Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Aksaray Otelleri

Aksaray için {{ (filteredHotels).length}} / 25 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Aksaray Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

İpek Yolu’nun merkezi olması bakımından önem taşıyan Aksaray bugün ana bağlantı yollarının kavşağında bulunuyor. Güzelyurt, Ihlara Vadisi, Sultan Hanı, Eğri Minare ve Hasan Dağı’nı gezmeniz için sizleri Aksaray otellerine bekliyoruz.

Yeşilin her tonunu buluşturduğu etkileyici çevresi içinde, çeşitlendirilmiş kaliteli hizmetleri ile Aksaray otellerinde keyifli bir dinlenme fırsatı bulabileceksiniz. Doğayla baş başa kalabilir, çevredeki tarihi güzellikleri keşfe çıkabilir veya kaplıcalardan yararlanabilirsiniz.

Aksaray’da konaklama için merkezi tercih ederseniz havaalanına yaklaş 140 km uzaklıkta olacaksınız.

Aksaray otelleri yöresel ve tipik Anadolu binası özellikleri göstermekle beraber son yıllarda özellikle turizmin artmasıyla birlikte dört ve beş yıldızlı olarak hizmet verenlerle birlikte oldukça geniş bir yelpazeye sahip olmuştur. Genellikle oda ve kahvaltı şeklinde hizmet veren otellerin içinde yüzme havuzu ve barı olanlar da var. Burada geleneksel Türk ve yabancı mutfaklarından seçilmiş nefis yemek çeşitlerini titiz bir servisle beğenilerinize sunulur.

Aksaray’da turizm potansiyelinin artması ile birlikte, birçok büyük ve lüks Aksaray otelleri de yapılmıştır. Bu tesisler Aksaray merkezde veya Eskil, Gülağaç, Güzelyurt ve Sarıyahşi’de yoğunlaşmıştır.

Bu şehirde tatil yapıyorsanız, gittiğiniz her Aksaray otelinde, işletmecilerin daha doğrusu Anadolu insanının sıcaklığı ile karşılaşacaksınız.

Şehir merkezinde gezerken de Aksaray otellerine rastlamanız mümkün. Aksaray’a plansız gittiğinizde de otel veya pansiyon bulabilmeniz mümkün, fakat yine de önceden rezervasyon yaptırmakta fayda var.

Aksaray otelleri bazı firmalar tarafından da konferans, seminer veya bayi toplantısı gibi amaçlarla da tercih edilmektedir.

Sahip olduğu kültürel ve doğal zenginlikleriyle her yıl yüzlerce turist ağırlayan Aksaray, ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden biri olma özelliği taşıyor…

Türkiye'nin ikinci büyük gölü olan Tuz Gölü'ne ev sahipliği yapmasıyla bilinen Aksaray, ülkemizin İç Anadolu Bölgesi'nde bulunuyor. Niğde, Konya ve Ankara arasında bir araziye kurulmuş olan Aksaray, adeta bir açık hava müzesi olma özelliği taşıyor.

Sahip olduğu tarihi dokusu ve doğal güzellikleriyle Aksaray, her yıl yüzlerce turistin akınına uğrayan şehirlerimizden biri. Özellikle Manastır Vadisi ile Ihlara Vadisi, Aksaray'ın en önemli kültürel zenginlikleri arasında bulunuyor. Her iki vadinin de içerisinde kaya oyma manastırlar ve kiliseler yer alıyor. Olur da bir gün yolunuz Aksaray'a düşerse, bu tarihi yapıları görmeden sakın Aksaray gezinizi sonlandırmayın deriz.

Aksaray'ın bu denli turist ağırlıyor oluşu, şehirdeki otel sayısının da her geçen gün artmasına neden oluyor. Her yıl yerli ve yabancı olmak üzere pek çok turist ağırlayan Aksaray otelleri, fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Aksaray otel fiyatları, otelin sunmuş olduğu olanaklara ve hizmet kalitesine göre değişkenlik gösteriyor. Otelin bulunduğu konum da, Aksaray otel fiyatlarını etkileyen diğer bir unsur olarak göze çarpıyor. Şehrin turist yoğunluğunun fazla olduğu dönemlerde ise, Aksaray otel fiyatlarında bariz bir artış gözlemlenebiliyor. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Aksaray'da. Genel olarak baktığımızda, 2018 Aksaray otel fiyatlarının 30 TL ile 275 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de yakın bir zaman içerisinde, turistik gezi amacıyla Aksaray'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, bütçenize uygun olan bir Aksaray otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Aksaray otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Aksaray Hakkında

Aksaray, kültürü, tarihi ve doğal güzellikleri ile ele alındığında adeta kolektif açık hava müzesi durumundadır.

Aksaray, İç Anadolu Bölgesi'nde Niğde, Konya ve Ankara arasındaki arazide konumlanan 400 bin civarındaki nüfusuyla gelişmekte olan bir şehrimizdir. 2010 verilerine göre 7 adet ilçesi vardır.

Bölgede Hasan Dağı, Ekecik Dağı ve Melendiz Dağları gibi volkanik dağlar ile lavların meydana getirdiği platolar vardır. Melendiz Dağları'ndan çıkarak Tuz Gölü'ne dökülen Uluırmak da geniş bir plato oluşturmaktadır. Konya Ovası'nın da büyük bir kesimi il sınırları içerisinde kalmaktadır. Bölgenin deniz seviyesinden yüksekliği 980 metredir.

Aksaray'da Türkiye'nin ikinci büyük gölü olan Tuz Gölü de yer almaktadır.

Bölge, jeolojik olarak oldukça farklı ve tarihi bir yapıya sahiptir. Orta Kızılırmak platosunun devamını teşkil eden kalkerli volkan tüflerinin meydana getirdiği arazi üzerine kurulmuş olan Aksaray, Tuz Gölü havzasının devamı niteliğindedir.

Bölgeye tarih boyunca çok sayıda yer altı şehri ve yerleşme birimi yapılmıştır. Bunun başlıca sebebi yanardağ küllerinin sıkışmasından oluşan tüf tabakalarının çok kolay kazılabilme özelliğidir.

Birçok oyma yerleşim yeri ve yer altı şehrinin bulunduğu Aksaray'da ayrıca kaplıcalar ve termal güzellikler de vardır.

Geniş tarihi içerisinde Aksaray çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Uzunca bir süre Selçuklu Devleti hükümdarlığında da kalan şehir 1470 yılında Osmanlı hâkimiyetine girmiştir. İstanbul'un fethinden sonra boşalan şehrin iskânı için, Aksaray halkının büyük bir bölümü İstanbul'a nakil edilmiştir. Bu sebeple İstanbul'da Aksaray adında bir semt mevcuttur.

1989 senesinde il haline gelmiş olan Aksaray, gerek Manastır Vadisi ve gerekse Ihlara Vadisi içerisinde bulunan kaya oyma yüzlerce manastır ve kilise ile her yıl yüz binlerce turistin ziyaret ettiği çok önemli turizm merkezlerimizdendir.

Aksaray'ın genel bitki örtüsü ise ilkbaharda yeşeren çayırlar, gelincik, papatya, keven ve yarı kurakçıl bitkilerdir. Bunun sebebi ise yazları etkili olan sıcak ve kurak iklim yapısı.

Aksaray otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Ihlara Termal Hotel
Ihlara Termal Hotel

-

Hijyen denilen bir şey yok

Hijyen denilen bir şey yok. Ortalık, evin içi çok kötü kokuyor. Resepsiyondan bir şey istiyorum zorla, on istemede zor geliyor. Allah'ın elektronik süpürgesi bile on istemede zor gelirse iyi. Beş yıllığına kiraladım, bitti mi, tövbe Allah bir daha gelmem. Gördüğüm en kötü yerlerden biri. Umumi havuzlar güzel fakat sudan çıkınca içerisi ceyran yapıyor ve inşalar üşütüyor. Karar, tercih sizin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kapadokya Kent Otel
Kapadokya Kent Otel

-

Hizmet yok

Mayıs ayında sabah otele giriş yaptım, yol yorgunu duş alıp yatacaktım. Suyum kesildi. Resepsiyona sordum, teknik servis kesmiş suyu. Otel yönetiminin haberi yok anlaşılan. Laylaylom, hizmet sıfır, dağ başına otel yapılmış ama hizmet yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kapadokya Kent Otel
Kapadokya Kent Otel

-

Odaları geniş

20.08.2016-23.08.2016 arasında otelde konakladım. Özellikle personeli samimi bir şekilde buldum. Yemekleri güzel. Odaları geniş, 2+1 şeklinde. Hamamı sıcak, suyu şifalı, hamamın soğuk su havuzu ve saunası da olması mükemmel. Ben beğendim, sizlere içten, güvenle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hayal Otel Aksaray
Hayal Otel Aksaray

-

Çok memnun kaldık

Çok güzel, 3 gece kaldık, çok memnun kaldık. Bir daha nasip olsun inşallah.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kapadokya Kent Otel
Kapadokya Kent Otel

-

Geniş ve ferah odaları

Otele 10.07.2016 - 12.07.2016 tarihleri arası gittim. Gerçekten güzeldi, yemekleri, havuzları özellikle de geniş ve ferah odaları güzeldi, ben beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hayal Otel Aksaray
Hayal Otel Aksaray

-

En beğendiğim şey kahvaltıları

Otel güzel, odalar falan temiz. Ayrıca en beğendiğim şey kahvaltıları oldu. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hayal Otel Aksaray
Hayal Otel Aksaray

-

Uygun güzel bir yer

Mezuniyet için gitmiştik, burada kaldık, uygun güzel bir yer, memnun olursunuz diye düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hayal Otel Aksaray
Hayal Otel Aksaray

-

Nette çok kesinti oluyor

Yeni açılmasına rağmen idare eder ama nette çok kesinti oluyor. Bir an önce düzeltilmesi gerekiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hayal Otel Aksaray
Hayal Otel Aksaray

-

Temiz bir yer

Temiz bir yer. Balkona nargile istedim, çok güzel oldu. Standardına göre iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hayal Otel Aksaray
Hayal Otel Aksaray

-

Rahat konaklama

Bir bayan olarak rahat konaklama sağladıkları için teşekkür ederim. Ayrıca kamu kurumlarına çok yakın olması ayrı bir artısı. İyi çalışmalar dilerim Hayal Otel Aksaray.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hayal Otel Aksaray
Hayal Otel Aksaray

-

Personelin güler yüzü

Yeni açılmış, eksikleri olmasına rağmen personelin güler yüzü ve hizmet anlayışının iyi olması eksikleri kapatıyor. Tavsiye edebileceğim hesaplı bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hayal Otel Aksaray
Hayal Otel Aksaray

-

Aile ortamı

Ekonomik, aile ortamı, ideal bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Abaylar Hotel
Abaylar Hotel

-

Personel çok içten

Personel çok içten, güler yüzlü, samimi, odalar çok temiz, genel olarak güzel. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ihlara Termal Hotel
Ihlara Termal Hotel

-

Aile ve kafa dinleme yeri

Çok güzel bir yer, kesinlikle öneririm. Her şey mevcut otelde.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ihlara Termal Hotel
Ihlara Termal Hotel

-

Aileyle oturacak kapalı mekan yok

Ne umduk, ne bulduk. Oda çok kötü kokuyor, temizlik hiç yok, aileyle oturacak kapalı mekan yok, kapalı çocuk oyun alanı internette gözüküyor ama yok dediler. 1 gün kaldı, bitse de gitsek, çok sıkıldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kapadokya Kent Otel
Kapadokya Kent Otel

-

Soğuk ve tecrübesiz personel

31 Aralık'ta otelde kaldık, kalmaz olaydık, bu kadar pis, bu kadar soğuk ve 4 tane tecrübesiz bir personel görmedim. Yastık kılıfları yıkanmamış, banyo kötü, her yer sapsarı kükürt izi, TV'nin uydusunda 5 tane havuz medyasının tv si ayarlanmış, kahvaltı dersen içler acısı ve otel bomboş. Saat 12'de arıyorlar odayı boşaltın diye, 2 dakika sonra da sanki temizlik yapacaklar gibi 3 kadın kapıya dayandı, daha bu yetmiyor gibi resepsiyon arıyor tehdit ediyor, valla düşündükçe içler acısı bir daha asla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kuzucular Park Hotel
Kuzucular Park Hotel

-

Tertemiz bir otel

Otel çalışanları çok sıcakkanlı ve güler yüzlü. Tertemiz bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kuzucular Park Hotel
Kuzucular Park Hotel

-

Kahvaltı mükemmel

Kahvaltı mükemmel, personel güler yüzlü. Hizmet güzel. Mutlaka gidin derim, muhteşem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kuzucular Park Hotel
Kuzucular Park Hotel

-

Çok temiz ve çok nezih

Çok temiz ve çok nezih bir ortamı var. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Abaylar Hotel
Abaylar Hotel

-

Odalar çok temiz

Odalar çok temiz ve çok modern. Hizmet anlayışları çok iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Abaylar Hotel
Abaylar Hotel

-

Personel son derece güler yüzlü

Personel son derece güler yüzlü ve ilgili. Ayrıca çok temiz bir ortamı var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Abaylar Hotel
Abaylar Hotel

-

Odaları çok temiz

Odaları çok temiz. Personel ilgili, beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Narlı Göl Termal Hotel
Narlı Göl Termal Hotel

-

Her şeyiyle mükemmel

Her şeyiyle mükemmel. Ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz. Hizmeti harika, çok beğendim. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Narlı Göl Termal Hotel
Narlı Göl Termal Hotel

-

Burası muhteşem bir yer

Burası muhteşem bir yer. Çok beğendim. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Saatçioğlu Otel
Grand Saatçioğlu Otel

-

Gayet temiz

Gayet temiz ve güzel bir otel. Beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Saatçioğlu Otel
Grand Saatçioğlu Otel

-

Fiyat olarak çok uygun

Konumu itibari ile Aksaray'da tercih edebileceğiniz bir otel. Fiyat olarak da çok uygun. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Saatçioğlu Otel
Grand Saatçioğlu Otel

-

Çok güzel akşam yemekleri

Çok güzel akşam yemekleri var. Özellikle rakı sofrası muhteşem. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Altuntaş Hotel
Grand Altuntaş Hotel

-

Çok eğlenceli bir yer

Çok güzel bir mekan. Çok sıcak ve çok eğlenceli bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Altuntaş Hotel
Grand Altuntaş Hotel

-

Her şey muhteşem

Mükemmel bir otel, her şey muhteşem. Aksaray'daki tek 5 yıldızlı otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Altuntaş Hotel
Grand Altuntaş Hotel

-

Otel çok güzel

Çalışanlar çok güler yüzlü. Otel çok güzel ve çok şık. Görmeniz gereken bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ihlara Termal Hotel
Ihlara Termal Hotel

-

Hizmet kalitesi mükemmel

Hizmet kalitesi mükemmel. Odaları konaklar şeklinde, değişik mağara odaları var. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir mekan...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ihlara Termal Hotel
Ihlara Termal Hotel

-

Tavsiye ederim

Personel son derece güler yüzlü. Tavsiye ederim, beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ihlara Termal Hotel
Ihlara Termal Hotel

-

Burayı çok beğendim

Oda çok büyük ve yeterince güzel. Burayı çok beğendim, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kuzucular Park Hotel
Kuzucular Park Hotel

-

Ailenizle kalabileceğiniz güvenli bir ortam

Aksaray Merkez'de yeni bir otel, fiyat otelin hizmet ve kalitesine göre çok çok iyi. Yakınında vakit geçirebileceğiniz güzel kafeler bolca mevcut. Ailenizle kalabileceğiniz güvenli bir ortam.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kapadokya Kent Otel
Kapadokya Kent Otel

-

Temiz değildi

Hayatımda bu kadar pis bir otel görmedim, havlu yok, onun yerine sadece tuvalet kağıdı , tuvaletler umumi tuvalletlere göre daha pis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kapadokya Kent Otel
Kapadokya Kent Otel

-

Başarılı bir termal otel

29 Nisan - 02 Mayıs arası oradaydık. Gerçekten personel olarak olsun ilgi olarak olsun çok güzel bir termal otel. Suyu çok şifalı. 6 aylık çocuğumun pişik sorunu buradaki termal su sayesinde azaldı. Bazı eksiklikler var ama hızlı bir şekilde bu eksiklikler gideriliyor. Bu eksiklikleri kendileri de biliyor. Kaldığım 3 gün içinde otel içinde çok değişiklikler oldu. İşletme sahibi Mehmet Bey'e çok teşekkürler. Bu sene bir daha gitmeyi düşünüyoruz. Turistik yerlere yakınlığı daha bir güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Altuntaş Hotel
Grand Altuntaş Hotel

-

Aksaray'ın nezih oteli

Her şeyi ile mükemmel. Aksaray'ın en nezih oteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ihlara Termal Hotel
Ihlara Termal Hotel

-

Lara'da Tatil

Ihlara Termal Hotel, Lara otel arasında tercih edebileceğim bir otel. Fiyat olarak da hizmet olarak da başarılı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)