search icon
Giriş
16 Mayıs Paz.
Çıkış
17 Mayıs Pts.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Yıldız Sayısı
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

İslami Oteller

İslami için 2 otel listelendi.

Lova Hotel & Spa Yalova

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
5/5
Değerlendirme yok
518 TL631 TL
%18 Tasarruf
1 Gecefiyatı:518 TL
  • Ücretsiz İptal
  • Yarım Pansiyon

İkbal Termal Hotel & Spa

Termal Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.3/5
Değerlendirme yok
1.096 TL1.315 TL
%20 Tasarruf
1 Gecefiyatı:1.096 TL
  • Ücretsiz İptal
  • Oda-Kahvaltı

İslami Oteller

İslami Oteller

Kendi yaşam tarzınıza uygun bir tatil ve otel konaklaması için yurdun dört bir yanında sizi memnun edecek otel hizmetleri yer alıyor. Muhafazakar yaşam tarzına uygun İslami otel işletmeleri kalitesi ve geniş hizmet seçenekleriyle sorunsuz bir konaklama deneyimi sunuyor. Hem deniz tatili hem iş hem de gezi gibi birçok seyahat planında hassasiyetlerine uygun konaklama imkanları bulunuyor. Ge

İslami Oteller Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İslami Oteller Hangi Bölgede Yer Alıyor?

İslami oteller, muhafazakar misafirlerin hassasiyetlerini gözeterek hizmet veriyor. Bu taleplere özel olarak dizayn edilen alanlar çiftlere veya çocuklu ailelere uygun hizmet seçenekleri sunuyor. İslami otellerde ailece dini koşullara uygun şekilde konaklayabilir ve otelin birçok alanında size özel hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Hem yetişkinlere hem de çocuklara yönelik olanaklarıyla ailece keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Çocuklu ve çocuksuz çiftlere uygun tatil konsepti ile huzurlu bir tatil yapabilirsiniz. Otellerin çocuklara ��zel sundukları aktivite ve hizmetler farklılık gösteriyor.

İslami Oteller Hangi Aileler İçin Uygun?

İslami oteller, konaklama olarak standart oda hizmetlerinin hepsini sizlere sunuyor. Standart konaklama hizmetleri olarak resepsiyon, yeme içme, lobi olanaklar yer alıyor. Otel kapasitesine göre çamaşırhane, transfer, rehber ve tur hizmetleri gibi ekstra hizmetler yer alıyor. Muhafazakar konsept gereği mescit, ibadethane gibi dini alanlar konaklama boyunca misafirlere hizmet veriyor. Standart hizmetlerin yanı sıra lüks oda tipleri, farklı spor aktiviteleri gibi olanaklar otel bünyesinde yer alıyor. Diğer otellerde bulunan tüm imkanlar dini koşullara göre dizayn edilerek İslami otellerde bulunuyor.

İslami Oteller Hangi Hizmetleri Veriyor?

İslami oteller, konseptlerine uygun olarak otelin tüm yeme içme alanlarında alkolsüz hizmet veriyor. Tam pansiyon, her şey dahil veya yarım pansiyon yeme içme hizmetleri otellere göre farklılık gösteriyor. Sunulan tüm yiyecekler helal sertifika güvencesiyle menülerde yer alıyor. Yemeklerin hazırlanmasından servisine kadar tüm süreç İslami koşullara uygun olarak yapılıyor. Menüde yer alan yemekler dini koşullara bağlı olarak seçiliyor. Dini olarak yenmesi uygun olmayan yiyeceklere menülerde yer verilmiyor. İçecek menüleri de aynı şekilde dini koşullara uygun şekilde servis ediliyor.

İslami Otellerin Yeme İçme Hizmetleri Neler?