Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Mardin Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Mardin Otelleri

Mardin için {{ (filteredHotels).length}} / 44 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Mardin Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin tarihi kentlerinden biri olan Mardin, köklü tarihiyle ve doğal güzellikleriyle Türkiye'nin en çok merak edilen şehirlerinden biridir.

Tarihi M.Ö. 3000 yıllarına dayanan Mardin, Dicle ve Fırat Nehri'nin arasında yer alır. Hem Müslüman cemaatine hem de Hristiyan cemaatine ait birçok dini yapının yanı sıra birçok açık hava müzesine sahiptir.

Aynı zamanda tarihi boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır ve günümüzde mimari açıdan göz dolduran yapılara sahiptir. Tarihi bir yolculuk yapmak isteyenlerin tercih ettiği şehirler arasında olan Mardin'de birçok otel ve pansiyon bulunmaktadır. Mardin otelleri bütçenize uygun fiyatlarıyla 2019 yılında da hizmet vermeye devam etmektedir.

Mardin otelleri şehrin birçok ilçesinde bulunduğu gibi genellikle oteller şehir merkezinde toplanmıştır. Geleneksel Mardin evleri 2-3 katlı yapılardır ve otellerin çoğu yapımı sırasında Mardin evlerini örnek alınmıştır.

Tarihi bir değer taşıyan Mardin, yakınlarındaki otelleriyle sizleri güzel bir yolculuğa çıkartacak. Mardin otellerinde hem ekonomik açıdan hem de sunduğu keyifli yolculuklar açısından keyifli vakitler yaşayabilirsiniz. Mardin tatiliniz için Mardin'deki otelleri araştırabilir ve size uygun bir otelde gönül rahatlıkla konaklayabilirsiniz.

Binlerce yıllık tarihi, köklü geleneği, kendine özgü yapıları ve kaliteli otelleri ile Mardin seyahatseverlerin gözde tatil destinasyonlarından.
Ülkemizin en önemli tatil destinasyonlarından olan Mardin, binlerce yıllık tarihi, köklü geleneği, kendine özgü yapıları ve kaliteli otelleri ile seyahatseverlerin gözdesi.

Mardin'de konaklamalı bir tatil yapmayı planlıyorsanız emin olun ki Mardin otelleri ve Mardin otel fiyatları size pek çok seçenek sunuyor. Hem şehir merkezinde hem de çevre ilçelerde yer alan Mardin otellerinde fiyatlar da rahat ve keyifli bir konaklama için farklı alternatifler sunuyor.

Mardin otel fiyatları sezona göre değişmekle beraber her dönem tatilciler için uygun seçenekler sunuyor. Özellikle bahar dönemlerinde yükselen Mardin otel fiyatları ortalama 120 TL ile 250 TL arasında değişiyor. Konaklama yapacağınız otelin konumu ve özellikleri de Mardin otel fiyatlarını etkiliyor.

Şehir merkezinde nispeten daha yüksek olan Mardin otel fiyatları çevre ilçelerde daha ekonomik seviyelerde. Eğer yine de merkezde konaklama yapmak isterseniz ve daha Mardin otel fiyatlarından daha ekonomik bir konaklama ücreti arıyorsanız Mardin pansiyonlarını da inceleyebilirsiniz.

Mardin 2019 fiyatlarını incelemek ve karşılaştırma yapmak için hemen Neredekal.com'a bakabilir ve keyifli bir tatil için ilk adımı atabilirsiniz. Aynı zamanda erken rezervasyon inidirimlerinden faydalanmak için de Mardin otel fiyatlarını inceleyip yerinizi şimdiden ayırabilirsiniz.

Mardin Hakkında
Fırat ve Dicle nehirleri arasında, tarih boyunca pek çok medeniyet yerleşmiş. Bir dağın tepesinde kurulmuş olan Mardin, Yukarı Mezopotamya'nın en eski şehirlerden biri.
Mardin, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin Dicle Bölümü'nde yer alır. Suriye ile sınır komşusudur. Güneyinde Suriye, batısında Şanlıurfa, kuzeyinde Diyarbakır ve Batman, kuzeydoğusunda Siirt ve doğusunda Şırnak bulunur.

M. Ö. 3000 yıldan başlayarak yerleşim yeri olarak kullanılan Mardin; Artuklu, Akkoyunlu, Osmanlı dönemine ilişkin birçok yapının yanında Süryani Manastır ve Kiliseleri de bünyesinde barındıran önemli bir açık hava müzesi. Roma kaynaklarında Maride olarak anılan kente Persler Marde, Bizanlılar Mardia, Süryaniler Merdo ya da Merdi, Araplar da Mardin derler.

Uzaktan bakınca altın rengi taşlardan yapılmış Mardin evlerini, kentin üzerinde kurulduğu tepelerin kayalığı ile iç içe görürsünüz. Dikkatli bir incelemeyle, oyma taşlar, evlerin ve kamu binalarının dekorasyonu kentin, mimari bakımdan bir hazine kutusu olduğunu ortaya koyar.

Mardin, mimari, etnografik, arkeolojik, tarihi ev görsel değerleri ile zamanın durduğu izlenimini veren Güneydoğu'nun şiirsel kentlerinden biri aynı zamanda. Mardin'de, farklı dini inanışlar paralelinde, sanatsal açıdan da tarihi değeri olan camiler, türbeler, kiliseler, manastır ve benzeri dini eserler mevcut.

Tarihsel geleneğin günümüze dek sürdürülmesinin bir sonucu olarak özgün mimari karaktere sahip bir yapılaşmayla birlikte anılan Mardin'in kentle özdeşleşen kâgir evleri, gerek plansal özellikleri gerekse malzeme ve mimarileriyle ayrıcalıklı bir konuma sahip.

Kentin bir açık hava müzesi gibi algılanmasına olanak tanıyan evler, kayalık ve volkanik bir tepenin güney yamacındaki kalenin eteklerinden ovaya doğru ve birbiri üzerine yükselen teraslar halinde yerleşmişler.

Geleneksel Mardin evleri, U ya da L planlı, geniş avlulu ve 2 - 3 katlı yapılar. Kentin mimari kurgusunda kullanılan temel malzeme kolay işlenebilen kalker taşı. Kapalı yaşam biçiminin tüm özelliklerini taşıyan ever, yükseklikleri 4 metreye varan duvarlarla çevrili. Dış cephe, kapı ve pencereleri taş oymacılığının en güzel motiflerini yansıtan evler ön avlu cepheleri güneye bakacak şekilde inşa edilmiş.

Mardin evleri, iklimsel koşullar, dayanıklılık ve tasarım estetiği gibi pek çok unsuru bir arada sundukları ölçüde, kültürel miras bileşenlerimizden biri olmaya devam edecektir.

Mardin otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
7
0 (850) 600 38 03
Erdoba Evleri Osmanlı Konağı
Erdoba Evleri Osmanlı Konağı
1. Cadde No. 135
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Mardin'de iyi bir otel deneyim oldu. Tek sorun, çok çok sıcaktı. Klimada denediğimiz her ayar sadece daha çok sıcak hava üretti. Onun dışında her şey çok iyiydi. Oda ferah, rahat ve temizdi. Kahvaltı çeşitliliği ile çok iyiydi. Otel, bazı güzel restoranlara yürüme mesafesinde. Personel cana yakın ve yardımsever. Kesinlikle burada tekrar kalmak isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 38 03
Erdoba Evleri Osmanlı Konağı
Erdoba Evleri Osmanlı Konağı
1. Cadde No. 135
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Temiz, rahat, konforlu ve huzurlu bir otel. Odalar zevkli bir şekilde döşenmiş. Mardin'e her gittiğimde genelde bu otelde kalıyorum. Tek olumsuz şey, dar ve penceresiz bir bodrum alanında bulunan kahvaltı salonu. Bunun dışında gerçek Mardin'i görmek istiyorsanız, bu otel eski şehrin tam merkezinde olduğundan mükemmel bir seçim olacaktır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 38 03
Erdoba Evleri Osmanlı Konağı
Erdoba Evleri Osmanlı Konağı
1. Cadde No. 135
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Mardin'de bir hafta kısmen otel yüzünden kaldım. Oda temiz ve konforlu. Personeli sevdim, seni önemsiyorlar ve içten gülümsüyorlar. Bir ihtiyacınız olduğunda kesintisiz bir hizmet sunuyorlar. İlk gün buraya geldiğimde, arkadaşım ile gece olan ürpertici soğuk hakkında konuşuyordum. Ertesi gün yatağımda ekstra bir battaniye buldum, çok düşünceli bir hareketti. Mardin'deki en iyi tecrübem, çünkü evimi burada buldum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 38 03
Erdoba Evleri Osmanlı Konağı
Erdoba Evleri Osmanlı Konağı
1. Cadde No. 135
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

İnanılmaz güleryüzlü personeli, bu kadar memnun kalmamızda önemli bir etkendi. Ana binada kaldık, manzarası yoktu. Kış olduğundan terasa da pek çıkamadık. Otelin restoranında yemek inanılmaz lezzetli ve çok makul fiyatlı. Terastan manzara güzeldi ve otel, çoğu müzeye, camiye ve kiliseye yürüyerek ulaşabileceğiniz eski kentte elverişli bir konumda.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 38 03
Erdoba Evleri Osmanlı Konağı
Erdoba Evleri Osmanlı Konağı
1. Cadde No. 135
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Erdoba Evleri, Mardin'de kalmak için harika bir yer. Ovanın terastan görünümü çarpıcı. Personel gerçekten canayakın ve yardımsever, oturduğunuz gibi size çay servisi yapıyor. Odalar özel ve çok sessiz. Ayrıca etkileyici bir açık büfe kahvaltısı var. Ödediğiniz para karşılık profesyonelce çalışan bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 38 03
Erdoba Evleri Osmanlı Konağı
Erdoba Evleri Osmanlı Konağı
1. Cadde No. 135
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Bu otelde ikinci kez kaldım ve çok güzel bir deneyim olduğunu itiraf etmeliyim. Yalnız biraz fazla merdiven çıkmanız gerekiyor (odanıza gidiyor, akşam yemeğine ya da kahvaltıya gidiyorsunuz). Odalar çok iyi muhafaza ediliyor, mükemmel bir (modern) banyosu var. Akşam yemeği ve kahvaltı lezzetliydi. Alkol servisi yok. Bir bardak şarap, akşam yemeğini daha güzel hale getirebilirdi. Geri kalanı için mükemmel ve güler yüzlü hizmet vardı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 38 03
Erdoba Evleri Osmanlı Konağı
Erdoba Evleri Osmanlı Konağı
1. Cadde No. 135
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Otel, merkezi konumuyla gayet güzel. Personel son derece yardımcı oldu. Kahvaltı daha iyi olabilirdi ama kötü değildi. Kesinlikle çok güzel ve otantik bir yer olan Mardin'i ziyaret eden herkese tavsiye ederim!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 38 03
Erdoba Evleri Osmanlı Konağı
Erdoba Evleri Osmanlı Konağı
1. Cadde No. 135
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Doğu Türkiye turumuzda iki gece için burada kaldık. Eski şehrin merkezinde yer; harika bir banyo ile küçük, hoş bir odası var. Otelin, Mezopotamya'nın tepesinden harika manzaraya sahip bir terası, geleneksel düzen ve mobilyalarla döşenmiş salonu var. Güleryüzlü, yardımsever personele ve mükemmel lezzetli akşam yemeklerine teşekkür ederiz. Tek eksisi kahvaltı çeşidinin kısıtlı olmasıydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 38 03
Erdoba Evleri Osmanlı Konağı
Erdoba Evleri Osmanlı Konağı
1. Cadde No. 135
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Biz (2 yetişkin, 1 çocuk) bu otelde 2 gece geçirdik. Mezopotamya ovalarına bakan muhteşem konumu büyük bir avantaj. Otelin ve çevredeki binaların mimari yapısı, birkaç yüz yıl içinde geriye gittiğinizi hissetmenizi sağlıyor. Çok özenli bir personel var ve odalar oldukça güzel. Büyük de bir banyosu var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 31 37
Yay Grand Otel
Yay Grand Otel
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Otelde bir gece kaldım. Oda büyük, çok temiz ve yeni döşenmiş. Mobilya tarzı güzel değil (benim için). Her odanın bir balkonu var. Balkonda oturabilir, dağları seyredebilir, temiz hava alabilirsiniz. Otel çalışanları çok nazik ve yardımsever. Akşam yemeği ve kahvaltı iyi ve lezzetliydi. Otel yeni şehirde. Taksi ile eski şehre gitmek 20 dakika sürüyor. Otelin sahibi her eleştiriyi dinliyor ve bir açıklama yapmaya çalışıyor. Otelini geliştirmek istediği açık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 31 37
Yay Grand Otel
Yay Grand Otel
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Yay Grand'de 4 gece kaldım. Çok büyük ve güzel bir otel, ancak en yakın mağazalara yaklaşık 20 dakika yürümeniz gerekiyor. Kahvaltı fiyata dahil. Odalarda wifi sorunu yok, klima da mevcut. Banyoda saç kurutma makinesi var. Oda her gün temizleniyor, her şey yeni ve temiz. Personel çok yardımsever. Otelde alkol bulamıyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 31 37
Yay Grand Otel
Yay Grand Otel
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Otel oldukça yeni, asansör mevcut. Odalar temiz, çok güzel ve geniş boyutta. Banyonun da genişliği iyiydi. Klima iyi çalıştı, sorun yaşamadık. Kurutma makinesi, buzdolabı, iki adet tek kişilik yatak vardı odada. İyi bir kahvaltı keyfi yaptık. Lobi çok güzeldi. Havuzu büyük. Manzarayı gören küçük de bir balkonu var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 31 37
Yay Grand Otel
Yay Grand Otel
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Eski Mardin BM ve Türkiye tarafından korunduğu için ovalarda yeni bir Mardin inşa ediliyor. Eski şehirde bir otel bulmak zor olabilir ve bulunanlar da çoğunlukla küçük butikler veya pahalı oteller. Yeni, büyük, modern oteller yeni şehir tarafında inşa ediliyor. Yay Grand Hotel bunlardan biri. Odalar büyük, temiz; tv, minibar, büyük banyo, saç kurutma makinesi ve ihtiyacınız olan her şey mevcut. Açık büfe kahvaltı zengin, personel çok cana yakın. Bazı kısımlar ve havuz halen yapım aşamasında, ancak en kısa zamanda Mardin'in en iyi otellerinden biri olacağına inanıyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 31 37
Yay Grand Otel
Yay Grand Otel
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Otelin manzarası güzel ve iyi bir kahvaltısı var. Odam oldukça geniş ve ferahtı. Personel de yardımcı olmaya hazırdı daima. Ancak şehir merkezine çok yakın değil, dolmuşlarla şehre gidebilirsiniz. Odalar temiz ve su da bulunduruyor personel odanın içinde.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 46 59
Midyat Gap Hotel
Midyat Gap Hotel
Batman Yolu Üzeri No:202
Midyat / Mardin
Türkiye

-

Gayet memnun bir konaklama geçirdim.Odalar çok temiz ve düzenliydi.Yemekler son derece güzeldi ki alternatif olarak çevrede güzel restaurantlar mevcuttu.Personel çok nazik ve ilgiliydi.Gidilebilecek güzel otellerden bir tanesi,ben kesinlikle tavsiye ederim.Hepsine tekrar çok teşekkürler!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 46 59
Midyat Gap Hotel
Midyat Gap Hotel
Batman Yolu Üzeri No:202
Midyat / Mardin
Türkiye

-

Otele akşamüzeri giriş yaptık ve çok güler yüzlü bir şekilde karşılandık.Odalar çok temizdi,klima gayet iyi çalışıyordu.Yola bakan bir odada kalmamıza rağmen çok sessiz ve sakindi.Sabah kahvaltı hizmeti gayet iyiydi,bu fiyata göre çok kaliteli bir oteldi genel olarak.İnternette sorunsuz çalışıyordu.Bence tercih edilmemesi için bir sebep yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 46 59
Midyat Gap Hotel
Midyat Gap Hotel
Batman Yolu Üzeri No:202
Midyat / Mardin
Türkiye

-

Midyat'ın hemen girişinde bulunan bu oteli ailemle beraber tercih ettik.Odamız yola bakan kısımdaydı ve oldukça sakindi.Odalar klimalıydı ve oda temizliği gayet iyiydi.Ailenizle güzel bir tatil geçirebileceğiniz,sakin ve huzurlu bir otel.Ayrıca kahvaltısı da gayet lezzetliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 46 59
Midyat Gap Hotel
Midyat Gap Hotel
Batman Yolu Üzeri No:202
Midyat / Mardin
Türkiye

-

Otel konum olarak çok güzel bir yerde.Midyat'a ve otogara yürüme ile beş dakikalık bir mesafede.Başta Hasan Bey olmak üzere tüm çalışanlar çok ilgili ve kibar.Bana kendi evimde gibi hissettiren ve çok güvenli bir ortam oluşturan Gap Otel'e çok teşekkür ederim.Buraya gelirseniz mutlaka tercih etmelisiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 25 82
Artuklu Kervansarayı
Artuklu Kervansarayı
1.Cad. No. 70
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Tarihi doku bozulmadan otele dönüştürülmüş güzel bir konak burası.Merkezin biraz dışında yer alıyor ama bu özelliği sayesinde çok sakin.Genel olarak hizmeti ve temizliği iyiydi.Kahvaltı çeşitler yeterli ve lezzet yerindeydi.Fiyat performans olarak geçer not alan güzel bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 25 82
Artuklu Kervansarayı
Artuklu Kervansarayı
1.Cad. No. 70
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Tarihi bir yerine otele dönüştürülmesi fikri bizim çok hoşumuza gitti.Kendimizi tarihe yolculuk yapıyor gibi hissettik.Personel ekibi de çok kibar ve ilgili.Sadece kahvaltı hizmeti veriliyor,o da çeşitleriyle fazlasıyla doyurucu ve lezzetli.Yolu düşen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 25 82
Artuklu Kervansarayı
Artuklu Kervansarayı
1.Cad. No. 70
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Burası güzel ve çok romantik bir otel.Odaları ve terası çok güzel.Dekorasyonu çok hoş.Bizim odamız çok geniş ve sevimliydi.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Geçirdiğiniz her gün çok kıymetli ve özel geçiyor.Bu güzel otele rağmen fiyatları da oldukça uygun.Tavsiye etmemem mümkün değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 25 82
Artuklu Kervansarayı
Artuklu Kervansarayı
1.Cad. No. 70
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Burada 3 gün konakladık ve her günü ayrı ayrı güzeldi..Misafirperverlikleri ve yoğun ilgileri ile çok mutlu ettiler,başım döndü.Diğer otellere göre burada büyük bir fark gördüm.Bunu deneyimlemenizi tavsiye ederim.Otel müdürüne ayrıca teşekkür etmek istiyorum,tekrar görüşmek üzere!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 25 82
Artuklu Kervansarayı
Artuklu Kervansarayı
1.Cad. No. 70
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Burayı gerçekten çok sevdim.Odalar biraz küçüktü ama oldukça rahat ve sessizdi.Banyolar kullanışlı ve düzenliydi.Yemekleri lezzetli ve güzeldi.Servisi ise çoğu zaman hızlıydı ve personel oldukça güler yüzlüydü.Otelin atmosferi en güzel kısmıydı.Çok memnun kaldık!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 25 82
Artuklu Kervansarayı
Artuklu Kervansarayı
1.Cad. No. 70
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Mardin'de tarihi mekanlar oldukça fazla ve hepsi de birbirinden güzel.Bunlardan Artuklu Kervansarayı ise hepsinden çok daha güzel.İçeriye girdiğinizde eski çağlara yolculuk yapar gibi bir hisse kapılıyorsunuz.İki gece geçirdiğimiz bu otelde otel çalışanlarını ve yöneticilerini kutluyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 71 32
Zinciriye Hotel
Zinciriye Hotel
Medrese Mah. 243 Sk. No:13
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Çok değişik bir mimarisi vardı otelin, kale surları arasında gibi. Otel odaları ferhatı, eşylar yeterliydi ve güzel dizayn edilmişti. Terasta inanılmaz bir manzara var. Çalışanlar canayakın ve güleryüzlü. Yakında bir sürü restoran ve market var gidebileceğiniz

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 71 32
Zinciriye Hotel
Zinciriye Hotel
Medrese Mah. 243 Sk. No:13
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Merkezi bir konumda olduğu için çok kolay yürüme mesafesinde her yere ulaşabiliyorsunuz. Otelin mimarisi gerçekten çok güzel. Otel işletmecileri ve çalışanları şehri gezmeniz için de yardımcı oluyor ve ipucu veriyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 71 32
Zinciriye Hotel
Zinciriye Hotel
Medrese Mah. 243 Sk. No:13
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Ağustosta iki gün konakladık. Eski Mardin'de harika bir konumda. Odalar temizdi banyosu da çok güzel. Kahvaltı daha iyi olabilir. Bir de kalırken gerçek kahve içmeyi özledim, nescafe sunuyorlar sadece. Genel olarak çok beğendim

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 71 32
Zinciriye Hotel
Zinciriye Hotel
Medrese Mah. 243 Sk. No:13
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Kaldığımız süre boyunca çok güzel vakit geçirdik. Her yere yürüyüş mesafesinde olan merkezi konumda bir otel.Kahvaştı biraz daha iyi olabilirdi, geliştirilebilir. Tüm çalışanlara emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 71 32
Zinciriye Hotel
Zinciriye Hotel
Medrese Mah. 243 Sk. No:13
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Bence yeterli bir oteldi. Eski Mardin'de bulunuyor. Terasında harika bir manzara var, tavsiye ediyorum. Konumu merkezi. Otantik ve yerel bir dizaynı ve dekorasyonu var

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 39 68
Azd House Hotel
Azd House Hotel
Yenişehir Mah. Karakol Sok. No:4/35
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Eğer eski Mardin yakınlarında oturmayı düşünüyorsanız burası pek uygun olmaz çünkü yaklaşık 1.5-2 km yol var yürüyerek gidemezsiniz. Ulaşım vs. derken 1-2 gün gerekir şehri dolaşabilmek için. Odalar ve bina çok güzeldi tavsiye ederim

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 602 39 68
Azd House Hotel
Azd House Hotel
Yenişehir Mah. Karakol Sok. No:4/35
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Çok ekonomik bir otel. Odalar geniş ve temizdi. Bazı şeyler yer yer eski kalmış dizayn anlamında banyo da restore edilebilir. Aansör bulunmuyor ve otoparka park etmek şans işi biraz kalabalık oluyor. Aklınızda bulunsun

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 39 68
Azd House Hotel
Azd House Hotel
Yenişehir Mah. Karakol Sok. No:4/35
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Biz oldukça kalabalık bir grup olarak geldik yaklaşık yirmi kişi civarındaydık. Kimse bir sorun yaşamadı hepimiz memnun ayrıldık otelden teşekkür ederiz. Buraya gelirseniz konaklamanızı tavsiye ederim

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 39 68
Azd House Hotel
Azd House Hotel
Yenişehir Mah. Karakol Sok. No:4/35
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Odalar ferahtı ve temizdi. Konumu da gayet güzeldi. Hem çalışanlar hem de otelin sahipleri her daim sizinle ilgileniyorlar. Bu fiyata bu kalite çok çok iyi. İçerisindeki hamam ve sauna inanılmaz temizdi, tercih edebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 39 68
Azd House Hotel
Azd House Hotel
Yenişehir Mah. Karakol Sok. No:4/35
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Mardin'e ilk defa gittim güzel ayrıldımı bu otelden. Çalışanlar her şeyinizle ilgileniyor gerçekten çok da güleryüzlü. Her şeyimize yardımcı oldular. Gönül rahaylığıyla gidebilirsiniz buraya.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 39 68
Azd House Hotel
Azd House Hotel
Yenişehir Mah. Karakol Sok. No:4/35
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Turla geldik biz bu otele, gerçekten tur şirketinin yaptığı en doğru hareket. Her şey çok düzgün ve temizdi. Otel şehrin yeni kısmında yer alıyor. Yemekleri de hoşumuza gitti. Fiyatına göre güzel kalite

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 39 68
Azd House Hotel
Azd House Hotel
Yenişehir Mah. Karakol Sok. No:4/35
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Yorumlara bakarak gitmiştik bu otele. Iyı ki de gitmişiz çok memnun kaldık. Çok beğendiğim iki otelden biridir. Odalar temizdi ve kullanışlıydı, personel güleryüzlü ve işini iyi yapıyordu. Teşekkür ederiz bu güzel tatil için

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 39 68
Azd House Hotel
Azd House Hotel
Yenişehir Mah. Karakol Sok. No:4/35
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Mardin'de gidenlere tavsiye edilir. Küçük ve sevimli bir yer. Eski mşehire gitmek isterseniz yaklaşık 2 km civarı uzaklıkta. Kahvaltısını da biraz daha çeşitlendirirse çok daha güzel olur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 39 68
Azd House Hotel
Azd House Hotel
Yenişehir Mah. Karakol Sok. No:4/35
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Otelin fiyatına göre odalar küçüktü Aslında tam bir konukevi diyebilirim. Personel arkadaşcalısıydı. Eğer daha batılı bir şeyler ararsanız otel Migros ve Burger King'e yürüme mesafesinde

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 13 53
Erdoba Elegance Hotel & Spa
Erdoba Elegance Hotel & Spa
Midyat Yolu 3 Km
Mardin Merkez / Mardin
Türkiye

-

geniş bir arkadaş grubuyla konakladığımız Erdoba 5 yıldızlı otel olanaklarına sahip. Yeni bir otel olduğu için odalar ve bütün eşyalar yepyeniydi. Otel geneli güzel dekore edilmiş. Personel kibar ve sıcak kanlıydı. Otel şehir merkezinden birkaç kilometre uzaklıkta.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 13 53
Erdoba Elegance Hotel & Spa
Erdoba Elegance Hotel & Spa
Midyat Yolu 3 Km
Mardin Merkez / Mardin
Türkiye

-

Erdoba'da 5 gece geçirdik. Konaklamamız boyunca oteli modern ve komforlu bulduk. Tesisin şehirde merkezi bir konumu var. Yürüme mesafesinde şehir merkezine ulaşabiliyorsunuz. Oda ferah, temiz ve genişti. Personeller kibar ve yardım severdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 13 53
Erdoba Elegance Hotel & Spa
Erdoba Elegance Hotel & Spa
Midyat Yolu 3 Km
Mardin Merkez / Mardin
Türkiye

-

5 yıldızlı olmasına rağmen 3 yıldızlı otel hizmeti vardı. Odadaki minibar neredeyse bomboştu. Bunlara rağmen Mardinde gezilip görülecek birçok yer var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 13 53
Erdoba Elegance Hotel & Spa
Erdoba Elegance Hotel & Spa
Midyat Yolu 3 Km
Mardin Merkez / Mardin
Türkiye

-

Otele ilk giriş yaptığımızda güzel bir konaklama olacağını düşündük. Modern ve yeni bir binaya sahip. Hem açık hem de kapalı havuzu var. Uzun bir yolculuktan sonra rahatlamak için bira istediğimizde otelde alkol servisi olmadığını öğrendik. Personeller kibar olmalarına rağmen yeterince profesyonel değildi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 13 53
Erdoba Elegance Hotel & Spa
Erdoba Elegance Hotel & Spa
Midyat Yolu 3 Km
Mardin Merkez / Mardin
Türkiye

-

İlk izlenimimiz güzeldi ama sonradan fikrimiz değişti. Çalışanlar kibardı ve her zaman yardımcı oldular. Otel zevkli bir şekilde dekore edilmiş. Odalarıın ses yalıtımı yapılmamış gürültülü. 5 yıldızlı bir otel için odadaki suların ücretl, olması kabul edilemez. Otelde alkol servisi yoktu bu da ciddi bir eksik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 13 53
Erdoba Elegance Hotel & Spa
Erdoba Elegance Hotel & Spa
Midyat Yolu 3 Km
Mardin Merkez / Mardin
Türkiye

-

5 yıldızlı bir otel olmasına rağmen alkollü içecek servisi olmaması tuhaf. Odaların geniş ve güzel olmasının yanında tesiste alkol olmaması ve şehir merkezinden uzak olmasından dolayı tercih edilecek bir tesis olmadığını düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 13 53
Erdoba Elegance Hotel & Spa
Erdoba Elegance Hotel & Spa
Midyat Yolu 3 Km
Mardin Merkez / Mardin
Türkiye

-

Odadaki klima yeterince soğutmuyordu ve yaz ayında dışarısı 42 dereceyken bu ciddi bir sorun. Otel çalışanları yavaştı. Odalar güzeldi. Üstelik otel kuralalrını ihlal ettiğinizi düşünürlerse gözlerinizi üstünüzden ayırmıyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 13 53
Erdoba Elegance Hotel & Spa
Erdoba Elegance Hotel & Spa
Midyat Yolu 3 Km
Mardin Merkez / Mardin
Türkiye

-

Ortalama bir tesis. Klima kötü çalışıyordu. 5 yıldızlı otel deneyimi olduğunu söyleyemem. Odalar güzel ve ferahtı. Personeller harikaydı. Kibar ve yardımseverler. Kahvaltısı açık büfe. Kahvaltıyı zengin ve lezzetli bulduk.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 13 53
Erdoba Elegance Hotel & Spa
Erdoba Elegance Hotel & Spa
Midyat Yolu 3 Km
Mardin Merkez / Mardin
Türkiye

-

Lüks bir otel ve temiz. Genel olarak beğendiğimi söyleyebilirim. Otele ödemenizi dolarla değil türk lirasıyla yapmanızı tavsiye ederim daha uygun oluyor. Çalışanların çoğu ingilizce bilmiyordu yabancı dil olarak genelde arapça konuşuluyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 13 53
Erdoba Elegance Hotel & Spa
Erdoba Elegance Hotel & Spa
Midyat Yolu 3 Km
Mardin Merkez / Mardin
Türkiye

-

Otelde 2 gece konakladık. Odalar temiz ve güzeldi. Hizmet yeterli. Odada ihtiyacımız olan her şey vardı. Açık büfe doyurucu ve yeterliydi. Genel olarak memnun kaldık tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 71 32
Zinciriye Hotel
Zinciriye Hotel
Medrese Mah. 243 Sk. No:13
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Gaziantep'te bir buçuk yıl yaşadım, bir araba kiralayıp Kayseri'den Madrin'e gidip Zinciriye Otel'de bir oda rezervasyonu yaptırdım. Lüks bir otel değil, eski şehrin ortasında bir butik otel değil, insanların yaşadığı gerçek eski şehirde. Otelin bulunduğu Caddede park yeri var. Ancak park yeri bulamazsanız, kavşaktan biraz daha ileri giderseniz bir Otopark var. Genel olarak beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 71 32
Zinciriye Hotel
Zinciriye Hotel
Medrese Mah. 243 Sk. No:13
Artuklu / Mardin
Türkiye

-

Irak'tan Antalya'ya giderken burada bir gece geçirdik. Planladığımızdan erken orada olduk (saat 14:00 yerine sabah 6 ) ama personelbize güzel bir kahvaltı hazırladı ve hızlı bir şekilde odalarımızı teklif etti. Şehrin tarihi ile ilgileniyorsanız, otelin 700 yıldan daha eski Osmanlı binası olması ve duvarlarında çok fazla ayrıntıya sahip olması çok iyi bir seçenek.Tüm odalarda sıcak su mevcut. Umarım odalardaki WIFI bağlantısı sorunun çözerler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)