Örnek Harita Görseli
Haritayı Görüntüle
Filtreler

Kategori

Aktivite-Eğlence
Tekne Turu
Safari Turları
Şehir Turları
Dalış Turu
Su Sporları
Tümünü gör
Tekne-Yat

Gezgin Türü

Aileler için Uygun
Çocuklara Uygun
Çiftlere Uygun

Marmaris Aktiviteleri

Marmaris civarında yapılacak 6 aktivite.
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Online Excursions
Dalış Turu
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Muğla
Turunç Tekne Turu
Tekne-Yat
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal Değerlendirme5/5 Mükemmel
(1 yorum)
Muğla
Selimiye Tekne Turu Sılanur - 3
Tekne-Yat
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Muğla
Selimiye Tekne Turu Şafak Bey-1
Tekne-Yat
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Muğla
Divers Delight Dalış Merkezi
Su Sporları
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Muğla
Renkli Tatil

Renkli Tatil

Ücretli
Dalış Turu
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Muğla

6 mekandan 6 tanesi gösteriliyor

Marmaris Yapılacak Şeyler ve Aktiviteler

Marmaris'te yapılacak şeyleri merak ediyorsanız sizin için hazırladığımız listeye mutlaka göz atmalısınız. Konaklama seçenekleri için uygun Marmaris otelleri sayfamıza bakabilirsiniz.

Sadece birbirinden güzel koylarını gezmek için uzun bir zaman ayırmak gerekir Marmaris'e. Turunç, Selimiye, Bozburun, İçmeler, Kumlubük, Çiftlik, Bördübet ve Sedir Adası bunlardan bazılarıdır. Bu koyların kimilerinde Marmaris otelleri bulunmakta ise de, kimileri sadece günübirlik ziyaretçiler içindir. Birbirinden muhteşem bu koyları gezmek Marmaris'te yapılacak en güzel şeylerden biri.

Dilerseniz karadan, dilerseniz günlük tekne turlarıyla denizde keşfedebilirsiniz bu doğa harikası yerleri.

Marmaris'te bazı mavi yolculuk tekneleri, üç gecelemeli "Mini Mavi Yolculuklar" da yapabiliyor. Tur şirketleri bu kısa yolculuklarda hat için geçerli haftalık fiyatın %50 - 60 kadarını alıyorlar.

Haftalık 3 günlük ya da 4 günlük programlara katılarak, bir guletin kabinlerinden bir ya da birkaçını kiralayabilir, yeni tanışacağınız farklı ülkelerden, kültürlerden, dillerden insanlarla mavi yolculuğunuzu paylaşabilirsiniz.

Hafza Sultan Kervansarayı, Marmaris Müzesi, Marmaris Kalesi, İbrahim Ağa Camii, Taşhan Kemerli Köprü ve Halıcı Ahmet Urkay Müzesi gibi tarihi yapıları gezebilir, Marmaris'in geçmişi ile tanışabilirsiniz.

Marmaris'te yapılacakların başında elbette eşsiz güzellikteki, masmavi denizin tadını çıkarmak. Marmaris'te pek çok plaj bulunuyor. İçmeler Plajı, Turunç Halk Plajı, Cennet Adası Plajı, Sedir Adası Plajı, Uzunyalı Plajı, Boncuk Koyu Plajı'nı mutlaka görmenizi ve birbirinden güzel bu plajlarda denizin ve güneşin keyfini sürmenizi öneriyoruz.

Marmaris'te pek çok doğa sporu ve aktivite yapmanız da mümkün. Parasailing, jet ski, flyboard, yelken, banana, kano gibi su sporlarının yanı sıra, jeep safari, trekking, bisiklet gibi aktivitelere de katılmanız mümkün. Tatilinizi daha renkli ve eğlenceli kılmak için bu aktivitelere katılmanızı öneriyoruz.

Marmaris'in oldukça hareketli bir gece hayatı var. Marmaris Merkez'de bulunan restoranlar, barlar ve gece klüpleri eğlence hayatının da merkezi aynı zamanda. Özellikle barlar sokağında yoğunlaşan mekanları keşfedip, bitmeyen eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Marmaris Yapılacak Şeyler ve Aktiviteler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Marmaris için ailelere uygun aktiviteler nelerdir?
Marmaris için ailelere uygun aktiviteler : Karya Turu, Zebra ATV Safari Club, Runmarisrun Marmaris Yarı Maratonu, Marmaris konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Marmaris için ücretsiz yapılacak aktiviteler nelerdir?
Marmaris için ücretsiz yapılacak aktiviteler : Karya Turu, Zebra ATV Safari Club, Turunç Tekne Turu, Marmaris konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Marmaris için kalabalık gruplara uygun aktiviteler nelerdir?
Marmaris için kalabalık gruplara uygun aktiviteler : Karya Turu, Zebra ATV Safari Club, Runmarisrun Marmaris Yarı Maratonu, Marmaris konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Marmaris için çiftlere uygun aktiviteler nelerdir?
Marmaris için çiftlere uygun aktiviteler : Karya Turu, Zebra ATV Safari Club, Runmarisrun Marmaris Yarı Maratonu, Marmaris konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Marmaris için aktiviteler nelerdir?
Marmaris için aktiviteler : Karya Turu, Zebra ATV Safari Club, Turunç Tekne Turu, Marmaris konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.