Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Marmaris Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Marmaris Apartları

Marmaris için {{ (filteredHotels).length}} / 710 apart otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.point == '10' ? hotel.point : parseFloat(hotel.point) }}
{{ hotel.turu }}
{{ hotel.location }} / {{ hotel.il_adi }}
{{ hotel.phone_label }} Rezervasyon İçin Arayın {{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı Tesisi Ücretsiz Ara Tesisi Ücretsiz Ara
Öne çıkan teklif
{{ generateDiscountPrice(price.discount, price.price ) }} {{ price.currency }}
-{{ price.discount | number:0 }}%
{{ price.price }} {{ price.currency }}
Tesis Fiyatı
Otel Fiyatı
Otel Web Sitesi
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}
Diğer Fiyatları Göster

Marmaris Apartları

Marmaris Apart Otelleri

Marmaris Apart Otelleri

Marmaris, Ege Bölgesi'nin en çok tercih edilen tatil beldelerinden biri. Ege Denizi'nde Rodos Adası ile karşı karşıya alan bölge içerisinde yer alan turistik tesisler ve tatil imkanları, eşsiz bir deneyim yaşamak isteyenlerin imdadına yetişiyor. Dalaman Havalimanı'na olan mesafesi ve çevrede yer alan alternatif koylara olan ulaşımıyla sizlere eşsiz bir deneyim yaşatacak. Bu sayede tatilinizi keyif içerisinde yaşayabileceksiniz. Marmaris apart otelleri ve ultra her şey dahil tesisleriyle ihtiyaçlarınıza yönelik tatili size sunacak. Neredekal ile siz de erken rezervasyon yaptırarak, tatiliniz için gereken fırsatları bir araya getirebileceksiniz. Marmaris otelleri bağlantı linkine tıklayarak, en çok tercih edilen konaklama otellerini ve uygun fiyatlı fırsatlarını siz de yakalayabileceksiniz. Marmara apart otelleri fiyatları arasında kendi bütçenize uygun olanları tercih etmek hiç de zor değil.

Marmaris Aile Apartları

Marmaris Aile Apartları

Marmaris aile apartları en çok aranan apartlar arasında. Sessiz ve sakin bir tatil deneyimi için ailelerin en büyük talebi bu apartlar. Marmaris konaklama yapmak isteyen misafirlerine birçok fırsatı aynı anda sunabiliyor. İsterseniz bölgedeki koyları ve alternatif beldeleri tercih edebilir veya her şey dahil bir konaklama tercih ederek huzurlu ve güvenli bir tatil geçirebilirsiniz. Marmaris Datça apart otelleri mesela ilk örneğini verdiğimiz konuyla ilgili örnek temsil ediyor. Datça bölgesinde yer alan otellerin kendine has dokusu ile eşsiz doğayı yakalayabileceksiniz. Datça bölgesi biraz daha yarımada konumunda olup, Mesudiye'ye oldukça yakın. Siz de bu eşsiz doğa arasında kendinize özgü tatil anlayışınız için bölge içerisinde tesis tercihlerinizi yapabileceksiniz. Marmaris apart tercihlerinizi yaparken konaklama olarak değil tatilden beklentinizi düşünerek hareket etmeniz gerekir. Çünkü standartlaşmış bir tatil yapabilir ya da kendinize özgü bir güzergah çizerek, yapılacaklar listesine uygun olarak da hareket edebilirsiniz. Mesela Datça'dan başlayarak sırasıyla Marmaris, Fethiye ve Ölüdeniz'i ziyaret edebilirsiniz. Her güzergahın kendine has olan dokusuyla, kültürüyle siz de bütünleşebilirsiniz. Ölüdeniz, yamaç paraşütü için eşsiz bir manzara ile hizmet ediyor. Bu sayede siz de kendinize özel fırsatlar yakalayabileceğiniz birçok olay yaşayacak ve tatilinizi ölümsüzleştireceksiniz.

Marmaris bölgesinde tercih edilen bir diğer tatil yeri olan Dalyan ise, Dalaman'a olan yakınlığıyla biliniyor. Ortaca yolundan iç yola saparak ulaştığınız bölge içerisinde İçmeler'de görmeye alışkın olduğunuz yeşilin her tonunu yakalayabileceksiniz. İçmeler apartları arasında tercih yapmak da isterseniz, bölgenin dokusunu sonuna kadar nüfus edebileceğiniz ayrıntıları bir araya getirebileceksiniz. Zamanınızı doğru konaklama fırsatlarıyla bir araya getirmek için siz de erken rezervasyon yaptırmalısınız. Marmaris içerisinde konaklama yapmadan öncesinde bölgeden beklentinizi doğru belirleyerek hareket etmeniz önemli. Marmaris günlük apart fiyatları da yine bölgeye göre değişiklik göstereceğinden, doğru seçimi yapmak için kullanıcıların daha önce yaptıkları yorumlara uygun olarak hareket etmeniz önem taşıyor.Mutlaka Marmaris butik otelleri seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Marmaris Günlük Apart

Marmaris Günlük Apart

Marmaris'te günlük apart anlayışı gelişim göstermiş çünkü Marmaris otelleri genellikle merkezden uzak sahil konumlarında ve koylarda yer alıyor. Bu sayede konaklama yapılan yerin coğrafyası üzerinden misafirlere olabildiğince kendilerini huzurlu hissettirmeleri sağlanır. Yeşil, sarı ve mavinin bu kadar iç içe olduğu bir coğrafyada, her şey dahil bir tesiste konaklama yapmanın sağladığı hisleri kelimelerle tarif etmek oldukça güç olacak. Marmaris aile apartları ise bütçenize uygun tatil fırsatlarıyla ayağınıza kadar geliyor. Bu sayede tatilinizi sürekli hale getirebilecek ve avantajlarınızı her şey dahil tesislerde erken rezervasyon yaptırarak sürdürebileceksiniz. Bölge içerisinde yapılacak aktivitelerin bu kadar çok olması, bölgede yapılacak tatili de anlamlı kılıyor. Buna uygun olarak da tatil beklentilerinizi belirleyerek tercihte bulunmanızda fayda olacak. Marmaris apart odalar gibi spesifik isteklerinizde daha önce kullanıcıların konaklama yapacağınız tesisler hakkında yapacağı yorumları da göz önüne alarak tercihte bulunmanızda fayda olacak. Bölge içerisinde olan alternatif tesisler de aşağıdaki listede sizleri bekliyor olacak.

Marmaris Apart Otelleri Fiyatları

Marmaris Apart Otelleri Fiyatları

Marmaris'te bulunan yüzlerce apart otel arasında ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olanı belirlemek en önemli kıstas olarak belirlenebilir. Tercih edeceğiniz tesislerde, 5 yıldızlı konaklama tercih etmenizde fayda olacak. Bu sayede tatilinizi daha keyifli ve anlamlı geçirebileceksiniz. Tatilden beklentiniz olabilecek her şeyi sağlayan tesis ve çalışan personeller sizlerin arzularını ve isteklerini yerine getirmek için bekliyor olacak. Ayrıca tesisler içerisinde yer alan gece kulüpleri, etkinlikler ve spor alanlarında keyifli bir zaman geçirebileceksiniz. Marmaris 7 yıldızlı otel hizmeti sağlayan bir çok yüksek standartlı tesise ev sahipliği yapıyor. Siz de Neredekal ile erken rezervasyon yaptırarak tercihlerinizi yaparak, tatiliniz için en uygun olan yapıyı belirleyebileceksiniz.

Birbirinden güzel oteller ve tesisler, misafirlerine alternatifi bol hizmetler sunarak rekabeti kızıştırıyor. Tesisler arasında tercihlerinizi yaparken, genel olarak havuz ya da her şey dahil gibi kelimeler üzerinden arama yapmak yerine, tesisler hakkında yapılan yorumlara bakarak daha kısa süre içerisinde sonuca ulaşmanız mümkün olacak. Tercihlerinizi bu yönde yaparak daha hızlı sonuca ulaşacağınızdan ve kendinize daha uygun bir tesis bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Marmaris'te apart otel fiyatları her müşterinin cebine uygun şekilde kategorize edilip, gerekli promosyonlar uygulanmış. Marmaris ucuz apart tercihleri yapmak isteyen kullanıcılara, merkez, denize yakın ya da tatil köyleri arasında tercih imkanları sunuyor. Bu imkanlar arasında kendinize uygun tatil fırsatlarını yakalamak için siz de Neredekal ile konaklama tercihlerinizi yapabilirsiniz. Marmaris ucuz otelleri kullanıcılarına yarım pansiyon ya da tam pansiyon hizmet verebiliyor. Tercihlerinizi yapmadan öncesinde internet sitesi rezervasyonundan belirleme yapabilirsiniz. Bu sayede opsiyonları sizin elinizde bulunan tatil kültürünü baştan sona yaşayabileceksiniz. Marmaris erken rezervasyon yaptırarak tatilinizi daha uygun fiyata, en yüksek standartlı tesiste geçirmenizi mümkün kılıyor.

Marmaris Datça Apart Otelleri

Tatil rotanızı Datça'dan Marmaris'e çevirmek istemiş olabilirsiniz. Pekala bu isteğiniz için Marmaris Datça apart otelleri internette araştırarak kendinize uygun bir otel bulmak zorundasınız. Araştırmalarınız sonucunda istediğiniz koşullara uygun bir apart otel bulabildiniz. Şimdi sıra Marmaris'in tadını çıkarmakta. Marmaris'i gezmek için kendinize sağlam bir rota belirleseniz çok iyi olur, çünkü bu bölgede gezilecek birçok yer bulunuyor. Tatilinizi doğa, kültürel miraslar ya da bölge içerisinde olan etkinliklere katılarak geçirebilirsiniz. Her biri için fırsatlar sunan bölgede her ihtiyacınıza uygun bir eylem planı oluşturabileceksiniz. Marmaris gezi planları genellikle turlar ile yapıldığından, bireysel aktiviteler hem turlarla olduğu kadar eğlenceli değil hem de maalesef turlarla olduğu kadar da enerjik değil. Tercihlerinizde doğru tur grubunu ve arkadaş grubunu tercih etmek büyük önem taşıyor. Sizlere Marmaris içerisinde en çok tercih edilen tatil planlarını ve en çok ziyaret edilen bölgeleri sıraladık. Marmaris tarihi kent merkezi ile başlayarak bölgede ihtiyaç duyabileceğiniz bütün Marmaris gezilecek yerleri en azından bir kez olsun ziyaret etmenizde fayda olacak. Bölgenin eşsiz dokusunu sonuna kadar hissedebileceksiniz. Bölgede yamaç paraşütü, su altı dalışı, tekne turları, özgün mutfağı ve daha birçok ayrıntı gelen misafirlerini bekliyor. Tabi ki bölgede en çok anılan olgulardan biri olarak gece kulüpleri de yine sizi ağırlıyor. Bölgede yüzlerce etkinlik alternatifi bulunması ve eşsiz hava durumu sayesinde kısa sürede sizin için en doğru tatil imkanı olduğunu ispatlayacak.

Tarihi Marmaris Kalesi ve Arkeoloji Müzesi bölgeyi ziyaret eden misafirlere ve turistlere yaklaşık olarak 10 asırdır ev sahipliği yapıyor. İyonlar döneminde yapıldığı bilinen kalenin, Büyük İskender ve Kanuni Sultan dönemlerinde iki büyük restorasyonları bulunuyor. Bu sayede kullanım alanı genişletilmiş ve daha büyük bir havuza hizmet etmeye başlayabilmiş. Bölge içerisinde ihtiyaç hissedebileceğiniz bütün alanları çıplak gözle görebilmenizi sağlayan kale, hem savunma açısından konumuyla önemli bir yerde, hem de günümüzde tatil için gelen kişilerin rahatlıkla ziyaret edebileceği bir konumda. Marmaris kalesi girişi ne kadar merak ediyorsanız, girişteki bilet bayiinden tüm ayrıntılar öğrenilebiliyor. Kale içerisinde olan müzede bulunan 18 oda, 7 ana kapı ile geçişi sağlanıyor. En son olarak 1900 yılında restorasyondan çıkan müze, günümüzde faal olarak hizmet vermeye devam ediyor. Giriş ücreti 14 Türk Lirası olan yapıya ziyaret etmeye gittiğinizde mutlaka fotoğraf çekmelisiniz. Arkanızda olan eşsiz liman görseliyle birlikte sizlere efsanevi bir his sunacak.

Marmaris Denize Yakın Apartlar

Marmaris'te bulunan Aqua park tesisleriyle, su oyunlarında olan eğlence anlayışınız baştan sona değiştirecek yapılar sunuyor. Bu sayede siz de tesis içerisinde keyifli vakit geçirebileceksiniz. Marmaris Belediyesi'nin belirlediği klor testleri ve sağlık önlemleriyle sizlere güvenle ve rahatla eğlenme imkanı sunuyor. Çocuklar ve yetişkinler için ayrı olan bölmelerde siz de keyifli vakit geçirebileceksiniz. Marmaris havuzlu oteller arasında tercih yaparak aslında daha titiz bir tercih yapmış olursunuz. Aksi takdirde Aqua Park'a gitmeden önce hava durumuna bağlı olarak üst katılımcı limitine takılmamak için rezervasyon yaptırarak çözüm yolu üretebilirsiniz. Her koşulda su sporlarını ve oyunlarını seviyorsanız, bu mekanlar içerisinde siz de eğlenceli bir etkinliğe katılabileceksiniz. Yer yer düzenlenen Aqua Park havuz başı partilerine de denk getirebilirseniz, tadından yenmez bir keyif yaşayabilirsiniz.

Marmaris Kapalı Çarşı turistler başta olmak üzere bölge insanı için en çok tercih edilen yerlerden biri. Bölge içerisinde yer alan tatil kültürleri düşünüldüğünde uygun fiyata alışveriş yapmak ve kültürel alışveriş yapmak mümkün. Fakat değişen zaman ve değişen ihtiyaçlarla birlikte maalesef dokusu az da olsa değişikliğe uğramış ve bölge esnafının kazanım çıkarları da değişikliğe uğramış. Yine de sıcak yaz aylarında klimalı bir ortam sunduğu için ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Tekstil ürünlerinden tutun da mücevherlere kadar birçok şeye ulaşabileceksiniz. Marmaris hediyelik eşya dükkanları arasında tercih yapmak için dükkanları gezmenizde fayda olacak.

Akdeniz'i Ege'ye bağlayan temel bir hat içerisinde bulunan Marmaris Milli Parkı, 1996 yılından beri milli park statüsünde misafirlerine ev sahipliği yapıyor. Yaklaşık 30 hektar arazi üzerinde yer alan park, içerisinde barındırdığı birçok farklı bitki ve hayvan türüyle sizlere doğanın her rengini sunuyor. Milli park içerisinde keçi, domuz, sansar, tavşan, sincap, kirpi, kuşlar ve birçok böcek türüyle sizlere oldukça doğal bir gezi imkanı sunuyor. Marmaris parkı her yıl düzenlenen etkinlikleriyle siz misafirlerini bekliyor olacak.

Marmaris Apart

Marmaris denize yakın apartlar çokça tercih edilir. Ama çocuklar denizden ziyade havuzu tercih edebiliyor. Marmaris'te özellikle çocukların çokça sevdiği yunus havuzu ve etkinlik alanı, havuz içerisinde gençlerin ve yetişkinlerin balıklarla bir araya gelmesini sağlıyor. Yunus balıklarının ve fok balıklarının eğitimli personeller tarafından öğretilen hareketleri yansıttığı alan içerisinde kısa süre içerisinde deneyimli personellerle birlikte sizin de hoşunuza gidecek eğitim oyunlarını yansıtabilecekler. Arzu ettiğiniz takdirde onlarla yüzme şansına da sahip olacaksınız. Rehabilitasyon için sıklıkla kullanılan bu yöntem sayesinde çocuklar ve yetişkinler gündelik hayatın stresli dokunuşlarından uzaklaşarak bu alan içerisinde kendilerine huzurlu bir alan yaratmayı başarabilecek. Unutmadan Marmaris yunus havuzu misafirlerini yılın dört mevsimi ağırlıyor.

Marmaris İçmeler Plajı, eşsiz doğası ve uzunca uzanan kumlarıyla cennetten çıkma bir yer olduğu izlenimini uyandıracak. Bölgenin enfes doğası ve temiz denizi sayesinde doğa içerisinde kendinizi huzurlu ve rahat hissedeceksiniz. Marmaris plajı nasıl gidilir ya da nasıl ulaşım sağlanır sorularını sormak yerine, tek yapmanız gereken bu alan içerisinde tercih etmek isteyeceğiniz konaklama avantajlarını bir araya getirmek. Böylece erken rezervasyon fırsatlarını yakalayarak, plaja yakın konum içerisinde fırsatları değerlendirebileceksiniz. İçmeler Plajı yeşil, mavi ve sarının bir arada olduğu tarifi imkansız bir noktada. Böylece siz de burada güneşlenebilir, denize girebilir ya da yeşil alanlar arasında etkinliklere katılabilirsiniz.

Size Marmaris'in doğal topoğrafyasının sunduğu güzelliklerden bahsetmeye devam edelim. Marmaris Nimara Mağarası eşsiz alanını yaklaşık 12.000 yıllık geçmişine borçlu. 350 metrelik yamaç içerisinde yer alan mağara, Cennet Adası'nın en uç noktasından açık denize doğru yer alıyor. 1999 yılında 1. derece arkeolojik ve doğal sit alanı olarak da kabul edilerek ziyaretçileri için restorasyona alınmış. Mağaranın 60 metre genişliğinde olan giriş kısmından itibaren olan doğal kayaçlar, sizlere cehennem kapısını andıracak. Giriş yapmak için yaklaşık 400 metrelik bir trekking ardından varış noktasına varıyorsunuz. Girişte bir ücret olmaması ve doğallıyla sizleri büyüleyecek.

Marmaris Apart Odalar

Marmaris apart odalar, Marmaris'in doğal güzelliklerini gezmeye başlamadan önce kalmanız gereken yerler. Bu odalar size oldukça avantajlı ödeme olanaklarıyla tanıtılır. Odanızı kiraladıktan sonra Marmaris Fosforlu Mağarası'nı gezmeye başlayabilirsiniz. Marmaris Fosforlu Mağarası için her yıl binlerce turist bölgeye akın ediyor. Bölgenin eşsiz denizi ve doğal güzellikleri yeterince güzel değilmiş gibi bir de üzerine klasikleşmiş bir tatil beldesiyle birleştirildiğinde efsanelere konu olacak bir giriş sizleri bekliyor. Bölgeyi ziyaret etmek için Cennet Adası üzerinden tekne turu yaparak giriş yapmak mümkün. Turda bölgenin efsanelere konu olan giriş ağzı sizleri karşılayacak. Mağaranın Dilek Kapısı olarak da anılan girişinde sizleri dikitler karşılayacak. Marmaris'te mutlaka görülmesi gereken yerler arasında yer alan yapının içerisine girilmesi ise güvenlik açısından tavsiye edilmiyor.

Marmaris'e deniz, kara ve hava güzergahlarından ulaşım sağlamak mümkün. Marmaris'e hava yoluyla ulaşacak kişiler, Dalaman Havalimanı üzerinden giriş çıkış yapmaları mümkün. Bölgede olan eşsiz doğal canlıları ve efsanelere konu olan coğrafyasına tanık olmak hiç de zor değil. Dalaman Havalimanı'ndan transfer araçlarıyla güzergahınızı sürdürmek mümkün. Buna ek olarak kara yoluyla gidecek kişiler, Akyaka üzerinden Marmaris'e geçiş yapabilecekler. Bu sayede siz de Marmaris'e geçiş yapabileceksiniz. Muğla merkezden yaklaşık 40 kilometre uzaklıkta olan bölge, Datça'ya doğru uzanıyor. Deniz yoluyla ise, sahip olduğu limanla, tekne turlarıyla ve gezi yatlarıyla sizlere ulaşım imkanları sunuyor. Tercihinizi yapacağınız her türlü güzergah üzerinde sizleri hoş sürprizler bekliyor. O yüzden siz de Neredekal ile erken rezervasyon yaptırma şansını yakalayarak kısa süre içerisinde Marmaris'in eşsiz doğasında keyifli bir tatil imkanı yakalayacaksınız.

50 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
50
0 (252) 333 01 31
İrem Apart
Kemeraltı Mah. 155 Sok. No. 33
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

marmariste kendinizi rahat hissedeceğiniz evinizi aratmayacak irem apart otel ailenizle rahatlıkla kalabileceğiniz otellerden biridir.her yıl gidiyoruz çok memnunuz.apart sahibi ibrahim bey ve çalışanlarına ilgilerinden dolayı ve rahman beyin harika yemekleri için çok teşekkur ederiz

50
0 (850) 600 18 11
Su Perisi Bungalow
Turgut Köyü Azmak Başı No. 59
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Cennetin bir köşesi. Muthiş bir doğa ortasında. Eğer hala hijyen konusunda tederginsenız burda en rahat edebileceğiniz yer. Tüm odalar dezenfekte olup, çarşaflar vesaire 90C yıkanıp kullanılıyor. Zaten yeni açıldı tertemiz bir yer. Israrla tavsiye ediyorum. İyi tatiller.

Tesis Yetkilisinin Cevabı
6 Temmuz 2020, Pazartesi 09:35

Mariya Hanim sizi tesisimiz de misafir olarak Ağırlamaktan çok mutlu olduk . Guzel dusunceleriniz icin çok tesekkur ederiz. Sizlerin güzelliği tesisimiz yasam ve mutluluk veriyor. Yeniden görüşmek dileğiyle Su Perisi Bungalow Ailesi Adına Orhan Baysal

50
0 (850) 602 15 84
Yeşim Apart Pansiyon Otel
Kemeraltı Mah. Atatürk Cad. No:8
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Denize cok yakin Oldukca temiz ve guleryuzlu hixmetten cok memnun kaldik.kapali carsiya cok yakin halk plani 25 metre disardan yiyecek I e ek getirmek serbest.Fiyatlar oldukca cazip...

50
0 (252) 333 06 72
Şaziye Apart Pansiyon
Gemecit Sok. No. 10/1
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Aileler için ideal bir apart. Çocuklarınızla doğal bir ortamda tatil yapmak istiyorsanız mutlaka tercihlerinizde burayı da bulundurun.

50
0 (252) 333 02 96
Alesta Apart Pansiyon
Kızılyer Sok. No. 63
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

On numara 5 yıldız. Odalar çok temiz. Güler yüzlü bir hizmet var. Herkese tavsiye ederim.

50
0 (252) 333 02 96
Alesta Apart Pansiyon
Kızılyer Sok. No. 63
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Harika bir gün batımı izlemek istiyorsanız kaçırılmayacak bir yer. Bir elinde kahve bir elinde kitap huzuru seyrederek kalacağınız tek adres. Mekan yeni yapılmış her şey yeni ve ferah. Tavsiye ederim.

50
0 (252) 333 02 96
Alesta Apart Pansiyon
Kızılyer Sok. No. 63
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Odalar ferah ve deniz manzaralı. Mutfak yemek yapmak için oldukça uygun. Aradığınız her şey mevcut. Civardaki apartlara göre fiyat oldukça uygun. Tavsiye ederim.

50
0 (850) 600 18 11
Su Perisi Bungalow
Turgut Köyü Azmak Başı No. 59
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Cennetin bir köşesi, huzurun, sakinliğin, doğallığın bir arada buluşması... Hani derler ya anlatılmaz yaşanır diye işte burası aynen öyle bir yer. Yeşille mavinin huzur katan birleşimi içinde rahat ve konforlu odaları ile kendi evinizde gibi rahat bir uyku uyumak mükemmeldi. Bütün çalışanlara çok teşekkür ederim.

Tesis Yetkilisinin Cevabı
6 Temmuz 2020, Pazartesi 09:38

Beste Hanim merhaba guzel dusunceleriniz bu tesisimize can veriyor Sizleri herzaman Ağırlamaktan mutluluk duyarız. Sizlerde hep mutlu kalin Superisi Bungalov Ailesi

50
0 (850) 600 18 11
Su Perisi Bungalow
Turgut Köyü Azmak Başı No. 59
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Kendinizi evinizde gibi rahat hissedebileceğiniz, eşsiz doğa içinde, denizin muhteşem maviliği ile iç içe bir ortam. Gezdiğim yerler içinde en huzurlu, en sakin ve en aile için uygun ortam. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Tesis Yetkilisinin Cevabı
6 Temmuz 2020, Pazartesi 09:40

Aybars Bey tavsiye ve önerileriniz bize güç veriyor. Hizmetlerimiz bu yorumlarınızla daha da iyi olacaktır. Saygilarimizla Superisi Bungalov Ailesi

50
0 (252) 333 01 53
Saffron Apartments
İnönü Bul. 186. Sok. No. 14
Marmaris / Muğla
Türkiye
1

-

Hayatımda ömrümde böyle berbat bir yer görmedim. Hayatımın hatasıydı resmen. Senelerdir Marmaris'e gelirim ilk defa bu yerde kaldım. Kalmaz olaydım. Asla tavsiye etmiyorum. Hiç rahat değil. Verdikleri odada klima çalışmıyor. 2 gün kaldım, temizlik yok. Ertesi gün nasıl kaçacağımı bilemedim. Eğer berbat bir tatil yapmak istiyorsanız gidebilirsiniz. Bir kuruşu bile hak etmiyor maalesef.

Tesis Yetkilisinin Cevabı
21 Haziran 2020, Pazar 14:39

Elif Hanım keşke bu durumu bize bildirseydiniz size yardımcı olsaydık. Sizi zor durumda bırakmazdık. Sizi mağdur ettiğimiz için özür dileriz.

50
0 (850) 602 20 47
Karataş Apart
Siteler Mah. Kemal Seyfettin Elgin Blvr. No. 60
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Aile ortamını yaşayabildiğimiz, temiz, güvenli bir apart. Özellikle işletmeciler Hasan Bey ve Zehra Hanım ile başlayıp tüm herkes bir aile sıcaklığında sizi kucaklıyorlar. Tüm imkanları ile ihtiyaçları sonuna kadar karşılayan bir yer. Gelmek isteyenlere sonuna kadar tavsiye ederim. :)

50
0 (850) 602 20 47
Karataş Apart
Siteler Mah. Kemal Seyfettin Elgin Blvr. No. 60
Marmaris / Muğla
Türkiye
1

-

Karataş Apart işletmecisine mayıs ayının 20'sinde Marmaris'teki işim biteceği için çıkacağımı ve 20 günlük ücret ödemek istediğimi belirttim. Kendisi tam aylık para isteyince ben de ay sonuna kadar kalacağımı belirttim. Bunun üzerine bana tam parayı ver ama 22'sinde çık, ben de odayı başkalarına verebileyim dedi! Tam para alıyorsan ay sonuna kadar kalırım dedim fakat kendisi zamanından önce çıkmam için diretince dah.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 67 05
Şeniz Apart
Atatürk Cad. No. 18/A
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Turunç'a ilk geldiğimiz gün tanıştığımız, lokasyonu mükemmel; hizmeti, servisi harika olan bir yerdir. Abdullah Bey'e saygılarımızı iletiyoruz, en kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle. :)

50
0 (252) 333 03 17
Deniz Apart Marmaris Turunç
72. Sok. No. 2/A
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Misafirlerine karşı çok sevecen, evcil can dostlarınızla güzel bir tatil geçirebileceğiniz bir müessese.

50
0 (850) 602 09 89
Aybay Apart & Pansiyon
Limanbaşı Mevkii No: 73
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Ara ara gittiğim bir yer. Çok sakin ve şirin. Mekan sahipleri çok iyiler ve ilgililer. Gitmenizi mutlaka ama mutlaka tavsiye ederim

50
0 (850) 602 09 89
Aybay Apart & Pansiyon
Limanbaşı Mevkii No: 73
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Yıllardır gidip konakladığım bir yer. Çok sakin ve kafa dinlemek için ideal. İşletme sahipleri çok tatlılar ve samimiler. İlgileri için tekrar tekrar teşekkür ederim.

50
0 (252) 333 02 06
Çağla Apart Söğüt
Kızılyer Mevkii No. 95
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Harika. Sessiz sakinlik arayanlar için mükemmel bir yer. Çok temiz ve çok şirin balkonunda oturup kahvenizi içebileceğiz mükemmel bir mekan. Biz çok keyif aldık. Meryem abla ve kızları çok kibarlar. Deniz çakıl ama harika denizi var. Çok sakin bir yer. Şiddetle tavsiye ederim.

50
0 (252) 333 08 67
Aloe Apart
Çıldır Mah. 164. Sok. No. 17
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Marmaris'e ilk defa geldim ve kalacak yeri önceden ayarlamadığımız için son anda arkadaşımız sayesinde burayı keşfettik. İlk geldiğimiz günden son güne kadar evimde gibi hissettim Çorumlu abi ve eşi Sultan abla ailemiz oldu. Kalacağım yer açısından benim için en önemli şey lüks ve konfordan ziyade temizlik ve kendimi evde hissettirecek personellerin olmasıydı. Odamız çok lüks değildi ama her şey tertemizdi ve eksikl.. Devamını Göster

50
0 (850) 602 09 89
Aybay Apart & Pansiyon
Limanbaşı Mevkii No: 73
Marmaris / Muğla
Türkiye
7

-

Kurban Bayramı'nda yer ararken buradaki yorumlardan etkilenip Aybay'da kalmaya karar vermiştik. Gerçekten çok şeker insanlar ve çok da yardımcı oldular. Çok güzel iki günlük bir tatil geçirdik. Teşekkürler Aynur abla ve Bayram abi. Umarım tekrar geliriz. ;)

50
0 (252) 333 01 40
Tuğçem Tatil Evleri
Merkez Sok. No. 120
Marmaris / Muğla
Türkiye
9

-

Ne desem azdır. Çok güzel, mütevazi bir yer. Küçük, şirin bir yer. En ince ayrıntısı düşünülmüş yalnız. Kahve makinesinden tencereye kadar rahat kullanışlı bir yer. İlk günümüz şu an ama beğendim seneye de gelmeyi düşünüyorum. Tavsiyem kesinlikle. Temiz, huzurlu bir yer. İşletmeci çok anlayışlı bütün eşyalar yeni, umarım hiç değişmez ve işletme de aynı kalır. Bebeğim bile sevdi evi, etrafı.

Tesis Yetkilisinin Cevabı
4 Eylül 2019, Çarsamba 15:34

Teşekkür ederiz Kübra Hanımcığım. Beğendiğinize çok mutlu olduk. İyi tatiller dilerim. 🤗🤗🤗

50
0 (850) 600 34 46
Doğa Restaurant Apart Bungalow
Turgut Köyü Marmaris
Marmaris / Muğla
Türkiye
1

-

2 ay önceden 15.08.2019 - 24.08.2019 tarihleri arasında 9 gün bungalovda kalmak için Doğa Restaurant Apart Bungalow'dan Ersan Bey ile anlaştık ve kapora yatırdık. Şanlıurfa'da yaşıyoruz. Yola çıkmadan arayıp sıkıntı var mı teyit ettik. Muğla'ya girmeden yine aradık, hiçbir sorun yok bekliyoruz dedi. Geldik, bungalov boşalmadı sizi 2 gün başka odada ağırlayacağız dedi. Dedik, biz böyle anlaşmadık. 2 ay önceden yeri.. Devamını Göster

50
0 (252) 333 08 67
Aloe Apart
Çıldır Mah. 164. Sok. No. 17
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Aloe Apart otel on üzerinden on bir otel. Çarşıya çok yakın. Otel sahipleri ve çalışanlar çok cana yakınlar. Tam bir aile ortamı. Sıcakkanlılar, yardımseverler. Tek kelime ile muhteşem bir otel.

50
0 (252) 333 08 67
Aloe Apart
Çıldır Mah. 164. Sok. No. 17
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Aleo Apart konaklamak için mükemmel bir otel. Kendinizi bir aile ortamında gibi hissedeceğiniz bir yerdir. Sıcakkanlı ve yardımsever personeller var.

50
0 (252) 333 02 06
Çağla Apart Söğüt
Kızılyer Mevkii No. 95
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Şahane bir yer, hiç tereddütsüz tercih edebilirsiniz. Tertemiz, sıcakkanlı ve kocaman yürekleri olan bir aile işletmesidir. Biz çok memnun kaldık, muhakkak gelin ve dinlenerek yaşayın.

50
0 (850) 602 09 96
Mandalin Apart
Merkez Sok. İncecik Yer Mevkii No: 6
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Bu sabah ayrıldık. Son derece güzeldi. Biz çok mutlu ayrıldık. Birol Bey ve ailesine çok teşekkürler. Orada yaptığım kahvaltıyı ve nefis yemekleri hiç unutmayacağım. İnşallah tekrar gitmek kısmet olur.

50
0 (850) 602 09 89
Aybay Apart & Pansiyon
Limanbaşı Mevkii No: 73
Marmaris / Muğla
Türkiye
8

-

Beş yıldızlı otel konforu arayan gelmesin. Biz memnun kaldık. Datça'ya ve Marmaris'e yakın, ortada kalıyor o yüzden ulaşım sıkıntısı çekmedik. Sahipleri de zaten aradığınızda yerle ilgili gerekenleri söylüyorlar. Çok sessiz ve Beş yıldızlı otel konforu arayan gelmesin. Biz memnun kaldık. Datça'ya ve Marmaris'e yakın, ortada kalıyor o yüzden ulaşım sıkıntısı çekmedik. Sahipleri de zaten aradığınızda yerle ilgili gere.. Devamını Göster

50
0 (850) 602 09 89
Aybay Apart & Pansiyon
Limanbaşı Mevkii No: 73
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Böyle güzel bir doğada tatil yapmak kadar güzel bir pansiyon. Sahipleri emekli öğretmen olmalarından dolayında insani ilişkileri, kişilere yaklaşımları süper. Bundan sonra Antalya veya başka yerde kalmam. Bu sıcak ortama alıştık. Tekrar gelmek için sabırsızlanıyorum.

50
0 (850) 602 48 61
Bybassios Apart Hotel
Orhaniye mah. Döşeme Mevkii No:33
Marmaris / Muğla
Türkiye
9

-

Otelin konumu ve yemekleri mükemmel ötesiydi. Mutfakta Hatice Hanım bize muhtemelen 3-4 kilo aldırmıştır 3 haftada. Mekan sahibi Yusuf Bey tüm müşterilerle birebir ilgileniyor. Ayrıca spor aktiviteleri de gayet eğlenceliydi.

50
0 (252) 333 08 67
Aloe Apart
Çıldır Mah. 164. Sok. No. 17
Marmaris / Muğla
Türkiye
1

-

Apart kötü, odalar kötü. Mini buzdolabı, saç kurutma makinesi yok. Kahvaltı komik.

Tesis Yetkilisinin Cevabı
27 Ağustos 2019, Salı 15:48

Hangi apart odamızda mini buzdolabı yok? Lütfen dürüst yorum yapın. Herhangi bir şey hoşunuza gitmediği için yalan yanlış yorum yapmaya gerek yok. Bu arada siz odayı kendiniz kontrol ettiniz ve gördünüz. Gördükten sonra indirim isteyip giriş yaptınız. Bu arada siz apart odasında değil, standart otel odasında kaldınız. Şimdi bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

50
0 (850) 602 09 96
Mandalin Apart
Merkez Sok. İncecik Yer Mevkii No: 6
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Selimiye'ye gidecek herkese tavsiyem kesinlikle Turgut Köyü'nde kalın. Öyle huzur verici bir köy ki biz Mandalin Apart'ta çok mutlu olduk. Mandalina ağaçları her yeri sarmış, yeşilin her tonu bu köyde var. Hele ki restoranda yemekler öyle lezzetli ki fiyatlar da gayet uygun. Yıllardır Antalya'da her şey dahil konseptte tatil yapıyorduk ama bundan sonra kesinlikle Turgut Köy'ü hem dinlenip hem de huzur buluyorsunuz. .. Devamını Göster

50
0 (850) 602 38 10
Şebnem Apart Hotel
Kemal Elgin Blvr. 159. Sok. No. 6
Marmaris / Muğla
Türkiye
7

-

2 gece konakladık ancak iyi bir deneyim sundu. Odalar temiz ve personel oldukça yardımcıydı. Yalnızca ufak bir modernleştirmeye ihtiyaçları var odalarda.

50
0 (850) 602 20 47
Karataş Apart
Siteler Mah. Kemal Seyfettin Elgin Blvr. No. 60
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Tam bir aile işletmesi. gerek temizliği gerek konumu gerek çalışanların ilgisi son derece mükemmeldi. Gelecek sene içinde mutlaka gideceğim bir apart otel. tüm çalışanlara çok teşekkür ederim. Tüm dostlarıma da tavsiye edeceğim.

50
0 (850) 600 18 11
Su Perisi Bungalow
Turgut Köyü Azmak Başı No. 59
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Turgut Köyü sakinliği ve doğa güzelliğiyle kesinlikle Marmaris'te kalınacak en güzel yerlerden biri. Su Perisi Bungalow ise sizi evinizde hissettirecek sıcacık bir tesis. Sabahları terasınıza gelen zengin kahvaltısı, her an size yardımcı olmak için hazır olan çalışanları, rengarenk bahçesi, tertemiz odaları başlıca tercih sebebi. Orhan Bey ve kızı Müge'ye de bir kez de buradan teşekkürlerimizi sunalım; misafirperver.. Devamını Göster

Tesis Yetkilisinin Cevabı
22 Ağustos 2019, Perşembe 10:52

İçil Hanım merhaba, güzellikleri yaşamak, görmek ve hissetmek sizler gibi güzel insanların hakkıdır. Ne mutlu bizlere ki sürekli siz ve sizin gibi misafirlerimizi konuk ettik ve hep uyum içinde bir büyük aile gibi burada mutlu tatiller yapabildik. Eviniz hep ve Su Perisi Bungalow ailesi hep sizi özlemle bekleyecek. Sağlıklı günlerde görüşmek üzere.

50
0 (252) 333 01 40
Tuğçem Tatil Evleri
Merkez Sok. No. 120
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Doğanın içinde huzur arayanlar için bulunmaz bir ortam. Deniz muhteşem. Tesis temizlik olarak muhteşem. Güler yüz ve samimiyeti için Gülseren Hanım'a sonsuz teşekkürler.

Tesis Yetkilisinin Cevabı
21 Ağustos 2019, Çarsamba 16:30

Çok teşekkürler Günay Hanım. En kısa zamanda görüşmek üzere. Anne ve babanıza sevgi ve saygılarımı iletin lütfen. 😘

50
0 (252) 333 01 31
İrem Apart
Kemeraltı Mah. 155 Sok. No. 33
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Her anlamda memnun kaldık. Tavsiye ederiz. 1- Odalar temiz, fiziki donanım olarak gayet yeterli. (Klima, LCD TV, ocak, kettle ve diğer mutfak malzemeleri vs.) 2- Konumu çok iyi. Merkeze yürüme mesafesi 10-15 dk. Ayrıca çok işlek bir caddede olmadığından gayet sakin sessiz huzurlu bir yer. 3- işletme sahibi İbrahim abi gayet güler yüzlü anlayışlı iyi bir insan. 5 gece olarak yaptığımız rezervasyonu otele geldikten so.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 66 38
Kekik Hatun Köy Büyüsü
Marmaris-Bozburun Yolu
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Şiddetle tavsiye ediyorum. Orman manzarası, bol oksijeni ile doğanın güzelliği başınızı döndürüyor. Odaları ferah ve temiz. Sıcak bir aile ortamıyla, pansiyon kelimesinin anlamından çok uzak. Sabah kahvaltısında ikram edilen her şey organik, kendi bahçelerinin ürünleri. Çıtır çıtır salatalıklar, mis kokulu domatesler, biberleri, sıcacık bazlamaları, her şeyiyle çok güzel ve doğal. Pansiyon sahipleri Yasemin Hanım ve.. Devamını Göster

Tesis Yetkilisinin Cevabı
21 Ağustos 2019, Çarsamba 13:34

Teşekkür ederiz Duygucuğum. Her zaman bekleriz. Hüsrev, Necati ve Merve'ye selamlar. Ali'şi unutmadık öpüyoruz.

50
0 (850) 600 18 11
Su Perisi Bungalow
Turgut Köyü Azmak Başı No. 59
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Böcekten tırsan bir insan olarak kendi evim kadar rahat yattığım bir yerdi. Hiçbir böcek, vs. yoktu. Tertemiz bir yerdi. Sahipleri güler yüzlü insanlar, on numara yerdi. Kafa dinleyeceğiniz tatili otel gürültüsüyle hapsolmaktan ziyade kendi evinizmişsiniz edasıyla gönül rahatlığıyla tatil yapabileceğiniz bir yer. Kahvaltısına ailecek bayıldık. Müge'ciğim süper bir insansın, çok sıcakkanlısın. Harika bir yer.

Tesis Yetkilisinin Cevabı
22 Ağustos 2019, Perşembe 10:17

Hazel Hanım merhaba. Bu tesis bu güzelliklere kavuştu ise sizlerin sevgi ve güzellikleri ile başardık ve zorlukları aştık. Sizlerin güler yüzü bizlere güç verdi. Su Perisi ailesi olarak bizler, sizlere çok teşekkür ederiz.

50
0 (252) 333 01 40
Tuğçem Tatil Evleri
Merkez Sok. No. 120
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Dün ayrıldık, ailecek üzgün ayrıldık çünkü çok sevdik. Özellikle Gülseren abla gerçekten içtenlikle davrandı. 5 yıldızlı otelden bin kat iyi, denizi çok güzel. Gülseren ablam çok teşekkür ederiz her şey için...

Tesis Yetkilisinin Cevabı
22 Ağustos 2019, Perşembe 09:20

Canımsın sen ya Selmacığım. Ben çok teşekkür ederim. O güzel samimi ve içten duyguların için kocaman öpüyorum sizi. Yunus kardeşime selamlar, çocukları öpüyorum.

50
0 (252) 333 01 31
İrem Apart
Kemeraltı Mah. 155 Sok. No. 33
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Çok rahat ettik. Otelin konumu çok merkezde olduğu için araçsız gezme imkânı var. Otel temiz, odalar geniş, personel güler yüzlü. Akşam yemekler Rahman Usta'nın elinden yöresel tariflerle çok lezzetli. Hepsine teşekkür ederiz.

50
0 (850) 600 17 63
Bozburun Çelik Apart
Adatepe Caddesi
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Tam anlamıyla muhteşem. Kadriye teyzenin güler yüzü, misafirperverliği, samimiyeti ve gönül bolluğuyla harika bir tatil geçirdik. Çelik Apart'ın taş evinde konakladık. Tam bir aile huzuru arayanlar için 1. sırada gelecek bir ev. Konumuyla Bozburun kalabalığından uzak, deniz ve gökyüzünün birleştiği noktada bulunuyor. Son olarak “'içim kıpır kıpır, deniz kıpırtısız”' tam olarak Bozburun demek oluyor.

50
0 (850) 602 46 63
Yağız Apart
Adatepe Cad. No. 23
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Yağız Apart'ta 3 gün kaldık. Gülsüm anne, oğulları Akın ve Okan, gelinleri ile beraber işletilen bir aile işletmesi. Kendimizi evimizde gibi hissettik. Çok samimî ve sıcak bir ortam. Kendi iskelesi var deniz çok güzel. Tavsiye ederim.

50
0 (850) 600 18 11
Su Perisi Bungalow
Turgut Köyü Azmak Başı No. 59
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Öncelikle Orhan Bey'e eşi ve kızı Müge'ye sonsuz teşekkürler. Muhteşem bence, temizliği, doğası, sakinliği, güler yüzlü oluşları 5 yıldızlı otellerden daha iyi. Tam bir ailenin kalacağı ve Marmaris güzelliğini keşfedeceğiniz yer diyebilirim. Sorarsanız gene tercih eder misiniz diye evet, evet derim. Çıkın çıkın gelin. Siz de keşfedin güzelliği.

Tesis Yetkilisinin Cevabı
20 Ağustos 2019, Salı 16:00

Nebahat Hanım tercihiniz için teşekkür ederiz. Bizler de sizin gibi nadide aileleri burada misafir etmeye çalışıyoruz. İyiki varsınız, iyiki geldiniz ve sizleri tanıdık. Her yıl daha güzel tatillere layıksınız. Sevgiyle ve sağlıkla kalın. Su Perisi ailesi

50
0 (252) 333 08 56
Club Sunset Apart
Sehit Ahmet Benler Cad. 218 Sok. No. 12
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Merhaba, kesinlikle bir aile ortamı. Uygun fiyat ve samimi, güler yüzlü personeli ile güzel bir tatil geçirmeniz için tavsiye edebileceğim bir apart. İşletmecisi Naci Bey ve diğer personellere ilgileri için teşekkürler.

50
0 (850) 602 09 89
Aybay Apart & Pansiyon
Limanbaşı Mevkii No: 73
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Samimi bir işletme, odalar gayet temiz ve düzenli, sessiz, sakin, güzel, her konuda yardımcı olan bir aile işletmesi. Biz çok memnun kaldık. Yolu düşenlere kesinlikle tavsiye ederiz.

50
0 (850) 602 09 89
Aybay Apart & Pansiyon
Limanbaşı Mevkii No: 73
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Samimi bir işletme, odalar gayet temiz ve düzenli, sessiz, sakin güzel, her konuda yardımcı olan bir aile işletmesi. Biz çok memnun kaldık. Yolu düşenlere kesinlikle tavsiye ederiz.

50
0 (850) 600 67 05
Şeniz Apart
Atatürk Cad. No. 18/A
Marmaris / Muğla
Türkiye
9

-

Turunç'a ilk gelişimizdi. Ortamı ve denizini merak ediyorduk yüzden 2 gün planladık. Yorumlardan da etkilenerek bu apartı seçtim ve hiç pişmanlık duymadım. Eşim ve kızımla aile odasında kaldık, her yer, her şey tertemizdi. Havuz odamızın önündeydi. Odada çok rahat ettik. Çevreye gelince; marketlere, restoran, sahil, vs. yürüyerek gidebiliyorsunuz. Sessiz ve sakin bir yer. Deniz çok çok güzel, çakıl taşlarıyla giriyo.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 18 11
Su Perisi Bungalow
Turgut Köyü Azmak Başı No. 59
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Eşsiz bir deniz, nefis bir köy ve cennetten bir bahçe Su Perisi. Şehir gürültüsü yok, doğanın ezgileri var. Havanın sıcağı değil işletmecilerin sıcak misafirperverliği var. Bungalovların nefis çam kokusu, sabah kahvaltılarındaki reyhanların kokusuna ekstra bir lezzet katıyor. Akşamları romantik bir ambiyansı olan, mutlaka tekrar gelmek isteyeceğim bir mekan. Elinize emeğinize sağlık.

Tesis Yetkilisinin Cevabı
20 Ağustos 2019, Salı 15:56

Burası her zaman sizin kendi eviniz.

50
0 (252) 333 01 40
Tuğçem Tatil Evleri
Merkez Sok. No. 120
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Sakin, huzurlu bir aile ortamında denize girip dinlenmek istiyorsanız tavsiye ederiz. Tertemiz yeni eşyalarıyla bizi çok sıcak karşılayan Gülseren Hanım'a teşekkür ederiz.

Tesis Yetkilisinin Cevabı
20 Ağustos 2019, Salı 19:12

Müge Hanımcığım çok teşekkür ederiz. Seneye buluşmak dileğiyle, sevgiler. Vedat Bey'e selamlar.

50
0 (850) 600 66 38
Kekik Hatun Köy Büyüsü
Marmaris-Bozburun Yolu
Marmaris / Muğla
Türkiye
7

-

Kekik Hatun Köy Büyüsü, Marmaris'in Turgut Köyü mevkiinde yol üzerinde bir yer. Tamamen doğayla iç içe kalabileceğiniz bir ortam. Bir işletme gibi değil de daha çok bir aile ortamı. İşletmecileri Yasemin Hanım, eşi Murat Bey, anneleri ve kızları güler yüzlü ve çok misafirperver insanlar. Kahvaltıda kendi yetiştirdikleri ve yaptıkları doğal ürünleri sunmaktalar. Odalar geniş ve rahat. Odalarda klima, sıcak su, buzd.. Devamını Göster

Tesis Yetkilisinin Cevabı
20 Ağustos 2019, Salı 12:24

Teşekkür ederiz nazik yorumlarınız için, eleştirilerinizi dikkate alacağız.

50
0 (252) 333 01 40
Tuğçem Tatil Evleri
Merkez Sok. No. 120
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Tuğçem Tatil Evleri, güler yüzlü işletmecilik anlayışı ve konukseverliğiyle müşteriden ziyade misafir gibi hissetmenizi sağlıyor. Temizlik ve kullanışlılık en büyük artıları. Yöredeki diğer tesislere nazaran uygun fiyatlı olması da cazibesini katlıyor. Turgut Köy başlı başına bir tatil cenneti olmakla birlikte; Orhaniye, Selimiye ve Bozburun gibi diğer gözde tatil yörelerine yakın olmasıyla ideal bir konaklama nokta.. Devamını Göster

Tesis Yetkilisinin Cevabı
19 Ağustos 2019, Pazartesi 21:55

Ay Murat Bey bu güzel iltifatları duymak beni gerçekten çok mutlu etti. Çok teşekkür ederiz. Her zaman başımızın üzerinde yeriniz var. Nalan Hanıma ve oğlunuza selamlar.

Marmaris Apartları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Marmaris için ₺ den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 0 ₺ dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Marmaris otellerinde ₺ ile ₺ fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Marmaris otellerinde ₺ den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺ den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller İçmeler, Turunç, Söğüt, Siteler, Selimiye, Orhaniye, Marmaris Merkez, Kumlubük, Hisarönü, Çiftlik, Bördübet, Bozburun, Armutalan, Adaköy semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.