Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Muğla Otelleri

Muğla için {{ (filteredHotels).length}} / 13 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Muğla Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Ülkemizin en gözde turizm merkezilerine ev sahipliği yapan Muğla'da oteller kalite ve hizmette birbirleriyle yarışıyor.

Muğla, Ege Bölgesi'nde yer alan bir şehir. Ülkemizin en popüler tatil merkezlerinden Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Datça gibi yerlere ev sahipliği yapan Muğla'da hem şehir merkezine hem de bu tatil beldelerine yayılmış yüzlerce otel ve konaklama tesisi bulunuyor.

Muğla, turizmde oldukça gelişmiş bir yer olduğundan Muğla otelleri de çoğunlukla tatil oteli kategorisine giriyor. Farklı konseptte, her bütçeye uygun seçenekler sunan Muğla otellerinde lüks bir konaklama yapmanız da mümkün, oldukça ucuz ve mütevazi bir konaklama da.

Eğer Muğla otellerinde tatil amaçlı bir konaklama yapacaksanız Marmaris, Datça, Bordum, Fethiye, Köyceğiz gibi ilçelerde ve bu ilçelere bağlı beldelerdeki otelleri incelemenizi tavsiye ederiz. Bu bölgelerde yer alan Muğla otelleri her kesime ve her bütçeye hitap eden seçenekler sunuyor.

Tatil bölgelerindeki Muğla otelleri arasında 4 ve 5 yıldızlı lüks tatil köyleri de bulabilrsiniz, ekonomik bir konaklama imkanı sunan Muğla apart otelleri ve pansiyonu da. Dilerseniz özel bir konaklamanın kapısını aralayan bir Muğla butik otelinde kalma şansınız da var.

Muğla merkezde yer alan oteller ise daha çok kent oteli konseptindeki konaklama tesisleri. Muğla'ya seyahat edenler buradaki otelleri genellikle iş gezileri için tercih ediyorlar.

Muğla otelleri yılın her dönemi konuklarının hizmetinde; ancak yaz aylarında Muğla'daki otellerin doluluk oranları yüksek seviyelere ulaşıyor. Bu nedenle haziran, temmuz ve ağustos aylarında burada konaklama yapmayı düşünenler mutlaka seçtiği Muğla otelinde rezerasyon yaptırmalı.

Yaz turizminin en hareketli olduğu şehirlerimizden biridir Muğla. Her ilçesinde her beldesinde en güzel manzaralarını sunar misafirlerine…

Muğla'nın en çok ilgi gören tatil bölgeleri arasında Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Datça bulunuyor. Esasında her ilçesi ayrı bir turizm potansiyeline sahiptir. Muğla'nın turizm açısından çok önemli bir yer olması, şehirde sayısız otellerin açılmasını sağlamıştır.

Muğla otellerinin sayısı fazla olduğu gibi, her ilçesinde farklı konaklama seçenekleri bulunur. Lüks otellerden apart otellere, butik otellerden pansiyonlara birçok konaklama tipi mevcuttur. Muğla otelleri bu sebepten dolayı her bütçeye hitap eder.

Muğla otelleri arasında her bütçeye hitap eden konaklama tesisleri bulunsa da, özellikle yaz sezonunda Muğla otel fiyatları yükseliş gösterirken, kış sezonunda Muğla otel fiyatları bir hayli düşer.

Muğla otel fiyatları seçeceğiniz konaklama hizmeti ve oda tipine göre değişiklik gösterir. Mayıs, haziran, temmuz, ağustos ve eylül aylarında Muğla otel fiyatları 100-270 TL arasında değişmektedir.

Eylül ayının son günlerine doğru ise fiyatlar 40-90 TL'ye kadar düşmektedir ve bu fiyatlar kış sezonu boyunca geçerlidir. İstenilen fiyatlar bir gecelik oda fiyatıdır ve bu fiyatlara genellikle kahvaltı dahildir. Her şey dahil hizmet talep ettiğinizde fiyatlarda yükselme görülür.

Muğla otel fiyatlarını karşılaştıracak olursak; en uygun konaklama tesisleri butik oteller ve kent otellerdir. Kalabalık bir aile veya arkadaş grupları için apart otelleri önerebiliriz. Muğla'daki oteller aynı zamanda balayı ve iş seyahatleri için de oldukça idealdir.

Köyceğiz, Datça, Marmaris, Bodrum, Fethiye gibi bölgeler her ne kadar daha çok ilgi görse de, bu noktalarda da bütçenize uygun oteller bulabilirsiniz. Fakat tabii ki erken rezervasyon yaptırarak… Muğla'nın birçok ilçesindeki oteller özellikle yaz sezonunda doluluk oranına ulaştığı için erken rezervasyon yapmak önemlidir.

Muğla otel fiyatları hem ucuz hem de kaliteli bir konaklama hizmeti sunar. Yakın bir zamanda Muğla'daki tatiliniz için erken rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirmeni öneririz.

Muğla Hakkında

Topraklarının yaklaşık yarısı Akdeniz, diğer yarısı Ege Bölgesi'nde bulunan Muğla'nın yüzölçümü 13.338 kilometrekaredir.

Muğla; Aydın, Denizli, Burdur, Antalya, Akdeniz ve Ege Denizi ile çevrilidir. Anadolu'nun dağlık güneyatı bölümünde kalan Muğla kıyıları danteli andırırcasına girintili çıkıntılı bir yapıya sahiptir. Muğla Akdeniz ikliminin etkisindedir ve büyük bölümü kıraç topraklardan oluşur. Doğal bitki örtüsü maki olan Muğla'da geniş yer tutan kızıl çam ormanları bazı kesimlerde kıyıdan başlar.

Muğla'nın kıyı kesimindeki pekçok koy son yıllarda tatil köyleri, tatil siteleri, yazlık konutlar, otel ve motellerle dolmuştur. Doğal ve tarihi güzellikler bakımından çok zengin olan Muğla'ya çok sayıda turist gelmektedir. Karayolu ulaşım bağlantıları sürekli geliştirilen ve çeşitli liman, iskele ve yat limanları bulunan Muğla Türkiye'nin turizm açısından en gelişmiş illerindendir.

Türkiyenin belli başlı önemli turizm merkezlerinin birçoğunun bağlı olduğu Muğla daha çok ilçelerine gidilip gelinirken "içinden geçilen bir yerdir" tatilciler için. Gezinin daha çok denizle eş tuttulmasından olsa gerek, deniz kıyısında olmayıp turist yoğunluğu olan yöremiz azınlıktadır.

Muğla, Asar (Hisar) Dağı eteklerinden, Karadağ, Kızıldağ, Masa ve Hamursuz dağları ile çevrelenmiş ovaya doğru yayılan bir şehirdir. 1080 yılında Selçukluların, 1096'da Bizans'ın 1284'de Menteşeoğulları'nın eline geçen kent 1390'da Osmanlı topraklarına katılır. Kentin eski bölümü Saburhane, Osmanlı döneminde Rum ve Türklerin bir arada yaşadığı, Rumların 1924 mübadelesinde göç etmesinin ardından eski havasını bozulmadan sürdürdüğü bölgesidir Muğla'nın. Muğla'daki eski evlerin bir bölümü yeni sahipleri tarafından restore edilmiştir. Kent merkezi sivil mimarinin çok güzel örneklerini barındırmaktadır.

Valiliğin 100 metre ötesindeki Arasta mutlaka görülmelidir Muğla ziyaretinde. Semerciler, ayakkabıcılar, berberler, nalbur dükkanları, esnaf lokantaları, meydandaki şadırvan ile Arasta, 20. yüzyıl başında donmuş gibidir. Çarşıda hediyelik eşya ve Muğla dokumaları satan dükkanlar da vardır. Ekşili döş dolması, keşkek gibi yöresel yemekler vardır Muğla mutfağında, mutlaka tadılması gereken. Yemekten sonra Helvacı Tahsin'e uğranılmalı yöreye has Tahin helvasının ve Çıtırmık tatlısının tadına bakmak üzere... Arasta'da dolaşırken tarihi Saat Kulesi çarpar gözünüze. 1895 yılında Rum Filvari Usta tarafından yapılan ve üzerinde ustasının imzasını da taşıyan kulenin saati hala çalışıyor. Tarihi Muğla Evleri'nin en güzel örnekleri, Arastanın hemen yukarısındaki elektrik santralının üstündeki Saburhane'dedir.

Kentin başlıca tarihi yapıları merkezdeki Kurşunlu Camisi, Pazar yeri Camisi, Şahidi Camisi, Şeyh Bedrettin tarafından yaptırılan ve minaresi 19. yüzyıl başında eklenen Şeyh Camisi, Menteşe Beyi İbrahim bey tarafından yaptırılan Ulu Cami, Osmanlı yapısı Yarım han, Yağcılar hanı ve Konakaltı hanlarıdır. Restore edilerek bugün de kullanılan Yağcılar Hanı turistlerin uğrak yerlerindendir. 250 yıllık Konakaltı Hanı Konakaltı Kültür Merkezi olarak hizmet vermekte.

Muğla otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Cansu Apart
Cansu Apart

-

Her şey çok temiz ve düzenliydi

Yemyeşil bahçesi, temiz havasıyla kendine hayran bırakan bir yer. Gidince Kıymet Hanım ve Ferdi Bey'in güler yüzü ve samimiyeti ile karşılaştık. Apartımıza geçtiğimizde ise her şey çok temiz ve düzenliydi. Bahçesine hayran kaldık. Kıymet Hanım'ın annesinin yaptığı lezzetli ekmeklerden tattık. Böylesine muhteşem bir yeri keşfedince bizim tatilimizin tek adresi oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ela Boutique Apart Hotel
Ela Boutique Apart Hotel

-

Her şey için çok teşekkürler

Palamutbükü'nde kendi evinizin rahatlığını hissedebileceğiniz bir yer Ela Apart. Ev sahipleri rahat etmeniz için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Portakal ağaçlarının arasında doğayla iç içe... Özkan Bey ve Eylem Hanım'ın güler yüzü, misafirperverliği, hoşsohbetleri ve her şey için çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Elif Cafe Pansiyon
Elif Cafe Pansiyon

-

Temiz bir aile mekanı

Çok keyifli huzurlu bir ortam. Çalışanları güler yüzlü. Temiz bir aile mekanı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gül Pansiyon Dalyan
Gül Pansiyon Dalyan

-

Dalyan’daki ilk adresimiz olacaksınız

Sıcak karşılama, güler yüz ve tatilinizin planlanmaması konusunda size yardımcı olan Talat Bey. Her şey için teşekkür ederiz. Dalyan'a gidildiğinde ilk adresimiz siz olacaksınız. Kahvaltı harika, temizlik harika, güler yüz daha da harika...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şahin Motel
Şahin Motel

-

Pişman olmayacaksınız

Bodrum Yalıçiftlik'te bir cennet... Okyanus Bey idaresinde güler yüzlü ve ilgili personel. Temiz odalar, harika deniz. Her zaman masa ve şezlong bulabileceğiniz ferahlıkta bir mekan. Mutfak çok iyi ve her zaman taze. Pişman olmayacaksınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Mavi Beyaz
Otel Mavi Beyaz

-

Yüzde yüz tavsiye edebilirim

Tavsiye üzerine değil tesadüfen arayıp bulduğumuz bir otel. Ve Datça'ya gidecek olanlara artık yüzde yüz tavsiye edebilirim. Temiz, güzel kokan odalar için, güzel kahvaltı için samimiyetiniz ve güler yüzünüz için kısacası tüm hizmetler için teşekkürler Otel Mavi Beyaz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yalı Turkuaz Bungalow
Yalı Turkuaz Bungalow

-

Çocuklu ailelere tavsiye edilir

Şahane konumda, mis gibi kocaman bir Bodrum bahçesinin içinde, sıcak samimi bir aile işletmesi. Deniz ve manzara enfes. Tercihini huzur ve sakinlikten yana kullanacak olanların atlamaması gereken bir seçenek. Üstelik nispeten uygun fiyatlı. Çocuklu ailelere de tavsiye edilir, yol araba kalabalık vs hiçbir şey yok. Oldukça güvenli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Uğurlu Apart & Otel
Uğurlu Apart & Otel

-

Gördüğüm en iyi işletme

Hayatımda gördüğüm en iyi işletme ve resepsiyondaki Barkın Bey'in zeytinyağlı köy sabununu satın almayı unutmayın. Sabunlar çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Granma Butik Apart
Granma Butik Apart

-

Son derece sessiz

Buradaki yorumlara güvenip gittik. 4 kişilik ailemle 5 gece kaldık. Son derece yeni, sessiz, sakın, temiz bir ortam. Tam bir aile oteli. Sahipleri çalıştırıyor ve kendinizi otelde gibi değil evde gibi hissediyorsunuz. Kahvaltıda her gün değişik ev yapımı bir şeyler oluyor ve gayet yeterli. Gümbet Bodrum'un en sakin yeri ve merkeze çok yakın. Tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Feraye Apart
Feraye Apart

-

Huzurlu bir tatil

Feraye Apart'ta 5 gün geçirdik, gerçekten huzurlu bir tatildi bizim için, apartta ihtiyacınız olan her şey var, ilgisinden dolayı Saadet Hanım'a teşekkür ederiz. Gürkan Beyle tanışamadık, turda olduğu için doğacak bebekleriyle sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkürler abi.

18 Temmuz 2018, Çarsamba 14:29
Saranda Butik Otel
Saranda Butik Otel

-

Evimizde kalmış gibiyiz

Doğayla iç içe muhteşem manzaralı, temiz, özenli, güler yüzlü ev sahibi ve personeline, muhteşem kahvaltısına, ev yapımı acuka ve reçellerine bayıldım. Evimizde kalmış gibiyiz. Teşekkür ederiz. Anlatmakla olmaz, yaşamanız gerekir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saranda Beach Pansiyon
Saranda Beach Pansiyon

-

İyi niyetli insanlar

Gamze ve Naim uzun zamandır böyle iyi niyetli tatlı insanlarla karşılaşmamıştım ne kadar teşekkür etsem az kalır 2 çocuğum ve eşimle kaldık çok temiz kahvaltısı çok leziz tamamen organik. Güler yüzlü misafirperver insanlar şiddetle tavsiye ederim herkese yolunuz düşerse mutlaka uğrayın pişman olmazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Poyraz Pansiyon Restaurant
Poyraz Pansiyon Restaurant

-

Denize sıfır pansiyon

İlgi alaka, yemek, deniz kum, hepsi güzeldi. Bu kadar temiz bir denizi hiçbir yerde göremezsiniz. Pansiyonun bir de denize sıfır durumda olması ayrı bir güzel. Her şey için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orkide Apart Otel
Orkide Apart Otel

-

Yaşamanız gereken bir tecrübe

Tek kelime ile mükemmel hizmeti ile söylenebilecek tüm övgüleri hak eden bir otel. Bugünden sonra Akyaka'da tatil düşünüp de bu tesisi seçmeme gibi bir alternatifim olamaz. Otelin kapısından girdiğinizde İbrahim Bey anlatılmaz ilgisi ile daha sizi karşılarken büyülüyor. O anda sizi nasıl bir tatilin beklediğini tahmin edebiliyorsunuz. Kesinlikle yaşamanız gereken bir tecrübe.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Otelimizin, tesisimizin kapısı sizin gibi kadirşinas konuklarımıza her daim açıktır Nedim Bey. Her şey sizlerin mutlu olabilmesi adınadır, çabalarımız olarak. Ne mutlu bize, sağolun övgünüze mahsarız. Allah'a emanet. Orkide Apart Otel/İbrahim

18 Temmuz 2018, Çarsamba 13:00
Yalçınkayalar Apart
Yalçınkayalar Apart

-

Çok merkezi yerde

Çok memnun kaldık, apart işletmecisi çok güler yüzlü, yardımsever ve pozitifti, otel çok merkezi yerdeydi, sahile ve restoranlara yürüyüş mesafesindeydi, Kargı beache de arabayla 2 -3 dakika mesafedeydi, Datça'yı merak edenlere arkadaşlara tavsiye edebilirim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yalçınkayalar Apart
Yalçınkayalar Apart

-

Datça'da ideal konaklaa

Çok ilgili, güler yüzlü aile işletmesi. Merkezi konumu ve tertemiz odaları ile Datça'daki ideal otelimiz oldu. Her sorunu çözen sıcakkanlılığıyla rahat hissettiren işletme sahibi Filiz Hanım'a çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Deniz Yıldızı Pansiyon Restaurant
Deniz Yıldızı Pansiyon Restaurant

-

Fiyat ve ortam yerinde

Mekan; manzarasıyla, konumuyla, temizliğiyle 10 numara bir yerde... Söğüt başlı başına bir cennet parçası yer zaten... Ancak işletme tam anlamıyla bir aile işletmesi. Ailecek gittiğimiz işletmede Feridun abi, eşi Serpil abla, kızçeleri Gamze, Gaye çok güler yüzlü ve samimi insanlar. Yemeklere söyleyecek söz bulamadım. Feridun abinin speciallerinden Girne cipsi mükemmel, ahtapotu dehşet ötesi taze balıkları ve mükemmel mezeleri doğası... Anlayacağınız fiyat olarak da ortam olarak da memnun kaldığım bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Datça Çiftlik Apart
Datça Çiftlik Apart

-

Hijyenden eser yok

Merhaba dün sitenizden bulduğumuz Çiftlik Apart'a giriş yaptık. Kimlik dahi soran olmadı. Odanın resimdeki ile benzerliği yok ve çok pisti. Çok uzun zamandır kullanılmadığı belliydi. Banyo ve tuvalet çok eski, her yer küflü. Hijyenden eser yok. Doğal diye her yer pislik içinde. Sabah olur olmaz çıktık. Resimler ve yorumlar çok yanıltıcı. Lütfen insanları kandırmayın, kandırılmasına aracılık etmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Söğüt Keleş Pansiyon
Söğüt Keleş Pansiyon

-

Amacınız kafa dinlemekse buraya

Nasıl bir Tatil İstiyorsun bilemem. Ama tatilinin amacı huzur, kafa dinlemek lezzetli yemek ise Keleş Pansiyon tam aradığın yer. Bir aile işletmesi sıcak bir ortak ilk günden kendini evinde gibi hissedebilirsiniz. Pansiyonun sahibi Feridun Bey maşallah pire gibi bir dakika boş durmaz, ama yaptığı her şey sizin rahatınız için, eşi Pakize Hanım Allah neşesini bozmasın çok matrak aynı zamanda mutfağın görünmeyen yüzü, Ferdi Bey yeri gelir şef aşçı, yeri gelir şef garson, yeri gelir tavlada rakibin, sohbeti muhabbeti harika bir insan. Keleş Pansiyon'da odalar temiz, yemekler çok güzel ama su ürünlerini özellikle tatmanızı tavsiye ederim. Feridun Bey ile mutlaka tekne turuna çıkın. O harika ötesi koyları görmeden gelmeyin. Pansiyonun plajı size tahsis edilmiş gibi Bodrum'da, Antalya'da veya TV'de gördüğünüz kalabalıkları unutun. Siz, deniz, güneş ve doğa duyduğunuz sadece denizin dalgaları. Deniz sahili çakıl taşlık yanınızda deniz ayakkabısı alırsanız zorluk çekmezsiniz. Aksiyon ararsan 20 30 km göze alacaksın demektir. Anlatılacak çok şey var. Dahasını bence siz yaşayarak görün. Eğer giderseniz size Kral'ın selamı var deyin. İyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Class Beach Hotel
Class Beach Hotel

-

Samimiyet ve güler yüz

Merhabalar öncelikle otel güzel... Yenilenmiş... Personel resepsiyondan bar ve restorana kadar güler yüzlü ve samimi... Odalarda sorun yok.. Deniz güzel. Tek sorun yemekler.. Tadı ve lezzeti bana göre kötü... Su arıtma çeşme suyu... Her şey dahil düzeninde bence bunlar eksik... Akşam Saat 22.30'dan sonra içecek verilmemesi de bence olumsuz... Ama olumlu olan güler yüzlü ve samimi ilgili personele teşekkür ederim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Style Otel & Restaurant
Style Otel & Restaurant

-

Her yere yakın

Otel sahibi Dursun amca otelden çok evimizde hissettirdi. Neşesi sohbeti sunduğu temiz aile ortamıyla sakinlik ve huzur verdi. Odalar ferah temiz. Her yere yakın sıcak su her saat mevcut. Dursun amcayı özleyeceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saranda Butik Otel
Saranda Butik Otel

-

Organik leziz reçeller

Harika ortam, manzara nefis, yönetim ve idare tek kelimeyle mükemmel, özellikle sabah kahvaltıda Derya Hanım'ın ekmeği organik reçel ve özenle hazırlanan süper unutulmaz tatildi. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Biz teşekkür ederiz. Sizi ve eşinizi her zaman bekliyoruz, sevgiler. 💐

18 Temmuz 2018, Çarsamba 12:33
Su Otel & Apart
Su Otel & Apart

-

Hiçbir zorluk yaşamadan bebekle kaldık

Bol yıldızlı 10 puan benden Su Otel ve ailesine gelsin. Gece hayatınız yoksa bebekli veya çocuklu aileyseniz burası tam size göre. Kesinlikle pişman olmazsınız. Biz çok memnun kaldık. 4 gün Ekincik'te kalıp daha sonra başka yere geçmeyi planlıyorduk ki Hayriye ablanın bol çeşit, doğal ve lezzetli yemeklerini, odaların temizliğini, ev konforunda döşenmiş olmasını Ekincik koyunun sakinliğini, çam ormanının huzurunu gördüğümüzde tatilimizi 3 gün daha uzatmaya karar verdik. Aynı beklentilerle başka bir yere gidip orada hayal kırıklığı yaşamayı göze alamadık. 1 yaşındaki bebeğimizle evimizde kalmışçasına hiç zorluk yaşamadan güzel bir tatil geçirdik. Bize artık bizim de Ekincik'te bir evimiz var dedirten Hayriye abla ve Taci abiye çok teşekkür ederim. Önümüzdeki yıllarda yine görüşmek üzere. Mutlaka uğrayacağız. Ömer bebek ellerinizden öper:) Sevgilerle...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Deniz Yıldızı
Otel Deniz Yıldızı

-

Güzel hizmete teşekkürler

İlk defa geldiğim otelinizden çok memnun kaldım. Güzel hizmetiniz için teşekkürler..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Blu Brezza Marin Hotel & Restaurant
Blu Brezza Marin Hotel & Restaurant

-

Denize sıfır

Muhteşem kahvaltı ve yemekler, tertemiz oda ve güler yüzlü personeliyle dört dörtlük bir işletme. Denize sıfır, sahil ve deniz kum. Geç derinleşiyor, Bu nedenle çocuklar için çok uygun. Lokasyon nedeniyle öğleden sonra rüzgarlı ama sıcak dönemlerde büyük avantaj sağlıyor. İşletmeci Musa Bey çok ilgili ve her şeye birebir ilgileniyor.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Uğurlu Apart & Otel
Uğurlu Apart & Otel

-

Temiz ve sevgiyle karşılama

Datça'da kalabileceğiniz en iyi otel.. Temiz sevgiyle karşılıyorlar resepsiyonda zeytinyağlı köy sabunu satıyor Barkın Bey. Çok güzelmiş denemek amaçlı almıştım şu an niye fazla almadım diye pişmanım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mandalin Suites Apart
Mandalin Suites Apart

-

Denize yürüme mesafesi

Güzel, temiz ve kaliteli bir işletme. 3 aile 6 gece konakladık ve herkes çok memnun ayrıldı. Denize yürüme mesafesinde. Levent Bey ve ailesine teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Elit Otel Palamutbükü
Elit Otel Palamutbükü

-

Her şey taptaze

Girdiğim ilk andan çıkana kadar huzurlu bir tatildi. Bahçesi bakımlı ve güzel, odaları temiz, kahve ikramı ise beni ilk baştan cezbetti. Merve'nin güler yüzü ve candanlığı bize kendimizi evimizde hissettirdi. Kahvaltıda her şey taze, yemek almak isterseniz yemekler çok güzel. Bir akşam mangal istemenizi tavsiye ederim. Ahmet abi bu işte çook iyi. Bugün çıkış yapıyoruz ve aklım burada kalacak. Merve ve Ahmet abiye teşekkürlerimi sunarım. Seneye daha fazla kalmak için sabırsızlanıyorum

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Monte Hotel
Monte Hotel

-

İçecekler ve yiyecekler kötü kalite

Çalışanlar çok iyi, yöneticiler vurdumduymaz. Sıkıntınızı söylediğiniz zaman ben daha iyi bilirim esasındalar... Yemekler çok iyi değil ve içecekler gerçekten en kötü kalite... Tang diye bir içecek vardır ya... Onu meyve suyu diye itekliyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orkide Apart Otel
Orkide Apart Otel

-

Tertemiz konaklama

Huzur, sakinlik, doğa ile baş başa kalıp, üstüne tertemiz odalarda konaklamak istiyorsanız İbrahim abi ve Orkide Apart ailesi sizleri en güzel şekilde ağırlayacaktır. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Doğa Akyaka'mızda bambaşkadır. Rabb'im özenip bezenmiş, yaratmış. Doğanın eteğindeki otelimizde hem oksijen alıp bol hem de rahat ettirebildiysek sizleri ne ala. Sağol Ebru kardeşim, eşine ve çocuklara selam lütfen. Allah'a emanet. Orkide Apart Otel/İbrahim

18 Temmuz 2018, Çarsamba 13:04
Orkide Apart Otel
Orkide Apart Otel

-

Konforlu ve çok uygun

Askerliğimi Muğla'da yapmıştım. Eşime de oraları göstermem hep hayalimdi. Eşim, ben ve kızım gecenin geç saatlerinde tavsiye üzerine bu otele gittik. İyi ki de gitmişiz, çok memnun kaldık. Plaja da yakın. Personelleri çok cana yakın insanlardı. Hotel sahibi İbrahim Bey de sağ olsun çok yardımcı oldular. Kısacası biz çok memnun kaldık. Gitmek isteyenlere şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sana tezkere yok Muğla'dan, dolayısıyla Akyaka'dan. Akyaka bir tutkudur, biz de. Tesis olarak bu tutkunun yağmur damlacığı isek daha ne isteriz. Sağolun, var olun. Ailenize saygı selam iletirim. Orkide Apart Otel/İbrahim

18 Temmuz 2018, Çarsamba 13:07
Hayal Pansiyon Kıyıkışlacık
Hayal Pansiyon Kıyıkışlacık

-

Yemekler çok lezzetli

Daha önce bu bölgeyi görmediğim için tatil dönüşü 1 gün ve gecemi buraya ayırdım. Son derece güler yüzlü personeli ve odaların temizliği ile kesinlikle beklentilerinizi karşılayacak bir yer. Afet Hanım'ın yaprak sarması, börülce ve balığı çok lezzetliydi, yemeden dönmeyin derim. Deniz kıyısında kahve keyfi de paha biçilemez. Hem kafa dinlemek, hem güler yüzle ağırlanmak hem de denizin tadını çıkarmak istiyorsanız burası tam size göre bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mazı Sahil Pansiyon
Mazı Sahil Pansiyon

-

Kendi evinizin rahatlığında

Aslında kimsenin bilmesini istemiyorum ama inanılmaz bir yer. Odalar çok temiz. Kendi evinizin rahatlığında. Yemekler lezzetli. Hele işleten aile çok saygılı ve içten. Kızımın doğum gününü sürpriz bir parti ile kutlayan sevimli bir yer. Çok rahat ettik çok keyif aldık. Seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Armar Club Otel Marmaris
Armar Club Otel Marmaris

-

Sıcakkanlı ve saygılı çalışanlar

Otelde 3 gece kaldım ve memnun olmadığım hiçbir şey yoktu. Odalar günlük olarak temizleniyor. Personelleri çok sıcakkanlı ve saygılı. Yemekler otelin fiyatına göre çok çok iyi. Havuzlar tertemiz animatörler inanılmaz ilgili ve keyifli kısacası çok iyi bir tatil geçirdim. Bu fiyata bu şekilde bir hizmet açıkçası beklemiyordum ancak yanıldım otelin tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum herkese tavsiye ediyorum Marmaris'e tatile gidersem kesinlikle bu otel ilk tercihim olur, bunu bütün samimiyetimle söyleyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Körfez Otel Akyaka
Körfez Otel Akyaka

-

Fiyat olarak uygun bir otel

Konum olarak güzel ve fiyat olarak uygun bir otel. Ancak kahvaltısı çok basitti. Kapı anahtarı bizi çok zorladı. Düzeltilmesi lazım. Temizlik noktasında idare eder diyebiliriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dalyan Palmiye Resort
Dalyan Palmiye Resort

-

Sessiz, sakin, huzur dolu

Eşimle geldim ve 2 gece konakladığım otel. Sessiz, sakin, huzur dolu. Havuzu büyük ve temiz. Kahvaltısı sade. Temiz ve hijyenik bir otel. Fiyatı da uygun. Her şey için teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bizim Cennet Bungalow
Bizim Cennet Bungalow

-

Tek güzel yanı yeşillik

O kadar çok sorun var ki birincisi sıcak su yok ve bunu söylediğiniz zaman musluğu açıp bekleyin cevabı geliyor. Ben 10 dakika denedim gelen-giden yok. İkincisi elektrik problemi var. Klimayı çalıştıracak kadar voltaj yok. Lambalar da kendi kendine bir yanıyor bir sönüyor. Üçüncüsü yiyecek konusu çay isterseniz aldığınız yanıt hep aynı “'Yeni demledik.”' Bir hamburger söyledik ekmeği bayat ve servisi kötü. Fiyatları aldığınız hizmete göre çok yüksek. Çocuklu aileler için bence en son gelinecek yer. Hatta hiç gelmeyin. Zaten iyi olmadığını yüksek sezonda rezervasyon yapmadan oda bulmamızdan anlamam gerekirdi. Geldiğiniz yol da cabası. Pick-up ya da jeep tarzı aracınız yoksa yazık günah arabanıza. Tek güzel yanı yeşillik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Halis Han Hotel
Halis Han Hotel

-

Kahvaltısı doyurucu

Muğla da tatil yapmak istiyorsanız konaklamanız gereken yer Akyaka. İlk başta bunu söylemeliyim. Çünkü merkezi bir yer. Muğla'nın her tarafını gezebilirsiniz. 5 gece kaldığım bu otelde kendimi hiç yabancı hissetmedim. Kendi evimdeymişim gibi konakladım. Otel sahipleri çok mütevazı çok sıcakkanlı insanlar. Odaları standart. Denizi görebiliyorsunuz çoğu odadan. Kahvaltısı doyurucu. Yaptığım araştırmalara göre en kaliteli en ucuz en ideal otel bu otel. Kesinlikle pişman olmayacaksınız. Şimdiden iyi tatiller. Teşekkürler Halis Han Otel...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İrene Pansiyon
İrene Pansiyon

-

Harika

Burası bir mekandan çok daha ötesi. Burası insanlığın unutulmuş değerlerinin canlanışı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mandalin Butik Apart & Mazı
Mandalin Butik Apart & Mazı

-

Ağaçlar arasında harika bir tatil

Biz çok memnun kaldık. 5gün diye geldik keşke 10 gün kalaydık. 2+1 'de kalıyoruz. Ayrıca Taner Bey ve Sunay Hanım'a teşekkür ederiz. Gerçekten çok misafirperver ve ilgililer. İkramları, balık, zeytin ve zeytinyağı harika. İnşallah seneye de geliriz. Deniz çok yakın. Ağaçlar arasında harika bir tatil...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ovabükü Butik Ahşap Evler
Ovabükü Butik Ahşap Evler

-

Denizi muhteşem

Öncelikle çok güzel bir yer. Denizi muhteşem ve kaldığımız yer harika. Temizlik bakımından çarşafları, mutfak malzemeleri, banyosu tuvaleti vs. kısaca her yeri temiz ve her ayrıntı ince düşünülmüş (küçük biblolar, mumlar…) Bu arada bizi karşılayan Murat Bey'in güler yüzlülüğü ve samimiyetinden dolayı da ayrıca kendisine buradan da teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ilgın Beach Homes
Ilgın Beach Homes

-

Yemekler şahane, çalışanlar güler yüzlü

Mükemmel bir deniz, harika bir koy, yemekler şahane, çalışanlar güler yüzlü ve çok ilgili... Can Bey, Tevrat Bey, Eda Hanım tam anlamıyla kendimizi evimizde hissettirdikleri için hepsine çok çok teşekkür ediyoruz. Çocuklarımız da bizde çok harika vakit geçirdik. En kısa zamanda tekrar misafir olmayı iple çekiyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler efendim. Biz de en yakın zamanda sizi heyecanla bekliyoruz.

18 Temmuz 2018, Çarsamba 12:54
Begonvil Butik Bungalow
Begonvil Butik Bungalow

-

Deniz pırıl pırıl

Tuncay Bey, eşi ve çocuklarının samimiyeti, ilgileri sayesinde kendimizi evimizde gibi hissettik. Yemekler harikaydı. Odalar tertemizdi. Deniz zaten pırıl pırıl. Çocuklarımız o kadar çok sevdi ki burayı seneye tekrar buraya gelmek istiyorlar. Harika bir tatil geçirdik. Çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güllük Life Otel
Güllük Life Otel

-

Fiyatına göre iyi

Ertesi sabah Torba'daki otelime geçebilmek için bir gün öncesi burada konakladık. Fiyatına göre çok güzel bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orkide Apart Otel
Orkide Apart Otel

-

Odalarımız tertemizdi

Otelde 8 gün kaldık. Kaldığımız süre boyunca ailecek çok mutlu olduk. Biraz kalabalıktık fakat ona rağmen muhteşem bir hizmet sundular bize. Odalarımız tertemizdi. Sürekli temizleniyordu. Hiçbir eksiğimiz olmadı. Ayrıca otelin içi ve bahçe de çok temizdi ve gerekli imkânlar en güzel şekilde sağlandı. Gerek personelin güler yüzü, hoşgörüsü ve sabrı gerekse aile oteli olması sebebiyle çok güzel bir tatil geçirdik. Kesinlikle tavsiye edebileceğim, tam anlamıyla bir aile oteli. Otel sahibi İbrahim Bey'in içtenliği ve güler yüzüne çok alışmıştık. İnşallah bizlere de tekrar gelmek nasip olur. Şimdiden iyi tatiller. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Ertunç ailesi isterseniz 7 sülalenizle gelin, yeterki işletmemizde kontenjan boşluğumuz olsun. Kalabalık bizim işimiz. Ağırlarız en iyi derecede alim Allah. Personelim ve şahsım adına gözden kaçmış ufak tefek kusurlarımız da vardırsa bile, ki sanmam yine de hakkınızı helal edin. Uzun süreli konaklayıp, giderken ayrılık da zor oluyor. Alışıyor, kaynaşıyor insan, aile tadında. İnşallah tekrarını nasip etsin yüce mevlam. Allah'a emanet. Orkide Apart Otel/İbrahim

18 Temmuz 2018, Çarsamba 11:23
Begonvil Butik Bungalow
Begonvil Butik Bungalow

-

Denize sıfır mekan

Tuncay Bey ve eşi harika bir huzur tatili sunuyorlar. Denize sıfır mekan. Odalar tertemiz. Yemekler ev yemeği ve harika. Sarması vazgeçilmez. Akşam rakı balık ile harikaydı. Her şey için teşekkürler. Daha uzun kalmayı isterdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yakamoz Pansiyon Mazı
Yakamoz Pansiyon Mazı

-

Yemekleri çok lezzetli

Bir kaç pansiyon gezdikten sonra tesadüfen bulduğumuz Yakamoz Pansiyon'da güler yüz ile karşılandık. Çok huzurlu, temiz ve yemekleri çok lezzetli. Her şeye ticari yönden bakmayıp gerçekten misafir memnuniyetini esas alarak çalıştıklarını hissedebileceğiniz bu şirin pansiyonu herkese tavsiye edebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Panormus Hotel & Apart
Panormus Hotel & Apart

-

Balkonu çok güzeldi

Gerçekten çok güzeldi. Gecenin bir yarısı gitmiş olmamıza rağmen ilgiliydiler. Tertemizdi ve güzel döşenmiş. Balkonu çok güzeldi. Yine geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Melise Otel
Melise Otel

-

Banyo kötüydü

Gerçekten verdiğimiz paraya üzüldük. Banyo çok kötüydü ve kokuyordu. Resepsiyonun suratı beş karıştı. Güler yüz sıfır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ezel Beach Hotel
Ezel Beach Hotel

-

Sıcak su akmıyordu

Kesinlikle gitmeyin. Kötü bir otel. Biz gittiğimizde sıcak su bile akmıyordu. Başka otele gittik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)