Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Ardahan Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Ardahan Otelleri

Ardahan için {{ (filteredHotels).length}} / 7 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Ardahan Otelleri - En Uygun Ardahan Otel Fiyatları

Ardahan, Türkiye'nin doğusundan Kafkas'lara açılan kapısıdır.
Ardahan, yurdumuzun Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer almasına rağmen kısmen Doğu Karadeniz'de bulunmaktadır. Ardahan Gürcistan ile sınır komşusu olan ilimizdir. Batıda Artvin, güneybatıda Erzurum, güneyde Kars, doğuda Gürcistan ile komşu olan Ardahan zengin tarihi dokusu ve doğal güzellikleri ile doğunun gizemli yerlerindendir.

Gürcistan ile sınır komşu olması, barındığı tarihi ve doğal güzellikleri ile Ardahan'a yıl boyunca pek çok yerli ve yabancı turist gelmektedir. Gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri oteller misafirlerine en iyi hizmeti vermek için hazırdırlar. Ardahan otelleri kategorisinde yer alan; kent otelleri, yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar konaklama tercih edilebilecek tesislerdir.

Ardahan otelleri şehir merkezinde yer almakta olup gezilip görülecek yerlere yakın konumda yer almaktadır. Ayrıca önemli noktalara yakın olduğu kadar toplu taşıma ulaşımının da rahatça kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Her zevke ve her bütçeye göre bir tesis bulunmaktadır. Uygun fiyatlara konaklamak için pansiyonları, daha konforlu ve lüks bir konaklama için kent otellerini ve 5 yıldızlı Ardahan otellerini tercih edebilirsiniz.

Ardahan otelleri kategorisinde yer alan tesisler yıl her günü açık olup misafirlerini karşılamaktadır. Ancak yaz aylarında diğer aylara oranla daha fazla bir yoğunluk yaşamaktadır. Bu yoğunluktan dolayı iş için ya da alışveriş ve tatil için konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinle erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Ardahan otelleri ve fiyatları Neredekal.com Ardahan sayfasında ayrıntılı bir şekilde listelenmektedir. Bu listeden hem Ardahan'da yer alan tüm otelleri ve konaklama fiyatlarını inceleyebilirsiniz hem de beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Ardahan oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

İl sınırı içinde yer alan ünlü Çıldır Gölü Ardahan'ın Çıldır ilçesindedir.
Ardahan, bir köşesi Doğu Anadolu Bölgesi'nde bir köşesi Doğu Karedeniz Bölümü'nde olan ilimizdir. Gürcistan ile sınır komşusu olan Ardahan batıda Artvin, güneybatıda Erzurum, güneyde Kars ve doğuda Gürcistan ile komşudur. Ardahan aynı zamanda Türkiye'nin Kafkas ülkelerine açılan kapısıdır.

Ardahan'a yıl içerisinde hem el değmemiş doğal güzelliklerini hem de tarihi dokusunu keşfetmeye birçok yerli ve yabancı turist gelmektedir. Gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde tesisler vardır. Bu tesisler; kent otelleri, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar gibi konaklama tesisleridir.

Ardahan otel fiyatları beldede yer alan otellerin konumuna, bulunduğu kategoriye göre farklılaşmaktadır. Ayrıca Ardahan otel fiyatları sadece otelin bulunduğu farklı kategoriye göre değil konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu hizmete ve sağladığı olanaklara göre de farklılık göstermektedir.

Ardahan otel fiyatları üzerinde etkili olan diğer bir nokta da konaklama yapmak istenilen sezon. Yaz sezonu ve tatil ayları olan haziran, temmuz ve ağustosta Ardahan otel fiyatları diğer ayları göre bir miktar daha fazla olmaktadır.

Yaz sezonun artan Ardahan otel fiyatları, erken rezervasyon indirimleri ile daha ekonomik bir hale gelebilmektedir. Kimi otellerin zaman zaman açıkladığı erken rezervasyon avantajları Ardahan otel fiyatları üzerinde de etkili olmaktadır.

Ardahan otel fiyatları ve otelleri Nerdekal.com Ardahan sayfasında listelenmektedir. Listelenen bu sayfadan beğendiğiniz otele online ön rezervasyon yaptırabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmeniz dileğiyle.

Ardahan Hakkında
Ardahan, Türkiye'nin Kafkaslara açılan kapısı olarak nitelendiriliyor.
Ardahan, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuzeydoğu köşesinde yer alan ilimizdir. Doğu Anadolu Bölgesi'nde ve kısmen Doğu Karadeniz'de de toprakları bulunan Ardahan aynı zamanda Gürcistan ile de sınır komşusudur. Ardahan; batıda Artvin, güneybatıda Erzurum, güneyde Kars ve doğuda Gürcistan ile komşudur.

Ardahan'da bulunduğu konumundan kaynaklı olarak Karadeniz ikliminin ve bitki örtüsünün ve Doğu Anadolu Bölgesi'nin kendisine has toprak yapısını görmek mümkün olmaktadır.

Ardahan ve çevresinde çok önemli tarihi, doğal ve turistik değerlere sahiptir. Antik çağlardan günümüze kadar Ardahan'da hüküm sürmüş Urartu, Med, Pers, Roma, Sasani, Selçuklu, İlhanlı, Karakoyunlu, Akkoyunlu, Safavi ve Osmanlı uygarlıklarına ev sahipliği yapan yörede bu uygarlıklara ait birçok tarihi eser ve kalıntı bulunmaktadır. Anadolu'nun kuzeydoğusunda bir serhat şehri konumundaki Ardahan'da çok sayıda tarihi kale ve kuleler, cami ve köprüler, şapel ve kiliseler, çeşme ve hamamlar bölgenin tarihi ve kültürel mirasını ortaya koymaktadır. Özellikle de Ardahan Kalesi en ünlü yapılar arasında gözümüze çarpmaktadır.

Ardahan tüm bu tarihi dokuya sahip mekanlarının yanında Çıldır Gölü ile yıl içerisinde en çok yerli ve yabancı turisti çeken doğal güzelliklerden biridir. Ardahan'a gerek iş amacıyla gerekse de keşif için gelen gezginlerin konaklamada tercih edebilecekleri birçok tesis tüm yıl açık olup hizmet vermektedir. Bu tesisleri ise Ardahan otelleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

4 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
4
10
0 (850) 600 19 13
Anatolia Hotel Ardahan
Anatolia Hotel Ardahan
Kaptanpaşa Mah. Cumhuriyet Cad. No. 109/201
Ardahan Merkez / Ardahan
Türkiye

-

Otel temiz, güvenli, personel ve sahibi güler yüzlü ve ilgili. Kahvaltısı güzel ve açık büfe, temiz. Otel karşısında iki adet market var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
4
9
0 (850) 600 60 12
Kafkas Arı Hotel
Kafkas Arı Hotel
Cumhuriyet Cad. Kaptanpaşa Mah. Tarım İl Müdürlüğü Karşısı No:87
Ardahan Merkez / Ardahan
Türkiye

-

19 Mart 2019'da 6 gece kaldık. Başta otel sahibi, müdür Hüseyin Bey'e ve tüm otel çalışanlarına teşekkürler. Yolunuz Ardahan'a düşerse tek adres.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
4
10
0 (850) 600 19 13
Anatolia Hotel Ardahan
Anatolia Hotel Ardahan
Kaptanpaşa Mah. Cumhuriyet Cad. No. 109/201
Ardahan Merkez / Ardahan
Türkiye

-

Otel fiyatına göre çok iyi. Ardahan bölgesine göre çok kaliteli. Çalışanlar çok istekli çalışıyorlar. Otelin tüm odaları resepsiyonu yenilenmiş. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
4
10
0 (850) 600 60 12
Kafkas Arı Hotel
Kafkas Arı Hotel
Cumhuriyet Cad. Kaptanpaşa Mah. Tarım İl Müdürlüğü Karşısı No:87
Ardahan Merkez / Ardahan
Türkiye

-

Güler yüzlü personel, kaliteli hizmetine oda konforu ve temizliği de eklenince memnun olmamak elde değil...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)