Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Bozburun Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Bozburun Otelleri

Bozburun için {{ (filteredHotels).length}} / 37 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Bozburun Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Dünya üzerinde şehirden, dumandan, gürültüden uzak, dokusunu ve özgünlüğünü koruyabilmiş, cennetten kopmuş bir yere geldiğinizi fark edeceksiniz....
Marmaris Bozburun'dan bahsediyoruz. Bozburun, Muğla ili Marmaris sınırları içinde Türkiye'nin güney batısında yer alan, 2000 nüfuslu bir tatil beldesidir. En önemli geçim kaynakları arasında turizm, balıkçılık, tekne yapımı sayılabilir. Marmaris marinasında bulunan yatların, guletlerin yarısından fazlası Bozburun yapımıdır.

Bozburun'un tatil için seçilmesinin nedeni sessiz ve temiz çevreye sahip olmasıdır. Ayrıca çok sayıda Bozburun otelleri ve restoranları da tatilcilere hizmet vermektedir. Bozburun adını da doğasından almıştır. Dağları boz renktedir ve doğal bir buruna sahiptir.

Marmaris Bozburun'un tüm güzelliğini dünyaya duyurmak için, birçok Bozburun otelleri açılmış ve hizmet vermeye başlamıştır. Bozburun otelleri oldukça çeşitlidir. Pansiyondan, lüks tatil otellerine kadar farklı tesis bulmak mümkündür.

Marmaris Bozburun otellerinin genel prensibi, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektir. Otellerin merkeze uzaklığı 50 kilometre, yani yaklaşık 1 saat uzaklıktadır. Marmaris Bozburun otellerinin bir kısmına karadan ulaşım mümkün değildir, kendileri tekneleri ile gelip sizi alırlar ve kimsenin gidemeyeceği tesislerine götürürler...

Marmaris Bozburun'da medeniyetin gürültüsü size ulaşmaz, ses duymak için özlem duyarsınız. Yalnızca balıkçı teknelerinin taka takası, kukumav kuşlarının cıvıltılı sesleri, Ağustos böceklerinin cırcırı, rüzgârlı ve dalgalı melodiler Bozburun'un müziğidir.

Yunan adası Simi'nin karşısında, korunaklı bir limanda bulunan Marmaris Bozburun, 2500 - 3000 nüfuslu şirin bir sahil kasabası...
Datça Yarımadası'nın yemyeşil dağları arasında, portakal ve limon ağaçlarıyla çevrili bu alternatif tatil beldesi, Marmaris'in çok bilinen ve yazları kalabalık olan bölgelerine sadece 50 km uzaklıkta bulunuyor.

Bozburun Koyu'nun en önemli özelliği, gulet adı verilen, ünlü Akdeniz gezinti teknelerinin yapım yeri olması. Küçük bir sahil beldesi olmasına rağmen, Bozburun'un bu alandaki ünü ülke sınırlarını aşıyor. Mavi yolculukların yapıldığı bu guletler için İngiltere, Almanya, Hollanda ve Belçika'dan devamlı tekne yapımı için sipariş alınıyor.

Tekneleri almak için gelenlerin dışında, bir de Marmaris Bozburun'un doğasından şifa almak için gelenler var buraya... Bu doğa tutkunu misafirler de, doğayı dinlemek için, dört bir yandan geliyorlar ve Marmaris Bozburun otellerinde konaklayarak, bu beldenin tadını çıkarıyorlar.

Bozburun'un, bütün yıl esen ve yelken sporu için çok müsait olan rüzgârları, yelkencileri de bu küçük beldeye çekiyor.

Ayrıca Bozburun, dalış sporu için de çok elverişli koylara sahip. Kıyılarının doğal yapısından dolayı, burada deniz çok temiz ve berrak. Tıpkı mercan adalarında olduğu gibi, çıplak gözle, denizin metrelerce dibi görülebiliyor.

Marmaris Bozburun 2019 otel fiyatları aslına bakarsanız oldukça uygun ama dışarıda yapacak o kadar çok şey var ki eğer gezmeyi ve keşfetmeyi seviyorsanız Bozburun gezisi sizin için pahalıya mal olabilir. Bozburun 2019 otel fiyatları özellikle de kış aylarında oldukça uygun. Doğanın hiç azalmayan güneşinden ve ferahlatıcı nefesinden dört mevsim yararlanabilirsiniz....

Bozburun Hakkında
Bozburun, gulet teknelerinin yaratıcısı birbirinden usta ellerin yaşadığı yer. Marmaris'in 50 km batısında yer alır ve yatçıların göz bebeğidir...
Bozburun, tarih boyunca birçok medeniyetin beşiği olan bir coğrafya konumundadır. Antik çağlarda Kayra adıyla bilinen Bozburun'un tarihi M.Ö 3040'lara dayanır. Karya adı; bu kavmin o zamanki kralı Kar'ın adından gelir. M.Ö. 1000 yıllarında bölgeyi Dor'ların istila etmesi sonucunda Karya da İyon egemenliği altına girer. Karya'nın bilinen tarihi egemenlik altına girmesinden sonra başlar. Yakın tarihte Bozburun, Drahyan'ın en önde gelen yerleşim yeri ve limanı olarak Bosprina adıyla tanınmıştır.

Anadolu'nun fethinden sonra Türkmen göçleri, Toroslar yoluyla önce Marmaris'e daha sonra Drahya'ya ulaşarak, bölgede yaşayan diğer etnik grupların yanında yaşamlarını sürdürmüşlerdir. Lozan Anlaşması'nı müteakiben gerçekleştirilen mübadele hareketinden sonra beldenin tek hakimi Türkmenler olmuştur.Yerleşim, Cumhuriyet döneminde nahiye olarak varlığını sürdürmüş olup 1992 yılı haziran ayında belediye olmuştur. Son yıllarda Bozburun sakin ve güzel manzaralı bir yerde ev sahibi olmak isteyenlerin de gözdesi....

Marmaris Bozburun, kayalık, bakir ve kıvrımlı tepelerin arasına sıkışmış, müthiş güzellikte bir koya kurulmuş küçük bir balıkçı kasabası. Marmaris Bozburun denildiğinde akla ilk gelen guletler oluyor ki ekonomik olarak canlı olmasının en önemli sebeplerinden birini oluşturuyor. Büyük ekonomik kalemi gulet imalatı ve işletmesi olan Marmaris Bozburun'da, küçük kasabaya bağlı (2004 yılı liman kayıtlarına göre) tam 183 gulet var... Kasabanın nüfusunun yaklaşık 1900 kişi civarı olduğu düşünülürse her 10 kişiye bir gulet düştüğü söylenebilir. Marmaris Bozburun halkı, her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen "Gulet Festivali" ile aylardır emek verdikleri eserlerini sanat ruhlarıyla birleştirerek sergileme imkanı buluyorlar.

Balıkçılık da Bozburun halkı için önemli bir geçim kaynağıdır. Ege'nin belki de en güzel koyuna sahip Bozburun barındırdığı balık çeşitliliğini yine dünyanın en fazla balık çeşidine sahip olan Ege Denizi'nden almıştır. Marmaris'in ve çevre ilçelerin balık ihtiyacını büyük ölçüde karşılar.

Bozburun Yarımadası'nın halkı da en az yörenin doğal dokusu gibi nadir görülen türdendir. Büyük kentlerde yaşanılan kargaşadan ve teknolojiden uzak, hem insanlarıyla hem de doğasıyla gezilmeye değer koylardan bir tanesidir. Birçok tarihi eseri bozulmamış haliyle görebilir, gecenin yıldızlarla ve ayla sakin buluşmasını deniz üzerinden huzurla izleyebilirsiniz.

Bozburun otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
9
0 (850) 600 56 40
Dolphin Boutique Hotel
Dolphin Boutique Hotel
Kargı Mah. No:51 Külbaşı
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Dört gece kız arkadaşımla burada kaldım. Her şey mükemmeldi. Yemek lezzetli, personel kibardı ve isteklerinizi yerine getirmek için ellerinden geleni yaptılar. Deniz inanılmaz güzeldi ve berraktı. Şehir merkezinden uzakta ama genel olarak, mükemmel yemekleri, son derece size yardımcı personelleri ile gerçekten temiz bir yer, huzurlu bir tatil için gerçekten harika bir kaçış yeri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 56 40
Dolphin Boutique Hotel
Dolphin Boutique Hotel
Kargı Mah. No:51 Külbaşı
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Harika, deniz manzaralı, lobinin her yerini çevreleyen bitkileriyle. Oteli işleten çok nazik bir aile. Su ve elektrik dağıtımlarındaki sıkıntıdan dolayı yaz aylarında sorun olabilir. Engelliler için uygun değil. Kahvaltı malzemeleri çok yeterli değildi bence. Kahvaltıda Nescafe ve çay sunulmaktadır. Bir içecek ya da yiyecek olarak size sunulan her şey, konaklamanızın sonunda faturada karşınıza çıkıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 56 40
Dolphin Boutique Hotel
Dolphin Boutique Hotel
Kargı Mah. No:51 Külbaşı
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Harikaydı. Tamamen deniz ve doğa içinde, geniş odalara sahip, şirin ve samimi bir aile oteli. Yemekler lezzetli ve servis ise kaliteli. Kendi evimizde ailemizle gibiydik. En azından bir kez de olsa bu otele şans verin. Doğanyılmaz ailesine teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 56 40
Dolphin Boutique Hotel
Dolphin Boutique Hotel
Kargı Mah. No:51 Külbaşı
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Doğanyılmaz ailesi sayesinde süper bir tatil geçirdik. Otelden çok memnun kaldık, bütün odaların deniz manzarası vardı ve hepsi çok güzeldi. Servis anlayışlarını çok beğendim. Gerçekten çok temiz bir oteldi. Gelecek yaz için de yine yer ayırtacağım. Tekrar teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 56 40
Dolphin Boutique Hotel
Dolphin Boutique Hotel
Kargı Mah. No:51 Külbaşı
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Sadece hava çok sıcaktı, birer Ice Tea içeriz veya dondurma yeriz diye durduk. Denizin kenarında gölgelik güzel masaları vardı.. Masa örtülerine eşim bayıldı. Personel de otel müşterisi olmamamıza rağmen bize çok yardımsever davrandı. Otelde kalmadık, sadece yemek yedik, ve menülerine bakınca da çok pahalı gözükmedi fiyatları.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 56 40
Dolphin Boutique Hotel
Dolphin Boutique Hotel
Kargı Mah. No:51 Külbaşı
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Otel sahipleri ve çalışanları çok canayakın ve yardımsever. Çok güzel bir şekilde karşılandık, sağolsunlar. Güzel bir tatil geçireceğimize ve tüm taleplerimizi yerine getireceklerine dair güvence verdiler. Odalar ferah, temiz ve müthiş bir deniz manzarası sunuyor. Bozburun'un en iyi konumuna sahip oteli. Kendi sahili var otelin ve aynı zamanda gün boyunca şezlongunuzda dinlenirken ve dinlenirken ihtiyacınız olan yiyecek, içecek veya ne isterseniz getiriyorlar. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 56 40
Dolphin Boutique Hotel
Dolphin Boutique Hotel
Kargı Mah. No:51 Külbaşı
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Adından da anlaşılacağı gibi burası oldukça bakir, Bozburun bölgesinin standartlarında bir butik otel. Odalardan görebileceğiniz muhteşem deniz manzarası var. Temizlik hizmeti ve oda servisi yoktu. Kahvaltı açık büfe olup, deniz kenarındaki restoranda akşam yemeklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 56 40
Dolphin Boutique Hotel
Dolphin Boutique Hotel
Kargı Mah. No:51 Külbaşı
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Dolphin Hotel'de Eylül ayında yaklaşık bir hafta kaldım. Harika konumu, muhteşem manzarası ve çok misafirperver çalışanları... Ahtapot harikaydı. Yılmaz Bey, Şevki ve Kemal ve diğer tüm personele çok teşekkürler. Tekrar ziyaret etmeyi çok isterim. Pişman olduğum tek bir şey var, Symi'ye tekne turu yapabilirdim. Belki bir dahakine.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 56 40
Dolphin Boutique Hotel
Dolphin Boutique Hotel
Kargı Mah. No:51 Külbaşı
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Dolphin Boutique Hotel'de geçirdiğimiz 4 günlük konaklamanın her anından keyif aldık. Otel ekibi fantastik, çok nazik, yardımsever ve aşırı dikkatliydi. Odalardaki manzara, tüm güzel Bozburun koyuna bakan bir açıdandı ve nefes kesiciydi. Dolphin otele bir sonraki ziyaretimizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 56 40
Dolphin Boutique Hotel
Dolphin Boutique Hotel
Kargı Mah. No:51 Külbaşı
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Odalar balkonu da katarsak baya genişti. Yarım pansiyon olarak konakladık biz. Yemekleri gerçekten mükemmeldi. Çalışanlar da çok yardımcı oldular. Manzara mükemmeldi. Biz ziyaretimizden çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 63 27
Sabrinas Haus
Sabrinas Haus
Adatepe Mevkisi
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Güzel otel ve personeli çok güler yüzlüydü! İşletmecisi harikaydı, hiçbir şey için sorun yaratmadı! Türk kahvaltısı her zaman yenilenip ve tekrar tekrar dolduruluyordu. Hiçbir sorunla karşılaşmadan huzurlu ve sakin bir tatil geçirdim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 63 27
Sabrinas Haus
Sabrinas Haus
Adatepe Mevkisi
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Sabrinas Haus'da harika bir tatil geçirdim ve çok güler yüzlü olan personeli bizim için elinden gelen her şeyi yaptı. Yeşillik alanları boldu ve şehrin tüm gürültüsünden uzaktı ama aynı zamanda tüm restoran ve barlara 5 dakika yürüme mesafesindeydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 63 27
Sabrinas Haus
Sabrinas Haus
Adatepe Mevkisi
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Bu oteldeki benim ilk kalışımdı ama eminim ki son değil. Tüm otel personeli mükemmeldi. Odalar çok çok temizdi. Özellikle havuzun etrafı çok hoştu. Bu arada 2019 yılında tekrar gelmek için sabırsızlanıyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 63 27
Sabrinas Haus
Sabrinas Haus
Adatepe Mevkisi
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Kahvaltısı tam bir Türk kahvaltısıydı. Ekmek zeytin, peynir, domates, reçel ve çikolata içerikli serpme kahvaltıydı. Cips ve sosis de teklif edildi. İçecek olarak çay, kahve, meyve suyu ve su teklif ettiler. Gayet güzel bir kahvaltıydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 63 27
Sabrinas Haus
Sabrinas Haus
Adatepe Mevkisi
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Gece yarısı 12'de Sabina Haus'a geldiğimizde genç bir görevli bizi karşıladı ve çantalarımızı odalarımıza taşıdı. Çocuklarımızı havuza yüzmeye götürüldüler ve 12.45'te yatmadan önce onlar için patates kızarttılar. Bu bizim için mükemmel oldu. Unutamayacağım bir tatildi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 63 27
Sabrinas Haus
Sabrinas Haus
Adatepe Mevkisi
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Otelin konumu çok güzeldi. Sadece ana yoldan yürüyerek 5 dkda bütün mağazalara ve barlara kolay erişebilirsiniz. Genç ve yaşlılar için uygun bir yerdi. Şezlong sayısı yeterli ve güzel küçük bir havuzu vardı. Ziyarete değer ...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 63 27
Sabrinas Haus
Sabrinas Haus
Adatepe Mevkisi
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Sevimli küçük bir yerdi .Odalar küçük ama çok temiz ve içinde ihtiyacın olan her şey var. Personel çok samimiydi. Otobüs durağı 2 dakika uzaklıktaydı. Beklentimin pek çok üstünde bir tatil yaşadım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 63 27
Sabrinas Haus
Sabrinas Haus
Adatepe Mevkisi
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Mükemmel otel, her yer tertemizdi. Odalar düzenli olarak temizlendi ve havlular sık sık yenilendi. Kahvaltı, her yerde aynı olan bir Türk kahvaltısıydı. Arzu ederseniz yakınlarda İngiliz mutfağı var. Bu oteli şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 63 27
Sabrinas Haus
Sabrinas Haus
Adatepe Mevkisi
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Hem otel hem de personel muhteşemdi. Çalışanlar her zaman saygılı ve çok yardım severlerdi. Biz burada ikinci kez kaldık ve kesinlikle önümüzdeki yıl bir daha geleceğiz. Harika bir tatildi, teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 63 27
Sabrinas Haus
Sabrinas Haus
Adatepe Mevkisi
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Odalar düzenli olarak temizlendi, sadece tek dezavantajı kahvaltı menüsü her gün aynıydı. Biz 2 hafta kaldık ama yine de güzeldi. Çalışanlar çok fazla yardımcı oldular. Üç yıl içinde burayı üçüncü ziyaretimizi gerçekleştirdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 63 27
Sabrinas Haus
Sabrinas Haus
Adatepe Mevkisi
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Güzel otel ve personeli çok güler yüzlüydü! İşletmecisi harikaydı, hiçbir şey için sorun yaratmadı! Türk kahvaltısı her zaman yenilenip ve tekrar tekrar dolduruluyordu. Hiçbir sorunla karşılaşmadan huzurlu ve sakin bir tatil geçirdim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 63 27
Sabrinas Haus
Sabrinas Haus
Adatepe Mevkisi
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Sabrinas Haus'da harika bir tatil geçirdim ve çok güler yüzlü olan personeli bizim için elinden gelen her şeyi yaptı. Yeşillik alanları boldu ve şehrin tüm gürültüsünden uzaktı ama aynı zamanda tüm restoran ve barlara 5 dakika yürüme mesafesindeydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 63 27
Sabrinas Haus
Sabrinas Haus
Adatepe Mevkisi
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Bu oteldeki benim ilk kalışımdı ama eminim ki son değil. Tüm otel personeli mükemmeldi. Odalar çok çok temizdi. Özellikle havuzun etrafı çok hoştu. Bu arada 2019 yılında tekrar gelmek için sabırsızlanıyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 63 27
Sabrinas Haus
Sabrinas Haus
Adatepe Mevkisi
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Kahvaltısı tam bir Türk kahvaltısıydı. Ekmek zeytin, peynir, domates, reçel ve çikolata içerikli serpme kahvaltıydı. Cips ve sosis de teklif edildi. İçecek olarak çay, kahve, meyve suyu ve su teklif ettiler. Gayet güzel bir kahvaltıydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 63 27
Sabrinas Haus
Sabrinas Haus
Adatepe Mevkisi
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Gece yarısı 12'de Sabina Haus'a geldiğimizde genç bir görevli bizi karşıladı ve çantalarımızı odalarımıza taşıdı. Çocuklarımızı havuza yüzmeye götürüldüler ve 12.45'te yatmadan önce onlar için patates kızarttılar. Bu bizim için mükemmel oldu. Unutamayacağım bir tatildi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 63 27
Sabrinas Haus
Sabrinas Haus
Adatepe Mevkisi
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Otelin konumu çok güzeldi. Sadece ana yoldan yürüyerek 5 dkda bütün mağazalara ve barlara kolay erişebilirsiniz. Genç ve yaşlılar için uygun bir yerdi. Şezlong sayısı yeterli ve güzel küçük bir havuzu vardı. Ziyarete değer ...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 63 27
Sabrinas Haus
Sabrinas Haus
Adatepe Mevkisi
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Sevimli küçük bir yerdi .Odalar küçük ama çok temiz ve içinde ihtiyacın olan her şey var. Personel çok samimiydi. Otobüs durağı 2 dakika uzaklıktaydı. Beklentimin pek çok üstünde bir tatil yaşadım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 63 27
Sabrinas Haus
Sabrinas Haus
Adatepe Mevkisi
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Mükemmel otel, her yer tertemizdi. Odalar düzenli olarak temizlendi ve havlular sık sık yenilendi. Kahvaltı, her yerde aynı olan bir Türk kahvaltısıydı. Arzu ederseniz yakınlarda İngiliz mutfağı var. Bu oteli şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 63 27
Sabrinas Haus
Sabrinas Haus
Adatepe Mevkisi
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Hem otel hem de personel muhteşemdi. Çalışanlar her zaman saygılı ve çok yardım severlerdi. Biz burada ikinci kez kaldık ve kesinlikle önümüzdeki yıl bir daha geleceğiz. Harika bir tatildi, teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 63 27
Sabrinas Haus
Sabrinas Haus
Adatepe Mevkisi
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Odalar düzenli olarak temizlendi, sadece tek dezavantajı kahvaltı menüsü her gün aynıydı. Biz 2 hafta kaldık ama yine de güzeldi. Çalışanlar çok fazla yardımcı oldular. Üç yıl içinde burayı üçüncü ziyaretimizi gerçekleştirdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 80 37
Karia Bel
Karia Bel
Adatepe
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Burası yüksek kalitede bir butik otel,çok iyi yemekleri ve çalışanları var.Burayı ilk kez bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine ziyaret etmiştik.Çok fazla seyahat eden ve birçok yeri deneyimlemiş biriyim,yapılan yorumlar benim için çok önemlidir.Bu otel gerçekten harika.Bu yıl geldiğimizde daha çok sevdik özellikle Beliz Hanım'a çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 80 37
Karia Bel
Karia Bel
Adatepe
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Buraya tam puan vermeyip de ne yapabilirdim ki ? Burası resmen kutsanmış,cennet gibi bir yer.Çalışanlar muazzam derecede aktif,odalar ve yemekler çok kaliteli.Otel lokasyon olarak ise çok iyi bir yerde özellikle Mehmet'e ve kalan tüm arkadaşlara balayımızı harika bir hale getirdikleri için çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 80 37
Karia Bel
Karia Bel
Adatepe
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Bozburun'u ziyaret etmeye karar verdik ve buraya gelişimizin ilk seferiydi.Karia Bel Otel'de kaldığımız için çok şanslıydık.Otel müdürü ve çalışanları kesinlikle çok memnun edici insanlardı.Resepsiyondaki hanımefendi,restaurant görevlileri,bot kaptanı ve geriye kalan herkese gerçekten çok kibar ve yardımseverdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 80 37
Karia Bel
Karia Bel
Adatepe
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Buranın sevimli, çalışanları bizi çok misafirperver karşıladılar.Kahvaltısı çok özel ve lezzetliydi.Öğle yemeği menüsü çok ucuzdu.Özellikle menüdeki salatalar çok başarılıydı.Burada harika bir suit odada kaldık ve muhteşem bir koy manzarası vardı.Çok tatmin edici bir oteldi.Herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 18 58
Bozburun Dinç Otel
Bozburun Dinç Otel
Kargı Mah. Cumhuriyet Cd. Bozburun
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Geçen yaz memnun olarak ayrılmıştık Dinç otelden. Bu yaz da yine deniz manzaralı odalarından birinde kaldık. Aile pansiyonu, çalışanlar sıcakkanlı fakat kalabalık olduğu zaman hizmette aksamalar oluyor. Kahvaltı her gün aynı kaliteyi yakalayamıyor malesef. Bira fiyatı 15 tl. Denize sıfır kendine özel şezlongları var. Meze fiyatları 10-15 tl civarlarında ve başarılılar. Pansiyon odaları gerçekten huzur verici ve manzarası harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 18 58
Bozburun Dinç Otel
Bozburun Dinç Otel
Kargı Mah. Cumhuriyet Cd. Bozburun
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

17 yıldır gittiğimiz rahat ettiğimiz, bizim için çok özel bir yer. Süheyla hanımın konukseverliği, yemekleri, Dicle ve Selin hanımların samimiyetleri, otelin temizliği, denizin güzelliğini, aile ortamını çok beğeniyoruz. Teşekkürler Dinç ailesi, iyi ki varsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 18 58
Bozburun Dinç Otel
Bozburun Dinç Otel
Kargı Mah. Cumhuriyet Cd. Bozburun
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Tam bir aile işletmesi. Sanki müşteri değil de Dinç ailesine gelmiş bir akraba gibi karşılanıyorsunuz. Bence Bozburun'un en iyi oteli. İskelesi çok güzel, önünde tekneler olmadığı için rahat rahat denize girebilirsiniz. Yüzme de biliyorsanız hiç sıkıntınız yok demektir. Deniz durgun ve dalgasız. Yemekler oldukça güzel, tüm yemeklerimizi otelden yedik. Fiyatları da oldukça iyi. Otel çok temiz. En üst kattaki odalar daha büyük. Biraz fazla para verip deniz manzaralı odalarda kalabilirsiniz. İki gece kalmamıza rağmen iliklerimize kadar dinlendik. Sakin huzurlu bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 18 58
Bozburun Dinç Otel
Bozburun Dinç Otel
Kargı Mah. Cumhuriyet Cd. Bozburun
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Dinç otel, Bozburun gibi sessiz sakin bir yer. Aile işletmesi. Selin hanım ve Dicle hanım güler yüzlü, her konuda yardımcılar. Odaları temiz ve yeterli büyüklükte. Güneşlenmek için yeterli kadar şezlong/şemsiye var. Kahvaltısı doyurucu. Akşam yemekleri ve gün içerisinde içeceklerinizi ekstra olarak alabilirsiniz. Eylül ve Ekimde gelmenizi kesinlikle tavsiye ederim aksi takdirde bu sessizliği yaşayamazsınız, tesis dolu. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 18 58
Bozburun Dinç Otel
Bozburun Dinç Otel
Kargı Mah. Cumhuriyet Cd. Bozburun
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Bir aile tarafından işletilen temiz ve ferah odalara sahip bir tesis. İşletmeci hanımlar ilgili fakat 2 tane ortaokul çocuğuyla koca oteli idare etmek bence mümkün değil. Denize iskele üzerinden giriliyor. Kahvaltı vasat. Fiyat/performans tatmin edici.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 18 58
Bozburun Dinç Otel
Bozburun Dinç Otel
Kargı Mah. Cumhuriyet Cd. Bozburun
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Çok sevdik burayı. Odaları ferah ve güzel manzaraya sahip. Fiyatlar çok uygun. Kahvaltı şahane. Denize kendi iskelesinde giriliyor, gayet temiz ama çabuk derinleşiyor. Akşam iskelede oturup biranızı alıp denizin tadını çıkarması insana huzur veriyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 18 58
Bozburun Dinç Otel
Bozburun Dinç Otel
Kargı Mah. Cumhuriyet Cd. Bozburun
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Konum olarak en güzel yerde. İki farklı binası var. Birisi yeni birisi eski tarzda bina. Biz yenisinde kaldık. Oda gayet güzeldi. Kahvaltısı tatmin ediciydi. Tavsiye ediyorum. Denizi sabah güzel öğleden sonra keyifsiz. Personeler ve işletme sahiplerine teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 18 58
Bozburun Dinç Otel
Bozburun Dinç Otel
Kargı Mah. Cumhuriyet Cd. Bozburun
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Otel sıcak bir aile işletmesi. Odalar temiz. Yemekler, mezeler lezzetli ve anne elinden. Günlük olarak taze yapılıyor. Kahvaltı deniz kenarında iskelede sunuluyor, güzel ve yeterli. Sezon başında gittiğimiz için ilk günlerde garson sıkıntısı vardı ancak aile bunu kapatmak için elinden geleni yapıyor ve iyi niyetleri nedeni ile bu durumdan rahatsız olmadık. Son günümüzde tecrübeli bir garson da işe başlamıştı. İskelede 5 çayı hizmeti de çok keyifli. Bir akrabanın yazlığına gitmişiz hissi veren aileye teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 18 58
Bozburun Dinç Otel
Bozburun Dinç Otel
Kargı Mah. Cumhuriyet Cd. Bozburun
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Bayram tatilinde 3 gece konakladığım Dinç pansiyon'dan çok memnun kaldık.1.kat ve ön cephe odalara çok az fark ödeyerek konakladık, bu odaları tercih etmenizi öneririm. Kahvaltısı güzel, diğer öğünlerde zeytinyağlı, ızgara ne istiyorsanız uygun fiyata yiyebiliyorsunuz. Servis konusu sıkıntılıydı, iki liseli genç arkadaş ellerinden geleni yapsa da yoğunlukta yetişemediler. En kısa zamanda tekrar gitmek istediğim huzurlu sakin bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 18 58
Bozburun Dinç Otel
Bozburun Dinç Otel
Kargı Mah. Cumhuriyet Cd. Bozburun
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Çok keyif aldık. Odaları tertemiz, manzara şahane, işletenler şeker gibi insanlar. Sabah verilen kahvaltı fazlasıyla yeterli. İskelesinde tüm gün keyifle zaman geçirdik. Denizi bazen köpürse de yine de tertemiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 64 67
Melek Hotels Bozburun
Melek Hotels Bozburun
Cumhuriyet Cad. No: 123/B
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Restoran ortalamanın üstünde standartlara sahipti. Servis hızlıydı ve neşeli güleryüzlü hizmet vardı.Mezeleri bir başka harika.Izgara balık erken söylememize rağmen hazır olmayınca kızarmış balık yemeyi tercih ettik.Buna rağmen yağlı değildi ve tadı gayet iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 64 67
Melek Hotels Bozburun
Melek Hotels Bozburun
Cumhuriyet Cad. No: 123/B
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Otel el değiştirmiş ve yeni sahipleri tarafından baştan sona yenilenmiştir. Odaların içi,genişliği,konforu ve sunulan hizmetin kalitesi harika. Otelin fiyatı civardaki diğer otellerle karşılaştırıldığında gayet makul ve uygun durumdadır.Öneriririm. Bozburun'da kesinlikle ve kesinlikle huzuru bulacaksınız. Mutlaka gidilmeli ve görülmeli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 64 67
Melek Hotels Bozburun
Melek Hotels Bozburun
Cumhuriyet Cad. No: 123/B
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Mükemmel bir otel.Çok güzel bir deniz manzarası, geniş ferah ve tertemiz odaları var.Tamar bey ve oteli işleten aile her konuda çok iyi karşıladı ve yardımcı oldu. Kahvaltı çok güzeldi yöresel ve taze yiyecekler sunulmuştu.Şiddetle tavsiye ediyorum.Yakın zamanda bu oteletekrar geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 64 67
Melek Hotels Bozburun
Melek Hotels Bozburun
Cumhuriyet Cad. No: 123/B
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Muhteşem konumu ve deniziyle ön plana çıkıyor. Denize birkaç merte uzaktaydık ve otelin özel deniz manzaralı bir terası vardı. Temiz odaları,buzdolabı,ücretsiz wifi ve terası ile kendinizi evinizde hissediyorsunuz. Harika bir atmosfer ve ev yapımı kahvaltısı var. Otel sahipleri ihtiyaç duydugunuz her an yanınızdalar. restoranlar ve dükkanlara 10 dk yürüme mesafesi var. Bozburun sakin bir yer.Otelin balkonundan görünümü unutulmaz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 64 67
Melek Hotels Bozburun
Melek Hotels Bozburun
Cumhuriyet Cad. No: 123/B
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Bozburun ilginç bir cevher,küçük bir dost kasabası. Otel plajla beraber cok güzel dizayn edilmiş. Burayı ekstra özel yapan sey tazen yiyecekler ve güleryülü çalışanlar. Mutfak kısmında ödüllü genç şefler çalışmakta ve talepler doğrultusunda yemek hazırlanmaktadır. Nazik ve hoşgörülü hizmet tatili daha eğlenceli hale getiriyor. Sadece Bozburuna gelişte misafirlere nasıl gelineceği konusunda bilgilendirme yapılmalı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 79 87
Anfora Otel & Pansiyon
Anfora Otel & Pansiyon
Anfora Otel Cumhuriyet Cad. No: 23/A
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Odalar geniş, ferah. Otel denize sıfır. Önünden denize girebiliyorsunuz. Çok sevdik her yıl gelmeyi düşünüyoruz. Kahvaltıyı serpme şeklinde sunuyorlar, biz lezzetine bayıldık. Gönül rahatlığıyla öneriyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)