Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Sinop Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Sinop Otelleri

Sinop için {{ (filteredHotels).length}} / 57 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.point == '10' ? hotel.point : parseFloat(hotel.point) }}
{{ hotel.turu }}
{{ hotel.location }} / {{ hotel.il_adi }}
{{ hotel.phone_label }} Rezervasyon İçin Arayın {{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı Tesisi Ücretsiz Ara Tesisi Ücretsiz Ara
Öne çıkan teklif
{{ generateDiscountPrice(price.discount, price.price ) }} {{ price.currency }}
-{{ price.discount | number:0 }}%
{{ price.price }} {{ price.currency }}
Tesis Fiyatı
Otel Fiyatı
Otel Web Sitesi
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}
Diğer Fiyatları Göster

Sinop Otelleri

Sinop, güzel yurdumuzun en güzel bölgelerinden Karadeniz'de sesiz sakin güzelliği ile misafirlerini özellikle yaz dönemlerinde bol bol kabul eden şehirlerimizden biri.
Yaz döneminde Sinop otelleri de misafirler ile dolmaktadır. Sinop ismini duyduğunuzda birçoğumuzda Sinop Cezaevi ve bu cezaevinde yazılmış şiir hemen aklımıza gelir. Bundan 4 yıl öncesine kadar Sinop ile ilgili bildiğim, Kadir İnanır'ın oynadığı Tatar Ramazan filminde Ramazan'ın sürgün yeri olarak Sinop'a gittiği, Sinop Cezaevi'nde kalan mahkumların ağır koşullar altında cezalarını çektikleri bir yerdi. Senaryo içinde geçen bu olaylar Sinop merakımı daha da körüklemişti.

Son bilgilere göre Sinop otellerine bir yenisi daha eklenecekmiş. Sinop Ceazevi'nin bir kısmı otel olacakmış. Coğrafi bilgi olarak da Sinop'un bir yarımada olduğu, ülkemizin en kuzey ucunda yer aldığını biliyordum sadece.

Sinop'a ilk gidişim 2006 yılının Mayıs ayında oldu. Bartın'dan itibaren yol genellikle yeşillikler içinde. Sürekli tepelere küçük küçük virajlı yollardan tırmanıp, tekrar tepelerden aşağı iniyorsunuz. Tam mevkiyi hatırlamıyorum. Sinop'a 30 km. kala yol gerçekten tam ralli yapmaya uygundu. Son gidişimde artık bu yol kullanılmıyor, yerine 3 şeritli otoban tadında dümdüz bir yol yapılmıştı.

Sinop'a doğru yöneldik ve yukarıda bahsettiğim gibi keskin virajlı ve dik bir yolda yarım saat kadar ter dökerek bir tepeye vardık. Biraz daha ilerledikten sonra işte o mükemmel manzara karşımıza çıktı. Hep haritalardan Karadeniz'e doğru uzanmış Sinop manzarası karşımıza çıktı.

Sinop ve Sinop otelleri ile ilgili ilk izlenimlerim şöyle; Sinop kendi halinde şirin, pek hareketli olmayan, sakin, huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler için oldukça ideal bir yer. Tabi yaz döneminde hem Sinop hem de Sinop otelleri oldukça yoğun olur. Sinop otelleri de Sinop'un genellikle üç noktasında yer almış. Karakum'da bulunan Sinop otelleri, şehir merkezinde bulunan Sinop otelleri bir de şehir merkezinin biraz dışında yine merkez otelleri olarak geçen Sinop otelleri bulunuyor.

Sinop otellerini, Sinop otelleri sayfasında bulunan otel resimlerine tıklayarak inceleyebilirsiniz. İlgilendiğiniz Sinop otelinin resimlerine, Sinop otelinin fiyatlarına, Sinop otelinin haritasına bakabilir, ilgili Sinop oteline online rezervasyon talebinizi iletebilirsiniz.

Boztepe Burnu ve Yarımadası üzerinde kurulan Sinop, turizmin her çeşidini sunan bir coğrafyaya sahiptir.
Karadeniz'in gürül gürül akan şelaleleri, sörf ve yelken gibi sporlara imkân veren denizi, sert esen rüzgârı ile Sinop, uzun yıllar boyunca tercih edilen bir coğrafya olmuştur. Sinop doğası ve harika görünümdeki coğrafyasıyla, turizmde her geçen yıl daha da ünlenmektedir.

Sinop'ta yapılabilecek birçok spor, gezilebilecek birçok doğa alanı mevcuttur. Doğa sadece güzelliğini sunmakla kalmaz, kamp kurmak ve spor yapmak için de elverişli imkânlar sunar. Sırtını yükselen dağlara dayayan Sinop, birbirinden güzel yaylalara sahiptir. Kamp kurmak ve piknik yapmak için elverişli olan bu alanlar yaz mevsiminde gençler tarafından çokça tercih edilmektedir.

Mağaralara merakınız varsa, Ayancık ilçesinin yakınlarındaki İnaltı Mağarası'nı keşfe çıkabilirsiniz. Uzun bir tünel şeklinde devam eden mağaranın en geniş yeri 6 metre olup, yüksekliği kimi noktalarda 25 metreyi bulmaktadır. 700 metre boyunca uzanan bu mağara, Sinop için önemli bir coğrafik eserdir.

Kuş gözlemleme yapabileceğiniz ormanları, köylerinde yer alan yaya ve atlı yürüyüş parkurları, sportif balıkçılık yapabileceğiniz barajları ile Sinop bol aktiviteli bir tatil noktasıdır.

2020 yılında Sinop otel fiyatları, geçen yıllarda da olduğu gibi oldukça uygun olacağa benziyor. Yaz mevsiminin henüz çok yaklaşmadığı bahar günlerinde güncellenen Sinop otel fiyatları 2020 yılı için keyifli bir tatil fırsatı olarak karşımızda duruyor.

Ülkenin daha çok güney bölgelerine olan tatil talebinin bir getirisi olarak, Akdeniz ve Ege'de 2020 otel fiyatları daha fazla iken, daha sakin olan şehirlerimizden Sinop 2020 otel fiyatları yediden yetmişe herkesi yakalamayı başarıyor.

Sinop Hakkında

Sinop Gezi Rehberi

Sinop, doğal ve kültürel mirasının yanı sıra eşsiz doğası ve aktiviteler i ile Karadeniz'in en güzel şehirleri arasında yer alıyor. Tarihi ve turistik mekanlara sahiplik eden şehirde keşfedilecek birbirinden farklı yerler bulunuyor. Siz de bu eşsiz doğanın tadını çıkarmak istiyorsanız Sinop gezi rehberi yazısını okuyarak rotanızı belirleyebilirsiniz.

Sinop Hakkında

Sinop hangi bölgede diye merak ediyorsanız, basitçe Karadeniz Bölgesi olarak cevap verebiliriz. Karadeniz Bölgesi'nin orta bölümünde yer alan şehir, Boztepe Burnu olarak bilinen alan üzerinde kurulu. Sinop harita konumu, Türkiye'nin en kuzeyinde ve Karadeniz'in de en uç noktasında yer alıyor. Doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihi yapıları ile de birçok yerli ve yabancı turistin ilgisini çekiyor. Sinop, şehir merkezinde denize girilebilir özelliğine sahip nadir yerler arasında. Sinop'un toplamda dokuz ilçesi bulunuyor. Bu ilçeler; Gerze, Türkeli, Durağan, Boyabat, Ayancık, Erfelek, Dikmen, Saraydüzü ve Sinop merkez. Bu ilçeler arasında nüfusun en az olduğu yer Saraydüzü iken; en yoğun olduğu ilçe ise merkez olarak biliniyor. Karadeniz Bölgesi'nde yer alan Sinop, bölgenin tek doğal limanı olma özelliğine sahip. Sinop tarihi oldukça eski yıllara dayanıyor. Sinop birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olmasıyla da son derece önemli bir şehir. Bölgeye ilk yerleşimin ise Tunç Çağı'nda olduğu düşünülüyor. Şehrin Karadeniz'in bir limanı olma özelliği, Antik Çağlarda da oldukça önemli. Farklı yıllarda Hitit, Frig, Pers, Roma ve Bizans gibi farklı medeniyetlerin himayesi altında kalıyor. Devam eden yıllarda Selçuklu, Candaroğlu ve son olarak da Osmanlı Devleti'nin hakimiyetinde kalıyor. Şehrin en eski adı ise Sinope olarak biliniyor. Tarih boyunca Sinop, kale şehri olarak anılıyor. Ayrıca Anadolu ve Kırım arasındaki ticaret için de oldukça stratejik bir konumda yer alıyor. Sinop'u, bu coğrafyanın insanı için değerli kılan özelliklerin başında ise Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basmadan bu şehri de ziyaret etmiş olması geliyor. Bunlara ek olarak Sinop'un merkezinde yer alan Sinop Cezaevi de günümüzde en çok ziyaret edilen turistik mekanlar arasında yer alıyor. Birçok dizi ve filme ev sahipliği yapmış olan mekanın bazı bölümlerinde, filmleri anımsatacak şeyler sergileniyor.

Sinop Yol Tarifi

Öncelikli olarak Sinop nerede sorusunun cevabı, ulaşım ağını anlayabilmek için oldukça önemli. Karadeniz Bölgesi'nin orta bölümünde yer alan şehir, bir geçiş noktası konumunda. Batısında Kastamonu, doğusunda Samsun, güneyinde ise Çorum illeri ile sınır komşusu olan şehir, Karadeniz'in kuzeyinde yer alıyor. Sinop merkez diğer şehirlerin aksine konum olarak en uçta; Boztepe Burnu'nun kara ile birleşme noktasında yer alıyor. Eşsiz doğası ve kültürünü görmek için Sinop'a nasıl gidilir derseniz, karşınıza birçok ulaşım alternatifi çıkıyor. Sinop'a da kara yolu, hava yolu veya deniz yolu ile Türkiye'nin dört bir yanından ulaşım sağlanabiliyor. Sinop haritası ele alındığında bazı il merkezlerine olan uzaklık hesaplamalarını yapmak oldukça kolay. Sinop ile İstanbul arası 709 km iken; Sinop ile Ankara arası 430 km olarak belirleniyor. Sinop ile Trabzon arası mesafe ise 430 km olarak hesaplanıyor. Türkiye'nin hemen hemen her ilinden Sinop'a karşılıklı otobüs seferleri düzenleniyor. Kendi aracınızla seyahat ederken Sinop yol tarifi alabileceğiniz harita ve akıllı cihazlardan yararlanarak kolay bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sinop İklimi

Öncelikli olarak Sinop nerede sorusunun cevabı, ulaşım ağını anlayabilmek için oldukça önemli. Karadeniz Bölgesi'nin orta bölümünde yer alan şehir, bir geçiş noktası konumunda. Batısında Kastamonu, doğusunda Samsun, güneyinde ise Çorum illeri ile sınır komşusu olan şehir, Karadeniz'in kuzeyinde yer alıyor. Sinop merkez diğer şehirlerin aksine konum olarak en uçta; Boztepe Burnu'nun kara ile birleşme noktasında yer alıyor. Eşsiz doğası ve kültürünü görmek için Sinop'a nasıl gidilir derseniz, karşınıza birçok ulaşım alternatifi çıkıyor. Sinop'a da kara yolu, hava yolu veya deniz yolu ile Türkiye'nin dört bir yanından ulaşım sağlanabiliyor. Sinop haritası ele alındığında bazı il merkezlerine olan uzaklık hesaplamalarını yapmak oldukça kolay. Sinop ile İstanbul arası 709 km iken; Sinop ile Ankara arası 430 km olarak belirleniyor. Sinop ile Trabzon arası mesafe ise 430 km olarak hesaplanıyor. Türkiye'nin hemen hemen her ilinden Sinop'a karşılıklı otobüs seferleri düzenleniyor. Kendi aracınızla seyahat ederken Sinop yol tarifi alabileceğiniz harita ve akıllı cihazlardan yararlanarak kolay bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

[faq] Sinop'un Neyi Meşhur?

Sinop turizm faaliyetleri, şehri ön plana çıkan unsurlar arasında. Türkiye'nin hemen hemen her yerinde olduğu gibi Sinop'un da kendi özgü bir mutfak kültürü bulunuyor. İçinde yer almış aldığı coğrafi konumun da etkisi ile zengin bir mutfak kültürüne sahip. Sinop genel olarak çorbalardan et yemeklerine, hamur işlerinden tatlısına kadar misafirlerine birçok seçenek sunuyor. Sinop neyi meşhur sorusuna, öncelikli olarak mantısı diye cevap verebiliriz. Sinop'a gidildiğinde tadılması gereken bu lezzet, alışılagelmiş mantılardan farklı bir tada sahip. Hamurun açılışından başlayan farklılık servis edilirken de devam ediyor. Bu yöresel lezzet, yarısı yoğurtlu ve yarısı cevizli olarak servis ediliyor. Mutlaka denenmesi gereken ve Sinop restoranlar ında karşınıza çıkacak bir diğer lezzet şöleni ise nokul. Nokul; kıymalı, cevizli ve üzümlü olarak hazırlanabilen bir hamur işi olarak biliniyor. Sinop sokaklarında dolaşırken atıştırmalık olarak bu lezzeti tadabilirsiniz. Bunlara ek olarak hamsilerin tavaya dizilip farklı şekilde lezzetlendirilmesi ile ortaya çıkan içli tava, şehre yolunuz düşerse özellikle tatmanız gereken lezzetler arasında.

Sinop'un Mutlaka Görülmesi Gereken Yerleri Nerelerdir?

Karadeniz Bölgesi'nin sakin ve huzurlu şehirlerinden biri olan Sinop, pek çok gezilecek yer i bir arada bulunduruyor. Sinop'un tarihi dokusuna inceleyebilmek ve şehrin eşsiz manzarasının tadı çıkarmak üzere Sinop Kalesi görülmesi gereken yerlerin başında geliyor. Şehrin geçmişine dair yolculuk yapmak isterseniz; Sinop Etnografya Müzesi ve Sinop Tarihi Cezaevi de mutlaka ziyaret edilmesi gereken mekanlar arasında. Doğal güzellikleri ile Erfelek Şelalesi, İnaltı Mağarası da keşfedilecek diğer yerler arasında bulunuyor.

Sinop'a Ne Zaman Gidilir?

Yılın her mevsiminde farklı bir güzelliğe sahip olan Sinop'ta, yeşillikler içerisinde bir seyahat planlıyorsanız tercih etmeniz gereken ilkbahar ve yaz ayları olmalı. Ancak Sinop hava şartları her an değişiklik gösterebilen bir yapıya sahip olduğu için yaz aylarında bile yanınızda şemsiye bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Seyahatiniz için sonbahar ve kış aylarını tercih ederseniz, tarihi mekanları gezerken yöresel lezzetlerin de tadını çıkarabilirsiniz.

Sinop'ta Nerede Kalınır?

Sinop, ziyaretçileri için farklı ihtiyaçlara uygun olacak şekilde konaklama tesisleri sunuyor. Şehrin merkezinde gezilecek alanlara yakın konaklayabileceğiniz gibi şehrin dışında civar ilçeleri tercih ederek huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. Doğa ile iç içe bir konaklama için biraz daha iç kesimleri tercih edebilir veya manzaralı bir otel ile deniz manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. Sinop, her bütçeye uygun otel, pansiyon ve butik otel ile ziyaretçilerine birbirinden farklı konaklama seçenekleri sunuyor.

Sinop'ta Alışveriş Nerede Yapılır?

Sinop'tan birçok yöresel ve tarihi dokuyu yansıtan eşyalar satın almanız mümkün. Sinop'un merkezinde haftanın belli günleri kurulan semt pazarları, alışveriş için en uygun mekanlar arasında yer alıyor. Bu pazarlardan; ahşap maket gemi, dekoratif av ve bıçakları olarak üretilen, Sinop'un el sanatını yansıtan ürünleri satın alabilirsiniz. Sevdiklerinize hediyelik eşya satın almak için merkezde yer alan alışveriş merkezlerine de uğrayabilirsiniz.

[/faq]

50 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
50
0 (850) 602 09 47
Kumsal Apart Pansiyon
Gelincik Mah. Ordu Cad. No. 20
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
1

-

2gun kaldık ama hiç temuz değildi özelliklede alt katları kötüydü tavsiye etmem kesinlikle otel de kendilerine asla laf söylemiyor sikayetlerinizi dile getirdiğinizde burası beş yıldızlı otel değil dediler parayı alana kadar guleryuzluler parayı aldıktan sonra ilgilenmiyorlar bile

50
0 (850) 600 26 38
Hamsilos Tatil Köyü
Akliman Kredi Yurtlar Kurumu Karşısı
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
1

-

Sakın gıtmeyın resımlerle alakası yok yemekler odalar kirli bocek kaynıyor paranıza yazık sıkayet etcem kapatsınlar kötü bır yer

50
0 (850) 600 45 43
İnceburun Apart Otel
Sinop-Akliman Yolu
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
8

-

Harika bir apart gayet başarılı her yaz düşünüyorum kavalti durumunu biraz daha iyi olabilir

50
0 (850) 600 99 61
Üçüncüoğlu Yuvam Tatil Köyü
Gelincik Mah. Ordu Cad. No: 1
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
3

-

Deniz plaj güzel fakat personel ve aparatlar sifir günlük 500 tl ödedik köpek sesi ve müzik sesi sivri sineklerden uyuyamadık

50
0 (850) 602 51 45
Demirkollar Apart Otel
Abalı Köyü Akliman Mh.
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Plajı güzel ,yemek alanları güzel ve odaları temiz, sakin kafa dinlemek için çok güzel bir apart..İşletme sahipleri her konuda yardımcı oluyorlar çok ilgililer .memnun kalıp tekrar gelmek isteyeceğiz bir işletme..

50
0 (850) 600 48 82
Otel Diyojen
Korucuk Köyü, Babacan Yolu, No. 45
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
8

-

2 gece apart da kaldık.4 kişi ailecek.artıları yer olarak denize sıfır,havuzu Büyük bakımlı, sahili birden derinleşmiyor çocuklar ve az yüzme bilenler için ideal,personel güleryüzlü,lokanta yemekleri güzel,mantıyı tavziye ederim.kahvaltı bol çeşitli ve kahvaltınızı denize karşı yiyebilirsiniz.sakin ,temizlik günlük yapıldı.apart bölümünde küçük elektrikli Ocak var Çay kahve ara yemek yapabilirsiniz,malzemeler sizden.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 72 41
Kuzey Otel
Ordu Köyü, Topçular Mah. Denizler Mevkii, Babacan Yolu No. 26/1 Merkez
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Hem apart hem otel tadinda rahatlikla tercih edilebilecek güvenilir temiz bir yer.ayni zamanda odalarda mutfaği olmasi büyük artı ve bahcesindeki doğal ürünlerle hazirlanan nefis kahvaltisiyla da gònlümüzü kazandi

50
0 (850) 600 72 41
Kuzey Otel
Ordu Köyü, Topçular Mah. Denizler Mevkii, Babacan Yolu No. 26/1 Merkez
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Pırıl pırıl tertemız bır otel huzur dolu sessız sakın esım ve ben cok begendık sehır merkezıne 10 dkka mesefede kendıne aıt kucuk bır bahcesı var kapıdan gırer gırmez sızı tatlı bır kopek karsılıyor kahvaltısı cok guzel personelı guleryuzlu yardımsever ve hijyenik gonul rahatlıgıyla tercıh edebılırsınız

50
0 (850) 600 48 82
Otel Diyojen
Korucuk Köyü, Babacan Yolu, No. 45
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Hrika otldi prsnl ck güler yuzlu ozellkle respsıyon grvlısı ÇAĞATAY bey blboy KAAN bey ve havuz bölümünde calısan TUĞÇE ve ECE hanım ilgilerinden dolayı cok tesekkur ederız unutmıcaz ve aılece tekrar gelice oteli guzel yapan başarılı personellerıydı ??

50
0 (850) 600 45 43
İnceburun Apart Otel
Sinop-Akliman Yolu
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Balayı tatilimiz için gelmiştik. Hizmet mükemmel, odalar gayet temiz ve çalışanları ile işletmecileri güleryüzlü insanlar. Deniz tam karşınızda. Herkese tavsiye ederiz.

50
0 (850) 600 48 82
Otel Diyojen
Korucuk Köyü, Babacan Yolu, No. 45
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

3. 4. Gidişimiz. Harika bir otel. Olabilecek en iyi şartlara sahip,tertemiz.Personelleri son derece kibar ve güler yüzlü. Burada tatil yaparken hiç aklım kalmıyor. Evimiz gibi, güvenilir..Havuz, restorant, oda görevlileri, resepsiyon görevlileri vs. Hepsi çok değerli ve değer verilmeyi hakediyorlar hepsine tekrar sonsuz teşekkürler.

50
0 (850) 602 51 22
Güleryüzler Otel
Gelincik Mah. Nergis Sok. No. 14/2
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
1

-

Otel çok kötü.. Kirlilikten 1 gece kalıp çıkmak zorunda kaldık.. Pandemi döneminde otelde temizlik elemanı yokken müşteri kabul ediyorlar. Korona olmamak mucize biz inşallah olmamışızdır... "Ücretsiz iade" diye belirttiklerine bakmayın komisyon kesip değil iade ediyorlar.. 20 gün sonra hesabınıza iade ediliyor ama kibar konuşurmazsanız, sert çıkıştığınızda 2 gün sonra iade ediyorlar.. Otel değil fatura kesilmiyor.. .. Devamını Göster

50
0 (850) 602 51 45
Demirkollar Apart Otel
Abalı Köyü Akliman Mh.
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
1

-

Kötü bir yer oda özelliklerinde internet var diyorlar ama yok güvenmeyin

50
0 (850) 602 51 45
Demirkollar Apart Otel
Abalı Köyü Akliman Mh.
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
9

-

Ailenizle beraber kalıp güzel bir tatil yapabileceğiniz çok güzel bir yer her özelliği ile

50
0 (850) 602 51 45
Demirkollar Apart Otel
Abalı Köyü Akliman Mh.
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
9

-

1 haftalık tatil için ideal bir yer biz herşeyiyle çok memnun kaldık teşekürler

50
0 (850) 602 51 45
Demirkollar Apart Otel
Abalı Köyü Akliman Mh.
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
9

-

4 bayan Samsun'dan geldik çok memnun kaldık teşekkür ederiz her şey için

50
0 (850) 600 83 44
Zinos Hotel
Enver Bahadır Yolu No. 75
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Almus Baraj Gölü'nü mutlaka görmelisiniz. Çok güzel. Manzarası harika. Doğal güzelliğin görülmesi gerekir. Baraj gölü kenarında bulunan Şehri Sefa Restoran'ı ziyaret edip çok lezzetli kiremitte tereyağlı somon yemek sonrası semaverde çay keyfi. Bahçede ya da bahçedeki kamelyada harika manzara eşliğinde keyfinize keyif katmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Güler yüzlü hizmet. Hijyenik ortamda yapılan yemekleri gönül r.. Devamını Göster

50
0 (850) 602 09 47
Kumsal Apart Pansiyon
Gelincik Mah. Ordu Cad. No. 20
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Oldukça rahat ettik. Belirtilen özelliklerin hepsini sağlıyordu. Oldukça temizdi.

50
0 (850) 602 09 47
Kumsal Apart Pansiyon
Gelincik Mah. Ordu Cad. No. 20
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Çocuklarımla ve ailemle gönül rahatlığıyla bir tatil geçirdim. Çok teşekkür ederim.

50
0 (850) 602 09 47
Kumsal Apart Pansiyon
Gelincik Mah. Ordu Cad. No. 20
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Virüsten sonra bir yerde kalma konusunda bütün ön yargılarımı kırdı bu pansiyon.

50
0 (850) 602 09 47
Kumsal Apart Pansiyon
Gelincik Mah. Ordu Cad. No. 20
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Seyahat kısıtlaması kalktıktan sonra nefes almak için geldiğim Sinop'ta bulduğum tek temiz yer. Hijyen konusunu gerçekten çok önemsiyor bu işletme.

50
0 (850) 600 34 63
Lavanta Otel
Zeytinlik Mah. Enver Bahadır Cad. No. 89
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Odalar çok temiz. Detaylar çok hoş. Mobilyalar ve balkon favorim. Denizin içinde mis.

50
0 (850) 466 40 28
No57 Suites
Saraç Sok. No. 85
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
1

-

Denemek için gittik. Berbat. Bu yüzden kimseye önermeyeceğim bir tesis olarak bende kayıtlara geçti.

50
0 (850) 602 49 39
Sinop Mimoza Otel
Ada Mah. Şehit Salih Saraç Sok. No. 5/1
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Geçen sene ağustos ayında konakladık. Harika bir tatil oldu. Çok samimi ve içten insanlar. Memnuniyet ile ayrıldık. Mutlaka tavsiye ederiz.

50
0 (850) 602 51 45
Demirkollar Apart Otel
Abalı Köyü Akliman Mh.
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Denize sıfır ve rahat edebileceğiniz ve keyifle kahvaltı yapacağınız bir yer. Dinlenmeye ihtiyacınız var ise bu mekan şiddetle tavsiye edebileceğim bir yer.

50
0 (850) 602 51 45
Demirkollar Apart Otel
Abalı Köyü Akliman Mh.
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Muhteşem bir yerdi. Geçen yaz çok eğlenceli bir vakit geçirdik. Herkese tavsiye ederim.

50
0 (850) 602 51 45
Demirkollar Apart Otel
Abalı Köyü Akliman Mh.
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Sinop Demirkollar Apart Otel'de çok güzel bir tatil geçirdim. Her an denizle iç içe olmak çok güzel. Ayrıca Sinop şehri de görülmeye çok değer bir şehir. Herkese tavsiye ediyorum.

50
0 (850) 602 51 45
Demirkollar Apart Otel
Abalı Köyü Akliman Mh.
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
9

-

Karadeniz'in incisi ve en modern kenti Sinop'ta Demirkollar Apart Otel'de denizin kıyısında unutulmaz bir tatil geçirdik. Güler yüzlü hizmet ve lezzetli yiyecekler bizi çok memnun etti. Emeği geçen herkese teşekkürler. Yine gitmeyi umut ediyorum.

50
0 (850) 602 49 39
Sinop Mimoza Otel
Ada Mah. Şehit Salih Saraç Sok. No. 5/1
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Ağustos ayında konakladık. Çok hoş, çok temiz, kahvaltısı mükemmel. Kesinlikle tavsiye ederim. Mehmet Bey'e ve çalışanlara çok teşekkürler.

50
0 (850) 602 09 47
Kumsal Apart Pansiyon
Gelincik Mah. Ordu Cad. No. 20
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Sinop'ta bundan daha iyi bir konaklama yeri bulan olursa bana da haber versin. Yemek gerçekten çok güzeldi. Güvenilir bir yer. Özellikle açık büfe kahvaltısı…

50
0 (850) 600 12 43
Çilin Apart
Gelincik Mah. Mimoza Sok. No. 3
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Son derece temiz, ihtiyaçlara cevap verebilen, denize yakın, sakin, gönül rahatlığı ile kalınabilecek bir apart. Orçun Bey'e ilgisinden dolayı ayrıca teşekkür ederiz.

50
0 (850) 600 34 63
Lavanta Otel
Zeytinlik Mah. Enver Bahadır Cad. No. 89
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Manzara, temizlik, fiyat, konum gayet uygun. Odalar denize bakıyor. Dalga sesiyle uyuyorsunuz.

50
0 (850) 602 09 47
Kumsal Apart Pansiyon
Gelincik Mah. Ordu Cad. No. 20
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Antep'ten geldim. Sinop'taki en iyi pansiyon bence. İster yemek olsun ister konfor ve konaklama olsun harika bir yer. Öğrenci kardeşlerime öneriyorum. Ben bir Antepli olarak sanki evimdeymişim gibi hissediyorum.

50
0 (850) 602 09 47
Kumsal Apart Pansiyon
Gelincik Mah. Ordu Cad. No. 20
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Sinop'ta tüm pansiyonları gezdim sizin kadar iyisini görmedim. Şiddetle tavsiye ediyorum.

50
0 (850) 602 49 39
Sinop Mimoza Otel
Ada Mah. Şehit Salih Saraç Sok. No. 5/1
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
9

-

Yorumları inceledim ve gitmeye karar verdim. Muhtemelen sezonun son müşterisiydim. Yazılanların doğru olduğunu gördüm. Memnuniyetle ayrıldım. Mehmet Bey'e teşekkür ederim.

50
0 (850) 600 34 63
Lavanta Otel
Zeytinlik Mah. Enver Bahadır Cad. No. 89
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Arkadaşımızın tavsiyesi üzerine geldik, Çok rahat ettik. Deniz kenarı ve manzara güzel. Memnun kaldık teşekkür ederiz.

50
0 (850) 602 49 39
Sinop Mimoza Otel
Ada Mah. Şehit Salih Saraç Sok. No. 5/1
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

3 gün kaldık ve evimizdeymişiz gibi rahat ettirildik. Mehmet Bey'e nezaketinden dolayı teşekkür ederiz.

50
0 (850) 602 51 45
Demirkollar Apart Otel
Abalı Köyü Akliman Mh.
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

31 Ağustos-7 Eylül arası kaldık. Aile işletmesi. Çok ilgililer sağ olsunlar. Biz çok memnun kaldık. Denize sıfır, denizi mükemmel. Dalga yok, kalabalık değil. 50-60 metre gidiyorsun boyunu geçmiyor. Hem de çok temiz. Kahvaltı mükemmel. Sıcak ekmek, kıymalı, peynirli, yumurtalı pide, omlet vs. kesinlikle pişman olmazsınız. Gidin derim.

50
0 (850) 600 48 82
Otel Diyojen
Korucuk Köyü, Babacan Yolu, No. 45
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Otel Diyojen inanılmaz bir hizmet ve temizliğe sahip. Kaldığım en güzel otellerin başında gelmektedir. Teşekkür Diyojen ve çalışanları.

50
0 (850) 602 51 73
Arslan Pansiyon
Trafo Mevkii Korucuk Köyü No. 52
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Temiz, ferah bir pansiyon. Güler yüzlü çalışanları, çok memnun kaldık. Sinop'a gidecek kişilerin rahatlıkla kalacakları bir yer.

50
0 (850) 600 48 82
Otel Diyojen
Korucuk Köyü, Babacan Yolu, No. 45
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
9

-

Havuzuyla, plajıyla sığ ve temiz denizi ile gerçekten ailece kalınacak bir otel. Özellikle apartlar fazla çocuklu aileler için çok uygun. Güler yüzlü personeli çok da ilgili. Tavsiye ederiz.

50
0 (850) 600 48 82
Otel Diyojen
Korucuk Köyü, Babacan Yolu, No. 45
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Düz ayak odaları ile engelliler ve çocuklu ailelere uygun. Odaların hepsi şahane deniz manzaralı. Oldukça zengin, klasik Türk kahvaltısı veriyor. Kendine ait şezlong ve şemsiyeleri olan 3 setten oluşan plajı var. Deniz kum ve sığ.

50
0 (850) 600 48 82
Otel Diyojen
Korucuk Köyü, Babacan Yolu, No. 45
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Otele girdiğiniz ilk andan itibaren güler yüzle karşılanıyorsunuz. Resepsiyondan tutun, temizlik personeli ve bar personellerine kadar herkes gayet sıcak ve güler yüzlüler. Ege, Akdeniz'i aratmayan Karadeniz olduğuna inanamayacağınız güzellikte bir plaja, denize sahip. Havuzun temizliği de gayet güzel. Kahvaltı çeşidi ve restoranın manzarasıyla birlikte huzurlu bir ortam. Menüsü zengin ve lezzetli. Tereddüt etmeden .. Devamını Göster

50
0 (850) 600 48 82
Otel Diyojen
Korucuk Köyü, Babacan Yolu, No. 45
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
8

-

Otel Diyojen gerçekten çok güzel bir konaklama tesisi. Herkese tavsiye ederim. Otel yetkilisi Çağatay Bey ekibi çok ilgili ve alakalılar. Tekrar teşekkürlerimi iletiyor, keyifli bereketli daha nice sezonlar diliyorum.

50
0 (850) 600 48 82
Otel Diyojen
Korucuk Köyü, Babacan Yolu, No. 45
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Güzel, samimi, temiz bir aile oteli. 1+1 apartta kaldık, havuz ve plaj hizmetleri temizdi. Personel güler yüzlü, çok yardımcı, hepsine çok teşekkür ederiz. Yolumuz bir daha Sinop'a düşerse kesinlikle Otel Diyojen'de kalacağız. Herkese tavsiye ediyoruz. Sakarya ailesi...

50
0 (850) 602 49 39
Sinop Mimoza Otel
Ada Mah. Şehit Salih Saraç Sok. No. 5/1
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Çok temiz ve huzurlu bir ortamdı. İlgi ve alakasından dolayı Mehmet Bey'e çok teşekkür ederiz.

50
0 (850) 600 54 87
Ufuk Apart Pansiyon
Ada Mah. Enver Bahadır Cad. No. 99
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Ağustos ayının son haftasında 6 gün 4 kişi ailemle beraber kaldık. Son derece hijyenik, temiz, tam bir aile pansiyonu. Kahvaltısı çok iyi, sigara böreği dahil her şey vardı. Çalışanlar gayet güler yüzlü ve ilgili. Sinop'a bir dahaki gelişimizde kesinlikle kalacağımız yer.

50
0 (850) 602 49 61
Sinop Alper Pansiyon
Karadeniz Mahallesi Bostancılı Köyü Stad Arkası No:2
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
8

-

Temiz, sakin, havadar, aileye uygun bir apart. İşletme sahipleri ilgili ve yardımsever, tavsiye ederim.

Tesis Yetkilisinin Cevabı
4 Eylül 2019, Çarsamba 04:20

Nejla Hanım çok teşekkür ediyoruz güzel yorumunuz için. Yine bekleriz sizin gibi dostlarla tanışmak çok güzeldi. Selamlar, saygılar.

50
0 (850) 600 48 82
Otel Diyojen
Korucuk Köyü, Babacan Yolu, No. 45
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Antalyalı olup birçok otel de konaklayan biri olarak yorumlara baktığımda çok abartmışlar o kadar değildir diye söylenmiştim kendi kendime ama gelip kaldığımızda az bile söylediklerini gördüm. Öncelikle Sinop'un en iyi oteli. İlk girişte bizi çok güzel karşıladılar. Personel inanılmaz saygılı, içten ve samimiler. Obsesif biri olarak odalar inanılmaz temiz ve hijyenik. İlk defa gönül rahatıyla otelin eşyalarını kulla.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 48 82
Otel Diyojen
Korucuk Köyü, Babacan Yolu, No. 45
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye
10

-

Çocukluysanız ve rahat etmek istiyorsanız tercih edeceğiniz tek yer Diyojen Otel olmalı. Personel ilgisinden memnun kalacaksınız her biri güler yüzlülüğünü eksik etmiyor ve bu otel kesinlikle 5 yıldızı hak ediyor.

Sinop Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular