Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Mersin Otelleri

Mersin için {{ (filteredHotels).length}} / 276 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

{{ features[item] }}
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Mersin Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Akdeniz'in tam ortasında inci gibi parlayan Mersin, dört mevsim ılıman havası ile tatilcilerin vazgeçilmez bölgesi olmaya devam ediyor. Mersin otelleri gelen konukları ağırlamaya devam ederken, 2018 Mersin otel fiyatları da güncellendi.
Akdeniz'in en saklı koylarına ev sahipliği yapan Mersin, tarihi dokusu ile de dikkat çekmektedir. Adım attığınız her yer de Likya uygarlığının kalıntıları karşınıza çıkar. Ovalarında Türkiye'nin en iyi limon, portakal, çilek ve domates bahçelerinin bulunduğu, dağların alçak eteklerini patkara cinsi üzüm bağlarının bulunduğu güneş ve deniz kenti Mersin orta Akdeniz'de boylu boyunca uzanır. Bir tarafını Adana'ya, diğer tarafını da Antalya'ya yaslayan Mersin'i keşfetmek için gelenlerin konaklama yapabilecekleri çok sayıda Mersin oteli hizmet vermektedir.

Dört bin yıldır Akdeniz'in kıyılarından Toroslara göçüp duran Akdeniz insanının bu macerasını günümüzde de sürdüren Sarıkeçili Yörükleri ile bu topraklarda tanışma fırsatını yakalarsınız. Buram buram tarih kokan Mersin'in antik kentlerini Anamur'a kadar uzanan kıyı şeridinde bile şahit olabilirsiniz. En çok Kızkalesi ile dikkat çeken İçel ili, tertemiz denizi, incecik altın sarı kumları, yemyeşil Toros Dağları ve güler yüzlü misafirperver insanı tatillerinizi unutulmaz kılmayı başarmaktadır.

Mersin otelleri kategorisinde yer alan tesisiler kıyı şeridi boyunca, kent merkezinde ve tüm ilçelerde hizmet vermekte olup misafirlerini kusur bir hizmet anlayışı ile ağırlamaktadır. Mersin otelleri kategorisinde tesisler özellikle tatilin de başladığı yaz aylarında yoğun ilgi görmektedir. Özellikle yaz aylarında kıyı kesimindeki Mersin otelleri oldukça rağbet görüyor. Tarsus, Silifke, Anamur, Erdemli, Bozyazı ilçelerinde konumlanmış olan tatil otelleri en çok tercih edilen konaklama tesisleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

İlçe ve ilçelere bağlı beldelerdeki Mersin otelleri her kesimden tatilciye ve her bütçeye hitap ediyor. 2018 Mersin otel fiyatları da kendi arasında farklılık göstermektedir. Kendi aralarında görülen bu farklılaşmadaki en önemli etkenlerden biri tesislerin denize ve kent merkezine olan yakınlığı ile misafirlerine sunmuş olduğu imkan ve olanaklardır.

2018 Mersin otel fiyatları incelendiğinde gecelik konaklama fiyatları 60TL'den başlayıp artarak devam etmektedir. Mersin otelleri listesinde her şey dahil ve beş yıldızlı oteller olduğu gibi apart ve butik oteller, pansiyonlar, moteller ile campingler bulunmaktadır.

Uygun fiyatları bir tatil için pansiyon, motel ve apart oteller en sık tercih edilenlerdendir. İş için Mersin'e il merkezine gelenlerin ise konaklamadaki tercihi öncelikle kent otelleri ve büyük oteller olmaktadır. Kent otelleri, Mersin şehir merkezinde olup oldukça kolay bir ulaşım ağına sahiptir.

Mersin'e en yakın havaalanı ise 66 km. uzaklıktaki Adana Şakirpaşa Havalimanı'dır. Havalimanı ve Mersin il merkezi arasında özel otobüs firmaları yolcu transfer hizmetini sağlamaktadır.

Türkiye'nin ve dünyanın birçok noktasından kolay ulaşımı, tertemiz denizi, harika bir doğası ve eşsiz bir tarihe ev sahipliği yapan dünya kenti Mersin'i keşfetmek için deha ne bekliyorsunuz?

Mersin Hakkında
Batısı Türkiye'nin ve Akdeniz'in en parlak turizm merkezi olan Antalya, doğusu tarım ve sanayi yöresi Adana ile çevrelenen Mersin'in güneyi boydan boya Akdeniz, kuzeyini ise Toros sıradağları çevreliyor.
Uzun yıllar İçel adıyla bilinen il, 2002'de merkez ilçesi olan Mersin adını almıştır. Mersin ve çevresinde, tipik sıcak ve ılıman iklim hâkimdir. Mersin'deki önemli geçitler, Gülek ve Sertavul'dur. Belli başlı akarsuları, Berdan Çayı ve Göksu'dur.

Bir deniz ticaret merkezi olan Mersin, tarihin çok eski dönemlerinde olduğu gibi Akdeniz'in büyük limanlarından birisidir.

Mersin Belediyesi, sahili yürüyüş yolları, parklar, kafeler, heykeller ve palmiye ağaçlarıyla güzelleştirmektedir. Şehir merkezi, dar caddelerden ve pasajlardan meydana gelir, balık pazarının etrafında tantuni, ızgarada pişmiş karaciğer sandviçleri satan lokantalar vardır.

Mersin Akdeniz'in verdiği balık ve diğer deniz ürünleri ile ovadan dağlara doğru değişken bir iklimin çeşitlenen tarım ürünlerine sahip. Mersin ve çevre turizm merkezlerinin tümünde yerel mutfağın ürünleri bulunabiliyor.

Mersin'de sırtını Toros dağlarının yeşiline dayamış sahiller farklı özellikler gösteriyor. Mersin merkezi ile birleşmiş Erdemli, Kızkalesi ile başlıyor tatil merkezleri ve Anamur'da, yani Antalya sınırında bitiyor. Silifke yolunun 15. kilometresindeki Ayaş yöresinde, Mersin merkezine 45 km. uzaklıkta Kanyteleis - Neapolis kalıntıları bulunuyor.

Mersin palmiye ağaçlarının altındaki vagonları, portakal ve limon bahçeleri, sakin mesire yerleri ve plajlarıyla göz alıcı bir şehirdir. Flamingo yolu boyunca bulunan pastaneler, burada 60'lar ve 70'lerde yaşayanlara nostaljiyi anımsatır.

Mersin de İnanç Turizmi açısından önemli olan iki merkez vardır. Biri İsa'nın havarilerinden St. Paul'un Tarsus'ta bulunan evi ve kuyusudur ki Vatikan tarafından hac yeri ilan edilmiştir. Diğeri ise Müslümanlar ve Hıristiyanlar için önemli olan ve Silifke Taşucu'nda yer alan Azize Aya Tekla önemli dini merkezlerdendir. Ayrıca Tarsus Ashab - ı Kehf Mağarası da Mersin il sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Mersin de yat turizminin gelişmesi amacıyla uluslararası standartlara uygun 500 yat bağlama ve 300 yat karaya alma kapasiteli Mersin Ana Yat Limanı tamamlanmıştır. Ayrıca Kumkuyu'da da 250 yat kapasiteli bir liman mevcuttur. Mersin'in, kuzey ve doğuya ana yol bağlantıları vardır ve güney demir yoluna bağlıdır.

Mersin otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Nevlife Apart Otel
100 TL - 200 TL
Susanoğlu Mah. Aşuroğlu Sok. No. 8
5457323355
Güvenilir bir seçim

-

Güvenilir bir seçim

Temizliği, manzarası, aile ortamı ve ilgisiyle gerçekten konaklamak için güvenilir bir seçim. Denize yürüme mesafesinde ve denizi harika. Marketler yakın hatta salı günü ön tarafına yerli ürünler satan pazar kuruluyor. Hüsnü amca ve eşi her istediğimizle ilgilendiler. Her şeyimizi düşündüler, ilgileri harikaydı. Temizlik yönünden içimiz çok rahat kaldık. Manzarası insanı gençleştirecek türdendi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaptan Suit Otel
100 TL - 200 TL
Taşucu Mah. Palmiye Sok. No. 27
543602524
Beklentiden fazlası bir hizmet

-

Beklentiden fazlası bir hizmet

Kapıdan girince karşılama alanındaki mükemmel personel, güler yüz, samimiyet… Hizmet ve verdiğin para karşılığında beklentiden fazlası bir hizmet... Gerçekten iki- üç dakika. Korkarak geldiğimiz, memnuniyetle çıktığımız en iyi hizmet. Teşekkürler Kaptan ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaptan Suit Otel
100 TL - 200 TL
Taşucu Mah. Palmiye Sok. No. 27
543602524
Tavsiye ederim

-

Tavsiye ederim

Taşucu oteller arasında en temizi Kaptan Suit otel oldu. Ücretsiz kahve ve çay servisleri çok güzel, personelleri eğitimli ve ilgililer. Sahile yakınlığı ve şezlongları mevcut, sahilde boş yer bulmak zor çünkü. Tavsiye ederim. Tatil için geliyorsanız kalacağınız en iyi otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Antakyalı Mavi Deniz Otel
100 TL - 200 TL
Kızkalesi Mh. 2. Plaj Yolu 18/ B
3245232151
Çok teşekkür ederiz

-

Çok teşekkür ederiz

Personellerden Sencer Bey'e çok teşekkür ederiz. Dediklerimizin hepsini yerine getirdi. Antakyalı Mavi Deniz Otel'e çok teşekkür ederiz. Seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaptan Suit Otel
100 TL - 200 TL
Taşucu Mah. Palmiye Sok. No. 27
543602524
Odamızın temizliği

-

Odamızın temizliği

5 günlük tatilimiz süresince her gün iyi ki bu oteli seçtik dedik. Resepsiyona adımımızı attığımız ilk andan itibaren resepsiyon görevlisi Musa Bey tüm sempatisi ve yardımseverliğiyle bizi karşıladı. Yemek salonunda, velhasıl personel ile temas ettiğimiz her yerde hep güler yüzle karşılandık. Odamızın temizliği, yemeklerin çeşitliliği ve lezzeti takdire şayandı. Tüm personele ve personelin bu kadar ilgili ve güler yüzlü olmasını sağlayacak çalışma ortamı yaratmış olan otel yöneticilerine teşekkür ederim. Bundan sonra tüm yurt içi tatillerimde hep beraberiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaptan Suit Otel
100 TL - 200 TL
Taşucu Mah. Palmiye Sok. No. 27
543602524
Yatakları çok rahat

-

Yatakları çok rahat

Otele tavsiye üzere gittim, çok memnun kaldım. Yatakları çok rahat, personelleri, güler yüzlü yaklaşımları bizi mutlu etti. Kesinlikle 5 yıldızı hak ediyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Holiday Otel
100 TL - 200 TL
Mavideniz Mah. 2. Plaj Yolu No. 3
5368742533
Genel olarak temiz

-

Genel olarak temiz

Otelin bir aile oteli olması, bizlere gösterdikleri ilgi ve alaka, yemeklerinin güzel olması bizi gerçekten çok memnun etti. Çalışan personellerin yardımseverliği ve güler yüzlü olmaları çok güzel. Genel olarak temiz ve hijyen bir otel. Tek problem odada bulunan tuvalet ve banyo kısmının temizliğinin tam olarak yapılmamış olmasıydı. Bu hususu Aydemir Bey'in takip etmesini rica ederim. Seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaptan Suit Otel
100 TL - 200 TL
Taşucu Mah. Palmiye Sok. No. 27
543602524
Tekrar gelmek dileğiyle

-

Tekrar gelmek dileğiyle

Harika bir otel, havuza bakan odalarında uyumak çok keyifliydi. Çay, kahve ikramları ile tatlı sohbetleri her şeyden daha harikaydı. Kaptan Suit Otel'e tekrar gelmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seruse Apart Otel
100 TL - 200 TL
Atakent mahallesi Ayaş sokak no:72 Silifke Mersin
3247225333
Herkese tavsiye ederim

-

Herkese tavsiye ederim

Ben 2018 Kurban Bayramı tatilimi Seruse Apart'ta geçirdim. Tek kelimeyle harika bir yer. Odaları temiz, eşyalar yeni. Bazı yorumlara bakıyorum 5 yıldızlı otel konforu arıyorlar. Arkadaşlar burası apart. Ben çok memnun kaldım. Havuzu küçük ama temiz ve güzel. Tek ricam olacak araç park yerlerini biraz düzenlemeleri, onun harici her şeyi güzel. Ha birde iki kere elektrik kesildi tek ışıkları yanan ve her şeyi çalışan tek apart bizimdi. Her şey için teşekkür, seneye Allah nasip ederse yine oradayım, tabi bizi kabul ederlerse. Çünkü biz biraz kalabalıktır üçüzlerim, kızım, eşim ve ben harika bir tatil yaptık. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Holiday Otel
100 TL - 200 TL
Mavideniz Mah. 2. Plaj Yolu No. 3
5368742533
Tavsiye ederim

-

Tavsiye ederim

Sezon bitmiş olmasına rağmen ilgi, alaka o kadar güzeldi ki buraya yazılanlar az kalır. Aydemir Bey ve ailesi bu işi gerçekten hakkıyla yapıyor. Ailece gönül rahatlığıyla güvenerek kalabileceğiniz bir yer, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aksay Apart Susanoğlu
100 TL - 200 TL
Çankaya Mahallesi İnönü Caddesi N:8
3247224422
İyiydi

-

İyiydi

Geçen yıl da kalmıştım bu yıl da 3 gece kaldık. İyiydi, hava yağışlı idi, enerji suyu ısıtmadığı için son gün soğuk su ile duş almak zorunda kaldık. Başka, memnunduk.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tolya Otel
100 TL - 200 TL
Çankaya Mah. 4. Sok. No. 6
3247222144
Güler yüzlü değiller

-

Güler yüzlü değiller

Gerçekten önerilecek bir otel değil. İnternette yazan fiyatla alakası yok. Ailemle geldik, çalışanlarla tatlı dil diye bir şey yok. Biz yokken odamıza bile girdiklerinden şüpheliyim. Hava sıcak, klimaları açtık biz gelene kadar o da biraz serinlesin diye girdiğimizde kapalıydı. Normalde mahkemelik bu tarz şeyler. Kahvaltı desen 5 para etmez, her şeyden tek tek ve az. Güler yüz diye bir şey yok otelde. Gerçekten vereceğiz paraya yazık, gitmenizi önermem. Aileme saygı diye bir şey göstermek yok, sanki bedava gelip uyuyoruz. Sigarayı odada değil pencereyi açtım da içtim. Onu bile gerçekten olay haline getirdiler. Gerçekten aslaa önermiyorum. Aslında 0 puan vermek istiyorum da olmuyor. 1 bile çok size.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Öncelikle Berna Hanım; kişi başı 70TL alındı bu bir, ikincisi tatlı dile gelince bu karama politikası, üç ben otel sahibi olarak odadan çıkınca klimalar kapatılır, odaya bile girmemize gerek yok, bilgisayardan kapatabiliriz. Kahvaltı olayına gelince 4 kişi için açık büfe verilmez. Ödediğiniz paraya göre hizmet alırsınız. Burası sonuçta 5 yıldızlı bir tesis değil. Gelelim diğer konuya, odalarımızda sigara içilmiyor. Buyurun benimle iletişime girmek isterseniz telefonum bu 0 850 600 47 47

19 Eylül 2018, Çarsamba 16:14
Harvest Otel
100 TL - 200 TL
Akdeniz Mahallesi Ahmet Erol Caddesi No:24
5534839983
Ben tavsiye ederim

-

Ben tavsiye ederim

Otel güzel, temizliği olsun, kahvaltısı olsun. Olması gerekenden daha iyi. Fiyatları uygun olması süper. Bu konseptteki oteller arasında en iyilerinden bence ve Kızkalesi'ne geleceksen, temiz bir otel arıyorsan, ben tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Begonvil Apart Otel
100 TL - 200 TL
Abdi İpekçi Cad. No. 25
5522923000
Kendi eviniz gibi

-

Kendi eviniz gibi

Harika bir yer, şiddetle tavsiye ediyorum. Güler yüzlü personeli, yeni ve tertemiz daireleri ile mutlu, huzurlu bir tatil isteyenlere, kendilerini özel hissettirecek bir hotel. Kendi eviniz gibi. Emeği geçenlere çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Efes Otel
100 TL - 200 TL
Susanoğlu Mahallesi Atakent
3247223200
Tavsiye etmem

-

Tavsiye etmem

Çok kötü bir otel, kesinlikle bir daha gitmem. Nedenini yazsam çok zaman alır, kesinlikle uğramayacağım bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meltem Otel Kızkalesi
100 TL - 200 TL
2.Plaj Yolu No:15
5325728733
Herkese tavsiye ederim

-

Herkese tavsiye ederim

Gerçekten işletme çok kaliteli, Vedat Bey çok cana yakın, çok samimi, yemek ve kahvaltı çok güzeldi. Oda temiz ve bakımlı, denize sıfır olması ve en önemlisi fiyat çok iyi. Buraya yolumuz düştükçe başka yer aramaya gerek yok. Direkt burayı tercih edeceğiz, herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meltem Otel Kızkalesi
100 TL - 200 TL
2.Plaj Yolu No:15
5325728733
Kendimizi aile ortamında hissettik.

-

Kendimizi aile ortamında hissettik.

Otel sahibi Vedat abi ve çalışan personel çok samimi, güler yüzlü, ilgi, alaka çok güzel. Hatta ben vejetaryenim diye diğer otellerden benim için yemek bile isteyip, bana ordövr tabağı bile hazırlatmış çeşit olsun diye. Fiyatlar uygun, plaj 10 adım. Kendimizi evimizde, aile ortamında hissettik. Tatilimizin her anında (nereye gidilir, nerede ne yenir)her konuda yardımcı oldular. Çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Effe Apart Hotel
100 TL - 200 TL
Atakent Mah. Alparslan Türkeş Bulv. Yapraklı Koy mevkii 2. Sok No : 121
3247224442
Personelin ilgi ve alakası güzeldi

-

Personelin ilgi ve alakası güzeldi

Effe Otel her zamanki gibi çok iyiydi. Odaların temizliği, personelin ilgi ve alakası güzeldi. Özellikle otele gittiğinizde İsmail Bey ile görüşmenizi öneririm. Her konuda yardımcı oluyor. İşini profesyonel ve güler yüzle yapıyor. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yetsa Apart Otel
100 TL - 200 TL
Atakent Mah. İnönü Cad. No:41/1
3247222149
Her şey çok iyiydi

-

Her şey çok iyiydi

Fotoğraflara ve yorumlara bakarak tercih ettik, hiç pişman olmadık. Her şey çok iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tolya Otel
100 TL - 200 TL
Çankaya Mah. 4. Sok. No. 6
3247222144
Evinize gelmiş gibi hissediyorsunuz

-

Evinize gelmiş gibi hissediyorsunuz

Otele girer girmez sanki evinize gelmiş gibi hissediyorsunuz. Ayrıca Yasemin Hanım ve personelinin ilgisi, otelin temizliği, her şeye değer. Yasemin Hanım'ın babasının saygısı beni bitirdi. Ellerinden öpüyorum. Tüm personel gerçekten çok samimi ve alakalı. Her şey için tekrar teşekkür ediyorum. İnşallah seneye yine görüşeceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederiz, bizleri çok mutlu ettiniz. İnşallah bir dahaki seneye görüşmek dileği ile.

17 Eylül 2018, Pazartesi 15:33
Altınorfoz Otel
100 TL - 200 TL
Atakent Kuruçay Mevkii
3247224211
Yemekler çok yetersizdi

-

Yemekler çok yetersizdi

odadan başlayayım, banyoda lavabonun altında kalıyor dıye resmen dıkkate alınmamış gıderın oldugu delıkte bısuru kir bırıkmıs önemsenıp temızlenmemiş bence bır otelın en onem verdıgı şey temızlık olmalı.. Açık bufeye gelıyorum, yemekler çok yetersızdı, mesela patatesler 2gun boyunca hıc cıtır cıtır taze olmadı hep lastık gıbıydı, 4 yıldızlı bır otelde hıc borek ıkramı bıle yoktu sadece pogaca vardı, ya yemeklerde bıseyler eksıktı lezzet yoktu çeşitlılık yoktu aynı şeylerı tekrarlayarak doldurmuslardı rafları şunu belırterek soyluyorum4yıldızlı otel sartlarında degerlendırıyorum 5yıldız 6 yıldız sartları bekleyerek degıl yanı. havuz kucuktu sankı tatıl otelı havuzu degılde apartman havuzu gıbıydı kapalı havuzuna bısey dıyemem guzeldı gercekten..denızıne geleyım denızı temız ve zevklıydı..yanı çok bısey beklemeden ben sadece denız ıcın gıdıyorum dıyenler gıtsın bence

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Effe Apart Hotel
100 TL - 200 TL
Atakent Mah. Alparslan Türkeş Bulv. Yapraklı Koy mevkii 2. Sok No : 121
3247224442
Ailecek sonsuz teşekkürler

-

Ailecek sonsuz teşekkürler

Ailemle birlikte kalmış olduğum Effe Apart Hotel çalışanlarında başta resepsiyonda duran İsmail Bey'e sonsuz teşekkürler. Güler yüzlü, samimi yaklaşımıyla ve sıcak davranışlarından ötürü ve aynı zamanda bizlerin rahat ve iyi bir tatil geçirmemiz için kendisi 7/24 koşuşturmasından çok etkilendik. Bir personel hem resepsiyon hem teknik sorunlara ve personelin idaresini ve misafirlerin isteklerini bir anda ivedi bir şekilde yerine getirebiliyorsa harika bir çalışmadır. En başta hotelin sahibi sanmıştım; ancak çalışan olduğunu öğrenince şok olduk. Ailecek sonsuz teşekkürler. Ayrıca Özgür Bey'in yardımcı ve sıcak karşılayışı bizi başka bir güzel boyuta taşıdı. Effe Hotel'i tercih etmeyen ve bu iki beyefendileri tanımayan çok şey kaybetmiş demektir. Her sene sizlerle tatil yapmak ve mutlu ayrılmak dileklerimle. Sonsuz teşekkürler canınız…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Famira Otel Susanoğlu
100 TL - 200 TL
Çankaya Mahallesi İnönü Caddesi 14 Sokak 11/A
5462421010
Müşterilerine ilgi gösteriyorlar

-

Müşterilerine ilgi gösteriyorlar

Tatil yapmak için otelleri baya araştırmıştık. En uygun otel buraydı. Temizliği olsun ilgilenmeleri olsun ve kahvaltıları her şeyi güzeldi. Otelin havuz imkanı sunması ayrı bir güzel gerçekten. Fiyat olarak uygun, ailelerin rahatlıkla kalabileceği yer kesinlikle. Özel eşyam otelde kaldı, adresime gönderdiler 1 gün içerisinde. Gerçekten müşterilerine ilgi gösteriyorlar. Famira ailesine teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Sebaste Otel
100 TL - 200 TL
Kumkuyu Merkez Mahallesi
3245222220
Tavsiye etmiyorum

-

Tavsiye etmiyorum

Sakın gitmeyin, paranıza yazık. Berbat üstü bir yer. Otel değil pansiyon sanki. Her yer pis, resepsiyon konuşunca dövmeden beter ediyor. Evinizde oturun bundan iyi, inanın bana.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Effe Apart Hotel
100 TL - 200 TL
Atakent Mah. Alparslan Türkeş Bulv. Yapraklı Koy mevkii 2. Sok No : 121
3247224442
Her şeyi ile mükemmeldi

-

Her şeyi ile mükemmeldi

Öncelikle resepsiyonda duran, teknik işlerle ilgilenen İsmail Bey'e sonsuz teşekkür ederim. Bir işletmede bir insan ancak bu kadar iyi kalpli, tatlı dilli ve güler yüzlü olabilir. Ayrıca gece gündüz, 24 saat sırf bizlerin rahat etmesi için hizmetten kaçınmayan daha iyi bir personel olabilir mi sizce? Kahvaltısından tutun odalarına kadar her şeyi ile mükemmeldi ve ailemle birlikte bizleri evlerimizdeki huzuru ve mutluluğu aratmadığınız için sonsuz teşekkürler. Seneye görüşmek dileği ile.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Davut Apart Hotel
100 TL - 200 TL
Atatürk Cad. No. 600/B
5350640251
Sahile yakın, temiz

-

Sahile yakın, temiz

Mersinde ailenizle kalabileceğiniz çok iyi apart. Tavsiye ederim. Sahile yakın, temiz ve geniş. Can Bey'e teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sizleri ağırladığımız için biz teşekkür ederiz. En yakın zamanda görüşmek üzere.

16 Eylül 2018, Pazar 11:02
Kaptan Suit Otel
100 TL - 200 TL
Taşucu Mah. Palmiye Sok. No. 27
543602524
Tekrar çalışmak üzere

-

Tekrar çalışmak üzere

Etsmice Kurumsal Firmamız otelinizden çok memnun kalmıştır. Tekrar çalışmak üzere. Sağlıcakla kalın, teşekkür ederiz Kaptan Suit Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaptan Suit Otel
100 TL - 200 TL
Taşucu Mah. Palmiye Sok. No. 27
543602524
10 üzerinden 12 az kalır

-

10 üzerinden 12 az kalır

Taşucun'da kaldığım en iyi otel. Olmazsa olmaz mini barların doluluğuna bayıldım. Puanım 10 üzerinden 12 desem az kalır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sergen Apart Motel
100 TL - 200 TL
Merdivenlikuyu No: 620/11
5388800134
Her şey çok güzel

-

Her şey çok güzel

Tatil için çok uygun bir yer. Herkese tavsiye ediyorum, çok güzel, samimi, içten. Denizi, sahili, güneşi ve ortamı, her şey çok güzel. Şiddetle tavsiye ederim Şükrü Bey, Sahure Hanım, Okan, Sergen ve Kadir hepsinin hizmet ve misafirperverliği çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Otel Kızkalesi
100 TL - 200 TL
2.Plaj Yolu Belediye Karşısı
5414277781
Aynı fiyata daha iyileri var

-

Aynı fiyata daha iyileri var

Güzel diye yapılan yorumlar 2014 yılana ait. Bence o yıldan sonra hiç temizlik yapılmamış. Bardaklar da çaydan sapsarı, kaşıklar öyle, tabaklar her telden ayrı. Takım bozuldukça koymuşlar. Yemekler güzel, kıl çıkmazsa şansınıza. 37 ekran TV var. Günümüzde kullanan var mı, varmış gördük. İnternet kapatılıp açılıyor. Kahvaltı çeşidi 5 çeşit sadece. Adamına göre davranıyorlar. Piyangodan çıksa bu kadar kötü olmazdı. Paranızla rezil olmayın. Aynı fiyata daha iyileri kesinlikle var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Liparis Resort Hotel & Spa
100 TL - 200 TL
Ofis Sok. 1 G
3245151717
Çocuklar için süper

-

Çocuklar için süper

Kesinlikle Mersin'de tatil düşünen herkesin gitmesini önerdiğim bir yer. Cidden çok kaliteli ve oldukça da keyif verici bir ortamı var. Zaten giden herkes aile, bu yüzden ailelere kesinlikle öneririm. Çocukların çok keyif alacağı ve çocuklarınızla çok rahat edebileceğiniz bir tesis. Özellikle animatörler başta olmak üzere tüm personeli takdir ederim. Şahanesiniz. Seneye de tercihimiz burası olacak. Görüşmek üzere...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Liparis Resort Hotel & Spa
100 TL - 200 TL
Ofis Sok. 1 G
3245151717
Yepyeni bir otel

-

Yepyeni bir otel

Otel çok yeni olduğundan bütün eşyaları da yepyeni ve de çok kaliteli. Odalar çok konforlu ve de tertemiz. Havuzu çok temiz ve aqua parkı da çok eğlenceli. Sahili çok bakımlı ve kumu çok güzel. Asla ayağımıza ufacık bir taş dahi gelmedi. Deniz tertemiz ve çok da keyifli. Çocuklar için çok güzel bir ortam var. Sahilde asla şezlong kapma yarışına da girmiyorsunuz. Yeteri sayıda şemsiye ve şezlong var. Konum olarak Mersin'e yakın olması da avantajlı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Liparis Resort Hotel & Spa
100 TL - 200 TL
Ofis Sok. 1 G
3245151717
Memnun kaldık

-

Memnun kaldık

Çok memnun kaldığımız ve çok keyif aldığımız bir tatil oldu. Özellikle çocuklu ailelerin çok rahat edeceği bir yer olduğunu düşünüyorum. Kalabalık ama asla rahatsızlık duymayacağınız bir ortam var. Çok fazla milletten insan var ama personellerin hepsi herkesle aynı derecede ilgileniyordu. Özellikle otelin animasyonu çok başarılıydı. Kesinlikle düşünen herkese öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Liparis Resort Hotel & Spa
100 TL - 200 TL
Ofis Sok. 1 G
3245151717
Keyifli ve eğlenceli

-

Keyifli ve eğlenceli

Çok keyifli ve eğlenceli bir tatildi. Geçen sene de gelmiştik ancak bu sene çok daha fazla beğendik. Hele ki animasyon ekibi muazzamdı. Ben böyle eğlendiğimi ve bu kadar harika şovlar izlediğimi hatırlamıyorum açıkçası. Animasyon ekibi dışında da tüm otel işinin hakkını sonuna kadar veriyor. Çocuklarımız da biz de çok keyif aldık. Gerçekten tüm ekibe ve yönetime teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Liparis Resort Hotel & Spa
100 TL - 200 TL
Ofis Sok. 1 G
3245151717
Mis gibi bir otel

-

Mis gibi bir otel

Geçen yıl gitmiştik ve çok memnun kaldık. O yüzden bu sene de tercih edelim dedik ve yine çok güzel geçen bir tatil oldu. Denize sıfır konumuyla zaten bizi mest etti. Ayrıca otelin mis gibi olması da çok güzel. Gerçekten temizliğe çok önem veriyorlar. Yemeklerin lezzeti ve her gün farklı çeşitler sunulması çok hoş. Hamam, sauna, buhar odası gibi imkânları da çok keyifliydi. Kesinlikle tavsiye ederim. Özellikle aileler için çok rahat.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Liparis Resort Hotel & Spa
100 TL - 200 TL
Ofis Sok. 1 G
3245151717
Bu bölgede en güzel otel

-

Bu bölgede en güzel otel

Mersin'de tatil yapmak için kesinlikle tercih edilecek ilk tesis. Buranın açık ara en güzel ve en keyifli yeri olduğunu düşünüyorum. Hele ailecek tatil yapacaksanız kesinlikle başka yer aramayın bile. Personel ekibi olarak çok profesyonel bir ekibe sahip. Hizmet kalitesi çok iyi. Özellikle de aktiviteleri ve animasyon şovları tek kelimeyle harikaydı. Kesinlikle önerebileceğim ve kesinlikle yeniden geleceğimiz bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Liparis Resort Hotel & Spa
100 TL - 200 TL
Ofis Sok. 1 G
3245151717
Tam bir aile oteli

-

Tam bir aile oteli

Çocuklarımızla birlikte geçirdiğimiz keyifli bir tatildi. Otel gerçekten çok güzel ve de kaliteli. Başta bazı yorumları gördüğümüzde özellikle de çocuklu olduğumuz için korkmuştuk ancak otel gerçekten çok güzeldi. Bütün korkularımızın boşa olduğunu anladık. Otel kesinlikle tam bir aile oteli. Odamızı da çok beğendik. Gerçekten çok geniş ve çok da konforluydu. Çalışanların güler yüzü ve de yardımseverliği çok hoştu. Havuzu, hele de denizi muhteşemdi. Her ikisi de tertemiz. Yemek olarak çok zengin bir içeriğe sahipti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Liparis Resort Hotel & Spa
100 TL - 200 TL
Ofis Sok. 1 G
3245151717
Gördüğüm en güzel plaj

-

Gördüğüm en güzel plaj

Otel çok temiz ve de düzenli. Plajına bayıldım, gerçekten daha önce hiçbir otelde bu kadar güzel bir plaj görmemiştim. Çocuklar için de çok güzel olanaklara sahip bir otel. Personel çok nazik ve de hepsi çok iyi insanlar. Yiyecek-içecekte her şey çok kaliteli tercih edilmiş ancak çeşit biraz arttırılırsa daha hoş olur. Mini disko çok güzeldi, bizim ufaklıklar çok eğlendi. Ancak yetişkinler için olan etkinlikler daha iyi olabilirdi. Tesis kompakt bir tesis olduğundan biz çok rahat ettik. Özellikle çocuklu ailelere tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olbios Marina Resort Otel
100 TL - 200 TL
Kumkuyu
3245259000
İki senedir vazgeçilmezimiz

-

İki senedir vazgeçilmezimiz

2016'da burayı keşfettik ve o zamandan beri keyifli bir şekilde tatil yapıyoruz. Döneceğimiz gün resmen içimizi hüzün kaplıyor, asla geri dönmek istemiyoruz. Animasyonları keyifli, yemekleri lezzetli, personelleri son derece ilgili, tertemiz ve yüzme olanakları harika olan bir otel. Çocuklarımız da biz de her sene olduğu gibi bu sene de çok keyif aldık. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olbios Marina Resort Otel
100 TL - 200 TL
Kumkuyu
3245259000
Huzurlu ve sakin

-

Huzurlu ve sakin

Tesis çok keyifli, huzurlu, sakin ve sessiz. Bunda elbette küçük ve kalabalık olmayışının da faydası var. Otelin özellikle de odaların dekorasyonuna tek kelime ile bayıldım. Personelin ilgisi ve güler yüzünden çok memnun kaldım. Yemeklerde belki çeşit azdı ama lezzet çoktu. Kumsalı çok bakımlı ve denizi de çok güzel. Asla dalga olmuyor. Koy olduğu için tertemiz ve keyifli. Herkese özellikle de çocuklu ailelere kesinlikle tavsiye ederim. Otelde tek eleştirebileceğim masaj kısmı olabilir. Masajcılardan pek memnun kalmadım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olbios Marina Resort Otel
100 TL - 200 TL
Kumkuyu
3245259000
Konum mükemmel

-

Konum mükemmel

Konum olarak çok güzel bir yerde. Birçok tarihi ve görülmesi gereken yere çok yakın bir mesafede bulunuyor. Ayrıca civarda çok güzel restoranlar da var. Otel tatlı ve korulukların arasında yer alan bir otel. Denizi çok keyifli ve bir o kadar da temiz. Havuzu da derinliği, temizliği ve büyüklüğüyle gayet güzel bir havuz. En keyiflisi de harika bir deniz manzarası önünde bulunan restoranları. Ayrıca yemekler de çok güzel ve lezzetli. Personeller ve otel yönetimi de çok profesyonel ve ilgili. Çok güzel bir otel ve de tertemiz. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olbios Marina Resort Otel
100 TL - 200 TL
Kumkuyu
3245259000
Tatil köyü havasında

-

Tatil köyü havasında

Tatil köyü havası olan çok tatlı bir yerdi. Havuzu çok keyifliydi ve de tertemizdi. Her gün temizleniyordu. Otelin yeşillikler içinde, doğanın tam ortasında olması da çok güzeldi. Personellerin tatlılığı, içtenliği ve hizmet kalitesi son derece memnun ediciydi. Animasyonlardan pek memnun kalmadım çünkü animatörler biraz yetersizdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olbios Marina Resort Otel
100 TL - 200 TL
Kumkuyu
3245259000
Aileler için harika

-

Aileler için harika

Otel gerçekten güzel ama en çok da ailelere tavsiye ediyorum. Temizlik konusunda 10 numara bir titizlik var. Yemeklerin lezzeti, kalitesi ve çeşitliliği de mükemmel. Çalışanların ilgisi, samimiyeti, tatlılığı ve içtenliği çok hoş. Her konuda her daim yardımcılar. Otelde her yer de Atatürk'ün fotoğrafları ve sözleri olduğu için ayrıca tebrik etmek isterim. Çok hoşuma gitti. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sahil Martı Hotel
100 TL - 200 TL
Akdeniz Mahallesi Gmk Bulvarı No:825/A
3243583700
Çok uygun bir fiyatı vardı

-

Çok uygun bir fiyatı vardı

Otelin muazzam bir konumu vardı. Otel tam deniz kenarındaydı. Odalar çok düzenliydi ve konforluydu. Odanın manzarasına beğendik. Yemekler çok lezzetliydi. Özellikle kahvaltısına bayıldık. Fiyatı çok uygundu. Herkese öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sahil Martı Hotel
100 TL - 200 TL
Akdeniz Mahallesi Gmk Bulvarı No:825/A
3243583700
Memnun kaldık

-

Memnun kaldık

Fazla endişeli ve ön yargılı bir şekilde otele gitmiştim. Ancak genel olarak çok memnun kaldığım bir otel oldu. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Otel çalışanları çok iyi niyetliydi. Denize sıfır bir oteldi ve denizi çok temizdi. Havuzu yoktu. Verdiğimiz ücrete göre güzel bir hizmet aldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sahil Martı Hotel
100 TL - 200 TL
Akdeniz Mahallesi Gmk Bulvarı No:825/A
3243583700
Konumu çok güzeldi

-

Konumu çok güzeldi

Otel konum olarak çok güzel bir yerdeydi. Otel konum olarak merkeze çok yakındı ve denize sıfırdı. Odaları çok temiz ve bakımlıydı. Otel genel olarak çok temiz ve düzenliydi. Otelin manzarası çok güzeldi. Otel çalışanları arkadaş canlısı ve samimiydi. Öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sahil Martı Hotel
100 TL - 200 TL
Akdeniz Mahallesi Gmk Bulvarı No:825/A
3243583700
Güzel hizmet

-

Güzel hizmet

Verdiğimiz ücrete göre çok iyi bir hizmet aldık. Şehrin kargaşasından uzak, denize sıfır çok güzel bir oteldi. Otel çalışanları çok ilgiliydi. Verdikleri güzel hizmet için çok teşekkür ederim. Yemekler çok lezzetliydi. Özellikle kahvaltısı çok iyiydi. Otel çalışanlarının güler yüzü çok iyiydi. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sahil Martı Hotel
100 TL - 200 TL
Akdeniz Mahallesi Gmk Bulvarı No:825/A
3243583700
Düğün ve nişan organizasyonu için güzeldi

-

Düğün ve nişan organizasyonu için güzeldi

Arkadaşımızın düğününü yaptığı bir oteldi. Biz de düğün sonrası otelde 3 günlüğüne konakladık. Denize sıfır bir oteldi. Odaları temiz ve bakımlıydı. Otelin yemekleri çok lezzetliydi ve çeşit açısından yeterliydi. Otel çalışanları iyi niyetli ve güler yüzlü insanlardı. Hem düğün günü hem de ertesi günlerde gördüğümüz hizmet çok iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Marpessa Blue Beach
100 TL - 200 TL
Akdeniz Caddesi No:167
3247475700
Bu bölgenin en iyilerinden

-

Bu bölgenin en iyilerinden

Hem fiyat açısından hem de verilen hizmet açısından baktığımızda Mersinde bulunan en iyi otellerden biriydi. Otel çok kompakt bir yapıdaydı. Tesis içindeki bölümlere ulaşmak çok kolaydı. Yemekler çok güzel ve çeşit yeterliydi. Animasyon ekibi çok kaliteliydi. Hem sabah hem de akşamları çok güzel etkinlikler düzenliyorlardı. Odalar çok temizdi. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Marpessa Blue Beach
100 TL - 200 TL
Akdeniz Caddesi No:167
3247475700
Herkese tavsiye ederim

-

Herkese tavsiye ederim

Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ettiğim bir otel. Verdiğimiz paraya karşılık aldığımız hizmet üst düzey bir seviyedeydi. Odalar çok temizdi. Her sabah odalar tekrardan temizleniyor ve havlular değiştiriliyor. Yemekler çok lezzetliydi ancak çeşit açısında yetersizdi. Otel çalışanları samimi ve içten davranıyorlar. Bizim çok eğlendiğimiz bir tatil oldu. Herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)