Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Silifke Otelleri

Silifke için {{ (filteredHotels).length}} / 67 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Silifke Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Tarihi ve doğal varlıkları ile Mersin'in incisi olan Silifke aynı zamanda kaliteli otelleri ve konaklama tesisleri ile de tatilcilerin gözdesi.

Akdeniz'de, son yılların turizmde yükselen yıldızı olan Mersin'in ilçelerinden biridir Silifke. Tarihi ve doğal varlıkları ile Mersin'in incisi olan Silifke aynı zamanda kaliteli otelleri ve konaklama tesisleri ile de tatilcilerin gözdesi.

Silifke otelleri son yıllarda bölgede gelişen turizm olanaklarından fazlasıyla payını almıştır. Hem rahat hem de ekonomik bir tatil imkanı sunan Silifke otelleri turizmdeki bu hareketlilik sayesinde kalitede birbiriyle yarışır duruma gelmiştir.

Mersin Silifke'de her kesime ve her bütçeye hitap eden bir otel bulmak mümkün; çünkü burada farklı kategorilere ait pek çok konaklama tesisi bulunuyor. Silifke otelleri arasında 3 ve 4 yıldızlı tatil oteli de bulmanız mümkün, apart otel ve pansiyon da.

Silifke otelleri bulundukları lokasyonla da tatilcilerin tercih sebebi. Hemen hepsi denize yakın konumda yer alan Mersin Silifke otellerinde konakladığınızda hem ilçe merkezine hem de sahile oldukça yakın mesafede bulunacaksınız. Akdeniz'in masmavi sularına bakarken aynı zamanda tarihi yerler de yanı başınızda olacak.

Silifke'de seçeceğiniz oteli tatilinizin uzunluğuna göre de karar verebilirsiniz. Eğer uzun bir tatil yapmayı düşünüyorsanız Silifke apart otellerinden ya da pansiyonlarından birini, daha kısa bir konaklama planlıyorsanız Silifke'deki tatil otellerini tercih edebilirsiniz.

Mersin Silifke otellerinin birçoğu Atakent-Susanoğlu ve Taşucu beldelerinde konumlanmaktadır. Kalacağınız otele karar verirken bu ayrıntıyı da göz önünde bulundurabilirsiniz.

Yaz aylarında ciddi bir yoğunluğun olduğu Silifke otellerinde mutlaka erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Şimdiden keyifli bir tatil dileriz...

Tertemiz sahilleri ve denizi, tarihi dokusu ve kültürel zenginliği ile her yıl binlerce tatilciyi ağırlayan Silifke'de otel fiyatları da her bütçeye uygun seçenekler sunuyor.

Doğu Akdeniz'in en etkileyici tatil merkezlerinden biri olan Mersin Silifke'de keyifle konaklama yapabileceğiniz pek çok otel bulunuyor. Silifke otelleri rahat bir konaklamanın yanı sıra uygun fiyatları da siz tatilcilere sunuyor.

Silifke otel fiyatları her bütçeye uygun seçenekler sunduğu için yaz sezonu boyunca tatilciler için en popüler konaklama mekanları arasında yer alıyor. Özellikle kalabalık gruplar ve aileler Silifke otel fiyatlarının sunduğu cazip fırsatlardan yararlanıyor.

Silifke otelleri arasında pansiyonlar ve apart oteller oldukça fazla bulunuyor; bu nedenle kalabalık konaklama imkanı fazla. Böylece Silifke otellerinde konaklama ücretleri bölünerek daha uygun hale geliyor.

Mersin Silifke'deki oteller ekonomik ücretlerini yıl boyu tatilcilere sunuyor. Yüksek sezon olan haziran, temmuz ve ağustos ayları ile bayram gibi özel tatil dönemlerinde bile Silifke otellerinde fiyatlar her kesimden tatilcinin bütçesine uygun bir seçenek barındırıyor.

Yaz döneminde ortalama 50 TL ile 200 TL arasında değişen Silifke otel fiyatları düşük sezon olan bahar ve kış aylarında daha düşük fiyatlarla konaklama yapmanıza olanak sağlıyor.

Silifke 2017 otel fiyatlarından avantajlı şekilde yararlanıp yaz döneminde de uygun fiyatlara konaklama yapmak isteyen tatilciler kış ve bahar aylarında seçtikleri Silifke otelinde erken rezervasyon yaptırıyor.

Silifke Hakkında

Mersin'in en büyük ilçesi Silifke, Mersin il merkezi yapılıncaya kadar ilin merkezi konumundaydı. Silifke'nin doğusunda Erdemli, batısında Gülnar yer almaktadır.

Silifke'yi ikiye ayıran Göksu nehrinin denizde yaptığı delta kuşlar için önemli toplanma merkezi olmuştur.

Silifke denizi, sahilleri, Anadolu'yu Kıbrısa bağlayan Taşucu Limanı, kentin tarihi dokusu, arkeolojik ve kültürel zenginliği ile Orta Akdeniz kıyılarının en etkileyici turizm merkezleri arasında. Silifke'nin eski merkezi sahilden biraz içeride, sahil şeridi ise turizmle gelişiyor. Taşucu beldesi ise her şeyi ile turizm merkezi olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor. Silifke tarih boyunca hep yerleşim gördü.

Toros Dağları'ndan doğup derin bir vadide 260 km.'lik bir yolculuğun sonunda Silifke'nin ortasından geçip denize ulaşan Göksu ırmağı tarih boyunca yörenin yaşam kaynağı oldu. Bugünde olmaya devam ediyor. Silifke'nin ilk yerleşimi, Göksu ırmağının kıyısında yer alan antik Seleukeia'yı aynı adı taşıyan diğer kentlerden ayırt etmek için Seleukeia Kalykadnos olarak anılırdı. Yani Göksu ırmağı üzerindeki Silifke. Silifke'nin kuruluşu İ.Ö. 3. yy.'a kadar dayanıyor. Taşucu halkı buraya taşınarak kent oluşturdu. Yeni yerleşim yeri denizden 8 km. içeride bir tepe olarak seçilmişti. Bu yerleşim stratejik bir konumdaydı. Bu zorunlu göçün nedeninin Akdeniz kıyılarında artan korsan etkinliği ve bitmeyen yağmalar olduğu düşünülebilir. Aynı zamanda Toros Dağları'nda yaşayan kabilelerin yağmacı saldırganlığına karşı da bir üs görevi yapması düşünülmüş olmalı.

Kent en parlak dönemini Roma egemenliğinde yaşadı. 33 kentin merkezi durumundaydı. Bizans Hıristiyanlık döneminde dini merkez olarak da öne çıktı. Azize Tekla'nın varlığı dolayısıyla önemli bir hac merkezi oldu. Bu önemini İ.S. 359 yılında hıristiyan dünyasının Dinsel Danışma Meclisi toplantısına ev sahipliği yapmış olmasıda gösteriyor.

Silifke folkloru; Silifke halkoyunları Türkiye'de olduğu kadar uluslararası alandada tanınıyor. Folklor ekibi bir çok uluslararası yarışmada ödül kazandı. Yörük-Türkmen kültürünü yansıtan halk dansları kadar türküleri ile de ünlü folkloru çok hareketli ve çok renkli. Geleneksel seyirlik oyunlarla zenginleşen folklorun yaşatılması ve geliştirilmesi için belediye ve sivil toplum kuruluşları çabalarını aralıksız sürdürüyorlar. Silifke'nin yoğurdu ünlü ama sanırız Silifke'nin yoğurdu kız seni kimler doğurdu diye başlayan türküsü daha da ünlü.

Silifke'deki Göksu deltası Göksu ırmağının taşıdığı alüvyonların oluşturduğu bir kıyı ovası. Silifke'deki Göksu deltasında bugüne kadar 332 kuş türü tespit edilmiştir. Arkeolojik zenginliği ile de ünlü Silifke'de bu mirasın en görkemli anıtlarından birisi Uzuncaburç'tur. Ören yeri Olba krallığının kutsal alanıydı.

Cennet- Cehennem obrukları Mersin, Silifke de yer alan iki obruktur. Mersin'in sıcağında bu iki doğa harikasına gitmek oldukça zordur. Bu yer hem yerli hem de yabancı tursitler tarafından kutsal duygularla ziyaret edilmektedir. Narlıkuyu Silifke'nin 20 km. doğusunda balıkçı lokantıları ile meşhur bir yerdir. Yeraltı ırmağının denize karıştığı yer Narlıkuyu'dur. Tuz oranı düşük denizlerin balıklarının lezzeti oluşundan ötürü buranın balık lokantalarının ün kazanmıştır.

Silifke otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Aksay Apart Susanoğlu
Aksay Apart Susanoğlu

-

Her şey yerindeydi

Plaja yakın, uyumlu otel, yorumlara bakarak tercih ettim. Kaldığımız sürece ilgili, alakalı oldular. Çarşıya, plaja, lokantaya adım mesafesinde. Temizlik, klima, vs. her şey yerindeydi. Resepsiyonda olan yakışıklı genç Kutay'ı da ayrıca ilgilendiğinden çok teşekkür ederim; seneye görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tiryakioğlu Apart Otel
Tiryakioğlu Apart Otel

-

Güler yüzlü insanlar

Güzel bir tatil geçirmek ister misiniz? Buraya gelmeniz yeterli. Adana'dan geldik. Çok temiz, güler yüzlü insanlar. Tüm Tiryakioğlu Apart Otel mensuplarına teşekkürler. Tekrar görüşme dileğiyle, hoşça kalın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güzel Apart Otel
Güzel Apart Otel

-

Temiz ve ferah mekanı

Aile ortamı, temiz ve ferah mekanıyla kalınabilecek en güzel yerlerden biri Güzel Apart Otel. Aldığımız ilgi ve samimiyet için Güzel Apart Otel ailesine teşekkürlerimizi sunarız. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sizler gibi güler yüzlü aileleri misafir etmek bizler için mutluluk vericiydi, yeniden görüşmek dileğiyle. :)

17 Ağustos 2017, Perşembe 19:19
Güzel Apart Otel
Güzel Apart Otel

-

Şık, konforlu ve çok güzel

Ailece kalınabilecek, şık, konforlu ve çok güzel bir yer. Denize çok yakın olması da seçenekler arasına alınabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz Delal Hanım, tekrar görüşmek dileğiyle. :)

17 Ağustos 2017, Perşembe 19:26
Huzur Apart Silifke
Huzur Apart Silifke

-

İlgili, güler yüzlü, samimi

Çok ilgili, güler yüzlü, samimi bir yer. Kendilerine bizi iyi ağırladıkları için çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Effe Apart Hotel
Effe Apart Hotel

-

Oda temizliği ve rahatlığı

Teşekkür ederiz Effe Apart Hotel. İlk olarak güler yüzünüz ve ilginiz için. Kahvaltı olarak gayet güzeldi. Oda temizliği ve rahatlığı ve her şey için teşekkür ederim. Bundan sonraki tercih sizsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Effe Apart Hotel
Effe Apart Hotel

-

Oldukça ilgili personeller

Oldukça ilgili personellerinizle ve odalarınızın ferahlığıyla çok güzel bir tatil yaşamama sebep oldunuz. Tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Effe Apart Hotel
Effe Apart Hotel

-

Hem ekonomik hem konforlu

Çok temiz bir tesisti. Çalışan arkadaşlara ilgisinden ötürü teşekkür ediyorum. Otelden her şeyi ile memnun kaldık. Ailenizle beraber gidebileceğiniz mükemmel bir otel. Hem ekonomik hem konforlu, şiddetle tavsiye ediyorum. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Effe Apart Hotel
Effe Apart Hotel

-

Odaları ile mükemmel

Çok güzel geçirdiğim hafta sonu için Effe Apart Hotel ailesine çok teşekkür ederim. Çalıştığım şirket ile tatil organizasyonunda konaklama yeri ararken bulma fırsatı bulduğum ve hafta sonlarının vazgeçilmez tatil lokasyonu oldu. Hem konumu hem odaları ile mükemmel bir hotel. Çalışanları olabildiğine güler yüzlü, samimi ve çalışkan herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Ayrıca işletmenin sahibi Yılmaz Bey'e çok teşekkür ediyorum. Yarın görüşmek üzere Effe Apart Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Effe Apart Hotel
Effe Apart Hotel

-

Odalar temiz

Fiyat uygun, odalar temiz, personel güler yüzlü. Sahile yakın. Teşekkürler. Yalnız kaldığınız süre içinde personel oda temizliği yapmıyor. Süpürge ile kendiniz temizlik yapıyorsunuz. Kahvaltı sabit, her gün aynı haşlanmış yumurta, peynir, zeytin, domates, salatalık, kapalı kutularla reçel, yağ, vs. insan bıkıyor aynı şeylerden.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akkum Trak Pansiyon
Akkum Trak Pansiyon

-

Çalışanları çok mütevazı

Çok güzel bir mekan. İnsan kendini adeta evindeymiş gibi hissediyor. Çalışanları çok mütevazı ve çok iyi insanlar. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Gelip de pişman olmayacağınız gidip de unutamayacağınız bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yetsa Apart Otel
Yetsa Apart Otel

-

Oda gayet temiz

Kaldığımız oda gayet temiz verildi. Yataklar, yerler, banyo çok temizdi. Denize mesafesi fena değildi. Çalışanlar güler yüzlüydü. İdeal, kalınabilecek bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palm Beach Otel
Palm Beach Otel

-

Kahvaltısı gayet doyurucu

Temiz bir tesis olması beni çok memnun etti ayrıca çalışanları güler yüzlü ve çok ilgililer. Özellikle sizi resepsiyonda güler güzlü bir hanımefendi karşılıyor. Akşam yemeği güzel özellikle salataları harika. Kahvaltısı gayet doyurucu. Konum olarak güzel bir yerde. Yapraklı Koy ve Susanoğlu Plajı'na çok yakın, yürüme mesafesinde. Otelin kendi şezlongu, şemsiyesi ve plaj havluları mevcut. Kafa dinlemek için iyi bir tercih.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Çok güzel ve temiz

Merhabalar. Çok güzel ve temiz bir otel. Çalışanları her konuda ilgililer. Cevdet Bey ve Burak Bey'e her şey için teşekkürler. Taşucu'nda bulunan tek nadir otel, her konuda yardımcı oluyorlar ve otelin mevkii sahile çok yakın. Otelin temiz olduğu kadar sahili de, havuzu da çok temiz ve Burak Bey'in her konuda yardımcı olması güzel bir tatil geçirmemize sebep oldu. Bize verilen samimiyetten dolayı Burak Bey'e tekrar teşekkür ediyoruz. Haftaya geleceğim gün ördeklerimin havuzu da hazır olsun, seni seviyoruz Burak abi, adamsın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çapanoğlu Apart Otel
Çapanoğlu Apart Otel

-

Havuz çok komik

Hayatımda burası kadar kötü bir yer görmedim. İşletenlerden hiç bahsetmiyorum bile. Mutfak eşyaları, yataklar, sözde kanepeler, hele havuz çok komik. Gitmeyin, paranıza yazık. Hele yokuş berbat, asla önünden bile geçmem bir daha.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Effe Apart Hotel
Effe Apart Hotel

-

Sadece peynir ve zeytin

Kahvaltının açık büfe yazdığına inanmayın, sadece peynir ve zeytin var. Şanslıysanız belki haşlanmış yumurta. Odada ne havlu ne saç kurutma makinesi ne tuvalet kağıdı, hiçbir şey yok, ancak istediğiniz zaman getiriyorlar. Oda genel olarak temizdi, onun dışında hizmet kötüydü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Kahvaltı çeşitlerimiz; salam, poşet tereyağı, poşet bal, poşet vişne reçeli, poşet çilek reçeli, poşet kayısı reçeli, poşet fındık ezmesi, beyaz peynir, kaşar peynir, siyah zeytin, yeşil zeytin, haşlanmış yumurta, domates, salatalıktan oluşmaktadır.

16 Ağustos 2017, Çarsamba 13:18
Seruse Apart Otel
Seruse Apart Otel

-

En güzel apart otel

5 yıldızlı otelden hiçbir farkı yoktu. En güzel apart otel budur, fiyatı da gayet iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Famira Otel Susanoğlu
Famira Otel Susanoğlu

-

Sakin bir yer olması

Çok memnun kaldık, en güzeli de sakin bir yer olmasıydı. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Serap Arslan, sizleri memnun edebildiysek ne mutlu bizlere. İyi dileklerinizden dolayı biz teşekkür ederiz. Bir dahaki tatilinizde görüşmek üzere.

16 Ağustos 2017, Çarsamba 10:42
Kuzey Apart Otel
Kuzey Apart Otel

-

Hijyenik ortam

Kuzey apart otelde 5 gün kaldık. Genelde iyi bir tatil yaptık. Sabahları 2 saat sınırsız kahvaltı yaptık. Taze ve hijyenik bir ortamla karşılandık. Personellere ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz. Seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kuzey Apart Otel
Kuzey Apart Otel

-

Deniz manzaralı odalar harika

Otelden dün ayrıldık. Deniz manzaralı odaları harika. Güler yüzlü personellere teşekkürler. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vita Bella Hotel ve Villaları
Vita Bella Hotel ve Villaları

-

Gerçekten çok kaliteli

İşletmenin yakın ilgisi ve temizliği gerçekten çok kaliteli. Bir ailenin işletmesinde bulunan bu otele fırsatım oldukça uğramaya çalışıyorum. Kesinlikle yolum buraya düştüğü zaman uğrayacağım tek yer bu otel. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Vita Bella Hotel ailesi olarak teşekkür ediyoruz.

15 Ağustos 2017, Salı 14:07
Vita Bella Hotel ve Villaları
Vita Bella Hotel ve Villaları

-

Personelin yakın ilgisi

Gayet temiz, hijyenik bir aile işletmesi olarak bu yakın ilgiden dolayı her hafta işim gereğince buradayım ve henüz olumsuz bir şeyle karşılaşmadım. Özellikle personelin yakın ilgisi muazzam. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Vita Bella Hotel ailesi olarak teşekkür ediyoruz. : )

15 Ağustos 2017, Salı 14:07
Tukan Apart Otel
Tukan Apart Otel

-

Odalar temiz

Aileler için uygun, temiz, küçük, sevimli bir yer. Sahilde otele ait şezlong ve şemsiye var, odalar temiz, sabahları Nur ablanın sıkmaları eşliğinde bahçede güzel bir kahvaltı yapabilirsiniz, seneye tekrar gitmeyi düşündüğümüz bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Otel sahipleri çok ilgili

Kendim de turizmciyim. Tatil için Taşucu'nu tercih ettim. Rastgele Lotus'a yerleştim. 2 gün kaldık ailemle ama süper bir rastlantı oldu. Otel sahipleri çok ilgili. Burak Bey çok samimi, çalışan bayanların da gerçekten emeklerine sağlık. Odalar ferah, temiz ve konforlu. Menüler, yiyecekler evinizde gibi hissettiriyor. Denize çok yakın. Özelliklerine göre bölgedeki otellere nazaran fiyatı da uygun. Kesinlikle tavsiye ederim. Yolunuz Taşucu'ndan geçerse es geçmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güzel Apart Otel
Güzel Apart Otel

-

Ailecek kalınabilir

Temiz, düzgün bir yer. Ailecek kalınabilecek nitelikte. Daha önce lüks otellerde kaldıysanız beğenmeyebilirsiniz ama verdiğin paraya değecek bir yer olduğu kanaatindeyim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Yasin Demirer, öncelikle otelimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Duygu ve düşüncelerinizi paylaştığınız için de ayrıca Güzel Apart Otel ailesi olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz.

14 Ağustos 2017, Pazartesi 14:29
Eser Apart Otel
Eser Apart Otel

-

Hizmet biraz zayıf

Havuzlu diye tercih ediyorsanız başka bir yere bakın. Havuz sabah 9'da açılıyor 2 saat sonra kapanıyor. Sonra 2'ye kadar açılmıyor. 2'de açılıp 6'da kapanıyor. Pazar günü yüzelim dedik, öğlen “'Havuz kapandı, temizlik var.”' dediler bir daha açmadılar akşama kadar. Pek hoşlanmadık. Hizmet biraz zayıf.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Güler yüzlü personel ekibi

Aile boyu keyifli ve huzurlu bir tatil geçirmemizi sağlayan, güler yüzlü personel ekibiyle kaliteli bir tatil geçirmenizi sağlıyorlar. Taşucu'na tekrar gidersek yeniden tercihimiz olacaktır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Susan Hotel
Susan Hotel

-

Özellikle çocuklu ailelere tavsiye

Biz 3 aile 7-12 Ağustos 2017 tarihlerinde konakladığımız Susan Hotel'den çok memnun ayrıldık. Tüm personeller ilgili, disiplinli ve samimi bir şekilde tüm konukları (özellikle çocukları) memnun etmek için ellerinden geleni fazlasıyla yapıyorlar. Odalar, ortak kullanım alanları tertemiz. Kahvaltı çeşidi tatmin edici. Akşam yemekleri lezzetli. Aşçı Nuri Bey'e teşekkürler. Tesis yöneticisi Olcay Bey misyonu ve vizyonuyla bir eğitimci olarak ilgimi çekti. Çok samimi, içten... Oteli özellikle çocuklu ailelere tavsiye ediyorum. Yeniden görüşmek üzere...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Porto
Otel Porto

-

Kahvaltı harika

Oteli çok beğendik, temiz, güzel, her şeyiyle en iyi anı vermeye çalışan personelleri, kahvaltı harika, her şey çok güzeldi. Çok teşekkür ediyoruz. Özellikle otel sahibi Özcan Bey'e ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bir dahaki gelişimizde tekrar tercihimiz siz olacaksınız. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederiz, sayın Avcı.

15 Ağustos 2017, Salı 09:42
Zigana Apart Otel
Zigana Apart Otel

-

Kahvaltının her gün aynı olması

Personellerin ilgisizliği ve kahvaltının her gün aynı olması çok kötüydü. Özellikle muhasebe işlerine bakan hanımefendinin suratı beş karıştı ve açıkçası parayı alana kadar bütün ilgisi. Otelde ne bir güler yüzle karşılaştım ne de bahsedilen aile ortamıyla. 3 yaşındaki çocuktan bile ücret istenmiş. Kesinlikle ailecek tavsiye etmiyoruz, yalnızca kahvaltısı için değmez o para.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Marina Otel Taşucu
Marina Otel Taşucu

-

Otelin kalitesi ve huzuru

Birçok 5 yıldızlı otelde bile göremediğimiz temizliği 4 gün kaldığım Marina Otel Taşuucu'nda gördüm. Denizin güzelliği otelin kalitesi ve huzuruyla birleşince çok güzel bir tatil oldu. Ailecek kalınabilecek, harika bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kuzey Apart Otel
Kuzey Apart Otel

-

Kahvaltı çeşidi az

Kesinlikle otelin bakıma ihtiyacı var ve aldıkları ücrete karşılık bir otel değil ki otel değil. Gece müdürü diye koydukları şahısın tavır ve üslubu hoş değil. Kahvaltı çeşidi az ve sürekli sıra bekleniyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Porto
Otel Porto

-

Oda temiz ve bakımlıydı

Güzel bir otelde kaldığımızı belirtmek isterim. İlgi ve alaka gerçekten güzeldi. Oda temiz ve bakımlıydı. Özellikle kaldığım yerde banyoya dikkat ederim, hijyen, bakım, düzen ve tertibat sorunsuzdu. Sabah kahvaltısı bol çeşit mevcut. Ulaşım ise yol kenarı olması ve sahile 5 dakika mesafede olması ile konaklama için bir daha tercih edebileceğim bir yer. Tesis sahibine ve çalışanlarına teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Güler yüzlü personel

Ailemle birlikte 3 gün kaldık ve çok memnun olduk. Güler yüzlü personel, temiz odalar, tam ailelere uygun şirin bir havuz, yürümeyle sadece 30 saniye uzaklıktaki denizi ile mükemmel bir otel. Teşekkürler Burak abi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tukan Apart Otel
Tukan Apart Otel

-

Nezih bir ortam

Personelin davranışları çok iyi, odalar çok temiz, güzel bir bahçesi var, sabahları açık havada güzel bir kahvaltı yapabilirsiniz. Kendine ait plajı çok güzel, deniz çok temiz, nezih bir ortam, tam kafa dinlemelik. Fiyatları da çok uygun, ben çok memnun kaldım. Herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Güzel ve huzurlu bir tatil

Ailemle birlikte 5 gün kaldık. Gayet temiz, düzenli bir hotel. Biz ailecek çok memnun kaldık. İşletme sahibine, eşine, çalışanlarına, özellikle Burak Bey'e samimi ve ilgili davranışlarından dolayı teşekkür ederiz. Ailenizle güzel ve huzurlu bir tatil geçirmek isterseniz şiddetle tavsiye ederim. Herkese iyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Famin Otel
Famin Otel

-

Enfes yemekleri

Silifke'de geçirebileceğimiz en güzel tatili geçirdik. Semra Hanım'ın güler yüzü yaptığı enfes yemekleriyle birleşince otelden çok evlerinde misafir gibiydik. 15 günümüz dolu dolu geçti, çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Famin Otel
Famin Otel

-

Aile olarak kalmak için mükemmel

Famin Otel'e 3 günlüğüne geldim, 1 hafta kaldım... Temiz, düzgün, aile olarak kalmak için mükemmel, kendinizi evinizde hissedersiniz... Akşam yemekleri ev yemekleri sevenler için mükemmel. Ankara'ya geldim, herkese tavsiye ediyorum... Teşekkürler Semra Hanım! Teşekkürler Famin Otel ailesi!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Famin Otel
Famin Otel

-

Huzur ve aile ortamı

Huzur ve aile ortamı istiyorsanız kesinlikle bu otel derim. Bir dediğimizin iki olmadığı bir tatil geçirdik. Kahkahalarla, eğlenceyle. Çalışanların ve otel sahibinin ilgisi, jestleriyle Susanoğlu'nda kalabileceğiniz en güzel otel Famin Otel... Çok ama çok teşekkürler Semra Hanım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güzel Apart Otel
Güzel Apart Otel

-

Temiz ve çalışanları kibar

Temiz ve çalışanları kibar, onun haricinde 120 lira edecek odaları yok. Kaldığım odada ne bir havlu, sabun, saç kurutma makinesi, hiçbiri yoktu. Su ısıtma sistemleri güneş enerjisi ileydi galiba, bir ara soğuk su ile duş aldım. Klimaları iyi soğutuyordu ama traktör gibi ses çıkarıyordu. Tavsiyem, buradaki yorumlara çok aldırış etmeden başka yerlere yönelmeniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Mehmet Yalçın Bey, tesisimizde iki gün konaklamış bulunmaktasınız. Konaklama sonrası duygu ve düşüncelerinizi, görüş ve eleştirilerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tesisimiz apart tarzında hizmet sunduğu için odalarda havlu, sabun vs. şeklinde malzemeler misafirlerimize aittir. Diğer eleştirileriniz, yönetimimiz tarafından dikkate alınacaktır. Günlerinizin umudunuz doğrultusunda geçmesi dileğiyle, esen kalın.

11 Ağustos 2017, Cuma 07:49
Güzel Apart Otel
Güzel Apart Otel

-

Konumu ve ortamı

Silifke'nin güzel beldesinde güzel bir yer. Sanki bir aileye misafir olmuş gibi. Başta Seyit Bey olmak üzere ailesinin güler yüzlü ve sıcak tavırları Akdeniz'in ılık meltemi gibiydi. Konumu ve ortamıyla adına yakışır bir yer. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Mehmet Yorulmaz duygu ve düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Güzel Apart Otel ailesi olarak müşterilerimize daha iyi hizmetler verebilmek adına sizlerin görüşlerine daima ihtiyaç duymaktayız.

11 Ağustos 2017, Cuma 07:39
Meleğim Pansiyon
Meleğim Pansiyon

-

Yataklar mükemmel

Harika bir yerdi, tam kafa dilenilecek bir yer. Güler yüz, samimi dostluk, odalar mükemmel. Yataklar mükemmel. Ben evimde böyle rahatlık görmedim, bu yıl tek geldim. İnşallah seneye çocuklarla giderim. Ayhan abi gerçekten çok güler yüzlü, gitmek isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Umarım bir daha görüşmek kısmet olur. Sağolun.

10 Ağustos 2017, Perşembe 16:16
Taşucu Otel
Taşucu Otel

-

Personelin güler yüzlülüğü

İyi çalışmalar. Ailemizle gelebileceğimiz Taşucu'ndaki en nadir ve tek otelden birisidir. Bu sene ilk defa geldik Taşucu'na, samimi, güzel ve hoşgörülü bir şekilde konakladık. Özellikle Mert bizimle çok ilgilendi, ona da teşekkür ediyoruz. Personelin güler yüzlülüğü ve saygınlığı her şeye bedeldi zaten. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Taşucu Otel
Taşucu Otel

-

Odalar temiz ve harika

Merhabalar, öncelikle güler yüzle ve samimi bir şekilde karşılandık, odalar temiz ve harika görünüyordu. Ailemizle çok güzel bir tatil geçirdik. Otel sahibi Ayşe Hanım'a da ayriyeten çok çok teşekkürlerimizi sunuyoruz. İyi çalışmalar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Famin Otel
Famin Otel

-

Koltuklara kirinden oturulmuyor

Arkadaşlar, kesinlikle ama kesinlikle iyi yorumlara inanmayın. Ya otel iyi değil, koltuklara kirinden oturulmuyor, çarşaf desen kokuyor, yani hiç tavsiye etmem kesinlikle. Güler yüz falan diyorlar, doğru değil, suratları sirke satıyor. Bir de kahvaltıya kahvaltı demeye 10 tane şahit gerek, o derece lezzetsiz. Asla gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Taşucu Otel
Taşucu Otel

-

Temiz olması

Motel kesinlikle konaklanabilecek bir yer. Temiz olması, denize yakın olması, sıcak ve güler yüzle karşılanmamız bizi çok memnun etti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Famira Otel Susanoğlu
Famira Otel Susanoğlu

-

Her sabah aynı şeyler

4 günlük bir tatilimiz vardı ve Famira Otel Susanoğlu'nda kaldık. Kahvaltı açık büfe dediler, gittik, her sabah aynı şeyler, bir çeşit ne eksik ne fazla. Kahvaltıda çalınan müzikler insanı hayattan soğutuyor, her sabah uyarmamıza rağmen aynı müzikleri çalmaya devam ettiler. Odamız 5 saatte anca temizlendi. Parayı peşin verdik, hizmeti taksitle aldık...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Satı Koyun, açık büfe kahvaltıda ne beklentiniz vardı bilmiyorum ama kahvaltımızda eksik bir şey olduğunu söylediğinizde yardımcı olacağımıza eminim. Ayrıca oda temizliğinize gelince 30 odamızı aynı saate temizleme ihtimalimiz olmadığı için özür dilerim. Ayrıca yorumlarınız için teşekkürler.

10 Ağustos 2017, Perşembe 16:24
Palm Beach Otel
Palm Beach Otel

-

Temizlik, personel ilgisi ve yemek

Otel temizlik, personel ilgisi ve yemek bakımından çok çok iyi, beklentimin üstünde çıktı. Şu an 7 kişiyiz ve ikinci gecemiz, her şey yolunda gidiyor. Tek sıkıntı denizin çok kirli olması, onun dışında rahatça gelinebilecek yer.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palm Beach Otel
Palm Beach Otel

-

Odaların temizliği iyi

Otel personeli ilgili, odaların temizliği iyi. Yemekler iyi, aşırı çeşit yok ama yeterli. Aç kalmazsınız. 3 yıldız vermemin nedeni ise plajı o kadar yakın değil, hele de çocuklu iseniz yürüme mesafesi fazla. Kendi plajı var. Susanoğlu Plajı kirli idi, çok beğenmedim. Bir de çok fazla sivrisinek vardı, 3 günde 25 tane falan öldürdük, artı oğlumun her yeri sivrisinek ısırığı idi. Fiyatına göre iyi bir otel ama Mersin deniz olarak sıkıntılı artık.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tiryakioğlu Apart Otel
Tiryakioğlu Apart Otel

-

Gördüğüm en temiz yer

Şu ana kadar Ege ve Akdeniz'de çok tatil yaptım ancak gördüğüm en temiz yer burasıydı. Öncelikle odalar pırıl pırıl, nevresimlerinizi bembeyaz ve tertemiz serilmiş halde buluyorsunuz. Ayrıca sürekli sizi güler yüzle karşılayan, sizinle aynı apartta ikamet eden, sürekli muhatap bulabileceğiniz sahipleri var. Huzurlu ve güzel bir tatil için sürekli tercih ve tavsiye edebileceğim bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)