Uludağ Otelleri

En iyi 24 otel, en uygun fiyatlar

Uludağ Hakkında

Ülkemizin en sevilen beyaz rotalarından biri olan Uludağ, kış aylarında alternatif bir tatil yapmak isteyenleri bekliyor…

Bursa'nın en gözde kış rotalarından biri olan Uludağ, ülkemizin en popüler kayak bölgesi olarak biliniyor. Kaliteli kayak pistleri, aktivite olanakları ve sonsuz hizmet sunan otelleri ile Uludağ, kış aylarının vazgeçilmez bölgeleri arasında bulunuyor. Uludağ'ı sadece kışın ziyaret edeceksiniz diye bir durum yok, yaz aylarında da yürüyüş, piknik veya kamp için de Uludağ'ı tercih edebilirsiniz.

Uludağ'a Ne Zaman Gidilir?

Uludağ'a her zaman gidebilirsiniz. Neticede dağ havası almanın yazı-kışı olmaz. Elbette ki Uludağ'da kayak tatili bir başka keyifli olduğundan kış ayları Uludağ için daha uygun bir zaman dilimi. Bölgede yağış oranları değişkenlik gösteriyor fakat kar kalınlığı kasım sonu ve aralık başı artış göstermeye başlıyor diyebiliriz. En kalabalık zamanı ise ocak ve şubat ayları. Hatta bu aylarda Uludağ'da birbirinden eğlenceli festivaller de düzenleniyor. Çocuklu aileler ise Uludağ'ı sömestr döneminde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Daha sakin bir kayak tatili düşlüyorsanız da sömestrden sonraki haftaları tercih etmenizde fayda var.

Uludağ Otelleri

Uludağ'da herkese uygun bir otel bulabilmek mümkün. Hepsi de konforlu hizmetler sunuyorlar. Uludağ otellerinin büyük bir çoğunluğu 1. Bölge'de yer alıyor. 2. Bölge, yeni bir yerleşim yeri olduğundan, buradaki Uludağ oteller, mimarileriyle dikkat çekiyor. Uludağ otellerinin çoğu yarım pansiyon olarak hizmet verse de, içlerinde tam pansiyon ve tam pansiyon plus konseptinde hizmet veren oteller de mevcut. Uludağ otellerinin çoğundan kayak ekipmanı da kiralayabiliyorsunuz.

1. Bölge Uludağ Otelleri

Uludağ 1. Bölge otelleri, eski ve köklü otellerden oluşuyor. Çoğundan tek kart sistemi ile pistlere rahatlıkla çıkabiliyorsunuz. Hemen hemen tüm 1. Bölge Uludağ otellerinde eğlence mekanları da yer alıyor.

2. Bölge Uludağ Otelleri

2. Bölge, 1. Bölge'ye nazaran daha sakin. Buradaki Uludağ otelleri daha yeni ve dolayısıyla modern mimarileri ile ön plana çıkıyor. Hepsinden de pistlere rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Burası daha sakin bir kayak tatili arayanlara hitap ediyor, dolayısıyla eğlenmek istiyorsanız 1. Bölge sizin için daha uygun olacaktır.

Uludağ'a Nasıl Gidilir?

Bursa Merkez'e 40 km mesafede bulunan Uludağ'a birkaç saat içerisinde rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul-Bursa 240 km, İzmir-Bursa 330 km, Ankara-Bursa ise 380 km. Kış aylarında araçla Uludağ'a çıkmayı planlıyorsanız, tüm kontrollerinizi yaptığınızdan emin olun. Uludağ'a otobüsle de gelebilirsiniz. Çok sayıda otobüs firmasının Uludağ'a seferleri mevcut. Bursa'nın içerisinden Uludağ'a nasıl ulaşılır diyorsanız da, şehir içi minibüsleri ve teleferiği kullanabilirsiniz. Teleferik ile sarı alana ulaşacak, oradan da dolmuşlarla oteller bölgesine varmış olacaksınız.

Uludağ Pistleri

Uludağ'da zorluk derecelerine göre pek çok pist var. Çoğu tek kart sistemine dahil. Tek bir skipass ile çoğuna çıkabilirsiniz. Bazı pistler ise tek işletme kartıyla kullanılabiliyor. Amatör ya da profesyonel olun, Uludağ'da bu anlamda çok sayıda pist yer alıyor. Pistleri kullanmak için, konakladığınız otellerden skipass almanız yeterli. Sırasıyla Uludağ pistleri;

•Maden Telesiyej •Beden Terbiyesi Telesiyej •Kırkgözler Teleski •Ağaoğlu Kuşaklıkaya Telesiyej •Grand Yazıcı Tutyeli Telesiyej •Monte Baia Teleski •Karinna Teleski •Kartanesi Teleski •Mandra Teleski •Ağaoğlu Gondola •Grand İtalyan Teleski •Ağaoğlu Belvü Teleski •Alkoçlar Teleski •Ağaoğlu Telesiyej •Beceren Teleski •Ağaoğlu Fahri Telesiyej •Kuşaklıkaya Telesiyej •Tutyeli Telesiyej •Cennetkaya Telesiyej •Belvü Teleski •Karkay Telesiyej •Fatin Tepe Telesiyej •Kervansaray Telesiyej •TSK Telesiyej

Uludağ Gezilecek Yerler

Türkiye'nin en organize ve düzenli kayak merkezi Uludağ'ın kayak turizmi dışında ilgi gören bir özelliği daha var.

Uludağ, karda yürüyüş ve kamp yapmak isteyenlerin de yoğun olarak ziyaret ettiği bir yer. Kalın kar örtüsü Uludağ'ı yürüyüşçüler için de ilgi çekici kılıyor. Uludağ oteller bölgesinden volfram madenine giden yol karla kaplanıyor ve buradan belinize kadar karlar içinde yürümek biraz yorucu. Bu sebeple tecrübeli ekipler için bu yürüyüşler daha uygun.

Otellerde kalıyorsanız, sabah erken saatlerde yola çıkarak birkaç saatlik bir kar yürüyüşü yapabilirsiniz. Kışın dağı daha yüksekten görmek istiyorsanız, telesiyejle 2 bin 232 metre rakımlı Kuşakkaya'ya kadar giderek burada biraz zaman geçirebilirsiniz.

Uludağ'da yapmak istediğiniz her aktivite için yetkililere haber vermeyi unutmayın. Çünkü sis aniden çökebiliyor. Hava şartları çok kısa süreler içinde değişebiliyor. Bu nedenle dağa hazırlıklı gelmenizde fayda var.

Uludağ Otel Fiyatları

Tatilin yalnızca deniz, kum ve güneşten ibaret olmadığını kanıtı olan Uludağ, kış sezonu boyunca aileler, arkadaş grupları, öğrenciler ya da iş seyahatleri için de sıklıkla tercih edilir konumda. Uludağ otelleri ucuz ya da pahalı fark etmeden her bütçeye hitap eden seçenekleri sayesinde gelen konuklarına aradıkları hizmeti sunuyor. Tesisler oda-kahvaltı, tam-yarım pansiyon ya da her şey dahil konseptlerde hizmet verebiliyor.

Alkoçlar Uludağ Hotel Uludağ

Uludağ - Otel - 11 Misafir Yorumu

Alkoçlar Uludağ Hotel, Türkiye'nin en gözde kayak merkezi olan Uludağ'da, çam ağaçları arasında konumlanmıştır. Kapıya kadar kayakla ulaşım imkanı sağlayan bu otelden kayak ekipmanı kiralayabilir, kayak kartları satın alabilirsiniz. Lobide bulunan koltuklu dinlenme alanları şömine ve yamaçlara bakan büyük pencerelere sahiptir. Alkoçlar Uludağ Hotel, Türkiye'nin en gözde kış sporları merkezinden biri olan Bursa Uludağ Kayak Merkezi'nde yer almaktadır. Kayak pistlerinin toplamda yaklaşık 20 km uzunlukta olduğu Uludağ Kayak Merkezi'nde Alp disiplini ve kros kayağı, snowboard ve heli-ski için uygun 13 farklı pist bulunmaktadır. Bu pistler, beceri ve uzmanlığa göre sınıflandırılmış ve hepsi hava yüzey asansörü ile donatılmıştır. Kayak yapmak için en uygun olan dönem kasım ayında...

Bölge yıl içerisinde çeşitli kış festivallerine ev sahipliği yapması yönüyle de hareketli bir tatil arayışında olanlara hitap ediyor. Bu festivaller sayesinde Uludağ otelleri kayak için olduğu kadar bol bol eğlenmek isteyen üniversite öğrencileri tarafında vazgeçilmez konaklama alternatiflerinden biri haline geldi. Özellikle festival dönemlerinde anlaşmalı Uludağ otelleri, indirim fırsatları sayesinde çok daha uygun bütçeli bir hale geliyor.

Bof Hotels Uludağ Ski Convention Resort Uludağ

Uludağ - Kent Oteli - 2 Misafir Yorumu

Bursa'nın popüler kayak merkezi Uludağ'da faaliyet gösteren Bof Hotels Uludağ Ski Convention Resort, kayak pistine ve SPA merkezine sahiptir. Tesisin diğer olanakları arasında oyun salonu sayılabilir. Bof Hotels Uludağ Ski Convention Resort'ün restoranında lezzetli yemekler ve alkolsüz içecekler servis edilmektedir. Tesiste, alkollü içecek bulunmamaktadır. Tesis, Uludağ oteller 2. bölgede yer almaktadır. Konuklarına piste ve teleferiğe yürüme mesafesinde ulaşım imkanı vermektedir. Tek bir merkezden kayak takımı, kıyafet, dolap kiralama hizmetlerini alabilirsiniz. Kayak odasından piste çıkış ise otelin öne çıkan özelliğidir. Otelin ücretli olarak sunduğu ortak sistem ski-pass kartıyla Uludağ'ın tüm pistlerine ulaşabilirsiniz. Uygulamaya; Maden Telesiyej, Kırkgözler Teleski, Monte Baia...

Uludağ otelleri Otelz, Ets ve Tatil Sepeti gibi bizim de iş ortaklarımız arasında bulunan şirketler tarafından uygulanan fırsatlar sayesinde en yoğun olduğu sezonda dahi geceliği çok daha uygun bir fiyata konaklayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenlerin başında yıl boyunca bu fırsatları takip etmek geliyor. Böylece Uludağ otelleri kampanyalar sayesinde siz de sevdiklerinizle hayali kurduğunuzun çok daha ötesinde bir kış tatili geçirebilirsiniz.

Ağaoğlu My Mountain Uludağ

Uludağ - Kış Oteli - 11 Misafir Yorumu

Bursa – Uludağ'da II. Oteller Bölgesi'nde yer alan Ağaoğlu My Mountain, bünyesindeki açık ve kapalı yüzme havuzlarıyla konuklarına lüks bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Tam donanımlı bir toplantı salonuna da ev sahipliği yapan tesis, hem seyahat hem de iş amaçlı konaklamalar için uygundur. Tesiste Wi-Fi erişimi ise ortak alanlar ve odalarda ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Ağaoğlu My Mountain, Uludağ, Bursa Merkez'e 30 km mesafede bulunmaktadır. Bölge 1. yerleşim ve 2. yerleşim bölgesi olarak ikiye ayrılmış durumdadır. Teleferik ile ulaşım imkanı mevcuttur. Bahsi geçen 1. bölge ve 2. bölge arası, araç ile yaklaşık olarak 5 dakikalık bir mesafedir. Tesis, 2.bölgede yer almaktadır. Otelde kayak & snowboard malzemeleri, kayak dersi ve telesiyej kullanımı, ambulans ve doktor hizmetleri...

Bölgede hizmet veren tesisler yalnızca büyük otellerle de sınırlı değil. Burada apart, pansiyon, butik otel ve tabi ki dağ evleri gibi konaklama seçenekleri de mevcut. Özellikle apartlar ve dağ evleri kalabalık arkadaş grupları ya da aileler tarafından tercih edildiğinde çok çok daha uygun fiyatlarda olabiliyor. Üstelik bu tesislerin ev konforundan vazgeçemeyenler için donanımlı mutfakları, oturma odaları, geniş bahçeleri ve barbekü olanakları ile oldukça konforlu olduğunu söyleyebiliriz.

Genç Yazıcı Uludağ Uludağ

Uludağ - Kış Oteli - 12 Misafir Yorumu

Bursa – Uludağ'da I. Oteller Bölgesi'nde yer alan Genç Yazıcı Uludağ, konforlu ve dağ manzaralı odalarda konaklama olanağı sunmaktadır. Tesisin bünyesinde yemeklerin açık büfe olarak servis edildiği restoranın yanı çeşitli lezzetler sunan alakart restoran da yer almaktadır. Kayak merkezine yakın konumuyla dikkat çeken otelde konaklamanız boyunca kayak malzemelerinizi, tesis bünyesinde muhafaza edebilirsiniz. Genç Yazıcı Uludağ, Uludağ eteklerinde, 1. oteller bölgesinde yer almaktadır. Tesis, pistlere merkez olan konumu ile konuklara avantaj sağlamaktadır. Konuklar, tesisten direkt olarak piste erişim sağlayabilirler. Tesis bünyesinde kayak okulu mevcut olup, profesyonel eğitmenler tarafından kayak dersi hizmeti verilmektedir. Ayrıca çocuklar için de kayak okulu mevcuttur. Otelde...

1. ve 2. bölgede yer alan Uludağ otelleri ise gün boyu kayak yapmak, doğa yürüyüşlerine çıkmak, akşam saatlerinde ise şömine başında sıcacık şarabınızı yudumlamak ve en çok da eğlenceli gece hayatı ile tüm stresinizden uzaklaşmanız için unutulmaz fırsatlar sunuyor. Eğer her bu yıl ilk kez bir kayak tatiline çıkıyorsanız ilk kez kayak yapacaklar için hazırladığımız yazıda aklınıza takılan her sorunun cevabına ulaşabilirsiniz. O halde siz de elinizi çabuk tutarak bütçenize en uygun otel için rezervasyonunuzu yapabilir ve seyahatiniz için ilk adımı atabilirsiniz.

Erta Soyak Otel Uludağ Uludağ

Uludağ - Otel - 10 Misafir Yorumu

Bursa – Uludağ'da dağ manzaralı odalarda konaklama olanağı sunan Erta Soyak Otel Uludağ, bölgeden I.Oteller Bölgesi'nde yer almaktadır. 41 adet standart odası bulunan tesis, konuklara özel otopark alanın da sahiptir. Tesis genelinde ve odalarda ise Wi-Fi erişimi ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Konukların konforunu ön planda tutan tesisin tüm odalarında oda servis hizmeti verilmektedir. Erta Soyak Otel Uludağ, 1.gelişim bölgesinde bulunmaktadır. Ücretli olarak sunulan tek kart sistemi sayesinde tüm teleskileri kullanabilirsiniz. Lift çıkışları ücretlidir. Otelde 7 pist vardır. Pistlere doğrudan ulaşım vardır. 5450 metrelik 5 adet teleski ve 2 adet telesiyej vardır. En kısa pist uzunluğu 600 metre, en uzun pist uzunluğu ise 4000 metredir. Tüm pistler misafir kullanımına açıktır. Ancak...

Uludağ, yeşil Bursa'ya bağlı kış turizminin kalbinin attığı noktadır. Teknolojik olanaklarla her düzeye uygun kayak pistleriyle gelişmiş Uludağ Kayak Merkezi sadece ülkemizde değil dünya çapında önemli bir yere sahip. Kış sezonu boyunca gerek turnuvalar, gerek kış festivalleri gerekse de uluslar arası düzenlenen yarışmalarla tüm sezon yerli ve yabancı turistlerle dolup taşmaktadır.

Kar Otel Bursa Uludağ

Uludağ - Otel - 5 Misafir Yorumu

Bursa'nın popüler kış tatili merkezi Uludağ'da faaliyet gösteren Kar Otel Bursa, lezzetli yemeklerin servis edildiği bir restorana sahiptir. Kar Otel Bursa'nın resepsiyonu 7 gün 24 saat açık tutulmaktadır. Tesis genelinde Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Tesis, Uludağ 1. bölgede bulunmaktadır. Otelden pistlere devamlı servis hizmeti sağlanmaktadır. Kayakseverler 1. bölgede yer alan; Alkoçlar Teleski, Fahri Telesiyej, Beceren Teleski, Osman Yüze Telesiyej, Belvü Teleski, İtalyan Teleski, Tutyeli Telesiyej ve Kuşaklıkaya Telesiyejlerinden yararlanabilirler. Otel konuklara kayak odasını ücretsiz sunmaktadır. Ski-pass, kayak malzemeleri kiralama, kayak dersi hizmetleri verilmektedir. Kar Otel Bursa'nın tüm konaklama birimlerinde TV standart olarak sunulmaktadır. Odalarda yer alan duşlu özel...

Uludağ otel fiyatları gecelik konaklamalarda 200TL'den başlayan fiyatlarla karşımıza çıkmaktadır. Kendi arasında da farklılaşan Uludağ otel fiyatları üzerinde tesislerin misafirlerine sunmuş olduğu imkanlar ve olanaklar ile tesislerin konumları en belirleyici noktalardandır. Lüks konaklama imkanı da sunan Uludağ otelleri aynı zamanda termal SPA merkezlerine, sıcak suya sahip termal havuza sahiptir.

Karinna Çobankaya Ahşap Orman Köşkleri Uludağ

Uludağ - Pansiyon - 11 Misafir Yorumu

Karinna Çobankaya Ahşap Orman Köşkleri, Uludağ oteller bölgesine 700 metre aşağıda yer alan Çobankaya bölgesinde çam ormanının içerisinde konuklarını ağırlamaktadır. Bölgenin dokusuna uygun bu hayvan dostu tesisi, 21 adet ahşap orman köşkünden oluşmaktadır. Karinna Çobankaya Ahşap Orman Köşkleri'nin her biri bahçeli ve teraslıdır. Salon, yatak odaları, mutfak ve banyodan oluşan farklı büyüklüklere sahip bu konaklama birimleri, doğanın kucağında tertemiz bir havaya, huzur dolu bir atmosfere sahip. Özellikle bunaltıcı yaz günlerinde serinlik ve her yerin karlarla kaplı olduğu kış aylarında da sıcacık bir ortam sağlamaktadır. Konaklama birimlerinin tümü uydu yayına sahip televizyonludur. Köşklerde oturma alanı ve yemek yeme bölümü vardır. Donanımlı mutfak;...

Uludağ kayak merkezi ve Uludağ otelleri sezon olarak yılın en kabalık dönemini kış aylarında ve sömestr tatilinde yaşamaktadır. Sömestr tatilinde yoğunlukla üniversite öğrencilerinin ilgisi artarken onlara yönelik birçok aktivite ve festival organizasyonları da düzenlenmektedir.

Uludağ Orman Köşkleri Uludağ

Uludağ - Da?evi - 10 Misafir Yorumu

Kış turizminin lider bölgesi olan Uludağ'ın Sarıalan bölgesi bulunan ahşap köşklerimiz misafirleri için unutulmayacak bir doğa tatilinin hizmetini sunuyor.. Turizm sektöründe daha birçok alanda ve bölgede girişimleri bulunan kuruluşumuz, bu hizmetini Derebahçe Sosyal Tesisleri & Altın Koza ortak girişimi ile siz değerli konuklarına sunuyor.. Uludağ'ın yeşilin her tonunu bulunduran ağaçlarla kaplı ormanlarının tertemiz havasını solumak sizlere çok iyi gelecek...

Uludağ otel fiyatları, bölgede hizmet veren otellerin konumlarına ve konseptlerine göre farklılaşmaktadır. Fiyatlar konusunda oteller konuklarına peşin fiyatına taksit imkanları sunmaktadır. Sizlerde bu taksit imkanlarından faydalanarak istediğiniz kayak tatilini rahatlıkla planlayabilir, bütçenizi zorlamadan tatilin ve karın tadını çıkarabilirsiniz. Doğal güzelliğiyle adeta ziyaretçilerini büyüleyen Uludağ'da otelleri inceleyebilir, kışın rahatlatıcı ve eğlenceli bir tatil için rezervasyonunuzu yaptırtabilirsiniz.

Kaya Uludağ Uludağ

Uludağ - Otel - 10 Misafir Yorumu

Ferah ve geniş bir dekorasyona sahip Kaya Uludağ bünyesindeki açık – kapalı havuzlarıyla konuklarına Bursa – Uludağ'da hizmet vermektedir. Tesiste yer alan özel otopark konukların kullanımına açık ve ücretsizdir. Misafirler konakladıkları süre boyunca tesisin buhar odası, SPA merkezi ve saunasında rahatlama, stres atma olanağı bulmaktadır. Kaya Otel, Uludağ 2. bölgede konumludur, piste yakın bulunmaktadır. Otel kayak ve snowboard kiralama olanağı ve kayak ve snowboard dersleri sağlamaktadır. Tesisin ek ücret ile sağladığı tek kart sistemini tercih edebilir ve bu uygulamayla; Maden Telesiyej, Kırkgözler Teleski, Monte Baia Teleski, Karinna Teleski, My Mountain, Mandıra Teleski, Fahri Telesiyej, Belvü Teleski, Kuşaklıkaya Telesiyej, Baia Teleski, Beceren Teleski 1-2, Alkoçlar Teleski,...

Birinci bölge ya da ikinci bölge fark etmeksizin Uludağ otelleri misafirlerine sundukları konfor ve hizmetle açık oldukları sezon boyunca, otele gelen misafirlerinin konaklama ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitededir. Uludağ otel fiyatları ucuz olandan pahalı olana doğru bir kıyaslama yaparsak eğer, tesis konseptlerine göre bu farklılığın oluştuğunu görebiliriz.

Otel Fahri Uludağ Uludağ

Uludağ - Kış Oteli - 5 Misafir Yorumu

Otel Fahri Uludağ, Uludağ'ın 1. bölgesinde konuklarını ağırlamaktadır. Otelden kayak pistlerine çok kolay ulaşım imkanına vardır. Ücretsiz Wi-Fi erişimli internet ağı tüm ortak alanlar ve konaklama birimlerinde sağlanmıştır. Otel Fahri Uludağ'ın SPA merkezinde rahatlayabilir, FahreNight adlı gece kulübü de sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirsiniz. Tesisin hemen önünde ücretsiz otopark alanı vardır. Otel Fahri Uludağ, ücretli olarak sunulan tek kart uygulaması ile misafirler çevrede bulunan 23 adet teleskiyi kullanabilir. Fahri Telesiyej hemen yanında bulunmaktadır. 800 metre uzunluğunda orta derece zorlukta, diğer bütün pistlere ulaşımlı bir kayak pisti vardır. Tüm pistler misafir kullanımına açıktır. Hava koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Otel Fahri Uludağ'da...

Uludağ otel fiyatları en uygun olan konsept oda + kahvaltı şeklinde hizmet verenlerdir. Ancak oda + kahvaltı konseptin kayak merkezleri için ekonomik olmadığını hemen söyleyelim. Çünkü kayak merkezlerinde hem yiyecekler hem de içecekler şehre göre daha pahalıdır. O yüzden yarım pansiyon ya da tam pansiyon tatiliniz boyunca toplamda daha ekonomik olmaktadır.

2020 Uludağ otel fiyatları gecelik konaklamada daha uyguna gelsin derseniz tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönünde olacaktır. İleri tarihi bir rezervasyonla konaklamanızı sezon fiyatlarına göre çok daha ucuza gerçekleştirebilirsiniz.

Ülkemizdeki kayak merkezleri arasında Uludağ otelleri 2 bölgeye ayrılmaktadır. Uludağ Kayak Merkezi'nin en eski otelleri de 1.bölgede yer almaktadır. Hatta eski Yeşilçam filmlerinin çekildiği oteller hala 1. Bölgede hizmet vermektedir. 1.bölge otellerinin neredeyse hepsinde restoran, eğlence mekanı, havuz ve kafe gibi alanlar yer almaktadır. Uludağ 1.bölge otel fiyatları ve Uludağ 2.bölge otel fiyatları karşılaştırırsanız da sadece verdiği hizmete göre değişmektedir. Yoksa 1. Bölge daha ucuz ya da 2. Bölge daha ucuz diyemeyiz.

Ancak şundan bahsedebiliriz ki 2.bölge daha sonradan oluştuğu için burada hizmet veren oteller 1.bölgeye göre daha yeni binalardan oluşmaktadır. Bir de 1.bölgeye nazaran, Uludağ 2.bölge otelleri daha sakin bir ortama ve atmosfere sahiptir. Bu yüzden de 2.bölge otellerini kayak tatiliniz için tercih edebilirsiniz.

Uludağ Otelleri İçin Sıkça Sorulan Sorular

Uludağ Otelleri için en uygun fiyatlı otelleri, listeleme sayfasında "En Düşük Fiyata Göre" sırala seçeneği ile kolayca görüntüleyebilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Uludağ Otelleri için en ucuz fiyat 187 TL. Üstelik birçok tesiste ödemenizi tesisin kendisine de yapabilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Tabi ki en ideal yöntem daha önce burada konaklama yapmış misafirlerin görüşlerine başvurmak. Binlerce kullanıcımız binlerce değerli yorumla size en doğru seçimi yapmanız için yol göstermiş olacaktır. Tesisleri puana göre kolayca sıralayabilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Her şey dahil sisteminde öncelikli olarak sabah, öğlen ve akşam yemekleri başta olmak üzere birçok hizmeti ücretsiz olarak alırsınız. Uludağ için her şey dahil sisteminde çalışanları görmek için, listeleme sayfasındaki filtrede yer alan "Konaklama Tipi" alanından "Her Şey Dahil" seçeneğini işaretlemeniz yeterli. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Daha keyifli ve renkli bir tatil için gittiğiniz bölgedeki gezilecek yerleri önceden bilmekte fayda var.Uludağ için gezilecek yerlerin tümüne linkten erişebilirsiniz.

Uludağ yol tarifi sayfamızdan, bulunduğunuz bölgeden mesafeyi ve en hızlı rota seçeneklerini bulabilirsiniz. Eğer kendi aracınızla gitmeyecekseniz, alternatif ulaşım yolları için birçok ipucu da veriyoruz. Hızlı erişim için buradan erişebilirsiniz.

Uludağ ve civarında yer alan apartların hemen hepsini listeliyoruz. Apart oteller size ev konforunda, üstelik kendi yemeğinizi yapabileceğiniz başta ocak, fırın gibi araçları temin eder. Son dönemde git gide bu yönde konaklamaya görece ekonomik de olmasından talep artıyor. Hızlı erişim için buradan erişebilirsiniz.

Uludağ hava durumunu takip etmeniz, olası hava değişikliklerine hazırlıksız yakalanmamanızı sağlayacaktır. Uludağ hava durumu için hemen tıklayın.

Uludağ Otel Yorumları

10

Hotel Monte Baia

Gökhan hacioğlu - 26 Ocak 2020, Pazar 21:21

Her şey mükemmel

Her şey mükemmel. Yemekler, personel, hizmet ve güler yüz… Başta yönetim olmak üzere bütün çalışanlara teşekkür ederim.

10

Alkoçlar Uludağ Hotel

Emine Aydoğan - 24 Ocak 2020, Cuma 17:20

Manzarası süper

Çok güzel bir otel. Tavsiye ederim. İlgilerinden dolayı garson İlhan Yılmaz ve aşçı Erdal Bey'e çok teşekkür ederim. Otelin manzarası süper.

1

Kervansaray Otel Uludağ

tuğba çiçek - 20 Ocak 2020, Pazartesi 09:57

Tavsiye etmiyorum

1 puan bile fazla diye düşündüğüm asla tavsiye etmeyeceğim bir otel. Çay 12, kahve 25 lira. Hizmet berbat.

10

Karinna Hotel

Murat gokbag - 7 Mart 2019, Perşembe 20:45

Uludağ’ın en iyi oteli

Ben Whitefesten Umut Ercan. Şöyle diyeceğim bizim 10 senedir organizasyon otelimiz; ama net bir şey diyorum Uludağ'ın en iyi oteli, en kaliteli oteli. Personel deseniz en kalitesi, yemek deseniz böyle bir açık büfe olamaz. Kısaca anlatmakla bitirilecek bir otel değil. Gidecekseniz düşünmeden gidin, araştırma yapmayın, direkt gidin. Tabi ki rezervasyonunuzu Jolly Tur'dan yapın. Kaliteyi 2 katına çıkartın. Saygılar.

7

Hotel Grand Yazıcı Uludağ

Ferit Alkan - 1 Mart 2019, Cuma 12:08

Pistlere ulaşım kolay

Otelde 3 gün geçirdik. Otel 1. bölgede merkezi bir yerde bulunuyor, eğer kayak değil eğlenmeye geldiyseniz hemen dibinde Beceren Kafe ve 1.bölgedeki diğer kayakçı olmayan kitlenin takıldığı yerlere 2 dk'da yürüyebilirsiniz. Kayak için geldiyseniz de otelden çıkın 50 m sonra Belvü teleskisine ve oradan da 2. bölge pistlerine kolay ulaşabiliyorsunuz. O açıdan da yeri iyi diyebilirim. Otel diğer bütün kaldığım dağ otelleri gibi aşırı ısıtılıyor. 2 gün kaloriferi kapattık ve hiç üşümedik. Yemekler vasattı diyebilirim. Kötü değil ama çok da lezzetli değildi. Otelin fiyatı göz önüne alındığında lezzet konusunun hayal kırıklığı yarattığını söyleyebilirim. Kayaklarımı otelin kayak odasına bırakmadım, odaya çıkardım. O yüzden kilitli dolap var mıydı, içinde ayakkabı kurutucu var mıydı bilmiyorum; ama bunlar önemliyse açıp sorabilirsiniz zaten.

4

Karinna Çobankaya Ahşap Orman Köşkleri

Esra Zeynep Bozkurt - 27 Şubat 2019, Çarsamba 13:51

Tek güzel yanı doğası

Geçen yıl çocuklu iki aile olarak gitmiştik. Evin önüne geldiğimizde ilk şoku yaşadık. Girişteki kar kütlesi temizlenmemişti ve tırmanarak çıkmak zorunda kaldık. Gitmeden özellikle ufak çocukla geleceğimizi belirtmemize rağmen evin içi kötü ötesi pisti. Şikayetimi otel müdürü Harbi Bey'e ilettikten sonra özellikle gelip ziyaret etti temizlik için personel gönderdi; ama maalesef bir daha tercih etmeyeceğim bir tesis. Tek güzel olan şey doğanın güzelliğiydi. Ayrıca ilgisinden dolayı Harbi Bey'e teşekkür ediyorum.

10

Ulukardeşler Uludağ

Özlem derman - 17 Şubat 2019, Pazar 21:47

Mükemmel

Otel gerçekten her anlamda bizi çok memnun etti. Gerek sıcak odalarının olması gerek menü çeşitliliği gerek duşun sıcak akması ve piste yakınlığı… 6 kişilik arkadaş grubu olarak çok memnun kaldık. Ayrıca teleferiğin hemen yanında olması çok büyük rahatlık. Ayrıca sadece otel müşterilerine özel, uygun fiyata kayak takımı kiralanıyor. 5 çayı kurabiye ve poğaçaları da mükemmel.

7

Ağaoğlu My Mountain

Ayşe Işıl buz - 6 Ocak 2019, Pazar 22:43

Mekan güzel, hizmet en iyisi değil

Ağaoğlu deyip beş yıldızlı bir ağırlanma beklemeyin. Daha lobide diğer beş yıldızlı otellerle aynı kalite olmadığını hissettiriyorlar. Öncelikle lobi çalışanı çok umursamaz. Bir saat lobide bekledik. Küçük kızım zaten durmuyor. Sonra bir oda verdiler ama ortada ne bavulları taşıyan var ne bir şey. Yarım saatte onu beklememek için üç bavul, bir kızağı kendimiz odamıza güç bela taşıdık. Sonra oda hayal kırıklığı. Bütün odalarımız doğa manzaralı diyerek odaları satıyorlar; ama kar tamamen pencereyi kapadığı için odaya ışık bile girmiyordu. Lobiye gidip rahatsızlığımızı dile getirdik. Hoop eşyaları geri getirmemizi söylediler. Başka odaya geçecektik bu iyiydi ama bavul çilesi bitmemişti henüz. Diğer oda güzeldi; fakat bütün odalarımız 2+1 yataklıdır bilgisinin de tam olarak doğru olmadığını da bu odada görmüş olduk. Sadece ikili yatak vardı. Parl beşik getirebileceklerini söylediler. Kızım doğduğundan beri beşikte hiç yatamamıştı; ama bu otelde bir ilk gerçekleşmek zorunda kaldı. Lobi girişindeki personelden tutun, odaya girene kadar olumlu ve güler yüzlü personel göremedik. Bir de kayak kısmı giriş çıkış var. Personelinin sanki başkasının evine giriyormuşuz gibi bakması var. Yanlış bir şey yaptım herhalde hissine kapılmadan o kapıdan geçemedim. Daha önceki gittiğim otellere kıyasla en güler yüzlü olmayan personeli bu otelde tanıdım. Temizlik ve dekorasyon güzel, eşyalar yeni, olumlu tarafları bunlar. Yemek bölümü personeli çok kibardı. İnsan gerçekten güler yüze hasret kalıyor. Bir de temizlik personeli genel olarak iyiydi. Kafe kısmında genç bir bey vardı bir tek o güler yüzlüydü. Bayan olandan bir çay istediğinizde of şimdi bu da nerden çıktı der gibi suratınıza bile bakmadan getiriyor. Teşekkür ederiz dediğinizde duvara söylemişsiniz gibi hissettiriyor. Otel yemekleri lezzetli. Çok aşırı bir çeşit beklemeyin ama az da sayılmaz. Bir tek tatlı çeşitleri gerçekten çok. Canlı müzik dinlemeyi sevenlerin beklentilerini karşılayacak kalitede. Otel içinde aktivite yok. Sadece film izleyebilirsiniz. En iyisi olsun diye seçecekseniz en iyisi kesinlikle değil; ama önceliğiniz mekan ise mekan olarak sizi tatmin edecektir.

10

Beceren Otel Uludağ

Şule Yılmaz - 25 Aralık 2018, Salı 19:02

Gözüm kapalı giderim

Uludağ'a ilk defa gittik ve tercihimizi Beceren Otel'den yana kullandık ve çok memnun kaldık. Temiz, hijyenik, sıcacık bir ortam. Personeller güler yüzlü, ilgili, her konuda yardımcı oluyorlar. Tam aile ortamı. Çocuğunla rahatlıkla gidebileceğin bir otel. 1 yaşında çocuğum olmasına rağmen inanılmaz rahat ettik. Ve ayrıca yemekler çok çok lezzetliydi. Bundan sonra gidecek olsam gözüm kapalı şekilde tercih edeceğim tek otel.

9

Genç Yazıcı Uludağ

Bartu Karadağ - 10 Aralık 2018, Pazartesi 20:54

Bir daha gelinir

Arkadaşlarla beraber iyi bir kayak tatili geçirdik. Hem dinlendik hem eğlendik. Bence bir daha gelinir.