Marmaris bölgesinde mutlaka yapılması gerekenler.

Marmaris Aktiviteleri

Eşsiz plajları ve kristal görünümündeki denizi, tarihi eserleri ile gezilip görülmesi gereken birçok yere sahiptir. Sadece birbirinden güzel koylarını gezmek için uzun bir zaman ayırmak gerekir Marmaris'e...Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Marmaris Yapılacak Şeyler

Toplam 3 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Karya Turu

"Ne kadar sürdüğü hakkında bilgi"

10

Misafir yorumu

1 yorum

Turunç Tekne Turu

"Hüseyin tarafından..."

10

Misafir yorumu

1 yorum

Marmaris Görülecek Yerler - Marmaris En İyi 10 Yapılacak Şey

Eşsiz plajları ve kristal görünümündeki denizi, tarihi eserleri ile gezilip görülmesi gereken birçok yere sahiptir. Sadece birbirinden güzel koylarını gezmek için uzun bir zaman ayırmak gerekir Marmaris'e...
Marmaris, çam ağaçlarına sırtını dayamış doğal limanıyla, palmiye ağaçlarıyla süslenmiş kıyı şeridinin ucundaki mimarisi ile ideal bir tatil beldesidir.

Marmaris'te yapılacak şeyleri merak ediyorsanız sizin için hazırladığımız listeye mutlaka göz atmalısınız. Konaklama seçenekleri için uygun Marmaris otelleri sayfamıza bakabilirsiniz.

Sadece birbirinden güzel koylarını gezmek için uzun bir zaman ayırmak gerekir Marmaris'e. Turunç, Selimiye, Bozburun, İçmeler, Kumlubük, Çiftlik, Bördübet ve Sedir Adası bunlardan bazılarıdır. Bu koyların kimilerinde Marmaris otelleri bulunmakta ise de, kimileri sadece günübirlik ziyaretçiler içindir. Birbirinden muhteşem bu koyları gezmek Marmaris'te yapılacak en güzel şeylerden biri. Dilerseniz karadan, dilerseniz günlük tekne turlarıyla denizde keşfedebilirsiniz bu doğa harikası yerleri.

Marmaris'te bazı mavi yolculuk tekneleri, üç gecelemeli "Mini Mavi Yolculuklar" da yapabiliyor. Tur şirketleri bu kısa yolculuklarda hat için geçerli haftalık fiyatın %50 - 60 kadarını alıyorlar. Haftalık 3 günlük ya da 4 günlük programlara katılarak, bir guletin kabinlerinden bir ya da birkaçını kiralayabilir, yeni tanışacağınız farklı ülkelerden, kültürlerden, dillerden insanlarla mavi yolculuğunuzu paylaşabilirsiniz.

Hafza Sultan Kervansarayı, Marmaris Müzesi, Marmaris Kalesi, İbrahim Ağa Camii, Taşhan Kemerli Köprü ve Halıcı Ahmet Urkay Müzesi gibi tarihi yapıları gezebilir, Marmaris'in geçmişi ile tanışabilirsiniz.

Marmaris'te yapılacakların başında elbette eşsiz güzellikteki, masmavi denizin tadını çıkarmak. Marmaris'te pek çok plaj bulunuyor. İçmeler Plajı, Turunç Halk Plajı, Cennet Adası Plajı, Sedir Adası Plajı, Uzunyalı Plajı, Boncuk Koyu Plajı'nı mutlaka görmenizi ve birbirinden güzel bu plajlarda denizin ve güneşin keyfini sürmenizi öneriyoruz.

Marmaris'te pek çok doğa sporu ve aktivite yapmanız da mümkün. Parasailing, jet ski, flyboard, yelken, banana, kano gibi su sporlarının yanı sıra, jeep safari, trekking, bisiklet gibi aktivitelere de katılmanız mümkün. Tatilinizi daha renkli ve eğlenceli kılmak için bu aktivitelere katılmanızı öneriyoruz.

Marmaris'in oldukça hareketli bir gece hayatı var. Marmaris Merkez'de bulunan restoranlar, barlar ve gece klüpleri eğlence hayatının da merkezi aynı zamanda. Özellikle barlar sokağında yoğunlaşan mekanları keşfedip, bitmeyen eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Ne kadar sürdüğü hakkında bilgi
10

-

Ne kadar sürdüğü hakkında bilgi verecek olan var mı, bir de ücret?

2
Hüseyin tarafından...
10

-

Güzel tatil yeri