Armutalan Görülecek Yerler

Oksijeni bol, denizi ve manzarası muhteşem bir tatil beldesi olan Armutalan, çam ormanları arasında huzur dolu bir tatil vadediyor ziyaretçilerine…Armutalan Görülecek Yerler - Armutalan En İyi 10 Yapılacak Şey

Oksijeni bol, denizi ve manzarası muhteşem bir tatil beldesi olan Armutalan, çam ormanları arasında huzur dolu bir tatil vadediyor ziyaretçilerine…
Muğla'ya 50 km mesafede, Marmaris Körfezi'nin kuzeyinde yer alıyor Armutalan. Alışveriş merkezleri, eğlence mekanları ve pek çok lezzeti bir arada sunan restoranları ile Armutalan, günümüzde hızlı bir şekilde gelişmeye devam ediyor. Tatil için Marmaris'in Armutalan beldesini tercih ettiğinizde, sizler için hazırladığımız Armutalan yapılacak şeyler listesine mutlaka bir göz atın deriz.

Bisiklet Gezisi ve Doğa Yürüyüşü: Özellikle doğa tutkunları için orman içerisinde yürüyüş ve bisiklet parkurları bulunuyor. Yürüyüşünüz sırasında karşınıza çıkacak olan Camiavlu Şelalesi'nin güzelliğini fotoğraflamayı ihmal etmeyin.

Komşu Beldeleri Gezin: Eğer uzun soluklu bir tatil için Armutalan'ı tercih ettiyseniz, Marmaris'in diğer beldelerine günübirlik geziler yapabilirsiniz. Mesela bir gününüzü İçmeler'e, diğer gününüzü Beldibi'ne, bir başka gününüzü de Marmaris Merkez'e ayırabilirsiniz.

Denizin Tadını Çıkarın: Bilindiği gibi Armutalan, koylarıyla bir hayli nam salmış durumda. Dolayısıyla Armutalan'ın eşsiz koylarını keşfedebilir ve denizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın