Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Muratpaşa Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Muratpaşa Otelleri

Muratpaşa için {{ (filteredHotels).length}} / 54 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Muratpaşa Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Antalya'nın ilk yerleşim yeri olan Kaleiçi, Muratpaşa ilçesi sınırları içindedir.
Muratpaşa, Antalya Merkez ilçeleri arasında yer almaktadır. Antalya'nın ilk yerleşim yeri olarak düşünülen Kaleiçi Muratpaşa ilçesi sınırlarında yer almaktadır. Böylesine eski bir yerleşime sahip ilçede birçok tarihi değere sahip eserler bulunmaktadır.

Antalya Muratpaşa adını ilçe içerisinde bulunan 1570 yılında yapılmış olan Muratpaşa Cami'nden almaktadır. Muratpaşa Cami adını ise camiyi yapan Karaman Beyi Murat Paşa'dan almıştır. Uzun bir geçmişe sahip kenttin içinde, günümüzde sadece bazı burçlar, Hadrian Kapısı, Antalya Tarihi Saat Kulesi, Hıdırlık Kulesi ve bazı duvar kalıntıları varlığını halen korumaktadır.

Muratpaşa otelleri, Antalya Merkez'de yer almasından dolayı birçok yerli ve yabancı turist tarafından tercih edilmektedir. Antalya Muratpaşa otelleri içinde farklı kategorilerde 5 yıldızlı, 4 yıldızlı, 3 yıldızlı tesisler olduğu gibi butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar da hizmet vermektedir.

Antalya, yılın dört mevsimi yerli ve yabancı turistlerin rağbet ettikleri bir bölgedir. Bu kadar rağbet gören bu bölgedeki tesislerde de sürekli olarak bir sirkülasyon oluşmaktadır. Özellikle de Muratpaşa otelleri Antalya'nın merkezi bir konumunda bulunmasından dolayı sıkça tercih edilmektedir. Bu yüzden bu bölgeye gidecek olanlara tavsiyemiz Muratpaşa otellerine erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Adını sınırları içinde bulunan Muratpaşa Cami'den alan Antalya'nın en eski yerleşim yerlerinden biridir.

Muratpaşa ilçesi, Akdeniz Bölgesi'nde bulunan Antalya'nın merkez ilçelerindendir. Antalya'nın en eski yerleşimlerinden biri olan tarihi Kaleiçi bu ilçenin sınırları içinde yer almaktadır. Muratpaşa ilçesinden şehrin hemen her noktasına toplu taşıma ulaşım ağı bulunmaktadır. Belediye otobüslerinin yanı sıra tramvay hattı da bu ilçeden geçmektedir.

Antalya içi kolay bir ulaşıma sahip Muratpaşa bölgesi içinde bulunan tesisler yılın her dönemi Antalya'ya gelen turistler tarafından tercih edilmektedir. Muratpaşa otel fiyatları ise yaz sezonunda kış sezonuna oranla biraz daha yüksek olmaktadır. Muratpaşa otel fiyatları tesislerin misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere göre de değişiklik göstermektedir.

Eski tarihi dokusuyla ve doğayla iç içe olan Muratpaşa ilçesi; Roma, Selçuklu, Anadolu Beylikler ve Osmanlı dönemine ait birçok tarihi değere sahip eserlere ev sahipliği yapmaktadır. Antalya Muratpaşa'da görülmesi gereken yerler içinde; Kaleiçi'ndeki Suna-İnan Kıraç Akdeniz Medeniyetleri Müzesi, Yat Limanı'ndaki Antalya Oyuncak Müzesi, Bakırcılar Çarşısı'ndaki Antalya Soba Müzesi, Konyaaltı Caddesi'ndeki Antalya Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Işıklar Caddesi'ndeki Antalya Atatürk Evi Müzesi sıralanmaktadır.

Antalya gezisi sırasında Muratpaşa bölgesindeki tesislerde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz erken rezervasyon yaptırmalarıdır. Erken rezervasyon fırsatı ile de Muratpaşa otel fiyatlarından avantajlı bir şekilde yaralanabilirsiniz.

Muratpaşa Hakkında
Antalya'nın merkezi noktasında bulunan Muratpaşa; doğal güzellikleri, tarihi eserleri ve kültürel varlıkları ile fazlasıyla dikkat çeken bir bölge…
Antalya'nın merkez ilçesi sayılıyor Muratpaşa. Hatta Akdeniz Bölgesi'nin en kalabalık ikinci ilçesi olma unvanını sahip. Kuzeyinde Kepez, doğusunda Aksu, batısında ise Konyaaltı yer alıyor. 20 km'lik sahil şeridiyle Muratpaşa, Antalya'ya geldiğinizde mutlaka görmeniz gereken yerlerden biri. Neden mi?

Çünkü Muratpaşa, Antalya'nın ilk kent yerleşimi olma özelliği taşıyor. Antalya'nın en ünlü semtlerinden biri olan Kaleiçi de Muratpaşa ilçe sınırları içerisinde bulunuyor ayrıca. Dolayısıyla Muratpaşa'da yer alan tarihi eserlerin sayısını biz bile sayamayız. Antalya'nın simgesi haline gelmiş olan pek çok tarihi yapıya ev sahipliği yapıyor Muratpaşa. Mesela, bir kısmı restore edilen Kaleiçi Evleri ile Balbey Mahallesi Evleri kesinlikle görülmeye değer. Bunlardan başka Antalyalıların ‘Üç Kapılar' dediği ve Roma İmparatoru Hadrianus'ın 130 yılında Antalya'ya gelmesi şerefine yaptırılan Hadrian Kapısı da görülmesi gereken bir diğer tarihi yapı Muratpaşa'da. Ayrıca Antalya'nın simgesi haline gelen Yivli Minare, Osmanlı döneminde, 1570 yılında inşa edilen Muratpaşa Camii, Kaleiçi'nde yer alan, 1250 yıllık bir tarihe sahip olan ve Selçuklu mimari örneğini en iyi şekilde teşkil eden Antalya Karatay Medresesi, Muratpaşa'da görebileceğiniz tarihi eserlerin sadece birkaçı. Tüm bunların yanı sıra, pek çok sanatçı tarafından yapılmış olan heykeller de, ilçenin sokaklarına ayrı bir hava katıyor doğrusu.

Kültür ve sanat alanında da Muratpaşa'nın Antalya'nın öncü ilçelerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Antalya Devlet Tiyatrosu ve Antalya Belediye Tiyatrosu sahneleri ile Antalya Devlet Opera ve Balesi Muratpaşa'da yer alıyor. Bununla birlikte birçok müzeye de ev sahipliği yapıyor Muratpaşa. Kaleiçi'ndeki Suna-İnan Kıraç Akdeniz Medeniyetler Müzesi, yat limanında bulunan Antalya Oyuncak Müzesi, Bakırcılar Çarşısı'ndaki Antalya Soba Müzesi, Konyaaltı'nda yer alan Antalya Arkeoloji ve Etnografya Müzesi ve Antalya Atatürk Evi Müzesi, Muratpaşa'da ziyaret edebileceğiniz müzelerden bazıları. Tüm bunların yanı sıra, pek çok sergi ve sinema salonunun yer aldığı Muratpaşa'nın, şehrin kültürel yaşamının önemli bir parçası olduğu hemen göze çarpıyor.

Tüm bu yönleriyle Muratpaşa, Antalya'ya geldiğinizde kesinlikle 2 ya da 3 gününüzü ayırmanız gereken bir bölge. Bunun için Muratpaşa otellerinde gönül rahatlığı ile konaklama yapabilir ve bu güzide ilçeyi doyasıya keşfedebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Muratpaşa otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
9
0 (850) 602 34 67
Bilgehan Hotel
Bilgehan Hotel
Adnan Menderes Bulvarı No:1
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Bilgehan Hotel teşekkürler. On gün kaldım, çok memnun oldum. Güvenli, temiz, personel son derece ilgili, kibar. Antalya'da adresim artık Bilgehan Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 57 45
Gürtaş Hotel
Gürtaş Hotel
Tahılpazarı Mah. Şarampol Cad. No. 110
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Çok güzel bir otel. Merkezi konum, her yere yakın. Personel 10 numara. Odalar büyük, temizlik ve düzen on numara. Her şey çok güzeldi. Teşekkürler ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 57 45
Gürtaş Hotel
Gürtaş Hotel
Tahılpazarı Mah. Şarampol Cad. No. 110
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Güler yüzlü, temiz, çok güzel bir otel. Tam şehir merkezinde, otoparkı var. Süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 34 67
Bilgehan Hotel
Bilgehan Hotel
Adnan Menderes Bulvarı No:1
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Buradaki yorumları okuyunca kim, nasıl, neden bu yorumları yapmış, neye kasıt ya da olayı kişileştirmiş mi bilmiyorum ama otelin odası, yatak rahatlığı, temizlik konusu zaten olması gerektiği kadar ve banyo bukletiniz kısaca nankör olmamak gerekir. Kahvaltı salonu 7, teras katta ve ödediğiniz ücret bu konseptte en az iki katı. Bu işletmeye haksızlık edilmesin lütfen. Sadece ziyaret edin odanızı satın almadan görün, güven ile konaklama imkanı. Müthiş bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 600 43 05
Expo Park Hotel
Expo Park Hotel
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Odada aydınlatmalar eksik çalışıyordu. Televizyon kumandası yoktu. Klima sökülmüştü. Kablolar açıkta ve tehlikeli duruyordu. Otel koridorlarından gürültüler geliyordu. Bu otelin belediyece kontrol edilip ruhsatının değerlendirilmesi gerekmektedir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 95 45
Özgür Hotel Antalya
Özgür Hotel Antalya
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Her şey için çok teşekkür ederiz. Çok rahat ettik. Konaklama fiyatı çok uygun, temiz, bakımlı, çalışan personel çok sıcakkanlı. Bir dahaki sefere gelmeyi tekrardan düşünüyoruz. Hoşça kalın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 43 05
Expo Park Hotel
Expo Park Hotel
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Sadece 1 gece kaldık ve kalmaz olaydık dediğim tek yerdi. Çift kişilik odada kaldık, 2 tane yatak birleştirmişler. Kahvaltı güzel evet tabi kediler üstünde gezmeseydi yiyebilecektik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (216) 368 80 40
Lara Konakları
Lara Konakları
Çağlayan Mahallesi 2052. Sok. No. 48
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Burada kalıyorken iyi bir gece geçirdikten sonra bavullarınızı odaya koyup sokağa gezintiye çıkmanızı öneririm. Odaların içi ve otelin içi gsyet iyi, normal. Fakat aslında yeterli miktarda donanımlı değil. Kanalizasyon sistemi arıza çıkarıyor. Yeterli onarım yapılmadı. Biz kaldığımızda kişi başı bir gece için 10 dolardı. Bize biraz pahalı geldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 43 05
Expo Park Hotel
Expo Park Hotel
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Fiyatına göre güzel bir tesisti. Personelleri ilgili ve alakalıydı. Büyük bir tesis olması ve odalarının balkonlu olması güzeldi. Genel itibariyle memnun kaldım. Ulaşım olarak havaalanına yakın olması çok avantajlıydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 43 05
Expo Park Hotel
Expo Park Hotel
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

İşletmesini bir aile yapıyor. Sıcak, ilgili ve samimi bir ortam. Havaalanına çok yakın, alışveriş merkezine yakın ancak şehir içine uzak ancak aracınız varsa ya da taksiyle tramvaya kadar giderseniz daha ekonomik olur, ben böyle yaptım. Deniz ve güneş derseniz bu otel çok uzak kalır. Tramvay ile kale kapısına kadar giderseniz her yere ulaşırsınız. Tur ile giderseniz onlar ulaşımınızı halledebilir ve sıkıntı çekmezsiniz. Temizlik benim odam için kötüydü ama belki de bebeğim olduğundan üç kişilik ve küçük odayı verdiler. Çarşafları ve pikesini kullanmadım; lekeliydi ve yırtıktı, kendi nevresimim vardı. Çift kişilik yatak istedim. İki yatağı birleştirmişler. Yaratıcı çözüm deyip güldüm, geçtim. Yemekler ve kahvaltı çok iyiydi. Servis yapanlar güler yüzlü ve çok iyi. Beklentiyi küçük tutarsanız aile olarak kalabilirsiniz. Şehir içi otobüslerle ulaşım zor ya da sorunlu olabilir. Araştırmanızı tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (216) 368 80 40
Lara Konakları
Lara Konakları
Çağlayan Mahallesi 2052. Sok. No. 48
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Bu otele gittiğimde kendimi evimde gibi hissettim. Siz de öyle hissedeceksiniz. Otel de otelin çevresi de huzurlu ve sakin bir yer. Kafa dinlemek için buraya gitmelisiniz. Daha sonra kesinlikle sessizlik ve huzurlu ortamı için tekrar gideceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
3
0 (850) 600 43 05
Expo Park Hotel
Expo Park Hotel
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Turumuzun son gün oteli burasıydı. Otel resmen benzin istasyonunun içinde. Önünde tankerler ve tüp arabaları var. Otelin koridorlarındaki halıfleksler iğrenç ötesi ve pislik kokuyor. Odalar ayrı bir rezillik. Mecbur kalmadıysanız gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 43 05
Expo Park Hotel
Expo Park Hotel
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Odalar temiz, ferah, geniş. Tek sorun mini barın boş olması; ama resepsiyon arandığı takdirde ücretsiz su ve çay servisi yapıldı. Kahvaltı da gayet doyurucuydu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (507) 606 07 00
Köşk Butik Otel
Köşk Butik Otel
Üçgen Mah. 91. Sok. No. 5
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Cok temiz bir aile oteli... Isletmecisi Hasan bey cok kibar bir insan , bize cok yardimci oldu... bir dahaki gelisimde alacatida yer aramama hic gerek kalmadi... ailenizle kalabileceginiz nezih bir bir yer...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (507) 606 07 00
Köşk Butik Otel
Köşk Butik Otel
Üçgen Mah. 91. Sok. No. 5
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Her sene arkadaslarim ve ben buraya geliyoruz. Hem konumu cok guzel hem de otopark acisindan sikinti yasamiyoruz. Bir aile isletiyor ve inanilmaz sicaklar. Her istediginizi yerine getirmeye calisiyorlar. Kahvalti cok lezzetli. Oda temizligi gayet guzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (507) 606 07 00
Köşk Butik Otel
Köşk Butik Otel
Üçgen Mah. 91. Sok. No. 5
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

2 senedir geliyoruz. Temizliği, sakin konumu, sıcak aile ortamı ile 4*4'lük bir otel. Kahvaltısı çok özenli, tatlı bahçelerinde, çok keyifli. İlgi, alaka ve sıcaklıkları için çok teşekkür ederiz. Her zaman çok rahat ettik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (507) 606 07 00
Köşk Butik Otel
Köşk Butik Otel
Üçgen Mah. 91. Sok. No. 5
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Hasan bey ve ailesinin işlettigi bir otel kendileri çok güler yüzlü ve yardım sever herşeyden çok memnun kaldık kahvaltı ve odalar çok güzel. Kesinlikle pişman olmazsınız. Kesinlikle müşteri odaklı biryer

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (507) 606 07 00
Köşk Butik Otel
Köşk Butik Otel
Üçgen Mah. 91. Sok. No. 5
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Çocuklu arkadaşlarımla tatile geldim ve tam bir aile huzuru yaşadık. Sahiplerinin ve çalışanlarının ilgisi gerçekten özenliydi. Memnun kalarak ayrıçdık. Bundan sonra alaçatıda kalacağımız tek yer Sarı Köşk

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (507) 606 07 00
Köşk Butik Otel
Köşk Butik Otel
Üçgen Mah. 91. Sok. No. 5
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Alaçatı gibi birçok şeyin ederinden yüksek fiyatlara sunulduğu bir bölgede, uygun fiyatı, efsane leziz kahvaltısı, Hasan Bey ve diğer çalışanların samimiyeti ile bizi konaklamamızdan oldukça memnun uğurladılar. Merkeze yürüme mesafesinde bulunan bu butik otelde, güvenle, eviniz gibi hissederek konaklayabilirsiniz. Kahvaltı sonrası ikram ettiğiniz kahveler için de ayrıca teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
3
0 (850) 600 43 05
Expo Park Hotel
Expo Park Hotel
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Duman kokuyordu. Banyoda önceki konuktan sabun vardı. Personel, Antalya'da bir gıda dağıtım hizmeti olmadığını söyledi ve bize kendi restoranında yemek yapmaya çalıştı. Sadece yemek için bir yer bulmak için 10 dakikalık bir taksi almak zorunda kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (507) 606 07 00
Köşk Butik Otel
Köşk Butik Otel
Üçgen Mah. 91. Sok. No. 5
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Sevimli, sıcak tamamen sessiz ve huzur dolu bir yer. Sahipleri aile sıcaklığında, herkes mutlaka gelmeli..oda ferah, sade. Buzdolabı tamamen boş :) sen istediğini doldurabiliyorsun... gittiğim en iyi butik otellerden biri

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 43 05
Expo Park Hotel
Expo Park Hotel
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Otel genel itibariyle doğası ve kullanım alanı itibariyle güzel fakat tüm lavaboları kirli. Odaya alındığımız gün oda içerisindeki klozet bile temizlenmemişti. Restaurantta aşırı bir curcuna mevcut. Yiyecekler yenilenmiyor. Otel restorantında içecekler self servis. İçecek sırası yoğun. Temizlik vasat.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 43 05
Expo Park Hotel
Expo Park Hotel
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Uçağa binmeden önce Türkiye'de iki hafta boyunca seyahat ettikten sonra tekrar burada kaldım. Erken saatlerde vardık ve resepsiyon çok dost canlısı, yardımsever personel tarafından karşılandık. Otel sessiz, ferah ve huzurlu. Dinlenmek için harika. Personel çok kibar, dost canlısı ve yardımsever. Tavsiye ederim. Havaalanına yakın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 43 05
Expo Park Hotel
Expo Park Hotel
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Temiz bir odaydı, personeller ilgili ve içtendi. Kahvaltısından memnun kaldım. Son derece güzel ve doyurucuydu. Her şey yolunda gitti. Rahat ve huzurlu bir gece geçirdim. Kısa süreli tatiller için kalabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 43 05
Expo Park Hotel
Expo Park Hotel
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Otel Antalya havalimanına sadece 7 dakika uzaklıktadır. Oda sadece çift kişilik oda olsa da büyüktü. Personel çok yardımcı oldu. Yataklar, çarşaflar temiz ve düzenliydi. Fiyat performans dengesi iyiydi. Uçuş öncesi çok güzel vakit geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 22 05
Akra V Hotel
Akra V Hotel
Lara Yolu
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Hem odaları da hem genel olarak ortak alanlarıyla temiz bir otel. Konumu da hoşuma gitti. Personeller çok çalışkan ve ilgili.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 22 05
Akra V Hotel
Akra V Hotel
Lara Yolu
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Burada uzun bir tatil geçirmedik. Yolculuğumuzda 1 gecelik bir konaklamaya ihtiyaç duyuyorduk. Bu vesileyle burada konaklama imkânı bulduk. Başta birtakım aksilikler yaşadık. Akra V Hotel'de çeşitli teknik problemler vardı. Ancak bizi mağdur etmeyip AKRA otele geçirdiler ve burada gayet keyifli bir akşam geçirdik. Bu tutumlarından dolayı çok teşekkürler, çok hoş bir hareketti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 22 05
Akra V Hotel
Akra V Hotel
Lara Yolu
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Bana kalırsa Akra ana binada kalmanızı öneririm. Çünkü hizmetler, yemek gibi birçok şey ana binada bulunuyor. Bu tür şeyler için her sefer karşı yola geçmeniz gerek. Bu da biraz zahmetli oluyor maalesef ki. Otel çok iyi ama ana binada kalırsanız. Yoksa çok memnun kaldığımı söyleyemem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 22 05
Akra V Hotel
Akra V Hotel
Lara Yolu
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Otel çok rahat ve ferah bir otel. Personellerini çok ilgili ve işini iyi yapan personeller olarak gördüm. Hem genel itibariyle konum hem de bu konumda otelin bulunduğu yer çok güzel. O açıdan da çok memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 19 58
Azuu Boutique Hotel
Azuu Boutique Hotel
Çaglayan Mah. 2054 Sok. No. 1
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Otel yeni yapılmış olduğu için çok temizdi. Çalışanlar güler yüzlü, kahvaltı güzeldi. İnşallah bir daha geldiğimde aynı kaliteyi bulurum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 22 05
Akra V Hotel
Akra V Hotel
Lara Yolu
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Ailemle birlikte geçirdiğim keyifli bir tatil oldu. Konum olarak Antalya açısından merkezi bir konuma sahip, göbeğinde diyebiliriz. Her yere rahatlıkla ulaşırsınız. Personelin ilgisi çok hoşuma gitti. Odalar her daim temiz tutuluyor ve çok da büyük. Odaların balkonları da gayet keyifli. Kahvaltı çok çeşitli değil ama lezzetli ve açıkçası yetiyor. Otoparkı büyük, o açıdan sıkıntı çekmiyorsunuz. Arabasız da olsanız yürüyerek birçok yere ulaşabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 22 05
Akra V Hotel
Akra V Hotel
Lara Yolu
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Yemeklerin hem lezzeti hem de çeşitliliği güzeldi, beğendim. Merkeze yakın, bu yüzden konumu iyiydi. Otopark açısından rahattı. Genel temizlik ve odaların temizliği iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 22 05
Akra V Hotel
Akra V Hotel
Lara Yolu
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Otelin ana binasının imkanları çok iyi ve bunlardan rahatlıkla faydalanabiliyorsunuz. Konum olarak çok hoşuma gitti. Kahvaltısı çok kaliteliydi. Odalarla biraz eskiydi, o çok hoşuma gitmedi. Personel iyi ama temizliğe daha dikkat edilmeli. Bu konuda biraz şikayetçi oldum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 22 05
Akra V Hotel
Akra V Hotel
Lara Yolu
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Otelin manzarasını çok beğendim. Ayrıca konum olarak birçok yere yakın ve tüm imkanların olduğu ana otele sadece 2 dakika mesafede. Otelin personeli çok çalışkandı. Ayrıca hep ilgili ve oldukça kibarlardı. Oda düzenli ve tertemizdi. Çok rahat ettik biz. Tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 29 57
City Live Hotel
City Live Hotel
Fener Mah. Falez Cad. No. 3
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Arkadaşımla City Live Hotel'de kalmaktayız. Birlikte kahvaltıya indik. İnanılmaz lezzetli sunumu, muhteşem zengin çeşit sigara böreğinin tadına doyamadık. Herkese tavsiye ediyorum. Tüm mutfak çalışanlarına teşekkürler. ☺

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 22 05
Akra V Hotel
Akra V Hotel
Lara Yolu
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Karım ve çocuklarımla birlikte çok güzel bir tatil geçirdik bu otel sayesinde. Akra V Hotel'de kaldık ama ana otel olan Akra'nın tüm imkanlarından rahatlıkla yararlandık. Otel çok geniş ve fazlasıyla imkânı var. Örneğin bir sürü havuzu var. Bunlar hem kapalı hem de açık havuzlar. Bu konuda gerçekten hiçbir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Ayrıca spor salonları, çocuk oyun alanları, tenis kortları, saunası, hamamı, özel cafe ve barlarıyla çok fazla imkânı var. Kesinlikle dört dörtlük bir otel olduğunu düşünüyorum. Her şey için çok teşekkürler. Hizmet gerçekten mükemmeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (216) 368 80 40
Lara Konakları
Lara Konakları
Çağlayan Mahallesi 2052. Sok. No. 48
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Antalya'ya gittiğimde ilk konakladığım otel bu otel olmuştu. Odalar eski konak tarzında döşenmiş şekildeler.Aslında tüm otel bu şekilde tasarlanmış. Eski konak tarzı konaklamayı seviyorsanız gidip kalmanızı tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (507) 606 07 00
Köşk Butik Otel
Köşk Butik Otel
Üçgen Mah. 91. Sok. No. 5
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Alaçatı' da geçirdiğimiz ilk tatilimizde bizleri sıcaklığı ile karşılayan otel sahipleri Hasan Bey ve ailesi bize çok sıcak bir ortam sundular. Enfes bir kahvaltısı var,yemyeşil bir bahçesi,temiz ve rahat odaları var. Otelde 5 gün kaldık,çok güzel bir tatildi.Önümüzdeki sene de Sarı Köşk de olacağız..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (507) 606 07 00
Köşk Butik Otel
Köşk Butik Otel
Üçgen Mah. 91. Sok. No. 5
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

çok sessiz yemyeşil bahçe lezzetli kahvaltı ve temiz odalar. Birde üzerine güleryüzlü aile eklenince çok rahat dinlenip kalınacak yer.Alaçatının gürültü ve kalbalığından uzak ama merkeze yürüme mesafesinde .

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (507) 606 07 00
Köşk Butik Otel
Köşk Butik Otel
Üçgen Mah. 91. Sok. No. 5
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Huzur dolu, keyifli, muhteşem bir butik otel. Temiz, rahat, keyifli, muhteşem kahvaltısı ile size keyifli bir tatil sunuyorlar, alaçatı çarşıya 5 dk yürüme mesafesinde olması da ayrıca güzel, biz çok menmun kaldık tekrar görüşücez :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 19 58
Azuu Boutique Hotel
Azuu Boutique Hotel
Çaglayan Mah. 2054 Sok. No. 1
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Otel temiz, şirin, küçük bir yer. Çok güzel yapılmış ancak personel yetersiz. Oda + kahvaltı olarak kaldık, iki kişi bu işe yeterli değil. Çok koşturuyorlar ancak yetişemiyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 52 88
Let'stay Boutique Hotel
Let'stay Boutique Hotel
Çağlayan 2048. Sok. No:9
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Kışın 2 günlük bir Antalya kaçamağı yapalım derken, Neredekal.com'un sayesinde kaldık Let'stay Butik Otel'de. Eşim de ben de gayet memnun ayrıldık. Odaların temizliği, otelin sakinliği, konsepti gerçekten Antalya'daki kapımız dedirtti. Ağustos ayında bir arkadaşımın düğünü sebebiyle yine geleceğiz. Buradan herkese tavsiye ediyoruz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 25 76
Sibel Pansiyon
Sibel Pansiyon
Kılıçaslan Mah. Fırın Sok. No:30 Muratpaşa
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Çok memnun kaldım. Odamın boyutu iyiydi, güzel büyük bir banyosu vardı. Geceleri oldukça sessizdi, sabahları da güzel bir kahvaltı servisi yapıldı. Ev sahibi çok tatlı ve pansiyonun konumu da iyi. Ayrıca dinlenmek için sevimli küçük bir avlusu var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 19 97
Prime Hotel
Prime Hotel
Genclik Mah. Tevfik Isik Cad.
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Deniz manzaralı, şehir merkezinde yeni lüks ve geniş odaları olan harika bir hotel. Antalya'ya tekrar geldiğimde ilk tercih edeceğim hotel, herkese tavsiye ederim, tam bir aile hoteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 25 76
Sibel Pansiyon
Sibel Pansiyon
Kılıçaslan Mah. Fırın Sok. No:30 Muratpaşa
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Muhteşem bir yer, sahibi çok tatlı bir kadın anne gibi. Bir sonraki gelişimde daha uzun kalmayı planlıyorum. Merkezde sağ tarafta kalan harika bir lokasyona sahip. Sağ merkezinde büyük yer. Yalnız gezginler, iş gezisine gelenler ve genç çiftler için uygun bir durak. Etrafta birçok bar ve restoran da mevcut.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 55 76
Ring Otel Antalya
Ring Otel Antalya
Güllük Cad. No:71
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Bu yaz temmuz ayında 1 hafta bu oteldeydim, gittiğime gideceğime bin pişman oldum. Neden mi, otelde kendimi başka bir ülkede bir turist gibi hissettim, her şey Ruslara göre ayarlanmış, tiyatro amfisindeki sözde eğlence ve yarışmalar tam belden aşağı, eğlence denen şey sıfır. Plajdaki kum denen şey koca koca taşlar var, deniz suyu çok aşırı tuzlu, gözleri yakıyor, oda servisi denen hizmet tam bir rezalet. Odalardaki televizyon kanalları yok denecek kadar az, iyi olan şeyler garsonlar, barmenler, güvenlikleri, hepsi bir aile gibi sevecen, saygılı, cana yakın ve de profesyonel arkadaşlardı. Onun dışında inanın gidilecek bir otel değil, bir de papağan Osman çok şirindi. Herkese Ring Otel Alanya'sız tatiller...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 602 34 67
Bilgehan Hotel
Bilgehan Hotel
Adnan Menderes Bulvarı No:1
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Maalesef çok kirli bir oteldi. Lavabo için yanında bulunan alışveriş merkezini kullansanız daha temiz. Odanın duvarları, sehpalar, banyo maalesef ki çok kirliydi. Temizlik günlük çöpleriniz alınıyor, çarşaflar değişiyor ama onlar da lekeliydi. İçimize sinmeye sinmeye kaldık ödeme yaptığımız için. Sadece manzarası ve merkezi olması iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 25 76
Sibel Pansiyon
Sibel Pansiyon
Kılıçaslan Mah. Fırın Sok. No:30 Muratpaşa
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Güney kıyısında gezerken 2 gece için kaldık. Eski kentte yer alan otel, mağaza ve restoranlara kolay erişim imkanı sunmakta. Antalya'nın çok güzel bir parçası. Çok eski Osmanlı evleri yenilenerek butik otellere dönüştü buralarda. Sokaklar Arnavut kaldırımlı ve dar. Liman ve plaja yakın bir yer. Mükemmel bir ev sahibi var, çok samimi. Sabahları muhteşem kahvaltı sizi bekliyor taze sıkılmış portakal suyu ve karpuz ile.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 51 35
İlkay Otel Antalya
İlkay Otel Antalya
Tınaz Tepe Cd. No: 7 Eski Öğretmen Evi Yanı Işıklar
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Aklı olan gitmez, pislikten geçilmiyor. Klimalar bozuk, asansör desen kim bilir kaç aydır bozuk, mutfağa girip çıktıktan sonra dezenfekte olmanızı öneririm. Saatlik oda kiralamalar da cabası, sakın ailenizle falan gideyim demeyin, fotoğraflar da en az 10 yıl öncesine ait bana göre.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 25 76
Sibel Pansiyon
Sibel Pansiyon
Kılıçaslan Mah. Fırın Sok. No:30 Muratpaşa
Muratpaşa / Antalya
Türkiye

-

Ailemle bir gece kaldık bu pansiyonda. Personel çok tatlı ve iyi niyetli. Tesis oldukça temiz ve Antalya'da beş yıldızlı çoğu otellerden daha iyi. Lokasyon, eski şehirde kalıyor. Bahçede kahvaltı yapmak da çok keyifliydi. Yine geleceğim umarım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)