Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Orfoz Restaurant

₺ ₺ ₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 3
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Salata,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
1.9/5
Kötü
5 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

1.9/5
Kötü
5 değerlendirme
Orfoz Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
22.04.2019
Salih özçakır
Tavsiye edilmez
Çok ama çok mecbur kalmadıkça davranış, kalite, fiyat, lezzet açısından gidilmesi tavsiye edilemeyecek bir mekan.
1/5 Kötü
21.07.2012
Aysegul ladin
Hayal kırıklığı
İnternetteki olumlu yorumları dikkate alarak yemeğe gittiğimiz Orfoz Restaurant, kesinlikle beklentilerimizin çok altında kaldı. Porsiyonları hem çok küçük hem de çok pahalıydı. Fiyat hizmet dengesinde sınıfta kalan bir mekan.
1/5 Kötü
19.09.2011
damlanur Abaan
Ne Yazik.
Dün üç arkadaş Orfoz Restaurant'a gittik, bu bizim üçüncü senemiz. İki arkadaşın çok önemli alerjileri var. İşyerinin sahibesi aldı isteklerimizi. Çok dikkatle alerjilerimizi söyledik. Listeledik. Hanımefendi pek hoşnut olmadı ve o kadar önemsemedi bizim isteklerimizi. Bir arkadaşımızın yiyeceğe alerjisi olduğu biber ile geldi ve geri alıp yenisini filan yapmadıkları gibi fiyatı faturaya koydular. Yemekler hep aynı. Menü değişmiyor. Ufak porsiyonlar ve pahalı. Ama biz severiz güzel yerlerde yemeyi ve fiyat için üzülmeyiz çok. Yemekler ortaya geldiğinde hiç güzel bir görünümleri yok. Ufak servis tabaklarına şöyle bir konup getiriyorlar. Bu sefer çok da beğenmedim ama geçen iki seferde çok sevdiğim deniz ürünleri pilavı tam bir çay bardağı miktarında minik bir güveç kabı içinde geliyor artık. Geçen senelerde biraz daha irice idi kabı. Fiyatına göre altın kadar kıymetli yani. Orfoz sahiplerini bizim sağlık endişemize hassasiyet göstermedikleri için kınadım. Nitekim o gece çok şiddetli bir alerjik reaksiyonla tüm gece uğraştım. Korktum. Süt alerjisi deyince bilgili bir kişinin tüm sütten yapılmış yiyeceklerden bahsettiğimi bilmesi gerekir. Yoğurt da süttür. Tereyağı da krema da çökelek de vb... Bir daha gitmeyeceğim bu restorana. Ne servis nezaketi, ne yemek görünümü ne de sunulan miktarla fiyat uygun.
1/5 Kötü
19.09.2011
damlanur Abaan
Ne Yazik.
Dün üç arkadaş Orfoz Restaurant'a gittik, bu bizim üçüncü senemiz. İki arkadaşın çok önemli alerjileri var. İşyerinin sahibesi aldı isteklerimizi. Çok dikkatle alerjilerimizi söyledik. Listeledik. Hanımefendi pek hoşnut olmadı ve o kadar önemsemedi bizim isteklerimizi. Bir arkadaşımızın yiyeceğe alerjisi olduğu biber ile geldi ve geri alıp yenisini filan yapmadıkları gibi fiyatı faturaya koydular. Yemekler hep aynı. Menü değişmiyor. Ufak porsiyonlar ve pahalı. Ama biz severiz güzel yerlerde yemeyi ve fiyat için üzülmeyiz çok. Yemekler ortaya geldiğinde hiç güzel bir görünümleri yok. Ufak servis tabaklarına şöyle bir konup getiriyorlar. Bu sefer çok da beğenmedim ama geçen iki seferde çok sevdiğim deniz ürünleri pilavı tam bir çay bardağı miktarında minik bir güveç kabı içinde geliyor artık. Geçen senelerde biraz daha irice idi kabı. Fiyatına göre altın kadar kıymetli yani. Orfoz sahiplerini bizim sağlık endişemize hassasiyet göstermedikleri için kınadım. Nitekim o gece çok şiddetli bir alerjik reaksiyonla tüm gece uğraştım. Korktum. Süt alerjisi deyince bilgili bir kişinin süt=tüm sütten yapılmış yiyeceklerden bahsettiğimi bilmesi gerekir. Yoğurt da süttür. Tereyağı da krema da çökelek de vb... Bir daha gitmeyeceğim bu restorana. Ne servis nezaketi, ne yemek görünümü ne de sunulan miktarla fiyat uygun.
5/5 Mükemmel
28.01.2011
Misafir
Olağanüstü bir mekanda olağanüstü tatlar
5 yıldır her yaz bazen iki üç kez gittiğimiz bir yer. Gezmeyi, yemeği, içmeyi ve değişik yerler görmeyi çok seven bir aile olarak gittiğimiz onca yerin arasında Orfoz Restaurant bambaşka bir yer tutar bizim için. Deniz ürünlerini seven herkesin lezzetlerini çok beğeneceği Orfoz Restaurant'da Selçuk Bey muhteşem tatları her seferinde daha da güzel hazırlıyor sanki. Orfoz Restaurant'a yaklaşırken sahilde sizi karşılamak üzere bekleyen Güneş Hanım ise bütün gece hiç aksatmadan servisinizi yapıp ölçülü sohbeti ile tadınıza tat katıyor. Biz onca kez gidip her seferinde daha da memnun olarak ayrıldığımız bu muhteşem yer için Selçuk Bey ve Güneş Hanım'ı bir kez daha da tebrik ediyor, daha uzun yıllar birlikte olmayı diliyoruz. Sadelikteki lüksü bulmak isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyoruz...