Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Muratpaşa Otelleri

Muratpaşa için {{ (filteredHotels).length}} / 48 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Muratpaşa Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Antalya'nın ilk yerleşim yeri olan Kaleiçi, Muratpaşa ilçesi sınırları içindedir.

Muratpaşa, Antalya Merkez ilçeleri arasında yer almaktadır. Antalya'nın ilk yerleşim yeri olarak düşünülen Kaleiçi Muratpaşa ilçesi sınırlarında yer almaktadır. Böylesine eski bir yerleşime sahip ilçede birçok tarihi değere sahip eserler bulunmaktadır.

Antalya Muratpaşa adını ilçe içerisinde bulunan 1570 yılında yapılmış olan Muratpaşa Cami'nden almaktadır. Muratpaşa Cami adını ise camiyi yapan Karaman Beyi Murat Paşa'dan almıştır. Uzun bir geçmişe sahip kenttin içinde, günümüzde sadece bazı burçlar, Hadrian Kapısı, Antalya Tarihi Saat Kulesi, Hıdırlık Kulesi ve bazı duvar kalıntıları varlığını halen korumaktadır.

Muratpaşa otelleri, Antalya Merkez'de yer almasından dolayı birçok yerli ve yabancı turist tarafından tercih edilmektedir. Antalya Muratpaşa otelleri içinde farklı kategorilerde 5 yıldızlı, 4 yıldızlı, 3 yıldızlı tesisler olduğu gibi butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar da hizmet vermektedir.

Antalya, yılın dört mevsimi yerli ve yabancı turistlerin rağbet ettikleri bir bölgedir. Bu kadar rağbet gören bu bölgedeki tesislerde de sürekli olarak bir sirkülasyon oluşmaktadır. Özellikle de Muratpaşa otelleri Antalya'nın merkezi bir konumunda bulunmasından dolayı sıkça tercih edilmektedir. Bu yüzden bu bölgeye gidecek olanlara tavsiyemiz Muratpaşa otellerine erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Adını sınırları içinde bulunan Muratpaşa Cami'den alan Antalya'nın en eski yerleşim yerlerinden biridir.

Muratpaşa ilçesi, Akdeniz Bölgesi'nde bulunan Antalya'nın merkez ilçelerindendir. Antalya'nın en eski yerleşimlerinden biri olan tarihi Kaleiçi bu ilçenin sınırları içinde yer almaktadır. Muratpaşa ilçesinden şehrin hemen her noktasına toplu taşıma ulaşım ağı bulunmaktadır. Belediye otobüslerinin yanı sıra tramvay hattı da bu ilçeden geçmektedir.

Antalya içi kolay bir ulaşıma sahip Muratpaşa bölgesi içinde bulunan tesisler yılın her dönemi Antalya'ya gelen turistler tarafından tercih edilmektedir. Muratpaşa otel fiyatları ise yaz sezonunda kış sezonuna oranla biraz daha yüksek olmaktadır. Muratpaşa otel fiyatları tesislerin misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere göre de değişiklik göstermektedir.

Eski tarihi dokusuyla ve doğayla iç içe olan Muratpaşa ilçesi; Roma, Selçuklu, Anadolu Beylikler ve Osmanlı dönemine ait birçok tarihi değere sahip eserlere ev sahipliği yapmaktadır. Antalya Muratpaşa'da görülmesi gereken yerler içinde; Kaleiçi'ndeki Suna-İnan Kıraç Akdeniz Medeniyetleri Müzesi, Yat Limanı'ndaki Antalya Oyuncak Müzesi, Bakırcılar Çarşısı'ndaki Antalya Soba Müzesi, Konyaaltı Caddesi'ndeki Antalya Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Işıklar Caddesi'ndeki Antalya Atatürk Evi Müzesi sıralanmaktadır.

Antalya gezisi sırasında Muratpaşa bölgesindeki tesislerde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz erken rezervasyon yaptırmalarıdır. Erken rezervasyon fırsatı ile de Muratpaşa otel fiyatlarından avantajlı bir şekilde yaralanabilirsiniz.

Muratpaşa Hakkında

Antalya'nın merkezi noktasında bulunan Muratpaşa; doğal güzellikleri, tarihi eserleri ve kültürel varlıkları ile fazlasıyla dikkat çeken bir bölge…

Antalya'nın merkez ilçesi sayılıyor Muratpaşa. Hatta Akdeniz Bölgesi'nin en kalabalık ikinci ilçesi olma unvanını sahip. Kuzeyinde Kepez, doğusunda Aksu, batısında ise Konyaaltı yer alıyor. 20 km'lik sahil şeridiyle Muratpaşa, Antalya'ya geldiğinizde mutlaka görmeniz gereken yerlerden biri. Neden mi?

Çünkü Muratpaşa, Antalya'nın ilk kent yerleşimi olma özelliği taşıyor. Antalya'nın en ünlü semtlerinden biri olan Kaleiçi de Muratpaşa ilçe sınırları içerisinde bulunuyor ayrıca. Dolayısıyla Muratpaşa'da yer alan tarihi eserlerin sayısını biz bile sayamayız. Antalya'nın simgesi haline gelmiş olan pek çok tarihi yapıya ev sahipliği yapıyor Muratpaşa. Mesela, bir kısmı restore edilen Kaleiçi Evleri ile Balbey Mahallesi Evleri kesinlikle görülmeye değer. Bunlardan başka Antalyalıların ‘Üç Kapılar' dediği ve Roma İmparatoru Hadrianus'ın 130 yılında Antalya'ya gelmesi şerefine yaptırılan Hadrian Kapısı da görülmesi gereken bir diğer tarihi yapı Muratpaşa'da. Ayrıca Antalya'nın simgesi haline gelen Yivli Minare, Osmanlı döneminde, 1570 yılında inşa edilen Muratpaşa Camii, Kaleiçi'nde yer alan, 1250 yıllık bir tarihe sahip olan ve Selçuklu mimari örneğini en iyi şekilde teşkil eden Antalya Karatay Medresesi, Muratpaşa'da görebileceğiniz tarihi eserlerin sadece birkaçı. Tüm bunların yanı sıra, pek çok sanatçı tarafından yapılmış olan heykeller de, ilçenin sokaklarına ayrı bir hava katıyor doğrusu.

Kültür ve sanat alanında da Muratpaşa'nın Antalya'nın öncü ilçelerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Antalya Devlet Tiyatrosu ve Antalya Belediye Tiyatrosu sahneleri ile Antalya Devlet Opera ve Balesi Muratpaşa'da yer alıyor. Bununla birlikte birçok müzeye de ev sahipliği yapıyor Muratpaşa. Kaleiçi'ndeki Suna-İnan Kıraç Akdeniz Medeniyetler Müzesi, yat limanında bulunan Antalya Oyuncak Müzesi, Bakırcılar Çarşısı'ndaki Antalya Soba Müzesi, Konyaaltı'nda yer alan Antalya Arkeoloji ve Etnografya Müzesi ve Antalya Atatürk Evi Müzesi, Muratpaşa'da ziyaret edebileceğiniz müzelerden bazıları. Tüm bunların yanı sıra, pek çok sergi ve sinema salonunun yer aldığı Muratpaşa'nın, şehrin kültürel yaşamının önemli bir parçası olduğu hemen göze çarpıyor.

Tüm bu yönleriyle Muratpaşa, Antalya'ya geldiğinizde kesinlikle 2 ya da 3 gününüzü ayırmanız gereken bir bölge. Bunun için Muratpaşa otellerinde gönül rahatlığı ile konaklama yapabilir ve bu güzide ilçeyi doyasıya keşfedebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Muratpaşa otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Azuu Boutique Hotel
Azuu Boutique Hotel

-

Çalışanlar güler yüzlü

Otel yeni yapılmış olduğu için çok temizdi. Çalışanlar güler yüzlü, kahvaltı güzeldi. İnşallah bir daha geldiğimde aynı kaliteyi bulurum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
City Live Hotel
City Live Hotel

-

Lezzetli sunumu

Arkadaşımla City Live Hotel'de kalmaktayız. Birlikte kahvaltıya indik. İnanılmaz lezzetli sunumu, muhteşem zengin çeşit sigara böreğinin tadına doyamadık. Herkese tavsiye ediyorum. Tüm mutfak çalışanlarına teşekkürler. ☺

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Azuu Boutique Hotel
Azuu Boutique Hotel

-

Temiz, şirin, küçük

Otel temiz, şirin, küçük bir yer. Çok güzel yapılmış ancak personel yetersiz. Oda + kahvaltı olarak kaldık, iki kişi bu işe yeterli değil. Çok koşturuyorlar ancak yetişemiyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Let'stay Boutique Hotel
Let'stay Boutique Hotel

-

Odaların temizliği, otelin sakinliği harika

Kışın 2 günlük bir Antalya kaçamağı yapalım derken, Neredekal.com'un sayesinde kaldık Let'stay Butik Otel'de. Eşim de ben de gayet memnun ayrıldık. Odaların temizliği, otelin sakinliği, konsepti gerçekten Antalya'daki kapımız dedirtti. Ağustos ayında bir arkadaşımın düğünü sebebiyle yine geleceğiz. Buradan herkese tavsiye ediyoruz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Prime Hotel
Prime Hotel

-

Antalya'da ilk tercihim

Deniz manzaralı, şehir merkezinde yeni lüks ve geniş odaları olan harika bir hotel. Antalya'ya tekrar geldiğimde ilk tercih edeceğim hotel, herkese tavsiye ederim, tam bir aile hoteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ring Otel Antalya
Ring Otel Antalya

-

Eğlence denen şey sıfır

Bu yaz temmuz ayında 1 hafta bu oteldeydim, gittiğime gideceğime bin pişman oldum. Neden mi, otelde kendimi başka bir ülkede bir turist gibi hissettim, her şey Ruslara göre ayarlanmış, tiyatro amfisindeki sözde eğlence ve yarışmalar tam belden aşağı, eğlence denen şey sıfır. Plajdaki kum denen şey koca koca taşlar var, deniz suyu çok aşırı tuzlu, gözleri yakıyor, oda servisi denen hizmet tam bir rezalet. Odalardaki televizyon kanalları yok denecek kadar az, iyi olan şeyler garsonlar, barmenler, güvenlikleri, hepsi bir aile gibi sevecen, saygılı, cana yakın ve de profesyonel arkadaşlardı. Onun dışında inanın gidilecek bir otel değil, bir de papağan Osman çok şirindi. Herkese Ring Otel Alanya'sız tatiller...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bilgehan Hotel
Bilgehan Hotel

-

Maalesef ki çok kirliydi

Maalesef çok kirli bir oteldi. Lavabo için yanında bulunan alışveriş merkezini kullansanız daha temiz. Odanın duvarları, sehpalar, banyo maalesef ki çok kirliydi. Temizlik günlük çöpleriniz alınıyor, çarşaflar değişiyor ama onlar da lekeliydi. İçimize sinmeye sinmeye kaldık ödeme yaptığımız için. Sadece manzarası ve merkezi olması iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İlkay Otel Antalya
İlkay Otel Antalya

-

Klimalar bozuk

Aklı olan gitmez, pislikten geçilmiyor. Klimalar bozuk, asansör desen kim bilir kaç aydır bozuk, mutfağa girip çıktıktan sonra dezenfekte olmanızı öneririm. Saatlik oda kiralamalar da cabası, sakın ailenizle falan gideyim demeyin, fotoğraflar da en az 10 yıl öncesine ait bana göre.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bilgehan Hotel
Bilgehan Hotel

-

Tam şehir merkezinde

Yıllardır bu otelde kalırım. Firmacılara güzel indirim yaparlar. Eski otel olmasına rağmen tam şehir merkezinde.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Mera Park Hotel
Mera Park Hotel

-

Son derece konforlu

Geçen sene işletmecileri değişen Antikhan Hotel son hali ile son derece konforlu, sıcak aile ortamı ile iyi bir tatil seçeneğidir. İşletmecileri Orhan abi, eşi Fulya Hanım ve personeline sonsuz teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Kayalar Otel
Grand Kayalar Otel

-

Hamamı harika

Sauna ve hamamı harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şato Hotel Lara
Şato Hotel Lara

-

Konumu çok iyi

Konumu çok iyi. Ayrıca çalışanların ilgisi ve güler yüzlülüğü ev ortamında gibi hissettiriyor. Fiyatların uygun olması, hizmetiyle, kalitesiyle, konforuyla, kısacası her yönüyle mükemmel bir otel. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Marka Hotel
Marka Hotel

-

Çok temiz ve hijyenik

Huzurlu, modern odalarıyla şehir içinde görülmeye değer bir otel. Ayrıca çok temiz ve hijyenik. Kısacası tercih edilesi bir otel. Ben 10 puan verdim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Duru Suites
Duru Suites

-

Sakin, ilgili personel

Sakin, ilgili personel ve deniz manzaralı suiti çok güzel!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akra V Hotel
Akra V Hotel

-

Konum olarak çok hoş

Bu otel Dedeman iken gitmiştim. O dönem yenilenmeye ihtiyacı vardı. Otel resimlerinden gördüğüm kadarıyla firma değişmiş ve olması gereken revizyon sağlanmış. Konum olarak çok hoş bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sibel Pansiyon
Sibel Pansiyon

-

Kaleiçi’nin en güzel yeri

Bir pansiyon bu kadar kaliteli olur, Kaleiçi'nin en güzel yeri. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sibel Pansiyon
Sibel Pansiyon

-

Herkese tavsiye ederim

Madame Sylvie'nin konukseverliği ve pansiyonun avlusunun içinin bir tabiat parkı gibi olması nedeniyle herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sibel Pansiyon
Sibel Pansiyon

-

Bir Fransız zarifliği

Bir Fransız zarifliği, harika bahçesinde eşsiz kahvaltısı, her daim güler yüzlü personeli ile mükemmel bir işletme.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Teos Boutique Otel
Teos Boutique Otel

-

Gayet iyi bir tesis

Hizmeti verdiğim fiyata değdi. Gayet iyi bir tesis. Çalışanları da çok samimi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mera Park Hotel
Mera Park Hotel

-

Başka bir yere değişmem

Antikhan Hotel'de gördüğüm ilgi alaka başka hiçbir otele değişmem. Hele ki şimdi yeni konforu ile kesinlikle 10 numara olmuş. Kahvaltısı çok iyi, huzur dolu. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mera Park Hotel
Mera Park Hotel

-

Çok güzel bir tatildi

Antikhan Hotel aile konseptli küçük şirin bir otel. Ben ailemle gittim ve çok da rahat ettim. Güzel bir tatil geçirdik. Fiyatı da çok uygun. Kesinlikle diğer otellerden farkı yok. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mera Park Hotel
Mera Park Hotel

-

Tertemiz

Antikhan Hotel çok temiz. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sibel Pansiyon
Sibel Pansiyon

-

tarafından...

Sibel pansiyon kaleiçinde kalınabilecek nadır yerlerden biri. sylvi hanımın sıcaklığı ve pansiyonun temızliği çok hosumuza gitti.antalyadaki tek adresimiz artık sibel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sibel Pansiyon
Sibel Pansiyon

-

Hem güzel hem fiyatı uygun

Sibel Pansiyon'da 2009 yılı şubat ayında iki günümüzü geçirdik. Bir işletmeden çok sanki aile ziyaretinde hissettik Sylvie Hanım sayesinde. Fransız aksanıyla bıcır bıcır dünya tatlısı bir insan. Avlusuna dadanan kedilerden pek dertliydi ama biz onları da sevdik. Odalar tertemiz, girdiğinizde çarşafların mis gibi sabun kokusunu alıyorsunuz. Fiyat çok uygun. Klima, uydu TV, duş, tuvalet her türlü konforu tam ve her şey pırıl pırıl. Kapının önünde park yeriniz de hazır. Kaleiçi'ne giderseniz adresi şaşırmayın...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)