Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Amasra Otelleri

Amasra için {{ (filteredHotels).length}} / 43 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Amasra Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Büyüleyici doğal güzellikleri, lezzetli yöresel mutfağı ve samimi atmosferi ile Amasra, çok sayıda konaklama alternatifine de ev sahipliği yapıyor…

Bartın'ın en şirin beldelerinden biri olan Amasra, Bartın Merkez'e 15 km mesafede bulunuyor. Bir Karadeniz beldesi olmasına rağmen, oldukça farklı bir iklim kuşağına sahip Amasra. Ayandon fırtınası, kocakarı soğukları, kestane karası, pastırma yazı, bol yağış, hepsinden nasibini alıyor bu güzide bölge. Ancak sonbahar başta olmak üzere, her mevsim ayrı bir çekiciliği var Amasra'nın. Amasra'da yaşayanlar, yaşadıkları yere derin bir tutkuyla bağlılar. Hatta bir Amasra yerlisiyle sohbet etme fırsatı yakalarsanız, dünyanın en güzel şehrinde yaşadığını defalarca dile getirecektir.

Amasra, eskiden yalnızca Bartınlıların kaçış yeriyken, şimdilerde ise ülkemizin dört bir yanından turist ağırlar hale geldi. Özellikle büyük ve kalabalık şehirlerde yaşayanlar, kaçış yeri aradıklarında soluğu Amasra'da alıyorlar hemen. Bu nedenle de Amasra'da çok sayıda konaklama alternatifinin yer aldığını söyleyebiliriz. Daha çok butik otel ve pansiyonlardan oluşan Amasra otelleri, misafirlerini en iyi şekilde ağırlıyorlar. Her bir otel işletmecisi, Amasra'yı en güzel şekilde tanıtmak için elinden gelenin en iyisini yapıyor diyebiliriz hatta.

Amasra otelleri arasından hangisinde konaklayacağınıza karar veremiyorsanız, hangi mevsimde bölgeyi ziyaret edeceğinizin bu noktada çok önemli olduğunu belirtelim. Eğer kış aylarında gelecekseniz, Amasra Merkez'de yer alan Amasra otellerini tercih edebilirsiniz. Yaz mevsiminde ise İnkumu ve Çakraz gibi tatil beldelerinde hizmet veren Amasra otelleri bir hayli revaçta oluyor.

Amasra otellerinin büyük bir çoğunluğunun yakınlarında kafeler ve eğlence merkezleri yer alıyor. Çoğu Amasra oteli butik konseptte faaliyet gösteriyor. Bu da biraz Amasra'nın sakin ve dingin yapısından kaynaklanıyor aslında.

Güzelcehisar bölgesinde ise daha çok pansiyon tipinde Amasra oteli yer alıyor. Eğer doğal bir ortam arayışındaysanız, hayalinizdeki şey hamakta uzanıp kitap okumaksa, akşamları lezzetli bir mangal yapmaksa, ağaçlar altında ailenizle keyifli vakitler geçirmekse, buradaki Amasra otelleri tam da size göre. Özellikle çocuklu aileler için bu bölgede hizmet veren Amasra otellerinin son derece ideal olduğunu söyleyebiliriz.

Amasra otelleri arasından herhangi birinde karar kılmadan önce Amasra otel fiyatlarını detaylıca araştırmanızı tavsiye ediyoruz. 2017 Amasra otel fiyatları, şu anki halleriyle her bütçeye hitap edebiliyor. Amasra otel fiyatlarını etkileyen en önemli unsur ise tesisin türü. Lüks bir otel yerine, daha ufak çaplı bir otel tercih ederseniz, Amasra otel fiyatlarından da bir o kadar ekonomik bir şekilde yararlanmış olursunuz.

Siz de yakın bir zaman içerisinde Amasra'ya gelmeyi planlıyorsanız eğer, Amasra otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, 2017 Amasra otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Amasra otellerini ve 2017 Amasra otel fiyatlarını incelemeye başlayabilir, ön rezervasyon talebinde bulunabilir ya da doğrudan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Amasra Hakkında

Karadeniz Yat Rallisi'ne liman olarak ev sahipliği yapan Amasra'da yat ve teknelerin güvenli bir şekilde barınabileceği limanlar mevcut.

Denize doğru uzanmış bir burun, burnun iki yanında korunaklı birer liman görevi gören iki koy ve ana karaya bağlı ve bağımsız adaları ile eşsiz bir görsel güzelliğe de sahip olan Amasra hem 3000 yıllık tarihi, yerel sanatları, ormanlık alanları ile görülmeye değer yerlerden biridir.

Amasra ya da tarihte bilinen ilk adıyla Sesamos şehri, M.Ö XII. yüzyıla kadar uzanan bir tarihe sahiptir. Bu dönemde bölgede görülen Gasgas ve Hitit egemenliğinden sonra şehir, Fenikelilerce ticari amaçlara yönelik bir koloni olarak kullanılmıştır. Kısa süren Fenike hakimiyeti sonrasında İon kolonizasyon hareketleri ile şehir Miletli ve Megaralı denizcilerce ele geçirilmiş ve kısa zamanda tüm Batı Karadeniz sahilinin önemli bir ticari çekim merkezi haline gelmiştir. Özellikle bölgenin zengin orman ürünleri (başta şimşir, meşe palamudu, kestane olmak üzere) ticaretin gelişmesinde en önemli etkendir.

Paflagonya eyaletinin merkezi olan şehir, Roma İmparatorluğunun 395'te ikiye ayrılması ile Doğu Roma sınırları içerisinde kalmıştır. Doğu Roma yönetiminde Amastedos adı ile anılan şehir, ticari fonksiyonlarını giderek kaybetmiş, özellikle dinsel bir merkez haline gelmiştir.

1940'lardan itibaren Amasra'da yeni bir canlılık kendini gösterir. Özellikle yaz aylarında çoğunluğunu büyük şehirlerde yaşayan bürokrat ve Karabük Demir Çelik Fabrikasının mühendislerinin oluşturduğu ilk turist kafileleri bu canlılığın temel nedenidir. 1950'li yıllarda Amasra artık adından söz ettiren bir sayfiye yeridir. 1951 yılında Üs Komutanlığının kurulması, ardından Büyük Liman Mendireğinin 650 metreye uzatılması ile Amasra askeri ve ekonomik bir değer de kazanmıştır.

Bu hızlı gelişmeye paralel olarak 1955'de yeniden Belediye Teşkilatına kavuşmuştur. Selahattin EYİCE Amasra'nın seçilmiş ilk Belediye Başkanıdır. 7 Kasım 1960'da Amasra'yı ziyaret eden devlet başkanı Cemal GÜRSEL : En büyük kalkınma yolu turizm yoludur. Diyerek bu noktada Amasra'nın ülke turizmindeki yerini de vurgulamıştır. Ertesi yıl 6 Ağustos 1961'de 500.Fetih Yıldönümü Amasra'da görkemli törenlerle kutlandı. Sonraki yıllarda bu kutlamalar geleneksel olarak devam ettirildi.

3 Eylül 1968 Salı günü Amasra tarihinde kara bir gün olarak geçer. Saat 10 civarında meydana gelen 7 şiddetinde depremle bir çok bina tamamen ya da kısmen yıkılırken, 26 kişi hayatını kaybetmiştir. Deprem sırasında önce 50 metre kadar gerileyen deniz sonrasında büyük dalgalarla Amasra'ya saldırdı.

1973 yılında Ereğli Kömür İşletmeleri(E.K.İ)'ne bağlı olarak Amasra Bölge Müdürlüğü(A.T.İ.) kuruldu. Bu tarihten sonra Amasra yönünü yavaş yavaş turizmden madenciliğe çevirdi. Bu gelişme ile Amasra dışarıdan göç almaya, sosyo - ekonomik yapısında yeni gelişmeler yaşamaya başlamıştır. 19 Haziran 1987'de T.B.M.M'nin aldığı kararla Amasra İlçe oldu. 28.08.1991 tarihinde Bartın'ın il olmasından sonra Zonguldak'tan ayrılıp Bartın'a bağlandı.

Halen benzersiz doğal güzellikleri, eşsiz koyları, deniz ürünleri, ağaç çekiciliği ve tarihi mekanları ile Batı Karadeniz'in çekim merkezlerinden biri olan Amasra, turizmde yeniden görkemli günlerine dönme arzusundadır.

Amasra otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Cenova Hotel
Cenova Hotel

-

Memnuniyet ön planda

Konaklama tercihlerinde yardımcı olan ve kazanmaktan ziyade müşteri memnuniyetini ön planda tutulduğunu hissettiğimiz tatil yeri olarak aklımızda kalacak Cenova Hotel ve gelecek yıllardaki tatilimizde seçimimiz yine Cenova Hotel olacaktır. Seneye görüşmek umuduyla. Kolaylıklar dileriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cenova Hotel
Cenova Hotel

-

Temiz merkezi otel

Ailecek bir kez daha Amasra tatili düşündüğümüzde tereddütsüz kalacağımız, temiz merkezi otel… Ayrıca kahvaltı hizmeti için teşekkürlerimizi sunarım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cenova Hotel
Cenova Hotel

-

Konumu merkezi, temiz bir otel

Ekonomik oda fiyatına deniz manzaralı oda vererek müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğunuz için sizlere teşekkür ederiz. Konumu merkezi, temiz bir otel. Amasra gezisi ve tatili için tekrar tekrar tercih edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bedesten Otel
Bedesten Otel

-

Güler yüzlü hizmet kalitesi

Bedesten Otel'de bu gece son gecemiz. Güler yüzlü hizmet kalitesiyle on numara bir otel. Otel sahibi İbrahim abinin ve çalışanlarının güler yüzünü tüm tanıdıklarıma anlatacak ve tavsiye edeceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özmenler Otel
Özmenler Otel

-

Odalar temiz ve ferah

Ailece çıktığımız 1 haftalık tatilimizde gösterdikleri güler yüzlü hizmet ve sıcakkanlılıktan dolayı çok teşekkür ederiz. Otel denize sıfır ve kafa dinlemek için tam ideal bir yer. Odalar temiz ve ferah. Lezzetli balık yemek istiyorsanız da kesinlikle öneririm. Gerçekten çok başarılı yapıyorlar. Ayrıca kızarmış dondurmayı da denemeyi unutmayın. Ailece çok memnun kaldık ve her sene gelmeyi düşünüyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özgün Otel
Özgün Otel

-

Odalar çok küçük

Bugüne kadar birçok otele gittim. Böyle karşılama görmedim. Yüzümüze bakmadan zorla hoşgeldiniz ve çok soğuk giriş işlemleri yapan resepsiyonist vardı. Odaya girdik, şok olduk. Bu kadar küçük bir oda, iki kişi yan yana ayakta duramaz. Belirtilse küçük olması göze batmazdı belki. Ancak oda kokuyordu ve temiz değildi. Banyodaki eski havlular bile duruyordu. Tv izlemek için başınızı 180 derece çevirmelisiniz. Çay - kahve makinesi var denmesine rağmen yoktu. Sonra dışarıdan ses geldi, baktığımızda otoparkın içinde bağırarak kavga eden kadın otel görevlisi vardı ve hiç susmuyordu. Dışarı çıkarken suratımıza bakıp selam veren yoktu. Zorla biz selam vermeye çalışıyorduk. Sabah kahvaltıya gittiğimiz ilk dakikalarda eşimle konuşurken önceki gün otoparktakilerle kavga eden kadın bize de bulaştı. Sizinle konuşmuyoruz dememize rağmen müdahaleye devam etti. Çok gergin bir ortam yaşattı bize. Kahvaltı normal ve yeterliydi ancak istediklerine servis yapıyor, istemediğine kül tablası bile vermiyorlardı. Çalışanlar güler yüzlü ve ilgili olsaydı odanın pisliği ve eksikleri bile göze batmazdı ancak hiçbir şey başarılı değildi. Resmen bize muhtaçsınız havaları vardı. Hafta içi müşterileri olmamasına rağmen hafta sonu burunlarından kıl aldırmayıp yüzümüze bakmadılar. Böyle bir otele bu para verilip gidilmez. Gerçi bedava bile deseler gidilmez. Tatil yapıp rahatlamaya gitmemize rağmen bizi gerip üstüne azarladılar. Hiç kimseye tavsiye etmiyorum. Ola ki giderseniz sakın birinci kat (giriş kat) odalarında kalmayın ve gardınızı alıp gidip. Ona o parayı verene kadar 100 liralık pansiyonlar çok daha güzel ve temiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Cenova Hotel
Cenova Hotel

-

Huseyin dagli tarafından...

Amasra gezimizde yaşadığımız klasik, 'Yer yok' sendromu. Ardından diger işletmelere nazaran bize yer açan ve o kadar yoğunluk arasında restoran rezervasyonunda bizlere yardımcı olan işletme. Ekibine teşekkür etmeyi borç bildim. Küçük sahil kasabasına yakışan, ılımlı personeli olan, merkezi bir işletme. temiz ve kalınabilir bir yer. Misafirperverlik durumlarından ötürü teşekkür sunarım. İyi çalışmalar Cenova Hotel ekibi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bedesten Otel
Bedesten Otel

-

Gönül rahatlığıyla kalınabilecek bir ortam

Selam arkadaşlar. Bedesten Otel güler yüzlü personeli, hizmet kalitesiyle, gönül rahatlığıyla kalınabilecek bir ortam. Tavsiye ederim, tatile çıkacak arkadaşlara.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özgün Otel
Özgün Otel

-

Çalışanlar çok ilgisizdi

Bugüne kadar birçok otele gittim böyle karşılama görmedim. Yüzümüze bakmadan zorla hoş geldiniz ve çok soğuk giriş işlemleri yapan resepsiyonist vardı. Odaya girdik şok olduk. Bu kadar küçük bir oda iki kişi yan yana ayakta duramaz. Belirtilse küçük olması göze batmazdı belki ancak oda kokuyordu ve temiz değildi. Banyodaki eski havlular bile duruyordu. TV izlemek için başınızı 180 derece çevirmelisiniz. Çay kahve makinesi var denmesine rağmen yoktu. Sonra dışarıdan ses geldi. Baktığımızda otoparkın içinde bağırarak kavga eden kadın otel görevlisi vardı ve hiç susmuyordu. Dışarı çıkarken suratımıza bakıp selam veren yoktu. Zorla biz selam vermeye çalışıyorduk. Sabah kahvaltıya gittiğimiz ilk dakikalarda eşimle konuşurken önceki gün otoparktakilerle kavga eden kadın bizimle de tartıştı. “'Sizinle konuşmuyoruz.”' dememize rağmen müdahaleye devam etti. Çok gergin bir ortam yaşattı bize. Kahvaltı normal ve yeterliydi ancak istediklerine servis yapıyor istemediğine kül tablası bile vermiyorlardı. Çalışanlar güler yüzlü ve ilgili olsaydı odanın pisliği ve eksikleri bile göze batmazdı; ancak hiçbir şey başarılı değildi. Böyle bir otele bu para verilip gidilmez. Gerçi bedava bile deseler gidilmez. Tatil yapıp rahatlamaya gitmemize rağmen bizi gerip üstüne azarladılar. Hiç kimseye tavsiye etmiyorum. Ola ki giderseniz sakın birinci kat (giriş kat) odalarında kalmayın ve gardınızı alıp gidip. Ona o parayı verene kadar 100 liralık pansiyonlar çok daha güzel ve temiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Asyam Hotel
Asyam Hotel

-

Odalar ferah

1 gün için Amasra'ya değişiklik olsun diye gittik, Asyam Hotel'de kaldık. Çok güzel karşılandık. Otele girişler 14'de olduğu halde erken geldiğimiz için başka boş bir oda ayarlanıp mağdur edilmedik. Ayrıca ertesi sabah için kahvaltı hakkımız varken gittiğimiz gün bile kahvaltı ikramı yapabileceğimizi söylediler. Odalar ferah, güzel, temiz, gayet memnun kaldık. Ayrıca kahvaltısı da gayet yeterli. Tavsiye ederim kesinlikle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Emin Pansiyon
Emin Pansiyon

-

İhtiyaçlarımız giderilmedi

Kaldığımız oda, pansiyonun çatı katı idi. Eşim manzara açısından orayı tercih etmiş. Odanın küçük ve basık olması pansiyonun suçu değil elbet. Eşimin tercihi ile alakalı. Asıl sorun odada en insani gereçlerin olmayışı. Tuvalet kağıdı, havlu. Pansiyon sahibi güler yüzlü bayan arkadaşa bu eksikliği söylememize rağmen bu ihtiyaçlarımız giderilmedi. Yastıklara ter kokusu sinmiş. Değiştirileceğini düşünmediğimiz için söylemedik bile, arabadan yolculuk yastıklarımızı getirerek uyuduk. Ha unutmadan, açık büfe derlerse sakın inanmayın. Ucuz diye sakın düşünmeyin. Sizden kat kat aradaki farkı çıkartıyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sevimli Apart Pansiyon
Sevimli Apart Pansiyon

-

Çok temiz ve güzel

Çok teşekkürler. Ellerinde birden çok apart bulunan bir işletme. Bize bir çatı katı verdiler ve evim kadar rahat ettim. Çok temiz ve güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günter Seher Otel
Günter Seher Otel

-

Çalışanlar ve sahibi çok ilgili

Otelin manzarası harika ve konumu çok iyi. Çalışanlar özellikle de sahibi Ahmet Bey bizimle çook iyi ilgilendi. Otelin içinde aile ortamı var ve güzel bir muhabbetle şen şakrak eğleniyoruz. Antalya'da en kral otel de böyle bir manzara kesinlikle bulamazsınız. Ve tekrar ifade ediyorum otelin sahibi Ahmet Bey bizimle çok iyi ilgilendi. Çook memnun kaldık. 2017 Eylül sonunda tekrar gelmeyi düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günter Seher Otel
Günter Seher Otel

-

Otel temiz ve bakımlı

Manzarası ve mevkisi harika. Odalar olsun, otel olsun temiz ve bakımlı. Çalışanları ve özellikle otel sahibi Ahmet Bey çok iyi ilgilendi. Amasra'da gidilecek en iyi otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günter Seher Otel
Günter Seher Otel

-

Yöresel kahvaltıları sevindirdi

Ahmet amcamızın insanlığı, güler yüzü buraya tekrar tekrar gelmeme vesile olacak sanırım. Bizi geldiğimiz günden beri güzel karşıladı ve ilgilendi. Yöresel kahvaltıları ile çok sevindirdi bizi. Manzarası bu kadar mükemmel bir yer yok sanırım.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günter Seher Otel
Günter Seher Otel

-

Çalışanlar cana çok yakın

Herkese tavsiye ederim. Ahmet amcamız çok cana yakın birisi. Yöresel kahvaltı mevcut. Çalışanlar cana çok yakın. Şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Amasra Ayışığı Pansiyon
Amasra Ayışığı Pansiyon

-

Temizlik sıfır

Üzülerek ifade ediyorum yatak çok kötü, temizlik sıfır. Banyo, tuvalet çok küçük ve pis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Timur Otel
Timur Otel

-

Kahvaltı harika

Otel Amasra şartlarında harika bir hotel. Daha önce de kalmıştım ama bu sene el değiştirmiş. Yeni halini çok beğendim. Tam merkezde, sahile sıfır, temiz, kahvaltı harika. Sahipleri çok içten, samimi. Amasra'da konaklamak isteyen kişilere tavsiye ederim. Tam bir aile oteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sahil Motel
Sahil Motel

-

Hizmet çok iyi

Tam anlamıyla efsane. Ailecek gelip kalınabilecek en güzel yer. Bence sıcak suyu var. Hizmet çok iyi ve hepsi güler yüzlü insanlar. Alkolsüz olması çok güzel. Ailenizle rahat huzurlu bir tatil geçirmeniz için burayı tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sahil Motel
Sahil Motel

-

Yeni haliyle çok güzel

Buradaki eski resimleri dışında yeni haliyle çok güzel. İşletmecisiyle ve çalışanlarıyla güzel bir ortam oluşturulmuş. Herkese gelip görmelerini ve konaklamalarını tavsiye ederim. Çok memnun kaldık. Bundan sonraki tatil adresimiz belli oldu. Tekrardan çok teşekkür ederiz…

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cenova Hotel
Cenova Hotel

-

Konumu gayet iyi

Uygun bütçeli bir yer arıyorsanız tavsiye ederim, gayet temizdi odamız, manzara fena değil ama konumu gayet iyi. Tam merkezi bir yerde ve aile yeri olduğunu söyleyebilirim. Amasra'da gezilecek yer tavsiyesi için bizi müteşekkir kıldılar...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hisar Pansiyon
Hisar Pansiyon

-

Hayalimin ötesinde

Adı gibi güzel Güzelcehisar'ı ailecek çok beğendik. Karadeniz'de böylesine durgun, böylesine ılık suyu olan bir deniz hayalimin ötesindeydi. Kaldığımız pansiyonda sanki yıllardır tanıdığımız insanlar vardı. Saniye teyzenin yemekleri kadar muhabbeti de çok güzeldi. Çalışanları da çok güler yüzlü, samimi ve çok saygılılar. Hepsine çok teşekkür ediyoruz. Seneye yine Saniye teyzenin muhteşem böreklerini yemeğe, samimi sohbetini dinlemeye gelmeyi şimdiden planlıyoruz. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Timur Otel
Timur Otel

-

Gece müzik süper

Odamızın deniz manzarası harikaydı. Gece müzik süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günter Seher Otel
Günter Seher Otel

-

Havuzu temiz, yöresel kahvaltısı var

Otele geldim, çok iyi manzarası var, çok iyi bakıyorlar, iki tane havuzu var, bizimle çok iyi ilgilendiler, odaları temiz, havuzu temiz, yöresel kahvaltısı var, harika tatil geçirdik, ne yazık ki İsviçre'ye dönmek zorundayız, personele teşekkür ederim, bizimle çok iyi ilgilendiler.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bedesten Otel
Bedesten Otel

-

Kahvaltı gayet güzel

Biz çok memnun kaldık. Güler yüzlü ve yardımsever İbrahim Bey'e çok teşekkür ederiz. Kahvaltı gayet güzel. Bu fiyata merkezde böyle bir oda bulunmaz fırsat.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Timur Otel
Timur Otel

-

Konum olarak çok güzel

Konum olarak çok güzel bir otel, kahvaltı güzeldi. Resepsiyon görevlisi Yücel Bey'e ayrıca teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günter Seher Otel
Günter Seher Otel

-

Muhteşem deniz manzarası

Nerede kalacağım diye düşünme derdi yok, doğası güzelliği, muhteşem deniz manzarası da güzel, gitmek isteyenlere tavsiye ederim. ;)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günter Seher Otel
Günter Seher Otel

-

Deniz ağanızın altında

Başta otel sahibi Ahmet Bey'e ve çalışanlara, ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Tatil denilecek yer varsa oda burası. Odaları temiz, deniz ağanızın altında. Gerçekten cennet gibi bir yer. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Timur Otel
Timur Otel

-

Yan tarafta közde kahve keyfi

Plaja yakın olması, çarsıya yakın olması tüm bu yorgunlukların üstüne yan tarafta közde kahve keyfi ve ilgili personelleriyle herkese tavsiye edebileceğim bir yer...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Timur Otel
Timur Otel

-

Deniz manzarası harika

Amasra'da sahil kıyısına yakın otellerden sayılı bir otel. Kaldığım odayı beğendim. Deniz manzarası harika gözüküyor, tekrar gelmeyi düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Kirazlar Otel
Grand Kirazlar Otel

-

Doğası güzel, işletme kötü

Doğa ile baş başa olmak için geldim, odalar çok pis banyo pis havuz pis, sabaha kadar kaşıntıdan uyuyamadım çarşaflar bile temiz değildi. Doğası çok güzel olan bir yerin böyle ilgisiz sorumsuz insanların elinde olması ne kötü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Timur Otel
Timur Otel

-

Geniş ve temiz aile odası

Geniş ve temiz aile odası. Deniz manzarası ve geniş banyo. Internet wi-fi süper hızlı. Ailece beğendiğimiz otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bedesten Otel
Bedesten Otel

-

Kahvaltıların çeşitliliği güzeldi

4 yıldır tatilimizde burayı seçmemize rağmen en çok bu sene keyif alarak tatilimizi yaptık. Temizliği, kahvaltılarının çeşitliliği, oteli işletenlerin güler yüzü ve hoş sohbeti gerçekten güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz, Engin Bey.

12 Temmuz 2017, Çarsamba 17:15
Sesamos Pansiyon
Sesamos Pansiyon

-

Plaja çok yakın

Temiz odalar, güzel ve taze kahvaltısı var. Özellikle kahvaltıdaki ürünler tazeydi. Patates kızartması ve sigara böreği sıcak servis yapıldı. Odalar banyolar pırıl pırıldı. Girişte çok güzel karşılandık. Çok teşekkür ederiz. Amasra'ya yabancı olmamıza rağmen bize çok yardımcı oldular. Üstelik plaja çok yakın. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sesamos Pansiyon
Sesamos Pansiyon

-

Konumu süper

29 Haziran - 01 Temmuz arası eşimle Sesamos Pansiyon'daydık. Ödemeyi 2 gün öncesinden mailorder ile yaptık. Resepsiyonda 10 dakika bile bekletilmedik. Konumu süper. Odalar pırıl pırıl ayrıca çalışmayan hiç bir aksam da göremedik. Kahvaltı gayet normal, fiyat olarak da gerçekten hakkını veriyor. Personel son derece kibar, evimize girip çıkarmış gibi rahat hareket ettik. Kısmetse gelecek ay 2 aile konaklayacağız. Amasra'da kalınabilecek en güzel yerlerden biri diye bilirim. Yeliz Hanım ve tüm ekibine teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Timur Otel
Timur Otel

-

Otelde eksiklikler fazla

Kahvaltıdan öle övgü ile söz edilmiş ki biz de gittik gerçekten iyidir diye ama berbat, kokmuş karpuzlar, bozuk peynirler, poşet içinde bekleyen ekmekler ve bir gün önceden kalan yemek tencereler. Büfe bu yani abartmıyorum. Odaların bazıları yenilenmiş ama elbise asacak bir askı ne de başka bir şey yok, gardolabi yapmayı unutmuşlar sanırım eşyanızı koyacak iki raf var hepsi bu. Akşam restoranda ne piştiğini odanızdan fark edebilirsiniz yemek dumanı kokusu değil ızgara dumanını rahatlıkla hissedebilirsiniz. Sabah 2'ye kadar canlı müzik odanızdan duyulabiliyor, uyuyabilene ne mutlu başka tek iyi yani odalar fena değil klima çalışıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Hakkı Bey otelimiz ile ilgili yorumunuza istinaden kahvaltı, canlı müzik ve odalarla ilgili diğer misafirlerimizin aydınlanması için açıklama yapmak zorundayım. Öncelikle her sabah 55 konuğumuz otelimizde kahvaltı yapmakta ve hiçbir şikayet almamaktayız, canlı müzik saat 00:10 sona ermekte bazen konuklar karaoke yaptıkları için 20 dakika uzayabiliyor, dediğiniz sabah 02:00 kadar asla müzik yapılmaz ve buna emniyet güçleri kesinlikle izin vermez, diğer husus 204 -304 numaralı odalar geniş ve lüks odalarımızdır. Burada gardırop yoktur, soyunma odası ayrıca vardır, oda içerisinde. Yine de ben işletmeci olarak sizden kusurumuz olduysa özür diliyorum, iyi günler Hakkı Bey...

11 Temmuz 2017, Salı 10:55
Sesamos Pansiyon
Sesamos Pansiyon

-

Denize çok yakın

Oldukça nezih, saygılı insanlarla karşılaştık. Hala konaklamaktayız ve uzun süreli konaklamada herkese tavsiye ederim. Denize çok yakın ve çok leziz kahvaltı sunuyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bedesten Otel
Bedesten Otel

-

Düzen ve tertip üst seviyede

Misafirperverlik ve aile ortamı çok güzeldi. Temizlik, düzen ve tertibi çok yüksek seviyede, her konuda yardımcı oldular, Bedesten ailesine çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Bedesten ailesi olarak güzel yorumunuz için teşekkür ediyoruz.

12 Temmuz 2017, Çarsamba 09:53
Sahil Motel
Sahil Motel

-

Sıcak su yok

Bu kadar kötü bir otel görmedim. Oda temizliği diye bir şey kesinlikle yok. Buz gibi suyla banyo yapılan bir otel, sıcak su da yok. Dağ ya da deniz manzarası hikaye, balkonlar evlere bakıyor. Hiç bir şekilde güler yüz görmedik. Su ve çay ücretsiz olmasına rağmen bize içtiğimiz su ve çayın hesabını sordular. Paranızla rezil olmak isterseniz buyurun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Karadeniz Pansiyon
Karadeniz Pansiyon

-

Asansör büyük avantaj

Çok memnun kaldık. Asansör büyük avantaj. İnsanlık mükemmel. Artık başka yerde kalmayı düşünmüyoruz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cenova Hotel
Cenova Hotel

-

Anlayışlı ve iyi bir işletmeci

Otelin konumu çok iyidir. Personeli ve özellikle işletme sahibi çok anlayışlı ve iyi bir insandır. Kesinlikle kalmanızı tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Marin Denizer Pansiyon
Marin Denizer Pansiyon

-

Odalar temiz ve yetkililer ilgili

Eşimle 2 gece konakladık. Odalar temiz ve yetkililer ilgiliydi. Her şey güzeldi ancak 2 gece sesten uyuyamadık. Karşı taraftaki bar sabahın 5'ine kadar sokak yayını yapıyor. Uyku sorunu olanlar dikkatli olmalı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özmenler Otel
Özmenler Otel

-

Kalabalıktan uzak kalmak için ideal

Otelin konumu çok güzel, kalabalıktan uzak kalmayı sevenler için mükemmel bir yer. Fakat otelde diğer kalanlardan 70 lira fazla fiyat verecektik kişi başı. Neredeyse 2 katıydı. Resepsiyonda anlaştıktan sonra iskonto uyguladılar. Çalışanlarının hizmeti ve güler yüzlülüğü de bizi memnun bıraktı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günter Seher Otel
Günter Seher Otel

-

Sakin bir tatil isteyenler için birebir

Öncelikle otelin muhteşem bir manzarası vardı. Hharika bir tesis, sahibi ve çalışanları canayakın, sakin bir tatil isteyenler için birebir, bu kadarını beklemiyorduk açıkçası, iyi ki gelmişiz diyorum, seneye de nereye gidelim derdi de olmayacak yine bu cennetteyim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Asyam Hotel
Asyam Hotel

-

Uygun bütçeli konaklama

Uygun bütçeli bir yer arıyorsanız ve tek kişi olarak size iki kişilik muamele yapılmasını istemiyorsanız tavsiye ederim, gayet temizdi oda, konumu gayet iyi. Tam merkezi bir yerde ve aile yeri olduğunu söyleyebilirim. Tek kişi fiyatına iki kişilik oda ezilip büzülmeden kalabiliyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cenova Hotel
Cenova Hotel

-

Temiz ve güler yüzlü hizmet

Temiz ve çalışanlar güler yüzlü. Gecenin 12'sinde dahi çay istesek odamıza kadar çıkartıldı. Kendimizi evimizin dışında ilk defa bir hotelde bu kadar rahat hissettik. Konumu merkezde. Ailece kendinizi güvende hissedileceğiniz, huzurlu ve rahat olabileceğiniz temiz bir yer. Ben bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Polis evinin dolu olması bizi bu işletmeye kalma fırsatı sundu iyi çalışmalar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bedesten Otel
Bedesten Otel

-

Teras katı manzarası çok güzel

Samimi, sıcak, güler yüzlü İbrahim Bey ve ailesine hafta sonu tatilimizi akraba tadında geçirmemizde göstermiş oldukları ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Otelin teras katı manzarası çok güzel, özellikle akşam gün batımını seyretmek mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim Murat Bey. Ailenize saygılarımı iletin lütfen.

5 Temmuz 2017, Çarsamba 15:31
Sesamos Pansiyon
Sesamos Pansiyon

-

Kahvaltısı hiç güzel değil

Otele daha önce rezervasyon yaptırmama rağmen kalacağım yer ayarlanmamış, bu yüzden kalan son odayı verdiler. Odada bulunan klima son derece zayıftı, dolapta su dahi yoktu. Yatak ise iki ayrı bazayı yan yana getirip iki kişilik yatak yapmaya çalışmışlar, bu nedenle yatarken baza arası sürekli açılmakta. Sıcak su gelmediği için kontrol etmelerini söylediğim halde bakmamışlar. Kahvaltı diye verdikleri menü tam bir felaket. Sonuç olarak kesinlikle burada kalmamanız hayrınıza olacaktır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Siz belki geliriz dediğiniz halde size odanızı beklettik çünkü sizler telefon numaranızı doğru vermekten çekinen insansınız. İyi niyetle yaklaşıp sizlere yardımcı olduk. Ayrıca siz havlunuzu, havlu asacağı yerine sıcak su müdahale vanasına asan insan olarak sıcak suyu kapatıp nasıl sıcak su gelmesini beklediğinizi hala düşünüyorum. Zahmet edip de odadan çıkmış olsaydınız sizden havlu asacağına havlu asmanız gerektiğini gösterecektik. Burası Karadeniz hava aşırı sıcak olmaz. Lakın siz klimayı nasıl çalıştıramamışsınız. Nem alma ayarında çalıştırırsanız soğutmaz.

9 Temmuz 2017, Pazar 16:15
Günter Seher Otel
Günter Seher Otel

-

Konumu çok güzel

İnternetteki yorumlara binayen seçip yer ayırttık. Merkezden 5 km hafif yukarıda, Amasra'da deniz manzaralı, sessiz, sakin, yeşillikler içinde çok güzel otel. İki havuzu var, biri yukarısında kalan otelle ortaklaşa, biri de kendi alanında aşağıda, denize nazır havuzu var. Biz eşimle aşağıdaki havuza girdik, çok rahattık. Mütevazi, kapalı bayanlara da uygun bir otel. Bozkoy Plajı'na da 10 dakikada gidiliyor. Konumu çok güzel. İmkanları çok güzel. Gözü kapalı gelinip kalınıp hunharca tatil yapılacak bir yer. :) Hülya Hanım'ın ilgi, alaka ve güvenilirliğine ayrıca teşekkürler.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günter Seher Otel
Günter Seher Otel

-

Yöresel kahvaltıları harika

Şu anda otelden ayrılıyorum, çok üzgünüm. Karadeniz'in en muhteşem yeri. Yöresel kahvaltıları harikaydı. Personelin güler yüzü muhteşemdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)