasıyla alıp rahat bir tatil yaptık bu apartta. Gönül rahatlığıyla kalınabilecek bir aile tesisi. Bir hafta kadar kaldık ve ufak tefek şeyler dışında bir sıkıntı yaşamadık. Bu ufak sıkıntıları da hemen çözdüler zaten. Akyaka geneline hakim olan esnaf havasından çok profesyonel işletilen ama cana yakın bir yaklaşımları var. Biz çok memnun kaldık. Başka yere gidip risk almayı hiç düşünmüyoruz açıkçası. Çocuklar da beğendi yakında park olduğu ve azmak dibinde denize yakın olduğu için. Yoksa sıcakta yürümek taa oralara ölüm ölüm... Selamlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akyaka Apart Konaklama
Akyaka Apart Konaklama

-

Temiz ve geniş daire

Çok kibar ve yardımsever insanlar. Tatilimizin iyi geçmesinde katkıları oldu. Temiz ve geniş daire. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gülzade Konak Apart
Gülzade Konak Apart

-

Aradığınız temizliği ve rahatlığı bulabilirsiniz

Güler yüzlü, samimi ve içten çalışanları ile hizmet vermekte olan bu otelde aradığınız temizliği ve rahatlığı bulabilirsiniz. Gerek sahipleri olarak gerek odaları olarak tam kalınacak otel. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gaye Apart Otel
Gaye Apart Otel

-

Fiyatına göre çok iyi

Ben şimdiye kadar çok yorum yazmadım ama burası için yazmak istiyorum çünkü apart sahipleri gerçekten samimi, sıcak insanlar... Apart konum ve daireler olarak fiyatına göre çok iyi... Apart sahipleri Kemal Bey gezilecek yerler konusunda yardımcı oluyor, bence danışın...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gülzade Konak Apart
Gülzade Konak Apart

-

Çok temiz bir mekan olması

Nefis bir mekan, konforlu, evinizde gibi hissettiren, sizi arkadaşınızdan farksız karşılamayan apart sahiplerinin yanı sıra, en önemli özelliği çok temiz bir mekan olması.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)