Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Yeni Nesil Filtreler

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Van Otelleri

Van için {{ (filteredHotels).length}} / 31 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Van Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Van'da konaklama yapmayı düşünen gezginler daha çok şehir merkezindeki kent otellerini tercih ediyorlar.

Doğu Anadolu'nun incisi, gölü, kedisi, kalesi, müzesi, kilimi, kahvaltısı, inci kefali, savat işlemeleri, otlu peyniri, Akdamar Adası ve ters laleleriyle ünlü Van, konaklama için gezginlere pek çok farklı seçenek sunuyor.

Çoğunlukla şehir merkezinde bulunan Van otelleri burada konaklama yapacakların sıklıkla tercih ettiği tesislerden. Kent oteli ve tatil oteli kategorilerindeki Van otelleri yılın her dönemi misafirlerine rahat ve keyifli bir konaklama ortamı sunuyor.

Van otellerinin hemen hepsi Van Merkez'de yer alıyor. 2, 3, 4 ve 5 yıldızlı otellerin bulunduğu Van'da her bütçeye ve zevke uygun bir otel bulmak mümkün. Dilerseniz lüks dilerseniz ekonomik bir konaklama yapabilirsiniz Van'da.

Van otelleri şehir merkezine yakın olmalarının yanı sıra Van'ın gezilecek tarihi ve turistik mekanlarına da yakın lokasyonda bulunuyor. Bazı Van otellerinde turistler için yönlendirme ve rehberlik hizmeti de sunuluyor.

Yalnızca turistik amaçlı konaklamalarınız için değil; iş seyahatlerinizde de Van otellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Her türlü donanımın mevcut olduğu Van otellerinde toplantı, seminer, eğitim ve davet gibi organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Siz de yakın zamanda Van'da konaklama yapmayı planlıyorsanız hemen Van otelleri sayfamızı inceleyerek bütçenize ve zevkinize uygun bir otel bulabilir, en uygun fiyatlarla hemen rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Doğu Anadolu'nun en merak edilen şehirleri arasındaki Van, gezilecek tarihi yerlerinin yanı sıra doğasının da en benzersiz manzaralarını sunuyor gelen misafirlerine.

Van'da keşfedilecek çok nokta bulunuyor. Her ne kadar birçoğumuza uzak bir şehir olsa da, keyifli bir doğa ve tarihi yolculuk sunar bu Doğu Anadolu şehri. Ve özellikle Türkiye'yi karış karış gezenlerin ve tarihe fazlasıyla merakı olanların ziyaret ettiği bir yerdir.

Van yıl içerisinde pek çok gezgin tarafından ziyaret ediliyor. Bu sebepten dolayı Van'da birçok konaklama tesisi bulunuyor. 2,3,4, ve 5 yıldızlı otellerin çoğunlukta olduğu Van'da dilerseniz lüks bir konaklama dilerseniz ekonomik bir konaklama geçirebilirsiniz.

Van otel fiyatları genellikle her bütçeye hitap ediyor ve sezonlar arasında çok büyük farklar bulunmuyor. Genel olarak Van otel fiyatlarını ele alacak olursak, 40 TL'ye de 150 TL'ye de bir gecelik Van otel fiyatları mevcuttur. Fiyatlara genellikle kahvaltı dahil olup, her şey dahil hizmetlerde istenilen fiyatlarda biraz daha yükselme görülür.

Van otelleri birçok konaklama alternatifi sunduğu için birbirinden farklı fiyatlara sahiptir. Tercih edilen oda tipi ve otel konumu Van otel fiyatlarını etkileyen faktörler arasındadır. Özel bir toplantı, seminer ve davet için tercih ederseniz Van otellerini, normal bir konaklamadan istenen miktardan daha fazla bir miktar ödemeniz gerekecektir.

Van il merkezinde yer alan oteller fiyat açısında diğer ilçelerdeki otellerden ayrılıyor. Bunun sebebi, Van merkezdeki otellerin hem daha çok tercih edilmesi hem de şehrin birçok noktasına kolay bir ulaşım sağlamasıdır.

Van otel fiyatları sayfamızdan detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Van Hakkında

Gölü, kedisi, kalesi, müzesi, kilimi, kahvaltısı, inci kefali, savat işlemeleri, otlu peyniri, Akdamar Adası ve ters laleleriyle Van...

Van Konumu: Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki Van, kuzeyinde Ağrı, Doğubeyazıt, Diyadin ve Hamur, güneyinde Pervari, Hakkari, Beytüşebap ve Yüksekova, batısında Van Gölü, Patnos, Adilcevaz, Tatvan ve Hizan, doğusunda ise İran ile komşudur.

Van Genel Nüfusu: 900000 civarındadır Van'ın toplam nüfusu.

Van Tarihi: MÖ 4000'li yıllara kadar uzanan tarihiyle Van, Hurriler, Urartular, Medler, Persler, Makedonyalılar, Partlar, Sasaniler, Bizanslar, Selçuklular, İlhanlılar, Celayiroğulları, Karakoyunlular, Akkoyunlular, Safeviler ve Osmanlılar gibi önemli uygarlıklara uzuuun yıllar yurtluk etmiştir.

Van İklimi: Kışları uzun, soğuk ve karlı, yazların ise genellikle sıcak ve kurak geçtiği Karasal İklim hüküm sürmektedir Van'da.

Van Geçim Kaynakları: Van'da halk geçimini başta hayvancılık olmak üzere tarım, arıcılık, balıkçılık, madencilik, turizm, sanayi ve ticaretten sağlamaktadır.

Van Görülmesi Gereken Yerler:
Van Gölü ve Akdamar Adası,
Van Müzesi,
Van Kalesi, Çavuştepe Kalesi, Hoşap Kalesi, Ayanis Kalesi, Anzaf Kalesi, Hişet Kalesi, Zernek Kalesi, Yoncatepe Kalesi, Çavuştepe Kalesi ve Hoşap Kalesi,
Kızlar mağarası,
Tarihi Van Evleri,
Muradiye Şelalesi,
Tuşpa,
Doğal plajları ve yeşilliğiyle Edremit ve Gevaş,
Ulu Camii, Kızıl Camii, Hüsrevpaşa Camii, , Kaya Çelebi Camii, Gevaş Halime Hatun Kümbeti,
Akdamar Kilisesi, Çarpanak Kilisesi, Adır Kilisesi, Yedi Kilis ve St.Bartholomeus Kilisesi,
Altıntepe Nekropolü, Yoncatepe Nekropolü, Kalecik Nekropolü, Tilkitepe Höyüğü, Karagündüz Höyüğü, Dilkaya Höyüğü, Meher Kapı, Yeşilalıç, Kaya Nişi, Analı Kız Açık Hava Mabedi,
Kuş gözlemciliği yapabileceğiniz Erçek Gölü, Karasu Deltası ve Çarpanak, Adır Adaları,
Sualtı dalışı yapabileceğiniz Akdamar, Adır ve Reşadiye,
Su kayağı yapabileceğiniz Edremit, Gevaş ve Merkez Çarpanak,
Rafting yapabileceğiniz Bahçesaray,
Şifa bulup, stres atabileceğiniz Erciş Doğancı Kaplıcası, Çatak Şeyh Cürüh Kaplıcası, Başkale Kelegom Kaplıcası ve Başkale Dereiçi Kaplıcası,
Tarihi Van Çifte ve Hoşap İçkale Hamamları,
Bendimahi Köprüsü, Kırmızı Köprü, Çatak Köprüsü, Hurkan Köprüsü ve Şeytan Köprüsü.

Van'da Muhakkak Yapılması Gerekenler: Van kilimlerinden, keçe ve tiftikten dokunan çoraplarından ve savat (gümüş) işlemeli el sanatları ürünlerinden satın alabilir,
Ayanıs, Amik, Mollakasım ve Çitören sahillerinde güneşlenip, bol bol yüzebilir,
Erçek Gölü, Karasu Deltası ve Çarpanak, Adır Adalarında kuş gözlemciliği yapabilir,
Bıldırcın, ördek, tilki, keklik ve tavşan avlayabilir,
Akdamar, Adır ve Reşadiye'de sualtı dalışı yapabilir,
Edremit, Gevaş ve Merkez Çarpanak açıklarında su kayağı yapabilir,
Bahçesaray'da rafting yapabilir,
Dünyaca ünlü bir gözü mavi diğer gözü yeşil olan Van kedisini görebilir,
Otlu peynir, murtuğa, gül reçeli, bal, kavut, cacık ve tereyağı ile enfes bir Van kahvaltısı yapabilir,
Van Gölü'ndeki adaları gezebilir,
Zengin Van mutfağının enfes lezzetleri olan Kavurmalı Uşgun Ekşilisi, Keledoş, Sengeser, Kurut Aşı, Kurut Köftesi, Ciğer Köftesi, Tandır Balığı, Ayran Aşı, Kürt Köftesi, Ekşili, Yumurtalı Çiriş, Çiriş Pilavı, Ayva Yemeği, Helise, Çılbır, Borani ve Van Gölü'nden taze taze avlanan lezzetli İnci Kefalini afiyetle yiyebilirsiniz.

Van Tarihi Yerler: Van Müzesi,
Van Kalesi, Çavuştepe Kalesi, Hoşap Kalesi, Ayanis Kalesi, Anzaf Kalesi, Hişet Kalesi, Zernek Kalesi, Yoncatepe Kalesi, Çavuştepe Kalesi ve Hoşap Kalesi,
Tarihi Van Evleri,
Tuşpa,
Ulu Camii, Kızıl Camii, Hüsrevpaşa Camii, Kaya Çelebi Camii, Gevaş Halime Hatun Kümbeti,
Akdamar Kilisesi,Çarpanak Kilisesi, Adır Kilisesi, Yedi Kilise, ve St.Bartholomeus Kilisesi,
Altıntepe Nekropolü, Yoncatepe Nekropolü, Kalecik Nekropolü, Tilkitepe Höyüğü, Karagündüz Höyüğü, Dilkaya Höyüğü, Meher Kapı, Yeşilalıç, Kaya Nişi, Analı Kız Açık Hava Mabedi,
Tarihi Van Çifte ve Hoşap İçkale Hamamları,
Bendimahi Köprüsü, Kırmızı Köprü, Çatak Köprüsü, Hurkan Köprüsü ve Şeytan Köprüsü.

Van Yemek Kültürü: Van kahvaltısı meşhurdur, eminim sizlerde duymuşsunuzdur. Artık bazı büyükşehirlerimizde de Van Kahvaltı salonları açılmıştır. İşte bu meşhur kahvaltıların vazgeçilmezleri, otlu peynir, murtuğa, gül reçeli, bal, kavut, cacık ve tereyağıdır.

Zengin Van mutfağının enfes yemeklerinden Kavurmalı Uşgun Ekşilisi, Keledoş, Sengeser, Kurut Aşı, Kurut Köftesi, Ciğer Köftesi, Tandır Balığı, Ayran Aşı, Kürt Köftesi, Ekşili, Yumurtalı Çiriş, Çiriş Pilavı, Ayva Yemeği, Helise, Çılbır, Borani ve Van Gölü'nden taze taze avlanan lezzetli İnci Kefali yemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Van Ulaşım: Karayolu, havayolu ve demiryoluyla ulaşabileceğiniz Van, İstanbul'a 1637 km, Ankara'ya 1238 km, İzmir'e ise 1767 km uzaklıktadır.

Van otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Nevan Suite Hotel
Nevan Suite Hotel

-

1 gün önceki kahvaltılıklar

Van Merkez otellerinde yer olmadığı için gittik (İranlıların resmi tatiliymiş, her taraf doluydu). 2-3 gün kalmayı planlıyorduk. Ama başımıza neler geldi. :( Otelin mobilyaları, lobisi, manzarası ve dıştan görünümü çok iyi. Çalışanları da yardımcı olmaya çalışıyorlar, olumlu yanları sadece bunlar. Biz de fotoğraflara aldanıp ailemle beraber gittik. Az kalsın gece otelden kaçıp gidecektik. Sabah olmasını iple çektim. Otelin alt kısmı A101'e kiralanmış, otelin bahçesi otele ait değil, başka birisi tarafından işletiliyor, spor salonuna dışarıdan insanlar gelebiliyor, havuz fotoğraflarda var ancak faal değil, çocuk için beşik var dediler, gittik, beşik vermediler, en üst katta restoran var, eşimle gittik, baktık, aynen meyhane, dışarıdan insanlar gelip, içip içip, sarhoş olup evlerine gidiyor (eşim sabaha kadar korkudan uyuyamadı). Isıtma, soğutma merkezi sistem değil, siz lobiyi arıyorsunuz, onlar derecesini ayarlıyorlar. Güya süit odada kaldık, klima sıcak esiyordu. Ya kahvaltı, :( içler acısı. Hiçbir şey yemeden çıktık. Biz saat 8'de kahvaltıya indik, çorba tenceresi boş, diğer ürünlerin bir kısmı tükenmiş, sonra oradaki diğer misafirlerle anladık ki bu kahvaltılıklar en az 1 gün önceki kahvaltılıklar ve hiç kaldırılmamış, sadece yumurta haşlaması yeni idi. Otelden kaçtık resmen, gelip başka yerde yemek yedik. Size kardeş tavsiyesi, biz hata yaptık, siz yapmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şahmaran Resort Hotel
Şahmaran Resort Hotel

-

Klima yok

Odalar sigara kokuyor, klima yok, havuz başında her gün düğün oluyor, düğüne mi gittik tatile mi belli değil. Sorunumuzu ilettik, kimsenin umurunda değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Van Şehit ve Gazi Aileleri Misafirhanesi
Van Şehit ve Gazi Aileleri Misafirhanesi

-

Çalışanlar saygılı

Çalışanlar saygılı, iyi niyetli. En büyük sıkıntı tuvalet ve banyonun ortak kullanım alanında olması.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Hotel Van
Grand Hotel Van

-

Kahvaltıları çok zengin

Öncelikle Grand Hotel Van ailesine çok çok teşekkürler, gerçekten Van'da rahat ve konforlu kalınacak bir yer. Ayriyeten temizlik personelleri oldukça güler yüzlü, oldukça içten, samimi ve odaları çok temiz, çok rahat, kahvaltıları çok zengin. Başarılarınızın devamının dileğiyle, bol kazançlar dilerim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Hotel Van
Grand Hotel Van

-

Güler yüz ve samimi oluşu

Kesinlikle kalınacak bir otel. Güler yüz ve samimi oluşuyla her şey mükemmel. Teşekkürler Grand Hotel Van ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Van Şehit ve Gazi Aileleri Misafirhanesi
Van Şehit ve Gazi Aileleri Misafirhanesi

-

Çok temiz ve düzenli

Gelip hiç düşünmeden kalabileceğiz yer. Çok temiz ve düzenli. Tavsiye ederim herkese. Çok da ekonomik, çalışanları çok da ilgililer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Side Van
Hotel Side Van

-

Oda soğuktu

Kış ayında olmamıza rağmen oda soğuktu, hijyen açısından da pek iç açıcı değildi. Lavabo da unutulan belli ki başkasına ait sabun gibi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şahmaran Resort Hotel
Şahmaran Resort Hotel

-

Her şey dört dörtlük

Çok güzel bir otel. Her şey dört dörtlük. Kahvaltısını çok beğeniyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Whitebridge Otel
Whitebridge Otel

-

Mükemmel bir yer

Temiz, mükemmel bir yer. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler Beste Hanım. Sizi tekrar aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

20 Ocak 2017, Cuma 13:29
Şahmaran Resort Hotel
Şahmaran Resort Hotel

-

Kahvaltı kusursuz

4 gün 4 gece kaldık, çok memnun kaldık, kahvaltı kusursuz. Hizmetten memnun kaldık, sadece kapalı havuzu yoktu. Yolum düşerse gitmeyi düşünürüm. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Van Madi Otel
Van Madi Otel

-

Sohbet etmek harika

İyi ve lüks olmasa da siz onlarla sohbet etseniz çok iyi bir otel zamanı geçirirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Hotel Van
Grand Hotel Van

-

Odalar güzel değil

Odaları güzel değildi ve temizlik sıfır, yatakların üzerinde kıllar vardı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dosco Hotel
Dosco Hotel

-

Cana yakın personel

Van'da depremden sonra yapılmış. Rahat, temiz, güvenilir bir otel. Kahvaltısı süper. Personeli cana yakın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Van Şehit ve Gazi Aileleri Misafirhanesi
Van Şehit ve Gazi Aileleri Misafirhanesi

-

Harika bir yer

Harika bir yer, tavsiye ederim herkese.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Van Şehit ve Gazi Aileleri Misafirhanesi
Van Şehit ve Gazi Aileleri Misafirhanesi

-

Kahvaltısı gerçekten 10 numara

Çok güzel bir yer. Evi aratmıyor, özellikle kahvaltısı gerçekten 10 numara.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nevan Suite Hotel
Nevan Suite Hotel

-

Temiz ve ferah

Çok güzel bir otel. Temiz ve ferah.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Side Van
Hotel Side Van

-

Mükemmel bir misafirperverlik

Mükemmel bir misafirperverlik var. Harika bir kahvaltısı var. Kesinlikle tavsiye ederim. Saygılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dosco Hotel
Dosco Hotel

-

Konforlu yataklar

Yeni açılan bir otel. Çok konforlu yatakları var. Sakin bir yerde. Kahvaltısı güzel, otoparkı güvenilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Elmalı Hotel
Elmalı Hotel

-

Manzarası ve günbatımı harika

Otel Van Gölü'ne bakıyor. Manzarası ve günbatımı harika. Elma bahçesinin içine yapılmış. Otel apart karışımı. Odalarda mini mutfak ve geniş banyolar var. Süit odada kaldık, çocuklarla çok rahat oluyor. Kahvaltısı Van kahvaltısı zaten. Aracınız varsa Van'da kalınacak en depreme dayanıklı otel çünkü yatay mimarisi var. Otel merkeze 10 dakika araçla gitme mesafesinde.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Van Şehit ve Gazi Aileleri Misafirhanesi
Van Şehit ve Gazi Aileleri Misafirhanesi

-

Evden farkı yok

Bence harika bir yer. Evden farkı yok. Saygılar.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Van Şehit ve Gazi Aileleri Misafirhanesi
Van Şehit ve Gazi Aileleri Misafirhanesi

-

Harika

Harika bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Van Şehit ve Gazi Aileleri Misafirhanesi
Van Şehit ve Gazi Aileleri Misafirhanesi

-

Çok güzel bir yer

Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Çok güzel bir yer. Kendimizi evimizde hissettik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Hotel Van
Grand Hotel Van

-

Samimiyetiniz yeterli

Otel hakkında yorum yapmaya gerek yok. Ne sorun olursa olsun, yaşanırsa yaşansın resepsiyonist arkadaşlarımızın veya diğer personellerin canla uğraşlarını görünce otel başınıza da yıkılsa inanın o samimiyet size unutturuyor. Teşekkürler arkadaşlar samimiyetinizden, sıcak karşılamanızdan ve misafirinize verdiğiniz değerden ötürü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Elmalı Hotel
Elmalı Hotel

-

Van’ın en iyi otellerden

Van'ın en iyi otellerden biri. Muhteşem manzarası, süper hizmet.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Hotel Van
Grand Hotel Van

-

Van'da kalınacak en iyi otel

Eşimle 24 Şubat 2015 tarihinde bir geceliğine Grand Hotel Van'da kaldık. Van'ın merkezinde ve Beş Yol denen mevkii de olup, Van ve çevresine gidilecek yerlere giden dolmuşların geçtiği, alışveriş yapmak veya yeme içme yerlerine yakınlık açısından çok ideal. Deprem sonrası inşa edilip çok güzel bir şekilde tasarlanıp her ayrıntı düşünülerek tefriş edilmiş. Güler yüzlü ve yardım sever personeli ve zengin kahvaltı sofrası ile müşterilerine iyi hizmet veren bir otel. Şehir dışındaki otelleri düşünmeyin bile.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Hotel Van
Grand Hotel Van

-

Yeni mekanım

Van şehrine ilk gelişim ve bu şehirde kaldığım ilk otel ve sanırım her gelişimde kalacağım bir otel. Odalar öncelikle çok temiz, düzenli olarak temizleniyor. İlgi, alaka memnun edilecek seviyede. Resepsiyon personeli çok güler yüzlü. İnşallah hep böyle devam eder. Biz de hep buraya gelmeye devam ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Hotel Van
Grand Hotel Van

-

Tavsiye üzerine geldik ve memnun kaldık

Tavsiye üzerine gelip iki gece konakladığımız Grand Hotel Van'da oldukça sıcak karşılandık ve odalar gayet sıcak ve ön cephe odaları oldukça açık manzaraya sahip ve çok hoş. Kahvaltı zengin, personel gayet sıcak ve ilgili, bünyesinde barındırdığı Clup Arena çok profesyonel ve cazip eğlence merkezlerinden. Van'da bir tesis ancak bu kadar eğlenceli hale getirilebilir. Çok memnun kaldık. Van'a her gelişimizde artık tek adres Grand Hotel Van.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Hotel Van
Grand Hotel Van

-

Aşırı derecede gürültü var

Aşırı derecede gürültü var. Devamlı bir müzik sesi, kulakları tırmalayan bas sesi ve gecenin 3'üne kadar sürüyor. Uyku uyuyamadan güne başlıyorum sayenizde. Düşünsenize gecenin 3'üne kadar odanızın içinde bas, davul sesi… 3. kattayım, odamın içinde çalıyor sanki.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Hotel Van
Grand Hotel Van

-

Tek kelimeyle mükemmel

Sadece gelip bir gece konaklamanız yeterli bence. Tek kelimeyle mükemmel bir otel... Restoran süper bir hava katmış otele. Gelip görmenizi tavsiye ederim. Yapımında emeği geçen herkese teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
One City Apart Otel
One City Apart Otel

-

Şahane bir manzaraya sahip

Birçok kez Van'a geldim. Son zamanlarımda fark ettim bu oteli. Şimdiye kadar fiyatına göre kaldığım en iyi, en geniş odalara sahip bir otel. Şahane bir manzaraya sahip, sabah kahvaltısı da çok güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Hotel Van
Grand Hotel Van

-

Grand Hotel Van ailesi teşekkürler

Yaklaşık bir hafta kadar ailecek Grand Hotel Van'da konakladık. Gerçekten çok içten, samimi ve yerinde bir hizmet. Kesinlikle Van'a yolunuz düşerse Grand Hotel Van'dan şaşmayın. Otel çok yeni ve her şey süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Hotel Van
Grand Hotel Van

-

Amazing hotel

That's a beautiful hotel and great service. Thank you Grand Hotel Van...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Hotel Van
Grand Hotel Van

-

Happy

Van is a beautiful city center. Hotel anywhere near transport Van Castle personel on simple clean and comfortable and happy.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Hotel Van
Grand Hotel Van

-

Memnun kalınır

Gayet hijyenik ve temiz. Personel ilgili, tavsiye edilir. 3 gün konakladım, hiçbir problemle karşılaşmadım, tavsiye edilir. Van Merkez'de.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Hotel Van
Grand Hotel Van

-

Teşekkürler Grand Hotel Van

Sürekli seyahat halinde olduğumuz için konaklayacağımız yerlerin gerek hijyen, gerek konfor bakımından bizi tatmin etmesi gerekir. Van şehrinde bulunduğumuz süre zarfında kaldığımız Grand Hotel Van'ın konforunu ve rahatlığını şiddetle tavsiye ederim. Odalardaki temiz koku ve banyoların temizliği açıkçası beni bayağı etkiledi. Personelin cana yakınlığı da şüphesiz yüzümü güldürdü. Van şehrine her gelişimde telefonla rezervasyon yapacağım tek otel Grand Hotel Van. Herkese teşekkürler. Tatil amaçlı gelip iki gece konaklayıp müşteri memnuniyetinden, hizmetten fazlasıyla memnun kalıp, iş seyahatlerimize de bu hotelde konaklama vermeye başladık. Fazlasıyla memnunuz, hiç düşünmeden ilk adresiniz olabilecek 5 yıldızlı otellerin birçoğundan daha fazla memnuniyet sağladıkları tartışmasız bir gerçek. Grand Hotel Van'a teşekkürlerimizi sunar ve memnuniyet, hizmetlerinin devamını dilerim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Hotel Van
Grand Hotel Van

-

Tavsiye edilir

Öncelikle bütün otelin çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum. Gayet ilgilendiler bizimle. Otelin güzelliğine güzellik kattılar. Odaların kombini gayet başarılı ve rahat. Kahvaltısı gayet zengin. Tavsiye edilir bir otel. Şükranlarımı sunuyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Hotel Van
Grand Hotel Van

-

Van'ın en iyisi, en yenisi

Van'ın merkezinde, her yere yakın, çok yeni, her şey süper. Hizmet mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Hotel Van
Grand Hotel Van

-

Yerinde bir hareket

Gerçekten oteli açanlar çok yerinde bir hareket gerçekleştirmişler. Umarım hizmetinden, kalitesinden ödün vermeden ilerlerler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Hotel Van
Grand Hotel Van

-

Hijyenik ve temiz

Otel restoranı çok başarılı. Tesis hijyenik ve temiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Berk Hotel
Royal Berk Hotel

-

Devamlı kaldığımız samimi bir yer

Van'ın en işlek caddesinde bulunan otel, müşteri profiliyle güvenilir ve son derece konforlu. Otelin kahvaltısı Van kahvaltısını aratmayacak kadar güzel. Hizmet ve konforuna göre ücreti de bir o kadar uygun. Ayrıca Reşat Bey ve Fuat Bey sizinle güler yüzle her konuda ilgileneceklerdir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Hotel Van
Grand Hotel Van

-

Adına yakışır otel

Tam anlamıyla mükemmel bir konukseverlik ve dizayn, personel çok cana yakın çok samimi....

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şahmaran Resort Hotel
Şahmaran Resort Hotel

-

kahvaltı

Kahvaltısı kusursuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Hotel Van
Grand Hotel Van

-

Van'da bir numara

Van'ın yükselen yıldızı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Side Van
Hotel Side Van

-

Temiz ve hesaplı otel

Fiyatı uygun, odalar temiz ve düzenli, güler yüzlü ve misafir odaklı anlayış ile şehir merkezine yakın tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Berk Hotel
Royal Berk Hotel

-

Gerçekten güzel

Gayet hoş ve güzel bir otel. Tavsiye ederim uygun fiyat.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Mirva
Hotel Mirva

-

Hizmet muhteşem

Muhteşem hizmeti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Mirva
Hotel Mirva

-

204 numaralı odayı tavsiye ederim

En rahat odalardan biri 204 numaralı oda.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akdamar Otel Van
Akdamar Otel Van

-

Cana yakın personel

Otel güzel, personeli cana yakın ve ilgili.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akdamar Otel Van
Akdamar Otel Van

-

Kaliteli ve sıcak bir yer

Güzel, temiz, kaliteli ve sıcak bir yer. Çalışanları güer yüzlü ve içten.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
One City Apart Otel
One City Apart Otel

-

Güzel fakat çok temiz değil

Yeterli ve iç dizaynı gayet hoş. Apart otel olarak çok güzel fakat çok temiz değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)