Bördübet Otelleri

Marmaris'in Reşadiye yarımadasında yer alan Bördübet Koyu, Hisarönü Köyü'ne bağlı çam ormanları arasında küçük bir tatil yöresi.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Bördübet Otelleri

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Doğallık içerisinde"

"Farklı çalışanlar, kaliteli misafirler"

10

Misafir yorumu

10 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 38 45

Bördübet Otelleri ve Bördübet Otel Fiyatları

Marmaris'in Reşadiye yarımadasında yer alan Bördübet Koyu, Hisarönü Köyü'ne bağlı çam ormanları arasında küçük bir tatil yöresi.

Sık ormanlarla çevrili olan Marmaris Bördübet, yöredeki birçok koy gibi eşsiz bir doğaya sahip. En önemli özelliği ise 200 metre eninde ve 600 metre uzunluğunda bir kanal aracılığıyla sık çam ormanının içine giren denizi.

Denizin ormanla iç içe geçerek ilginç bir koy oluşturduğu, trafikten ve binalardan arınmış Marmaris Bördübet, bitki, kuş ve hayvan çeşitleriyle cenneti özendiriyor. Patikalarda yapabileceğiniz yürüyüşlerinizde size sesleriyle katılacak dağ güvercini, saka, bülbül, balıkçıl kuşlar, atmaca ve daha birçok kuş çeşidini görmek mümkün.

Doğa şaheserinin içinde de sadece iki adet Marmaris Bördübet oteli bulunuyor. Bir tanesi ahşap öğelerle süslü bir taş bina. Dekorasyonu ile göz dolduruyor. Bir diğeri ise Çingene arabalarının renklendirilmesi ile oluşmuş bir kamp alanı. Bu Marmaris Bördübet oteli ise, yıldız piknikleri sunuyor siz misafirlerine.

Sabah yürüyüşlerinin dışında, dereden kano veya bota binip 500 metre yol alarak denize ulaşabilir veya tekne turlarına katılarak koyu gezebilirsiniz. Marmaris Bördübet, aynı zamanda zıpkınla balık avlamayı sevenler için de ideal bir yer.

Denizin ormanla iç içe geçerek ilginç bir koy oluşturduğu, trafikten ve binalardan arınmış Bördübet, bitki, kuş ve hayvan çeşitleriyle küçük bir "Amazon"u andırıyor.

Sabah kuş cıvıltıları arasında erkenden uyanırsanız, çevredeki ağaçların gövdelerinde serinleyen sincaplarla karşılaşabilirsiniz. Küçük bir köprüyle karşıya geçilerek ulaşılan kum plajdan da gün boyu yararlanabilirsiniz. Durgun koy şişme botla ve kanoyla dolaşmaya olanak tanıyor.

Marmaris Bördübet'in doğası, olta ya da zıpkınla balık avlamayı ve yürüyüşü sevenlere de çeşitli seçenekler sunuyor. Çevreye yapılan tekne gezileri sayesinde, komşu koylara denizden ulaşmak mümkün oluyor. En ilginç etkinliklerden biri de kalabalık bir grup oluşturarak Bördübet otellerine ait arkası açık kamyonet ile gökyüzünü ve ağaçları seyrederek pikniğe gitmek.

Bördübet'te sadece iki adet otel bulunuyor. Yani çok fazla seçeneğiniz yok. Farklı konseptlerdeki Marmaris Bördübet otellerinin 2017 fiyatları da birbirinde oldukça farklı. Bir tanesinin en uygun 2017 fiyatı, 150 Euro iken, diğerinin 65 TL...

Eğer tatilinizi Marmaris Bördübet'te geçirmeye karar verdiyseniz, orman yolundan ulaşılan Yedi Adalar, Kambur Kemal, Saklıkoy ve Löngöz gibi koylara da uğramayı ihmal etmeyin.

Bördübet otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Golden Key Bördübet
Golden Key Bördübet

-

Huzurun fiyatı

Yıllar önce balayımız için bir hafta kadar bulunduk Golden Key Bördübet'te. Doğa çok güzel, huzurlu bir tatil için önerilebilir ancak öğle yemeği ve ekstraların fiyatları uçuktu, su bile çok pahalı. Yakınlarda alışveriş edilebilecek bir yerin bulunmadığı düşünülürse, huzur için ödeyebileceğiniz bedeli planlarken (tesisi çocuklu aileler tercih etmekle birlikte huzurluydu diyebeliriz) ekstraları da hesaba katmanızı öneririm.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)