Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Bördübet Otelleri

Bördübet için {{ (filteredHotels).length}} / 2 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Bördübet Otelleri

Bördübet Otelleri

Masalsı güzelliğiyle misafirlerini büyüleyen Bördübet, Ege'nin en güzel tatil yerlerinden biri olarak biliniyor. Bördübet otelleri, bu güzelliğin tadını çıkarmak isteyen misafirlerini büyük bir zevkle ağırlıyor.

Doğal güzellikleri ile dikkat çeken Bördübet konaklama için pek çok farklı seçeneğe sahip. Yeşillikler içindeki Bördübet butik otelleri elbette ilk seçenek. Bu yeryüzü cennetinde hizmet veren tesisler rengarenk çiçekler ve kuş sesleri ile bezeli. Doğa ile başbaşa, sessiz bir tatil için ideal.

Bördübet butik oteller kadar apartları ile de tanınıyor. Bördübet apart otelleri de tıpkı bölgedeki diğer tesisler gibi misafirlerine sessizlik ve huzur sunuyor. Bu tesislerin, Bördübet otelleri fiyatları dikkate alındığında daha uygun fiyatlı olduğunun da altını çizelim.

Bördübet konaklama seçeneklerinden hangisini seçmiş olursa olsun, misafirler güne çok erken ve enerjik başlıyor. Bördübet otellerinde sunulan kahvaltı genellikle tesisin bahçesinde yetiştirilen yiyeceklerden oluşturuluyor. Tamamen doğal olan bu kahvaltı, her zaman Bördübet otelleri fiyatlarına dahil ediliyor.

Konaklama için Bördübet otellerini tercih eden misafirler genellikle havayolu ulaşımını kullanıyor. Bördübet butik otelleri başta olmak üzere neredeyse bölgedeki tüm tesisler Bördübet otelleri fiyatlarına ek olarak transfer hizmeti de veriyor. Bölgede araç kiralamak pek mantıklı değil çünkü Bördübet'in keyfi dinlenerek ya da ulaşım için deniz yolu kullanıldığında çıkıyor.

Tekne turları, Bördübet konaklamalarının vazgeçilmez aktivitesi olarak karşımıza çıkıyor. Bölgedeki hemen her tesisin kendine ait ya da anlaşmalı olduğu bir teknesi bulunuyor.Yine Bördübet otelleri fiyatlarına ek olarak alınabilen ve bölgede "Tekne safari" adıyla bilinen bu hizmet oldukça rağbet görüyor.

Bördübet otellerinin pek çoğu deniz kenarında yer alıyor. Deniz kenarında yer almayan birkaç tesis, tekne ile misafirlerini yüzebilecekleri koylara ulaştırıyor. Tekne transferi Bördübet konaklama ücretlerine asla dahil edilmiyor. Denize kıyısı olan Bördübet otelleri plajlarını günübirlik kullanım için misafirlerine açıyor.

Bördübet Konaklama

Bördübet Konaklama

Marmaris ve Datça arasında yer alan Bördübet, çok özel ve doğal bir güzelliğe sahip. Hal böyle olunca, Bördübet konaklama seçenekleri de buna uygun olarak şekillenmiş. Bördübet otellerinin tamamı yeşillikler içinde, bir kısmı da deniz kenarında yer alıyor. Bördübet de bir de sakin bir nehir var. Bördübet butik otellerinin bir kısmının verandaları bu nehir üzerinde yer alıyor. Burada konaklayanlar, inceden akan su sesi ve kuş cıvıltıları ile uykuya dalıyor.

Bördübet apart otelleri de dahil olmak üzere, buradaki tüm tesisler misafirlere tam pansiyon ya da her şey dahil olarak hizmet veriyor. Çünkü Börbübet'te alışveriş yapmak için herhangi bir işletme bulunmuyor. Bördübet otelleri, misafirlerinin her türlü isteğini kendileri karşılıyor ya da sipariş vererek getirtiyor. Bu tür özel talepler, Bördübet otelleri fiyatlarına dahil edilmiyor.

Spa, masaj, jakuzi gibi hizmetler Bördübet konaklama tercihi yaparken sıklıkla dikkate alınıyor. Bu tip hizmetler Bördübet butik otelleri ve 5 yıldızlı otellerde veriliyor. Bu hizmetler, Bördübet butik otellerini diğer pek çok tatil beldesindeki tesislerden ayırarak bölgeyi adeta bir "rahatlama turizmi" merkezi haline getiriyor. Bördübet apart otellerinde bu tip hizmetlerin bulunmadığını yeri gelmişken belirtelim.

Bördübet otellerinde oda servisi, diğer tesislerden farklı olarak sıklıkla kullanılan bir seçenek olarak dikkat çekiyor. Misafirler, yemek gibi tüm ihtiyaçlarını ve masaj gibi hizmetleri dilerlerse odalarında alabiliyor. Bu hizmetler çoğu zaman ayrıca ücretlendiriliyor. Balayı gibi özel durumlarda ise oteller bu hizmeti hediye edebiliyor.

Bördübet Gezilecek Yerler

Bördübet Gezilecek Yerler

Bördübet otellerindeki misafirler, bu sakin cennetin tadını çıkarmanın yanında şu aktiviteleri de yapabilirler:


  • Bahçeden kendi kahvaltılıklarınızı toplayarak güne başlayın.
  • Tekne safari ile bölgedeki güzellikleri deniz yoluyla keşfedin.
  • Gözlerinizi kapatıp kuş seslerini dinleyin.

Daha detaylı bilgi için Bördübent Koyu sayfamızı inceleyin!

Bördübet Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Bördübet için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Bördübet otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Bördübet otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller İçmeler, Turunç, Söğüt, Siteler, Selimiye, Orhaniye, Marmaris Merkez, Kumlubük, Hisarönü, Çiftlik, Bördübet, Bozburun, Armutalan, Adaköy semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.