Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Örnek Harita Görseli
Haritayı Görüntüle
Filtreler

Kategori

Aktivite-Eğlence
Safari Turları
Şehir Turları
Dalış Turu
Yamaç Paraşütü
Festival
Tümünü gör

Gezgin Türü

Aileler için Uygun
Çocuklara Uygun
Çiftlere Uygun

Fethiye Aktiviteleri

Fethiye civarında yapılacak 4 aktivite.
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Fethiye Bungee Jumping Center
Aktivite-Eğlence
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Muğla
Rota Fethiye

Rota Fethiye

Ücretli
Aktivite-Eğlence
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal Değerlendirme4.3/5 Mükemmel
(3 yorum)
Muğla
Ölüdeniz Yamaç Paraşütü
Yamaç Paraşütü
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal Değerlendirme5/5 Mükemmel
(2 yorum)
Muğla
Skywalkers Paragliding
Dalış Turu
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Muğla

4 mekandan 4 tanesi gösteriliyor

Fethiye Yapılacak Şeyler ve Aktiviteler

Eğer farklı bir doğa harikasında güne başlamak istiyorsanız ünlü Kelebekler Vadisi’ni keşfe çıkabilir ya da Saklıkent Kanyonu’nun derinliklerine ilerleyebilirsiniz. Islanmak niyetinizde yoksa güneşin pek yakıp kavurmayacağı sabah saatlerinde tarihi patikalarda yürüyüş yapabilirsiniz.

Fethiye kıyılarında aklınıza gelebilecek her türlü su sporlarını yapma imkânınız var. Rüzgâr sörfü, su kayağı, flyboard, ringo, banana ve diğerleri size bir yandan spor heyecanını tattırırken bir yandan da eğlence imkanı sunmakta.

Kayaköy ve Çalış'ta yapacağınız at gezintisi ise sizi başka bir dünyaya götürecek.

Fethiye'de yapılacak en keyifli aktivitelerden biri de tekne turları ile adaları keşfe çıkmak. Limandan hareket eden teknelerle günübirlik tur yapabilir ve Fethiye On İki Adalar'ı keşfedebilirsiniz. Aynı zamanda Kabak Koyu, Kıdrak Koyu, Günlüklü Koyu da mutlaka görmenizi tavsiye ettiğimiz yerlerden.

Tarihe merakı olanların Fethiye'de yapabileceği en ideal aktivitelerden biri de Letoon Antik Kenti, Patara Antik Kenti, Telmessos Antik Kenti, Tlos Antik Kenti gibi ören yerlerini gezmek.

Fethiye Yapılacak Şeyler ve Aktiviteler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Fethiye için ailelere uygun aktiviteler nelerdir?
Fethiye için ailelere uygun aktiviteler : Yamaç Paraşütü Yapılan Popüler Yerler, Ölüdeniz Yamaç Paraşütü, Aksazlar Beach, Fethiye konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Fethiye için ücretsiz yapılacak aktiviteler nelerdir?
Fethiye için ücretsiz yapılacak aktiviteler : Yamaç Paraşütü Yapılan Popüler Yerler, Ölüdeniz Yamaç Paraşütü, Room Escape - Ölüdeniz, Fethiye konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Fethiye için kalabalık gruplara uygun aktiviteler nelerdir?
Fethiye için kalabalık gruplara uygun aktiviteler : Yamaç Paraşütü Yapılan Popüler Yerler, Ölüdeniz Yamaç Paraşütü, Room Escape - Ölüdeniz, Fethiye konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Fethiye için çiftlere uygun aktiviteler nelerdir?
Fethiye için çiftlere uygun aktiviteler : Yamaç Paraşütü Yapılan Popüler Yerler, Ölüdeniz Yamaç Paraşütü, Room Escape - Ölüdeniz, Fethiye konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Fethiye için aktiviteler nelerdir?
Fethiye için aktiviteler : Yamaç Paraşütü Yapılan Popüler Yerler, Ölüdeniz Yamaç Paraşütü, Room Escape - Ölüdeniz, Fethiye konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.