Alanya Otelleri

En iyi 617 otel, en uygun fiyatlar

Alanya Otel Fiyatları

Deniz sezonunun oldukça uzun sürdüğü beldelerimizden Alanya, yerli-yabancı tüm ziyaretçilerine Alanya otelleri ile hayallerinin ötesinde bir seyahat vadediyor.

Ülkemizin en popüler tatil beldelerinden biri olan Alanya, bağlı olduğu Antalya şehir merkezine 140 km uzaklıkta yer alıyor. Eşsiz doğal güzellikleri kadar bünyesindeki tarihi değerleriyle de ön plana çıkan ilçe, dört mevsim seyahate olanak sunsa da asıl ziyaretçisini bahar ve yaz aylarında ağırlıyor. Belde tüm bu özellikleriyle yalnızca ülkemiz değil, dünyanın dört bir yanından konuğun favori tatil yerlerinden biri olmayı başarıyor. Tatilciler her bütçe ve zevke hitap eden Alanya otelleri ile aradıkları konforu bulabiliyor.

Konaklama türü olarak çok geniş bir yelpazeye sahip olsalar da Alanya otelleri herşey dahil konseptte hizmet verenler en popüler seçeneklerden biri olarak ön plana çıkıyor. Bu konsept genellikle aileler, arkadaş grupları ya da balayı çiftleri tarafından tercih ediliyor. Konseptin özellikleri arasında zengin açık büfe ve yerli sınırsız alkol olanağı bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra tesisler özel plaj alanına, yüzme havuzuna, SPA hizmetlerine, çocuk oyun alanlarına ve daha nice olanağa sahip olabiliyor.

Alanya otelleri fiyatları ve özelliklerine göre farklı kategorilere ayrılıyor. Böylesine geniş bir seçeneğe sahip olması da bu tesislerin kısa sürede popüler hale gelmesinde büyük rol oynuyor. Bu seçeneklerden bazıları 5 yıldızlı her şey dahil oteller, 4 yıldız ve altındaki oteller, apartlar ve pansiyonlar olarak ön plana çıkıyor. Örneğin apart oteller ev konforunu arayanlar tarafından tercih edilirken, daha uygun fiyatlı bir seyahat arayışında olanlar Alanya pansiyonlarını tercih edebiliyor.

Her sezon güler yüzlü personeliyle hizmet veren Alanya otelleri rezervasyon sayılarının yüksek olmasının etkisiyle genellikle büyük oteller olarak hizmet veriyor. Büyük oteller aynı zamanda bünyesindeki donanımlı toplantı odaları ve konferans salonları sayesinde tatil için olduğu kadar iş seyahatlerinin de önde gelen duraklarından biri haline geliyor. Şirketler yaz aylarında motivasyon amaçlı olarak çalışanlarına hem iş hem de tatil olanağı sunabiliyor.

Alanya otelleri Ets, Tatil Sepeti ve Otelz gibi tur şirketleri tarafında uygulanan erken rezervasyon fırsatları ile sezonda çok daha uygun fiyatlara konaklama olanağı sunuyor. Bizim de iş ortaklarımız arasında bulunan bu tur şirketlerinde erken rezervasyon indirimleri kasım ayında başlayıp bahar aylarının ortalarına kadar sürüyor. Böylece Alanya otelleri gecelik %50'ye varan indirimlerle konaklama imkanı sunuyor.

Siz de bu yıl keyifli bir tatil için Alanya otelleri 2019 fırsatlarını takip etmeyi ve sayfamız üzerinden seyahat tarihlerinize göre otel fiyatlarını karşılaştırmayı ihmal etmeyin. Şimdiden iyi tatiller dileriz.

Alanya Otel Fiyatları

Akdeniz güneşinin pırıl pırıl parladığı bir yer olan Alanya yaz tatillerinin de vazgeçilmez adresi. Alanya otel fiyatları ise tüm bütçeye uygun farklı konaklama fiyatları ile karşımıza çıkmaktadır. Siz de tatilinizi Alanya'da geçirmek isterseniz, çeşitli konaklama tesisleri arasından sizin için en uygun konaklama fiyatına sahip olan tesisi tercih edebilirsiniz.

Akdeniz'in enfes doğası ve tarihinden kendi payına düşeni fazlasıyla alan Alanya, Antalya'nın yerli ve yabancı turistler tarafından en çok tercih edilen bundan fazlasıyla pay almıştır. Bölgenin en güzel kıyılarına ev sahipliği yapan Alanya, ülkemizde turizm açısından da en gelişmiş merkezler arasında gösterilmektedir. Gerek otelleri, restoranları ve eğlence merkezleri olsun gerekse de doğal güzellikleri, tarihi dokuya sahip yapıları ve ılıman Akdeniz iklimiyle dört mevsim tatilin tadını çıkarabileceğiniz bir ortama sahiptir.

Böylesine güzellikleri bünyesinde barındırdığı için özellikle yaz aylarında Alanya'ya yoğun bir talep olmaktadır. Bu talebe cevap verebilen her zevke ve bütçeye cevap verebilen farklı kategorilerde, çok sayıda otel ve konaklama tesisi hizmet vermektedir. Sayıca pek çok seçenek sunan Alanya otellerinde fiyatlar da buna bağlı çeşitliliğe sahiptir.

Alanya otel fiyatlarını yıllar bazında kıyaslayacak olursa pek fazla bir değişiklik olmadığınız görürüz. Hatta Alanya otel fiyatları 2019 ile geçen seneki gecelik konaklama fiyatları birçok tesiste neredeyse aynı kalmıştır. Bu yılın yaz sezonu için tüm kategorilerdeki tesisleri inceleyince Alanya otel fiyatları en ucuz ve en uygun ne olduğuna bakacak olursak, gecelik konaklama fiyatlarının 50TL'den başladığını görebiliyoruz.

Tatilinizi, güneşin gülümsediği yer Alanya'da yapmaya karar verdiyseniz, çeşitli konaklama tesisleri arasından tatil bütçenize en uygun fiyata sahip olan tesisi bu sayfadan seçebilirsiniz. Bu sayfada 2019 Alanya otel fiyatları tek tek listelenmektedir. Bu listeden istediğiniz filtreleri seçerek de konaklama zevkinize göre bir tesis belirleyebilirsiniz.

Alanya otelleri de sezonun yaklaşmasıyla birlikte 2019 fiyatlarını güncelledi bile. Bu güncellemeyi incelediğimizde bazı otel fiyatları geçen seneyle aynı kaldı, bazı otellerde fiyatlar yükseldi, kimi tesisler ise kampanyalarla tatilcilere fırsatlar sunmaya başladı. Örneğin Alanya otel fiyatları herşeykonseptte hizmet veren tesislerin aile odalarında gecelik konaklama fiyatları 50TL ile 250TL arasında bir artışa sahip. Aynı şekilde Alanya otel fiyatları 5 yıldızlı tesislerde de fiyatlar 50TL ile 300TL arasında bir artışa sahip. Diğer küçük oteller, pansiyonlar ve apart otellerde bu artış 20TL ile 100TL arasında kalıyor. Kısacası, Alanya otellerinde fiyatlar bu sene de her kesime uygun seçenekler sunuyor.

Alanya otel fiyatları, pek çok tatil bölgesinde olduğu gibi yaz mevsiminde daha fazla iken, kış mevsimine girerken ya da yazın sonuna doğru daha uygun oluyor. Eğer yazın yakan sıcaklarına yakalanmadan, kalabalığın bir nebze daha az olduğu bahar dönemlerinde tatil yapmak isterseniz Alanya otel fiyatları çok daha ekonomik olmaktadır. Örneğin Alanya otel fiyatları ultra herşey dahil konseptteki tesisler mayıs ya da ekim ayında aynı yılın temmuz ya da ağustos ayına göre neredeyse %50 daha ekonomiktir.

Eğer ki daha erken ya da geç bir zaman için tatil planınızı yapamayıp temmuz ve ağustos aylarında Alanya'da bulunacaksanız bilin ki en yoğun döneme denk geleceksiniz. Hemen belirtelim ki bu aylarda Alanya otel fiyatları hem yükseliyor hem de rezervasyonsuz yer bulmanız neredeyse imkansız hale geliyor. Bu nedenle bu aylarda tatil yapmayı planlıyorsanız şimdiden seçtiğiniz otelde yerinizi ayırın. Ya da Alanya erken rezervasyon otelleri listesine göz atın. Erken rezervasyon yaptırarak hem tatiliniz için otelininiz garantilemiş hem de kampanyalı konaklama fiyatlarından yararlanmış olursunuz.

Tatilinizi Alanya'da uygun konaklama fiyatları ile geçirmek isterseniz Alanya butik otelleri, motelleri, kampingleri, bungalovları, konukevlerini ya da pansiyonlarını tercih edebilirsiniz. Uzun süreli bir tatil tercih ediyorsanız, Alanya 2019 apart otel fiyatları da size uygun gelecektir.

Alanya Otel Fiyatları

Tatilinizi, güneşin gülümsediği yer Alanya'da yapmak istiyorsanız, çeşitli konaklama tesisleri arasından sizin için en uygun fiyata sahip olanını seçebilirsiniz.

Doğanın güzellikleri yer yüzünde dağıtılırken, Alanya bundan fazlasıyla pay almıştır. Akdeniz'in en güzel kıyılarından biri Alanya'dadır. Turizmin ülkemizdeki en gelişmiş merkezlerinden olan Alanya'da çok sayıda otel ve konaklama tesisi var. Sayıca pek çok seçenek sunan Alanya otellerinde fiyatlar da buna bağlı çeşitlilik sunuyor.

Tatilinizi, güneşin gülümsediği yer Alanya'da yapmak istiyorsanız, çeşitli konaklama tesisleri arasından sizin için en uygun fiyata sahip olanını seçebilirsiniz. Alanya 2019 otel fiyatları, sezonun yaklaşmasıyla birlikte güncellendi; bazı otel fiyatları geçen seneyle aynı kaldı, bazı otellerde fiyatlar yükseldi, kimi tesisler ise kampanyalarla tatilcilere fırsatlar sunmaya başladı. Kısacası, Alanya otellerinde fiyatlar bu sene de her kesime uygun seçenekler sunuyor.

Alanya otel fiyaları, pek çok tatil bölgesinde olduğu gibi yaz mevsiminde daha fazla iken, kış mevsimine girerken ya da yazın sonuna doğru daha uygun oluyor. Eğer yazın yakan sıcaklarına yakalanmadan, kalabalığın bir nebze daha az olduğu bahar dönemlerinde tatil yapmak isterseniz Alanya otel fiyatları çok daha ekonomik olacak sizin için.

Eğer temmuz ve ağustos aylarında Alanya'da bulunacaksanız bilin ki en yoğun dönemde tatil yapacaksınız. Bu dönemlerde Alanya otel fiyatları hem yükseliyor hem de rezervasyonsuz yer bulmanız neredeyse imkansız hale geliyor. Bu nedenle bu aylarda tatil yapmayı planlıyorsanız şimdiden seçtiğiniz otelde yerinizi ayırın.

Alanya otel fiyatları, konaklayacağınız tesise göre de değişiklik gösteriyor. Alanya'da daha çok bulunan lüks, her şey dahil sistemle hizmet veren tatil otellerinde konaklayacaksanız, tatiliniz için biraz daha fazla para ayırmanız gerekiyor. Her şey dahil sistemle çalışan yıldızlı otellerin hizmeti daha iyi olmakla birlikte, 2019 otel fiyatları da biraz daha fazla oluyor.

Tatilinizi Alanya'da uygun konaklama fiyatları ile geçirmek isterseniz Alanya butik otellerini ya da pansiyonlarını tercih edebilirsiniz. Uzun süreli bir tatil tercih ediyorsanız, Alanya 2019 apart otel fiyatları da size uygun gelecektir.

En İyi 10 Alanya Oteli

Grand Zaman Beach Hotel Alanya

Otel - Alanya - 1 Misafir Yorumu

Antalya'nın popüler tatil merkezlerinden biri olan Alanya'nın Kleopatra sahilinde misafirlerini ağırlayan Grand Zaman Beach Hotel, her şey dahil sistemde hizmet vermektedir. Kızıl Kule, Eski Alanya Evleri, Damlataş Mağarası, liman, alışveriş merkezleri ve haftanın iki günü kurulan pazar, tesise yürüyerek birkaç adım uzaklıktadır. Tesisin tur masası, günlük turlar organize etmektedir.

Grand Zaman Beach Hotel'in tüm konaklama birimlerinde; mini
... Antalya'nın popüler tatil merkezlerinden biri olan Alanya'nın Kleopatra sahilinde misafirlerini ağırlayan Grand Zaman Beach Hotel, her şey dahil sistemde hizmet vermektedir. Kızıl Kule, Eski Alanya Evleri, Damlataş Mağarası, liman, alışveriş merkezleri ve haftanın iki günü kurulan pazar, tesise yürüyerek birkaç adım uzaklıktadır. Tesisin tur masası, günlük turlar organize etmektedir.

Grand Zaman Beach Hotel'in tüm konaklama birimlerinde; mini bar, klima ve kablo/uydu TV standart olarak sunulmaktadır. Odalarda bulunan duşlu en suite banyolar; saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır.

Grand Zaman Beach Hotel'de, kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri açık büfe olarak servis edilmektedir. Tesisteki bar/loungeda gün boyu hafif atıştırmalıklar ve çeşitli içecekler sunulmaktadır. Konuklar, 24 saat oda servisi imkanından faydalanabilirler.

Tesis bünyesinde misafirlere özel ücretsiz bir otopark alanı mevcuttur. Ek ücret karşılığında bebek/çocuk bakım hizmetleri, çamaşırhane ve kasa kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Personel, döviz bozdurma işlemleri ile ilgili yardımcı olmaktadır. Tesisin diğer olanakları arasında toplantı odaları ile mağazalar sayılabilir.

Grand Zaman Beach Hotel'de konakladığınız süre boyunca; açık yüzme havuzunda serinleyebilir, özel plaj alanında güneşin tadını çıkarabilir, güzellik merkezinde kendinizi şımartabilir, sauna, buhar odası ve masaj uygulamaları ile rahatlayabilir, fitness merkezinde egzersiz yapabilir, tenis kortundan yararlanabilir ya da bilardo oynayabilirsiniz. Çocuklar için çocuk havuzu bulunmaktadır.

Grand Zaman Beach Hotel, Antalya Havalimanı'na 120 km mesafededir

Daha Fazla Bilgi»

Grand Zaman Garden Otel Alanya Alanya

Otel - Alanya - 1 Misafir Yorumu

Grand Zaman Garden Otel Alanya, konuklarını her şey dahil konseptinde güneş ve denizin yanında tarih, kültür zenginliği olan Alanya'da ağırlamaktadır. Deniz ve güneşin tadını Kleopatra sahilinde huzurlu bir atmosferde yaşatmaktadır. Otelde 147 odası vardır. Modern tasarımlı, şık odalarda, duş, banyo, TV, saç kurutma makinesi, klima, internet yer almaktadır. Engelli erişimi, engelliler için park yeri mevcuttur. Otelde panoramik asansör, otel mağazası, kiralık kasa, bebek bakımı/çocuk hizmetleri, ATM/para çekme makinesi, kat hizmetleri, kuru temizleme, çamaşır hizmeti, döviz alım-satım ... Grand Zaman Garden Otel Alanya, konuklarını her şey dahil konseptinde güneş ve denizin yanında tarih, kültür zenginliği olan Alanya'da ağırlamaktadır. Deniz ve güneşin tadını Kleopatra sahilinde huzurlu bir atmosferde yaşatmaktadır. Otelde 147 odası vardır. Modern tasarımlı, şık odalarda, duş, banyo, TV, saç kurutma makinesi, klima, internet yer almaktadır. Engelli erişimi, engelliler için park yeri mevcuttur. Otelde panoramik asansör, otel mağazası, kiralık kasa, bebek bakımı/çocuk hizmetleri, ATM/para çekme makinesi, kat hizmetleri, kuru temizleme, çamaşır hizmeti, döviz alım-satım olanakları mevcuttur.

Otelin açık ve kapalı 300 kişilik restoranı, 1 aqua barı, 1 havuz barı ve restoran barı hizmet vermektedir. Klimalı lobisi, 100 kişilik klimalı toplantı salonu, internet salonu, TV odası bulunmaktadır. Fitness merkezi, animasyon, Türk hamamı, sauna, aquapark, 2 adet yüzme havuzu, çocuk havuzu Grand Zaman Garden Otel'in dinlenme ve eğlenme alanları olarak otel bünyesinde yer almaktadır. Sahilde ücretli su sporları; jet-ski, banana, parasailing, kano, deniz bisikleti tatil esnasında yapılacak aktiviteleridir.

Grand Zaman Garden Otel'den yürüyüş mesafesindeki tarihi Kızıl Kule, Alanya Kalesi, Eski Alanya Evleri, Damlataş Mağarası, liman, alışveriş alanları gezilebilir. Tesis, Alanya Merkez'e 800 m, Alanya Gazipaşa Havalimanı'na 45 km, Antalya Havalimanı'na 120 km ve Antalya şehir merkezine 135 km mesafede konumludur. Otelde ücretsiz park yeri mevcuttur. Tesisten havaalanına işleyen bir gidiş-geliş araç servisi vardır

Daha Fazla Bilgi»

Miray Otel Kleopatra Alanya

Tatil Oteli - Alanya - 2 Misafir Yorumu

Antalya – Alanya'da Kleopatra Plajı'na 70 m yürüme mesafesinde yer alan Miray Otel Kleopatra, nisan ayının ilk gününden ekim ayının son gününe kadar hizmet vermektedir. Deniz manzaralı odalarda konaklama olanağı sunan tesis, ayrıca geniş bir bahçeye sahiptir. Konaklamanız boyunca bünyesindeki açık yüzme havuzda yüzme ve havuz başında güneşin tadını çıkarma olanağı bulabilirsiniz.

Miray Otel Kleopatra'nın odalarının tümünde düz ekran uydulu TV, standart mini bar ve özel banyo yer almaktadır. Birimlerdeki duşlu
... Antalya – Alanya'da Kleopatra Plajı'na 70 m yürüme mesafesinde yer alan Miray Otel Kleopatra, nisan ayının ilk gününden ekim ayının son gününe kadar hizmet vermektedir. Deniz manzaralı odalarda konaklama olanağı sunan tesis, ayrıca geniş bir bahçeye sahiptir. Konaklamanız boyunca bünyesindeki açık yüzme havuzda yüzme ve havuz başında güneşin tadını çıkarma olanağı bulabilirsiniz.

Miray Otel Kleopatra'nın odalarının tümünde düz ekran uydulu TV, standart mini bar ve özel banyo yer almaktadır. Birimlerdeki duşlu banyolar, banyo malzemeleri, havlu ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır. Odalar klimalıdır. Ortak alanlar ve odalar dahil olmak üzere tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi bulunmaktadır.

Sabahları açık büfe kahvaltı servis edilen Miray Otel Kleopatra'da ek olarak alakart restoran de yer almaktadır. Tesiste bilardo, dart ve masa tenisi gibi aktivitelere olanak bulunmaktadır. Tesise en yakın havalimanı olan Antalya Havalimanı 110 km mesafededir.

Miray Otel Kleopatra'da ek ücret karşılığı kuru temizleme hizmeti bulunmaktadır

Daha Fazla Bilgi»

Palmiye Beach Hotel Alanya

Tatil Oteli - Alanya - 6 Misafir Yorumu

Palmiye Beach Hotel, Kleopatra sahilinde olup Antalya Havalimanı'na 110 km mesafede konuklarını ağırlamaktadır. Denize sıfır konumda yer alan tesis plaja 3 dakikalık yürüme mesafesindedir. Palmiye Beach Hotel'e özel araçları ile gelen misafirler ücretsiz otopark alanından faydalanabilirler. Tesisin tüm açık alanları ve konaklama birimlerinin her biri Wi - Fi erişimli kablosuz internet ağı ile donatılmıştır.

Palmiye Beach Hotel'in geni ve ferah odalarının hepsi sade mobilyalarla dekore edilmiştir. Klima, dağ ve deniz manzarasına hakim balkon tüm konaklama birimlerinde vardır. Odalarda vakit
... Palmiye Beach Hotel, Kleopatra sahilinde olup Antalya Havalimanı'na 110 km mesafede konuklarını ağırlamaktadır. Denize sıfır konumda yer alan tesis plaja 3 dakikalık yürüme mesafesindedir. Palmiye Beach Hotel'e özel araçları ile gelen misafirler ücretsiz otopark alanından faydalanabilirler. Tesisin tüm açık alanları ve konaklama birimlerinin her biri Wi - Fi erişimli kablosuz internet ağı ile donatılmıştır.

Palmiye Beach Hotel'in geni ve ferah odalarının hepsi sade mobilyalarla dekore edilmiştir. Klima, dağ ve deniz manzarasına hakim balkon tüm konaklama birimlerinde vardır. Odalarda vakit geçiren misafirlerin konforu için uydu yayınlı televizyon ve mini bar vardır. Tüm odalar özel duşlu banyo içerir. Havlular ve saç kurutma makinesi tesis tarafından temin edilmektedir.

Konuklar, otelin kapalı restoranından, teras restoranından ve sahil barından gün boyunca faydalanabilmektedir. Tesisin plaj alanının yanı sıra açık yüzme havuzu da vardır. Şezlong ve şemsiyelerin yer aldığı plaj, konuklar için indirimlidir. Misafirler gün içinde masa tenisi, bilardo ve su sporları ile ilgilenerek keyifli vakit geçirebilirler. Konuklar ayrıca araba ve bisiklet kiralama hizmetlerinden faydalanabilirler

Daha Fazla Bilgi»

Seaport Otel Alanya Alanya

Tatil Oteli - Alanya - 3 Misafir Yorumu

Seaport Otel Alanya, yerli ve yabancı turistler tarafından yoğun ilgi gören tatil cenneti Alanya'da son derece merkezi bir konumda bulunmaktadır. İskele Caddesi'nde bulunan otel tarihi Alanya Kalesi ve liman manzarasına hakim konumdadır. 200 metre mesafedeki Begonvil Plajı'na yürüyerek kolayca ulaşılabilmektedir.

Yılın 12 ayı açık olan tesis toplam 65 odaya sahip olup yarım pansiyon konseptte butik otel hizmeti ile misafirlerini ağırlamaktadır. Otelin tüm odalarında, split klima, uydu yayınlı TV, emanet kasası, saç kurutma makinesi, minibar ve direkt telefon bulunmaktadır.

Seaport Otel
... Seaport Otel Alanya, yerli ve yabancı turistler tarafından yoğun ilgi gören tatil cenneti Alanya'da son derece merkezi bir konumda bulunmaktadır. İskele Caddesi'nde bulunan otel tarihi Alanya Kalesi ve liman manzarasına hakim konumdadır. 200 metre mesafedeki Begonvil Plajı'na yürüyerek kolayca ulaşılabilmektedir.

Yılın 12 ayı açık olan tesis toplam 65 odaya sahip olup yarım pansiyon konseptte butik otel hizmeti ile misafirlerini ağırlamaktadır. Otelin tüm odalarında, split klima, uydu yayınlı TV, emanet kasası, saç kurutma makinesi, minibar ve direkt telefon bulunmaktadır.

Seaport Otel Alanya'nın 110 kişi kapasiteli, liman manzaralı restoranında sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe servis edilmektedir. Ayrıca otel bünyesinde Türk ve dünya mutfaklarından lezzetler sunan bir alakart restoran ve 2 adet bar bulunmaktadır. Farklılık arayanlar için İskele Caddesi boyunca çok sayıda kafe&restoran ve eğlence mekanı mevcuttur.

Oda servisi, 24 saat resepsiyon, doktor, çamaşırhane ve ücretsiz otopark gibi olanaklar sunan Seaport Otel Alanya, Alanya şehir merkezine 300 metre, Kleopatra Plajı'na 1 km ve tarihi tersane sahiline yürüme mesafededir. Ayrıca otelde 60 kişi kapasiteli, gerekli tüm teknik donanıma sahip bir toplantı salonu bulunmaktadır

Daha Fazla Bilgi»

Antique Roman Palace Alanya

Tatil Oteli - Alanya - 6 Misafir Yorumu

Antalya'nın Alanya ilçesindeki Obagöl mevkiinde yer alan Antique Roman Palace, 4 yıldızlı bir sahil otelidir. Tesis, deniz manzaralı bir terasa sahiptir. Misafirlere özel plaj alanı, tesise yürüyerek 1 dakika uzaklıktadır. Plajda şezlong ve şemsiyeler, otel misafirlerine ücretsiz olarak sunulmaktadır. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.

Antique Roman Palace'ın tüm konaklama birimlerinde; deniz manzaralı özel bir balkon, uydu TV, klima ve özel bir banyo yer almaktadır.

Her şey dahil konseptinde hizmet veren Antique Roman Palace'ın Antique Ottoman Restaurant'ında mevsimlik taze
... Antalya'nın Alanya ilçesindeki Obagöl mevkiinde yer alan Antique Roman Palace, 4 yıldızlı bir sahil otelidir. Tesis, deniz manzaralı bir terasa sahiptir. Misafirlere özel plaj alanı, tesise yürüyerek 1 dakika uzaklıktadır. Plajda şezlong ve şemsiyeler, otel misafirlerine ücretsiz olarak sunulmaktadır. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.

Antique Roman Palace'ın tüm konaklama birimlerinde; deniz manzaralı özel bir balkon, uydu TV, klima ve özel bir banyo yer almaktadır.

Her şey dahil konseptinde hizmet veren Antique Roman Palace'ın Antique Ottoman Restaurant'ında mevsimlik taze ürünlerle hazırlanan Türk ve uluslararası lezzetler sunulmaktadır. Tesis bünyesindeki teras ya da havuz bardan gün boyu kokteyllerinizi temin edebilirsiniz.

Antique Roman Palace'ta konakladığınız süre boyunca; su kaydıraklı açık yüzme havuzunun tadını çıkarabilir, spor salonunda egzersiz yapabilir, pinpon oynayabilir ve ek ücret karşılığında Türk hamamı, sauna ve masaj imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Antique Roman Palace, Alanya Merkez'e 2 km mesafededir

Daha Fazla Bilgi»

Xperia Kandelor Hotel Alanya

Tatil Oteli - Alanya - 3 Misafir Yorumu

Xperia Kandelor Hotel, Alanya'da, Kleopatra Plajı'na 200 metre uzaklıkta, tarihi ve doğal güzelliklerin ortasında, 8 suit oda, 10 bağlantılı oda ve 80 standart oda olmak üzere toplam 98 oda ile konuklarına hizmet vermektedir. Karo zeminli, soft renklerle dekore edilmiş konaklama birimlerinde klima, banyo, Wİ-Fi, balkon, tuvalet, saç kurutma makinesı, radyo, telefon, kasa, eşya dolabı, çalışma masası ve uydu TV bulunmakta olup, 8 suit odasında bu özelliklere ek olarak minibar bulunmaktadır.

Tesisin ek hizmetleri arasında açık-kapalı yüzme havuzu, özel plaj, Türk hamamı, güneşlenme terası,
... Xperia Kandelor Hotel, Alanya'da, Kleopatra Plajı'na 200 metre uzaklıkta, tarihi ve doğal güzelliklerin ortasında, 8 suit oda, 10 bağlantılı oda ve 80 standart oda olmak üzere toplam 98 oda ile konuklarına hizmet vermektedir. Karo zeminli, soft renklerle dekore edilmiş konaklama birimlerinde klima, banyo, Wİ-Fi, balkon, tuvalet, saç kurutma makinesı, radyo, telefon, kasa, eşya dolabı, çalışma masası ve uydu TV bulunmakta olup, 8 suit odasında bu özelliklere ek olarak minibar bulunmaktadır.

Tesisin ek hizmetleri arasında açık-kapalı yüzme havuzu, özel plaj, Türk hamamı, güneşlenme terası, restorant, özel lobi, asansör, tur masası, araç kiralama, otopark, hidromasajlı küvet, sauna ve fitness alanı yer almaktadır.

Xperia Kandelor Hotel, sabah kahvaltılarını açık büfe olarak servis etmektedir. Öğlen ve akşam yemekleri ise açık ve kapalı alanlara sahip restoranda sunulmaktadır. Tesisin havuz kenarındaki barında da yerli yabancı, soğuk sıcak içecek servisi yapılmaktadır. Özel plaj alanında şezlong ve şemsiyeler konukların hizmetine sunulmuştur.

Tesis evcil hayvan kabul etmemektedir. Konuklara Türkçe, Rusça, İngilizce ve Almanca hizmet verilebilmektedir. Havaalanına transfer hizmeti (ücret karşılığında) verilmektedir.

Xperia Kandelor Hotel, Alanya Kültür Merkezi'ne 0,6 km, Alanya Arkeoloji Müzesi'ne 0,6 km, Damlataş Mağarası'na 0,7 km, Alanya Otogarı'na 0,9 km, Alanya Atatürk Meydanı'na 1,6 km, Alanya Kızıl Kule'ye 1,7 km, Alanya Kalesi'ne 1,8 km, Gazipaşa Havalimanı'na 40 km, Antalya Havalimanı'na 120 km mesafededir

Daha Fazla Bilgi»

Klas Hotel Alanya

Tatil Oteli - Alanya - 1 Misafir Yorumu

Alanya'nın Kargıcak sahilinde bulunan Klas Hotel, Klas oteller grubunun bir zinciri olarak konuklarını herşey dahil konseptte ağırlamaktadır. Alanya şehir merkezine 16 km uzaklıktaki tesis 10.000 m2 alana kuruludur. Otele ait özel plaja bir alt geçitle ulaşılmaktadır. Otel bünyesinde 2 adet açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu mevcuttur. 300 metre uzunluğundaki plajında ve havuzlarda şezlong ve şemsiye hizmeti ücretsiz verilmektedir.

Klas Hotel'in tüm konaklama birimleri balkon, duş, WC, split klima, saç kurutma makinesi, minibar, direkt telefon, uydu yayınlı TV ve güvenlik kasası
... Alanya'nın Kargıcak sahilinde bulunan Klas Hotel, Klas oteller grubunun bir zinciri olarak konuklarını herşey dahil konseptte ağırlamaktadır. Alanya şehir merkezine 16 km uzaklıktaki tesis 10.000 m2 alana kuruludur. Otele ait özel plaja bir alt geçitle ulaşılmaktadır. Otel bünyesinde 2 adet açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu mevcuttur. 300 metre uzunluğundaki plajında ve havuzlarda şezlong ve şemsiye hizmeti ücretsiz verilmektedir.

Klas Hotel'in tüm konaklama birimleri balkon, duş, WC, split klima, saç kurutma makinesi, minibar, direkt telefon, uydu yayınlı TV ve güvenlik kasası özellikleriyle donatılmıştır. Otel bünyesinde 1 ana restoran, 5 bar ve 1 alakart restoran hizmet vermektedir. Türk ve dünya mutfaklarından lezzetler ana öğünlerde açık büfe servis edilmektedir.

Klas Hotel bünyesinde hamam, sauna ve masaj salonuna sahip bir SPA merkezi, iş organizasyonlarına uygun bir toplantı salonu, kuaför, market, oyun salonu, su sporları merkezi, dalış okulu ve çocuk bahçesi olanakları sunulmaktadır. Otelin kapalı diskosu ve açık hava diskosunda gece boyu eğlence devam etmektedir. Gün boyu eğlenceli oyunlar ve animasyonlar düzenlenmektedir.

24 saat resepsiyon, çamaşırhane, kuru temizleme, araç kiralama, bisiklet kiralama ve doktor gibi olanaklar sunan Klas Hotel Antalya Havaalanı'na 140 km uzaklıktadır

Daha Fazla Bilgi»

Remi Otel Alanya

Otel - Alanya - 3 Misafir Yorumu

Remi Otel 4 yıldızlı olup Antalya'ya bağlı Alanya'nın Kleopatra bölgesinde misafirlerine kapılarını açmaktadır. Tesisin bahçesinde misafirlerin gün boyunca kullanımına ait açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu mevcuttur. Şemsiye ve şezlonglarla donatılmış olan havuz terası güneşlenmek ve bronzlaşmak için idealdir.

Remi Otel'in tüm konaklama birimleri modern bir dizayna sahiptir. Konforunuz için tüm odalarda 24 saat sıcak suyu olan banyo ve WC yer alır. Tüm banyolar buklet duş malzemeleri ve havlularla donatılmıştır. Konaklama birimlerinde keyifli vakit geçirebilmeniz için uydu kanallarının
... Remi Otel 4 yıldızlı olup Antalya'ya bağlı Alanya'nın Kleopatra bölgesinde misafirlerine kapılarını açmaktadır. Tesisin bahçesinde misafirlerin gün boyunca kullanımına ait açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu mevcuttur. Şemsiye ve şezlonglarla donatılmış olan havuz terası güneşlenmek ve bronzlaşmak için idealdir.

Remi Otel'in tüm konaklama birimleri modern bir dizayna sahiptir. Konforunuz için tüm odalarda 24 saat sıcak suyu olan banyo ve WC yer alır. Tüm banyolar buklet duş malzemeleri ve havlularla donatılmıştır. Konaklama birimlerinde keyifli vakit geçirebilmeniz için uydu kanallarının yayınına sahip LCD ekran TV, çay - kahve seti ve elektrikli su ısıtıcısı bulunmaktadır. Klima standart olarak odaların tamamında yer alır.

Konuklar masaj uygulamalarıyla gevşeyebilir, tesis bünyesinde barlardan serinletici içeceklerini alarak yudumlayabilirler. Otelin restoranında her sabah zengin ve lezzetli ürünlerden oluşan açık büfe kahvaltı servis edilir. Öğle ve akşam yemekleri de açık büfe olarak misafirlere sunulmaktadır

Daha Fazla Bilgi»

Riviera Hotel & Spa Alanya

Tatil Oteli - Alanya - 3 Misafir Yorumu

4 yıldızlı Riviera Hotel & Spa denizin yanı başında Akdeniz'in en güzel sahillerine ev sahipliği yapan Antalya'ya bağlı Alanya'da konuklarını ağırlamaktadır. Sadece konaklama yapan misafirlerinin kullanımına ait açık yüzme havuzu ve minik konuklar için çocuk havuzu vardır.

Riviera Hotel & Spa'nın klimalı tüm konaklama birimleri balkona açılmaktadır. Ferah ve modern bir çizgiye sahip konaklama birimlerinde konforunuz için uydu yayınına sahip LCD ekran TV ve özel banyo yer alır. Duşlu özel banyolar saç kurutma makinesi, havlular, buklet banyo malzemeleri ve terliklerle donatılmıştır
... 4 yıldızlı Riviera Hotel & Spa denizin yanı başında Akdeniz'in en güzel sahillerine ev sahipliği yapan Antalya'ya bağlı Alanya'da konuklarını ağırlamaktadır. Sadece konaklama yapan misafirlerinin kullanımına ait açık yüzme havuzu ve minik konuklar için çocuk havuzu vardır.

Riviera Hotel & Spa'nın klimalı tüm konaklama birimleri balkona açılmaktadır. Ferah ve modern bir çizgiye sahip konaklama birimlerinde konforunuz için uydu yayınına sahip LCD ekran TV ve özel banyo yer alır. Duşlu özel banyolar saç kurutma makinesi, havlular, buklet banyo malzemeleri ve terliklerle donatılmıştır.

Riviera Hotel & Spa'nın Alanya Kalesi'ne hakim muhteşem manzarası, dünyaca ünlü Kleopatra Plajı'na olan 50 metre mesafesi ve kusursuz hizmet anlayışıyla misafirlerini ağırlamaktadır. Tesiste ayrıca kapalı yüzme havuzu da vardır.

Konuklar gün boyunca akşam saatlerinde Lobyy Bar'dan serinletici egzotik kokteyllerin tadına bakabilirler. Tesis bünyesindeki dünya ve Türk mutfağından leziz yemekler sunan restoran tüm öğünler için idealdir. Günlük egzersizler için spor salonunun, rahatlamak ve gevşemek için de SPA merkezini kullanabilirsiniz. Welness center, hamam, sauna, buhar odası tesisin diğer olanakları arasında sayılabilir. Şezlong ve şemsiyeler hem havuz terasında hem de plaj alanında mevcuttur

Daha Fazla Bilgi»

Alanya Otel Yorumları

10

Angel Beach Hotel

emir ka - 26 Ağustos 2018, Pazar 21:52

Oldukça güzel

Bu otelde 1 hafta kalmış biri olarak deneyimlerimi sizinle paylaşacağım. Öncelikle fiyatı oldukça makul. Alanya'da denize sıfır, kendi özel plajı olan ve odalardan deniz manzarasına sahip olan ender otellerden birisi. Otelin odaları oldukça geniş ve balkonlu yemekler orta derecede diyelim. Oda temizliği ortaca, havuz oldukça büyük ve güzel ve temiz. Plaja giriş ücretsiz, plajda şezlong, şemsiye ve mindere ücret almıyorlar. Otel şehir merkezine çok yakın olduğu için her yeri gezip görme fırsatımız oldu. Bence fiyatına göre hizmetin iyi oluğunu düşünüyorum. Otelin 1 gecelik fiyatıyla dışarıda bir öğün bile yemek yiyemezsiniz fakat otelde her şey dahil konaklama yapabiliyorsunuz. Kötü yorumlara kesinlikle katılmıyorum. Çekirdek yiyip çekirdek kabuklarını yere attıkları için otel çalışanları tarafından uyarılan kişiler biz gidince kötü yorum yazacağız diye bana bile söylediler.

10

Azak Blue Otel

Eren halaç - 15 Ağustos 2018, Çarsamba 09:34

Denizi süper

Merhaba yolunuz düşerse mutlaka uğramalısınız. Güler yüzlü personel ilgi alaka var. Yemekleri mükemmel ve çok uygun fiyat. Denizi süper. Tavsiye ederim, memnun kalırsınız.

2

Larissa Hill Beach

Esra Güneruz - 20 Temmuz 2018, Cuma 16:18

Sadece havuz ve denizden memnunduk

Otel kesinlikte Türklere göre bir otel değil. Bu yıl Ruslarla anlaşmışlar. Anonslar, yemekler, animasyonlar hepsi Ruslara göreydi. Çalışanların çoğu bile sadece Rusça biliyor. Kendimizi Rusya'da hissettik. Sadece havuz ve denizden memnunduk. Derdimizi Türk olduğumuz için anlatmakta çok zorlandık. Gittiğimize pişman olduk. Kesinlikle gelmeyin.

9

Öz Hotels Sui Hotel

Öz Hotels Sui Hotel - 17 Temmuz 2018, Salı 20:47

Personeller dışında güzel bir otel

Otel yeni açılmış olduğu için sanırım daha personeller tam oturtulamamış, hepsi iyi ve güler yüzlü insanlar ama biraz işlerinde geri kalıyorlar. Biz gittiğimiz zamanda deniz biraz dalgalıydı ama çok eğlenceli oldu yüzmesi. Otel biraz tepede kaldığı için otel ile deniz arasında otelin verdiği bir servis hizmeti var. Ayrıca otelin sahilde kendine ait bir kısmı var orada yiyecek ve içecekler mevcut yani sahildeyken acıkınca otele gitmenize gerek kalmıyor. Otelin genel olarak yiyecek ve içecek kalitesini sevdik. Odamız genişti fakat duvarlarda sanırım yalıtım yok o yüzden çok fazla ses geçiyor. Yine de tavsiye edebileceğim güzel bir otel.

10

Family Life Pascha Bay

Family Life Pascha Bay - 11 Temmuz 2018, Çarsamba 14:25

Her sene buradayım

Son 5 yılda üçüncü kez bu otele geliyorum ve her geldiğimde seviyesini bir üste çıkartıyor. Bu durum benim bu otele olan bağlılığımı ve saygımı arttırıyor. Mesela beni daimi müşteri gibi görüp herhangi bir gevşeklikte bulanmadılar. İlk gün nasıl karşıladılarsa aynı şekilde davranmaya devam ediyorlar. Tüm otel çalışanlarına bu özverili, saygılı ve profesyonel duruşları nedeniyle teşekkür etmek istiyorum. Gelecek yıl görüşürüz.

3

Ganita Holiday Village

Halil Güntekin - 11 Temmuz 2018, Çarsamba 12:40

Bir kase yoğurt

Halen otelinizde konaklamaktayım. Kızımın karın ağrısı ve ishal şikayeti oldu. Edirne'de doktorumuzu aradık, bize ilaç ismi verdi ve yoğurt yemesini önerdi. Yemekhaneye 1 kase yoğurt istemek için gittim ve yemek saatine daha 15 dakika olduğunu ve beklemem gerektiğini söylediler. Ben de, kardeşim keyif için değil, doktor söylediği için, ne olacak bir kase yoğurttan dedim ama yine de vermediler. Birçok aksaklığı ne kadar para o kadar köfte mantığıyla görmezden geldim ama sağlık için bile bunu yaparlarsa yazıklar olsun diyor ve verdiğim parayı helal etmiyorum. Bu anlayışa bu kadar para bile değmez.

9

Asia Beach Resort Hotel

Asia Beach Resort Hotel - 6 Temmuz 2018, Cuma 19:27

Sauna hariç muhteşem

Oteli çok beğendim. En güzel yanı animasyon en beğenmediğim kısmı ise saunası oldu. Animasyonun eğlencesi, animasyondakilerin enerjisi efsaneydi. Ancak sauna neredeyse çalışmıyor denecek bir halde. Mutlaka yenilenmeli. Böylesine kaliteli bir otele yakıştıramadım açıkçası böyle bir saunayı. Saunası haricinde herkese kesinlikle tavsiye edebileceğim ve benim de çok keyif aldığım bir otel oldu.

10

Lonicera Resort & Spa Hotel

Lonicera Resort & Spa Hotel - 2 Temmuz 2018, Pazartesi 12:24

Her şey harika

Ailecek güzel bir tatil yaptık. Biz resort kısmını tercih ettik. Aile odasında kaldık. Gayet bizim gibi 4 kişilik bir aileye uygun, büyük ve konforluydu. Ayrıca oldukça da temizdi. Özellikle de çocuklarımız olduğundan temizliğe ayrı bir dikkat ediyoruz. Bu hususta hiç hayal kırıklığına uğramadık. Deniz hep kum ve çok temiz. Asla dalgalı değildi biz gittiğimiz dönemde. Keyif vericiydi gerçekten. Otelin her bölümünde ilgili personel hep yanımızdaydı. Her şeye yetişiyorlardı sağ olsunlar. Kısacası her olanağıyla oldukça keyifli bir tesisti. Tekrar gitmeyi istiyoruz ve herkese tavsiye ederiz.

9

Club Hotel Syedra Princess

Club Hotel Syedra Princess - 16 Haziran 2018, Cumartesi 17:13

Ailecek güzel bir tatil

Ailecek gittiğimiz bu otelde güzel bir tatil geçirdik. Verdiğiniz paranın karşılığını otel hizmeti ile iyi veriyor. Personellerin güler yüzü ve ilgisini beğendik. Otelin animasyon ekibini sevdik, eğlenceli ve sohbetleri çok güzeldi. Otelde birkaç sorunla karşılaşsak da bunların tatilimizi kötü etkilemesine izin vermedik. Beklentilerinize göre tercih edebileceğiniz bir otel.

10

Floria Beach Hotel

Floria Beach Hotel - 13 Haziran 2018, Çarsamba 12:24

Denizi kayalık

Tek sıkıntısı denizinin biraz kayalık olmasıydı. Bunun dışında herhangi bir sorun yaşamadık. Otel çalışanları güler yüzlü ve iyi niyetliydi. Verdikleri kusursuz hizmet için hepsine teşekkür ederim. Otelin genel olarak kaliteli bir müşteri portföyü vardı. Gürültüsüz ve kaliteli bir otel arayanlar için birebir.