Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Muğla Otelleri

Muğla için {{ (filteredHotels).length}} / 1896 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Muğla Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Topraklarının yaklaşık yarısı Akdeniz, diğer yarısı Ege Bölgesi'nde bulunan Muğla'nın yüzölçümü 13.338 kilometrekaredir.

Muğla; Aydın, Denizli, Burdur, Antalya, Akdeniz ve Ege Denizi ile çevrilidir. Anadolu'nun dağlık güneyatı bölümünde kalan Muğla kıyıları danteli andırırcasına girintili çıkıntılı bir yapıya sahiptir. Muğla Akdeniz ikliminin etkisindedir ve büyük bölümü kıraç topraklardan oluşur. Doğal bitki örtüsü maki olan Muğla'da geniş yer tutan kızıl çam ormanları bazı kesimlerde kıyıdan başlar.

Muğla'nın kıyı kesimindeki pekçok koy son yıllarda tatil köyleri, tatil siteleri, yazlık konutlar, otel ve motellerle dolmuştur. Doğal ve tarihi güzellikler bakımından çok zengin olan Muğla'ya çok sayıda turist gelmektedir. Karayolu ulaşım bağlantıları sürekli geliştirilen ve çeşitli liman, iskele ve yat limanları bulunan Muğla Türkiye'nin turizm açısından en gelişmiş illerindendir.

Türkiyenin belli başlı önemli turizm merkezlerinin birçoğunun bağlı olduğu Muğla daha çok ilçelerine gidilip gelinirken "içinden geçilen bir yerdir" tatilciler için. Gezinin daha çok denizle eş tuttulmasından olsa gerek, deniz kıyısında olmayıp turist yoğunluğu olan yöremiz azınlıktadır.

Muğla, Asar (Hisar) Dağı eteklerinden, Karadağ, Kızıldağ, Masa ve Hamursuz dağları ile çevrelenmiş ovaya doğru yayılan bir şehirdir. 1080 yılında Selçukluların, 1096'da Bizans'ın 1284'de Menteşeoğulları'nın eline geçen kent 1390'da Osmanlı topraklarına katılır. Kentin eski bölümü Saburhane, Osmanlı döneminde Rum ve Türklerin bir arada yaşadığı, Rumların 1924 mübadelesinde göç etmesinin ardından eski havasını bozulmadan sürdürdüğü bölgesidir Muğla'nın. Muğla'daki eski evlerin bir bölümü yeni sahipleri tarafından restore edilmiştir. Kent merkezi sivil mimarinin çok güzel örneklerini barındırmaktadır.

Valiliğin 100 metre ötesindeki Arasta mutlaka görülmelidir Muğla ziyaretinde. Semerciler, ayakkabıcılar, berberler, nalbur dükkanları, esnaf lokantaları, meydandaki şadırvan ile Arasta, 20. yüzyıl başında donmuş gibidir. Çarşıda hediyelik eşya ve Muğla dokumaları satan dükkanlar da vardır. Ekşili döş dolması, keşkek gibi yöresel yemekler vardır Muğla mutfağında, mutlaka tadılması gereken. Yemekten sonra Helvacı Tahsin'e uğranılmalı yöreye has Tahin helvasının ve Çıtırmık tatlısının tadına bakmak üzere... Arasta'da dolaşırken tarihi Saat Kulesi çarpar gözünüze. 1895 yılında Rum Filvari Usta tarafından yapılan ve üzerinde ustasının imzasını da taşıyan kulenin saati hala çalışıyor. Tarihi Muğla Evleri'nin en güzel örnekleri, Arastanın hemen yukarısındaki elektrik santralının üstündeki Saburhane'dedir.

Kentin başlıca tarihi yapıları merkezdeki Kurşunlu Camisi, Pazar yeri Camisi, Şahidi Camisi, Şeyh Bedrettin tarafından yaptırılan ve minaresi 19. yüzyıl başında eklenen Şeyh Camisi, Menteşe Beyi İbrahim bey tarafından yaptırılan Ulu Cami, Osmanlı yapısı Yarım han, Yağcılar hanı ve Konakaltı hanlarıdır. Restore edilerek bugün de kullanılan Yağcılar Hanı turistlerin uğrak yerlerindendir. 250 yıllık Konakaltı Hanı Konakaltı Kültür Merkezi olarak hizmet vermekte.

Muğla otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Derin Bahçe Restaurant Bungalow
Derin Bahçe Restaurant Bungalow

-

Sakinliği ve huzuru sevenler için harika

Doğayı, sakinliği ve huzuru sevenler için harika bir yer. Aile işletmesi olan tesis, kendinizi o ailenin bir parçası gibi hissettiriyor. Mutlaka gidilmesini tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mazı Uğur Pansiyon
Mazı Uğur Pansiyon

-

Tesis denize sıfır ama taşlı

Bodrum Mazı Köyü'nü, Mazı Uğur Pansiyon'u bilmeden tercih etmeyin ne olur hayatınızın kâbusunu yaşarsınız. Gitmeden yorum aramış, bulamamıştım. Bilseydim asla gitmezdim. Siz tatilciler için yazıyorum. Uçurumları asarak Mazı Köyü'ne ulaştık. Sıcak su yok. İkindiden ertesi gün öğlene dek, 3 öğün yemek var deniliyor sözde, öğlen bulgur pilavı, cacık ve kuru fasulye veriliyor. Sabah güya açık büfeymiş inanın çok komik. Domates, zeytin, peynir, yumurta var. Sular ve aksam çay isterseniz paralı. Tesis denize sıfır ama taşlı. Sessizlikte boğulmak bu olsa gerek. Sivrisinekler her tarafta ve gezilecek bir yer yok. Evde yatacaksınız hepsi bu. 1 gün kalıp gitmek istediğimizde kıyametleri koparıp hakaretler ettiler. 3 günlük ücretin hepsini istediler. Gecelik ücretimizin parasını üstüne ek para vererek fazlasıyla ödedik. Zaten her gelen çocuklu aile ortamı görünce sabahına gidiyormuş. Oraya gelen yaşlı müşteriler söyledi. Gerçekten hayatimizin en kotu tercihiydi. Tesis her yere uzak ve gece bir yere çıkılmıyor. Yemekler kötü. Emin olun otel daha uygun buradan. Otel sahibi bize; “'Gitmeyin neyiniz eksik? Gezin Bodrum'u akşama gelin.”' diyor, şaka gibiydi. Biz bilmeden gittik gerisi size kalmış. İyi tatiller arkadaşlar. Bodrum merkezdeki Ezel Otel'e teşekkür ediyoruz her şey harikaydı. Devamlı sıcak su, güler yüz, sabah öğlen ve aksam açık büfe, ikindi çayı, sınırsız yiyecek ve içecekler, her şey mevcut. Pasta çeşitleri, meyve çeşitleri yani kısacası yemekler harikaydı. Hamamı, saunası, bayanlara özel yüzme havuzu, kumsalı, odaları çok güzel. İyi ki ayrılıp gitmişiz Mazı Uğur Pansiyon'dan ama moralimizi çok bozuldu ilk gün. Ezel Otel'de tüm yılın yorgunluğu gitti. Aksam animasyonlar harikaydı çok eğlendik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aydem Beach Hotel
Aydem Beach Hotel

-

Dilan Türkman tarafından...

Eşimle beraber yaptığım huzurlu tatillerden biriydi. Daha önce Turgutreis'e balayımızda gelmiştik ve çok beğenmiştik. Turgutreis'in sessizliğinin ve huzurunun tadını çıkarttırdığı için otele çok teşekkürler. Otel çalışanlarının güler yüzlü hizmeti için ise ayrıca teşekkürler :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Esen Apart
Esen Apart

-

Güvenle kalınabilecek bir yer

Gönül rahatlığı ve güvenle kalınabilecek harika bir yer. Tesiste belki de önemli olan temiz, sakin bir yer olmasının yanı sıra nasıl karşılandığınız ve ağırlandığınız. Burası güler yüzün, samimiyetin ve ihtiyacınız olan desteğin verildiği incelikli bir yer. Konaklamanızı tavsiye ederim :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Berrak Apart & Pansiyon
Berrak Apart & Pansiyon

-

İçlerinin güzelliği odalara yansımış

Tüm huzuru, tüm sakinliği, tüm samimiliği bulabileceğiniz nadir yerlerden birisi. Karşılamasıyla, odalarıyla, her şeyiyle memnun kaldık. Yine olsa yine Berrak Hanım'ın yerini seçerdim. İçinizin güzelliği hem size hem odalarınıza yansımış.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Delfin Hotel Bodrum
Delfin Hotel Bodrum

-

Kafa dinlendirici bir yer

Çok içten bir şekilde karşılanıyoruz. Ayrıca tam bir aile ortamı var. Kafa dinlendirici bir yer. Çok memnun kaldık. Artık bir dahaki yıllarda yine buradayız inşallah.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tango Pension
Tango Pension

-

Odamızın kapıları arızalıydı

Otel denize sıfır lakin önünde belediye çalışma yapıyor. Bu nedenle denize girmek için 5 dakika yürüme mesafesi gidiyorsunuz. Kafa dinlemek için gidiyorsanız vazgeçin çünkü dibinde gümbür gümbür Türkü Evi ve bar var. Ekonomik olmak isterseniz Şok ya da A101 gibi marketlerden bir şeyler alıp pişirebilirsiniz. Yoksa her şey çok pahalı. Pansiyonun bahçesi var. 3 Ayvalık Tostu, 2 çay ve 1 Cola'ya 45 TL ödedik. Odamızın kapıları arızalı, odalar çok küçük, araç gereç çok kötü ve gideri olmayan banyosu var. Çarşaflar kötü ve kalitesiz bir yer. Sahipleri idare eder. Ailem ve ben tavsiye etmiyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant
Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant

-

Muhteşem yemekler, pırıl pırıl deniz

Eğer huzur arıyorsanız, aile ortamı arıyorsanız, muhteşem yemekler ve pırıl pırıl deniz arıyorsanız Gülbahar Pansiyon'da hepsini bulabilirsiniz. Çok önemli uyarı: Çadır kampı yapacaksanız Suzan teyzenin çamaşır asma alanına çadır kuramayacağınızı bilmelisiniz. Dünyanın en tatlı teyzesini üzmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Derin Mavi Suit Butik Otel
Derin Mavi Suit Butik Otel

-

Kahvaltısı muhteşemdi

Ev sahiplerimizin samimi ve içten davranışları sayesinde güzel bir tatil geçirdik. Tesisin son derece temiz ve güvenli olması, çocuklar ile seyahat planlayanlar için kesinlikle doğru bir seçim. Kahvaltısı muhteşemdi. Ev sahibimizin her gün sürprizlerle dolu bir kahvaltı sunması bizi çok memnun etti. Bahçeden toplanan doğal ürünlerle yaptığımız kahvaltılara doyamadık. Sahilde yine tesise ait olan Yalı Başı Yasemin Restoran'da balık çorbası ve lezzetli deniz ürünleri muhteşemdi. Tekrar tekrar gelip kalmak isteyeceğiniz bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yalı Suites Hotel
Yalı Suites Hotel

-

Kahvaltıları harika

Palamutbükü'nde bugüne kadar kaldığım en iyi yer. Kahvaltıları harika, personel ilgili, odalar temiz ve bütün odaları deniz manzaralı. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Datça Doris Boutique Hotel
Datça Doris Boutique Hotel

-

Akşam yemekleri ve sabah kahvaltıları çok başarılı

5 yıldızlı ve sizi içine hapseden otel mantığının dışında; samimi, sakin ve çalışanların güler yüzlü olduğu, ister denizinde (ki denizin soğuk olmasından korkmama rağmen sığ olması ve sıcaklığı çok iyiydi) ister havuzunda güzel vakit geçirebileceğiniz mükemmel bir otel. Aksam yemekleri de sabah kahvaltıları da çok başarılı. Odanın içindeki renkler sizi rahatlatıyor ve çok özenle seçilmiş. Eğer kendinize değer veriyorsanız buraya kesinlikle gelmenizi tavsiye ediyorum 

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Camelot Boutique & Spa
Camelot Boutique & Spa

-

Türk kahvesi ve yerli rakı ekstra

Tavsiye etmeyeceğim bir otel. Pis odalar, lezzetsiz yemekler, bol sinekli restoranlar. Kaldığımız 5 gün boyunca 1 kez havlu değişimi yapıldı. Odayı temizleme diye bir şey yok. Her şey dahil konseptinde olmasına rağmen Türk kahvesi ve yerli rakı extra ücrete tabi tutuluyor. Otelde bu eleştirileri yaptığımızda ağır cevaplarla karşılaştık. Bu kadar para verip çok kötü bir tatil yaptık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mihricem Ahşap Evler
Mihricem Ahşap Evler

-

Artık 2. evim

İlk olarak izninizle; Mihricem Ahşap Evler değil Efso... Bu sene her zamanki tercihim olan Mihricem Ahşap Evler'e tüm kış yana yakıla özlemine zor dayandığım için erken gittim. Mihricem Ahşap Evler'de tatil anlatılmaz yaşanır dostlar, bu sefer bana doğa ve hayvan dostu sevgili arkadaşım Nesrin de eşlik etti (ve memnuniyeti tavandı). Kısaca özetlemem gerekirse; her sabah güne huzurla başlamamızda konuksever dostumuz, ev sahibimiz Celal Bey, kızı Mihri Çisem, oğlu Cem, aileden Eto ve Güri ve dört ayaklı dostlarımız Köpük, Ateş, Çakıl ve Çarşı ile birlikte haneleri gün be gün artan kanatlı arkadaşların en büyük payı oldu. Tüm gün o koy benim bu koy Datça'nın gezdikten sonra akşam vakti 100% mükellef sofraların kurulması ve tadı damağımızda kalan; (İstanbul'a döndüğümüzde boynu bükük şekilde hiçbir yemekte bulamadığımız tat ve özenli) yemeklerin önümüzde pişip gelmesi bizleri mest etti. Her yemek sonrası kokusunu içimize doya doyamaya çektiğimiz odun ve çam kozalağı ateşinde tüten çayımız da cabası... Artık 2. evim saydığım Mihricem Ahşap Evler için başka ne diyebilirim; benim anlayışıma göre en mükemmel tatil için gidilebilecek ilk sırada bir mekan. Sevgili Mihricem Ahşap Evler ailesi, iyi ki varsınız; bir dahaki tatilimi iple çekiyorum, hatta dayanamayıp yeni başlayacağım işimden önce moral, motivasyon amaçlı çok kısa bir süre içinde tekrar misafiriniz olabilirim. :) İçten sevgi & selamlarımla, Aslı Güngör.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İlkim Motel
İlkim Motel

-

Huzurun adresi

Huzurun adresi İlkim Motel. Öncelikleri sadece müşteri memnuniyeti olan, kendinizi evinizde gibi hissettiren personelleri ve enfes yemekleriyle harika bir işletme.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel İnceler
Hotel İnceler

-

Deniz ve doğa çok güzel

Güler yüzlü, samimi, harika bir personel. Deniz ve doğa çok güzel. Olumsuz yazılara bakınca şaşırdım. Çok memnun kaldık. Tüm personele teşekkür ederiz, çok güzel bir tatil için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aydem Beach Hotel
Aydem Beach Hotel

-

Dört dörtlük tatil

Dört dörtlük tatil diyebilirim. İşletme sahibi ve personelleri güler yüzlü, ellerinden ne geliyorsa yapmaya, çalıştılar konforumuz ve tatilimiz için, eşimle yıl dönümümüzde mükemmel bir tatil fırsatı yakaladık, hem cebimize hem keyfimize iyi geldi bu tatil. Teşekkürler Aydem Beach Hotel sakinleri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aydem Beach Hotel
Aydem Beach Hotel

-

Kendimi evimde hissettim

Gerçekten mükemmel bir hotel, kendimi evimde gibi hissettim, yapı olarak da harika, fakat en önemli ve güzel olan şey personellerin sıcaklığı ve samimiyeti, hepsine sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Armağan Apart Hotel
Armağan Apart Hotel

-

Deniz manzarası ve mangal

Deniz manzarası ve mangal keyfi harika. Ulaşım kolaylığı Bodrum'un her yerine yakın. Fiyat denge olarak çok iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sade Butik Pansiyon
Sade Butik Pansiyon

-

Her zaman yardımcı oluyorlar

Bir anda tesadüfen kendimizi orada bulduk... Daha kapıdan girer girmez içimizde oluşan o huzur sayesinde ayarladığımız oteli iptal edip orada kalmaya karar verdik. Tabii bu kararda İsmail abinin de etkisi olmadı değil :) İsmail abi oranın işletmesinde bulunan tatlı bir baba... Baba derken evet tatlı mı tatlı bir kızı var bayıldığım ama sadece çocuğuna değil misafirlerine de öyle :)) Ortama girer girmez evinizde gibisiniz o aile hissiyatını tatilim bitene kadar hissettim. Her şeyde hep yardımcı oluyorlar, kısa bir muhabbette hemen Bodrum turuna da çıkmış oluyorsunuz. Lafın kısası çıkın çıkın gidin ben Sade Butik Pansiyon'u çok sevdim. Belki önümüzdeki ay ya da hafta sonları en kötü seneye oradayım. Hoşça kalın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Merhaba Apart
Merhaba Apart

-

Temiz, samimi, sakin

Çok keyifli bir tatildi. Temiz, samimi, sakin, şirin bir apart. Sadece apart içinde değil bize çevrede ne yapabileceğimiz ile ilgilide çok yardımcı oldular. Her şey için tekrar teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmaris Apart
Palmaris Apart

-

Deniz manzaralı odalar

6 oteli gezdim, fiyatlarını sordum. Sonuç; Palmaris Apart'ın oda dizaynları güzel, deniz manzaralı odalar ve gürültüden uzak, cadde üstü otellere gitmek yerine hemen arkasındaki gürültüden uzak, deniz manzaralı Palmaris Apart'ta kalmayı yeğlerim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Köy Evi Apart
Köy Evi Apart

-

Her şey ince ince düşünülmüş

Evlerin yöreye uygun mimarisi, muhteşem peyzajı, sessizlik ana kapıdan girdiğiniz anda huzuru hissetmenize yetiyor. Evlerin içi de aynı hassasiyetle son derece sade ama aynı zamanda her ihtiyaç düşünülerek hazırlanmış. Tatilimiz boyunca ne ararsak elimizin altında bulduk. Atık yağlar için bidon bile düşünülmüş doğayla iç içe olmasının hakkını ona saygı duyarak göstermişler. Bu kadar ince düşünceli bir işletmenin temizlik konusunda da güven verdiğine şüphe yok. İçimiz rahat yemeğimizi yaptık şahane terasımızda yedik. Fotoğraf ve yorumlardan dolayı beklentimiz zaten yüksekti ama bu kadar iyi beklemiyorduk. Tekrar geleceğimiz günü iple çekiyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Begonvil Apart
Begonvil Apart

-

Çocuklu aileler için uygun

Tavsiye ederim. Yoldan uzak olması sayesinde gürültü yok. Bahçesi güzel. Cami yanı. Temiz, yatağı rahat, çöküklük yok. Banyosu iç açıcı, çocuklu aileler için de uygun, oturma odasında 2 yatağı var. Hem oturma odasında, hem yatak odasında klima var. Balkon önünde, bahçe içinde mangal ekipmanı var. Palamutbükü suyu soğuk, Antalya, Fethiye gibi suyu sıcak değil. 22 Haziran'da hala soğuktu. O nedenle tavsiyem 10Temmuz sonrası gelmenizdir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Berrak Apart & Pansiyon
Berrak Apart & Pansiyon

-

Ortamın sakinliği ve huzuru

Palamutbükü'ne her geldiğimde uğradığım yegane yerdir. Berrak Hanım ve ailesinin misafirperverliği, güler yüzünün ve sonsuz ilgi alakasının yanında pansiyonun konumu, temizliği, ortamın sakinliği, huzuru ve de yemekleri (mutlaka çiğ böreği deneyin:) ile harika bir tatil geçirdim. Bir dahaki tatilde tekrar gelmek için şimdiden gün sayıyorum. Herkese şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Berrak Apart & Pansiyon
Berrak Apart & Pansiyon

-

Güler yüzlü ve samimi karşılama

Berrak Hanım'ın güler yüzlü ve samimi karşılamasıyla odamıza yerleştik. Tesisin denize sıfır konumu, huzurlu sakin ve güzel yemekleri ve geleneksel kahvaltılarıyla mükemmel bir tatil geçirdim. Herkese tavsiye ediyorum, en kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle, tekrar Berrak Hanım ve ailesine teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Babil Eytay Tatil Köyü
Babil Eytay Tatil Köyü

-

Şirin bir tatil köyü

Mükemmel bir tatil yaşadık, şirin tatil köyünde. İçimizi açan rengarenk bungalovlar, sahibesi Tülin Hanım ve Suat Bey'in ilgisi, tüm personelin hizmeti, sevgi kattıkları için akşam yemeklerinin lezzeti harikaydı. Teşekkürler Babil Eytay Tatil Köyü yakında görüşmek dileğiyle...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayışığı Hotel
Ayışığı Hotel

-

Emeği geçen herkese teşekkürler

Bodrum'da ailenizle geçirebileceğiniz güzel bir otel. Gümbet merkezde denize yürüyüş mesafesinde samimi bir otel. Odalar oldukça temiz, güler yüzlü çalışanları sayesinde güzel bir tatil geçirdik. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Yine aynı otelde tatilimizi geçirmek için geleceğiz bu sadece tanışmaydı. ;)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şirin Söğüt Pansiyon
Şirin Söğüt Pansiyon

-

Enfes kahvaltı ve ilgi

Çok güzel, dinlendirici, harika bir bayram tatili oldu. Bilal Bey ve eşine çok teşekkürler... Enfes kahvaltı için de, ilgi alaka için de teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaya Hotel
Kaya Hotel

-

Dinlenmek için mükemmel

Güler yüz, samimiyet, hizmet olarak çok memnun kaldık, keyifli bir tatil dinlenmek için mükemmel bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eldehan Otel
Eldehan Otel

-

Klimalar ve dolap çalışmıyor

Hizmet sıfır, klimalar çalışmıyor, dolap çalışmıyor, içecek su yok, odaları kendin buluyorsun, yardım eden yok, hayatım boyunca gördüğüm en kötü otel, pansiyon daha iyidir buradan her konuda.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selen Hotel Marmaris
Selen Hotel Marmaris

-

Müşterinin arkasından söyleniyorlar

Şimdiye kadar gördüğüm en kötü otel, personelde güler yüz yok. Resmen müşterilerin arkasından söyleniyorlar, yok çok dağılmış masalar, savaş çıkmış burada sanki, burası nasıl toparlanacak falan filan. Yemekler zaten kötü, otelde üçüncü günüm, menü her gün aynı, kahvaltı on çeşidi geçmez, yani tatilim zehir oldu bu sene, verdiğim paraya yazık oldu..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palladion Hotel
Palladion Hotel

-

Yemeklerine adeta bayıldık

Muhteşem bir yemek, muhteşem bir karşılama. Biz sabah 5 gibi otele geldik, giriş saatimiz gündüz 14.00'de olmasına rağmen dört bayan arkadaş resepsiyondaki çalışandan otelin patronuna kadar tüm otel çalışanları sonsuz bir ilgi ve hizmet vermekte. Otelin patronu bizzat tüm müşterilere açık büfede mangal yapıyor, harika etler, balıklar, soğuk mezeler, peynir çeşitleri çok harika, her şey çok güzel tatil yapılacak bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akasya Apart
Akasya Apart

-

Azmak nehrine yakın

Odalar temiz, personel gayet ilgili, azmak nehrine yakın olması ve manzarası mükemmel tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Babil Eytay Tatil Köyü
Babil Eytay Tatil Köyü

-

Güler yüzlü çalışanlar

Doğa harikası olan tesis, kafa dinlemek için tek adres. Yemekleri ve güler yüzlü çalışanlarını da es geçmemek gerekir tabi ki Datça'ya gelecekseniz eğer kesinlikle öneriyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Melinda Pansiyon
Melinda Pansiyon

-

Pahalı hemde çok pahalı

Eğer çok paranız varsa gidin ama benden tavsiye burnunuzdan gelir. Moteller çok kötü, kahvaltı sadece işletme kendine hazırlıyor. Size her gün aynı zeytin peynir. Oral Bey her türlü ihtiyacımızı oradan karşılamanızı ister. Dışarıan bir şey almayın tüm aile surat yapar. Köpek kabul eden motel diye geldik. Köpekten korkan müşteri kabul ediyorlar. Müşteriler arasında gerginlik oluyor. Çalışanlar dahil köpekten korkanlarla gergin şekilde tatil yaparsınız. Bence hiç gerek yok etrafta bir sürü iyi pansiyon var. Daha memnun kalırsınız. Zaten ben buranın sahibiyim bu insanlar buraya gelmeye mecburlar düşüncesindeler. Gidecekseniz vazgeçin tavsiyem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tardus Bungalov
Tardus Bungalov

-

Eğlenmekten ziyade dinlenmek için

Datça'da hatta belki daha geniş bir coğrafyada kalınabilecek en konforlu bungalovlarda kısacık bir süre konakladık. İnanılmaz keyifli, sakinliğin tavan yaptığı bir ortam. Tatilini eğlenmekten ziyade dinlenmek için değerlendirecek olanlara şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şenol Apart
Şenol Apart

-

Odaları geniş ve güzel

Bayram tatilinde burada konakladık. Tam bir aile ortamı bulduk, insanlar çok samimi, odaları geniş ve çok güzel. Ailece kalınabilecek güvenli bir ortam ve hepsinden önemlisi apart sahiplerinin sıcakkanlı, dürüst ve samimi olmaları bu güzel ortamı da daha güzel kılıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şenol Apart
Şenol Apart

-

Güvenli bir ortam

Bayram tatilinde burada konakladık. Tam bir aile ortamı bulduk, insanlar çok samimi, odaları geniş ve çok güzel. Ailece kalınabilecek güvenli bir ortam ve hepsinden önemlisi apart sahiplerinin sıcakkanlı, dürüst ve samimi olmaları bu güzel ortamı da daha güzel kılıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Levent Hotel
Grand Levent Hotel

-

Fiyata göre harika hizmet

Öncelikle konumu müthiş. Denize sıfır. Yemekler muhteşem! Çeşit bir tık fazla olabilir. Ama fiyatı düşününce bu fiyat için çok bile. Personel alçak gönüllü ve güler yüzlü. Odalar bir tık daha iyi olabilirdi, ama bizi rahatsız etmedi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayyıldız Butik Otel
Ayyıldız Butik Otel

-

Tertemiz odalar, harika kahvaltı

İki muhteşem hanımefendinin işlettiği mükemmel bir konaklama yeri. Tertemiz odaları, harika kahvaltısı, muhteşem havası ile gerçekten denemeye değer. Deneyin vazgeçemeyeceksiniz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Jasmin Beach Hotel
Jasmin Beach Hotel

-

Etkinlikler on numara

Otel gerçekten çok güzel, etkinlikler on numara, kesinlikle gidin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Babil Eytay Tatil Köyü
Babil Eytay Tatil Köyü

-

Kendi eviniz gibi

Kendi evinize gelmiş gibi hissedeceksiniz; şirin ve samimi işletmecileri Tülin Hanım ve eşine çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Deniz Yıldızı Pansiyon Restaurant
Deniz Yıldızı Pansiyon Restaurant

-

Deniz ve manzara ile huzur

Sakinlik, huzur ve güler yüzlü bir aile işletmesi, sakin tatil yapmak isteyenler için işletmenin can damarları ikizler Gaye ve Gamze bu küçük işletmeyi sevimli kılmaya yetiyor... Deniz ve manzarayı sevenler bu tesiste mutlu ve huzurlu tatil yapmayı hakederler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Risa Hotel
Risa Hotel

-

Burada eğlenmek mümkün değil

Nazi kampı gibi sıkıcı ve boğucu bir otel olması yetmezmiş gibi resepsiyondaki kaba tavırlar da cabası. Müşteriyle saygısızca konuşulan bu otelin bir daha önünden bile geçmeyi düşünmediğim gibi kimseye de tavsiye etmiyorum. Akşamları çok içilmesin diye animasyon bile yapmayan bu cimri tutumlu işletmede eğlenmeniz mümkün değil maalesef.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Okaliptüs Otel
Okaliptüs Otel

-

Eskiye göre hizmet kötüleşmiş

Her sene geldiğimiz otelin beach tarafına ailece eğlenmek için girmek istedik her zamanki gibi ama bizden daha önce karşılaşmadığımız şezlong ücreti talep ettiler. Tepki gösterince vazgeçip aldılar. Daha sonrasında memnuniyetsiz tavırları devam etti, garsondan bir poz foto almasını rica ettiğimizde çok yoğun olduğunu söyleyerek almadı. İlk defa böyle bir muameleyle karşılaşmanın şaşkınlığıyla ne diyeceğimizi bilemedik Bitez sahilinde çok daha iyi hizmet kalitesi sunan yerler varken bir daha buraya girmeyi düşünmüyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Flipper
Club Flipper

-

Boşu boşuna para

Çok kötü ve pis bir otel. Gitmenizi asla tavsiye etmem. Özellikle restoranda yemeğinizi gelmesi için bir buçuk saat bekliyorsunuz. Gitmenizi hiç tavsiye etmem, boşu boşuna para veriyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Delfin Hotel Bodrum
Delfin Hotel Bodrum

-

Fiyat olarak da çok uygun

Öncelik beğendiğimi söyleyebilirim, içten bir ortamı var, personeller de çok sıcakkanlı, ayrıca fiyat olarak da çok uygun yerlerden biri.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Söğüt Ada Pansiyon
Söğüt Ada Pansiyon

-

Misafirperver bir ağırlama

Sıcacık bir aile ortamı, manzara, deniz kahvaltı süper. Misafirperver bir ağırlama ile çevreci bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Berrak Apart & Pansiyon
Berrak Apart & Pansiyon

-

Çok sevdik, yine geleceğiz

Burası cennete ait bir yer olmalı. Eşimle birlikte geçirdiğimiz sıcacık bir aile pansiyonu, kendimizi evimizde hissettiğimiz bir yer. Berrak Hanım'ın güler yüzü, babası ve annesi mükemmel insanlar, deniz bir harika ve huzur çok sevdik yine geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sade Butik Pansiyon
Sade Butik Pansiyon

-

Pansiyon değil huzur yuvası

Burası bir pansiyon değil, huzur bahçesi. Kapıdan girdiğiniz anda sizi ailesinden biri gibi karşılayan İsmail abiyi tanımak için bile gelip kalınacak sıcak bir aile yuvası. Dilim pansiyon demeye varmıyor o derece. Güzel Yunan müzikleriyle başlayan sabahınız, huzur dolu yine harika müziklerle sonlanıyor. Sabah o güzel müzikler eşliğinde öyle güzel kahvaltı hazırlıyorlar ki masana, bayıla bayıla kahvaltını ediyorsun. Hem kahvaltıya hem huzura doyuyorsun. Barlar sokağının hemen dibinde kalınacak en ideal yer. Güzel misafirperverlikleri için çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)