Hakkımızda

Bir araba, bir çanta, elinde bir harita yola çıkmayı seven kişilerdik…

İyi şirketlerde, yaşımıza göre fena olmayan yerlerde koştururken; başta bakıldığında bir şeyleri bırakıyormuş gibi hallerimiz, bizim dışımızdakilere de bir süre sonra kıymetli bir şeyleri kovaladığımızı gösterdi. İnanılmaz güzel memleketimizin, inanılmaz derecede güzel yerlerine direksiyon kırdık önce; mavi beyaz yol tabelalarında gözlerimiz.

"Türkiye'nin tatil ve konaklama rehberi" olma ülküsü -kimisine göre sloganı- ile yola çıktık. Hepimiz gençtik, genceciktik.

Herkesin bilmediği ama bilse herkesin gitmek isteyeceği yerleri keşfettik önce; haritada, internette, kitaplarda. Sonra hepsine yol tuttuk ve tek tek kapısını çaldık otellerin; önce kendimizi sonra da sizi anlattık onlara, bizden sonra bize inanarak oraya gideceğinizi bilerek.

Neredekal.com, 2007 yılının Mart'ında hayata geçti. Heyecanla ve keyifle yaptığımız çalışmalar sonuç verdi ve 2010 yılında Türkiye'de turizm alanında en çok tercih edilen ilk 3 internet sitesi arasında yerimizi aldık. Haziran ayında Türkiye'nin en büyük internet yatırım şirketlerinden iLab Ventures ile bize çok daha geniş bir perspektif ve güç katacak bir ortaklık yaptık.

Amacımız, bu eşsiz coğrafyayı en güzel şekilde, tam da istediğiniz otellerde konaklayarak, aklınızdan çıkmayacak yerleri gezerek yaşamanızı sağlamak. Yaklaşık 12.000 otel, 1.000'den fazla bölge tanıtımına sahip web sitemiz ve mobil uygulamalarımız ile "Türkiye'yi bizimle keşfedin."

2017 güzel bir yıl olacak. Hem bizim hem sizin için.

Tatil tadında günler dileriz.

Neredekal.com Ekibi