Tesis üyeliği için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz

1. Tesis Bilgileri

2. Tesis Yetkili Bilgileri

3. İletmek İstedikleriniz

Tesis Üyelik Avantajları

Eğer siz de bir otel, pansiyon, apart ya da butik otel sahibi ya da yöneticisi iseniz ve işletmenizi geniş kitlelelere çok etkin bir şekilde tanıtmak istiyorsanız işte size fırsat.

İnternet reklamcılığı ve dijital yayıncılık son 10 yılda hem reklamverenler hem de reklam yayıncıları açısından yüzdesel olarak en hızlı büyüyen pazar. Sebepleri çok basit;

 • İnternet üzerinden yapılan tanıtımlarda zamandan ve mekandan tamamen bağımsız olmanın avantajını yaşarsınız.

 • Potansiyel müşterilerinizin size ulaşmalarındaki en önemli nokta, karar verme aşamasında verdiğiniz hizmete ya da sattığınız mala ihtiyaç duyduklarında akıllarına gelmeniz ya da araştırdıklarında size ulaşmaları. Bu noktada en etkili yöntem kesinlikle internet.
  Şöyle bir düşünün; aklınıza gelen soruların ya da ihtiyaçlarınızın bugüne kadar ne kadarını Google, Bing ya da Yahoo gibi çok tercih edilen arama motorları üzerinden karşıladınız?

 • İnternet üzerinde reklamınızı görmelerini istediğiniz insanları aşağı yukarı siz belirlersiniz. Örneğin, av malzemeleri satan bir firma av sporuyla uğraşanların yoğun ziyaret ettiği forum sitelerinde, tatil hizmeti ya da konaklama satan bir firma tatille ilgili kaliteli hizmet veren sitelerde reklam verebilirler. Unutmayın ki insanlar karar aşamasında artık çok yoğun şekilde internet üzerinde araştırma yapıyorlar ve kullanıcı görüşlerini okuyorlar.

 • Reklamlarınızı çok sağlıklı bir şekilde ölçümleyebilirsiniz. Reklamınız kaç kişi tarafından, kaç kez görüntülenmiş, bunların kaçı sizin sitenize ya da ürününüze ilgi duymuş, kaçı satın alma yapmış istatistik takibi ile ölçebilirsiniz.

 • Gelin siz de tüm bu yukarıda bahsettiklerimizi size sağlayabilecek Neredekal.com üzerinden otelinizi, pansiyonunuzu, apartınızı ya da butik otelinizi tanıtın, hem Türkiye'nin en çok ziyaret alan turizm portallarından birinde yerinizi alın, hem de günün en geçerli tanıtım ve reklam ortamından en etkili şekilde faydalanın...
Hemen üye olun, hemen kazanmaya başlayın...

Tesislerin Neredekal.com Hakkındaki DüşünceleriSiz de Neredekal.com üyesi yüzlerce tesis arasına katılın hemen kazanmaya başlayın...

Tesis Üyelik Avantajları

İnternet, son yılların tartışmasız en etkili tanıtım kanalı.

Siz de tesisinizi, Türkiye'nin en büyük seyahat platformu Neredekal.com'a ekleyerek, tesisinizin tanıtımı için sağlayacağı avantajları bir an önce yakalayın.

 • İnternet dünyasının avantajlarını yakalayın.

 • Potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşın.

 • Misafirlerinizin aklında kolayca yer edinin.

 • Tesisinize sağladığımız faydayı %100 ölçümleyin.