Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Sinop Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Sinop Otelleri

Sinop için {{ (filteredHotels).length}} / 53 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Sinop Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Sinop, güzel yurdumuzun en güzel bölgelerinden Karadeniz'de sesiz sakin güzelliği ile misafirlerini özellikle yaz dönemlerinde bol bol kabul eden şehirlerimizden biri.
Yaz döneminde Sinop otelleri de misafirler ile dolmaktadır. Sinop ismini duyduğunuzda birçoğumuzda Sinop Cezaevi ve bu cezaevinde yazılmış şiir hemen aklımıza gelir. Bundan 4 yıl öncesine kadar Sinop ile ilgili bildiğim, Kadir İnanır'ın oynadığı Tatar Ramazan filminde Ramazan'ın sürgün yeri olarak Sinop'a gittiği, Sinop Cezaevi'nde kalan mahkumların ağır koşullar altında cezalarını çektikleri bir yerdi. Senaryo içinde geçen bu olaylar Sinop merakımı daha da körüklemişti.

Son bilgilere göre Sinop otellerine bir yenisi daha eklenecekmiş. Sinop Ceazevi'nin bir kısmı otel olacakmış. Coğrafi bilgi olarak da Sinop'un bir yarımada olduğu, ülkemizin en kuzey ucunda yer aldığını biliyordum sadece.

Sinop'a ilk gidişim 2006 yılının Mayıs ayında oldu. Bartın'dan itibaren yol genellikle yeşillikler içinde. Sürekli tepelere küçük küçük virajlı yollardan tırmanıp, tekrar tepelerden aşağı iniyorsunuz. Tam mevkiyi hatırlamıyorum. Sinop'a 30 km. kala yol gerçekten tam ralli yapmaya uygundu. Son gidişimde artık bu yol kullanılmıyor, yerine 3 şeritli otoban tadında dümdüz bir yol yapılmıştı.

Sinop'a doğru yöneldik ve yukarıda bahsettiğim gibi keskin virajlı ve dik bir yolda yarım saat kadar ter dökerek bir tepeye vardık. Biraz daha ilerledikten sonra işte o mükemmel manzara karşımıza çıktı. Hep haritalardan Karadeniz'e doğru uzanmış Sinop manzarası karşımıza çıktı.

Sinop ve Sinop otelleri ile ilgili ilk izlenimlerim şöyle; Sinop kendi halinde şirin, pek hareketli olmayan, sakin, huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler için oldukça ideal bir yer. Tabi yaz döneminde hem Sinop hem de Sinop otelleri oldukça yoğun olur. Sinop otelleri de Sinop'un genellikle üç noktasında yer almış. Karakum'da bulunan Sinop otelleri, şehir merkezinde bulunan Sinop otelleri bir de şehir merkezinin biraz dışında yine merkez otelleri olarak geçen Sinop otelleri bulunuyor.

Sinop otellerini, Sinop otelleri sayfasında bulunan otel resimlerine tıklayarak inceleyebilirsiniz. İlgilendiğiniz Sinop otelinin resimlerine, Sinop otelinin fiyatlarına, Sinop otelinin haritasına bakabilir, ilgili Sinop oteline online rezervasyon talebinizi iletebilirsiniz.

Boztepe Burnu ve Yarımadası üzerinde kurulan Sinop, turizmin her çeşidini sunan bir coğrafyaya sahiptir.
Karadeniz'in gürül gürül akan şelaleleri, sörf ve yelken gibi sporlara imkân veren denizi, sert esen rüzgârı ile Sinop, uzun yıllar boyunca tercih edilen bir coğrafya olmuştur. Sinop doğası ve harika görünümdeki coğrafyasıyla, turizmde her geçen yıl daha da ünlenmektedir.

Sinop'ta yapılabilecek birçok spor, gezilebilecek birçok doğa alanı mevcuttur. Doğa sadece güzelliğini sunmakla kalmaz, kamp kurmak ve spor yapmak için de elverişli imkânlar sunar. Sırtını yükselen dağlara dayayan Sinop, birbirinden güzel yaylalara sahiptir. Kamp kurmak ve piknik yapmak için elverişli olan bu alanlar yaz mevsiminde gençler tarafından çokça tercih edilmektedir.

Mağaralara merakınız varsa, Ayancık ilçesinin yakınlarındaki İnaltı Mağarası'nı keşfe çıkabilirsiniz. Uzun bir tünel şeklinde devam eden mağaranın en geniş yeri 6 metre olup, yüksekliği kimi noktalarda 25 metreyi bulmaktadır. 700 metre boyunca uzanan bu mağara, Sinop için önemli bir coğrafik eserdir.

Kuş gözlemleme yapabileceğiniz ormanları, köylerinde yer alan yaya ve atlı yürüyüş parkurları, sportif balıkçılık yapabileceğiniz barajları ile Sinop bol aktiviteli bir tatil noktasıdır.

2019 yılında Sinop otel fiyatları, geçen yıllarda da olduğu gibi oldukça uygun olacağa benziyor. Yaz mevsiminin henüz çok yaklaşmadığı bahar günlerinde güncellenen Sinop otel fiyatları 2019 yılı için keyifli bir tatil fırsatı olarak karşımızda duruyor.

Ülkenin daha çok güney bölgelerine olan tatil talebinin bir getirisi olarak, Akdeniz ve Ege'de 2019 otel fiyatları daha fazla iken, daha sakin olan şehirlerimizden Sinop 2019 otel fiyatları yediden yetmişe herkesi yakalamayı başarıyor.

Sinop Hakkında
Karadeniz'in en uç noktasında bulunan Sinop; şelaleleri, gölleri, birbirinden yeşil ilçeleriyle her mevsim gidilip görülmesi gereken şehirlerden biridir.
Karadeniz ikliminin tüm özelliklerini taşıyan Sinop, sahip olduğu deniziyle ve ticaretteki hareketliliğiyle yıl içerisinde yüzlerce turiste ev sahipliği yapar. Karadeniz şehirleri arasında şehir merkezinden denize girilebilecek sayılı yerlerden biridir aynı zamanda.

Sinop'un ticaret hayatı antik çağlarda ortaya çıkmıştır. Daha sonrasında Doğu Roma İmparatorluğu'ndan Osmanlı İmparatorluğu'na kadar ticari önemini yitirmemiştir. Şehir M.Ö. 7. yüzyılda Helen kolonileri tarafından yerleşim alanı kullanıldığı bilinmekte olup, en eski adı Sinope'dir. Özellikle Selçuklu egemenliğine girdikten sonra baştan aşağı imar edilmiştir Sinop. Bu imar çalışmalarında başka şehirlerden önemli ustalar getirtilmiştir.

İlk büyük sanayi kuruluşu Ayancık Kereste Fabrikası olup, bu kuruluşu Şişe Cam Fabrikası, Un Sanayi, İç Çamaşırı Örme ve Konfeksiyon A.Ş. takip etmektedir. Halkın geçim kaynağı sanayi, ormancılık ve hayvancılıktır. Keten üretiminde önemli bir yeri vardır ve başlıca tarım ürünleri fasulye, buğday, arpa, şeker pancarı, pirin, mısır ve tütündür.

Sinop'un yöresel lezzetleri arasında nokul, pilaki, keşkek yemeği, ıslama, mısır çorbası, katlama, kaşık çıkartması, hamursuz tatlı ve sirkeli pırasa ön plana çıkar. Bu lezzetler bir Sinop gezisine kesinlikle sığdırılmalıdır.

Günümüzde deniziyle, tarihi değerleriyle, sanayideki gelişimiyle merak edilen ve sürekli iş seyahatlerine ev sahipliği yapan Sinop'ta 208 tane Osmanlı dönemiyle tarihlendirilen konutlar mevcuttur. Özellikle Boyabat ilçesindeki evleri, kalesi ve kaya mezarlarıyla uzun bir yolculuğa çıkarır.

En ilginç doğal güzelliği Hamsilos Koyu'dur. Türkiye'nin tek fiyordu olarak bilinen, esasında bir koy olan Hamsilos Koyu, buzul aşındırması sonucunda oluşmuştur. Öte yandan Karakum Plajı'nda denizin keyfini çıkarırken, İnaltı Mağarası'nda gizemli bir dünyaya adım atarsınız. Sinop Kalesi'yle şehrin en eski tarihi yerlerinden birinin görkemine şahit olursunuz Sinop'ta. Sonrasında Sinop Balatlar Kilisesi tarihi bilgiler verir Sinop Hakkında.

Türkiye'nin kuzeyindeki gizli kalmış bu cennet şehir; tarihiyle, doğasıyla, kültürüyle farklı bir keşif noktasıdır. Anadolu'nun en eski şehirleri arasında olan Sinop kültürel zenginlikleri ve coğrafi konumuyla sizleri büyüleyecek. Yöresel lezzetleri de tüm geziniz boyunca damağınıza hitap edecek.

Sinop otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
9
0 (850) 600 72 41
Aydın Apart Pansiyon
Aydın Apart Pansiyon
Ordu Köyü, Topçular Mahallesi, Denizler Mevkii, Babacan Yolu No:26/1 Merkez
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Haziran ayında ailece konakladık burada.Çok memnun kaldık konakladığımız süre boyunca.Bütün yılın o yoğun iş stresini 4 günde üzerimizden attık.Pansiyon gerçekten çok güzel ve eviniz kadar rahat.Kumsalı da harika.Hizmet konusunda da gerçekten çok iyi.Aileler için ideal bir mekan.Buradan bize yardımcı olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 72 41
Aydın Apart Pansiyon
Aydın Apart Pansiyon
Ordu Köyü, Topçular Mahallesi, Denizler Mevkii, Babacan Yolu No:26/1 Merkez
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Buraya her yaz gidip 1 hafta kadar kalıyorum.İçerisi çok temiz ve güzel bir yer.İşletmesini ise müşterilerini her zaman güler yüzlü insanlar yapıyor.Kumsalı aileler için çok uygun,denizi tertemiz ve kumu çok güzel.Kalmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum.Tam olarak kafa dinleme ve stres atma yeri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 72 41
Aydın Apart Pansiyon
Aydın Apart Pansiyon
Ordu Köyü, Topçular Mahallesi, Denizler Mevkii, Babacan Yolu No:26/1 Merkez
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Öncelikle şunu söylemeliyim,işletme sahibine çok teşekkür ederim Sinop gibi bir yere böyle harika bir hizmet sunduğu için.Burada 6 gün tatil yaptım ve kesinlikle çok memnun kaldım.Odaları ile,sahili ile,sessiz ve sakin doğası ile kısacası sahip olduğu her şeyiyle süper bir yer.Tavsiye ederim,gidip kalın ve tatiliniz sakin geçirin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 72 41
Aydın Apart Pansiyon
Aydın Apart Pansiyon
Ordu Köyü, Topçular Mahallesi, Denizler Mevkii, Babacan Yolu No:26/1 Merkez
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Ödediğimiz fiyata göre çok iyi bir yer.Odalarda interneti de mevcut.Personel size karşı çok ilgili ve güler yüzlü.Genel olarak da temiz.Denize çok yakın ve denizi de mükemmel.Kış mevsiminde öğrencilere yaz mevsiminde tatilcilere hizmet veren bir apart.Güzel ve gidilebilecek bir konaklama merkezi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 72 41
Aydın Apart Pansiyon
Aydın Apart Pansiyon
Ordu Köyü, Topçular Mahallesi, Denizler Mevkii, Babacan Yolu No:26/1 Merkez
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Mekan gerçekten çok güzel.Genç bir işletmecisi var ve gerçekten çalışan herkes çok güler yüzlü.Bu şekilde daha iyiye gideceğini söyleyebiliri.Fiyatlar çok uygun,ucuz.Denize yakın.Her konuda yardım alabileceğiniz personeli var.Huzurlu ve sakin bir apart.bu kadar iyi bir işletmeye sahip olduğunuz için sizi tebrik ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 72 41
Aydın Apart Pansiyon
Aydın Apart Pansiyon
Ordu Köyü, Topçular Mahallesi, Denizler Mevkii, Babacan Yolu No:26/1 Merkez
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Geçen yıl burada konaklamıştım, bu yıl yine orada konakladım.Kafa dinlemek ve rahatlamak için çok ideal bir konumda yer alıyor.Apart işletmecisi Seçkin Bey ve ailesi her konuda size yardımcı oluyorlar ve çok güzel ağırlıyorlar.Kaldığım süre boyunca kendi evimde gibi tatil yaptığımı hissettim.Bize böyle güzel bir tatil yaşattıkları için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 72 41
Aydın Apart Pansiyon
Aydın Apart Pansiyon
Ordu Köyü, Topçular Mahallesi, Denizler Mevkii, Babacan Yolu No:26/1 Merkez
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Apart sahipleri Seçkin Bey ve ailesi çok samimi ve içten insanlar.Lokasyon olarak denize,plaja çok yakında yer alıyor ayrıca merkeze de oldukça yakın.Etraf sakin ve sessiz.Verdiğiniz fiyata değer bir hizmet alıyorsunuz.Ancak tek eksik odalardaki pencerelerde sineklik yok.Onun dışında anlatılmasındansa gidip görmek gerektiğini düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 72 41
Aydın Apart Pansiyon
Aydın Apart Pansiyon
Ordu Köyü, Topçular Mahallesi, Denizler Mevkii, Babacan Yolu No:26/1 Merkez
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Sinop Aydın Apart'ta bir gece konakladık.Apart sahipleri bizi çok güzel karşıladılar.Gece geç saatte aparta giriş yapmamıza rağmen çok güler yüzlü ve sıcak davrandılar.Odalar 1+1 daire şeklinde ve mutfağı da var.Odalarda ihtiyacınız olabilecek her şey mevcut.Çarşaf,yastık gibi şeyler de fazlasıyla bulunuyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 72 41
Aydın Apart Pansiyon
Aydın Apart Pansiyon
Ordu Köyü, Topçular Mahallesi, Denizler Mevkii, Babacan Yolu No:26/1 Merkez
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Öncelikle söylemem gerekir ki pansiyon sahipleri çok iyi ve çok nazik insanlar.Aslında gece biraz sıkıntı yaşadık çünkü bu bölgede sivrisinek sorunu var ve odamızda sineklik yoktu.Temizlik de ortalamaydı.Pansiyon merkeze yaklaşık 8 kilometre uzaklıkta.Ulaşım çok rahat ve yakınlarında marketler mevcut,bu gerçekten güzel bir avantaj.Kaldığımız sürece hiç sıkıntılı bir durum yaşamadık,ilgileri için herkese teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 72 41
Aydın Apart Pansiyon
Aydın Apart Pansiyon
Ordu Köyü, Topçular Mahallesi, Denizler Mevkii, Babacan Yolu No:26/1 Merkez
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Sinop' her uğradığımızda kaldığımız bir pansiyon.4 kişilik aileler için çok uygun olduğunu düşünüyorum.Pansiyon sahibi sizinle çok ilgileniyor.Odalarda çamaşır makinesi mevcut.Mutfak eşyaları ihtiyacınız görecek şekilde hazırlanmış.Pansiyon konum olarak şehrin biraz dışında kalıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 42 41
Sinop Antik Otel
Sinop Antik Otel
Gelincik Mh. Dalyan Sitesi Ordu Cad.
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Otelin konumu gerçekten iyiydi ve konaklamaya uygundu.Otel çalışanları kibardı özellikle de otelin müdürü.Otelin plajı o kadar da iyi değildi çünkü kayalıklar ve küçük taşlar vardı,rahatsız ediyordu.Odalar konaklamak için biraz küçüktü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 42 41
Sinop Antik Otel
Sinop Antik Otel
Gelincik Mh. Dalyan Sitesi Ordu Cad.
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Otel dolu değildi bu yüzden kışın gittik.Otel personeli çok yardımsever ve kibardı.Konum olarak çok güzeldi fakat şehir merkezine yürümek otuz dakika civarı sürüyordu.Tek eksiği otelin yemek fiyatları biraz yüksekti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 42 41
Sinop Antik Otel
Sinop Antik Otel
Gelincik Mh. Dalyan Sitesi Ordu Cad.
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Otelin kumsal tarafına bakan ve kumsal manzarasına sahip olan iki katlı odaları gerçekten çok hoştu.Otelin restaurantında (o çevrede başka restaurant mevcut değil.) bir akşam yemeği yedik ve yediğimiz balıklar gayet keyifliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 42 41
Sinop Antik Otel
Sinop Antik Otel
Gelincik Mh. Dalyan Sitesi Ordu Cad.
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Otelin sağında sahil yer alıyor ve bu sayede akşamları dalgaların sesini dinleyerek uykuya dalabilirsiniz.Otelin bütün odaları deniz manzarasına sahip.Otel çalışanları biraz İngilizce konuşabiliyor ama bu önemsiz çünkü iletişimde herhangi bir sorun yaratmıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 42 41
Sinop Antik Otel
Sinop Antik Otel
Gelincik Mh. Dalyan Sitesi Ordu Cad.
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Türklerin tatillerini burada geçirebilmeleri için çok iyi nedenleri var.İki veya üç gün konaklamak için uygun bir yer.Otelin çevresindeki Bizans mezar taşlarını görmeden geçmeyin.Etrafta gezip görebileceğiniz yerler sınırlı sayıda.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 42 41
Sinop Antik Otel
Sinop Antik Otel
Gelincik Mh. Dalyan Sitesi Ordu Cad.
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Sinop bölgesinde çalışırken bu otelde bir ay süresince konakladım.Otel konforlu ve temiz.Odalar basit ama rahattı.Otelin konumu harika ayrıca Karadeniz'in kıyısında kendine ait bir kumsalı mevcut.Restaurantta çıkan yemekler iyi ve güzel pişmişti.Çamaşır servisi harika ve diğer otellere göre fiyatı o kadar da pahalı değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 42 41
Sinop Antik Otel
Sinop Antik Otel
Gelincik Mh. Dalyan Sitesi Ordu Cad.
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Odalar yeterince lüks ve modern değil ancak ihtiyacınız olan her şey mevcut.Oda manzarası ve kumsal mükemmel.Eğer deniz manzaralı bir odada kalıyorsanız gece ay ışığını seyredebilirsiniz.Restaurant fiyatları standart ve balıkları bulabileceğinizin en lezzetlisi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 42 41
Sinop Antik Otel
Sinop Antik Otel
Gelincik Mh. Dalyan Sitesi Ordu Cad.
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Biz bu sevimli otelde 2015 Ağustos'unun son haftası konakladık.Otel aileler için ve rahatlatıcı,sessiz bir yer arayanlar için harika.Dubleks bir odada kaldık çünkü bebeğimiz için daha uygundu.Oda klasik ve basitti ama temizdi ayrıca bazı odaları da deniz manzaralıydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 42 41
Sinop Antik Otel
Sinop Antik Otel
Gelincik Mh. Dalyan Sitesi Ordu Cad.
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Amazon kadınlarının ana vatanı Sinop'a hoş geldiniz.Sinop Türkiye'deki ziyaret edilebilecek en güzel yerlerden biri ve aynı şekilde Sinop Antik Otel'de şehirdeki en iyi otel.Bulunduğu lokasyon gerçekten harika ve Karadeniz'in kıyısında ve şehir merkezinden çokta uzakta değil.Otelin personeli çok dost canlısı ve otelin fiyatları da makul derecede.Otel 3 yıldıza sahip ama kesinlikle daha fazlasını hak ediyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 42 41
Sinop Antik Otel
Sinop Antik Otel
Gelincik Mh. Dalyan Sitesi Ordu Cad.
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Otelin özel plajı yüzmek için güzeldi.Ön tarafta bulunan odalar güzel deniz ve plaj manzarasına sahipti.Dört kişilik bir aile olarak geldik ve bize isteğimize uygun iki katlı bir oda verdiler.Otelin otoparkı ana cadde üzerindeydi fakat her zaman açık değildi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 34 63
Lavanta Otel
Lavanta Otel
Zeytinlik Mah. Enver Bahadır Cad. No. 89
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Odamızın konforu, temizliği çok iyiydi. Çok memnun kaldık. Samsun'dan yolumuz düştüğünde ilk adresimiz olacak. Her şey için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 75 60
Sinop T-Pansiyon
Sinop T-Pansiyon
Tersane Mevkii Ziraat Bankası Karşısı
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Sinop'un en merkezi yerinde. Rezervayon anında çıktığımız ana kadar işletme sahibi çok ilgiliydi. Yardımları ve ilgileri için çok teşekkür ederim. Herkes oldukça güleryüzlüydü. Odalar geniş ve ferahdı. Banyo ve tuvalet temizdi. Dinlenmek ve sakin bir tatil için kesinlikle tercih edilmeli. Fiyat olarak oldukça uygun

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 75 60
Sinop T-Pansiyon
Sinop T-Pansiyon
Tersane Mevkii Ziraat Bankası Karşısı
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Temizlik ve konum açısından çok merkeziydi. Pansiyon ve odalar çok temizdi. İşletme sahibi her konuda yardımcı olmaya çalıştı. Ancak tuvalet ve banyoyu biraz yetersiz buldum. Odada ise bir kaç ufak eksiklik vardı. Eşyalarımız için dolap yoktu ve duş için havlu bulamadık

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 75 60
Sinop T-Pansiyon
Sinop T-Pansiyon
Tersane Mevkii Ziraat Bankası Karşısı
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Pansiyon limana çok yakın ve yürüyerek şehri keşfetmek için mükemmel bir konuma sahipti. Biraz zor olsada doğru yeri bulduğumuz için seviniyorum. Personellerden Barış çok güleryüzlüydü ve kibardı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 70 53
Hotel North Sails
Hotel North Sails
Karakum Mevkii Enver Bahadır Yolu No: 113
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Sinop merkeze arabayla 10 dakika mesafedeki bu oteli çok beğendim. Sadece konaklama için değil ayrıca restoran bölümündeki sundukları leziz yemekler içinde tercih edilmeli. Klasik bir otel görünümüne sahip daha modern dizayn edilebilir. Ancak sahip olduğu manzara tüm eksikleri telafi ediyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 70 53
Hotel North Sails
Hotel North Sails
Karakum Mevkii Enver Bahadır Yolu No: 113
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Muhteşem manzaraya sahip bu otele tekrar gelmek için sabırsızlanıyorum. Masmavi denizle, yemyeşil doğanın içinde kalan otel harikaydı. Yöresel yemeklerine bayıldım. Sinop'a yolu düşen herkes bu otele uğramalı. Restoran bölümü harikaydı. Merkeze yakın olduğu için ulaşımı da gayet kolay.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 70 53
Hotel North Sails
Hotel North Sails
Karakum Mevkii Enver Bahadır Yolu No: 113
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Sinop'un en güzel manzarasına sahip otel olduğunu söyleyebilirim. Oldukça temizdi ve personelin içtenliği bizi otele çeken bir nedendi. Ayrıca otel merkezi bir konumdaydı. Sinop merkezden çok kısa bir süre sonra otele ulaşabildik. Bu otel benden tam puan aldı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 70 53
Hotel North Sails
Hotel North Sails
Karakum Mevkii Enver Bahadır Yolu No: 113
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Günübirlik olarak gittiğimiz bu otelden oldukça memnun kaldık. Hiç bir sorun yaşamadık. Otelin manzarası çok güzeldi. Fiyatına göre gayet iyi hizmet aldık. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 70 53
Hotel North Sails
Hotel North Sails
Karakum Mevkii Enver Bahadır Yolu No: 113
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Bu otelde Karadeniz turumuz sırasında kaldık. Otelin konumu çok güzeldi. Personel çok güleryüzlüydü ve turdaki herkesle çok ilgilendiler. Odalar ve otel geneli çok temizdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (850) 600 70 53
Hotel North Sails
Hotel North Sails
Karakum Mevkii Enver Bahadır Yolu No: 113
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Yol boyunca bir tabela olmadığı için oteli bulmakta zorlandık. Otele vardığımızda ise odalarımız hazır değildi. Odaları eksik buldum. Mecbur kalınmadıkça gidilmemeli

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 70 53
Hotel North Sails
Hotel North Sails
Karakum Mevkii Enver Bahadır Yolu No: 113
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Karadeniz turumuzun Sinop bölümünde bu otelde konakladık. Fiyat/ performans oranı çok iyi ve işletmecisi oldukça nazik. Ailemle konaklamamda ellerinde geleni yaptılar. Sinop hatırası olarak bizlere hediye sundular. Tekrar görüşmeyi dilerim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 70 53
Hotel North Sails
Hotel North Sails
Karakum Mevkii Enver Bahadır Yolu No: 113
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Hizmetin çok kaliteli, herkesin ilgi ve alakalı olduğu bir otel. Fiyatına göre kalite performansı çok iyi. Odalar yeni ve düzenli. Denizin ve yeşilliğin tam ortasında

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 70 53
Hotel North Sails
Hotel North Sails
Karakum Mevkii Enver Bahadır Yolu No: 113
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Otel temizdi, odalar geniş ve moderndi. Şehrin biraz dışında otobüs ile 10 dk uzaklıkta. Harika manzarası var. Sessiz ve sakin

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 70 53
Hotel North Sails
Hotel North Sails
Karakum Mevkii Enver Bahadır Yolu No: 113
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Otel el değiştirmiş ve yenilikler gelmiş herkes mutlaka ziyaret etmeli. Bütün personel çok özenli ve ilgiliydi. Yemekler harikaydı ve otel çok temizdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 61 54
Denizci Otel
Denizci Otel
Meydankapı Mahallesi Kurtuluş Caddesi N:13
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Denize biraz uzaktı fakat denize girmek istemeyeceğiniz bir mevsimde tercih edecekseniz gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 61 54
Denizci Otel
Denizci Otel
Meydankapı Mahallesi Kurtuluş Caddesi N:13
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Güzel yürekli insanların tavırları sahip oldukları işletmeye de yansıyor. Yurtiçi gezilerimizin en hoş konaklama mekanlarından biri olmayı başardı. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 61 54
Denizci Otel
Denizci Otel
Meydankapı Mahallesi Kurtuluş Caddesi N:13
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Merkezde, güzel kahvaltılar sunan, temiz mi temiz, şirin bir otel. Deniz gören odaları ruhunuzu ferahlatmaya yeter de artar bile :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 61 54
Denizci Otel
Denizci Otel
Meydankapı Mahallesi Kurtuluş Caddesi N:13
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Eğer bir ya da iki gün konaklayacaksanız hiç sıkıntı yok ama bir hafta gibi süre burada konaklama planı yapıyorsanız şimdiden uyarmam gerek, her gün aynı düzende önünüze gelecek maalesef.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 11 92
Heyamola Tatil Köyü
Heyamola Tatil Köyü
Sinop-Samsun Yolu 10. Km Çiftlikköy Mevkisi
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Otel sahipleri ve personelin tavırları çok güzel. Doğal ortamda huzur verici bir tatil arıyorsanız burayı tercih edebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 11 92
Heyamola Tatil Köyü
Heyamola Tatil Köyü
Sinop-Samsun Yolu 10. Km Çiftlikköy Mevkisi
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Büyük şehirde yaşarken unutmaya yüz tuttuğunuz ne kadar doğal ve güzel detay varsa burada hepsini birer birer hatırlamanız çok olası. Biz çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 11 92
Heyamola Tatil Köyü
Heyamola Tatil Köyü
Sinop-Samsun Yolu 10. Km Çiftlikköy Mevkisi
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Yaşları küçük bir kızımız ve bir oğlumuz var. Oyun alanında çok güzel sosyalleştiklerine ve doğal ortamda eğlendiklerine şahit olmak eşim ve beni de çok mutlu etti. Üstelik her şey katkısız ve organikti. Çok mutlu ayrıldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 11 92
Heyamola Tatil Köyü
Heyamola Tatil Köyü
Sinop-Samsun Yolu 10. Km Çiftlikköy Mevkisi
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Otel sahibi Erol Bey'e buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Çok iligili ve misafirperver yaklaşımlarıyla sağ olsunlar bir dediğimizi iki etmediler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 11 92
Heyamola Tatil Köyü
Heyamola Tatil Köyü
Sinop-Samsun Yolu 10. Km Çiftlikköy Mevkisi
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Kahvaltısı güzel ve yeterli, denize yürüme mesafesinde, havuz alanı tertemiz. Özellikle çocuklu ailelere tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 11 92
Heyamola Tatil Köyü
Heyamola Tatil Köyü
Sinop-Samsun Yolu 10. Km Çiftlikköy Mevkisi
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Aquapark dışında bir adet daha havuzları mevcut. Aileler için keyifli ve güzel bir ortam yaratmışlar. Meyve bahçeleri de ayrıca hoş bir hava katmış.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 11 92
Heyamola Tatil Köyü
Heyamola Tatil Köyü
Sinop-Samsun Yolu 10. Km Çiftlikköy Mevkisi
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Buradan ayrılalı henüz bir hafta bile olmamasına rağmen Heyamola'yı şimdiden özledim. Çünkü orada insanlar sizi gerçekten şımartıyorlar ve özel hissettiriyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 11 92
Heyamola Tatil Köyü
Heyamola Tatil Köyü
Sinop-Samsun Yolu 10. Km Çiftlikköy Mevkisi
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Denizi yakın oluşuyla bizi cezbetti ancak havuz kenarındaki hijyen sıkıntısını gözardı etmek pek mümkün değildi. Yemekleri güzel, personelleri cana yakın insanlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 11 92
Heyamola Tatil Köyü
Heyamola Tatil Köyü
Sinop-Samsun Yolu 10. Km Çiftlikköy Mevkisi
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Aquapark olduğu için buraya gelmek istedik ama biz geldiğimizde kullanamayacağımızı söylediler. Ayrıca çarşaflar, odanın geneli ve otel oldukça pisti. Paramızın karşılığını alamadığım hissine kapıldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 11 92
Heyamola Tatil Köyü
Heyamola Tatil Köyü
Sinop-Samsun Yolu 10. Km Çiftlikköy Mevkisi
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Küçük ve tatlı bir resort otel. Ancak daha iyi hizmet verebilmek için daha fazla personele ihtiyaçları var.Çocuklar için bahçeler ve oyun alanı mevcut. Fakat yatakların altında biraz toz vardı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 73 94
Turhan Pansiyon
Turhan Pansiyon
Ada Mahallesi Yakamoz Sokak No: 124 Özlem Koop. Karşısı
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Misafirperver saygılı bir karşılama. Temiz bir oda. Sakin sessiz bir bölgede. Aracınız varsa ideal. Terasta deniz manzaralı kahvaltı var. Temiz oda. Saç kurutma makinasi olsa iyi olurdu. Fiyat biraz ortalama üstünde. Memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 73 94
Turhan Pansiyon
Turhan Pansiyon
Ada Mahallesi Yakamoz Sokak No: 124 Özlem Koop. Karşısı
Sinop Merkez / Sinop
Türkiye

-

Pansiyonda 1 gece konakladık. Bulunduğu konum çok güzeldi, hem merkeze çok yakın hem de manzarası denize yakınlığı güzeldi. Çalışanlar oldukça kibar ve yardımseverdi. Olumsuz olarak söyleyebileceğim tek şey tüm odada (banyo dahil) yalnızca tek bir priz olmasıydı. Onun dışında oda temiz ve güzeldi. Yetkililere teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)