Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Samsun Otelleri

Samsun için {{ (filteredHotels).length}} / 89 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

{{ newGenerationFilterTitles[item] }}
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Samsun Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Karadeniz'in kültürünü, doğasını ve tarihini bir arada sunan Samsun, her yıl birçok turistin keşif noktalarından biridir. Samsun otelleri kategorisinde de her zevke ve her bütçeye göre bir konaklama tesisi hizmet vermektedir.
Samsun, Karadeniz Bölgesi'nde olmasının da etkisiyle yemyeşil bir doğanın ve köklü bir tarihin kesiştiği şehirlerimizden biridir. Deniziyle, tarihi kalıntılarıyla uzun bir yolculuğa çıkarır ziyaretine gelenleri ve Karadeniz'in tüm özelliklerini bir çırpıda gözler önüne serer, Samsun.

Ülkemizin en gelişmiş şehirlerinden biri olan Samsun'a yıl içinde iş için ve turistik amaçlı birçok kişi gelmektedir. Tüm yıl boyunca turistler tarafından sıkça ziyaret edildiği için konaklama tesisleri açısından oldukça zengindir. Çeşitli hizmetler sunan Samsun otelleri kategorisinde her bütçeden her zevke kadar birçok turistin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen modern tesisler mevcuttur.

Samsun otelleri kategorisinde hizmet veren tesislerden bazıları deniz kıyısında olup birçoğu de şehrin merkezinde ve iç kesimlerde yer alır. Şehrin birçok ilçesinde, merkezde, çarşıya ve kamu binalarında yakın noktalarda konaklayabileceğiniz oteller listelenmektedir. Samsun otelleri kategorisinde hizmet veren tesislerin sayısının fazla olası, konaklama seçeneklerinin de çeşitliliğini arttırmaktadır.

Samsun'da tüm yıl boyunca hizmet veren oteller arasında; butik otelleri, kent otellerini, lüks otelleri, apart otelleri ve pansiyonları sayabiliriz. Bu kadar çok seçenek sunabilen Samsun otelleri kategorisindeki tesisler hem aile hem de arkadaş gruplarıyla yapılacak konaklamalar için idealdir. Bu tesisler tabi ki iş seyahatleri için de gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

Samsun otelleri kategorisi içinde en uygun fiyatlara sahip olan konaklama tesisleri arasında kent otelleri ve pansiyonlar geliyor. Fakat kalabalık bir grupla konaklama yapacaksanız, apart otelleri tercih etmenizi öneririz.

Samsun otellerinin geneli yılın tüm mevsimi açıktır. Oteller TV, internet, klima gibi hizmetlerin yanı sıra tüm ihtiyaçlar düşünülerek hizmet verilmektedir. Oda kahvaltı, yarım pansiyon ve her şey dahil sistemle çalışan Samsun otelleri, tercih edilen seçeneğe uygun bir şekilde hizmet sağlıyor.

Samsun'daki oteller her mevsim açık olduğu için dilediğiniz zaman rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Tabii erken rezervasyon yaptırmak yine de önemli. Çünkü erken rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirerek daha ekonomik bir konaklama yapabilirsiniz.

Karadeniz'in eşsiz doğası ile baş başa, ekonomik fiyatlarla konaklama yapmak isteyen tatilciler için Samsun otelleri pek çok seçenek sunuyor.
Samsun, Karadeniz bölgesinin gelişmiş kentlerinden biri. Turizm açısından da hareketli bir şehir olan Samsun'da pek çok otel ve konaklama tesisi bulunuyor. Samsun otellerinin sayısı fazla olduğu için otel fiyatları da çeşitlilik gösteriyor.

Samsun'da her bütçeye uygun, pek çok konaklama alternatifi bulunuyor. Samsun otel fiyatları hem tatil için hem de iş için konaklama yapmayı planlayanlara hitap ediyor.

Samsun otellerinin bir kısmı kent merkezinde yer alırken bir kısmı da çevre ilçelerde bulunuyor. Merkezde bulunan Samsun otellerinde fiyatlar yıl içinde fazla değişiklik göstermiyor. Samsun merkez otel fiyatları yıl boyunca misafirlerini ağırlıyor ve ücretler ortalama 60 TL'den başlıyor.

Çevre ilçelerde ve daha çok turistik amaçlı hizmet veren Samsun otellerinde fiyatlar ise sezona göre farklılık gösteriyor. Bahar ve yaz aylarında Atakum ve Tekkeköy gibi bölgelerdeki Samsun otel fiyatları artıyor. Yüksek sezonda Samsun otel ücretleri 80-90 TL'den başlıyor.

2018 yılında da geçtiğimiz yıl gibi Samsun otel fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Yaz aylarında doğru fiyatlarını güncelleyen Samsun otellerinde şimdiden yerlerini ayırtan tatilciler keyifli bir tatilin ilk adımını atıyorlar.

Eğer siz de alternatif bir tatil yapmak istiyor, Akdeniz ve Ege'nin kalabalığından uzak olup, doğa ile baş başa ve ekonomik fiyatlarla konaklama yapmayı planlıyorsanız hemen 2018 yılı Samsun otel fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Samsun Hakkında
Karadeniz'in uzun kıyı şeritlerinden birine sahip, temiz plajları ve denizi olan, doğal kültürü ve tarihi zenginlikleri ile turizm açısından büyük önem taşımaktadır Samsun...
Samsun iline ilk kez Devlet kurarak yaşayan topluluk Hititlerdir. Daha sonrasında Frigyalılar, Kimmerler, Lidyalılar ve Miletliler topluluğu bölgeye hakim olmuştur. Lidya Kralı Krezus'u yenen Pers İmparatorluğunun eline geçen bölge, M.Ö. 331 yılında Büyük İskender'in Persleri yenmesi ile Makedonya egemenliği altına girmiştir. İskender'in ölümü ile Pers valileri tarafından Pontus Devleti kurulmuştur ve devletin başkenti konumuna gelmiştir. M.Ö. 1. yüzyılda Roma egemenliği altına giren bölge, Roma İmparatorluğunun ikiye bölünmesi ile Bizans topraklarına dâhil olmuştur. 860 yılında Abbasiler tarafından Korkunç Ömer komutasındaki ordu tarafından ele geçirilen bölge, Bizanslılar tarafından geri alınmıştır.

1185 yılında Samsun'un Müslüman yerleşim yerleri Anadolu Selçukluları hâkimiyetine geçmiştir. I. Dünya Savaşı'ndan sonra bölgede Pontus Devleti kurmak isteyen ve Rumların çoğunlukta olduğu Bafra bölgesi birçok kanlı çatışmaya şahit olmuştur ve bölge Pontus Devletinin başkentliğini yapmıştır. 30 Ekim 1918 Mondros Mütarekesi'nin ardından İngilizler Samsun'a asker çıkarmışlardır. 19 Mayıs 1919 tarihinde bölgeye gönderilen Mustafa Kemal Atatürk ve ordusu tarafından bölge düşmandan temizlenmiştir.

Samsun'da, Atatürk müzesine gelerek Mustafa Kemal Atatürk'ün özel eşyalarını, tarihi fotoğrafları, Bandırma Vapuru gemi müzesinde, Atatürk ile birlikte Samsun'a çıkan silah arkadaşlarının balmumu heykellerini, Etnografya müzesinde ise, Samsun ve çevresinde yapılan kazılarda çıkan tarihi eserleri görebilirsiniz.

Çoğu girmeye uygun plajlarında güneşlenebilir, Karadeniz'in serin sularında yüzebilirsiniz. Sahil şeridinde bulunan birçok cafe ve barda eğlenebilir, restaurantlarında birçok balık çeşidini farklı lezzet ve sunumları ile afiyetle yiyebilirsiniz.

Yeşil ile mavinin bir arada bulunduğu Alaçam'ın temiz kumsalı, çınar, kavak ve taflan ağaçlarından oluşan koruluğunda denize girebilirsiniz. Asarcık'ta bulunan ahşap Gökgöl camisini, Bafra'da bulunan kaya mezarları, camileri ve hamamları görebilirsiniz. Çarşamba'da hiç çivi kullanılmadan yapılan camiyi görebilir, termal turizm açısından büyük önem taşıyan Havza'ya gidebilirsiniz.

Türkiye'de birinci dereceden önem taşıyan Ladik kaplıcasının her derde deva suyunda şifa bulabilirsiniz. Doğal güzellikleri ile dikkat çeken ve her yıl 19 Mayıs şenliklerine ev sahipliği yapan Ondokuzmayıs'a gidebilir, önemli eserlerin bulunduğu Vezirköprü'de Fazıl Ahmet Paşa Camii ve Bedesteni, Taşkale Camiini görebilirsiniz. Doğal güzelliği ile göze çarpan, masmavi denizi ile yeşil tepelerin buluştuğu Yakakent'te denize girebilirsiniz.

İstanbul'a 737 km, İzmir'e 998 km, Ankara'ya 419 km mesafede bulunan Samsun'a, hava, kara ve denizyolu ile ulaşım sağlanmaktadır.

Samsun otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Royal Otel
100 TL - 200 TL
19 Mayis Mah. Talimhane Cad. No:26
3624315148
Doğa ile iç içe nezih bir otel

-

Doğa ile iç içe nezih bir otel

Doğanın içinde güzel bir oteldi. Termal havuzunu çok sevdik. Yemekler güzeldi. Odalarımız sıcacık ve konforluydu. Personeller çalışkandı, her isteğimizi hemen yerine getiriyorlardı. Otel dağda olduğu için çok aktivite yoktu ama çok huzurlu ve sakin bir tatil geçirdik. Ailecek gidilebilecek nezih bir otel, tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Anemon Samsun Hotel
100 TL - 200 TL
Yeni Mahalle Çarşamba Caddesi No:52
3622902200
Sıcacık bir ortam vardı

-

Sıcacık bir ortam vardı

Konak çok güzeldi, personeller sayesinde de sıcak bir ortam oluşmuştu. Otelde bir akşam canlı müzik eşliğinde çok güzel eğlendik. Otelin kahvaltısı iyi ve doyurucuydu. Biz çok kısa süre kaldık otelde ve memnun ayrıldık. Tavsiye edebileceğim temiz ve güvenilir bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cağaloğlu Plus Boutique Hotel
100 TL - 200 TL
Denizevleri Mah. 218.Sok. No. 16
5467696655
Her yer küf kokuyor

-

Her yer küf kokuyor

Hayatımda bu kadar kötü yer dahi görmedim. Odalar pislik içinde, böcekler geziyor. Ben gittim, yatak çarşafı bile yıkanmamış, sapsarı, her yer küf kokuyor. Bu resimlerle alakası yok. Ocak var diyorlar, tüp yok. Klozetin sifonu bile çalışmıyor. Her yer sapsarı, kötü bir yer. 1 puan bile fazla buraya.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sandıkçı Otel
100 TL - 200 TL
Pazar Mah. Meserret Sok. No:23
3624310735
Şehrin merkezinde bir aile oteli

-

Şehrin merkezinde bir aile oteli

Temiz, şehrin merkezinde bir aile oteli. Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz. Gerek resepsiyondaki arkadaşlar gerekse kahvaltıyı hazırlayan arkadaş hepsi güler yüzlü ve kibar. Tüm çalışanlarına ilgi ve nezaketlerinden dolayı teşekkür ederiz. 10 puanı fazlası ile hak ediyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Samsun Residence
100 TL - 200 TL
Zafer Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:23/57
3624353333
Tavsiye ederim

-

Tavsiye ederim

Merkezi konumda, bankaların olduğu sokakta. Bildiğiniz ev gibi. Biz 5 kişi kaldık. 2 oda, bir salon gibi fotoğraftakiyle aynıydı. Ayakkabıyla giriliyor. Banyo yeni yapılmış gibiydi; ancak musluk kırıktı. Oda kapısı kapanmıyordu. Kilidi kırılmıştı. Onun dışında geniş, ferah ve fiyatı çok uygun. Ayrı mutfağı ve küçük buzdolabı var. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Samsun Residence
100 TL - 200 TL
Zafer Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:23/57
3624353333
Fiyatı çok uygun

-

Fiyatı çok uygun

Merkezi konumda bankaların olduğu sokakta. Bildiğiniz ev gibi. Biz 5 kişi kaldık 2 oda bir salon gibi fotoğraftakiyle aynıydı. Ayakkabıyla giriliyor. Banyo yeni yapılmış gibiydi ancak musluk kırıktı. Oda kapısı kapanmıyordu, kilidi kırılmıştı. Onun dışında geniş ferah ve fiyatı çok uygun. Ayrı mutfağı ve küçük buzdolabı var. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Samsun Residence
100 TL - 200 TL
Zafer Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:23/57
3624353333
Tavsiye ediyorum

-

Tavsiye ediyorum

Temiz ve geniş odaları var. Samsun merkeze çok yakın. Personel güler yüzlü, ilgili. Tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sweet Home
100 TL - 200 TL
Güzelyalı Mah. 3049. Sok. No: 6
5550088855
Konum olarak çok güzel yerde

-

Konum olarak çok güzel yerde

Arkadaşlarımla 1 gece kalmama rağmen çok beğendik. Temiz, rahat, konum olarak da çok güzel yerde. Bundan sonraki zamanlarda da tercih edebileceğim bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Bu güzel yorumunuz için teşekkür ederiz Elif Hanım. Biz de sizden çok memnun kaldık. Tekrar görüşmek dileği ile. Hoşçakalın.

2 Ağustos 2018, Perşembe 15:53
Suw Hotel
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Mah. Kandilli Cad. No. 58
3624387545
Yemek, kahvaltı nefis

-

Yemek, kahvaltı nefis

Öncelikle merhaba. bu otele 1 ile 5 arası bir değer verin derseniz kesinlikle 5 yıldız olur çünkü 15/21 Temmuz 2018 arası Tatilbudur ile ve rehberimiz Cumhur Bey önderliğinde Karadeniz Batum turunda 5. gün burada kaldık. Bütün otel yöneticileri ve çalışanları gerçekten kibar, nazik, güler yüzlü ve müthiş insanlar. Bizleri kapıda karşıladılar. Yemek, kahvaltı nefis. Odalar temiz ve bakımlı. Eğer Samsun'a yolum düşerse tekrar bu otelde kalmak isterim ve herkese de tavsiye ederim. Teşekkürler Cumhur Bey ve teşekkürler otel yönetici ve personelleri…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pelit Otel
100 TL - 200 TL
Körfez Mah. Atatürk Bulv. No. 186
3624575530
Güler yüzlü personel

-

Güler yüzlü personel

Gerçekten güzel otel, tavsiye ederim. Güler yüzlü personel, temiz, rahat, deniz manzaralı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Suw Hotel
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Mah. Kandilli Cad. No. 58
3624387545
Odalar dar ve kullanışsız

-

Odalar dar ve kullanışsız

Bir gece kaldım... Klima motoru sesinden uyuyamadım. Odalar dar ve kullanışsız. Bina eski. Yenilemeye çalışmışlar ama olmamış. Bence 10 üzerinden 2...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dolphin Otel
100 TL - 200 TL
Guzelyali Mah. 22. Sokak No: 6
3624377255
Çalışanlar süper

-

Çalışanlar süper

Otel süper, çalışanlar süper. Denize giderken plaj şemsiyemizi, alışverişe giderken yağmur şemsiyemizi eksik etmediler sağ olsunlar. Bir dahaki gelişimde yine burayı tercih edeceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Samsun Kavak Liva Hotel
100 TL - 200 TL
19 Mayıs Mah. Kemal Kabataş Cad. No. 61
3627415300
Odalar geniş ve ferah

-

Odalar geniş ve ferah

Bu otelde bir gece konakladım. Mükemmel bir otel, odalar geniş ve ferah. Müşteriye hizmet çok güzel. Tek kelimeyle harika bir otel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Desi Hotel
100 TL - 200 TL
Pazar Mah. Necip Bey Cad. No. 33/A
3624311588
Güleryüz ve sabah kahvaltısı çok güzel

-

Güleryüz ve sabah kahvaltısı çok güzel

Bu oteldeki en güzel şey güleryüz ve sabah kahvaltısı. Ayrıca pazarlık yaparsanız daha uygun fiyata da kalabilirsiniz. Burada sıkıntılı tek bir şey var o da otopark. Diğer yönleriyle çok memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Time Otel
100 TL - 200 TL
Pazar Mah. Telgrafhane Sok. No. 12 İlkadım
5377362700
Odada fön makinesi yoktu

-

Odada fön makinesi yoktu

Odada fön makinesi yoktu, banyo kir, pas içindeydi. Yazılanlara inanmayın, pişman olursunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Time Otel
100 TL - 200 TL
Pazar Mah. Telgrafhane Sok. No. 12 İlkadım
5377362700
Gözüktüğünden eski ve kirli

-

Gözüktüğünden eski ve kirli

Resimlere kanmayın, gözüktüğünden eski ve kirli. Üstelik sayfadaki fiyatlardan yüksek.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Time Otel
100 TL - 200 TL
Pazar Mah. Telgrafhane Sok. No. 12 İlkadım
5377362700
Parayı peşin alıyorlar

-

Parayı peşin alıyorlar

Resimler çok güzel, inanıp gitmeyin. Ha bu arada, odaya çıkmadan parayı peşin alıyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cağaloğlu Plus Boutique Hotel
100 TL - 200 TL
Denizevleri Mah. 218.Sok. No. 16
5467696655
Nezih, temiz, güler yüzlü personel

-

Nezih, temiz, güler yüzlü personel

Samsun'daki kalacağınız yegane yer. Sizleri bilmem ama benim ikinci evim gibi çünkü nezih, temiz, güler yüzlü personeliyle harika bir butik otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cağaloğlu Plus Boutique Hotel
100 TL - 200 TL
Denizevleri Mah. 218.Sok. No. 16
5467696655
Personeli güler yüzlü

-

Personeli güler yüzlü

Yaklaşık bir buçuk senedir iki ayda bir gidip bir hafta kaldığım güzel bir butik otel. Personeli güler yüzlü, nazik, çok kibarlar. Kaldığım oda harika, temizlik süper. Samsun'daki ikinci evim gibi. Hele sahibi Ümit Bey harika bir insan. Kısacası Samsun'da konaklayacağınız yegane yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dolphin Otel
100 TL - 200 TL
Guzelyali Mah. 22. Sokak No: 6
3624377255
Kahvaltısı çok başarılı

-

Kahvaltısı çok başarılı

Otel gayet temiz, güzel dekore edilmiş ve konumu gayet ideal bir yerde. Fiyatları da bölgedeki otellere göre çok ucuz. Kahvaltısı çok başarılı. Bedavaya otelde kaldık desem yeridir. Herkese tavsiye ederim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Samsun Residence
100 TL - 200 TL
Zafer Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:23/57
3624353333
Daireler çok geniş

-

Daireler çok geniş

Fiyatına göre çok çok iyi. Daireler çok geniş ve temiz. Personel güler yüzlü, yardımsever.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cağaloğlu Plus Boutique Hotel
100 TL - 200 TL
Denizevleri Mah. 218.Sok. No. 16
5467696655
Kahvaltı yok

-

Kahvaltı yok

Kötü ötesi bir otel. Tek kullanımlık terlikten haberleri yok, ev terliği koymuşlar herkesin giydiği. Şampuan desen Bim'den alınan büyük bir şişe duruyor. Şansınıza o da biri içine bir şey atmadıysa eğer sorun yok. Kahvaltı yok, üstüne çıkış saati 10.30. Hangi otel çıkışı 10.30 bugün? Oda 3 kişilik, tek havlu var ikram olarak verilen çay-kahveden, en basiti sudan haberleri yok. Butik otel altında saçma bir organizma sistemi. Apart desen değil, otel desen değil. Bence acilen kapatılması gereken bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Amisos Hotel
100 TL - 200 TL
Güzelyalı Mah. 3006 Sok. No: 20/24
3624388555
Yetersiz hizmet anlayışı

-

Yetersiz hizmet anlayışı

Yetersiz hizmet anlayışı ve insan haklarını hiçe sayıyorlar. Bu yüzden hiç kimseye tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Suw Hotel
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Mah. Kandilli Cad. No. 58
3624387545
Temiz odaları

-

Temiz odaları

Merkezi konumu, kahvaltısı, temiz odaları, hem de güzel sohbetleri ve sıcak karşılamaları ile gerçekten tavsiye edebileceğim bir otel, teşekkürler Suw Hotel ailesi...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Samsun Kapris Hotel
100 TL - 200 TL
Hançerli Mah. Necip Bey Cad. No: 95
3624467755
Şehir merkezinde

-

Şehir merkezinde

Şehir merkezinde, hem kalite hem fiyat olarak mükemmel yeni bir otel. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kuloğlu Hotel
100 TL - 200 TL
19 Mayis Mah. Himaye-i Eftal Sok. No:15
3624325910
Odalar tertemiz

-

Odalar tertemiz

O kadar otelde kaldım, Kuloglu Hotel gibisini görmedim. Odalar tertemiz, kahvaltı 35 çeşit ve açık büfe. Personel ilgili, güler yüzlü. Harika bir otel, teşekkürler Kuloğlu Hotel .

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Samsun Kavak Liva Hotel
100 TL - 200 TL
19 Mayıs Mah. Kemal Kabataş Cad. No. 61
3627415300
Odalar bir harika

-

Odalar bir harika

Merhaba, Samsun Kavak Liva Hotel'e ailecek gittik. Çok memnun kaldık. Güler yüzle karşılandık. Odalar bir harika. Temizlik zaten 1 numara, yani demem o ki, ailecek kalınacak otel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cağaloğlu Plus Boutique Hotel
100 TL - 200 TL
Denizevleri Mah. 218.Sok. No. 16
5467696655
Yeri gerçekten çok iyi

-

Yeri gerçekten çok iyi

Daha önce de burada konaklamıştım. Hiç düşünmeden tekrar tercih ettim. Yeri gerçekten çok iyi. Atakum sahilinde. Odalar tertemiz ve personel gerek telefonda gerek yüz yüze gayet nazik. Bu fiyata gayet ideal hizmet. Tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sweet Home
100 TL - 200 TL
Güzelyalı Mah. 3049. Sok. No: 6
5550088855
Harika konum

-

Harika konum

Harika konum. Temiz, titiz. Benden 10 puan. :) Gayet güzel karşıladılar isteklerimizi. Oda ve kahvaltıları çok güzel. Teşekkürler Sweet Home.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Samsun Suite
100 TL - 200 TL
Güzlyalı Mah. 3012. Sok. No:10
3624406633
Şahane bir yer

-

Şahane bir yer

Süper, harika, muhteşem, şahane bir yer. Huzurlu, sakin bir ortam, her şeyiyle harikulade.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cağaloğlu Plus Boutique Hotel
100 TL - 200 TL
Denizevleri Mah. 218.Sok. No. 16
5467696655
Muhteşem bir lokasyon

-

Muhteşem bir lokasyon

Muhteşem bir lokasyon, süper bir hizmet. Daireler tertemiz, güvenilir bir adres. Lüks bir tasarımı var. Denize 0 bir alanda, eğlence mekanları tam yanında. Memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cağaloğlu Plus Boutique Hotel
100 TL - 200 TL
Denizevleri Mah. 218.Sok. No. 16
5467696655
Personeli güler yüzlü

-

Personeli güler yüzlü

Harika bir konaklama yeri. Özellikle personeli güler yüzlü. Resmen kalite kokuyor. Samsun'daki tek favori adresim. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Ali'n Atakum Hotel
100 TL - 200 TL
Yeni Mahalle Mah. 3066 Sok. No. 2-4/A-B
3624373536
Odaları çok düzenli

-

Odaları çok düzenli

Otel odaları çok düzenli ve temiz. Bir daha ki seyahatimde mutlaka değerlendireceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Ali'n Atakum Hotel
100 TL - 200 TL
Yeni Mahalle Mah. 3066 Sok. No. 2-4/A-B
3624373536
Çok güzel ilgileniyorlar

-

Çok güzel ilgileniyorlar

Otel ve çalışanları gerçekten de çok güzel ilgileniyorlar. Özellikle resepsiyonu aradığınızda her ihtiyacınıza hızlıca karşılık veriliyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Suitline Otel
100 TL - 200 TL
Körfez Mah. İsmet İnönü Blv. No: 129
3624672222
Personel çok ilgili

-

Personel çok ilgili

Resepsiyonda ilk karşılama gayet güzel, personel çok ilgili, güler yüzlü, çalışanların hepsi kibardı gayet. Saat 09:30 gelmemize rağmen hazır olan odaya hemen check-in yapabildik. Oda temizliği konusunda çok titizler. Ayrıca Derya Hanım'a teşekkür ediyoruz. Resimlerde görüldüğünün aynısı. Çocuğumla ve eşimle memnun ayrıldık. Tavsiye ederim. Bütün çalışanlara teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Suitline Otel
100 TL - 200 TL
Körfez Mah. İsmet İnönü Blv. No: 129
3624672222
Temizlik konusunda 10 numara

-

Temizlik konusunda 10 numara

Otel çok güzel. Temizlik konusunda 10 numara. 3 gün kaldık arkadaşla. Çok memnun kaldık. Samsun'un en güzel otellerinden birisi.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sweet Home
100 TL - 200 TL
Güzelyalı Mah. 3049. Sok. No: 6
5550088855
Tatlı bir yer

-

Tatlı bir yer

Yeni eşyalar, temiz, adında belirttiği gibi tatlı bir yer. =) Konum olarak da harika bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sweet Home
100 TL - 200 TL
Güzelyalı Mah. 3049. Sok. No: 6
5550088855
Denize yakınlığı

-

Denize yakınlığı

Konumu ve ulaşım kolaylığı, denize yakınlığı, temizliği, her şey harikaydı. Teşekkür ederim Sweet Home Samsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sweet Home
100 TL - 200 TL
Güzelyalı Mah. 3049. Sok. No: 6
5550088855
Temiz, titiz ve elit

-

Temiz, titiz ve elit

Harika, temiz, titiz ve elit yer. Ve bir aile ile konaklama yapılacak yer. Samsun otelleri arasında en iyisi. Çok memnun kaldık, teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sweet Home
100 TL - 200 TL
Güzelyalı Mah. 3049. Sok. No: 6
5550088855
Temizlik ve huzur

-

Temizlik ve huzur

Kesinlikle tavsiye ederim. Güzel, hoş bir mekan. Güler yüzlü, sessizlik, temizlik ve huzur iç içe. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Evida Apart Otel
100 TL - 200 TL
Pazar Mahallesi Kasaplar Caddesi No:19/1
5426187377
Personelin ilgisi

-

Personelin ilgisi

Ailemizle kaldık. Çok memnun kaldık. Personelin ilgisi, temizliği. Teşekkürler Evida Apart Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Samsun Suite
100 TL - 200 TL
Güzlyalı Mah. 3012. Sok. No:10
3624406633
7/24 mutfağın olması

-

7/24 mutfağın olması

Samsun'da çok konakladım ama böyle samimi, sıcak, güler yüzlü bir yere gelmedim. Her şeyi ile süper. 7/24 mutfağın olması, her saatte her siparişin çıkması, çeşitli ikramlar, işini severek yapan insanlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Samsun Suite
100 TL - 200 TL
Güzlyalı Mah. 3012. Sok. No:10
3624406633
Sahile çok yakın

-

Sahile çok yakın

7/24 resepsiyonun açık olması, güvenliğin üst seviyede olması, çalışanların çok ilgili ve güler yüzlü olması, hijyen, kalite, denize, sahile çok yakın olması bizi etkiledi. Tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Samsun Suite
100 TL - 200 TL
Güzlyalı Mah. 3012. Sok. No:10
3624406633
Kahvaltı süper

-

Kahvaltı süper

Temizlik, konfor çok iyi. Personelleri çok güler yüzlü. Tavsiye ediyorum. Kahvaltı süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Samsun Suite
100 TL - 200 TL
Güzlyalı Mah. 3012. Sok. No:10
3624406633
Çalışma kadrosu çok iyi

-

Çalışma kadrosu çok iyi

Çok temiz, hijyenik daireler, çalışma kadrosu çok iyi, resepsiyonistler çok güler yüzlü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Evida Apart Otel
100 TL - 200 TL
Pazar Mahallesi Kasaplar Caddesi No:19/1
5426187377
Samimi, sıcak, güvenilir

-

Samimi, sıcak, güvenilir

Samimi, sıcak, güvenilir, temiz bir yer. Güler yüzlü hizmet sunmaktadırlar. Herkese öneririm, kalınmalı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Legend Hotel Ayvacık
100 TL - 200 TL
Ayvacık Yolu 17. km.
3264403455
Yemeklerin lezzeti

-

Yemeklerin lezzeti

Odaların temizliği, yemeklerin lezzetinden güler yüzlü personeline kadar her şey harikaydı. Her şey için teşekkürler Legend Hotel Ayvacık. Görüşmek üzere yine.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Desi Hotel
100 TL - 200 TL
Pazar Mah. Necip Bey Cad. No. 33/A
3624311588
TV 37 ekran

-

TV 37 ekran

-Nevresim temiz fakat yatak çok pis. İçime sinmedi. - Elyaf yastık var mı yok mu belli değil. -TV 37 ekran, flat ekran, duvara monteli, hareketli aparat üzerinde idi ve TV'nin kumandası iyice basmayınca çalışmıyor. -Wi-Fi çekiyor ama iş yapmıyor. İki tane Wi-Fi hattı var. İkisinden de faydalanamadım. -Saç kurutma makinesi çok küçük. Kablosu ise banyoya veya aynaya yetişemiyor. –Mini bar yeterince soğutmuyor. Bundan dolayı oda değiştirdim. Orada da çalışmıyordu. Sebze ve meyveler sabah bozulmuştu, attım. Atarken otel sahibi veya personel emin değilim orta yaşlı birine söyledim. Özür falan hiç yok, bir kelime bile etmedi. Öyle baktı. -Altta kaldığım odada banyo kapısının içten kilidi yoktu. Çocuk varsa banyo yaparken veya WC'de ansızın kapıyı dıştan açabilir. -Ücretsiz otopark deyince kapının önünde genişçe duruyor sandım. Otopark kendisinin değil, anlaşmalı otopark imiş. Otelden 200-300 metre uzakta. -Pencere açık olmasına rağmen oda çok havasız. O kadar yorgun düştüm ki deliksiz uyurum sandım ama gece nefes alamadığımı hissettim. Defalarca uykumu deldim. -Şimdi yorum yapan bir arkadaştan okudum. Çay ve kahve hizmeti varmış. Hiç bilemedim çünkü bilgilendirilmedim. Güzel tarafı ilgilenmeleri. -Güler yüz var. Ne dediysem ikilemediler. Ama oda olsun, buzdolabı olsun istediğim gibi değildi. -Islak elbiselerimiz için kurutma ve ütü hizmetleri varmış. Sürpriz oldu. İyi de oldu. Memnun kaldım. -Otel gayet hesaplı. -Otoparka kadar görevli gelip bavulumuzu aldı. –Güler yüzlü bir genç bay ve genç bir bayan. Her şeye rağmen teşekkürler. Aynen böyle. Karar sizin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Hotel North Point
100 TL - 200 TL
Kale Mah. Atatürk Bulvarı No:594
3624359595
Personel çok nazik

-

Personel çok nazik

Ağustos ayında Samsun gezimiz için seçtiğimiz bir oteldi. Hiç pişman olmadık. Sahile çok yakın, merkezi bir yerde, kahvaltı çok çeşitli, odalar gayet hijyenik ve temiz. Odalarda klima, su ısıtıcı, çay, kahve ve mini bar mevcut. Personel çok nazik. Vale ve park yeri mevcut. Kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Yine gelsek yine orada kalacağız. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dolphin Otel
100 TL - 200 TL
Guzelyali Mah. 22. Sokak No: 6
3624377255
Çalışanları güler yüzlü

-

Çalışanları güler yüzlü

Sahile yakın ve mekanların hepsi çevresinde fiyatı uygun, otel çalışanları güler yüzlü, biraz restore edilmesi gerekiyor ama odalar temiz, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)