Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Bozburun Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Bozburun Otelleri

Bozburun için {{ (filteredHotels).length}} / 38 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.point == '10' ? hotel.point : parseFloat(hotel.point) }}
{{ hotel.turu }}
{{ hotel.location }} / {{ hotel.il_adi }}
{{ hotel.phone_label }} Rezervasyon İçin Arayın {{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı Tesisi Ücretsiz Ara Tesisi Ücretsiz Ara
Öne çıkan teklif
{{ generateDiscountPrice(price.discount, price.price ) }} {{ price.currency }}
-{{ price.discount | number:0 }}%
{{ price.price }} {{ price.currency }}
Tesis Fiyatı
Otel Fiyatı
Otel Web Sitesi
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}
Diğer Fiyatları Göster

Bozburun Otelleri

Bozburun Otelleri

Bozburun Otelleri

Muğla'nın en popüler tatil ilçelerinden biri olan Marmaris'in Bozburun beldesi, ülkenin güney batısında konumlanıyor. Belki de ülkenin tatil beldeleri arasındaki en düşük nüfusa sahip olan yerdeki halkın geçim kaynağı balıkçılık ve tekne yapımı olarak süregelse de, turizm bölgeyi ayakta ve canlı tutan en önemli faktör oluyor. Marmaris'in marinasındaki yatların ve guletlerin çoğunluğu da Bozburun yapımı olarak limanda sergileniyor. Sessiz, sakin ve temiz çevresiyle ön plana çıkan ve tatilcilerin ilgi odağı olan Bozburun, çok sayıda konaklama tesisi ve restoranları ile gelen ziyaretçilere hizmet veriyor. Bozburun otelleri gerçekleştirdikleri dönemsel kampanyalar ve uygun fiyat aralıklarıyla yerli ve yabancı turistleri kendisine çekmeyi başarıyor. Adını doğasından almış olan Bozburun'un dağları boz renginde ve doğal bir buruna sahip olduğu turistler tarafından fark ediliyor. Doğal güzelliğini tüm dünyaya duyuran ve oldukça konforlu olan Bozburun apart otelleri yerli turistler tarafından sıkça tercih ediliyor. Sizler de kendi konfor alanınızı yaratabileceğiniz bu apart otel seçeneklerinden faydalanarak yerinizi ayırtabiliriz.

Bozburun otelleri tatil yapmanın yanı sıra iş seyahatleri için ya da tek başınıza dahi gelmek için uygun olabiliyor. Otel çeşitliliğinin doğurduğu oda seçenekleri ile her türlü oda türü ve hizmetine kolay bir şekilde erişim sağlayabiliyorsunuz. Otellerin benimsiyor olduğu müşteri memnuniyetini daimi kılma prensibi, her sezonda geçerli kılınıyor. Bu sayede hizmetlerini sürdüren oteller, apartlar ve pansiyonlar, yıl içerisinde dünyanın her yerinden gelen turistlere kapılarını açıyorlar. Konaklama tesislerinin büyük bir çoğunluğunun merkeze olan uzaklığı ortalama bir saatlik bir mesafede. Otellerin bazılarına karadan ulaşım sağlamak pek mümkün olmuyor. Bunun için tekne ile ulaşım sağlayarak bu otellere gidebiliyorsunuz. Balıkçıların teknesinin manzaraya kattığı güzellikle, deniz dalgalarının oluşturduğu müzik ile Bozburun otelleri uygun konaklama fırsatlarından yaralanarak tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Bozburun Gezilecek Yerler

Bozburun Gezilecek Yerler

Marmaris ve Bozburun çevresinde tatilinizin sefasını sürerken bir yandan etrafı gezip görerek tatilinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Doğal güzellikleri kadar tarihi eserleri ve kültürel birikimi ile de öne çıkan bölgeyi mutlaka ziyaret etmelisiniz. Marmaris Bozburun, bakir, kayalık ve kıvrımlı tepelerin arasında olan ve eşsiz bir koy üzerine kurulan bir balıkçı kasabası olarak biliniyor. Burayla alakalı akla gelen ilk şey guletler oluyor. Bunun nedeni bölgenin ekonomisini oluşturan önemli etkenlerden biri olması. Buna örnek olarak Bozburun adına kayıtlı ve halk tarafından yapılan gulet sayısı 2004 yılı verilerine göre 183 adet oluyor. Bu guletleri birebir görmek istiyorsanız Marmaris'in marinasını gezebilirsiniz. Yatların sıra sıra yer aldığı limanın hemen karşısındaki kafelerde veya restoranlarda dostlarınızla ya da aileniz vakit geçirebilirsiniz. Bu esnada bir yandan da deniz ve yatların manzarasına şahitlik edebilirsiniz. Bu huzurlu anları yaşamak için yapmanız gereken tek şey Bozburun otelleri erken rezervasyon seçeneklerinden yararlanarak tatil için yerinizi ayırtmanız oluyor. Alternatifleri artırmak için Bozburun pansiyonları ve otellerine de mutlaka göz atın.

Bozburun kasabasındaki halkın çoğunluğu büyük şehirlerin yorucu ve yıpratıcı dinamizminden yorulup, teknolojiden de uzaklaşarak tamamen kendilerini doğaya adamış insanlar oluyorlar. Buradaki tatilinizde insanların sıcaklığı ve samimiyeti tatilinizin güzel ve keyifli bir şekilde geçmesine olanak tanıyor. Aynı zamanda etrafı gezerken yardımlarına başvuracağınız halk sayesinde pek çok bozulmamış ve korunmuş tarihi eseri görebilme şansı yakalamış oluyorsunuz. Marmaris Bozburun butik otelleri içinden herhangi birinde konaklarken ve etrafı gezerken görebileceğiniz önemli yerler arasında şuraları öncelikli olarak ziyaret edebilirsiniz;

 • Zeytin Adası
 • Bozburun Halk Plajı
 • Cennet Koyu
 • Orhaniye Köyü
 • Kızkumu
 • Selimiye
 • Söğüt Köyü

Marmaris Bozburun Her Şey Dahil Oteller

Marmaris Bozburun Her Şey Dahil Oteller

Bozburun otel fiyatları uygunluğu ile dikkat çekerek yaz sezonu başta olmak üzere yıl içerisinde sürekli turistlerin uğradığı bir destinasyon haline geliyor. Tatil ve tekne almak için dünyanın her noktasından gelenlerin yanı sıra Bozburun'un şifalı doğasından faydalanmak isteyenlerin de geldiği bir yer oluyor. Doğa severlerin doğanın her türlü melodisini dinlemek için geldiği beldede Bozburun otelleri her şey dahil sistemlerinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Yıl içerisinde rüzgârın en güzel şekilde estiği yelken sporu yapmak için uygun olan hava koşulları, dünyanın her noktasındaki yelkencilerin buraya gelmesini sağlıyor. Denizin berrak ve temiz olmasının yanı sıra kıyıların doğal yapısı burayı ziyaret edenleri büyülemeye yetiyor. Her şey dahil otellerin yanı sıra Marmaris Bozburun havuzlu oteller ve apartlar ile de turistlerin ilgi odağı olmayı başarıyor. Fiyat açısından hemen her bütçeye uygun olan bu otellerde konaklarken, etrafı gezebiliyor ve sevdiklerinizle çevreyi keşfe çıkabiliyorsunuz. Bozburun'da gerçekleştirebileceğiniz tatil imkânını, yaz aylarında değil de kış aylarında da yapmayı tercih edebiliyorsunuz. Ekonomik olarak daha uygun olan yaz sezonu bitimi veya öncesinde tatil yapabilir ve etrafın daha sessiz, sakin olmasıyla yüksek oranda dinlendiğiniz bir süreyi burada geçirebilirsiniz. Dört mevsim ziyaret edebileceğiniz ve tatil yapabileceğiniz Marmaris Bozburun, yeni evli olan çiftlerin de tercih ettiği tatil beldeleri arasında yer alıyor. Dilerseniz Bozburun butik otelleri seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Bozburun'a Nasıl Gidilir?

Bozburun'a Nasıl Gidilir?

Marmaris'in Bozburun Koyu'nun en önemli ve öne çıkan özelliği halkın gulet adı verilen gezinti tekneleri yapıyor olması oluyor. Küçük bir balıkçı kasabası olan ve karşısında Yunan adası Simi olan belde, adını hem turizmiyle hem de yapılan teknelerle dünyanın her köşesine duyurmayı başarıyor. İngiltere, Hollanda, Belçika ve Almanya'dan yoğun olarak gelenler, sadece tekne alımı için değil tatil için de geliniyor. Bozburun butik otelleri uzun yoldan gelen ziyaretçileri için son derece konforlu ve rahat konaklama yerleri oluyor. Marmaris Bozburun'a ulaşım aracı olarak otobüs, uçak ve kişisel araçlarla kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Her şehirden seferler düzenlenen Bozburun'a, en yakın olan Dalaman Havaalanı'na indikten sonra servislerle, taksilerle veya araç kiralama seçeneğiyle Bozburun'a doğru yol alabilirsiniz. Bozburun balayı otelleri başta olmak üzere belirli oteller havalimanından transfer ile ziyaretçilerine özel ulaşım desteğinde bulunuyorlar. Eğer Bozburun'a karayolu ile kendi aracınız ile geliyorsanız illere göre normal olarak farklı uzaklıklar ile yolculuğunuzu tamamlıyorsunuz. Güzergâhınız Marmaris'e ulaştıktan sonra Datça yolu üzerinden Bozburun'a doğru direkt olarak ilerliyorsunuz. Marmaris'e yetiştikten sonra yaklaşık yarım saat kırk dakika kadar bir mesafe sonrasında beldeye ulaşım sağlanıyor. İzmir'den gelen kişiler dört saat, İstanbul'dan gelenler on iki saatlik bir yolculuk sonucunda Bozburun merkezine varıyorken; Bursa'dan ve Eskişehir'den gelenler sekiz buçuk saat ve Ankara'dan gelenler ise dokuz buçuk saat sonrasında özel aracınızla yolculuğunuzu tamamlayabiliyorsunuz. Türkiye'nin hemen her şehrinden her gün düzenlenen otobüs seferleri veya uçak seferleri ile bu küçük sahil kasabasına tatile gelebiliyorsunuz. Yaz aylarında artan sefer sayıları ile turist akınına uğrayan Bozburun'da herkese ve her bütçeye uygunluk gösteren konaklama tesisi bulunuyor. Lüks otellerden pansiyonlara, apartlardan butik otellere kadar çeşitlilik gösteren konaklama yerleri, hem ülkenin her köşesinden gelen misafirlerini ağırlıyor hem de dünyanın farklı noktalarından gelen misafirlere kapılarını açıyor.

50 Kullanıcı Yorumu

  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
50
0 (850) 600 18 58
Bozburun Dinç Otel
Kargı Mah. Cumhuriyet Cd. Bozburun
Marmaris / Muğla
Türkiye
1

-

Kötü bi otel.Çocuklu aileler için kesinlikle tavsiye etmem,genelde yaşli kesim.Çocuk sesine asla tahammülleri yok.otel isletmesi müşteri memnuniyetini değil de parayı düşünüyor.çocuklu aileler icin sorun yok diyorlar kaporayi alıyorlar çocuklar iskeleden denize atlıyor diye durmadan uyariyorlar. kalmamamiza rağmen para iadesi yapmiyorlar.asla asla asla tavsiye etmiyorum.

50
0 (850) 600 18 58
Bozburun Dinç Otel
Kargı Mah. Cumhuriyet Cd. Bozburun
Marmaris / Muğla
Türkiye
1

-

Eğer çocuklu bir aileniz varsa asla gitmeyin . işletenler nazik değil. Odaları çok pis bir sürü karınca var. Zorunda kalsaniz bile gitmeyin. yemekleri de kotu . ÇALIŞANLAR nazik değil

50
0 (252) 333 12 46
Rayana Hotel
Azmakbaşı Cad. No. 6
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Geçen sene tatil yaptığım ve memnun kaldığım bir yer. Otelin denize sıfır olması ve yine otelin oldukça rahat olması beni mutlu etmişti. Çalışanlar güler yüzlü ve yardımseverdi. Ayrıca çevredeki yerlere göre fiyatıda oldukça uygundu. En kısa zamana da tekrar gitmeyi düşünüyorum.

50
0 (252) 333 12 46
Rayana Hotel
Azmakbaşı Cad. No. 6
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Oldukça hijyenik ve rahat bir otel ailenizle rahatlıkla tatil yapabileceğiniz muhteşem bir yer şiddetle öneririm

50
0 (252) 333 12 46
Rayana Hotel
Azmakbaşı Cad. No. 6
Marmaris / Muğla
Türkiye
9

-

Denize yakin ve sessiz sakin olması her seyi sonuna kadar haketmesi icin yetti ve arttı bile de ve oldukca temizdi de ben bayildim bir daha gelicem

50
0 (252) 333 12 46
Rayana Hotel
Azmakbaşı Cad. No. 6
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Gayet güzeldi, sakin ve hijyenikti kesinlikle pişmanlık duymadığım bir yerdi

50
0 (252) 333 12 46
Rayana Hotel
Azmakbaşı Cad. No. 6
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Arkadaşlarımızla dört gün konakladık,güler yüzlü ve samimiydi herkes. Denizin çok yakın olması mükemmel bir avantajdı hijyene son derece önem verilmişti bu dönemde tatile gitmeye çok çekiniyorduk ama tatilimiz çok güzel ve rahat geçti. Sessiz sakin ve kafa dinlemek isteyenler için ideal bir yer.

50
0 (252) 333 12 46
Rayana Hotel
Azmakbaşı Cad. No. 6
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

2 aile 1 hafta konakladık. Her şey kusursuzdu. Deniz çok çok yakın. Her talebimiz anında gerçekleşti. Hem ailenizle, hem arkadaşlarınızla gidebileceğiniz tam bir butik otel. Huzur dolu bir tatildi. Her şey için teşekkürler Rayana :)

50
0 (252) 333 12 46
Rayana Hotel
Azmakbaşı Cad. No. 6
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Gayet guleryuzlu ve tatli insanlar tarafindan isletilen sahane otel. Bir aile isletmesi oldugunu tavirlardan anliyorsunuz, resmiyetten odun vermeden gosterilen bu samimiyet gercekten cok degerli. Diger otellere gore fiyatin biraz asagida olmasi daha zayif bir hizmet beklememe yol acmisti ama oyle olmadi, gonul rahatligiyla tercih edilebilir.

50
0 (252) 333 12 46
Rayana Hotel
Azmakbaşı Cad. No. 6
Marmaris / Muğla
Türkiye
8

-

Yeni devir alınmış otel, odalarda her şey yeniydi, aile işletmesi ve herkes çok ilgiliydi. Berkcan beye yardımları ve ilgisi için çok teşekkür ederim. Fiyatın diğer otellere göre makul olması kafanızı karıştırmasın, bakımlı ve temiz bir oteldi.

50
0 (252) 333 12 46
Rayana Hotel
Azmakbaşı Cad. No. 6
Marmaris / Muğla
Türkiye
9

-

2019da 3 aile 2 haftaya yakın konakladık, otel bastan aşağıya yenilenmiş, her şey yepyeniydi odada buzdolabı olması çok işimizi gördü. Bölgedeki en uygun fiyatlı oteldi başta tedirgin olmustuk ama tatil bitiminde gayet mutlu ayrıldık. Kesinlikle fiyat/performans bir yer.

50
0 (850) 466 53 47
Şirin Haus Hotel
Cumhuriyet Cad. No. 64
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Kızımla birlikte gittiğim Bozburun Şirin Haus Otelden çok memnun ve mutlu olarak ayrıldım. Kahvaltısı çok güzeldi. Organik köy kahvaltısıydı, sabahları ekmekler taş fırında pişiriliyordu. Sessiz sakin huzur dolu bir ortamdı. Bahçesi çiçeklerle dolu, denizi çok temizdi balıklarla yüzüyorduk. Migros otele çok yakındı. Hiçbir sıkıntı çekmedik alışveriş konusunda. Çok temiz bir aile oteliydi. Burdan Saadet teyzeme sabah.. Devamını Göster

50
0 (850) 602 47 58
Kaya Hotel
Cumhuriyet Cad. No:185
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Konumu ve hizmeti ile mükemmel bir tesis. Odaları temiz, yeni ve geniş. Kahvaltısı geniş ve lezzetli.

50
0 (850) 600 47 90
Aphrodite Otel
Apatepe Mahallesi
Marmaris / Muğla
Türkiye
1

-

Otel eski ve bakımsız. Odaları küçük ve mobilyaları eski. Verilen paranıza yazık. Zaman kaybından başka bir şey değil. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

50
0 (850) 600 56 40
Dolphin Boutique Hotel
Kargı Mah. No:51 Külbaşı
Marmaris / Muğla
Türkiye
5

-

Otelde 3 gün konakladık. Kahvaltısı kötü, hijyenik değil. Ortamda çok fazla kedi var. Akşam içtiğimiz 35'lik rakıya 165 TL, bir dubleye de 50 TL yazılmış. İşletmecileri güler yüzlü, konumu, denizi güzel.

50
0 (850) 600 17 63
Bozburun Çelik Apart
Adatepe Caddesi
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Tam anlamıyla muhteşem. Kadriye teyzenin güler yüzü, misafirperverliği, samimiyeti ve gönül bolluğuyla harika bir tatil geçirdik. Çelik Apart'ın taş evinde konakladık. Tam bir aile huzuru arayanlar için 1. sırada gelecek bir ev. Konumuyla Bozburun kalabalığından uzak, deniz ve gökyüzünün birleştiği noktada bulunuyor. Son olarak “'içim kıpır kıpır, deniz kıpırtısız”' tam olarak Bozburun demek oluyor.

50
0 (850) 602 46 63
Yağız Apart
Adatepe Cad. No. 23
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Yağız Apart'ta 3 gün kaldık. Gülsüm anne, oğulları Akın ve Okan, gelinleri ile beraber işletilen bir aile işletmesi. Kendimizi evimizde gibi hissettik. Çok samimî ve sıcak bir ortam. Kendi iskelesi var deniz çok güzel. Tavsiye ederim.

50
0 (850) 602 46 63
Yağız Apart
Adatepe Cad. No. 23
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Gülsüm Abla'nın eşliği ile geçirdiğimiz güzel günleri unutmayacağız. Çok güzel konumdaki yeri ve temizliği ile dikkat çeken, Bozburun'un güzelliğini yaşayabileceğiniz bir apart.

50
0 (850) 602 47 58
Kaya Hotel
Cumhuriyet Cad. No:185
Marmaris / Muğla
Türkiye
9

-

Odalar çok temiz, geniş ve bakımlıydı. Özellikle sabah kahvaltısı çeşidi, doyurucu ile muhteşemdir. Akşam yemekleri deniz kenarındaki ambiyansı ve yemekler ile gün batımı sonrası sofradan kalkmanız mümkün değildir. Çevreyi gezmeyi özellikle Söğüt kasabasında gün batımı izlenmelidir. Sakin ve kafa dinlenecek bir yer olarak mükemmeldir. Aile ortamı olan otelde Şahin Bey ve ailesine çok teşekkür ederiz. Eylül ayında te.. Devamını Göster

50
0 (850) 602 28 15
Şehzade Otel & Restaurant Marmaris
Yeşilova Mah. Ada Tepe Cad. No. 55
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Bölge konum itibarı ile keyifli bir bölge. Otelden çıkıp yürüyerek Bozburun merkeze 15 dakikada ulaşabiliyorsunuz. Odalar denize 20 metre, restorana da 30-40 metre mesafede. Her şey çok yakın fakat sıkışıklık hissi vermemesi de çok güzel. Odalar makul büyüklükte. Personel çok ilgili ve güler yüzlü, sahiplerinden Fatma Hanım'ın sakinliği, sorun çözmedeki istekliliği takdire şayan. Teşekkürler. Yemek ve kahvaltı yerle.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 47 90
Aphrodite Otel
Apatepe Mahallesi
Marmaris / Muğla
Türkiye
1

-

Otel kötü. Karayolu ile bağlantısı yok. Tekne ile alıyorlar sizi. 18'den sonra o da paralı. Odaları küçük, rutubetli ve camsız. Çok ses geliyor, uyunmuyor. Aynı paraya çok daha iyi otellerde kalabilirsiniz. Tek kelimeyle rezillik. 3 gün rezervasyon yaptım. İkinci gün dönüyorum.

50
0 (850) 600 79 87
Anfora Otel & Pansiyon
Anfora Otel Cumhuriyet Cad. No: 23/A
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Bozburun ve Bozburun'da Anfora'da olmak harikulâde. Tanju, Tayfun ve Keriman anne; hep böyle içten, candan, temiz ve saf kalın. İdealimdeki tatil anlayışı Anfora'da oldu.

50
0 (252) 333 08 41
Bozburun Otel Mete
Gülbaşı Mah. No. 99
Marmaris / Muğla
Türkiye
1

-

Tatilimizin burada kalarak çok kötü geçtiğini ifade etmek isterim. Kaldığımız süre boyunca pek çok saçma yemek çeşidi (bazlama ekmeğine koskocaman ve hamurdan tost mu dersiniz, şehriyeli ezogelin çorbası mı dersiniz, pişmemiş çipura mı dersiniz vs.) tanıdık. Tabii tahmin edilebileceği gibi midemizin bozulması da cabası. Otel yetkilileri sürekli "ekstra" bir şeyler yedirme ve içirme derdinde. Eğer başka yerde yemek y.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 17 25
Emel Apart
Atatürk Mah.
Marmaris / Muğla
Türkiye
1

-

Asla tavsiye etmem. Çok nazik olmayan davranışlarla karşılaştım. Burada yazmam doğru mu bilemiyorum. Sahil diye tabir edilen deniz kenarı çok pis. Gitmeyin, tatilinizi zehir etmeyin.

50
0 (850) 600 47 90
Aphrodite Otel
Apatepe Mahallesi
Marmaris / Muğla
Türkiye
1

-

Bu kadar kötü bir otelde daha önce hiç kalmadım. Odalarda dışarıya açılan bir pencere bile yok! Gece kapıyı kapatıp o havasız odada uyumaya çalışıyorsunuz. 1 şişe su bile epeyce pahalı!!!! Temizlik deseniz hiç yok. Kahvaltıda yanınızda hatta masanızda tavuklar dolaşıyor. Sadece iskelesi güzel, onun dışında gidip paranızı boşa harcamayın derim. Anlatılmaz yaşanır türden bir otel.

50
0 (850) 600 87 83
Veranda Otel & Restaurant
Yeşilova Mahallesi Ada Tepe Mevkisi
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Geldiğim en güzel tatil yerlerinden biri Bozburun. Veranda Otel & Restaurant gerek işletmecisi Cengiz Bey ve Arzu Hanım ve diğer personel kendimizi iyi hissetmemiz ve tatilin güzel geçmesi için ellerinden geleni yapıyor. Denizi ve havası mis. Biz tüm aile olarak çok memnun kaldık. Seneye tek adres Verenda Otel & Restaurant olacak. Çok teşekkür Veranda Otel & Restaurant ailesi.

50
0 (850) 600 23 85
Esengül Apart Pansiyon
İskele Mahallesi (Şehir merkezine uzaklık 500 m.)
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Tüm güzellikleriyle halkına kadar doğal tüm güzellikleri barındıran, bir de Ömürlü teyzenin cana yakınlığı samimiyeti olunca tatilde zaman su gibi akıp gidiyor. 2018 yılında Ömürlü teyzenin apartındaydım. Nasip olursa bu sene de oradayım.

50
0 (850) 602 43 02
Derin Apart Bozburun
Bozburun Mahallesi Adatepe Caddesi No:59
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Son derece dinlendirici, huzur içinde bir tatildi. Her şey için teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek üzere.

50
0 (252) 333 08 41
Bozburun Otel Mete
Gülbaşı Mah. No. 99
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Yemekler harika ötesiydi, konum mükemmel. Sıcakkanlı insanlar, fiyatlar güzel, sakin bir ortam. Tekrar geleceğiz.

50
0 (850) 600 64 57
Baldan Suites Otel
Adatepe Mevkii No:44
Marmaris / Muğla
Türkiye
7

-

Bozburun'da bu şekilde konumlanmış alternatif birkaç otel var; ancak tatile bakış açınız “'Kendimi evimde gibi rahat hissedeyim, samimi hizmet alayım.”' ise Baldan size göre. İlk olarak Bozburun'un o doğal, etkileyici ve salaş ruhunu hissedebileceğiniz bir konsepte sahip. İkincisi başta her eve lazım Buse Hanım olmak üzere çalışan tüm personel (özellikle İsa & Alaattin Beylere selam olsun) ailenizden bir.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 80 37
Karia Bel
Adatepe
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

2018 Eylül ayında sezon bitimine yakın Kariabel Oteli'ni tercih ettik ve 10 gün konakladık. Her şeyiyle mükemmel bir tatil geçirdik. Çalışanlar çok samimi, çok ilgili. Keza otelin sahibi Beliz Hanım da hanımefendiliği ve her akşam yemeğinde masaları tek tek gezerek misafirleriyle sohbet etmesi, hal hatır sorması da gerçekten muhteşem ötesiydi. Biz Beach House tarafında kaldık. Ana bina ile aralarında 4-5 dakika mesa.. Devamını Göster

50
0 (252) 333 08 41
Bozburun Otel Mete
Gülbaşı Mah. No. 99
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Tatile Ankara'dan geldik. Doğanın içinde huzur bulabildiğimiz bir yer. Odaları çok güzel. Yemekleri mükemmel. Hizmette sıkıntı yok. Aile ortamı bir yer, herkese burayı öneririm.

50
0 (252) 333 08 41
Bozburun Otel Mete
Gülbaşı Mah. No. 99
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

En güzel yerlerden biri. 5 yıldızlı otellere taş çıkarır. Senelerdir gittiğim ve gitmekten hiç sıkılmadığım harika bir otel. Ustanın ellerinden çıkan harika yemekler, ortamı, elemanların ve patronların samimiyeti bizi en çok çeken şeyler arasında. Kendinizi evinizde gibi hissettiren yere herkes gitmeli, görmeli.

50
0 (252) 333 08 41
Bozburun Otel Mete
Gülbaşı Mah. No. 99
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Hayatımda gördüğüm en sakin ve en samimi yerlerden biri. Ailemle beraber huzur içinde denizle iç içe ve samimi bir eleman sayesinde kaç kere gittiğimi sayamadım. Güler yüzlülüğün enfes yemeklerin harika denizin tadını çıkarmanızı tavsiye ederim.

50
0 (252) 333 08 41
Bozburun Otel Mete
Gülbaşı Mah. No. 99
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Bu güne kadar bir çok tatil yerine gittim; ama Bozburun'daki Otel Mete gibisini görmedim. Öncelikle yeri ve konumu muhteşem, denizi süper, yüzmek ve yemek yemek için yapılan 2 adet iskelesi harika. İskeleden suya baktığınızda en az 4 metreden suyun dibi görünüyor. Özellikle akşam üstü gün batımı harika. Otelin biraz ilerisinde Maldivleri aratmayacak çok güzel koylar var. İnsanın denizden çıkası gelmiyor. 10 numara y.. Devamını Göster

50
0 (252) 333 08 41
Bozburun Otel Mete
Gülbaşı Mah. No. 99
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Tavsiye edilebilecek en güzel yer. Doğa, huzur, güler yüzlülük, mükemmel ilgi, her şey çok güzel. Yemekler bir harika, odalar yeni yapılmış ve tertemiz. Denizin temizliği büyüleyici. Gidip kalınacak huzur kokan bir yer. Mutlaka görmelisiniz.

50
0 (252) 333 01 17
Sound Of Silence Suite
Adatepe Cad. No. 107
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Adının anlamını tam olarak karşılayan, sıcak, huzurlu, keyifli ve samimi bir otel. Aynı zamanda otel çalışanların içten ilgi ve alakası özel hissetmenizi sağlayacaktır. Yine otel çalışanları tarafından talepleriniz hemen karşılığını bulmaktadır. İyi his ve enerjiyle ayrıldığımız içim herkese teşekkür ederiz. Bir daha görüşmek dileğiyle.

50
0 (850) 600 79 87
Anfora Otel & Pansiyon
Anfora Otel Cumhuriyet Cad. No: 23/A
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Muhabbetleri ve ilgisi güzel olan bir aile işletmesi. Son derece ilgililer. Bozburun zaten bir harika, sadeliği sessizliği... Kafa dinlemek istiyorum derseniz mutlaka Anfora Otel'e gelin ve kalın. Kahvaltısı da mükemmel ve ilgili bir aile işletmesi ve huzur bulacağınız bir yer.

50
0 (850) 600 18 58
Bozburun Dinç Otel
Kargı Mah. Cumhuriyet Cd. Bozburun
Marmaris / Muğla
Türkiye
9

-

Çok keyif aldık. Odaları tertemiz, manzara şahane, işletenler şeker gibi insanlar. Sabah verilen kahvaltı fazlasıyla yeterli. İskelesinde tüm gün keyifle zaman geçirdik. Denizi bazen köpürse de yine de tertemiz.

50
0 (252) 333 08 41
Bozburun Otel Mete
Gülbaşı Mah. No. 99
Marmaris / Muğla
Türkiye
10

-

Büyülü rüyam burası benim! Bir tasarımcı olarak yokladım cm cm her bir karesini. O bunaltıcı şehir yaşantısında kaybettiğim tüm benliğimi burada buldum. İyi bir hizmetten, can alıcı huzura ve düşlerle dolu yıldızlı gecesine… Güler yüzlü çalışanları, gülmeyi hatırlattı bana. İyi bir hizmet anlayışınız nedir bilmem ama benim için, tek günlük boynunuza taktığınız mücevherlerden daha değerli olan mutluluğu bu otelde bul.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 80 37
Karia Bel
Adatepe
Marmaris / Muğla
Türkiye
9

-

Buranın sevimli, çalışanları bizi çok misafirperver karşıladılar.Kahvaltısı çok özel ve lezzetliydi.Öğle yemeği menüsü çok ucuzdu.Özellikle menüdeki salatalar çok başarılıydı.Burada harika bir suit odada kaldık ve muhteşem bir koy manzarası vardı.Çok tatmin edici bir oteldi.Herkese teşekkürler.

50
0 (850) 600 79 87
Anfora Otel & Pansiyon
Anfora Otel Cumhuriyet Cad. No: 23/A
Marmaris / Muğla
Türkiye
1

-

Asla asla asla uğramayın. Dağ manzaralı odaları ürkütücü, her an biri balkona atlayacakmış gibi. Ayrıca kapılar kilitlenmiyor, dolaplar kırık, odada TV yok, mini bar çalışmıyor.

50
0 (252) 333 08 41
Bozburun Otel Mete
Gülbaşı Mah. No. 99
Marmaris / Muğla
Türkiye
3

-

Yemekler kötü ötesi. Yarım pansiyon hizmet vermesine aldanmayın, akşam yemeğinde sadece meze çıkıyor desem yeridir. Hijyen ve temizlik açısından son derece kötü bir tesis. Bozburun'da konaklamak için kötü alternatiflerden biri olduğunu düşünüyorum. Personel sıcakkanlı, ilgili; ancak son derece amatör. 10 üzerinden ancak 3 verebiliyorum. 3 puanın 3'ünü de tesisin bulunduğu konuma verdim. Temizlik, hijyen, tesis ve ye.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 80 37
Karia Bel
Adatepe
Marmaris / Muğla
Türkiye
9

-

Bozburun'u ziyaret etmeye karar verdik ve buraya gelişimizin ilk seferiydi.Karia Bel Otel'de kaldığımız için çok şanslıydık.Otel müdürü ve çalışanları kesinlikle çok memnun edici insanlardı.Resepsiyondaki hanımefendi,restaurant görevlileri,bot kaptanı ve geriye kalan herkese gerçekten çok kibar ve yardımseverdi.

50
0 (850) 600 18 58
Bozburun Dinç Otel
Kargı Mah. Cumhuriyet Cd. Bozburun
Marmaris / Muğla
Türkiye
9

-

Bayram tatilinde 3 gece konakladığım Dinç pansiyon'dan çok memnun kaldık.1.kat ve ön cephe odalara çok az fark ödeyerek konakladık, bu odaları tercih etmenizi öneririm. Kahvaltısı güzel, diğer öğünlerde zeytinyağlı, ızgara ne istiyorsanız uygun fiyata yiyebiliyorsunuz. Servis konusu sıkıntılıydı, iki liseli genç arkadaş ellerinden geleni yapsa da yoğunlukta yetişemediler. En kısa zamanda tekrar gitmek istediğim huzu.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 63 27
Sabrinas Haus
Adatepe Mevkii No. 93
Marmaris / Muğla
Türkiye
8

-

Kahvaltısı tam bir Türk kahvaltısıydı. Ekmek zeytin, peynir, domates, reçel ve çikolata içerikli serpme kahvaltıydı. Cips ve sosis de teklif edildi. İçecek olarak çay, kahve, meyve suyu ve su teklif ettiler. Gayet güzel bir kahvaltıydı.

50
0 (252) 333 01 17
Sound Of Silence Suite
Adatepe Cad. No. 107
Marmaris / Muğla
Türkiye
9

-

Unutulmaz bir balayı tatiliydi. Her şey harikaydı. Balayı tatilinizde düğün sonrası stres ve yorgunluğu o muhteşem manzarada atmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Eşim her sene aynı tarihlerde rezervasyon yaptırmayı bile teklif etti şimdiden. Yemeklerin tadı hala damağımda. Et ürünlerini çok yiyemediğim için bana çorba yapan Özbey abiye buradan selamlar. Mehmet abi, eşine ve oğluna bize bu tatili unutulmaz kıldıkları.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 18 58
Bozburun Dinç Otel
Kargı Mah. Cumhuriyet Cd. Bozburun
Marmaris / Muğla
Türkiye
9

-

Otel sıcak bir aile işletmesi. Odalar temiz. Yemekler, mezeler lezzetli ve anne elinden. Günlük olarak taze yapılıyor. Kahvaltı deniz kenarında iskelede sunuluyor, güzel ve yeterli. Sezon başında gittiğimiz için ilk günlerde garson sıkıntısı vardı ancak aile bunu kapatmak için elinden geleni yapıyor ve iyi niyetleri nedeni ile bu durumdan rahatsız olmadık. Son günümüzde tecrübeli bir garson da işe başlamıştı. İskele.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 76 50
Özgür Apart
Merkez Mahallesi Cumhuriyet Caddesi N:129
Marmaris / Muğla
Türkiye
8

-

İki çift olarak Bodrum'dan tatil turuna çıktık. Sahilde tesadüfen gördüğümüz Filiz Abla sayesinde burada kalma fırsatımız oldu. Odanın içine kadar giren harika manzara, sessizlik, sırf odalar değil; her bir santimi tertemiz bir bina.. Özel şezloglarından girdiğimiz mükemmel deniz.. Akşam terasta oturmanın keyfi sanırım 7 yıldızlı bir otelde bile yoktur. Üzgünüm ki burada bir gece kalıp tura devam etmek gibi bir hata.. Devamını Göster

50
0 (850) 602 48 50
Miamai Butik Otel
Adatepe Mevkii No:83
Marmaris / Muğla
Türkiye
8

-

Sakin bir tesisti, odaları iyiydi, manzaras hoştu, temiz bir oteldi. Biraz daha bahçeli odalara özen gösterilebilir.

Bozburun Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ülkemizin huzur dolu duraklarından Bozburun'u ziyaret edecek tatilciler otel özellikleri kadar fiyatlarıyla da ilgileniyor. Bozburun otel fiyatları da yaz sezonu öncesi en sık merak edilen detaylardan biri oluyor. Tesislerin fiyatları sezon yoğunluğu, otellerin konsepti, denize uzaklığı gibi değişkenlere bağlı olarak şekillendiğinden Bozburun otelleri fiyatları için verilebilecek tam bir liste olmasa da ne gibi durumlarda uygun fiyatlı olabildiğini söylemek mümkün. Örneğin Bozburun otelleri denize sıfır tesisler sezon boyunca diğerlerine oranla daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Bununla birlikte bölgede hizmet veren Bozburun pansiyonları ve apart otelleri ise uygun fiyatlı alternatiflerden biri olarak ön plana çıkıyor.

Bozburun apart otelleri ev konforunda konaklama birimleriyle rahatından ödün vermek istemeyen tatilcilere hitap ediyor. Çoğunluğu tipik bir ev dizaynına sahip olan Bozburun apartlarısalon, banyo, donanımlı mutfak ve yatak odası gibi bölümlerden meydana geliyor ve dairelerin büyüklüğü değişkenlik gösterebiliyor. İşte bu sayede konuklar hem tesislerde kalabalık konaklayabiliyor hem de donanımlı mutfaklarda kendi yemeklerini hazırlayabiliyor. Bu yönüyle Bozburun otelleri apart konsepti ziyaretçilere oldukça ekonomik bir konaklama imkanı sunuyor. Kendi yemeklerini dairesinde hazırlayabilen konuklar aynı zamanda günün yorgunluğundan da oturma grubuyla donatılmış salonda atabiliyor. Siz de hem tesisler hakkında detaylı bilgi almak hem de rezervasyon yaptırmak için sayfamız üzerinden fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Farklı konseptlerden meydana gelen Bozburun balayı otelleri çiftlerin son dönemlerde gözde konaklama alternatiflerinden biri. Böylesine sık tercih edilmelerinde beldenin güzelliği kadar Bozburun otelleri balayı konseptinin payı büyük. Özellikle tesisler tarafından yeni evli çiftlere sunulan imkanlar çiftlerin belki de yaşamlarındaki en özel tatillerini çok daha unutulmaz hale getiriyor. Bozburun balayı otellerinin özellikleri tesislere göre değişkenlik gösterse de büyük bir kısmında ortak olan bazı detaylar mevcut. Bunların başında hiç şüphesiz Marmaris Bozburun balayı otelleri genelinde balayı suiti, özel karşılama paketi, çiftlere uygun aktivite seçenekleri, romantik akşam yemekleri gibi olanaklar geliyor. Ayrıca bölgede pek çok balayı tesisi 16 yaş ve üzeri konuklara hitap ediyor.

Bozburun otelleri konsept olarak birden fazla seçenekten meydana geliyor. Bunların en başında ve bölgede en yaygın olan konsept ise oda-kahvaltı hizmeti oluyor. Tabi buna ek olarak beldede tam ya da yarım pansiyon hizmeti sunan tesisler de bulunuyor. Ziyaretçiler otel tercihlerini yaparken konsept, konum ve fiyatı göz önünde bulundurarak kara veriyor. Örneğin Bozburun otelleri havuzlu ya da deniz kenarı tesisler diğerlerine oranla daha sık tercih ediliyor. Dolayısıyla tatilcilerin en iyi Bozburun otelleri anlayışı tüm bu olanaklara göre şekilleniyor. Bölgede en iyi kategorisinde yer alan oteller genellikle hem denize yakın hem de özel restorana sahip olan Bozburun otelleri oluyor.