search icondelete term icon
Giriş
08 Aralık Çar.
Çıkış
09 Aralık Per.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Olimpos Pansiyonları

Olimpos için 10 otel listelendi.

Acar Pansiyon

Pansiyon
Doğa Oteli
Neredekal.com
4.6/5
Olimpos merkezine 1.7 km uzaklıkta
340 TL340 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:340 TL
Tesisi Ara
  • Yarım Pansiyon

Olympos Lila Pansiyon

Pansiyon
Doğa Oteli
Neredekal.com
4.1/5
Olimpos merkezine 0.7 km uzaklıkta
300 TL300 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:300 TL
Tesisi Ara
  • Yarım Pansiyon

Zeytin Pansiyon Olimpos

Pansiyon
Plaj Kenarı
Neredekal.com
4.3/5
Olimpos merkezine 0.5 km uzaklıkta
300 TL300 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:300 TL
Tesisi Ara
  • Yarım Pansiyon
En Uygun Fiyat
300 TL
Tesis Fiyatı
Etstur
310 TL
300 TL'den başlayan fiyatlarla

Salinas Wooden Houses

Pansiyon
Doğa Oteli
Neredekal.com
3.5/5
Olimpos merkezine 1.7 km uzaklıkta
238 TL250 TL
%5 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:238 TL
İNCELE
  • Yarım Pansiyon
En Uygun Fiyat
238 TL
Etstur
Odamax
250 TL
238 TL'den başlayan fiyatlarla

Truva Bungalows Olympos

Bungalov
Havaalanı Servisi
Olimpos merkezine 0.0 km uzaklıkta
250 TL250 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:250 TL
Tesisi Ara
  • Oda-Kahvaltı

Olympos Ray Bungalow

Otel
Hayvan Dostu
Neredekal.com
4.6/5
Olimpos merkezine 1.4 km uzaklıkta
400 TL400 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:400 TL
Tesisi Ara
  • Oda-Kahvaltı

Antre Lodge Çıralı

Pansiyon
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.9/5
Olimpos merkezine 1.8 km uzaklıkta
400 TL400 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:400 TL
Tesisi Ara
  • Oda-Kahvaltı

Bungalow Sky Çıralı

Bungalov
Plaj Kenarı
Neredekal.com
5/5
Olimpos merkezine 1.7 km uzaklıkta
450 TL450 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:450 TL
Tesisi Ara
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
428 TL
Etstur
Tesis Fiyatı
450 TL
428 TL'den başlayan fiyatlarla

Çıralı Zakkum Bungalow

Bungalov
Doğa Oteli
Neredekal.com
3.1/5
Olimpos merkezine 3.3 km uzaklıkta
400 TL400 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:400 TL
Tesisi Ara
  • Oda-Kahvaltı

Tahta Villa Çıralı

Pansiyon
Hayvan Dostu
Neredekal.com
4.8/5
Olimpos merkezine 3.1 km uzaklıkta
199 TL199 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:199 TL
Tesisi Ara
  • Sadece Konaklama

Olimpos Pansiyonları

Olimpos Pansiyonları

Ülkemizde Antalya temiz ve berrak suları ile yaz tatillerinde birçok tatilciyi kendine çekiyor. Akdeniz'in muhteşem suları farklı bölgelerinde kendini açığa çıkarıyor. Antalya'nın Kumluca ilçesine bağlı Olimpos, tatilcileri doğasıyla büyüleyen yerlerin belki de başında geliyor. Çam ağaçlarının arasına kurulmuş bu şehir, doğa tatilini öncelikleri arasına koyanların sıklıkla ziyaret ettiği bir yer oluyor. Özellikle hareketli ve doğa sporlarına ilgi duyanlar yıl içerisinde birçok kere seyahatini burada gerçekleştiriyor. Berrak denizi, yüzmeyi sevenler için muhteşem bir görüntü sergilerken, Torosların eteğindeki bu ormanlık vadi Türkiye'nin en yeşil yerine gelmişsiniz hissi uyandırıyor.

Türünün tek örneği olan Olimpos, hem yurt dışından hem de yurt içinden yıl içinde yüz binlerce turisti konuk ediyor. Böylesi bir doğa harikası şehre şahitlik etmek isteyen insanlar Olimpos pansiyonları arasından kendilerine en uygun olanlarında konaklama yaparak konforlu ve maceralı bir tatile adım atıyorlar. Antik kalıntılar, ormanlık alan ve ağaç evler ile sarılı Olimpos eşi benzeri görülmemiş manzarasıyla sizlere yeniden gelinecek bir kapı aralıyor. Sırt çantasını kapan gençlerin en çok uğradığı bölge olan Olimpos pansiyonları havuzlu seçenekler de sunarak denizin başında eğlenmenin yanında havuz başında geçirilen güzel anılara da sahip olmanızı sağlıyor. Farklı macera sporları, su sporlar gibi hareketli aktivitelerin yanında yoga ve meditasyon gibi dinginlik gerektiren etkinliklerin de gerçekleştirildiği bir bölge. Her tarzda insanın doğasına hayran olarak ayrıldığı tatil ilçesi. Gezilecek yerler ve bölgeleri keşfetmek için yazımıza göz atın!

Olimpos Pansiyon Fiyatları

Olimpos Pansiyon Fiyatları

Likya şehirleri arasında yer alan Olimpos'un adını Olimpos Dağı'ndan aldığı düşünülmektedir. Akdeniz'e kıyısı olan bu eşsiz tatil yeri aynı zamanda macera sporları yapanların da sıkça ziyaret ettiği Akdeniz'in en hareketli yerlerinden biri olarak karşınıza çıkıyor. Tatil planlarında doğa gezileri, yamaç paraşütleri, insanlarla bir araya gelerek ateşin başında sohbetler arayan bir gezginseniz Olimpos yapacağınız en doğru seçimlerden biri oluyor. Bunun yanı sıra aileler için de sakin ve rahat edebilecekleri ortamı sağlayan Olimpos tam pansiyon otelleri her zevke uygun farklı mekan ve konaklama yerleri ile dikkatleri üzerine topluyor. Antalya'nın tarihi birçok dokusunun da yer aldığı bu şehir, Roma döneminden kalma kalıntıların ormanlık alanlar ile sarılı bir liman kenti.

Konaklama imkanları da gelişmiş Olimpos, ormanlarında ve milli parkında çoğu zaman kampçıları ağırlarken, pansiyon ve bungalow işletmeleriyle de ziyaretçilerine keyifli zamanlar yaşatıyor. Akçay'ın iki tarafında konuşlanmış olan Olimpos çok sayıda antik tapınak, mezar ve tarihi kalıntıları ile öne çıkıyor. Özel koruma bölgesi de olması bakımından bakir bir koy olan Olimpos, güzelliğini kaybetmeden ışıldamaya devam ediyor. Tatil rotanızı buraya çevirdiyseniz siz de birçoğunu ailelerin işlettiği, doğasına aşık olacağınız Olimpos tam pansiyon otellerinde rezervasyonunuzu erkenden yaptırmalısınız.p>

Olimpos Bungalow Pansiyonlar

Olimpos Bungalow Pansiyonlar

Denizden bakıldığında mavi ile yeşilin uyumuna hayran kalacağınız, aynı zamanda renk tonları arasında büyüleneceğiniz Olimpos, gecesi ayrı gündüzü apayrı bir tatil yeri. Güneşin bir başka battığı, hem dağın tepesinde hem de denizin kenarında olabildiğiniz Caretta Caretta'ların da sizler kadar uğradığı memleketimizin yeşil yüzünü temsil ediyor. Likya şehrinin kalıntıları sayesinde koruma bölgesi olan ve daha çok çam ağaçlarının tepesinde konuşlanan ağaç evleri ile ünlü sırt çantalı gezginlerin, bohem hayat tarzına sahip olanların mekanlardan oluşuyor. Gece Olimpos'un sönmeyen ateşiyle aydınlanan etraf, eğlence mekanlarının enerjisi ile gençlerin tercihi oluyor. Konaklama içinse Olimpos Bungalow pansiyonlar doğa yaşamına yakın tarzları ile daha çok rağbet görüyor.

Çadır kampı, bungalow pansiyonlar doğa ile baş başa kalmak veya doğada buluşmayı seven tatilciler için konaklama noktaları olarak öne çıkıyor. Doğaya yakın olup otel tercih edenler için ise Olimpos yarım pansiyon oteller her zaman sizlerin ihtiyaçlarına yönelik seçenekler sunuyor. Olimpos'un muhteşem plajı doğa ile iç içe kalmış yaşantısı çoğu insanın şehir yaşantısı içinde bulamadığı ve özlem duyduğu bir hayatı sizlere sunuyor. Tarihi doku ile harmanlanmış çam ve narenciye ağaçları arasında bir tatile Akdeniz'in berrak suları eşlik ediyor. Kilise, denizci lahitleri, tiyatro ve mozaikli hamam gibi Olimpos sahilinden içerilere girdikçe karşılaşıp hayran kalacağınız bir yol ile ilerliyor.

Olimpos Denize Sıfır Pansiyonları

Olimpos Denize Sıfır Pansiyonlar

Olimpos, antik şehir kalıntılarına sahip olması ve Caretta Caretta'ların ziyaret bölgesi olması sebebiyle koruma altında olan bir sahile sahip. Denize sıfır Olimpos pansiyonları bu nedenle yok denecek kadar azdır. Ancak denize 3 ve 5 dakika mesafede konaklama yerleri başlıyor. Doğayı korumak adına önlemler alınan bu tatil şehri sizleri hep aynı korunaklı hakiyle karşılıyor. Çevre beldelerde de kendisi gibi tarihi kalıntılar ve doğal tabiatın getirileri mevcutken kışı şeridi ve konaklama yerleri ile Olimpos hepsinden ayrılıyor. Farklı bir hava ile sizi sarmalayan bu tatil yerleşimi her mevsimden her çeşit insanı ağırlarken herkesin kendine göre bir etkinlik aynı zamanda huzur bulmasına vesile oluyor.

Dağının tepesi ayrı, etekleri ayrı güzel bu yerleşim yerinde dünyanın birçok yerinden insanların bir arada özgürce tatil yapabildikleri, dilediklerince eğlenip dilediklerince huzur buldukları bir mekan oluyor. Hem Olimpos otelleri içerisinde hem de yörede yaşayanların yaptıkları etkinlikler ile doğa sporları ve su sporları yapılabiliyor. Çevre koylara geziler düzenlenip bakir kalan diğer güzellikler de görülebiliyor. Gruplar halinde keşif yürüyüşleri yapılabiliyor. Konaklama alanlarında gün boyu diğer tatilciler ve gezginlerle bir arada sohbet ve muhabbetler ediliyor. Yolu Olimpos'a düşecek olanlar için birbirinden farklı konaklama seçenekleri arasında Olimpos pansiyon fiyatları sezonlara göre farklılık gösterse de uygun bütçeli bir tatil yapmanıza olanak veriyor.

Olimpos Tam Pansiyon Oteller

Aktivite severler için aktivite, dinginlik sevenler için dinginlik... Olimpos her türden insanın her türden etkinliğin buluştuğu bir doğa tatili mekanı olarak sizlere ev sahipliği yapıyor. Her yıl, yılın çeşitli zamanlarında macera severlerin buluşma noktası haline geliyor. Bunun yanında sakinlik arayanların doğa ile iç içe bir mekanda kendi ile kalmak isteyenler için de doğru mekan olduğunu gösteriyor. Trekking, rafting, ATV gezileri, yamaç paraşütü gibi doğa etkinliklerinin yanı sıra tüple dalış, kano, tekne turu gibi su aktivitelerine de yer verilen Olimpos geziniz boyunca sıkılmadan eve döneceğiniz bir tatil imkanı sunuyor.

Olimpos Antik Kenti bölgede en çok ziyaretçi toplayan Likya şehirleri dönemindeki kalıntıları ile tarihi eser tutkunlarının ilgisini çekiyor. Antik kentin içerisinde dağılmış halde bulunan yaklaşık 400 yazılı mezar ve lahit bulunuyor. Yine Olimpos'un güneyinde yer alan sarp kayalıklara konuşlanmış Ceneviz Kalesi buraya geldiğinizde ziyaret etmeniz gereken yerlerden biri oluyor. Aynı şekilde kuzeydeki kayalıklardaki yerini alan Akropol Kale kalıntıları Olimpos'taki görülmesi gereken tarihi yapıtlardan biri. Bunların dışında doğal hayatı keşfe çıkabilirsiniz. Doğa yürüyüşlerinin yanı sıra tekne turları ile Adrasan tarafını keşfedebilir, kano kiralayarak sahilin etrafındaki kayalıkların arasında bir gezinti yapabilirsiniz. Ailenizle veya arkadaş grubunuzla Olimpos'u keşfetmeye çıkabilir, yeni ve taze bir nefes alarak Olimpos'tan evinize dönebilirsiniz.

Olimpos Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Olimpos Pansiyonları için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Olimpos Pansiyonları - En Uygun Olimpos Pansiyon Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 199 TL - 650 TL
Olimpos bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Olimpos bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Olimpos Pansiyonları - Olimpos Kalınacak Pansiyonlar sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Olimpos Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Olimpos Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Olimpos Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Olimpos Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.