Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Balıkesir Otelleri

Balıkesir için {{ (filteredHotels).length}} / 537 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Balıkesir Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Balıkesir, sahil kasabaları, sevimli tatil beldeleri, mavi ve yeşilin her tonunun bir arada olduğu doğası ile görenleri büyüleyen güzelliklere sahip illerimizden biridir.

Kuzeyde Marmara Denizi, güneyde ise Ege Denizi'ne kıyısı olan Balıkesir hem Marmara hem de Ege bölgesinde toprakları olan bir ildir. İlk yerleşimin M.Ö. 3000 yıllarına uzandığı şehir bölge itibariyle de Anadolu'nun en eski yerleşim yerlerinden birinde kuruludur.

Balıkesir ülkemizin en gelişmiş illerinden biridir. Marmara Bölgesi'nde ve İstanbul'a yakın olması bu gelişmişliğin başlıca nedenlerindendir. Aynı zamanda turizm açısından da oldukça byük potansiyele sahiptir ve ekonomi büyük ölçüde turizme dayalıdır.

Ayvalık, Cunda, Altınoluk, Ören, Burhaniye, Akçay, Altınova, Erdek, Avşa Adası gibi önemli turizm bölgeleri Balıkesir'de yer almaktadır.

Birçok turizm bölgesi olması ve her yıl çok sayıda turistin ziyaret etmesi nedeniyle Balıkesir'de çok sayıda otel, konaklama tesisi, butik otel, apart otel ve pansiyon bulunmaktadır.

Her zevke ve bütçeye göre bir otelin bulunabileceği Balıkesir'de hem şehir merkezinde hem de Marmara ve Ege kıyılarında yer alan tatil beldelerinde konaklama imkanınız vardır.

İster 5 yıldızlı lüks bir tesiste, dilerseniz butik bir otelde konaklayabilirsiniz Balıkesir'de. Kalabalık gruplar için oldukça ideal olan apart oteller de Balıkesir'de çok sayıda bulunmaktadır. Yine küçük ve sevimli aile işletmeleri olan pansiyonlar da Balıkesir'de konaklama için tercih edebileceğiniz yerlerden.

Yaz turizminin çok yoğun geçtiği Balıkesir'deki oteller özellikle haziran, temmuz ve ağustos aylarında oldukça dolu oluyor. Tatilinizi programlarken erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Edremit Körfezi kıyılarında, dünyanın en yüksek oksijen oranına sahip ormanlarından biri olan Kazdağı eteklerinde, mavi ile yeşilin her tonunun iç içe geçtiği Balıkesir'de konaklamak ayrı bir keyif olacak sizler için.

Keyifli, huzur dolu ve unutamayacağınız bir tatil için Balıkesir otelleri sizleri bekliyor...

Birbirinden sevimli tatil beldeleriyle yaz sezonunda yüzlerce turiste ev sahipliği yapan Balıkesir, birçok oteliyle farklı konaklama alternatifleri sunmaktadır.

Balıkesir'in il merkezi olmak üzere, birçok ilçesinde otel bulunuyor. Balıkesir otelleri; 5 yıldızlı otel, butik otel, tatil oteli, termal otel, apart otel ve pansiyon işletmelerinden meydana geliyor. En çok Ayvalık, Edremit, Cunda, Erdek ve Akçay'daki konaklama tesisleri ilgi görüyor.

Balıkesir otel fiyatları da bulunduğu ilçeye ve konuma göre değişiklik göstermekte… Aynı zamanda mevsimsel farklar ve verilen hizmetler de otel fiyatlarını doğrudan etkileyen faktörler arasında. Balıkesir otel fiyatları özellikle Altınoluk, Akçay, Avşa Adası, Erdek ve Ayvalık bölgelerinde biraz daha fazladır. Bu bölgelerin sıklıkla tercih edilmesinin fiyatlarda etkisi büyüktür.

Genelleyecek olursak Balıkesir otel fiyatları yaz sezonunda (haziran, temmuz, ağustos) 100 TL-380 TL arasında seyir gösterirken, kış sezonuyla birlikte fiyatlar 40 TL-100 TL arasında değişir.

Ekonomik bir tatil istiyorsanız pansiyon işletmelerini tercih edebilir, eğer kalabalık bir grupla tatil yapacaksanız apart otellerde yerinizi ayırtabilirsiniz. 5 yıldızlı oteller Balıkesir'in en pahalı konaklama tesisleridir. 5 yıldızlı bir otelde konaklayıp, her şey dahil hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Yaz aylarında Balıkesir'in sadece belli bölgelerinde oteller doluluk oranına ulaşıyor. Özellikle pansiyon işletmeleri yoğun ilgi görüyor. Balıkesir otel fiyatlarının her bütçeye hitap ettiğini söyleyebiliriz. Fakat yapılan erken rezervasyon ilçeleriyle otellerin fiyat indirimlerinden yararlanabilir ve daha ekonomik bir konaklama imkanı yakalayabilirsiniz.

Kaz Dağları eteklerinde güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Balıkesir Hakkında

Balıkesir, güneydoğu ve güneybatı kesimi Ege Bölgesi, daha büyük bölümü Marmara Bölgesi sınırlarında olan bir ildir.

Balıkesir'in yüzölçümü 14.292 kilemetrekaredir. Falza engebeli olmayan Balıkesir toprakları büyük ölçüde dalgalı düzlüklerden oluşur.

Balıkesir il topraklarından çıkan sular hem Ege Denizi'ne hem de Marmara Denizi'ne dökülür. Balıkesir'in iki ayrı denize komşu olan kıyıları açığında pekçok ada bulunur. Balıkesir'deki bu adaların en büyüğü Cunda Adası'dır. Akdeniz ikliminin bölgeye özgü bir tipinin etkisi altında kalan Balıkesir doğal bitki örtüsü açısından oldukça zengin bir ildir. Ablıkesir'in kıyı çevresinde makiler ve zeytinlikler geniş yer tutar. Balıkesir'in iç kesimlerindeki dağlık alanlarda meşeler ve kara çamlar, kıyıya yakın dağların yüksek kesimlerinde de kızıl çamlar, fıstık çamları ve göknarların yeraldığı ormanlar bulunmaktadır.

Balıkesir ekonomik açıdan ülkemizin en gelişmiş illeri arasında yeralır. Balıkesir'in tarımsal potansiyelinin zenginliği, ulaşım ağının gelişmiş olması, ve başta İstanbul olmak üzere ülkenin önemli merkezlerine yakınlığı bu gelişimin temel etkenleridir. Balıkesir'de ekonomik etkinliğin temelini tarım oluşturmakla birlikte zeytinyağı ve sabun üretimi ile oldukça uzun bir geçmişi olan sanayi giderek çeşitlenmektedir. Balıkesir'de zeytin dışında buğday, domates, şeker pancarı, kavun, ayçiçeği, karpuz, arpa, yem bitkileri, patates, soğan, üzüm, mızır, patlıcan ve elma yetiştirlir. Hayvancılığın önemli bir tarımsal etkinlik olduğu Balıkesir'de küçük ve büyükbaş hayvan yetiştiriciliği oldukça yaygındır. Balıkesir'de en çok koyun ve sığır yetiştirilir. Birçok tavuk çiftliğinin bulunduğu Balıkesir'de azımsanmayacak miktarda bal ve yaş koza üretimi yapılmaktadır. Deniz ve tatlısu balıkçılığı Balıkesir kıyı halkının küçük bir bölümünün geçim kaynağıdır.

Balıkesir'in başlıca sanayi kuruluşları un, şeker, konserve, şarap, zeytinyağı, sabun, pamuklu ve sentetik dokuma, yem, kereste, mobilya, kağıt, asit, yapay gübre, floresan ampul, transformatör, tarım alet ve makinaları, çimento fabrikalarıdır. 19. yüzyılda ilk kez Susurluk'ta bor minerallerinin bulunmasından sonra Balıkesir ekonomisinde madencilik önemli bir yer kazanmıştır.

Doğal ve tarihi değerler açısından oldukça önemli olan Balıkesir'in turizm potansiyeli oldukça büyüktür. Balıkesir'in kıyı kesimlerindeki yerleşim merkezleri yazın çok canlı bir iç turizm etkinliğine sahne olur. Bu kıyılarda çok sayıda tatil sitesi, kamping, otel, motel, pansiyon ve diğer turistik tesisler bulunmaktadır. Balıkesir'in en önemli turistik yöreleri Denizkent, Erdek, Narlı, Marmara, Avşa, Altınoluk, Akçay, Ören, Ayvalık ve Altınova kıyılarıdır.

Eski bir yerleşim alanı olduğu sanılan Balıkesir'in bir yerleşme yeri kalıntısı üzerine Karesioğlulları tarafından kurulduğu bilinmektedir. Balıkesir tarihsel yapılar açısından oldukça zengin bir kenttir. Başlıca tarihsel yapılar Yıldırım Camisi, Zağanos Paşa Camisi, İbrihim Bey Camisi, Omur Bey Camisi, Oruç Bey Mescidi, Namzagah, Karesi Bey Türbesi, Ali Şuuri Medresesi, Balıkesir Saat Kulesi'dir. Balıkesir Beldiyesi 1868 de kurulmuştur.

Balıkesir otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Otel Alya
Otel Alya

-

Gözüm kapalı öneriyorum

Su sıkıntısı yüzünden başka bir otelden ayrıldım. Yol üzerindeki Otel Alya'da sulama yapıldığı gözüme çarptı. Ve bir gece konakladım. Ne su sıkıntısı ne elektrik sıkıntısı var. Yani tatilim heba olmasın diyenlere önerim. Denize de yakın, merkeze de yakın. Arkadaşların hepsi ilgili. Gözüm kapalı öneriyorum. Teşekkürler Otel Alya, yine Cunda'daki durağım olacak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kulüp Laka 1969
Kulüp Laka 1969

-

Hizmette kusur yok

Hizmette kusur yok. Güler yüzlü personeller, işletmecisinin ilgisine hayran kaldık. Kahvaltısı, yemekleri çok lezzetli. Sakin, şehrin kalabalığından soyutlanmış, huzur dolu, kendinizi özel hissettiren bir mekan. Ayvalık böyle bir otelle tatil listemin başına geçti diyebilirim. Kalan insanların sevecenliğinden mi, aile gibi bir ortam olmasından mı bilemem ama sıcak ortamıyla bizi cezbetti. Havuzun temizliği, otelin temizliği, odaların şıklığı bizi çok memnun bıraktı. Otel mi arıyorsun, Kulüp Laka 1969, başka otelleri gezmenize gerek yok. Teşekkürler Kulüp Laka 1969 ailesi bizi güzel bir şekilde ağırladığınız için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kulüp Laka 1969
Kulüp Laka 1969

-

Kahvaltısı tamamen organik

Otelin kahvaltısı tamamen organik malzemelerden hazırlanmış, oldukça lezzetli ve çeşitliydi. Odalar temiz ve rahat. Havuz da oldukça keyifli. Sarımsaklı ve Ayvalık'a 1 km uzaklıkta huzurlu, sıcak ortama sahip. Sırf güler yüzlü personel için gelinir diyorum, her şey mükemmeldi, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Rooms Butik Otel
Cunda Rooms Butik Otel

-

Sabah kahvaltısı muhteşem

Güzel bir hafta sonu tatili için tavsiye edebileceğim bir otel. Odalarının temizliği ve sabun kokması gerçekten harika. Sabah kahvaltısı ise muhteşem. İşletme sahiplerinin güler yüzü ve misafirperverliği ise ayrıca muhteşem.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Martı Apart Pansiyon
Martı Apart Pansiyon

-

Memnun ayrıldım

Gayet guzeldi. Tekrardan gitmek isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kalif Hotel
Kalif Hotel

-

Yemekler en iyisiydi

Harika bir tatil geçirmemize vesile olan hotel… Harika bir ekip, çok samimiler, her ihtiyacımıza güler yüzle yardımcı oldular. Yemekler kaldığımız oteller arasında en iyileriydi. Havuz, odalar, restoranı…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Madra House
Madra House

-

Odaları tertemiz

Öncelikle konum olarak çok güzel. Şehir merkezine 5 dakika. Sakin, dar sokaklarında kedilerin dolaştığı, komşuların karşılıklı kapı önlerinde sohbet ettiği, kendisi gibi eski taş evlerin içinde bir mekan... Restore edilmiş ama büyüsü bozulmamış, tertemiz odaları ve mis gibi kokan bembeyaz çarşafları, misafirperver Cengiz Bey ve Diana Hanım ile bize huzurlu bir tatil yaşatan ev… Ev diyorum çünkü burada bir otel-pansiyon soğukluğu ve mesafesi yok. Cengiz Bey'in sizinle kurduğu dostane yakınlık bu ortamı sağlayan. Kahvaltıda yörenin peynir ve zeytinleri ile Diana Hanım'ın lezzetli portakallı keki ve otlu böreği… Daha ne diyeyim? Huzurlu ve dingin bir tatil için kesinlikle öneririm.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mer Apart Pansiyon
Mer Apart Pansiyon

-

Balkon sefası için bire bir

Gerek konumu, gerek temizliği açısından gayet memnun kaldım. :) Özellikle balkon sefası için birebir bir apart. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler Esra Hanım. Her zaman bekliyoruz.

25 Temmuz 2017, Salı 15:24
Mavi Pansiyon
Mavi Pansiyon

-

Sıcak ve samimi ev ortamı

Harika kahvaltısı ile sıcacık samimi bir ev ortamı… Seval Hanım, Niyazi Bey ve güler yüzlü çalışanlarına misafirperverlikleri için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Marmada Hotel
Marmada Hotel

-

Personel güler yüzlü ve pozitif

Çalışan arkadaşlar güler yüzlü ve pozitif. Otel gayet temiz. Plaja çok yakın ve deniz çok güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kalif Hotel
Kalif Hotel

-

Fiyat ve performans açısından en iyisi

Yorumları okudukça şok oldum. Otel bence harika bir otel. Ayvalık'taki fiyat ve performans açısından en iyi otel. Personel çok kibar ve güler yüzlü. Yemekler harika. Havuz ve odalar her gün temizleniyor. Temizlik personeli odanıza gelip bir ihtiyacınız var mı diye soruyor. Kaldığımız her gün yemekler konusunda bizi şaşırttılar. Her gün farklı bir konsepte yemek çıktı. Çok güzel bir otel. Kalif Hotel ekibine gerçekten çok teşekkür ederim. Temmuz 2017 kaldığım tarih.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sevinç Otel
Sevinç Otel

-

Lezzetli yemekler

Tereddüt ederek gittiğim ve ayrılırken seneye kesinlikle tekrar gelmeliyiz dediğimiz bir yer. :) Köksal Bey'e tatlı sohbetinden ve lezzetli yemeklerinden ötürü teşekkür ederiz. Çok temiz ve sakin bir yer. Huzur arayanlara tavsiye ederim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Senam Otel
Senam Otel

-

Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğimiz bir tatil yeri. Hijyen ve yemekleri güzel. Deneyin ve görün. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şenocak Motel
Şenocak Motel

-

İyi ki tanımışız

Ayrıca Mehmet abiyi es geçmemek lazım. Bir insan bu kadar sıcakkanlı olabilir. Çok sevdik seni Mehmet abi. :) İyi ki tanımışız sizi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nefes Hotel
Nefes Hotel

-

Temiz, anlayışlı, samimi bir ortam

Kaç senedir tatile gidiyorum. Özellikle butik otelleri tercih ediyorum ama Kadriye abla kadar ilgilisini ilk defa görüyorum. Biz 3 aile gittik. Kahvaltıda ne istiyorsak onu yaptı. Gezmelerden geç saatte otele dönerken abla çayı koy biz geliyoruz dedik. Geldiğimizde her şeyi hazırladı. Bir gün biz kendimiz çayımızı yaptık. Yani gönül rahatlığıyla kalınabilir. Temiz, anlayışlı, samimi bir ortam var. Bahçe var, yayılarak oturabileceğiniz çim var, eee daha ne olsun. Teşekkürler Kadriye abla, harikasın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sadri Aile Pansiyonu
Sadri Aile Pansiyonu

-

Tertemiz, küçücük bir toz dahi yok

Türkiye turunu tamamlamış durumdayım. Neredeyse kaldığım oteller beş yıldızmış bilmem ne geçin. böyle bir yer görmedim. Aile ortamı, tertemiz, küçücük bir toz dahi yok. Rahat, her yere yakın, güler yüz burada ve Kemal abi her konuda yardımcı oluyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aziz Aslan Oteli
Aziz Aslan Oteli

-

Fiyatları gayet uygun

2 gece kaldım hafta sonu. Gayet güzel bir otel. Güler yüzlü insanlar, merkezde olması da cabası. Her yere ulaşım kolaylığı var. Üstelik fiyat konusunda da uygun. Verdikleri hizmetin elbette tam anlamıyla karşılığını alıyorsunuz. Gidip, görüp, kalmayan pişman olur diyebilirim. Çok mütevazı bir personeli var. Kahvaltıda mükemmel diyebilirim. Verdikleri hizmetten dolayı tüm personele çok teşekkür ederim. Seneye de hiç düşünmeden rezervasyon yaptırabilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayvalık Moda Pansiyon
Ayvalık Moda Pansiyon

-

Tam bir aile ortamı

Her şey çok güzeldi. Kendimizi evimizde gibi hissettik. Tam bir aile ortamıydı. Kahvaltısı mükemmel, odalar süperdi, daha ne diyebilirim ki.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yıldız Apart Pansiyon
Yıldız Apart Pansiyon

-

Kalabalık ve gürültüden uzak

İstanbul ve Kocaeli'den iki aile olarak geldik. Kalabalık ve gürültüden uzak, sessiz, sakin, huzurlu bir ortam Turan Köyü. Yıldız Apart Pansiyon ailesini de çok sevdik. Çok sıcakkanlı işletme sahipleri. Ayrıca yardımseverler. Tesis temiz ve çok kullanışlı. Mangal hizmeti, gece 00:00'a kadar açık olan kafeteryası da mevcut. Tavsiye ederiz. İyi tatiller herkese. Yıldız Apart Pansiyon ailesine çok teşekkürler. (Ayrıca Erol Bey, Cihan Bey, Saniye Hanım ve Cemile Hanım'a çok teşekkür ederiz.) Not: Eşim ve kayınvalidem Sevim babaanneye bayıldı. Ondan da bahsetmeden yapamadım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nefes Hotel
Nefes Hotel

-

Kahvaltıları çok iyi

Temmuz ayında 4 gece kaldık. Buradaki yorumlar ve arkadaş tavsiyesi üzerine bu oteli seçtik. Otelin sahibesi Kadriye Hanım tüm müşterileriyle tek tek ilgilenen, cana yakın biri. Otel, odalar ve banyo temiz, düzenli. Oda temizliği her gün yapılıyor. Otel malzemeleri odalarda fazlasıyla var. Mini buzdolabı oldukça iyi soğutuyor. Kahvaltıları çok iyi. Her gün pişi ve yanında değişik börekler ikram edildi. Biz deniz manzaralı odamızdan çok memnun kaldık. Yakınlarımıza da tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Boncuk Motel
Boncuk Motel

-

Temizliğe önem verilmeli

İşletme sahibi kaldığımız süre zarfında hiçbir şekilde misafir ile geribildirim, memnuniyet ölçümü konusunda bir yaklaşım sergilemedi, genç çiftlere göre oldukça sıkıcı bir işletme, daha çok emekli insanların zaman geçirebileceği bir mekan. Deniz suyu temiz ama plajın temizlenmesi gerek, suyun boyu geçmeden yosunlar ile dolu olması çok kötü, temizliğe önem verilmeli, oda ihtiyacı, oda temizliği deseniz hiçbiri yok, yemekler çok gelişi güzel, üzgünüz ama beğenmedik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Rooms Butik Otel
Cunda Rooms Butik Otel

-

Temizliği ve kahvaltısı

Bir turizmci olarak, yeni bir otel olduğu için çok tereddütle gitmiştim fakat gerçekten mükemmel diyebileceğim 2 gün geçirdim. Temizliği ve kahvaltısına diyecek tek kelime yok, her şey oldukça özenli ve kaliteli. Tüm misafirleri ile oldukça ilgililer, herkes çok güler yüzlü. Ayrıca doğum günüm için yaptıkları sürpriz beni çok çok mutlu etti. Tekrar tekrar görüşeceğiz, gerçekten işinin ehli insanlara ait bir otel. Hepinize çok teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kulüp Laka 1969
Kulüp Laka 1969

-

Kahvaltısı efsane

Her şey ama her şey tek kelimeyle mükemmel. Personel ve işletme sahiplerinin güler yüzlerinden çok memnun kaldık. İçten, samimi bir aile ortamı. Kahvaltısı efsane. Odaların temizliğine diyecek hiçbir şey yok. Her şey göründüğünden fazlası, fazla var eksik yok. Bundan sonra tek adresimiz. Tekrar görüşmek dileğiyle. Türkan Hanım ve Önder Bey'e teşekkürü bir borç biliriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Rainbow
Club Rainbow

-

Çalışanlarının sıcaklığı

İster ailenizle ve çocuklarınızla, ister arkadaşlarınızla tatil yapabileceğiniz ideal bir yer. Sakinliği tatile çıktığınızı hissettirecek kadar mükemmel. Cunda'da plaj ve havuz avantajının bulunduğu nadir yerlerden. Kahvaltısı, işletme sahipleri ve çalışanlarının sıcaklığı harika.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Berk Hotel & Resort
Berk Hotel & Resort

-

Her seferinde daha kötü buldum

Etstur'la üst üste 3 yıl gittim. Her seferinde daha kötü buldum ve gitmekten vazgeçtim. Küçük oğlumun Çanakkale'de işi vardı ve en yakın diye Berk Hotel & Resort Ayvalık'ta iki gün kaldılar. Ağabeyini de çağırmış, iki oda, ikisi de çok pismiş. Tuvaletleri temizlememişler, havuz koyu renk ve pismiş yemekler zaten lezzetsiz. Gidip de tatilinizi ve paranızı ziyan etmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Artemis Ören Tatil Köyü
Artemis Ören Tatil Köyü

-

Yemekler bir harika

Kesinlikte tavsiye ederim. Özellikle yemekler bir harika. Personel çok ilgili ve güler yüzlü. Hele de bahçesi bir harika. Tam aile ortamı. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olcay Otel
Olcay Otel

-

Fazlasıyla memnun ayrıldık

Yorumların olumlu oluşuyla etkilenip kalmaya karar verdiğimiz Olcay Otel'den fazlasıyla memnun ayrıldık. Temizliği, rahatlığı, doyurucu kahvaltısı, denize yakınlığı ve sessizliği mükemmeldi. Her sorunumuzla ilgilenen, bitmek bilmeyen sorularımıza her defasında cevap veren, aynı zamanda adeta tur rehberine dönüşen otelin işletmecisi Oktay Bey'e (yaşlı bir amca bekliyorken oldukça genç, fazlasıyla tecrübeli biri çıkıverdi karşımıza :) ) ve değerli eşlerine çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şenocak Motel
Şenocak Motel

-

Sahile çok yakın

Fiyatı uygun ve sakin bir otel. Ayrıca sahile çok yakın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Nova Apart
Hotel Nova Apart

-

Çalışanlar çok ilgili ve güler yüzlü

Tesisten çok memnun kaldık. Çalışanlar çok ilgili ve güler yüzlüler. Sakin ve huzurlu bir yer. Havuzu çok güzel. Deniz çok soğuktu. Havuz bize yeterli geldi. Temizlik güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lemon House Cunda
Lemon House Cunda

-

İnce düşünen insanların ince zevkleri

Yoğun araştırmalar sonucu Cunda tatili için seçtiğimiz yerdi burası. Yorum bırakmadan geçmek imkansız o yüzden bu güzelliklere. Sahibesi Lerzan Hanım ve eşi o kadar güler yüzlü ki, sohbetleri de bir o kadar hoş. :) Oda temizliğini çok önem vererek yapıyorlar ve bu gerçekten size konforu hissettiriyor. Kahvaltı deseniz eşsiz, hele ki reçellerin tadı hala damağımdayken gerçekten harika. Sabahları taçlandıracak cinsten. Hele de o güzel bahçede kahvaltı etmek gibisi yok. :) Kısacası dört günlük tatilimiz, ev gibi hissettiren bu yerde daha da harika geçti. İnce düşünen insanların ince zevkleri sizi huzura erdirecek. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayvalık Moda Pansiyon
Ayvalık Moda Pansiyon

-

Hem görsel hem de lezzetli ve şık sunumlar

Tesadüfen bulduğumm ve iyiki de buldum dediğim bir pansiyondu. Serdar Bey ve eşinin güler yüzü, her konuda bize yardımcı olmaları hem görsel hem de lezzetli ve şık sunumlarıyla sabah kahvaltıları. Kendimi evimdeymişim gibi hissettiren güzel bir aile pansiyonu. Seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayvalık Çınar Hotel
Ayvalık Çınar Hotel

-

Oda temizliği yapılmıyor

Madde madde yazıyorum: -Oda temizliği yapılmıyor. Temizlikçilerin peşinde koşmanız lazım. 1 haftalık tatilinizde 2 kere temizleniyor. Çarşaf değişimi ve temizlik için temizlikçiyi kolundan tutup odanıza getirmeniz ve nasıl temizleyeceğini anlatmanız lazım. -Temizlik yüzeysel yapılıyor. Banyolar resmen kirli. Duş kabinin camlarında geçen yılların tortuları duruyor, siz düşünün. Temizledik dedikleri odaya girdiğinizde bir önceki müşterinin pisliği odada duruyor. Bu yani temizlik durumu. -Yemekler özensiz, lezzetsiz. Aşçılar canı isterse bazen güzel yapıyor, şanslı gününüzdeyseniz yersiniz. -Otel genelinde verilen tüm tabak, bardak, fincanlar kirli. -Kahvaltı ve yemeklerde sıcak büfesinden asla sıcak yiyemiyorsunuz. Hep soğuk. -Tatil anlayışı sabah kalkıp akşam yatana kadar neler yiyebilirim şeklinde olan tatilciler için bir numaralı tercih olabilir, çünkü sürekli bir şeyler sunuluyor. Tabi tadı ve çeşidi tartışılır. -Tatlı büfesi gerçekten kötü, önceki yorumlardaki gibi aynı şeyleri değiştiriyorlarmış gibi koyuyorlar. Aslında yediğiniz çoğu şey kek üstü muhallebi. -Yine otelin genelinde her şey dahil hizmete dahil ettikleri alkollü-alkolsüz tüm içeceklerin %80'i su. -Temizlik personelleri tam bir facia, otelin genelinde personeller vasat. Garsonlar yardımcı oluyorlar, en azından daha güler yüzlüler. -Lobi barda çalışan 2 arkadaşı silah zoruyla çalıştırıyorlar muhtemelen, hayatımda bu kadar işini nefret ederek yapan başka personel görmedim. -Resepsiyonda yer alan personele fazla soru sormayın. Yoksa bunalıp surat asarak ergen triplerine giriyorlar. Size de bunu çok güzel yansıtıyorlar. Yüzünüze yüzünüze asarlar o suratı, hatta oflayıp puflarlar, hiç çekinmezler. -Mesela bir şey istediğinizde getiriyoruz, hemen veriyorum, hemen temin ediyorum cevaplarını alıyorsunuz ancak ne gelen var ne giden. :) -Yemekte ve kahvaltıda biten şeyleri yenilemiyorlar, bitti mi diye sorunca da getiriyorum deyip getirmiyorlar. -Yemek yenilen salonun içinde ızgara yapılıyor, tüm duman da içeride kalıyor. Nasıl bir sistem anlamış değilim. -Sahilde şezlong var ancak otelde konaklamayan insanlar da girebiliyor bu alana. Bir de plajdaki işletmecileri tam bir kabalık abidesi. Akşam saatlerinde gelip sizi şezlongunuzdan kaldırıyor, ortalığı toplayacağız diye. -Ödül almış bir otelmiş, muhtemelen yapılan yorumlar sabahtan akşama kadar sınırsız bir şeyler yiyim diyen insanların yorumları. -Otelde hiçbir aktivite de yok. Yani müzik, bar, eğlence gibi beklentiniz olmasın. -Hiç mi iyi yanı yok, kahvaltıda verdikleri biber ve zeytinler güzel. Bazen 2-3 çeşit yemeği de güzel yapıyorlar. Ama dediğim gibi şansınıza. Garsonlar güler yüzlü. Tatilden beklentiniz sadece sınırsız yemek yemekse ve ne yediğinizin önemi yoksa buyurun gelin. Ama konfor ve temizlik sizin için önemliyse asla tercih etmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Fincan Kafe Pansiyon
Fincan Kafe Pansiyon

-

Aile yakınlığında hizmet aldık

Antalya'dan Edirne'ye 3 aile yolculuk yapıyorduk. Ayvalık'ta 1 gece kalmak istedik. Tercihimizi Fincan Kafe Pansiyon'dan yana kullandık. Ailece konaklama yaptığımız yerde aile yakınlığında hizmet aldık. 5 yıldızlı otelde görmediğimiz kahvaltıyı Fincan Kafe Pansiyon'da yedik kısacası. Çok güzel insanlar, çok temiz, güvenilir ve huzur içinde kalabileceğiniz yerdir. Ayvalık merkez de çarşı içinde konumu da güzel bir yerde. Tekrar sizlere buradan teşekkürler ediyorum. Hayırlı işleriniz olsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Fincan Kafe Pansiyon ailesi olarak güzel yorumlarınız için biz de teşekkür ederiz. Tekrar bekleriz.

25 Temmuz 2017, Salı 10:49
Çıkmaz Sokak Butik Pansiyon
Çıkmaz Sokak Butik Pansiyon

-

Hizmet on numara

Tercih ettiğinize pişman olmayacağınız bir yer. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Biz çok memnun kaldık. Hizmet on numara. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kulüp Laka 1969
Kulüp Laka 1969

-

Huzurlu ve sakin otel

Her şey çok güzel. Odalar ferah ve temiz, kahvaltısı süper, merkeze ve Sarımsaklı'ya yakın. Huzurlu ve sakin otel. Aileler ve dinlenmek isteyenler için tavsiye ederim. Havuz kenarında çok güzel vakit geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nil Hotel Sarımsaklı
Nil Hotel Sarımsaklı

-

Tam bir aile oteli

Bu sene gittim. Tam bir aile oteli. Her şey mükemmeldi. Adnan Bey'e teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayata Otel
Ayata Otel

-

Yemekler çok güzeldi

Yemekler çok güzeldi, odalar çok temiz. Tam bir aile ortamı. Avşa'ya gidecek olan herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çıkmaz Sokak Butik Pansiyon
Çıkmaz Sokak Butik Pansiyon

-

Merkeze yakın konumu

Gönül rahatlığıyla gidip kalabileceğiniz, güler yüzlü personeliyle, merkeze yakın konumuyla sıcak, güzel bir yer. Ayvalık'taki evimiz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çıkmaz Sokak Butik Pansiyon
Çıkmaz Sokak Butik Pansiyon

-

Güven verici ortam

Başta tereddütle gitmiştim. Daha önce hiç pansiyonda kalmadığım için. Ama güven verici ortamı, sıcak ve güler yüzlü hizmetten çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ediyorum herkese. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çıkmaz Sokak Butik Pansiyon
Çıkmaz Sokak Butik Pansiyon

-

Çok temiz ve hijyenikti

Yer olarak çok güzel bir yerde. Çok tatlı ve güzel bir pansiyon. Dekorasyon ve içerik olarak çok memnun kaldım, çok temiz ve hijyenikti. Ailenizle bile rahatça gidebilirsiniz. Bir daha gelirsem kesinlikle tekrar burayı tercih edeceğim, tavsiye ederim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Martı Apart Pansiyon
Martı Apart Pansiyon

-

Odalar temiz

Odalar temiz, çalışanlar ilgili ve güler yüzlü. Deniz, kumsal harika. Dinlenmek için çok güzel yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çıkmaz Sokak Butik Pansiyon
Çıkmaz Sokak Butik Pansiyon

-

Çok tatlı ve güzel

Yer olarak çok güzel bir yerde. Çok tatlı ve güzel bir pansiyon. Dekorasyon ve içerik olarak çok memnun kaldım, çok temiz ve hijyenikti. Ailenizle bile rahatça gidebilirsiniz. Bir daha gelirsem kesinlikle tekrar burayı tercih edeceğim, tavsiye ederim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Koşan Otel
Koşan Otel

-

Temizlik ve yemekler

Tam bir aile ortamı. Konumu bakımından her yere yakın, temizlik ve yemekler süper. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Anı Motel
Anı Motel

-

Gerçekten keyif aldık

Gerçekten keyif aldık. Bunun için teşekkürler Anı Motel. Tekrardan gideceğimizi şimdiden söyleyebilirim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nefes Hotel
Nefes Hotel

-

Tertemiz odaları

Tertemiz odaları, muhteşem bahçesi ve kahvaltısı, kendinizi evinizdeymiş gibi hissettiren sıcacık, hoş sohbetiyle Kadriye abla, o kadar ki kendi toplu taşıma kartını verip alın, lazım olur diyen, geç kalırsanız sıkıntı yaşamayın diye otelin anahtarını veren güzel insan. Gidin ve görün.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çıkmaz Sokak Butik Pansiyon
Çıkmaz Sokak Butik Pansiyon

-

Güvenilir bir ortamdı

Çok mutlu ayrıldık, temiz, güvenilir bir ortamdı, ailecek konakladık, herhangi bir problem yaşamadık park sorunu gibi. Zaten pansiyon şehir merkezinde, her yere çok yakındı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çıkmaz Sokak Butik Pansiyon
Çıkmaz Sokak Butik Pansiyon

-

Odalar temiz ve rahattı

3 gün konakladık, pansiyon şehir merkezine yakın, park sorunu yaşamadık. Odalar temiz ve rahattı, işletmecisi de çok ilgilendi, memnun ayrıldık, tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çıkmaz Sokak Butik Pansiyon
Çıkmaz Sokak Butik Pansiyon

-

Odalar temiz ve konforluydu

3 gün tatil yaptık, otopark sıkıntısı yaşamadık, pansiyonun şehir merkezinde oluşu bizim açımızdan çok rahat oldu. Odalar temiz ve konforluydu. İşletmecisi de çok ilgiliydi, çok memnun kaldık, tekrar geleceğiz!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeytin Otel
Zeytin Otel

-

Gezilecek her yere yakın

Otelde 7 gece kaldık ve ailece çok memnun ayrıldık. Konumu gezilecek her yere yakın, deniz ışıl ışıl, Mehmet Bey ve Havva Hanım son derece güler yüzlü, nazik insanlar; odalar temiz ve ferah. Yemeklerse mükemmel, zengin çeşidin yanı sıra çok leziz. Altınoluk'a bir daha gelirsek yine sizinleyiz, Bolu'dan sevgiler, sevgiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ege Soley Otel
Ege Soley Otel

-

Konum mükemmel

Fiyatları hizmetine göre gayet uygun ve evlerine gelen misafir gibi ağırlıyorlar. Elbet eksikleri var ama her konuda yardımcı oluyorlar. Kahvaltı güzel ama konum mükemmel. Sarımsaklı'nın en güzel plajının tam önünde. Tavsiye ederim. Odalar dahil genel temizlik gayet iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)