Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Alaçatı Otelleri

Alaçatı için {{ (filteredHotels).length}} / 347 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Alaçatı Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Arnavut kaldırımlı sokaklarda karşılıklı olarak sıralanmış beyaz badanalı Alaçatı otelleri ile zamanda bir yolculuğa çıkarsınız. Her bütçeye hitap eden Alaçatı otel fiyatları 2018 yılı için güncellendi bile.

Alaçatı, güzel İzmir'in en nadide tatil beldesi olan Çeşme'ye bağlıdır. Beyaz badana ile boyalı duvarları, restore edilmiş eski Türk ve Rum evlerinden oluşan Alaçatı'nın küçük otelleri dört mevsim sakin ve huzur dolu atmosferi ile konuklarına kapılarını açmaktadır.

Bambaşka bir yer burası. Evlerin duvarlarını süsleyen mor begonvilleri ile deniz ve doğa tutkunlarını, büyüleyici ortamına çağıran Alaçatı, sokaklarına atılmış ahşap masaları ve bembeyaz örtüleri ile Ege'nin harika lezzetlerini tadabileceğiniz restoranlarla çevrilidir.

Türkiye'nin en pahalı butik otellerine ev sahipliği yapan Alaçatı'da yenilenen ve hizmet kalitelerini arttıran tesisler kış sezonundan yaz tatili rezervasyonlarını almaya başladı bile. Yaz konaklamaları için tesisler 2018 Alaçatı otel fiyatlarını güncelledi. Güncellenen bu konaklama fiyatları ile 2018 yaz sezonu Alaçatı otel fiyatları geçen yıllara oranla çok fazla artmadı.

Alaçatı otel fiyatları üzerinde etkili olan etmenler arasında; tesislerin misafirlerine sunduğu olanaklar, imkanlar, mevsimler ve yoğunluk sayılabilmektedir. Tüm bu etmenler arasında yine de oldukça ekonomik Alaçatı otel fiyatlarına sahip tesislerin de yeni yeni hizmet vermeye başlamıştır.

Çok sayıda konaklama tesisi bulunan Alaçatı için erken rezervasyon yaptırma oldukça önemlidir. Ne kadar çok tesis olsa da yaz sezonundaki yoğunlukta tesislerde neredeyse hiç yer bulunmuyor. Erken rezervasyon yaptırmak 2018 Alaçatı otel fiyatları üzerinde de etkilidir. Erken rezervasyon fırsatlarını yakalayarak oldukça uygun fiyatlara tatil ve konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Alaçatı otelleri listesinde bulunan tesislerin bir bölümü belde merkezinde hizmet vermektedir. Merkezde yoğun olarak bulunan butik otellerin yanı sıra oteller bölgesi olarak adlandırılan yerde de birçok Alaçatı oteli var. Merkezin biraz dışında yer alan bu Alaçatı otellerinde konakladığınızda kısa bir yürüyüşle ya da birkaç dakikalık araç yolculuğu ile merkeze ulaşmak mümkündür.

Beyaza boyalı duvarları, sokaklarda yer alan ahşap masaları ve bembeyaz örtüleri ile Alaçatı'da olduğunuzu derinden hissedersiniz attığınız her adımda...

Restoranlarından kafelerine, plajlarından farklı butik otellerine kadar her kategoride birçok alternatif sunar Alaçatı. Sörf yapabileceğiniz harika rüzgârı, incik boncuk tezgâhlarıyla donatılmış çarşısı ile hoş bir tatil havasına sokar insanı...

Alaçatı bir heyecan ve tutkudur artık dillerde, yaz ayları yaklaşırken ünlüler önce keşfederler yeni Alaçatı'yı, ufak ufak televizyonlarda göze çarpmaya başlar estetik duruşu ile. Bahar ayları ile birlikte yerli misafirleri de gelir ve taş sokaklarda artar ayak sesleri.

2018 yılının kış aylarını geride bıraktığımız şu günlerde Alaçatı da bahar ve yaz mevsimine hazırlanıyor. Tesis yetkilileri otellerini düzenliyor, 2018 Alaçatı otel fiyatlarını yeniliyor. En yenisi 100 yıllık bir tarihe sahip tesislerde, 2018 Alaçatı otel fiyatları da geçen yıllar ile aynı düzlemde ilerliyor.

Türkiye'nin en pahalı butik otellerine sahip olduğunu söyleyebileceğimiz Alaçatı'da bu kış yeni tesisler de hizmet vermeye başladı. Alaçatı 2018 otel fiyatları, tesisin türünden çok tanık olduğu zamana göre değişiklik gösteriyor. Fazlaca tesis barındıran Alaçatı'da, 2018 yaz mevsiminin yaklaştığı şu günlerde, 2018 Alaçatı otel fiyatlarının uygun olduğu birçok tesis de yeni yeni hizmet vermeye başladı. Gitmeden önce iyi bir araştırma yaparsanız gönlünüzce bir tatil geçirebilirsiniz. Keyifli tatiller...

Alaçatı Hakkında

Alaçatı, denizi titretmeden esen rüzgârıyla, dalından reçineler damlayan sakız ağaçlarıyla, cumartesi günleri kurulan antika pazarıyla, sizleri cumbalı konaklarda Türk kahvesi içmeye davet ediyor...

Antik Çağda adı "Agrilia" olan Alaçatı, Batı Anadolu tarihinde "İonia" diye adlandırılan, İzmir'in güneyinden başlayıp Menderes Irmağına kadar uzanan bölgenin tam merkezinde yer alır. Heredot Tarihi'nin birinci kitabında İonia hakkında şöyle yazar: "İonlar kentlerini bizim yeryüzünde bildiğimiz en güzel gökyüzü altında ve en güzel iklimde kurmuşlardır.

Ne daha kuzeydeki bölgeler, ne de daha güneyde kalanlar İonia ile bir tutulabilir, hatta ne doğusu, ne batısı; kimisi soğuk ve ıslak, kimisi sıcak ve kurak olur." İon kentleri Akdeniz'deki kolonilerin de kurulmaya başlamasıyla M.Ö.7. yüzyılda altın çağlarını yaşamışlardır. Bu dönemde 12 şehirden oluşan İon Birliği özellikle bilim, felsefe, heykeltıraşlık ve mimaride dünyaya yol göstermiştir. Sonraları Roma döneminde de parlak günler devam etmiş, Hristiyanlığın yayılmasında ve Bizans sanatının doğuşunda etken olmuşlardır.

Osmanlı tarihinde Alaçatı'ya kaynaklarda bir "Yaya-Müsellem" köyü olarak rastlıyoruz; yani fetihlerin genişlemesiyle, fethedilen yerlere iskanlarla nüfus ve asker sayısı artınca 1361 de kurulan ordu teşkilatının bir parçası : "Yaya" (piyade) ve "Müsellem" (süvari) köyü, beldeye adını da işte bu yıllarda yerleşen "Alacaat Aşireti"nden alıyor. 1830'larda Bölgenin ayanı Hacı Memiş Ağa - ki bugün adı Alaçatı'nın bir mahallesinde yaşamaktadır- depremlerle sarsılan Sakız Adası'nda yoksullaşan Rum nüfusu çeşitli işlerde çalışmak üzere bölgeye davet eder. Böylece yalnız Alaçatı değil, Çeşme, Karaburun ve Urla'nın da kaderi değişmeye başlar. Yerli nüfus harpte savaşırken, Rum gençleri bağlarda, zeytinliklerde yardımcı olmaya başlarlar.

Bu arada güneyi bataklık olan Alacaat köyünde halk sıtmayla da savaşmaktadır. Bataklığı kurutmak üzere Alaçatı Limanı'na bir kanal açılmasına karar verilir. Kanal inşaatında çalışmak üzere gelen Rum işçilere büyük toprak sahibi Türkler tarlalarını "imar" edip işlemeleri koşulu ile verirler. Yeni köy de denizden birkaç kilometre içeride kurulur. Bugün Alaçatı'nın birer birer restore edilmekte olan taş evlerinin çoğu 1850- 1890 yılları arasında inşa edilmiştir.

19. yüzyıl sonunda artık "Alatzata" köyü (Rumlar Alacaat'ı, Alaztata yapmışlardır) özellikle bağları ve şarabı ile önemli bir üretim ve ticaret merkezi haline gelmiştir. Çoğu Rum olan nüfus 12.000'e ulaşmıştır. 1873 te Alaçatı'da Belediye Teşkilatı kurulmuştur.

1912 Balkan Savaşıyla Alaçatı'nın kaderi bir kez daha değişir. Balkanlardan kaçan göçmenlerin gelmesiyle Rumlar arasında panik ve göç başlar. 1919'da İzmir'in işgaliyle birlikte, Alaçatı'ya göçmüş olan Balkan göçmenleri bu sefer de Anadolu'nun içlerine doğru göçmeye başlarlar. Bu süreç Kurtuluş Savaşı'nın bitiminde Alaçatı'ya tekrar dönmeleriyle sonlanır.

Bu arada 30 Ocak 1923 tarihinde Türkiye ile Yunanistan arasında Lozan'da mübadele anlaşması imzalanır. Dünyada ilk ve son kez yapılan bu uygulama ile 2 milyon insan yerinden yurdundan olur. Bu anlaşma uyarınca İstanbul'daki Ortodoks Rumlar ile Batı Trakya'daki Müslümanlar hariç Yunanistan'da yerleşik Müslümanlar Türkiye'ye, Türkiye'de yerleşik Ortodoks Rumlar da Yunanistan'a gönderilir.

Böylece Balkan Savaşı yıllarında Alaçatı'ya Kosova 'dan ve Bosna'dan gelen Arnavut ve Boşnak göçmenlere Selanik (Karaferya'lılar), Kavala (Kınalı ve Karacaova'lılar), Girit ve İstanköy'den gelen mübadiller de eklenir ve Alaçatı nüfusu 10 yıl gibi kısa bir sürede tamamen değişmiş olur.

Alaçatı Rumlar zamanında bağcılık ve şarapçılık ile tarihinin parlak bir dönemini yaşadı. Mübadele sonrası ise Alaçatı'nın zorlu yılları başladı. Balkanlar'dan gelen Müslüman Türkler bağcılık ve zeytincilik bilmezlerdi. Böylece Alaçatı'daki bağlar sökülüp yerine Selanik göçmenleri tütün diktiler; Kosova ve Bosna göçmenleri ise bildikleri iş olan hayvancılığa başladı. Ancak iklim ne tütün, ne de hayvancılık için uygun değildi. Binbir eziyetle yetiştirilen tütünden Alaçatı'ya gelen para ancak karın doyurmaya yetiyordu.

Alaçatı ve Turizm
1990'larda ilk rüzgar sörfü tutkunları geldi limana. 2000'li yıllarda da taş ev meraklıları. 2001 yılında ilk küçük otel açıldı. Yalnızca 3-4 yıl içinde Alaçatı Türkiye'nin en gözde tatil yörelerinden biri haline geldi.

Bozulmadan korunmuş, neredeyse en genci 100 yaşında olan taş evler birer birer onarıldı; küçük oteller ve restoranlar açıldı. Alaçatı'da Türkiye'nin en güzel küçük otellerinde konaklayabilir, restoranlarında en güzel yemeklerini yiyebilirsiniz. Alaçatı kentsel sit alanı ilan edildi. Beldede binalar aynen korunmak zorunda ve geleneksel mimariye uygun olmayan, çok katlı yeni bina yapılması artık mümkün değil.

Alaçatı artık dünyanın en önemli rüzgar sörfü merkezlerinden birisidir. Birçok uluslararası yarışma beldede yapılır. Alaçatı sahilleri Akdeniz'in en temiz denizlerine, en güzel plajlarına sahiptir. Beldede sabahlara kadar yüksek sesli müzik yayını yapılmasına, bar veya diskotek açılmasına izin verilmiyor. Kahvelerinde plastik sandalye göremezsiniz. Sokaklar hala parke taşıyla kaplıdır. Alaçatı sokaklarında yazın klasik müzik dinletilerine rastlarsınız.

Rüzgar Sörfü Cenneti
Merkeze 4 km. uzaklıkta, Alaçatı yat limanının yanında, enlemesine 500 m. ve boylamasına 330 m. sığ alanı bulunmaktadır. Dolayısıyla hiç yüzme bilmeyenler için dahi, bu kadar büyük alan, windsurf öğrenmek için ilk aşamada yeterlidir. Rüzgar sörfü klüplerinin yer aldığı Yumru Koy'un kıyıdan kıyıya uzaklığı 1900 metredir. Doğu kıyısının dağ olması, açık deniz korkusunu ortadan kaldırmaktadır. Alanın üç bir tarafı kara ile çevrilidir ve sadece güney kısmı açıktır. Bu nedenle oldukça güvenlidir. Bu koyda rüzgar sörfünün yanısıra, kite sörf de yapılmaktadır.

Alaçatı'nın Arnavut kaldırımı taşı ile kaplı dar sokaklarını iki ya da tek katlı taş evler gölgeler. İşte bu tarihi mimari doku beldenin sahip olduğu en önemli ekonomik değerdir.

Alaçatı evlerinde alt kat duvarları, birinci kat duvarlarına göre daha kalın işlenmiştir. Duvar yapımında çimento yerine kullanılan harç (içinde toprak, kireç, saman, yumurta akı vs. olan), evlerin kışın sıcak, yazın soğuk kalmasını sağlar. Bazı evlerin tamamında taş, bazılarının ise alt katında taş, üst katında tuğla ya da ahşap kullanmıştır.

Sıvayla korunmuş eski Alaçatı evleri açık renk kireç badana ile boyanmıştır. Bunlar beyaz ve oksit sarı tonlarıdır. Kapı ve pencere kenarları bir çok evde çivit mavi kullanılarak çerçevelendirilmiştir. Pembe, yeşil, mavi, kırmızı gibi renkler Alaçatı kültüründe yoktur.

İç bahçesi (avlu) olan evlerin 2- 4 metre yükseliğindeki bahçe duvarlarının kalınlığı 50 cm.dir. Evlerin pencereleri düz veya kemerli olarak yapılıp, dik ve uzundur. Yatay ve geniş pencereler kullanılmazlar. Depreme dayanıklı olması için kapı ve pencereler bina köşelerinden en az 1 metre uzaklıkta yer alır. Genelde kalın duvarlar güneş ışığının pencere boşluğundan odaya yayılmasını engeller. Bu nedenle pencerelerin bina içine bakan boşlukları genişletilerek ışığın daha bol girmesi sağlanır.

Kapı ve pencere kepenkleri binayı süsleyen en önemli unsurlardır. Bu nedenle, ahşap veya demir dışında malzeme kullanılmamaktadır. Alaçatı evlerinde alaturka kiremit kullanılmıştır. Çatı köşe süslemeleri "kartal kanadı" denilen, iki oluklu kiremit kullanılarak yapılır. Alaçatı evlerinde zemin döşemeleri ahşap, kayrak taşı, doğal renkli ve klasik desenli karo plakalarla kaplanmıştır. Tamamen ahşap yapılan kat arası döşemelerde, kalın taşıyıcılar dikdörtgen veya yuvarlak formda yerleştirildikten sonra döşeme altı atkılar atılır ve döşeme tahtası çakılır. Eski zamanlarda Alaçatı evlerinin alt katları tütün depolamak veya hayvan barındırmak için; üst katları ise yaşam alanı olarak kullanılmıştır.

Alaçatı, İzmir şehir merkezine yaklaşık 70 km. uzaklıkta, Adnan Menderes Havaalanı'na ise 90 km. uzaklıktadır. Şehirden ve havaalanından Alaçatı'ya ulaşım Çeşme otobanı üzerinden yaklaşık yarım saat sürmektedir.

Alaçatı otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Alaçatı Bedirhan Otel
Alaçatı Bedirhan Otel

-

Görevlilerinin güler yüzlü olması

Yaz tatili için Alaçatı'dan konaklama yeri bakarken gördüm oteli. Kısa bir araştırmam sonrasında olumlu yorumları görünce rezervasyon yaptırdım. Gerçekten de dedikleri gibi ailecek otele giriş yaptığımızda çok sıcak bir karşılama ile karşılaştık. Önce kahvelerimiz geldi, sonra da biz sormadan bölge hakkında kısa bilgi paylaşıldı. Özellikle sabah kahvaltılarının görüntüsü olsun, tatları olsun insana mutluluk katıyor. Otel görevlilerinin güler yüzlü olması bizi çok mutlu etti. Tatil dönüşü hem arkadaşlarıma tavsiye edeceğim hem de seneye tekrar ailecek geleceğiz. Her şey için çok teşekkür ederim bu otele ve iyi kalpli personeline.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Defne Ev Hotel
Defne Ev Hotel

-

Temiz bir otel kahvaltısı

Temiz bir otel kahvaltısı. Tam bir aile oteli ve evinizde hissettiren huzurlu, temiz bir otel kahvaltısı. Gerçekten tam not aldı. Müşteri memnuniyetinin es geçilmediği, merkeze yürüyerek sadece 3 dakika uzaklıktaki sevimli butik otel. En kısa sürede tekrar görüşmek dileği ile...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Asmalı Konak Otel
Asmalı Konak Otel

-

Harika kahvaltısı

Harika kahvaltısı, tertemiz odaları, sahiplerinin sıcacık davranışları, merkezde olmasından dolayı herkese tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alaçatı Bedirhan Otel
Alaçatı Bedirhan Otel

-

Personelin güler yüzlülüğü

Kahvaltısı, oda temizliği, çay-kahve ikramları, sahiplerinin ve personelin güler yüzlülüğüyle kendinizi evinizde hissettiren bir otel. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
A La Lucca Boutique Hotel
A La Lucca Boutique Hotel

-

Hizmet oldukça başarılıydı

Nisanda konakladık. Fiyatına göre verilen hizmet oldukça başarılıydı. Kahvaltısı, peşinizde pervane olan personeli, olmazı olur yapan işletme müdürleri, tatlı sert gececi abileriyle biz evimizde gibi hissettik. Merkeze yakın konumda ve 2-3 yıllık sıfır bina. Yüksek sezonda da tercihim olacak. Teşekkürler A La Lucca Boutique Hotel ailesine.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Art Alaçatı Butik Otel
Art Alaçatı Butik Otel

-

Konumu çok güzel

İnanılmaz şirin bir otel. Öncelikle konumu çok güzel. Bahçesi çok keyifli ve kahvaltısı da aşırı güzel, tıpkı fotoğraflardaki gibi. Butik otel biricikliğini yaşıyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aynur Hanım Konağı
Aynur Hanım Konağı

-

Mükemmel köy kahvaltısı

İki günlük bir hafta sonu tatilinde Alaçatı'ya gidelim dedik. Tesadüf Aynur Hanım Konağı'na gittik. Mükemmel terası, temizlik, mükemmel köy kahvaltısı. Gitmenizi öneririm. Kesinlikle benim şimdiden sonra Alaçtı'da bir evim var artık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lucky Angel Butik Otel
Lucky Angel Butik Otel

-

Temiz ve şirin bir ortam

1 gece konakladık, mükemmeldi. Sahibi Nurşen Hanım hoşsohbeti ve güler yüzlülüğü ile ev ortamı sıcaklığında konaklama imkanı sunuyor, temiz ve şirin bir ortam, hem merkezde olması hem de sakin olması Alaçatı koşullarında önemliydi bizim için, kahvaltısı tek kelime ile mükemmel, çalışanı Raziye Hanım da çok yardımcı. Kahveyi, çayı ve suyu 40 yıl hatırı olur prensibi ile ikram ediyorlar, yani ücretsiz, bahçesi tam keyif ortamı. En kısa sürede tekrar konaklamak istiyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lucky Angel Butik Otel
Lucky Angel Butik Otel

-

Mükemmel kahvaltı

Her şey çok güzel, temiz, mükemmel kahvaltı, güler yüzlü, dost insanlar, misafirperver işletme... Ulaşım rahat, merkezi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Defne Ev Hotel
Defne Ev Hotel

-

Sahipleri güler yüzlü

Sahipleri güler yüzlü. Kahvaltı servisleri hem kaliteli hem de bol kepçe, temiz, bir kez daha gitsem Alaçatı'ya yine tercih ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alaçatı 716 Butik Otel
Alaçatı 716 Butik Otel

-

Bol dinlenmeli ve güzel yüzmeli

Bol dinlenmeli ve güzel yüzmeli zamanlar dilerim. Zamanınızı en güzel şekilde değerlendirin. Burası değerlendirecek en güzel yer. Şiddetle tavsiye ederim.☺

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Defne Ev Hotel
Defne Ev Hotel

-

Tam bir ev ortamı

Butik evden 5 yıldızlı otel performansı bekleyenlere tavsiye etmem. Rahat edebileceğiniz tam bir ev ortamı. Ekonomik bir tatil için doğru adres. Merkeze çok yakın ama çarşıdaki hengameden uzak, küçük, sıcak, samimi bir ortam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Art Alaçatı Butik Otel
Art Alaçatı Butik Otel

-

Ferah odalar

Plansız bir seyahatin en güzel konaklaması oldu. Otel havasından çok, samimi bir misafirlik hissettiriyor. Ferah odalar, havuz başında keyifle yapılan kahvaltı... Konum olarak oldukça merkezi. İlkindeki memnuniyetten sonra bir sonraki Alaçatı gezinizde konaklama konusunu düşünmek zorunda kalmayacağınız garantili.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Premier Solto Hotel by Corendon
Premier Solto Hotel by Corendon

-

Kahvaltısı şahane

Otelin yeri ve konumu çok güzel. Sabah uyandığımda o güzel manzaraya uyanmak insanın içine huzur veriyor. Sabah kahvaltısı şahane, çeşit olarak tahmin edici. Oda konsepti insanın içini açıyor. Atmosfer çok güzel. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Aybars Bey merhaba, otelimizi tercih ettiğiniz ve güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Böyle güzel yorumları hak ediyor olmak bizim için gurur verici. Sizi Premier Solto Hotel by Corendon otelimizde tekrar ağırlamayı umarız. Saygılarımızla, Premier Solto Hotel by Corendon ailesi

9 Mayıs 2018, Çarsamba 11:06
Premier Solto Hotel by Corendon
Premier Solto Hotel by Corendon

-

Kahvaltıdaki çeşitlilik

Harika bir tatil yaşadık, sezon başı gittik, konakladık. Bence en güzel tatil kalabalık olmayan zamanlarda yapılan, otel kalabalık değildi ama ona rağmen hizmet şahaneydi. Kahvaltıdaki çeşitlilik inanılmazdı. Kahvaltıda somon füme harikaydı. Odamız havuz ve deniz manzaralıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çağatay Bey merhaba, öncelikle otelimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizleri en güzel şekilde ağırlamış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Premier Solto Hotel by Corendon ailesi olarak sizi tekrar aramızda görmeyi umut ediyoruz. Saygılarımızla, Premier Solto Hotel by Corendon ailesi

9 Mayıs 2018, Çarsamba 11:08
Premier Solto Hotel by Corendon
Premier Solto Hotel by Corendon

-

Konum olarak harika

Tesis konum olarak harika bir yerde. Çalışanların otele girer girmez güler yüz ile bizi karşılaması ve ilgili davranışları gerçekten çok güzeldi. Kahvaltısı tek kelime ile etkileyiciydi. Bölgeye geleceğim zaman hiç düşünmeden kalabileceğim ve herkese tavsiye edebileceğim bir tesis. Havuz çok büyük ve kullanışlı. Tesisin kendi plajı da çok güzel. Odaların temizliği, tüm eşyaların yeni olması çok güzel. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Meriç Bey merhaba, öncelikle tatiliniz için otelimizi tercih ettiğinizden dolayı çok memnun olduğumuzu belirtmek isteriz. Tüm otel çalışanlarımız ile siz değerli misafirlerimizin rahatlığı ve memnuniyeti için yoğun çaba harcamakta ve sizlerden gelen olumlu yorum ve öneriler olduğunda da kendimizi mutlu ve başarılı hissetmekteyiz Misafir memnuniyetini ilke olarak benimsemiş kadromuz ile sizi, ailenizi ve arkadaşlarınızı tekrar otelimizde görmekten memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Premier Solto Hotel by Corendon ailesi

9 Mayıs 2018, Çarsamba 11:09
Art Alaçatı Butik Otel
Art Alaçatı Butik Otel

-

Odalar ferah

Kapıdan içeri girdiğiniz andan itibaren bahçenin güzelliği sizi cezbediyor. Odalar ferah, yatak rahat ve banyodaki sabunların kokusu ise terapi gibi. Kahvaltının çeşidi ve reçellerin tadı sizi bir kez daha büyülüyor. Personel ise çok ilgili ve candan. Arabasız gelmiş olsanız dahi hemen arka sokaktan 10 dakikada bir geçen minibüslerle Ilıca ve Çeşme'ye kısa sürede ulaşabiliyorsunuz. Alaçatı'nın keyfini sezon dışında boşken de fazlasıyla çıkarabilirsiniz. Hatta ben Ilıca Plajı'nda nisanda denize girdim! Lafın kısası, Art Alaçatı Butik Otel'e tekrar tekrar gelmek isteyeceksiniz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Art Alaçatı Butik Otel
Art Alaçatı Butik Otel

-

Ferah bahçesinde kahvaltı

İnanılmaz samimi bir işletme. Otel gibi değil, ev gibi. Ferah bahçesinde kahvaltı her şeyden güzel. Alaçatı sebebim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aişe'M by Hire
Aişe'M by Hire

-

Üst düzey ilgi

Üst düzey ilgi. Mehtap Hanım'ın güler yüzüyle birlikte oldukça mutlu ayrıldık. Özellikle Alaçatı gibi akşam yemeği pahalı olabilecek lokasyonda tavsiyesi ve yardımıyla birlikte İstanbul'da vereceğimiz hesaptan çok daha uyguna güzel bir akşam yemeği yemiş olduk. Kahvaltı, odanın konforu ve tesisin lokasyon avantajı da birleşince fiyat/performansı üst düzey bir tesis olduğunu söyleyebilirim. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Masal Alaçatı
Masal Alaçatı

-

Sevimli ve samimi

Aniden karar verip ailece iki gün yaptığımız tatilimizde tercih ettik. Çok şirin, sevimli ve samimi bir yer. Evimde gibi hissettim. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Premier Solto Hotel by Corendon
Premier Solto Hotel by Corendon

-

Huzurlu bir ortam

Huzurlu bir ortam, muhteşem manzara. Otele girdiğim andan itibaren her şey çok güzel ve otelin 12'ye kadar kahvaltı vermesi ekstra bir avantaj. Manzara o kadar güzel ki, söylenecek bir şey yok, odalar temiz ve çok geniş. Her zaman gelmekten keyif alacağım bir yer. Alaçatı'ya geldiğinizde kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Ömer Bey merhaba, öncelikle otelimiz hakkında ki değerlendirmeniz için teşekkür ederiz. Sizlerden böylesine güzel yorumlar almak gerçekten gurur verici. Sizi ve ailenizi tekrar Premier Solto Hotel by Corendon otelimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Premier Solto Hotel by Corendon ailesi

8 Mayıs 2018, Salı 11:29
Premier Solto Hotel by Corendon
Premier Solto Hotel by Corendon

-

Muazzam bir koya sahip

Premier Solto Hotel by Corendon, Alaçatı'da deniz kıyısında olan nadir otellerden birisi. Otel son derece ferah; her yeri genel olarak açık ve sokak sokak dizayn edildiği için çok keyifli bir atmosferi var. Muazzam bir koya sahip ve havuz sevenler için de oldukça büyük bir havuzu var. Kahvaltısı benim için son derece tatmin ediciydi. Personel son derece güler yüzlü ve işlerini severek yapan insanlar. Kaldığım oda deniz manzaralı, Fransız balkonlu bir odaydı. Odanın manzarası tadı doyulmazdı. Corendon grubunun tecrübesi ile de gayet kaliteli hizmet verir bir hale gelmiş. Alaçatı Port'a yakınlığı da benim için son derece büyük bir avantajdı. Odaların teşrifatını da çok beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Özkan Bey merhaba, otelimizi tercih ettiğiniz ve güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Böyle güzel yorumları hak ediyor olmak bizim için gurur verici. Sizi Premier Solto Hotel by Corendon otelimizde tekrar ağırlamayı umarız. Saygılarımızla, Premier Solto Hotel ailesi

7 Mayıs 2018, Pazartesi 12:16
Temuçin Otel
Temuçin Otel

-

Çok memnun kaldık

Çok memnun kaldık. Teşekkürler Temuçin Otel. Uzun saçlı abimize ayrıca teşekkür ederiz. Hayırlı işler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Windtown Deluxe Alaçatı
Windtown Deluxe Alaçatı

-

Kahvaltısı çok güzeldi

Konumu itibari ile çok güzel ve diğer Alaçatı otellerine göre çok konforlu ve temiz. Kahvaltısı çok güzeldi... Otel sahibi Pırıl Hanım güler yüzlü ve çok ilgili. Tekrar görüşmek dileği ile.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Premier Solto Hotel by Corendon
Premier Solto Hotel by Corendon

-

Hayranlık uyandıracak kadar etkileyici

Cümleye, "fotoğraflarda görüyorsunuz, anlatmaya gerek yok" diye başlamak istiyorum. Ancak anlatmadan da duramam. Premier Solto Hotel by Corendon açık ara Alaçatı'nın en iyi, en kaliteli tesisi. İşim gereği sürekli seyahat edip onlarca farklı tesiste kalıyorum. Alaçatı planı yapıp da nerede kalacağınız hakkında çok fazla araştırma yapmanıza gerek yok. Açık ara paranızın karşılığını tam anlamıyla aldığınız bir tesis. İzmir Adnan Menderes Havaalanı'ndan sadece 1 saatte tesise ulaşabiliyorsunuz. Otele girer girmez ferahlığı ve tatilin başladığını hissediyorsunuz. Tavsiyem, valizleri odaya bile çıkarmadan bir bahçeyi gezmeniz. O an Ege Denizi'nin sizi çağıracağından şüphem yok. Denize sıfır bir otel, aldığınız tüm hizmet butik konsepte verilmektedir. Personelin karşılaması inanılmaz, eğitimli ve kaliteli. Odaları tertemiz, mimari yapısı hayranlık uyandıracak kadar etkileyici. Beni etkileyen en önemli şey ise öğlen vaktine kadar istediğiniz zaman kahvaltı yapabilme imkanı. Ben rezervasyonumu doğrudan telefon ile otelden yaptırmıştım. Sizlere de bu yolu tavsiye ederim çünkü ilgililer ve en doğru bilgiye anlık olarak ulaşabildiğiniz tek kaynak. Kesinlikle tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

İsmail Bey merhaba, öncelikle Premier Solto Hotel by Corendon otelimizde başarılı ve dinlendirici bir tatil geçirmiş olmanızdan tüm otel çalışanlarımız adına memnuniyet duymakta olduğumuzu belirtmek isteriz. Otelimiz kaliteli servis, çok uygun fiyatlar sunmakta ve herkesin tatil yapması gerektiğine inancı olan bir tesistir. Konumu ve tesis içi çok fazla aktiviteleri ile otelimiz siz değerli misafirlerimizi tekrar aramızda görmekten memnuniyet duyacaktır. Saygılarımızla, Premier Solto Hotel by Corendon ailesi

4 Mayıs 2018, Cuma 11:02
İonic Otel
İonic Otel

-

Kahvaltı çok yetersizdi

İonic Otel'de 21 Nisan tarihinde konaklamak için kalacağımızdan, tarihten 2-3 hafta önce Neredekal.com vasıtasıyla rezervasyon yaptırdık. Hemen akabinde arkadaşlarımız için de oda ayarladık. Bizim odamızı 150 liradan ayarlarken, arkadaşlarımızın odasını 200 liradan ayarladılar. Üzerinden birkaç gün geçtiğinden ve aynı otelde kalmak istememizden dolayı ses etmedik. Ardından konaklamamıza 1 hafta kala arkadaşlarımızdan birisinin annesinin ciddi rahatsızlığından dolayı sonradan rezervasyon yaptırdığımız odayı iptal etmek istedik. Ancak karşıdan aldığımız cevap açıkçası hoş değildi. Kendisinin de mağdur olduğunu, aslında bizim de bir gece kalmamızdan ötürü mağdur olduğunu ve bir grubu bu yüzden kaçırdığından bahsetti. Ancak konaklama gününe kadar eğer o oda dolmazsa (ki daha 1 hafta vardı ve 23 Nisan Pazartesi'ydi), bizden yarı fiyatını talep etti. Biz de yer bulamayız düşüncesinden dolayı tamam demiş bulunduk. Otelden çıkarken odayı dolduramadığından bahsetti, biz de polemiğe girmemek adına ekstra 100 lira daha verdik. - Bunun dışında odalardaki suyun tazyiki yok gibiydi. Bunun yanı sıra sıcak su da yoktu. - Kahvaltı çok yetersizdi. - Temizliği ise iyiydi. - Son olarak bizi otel girişinde karşılayan genç bir arkadaş vardı, o da gayet yardımseverdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Kemal Bey merhabalar; yaptığımız konuşmada bir oda ayırtmak istediğinizi belirttiniz fiyat konusunda anlaştıktan sonra 'İptalsiz Olarak' çalıştığımızı belirtmiştik. Kendi açınızdan bir sıkıntı olmadığını ifade ettiniz, bu konuda hem fikiriz sanırım. Size vermiş olduğumuz oda ile arkadaşlarınıza vermiş olduğumuz oda farklı olduğu için fiyat farkı gözetmemiz sizce de normal bir olay değil mi? Diğer rezervasyon sitelerinden otel sayfamıza bakarsanız, iptalsiz olarak çalıştığımızı, herhangi bir iptal rezervasyon durumunda konuktan ücretin tamamını aldığımızı ibarelerde görürsünüz zaten ekstra olarak. Kahvaltı konusunda da 17 çeşit kahvaltı size yetersiz geliyorsa otel olarak yapabilecek bir şeyimiz ne yazık ki yok. Sizler dışında konaklayan diğer 10 oda sıcak su şikayetinde bulunmadı. Suyun tazyiki konusunda haklısınız. Sorunu burada da bize ilettiniz, sorun giderildi. İyi ve kötü düşünceleriniz için teşekkür eder, her zaman bekleriz.

4 Mayıs 2018, Cuma 17:28
Premier Solto Hotel by Corendon
Premier Solto Hotel by Corendon

-

Kahvaltı çok çok zengin

Otelin ilk giriş alanından tutun personelin o güler yüzü ve karşılayışından sonra önünüze çıkan güzel peyzajı ve manzarası mükemmeldi. Odaya yerleştiğimde de gerçekten o ferahlık, temizlik, tüm detayına kadar her şey düşünülmüş. Kahvaltı çok çok zengin, her şey inanılmaz. Ödediğiniz rakamı fazlasıyla hak eden bir tesis. Teşekkürler Premier Solto Hotel by Corendon...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Bora Bey merhaba, pozitif yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Misafir memnuniyetimiz her zaman önceliğimiz olup sizlerden almış olduğumuz güzel yorumlar başarımızın göstergesidir. Sizleri en kısa zamanda tekrar ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Premier Solto Hotel by Corendon ailesi

4 Mayıs 2018, Cuma 11:05
Premier Solto Hotel by Corendon
Premier Solto Hotel by Corendon

-

12'ye kadar kahvaltı olması

12'ye kadar kahvaltı olması büyük avantaj. Odalardaki mobilyalar, oda manzaraları gerçekten muazzamdı. Eğer otele gidecekseniz mutlaka deniz manzaralı oda tercih edin. Ayrıca yatakların rahatlığından kalkmak istemeyeceksiniz.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çağdaş Bey merhaba, otelimiz hakkında değerlendirmeye zaman ayırdığınız için size teşekkür ediyoruz. Siz misafirlerimize daha iyi hizmet verebilmek için yorumlarınız bizler için motivasyon ve rehberimiz olacaktır. Odalarımızın rahatlığı ve eşsiz deniz manzarası ile dediğiniz gibi yataktan çıkmak istemeyecek kadar huzur veren tesisimize sizi ve yakınlarınızı bir sonraki tatilinizde tekrar bekliyoruz. Saygılarımızla, Premier Solto Hotel by Corendon ailesi

4 Mayıs 2018, Cuma 11:07
Premier Solto Hotel by Corendon
Premier Solto Hotel by Corendon

-

Her şey çok güzel

Gerek otelin temizliği gerekse çalışanların güler yüzlü olması insanı evinde gibi hissettiriyor. Her şey çok güzel. Tekrar gelmek için dört gözle bekliyor olacağım. :)) Emeği geçen herkese teşekkürler. ;)

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Ali Bey merhaba, otelimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu güzel yorumunuzu okumuş olmamızın, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına bizleri motive ettiğini paylaşmak isteriz. En kısa zamanda sizleri otelimizde tekrar ağırlamayı umut ederiz. Saygılarımızla, Premier Solto Hotel by Corendon ailesi

4 Mayıs 2018, Cuma 11:09
Premier Solto Hotel by Corendon
Premier Solto Hotel by Corendon

-

Kahvaltısı lezzetli

Şirket toplantısı sebebiyle tesiste konakladım. Toplantı salonu kullanışlıydı, organizasyonumuz talep ettiğimiz şekilde gerçekleşti. Odalar ve tesisin geneli çok şık dekore edilmiş. Kahvaltısı lezzetli, 12:00'ye kadar da devam ediyor üstelik. Tesis denize sıfır, kendine ait plajı var, havuzu da var. Keyifli iki gün geçirdim. Tüm ekibe teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Özlem Hanım merhaba, şirket toplantınızı yapmak ve kısa bir tatil geçirmek üzere Premier Solto Hotel by Corendon otelimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Otelimiz, personelimiz ve hizmetlerimiz hakkında paylaşmış olduğunuz nazik düşünceleriniz bizleri çok gururlandırdı. Beklentilerinizi karşılayabilmiş ve keyifli bir konaklama deneyimi yaşatabilmiş olmaktan çok mutlu olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sizleri en yakın zamanda otelimizde tekrar ağırlama ayrıcalığına sahip olabilmeyi umut ediyoruz. Saygılarımızla, Premier Solto Hotel by Corendon ailesi

4 Mayıs 2018, Cuma 11:11
Premier Solto Hotel by Corendon
Premier Solto Hotel by Corendon

-

Odaların temizliği

Alaçatı'nın en iyi oteli diyebilirim. Kahvaltısı olsun, odaların temizliği olsun, personelin güler yüzü olsun, her şey çok güzeldi. Kahvaltıdan önce kesinlikle denize girmenizi tavsiye ederim, muhteşem bir denizi var. Teşekkürler Premier Solto Hotel by Corendon ailesi. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Ferhat Bey merhaba, otelimiz hakkında yaptığınız pozitif yorumlarınız için öncelikle size teşekkürlerimizi sunarız. Premier Solto Hotel by Corendon ailesi olarak siz değerli misafirlerimizin otelimizde rahat ve eğlenceli tatil geçirmeleri için elimizden geleni yapmakta ve sizi tekrar otelimizde görmekten memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Premier Solto Hotel by Corendon ailesi

4 Mayıs 2018, Cuma 11:13
Premier Solto Hotel by Corendon
Premier Solto Hotel by Corendon

-

Tekrar gelmek için çok nedenimiz var

Uzun zamandır mutfağı bu kadar iyi bir otelde kalmamıştım. Kahvaltı harika. Otelin her yerinde gözünüzün içine bakan bir personel var. Temiz, dekorasyonu ve peyzajı güzel bir otel. Denizi harika, boşuna beach beach gezmenize gerek yok. Tekrar gelmek için birçok nedenimiz var. Teşekkürler

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Mehmet Bey merhaba, otelimizi tercih ettiğiniz ve güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Böyle güzel yorumları hak ediyor olmak bizim için gurur verici. Sizi tekrar Premier Solto Hotel by Corendon otelimizde tekrar ağırlamayı umarız. Saygılarımızla Premier Solto Ailesi

3 Mayıs 2018, Perşembe 12:52
Alaçatı Bedirhan Otel
Alaçatı Bedirhan Otel

-

Huzur, sessizlik ve kafa dinleme

Balayı için seçtiğimiz bir oteldi. Balayı için odayı çiçekler ve mumlarla süslemişlerdi. Sahipleri ve çalışanları çok sıcakkanlılardı. Alaçatı merkezde yeri. Huzur, sessizlik ve kafa dinlenecek bir yer arıyorsanız burası doğru adres. Kahvaltısı mükemmeldi. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Premier Solto Hotel by Corendon
Premier Solto Hotel by Corendon

-

Kahvaltı ve odalar güzel

Bölgenin en iyi otellerinden biri, manzarası harika. Kahvaltı ve odalar güzel, herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Emre Bey merhaba, otelimiz hakkında yorum yazmak için ayırmış olduğunuz değerli zamanınız için teşekkür ederiz. Sizi otelimizde tekrar ağırlama ayrıcalığına sahip olabilmeyi umut ediyoruz. Saygılarımızla, Premier Solto Ailesi

3 Mayıs 2018, Perşembe 12:49
Tropicana Galeri Otel
Tropicana Galeri Otel

-

Tertemiz odaları

Çeşme-Alaçatı'da kendi eviniz kadar rahat edeceğiniz süper bir otel. 3. gidişim ama her defasında hayran kalarak döndüğüm bir yer ve bağımlılık yapan bir otel. Sahibi İbrahim Bey'in samimiyeti, güler yüzlü olması, sıcak davranışı, çalışanların güler yüzlü olması insanı kendi evinde gibi hissettiriyor. Mis gibi çiçeklerin içinde süper sabah kahvaltısı ile otantik, tertemiz odaları, çarşının içinde her yere yakın olması, kesinlikle vazgeçemeyeceğim bir yer, şiddetle tavsiye edilir. Teşekkürler Tropicana Galeri Otel, İbrahim Bey ve çalışanları.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Art Alaçatı Butik Otel
Art Alaçatı Butik Otel

-

Şirin odaları

Çok şirin odaları olan, olabildiğince huzur bulabileceğiniz bir butik otel. Personel ve otel yetkilileri çok güler yüzlü ve ilgili. Özellikle Murat Bey'e ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Art Alaçatı Butik Otel
Art Alaçatı Butik Otel

-

Kahvaltı, servis, personel

Minnoş mu minnoş, çok keyifli, bir o kadar da güzel mekan. Kahvaltı, servis, personel harika. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alaçatı Bedirhan Otel
Alaçatı Bedirhan Otel

-

Bahçesi huzur dolu

Huzur, dinginlik, güler yüz, ince zevkler arayanlar için biçilmiş kaftan. Bahçedeki asmadan yapılan yaprak sarmalar, sakızlı kurabiyeler, yine bahçeden toplanan incirlerle ev yapımı reçeller huzur dolu bahçesi ve mis kahvaltılar... İlk gittiğimizde bir masal diyarına düşmüş gibi hissettiren Alaçatı'daki evimiz dediğimiz yer olduğun için teşekkürler Alaçatı Bedirhan Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Naz Konak
Naz Konak

-

Kahvaltılarına bayılacaksınız

Nisan ayında Ot Festivali için Alaçatı'ya gittik. Sakinlik ve huzur içinde çok güzel. Aynı zamanda sıcaklıkları ve bizlerle yakından ilgilenmeleri çok hoşumuza gitti. Kahvaltılarına da bayılacaksınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Münevver Abla Ev Otel
Münevver Abla Ev Otel

-

Herkes çok sıcakkanlı

İletişime geçtiğimiz herkes çok sıcakkanlı ve güler yüzlüydü. Konaklama esnasında hiçbir sorun ile karşılaşmadık. Her şey çok güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alaçatı Bedirhan Otel
Alaçatı Bedirhan Otel

-

Ev yapımı reçeller

Alaçatı Bedirhan Otel birkaç senedir her Alaçatı seyahatimde bana kapılarını açan mis kokulu evim. Tertemiz, sade bir zevkle döşenmiş geniş odalarında, mis kokulu çarşaflarında nefis bir uyku çekebilirsiniz. Ev yapımı reçeller ve harika peynirlerle kahvaltınızı yaparken otelin sahipleri konuklarına içten bir misafirperverlik sunarken, konuklarını kendi halinde bırakarak rahat etmeleri için her türlü ortam sağlanmaktadır. Huzur verici ortamı ile Alaçatı Bedirhan Otel hem ruhuma hem de bedenime iyi gelmiştir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lucky Angel Butik Otel
Lucky Angel Butik Otel

-

Kahvaltısı çok güzel

Otelin konaklaması, kahvaltısı çok güzel, sahipleri çok güler yüzlü, samimi insanlar. Otelin yeri çok iyi, çarşının neredeyse dibinde. Alaçatı'ya geldiğimizde tekrar kalmak istediğim bir yer. Herkese öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lucky Angel Butik Otel
Lucky Angel Butik Otel

-

Kahvaltı süper

Kısa zamanda yaşanabilecek en güzel anları yaşadık. Çok mutlu olduk. Kahvaltı süper, ilgi, alaka süper. Tekrar gelmek istiyoruz. Ulaşım kolay, merkezde, her yere kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lucky Angel Butik Otel
Lucky Angel Butik Otel

-

Her şey mükemmeldi

Temizlik, samimiyet... Her şey mükemmeldi. Aile ortamında tatil yaptık. Her şey için çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lucky Angel Butik Otel
Lucky Angel Butik Otel

-

Konumu gayet iyi

Otelin konumu gayet iyi. Alaçatı sokaklarına yakın. 2. gelişimizdi. Her sene iyileşiyor. Odalar tertemiz. Konaklayabileceğiniz güzel bir butik otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Art Alaçatı Butik Otel
Art Alaçatı Butik Otel

-

Konumu çok iyiydi

Öncelikle konumu çok iyiydi. Merkeze yürüme mesafesinde. Otelden ve otel sahiplerinden çok memnun kaldık. Odalar temiz ve konforlu. Bahçe özenli ve vakit geçirmek için ideal düzene sahip. Tavsiye ederiz ve bir dahaki ziyaretimiz için tercihimiz Art Alaçatı Butik Otel olacaktır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Art Alaçatı Butik Otel
Art Alaçatı Butik Otel

-

Güzel ve kaliteli

Resepsiyonda görevli arkadaş ve diğer tüm ekibin emeğine sağlık. Güzel ve kaliteli bir butik otel. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Asmalı Konak Otel
Asmalı Konak Otel

-

Çalışanlar çok cana yakın

Çok rahatlatan, insana huzur veren bir dekorasyonu var Asmalı Konak Otel'in. Çalışanlar çok cana yakın insanlar. Kahvaltısı harika. Özellikle kahvaltıda verilen limon reçeli ve zeytinyağı muhteşem. Yürüyerek en fazla beş dakikada merkezdesiniz. Kaldığımız her gün odamız temizlendi, havlularımız her gün değişti. Meryem Hanım ve Bedirhan Bey'e ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alaçatı Bedirhan Otel
Alaçatı Bedirhan Otel

-

Doymak bilmediğimiz köy kahvaltısı

İlk otele girişimizden itibaren sıcacık bir ortamla karşılaştık. Kendimizi evimizde gibi rahat ettiriyor sahipleri. Doymak bilmediğimiz köy kahvaltısı, sakızlı kurabiyeleri harikaydı. En güzeli de para için küçücük şeyleri hesaba katmamaları. Bu işi severek yapmaları. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lodos Butik Otel
Lodos Butik Otel

-

Rahat, temiz ve huzurlu

Kendinizi evinizde gibi hissetmek istiyorsanız, rahat, temiz ve huzurlu bir ortam için en güzel adres Lodos Butik Otel. Terasta organik ürünlerle kahvaltı, tertemiz odaları ve Songül Hanım ve güler yüzlü personeliyle sıcacık bir butik otel... Teşekkürler her şey için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

En kısa sürede tekrar bekleriz. Memnun kaldıysanız evinizdeydiniz demektir. :)

30 Nisan 2018, Pazartesi 11:03