Çiftlik Otelleri

En iyi 3 otel, en uygun fiyatlar

Çiftlik Otel Fiyatları

Marmaris'teki en bakir koylardan biri üzerine kurulu olan Çiftlik görenleri büyüleyen güzelliklere sahip.

Marmaris'e 30 kilometre uzaklıkta bulunan Çiftlik, Ege Denizi'ndeki en bakir, en güzel koylardan biridir. Muhteşem denizi, iri kumlu temiz plajı, kıyıda dizili sevimli restoranları ve kalabalıktan uzak huzur dolu ortamı ile Marmaris'teki cennet köşelerdendir.

Hem karayolu hem de deniz yolu ile ulaşılabilen Marmaris Çiftlik Koyu doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihi yerleri ile de birçok tatilcinin uğrak noktalarından biri. Çiftlik ve civarındaki tarihi kalıntılar, mağaralar, kıyıdan baktığınızda harika bir manzara sunan adalar Çiftlik'e güzellik katan ve görmenizi önerdiğimiz yerlerden.

İçmeler üzerinden Bozburun yolunu takip ettiğinizde sizi masmavi suları ile karşılar ..

Daha Fazla Oku »

En İyi 1 Çiftlik Oteli

Alarga Sail Boutique Hotel & Yacht Club Çiftlik

Butik Otel - Marmaris - 3 Misafir Yorumu

Alarga Sail Boutique Hotel & Yacht Club, Marmaris'e bağlı doğanın kucağında yer alan Çiftlik mevkide yer alır. Toplamda 8 odası olan tesisin her bir konaklama birimi özel bir dizayna sahiptir. Ayrıca 25 tekne kapasiteli iskelesi mevcuttur. Tesiste açık - kapalı restoranlar, amfi tiyatro, sahil ve havuz barlarıyla hizmet veren Alarga Sail Boutique Hotel & Yacht Club, birçok etkinliği düzenleme olanağı sunan bir yat kulübü ve butik otel işletmesidir. Tesiste açık yüzme havuzu ve küçük çakıl taşlı sahilinde şemsiye ve şezlonglarla donatılmış özel iskeleleri vardır.

Uluslararası düzeyde
... Alarga Sail Boutique Hotel & Yacht Club, Marmaris'e bağlı doğanın kucağında yer alan Çiftlik mevkide yer alır. Toplamda 8 odası olan tesisin her bir konaklama birimi özel bir dizayna sahiptir. Ayrıca 25 tekne kapasiteli iskelesi mevcuttur. Tesiste açık - kapalı restoranlar, amfi tiyatro, sahil ve havuz barlarıyla hizmet veren Alarga Sail Boutique Hotel & Yacht Club, birçok etkinliği düzenleme olanağı sunan bir yat kulübü ve butik otel işletmesidir. Tesiste açık yüzme havuzu ve küçük çakıl taşlı sahilinde şemsiye ve şezlonglarla donatılmış özel iskeleleri vardır.

Uluslararası düzeyde kaliteli hizmet veren Alarga Sail Boutique Hotel & Yacht Club, arkasına aldığı vadiden gelen serin esintiyle, çevresindeki çam ağaçlarıyla ve konforuyla konuklarına benzersiz bir ortam sunmaktadır. Marmaris'in batı yakasında yer almakta olan Alarga Sail Boutique Hotel & Yacht Club'a hem deniz hem de kara yolu ile ulaşılabilmektedir ve Marmaris Merkez'e yalnızca 12 deniz mili, kara yoluyla ise 34 km uzaklıktadır.

Tesisin ferah, aydınlık ve modern bir çizgiye sahip konaklama birimlerinde klima standart olarak bulunur. Odalarda konforunuz için uydu kanallarının yayınına sahip televizyon, mini bar, balkon ve duşlu özel banyo yer alır. Havlular tesis tarafından odalarda temin edilmiştir

Daha Fazla Bilgi»