Giriş
29.05.22
Çıkış
30.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Tesis Türü

Apart Otel
Pansiyon
Otel

Konsept/Tema

Aile Dostu
Butik Otel
Çocuk Dostu
Hayvan Dostu
İş Seyahati Oteli
Yetişkin Oteli

Spa & Sağlık

Jakuzi
Spor Salonu
Spa Olanakları

Olanaklar

Araba Kiralama
Evcil Hayvan Girebilir
Kuru Temizleme
Resepsiyon
Sigara İçme Alanı

Sağlık ve Güvenlik

Güvenli Turizm Sertifikası

Popüler Filtreler

Bisiklet
Çocuk Bakımı

Konaklama Tipi

Sadece Konaklama
Oda-Kahvaltı
Yarım Pansiyon

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Bozburun Otelleri:

Bozburun için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Aile Dostu
4.5/5 Mükemmel
(13 değerlendirme)
Bozburun merkezine 1.8 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Yarım Pansiyon
1.200 TL
Otelz.com
1.434 TL
En uygun fiyat
1.200 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
1.200 TL
Otel
Aile Dostu
4.8/5 Mükemmel
(10 değerlendirme)
Bozburun merkezine 960 m uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
680 TL
4.5/5 Mükemmel
Bozburun merkezine 1.1 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
1.182 TL
Otel
Yetişkin Oteli
4.2/5 Mükemmel
Bozburun merkezine 1.9 km uzaklıkta
Setur
%20 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
4.356 TL
Pansiyon
Çocuk Dostu Oteller
4.7/5 Mükemmel
(44 değerlendirme)
Bozburun merkezine 1.1 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
1.090 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.7/5 Mükemmel
Bozburun merkezine 1.0 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
808 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
Henüz Puanlanmamış
Bozburun merkezine 5.2 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
1.000 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
Henüz Puanlanmamış
Bozburun merkezine 5.2 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
1.000 TL
Pansiyon
Aile Dostu
3.8/5 Çok İyi
(11 değerlendirme)
Bozburun merkezine 5.4 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
900 TL
5/5 Mükemmel
(13 değerlendirme)
Bozburun merkezine 5.5 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
750 TL

Bozburun Otelleri

Bozburun Otelleri

Muğla'nın en popüler tatil ilçelerinden biri olan Marmaris'in Bozburun beldesi, ülkenin güney batısında konumlanıyor. Belki de ülkenin tatil beldeleri arasındaki en düşük nüfusa sahip olan yerdeki halkın geçim kaynağı balıkçılık ve tekne yapımı olarak süregelse de, turizm bölgeyi ayakta ve canlı tutan en önemli faktör oluyor. Marmaris'in marinasındaki yatların ve guletlerin çoğunluğu da Bozburun yapımı olarak limanda sergileniyor. Sessiz, sakin ve temiz çevresiyle ön plana çıkan ve tatilcilerin ilgi odağı olan Bozburun, çok sayıda konaklama tesisi ve restoranları ile gelen ziyaretçilere hizmet veriyor. Bozburun otelleri gerçekleştirdikleri dönemsel kampanyalar ve uygun fiyat aralıklarıyla yerli ve yabancı turistleri kendisine çekmeyi başarıyor. Adını doğasından almış olan Bozburun'un dağları boz renginde ve doğal bir buruna sahip olduğu turistler tarafından fark ediliyor. Doğal güzelliğini tüm dünyaya duyuran ve oldukça konforlu olan Bozburun apart otelleri yerli turistler tarafından sıkça tercih ediliyor. Sizler de kendi konfor alanınızı yaratabileceğiniz bu apart otel seçeneklerinden faydalanarak yerinizi ayırtabiliriz.

Bozburun otelleri tatil yapmanın yanı sıra iş seyahatleri için ya da tek başınıza dahi gelmek için uygun olabiliyor. Otel çeşitliliğinin doğurduğu oda seçenekleri ile her türlü oda türü ve hizmetine kolay bir şekilde erişim sağlayabiliyorsunuz. Otellerin benimsiyor olduğu müşteri memnuniyetini daimi kılma prensibi, her sezonda geçerli kılınıyor. Bu sayede hizmetlerini sürdüren oteller, apartlar ve pansiyonlar, yıl içerisinde dünyanın her yerinden gelen turistlere kapılarını açıyorlar. Konaklama tesislerinin büyük bir çoğunluğunun merkeze olan uzaklığı ortalama bir saatlik bir mesafede. Otellerin bazılarına karadan ulaşım sağlamak pek mümkün olmuyor. Bunun için tekne ile ulaşım sağlayarak bu otellere gidebiliyorsunuz. Balıkçıların teknesinin manzaraya kattığı güzellikle, deniz dalgalarının oluşturduğu müzik ile Bozburun otelleri uygun konaklama fırsatlarından yaralanarak tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Bozburun Gezilecek Yerler

Bozburun Gezilecek Yerler

Marmaris ve Bozburun çevresinde tatilinizin sefasını sürerken bir yandan etrafı gezip görerek tatilinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Doğal güzellikleri kadar tarihi eserleri ve kültürel birikimi ile de öne çıkan bölgeyi mutlaka ziyaret etmelisiniz. Marmaris Bozburun, bakir, kayalık ve kıvrımlı tepelerin arasında olan ve eşsiz bir koy üzerine kurulan bir balıkçı kasabası olarak biliniyor. Burayla alakalı akla gelen ilk şey guletler oluyor. Bunun nedeni bölgenin ekonomisini oluşturan önemli etkenlerden biri olması. Buna örnek olarak Bozburun adına kayıtlı ve halk tarafından yapılan gulet sayısı 2004 yılı verilerine göre 183 adet oluyor. Bu guletleri birebir görmek istiyorsanız Marmaris'in marinasını gezebilirsiniz. Yatların sıra sıra yer aldığı limanın hemen karşısındaki kafelerde veya restoranlarda dostlarınızla ya da aileniz vakit geçirebilirsiniz. Bu esnada bir yandan da deniz ve yatların manzarasına şahitlik edebilirsiniz. Bu huzurlu anları yaşamak için yapmanız gereken tek şey Bozburun otelleri erken rezervasyon seçeneklerinden yararlanarak tatil için yerinizi ayırtmanız oluyor. Alternatifleri artırmak için Bozburun pansiyonları ve otellerine de mutlaka göz atın.

Bozburun kasabasındaki halkın çoğunluğu büyük şehirlerin yorucu ve yıpratıcı dinamizminden yorulup, teknolojiden de uzaklaşarak tamamen kendilerini doğaya adamış insanlar oluyorlar. Buradaki tatilinizde insanların sıcaklığı ve samimiyeti tatilinizin güzel ve keyifli bir şekilde geçmesine olanak tanıyor. Aynı zamanda etrafı gezerken yardımlarına başvuracağınız halk sayesinde pek çok bozulmamış ve korunmuş tarihi eseri görebilme şansı yakalamış oluyorsunuz. Marmaris Bozburun butik otelleri içinden herhangi birinde konaklarken ve etrafı gezerken görebileceğiniz önemli yerler arasında şuraları öncelikli olarak ziyaret edebilirsiniz;

  • Zeytin Adası
  • Bozburun Halk Plajı
  • Cennet Koyu
  • Orhaniye Köyü
  • Kızkumu
  • Selimiye
  • Söğüt Köyü

Marmaris Bozburun Her Şey Dahil Oteller

Marmaris Bozburun Her Şey Dahil Oteller

Bozburun otel fiyatları uygunluğu ile dikkat çekerek yaz sezonu başta olmak üzere yıl içerisinde sürekli turistlerin uğradığı bir destinasyon haline geliyor. Tatil ve tekne almak için dünyanın her noktasından gelenlerin yanı sıra Bozburun'un şifalı doğasından faydalanmak isteyenlerin de geldiği bir yer oluyor. Doğa severlerin doğanın her türlü melodisini dinlemek için geldiği beldede Bozburun otelleri her şey dahil sistemlerinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Yıl içerisinde rüzgârın en güzel şekilde estiği yelken sporu yapmak için uygun olan hava koşulları, dünyanın her noktasındaki yelkencilerin buraya gelmesini sağlıyor. Denizin berrak ve temiz olmasının yanı sıra kıyıların doğal yapısı burayı ziyaret edenleri büyülemeye yetiyor. Her şey dahil otellerin yanı sıra Marmaris Bozburun havuzlu oteller ve apartlar ile de turistlerin ilgi odağı olmayı başarıyor. Fiyat açısından hemen her bütçeye uygun olan bu otellerde konaklarken, etrafı gezebiliyor ve sevdiklerinizle çevreyi keşfe çıkabiliyorsunuz. Bozburun'da gerçekleştirebileceğiniz tatil imkânını, yaz aylarında değil de kış aylarında da yapmayı tercih edebiliyorsunuz. Ekonomik olarak daha uygun olan yaz sezonu bitimi veya öncesinde tatil yapabilir ve etrafın daha sessiz, sakin olmasıyla yüksek oranda dinlendiğiniz bir süreyi burada geçirebilirsiniz. Dört mevsim ziyaret edebileceğiniz ve tatil yapabileceğiniz Marmaris Bozburun, yeni evli olan çiftlerin de tercih ettiği tatil beldeleri arasında yer alıyor. Dilerseniz Bozburun butik otelleri seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Bozburun'a Nasıl Gidilir?

Bozburun'a Nasıl Gidilir?

Marmaris'in Bozburun Koyu'nun en önemli ve öne çıkan özelliği halkın gulet adı verilen gezinti tekneleri yapıyor olması oluyor. Küçük bir balıkçı kasabası olan ve karşısında Yunan adası Simi olan belde, adını hem turizmiyle hem de yapılan teknelerle dünyanın her köşesine duyurmayı başarıyor. İngiltere, Hollanda, Belçika ve Almanya'dan yoğun olarak gelenler, sadece tekne alımı için değil tatil için de geliniyor. Bozburun butik otelleri uzun yoldan gelen ziyaretçileri için son derece konforlu ve rahat konaklama yerleri oluyor. Marmaris Bozburun'a ulaşım aracı olarak otobüs, uçak ve kişisel araçlarla kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Her şehirden seferler düzenlenen Bozburun'a, en yakın olan Dalaman Havaalanı'na indikten sonra servislerle, taksilerle veya araç kiralama seçeneğiyle Bozburun'a doğru yol alabilirsiniz. Bozburun balayı otelleri başta olmak üzere belirli oteller havalimanından transfer ile ziyaretçilerine özel ulaşım desteğinde bulunuyorlar. Eğer Bozburun'a karayolu ile kendi aracınız ile geliyorsanız illere göre normal olarak farklı uzaklıklar ile yolculuğunuzu tamamlıyorsunuz. Güzergâhınız Marmaris'e ulaştıktan sonra Datça yolu üzerinden Bozburun'a doğru direkt olarak ilerliyorsunuz. Marmaris'e yetiştikten sonra yaklaşık yarım saat kırk dakika kadar bir mesafe sonrasında beldeye ulaşım sağlanıyor. İzmir'den gelen kişiler dört saat, İstanbul'dan gelenler on iki saatlik bir yolculuk sonucunda Bozburun merkezine varıyorken; Bursa'dan ve Eskişehir'den gelenler sekiz buçuk saat ve Ankara'dan gelenler ise dokuz buçuk saat sonrasında özel aracınızla yolculuğunuzu tamamlayabiliyorsunuz. Türkiye'nin hemen her şehrinden her gün düzenlenen otobüs seferleri veya uçak seferleri ile bu küçük sahil kasabasına tatile gelebiliyorsunuz. Yaz aylarında artan sefer sayıları ile turist akınına uğrayan Bozburun'da herkese ve her bütçeye uygunluk gösteren konaklama tesisi bulunuyor. Lüks otellerden pansiyonlara, apartlardan butik otellere kadar çeşitlilik gösteren konaklama yerleri, hem ülkenin her köşesinden gelen misafirlerini ağırlıyor hem de dünyanın farklı noktalarından gelen misafirlere kapılarını açıyor.

Bozburun Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bozburun Otel Fiyatları Ne Kadar?
Ülkemizin huzur dolu duraklarından Bozburun'u ziyaret edecek tatilciler otel özellikleri kadar fiyatlarıyla da ilgileniyor. Bozburun otel fiyatları da yaz sezonu öncesi en sık merak edilen detaylardan biri oluyor. Tesislerin fiyatları sezon yoğunluğu, otellerin konsepti, denize uzaklığı gibi değişkenlere bağlı olarak şekillendiğinden Bozburun otelleri fiyatları için verilebilecek tam bir liste olmasa da ne gibi durumlarda uygun fiyatlı olabildiğini söylemek mümkün. Örneğin Bozburun otelleri denize sıfır tesisler sezon boyunca diğerlerine oranla daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Bununla birlikte bölgede hizmet veren Bozburun pansiyonları ve apart otelleri ise uygun fiyatlı alternatiflerden biri olarak ön plana çıkıyor.
Bozburun Apart Otelleri Hangi Olanaklara Sahip?
Bozburun apart otelleri ev konforunda konaklama birimleriyle rahatından ödün vermek istemeyen tatilcilere hitap ediyor. Çoğunluğu tipik bir ev dizaynına sahip olan Bozburun apartlarısalon, banyo, donanımlı mutfak ve yatak odası gibi bölümlerden meydana geliyor ve dairelerin büyüklüğü değişkenlik gösterebiliyor. İşte bu sayede konuklar hem tesislerde kalabalık konaklayabiliyor hem de donanımlı mutfaklarda kendi yemeklerini hazırlayabiliyor. Bu yönüyle Bozburun otelleri apart konsepti ziyaretçilere oldukça ekonomik bir konaklama imkanı sunuyor. Kendi yemeklerini dairesinde hazırlayabilen konuklar aynı zamanda günün yorgunluğundan da oturma grubuyla donatılmış salonda atabiliyor. Siz de hem tesisler hakkında detaylı bilgi almak hem de rezervasyon yaptırmak için sayfamız üzerinden fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.
Bozburun Balayı Otelleri Çiftlere Nasıl İmkanlar Sunuyor?
Farklı konseptlerden meydana gelen Bozburun balayı otelleri çiftlerin son dönemlerde gözde konaklama alternatiflerinden biri. Böylesine sık tercih edilmelerinde beldenin güzelliği kadar Bozburun otelleri balayı konseptinin payı büyük. Özellikle tesisler tarafından yeni evli çiftlere sunulan imkanlar çiftlerin belki de yaşamlarındaki en özel tatillerini çok daha unutulmaz hale getiriyor. Bozburun balayı otellerinin özellikleri tesislere göre değişkenlik gösterse de büyük bir kısmında ortak olan bazı detaylar mevcut. Bunların başında hiç şüphesiz Marmaris Bozburun balayı otelleri genelinde balayı suiti, özel karşılama paketi, çiftlere uygun aktivite seçenekleri, romantik akşam yemekleri gibi olanaklar geliyor. Ayrıca bölgede pek çok balayı tesisi 16 yaş ve üzeri konuklara hitap ediyor.
En İyi Bozburun Otelleri Hangileri?
Bozburun otelleri konsept olarak birden fazla seçenekten meydana geliyor. Bunların en başında ve bölgede en yaygın olan konsept ise oda-kahvaltı hizmeti oluyor. Tabi buna ek olarak beldede tam ya da yarım pansiyon hizmeti sunan tesisler de bulunuyor. Ziyaretçiler otel tercihlerini yaparken konsept, konum ve fiyatı göz önünde bulundurarak kara veriyor. Örneğin Bozburun otelleri havuzlu ya da deniz kenarı tesisler diğerlerine oranla daha sık tercih ediliyor. Dolayısıyla tatilcilerin en iyi Bozburun otelleri anlayışı tüm bu olanaklara göre şekilleniyor. Bölgede en iyi kategorisinde yer alan oteller genellikle hem denize yakın hem de özel restorana sahip olan Bozburun otelleri oluyor.