Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Mersin Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Mersin Otelleri

Mersin için {{ (filteredHotels).length}} / 282 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Mersin Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Akdeniz'in tam ortasında inci gibi parlayan Mersin, dört mevsim ılıman havası ile tatilcilerin vazgeçilmez bölgesi olmaya devam ediyor. Mersin otelleri gelen konukları ağırlamaya devam ederken, 2019 Mersin otel fiyatları da güncellendi.
Akdeniz'in en saklı koylarına ev sahipliği yapan Mersin, tarihi dokusu ile de dikkat çekmektedir. Adım attığınız her yer de Likya uygarlığının kalıntıları karşınıza çıkar. Ovalarında Türkiye'nin en iyi limon, portakal, çilek ve domates bahçelerinin bulunduğu, dağların alçak eteklerini patkara cinsi üzüm bağlarının bulunduğu güneş ve deniz kenti Mersin orta Akdeniz'de boylu boyunca uzanır. Bir tarafını Adana'ya, diğer tarafını da Antalya'ya yaslayan Mersin'i keşfetmek için gelenlerin konaklama yapabilecekleri çok sayıda Mersin oteli hizmet vermektedir.

Dört bin yıldır Akdeniz'in kıyılarından Toroslara göçüp duran Akdeniz insanının bu macerasını günümüzde de sürdüren Sarıkeçili Yörükleri ile bu topraklarda tanışma fırsatını yakalarsınız. Buram buram tarih kokan Mersin'in antik kentlerini Anamur'a kadar uzanan kıyı şeridinde bile şahit olabilirsiniz. En çok Kızkalesi ile dikkat çeken İçel ili, tertemiz denizi, incecik altın sarı kumları, yemyeşil Toros Dağları ve güler yüzlü misafirperver insanı tatillerinizi unutulmaz kılmayı başarmaktadır.

Mersin otelleri kategorisinde yer alan tesisiler kıyı şeridi boyunca, kent merkezinde ve tüm ilçelerde hizmet vermekte olup misafirlerini kusur bir hizmet anlayışı ile ağırlamaktadır. Mersin otelleri kategorisinde tesisler özellikle tatilin de başladığı yaz aylarında yoğun ilgi görmektedir. Özellikle yaz aylarında kıyı kesimindeki Mersin otelleri oldukça rağbet görüyor. Tarsus, Silifke, Anamur, Erdemli, Bozyazı ilçelerinde konumlanmış olan tatil otelleri en çok tercih edilen konaklama tesisleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

İlçe ve ilçelere bağlı beldelerdeki Mersin otelleri her kesimden tatilciye ve her bütçeye hitap ediyor. 2019 Mersin otel fiyatları da kendi arasında farklılık göstermektedir. Kendi aralarında görülen bu farklılaşmadaki en önemli etkenlerden biri tesislerin denize ve kent merkezine olan yakınlığı ile misafirlerine sunmuş olduğu imkan ve olanaklardır.

2019 Mersin otel fiyatları incelendiğinde gecelik konaklama fiyatları 60TL'den başlayıp artarak devam etmektedir. Mersin otelleri listesinde her şey dahil ve beş yıldızlı oteller olduğu gibi apart ve butik oteller, pansiyonlar, moteller ile campingler bulunmaktadır.

Uygun fiyatları bir tatil için pansiyon, motel ve apart oteller en sık tercih edilenlerdendir. İş için Mersin'e il merkezine gelenlerin ise konaklamadaki tercihi öncelikle kent otelleri ve büyük oteller olmaktadır. Kent otelleri, Mersin şehir merkezinde olup oldukça kolay bir ulaşım ağına sahiptir.

Mersin'e en yakın havaalanı ise 66 km. uzaklıktaki Adana Şakirpaşa Havalimanı'dır. Havalimanı ve Mersin il merkezi arasında özel otobüs firmaları yolcu transfer hizmetini sağlamaktadır.

Türkiye'nin ve dünyanın birçok noktasından kolay ulaşımı, tertemiz denizi, harika bir doğası ve eşsiz bir tarihe ev sahipliği yapan dünya kenti Mersin'i keşfetmek için deha ne bekliyorsunuz?

Mersin Hakkında
Batısı Türkiye'nin ve Akdeniz'in en parlak turizm merkezi olan Antalya, doğusu tarım ve sanayi yöresi Adana ile çevrelenen Mersin'in güneyi boydan boya Akdeniz, kuzeyini ise Toros sıradağları çevreliyor.
Uzun yıllar İçel adıyla bilinen il, 2002'de merkez ilçesi olan Mersin adını almıştır. Mersin ve çevresinde, tipik sıcak ve ılıman iklim hâkimdir. Mersin'deki önemli geçitler, Gülek ve Sertavul'dur. Belli başlı akarsuları, Berdan Çayı ve Göksu'dur.

Bir deniz ticaret merkezi olan Mersin, tarihin çok eski dönemlerinde olduğu gibi Akdeniz'in büyük limanlarından birisidir.

Mersin Belediyesi, sahili yürüyüş yolları, parklar, kafeler, heykeller ve palmiye ağaçlarıyla güzelleştirmektedir. Şehir merkezi, dar caddelerden ve pasajlardan meydana gelir, balık pazarının etrafında tantuni, ızgarada pişmiş karaciğer sandviçleri satan lokantalar vardır.

Mersin Akdeniz'in verdiği balık ve diğer deniz ürünleri ile ovadan dağlara doğru değişken bir iklimin çeşitlenen tarım ürünlerine sahip. Mersin ve çevre turizm merkezlerinin tümünde yerel mutfağın ürünleri bulunabiliyor.

Mersin'de sırtını Toros dağlarının yeşiline dayamış sahiller farklı özellikler gösteriyor. Mersin merkezi ile birleşmiş Erdemli, Kızkalesi ile başlıyor tatil merkezleri ve Anamur'da, yani Antalya sınırında bitiyor. Silifke yolunun 15. kilometresindeki Ayaş yöresinde, Mersin merkezine 45 km. uzaklıkta Kanyteleis - Neapolis kalıntıları bulunuyor.

Mersin palmiye ağaçlarının altındaki vagonları, portakal ve limon bahçeleri, sakin mesire yerleri ve plajlarıyla göz alıcı bir şehirdir. Flamingo yolu boyunca bulunan pastaneler, burada 60'lar ve 70'lerde yaşayanlara nostaljiyi anımsatır.

Mersin de İnanç Turizmi açısından önemli olan iki merkez vardır. Biri İsa'nın havarilerinden St. Paul'un Tarsus'ta bulunan evi ve kuyusudur ki Vatikan tarafından hac yeri ilan edilmiştir. Diğeri ise Müslümanlar ve Hıristiyanlar için önemli olan ve Silifke Taşucu'nda yer alan Azize Aya Tekla önemli dini merkezlerdendir. Ayrıca Tarsus Ashab - ı Kehf Mağarası da Mersin il sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Mersin de yat turizminin gelişmesi amacıyla uluslararası standartlara uygun 500 yat bağlama ve 300 yat karaya alma kapasiteli Mersin Ana Yat Limanı tamamlanmıştır. Ayrıca Kumkuyu'da da 250 yat kapasiteli bir liman mevcuttur. Mersin'in, kuzey ve doğuya ana yol bağlantıları vardır ve güney demir yoluna bağlıdır.

Mersin otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
9
0 (216) 368 80 40
Fa Apart Pansiyon Otel Mersin
Fa Apart Pansiyon Otel Mersin
Çetin Özyaran Cad. No. 1
Erdemli / Mersin
Türkiye

-

Öncelikle deniz manzaralı teras katı çok güzel. Sabah kahvaltılarımızı ortak kullanılan mutfakta hazırlayıp manzara eşliğinde afiyetle yedik. İşletme sahibi gezeceğimiz yerler konusunda bize fazlasıyla yardımcı oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (216) 368 80 40
Fa Apart Pansiyon Otel Mersin
Fa Apart Pansiyon Otel Mersin
Çetin Özyaran Cad. No. 1
Erdemli / Mersin
Türkiye

-

Otelin en beğendiğimiz tarafı merkezi oluşu. İçerisi biraz eski ama son derece konforlu. Otel çalışanlarının profesyonelliğini ve saygılı davranışlarını beğendik. Biz tek gece kaldık. Daha uzun kalınabilir ama şartların iyileştirilmesi lazım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (216) 368 80 40
Fa Apart Pansiyon Otel Mersin
Fa Apart Pansiyon Otel Mersin
Çetin Özyaran Cad. No. 1
Erdemli / Mersin
Türkiye

-

Açıkçası otel standartlarından ziyade daha çok pansiyon olarak hizmet veriyor. Odalar temiz ama eşyalar hem eski hem de şık değil. Yerlerde halı olmayışı bizi biraz zorladı. Ayrıca zemin fayans olduğu için daha da zorlandık. Biraz odalarda yenilenme olursa amacına hizmet edecektir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 87 66
Cityhome Otel
Cityhome Otel
Mesudiye Mah. 5113 Sok. No. 44
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

Ailecek doğum günüm için bir gece bu otelde konakladık. Her şey o kadar güzeldi ki. Herkesin emeğine sağlık. Odalarımız çok rahat ve temizdi. Yemekler mükemmeldi. Sauna ve havuzlarından fazla yararlanamadık ama eminim onlarda çok güzeldir. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 87 66
Cityhome Otel
Cityhome Otel
Mesudiye Mah. 5113 Sok. No. 44
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

Mersin standartlarında oldukça güzel bir yer. Kalabalıktan uzak ama merkezi oluşuyla gönlümüzü fethetti. Birbiririnden lezzetli yemeklerine o yüzden değinmiyorum zaten. Bizlerden her türlü yardımlarını esirgemeyen işletme sahibi ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 87 66
Cityhome Otel
Cityhome Otel
Mesudiye Mah. 5113 Sok. No. 44
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

Sauna hizmetini fazlasıyla beğendiğimiz, her dakikasından da sonsuz keyif aldığımız bir tatil geçirdik. Öncelikle işletme sahipleri fazlasıyla cana yakın ve yardımseverde. Bizlere her konuda yardımcı oldular. Yemekleri son derece lezzetli ve çeşit olarak boldu. Odalar ise temiz ve rahattı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 87 66
Cityhome Otel
Cityhome Otel
Mesudiye Mah. 5113 Sok. No. 44
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

Büyük buhar havuzu, saunası ve küçük havuzu ile çok güzel. Eğer masaj isterseniz ekstra bir ücret ödemeniz gerekiyor. Merkezi konumu sizleri cezbediyor. Kahvaltı açık büfeydi ve seçenekleri oldukça zengindi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 87 66
Cityhome Otel
Cityhome Otel
Mesudiye Mah. 5113 Sok. No. 44
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

Ben de bir turizmci gözüyle değerlendirdiğimde çoğu 4 yıldızlı otelde bulamadığım hizmet ve konforu 2 yıldızlı bu otelde buldum. Biraz ses olarka problem oluyordu ama dikkat edilirse ortadan kaldırılabilir. Kahvaltı diğer otellere kıyasla iyiydi. Resepsiyon görevlilerinin ayrıca ilgi ve alakası da hoşuma gitti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 96 68
Antakyalı Mavi Deniz Otel
Antakyalı Mavi Deniz Otel
Kızkalesi Mh. 2. Plaj Yolu 18/ B
Erdemli / Mersin
Türkiye

-

Orta büyüklükte bir otel. Direkt cadde kenarında konumlanmış, adımınızı attığınız gibi tüm ihtiyaçlarınıza çözüm bulabileceğiniz bir sokaktasınız. Kuytu köşe bir yerde olmaması artı bir özellik. Odalar oldukça geniş ve ferah, temizlik de kusursuzdu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 96 68
Antakyalı Mavi Deniz Otel
Antakyalı Mavi Deniz Otel
Kızkalesi Mh. 2. Plaj Yolu 18/ B
Erdemli / Mersin
Türkiye

-

Yeni bir otel öncelikle, o yüzden temizliğe de önem verilmiş sanıyorum. Titiz bünyeler için (benim gibi) önemli bir husus. Odada klima ve küçük bir tv bulunuyor. Düzenli bir şekilde dekore edilmiş, odalar geniş ve ferah. Alt katta da yemek yiyip sohbet edebileceğiniz bir alan bulunuyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 96 68
Antakyalı Mavi Deniz Otel
Antakyalı Mavi Deniz Otel
Kızkalesi Mh. 2. Plaj Yolu 18/ B
Erdemli / Mersin
Türkiye

-

Otelin konumu denize sıfır. Küçük bir beldede yer alsa da deniz kenarı tatil aryanlar için uygun bir durak. Odalarda tv, klima, mini bar vs. gibi ihtiyaçlar var. Bir eksik göremedim ben kendi adıma. Oda fiyatının içine kahvaltı da dahil ediliyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 96 68
Antakyalı Mavi Deniz Otel
Antakyalı Mavi Deniz Otel
Kızkalesi Mh. 2. Plaj Yolu 18/ B
Erdemli / Mersin
Türkiye

-

Kısa süreli konaklamak isteyenler veya ucuz bir yer arayanlar için doğru adres. Odada temel eşyalar var, klima wifi de çalışıyor sorunsuz şekilde. Oda ve yataklar temiz. Bir aile işletmesi zaten. Ailece gelecekler için de uygun bir yer, önerilebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 96 68
Antakyalı Mavi Deniz Otel
Antakyalı Mavi Deniz Otel
Kızkalesi Mh. 2. Plaj Yolu 18/ B
Erdemli / Mersin
Türkiye

-

Ödenen fiyata göre bu hizmet idela seviyede kalıyor. Odada klima, tv, buzdolabı ve internet bağlantısı var. Temiz bir tesis. Asansörde sıkıntı vardı, umarım düzelmiştir artık. Ekip güleryüzlü ve nazik bir şekilde işini yapıyor ki bu benim hoşuma giden bir detay oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 96 68
Antakyalı Mavi Deniz Otel
Antakyalı Mavi Deniz Otel
Kızkalesi Mh. 2. Plaj Yolu 18/ B
Erdemli / Mersin
Türkiye

-

Lüks bir yer değil, ama ortalama üstünde olduğunu söyleyebilirim rahatlıkla. Uygun bir fiyatı var çevredeki diğer otellerle kıyaslarsanız. Sahile de 50 m mesafede olunca avantajları artıyor otelin. Aile pansiyonu ayarında. Yakın mesafelerde yemek için birçok yer mevcut.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 96 68
Antakyalı Mavi Deniz Otel
Antakyalı Mavi Deniz Otel
Kızkalesi Mh. 2. Plaj Yolu 18/ B
Erdemli / Mersin
Türkiye

-

Evinizdeymiş gibi hissediyorsunuz, o derece konforlu bir otel. Tesise kısa mesafede bir plaj var, denizi çok güzel olan. Otel fiyatları cep yakmayan cinsten, uygun tatil arayanlar için ideal. Personel de alakadar oluyor müşteriyle ve güleryüzlü bir hizmet anlayışları var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 96 68
Antakyalı Mavi Deniz Otel
Antakyalı Mavi Deniz Otel
Kızkalesi Mh. 2. Plaj Yolu 18/ B
Erdemli / Mersin
Türkiye

-

Bir günlük bir konaklamamız oldu burada ailemle. Odalar çok güzel temizlenmişti, personel de oldukça güleryüzlü ve anlayışlı sağ olsunlar. Fiyatları makul geldi bize. Sahile çok yakın bir konumu var. Fazlasıyla memnun kaldık, tevsiyemdir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 96 68
Antakyalı Mavi Deniz Otel
Antakyalı Mavi Deniz Otel
Kızkalesi Mh. 2. Plaj Yolu 18/ B
Erdemli / Mersin
Türkiye

-

Ailece bir hafta boyunca konakladık bu otelde. Fazlasıyla memnun ayrıldık. Güleryüzlü ve misafirperver bir hizmete tanık olduk, emeklerine sağlık. Tekrar gitmek için gün sayıyoruz resmen. Özellikle işletmeci çifte teşekkür ederim. Herkese tavsiyemdir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 96 68
Antakyalı Mavi Deniz Otel
Antakyalı Mavi Deniz Otel
Kızkalesi Mh. 2. Plaj Yolu 18/ B
Erdemli / Mersin
Türkiye

-

Oldukça temiz bir tesis. Denize yakın konumu itibariyle avantajlı kalıyor. Personeller nazik ve cana yakın tavırlarıyla memnuniyetimi kazandı. Gelip kafa dinleyebileceğiniz bir otel. Nezih bir aile işletmesi. İlgilerinden dolayı teşekkürlerimi sunarım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (324) 814 73 27
İskele Butik Otel
İskele Butik Otel
İskele Meydanı Girişi Yalı Evleri Mah. Maresal Fevzi Çakmak Cad. No. 186/A
Anamur / Mersin
Türkiye

-

Anamur'a yolu düşenlere ve kalacak bir yer arayanlara öneririm kesinlikle. Akşamları işletme sahibinin düzenlediği canlı müzik eğlencesi oluyor, gündüzleri de bahçede veya kısa mesafede bulunan denizde keyif yapılıyor. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (324) 814 73 27
İskele Butik Otel
İskele Butik Otel
İskele Meydanı Girişi Yalı Evleri Mah. Maresal Fevzi Çakmak Cad. No. 186/A
Anamur / Mersin
Türkiye

-

Huzurlu ve temiz bir atmosferde yaptık tatilimizi. Ev gibi bir ortam burası, o samimiyeti aratmıyor. Canlı müziğe bayıldık. Mangal yapabiliyorsunuz doğanın içinde, dikkatli olmakta fayda var tabii. Personel ve işletmeciler arkadaş canlısı. Sahile de çok yakın konum olarak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (324) 814 73 27
İskele Butik Otel
İskele Butik Otel
İskele Meydanı Girişi Yalı Evleri Mah. Maresal Fevzi Çakmak Cad. No. 186/A
Anamur / Mersin
Türkiye

-

Güzel bir aile atmosferinde konakladık. Çalışanlar fazlasıyla güleryüzlü ve sıcakkanlı insanlar, bir dediğimiz iki edilmedi. Canlı müzik oluyor akşamları. Gündüz de deniz keyfi yapabiliyorsunuz, denizi oldukça güzel. Keyfili bir tatildi, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (324) 814 73 27
İskele Butik Otel
İskele Butik Otel
İskele Meydanı Girişi Yalı Evleri Mah. Maresal Fevzi Çakmak Cad. No. 186/A
Anamur / Mersin
Türkiye

-

Şirin bir aile tesisi burası. İyi ve güleryüzlü bir hizmet veriliyor. Fiyat açısından da uygun, kesinlikle cep yakmıyor. Anamur'a yolunuz düşerse uğrayabilirsiniz. Tesis sahibi her akşam canlı müzik yapıyor misafirlere. Çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (324) 814 73 27
İskele Butik Otel
İskele Butik Otel
İskele Meydanı Girişi Yalı Evleri Mah. Maresal Fevzi Çakmak Cad. No. 186/A
Anamur / Mersin
Türkiye

-

İki gün boyunca konakladık ve harika geçti günlerimiz. Mükemmel insanlar sahip bir işletme burası, siz de gelirseniz fark edeceksiniz. Alakalarından ve güzel hizmetlerinden çok memnun kaldık. Ne kadar teşekkür etsek az. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (324) 814 73 27
İskele Butik Otel
İskele Butik Otel
İskele Meydanı Girişi Yalı Evleri Mah. Maresal Fevzi Çakmak Cad. No. 186/A
Anamur / Mersin
Türkiye

-

Ailece keyifli bir tatil geçirdik burada. Samimi bir atmosferi var, evden farksız nerdeyse. Tesis sahipleri ve çalışanları son derece nazik ve sıcakkanlı insanlar. Oldukça da cömertler, ikramları için teşekkür ederim ayrıca. Her şey çok güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (324) 814 73 27
İskele Butik Otel
İskele Butik Otel
İskele Meydanı Girişi Yalı Evleri Mah. Maresal Fevzi Çakmak Cad. No. 186/A
Anamur / Mersin
Türkiye

-

Birkaç gün konakladım burada ve tavsiye edebileceğim bir yer, kötü yorumların aksine. Fiyatları bütçe dostu. Sıcak bir aile ortamı içinde buluyorsunuz kendinizi, üşterilerine de aileden biriymiş gibi ilgiyle yaklaşıyorlar. Temiz odaları ve lezzetli yemekleri var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (324) 814 73 27
İskele Butik Otel
İskele Butik Otel
İskele Meydanı Girişi Yalı Evleri Mah. Maresal Fevzi Çakmak Cad. No. 186/A
Anamur / Mersin
Türkiye

-

Fiyatına göre düşünürsek normal seviyede bir hizmet veriliyor. Biraz daha güzelleştirilebilir tabii, o kısım tesisin müşteri memnuniyetine verdiği değere ve ilgiye bakıyor biraz. İşletmenin ve otel çalışanlarının verdiği hizmeti tatmin edici gördüm ben yine de.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
3
0 (324) 814 73 27
İskele Butik Otel
İskele Butik Otel
İskele Meydanı Girişi Yalı Evleri Mah. Maresal Fevzi Çakmak Cad. No. 186/A
Anamur / Mersin
Türkiye

-

İnternetten bir günlük rezervasyon yaptırıp gittik. Pişman olduk. Temizlik yok, odada su yoktu. Gece geç saatlere dek canlı müzik oluyor, bu durumda uyumak pek mümkün değil. Benim için kötü bir deneyimdi. Tercih size kalmış.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (324) 814 73 27
İskele Butik Otel
İskele Butik Otel
İskele Meydanı Girişi Yalı Evleri Mah. Maresal Fevzi Çakmak Cad. No. 186/A
Anamur / Mersin
Türkiye

-

Otel resimlerine bakıp da rezervasyon yaptırmıştım, beklediğimi bulamadım maalesef. Kötü bir tatil geirmiş oldum. Temizlik oldukça kötüydü. Çay güya var ama asla yok. Her yer eski ve düzensiz, yarım yamalak. Sıcak su belli bir süre sonra olmuyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (216) 368 80 40
Avrasya Pansiyon Erdemli
Avrasya Pansiyon Erdemli
Ayaş Mah. Atatürk Cad. No. 372
Erdemli / Mersin
Türkiye

-

Tesiste otopark ve çamaşırhane var, ancak uzun süre kalmayacağınızı düşündüğümden çamaşırhaneye muhtemelen ihtiyacınız olmaz. Odada klima ve tv bulunuyor. Temizlik fena değil de odalar çok ev tarzı. Konfor arayanlar için pek uygun değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (216) 368 80 40
Avrasya Pansiyon Erdemli
Avrasya Pansiyon Erdemli
Ayaş Mah. Atatürk Cad. No. 372
Erdemli / Mersin
Türkiye

-

Oldukça mütevazı bir yer, pansiyon zaten otel olarak düşünmemek lazım. Arkasında oturabileceğiniz mini çardak tarzı bir alan var, salıncakta takılabilirsiniz. İnterneti problemsiz çalıştı, bir sorun yaşamadık. Apartman tarzı olduğu için asansörü de var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (216) 368 80 40
Avrasya Pansiyon Erdemli
Avrasya Pansiyon Erdemli
Ayaş Mah. Atatürk Cad. No. 372
Erdemli / Mersin
Türkiye

-

Tesis, bir apartman binası aslına bakarsanız. Balkonu var. Kısa kalmak için size yetecek eşyalar mevcut odalarda. Temizlik düzenli yapılıyor. Odada klima, tv, buzdolabı da var. Ortak alanda mutfak bulunuyor, orda kendinize yemek yapabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 24 86
Saon Hotel
Saon Hotel
Kuruş Sok. No. 36/A-1
Erdemli / Mersin
Türkiye

-

Bu otele gelişimiz çok tesadüfi bir şekilde oldu ama otele girdiğimiz anda öyle etkilendik ve mutlu olduk ki böyle bir tesadüf yaşadığımız için çok sevindik.Yol yorgunluğumuzu o rahat yataklarda güzelce attıktan sonra çeşitli ve lezzetli yemeklerini çok keyifli bir şekilde yedik.İlgilenen herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 24 86
Saon Hotel
Saon Hotel
Kuruş Sok. No. 36/A-1
Erdemli / Mersin
Türkiye

-

Buraya geldiğinizde kendinizi kesinlikle evinizde gibi hissedeceksiniz.Personel çok sıcakkanlı ve sizin için elinden geleni yapıyor.Yemekler ise inanılmaz lezzetli.Döndükten sonra bile tadı damağımızdaydı.Bundan sonra bu bölgeye yolumuz düştüğünde kesinlikle burada kalacağız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 24 86
Saon Hotel
Saon Hotel
Kuruş Sok. No. 36/A-1
Erdemli / Mersin
Türkiye

-

Saon Otel Bizim için harika anılar biriktirdiğimiz bir yer oldu.Eşim ve çocuklarımla çok keyifli vakitler geçirdim.Gelirken bu kadar güzel bir tatil geçireceğimiz açıkçası aklımın ucundan geçmezdi.Odaların konforundan,yemeklerin lezzetinden ve daha birçok şeyden çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 24 86
Saon Hotel
Saon Hotel
Kuruş Sok. No. 36/A-1
Erdemli / Mersin
Türkiye

-

Saon,harika bir otel.Personel çok güler yüzlü ve isteklerinizi en kısa sürede yerine getirmek için büyük bir gayret gösteriyor.Açıkçası çocuklarımızın yaramazlıklarından çoğu zaman biz bile yoruluyorken onların bir an bile surat asmadan çocuklarımız ile ilgilenişi bizi çok mutlu etti.Tatilimizde aradığımız her şeyi burada bulabildik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 24 86
Saon Hotel
Saon Hotel
Kuruş Sok. No. 36/A-1
Erdemli / Mersin
Türkiye

-

Tesisin ortamı çok hoşumuza gitti.Çok sıcak ve samimi bir ortamı vardı.Fiyat olarak çevrede ki diğer otellere ve genel fiyat ortalamasına göre çok uygundu.Personeller güler yüzlü ve sıcak kanlıydı.Konum olarakta gayet güzel bir yerdeydi.Şahsen çok memnun kaldım ve tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 602 24 86
Saon Hotel
Saon Hotel
Kuruş Sok. No. 36/A-1
Erdemli / Mersin
Türkiye

-

Otelle ilgili ilk söylemek istediğim şey,harika yemekleri! Gerçekten böyle lezzetli yemekleri her yerde bulamazsınız.Çok taze,sıcak ve güzel sunuluyorlardı.Sahili ve denizi de oldukça temizdi.Rahatlıkla çocuklarınızla tercih edebilirsiniz.Tavsiye edebileceğim güzel bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 24 86
Saon Hotel
Saon Hotel
Kuruş Sok. No. 36/A-1
Erdemli / Mersin
Türkiye

-

Bu yaz tatilinde çok sık ziyaret ettim burayı ve gerçekten çok sevdim.Personel çok ilgili ve güler yüzlüydü.Hepsiyle arkadaş gibi olduk kaldığım süreçte! Odaların temizliği ve düzeni çok iyiydi.Çevredeki en temiz ve en hoş sahil ise kesinlikle burası.Beklentilerinizin üstünde bir yer ile karşılacağınızı söyleyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 24 86
Saon Hotel
Saon Hotel
Kuruş Sok. No. 36/A-1
Erdemli / Mersin
Türkiye

-

İşletme çok sevimli bir aile işletmesi.Temizlik konusunda çok başarılılar,odamız oldukça temizdi.Yemekler ise kesinlikle harikaydı.Çok sıcak bir şekilde sunuluyordu ve anne yemeği kadar lezzetliydi.Saon Otel bence bölgede ki en başarılı otellerden.Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 24 86
Saon Hotel
Saon Hotel
Kuruş Sok. No. 36/A-1
Erdemli / Mersin
Türkiye

-

Burayı tesadüfi bir şekilde bulduk ve konaklamamızdan çok memnun kaldık.Personeller çok güler yüzlü ve sıcak kanlıydı.Ailecek çok mutlu ve hoş bir tatil geçirdik.En büyüğümüzden en küçüğümüze kadar çok mutlu ayrıldık buradan.Yemekleri de sanki anne yemeği gibiydi,çok lezzetliydi!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 24 86
Saon Hotel
Saon Hotel
Kuruş Sok. No. 36/A-1
Erdemli / Mersin
Türkiye

-

Konakladığınız süreçte gerçekten kendinizi evinizde veya yakın bir ahbabınızda kalıyor gibi hissediyorsunuz.Otel lokasyon olarak mükemmel bir konuma sahip ve sahile çok yakın.Otelde kalan müşterilen rahatına çok önem veriliyor,memnun etmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 33 20
Anemurion Hotel
Anemurion Hotel
Yat Limanı Yanı
Bozyazı / Mersin
Türkiye

-

Tertemiz mavi bayraklı bir denizi ve çok sakin bir doğası var.Personel arkadaşlar tatilinizi en iyi şekilde geçirebilmeniz ve bu güzel doğadan en fazla şekilde faydalanabilmeniz için büyük bir gayret gösteriyor.Bunu görmek çok mutlu edici.O güzel koyları görmeden sakın dönmeyin!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 33 20
Anemurion Hotel
Anemurion Hotel
Yat Limanı Yanı
Bozyazı / Mersin
Türkiye

-

Ailenizle beraber güzel vakit geçirebileceğiniz,keyif alabileceğiniz bir otel.Denizi özellikle çok temiz,yüzerken balıklarla beraber yüzüyor gibi oluyorsunuz.Yemekler açık büfe sunuluyor ve çok başarılı.Ulaşım açısından avantajlı.Çevrede bulunan çoğu otele göre fiyat olarak uygun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 33 20
Anemurion Hotel
Anemurion Hotel
Yat Limanı Yanı
Bozyazı / Mersin
Türkiye

-

Daha önce burada başka otellerde kalıyor ve buranın en az üç katı fiyatlar ödüyordum.Daha sonra Anemurion'da kaldığımda gerçekten oralarda olduğundan çok daha memnun kaldım.Denizi harikaydı,ailemle birlikte rahatlıkla kullanabildim.Havuzu oldukça temizdi.Yemekler doyurucuydu.İnsanlar güzeldi.Bu fiyata daha ne istenebilir?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 33 20
Anemurion Hotel
Anemurion Hotel
Yat Limanı Yanı
Bozyazı / Mersin
Türkiye

-

Eşim ve çocuklarımla beraber çok rahat bir tatil geçirdim.Otel genel olarak çok temiz ve havuz kısmı oldukça büyük.Çocuk havuzu olması da ayrı bir avantaj.Müzisyen arkadaşlar çok sıcak kanlı ve işlerinde çok iyiler.Yemekler gayet lezzetli ve doyurucu.Otel müdürü çok saygılı ve oldukça da ilgili bir insan.Otelin her şeyi çok başarılı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 38 85
Nobel Hotel Mersin
Nobel Hotel Mersin
Çankaya Mah. İstiklal Caddesi No:101
Mersin Merkez / Mersin
Türkiye

-

Otel İstiklal Caddesi üzerinde yani Mersin'in merkezinde yer alıyor.Özellikle mutfağı ve ürün kalitesi çok iyiydi.Öğle yemeği ise açık büfe olarak sunuluyor.Odalar gayet şık ve temizdi.Her türlü iş toplantısı ve diğer organizasyonlar için büyük bir salonu mevcuttu.Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 38 85
Nobel Hotel Mersin
Nobel Hotel Mersin
Çankaya Mah. İstiklal Caddesi No:101
Mersin Merkez / Mersin
Türkiye

-

Otelin bulunduğu lokasyon çok güzel.Kusi Caddesi'ne ve Forum'a araçla beş dakikalık bir uzaklıkta bulunuyor.Özellikle resepsiyon görevlisi ve odayı tanıtan personel çok ilgili ve samimi davrandı,bu çok hoşumuza gitti.Odaları yenilenmiş ve genişliği ortalamanın üstünde.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 38 85
Nobel Hotel Mersin
Nobel Hotel Mersin
Çankaya Mah. İstiklal Caddesi No:101
Mersin Merkez / Mersin
Türkiye

-

Burada iş seyahatim nedeniyle bulundum ve Mersin'de ilk kez kaldığım bir oteldi.Yorumları ve kötü düşünceleri gördüğümde gelmekte tereddüt etmiştim ancak odaların düzenini ve temizliğini,personelin ilgisini ve güler yüzünü gördüğümde bu düşüncemin yersiz olduğunu fark ettim.Çok mutlu oldum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 38 85
Nobel Hotel Mersin
Nobel Hotel Mersin
Çankaya Mah. İstiklal Caddesi No:101
Mersin Merkez / Mersin
Türkiye

-

Şehir merkezine yakın lokasyonu bizim için çok avantajdı.Odalar çok temiz ve düzenliydi.Odalarda çay ve kahve yapabilmeniz için ikramlarda mevcuttu.Yataklar çok rahat ve konforluydu.Sabah kahvaltısında kullanılan ürünler kaliteliydi.4 yıldızlı bir otel için gayet standart bir oteldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 53 60
Kaptan Suit Otel
Kaptan Suit Otel
Taşucu Mah. Palmiye Sok. No. 27
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Otel çok rahat. Çevre otellerden daha güzel ve anlayışlı çalışanlar var. Çok memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)