Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Adana Otelleri

Adana için {{ (filteredHotels).length}} / 65 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Adana Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Lezzeti dillere destan mutfağı, film festivali, yaylaları ve ticari potansiyeli ile sık sık gerek iş gerekse turistik amaçlı ziyaretlere ev sahipliği yapan Adana, aynı zamanda birden fazla konaklama seçeneğine sahip.

Her yönüyle dolu dolu bir şehir olan Adana, ülkemizin beşinci büyük şehri olma özelliğine sahiptir. Kent iş merkezi statüsüne sahip olmasının yanı sıra birbirinden farklı çok sayıda değere de ev sahipliği yapmaktadır. Her yıl düzenlenen ve ülkemiz için önemli olan Altın Koza Film Festivali, Sabancı Uluslararası Tiyatro Festivali, Uluslararası Çukurova Sanat Günleri gibi etkinliklerin düzenlenmesi kentin kültür-sanata önem verdiğinin bir kanıtıdır. Tüm bunların yanı sıra Adana, mesire yerleri, yaylaları, mutlaka denenmesi gereken yöresel lezzetleri, tarihi durakları ve müzeleriyle turistik amaçlı şehirde bulunan herkesin gönlünü kazanmayı başarmıştır. Üstelik Adana otelleri her bütçeye hitap eden geniş bir yelpazeye sahip.

Yüksek yıldızlı büyük otel, butik otel, pansiyon gibi çok çeşitli konaklama türüne sahip olan Adana otelleri; merkez, Seyhan, Yumurtalık, Çukurova ve Karataş olacak şekilde yayılmıştır. Tesislerin büyük bir kısmı oda-kahvaltı olarak hizmet vermekte ve dört mevsim boyunca konuklarını ağırlamaya devam etmektedir. Kahvaltılar bazı otellerde açık büfe olarak servis edilirken bir kısmında ise kontinental olarak sunulmaktadır.

Şehir içinde iş merkezlerine ve alışveriş noktalarına yürüme mesafesinde yer alan tesisler, turistik ve iş amaçlı tercih edilebilmektedir. Ayrıca Adana otelleri ziyaretçilerine konaklamaları boyunca yardımcı olmakta ve çevrede yapılabilecek aktiviteler konusunda bilgilendirebilmektedir.

Her bütçeden konuğa hitap eden Adana otel fiyatları ise; geceliği 120 TL olabildiği gibi 300 TL de olabilmektedir. Üstelik tesislerin yıl içerisinde erken rezervasyon fırsatları da bulunmaktadır. Siz de sayfamız üzerinden dilerseniz Adana otel fiyatlarını kıyaslayabilir ve bütçenize en uygun tesisi arayarak seyahatiniz için ilk adımı hemen bugün atabilirsiniz.

Adana, bölgenin en büyük kenti ve iş merkezi olduğu gibi, gelişmiş üniversitesi, gelenekselleşmiş sosyal etkinlikleri ile de önemli ölçüde iş ve kongre turizmi potansiyeline sahiptir.

2009 yılında Adana'yı ziyaret eden yabancı turist sayısı 81.736'dır. Bu turistlerin büyük çoğunluğu, Adana Şakirpaşa Havaalanı'ndan gelmektedir. Adana'nın bu kadar çok tercih edilmesinin sebebleri nelerdir diye soracak olursanız eğer...

Nüfus ve yüzölçümünde önde olduğu kadar Adana şehri, kültür ve sanat etkinliklerinde de ilk sıralarda yer almaktadır. Yılın her mevsiminin, hatta her ayının etkinliklerle geçtiği Adana, Güneydoğu'nun kültür başkenti gibidir.

Türkiye'nin en önemli film festivallerinden birisi olan Altın Koza Film Festivali'nin, Sabancı Uluslararası Tiyatro Festivali'nin, On Üç Kare Uluslararası Sanat Festivali'nin, Uluslararası Çukurova Sanat Günleri'nin ev sahipliğini yapmaktadır.

Kış mevsiminde Adana şehrini ziyaret eden birçok iş adamını en iyi şekilde ağırlayabilmek için, büyük toplantı salonları ile birlikte, adeta iş merkezi denilebilecek düzeyde oteller açılmıştır. Farklı koltuk sayıları ve farklı özellikleri ile birçok toplantı salonu barındıran bu otellerde, Seyhan Nehri'nin hemen yanında iş toplantılarınızı keyifli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Adana otellerinin, iş merkezini andırmasının yanında bir diğer özellikleri de birçoğunun şehir merkezinde ve havaalanlarına ortalama 5 - 10 kilometrekarelik mesafede yer almasıdır. Kimi Adana otelleri ise, Toroslar'ın yamacına kurulmuş bir tatil köyü özelliği taşımaktadır.

Adana otellerinde fiyatlar ise, 100 TL'den başlayıp, 150 TL'ye kadar çıkabiliyor. Yaz kış her mevsim tercih edebileceğiniz Adana otellerinde 2018 fiyatlarının mevsime göre değişiklik gösterdiğini söylemek mümkün değil. Aile otellerine nazaran daha çok lüks ve kurumsallmış otellerin bulunmasından dolayı da otel fiyatları, yıl içerisinde pek değişiklik göstermiyor. Ancak kış aylarında, iş adamlarının; yaz aylarında ise turistlerin, iyi odalarda konaklayabilmek için biraz erkenden 2018 otel rezarvasyonu yapması gerekiyor.

Yaz mevsimini tercih edenler ise, Karataş ve Yumurtalık plajlarında denize girip, Akdeniz'in tadını çıkarabilmekte, akarsu turizmi, olta balıkçılığı, rüzgâr sörfü ya da dalış yaparak Adana'nın farklı yönlerini keşfedebilmektedir.

Adana yöresinin, çeşitli kültürlerin karışımı ile oluşmuş zengin bir mutfağı bulunmaktadır. Bu mutfağın en büyük özelliği, un, bulgur, et ve çeşitli baharatların kullanılmasıdır. Özellikle Adana kebabı, yanında ikram edilen yeşillik, ezme ve salatası ile birlikte çok ünlüdür. Yöreye özgü şalgam suyu da içilmezse olmazların arasındadır. Adana otellerinde konaklayarak, bu zengin menüleri en yetenekli şeflerin ellerinden tadabilirsiniz.

Adana'ya giderseniz eğer, gösterişli mutfağından çıkan leziz yemeklerinin tadına bakmadan, yaylalara gidip bir geçe çadırda yatmadan, Seyhan Nehri kenarında çayınızı içmeden, dağ ve doğa yürüyüşlerine katılmadan geri dönmeyin. Yapacak o kadar çok şey var ki, siz en iyisi tatilinizi biraz uzun tutmaya bakın, bizden söylemesi...

Adana Hakkında

Kebabı, şalgamı, şırdanı ve daha nice lezzetiyle Adana, Akdeniz Bölgesi'nin turizm ve ticaret merkezi konumunda.

Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Adana, Çukurova'nın verimli topraklarına da ev sahipliği yapmaktadır. Turizm potansiyeli oldukça yüksek olan il merkezinde bir de köklü bir üniversite vardır. Çukurova Üniversitesi ile şehrin vizyonu hem gelişmiş hem de değişmiştir. Adana denince akla ilk olarak leziz mi leziz yemekleri gelir. Şehirde hizmet veren Adana Şakirpaşa Havalimanı da hem ulusal hem de uluslararası uçuşlarla gün içinde on binlerce kişinin gelip gittiği bir noktadır. Çevre iller için de havayolu ulaşımında büyük önem taşımaktadır.

Adana; kültür - sanat ve festival etkinlikleriyle de öne çıkan bir şehirlerimizden sadece biridir. Akdeniz iklimin hakim olduğu şehirde kış aylarının ılıman olmasıyla yılın her mevsimi ziyaret edilebilir. Türkiye'nin en önemli film festivallerinden birisi olan Altın Koza Film Festivali'nin, Sabancı Uluslararası Tiyatro Festivali'nin, On Üç Kare Uluslararası Sanat Festivali'nin, Uluslararası Çukurova Sanat Günleri'nin, Portakal Çiçeği Festivali'nin ev sahipliğini yapmaktadır.

Yılın her günü binlerce kişinin geldiği Adana'da gezilip görülecek yerler, tadılacak yemekler, mevsimlerden yaz ise denize girilecek birçok plaj ve piknik yapıp dinlenilecek pek çok yer vardır. Konaklamada da her bütçeye ve her konaklama zevkine göre şehirde bir tesis bulabilirsiniz. Ayrıca Adana'da iş içinde donanımlı toplantı odaları ve kusur hizmetleriyle onlarca otel bulunmaktadır.

Yaz ve bahar aylarında, Karataş Plajı'yla Yumurtalık Plajı denize girilebilecek yerdendir. Buralarda Akdeniz'in tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda farklı aktivitelerle de öne çıkan şehirde akarsu turizmi, olta balıkçılığı, rüzgâr sörfü ya da tüplü dalış yapabilirsiniz.

Meşhur Adana mutfağı, yöreye özgü yemekler ve çeşitli kültürlerin karışımı ile oluşmuş zengin bir mutfaktır. Ünlü Adana kebabının da en lezzetlisini tabi ki de yerinde yani Adana'da yiyebilirsiniz. Yanında ikram edilen acılı şalgamı, yeşillikleri, ezme salatası, soğan piyazı ve daha birçok mezesiyle birlikte. Adana otellerinde konaklayarak, bu zengin mutfağın muazzam lezzetlerini tadabilirsiniz.

Hem yaz tatili hem de gurme tatili için ideal şehirlerimizden olan Adana'ya yolunuz düşerse eğer, enfes yemeklerini yemeden, Torosların eteğindeki yaylalarına çıkmadan, Seyhan Nehri kenarında tavşan kanı çayınızı yudumlamadan, çam ormanlarında doğa yürüyüşlerine katılmadan geri dönmeyin. Adana'da ve çevresinde yapacak ve gezilecek o kadar çok yer var ki, keşfetmeden sakın dönmeyin.

Adana otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Adana Yükselhan Hotel
Adana Yükselhan Hotel

-

Temiz odaları

Temiz odaları, güler yüzlü personeli ile Adana'daki evimiz oldunuz. İlgi ve alakanız için kocaman teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Özer Ülkücü, Adana Yükselhan Hotel'i tercih ettiğiniz ve misafir değerlendirme formunu doldurmaya zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Adana Yükselhan Hotel ailesi olarak, otelimizde konakladıkları süre boyunca misafirlerimize kusursuz bir hizmet sunmak tek hedefimizdir. Hizmet kalitemizi en yüksek standartlarda tutabilme çabamız, bizi konuklarımız için unutulmaz olanı sunmaya ve daha özgün hizmetleri aramaya sevk ediyor. Bizim ile paylaşmış olduğunuz değerli görüşleriniz için tekrar teşekkür ediyor, sizleri en yakın zamanda yeniden aramızda görmeyi ümit ediyoruz. Saygılarımla, Suvat Dumlu Adana Yükselhan Hotel Müdürü.

17 Temmuz 2018, Salı 12:51
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Odalar gayet temiz

1 hafta önce otelde konakladım. İlgi, alaka çok samimi ve içtendi. Odalar gayet temiz ve yemekler idare ederdi. Adana'da böyle bir yer olduğunu bilmiyordum. Tavsiye üzerine gittim ve çok beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Beklentimizin üstünde

Sahil yenilenmiş, beklentimizin üstünde bir tatildi. :) Ayrıca odalar da yenilenmiş, güzel bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Havuzu tertemizdi

Otel gerçekten havuzu tertemizdi, ailecek güzel bir gün geçirdik. Fiyatı da bence böyle otele göre ucuz. Size tavsiye ederim gerçekten.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Kaliteli ve güzel bir mekan

Aileniz ile gidilebilecek en yakın ve en nezih otel. Kaliteli ve güzel bir mekan. Ayrıca havuzu 10 numara. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Sakin ve huzur verici

Gerçekten sakin ve huzur verici bir yer. Kendi kumsalı var, bu çok hoşuma gitti. Büyük bir havuzu ve aquaparkı var, bu birçok aile için ideal. Artık çocukların eğlenmesine önem veren ebeveynlerin tercihi aquapark. O da bu otelde mevcut zaten. Merkeze yakın olması da çok büyük avantaj.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Villa süit odaları çok hoştu

Temiz oda, temiz kumsal ve temiz havuz. Adana Merkez'e çok yakın, yarım saatlik bir mesafede, ulaşım problemi yok, personelleri de ilgiliydi. Villa süit odaları çok hoştu. Fiyatlarının bu kadar uygun olduğunu da bilmiyordum. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Manzarası muhteşem

Manzarası muhteşem. Benzer özellikteki otellere göre fiyatı gerçekten çok uygun ve kaliteli bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Denize sıfır

3 senedir buraya gidiyorum, her yaz bu sene de gittim, her sene giderim. Bir kere fiyatları uygun, en önemlisi bu bence. Bu fiyatlara göre çok da kaliteli, denize sıfır, kumsalı var, büyük bir havuzu da var, aquaparkı da var, manzaralı odaları da var. Her yer yemyeşil, yemekleri de güzel. Bu fiyatlara göre kötü falan da hiç değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Havuzu çok iyiydi

Bu sene ilk defa gittik, bayram tatilini burada geçirdik. Havuzu çok iyiydi, kumsalı da var, yemekleri güzeldi. Başarılı, tebrikler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Yemekleri taze ve lezzetli

Her şey çok güzeldi, tek sorun hava çok sıcaktı. Havuza girince o da geçti. Personeli çok ilgiliydi. Odalarında sorun yoktu. Yemekleri taze ve lezzetliydi. Plajı ve havuzu temizdi. Bence başarılı ve kaliteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Denize sıfır

Adana'da böyle bir yer olduğunu bilmiyordum. Denize sıfır, aquaparklı büyük bir havuzu var. Kuş sesleri ile uyandım. Çok hoşuma gitti. Huzur verici bir yer. Fiyatı da gerçekten uygun. Gidince anlayacaksınız. Boş yere yol masrafı, vs. vermedik. Yola vereceğiniz parayla 1 hafta daha tatil yapın. O derece uygun yani. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Kaliteye, güler yüze ve hizmete

Yaz tatilinde 3 şeye inanırım. Kaliteye, güler yüze ve hizmete. 3'ünden de bence geçtiler. Helal olsun. 1 hafta kaldık. Her sene tercihim olacak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Odaları çok iyi

Muhteşem ve tertemiz havuzu, çok güzel manzarası ve lezzetli yemekleri var. Çocuklar çok eğlendi. Odaları çok iyi, personelleri de güler yüzlüydü. Fiyatları da çok uygundu. Ailemle güzel günler geçirdik. Hizmetlerinizin devamını diler, teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Süper ve bol çeşit

Geçen yaz sezonun son günleri 2-3 kaldık. Hesap mı, yok denecek kadar azdı. Yemekler sezon sonu olmasına rağmen süper ve bol çeşitliydi. Klima, su yok diyenlere itibar etmeyin. TV 106 ekrandı. Klima ful her iki odada vardı. Su problemi de hiç yaşamadık. Bu sezon da Ramazan ayında gitmeyi planlıyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Barış Otel
Barış Otel

-

Çok uygun bir yer

Barış Otel'e gelmiştim daha önce, çok beğendim. İnşallah tekrar gelmeyi düşünüyorum. Hizmetleri olsun, temizlik olsun çok uygun bir yer. Aile için ben çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şirin Park Otel
Şirin Park Otel

-

Yemekler güzel

Resepsiyondaki personeller güler yüzlü ve yardımsever. On numara karşılama yapıyorlar. Özellikle de Cemre Hanım'a teşekkür ederiz. Yemekler güzel, kahvaltısı çeşit çok ama biraz daha kaliteli ve lezzetli olabilir. Çok çeşit olacağına lezzeti yüksek olması daha iyi. Odalar çok geniş, rahat ve temiz. Bu 3. Konaklamam. Seyhan Nehri'ne de çok yakın, merkezi bir yerde. Tek kusuru vale görevlileri hatalı oldukları halde hala üste çıkmaya çalışıyor. Neyse, otel iyi ve güzel. Teşekkürler Şirin Park Otel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sheraton Adana Hotel
Sheraton Adana Hotel

-

Özellikle kahvaltısı ile favorim

Adana'da birçok otelde konakladım. İçlerinde yine uluslarası zincir oteller de var. Görece yeni olması, konumu, odaları ve özellikle de kahvaltısı ile benim favorilerimden birisi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yumurtalık Otel
Yumurtalık Otel

-

Temizlik konusunda çok iyi

İyi niyetli çalışanları ve temizlik konusunda çok iyi bir otel. Herkese Yumurtalık'a gelip de bu otele uğramalarını tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adana Airport Otel
Adana Airport Otel

-

Oda hiç temiz değildi

Hiç memnun kalmadım. Oda hiç temiz değildi. Çarşafın üzerinde kıllar vardı, tiksindim. 1 gece kaldık, kahvaltı yapıp çıkalım dedik. Hayatımda böyle kahvaltı görmedim. Domates ve salatalık dışında bir şey yiyemedik. Hazır kek, çubuk kraker, hazır kurabiye, şaka gibi, her şey marketten alınmış, en kalitesizinden. Abur cuburdan oluşan bir kahvaltıydı. Bir daha bu otele gitmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Şenbayrak City
Otel Şenbayrak City

-

Açık büfe kahvaltı on numaraydı

Otel gayet merkezi bir lokasyona sahip, her yere yürüyüş mesafesi desem yeridir. Açık büfe kahvaltı on numaraydı, personel sıcakkanlı ve yardımsever, kaldığım oda standart mıydı bilmiyorum ama oldukça genişti ve tertemizdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Port Marina Hotel
Port Marina Hotel

-

Otelin temizliği

Otelin temizliği, personelin güler yüzlü, samimi şekilde karşılaması, denize yakın oluşuyla Adana'nın turizm merkezi olabileceğini kanıtlar seviyede. Aileler için mükemmel bir otel, tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yumurtalık Otel
Yumurtalık Otel

-

İlgi çok az

Temizlik kötü, banyo, lavabo muslukları çok kirli. Hizmet kötü, ilgi çok az. Ve parası da çok otele göre.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sürmeli Adana Otel
Sürmeli Adana Otel

-

Yemediğimiz yemekleri ve içecekler

Otel ve yemekler, garsonlar iyi, ilgili ama resepsiyondaki bayanlar çok ters, saygılı değiller. Yemediğimiz yemekleri ve içecekleri yazmışlar adisyona, sonra kusura bakmayın, yanlışlık olmuş dediler. Yani müşteri yerse, yutarsa.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Havuz temiz, manzara güzel

Fiyatına göre yemekleri çok güzel. Havuz temiz, manzara güzel, odaların düzen ve temizliği de iyi. Hele o akşam yemeğinden sonraki mehtap eşliğindeki canlı müzik beni mest etti. Sadece biraz kalabalıktı. Tavsiye ederim. Keşke mehtabın o çok etkileyici resmini burada paylaşabilseydim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Triton Apart Otel
Triton Apart Otel

-

Tekrar gelmeyi düşünüyorum

Bir önceki yıl 3 hafta kaldı. Çok güzel ve yardım sever çalışanları vardı. Yemek sıkıntısı vardı ama kendimiz yapıyorduk. Tekrar gelmeyi düşünüyorum. Bütün personeline selamlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Havuzu oldukça pis

Keşke 0 puan olsaydı da ben onu verebilseydim. Çünkü Öyküm Otel 1 puanı dahi hak etmeyen bir yer. Kliması çalışmayan, suyu akmayan, pislik ve yıpranmış odasından içeriye girilmeyen bir yer. Yemek desen ayrı bir felaket. Havuzu oldukça pis. Temizlik görmemiş. 10 puan verenlere kesinlikle inanmıyorum kendi çalışanları yapıyor bence.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Yemekleri kalitesiz

Yemekleri kalitesiz, plajı kötü ve kirli, interneti çekmiyor, sular akmıyor, içecekler ücretli ve pahalı, oyunlar paralı. İlgi ve alaka idare eder, manzara ve aquapark en iyisi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Alaka sıfır

Tek gece kalmama rağmen ne klima çalışıyor ne de yemekleri ve odaları düzgün. O kadar paraya yazık. Herkes hakkını vermeli alınan ücretin. İlgi, alaka sıfır. Kesinlikle bir daha ayak basmam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Port Marina Hotel
Port Marina Hotel

-

Çalışanlarınızın güler yüzü

Her şey mükemmeldi. Çalışanlarınızın güler yüzü, temizliği Port Marina Hotel'e yakışacak şekildeydi. Her zamanki gibi çok güzel ağırlandık. Tekrar tekrar buradan size ve tüm çalışanlarınıza teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarı Konak Apart Otel Adana
Sarı Konak Apart Otel Adana

-

Sakin ve temiz

Şehrin içerisinde, sakin ve temiz. Sabah kahvaltısı için açık büfesi konak zenginliğinde. Tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Anemon Adana Hotel
Anemon Adana Hotel

-

Kirliydi ve çok tozluydu

Öncelikle otel kesinlikle beklentilerimizi karşılamadı. Otele giriş yaparken bizi karşılayacak hiç kimse yoktu, çantalarımızı kendimiz çıkardık. Ayrıca odaların özellikle yerleri çok kirliydi ve çok tozluydu. Ütü, diş fırçası ve diş macunu yoktu. Bir daha kesinlikle kalmayı düşünmüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Tesis çok eski

Yemekleri vasat, yemeğin yanında içecek servisi ekstra ücretli, sadece su içebilirsiniz, yemekten sonra içmek için sadece çay var, kahve bulabilmek imkansıza yakın. Tesis çok eski, maalesef beğenmedim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Kahvaltısı zengin

Aileniz ile gelip kalabileceğiz bölgenin en iyi oteli. Öncelikle ön bürodan Mazlum Bey rezervasyon esnasında ayrıntılı ilgilendi ve Turna Hanım konaklama esnasında isteklerimizle yakından ilgilendi, direk çözüme yönelik bir tavır sergiledi. Özellikle teşekkür eder ve kariyerinde hızla ilerleyebileceğini umut ediyorum. güler yüzlü personeliyle yemekleri, kahvaltısı zengin ve lezizdi. Aşçıların da ellerine sağlık. Akşam eğlencesi, havuzu ve denizi ile güzel bir tatildi, tavsiye ederim... Saygılar...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yumurtalık Otel
Yumurtalık Otel

-

Tavsiye etmem

Kötü bir otel. Hiç memnun kalmadık. Çok kirli ve hizmeti kötü. Tavsiye kesinlikle etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Hiç bir gerekçe göstermeden otelimiz hakkında yapmış olduğunuz bu olumsuz yorumunuz geçerli neden değildir.

18 Temmuz 2017, Salı 15:49
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Yemekleri güzel

Yemekleri güzel, çalışanları sıcakkanlı, tam bir aile ortamı, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Hizmetten memnun kaldım

Otelde üç gece kaldım. Kaldığım zaman içerisinde otelden ve hizmetten memnun kaldım. Teşekkürler. :-)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Tatilin zirvesi

Tatilimin 6 gününü burada geçirdim. Diğer 6 günü Kaş'ta geçirdim. Kaş'tan daha çok beğendim. Hem yakın hem tatilin zirvesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Nezih bir ortam

Nezih bir ortam. Ailecek konaklamak için on numara beş yıldız. Elemanlar güler yüzlü, hizmet, kalite süper. Şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Yemekler ve ilgi

Okulu bitirmemin şerefine ailemle Adana'da ufak son tatilimizi yaptık. Yemekler ve ilgi güzeldi, teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Personel arkadaşların ilgisi

Personel arkadaşların ilgisi için teşekkür ederim. Bu ilgi olmasaydı ben yorum yapmayı düşünmüyordum. Her şey için teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Nezih bir aile ortamı

Otele gelmeden tereddütlerim vardı. Adana'da Karataş'ta böyle nezih bir aile ortamı olacağından şüpheliydim. Ailemle çok temiz, çok eğlenceli bir tatil geçirdim. Çocuklarımın oynayacağı parkın güvenliğinden ve temizliğinden çok memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Çalışanların ilgisi

Otele girdiğimiz andan itibaren karşılanmamız o kadar güzeldi ki, otel müdürünün bu kadar sıcakkanlı olması işlemlerimizi elleriyle yapması. Otel sahibinin ilgisi ve alakası. Çalışanların ilgisi için teşekkürler. Yapılan yorumları gitmeden okudum, ben de gerçekten bir tereddüt etmiştim yemek konusunda lakin sadece çamurdan ibaret... Yemekler için, ilgi ve alaka için tekrar teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Yemekler süper

Otel harika olmuş. Yemekler süper. Çalışanların samimiyetiyle bu puanı hak ediyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Odaları, açık büfe yemekleri, elemanları

Yeni yüzüyle kesinlikle harika. Odaları, açık büfe yemekleri, elemanları, ilgi ve alakaları süper. Otel 10 puanı hak ediyor ve herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öyküm Otel
Öyküm Otel

-

Tek kelime ile muhteşem

Tek kelime ile muhteşem bir yer. Sahte cennet. Yemekleri de ilgileri de 10 numara bence.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Park Otel
Mavi Park Otel

-

Personelin aşırı alaka ve ilgisi

Personelin aşırı alaka ve ilgisi çok güzel. Kesinlikle her sene yerim belli. Tavsiye etmek bir yana, ısrar ediyorum yani o derece güzel bir yer. Kaçırılmaması gereken bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Port Marina Hotel
Port Marina Hotel

-

Güzel, sakin, rahat

Güzel, sakin, rahat, personeli iyi bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yumurtalık Otel
Yumurtalık Otel

-

Odalar geniş ve temiz

Çok güzel bir hotel, hayran kaldım. Çalışanların ilgisi filan çok güzel, odalar geniş ve temiz. Her sene gidiyorduk Yumurtalık'a, başka hotelde kalıyorduk, değiştirelim dedik. 1 defa kaldık 4 gün ve çok güzel bir hotel. Bu sene de gideceğiz ve hotel yerimiz aynı. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adana Taşköprü Hotel
Adana Taşköprü Hotel

-

Merkeze yürüme 5 dakika

Otelin konumu; Seyhan Nehri ve mis kokulu portakal çiçeğiyle süslü park manzarası eşliğinde bir harika. Merkeze yürüme 5 dakika mesafede ve daha önemlisi temiz bir ortam ve Zümra Hanım'ın resepsiyonda nezaketli, güler yüzlü olması otelin kalite standartlarını yakaladığını gösteriyor. Muhteşem ihtişamıyla Sabancı Merkez Cami otele yakın mesafede bulunuyor. Adana'nın simgelerinden meşhur Adana Taş Köprü muazzam bir görselliğiyle otelin karşısında bulunması da ayrı bir güzellik. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)