Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Marmaris Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Marmaris Apartları

Marmaris için {{ (filteredHotels).length}} / 767 apart otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Marmaris Apartları

Marmaris Apart Otelleri

Marmaris Apart Otelleri

Marmaris, Ege Bölgesi'nin en çok tercih edilen tatil beldelerinden biri. Ege Denizi'nde Rodos Adası ile karşı karşıya alan bölge içerisinde yer alan turistik tesisler ve tatil imkanları, eşsiz bir deneyim yaşamak isteyenlerin imdadına yetişiyor. Dalaman Havalimanı'na olan mesafesi ve çevrede yer alan alternatif koylara olan ulaşımıyla sizlere eşsiz bir deneyim yaşatacak. Bu sayede tatilinizi keyif içerisinde yaşayabileceksiniz. Marmaris apart otelleri ve ultra her şey dahil tesisleriyle ihtiyaçlarınıza yönelik tatili size sunacak. Neredekal ile siz de erken rezervasyon yaptırarak, tatiliniz için gereken fırsatları bir araya getirebileceksiniz. Marmaris otelleri bağlantı linkine tıklayarak, en çok tercih edilen konaklama otellerini ve uygun fiyatlı fırsatlarını siz de yakalayabileceksiniz. Marmara apart otelleri fiyatları arasında kendi bütçenize uygun olanları tercih etmek hiç de zor değil.

Marmaris Aile Apartları

Marmaris Aile Apartları

Marmaris aile apartları en çok aranan apartlar arasında. Sessiz ve sakin bir tatil deneyimi için ailelerin en büyük talebi bu apartlar. Marmaris konaklama yapmak isteyen misafirlerine birçok fırsatı aynı anda sunabiliyor. İsterseniz bölgedeki koyları ve alternatif beldeleri tercih edebilir veya her şey dahil bir konaklama tercih ederek huzurlu ve güvenli bir tatil geçirebilirsiniz. Marmaris Datça apart otelleri mesela ilk örneğini verdiğimiz konuyla ilgili örnek temsil ediyor. Datça bölgesinde yer alan otellerin kendine has dokusu ile eşsiz doğayı yakalayabileceksiniz. Datça bölgesi biraz daha yarımada konumunda olup, Mesudiye'ye oldukça yakın. Siz de bu eşsiz doğa arasında kendinize özgü tatil anlayışınız için bölge içerisinde tesis tercihlerinizi yapabileceksiniz. Marmaris apart tercihlerinizi yaparken konaklama olarak değil tatilden beklentinizi düşünerek hareket etmeniz gerekir. Çünkü standartlaşmış bir tatil yapabilir ya da kendinize özgü bir güzergah çizerek, yapılacaklar listesine uygun olarak da hareket edebilirsiniz. Mesela Datça'dan başlayarak sırasıyla Marmaris, Fethiye ve Ölüdeniz'i ziyaret edebilirsiniz. Her güzergahın kendine has olan dokusuyla, kültürüyle siz de bütünleşebilirsiniz. Ölüdeniz, yamaç paraşütü için eşsiz bir manzara ile hizmet ediyor. Bu sayede siz de kendinize özel fırsatlar yakalayabileceğiniz birçok olay yaşayacak ve tatilinizi ölümsüzleştireceksiniz.

Marmaris bölgesinde tercih edilen bir diğer tatil yeri olan Dalyan ise, Dalaman'a olan yakınlığıyla biliniyor. Ortaca yolundan iç yola saparak ulaştığınız bölge içerisinde İçmeler'de görmeye alışkın olduğunuz yeşilin her tonunu yakalayabileceksiniz. İçmeler apartları arasında tercih yapmak da isterseniz, bölgenin dokusunu sonuna kadar nüfus edebileceğiniz ayrıntıları bir araya getirebileceksiniz. Zamanınızı doğru konaklama fırsatlarıyla bir araya getirmek için siz de erken rezervasyon yaptırmalısınız. Marmaris içerisinde konaklama yapmadan öncesinde bölgeden beklentinizi doğru belirleyerek hareket etmeniz önemli. Marmaris günlük apart fiyatları da yine bölgeye göre değişiklik göstereceğinden, doğru seçimi yapmak için kullanıcıların daha önce yaptıkları yorumlara uygun olarak hareket etmeniz önem taşıyor.Mutlaka Marmaris butik otelleri seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Marmaris Günlük Apart

Marmaris Günlük Apart

Marmaris'te günlük apart anlayışı gelişim göstermiş çünkü Marmaris otelleri genellikle merkezden uzak sahil konumlarında ve koylarda yer alıyor. Bu sayede konaklama yapılan yerin coğrafyası üzerinden misafirlere olabildiğince kendilerini huzurlu hissettirmeleri sağlanır. Yeşil, sarı ve mavinin bu kadar iç içe olduğu bir coğrafyada, her şey dahil bir tesiste konaklama yapmanın sağladığı hisleri kelimelerle tarif etmek oldukça güç olacak. Marmaris aile apartları ise bütçenize uygun tatil fırsatlarıyla ayağınıza kadar geliyor. Bu sayede tatilinizi sürekli hale getirebilecek ve avantajlarınızı her şey dahil tesislerde erken rezervasyon yaptırarak sürdürebileceksiniz. Bölge içerisinde yapılacak aktivitelerin bu kadar çok olması, bölgede yapılacak tatili de anlamlı kılıyor. Buna uygun olarak da tatil beklentilerinizi belirleyerek tercihte bulunmanızda fayda olacak. Marmaris apart odalar gibi spesifik isteklerinizde daha önce kullanıcıların konaklama yapacağınız tesisler hakkında yapacağı yorumları da göz önüne alarak tercihte bulunmanızda fayda olacak. Bölge içerisinde olan alternatif tesisler de aşağıdaki listede sizleri bekliyor olacak.

Marmaris Apart Otelleri Fiyatları

Marmaris Apart Otelleri Fiyatları

Marmaris'te bulunan yüzlerce apart otel arasında ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olanı belirlemek en önemli kıstas olarak belirlenebilir. Tercih edeceğiniz tesislerde, 5 yıldızlı konaklama tercih etmenizde fayda olacak. Bu sayede tatilinizi daha keyifli ve anlamlı geçirebileceksiniz. Tatilden beklentiniz olabilecek her şeyi sağlayan tesis ve çalışan personeller sizlerin arzularını ve isteklerini yerine getirmek için bekliyor olacak. Ayrıca tesisler içerisinde yer alan gece kulüpleri, etkinlikler ve spor alanlarında keyifli bir zaman geçirebileceksiniz. Marmaris 7 yıldızlı otel hizmeti sağlayan bir çok yüksek standartlı tesise ev sahipliği yapıyor. Siz de Neredekal ile erken rezervasyon yaptırarak tercihlerinizi yaparak, tatiliniz için en uygun olan yapıyı belirleyebileceksiniz.

Birbirinden güzel oteller ve tesisler, misafirlerine alternatifi bol hizmetler sunarak rekabeti kızıştırıyor. Tesisler arasında tercihlerinizi yaparken, genel olarak havuz ya da her şey dahil gibi kelimeler üzerinden arama yapmak yerine, tesisler hakkında yapılan yorumlara bakarak daha kısa süre içerisinde sonuca ulaşmanız mümkün olacak. Tercihlerinizi bu yönde yaparak daha hızlı sonuca ulaşacağınızdan ve kendinize daha uygun bir tesis bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Marmaris'te apart otel fiyatları her müşterinin cebine uygun şekilde kategorize edilip, gerekli promosyonlar uygulanmış. Marmaris ucuz apart tercihleri yapmak isteyen kullanıcılara, merkez, denize yakın ya da tatil köyleri arasında tercih imkanları sunuyor. Bu imkanlar arasında kendinize uygun tatil fırsatlarını yakalamak için siz de Neredekal ile konaklama tercihlerinizi yapabilirsiniz. Marmaris ucuz otelleri kullanıcılarına yarım pansiyon ya da tam pansiyon hizmet verebiliyor. Tercihlerinizi yapmadan öncesinde internet sitesi rezervasyonundan belirleme yapabilirsiniz. Bu sayede opsiyonları sizin elinizde bulunan tatil kültürünü baştan sona yaşayabileceksiniz. Marmaris erken rezervasyon yaptırarak tatilinizi daha uygun fiyata, en yüksek standartlı tesiste geçirmenizi mümkün kılıyor.

Marmaris Datça Apart Otelleri

Tatil rotanızı Datça'dan Marmaris'e çevirmek istemiş olabilirsiniz. Pekala bu isteğiniz için Marmaris Datça apart otelleri internette araştırarak kendinize uygun bir otel bulmak zorundasınız. Araştırmalarınız sonucunda istediğiniz koşullara uygun bir apart otel bulabildiniz. Şimdi sıra Marmaris'in tadını çıkarmakta. Marmaris'i gezmek için kendinize sağlam bir rota belirleseniz çok iyi olur, çünkü bu bölgede gezilecek birçok yer bulunuyor. Tatilinizi doğa, kültürel miraslar ya da bölge içerisinde olan etkinliklere katılarak geçirebilirsiniz. Her biri için fırsatlar sunan bölgede her ihtiyacınıza uygun bir eylem planı oluşturabileceksiniz. Marmaris gezi planları genellikle turlar ile yapıldığından, bireysel aktiviteler hem turlarla olduğu kadar eğlenceli değil hem de maalesef turlarla olduğu kadar da enerjik değil. Tercihlerinizde doğru tur grubunu ve arkadaş grubunu tercih etmek büyük önem taşıyor. Sizlere Marmaris içerisinde en çok tercih edilen tatil planlarını ve en çok ziyaret edilen bölgeleri sıraladık. Marmaris tarihi kent merkezi ile başlayarak bölgede ihtiyaç duyabileceğiniz bütün Marmaris gezilecek yerleri en azından bir kez olsun ziyaret etmenizde fayda olacak. Bölgenin eşsiz dokusunu sonuna kadar hissedebileceksiniz. Bölgede yamaç paraşütü, su altı dalışı, tekne turları, özgün mutfağı ve daha birçok ayrıntı gelen misafirlerini bekliyor. Tabi ki bölgede en çok anılan olgulardan biri olarak gece kulüpleri de yine sizi ağırlıyor. Bölgede yüzlerce etkinlik alternatifi bulunması ve eşsiz hava durumu sayesinde kısa sürede sizin için en doğru tatil imkanı olduğunu ispatlayacak.

Tarihi Marmaris Kalesi ve Arkeoloji Müzesi bölgeyi ziyaret eden misafirlere ve turistlere yaklaşık olarak 10 asırdır ev sahipliği yapıyor. İyonlar döneminde yapıldığı bilinen kalenin, Büyük İskender ve Kanuni Sultan dönemlerinde iki büyük restorasyonları bulunuyor. Bu sayede kullanım alanı genişletilmiş ve daha büyük bir havuza hizmet etmeye başlayabilmiş. Bölge içerisinde ihtiyaç hissedebileceğiniz bütün alanları çıplak gözle görebilmenizi sağlayan kale, hem savunma açısından konumuyla önemli bir yerde, hem de günümüzde tatil için gelen kişilerin rahatlıkla ziyaret edebileceği bir konumda. Marmaris kalesi girişi ne kadar merak ediyorsanız, girişteki bilet bayiinden tüm ayrıntılar öğrenilebiliyor. Kale içerisinde olan müzede bulunan 18 oda, 7 ana kapı ile geçişi sağlanıyor. En son olarak 1900 yılında restorasyondan çıkan müze, günümüzde faal olarak hizmet vermeye devam ediyor. Giriş ücreti 14 Türk Lirası olan yapıya ziyaret etmeye gittiğinizde mutlaka fotoğraf çekmelisiniz. Arkanızda olan eşsiz liman görseliyle birlikte sizlere efsanevi bir his sunacak.

Marmaris Denize Yakın Apartlar

Marmaris'te bulunan Aqua park tesisleriyle, su oyunlarında olan eğlence anlayışınız baştan sona değiştirecek yapılar sunuyor. Bu sayede siz de tesis içerisinde keyifli vakit geçirebileceksiniz. Marmaris Belediyesi'nin belirlediği klor testleri ve sağlık önlemleriyle sizlere güvenle ve rahatla eğlenme imkanı sunuyor. Çocuklar ve yetişkinler için ayrı olan bölmelerde siz de keyifli vakit geçirebileceksiniz. Marmaris havuzlu oteller arasında tercih yaparak aslında daha titiz bir tercih yapmış olursunuz. Aksi takdirde Aqua Park'a gitmeden önce hava durumuna bağlı olarak üst katılımcı limitine takılmamak için rezervasyon yaptırarak çözüm yolu üretebilirsiniz. Her koşulda su sporlarını ve oyunlarını seviyorsanız, bu mekanlar içerisinde siz de eğlenceli bir etkinliğe katılabileceksiniz. Yer yer düzenlenen Aqua Park havuz başı partilerine de denk getirebilirseniz, tadından yenmez bir keyif yaşayabilirsiniz.

Marmaris Kapalı Çarşı turistler başta olmak üzere bölge insanı için en çok tercih edilen yerlerden biri. Bölge içerisinde yer alan tatil kültürleri düşünüldüğünde uygun fiyata alışveriş yapmak ve kültürel alışveriş yapmak mümkün. Fakat değişen zaman ve değişen ihtiyaçlarla birlikte maalesef dokusu az da olsa değişikliğe uğramış ve bölge esnafının kazanım çıkarları da değişikliğe uğramış. Yine de sıcak yaz aylarında klimalı bir ortam sunduğu için ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Tekstil ürünlerinden tutun da mücevherlere kadar birçok şeye ulaşabileceksiniz. Marmaris hediyelik eşya dükkanları arasında tercih yapmak için dükkanları gezmenizde fayda olacak.

Akdeniz'i Ege'ye bağlayan temel bir hat içerisinde bulunan Marmaris Milli Parkı, 1996 yılından beri milli park statüsünde misafirlerine ev sahipliği yapıyor. Yaklaşık 30 hektar arazi üzerinde yer alan park, içerisinde barındırdığı birçok farklı bitki ve hayvan türüyle sizlere doğanın her rengini sunuyor. Milli park içerisinde keçi, domuz, sansar, tavşan, sincap, kirpi, kuşlar ve birçok böcek türüyle sizlere oldukça doğal bir gezi imkanı sunuyor. Marmaris parkı her yıl düzenlenen etkinlikleriyle siz misafirlerini bekliyor olacak.

Marmaris Apart

Marmaris denize yakın apartlar çokça tercih edilir. Ama çocuklar denizden ziyade havuzu tercih edebiliyor. Marmaris'te özellikle çocukların çokça sevdiği yunus havuzu ve etkinlik alanı, havuz içerisinde gençlerin ve yetişkinlerin balıklarla bir araya gelmesini sağlıyor. Yunus balıklarının ve fok balıklarının eğitimli personeller tarafından öğretilen hareketleri yansıttığı alan içerisinde kısa süre içerisinde deneyimli personellerle birlikte sizin de hoşunuza gidecek eğitim oyunlarını yansıtabilecekler. Arzu ettiğiniz takdirde onlarla yüzme şansına da sahip olacaksınız. Rehabilitasyon için sıklıkla kullanılan bu yöntem sayesinde çocuklar ve yetişkinler gündelik hayatın stresli dokunuşlarından uzaklaşarak bu alan içerisinde kendilerine huzurlu bir alan yaratmayı başarabilecek. Unutmadan Marmaris yunus havuzu misafirlerini yılın dört mevsimi ağırlıyor.

Marmaris İçmeler Plajı, eşsiz doğası ve uzunca uzanan kumlarıyla cennetten çıkma bir yer olduğu izlenimini uyandıracak. Bölgenin enfes doğası ve temiz denizi sayesinde doğa içerisinde kendinizi huzurlu ve rahat hissedeceksiniz. Marmaris plajı nasıl gidilir ya da nasıl ulaşım sağlanır sorularını sormak yerine, tek yapmanız gereken bu alan içerisinde tercih etmek isteyeceğiniz konaklama avantajlarını bir araya getirmek. Böylece erken rezervasyon fırsatlarını yakalayarak, plaja yakın konum içerisinde fırsatları değerlendirebileceksiniz. İçmeler Plajı yeşil, mavi ve sarının bir arada olduğu tarifi imkansız bir noktada. Böylece siz de burada güneşlenebilir, denize girebilir ya da yeşil alanlar arasında etkinliklere katılabilirsiniz.

Size Marmaris'in doğal topoğrafyasının sunduğu güzelliklerden bahsetmeye devam edelim. Marmaris Nimara Mağarası eşsiz alanını yaklaşık 12.000 yıllık geçmişine borçlu. 350 metrelik yamaç içerisinde yer alan mağara, Cennet Adası'nın en uç noktasından açık denize doğru yer alıyor. 1999 yılında 1. derece arkeolojik ve doğal sit alanı olarak da kabul edilerek ziyaretçileri için restorasyona alınmış. Mağaranın 60 metre genişliğinde olan giriş kısmından itibaren olan doğal kayaçlar, sizlere cehennem kapısını andıracak. Giriş yapmak için yaklaşık 400 metrelik bir trekking ardından varış noktasına varıyorsunuz. Girişte bir ücret olmaması ve doğallıyla sizleri büyüleyecek.

Marmaris Apart Odalar

Marmaris apart odalar, Marmaris'in doğal güzelliklerini gezmeye başlamadan önce kalmanız gereken yerler. Bu odalar size oldukça avantajlı ödeme olanaklarıyla tanıtılır. Odanızı kiraladıktan sonra Marmaris Fosforlu Mağarası'nı gezmeye başlayabilirsiniz. Marmaris Fosforlu Mağarası için her yıl binlerce turist bölgeye akın ediyor. Bölgenin eşsiz denizi ve doğal güzellikleri yeterince güzel değilmiş gibi bir de üzerine klasikleşmiş bir tatil beldesiyle birleştirildiğinde efsanelere konu olacak bir giriş sizleri bekliyor. Bölgeyi ziyaret etmek için Cennet Adası üzerinden tekne turu yaparak giriş yapmak mümkün. Turda bölgenin efsanelere konu olan giriş ağzı sizleri karşılayacak. Mağaranın Dilek Kapısı olarak da anılan girişinde sizleri dikitler karşılayacak. Marmaris'te mutlaka görülmesi gereken yerler arasında yer alan yapının içerisine girilmesi ise güvenlik açısından tavsiye edilmiyor.

Marmaris'e deniz, kara ve hava güzergahlarından ulaşım sağlamak mümkün. Marmaris'e hava yoluyla ulaşacak kişiler, Dalaman Havalimanı üzerinden giriş çıkış yapmaları mümkün. Bölgede olan eşsiz doğal canlıları ve efsanelere konu olan coğrafyasına tanık olmak hiç de zor değil. Dalaman Havalimanı'ndan transfer araçlarıyla güzergahınızı sürdürmek mümkün. Buna ek olarak kara yoluyla gidecek kişiler, Akyaka üzerinden Marmaris'e geçiş yapabilecekler. Bu sayede siz de Marmaris'e geçiş yapabileceksiniz. Muğla merkezden yaklaşık 40 kilometre uzaklıkta olan bölge, Datça'ya doğru uzanıyor. Deniz yoluyla ise, sahip olduğu limanla, tekne turlarıyla ve gezi yatlarıyla sizlere ulaşım imkanları sunuyor. Tercihinizi yapacağınız her türlü güzergah üzerinde sizleri hoş sürprizler bekliyor. O yüzden siz de Neredekal ile erken rezervasyon yaptırma şansını yakalayarak kısa süre içerisinde Marmaris'in eşsiz doğasında keyifli bir tatil imkanı yakalayacaksınız.

Marmaris Apartları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Marmaris için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Marmaris otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Marmaris otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller İçmeler, Turunç, Söğüt, Siteler, Selimiye, Orhaniye, Marmaris Merkez, Kumlubük, Hisarönü, Çiftlik, Bördübet, Bozburun, Armutalan, Adaköy semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.