Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Samsun Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Samsun Otelleri

Samsun için {{ (filteredHotels).length}} / 88 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Hilas Thermal Resort & Spa
Hilas Thermal Resort & Spa

Hilas Thermal Resort & Spa

Çağrı Hattı 0 850 602 05 80
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Samsun Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Karadeniz'in kültürünü, doğasını ve tarihini bir arada sunan Samsun, her yıl birçok turistin keşif noktalarından biridir. Samsun otelleri kategorisinde de her zevke ve her bütçeye göre bir konaklama tesisi hizmet vermektedir.
Samsun, Karadeniz Bölgesi'nde olmasının da etkisiyle yemyeşil bir doğanın ve köklü bir tarihin kesiştiği şehirlerimizden biridir. Deniziyle, tarihi kalıntılarıyla uzun bir yolculuğa çıkarır ziyaretine gelenleri ve Karadeniz'in tüm özelliklerini bir çırpıda gözler önüne serer, Samsun.

Ülkemizin en gelişmiş şehirlerinden biri olan Samsun'a yıl içinde iş için ve turistik amaçlı birçok kişi gelmektedir. Tüm yıl boyunca turistler tarafından sıkça ziyaret edildiği için konaklama tesisleri açısından oldukça zengindir. Çeşitli hizmetler sunan Samsun otelleri kategorisinde her bütçeden her zevke kadar birçok turistin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen modern tesisler mevcuttur.

Samsun otelleri kategorisinde hizmet veren tesislerden bazıları deniz kıyısında olup birçoğu de şehrin merkezinde ve iç kesimlerde yer alır. Şehrin birçok ilçesinde, merkezde, çarşıya ve kamu binalarında yakın noktalarda konaklayabileceğiniz oteller listelenmektedir. Samsun otelleri kategorisinde hizmet veren tesislerin sayısının fazla olası, konaklama seçeneklerinin de çeşitliliğini arttırmaktadır.

Samsun'da tüm yıl boyunca hizmet veren oteller arasında; butik otelleri, kent otellerini, lüks otelleri, apart otelleri ve pansiyonları sayabiliriz. Bu kadar çok seçenek sunabilen Samsun otelleri kategorisindeki tesisler hem aile hem de arkadaş gruplarıyla yapılacak konaklamalar için idealdir. Bu tesisler tabi ki iş seyahatleri için de gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

Samsun otelleri kategorisi içinde en uygun fiyatlara sahip olan konaklama tesisleri arasında kent otelleri ve pansiyonlar geliyor. Fakat kalabalık bir grupla konaklama yapacaksanız, apart otelleri tercih etmenizi öneririz.

Samsun otellerinin geneli yılın tüm mevsimi açıktır. Oteller TV, internet, klima gibi hizmetlerin yanı sıra tüm ihtiyaçlar düşünülerek hizmet verilmektedir. Oda kahvaltı, yarım pansiyon ve her şey dahil sistemle çalışan Samsun otelleri, tercih edilen seçeneğe uygun bir şekilde hizmet sağlıyor.

Samsun'daki oteller her mevsim açık olduğu için dilediğiniz zaman rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Tabii erken rezervasyon yaptırmak yine de önemli. Çünkü erken rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirerek daha ekonomik bir konaklama yapabilirsiniz.

Karadeniz'in eşsiz doğası ile baş başa, ekonomik fiyatlarla konaklama yapmak isteyen tatilciler için Samsun otelleri pek çok seçenek sunuyor.
Samsun, Karadeniz bölgesinin gelişmiş kentlerinden biri. Turizm açısından da hareketli bir şehir olan Samsun'da pek çok otel ve konaklama tesisi bulunuyor. Samsun otellerinin sayısı fazla olduğu için otel fiyatları da çeşitlilik gösteriyor.

Samsun'da her bütçeye uygun, pek çok konaklama alternatifi bulunuyor. Samsun otel fiyatları hem tatil için hem de iş için konaklama yapmayı planlayanlara hitap ediyor.

Samsun otellerinin bir kısmı kent merkezinde yer alırken bir kısmı da çevre ilçelerde bulunuyor. Merkezde bulunan Samsun otellerinde fiyatlar yıl içinde fazla değişiklik göstermiyor. Samsun merkez otel fiyatları yıl boyunca misafirlerini ağırlıyor ve ücretler ortalama 60 TL'den başlıyor.

Çevre ilçelerde ve daha çok turistik amaçlı hizmet veren Samsun otellerinde fiyatlar ise sezona göre farklılık gösteriyor. Bahar ve yaz aylarında Atakum ve Tekkeköy gibi bölgelerdeki Samsun otel fiyatları artıyor. Yüksek sezonda Samsun otel ücretleri 80-90 TL'den başlıyor.

2019 yılında da geçtiğimiz yıl gibi Samsun otel fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Yaz aylarında doğru fiyatlarını güncelleyen Samsun otellerinde şimdiden yerlerini ayırtan tatilciler keyifli bir tatilin ilk adımını atıyorlar.

Eğer siz de alternatif bir tatil yapmak istiyor, Akdeniz ve Ege'nin kalabalığından uzak olup, doğa ile baş başa ve ekonomik fiyatlarla konaklama yapmayı planlıyorsanız hemen 2019 yılı Samsun otel fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Samsun Hakkında
Karadeniz'in uzun kıyı şeritlerinden birine sahip, temiz plajları ve denizi olan, doğal kültürü ve tarihi zenginlikleri ile turizm açısından büyük önem taşımaktadır Samsun...
Samsun iline ilk kez Devlet kurarak yaşayan topluluk Hititlerdir. Daha sonrasında Frigyalılar, Kimmerler, Lidyalılar ve Miletliler topluluğu bölgeye hakim olmuştur. Lidya Kralı Krezus'u yenen Pers İmparatorluğunun eline geçen bölge, M.Ö. 331 yılında Büyük İskender'in Persleri yenmesi ile Makedonya egemenliği altına girmiştir. İskender'in ölümü ile Pers valileri tarafından Pontus Devleti kurulmuştur ve devletin başkenti konumuna gelmiştir. M.Ö. 1. yüzyılda Roma egemenliği altına giren bölge, Roma İmparatorluğunun ikiye bölünmesi ile Bizans topraklarına dâhil olmuştur. 860 yılında Abbasiler tarafından Korkunç Ömer komutasındaki ordu tarafından ele geçirilen bölge, Bizanslılar tarafından geri alınmıştır.

1185 yılında Samsun'un Müslüman yerleşim yerleri Anadolu Selçukluları hâkimiyetine geçmiştir. I. Dünya Savaşı'ndan sonra bölgede Pontus Devleti kurmak isteyen ve Rumların çoğunlukta olduğu Bafra bölgesi birçok kanlı çatışmaya şahit olmuştur ve bölge Pontus Devletinin başkentliğini yapmıştır. 30 Ekim 1918 Mondros Mütarekesi'nin ardından İngilizler Samsun'a asker çıkarmışlardır. 19 Mayıs 1919 tarihinde bölgeye gönderilen Mustafa Kemal Atatürk ve ordusu tarafından bölge düşmandan temizlenmiştir.

Samsun'da, Atatürk müzesine gelerek Mustafa Kemal Atatürk'ün özel eşyalarını, tarihi fotoğrafları, Bandırma Vapuru gemi müzesinde, Atatürk ile birlikte Samsun'a çıkan silah arkadaşlarının balmumu heykellerini, Etnografya müzesinde ise, Samsun ve çevresinde yapılan kazılarda çıkan tarihi eserleri görebilirsiniz.

Çoğu girmeye uygun plajlarında güneşlenebilir, Karadeniz'in serin sularında yüzebilirsiniz. Sahil şeridinde bulunan birçok cafe ve barda eğlenebilir, restaurantlarında birçok balık çeşidini farklı lezzet ve sunumları ile afiyetle yiyebilirsiniz.

Yeşil ile mavinin bir arada bulunduğu Alaçam'ın temiz kumsalı, çınar, kavak ve taflan ağaçlarından oluşan koruluğunda denize girebilirsiniz. Asarcık'ta bulunan ahşap Gökgöl camisini, Bafra'da bulunan kaya mezarları, camileri ve hamamları görebilirsiniz. Çarşamba'da hiç çivi kullanılmadan yapılan camiyi görebilir, termal turizm açısından büyük önem taşıyan Havza'ya gidebilirsiniz.

Türkiye'de birinci dereceden önem taşıyan Ladik kaplıcasının her derde deva suyunda şifa bulabilirsiniz. Doğal güzellikleri ile dikkat çeken ve her yıl 19 Mayıs şenliklerine ev sahipliği yapan Ondokuzmayıs'a gidebilir, önemli eserlerin bulunduğu Vezirköprü'de Fazıl Ahmet Paşa Camii ve Bedesteni, Taşkale Camiini görebilirsiniz. Doğal güzelliği ile göze çarpan, masmavi denizi ile yeşil tepelerin buluştuğu Yakakent'te denize girebilirsiniz.

İstanbul'a 737 km, İzmir'e 998 km, Ankara'ya 419 km mesafede bulunan Samsun'a, hava, kara ve denizyolu ile ulaşım sağlanmaktadır.

Samsun otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
9
0 (850) 600 39 39
Time Otel
Time Otel
Pazar Mah. Telgrafhane Sok. No. 12 İlkadım
Samsun Merkez / Samsun
Türkiye

-

Karadeniz yolculuğumda birçok otel ve öğretmenevi tarzı yerlerde evcil hayvanımla konaklamama izin verilmedi. Bu otel ise bana bu imkanı sağladı. Otelin dostlarımıza ve fiyatlandırmaya bakış açısı oldukça profesyonel. Samsun'u, sahilini ve bu oteli kesinlike ziyaret etmelisiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 39 39
Time Otel
Time Otel
Pazar Mah. Telgrafhane Sok. No. 12 İlkadım
Samsun Merkez / Samsun
Türkiye

-

Sıcakkanlı ve samimi işletmecisi Ahmet beye teşekkür ederiz. Odalar oldukça temiz ve fiyatları uygun. Otel Samsun'un tam merkezinde. Küçük olması sayesinde tam bir ev ortamına sahip. Personelin ve otel sahiplerinin ilgisi kendinizi özel hissetmenizi sağlıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 39 39
Time Otel
Time Otel
Pazar Mah. Telgrafhane Sok. No. 12 İlkadım
Samsun Merkez / Samsun
Türkiye

-

Otelin konumu Samsun'un güzel bir yerindeydi. İkinci katta 208 numaralı oda benimdi ve 02-03-04-17 numaralı odalar da temiz ve rahattı. Banyo temizdi ve sınırsız internet imkanı vardı. Resepsiyon görevlileri cana yakın ve oldukça yardımseverdi. Kahvaltı iyiydi. Fiyatlar oldukça makuldü. Her yere rahatça gidilebilecek bir konumu var. Bu tarihi şehirde gezmeyi, alışveriş merkezlerini ve kahve dükkanlarına gitmenizi tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 39 39
Time Otel
Time Otel
Pazar Mah. Telgrafhane Sok. No. 12 İlkadım
Samsun Merkez / Samsun
Türkiye

-

Bu oteli rastgele bulduk bu yüzden kendimi oldukça şanslı hissediyorum. İçinizi ısıtıcak samimiyeti var. Bazı odaları denize bakıyor. Ayrıca balkon da var. Kapıyı açtığınızda içiniz ferahlıyor. Klima yeterli oluyor. Personel oldukça güler yüzlü ve yardımsever. Odanın kapısını açtığımızda her yer tertemiz kokuyordu. Kısa süre kalacaksanız oldukça ideal bir yer. Otelin önünden otobüsler hareket ediyor. Butik otel olmasına rağmen beklentileri gayet iyi karşılıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 39 39
Time Otel
Time Otel
Pazar Mah. Telgrafhane Sok. No. 12 İlkadım
Samsun Merkez / Samsun
Türkiye

-

Otel yol üzerinde olunca bir gece kalalım dedik. Bu yüzden konumu iyi. Denize bakan odaları mevcut. Personelin ilgi ve alakası güzel hissettiriyor. Eksik taraflarından birisi otelin oldukça bakımsız oluşu. Odada bir mini bar dahi yok, ki bu birçok otelde vardır. Banyo ise kullanmak istemeyeceğiniz kadar bakımsız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 39 39
Time Otel
Time Otel
Pazar Mah. Telgrafhane Sok. No. 12 İlkadım
Samsun Merkez / Samsun
Türkiye

-

Burada olmaktan oldukça keyifliyim. Samsun güzel kültürü ile oldukça eski, güzel bir şehir. Buradaki güzel insanlara gerçekten bayıldım. İlgi ve alakaları için herkese çok ama çok teşekkür ederim. Sizlere de eğlenceli bir tatil vaad ederek, tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 18 80
Grand Atakum Hotel
Grand Atakum Hotel
Yeni Mah. Atatürk Bul. No. 183
Atakum / Samsun
Türkiye

-

14 Şubat-17 Şubat tarihleri arasında bu otelde 4 gece kaldık ve mükemmeldi. Odalar çok rahat ve Karadeniz'e bakan güzel bir manzarası var. Restoran muhteşem ve yakında süpermarketler & nargile cafeler var. Fiyatlar oldukça uygun, bu nedenle Atakum - Samsun'da konforlu bir konaklama için mutlaka bu 4 yıldızlı oteli tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 18 80
Grand Atakum Hotel
Grand Atakum Hotel
Yeni Mah. Atatürk Bul. No. 183
Atakum / Samsun
Türkiye

-

Şubat ayında 2 gece için bu otelde kaldık, bir iş gezisi içindi. Sahibiyle tanıştım ve ABD'den özel bir tasarımcıyla anlaştıklarını söyledi otelin dizaynı için. Odalar iyi, temiz ve modern döşenmiş. Taksi bulmak o kadar kolay olmasa da otel iyi bir lokasyonda yer alıyor. Son katta bulunan kahvaltı salonunun güzel bir manzarası var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 18 80
Grand Atakum Hotel
Grand Atakum Hotel
Yeni Mah. Atatürk Bul. No. 183
Atakum / Samsun
Türkiye

-

Biz büyük bir grup öğrenci olarak 2 gece kaldık. Lobi ve odalar çok iyi dekore edilmiş. Personel yardım etmek için istekli ve çok misafirperver. Otel, kafeler ve restoranlar sokaktan yaklaşık 10 dakikalık yürüme mesafesinde. WiFi zaman zaman sorunlu olabiliyor ve yemek çeşitliliği olağanüstü değil. Ancak genel olarak düşününce Samsun'da konaklarken bu otel ekonomik ve iyi bir seçim diyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 18 80
Grand Atakum Hotel
Grand Atakum Hotel
Yeni Mah. Atatürk Bul. No. 183
Atakum / Samsun
Türkiye

-

Şu an burada kalıyorum. Konumu mükemmel ama oda koşulları ve diğer şeyler dürüst olmam gerekirse dört yıldızlı bir otel gibi değil, aynı fiyata Atakum'a yakın olan diğer otelleri seçebilirsiniz. Tabii bu benim düşünceme göre. Personelin oda temizliği ve davranışları iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 18 80
Grand Atakum Hotel
Grand Atakum Hotel
Yeni Mah. Atatürk Bul. No. 183
Atakum / Samsun
Türkiye

-

Mükemmel bir tesis. Samsun'a tekrar seyahat etme şansım olursa yine burayı seçeceğim. Hizmetiniz için çok teşekkür ederim ve herkese, burayı deneyimlemesini tavsiye ederim. Odanız, deniz manzaralı balkonuyla sizleri bekliyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 18 80
Grand Atakum Hotel
Grand Atakum Hotel
Yeni Mah. Atatürk Bul. No. 183
Atakum / Samsun
Türkiye

-

Daha önce kaldığım oteller arasında, Grand Atakum Hotel büyük bir öneme sahip. Evde olduğumu hissettirdi bana. Odalar mükemmel aydınlatılmış. Konforlu yatakları var. Mükemmel bir kahvaltı ve güleryüzlü hizmetle karşılaştık. Fatma hanım'ın sebzeli omletlerine bayıldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 18 80
Grand Atakum Hotel
Grand Atakum Hotel
Yeni Mah. Atatürk Bul. No. 183
Atakum / Samsun
Türkiye

-

Harika deniz manzaralı güzel ve temiz bir otel. Omlet ve bazı yerel yemeklerin dahil olduğu mükemmel bir kahvaltı var. Personel yardımsever ve özenli. Otel ana yolun yanında yer alıyor, trafik gürültüsü beni rahatsız etmedi ama hassas olanlar için bir sorun olabilir. Makul fiyatı vardı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 18 80
Grand Atakum Hotel
Grand Atakum Hotel
Yeni Mah. Atatürk Bul. No. 183
Atakum / Samsun
Türkiye

-

Odamızın karşısında bir inşaat vardı, teknik olarak deniz görebilmemize rağmen deniz manzarası diyemiyoum o yüzden ben buna. Oda yeterince temizdi, personel de yardımsever ve kibardı. Kahvaltı da çok iyiydi ve restoranın güzel bir manzarası var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 18 80
Grand Atakum Hotel
Grand Atakum Hotel
Yeni Mah. Atatürk Bul. No. 183
Atakum / Samsun
Türkiye

-

Yıllar boyunca pek çok otelde bulundum, ama bunun en iyilerden biri olduğunu söylemeliyim. Personel çok iyi ve dost canlısı. Oda her gün temizlendi. Yemek kalite ve çeşitlilik açısından iyiydi. Otel müdürü Eray ve yardımcısı uzun zamandır tanıştığım en tatlı insanlardı. Her ihtiyacımızı yerine getirmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Büyük ve etkileyici bir alışveriş merkezi var: Piazza AVM, yarım saatlik tren yolculuğuyla gidebilirsiniz. Bir daha Samsun'a gidersem, kesinlikle bu otelde kalacağım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 18 80
Grand Atakum Hotel
Grand Atakum Hotel
Yeni Mah. Atatürk Bul. No. 183
Atakum / Samsun
Türkiye

-

İyi bir oteldi. Odalar biraz eski görünümlü, ama oldukça temiz. Güzel bir kahvaltısı var. Çok şık değil ama bunun problem olacağını sanmıyorum. Üst kattaki restoran, güzel deniz manzarasına sahip. İsterseniz sahilinde yürüyüş yapabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 51 04
Cağaloğlu Plus Boutique Hotel
Cağaloğlu Plus Boutique Hotel
Denizevleri Mah. 218.Sok. No. 16
Atakum / Samsun
Türkiye

-

Kızlarla ortak lades tutuştuk ve ben onları yendim. Tatil amaçlıydı. İyi ki de ades tutuşmuşuz. Kura çektik Cağaloğlu Apart çıktı. Aradık, inceledik ve okeyleştik. AVM, sahil, ulaşım iç içe olduğu için uçakla atladık 3 kız geldik. Hayatımızın tatiliydi. Yemek hariç. Yoktu zaten, olmasını beklemeyiz. Bayıldık. Böyle sürprizler gerekiyor bazen. Saygılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (530) 025 24 55
Samlife Apart
Samlife Apart
İlkadım / Samsun
Türkiye

-

Temiz bir odamız vardı. Dekorasyon sanki kendi evindeymiş hissi veriyor. İhtiyacımız olan her eşya mevcuttu, özel banyomuz ve mutfağımız vardı. Vantilatör de var bir adet. Wifi sorunsuz çalışıyor. Otopark için otel dışındaki ücretli otoparkı kullanabiliyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (530) 025 24 55
Samlife Apart
Samlife Apart
İlkadım / Samsun
Türkiye

-

Çift kişilik odada konakladık. Odada koltuk, mini bir buzdolabı, tv ve küçük bir mutfağımız vardı. Adeta ev hissi veriyordu. Samimi bir dekorasyonu var odaların. Biz oldukça memnun kaldık. Gidin, kalın, görün derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (530) 025 24 55
Samlife Apart
Samlife Apart
İlkadım / Samsun
Türkiye

-

Otelin konumu oldukça güzel, diğer yorumlarda da belirtildiği gibi şehrin göbeğinde kalıyor. Fakat kıraathane tarzı yerlerin olduğu bir sokakta kalıyor, rahatsızlık duyanlar olabilir belki. Kısa süreli konaklama için uygun bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (530) 025 24 55
Samlife Apart
Samlife Apart
İlkadım / Samsun
Türkiye

-

Temizlikten yana çok memnun kaldık, odamız pırıl pırıldı. Personele teşekkür ederiz ilgilerinden dolayı. Tavsiye ediyorum gönül rahatlığıyla. Biz ailece konakladık ve oldukça mutlu ayrıldık. Umarım tekrar gelmek için fırsatımız olur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (530) 025 24 55
Samlife Apart
Samlife Apart
İlkadım / Samsun
Türkiye

-

Tuvaletin havalandırması yoktu. Sivrisinekler de o sıcak havada fazla can sıkıcıydı, beni sinir ettiler. Klima bulunmuyor odada öncelikle. Tesis yenilenmiş sanırım, ama çok fazla eksiklik var hala. Pek tavsiye edemiyorum maalesef.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (530) 025 24 55
Samlife Apart
Samlife Apart
İlkadım / Samsun
Türkiye

-

Konumu güzel bir yerde kalıyor öncelikle, ihtiyacınız olan her yere yakın olduğunuzu söyleyebilirim. Ulaşımda da sorun çekmiyorsunuz böylece, toplu taşımaya da yakınsınız. Olumsuz yanları ise temizliğin zayıf olması, banyo malzemelerinin eksikliği.    · Uyarlama yok. Temizlik zayıftır. Banyo bakım ihtiyacı

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (530) 025 24 55
Samlife Apart
Samlife Apart
İlkadım / Samsun
Türkiye

-

Ailece bizi rahat ettiren bir yer oldu. Şehir merkezinde yer alıyor. Odalar geniş ve detaylı dekore edilmiş. Temizlik umduğumda iyiydi. Mutfak eşyalarında da her şey düşünülmüş. Personel çok yardımcı oldu. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (530) 025 24 55
Samlife Apart
Samlife Apart
İlkadım / Samsun
Türkiye

-

Şehrin tam merkezinde yer alıyor otel. Tesisin çevresinde birçok restoran, market vs. mevcut. Otelin temizliği iyi yapılıyor, titiz bir personel var. Odamız konforlu ve genişti. Ailece kaldık ve güzel bir tatil geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (530) 025 24 55
Samlife Apart
Samlife Apart
İlkadım / Samsun
Türkiye

-

Temizlik mükemmel. Personel oldukça güleryüzlü. İhtiyaç dahilindeki yerlere, restoranlara yakın bir konumu var. Dairede klima olmaması bir dezavantaj. Üniversite öğrenci yurdu olarak görünüyor otelin sitesinde, herhangi bir apart olmaktan öte.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (530) 025 24 55
Samlife Apart
Samlife Apart
İlkadım / Samsun
Türkiye

-

Personel dost canlısıydı. Otel, şehir merkezine çok yakın bir konumda. Daireler, pazarın ortasında kalıyor. İlk gelişinizde bulması zor oluyor ve araba bırakacak yer yok. Otopark ücretli ve otelin kahvaltısı bulunmuyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 20 64
Tuana Otel Samsun
Tuana Otel Samsun
Körfez Mah. Atatürk Bulvarı 9. Sok. No. 7
Atakum / Samsun
Türkiye

-

Resimlerden gördüğümden daha etkileyici bir manzarası var restaurantın ve odaların.Canlı müzik olması bence tercih nedeni.Yemekleri güzel ve kahvaltı çeşitli verdiğiniz paranın karşılığını alıyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 20 64
Tuana Otel Samsun
Tuana Otel Samsun
Körfez Mah. Atatürk Bulvarı 9. Sok. No. 7
Atakum / Samsun
Türkiye

-

Ben ve arkadaşlarım iki gece için konakladığımız otelden memnun ayrıldık.Personel güler yüzlü çalışkan.Deniz manzarasını izlerken çok uzaklara gidiyorsunuz.Kahvaltısı çok şeşitli açık büfe çay sınırsız.Yine geldiğimizde tercih edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 20 64
Tuana Otel Samsun
Tuana Otel Samsun
Körfez Mah. Atatürk Bulvarı 9. Sok. No. 7
Atakum / Samsun
Türkiye

-

Eşimle birlikte tek gece konakladığımız otel de teras kadında kaldık.Manzara şahane idi.Yemekler güzel müzik güzeldi.Odamız rahat ve temizdi.Çalışanlara teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 20 64
Tuana Otel Samsun
Tuana Otel Samsun
Körfez Mah. Atatürk Bulvarı 9. Sok. No. 7
Atakum / Samsun
Türkiye

-

İşim dolayısıyla bir gece konaklama yaptıım otel fena değil.Temiz çalışanları güler yüzlü idi.Kahvaltısı çok çeşit yoktu ama yeterliydi.Odanın ve restaurantın manzası güzel denize bakıyor.Yine geldiğimde kalmayı düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 20 64
Tuana Otel Samsun
Tuana Otel Samsun
Körfez Mah. Atatürk Bulvarı 9. Sok. No. 7
Atakum / Samsun
Türkiye

-

Otel deniz kenarına sıfır apartmandan otele çevrilmiş bir bina.Dolayısıyle beş yıldızlı otel konforu elbet aranmamalı.Odaları geniş olmakla birlikte banyo wc kısımları biraz dar.oda balkon deniz manzaralı temiz bir otel.Kahvaltı fena değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 51 04
Cağaloğlu Plus Boutique Hotel
Cağaloğlu Plus Boutique Hotel
Denizevleri Mah. 218.Sok. No. 16
Atakum / Samsun
Türkiye

-

Almanya'ya dönüş için orada konakladım tesadüfen. Denize yakınlığı AVM'lerin ve ulaşım olsun sahil olsun şansımıza ne çıkarsa gördük. Baktım vaaaay bayıldık. Böyle uygun bütçe hepsi bir arada. Yemek falan yok sorun mu? Evde de aynı yemeklerden bıkmıyor musunuz vesselam? 7 gün ailecek tadını çıkara çıkara kaldık. Saygılar sunuyorum tüm kadroya. Artık uğrak yerimiz oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 49 78
Suitline Otel
Suitline Otel
Körfez Mah. İsmet İnönü Blv. No: 129
Atakum / Samsun
Türkiye

-

Otel merkezi ve çalışanlar güleryüzlü

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 49 78
Suitline Otel
Suitline Otel
Körfez Mah. İsmet İnönü Blv. No: 129
Atakum / Samsun
Türkiye

-

Samsun'un merkezinde harika bi otel kesinlikle tavsiye ederim fiyat performans açısından çok karlı

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 49 78
Suitline Otel
Suitline Otel
Körfez Mah. İsmet İnönü Blv. No: 129
Atakum / Samsun
Türkiye

-

Temizlik personel konumdan çok memnun kaldım

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 49 78
Suitline Otel
Suitline Otel
Körfez Mah. İsmet İnönü Blv. No: 129
Atakum / Samsun
Türkiye

-

Herkese uygun bir otel

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 602 49 78
Suitline Otel
Suitline Otel
Körfez Mah. İsmet İnönü Blv. No: 129
Atakum / Samsun
Türkiye

-

Tekrar seyahat edecek olursak kesinlikle burada kalıcaz. Personel gerçekten çok sıcak kanlı ve memnun etmek için çabalıyor ve otel de gerçekten resimlerde göründüğü gibi

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 602 49 78
Suitline Otel
Suitline Otel
Körfez Mah. İsmet İnönü Blv. No: 129
Atakum / Samsun
Türkiye

-

Haftaiçleri yoğunluk olmazsa indirim bile yapıyolar, fiyat performansı mükemmel bu kadar ucuza bu kadar lüks suitlerde başka yerlerde kalamazsınız

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 602 49 78
Suitline Otel
Suitline Otel
Körfez Mah. İsmet İnönü Blv. No: 129
Atakum / Samsun
Türkiye

-

Suitler çok lüks çok konforlu kahvaltı odaya da gelebiliyor Samsun'da konaklama yapacak tüm ailelere tavsiye ederim

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 11 05
Samsun Gloria Tibi Hotel
Samsun Gloria Tibi Hotel
Kale Mahallesi Bankalar Caddesi Ferah Sokak No:16 55030
Samsun Merkez / Samsun
Türkiye

-

Geldiğim ilk andan itibaren güler yüzlü ve samimi hizmetiyle beni çok mutlu etti.burada bir hafta konakladım ve oteli deneyimleme fırsatım oldu.Yemekleri oldukça lezzetliydi.Fiyatı da hizmete göre ucuzdu.Bir otelden almak istediğim her şey vardı,olumsuz hiçbir tarafı yoktu.Başka bir otele gitmeye gerek duymam diye düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 11 05
Samsun Gloria Tibi Hotel
Samsun Gloria Tibi Hotel
Kale Mahallesi Bankalar Caddesi Ferah Sokak No:16 55030
Samsun Merkez / Samsun
Türkiye

-

Sıcak,samimi ve huzur dolu ambiyansı ile bana evimdeymiş gibi hissettiren bir işletme.Çok mutlu bir şekilde konakladım.Yemeklerindeki lezzet ve servis hizmeti çok hoştu.Ayrıca odaların temizliği ve rahatlığı dört dörtlüktü,denilecek söz yok.Dinlenmek için de rahat ve sakin bir çevresi var.Her açıdan gönül rahatlığıyla kalınabilecek bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 11 05
Samsun Gloria Tibi Hotel
Samsun Gloria Tibi Hotel
Kale Mahallesi Bankalar Caddesi Ferah Sokak No:16 55030
Samsun Merkez / Samsun
Türkiye

-

Odalarıyla,sabah kahvaltısının lezzetiyle harika bir oteldi.Resepsiyondaki görevli arkadaşlar ve restauranttaki arkadaşlar gayet samimi,ilgili ve yardımsever insanlardı.Verilen hizmete göre de sizden sunulan fiyat çok değildi,gayet ekonomikti.Kalınabilecek otellerden birisi bence,bu çevrede başka otel aramanıza gerek yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 11 05
Samsun Gloria Tibi Hotel
Samsun Gloria Tibi Hotel
Kale Mahallesi Bankalar Caddesi Ferah Sokak No:16 55030
Samsun Merkez / Samsun
Türkiye

-

Arkadaş grubumuzla motosiklet turuna çıkmıştık ve bu yolculukta birçok otel,pansiyonda konakladık ancak en iyi hizmeti ve buna karşılık en iyi fiyatı bu otelde deneyimledik.Odaları neredeyse 5 yıldız kalitesindeydi ve temizdi.Ayrıca banyoların ve içerisinin dekorasyonu müthiş.Personel ise çok yardımcı oluyor.Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 11 05
Samsun Gloria Tibi Hotel
Samsun Gloria Tibi Hotel
Kale Mahallesi Bankalar Caddesi Ferah Sokak No:16 55030
Samsun Merkez / Samsun
Türkiye

-

Sadece bir gece konaklamak ve dinlenmek için rezervasyon yaptırmıştık bu nedenle de otele biraz geç giriş yaptık.Buna rağmen çok sıcak bir şekilde karşılandık.odamız da tertemizdi.Fazla geniş değildi ama yeterliydi bizce.Gazi Müzesi'ne yürüme mesafesinde bir konumda yer alıyor.Tekrar tercih edeceğiz,her şey güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 51 04
Cağaloğlu Plus Boutique Hotel
Cağaloğlu Plus Boutique Hotel
Denizevleri Mah. 218.Sok. No. 16
Atakum / Samsun
Türkiye

-

Ben tavsiye üzerine gittim. Yılbaşını orada konaklamak maksadıyla gittim. Ben zaten bu tarz yerlerde yemek olmaz anlamında bilinçliydim. Zaten bana ortam temizlik ilgili bütçe lazımdı. Tam anlamıyla eşsiz, bayıldım. Kendimi krallar paşalar gibi hissettim ben artık eşe dosta sosyal alemde tavsiye ediyorum. İşletme sahibine ve çalışan arkadaşlara alakalarından dolayı sonsuz teşekkürler. Hakkını verdiler Allah için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (216) 368 80 40
Dört Oda Bi Kahvaltı
Dört Oda Bi Kahvaltı
Yeşilyurt Mah. 7158. Sok. No. 4
Atakum / Samsun
Türkiye

-

Haftada en az bir gün dışarıda kahvaltı yaparım ama böylesine rastlamamıştım lezzetler mi dersiniz mekan mı hepsi muhteşemdi. Soba üstünde ekmeğinizi kendiniz kızartıyorsunuz bir yandan kızarmış ekmek kokusu diğer yandan deniz? Artık sürekli buradayım sanırım samimiyet lezzet muhteşem

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (216) 368 80 40
Dört Oda Bi Kahvaltı
Dört Oda Bi Kahvaltı
Yeşilyurt Mah. 7158. Sok. No. 4
Atakum / Samsun
Türkiye

-

Konsepti çok beğendik, personeli çok ilgili ve yemekler doğal. Hizmette hiç kusur etmediler. Güler yüzlü ve çalışkan bir ekip. Tekrar gelmek isteyebileceğiniz bir yer. Bence uğramadan gitmeyin, herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (216) 368 80 40
Dört Oda Bi Kahvaltı
Dört Oda Bi Kahvaltı
Yeşilyurt Mah. 7158. Sok. No. 4
Atakum / Samsun
Türkiye

-

Menüde çeşitlilikle ilgili eksiklik var gibiydi ama personele sorduğumda yalnızca doğal besinler olduğunu bu yüzden bu konseptin dışına çıkamadıklarını söylediler. Tabi organiklikten kaynaklı ki fiyatlar birazcık yüksekti. Ama denize karşı bahçe de doğal lezzetlerin tadını çıkarmak şahaneydi

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (216) 368 80 40
Dört Oda Bi Kahvaltı
Dört Oda Bi Kahvaltı
Yeşilyurt Mah. 7158. Sok. No. 4
Atakum / Samsun
Türkiye

-

Şefin işini severek yapmasındandır ki çok keyif aldık dışarıda böylesine ev yapımı organik şeyleri tatmak çok güzeldi

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)