Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Konya Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Konya Otelleri

Konya için {{ (filteredHotels).length}} / 92 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Konya Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Mevlana Türbesi'yle ünü ülke sınırlarını aşan Konya; birbirinden farklı gezi mekanlarıyla uzun bir yolculuk sunmakta ve yıl boyunca turistler tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Her ilçesinde, her bölgesinde doğasının ve tarihinin özetini göreceğiniz Konya, yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisini gördüğü için sayısız konaklama tesislerine sahiptir. Konya otelleri genellikle şehir merkezinde yer almakla birlikte kaplıca bölgelerinde ve gezi alanlarına yakın konumda bulunan işletmeler de mevcuttur.

Konya otelleri; kent oteli, butik otel, termal otel ve tatil oteli konseptinde hizmet veren konaklama tesislerinden oluşmaktadır. Çok sayıda olmasa da pansiyon tipi konaklama tesisleri de bulunur.

Otellerde yarım pansiyon, oda kahvaltı ve her şey dahil hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Arkadaş grupları, ailelerler ve iş seyahatleri için Konya otellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda iş toplantıları için de oldukça idealdir.

Konya otelleri verilen hizmetlere göre birbirinden farklı fiyat politikalarına sahiptir. Otel odaları genellikle geniş ve ferah olup her Konya otelinde internet, uydu yayını, TV, klima mevcuttur. Odalarda tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

Konya'nın özellikle merkezinde birçok restoran ve lokanta bulunuyor. Konya otellerinde konaklayarak şehrin birçok noktasına kolay ulaşabileceğiniz gibi, öğle ve akşam yemeklerinizi yiyebileceğiniz restoranlara da yakın olacaksınız.

Konya'nın daha sakin ilçelerindeki otelleri seçebileceğiniz gibi, şehir merkezinin hareketli noktalarındaki konaklama tesislerinde de kalabilirsiniz. Konya otelleri her bütçeye hitap ettiği için ve sezonlar arası çok fazla fiyat farklılıkları bulunmadığı için her daim ekonomik bir konaklama imkanı sunar.

Konya otelleri sayfamızı inceleyerek, bütçenize en uygun otellerde rezervasyon işlemlerinizi şimdiden ayırabilirsiniz.

Her yıl hem yurt içi hem de yurt dışından pek çok ziyaretçiyi ağırlayan Konya'da her bütçeye uygun konaklama seçenekleri bulunuyor.
Mevlana'nın şehri Konya, ülkemizde en çok turist alan kentlerden biri. Her yıl hem yurt içi hem de yurt dışından pek çok ziyaretçiyi ağırlayan Konya'da gezginlerin rahatlıkla konaklayabileceği pek çok otel bulunuyor.

Konya'daki otel sayısının fazla olması Konya otel fiyatlarının da pek çok farklı seçenek sunmasını sağlıyor. Her bütçeye uygun alternatifler sunan Konya otellerinde siz de kendinize uygun ücretlerle konaklama yapabilirsiniz.

Hem kent merkezine hem de çevre ilçelere dağılmış durumda olan Konya otellerinde fiyatlar yılın her dönemi konuklarına uygun ve ekonomik seçenekler sunuyor. Konya otel fiyatları gecelik ortalama 70 TL'den başlıyor, 300 TL'ye kadar çıkıyor.

Konya'nın en çok turist çektiği dönem olan Mevlana haftasında Konya otel fiyatları da bir miktar yükseliyor. Bu dönemde Konya otellerinde rezervasyonsuz yer bulmak oldukça zor; bu nedenle önceden rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. Erken rezervasyon yaptırdığınızda Konya otel fiyatlarından da en uygun şekilde yararlanabilirsiniz.

Konya'da otel fiyatları otelin tipine ve bulunduğu lokasyona göre değişiklik gösteriyor. Şehir merkezindeki 4 ve 5 yıldızlı Konya otellerinde lüks bir tatil yapabileceğiniz gibi, daha küçük tatil otellerinde ve butik otellerde Konya otel fiyatları daha uygundur.

Siz de Konya'da konaklama yapmayı planlıyorsanız Konya otel fiyatları sayfamızı inceleyebilir ve size en uygun otelde yerinizi kolaylıkla ayırtabilirsiniz.

Konya Hakkında
Tarihin en ünlülerinden Mevlana ve Nasreddin Hoca'ya ev sahipliği yapan, yeşil alanları, gölleri, kaplıcaları, mağaraları ve hamamları ile Konya'nın büyüsüne siz de kapılacaksınız...
Mitolojide kente dadanan ejderhayı öldüren kişiye şükran ifadesi olarak bir anıt yapılır ve anıtın üzerine de olayın anlatıldığı resimler çizilirdi. Bu şükran ifadesi bulunduran anıta İkonion denirdi. Roma döneminde birçok İmparator ismi ile değişen bölgenin adları arasında Ycconium, Conium, Stancona, Conia, Cogne, Cogna, Konien, Konia bulunmaktadır. Arapların Kuniya dedikleri bölgeye, Selçuklu ve Osmanlı dönemin de Konya denmiştir ve günümüze kadar gelmiştir.

Konya'ya geldiğinizde görülmeye değer tarihi eserler,
1221 yılında yapımı tamamlanan Alaeddin Camii,
1201 yılından sonra yapılan İplikçi Camii,
1258 tarihinde yapımına başlanan Sahipata Külliyesi,
1274 yılında inşaatına başlanan Sadrettin Konevi Camii ve Türbesi,
Şems parkı içinde yer alan Şemsi Tebrizi Camii ve Türbesi,
1409 yılında yaptırılan Kadı Mürsel Camii,
15. yüzyıl başlarında yaptırılan Tursunoğlu Camii ve daha birçoğu...

Konya'da bulunan türbelerden,
Sultanlar Türbesi,
Tavusbaba Türbesi,
Ateş - Baz Veli Türbesi,
Emir Nureddin Türbesi,
Kesikbaş Türbesi,
Gühertaş Türbesi,
Karasungur Türbesi,
Pir Esad Sultan Türbesi,
Ulaşbaba Türbesi ve diğerlerini gezebilirsiniz.

Zazadın Hanı, Horozlu Hanı ve Rızılviran Hanını gezebilir, hamamlarına girebilir, kaplıca ve kaynak sularında şifa bulabilirsiniz.

Konya'ya geldiğinizde yöresel yemeklerinin başında gelen bamya çorbasını, çebicini, su böreğini, etli ekmeğini, fırın kebabını, sacarasının tadına bakabilirsiniz.

Türkiye'nin tuz ihtiyacının bir kısmının karşılandığı Tuz gölünü görebilirsiniz. İki adet plaja sahip olan Beyşehir Gölüne gelerek serinleyebilirsiniz. Burada bulunan Milli parkta dağ sporları ve av sporları ile doğa tutkunlarına farklı alternatifler sunmaktadır. Kuş üreme, barındırma ve konaklama merkezi olan Milli parkta kuş türü görebilirsiniz.

Kamış üretimi yapılan Akşehir gölünü, iyi bir tarım alanı oluşturan ve sulama açısından büyük önemi olan Suğla gölünü, birçok kuş türüne ev sahipliği yapan Ereğli Akgöl'ü, Yunak Akgöl'ü görebilirsiniz.

İstanbul'a 668 km, İzmir'e 551 km, Ankara'ya 258 km mesafede bulunan Konya iline rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Konya otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
9
0 (850) 602 05 73
Nun Hotel
Nun Hotel
Nakiboğlu Mah. Cihangir Cad. No:12
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Odalar çok temiz, otel gayet bakımlı odalar biraz küçük ama bunu hiç sorun etmiyorsunuz çünkü ferah ve güzel düzenlenmiş çalışanlar çok ilgililer ve müşteriler ailelerden oluşuyor bu yüzden kendinizi çok rahat hissediyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 05 73
Nun Hotel
Nun Hotel
Nakiboğlu Mah. Cihangir Cad. No:12
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Yerinin mevlanaya yakın olması sebebiyle tercih ettik. Güzel,temiz. Çalışanlar güler yüzlü ve yardımcı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 05 73
Nun Hotel
Nun Hotel
Nakiboğlu Mah. Cihangir Cad. No:12
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Harika bir otel. Çalışanlar guleryüzlü, kapıda karşılıyorlar, bir soru sorduğunuzda hemen yardımcı oluyorlar. Kahvaltısı 5 yıldızlı otel tadında. Otele ilk girdiğinizde kahve ve meyve getiriyorlar. Merkezi bir yerde konumu güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 05 73
Nun Hotel
Nun Hotel
Nakiboğlu Mah. Cihangir Cad. No:12
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Otele girdiğimizden itibaren kendinizi değerli hissettiriyorlar. Mükemmel temizlik ve ilgi. Otel müdürü Ahmet bey her konuda çok yardımcı oldu kendilerine de ayrıca teşekkür ederim .

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 26 57
Mesnevi Hotel
Mesnevi Hotel
Aziziye Mahallesi Ayanbey Sokak No: 23
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Mesnevi Otel yerel tarihi yerleri ziyaret etmek ve şehrin tam kalbinde birkaç gece geçirmek için çok iyi bir yerde. Semazen gösterilerinin yapıldığı kültür merkezine 15 dakikalık yürüme mesafesinde. Personel çok canayakın ve yardımsever. Odalar temiz ve yeterli boyutta ama biraz yorgundum ve otel çok merkezi bir cadde üzerinde olduğu için dışarıdan sesler eksilmedi. Konya'ya kısa bir ziyaret için iyi bir seçim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 26 57
Mesnevi Hotel
Mesnevi Hotel
Aziziye Mahallesi Ayanbey Sokak No: 23
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Mesnevi Hotel, Mevlana Müzesi gibi Konya'ya gelince esas gezmeniz ziyaret etmeniz gereken yerlerin yakınında yer alıyor. Otelden sadece 2 dakikalık yürüme mesafesinde. Orada her şey çok güzeldi. Personel çok canayakın ve hatta bize hizmet etmek için uğraştıklarını görmek çok güzeldi. Yöresel bazı yiyeceklerden(Mevlana şekeri sanırım) de ikram ettiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 26 57
Mesnevi Hotel
Mesnevi Hotel
Aziziye Mahallesi Ayanbey Sokak No: 23
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Çok misafirperverdiler, tam beklediğim gibi. Otel Mevlana müzesine ve selimiye camisine çok yakın. Resepsiyondaki insanlar çok kibar ve yardımseverdiler. Otel çok güzel ve zevkli bir dekorasyonu var. Odalar temizdi ve otel genelinde internet de vardı ve iyi çekiyordu. Bağlantı ile ilgili bir sorun yaşamadım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 26 57
Mesnevi Hotel
Mesnevi Hotel
Aziziye Mahallesi Ayanbey Sokak No: 23
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Otelin yeri çok güzeldi. Personel çok iyiydi ve benim rezervasyonumu daha büyük bir odayla değiştirdiler. Otel hemen tramvay hattının önündeydi. Her tarafımız restoran ve kafelere doluydu. Mevlana Türbesi, Selimiye Camii ve müze tam otelin karşısındaydı. Tekrar Konya'yı ziyaret etmem gerektiğinde yine Mesnevide kalacağım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 26 57
Mesnevi Hotel
Mesnevi Hotel
Aziziye Mahallesi Ayanbey Sokak No: 23
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Mevlana'nin türbesi manzaralı harika bir odamız vardı. 15 dakikalık bir yürüyüşle sadece Mevlana Müzesi'ni değil, birçok farklı camiyi gezebiliyorsunuz. Cumartesi akşamı saat 20.00'de Mevlana Türbesi'nden sonra bir 10 dakikalık yürüyüşle ulaşabildiğiniz Mevlana Kültür Merkezi var, orada sema gösterisini izleyebiliyorsunuz(ücretsiz bu arada). Şems-iTebrizi'nin türbesini, tüm kafe ve dükkanları da ziyaret edebilirsiniz. Tramvay durağına ve turistik mekanlara oldukça yakındı otel. Kahvaltı muhteşem! Kaçırmayın! Kesinlikle bir dahaki sefere burada tekrar kalacağım!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 26 57
Mesnevi Hotel
Mesnevi Hotel
Aziziye Mahallesi Ayanbey Sokak No: 23
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Bu otelde bir gece kaldım. Mevlana'nın mezarına ve türbeye yürüme mesafesinde. Genel olarak temiz ve konforlu ama sadece banyoda hafif bir koku vardı. Gerçi öyle burun direklerini sızlatan bir koku da değildi. Resepsiyondaki arkadaşlar çok yardımcı oldular. Bir dahaki ziyaret edersem Konya'yı, Mevlana'yı tekrar burada kalacağım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 26 57
Mesnevi Hotel
Mesnevi Hotel
Aziziye Mahallesi Ayanbey Sokak No: 23
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Bu otelin ve şehrin atmosferinin tadını çıkarmak için Kapadokyadan sonra buraya da uğradık. Mükemmel ve gayet bakımlı lüks bir otel. İyi ki gelmiş ve kalmışız dedik. Odalar bakımlıydı ve Hz Mevlana'nın türbesinin manzarası vardı camdan dışarı baktığımızda.. Personel çok kibar ve bize çok düşük bir fiyata bir taksi çağırarak sema programını yakalamada bize yardımcı oldular. Teşekkürler Mesnevi otel ve çalışanları...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 26 57
Mesnevi Hotel
Mesnevi Hotel
Aziziye Mahallesi Ayanbey Sokak No: 23
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Mevlana Hazretlerinin mezarına birkaç dakika uzaklıkta bir otel. Otelin civarında şeker veya hediyelik eşya alabileceğiniz bir sürü dükkan vardı. Şems-i Tebrizi'nin mezarı da oradaymış, - mezarına yürüdüğünüzde cami dakikalık bir yürüme mesafesinde, caminin arkasında yer alıyor o da. Ancak otel şehrin merkezinde olduğu için otogara ve YHT İstasyonuna uzaktı. Personel de oldukça canayakın davranıyordu. Odalar da gayet iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 26 57
Mesnevi Hotel
Mesnevi Hotel
Aziziye Mahallesi Ayanbey Sokak No: 23
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Hem otelin genel tertibiyle hem de odalarının temiz olmasıyla iyi idare edilen bir otel olduğu belli. Gezilebilecek tüm turistik yerlere çok yakındı. Herhalde lokasyon olarak bundan daha iyi bir yer bulamazdık. Kahvaltılarında da bolca seçenek vardı ve o da çok güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 50 45
Dedeman Konya Hotel
Dedeman Konya Hotel
Özalan Mahallesi Sille Kavşağı
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

5 yıldızlı bir otel olan Dedeman eğlenceli bir tatilden isteyebileceğiniz her şeye sahip. Odalar geniş ve her şey fazlasıyla temizdi. Havuz ve spa muhteşemdi ve çalışanlar fazlasıyla yardımseverdi. Kahvaltı muhteşemdi. Şehir merkezine gitmek için taksi tutmak gerekiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 50 45
Dedeman Konya Hotel
Dedeman Konya Hotel
Özalan Mahallesi Sille Kavşağı
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

İki tuvaleti olan mükemmel aile odaları var. Çalışanlar fazlasıyla cana yakın. Uçağımız çıkış saatinden geç olduğu için resepsiyon görevlileri bavullarımıza sahip çıktı. Ulaşım taksi ile oldukça kolay. Alışveriş merkezlerinin çok yakınında. Restoranın olmaması bir eksiği.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 50 45
Dedeman Konya Hotel
Dedeman Konya Hotel
Özalan Mahallesi Sille Kavşağı
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Burada sadece bir gece kaldık ama inanılmaz bir deneyimdi. Çalışanlar oldukça cana yakın ve çalışkandı. Resepsiyondaki Ömer arkadaşımız özellikle oldukça yardımseverdi. Oda ürahat ve ferahtı. 16.kattan çekici bir manzara vardı. Bu oteli kesinlikle öneriyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 50 45
Dedeman Konya Hotel
Dedeman Konya Hotel
Özalan Mahallesi Sille Kavşağı
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Her şey 5 yıldızlı bir otelden beklediğimiz gibiydi ama köpek canlısı olmaları ekstra güzeldi. Kahvaltı harika ötesiydi. Abdullah oldukça yardımsever ve cana yakındı. Odamızın muhteşem manzarası tüm şehri görüyordu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 50 45
Dedeman Konya Hotel
Dedeman Konya Hotel
Özalan Mahallesi Sille Kavşağı
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Otel oldukça lüks ve rahat. Çalışanlar fazlasıyla profesyonel ve cana yakın. Ayrıca, havaalanından otele gitmek için 130 liraya transfer kullandım ama sürücü trafik yüzünden 15 dakika geç kaldı. Ama bunun için benden bir para talebinde bulunmadılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 50 45
Dedeman Konya Hotel
Dedeman Konya Hotel
Özalan Mahallesi Sille Kavşağı
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Çalışanlar kibar ve cana yakın. Kahvaltı mükemmel. Ekstra isteklerimize oldukça hızlı geri dönüş yaptılar. Oda sakin ve mobilyalar güzel, yüzme havuzu oldukça geniş, şirin bahçesi güller döşeli. Spor salonu ve bisiklet aktiviteleri var. Otel tarihi mescidlerin yakınında. Havaalanına ve şehir merkezine 7/24 taksi hizmeti mevcut. Küçük ama eğlenceli tarihi ve gezilecek yerlere yakın. İnternet bahçenin ve otelin her yerinden güçlü bir şekilde çekiyor. Odalardan ve koridorlardan harika şehir manzarası gözüküyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 10 41
Özkaymak Konya
Özkaymak Konya
Nalçacacı Cad.
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Personelin yaklaşımı oldukça kibardı, bir kadının tek başına rahatlıkla kalabileceği bir yerdi. Her bakımdan oldukça temiz. Sabah havaalanına giderken beni tesisin kendi aracı bıraktı. Böyle bir hizmet gerçekten çok hoşuma gitti. Konum olarak merkeze çok yakındı, gitmek istediğim her yere kolaylıkla ulaştım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 10 41
Özkaymak Konya
Özkaymak Konya
Nalçacacı Cad.
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Otel lokasyonu bakımında oldukça avantajlı. Her yere son derece yakın. Odalar temiz, personel işini iyi yapıyor ve otel fiyat olarak da oldukça iyi. Konya'ya iş seyahati için gidecekler için güzel bir otel. Vale, otopark ve ücretsiz mobil ağ hizmetleri mevcut.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 10 41
Özkaymak Konya
Özkaymak Konya
Nalçacacı Cad.
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Kahvaltı bol çeşitli ve iyi hazırlanmıştı. Meyve, kuru yemiş, zeytin, peynir ve yumurta güzel seçimlerdi. Otel yemek yiyebileceğimiz ve tiyatroya gidebileceğimiz alışveriş merkezine, restoranlara ve Allaaddin meydanına giden metro hattına ve sonrasında da Rimi meydanına gitmek için çok yakındı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 10 41
Özkaymak Konya
Özkaymak Konya
Nalçacacı Cad.
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Her odadan rahatlıkla çeken mobil ağı ile güzel bir otel. Spa ya da havuz yoktu ama otel yeni alışveriş merkezinin karşı sokağındaydı. Yemekler oldukça güzeldi ama eğer daha fazla kalmış olsaydım otelin içinde yapacak pek fazla aktivite yoktu. Odamız dizel arabaların park ettiği yere bakıyordu. Bu yüzden biraz gürültü ve koku vardı. Yataklar rahattı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 10 41
Özkaymak Konya
Özkaymak Konya
Nalçacacı Cad.
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Otel şehir merkezinde ama alışveriş merkezine yürüme mesafesindeydi. Otel çalışanları oldukça yardımseverdi, odalar temiz ve yemekler lezzetliydi. Aralık ayında bir gece konakladım ve hava etrafı keşfetmek için çok soğuktu. Tekrar kalmayı çok isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 10 41
Özkaymak Konya
Özkaymak Konya
Nalçacacı Cad.
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

İhtiyaç duyabileceğiniz her şeye sahip olan dört yıldızlı bir otel. Konya'nın merkezinde ve istediğiniz her yere gitmek için oldukça uygun. Giriş oldukça hoş, büyük ve ferah. Servis hizmeti oldukça iyi. Odam biraz kahverengi ağırlıklı döşenmiş olmasına rağmen temiz, büyük ve rahattı. Üst kattaki restoranda oldukça lezzetli akşam yemekleri yedim. Kahvaltı iyi ve temizdi. Konya'ya gidecek herkese bu oteli önereceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 19 08
Asya Hotel Konya
Asya Hotel Konya
Aziziye Mah. Cengaver Sok. No. 3
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Lokasyonu gayet iyi. Temizlik açısından da bir sıkıntı görmedim. Çalışanları nazik ve ilgiliydi. Fakat otelde bazı eksikler var televizyon, mini buzdolabı vb. Tek kişilik odalar biraz küçüktü maalesef. Bazı ayarlamalar yapılsa çok daha iyi bir yer haline gelebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 19 08
Asya Hotel Konya
Asya Hotel Konya
Aziziye Mah. Cengaver Sok. No. 3
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Yatakların geniş ve güzel. Çalışanlar çok ilgiliydi, kendimizi rahat hissedelim diye ellerinden geleni yaptılar. Odada rutubet vardı. Bazı demirbaşlarda da eksikler vardı minibar, saç kurutma makinesi vb. ortalama bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 19 08
Asya Hotel Konya
Asya Hotel Konya
Aziziye Mah. Cengaver Sok. No. 3
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Çalışanlar güler yüzlü ve her şeye yardımcı olmaya çalışıyorlar. Birkaç ihtiyacımı çok çabuk bir şekilde hemen hallettiler. Tesekkur ediyorum. Temizlik ve düzen yerindeydi. Parasını hak eden bir işletme

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 19 08
Asya Hotel Konya
Asya Hotel Konya
Aziziye Mah. Cengaver Sok. No. 3
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Harika bir otel. Hem şehrin merkezinde hem de hizmeti çok iyi. Ayrıca işletme sahibi Hasan Bey çok kibar bir işletmeci. Böyle iyi işletmeler olması beni çok mutlu ediyor. İhtiyaç halinde kalabileceğim yerler olduğunu bilmek çok iyi. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 19 08
Asya Hotel Konya
Asya Hotel Konya
Aziziye Mah. Cengaver Sok. No. 3
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Çok güzel otel personeli nedeniyle harika bir deneyim yaşadık. Çok ilgililer ve yardımseverler. Konumu ve fiyatları gayet iyiydi. Bu kadar uygun fiyata konaklamayı beklemiyordum. Otelin verdiği hizmetler de gayet yeterliydi. Teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 19 08
Asya Hotel Konya
Asya Hotel Konya
Aziziye Mah. Cengaver Sok. No. 3
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Otel çok da kötü değildi bence gidilebilir. Sıcak su vardı ve fiyatı düşüktü. Ayrıca otelin konumu çok iyi, Mevlana Camii'nin yakınında yer alıyor. Merkezi bir yerde olması normalde fiyatı yükseltir ama bu otel için bu durum geçerli değil ve bu gayet iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 19 08
Asya Hotel Konya
Asya Hotel Konya
Aziziye Mah. Cengaver Sok. No. 3
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Odaları biraz küçük ve temizlik hizmeti kısıtlı ama yani bu fiyata bir otel bulmak da zor. Yeri çok güzel çarşıda ve her yere yakın. Otelde ve civarında gürültü olmuyor, uykunuz bölünmüyor. Tercih edilebilir bir otel çünkü civarda bu fiyatlarda pek otel yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 19 08
Asya Hotel Konya
Asya Hotel Konya
Aziziye Mah. Cengaver Sok. No. 3
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Fiyat düşük, bu tür bir fiyat için muhtemelen bu ayardaki oteller normal görünüyordur. İlk bakışta her şey temiz, ama mobilyalar eski ve pek rahat değil. Kısıtlı bir bütçeyle seyahat etmek isteyenler için burası uygun olabilir ama herkesin beğeneceğini sanmam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 19 08
Asya Hotel Konya
Asya Hotel Konya
Aziziye Mah. Cengaver Sok. No. 3
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Odalar kötüydü ve temiz sayılmazdı. Personel bizimle hiç ilgilenmedi. Odadaki gerekli eşyalarda da eksikler vardı. Klima ve diğer eşyalarda sorunlar çıktı. Kısacası beğenmedik. Fiyatı düşük olabilir fakat hizmet kötü olduğu sürece fiyatın bir önemi yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 19 08
Asya Hotel Konya
Asya Hotel Konya
Aziziye Mah. Cengaver Sok. No. 3
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Eski moda ama güzel.Odalar temiz ve konforlu. Ayrıca konumu harika, Mevlana Türbesi'nin hemen karşısında. Personel konaklama esnasında bana inanılmaz yardımcı oldu. Şehir merkezine yakın. Her yere çok kolayca ulaşabildim. Tekrar gelinebilir, ben bu oteli beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 50 55
Konak Otel Karatay
Konak Otel Karatay
Aziziye Mah. Ayan Bey Sok. No. 17/A
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Tuvalet çok temiz değildi. Onun dışında sorun yoktu. Otelden bir personel, gece yarısı gelip bizi aldı ilk gün. Otel tramvay istasyonuna ve turistik yerlere yakın. Kahvaltısız oda rezervasyonumuz olmasına rağmen bize kahvaltı servisi yaptılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 50 55
Konak Otel Karatay
Konak Otel Karatay
Aziziye Mah. Ayan Bey Sok. No. 17/A
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Kahvaltı açık büfe tarzına doğru biraz geliştirilebilir. Oda çok geniş, havalandırma için işe yarayacak büyük pencereleri vardı. Mevlana müzesinin yanı sıra hediyelik eşya dükkanları, pazarlar ve turistik yerlere oldukça yakın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 50 55
Konak Otel Karatay
Konak Otel Karatay
Aziziye Mah. Ayan Bey Sok. No. 17/A
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Şehir merkezinde harika bir konumu var otelin. Resepsiyondaki adam çok yardımsever ve kibar davrandı, havaalanına ulaşım konusunda yardımcı oldu. Otele geldiğimizde ve check-in esnasında akşam geç saatte kahve ikram ettiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 50 55
Konak Otel Karatay
Konak Otel Karatay
Aziziye Mah. Ayan Bey Sok. No. 17/A
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Otel çok merkezi bir konumda, sadece 2 dakika uzaklıktaki Mevlana Müzesi'ne bakıyor. Tesis biraz eski ama odamız iyi durumdaydı ve kahvaltı da gayet iyiydi. Personel, size yardımcı olabilmek için elinden gelni yapıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 50 55
Konak Otel Karatay
Konak Otel Karatay
Aziziye Mah. Ayan Bey Sok. No. 17/A
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Bina eski, ancak odalar yakın zamanda yenilen. Yataklar son derece rahat ve temiz. Mevlana Müzesi'nin yakınında bulunuyor otel, cadde üzerindeki dolmuşlarla birçok yere gidebilirsiniz. Bunun yanı sıra, yakınlarda birçok restoran bulmak mümkün.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 50 55
Konak Otel Karatay
Konak Otel Karatay
Aziziye Mah. Ayan Bey Sok. No. 17/A
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Mekan harika, Mevlana müzesinin yakınında. Fiyatı, hizmetine göre iyi. Bina gerçekten eski, tuvalet ve duşlar için de geçerli bu. Oda fena değildi, bir sorun olmadı. Ucuz bir yer istiyorsanız, doğru yer olduğunu söyleyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 50 55
Konak Otel Karatay
Konak Otel Karatay
Aziziye Mah. Ayan Bey Sok. No. 17/A
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Eski binadaki küçük bir aile işletmesi. Konya'yı keşfetmek için mükemmel bir yer. Kötü haber: koridorlarda duman kokusu var. Temizlik iyi, klima çalışıyordu. Oda fiyatına dahil makul bir kahvaltı vardı. Asansör mevcut. Özel tuvalet banyosu vardı odanın. Personel güleryüzlüydü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 80 05
Otel Mevlana
Otel Mevlana
İstanbul Caddesi Cengaver Sokak No:2
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Lokasyon çok iyiydi ancak odaların fotografları internette göründüğü gibi değildi

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 80 05
Otel Mevlana
Otel Mevlana
İstanbul Caddesi Cengaver Sokak No:2
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Çalışanlardan çok memnun kaldık aynı zamanda konum da harikaydı tek memnun olmadığımız şey geceleri olan gürültüydü

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 80 05
Otel Mevlana
Otel Mevlana
İstanbul Caddesi Cengaver Sokak No:2
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Odaları ve banyoyu çok beğendik. Çalışanlar çok güleryüzlü ve yardımseverdi. Mevlana türbesine çok yakındaydı yürüyerek gidilebiliyo

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 80 05
Otel Mevlana
Otel Mevlana
İstanbul Caddesi Cengaver Sokak No:2
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Görülmesi gereken her yere aşırı yakın bi konumdaydı. Tek memnun kalmadığım şey perdeler güneş ışığını tam korumuyordu

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 80 05
Otel Mevlana
Otel Mevlana
İstanbul Caddesi Cengaver Sokak No:2
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Harika lokasyon! Resepsiyonist Mahmut çok yardımcı oldu ve çok güleryüzlüydü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 80 05
Otel Mevlana
Otel Mevlana
İstanbul Caddesi Cengaver Sokak No:2
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Lokasyon ve çalışanlardan çok memnun kaldım ancak oda çok küçüktü ve yeterli çeşitte eşya yoktu

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 80 05
Otel Mevlana
Otel Mevlana
İstanbul Caddesi Cengaver Sokak No:2
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Mevlanalara en yakın lokasyondaki oteldi bence tek memnun kalmadığım şey ses oldu çok gürültü vardı

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 30 81
Beyzade Hotel Konya
Beyzade Hotel Konya
Sems-i Tebrizi Mahallesi Şeref Şirin Sk No:3
Konya Merkez / Konya
Türkiye

-

Ücreti göz önünde bulundurulduğunda pek de bir şey beklememek gerek. Odalar fotoğraflarda göründüğü gibiydi ancak kahvaltı gerçekten çok kötüydü. Oda fiyatına dahil olarak almazsanız kahvaltı ücreti 20 TL ve bence ederi 5 TL filandır. Konumu oldukça merkezi, tarihi yerlere ve Alaaddin tepesine çok yakın. Haritada göründüğü yer şüpheye düşürmesin oldukça güvenli ve kolay ulaşılabilir bir yerdeydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)