Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Balıkesir Otelleri

Balıkesir için {{ (filteredHotels).length}} / 526 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Balıkesir Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Balıkesir, güneydoğu ve güneybatı kesimi Ege Bölgesi, daha büyük bölümü Marmara Bölgesi sınırlarında olan bir ildir.

Balıkesir'in yüzölçümü 14.292 kilemetrekaredir. Falza engebeli olmayan Balıkesir toprakları büyük ölçüde dalgalı düzlüklerden oluşur.

Balıkesir il topraklarından çıkan sular hem Ege Denizi'ne hem de Marmara Denizi'ne dökülür. Balıkesir'in iki ayrı denize komşu olan kıyıları açığında pekçok ada bulunur. Balıkesir'deki bu adaların en büyüğü Cunda Adası'dır. Akdeniz ikliminin bölgeye özgü bir tipinin etkisi altında kalan Balıkesir doğal bitki örtüsü açısından oldukça zengin bir ildir. Ablıkesir'in kıyı çevresinde makiler ve zeytinlikler geniş yer tutar. Balıkesir'in iç kesimlerindeki dağlık alanlarda meşeler ve kara çamlar, kıyıya yakın dağların yüksek kesimlerinde de kızıl çamlar, fıstık çamları ve göknarların yeraldığı ormanlar bulunmaktadır.

Balıkesir ekonomik açıdan ülkemizin en gelişmiş illeri arasında yeralır. Balıkesir'in tarımsal potansiyelinin zenginliği, ulaşım ağının gelişmiş olması, ve başta İstanbul olmak üzere ülkenin önemli merkezlerine yakınlığı bu gelişimin temel etkenleridir. Balıkesir'de ekonomik etkinliğin temelini tarım oluşturmakla birlikte zeytinyağı ve sabun üretimi ile oldukça uzun bir geçmişi olan sanayi giderek çeşitlenmektedir. Balıkesir'de zeytin dışında buğday, domates, şeker pancarı, kavun, ayçiçeği, karpuz, arpa, yem bitkileri, patates, soğan, üzüm, mızır, patlıcan ve elma yetiştirlir. Hayvancılığın önemli bir tarımsal etkinlik olduğu Balıkesir'de küçük ve büyükbaş hayvan yetiştiriciliği oldukça yaygındır. Balıkesir'de en çok koyun ve sığır yetiştirilir. Birçok tavuk çiftliğinin bulunduğu Balıkesir'de azımsanmayacak miktarda bal ve yaş koza üretimi yapılmaktadır. Deniz ve tatlısu balıkçılığı Balıkesir kıyı halkının küçük bir bölümünün geçim kaynağıdır.

Balıkesir'in başlıca sanayi kuruluşları un, şeker, konserve, şarap, zeytinyağı, sabun, pamuklu ve sentetik dokuma, yem, kereste, mobilya, kağıt, asit, yapay gübre, floresan ampul, transformatör, tarım alet ve makinaları, çimento fabrikalarıdır. 19. yüzyılda ilk kez Susurluk'ta bor minerallerinin bulunmasından sonra Balıkesir ekonomisinde madencilik önemli bir yer kazanmıştır.

Doğal ve tarihi değerler açısından oldukça önemli olan Balıkesir'in turizm potansiyeli oldukça büyüktür. Balıkesir'in kıyı kesimlerindeki yerleşim merkezleri yazın çok canlı bir iç turizm etkinliğine sahne olur. Bu kıyılarda çok sayıda tatil sitesi, kamping, otel, motel, pansiyon ve diğer turistik tesisler bulunmaktadır. Balıkesir'in en önemli turistik yöreleri Denizkent, Erdek, Narlı, Marmara, Avşa, Altınoluk, Akçay, Ören, Ayvalık ve Altınova kıyılarıdır.

Eski bir yerleşim alanı olduğu sanılan Balıkesir'in bir yerleşme yeri kalıntısı üzerine Karesioğlulları tarafından kurulduğu bilinmektedir. Balıkesir tarihsel yapılar açısından oldukça zengin bir kenttir. Başlıca tarihsel yapılar Yıldırım Camisi, Zağanos Paşa Camisi, İbrihim Bey Camisi, Omur Bey Camisi, Oruç Bey Mescidi, Namzagah, Karesi Bey Türbesi, Ali Şuuri Medresesi, Balıkesir Saat Kulesi'dir. Balıkesir Beldiyesi 1868 de kurulmuştur.

Balıkesir otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Sami Engin Apart Otel
Sami Engin Apart Otel

-

Güler yüzlü personel ve denize yakın otel

Sami Engin Apart Otel'e ulaştığımızda karşılaştığımız güler yüz, balkonlu temiz oda, havuz, bahçe ve otelin denize yakınlığı ne kadar güzel bir tercih yaptığımızın kanıtıydı. Herkese tavsiye ediyoruz. Sami Engin Apart Otel'de 2 gün nasıl geçti anlayamadık. Kısa sürede yeniden görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İlyosta Pansiyon
İlyosta Pansiyon

-

İlgi ve alaka çok iyiydi

Temiz, şık ve tarihi dokusuna ufak müdahaleler yapılmış çok hoş bir ortam. İlk kez bir pansiyonda kaldık onun için kıyaslama yapamam; ama kesinlikle tekrar gidip kalabileceğim ve tahminlerimin üzerindeki temizliği ile harika bir yerdi. İlgi ve alaka çok iyiydi. Yasemin Hanım on numara. Sizi çok sevdik. Boyozlarımla tekrar geleceğim 

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

Açık büfe yetersiz

Paranızla rezil olmak istemiyorsanız buraya gelmeyin. Açık büfe deyince aklınızda çok bir şey canlanmasın yemeği aşçı dağıtıyor. Suyu musluktan zorla akıyor. Havuz pisliğinden geçilmiyor. Çarşaflar kokuyor. Aşırı gürültüden ve asla müdahale etmeyen çalışanlardan bahsetmiyorum bile.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Polem Otel
Polem Otel

-

Nezih bir işletme

Bayram yoğunluğunda plansız nerede kalacağımızı bile ayarlamadan çıkmış olduğumuz 2 günlük tatil kaçamağında pansiyona, hatta çadıra bile razı iken, babamın emekli emniyet mensubu olması vesilesiyle aklına gelmesi neticesinde tanıdığımız Polem Otel'e beklentilerinin çok çok üzerinde bir 2 gün için teşekkür ederiz. Öncelikle güler yüzlü karşılaması ve uğurlaması ile Dilek Hanım ve on büro ve resepsiyon ekibine her ne kadar amatör oldukları her halinden belli olsa da, cana yakın tutum ve davranışları ile servis ekibine, otelin her bölümünde görmeniz mümkün olan bizzat her konu ile ilgilenen Orhan Bey'e teşekkür ederiz. Harici ihtiyaçları karşılayabilmek için küçük bir kantin otel yönetimine acizane tavsiyemiz olur. Tatil için beklentileri çok yüksek olmayanlar için tavsiyemizdir. Temiz, nezih bir işletme. TV, klimalı odalar, güler yüzlü ve ilgili personel, daha ne olsun… Teşekkür Polem Otel. En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Pansiyon
Mavi Pansiyon

-

İlgili olmaları çok memnun edici

Açıkçası bu kadar nezih, bu kadar temiz, bu kadar huzurlu, bu kadar misafirperver beklemiyordum. İnanın sabah kahvaltı da Niyazi Bey'in eşi, sevgi dolu teyzem bana annemi arattırmadı. Yumurta getireyim mi? Tereyağı ister misin? Bu kadar ilgili olmaları çok memnun edici. Niyazi amcanın ve eşinin ellerinden öperim. Hayırlı işler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aycan Otel
Aycan Otel

-

Kahvaltıda soğuk menemen

Sakın gitmeyin sakın, şaka yapıyorlar zannedersiniz. Yaşlı bir karı-koca, oğulları, gelinleri işletiyor. Kahvaltıda soğuk menemen, sosis, bir de paket gıdalar, 101'de satılıyor zaten, 2 lira civarı. Kahvaltıda, yemekte su bile vermiyorlar. Anca şebeke suyu içersen. Akşam yemeğini hiç anlatmayayım, biber dolmasının yanına pirinç pilavı, bir de uyduruk mezeler, 7-9 arası, akşam yemeği 7, asla hazır olmaz. :) Acayip komik bir otel, sinirleriniz bozulur. Gidin, sahilde, kumda yatın daha iyi. Yorumu lütfen dikkate alın, biz yandık, siz yanmayın. Muhatap bulamazsınız. Hepsinin suratlar 5 karış. Diğer çalışanlar hepsi stajyer. Ne müdür ne şef garson, bakan yok zaten. Yazsam roman olur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aloria Garden Hotel
Aloria Garden Hotel

-

Her açıdan mükemmel

Her açıdan mükemmel bir hotel. Kesinlikle pişmanlık yaşamadık, tekrar muhakkak tatile gideceğiz... Teşekkürler Aloria Garden Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ören Konak Otel
Ören Konak Otel

-

Sıcak ortam harika

Sıcak ortamı, temizliği ve özellikle de yemekleriyle kesinlikle harika bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sadri Aile Pansiyonu
Sadri Aile Pansiyonu

-

Muhteşem kahvaltı da cabası

Gittiğim en iyi pansiyondu. Bayram tatili için değerlendirip yorumlara bakarak ulaştığımız bu aile pansiyonunda muhteşem bir muhabbete ortama dahil olacaksınız öncelikle. Sahibi Kemal abi esi ve kızı sizi evinizde hissettirecek, muhteşem kahvaltı da cabası. Tekrar teşekkür ederiz kendilerine tam bir aile ortamıydı bize, Eylül'de tekrar görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Pansiyon
Mavi Pansiyon

-

Doğa ve hayvan sevgisi

Pansiyondan daha ziyade Ayvalık'taki akrabalarımızın/dostların ziyaretine gelmiş gibiyiz. Sıcak ilgi / enfes kahvaltı / acayip bir bahçe / müthiş bir manzara. Bir gece de uzattık, çıkmıyoruz da dışarı, bütün vaktimizi pansiyonda keyifle geçiriyoruz, bebeğimizin 40'ını buradan uçurduk. Onun da keyfi çok yerinde, bebekli çocuklu ailelere de tavsiye ederiz. Kaplumbağa Hurşid, Kopek Köfte, Kopek Pamuk, birkaç kedi, 100'lerce saksı. Hayvan ve doğa sevgisi aşılamak için 10 numara yer! Her fırsatta gelelim diyoruz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avşa Hotel Europa
Avşa Hotel Europa

-

Kahvaltı ve çayı mükemmel

Bayram tatilinde geçirdiğim 3 gün güler yüzlü otel sahipleri sayesinde oldukça eğlenceli ve güzel geçti. Avşa'da gidilebilecek en güzel otel, odaları temiz ve düzenli, günlük temizleniyor. Kahvaltı ve vurgu yapmadan geçemiyorum çayı mükemmel. Güler yüzünüz için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Avşa
Hotel Avşa

-

Tam bir aile ortamı

Bayram tatili boyunca geçirdiğim 3 gün dolu dolu geçti. Otel sahipleri oldukça güler yüzlü karşıladılar, bizi güzel bir şekilde ağırladılar. Otel odaları temiz, günlük temizleniyor, kahvaltıları güzel, otel tam bir aile ortamıdır. Bence Avşa Adası'nda gidilebilecek otellerden biridir, ilgileri için teşekkür ederiz ve ayrıca akşam canlı müzik de çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Turban Akçay Tatil Köyü
Turban Akçay Tatil Köyü

-

İnsanları mağdur ediyorlar

Sözde yönetim, personel değişmiş, odalarda temizleme hiçbir şey yok, böcekten geçilmiyor. Yemekhanede pislik içinde. Aç kalmayalım diye salata yemek zorunda kalıyoruz. Geçen seneyi aratıyor. Bu kadar insan mağdur oluyor, abartmıyorum gerçekten bu yazdıklarım abartı değil, gelenler bir günlük bile kalmıyor. İlgi, müşteri memnuniyeti sıfır, klima çalışmıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Martı Apart Pansiyon
Martı Apart Pansiyon

-

Evinde gibi rahat

Tatil için mükemmel bir yer, denizi, sahili, ama konaklama kısmı daha da mükemmel. Mekan olarak hiçbir söz ifade etmez, temizlik ilgi anlayış her açıdan mükemmel, insan kendini evinde gibi rahat hissediyor, sonsuz teşekkürler Martı Pansiyon yetkili ve çalışanları...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Polem Otel
Polem Otel

-

Çocuklu aileler için denizi sığ

Otel gerçekten çok mütevazı, konumu çok güzel, denizi çocuklu aileler için çok güzel, sığ ve temiz. Plajı da tertemiz, bayramda gittik odaları da tertemiz, mimarisi bahçesi temiz ve düzenli, tam bir aile yeri, yemekleri de gerçekten çok lezzetli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olcay Otel
Olcay Otel

-

Güler yüzlü hizmet

Ayvalık'taki evimiz... Kendinizi evinizde gibi rahat ve huzurlu hissetmek istiyorsanız Olcay Otel'i tercih edebilirsiniz. Oktay Bey ve eşine de sıcak ilgili güler yüzü olmasından dolayı ayrıca teşekkür ederiz. Kalite asla tesadüf değildir. İmza: mutlu müşteri ;)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tunç Otel
Tunç Otel

-

Ayvalık'taki tek adres

Otel tek kelimeyle mükemmel. Gayet temiz. Mevkisi çok iyi. Hele teras manzarası eşsiz. Ali abinin güzel yüzü, neşesi anlatılmaz yaşanır... Umduğumuzdan daha fazlasını bulduk diyebiliriz. Tatilimizi Ayvalık'ta geçireceksek tek adresimiz Tunç Otel olacaktır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Burcu Pansiyon
Burcu Pansiyon

-

Odalar birinde klima yoktu

Bayram tatili icin geldiğimiz Ayvalık da bizi fazlasıyla uzen bir mekan oldu. 3 ayrı odasını da kiraladıgımız bu mekanda odaların birinde hic klima yoktu. Digerinde klima vardı calışmıyordu. Hadi onu geçtim odaların ikisinde bir kalma yerinde olmaması komik olacak olan sıcak su bile yoktu. Bu iki problem dışında açıkcası diğer şeylerin kötülüğü göze bile gelmedi. Kısacası hiçbir arkadaş mekandan memnun kalmadık. Kısaca kesinlikle tercih etmeyin

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Madra House
Madra House

-

Misafirleri bile çok güzel

Çok güzel zaman geçirdiğim bir yer oldu. Odalar, dekor bir harika. Her yer pırıl pırıl, çok güzel insanlar konuk ediyor hepsinden önemlisi bu. Kahvaltısı da muhteşem. Tekrar geleceğim huzurlu ve dinlendirici mekan. Teşekkür ediyorum. Mutlu ayrıldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aksaç Otel
Aksaç Otel

-

Su bile ücretli

Bir gecelik 300 liraya sadece kahvaltı ve oda. Ne öğlen ne akşam yemeği, su bile ücretli, böyle bir yer görmedim, ilk ve son gelişim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mercanay Butik Otel
Mercanay Butik Otel

-

Seneye rotamız yine burası

Yer mükemmel, sokağında fasıl vardı, çok eğlendik. Şirin mi şirin odaları samimi çalışanları kahvaltısını çok beğendik. Dışarıda böyle güzel yapamazdık, ilgi alaka 10 numaraydı, seneye rotamız yine burası.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Temizel Hotel
Grand Temizel Hotel

-

Yabancı turistlerden rahat edemedik

Japon, Koreli, Çinli turistlerden hiç rahat edemedik, çok gürültü yapıyorlar. Odalarda sabaha kadar yemek sırasında çok kuyruk var onlar yüzünden.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Havuzu oldukça güzel

Otelin en güzel yanı denize sıfır olması ve havuzu geniş büyük olması. Oteliniz muazzam güzeldi, sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri umduğumuzdan fazla lezzetliydi. Çalışanlar %100 ilgiliydiler. Tatil yapılacak tek yer bence herkese tavsiye ederim. Gelecek yaz yine buradayız. İyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Tek gidilecek yer

Avşa Adası'ndaki tek gidilecek otel havuzu, 1.sınıf deniz ayağınızın dibinde. Otel çalışanların müşteriye karşı davranışı güler yüzü hiçbir zaman eksik olmadı. Otel sahibine Land Rover'la bizi feribota yetiştirdiği için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Odanın ferahlığı ve temizliği

Gerçekten keyifli bir tatil için 10 numara bir otel. Yemekler olsun, odanın ferahlığı ve temizliği, denizin dibinde olması ayrı bir handikap. Ayrıca yatakları o kadar yumuşak ve iyi ki, gideceğimiz gün uyuya kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özerbey Konağı
Özerbey Konağı

-

Tertemiz odaları

Tek kelimeyle muhteşem. Güler yüzlü bir aile işletmesi olan Özerbey Konağı, harika bahçesi, muhteşem doğal kahvaltısı, tertemiz odaları ile huzur içinde bir tatil mekanı. Kesinlikle tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Beyza Hotel
Beyza Hotel

-

Yemekleri müthiş

Sakın yorumlara bakmayın, çok güzel, hayatımda geldiğim ilk en güzel otel. Yemekleri müthiş, havuzu mükemmel. Ben beğendim, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

Huzur verici

Ailemle her sene Avşa'ya geliriz ama bu sene ilk defa Bahar Motel'de kaldık. Merkezin kalabalıklığından, gürültüsünden bunalanlar için harika, huzur verici, dinlendirici, ailenizle rahat tatil yapabileceğiniz bir ortam. Kesinlikle tavsiye ederim. Şahsen ben Avşa'da böyle bir otel daha önce görmedim. Tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Tekrar görüşmek üzere arkadaşlar. ☺☺

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Aşiyan Butik Otel
Cunda Aşiyan Butik Otel

-

Enfes kahvaltı

İyi bayramlar Cunda Aşiyan Butik Otel ailesi. Sizin enfes kahvaltınızı, dünyanın en tatlı insanları olan personelinizi, rehabilitasyon merkezi gibi olan ortamınızı, rahatlığınızı, havanızı, kurulan şahane akşam sofralarınızı özledim. Beni çok fena bir konfora alıştırmamış olsaydınız, İstanbul'a döndüğümde her işimi kendim yaptığımdan mütevellit depresyona girmezdim. Burada kimse bana, içimden çay geçirir geçirmez daha sipariş vermeden, gözümden anlayıp çay getirmiyor ama. Aşk olsun! Teessüf ederim. Topladığım çiçekleri de hiç özlemedim tamam mı? Bütün sokak hayvanlarına evladınız gibi bakmanızı da özlemedim. Her müşteriyle duygusal bağ kurup, ailenizden biri gibi davranıp, utanmasanız otelden ayrılırken, ‘İyi kı geldiniz, bir daha gelin, hatta hiç gitmeyin' diye otelde kaldığımız için para verecek psikolojide olmanızı da hiç özlemedim. Sizin yüzünüzden İstanbul'dan soğudum, pöf. Yolda herkese relaks derken yakalıyorum kendimi. Sizi çok özledim. Dayanamayacağım, yine geleceğim haftaya. Daha da başka yer paklamaz beni. İyi bayramlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Dalyan Otel
Cunda Dalyan Otel

-

Kahvaltı sunumu

Huzuru barındıran, kendi bünyesinde doğallığını kaybetmemiş bir mimariye sahip odalarda kendinizi adeta yeniden doğmuş hissediyorsunuz... Doğal, huzurlu, bir o kadar da temiz kokan odalarında hiç pişman olmayacağınız bir tercih yapmış olduğumuzu fark ettim. Sahipleri de bir o kadar sevecen, tatlı insanlar, bir daha görüşmek üzere. :) Özellikle kahvaltı sunumunuza bayıldım. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayata Otel
Ayata Otel

-

Süper hizmet

Harika, otel çok temiz, güler yüz, süper hizmet, uygun fiyat, huzurun adı Ayata Otel. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

Personelin misafirperverliği

Yıllardır Avşa Adası'na gelirim. Çeşitli yerlerinde tatil yaptım. Son 3 senedir Bahar Motel'i tercih ediyorum. Bence Avşa Adası'na misyon kazandıran, yeni çehre kazandıran tesis, ilk havuzu ve personelin misafirperverliğiyle kendi evinizde zaman geçirir gibi tatil yapıyorsunuz. Nereden nereye dedirten Bahar Motel'de bu senedeki yenilik beni çok şaşırttı. Tıpkı Güney'de kaldığımız otel seviyesinde hem spor salonu hem canlı müzik hem de temizlik konusunda bence mükemmellik seviyesinde. Tekrar tekrar geleceğim ender yerlerden biri. Avşa Adası'na katmış olduğunuz kimliğinize sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mercanay Butik Otel
Mercanay Butik Otel

-

Temizliği ve elbette kahvaltı

Harika bir işletme. Kadir Bey'in güler yüzü, temizliği ve elbette kahvaltıya değinmeden olmaz. Mercan ailesinin şirin butik otelini gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Teşekkürler Mercanay Butik Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mercanay Butik Otel
Mercanay Butik Otel

-

Kendi evimize geldiğimizi hissettirdi

Kadir abi çok hoş karşıladı. Sanki kendi evimize geldiğimizi hissettirdi. Mutlaka gelmenizi, görmenizi tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Rooms Butik Otel
Cunda Rooms Butik Otel

-

Kahvaltınız muhteşemdi

Otelinizden çok memnun kaldık. Özellikle sabahları kuş seslerinin eşlik ettiği kahvaltınız muhteşemdi. Tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Pansiyon
Mavi Pansiyon

-

Bahçe çok bakımlı

Bir haftalığına geldim, iki hafta kaldım. Sıcak, samimi ortam, ilgi, alaka, ev yapımı lezzetlerden oluşan kahvaltı, her şey kusursuzdu. Evimde kadar rahattım. Bahçe çok bakımlı, her şey ile anında ilgileniliyor. Çok huzurlu bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

Yemekler lezzetliydi

Avşa'yı çok seviyoruz ve ailemle her sene geliriz ama bu sene ilk defa Bahar Motel'e geldik. Sanırım bir daha başka bir yerde kalmam. Her şey harikaydı, yemekler lezzetliydi, ilgi, alaka 10 numaraydı. Tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Seneye görüşmek üzere. ☺

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Senar Naz Otel
Senar Naz Otel

-

Güler yüzlü çalışanlar

Güler yüzlü çalışanlar, deniz kenarı ve havuz mükemmel bir uyum. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Pansiyon
Mavi Pansiyon

-

Çalışanları ve sahibesi

Çalışanları ve sahibesi çok güler yüzlü, ben çok memnun kaldım. Bir daha giderim ilk giderken. Mavisi çekmişti, yine maviye giderim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Burhaniye Uygulama Oteli
Burhaniye Uygulama Oteli

-

Yemek servisi yok

Beş para etmez. Yemek servisi yok. Merkeze uzak. İnternet var. Yasaklı. Örneğin online Briç oynamak yasak. Online film izlemek yasak. Okul idaresi engel koymuş. Dikkatinizi çekerim, burası yüksek okul. Öğrencilerine yazık oluyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Duru Pansiyon Cunda
Duru Pansiyon Cunda

-

Très bons services

J'ai passé un très bon séjour dans la pension de Duru Pansiyon Cunda. Très bon accueil de la gérante Mine ainsi que de sa fille Duru Pansiyon Cunda. En plus d'avoir un petit déjeuner royal tous les matins, elles nous ont donnés des adresses de très bons restaurants et des plages à visiter. Les chambres sont impeccables, confortables et la pension joliment décorée. Très bons services, je recommande!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özerbey Konağı
Özerbey Konağı

-

Güler yüzleri, hizmetleri, hijyen

Özerbey Konağı'na ailecek gittik, çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ediyorum. Güler yüzleri, hizmetleri, hijyen 10 numara, harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

Akşamları canlı müzik güzel

Merhaba, her sene severek geldiğim Bahar Motel hem aile ortamı arayanlar hem de eğlenmek için olağanüstü bir tesis. Çalışanlar bizi sanki evlerinde ağırlarcasına hizmet etti. Buradan hem Bahar Motel'in sahibi Kamil Bey'e hem de Fadime Hanım'a çok teşekkür ederim. Bu işi yürekten yaptıkları o kadar belli ki Avşa adasında her yer aynı kalırken bu tesis sürekli kendisini yenileyerek ve geliştirerek devam ediyor. Akşamları canlı müzik olması bize ayrıca çok iyi sürpriz oldu. Sizin gibi insanların bu işi yapması lazım yüreğinizi vererek kurduğunuz bu tesisi bizlerin hizmetine sunduğunuz için de teşekkürler

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

Beklediğimden güzel ortam

İnternetten görüp rezervasyon yapmış olmama rağmen şüphelerim vardı ancak tesise geldiğimde beklediğimden güzel bir ortamla karşılaştım. Ahmet şefin yemekleri olağanüstü burada kalırken 2. günden itibaren aile içinde gibi hissediyor insan kendini o kadar cana yakın çalışanlar var ki kendimi evimden bile rahat hissettim. Hem 4 yanı denizler ile çevrili adada kalıp hem de 5 yıldızlı seviyede. Aquapark havuz sadece güne hangisi ile başlamaya karar vermek zor:))) Ben ve arkadaşlarım o kadar keyif aldık ki en kısa zamanda tekrar geleceğiz. Tavsiyem hiç riske girmeden direkt bu tesise gelin bırakın sizin yerinizi her şeyi düşünen Bahar Motel personeli size en güzel tatili yaşatsın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

Yemekler bol kepçe

Avşa'da birçok yerde kaldım yıllardır gelirim. Birçok otelde olmayan imkanlar burada var. Başka otellerde yemeği önünüzden kaçırırlar, burada bol kepçe yemek veriyorlar. Havuz ve aqua park olması çocuklar için harika. Otel Avşa'da denize girilecek en güzel yerde. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmiye Otel Akçay
Palmiye Otel Akçay

-

Ulaşım açısından çok rahat

Tam bir aile oteli, ulaşım açısından çok rahat. Ve nereye otel aile oteli sorsam burayı tavsiye ettiler. Mütevazı ve çok sıcak bir ortam, e temiz de, daha ne olsun… :) Tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

Hizmet mükemmel

Bahar Motel'de kalmanızı tavsiye ederim. Burada yemekleriyle, personelleriyle, her şey burada, hizmet mükemmel. Burada kalmanızı tavsiye ederim. Her şey çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

Yemekleri mükemmel

Bahar Motel, çalışanların hepsi burada iyi, yemekleriyle mükemmel, burada kalmanızı tavsiye ederim. Burada her şey çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

Her şeyiyle çok güzel

Bahar Motel'de kalmanızı tavsiye ederim, yemekleriyle, personelleriyle hepsi iyi. Hepsine teşekkür ederim, her şey çok güzeldi. Burada kalmanızı tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

Aile yaklaşımları çok güzel

Şu anda Bahar Motel'de konaklamaktayım tam bir aile ortamı, çevre temizliği, kahvaltı ve akşam yemekleri gayet lezzetli. Temiz, düzgün bir aşçısı var, yılların birikimi ile aşçısı güler yüzlü Ahmet usta. Evet deniz mesafesi biraz uzak gibi lakin ulaşımı sürekli var ve mesafe minibüsle 2 dakika plaj mesafesi. Lakin otele 200 mt mesafede denize yürüme mesafesi 5 dakika sessiz sakin bir köy ortamı. İşletme sahipleri tam bir aile, kesinlikle ailenizden biri gibi hitap ediyorlar. 4 gün daha buradayım ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim Bahar Motel çalışanlarına.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)