Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

İçmeler Otelleri

İçmeler için {{ (filteredHotels).length}} / 94 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

İçmeler Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Sırtını çam ağaçlarına dayayan Marmaris İçmeler, yörenin en kumlu sahiline sahip...

İlçeye 10 km. uzaklıkta bulunan İçmeler, turistik tesisleri, plajı ve eğlence yerleri ile sayılı turistik beldelerimizden biri olmasının yanında hazım sistemine iyi gelen içme suyu ile de dikkat çekmektedir.

İçmeler, Marmaris merkeze oldukça yakındır ve aynı zamanda uzun kumsalı ile de ünlüdür. Turistlerin, Marmaris denildiğinde ilk akıllarına gelen yerlerden birisidir. Burada birçok Marmaris İçmeler otelleri bulunmakta olup, çoğunlukla lüks otellerden oluşmaktadır.

En önemli özelliği ise, Marmaris'e en yakın güzel kumsala sahip olmasıdır. Marmaris İçmeler otelleri de sahilde konumlanmıştır ve koyun gerisine çam ormanlarına doğru uzanırlar. Küçük oteller ve pansiyonlar sayıca daha azdır.

İçmeler otelleri arasında en çok rastlanan apart oteller ve lüks otellerdir. Daha çok yabancı turistin ağırlıklı olarak tercih ettiği bu bölgede, 4 - 5 yıldızlı İçmeler otellerine sıkça rastlarsınız.

İçmeler'in bağlı olduğu il olan Muğla'da iki tane havaalanı yer almaktadır. Genellikle tercih edilen Dalaman Havaalanı beldeye 100 km uzaklıktadır.

Marmaris İçmeler'e kara yolu, hava yolu, deniz yolu ile ulaşmak mümkündür. Kara yolu için Muğla veya Fethiye yönü tercih edilir. Şehir içi ulaşımda Marmaris ve çevre beldelerde bağlantıyı sağlayan minibüs seferleri yapılmaktadır. Türkiye'nin diğer kentlerine ulaşım için düzenli çalışan otobüs acenteleri İçmeler'de bulunmaktadır.

Deniz yolu ise Marmaris ilçesi ve Bodrum arasındaki deniz otobüsleri aracılığıyla Marmaris İçmeler'e ulaşmak mümkündür.

Marmaris İçmeler'e ulaşımın kolay olduğu kadar, burada konaklayacak tesis bulmak da kolaydır. Çünkü Marmaris'in en gelişmiş bölgelerinden biri olan İçmeler'de fazlaca tesis vardır. Marmaris İçmeler otel ücretleri de yaz aylarında artmakla birlikte genelde bir uygunluk söz konusudur. Ancak tahmin edersiniz ki, 2018 yaz aylarında fiyat artışı görülmektedir.

Marmaris İçmeler 2018 otel fiyatlarının çeşitli olduğunu da söylemek mümkün. Çünkü lüks oteller, küçük oteller ve pansiyon çeşitlerinden her biri bu belde de bulunmakta...

İçmeler Hakkında

Marmaris İçmeler, ılıman iklime sahip olması sebebiyle yılın büyük bir bölümünde masmavi denizin, sımsıcak güneşin tadını çıkartabileceğiniz bir turizm beldesidir.

Yılın yaklaşık 200 - 250 gününü güneşli geçiren İçmeler, Ege ve Akdeniz'den oluşan bir kokteyl gibidir. Çevresi çam ormanlarıyla kaplı, etrafı dağlarla çevrili bir yarımadadır. Yaz ve kış aylarında %50 -%70 arasında değişen bir nem oranına sahiptir.

İçmeler'in sadece çevresi değildir yeşil olan... Yerleşim alanı da aynı çevresi gibi yeşille dizayn edilmiş bir çiçek bahçesini andırır. Kent merkezini süsleyen çiçekler, parklar, bahçeler, palmiyeler, okaliptüs ve çeşitli meyve ağaçlarına sıklıkla rastlanır.

Bitkilerin içinde çok nadide ve önemli olarak sayabileceğimiz günlük dünyada eşine yalnızca California'da rastlayabileceğiniz bir ağaç türüdür. Çok fazla oksijen üreten bu ağaç, oriental liquidamber orientalis türündedir. Marmaris İçmeler'de 400 hektarlık bir alanda görülen günlük ağaçları, parfüm sektöründe storax adı ile tanınır.

Marmaris İçmeler, her gelir düzeyinden kişilerin tatil yapabileceği özelliklere sahip tesislerin bulunduğu bir yerdir. Büyüklü küçüklü otellerin, apartların ve tatil köylerinin bulunduğu bu şirin yer herkese misafirlik yapabilecek kapasitededir.

İçmeler otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Kurt Apart Otel
Kurt Apart Otel

-

Animasyon falan yok

Apart görsel olarak güzel. Banyoları iyi değil, oda deseniz öyle. Mutfak tam tuvalet kapısı önünde. Animasyon falan yok. 10 gün 3 aile kaldık. Bu süre zarfında Altan Bey'e müzik açtıramadık. Neymiş, bardan, bir şeyler yiyip içmiyormuşuz da. Ondan açamazmış. Akşam geldiğimizde iyi akşamlar derdik, surat bir karış cevap verirdi. Gideceklere önemle duyurulur, yazdıklarımın hiçbirisi yalan değil ama yabancılar olduğunda onlara davranışları farklı oluyordu. Gidecekler bir kere daha düşünsün derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özay Apart
Özay Apart

-

Her şey çok güzel

Güzel, huzurlu bir tatil geçirdik. Her şey çok güzel. İşletmeci Ramazan Bey'e ve personele teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Üstün Apart
Üstün Apart

-

Odalarda her şey mevcut

Bir apart için fazlası var. Temizlik hemen fark ediliyor. Odalarda her şey mevcut. Sahipleri Şeref amca ve Fatoş Hanım'ın ilgi, alaka ve güler yüzleri de eklenince tatil için doğru adres diyorsunuz zaten.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler Serkan Bey, biz de sizler gibi naif insanları tanıdığımız için çok mutlu olduk, tekrar görüşmek üzere selam ve sevgiler. 👋

7 Ağustos 2018, Salı 11:57
Siesta Apart Otel
Siesta Apart Otel

-

Kahvaltısı iyi değil

Tesadüfen gittiğimiz otel fiyat açısından uygundu ama otelde temizlik namına bir şey yok. 3 gece kaldık her akşam yemeğinde aynı çeşitti. Yemekler zaten 3 çeşit yemek çıkıyor. Kahvaltısı çok kötü. Saat 9'da kahvaltıya indiğimizde hiç bir şey kalmamıştı ve yenilemiyorlardı. Her şey dahil konseptinden akşam yemeği ve 2-3 bardak içecek dışından bir şeyinden yararlanamadık. Konumu güzel. Denize halk plajından giriliyor. 7 - 8 dakika yürüyorsun. Çok küçük bir havuzu var ama hijyen konusunda endişelendik ve hiç girmedik. Bence bu otele 3 yıldız fazla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Fortuna Beach Otel Marmaris
Fortuna Beach Otel Marmaris

-

Sahil çok dar

İnternet sitesine aldanıp hak etmeyecekleri bir para vererek 2 gün geçirdik. Sahil çok dar ve denizde yer yok diyebiliriz. Donla denize giren yerli turist, sigarayla denize giren yabancı turistten müşteri profilini çıkarın derim. Yemeklere gelince israf olmaması için sanırım az ve lezzetsiz menüler mevcut. Kısacası alınan paraya karşın sunulan hizmet vasat.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Julian Forest Suites
Julian Forest Suites

-

Kalabalık ve eğlenceli tatilimiz

2 aile kalabalık ve çok keyifli bir tatil. Başta resepsiyondakiler olmak üzere tüm personel çok tatlı ve güler yüzlüydü ve ilgileri de bir an olsun eksik olmadı. Hepsi işlerinde çok iyi ve de çok tatlı insanlardı. Özellikle de animasyondakilerin enerjisine ve tatlılığına hayran kalmamak mümkün değildi. Yemekleri yemeye doyamadık, kilomuzu da alıp geri döndük. :) Her şey için teşekkürler. Seneye görüşmek üzere...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Julian Forest Suites
Julian Forest Suites

-

Tüm imkânlarıyla harika

Ailemle yaptığım bir tatildi. Resepsiyondaki karşılamadan çok memnun kaldık. Çok konuksever ve nazik bir karşılamaydı. Başlangıç böyle olunca devamının da harika geçeceği belliydi yanılmadık. Yemekleri, personelleri, animasyonları ve tüm imkânları o kadar iyi bir oteldi ki... Çok memnun kaldık. Her şey için çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Julian Forest Suites
Julian Forest Suites

-

Enerjik animasyon ekibi

Otel gerçekten çok güzel hatta kusursuz diyebileceğimiz bir hizmet kalitesi var. Oteldeki personellerden çok memnun kaldık. Bir dediğimizi iki etmediler. Ne istersek anında isteğimizi yerine getirmeye uğraştılar. Bu yoğunlukta aynı zamanda çok da güler yüzlülerdi. Yemekler çeşitlilik ve lezzet konusunda çok iyiydi. En çok da animasyon ekibine buradan bir kez daha teşekkür etmek isterim, hepsi şahane bir enerjiye sahipti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Julian Forest Suites
Julian Forest Suites

-

Merkeze ulaşım rahat

Her tatile çıkmadan mutlaka yorumları okuruz ve buranın yorumları açıkçası bizi biraz endişelendirmişti. Ancak oteldeki aldığımız hizmetle ve otelin imkânlarıyla endişelerimizin yersiz olduğunu anladık. Otelin konumu çok güzeldi. Doğanın içinde, huzurlu bir ortamda olması da çok dinlendiriciydi ve çok hoşumuza gitti. Merkeze ulaşım da oldukça rahat. Personelleri ilgisi çok tatmin edici. Yemeklerin çeşitliliği ve lezzeti çok iyi. Odalarımızın temizliğinden memnun kaldık ama ortak alanlar daha iyi olabilirdi. Çok güzel bir tatil oldu bizim için. Ailecek herkes çok keyif aldı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Julian Forest Suites
Julian Forest Suites

-

Pastanesi mükemmel

Daha önce İçmeler'de konaklamıştık ve burayı sevmiştik. O yüzden yine aynı bölgeyi tercih ettik ama farklı bir otelle deneyimlemek istedik. Otel denize biraz uzak ama ulaşımı rahat. Havuzlar çok büyük ve gayet de temizli. Aileler çok fazla tercih ediyor oteli, bu yüzden çocuklulara öneririm. Yemeklerden memnun kaldık. Bütün seçenekler çok kaliteli ve lezzetliydi. Otelin pastanesine uğramanızı öneririm çünkü inanılmaz kurabiyeler, kekler, börekler vs. var. :) Personelin bu kadar koşuşturma, yoğunluk ve sıcakla birlikte bu denli güler yüzlü ve ilgili olması çok hoştu. Hepsine binlerce kez teşekkürler. Odamız çok güzeldi, çok büyüktü ve çok rahattı. Temizliği de gayet yeterliydi. Animasyonların eğlencesi de çok güzeldi. Genel anlamda çok ama çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Julian Forest Suites
Julian Forest Suites

-

Beklentimizin üstünde

Son dakikada ayarladığımız için biraz aceleye gelmişti ve bu yüzden beklentimiz düşüktü. Ancak geldiğimizde karşılaştığımız imkânlar beklentilerimiz katbekat üstündeydi. Denizi, havuzları ve aqua parkı harikaydı. Gün boyunca ve akşamları yetişkinlere ve çocuklara yapılan etkiler harikaydı. Yemekler çok güzeldi ve çok fazla seçenek vardı. Kesinlikle he yönüyle tavsiye edebileceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İdaş Hotel
İdaş Hotel

-

Fiyat düşük kalite yüksek

Fiyat düştükçe kalite de düşer klişesinden tamamen uzak bir otel bana kalırsa. Fiyatına göre her yönden çok başarılı bir otel. Öncelikle temizliğe çok dikkat ediyorlar. Lüks otellerde nasıl hijyen sorunları yaşanırken bu otelde buna asla rastlamadım. Yemekler güzeldi ama tatlılar keşke biraz yenebilir kıvamda olsaydı. Hiçbirini beğenemedim maalesef. Bunun dışında dediğim gibi hiçbir problem yoktu. Çok memnun kaldık ve güzel bir tatil geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İdaş Hotel
İdaş Hotel

-

İyi ki tercih etmişiz

Rezervasyonumuzu yaptırdıktan sonra yorumları okumuştuk ve neden daha öncesinde okumadık diye pişman olduk. Beklentimiz çok düşüktü ve ayaklarımız geri geri giderek geldik açıkçası. Ancak otele geldiğimizde yorumlarla pek de alakası olmadığını gördük. Son derece güzel bir otel bence. Yemekleri olsun, garsonları olsun, hizmet kalitesi olsun, temizliği ve odaları olsun her şeyi gayet iyi ve kaliteli. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İdaş Hotel
İdaş Hotel

-

Fiyat performans oteli

Otelde hizmet kalitesi gayet iyi, hatta fiyatına göre çok yüksek. Personelinden çok memnun kaldım. Hepsi çok yardımcı oldular her konuda. Yemekte çeşitlilik ve lezzet gayet iyiydi. Sahile yakınlığı da güzel ve verdiği hizmetlere göre uygun bir otel. Ben beğendim ve şahsen tekrar tercih ederim. Düşünenlere tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İdaş Club Hotel
İdaş Club Hotel

-

Uygun fiyata güzel tatil

Genel olarak her şeyinden memnun kaldım. Deniz ve kumsal kısmı güzeldi ama keşke kumsaldaki şezlong sayısını biraz arttırsalar. Oteldeki misafir sayısına göre yetersiz kalıyordu. Bunun dışında konum, yemekler, fiyata göre performans çok iyiydi. Uygun fiyata güzel bir tatil yapmak istiyorsanız tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İdaş Club Hotel
İdaş Club Hotel

-

Tatlılar vasattı

Otel fiyat açısından oldukça bütçe dostu ve bu fiyata rağmen bir o kadar da güzel hizmet veriliyor. Temiz ve de çok bakımlı bir otel. Bir tek yemekler konusunda eleştireceğim biraz. Ana yemekler fena değildi ama tatlılar daha iyi olabilirdi. Sonuçta yemeği bütün olarak değerlendiriyoruz. Hep aynı tatlının çıkması da hoş değildi. Bunun dışında memnun olmadığımız hiçbir durum olmadı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İdaş Club Hotel
İdaş Club Hotel

-

Yemekler geliştirilmeli

Otel güzel ve çok da sakin bir ortamı var. Çalışanlar her konuda yardımcı olabilmek için ellerinden gelen her şeyi fazlasıyla yapıyorlar. Bir tek yemekler konusunda biraz şikayetçiyim. Her gün aynı yemekler vardı. Tatlılar biraz vasattı. Eğer bu konuya el atabilirlerse çok daha iyi bir otel olabileceğini düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İdaş Club Hotel
İdaş Club Hotel

-

Kötü yorumlara aldanmayın

Bu sene o kadar memnun ayrıldım ki seneye de gelmeye şimdiden karar verdim. Yemeklerin hepsi çok güzeldi ve her gün farklı farklı çeşit çıkıyordu. Otele verdiğimiz ücretin çok çok üstünde bir hizmet aldığımız için teşekkür ederim. Gerçekten çok güzel bir otel. Konum olsun verdiği hizmetler olsun her şey çok kaliteliydi. Kesinlikle tavsiye ederim, bana kalırsa kötü yorumlara aldanmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İdaş Club Hotel
İdaş Club Hotel

-

Öğlenki pide harikaydı

Her şeyinden fiyat performans ölçüsünde çok memnun kaldık. Bir tek resepsiyonla ufak bir problem yaşadık ancak onun dışında herhangi bir sorunumuz olmadı. Verdiğimiz paranın çok çok üstünde bir hizmet ve kalite vardı otelde. Özellikle animasyon eğlencesi ve personellerin ilgisi sanki çok lüks bir otelde kalıyormuşuz gibiydi. Öğlen çıkan pideyi mutlaka tadın, efsane. :) Düşük bütçeniz varsa kesinlikle burayı tercih edin derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mirage World Hotel
Mirage World Hotel

-

Oda hariç fevkalade

Tesis konum olarak hem deniz hem de çevresi açısından güzel bir yerde. Yüze olanakları çok fazla. Otelin en güzel özelliği diyebilirim. Hem havuz hem deniz açısından zengin yani. Yiyecek ve içecek kalitesi iyi, çeşitleri de çok fazla. Bu konuda iyi olduklarını söyleyebilirim. Odamız fena değildi. Ortanın iyisi... Çocuk yatağı istediğimizde gelen yatakta bir sorun vardı. Değiştirmelerini istedik ama yine aynı yatak geldi. Bu davranış pek hoş değildi açıkçası. Onun dışında hizmet kalitesinden de son derece memnun kaldık. Odayla ilgili sorunu yaşamasaydık kesinlikle 10 verebileceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mirage World Hotel
Mirage World Hotel

-

Çevresi de içerisi de eğlenceli

Fiyatına oranlarsanız harika diyebileceğim bir otel. Verilen hizmet kalitesi fiyatın çok çok üstünde. Oteldeki ilgi ve alakadan da çok memnun kaldık. Temizlik çok iyiydi ve baya dikkat ediliyordu. Otelin bulunduğu konum da güzel. Etrafında gezilecek çok fazla alan var. Otelde sıkılırsanız kendinizi dışarı atıp çok keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ancak, bu ihtiyacı da duymuyorsunuz açıkçası. Biz otelde çok eğlenceli vakit geçirdik. Kısacası tavsiye ederim herkese.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mirage World Hotel
Mirage World Hotel

-

En iyi animasyon

Otele ilk geldiğimizde bira ön yargılı yaklaştık açıkçası. Çok güzel gelmemişti baştan. Ancak akşam olup da animasyon zamanı gelince otelin ne kadar harika olduğunu gördük vallahi. Animasyon ekibi şahaneydi. Çok eğlendik ve çok keyifli vakit geçirdik. Çok güzel aktiviteler vardı. Memnun kaldığımız bir otel oldu. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Elite World Marmaris Hotel
Elite World Marmaris Hotel

-

Her şey iyiydi

Otel çok temiz ve bakımlı. Denize de sıfır oluşu çok güzel. Çalışanların ilgisi ve performansından çok memnun kaldım. Her şeyimize çok yardımcı oldular sağ olsunlar. Hizmette hiçbir aksaklık olmadı. Yemeklerini çok beğendim, 10 üzerinden 10 veririm kesinlikle. Odamız da gayet güzel ve rahattı. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Elite World Marmaris Hotel
Elite World Marmaris Hotel

-

1 numara

Konum, hizmet ve servis kalitesi, temizlik ve hijyen, kalite, personel ilgisi her şey 10 numara 5 yıldız. Her şeyine gönülden tam puan veriyorum. Herkese cidden öneririm. Tatilinizi burada değerlendirdiğinize asla pişman olmazsınız. Biz ilk kez bu sene denedik ve bundan sonra tatil adresimiz kesinlikle başka hiçbir yer değil. Çok memnun kaldık her şeyden.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Elite World Marmaris Hotel
Elite World Marmaris Hotel

-

Keşke uzatabilseydik

1 haftalık bir tatil yaptık burada. Ancak keşke elimizde olsaydı da uzatabildiğimiz kadar uzatsaydık. Âşık olduk resmen bu tesise. Zaten direkt girişte çok güzel bir karşılama yaptılar bize. Devamında da tatilimiz boyunca personelin ilgisi üstümüzden eksik olmadı. Her şey kusursuzdu, tatilden beklediğimiz ne varsa burada mevcuttu. Teşekkürler!!!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Elite World Marmaris Hotel
Elite World Marmaris Hotel

-

Olanaklar sınırsız

Otel muhteşem. Her şeyin en iyisi bu otelde. Yemekler son kalite ve taptaze, personelin ilgisi her zaman üstünüzde, havuz tertemiz, deniş muhteşem ve berrak... Bunun dışında hamam, sauna, masaj gibi olanakları var ve onlar da son derece keyifli. Seneye daha kalabalık bir şekilde yine tatilimizde bu otelde olacağız. Şimdiden planlar yapıldı. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Elite World Marmaris Hotel
Elite World Marmaris Hotel

-

Nazik personel

Uzun zamandır bir türlü tatil imkanı bulamamıştım. Çok güzel bir şekilde dinlenmeye ihtiyacım vardı açıkçası. Bu otel sağ olsun tüm yorgunluğum üzerimden akıp gitti resmen. Daha girişte personelin nazik karşılaması çok hoştu. Tüm personel tatilim boyunca aynı kibarlık ve naziklikteydi tabii ki... Odamız ferah ve tertemizdi. Yemekler açık büfe ve alabildiğince bol çeşitliydi. Personel ilgili ve hep yardımcı oldu bize. Her ihtiyacımıza canla başla koştular. Teşekkürler bu harika tatil için, muhteşem bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Elite World Marmaris Hotel
Elite World Marmaris Hotel

-

Her sene durağımız

Senelerdir her zaman bu otelde yaz tatillerimizi gerçekleştiriyoruz. Her sefer aynı memnuniyetle ve aynı keyifle bizi evimize uğurlayan Elite World Marmaris Hotel ailesine binlerce kez teşekkürler. Resmen bu aileden biri gibiyiz artık. Her şey harika. Başka otele gidemez olduk, zaten gerek de görmüyoruz. Herkese şiddetle tavsiye ederim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Elite World Marmaris Hotel
Elite World Marmaris Hotel

-

Öneririm

Lokasyon olarak beğendiğim bir otel oldu. Personelin hepsine teşekkür ederim. İlgilerinden ve hizmetlerinden çok memnun kaldığımı söylemem gerek. Yemekler çok lezzetliydi. Odam güzel ve rahattı. Temizlik gibi hususlara çok dikkat ediliyordu. Genel anlamda tavsiye edebileceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Elite World Marmaris Hotel
Elite World Marmaris Hotel

-

Her şey tam puan

Her özelliği teker teker 10 üzerinden 10 puanı hak eden bir otel. Çalışanlar desen çok ilgili. Yemekler ve içecekler desen kaliteli ve lezzetli. Tesis hem tertemiz hem de oldukça yeni eşyalarla döşenmiş. Odamız hem konforlu hem de çok rahattı. Hizmet ve servis kalitesi çok yüksekti. Çok güzel bir otel. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Elite World Marmaris Hotel
Elite World Marmaris Hotel

-

Çalışanlar süper

Otel mükemmel, hiçbir kusur yok. Personelini harika eğitmiş, hepsi birbirinden iyi. Restoran ve bar elemanları otelin yıldızı resmen. Hizmette bir tek kusur etmiyorlar. Herkes güler yüzlü ve nazik. Havuz kenarında asla şezlong sıkıntısı yaşamadığımız bir otel oldu sonunda. Müzikler çok güzeldi, baya eğlendik. Keyifliydi her şey. Teşekkür ederiz. Kesinlikle yeniden tercih edeceğimiz bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Martı Resort Deluxe Hotel
Martı Resort Deluxe Hotel

-

Kalite çok yüksek

Çalışanlar hem nazikti hem hizmette kusur etmediler hem de çok güler yüzlü davrandılar. Hizmet kalitesi de bunla doğru orantılı olarak çok iyiydi. Deniz hem temiz hem plajı bir o kadar bakımlıydı. Havuz da oldukça kaliteli ve sterildi. Temizliğe her zaman dikkat edildiğini gördük. Yemekler hem çeşitli hem lezzetliydi. Animatörler çok enerjikti ve bu performanslarına, dolayısıyla da bize yansıdı. Çok eğlendik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Martı Resort Deluxe Hotel
Martı Resort Deluxe Hotel

-

Olanaklar harika

Otelin tüm hizmetleri çok kaliteliydi ve olanakları oldukça lükstü. Elemanların hepsi çok ilgiliydi. Odaların rahatlığı, kumsalının bakımlı olması ve denizin temizliği, yiyecek-içecek çeşitlerinin kalitesi kısacası her şey 10 numaraydı. Özellikle kokteylleri tatmanızı tavsiye ediyorum. Çok iyi bir otel. Bir dahaki tatilde de burayı tercih etmeyi düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Martı Resort Deluxe Hotel
Martı Resort Deluxe Hotel

-

Kusur bulamadım

Tesisin kalitesine diyecek tek kelimem yok. Her şey o kadar tertemiz ve güzel ki. Odamız kocaman ve alabildiğine büyüktü. Her zaman temiz ve oldukça ferahtı. Odanın içerisinde de ihtiyaç duyabileceğimiz her şey bulunuyordu. Restoran, kafe, lobi gibi alanlar hem çok güzel hem de hizmet oldukça hızlı ve kaliteliydi. Tüm personel çok güler yüzlüydü. Yaklaşımları her zaman çok nazikti. Tatilimizi eğer daha vaktimiz olsa uzatmayı bile düşündük. Kalitenizden ve üstün hizmetinizden dolayı teşekkürler. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Martı La Perla Otel
Martı La Perla Otel

-

Tüm yönleri şahane

Tüm yönleriyle beklentilerimi karşıladı ve çok güzel bir otel bana kalırsa. Her şey dahil konseptinin hakkını tam olarak veriyor. Doğası ve yeşilliğiyle beni oldukça büyüledi. Huzur buldum ve tatilin keyfini çıkardım. Personelleri çok iyi ve çok güler yüzlü davranıyorlar. Resepsiyondaki ilgi için de ayrıca teşekkürler. Çok profesyonel ve kaliteli bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Martı La Perla Otel
Martı La Perla Otel

-

Kafa dinlemelik

Yalnız başıma kafa dinlemek için yaptığım bir tatildi. Otel tam da bu nedenle o kadar iyi geldi ki bana. Kesinlikle bir gürültü, bir kalabalık veya bir curcunayla karşılaşmıyorsunuz. Bu açıdan çok hoş. Hizmetler çok iyi. Personel çok çalışkan ve kaliteli. Başka tatillerimde de bu sefer arkadaşlarımla birlikte yine buraya gelmeyi düşünüyorum. Herkese de tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Martı La Perla Otel
Martı La Perla Otel

-

Misafirperver otel

Her yönüyle oldukça kaliteli ve güzel bir otel bence. Odalarda ve otelde genel olarak yapılan temizlik çok iyiydi. Hizmetlerinden ayrıca memnun kaldık. Yemeklerin lezzeti tam damağımıza göreydi. Çalışanların samimiyeti bizim çok hoşumuza gitti. Denize olan konumu açısından çok avantajlı bir otel. Tercih etmemizde büyük etkisi oldu açıkçası. Tüm müşterilerle yakından ilgileri gözümüzden kaçmadı. Çok müşteri yanlısı bir otel. Teşekkür ederiz ve kesinlikle tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Martı La Perla Otel
Martı La Perla Otel

-

Yemekler dışında süper

Otelde en iyi bulduğum nokta kesinlikle çalışanlarının çok iyi olmasıydı. Personel o kadar kaliteli ve layığıyla işini yerine getiriyor ki. Hiçbir isteğimizi ikiletmeden, tüm samimiyetleriyle yaptılar. Otelin restoranındaki çalışanların kibarlığı ayrıca dikkatimizi çekti. Çok nazik ve ilgilerdi. Otel konum itibariyle çok güzel bir yerdeydi. Odamızdan oldukça memnun kaldık. Animasyonlarda çok keyif aldık ve eğlendik. Ancak, yemeklerle ilgili sıkıntı yaşadık maalesef. Çok fazlaydı ve uzaktan da güzel gözüküyorlardı ancak kokuları biraz rahatsız ediciydi. Belki de bizim şanssızlığımız olmuştur ancak hoş değildi bu durum. Yine de güzel bir oteldi, diğer her şeyden fazlasıyla memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aqua Hotel
Aqua Hotel

-

İçmeler'in en iyisi

Bana kalırsa İçmeler zaten Marmaris'in incisi. Otel de bu incinin en güzel yerinde. Doğası oldukça dinlendirici. Çift olsanız da aile tatili yapsanız da herkese uygun mutlaka bir şey var. Otelin temizliği, odaların düzeni benim çok hoşuma gitti. Animasyon ekibinin enerjisine bayıldık ve ilgileri inanılmazdı. Çocuklarımız çok eğlendi, biz de bu durumdan ayrıca mutlu olduk. Hem yakınlarımıza hem de burada rezervasyon yaptırmayı düşünen herkese rahatça tavsiye edebilirim. Bir tek eksik olarak çocuk havuzunun çok güneş alan kısımda olmasını söyleyebilirim. Havuza gelmiyor çünkü koruması var ama çocuğunuzun yanında durmanız gerektiğinizden siz güneşten perişan oluyorsunuz. Keşke yeri farklı olsaydı çocuk havuzunun. Bunun dışında bir tatilden beklediğiniz her şeyi bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aqua Hotel
Aqua Hotel

-

Odalar çok konforlu

Marmaris'in açık ara en üst seviyede en iyi otellerinden. Hem kendi kalitesi hem hizmet kalitesi hem personel kalitesi hem konumunun güzelliği oteli harika yapmaya yetiyor. Hijyeni 10 numara. Oda çok rahat, yataklar çok geniş. Ciddi anlamda konforlu. Çok memnun kaldım. Tekrar gitmek isteyeceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aqua Hotel
Aqua Hotel

-

Denecek söz yok kusursuz

Biz Marmaris'ten başlayarak ufak bir sahil turuna çıktığımızda durağımız oldu bu tesis. Gerçekten her şey tek kelimeyle ifade etmek gerekirse kusursuz ötesiydi. Olmayan tek bir şey yok. Her şey elinizin altında. Hizmet kalitesi mükemmel. Çalışanları gördüğüm en iyi otel personelleri olabilir. Doğası ve denizi de muhteşemdi. Yemekleri lezizdi ve çeşit o kadar boldu ki. 10 üzerinden tam 10'u hak eden sınırlı otellerden.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Yazıcı Marmaris Palace
Grand Yazıcı Marmaris Palace

-

Fiyatı hizmete göre uygun

Yemekleri hem fazla fazla hem de hepsi birbirinden lezzetli. Personellerinin her daim ilgilenmesi, her şeyi eksiksiz yapmaları takdir edilesiydi. Güler yüzleri de asla eksik olmuyordu. Fiyat verilen hizmetle karşılığını alıyor bence. Başarılı bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Yazıcı Marmaris Palace
Grand Yazıcı Marmaris Palace

-

Tesisin konumu harika

Doğanın içinde bir tesis. Temiz havanın hep içindesiniz. Bu gerçekten hoş. Otelin personeli 10 numara 5 yıldız. İlgileri harika. Konumu da ayrıca güzeldi. Beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Yazıcı Marmaris Palace
Grand Yazıcı Marmaris Palace

-

Yeşille mavinin buluştuğu nokta

Kendim de turizmci olduğumdan naçizane anlıyorum diyebilirim ve bu otel gerçekten çok kaliteli. Bize harika bir tatil yaşattılar gerçekten. Doğası, harika ağaçlarıyla doğanın tadını çıkardık. Tam anlamıyla huzur bulduk diyebilirim. Personeli içten ve çok ilgileniyor sizle. Resmen evinizdeki sıcaklıkla eş değer denebilir. Hepsine teker teker teşekkür ederiz. Sahile inerken ufak bir coffee house var. Gerçekten çok tatlı ve çayı, kahvesi harika. Her daim karnınızı doyurma imkânınız da var. Mutlaka açık bir büfe oluyor. Tüm yemeklerin de lezzeti şahane oluyor. Odalar, ortak kullanım alanları, açık alanlar, kapalı alanlar kısacası her yer tertemizdi. Bir de Atatürk köşesi vardı otelde. Bu cidden en çok oyumu kazanan nokta oldu. Üstüne üstlük o köşe her gün taptaze çiçeklerle yenileniyor. Saygı duydum. Düşünen herkese kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Yazıcı Marmaris Palace
Grand Yazıcı Marmaris Palace

-

Bu bölgede bir numara

10'dan daha yüksek verebilme olanağım olsaydı keşke. Her yönüyle harika bir otel. Yemekleri, tatlısı, tuzlusu her şeyiyle harika. Otel biraz eski gelebilir size ancak tertemiz ve hizmet her zaman harika. Konum olarak da Marmaris'in doğasıyla iç içe. Bu da size ayrı bir huzur veriyor. Birçok olumsuz yorum okudum ve daha ilk günden her şeyin mükemmel olmasına rağmen tatilimin bitmesini bekledim yorum yapmak için. Ancak yazılanların hiçbiriyle kesinlikle yaşamadım. Ödediğinizin karşılığını %100 alıyorsunuz diyebilirim. Bir tek odalarda kettle olmaması bir tık eksikti belki ama bu kadar olanağın içinde göz ardı edilebilir. SPA'yı da yenileseler fena olmazmış. Havuzun hamamın içinde olması benim hoşuma gitmedi ama tabii kişisel görüş. Ama bunlar devede kulak kalır diyebilirim. Alkoller de hep bilindik markalardı. Bu açıdan da artı bir durum oluşuyor. Benim için gerçekten bölgede en iyi otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Yazıcı Marmaris Palace
Grand Yazıcı Marmaris Palace

-

Otel çok büyük

Marmaris bölgesinde tatil yapılması gereken otellerin başında geliyor bence. Yemekler şahane, aç kalma olasılığınız asla yok. Otel çok büyük ama bunun içinde yeteri kadar personelleri var. Hepsi de çok ilgili. Deniz tertemiz ve keyifli. Odalar her zaman temiz, toplu ve çok ferah. Manzarasına denecek söz yok zaten. Karşısında keyif yapmaktan kendinizi alamıyorsunuz. Gitmeyi düşünenlere tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mar-Bas Hotel
Mar-Bas Hotel

-

Denize sıfır bir otel

İçmeler mevkiinde kaliteli ama ucuz bir otel arıyorsanız tavsiye ederim. Otel diğer 3 yıldızlı otellere göre gayet kaliteli. Yemekler lezzetli ve otel tertemiz. Odalar biraz küçük olsa da yeterli. Otelin havuzu var ve denize sıfır. Personeller ilgili ve güler yüzlü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mar-Bas Hotel
Mar-Bas Hotel

-

3 yıldızlı ve kaliteli

Bu otele daha önce gelmiştik ve memnun kaldığımız için tekrardan geldik. Otelin genel temizliği başarılı, etrafta sizi rahatsız edecek bir şey bulmanız imkansız. Yemekler lezzetli. Otel denize sıfır ve bu bizim en çok hoşumuza giden şey, deniz tek kelime ile harika. 3 yıldızlı ve kaliteli bir otel arıyorsanız burayı tercih edebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mar-Bas Hotel
Mar-Bas Hotel

-

Denizi çok güzel

Yeşil ile mavinin buluştuğu bir otel ve Marmaris'in en güzel yerinde. Otelde çok huzurlu bir tatil yaptık. Otelin çok fazla bir eğlencesi yoktu. Otelin genel temizliği güzeldi. Odalar her gün temizlendi ve havlular, çarşaflar temizdi. Yemek konusunda herhangi bir sorun yaşamadık. Denizini ve plajını çok sevdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mar-Bas Hotel
Mar-Bas Hotel

-

Konumu çok güzel

Otelde 3 gün kaldık. Otelin konumu çok güzel, İçmeler mevkiinin en güzel yerinde. Denizini ve plajını sevdik, gerçi plajı biraz küçüktü. Havuzu da küçüktü. Personeller sanki yaptıkları işten mutsuz gibi davranıyordu. Odalar iyiydi ve temizdi. Yemekler de güzeldi. Ucuz ve güzel bir denizi olan otel arıyorsanız gidilebilecek bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)