Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Armutalan Otelleri

Armutalan için {{ (filteredHotels).length}} / 49 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Armutalan Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Gökyüzü ve denizin yeşil ormanlarla kucaklaştığı turizm merkezi: Armutalan

Armutalan beldesi, Marmaris Körfezi'nin kuzeyinde yer alır. Muğla'ya 50 kilometre uzaklıktadır.

Armutalan'da geçireceğiniz tatiliniz boyunca komşu beldeleri olan İçmeler, Beldibi ve Marmaris Merkez'e de günü birlik geziler düzenleyebilir ve buradaki keşfedilmeyi bekleyen tarihi ve doğal güzellikleri görebilirsiniz.

Armutalan, koylarıyla ünlü bir Marmaris beldesidir. Bu sebeple özellikle yaz aylarında pek çok yerli ve yabancı turist buraya gelmektedir.

Armutalan'a bir defa gelmek yetmiyor, tekrar tekrar gelip yaşamak istiyor insan. Bu nedenle her yaz birçok tatilci, kendini Armutalan'da Akdeniz'in serin sularına bırakıyor. Marmaris Armutalan otellerinin sayısı da gün geçtikçe artıyor.

Turizm, Armutalan ekonomisinin temelini oluşturuyor diyebiliriz. Armutalan otelleri genellikle Merkez, Sinan ve Şirinyer mahallelerinde yoğunlaşmıştır. Armutalan otelleri, Armutalan pansiyonları ve armutalan apart otellerini hesaba katacak olursak bölgedeki tesislerin oldukça fazla olduğunu ve 13000'in üzerinde yatak kapasitesiyle hizmet verdiğini görürüz.

Kıyı turizmi denilince akla gelen ilk isimlerden olan Marmaris'in eşsiz koyu: Armutalan

Armutalan, Muğla ilinin Marmaris ilçesine bağlıdır.

Sahip olunan coğrafi yapı ve yumuşak Akdeniz klimi oldukça elverişli olduğu için kent hızlı bir gelişme içerisindedir. 1980'li yıllara kadar küçük bir köy olan Armutalan, zamanla buradaki turizmin gelişmesiyle birlikte nüfus alanında büyük gelişmeler göstermiştir ve Türkiye'nin önemli kıyı turizm merkezlerinden birisi haline gelmiştir.

Armutalan, ülke ve dünya ölçeğinde tanınmış birçok konaklama tesisini barındıran, ülkemizin önemli bir turizm bölgesidir. Armutalan bünyesinde oteller, apart oteller ve pansiyonlar bulunmaktadır. Armutalan otel fiyatları sundukları hizmet seçeneklerine göre farklılık göstermektedir.

Sezondan sezona göre de değişen Armutalan otel fiyatları olduğunu hatırlatarakkeyifli bir Marmaris tatili geçirmenizi dileriz.

Armutalan Hakkında

Çam ormanları ile kaplı tepelerin altında yer alan Armutalan, oksijen, deniz ve manzara güzelliği yönünden Marmaris'in en zengin beldesidir...

M.Ö. 1200 yıllarına kadar dayanan Marmaris ve çevresi için Karların ülkesi anlamında olan Karia adı verilmiştir. Bir çok medeniyet için ticaret merkezi bulunan ve ilk çağdan bu yana Ege ve Akdeniz arasından önemli bir geçiş noktası olan bölgeye Karia, Mısır, Asur, İon, Pers, Suriye, Makedonya, Rodos, Ada uygarlıkları, Selçuklular ve Osmanlı medeniyetleri hükmetmişlerdir.

Bölgeye gelen tatilcilerin tüm isteklerini karşılayabilecekleri alışveriş merkezleri, eğlence mekanları ve birçok lezzeti barındıran lokantaları ile gelişen bir beldedir.

Doğa tutkunları için ormanda yürüyüş ve bisiklet parkurları bulunmaktadır. Çıktığınız orman yürüyüşünde karşınıza bir anda çıkan Camiavlu Şelalesi güzelliği ile sizleri büyüleyecek.

Marmaris-İstanbul arası 758 kilometre ; Marmaris-Ankara arası 843 kilometre; Marmaris-İzmir arası 290 kilometre. Marmaris'e İstanbul tarafından gidiyorsanız, İzmir sonrası Aydın otobanı üzerinden ulaşabilirsiniz. Marmaris merkezinde bulunan dolmuş ve otobüsler ile Armutalan bölgesine ulaşabilirsiniz.

Armutalan otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Cosmopolitan Resort Marmaris
Cosmopolitan Resort Marmaris

-

Personel iyi ve kibar

İnsanlara cüzdanlarına ve kimliklerine göre muamele ediyorlar. Resepsiyon görevlileri çok kötü. Kendisine saygısı olan buraya uğramaz. Personel iyi ve kibar ama sonuçta emekçi adamlar, insanlıktan anlıyorlar. Gelmeyin arkadaş buraya. Aynı paraya çok daha iyileri var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cosmopolitan Resort Marmaris
Cosmopolitan Resort Marmaris

-

Kırmızı et hiç yok

Şubat ayında rezervasyon yapmışım, paramı kullanmış, buraya geldiğimde mutfağın üstündeki odayı vermiş gürültü ve kokudan durulmuyor. Odayı değiştir diyoruz, Siz oteli değiştirin diyor. Hadsizliğin böylesi... Sezon müşterisi baş tacı erken rezervasyon indirimli diye kötü. Odalar 1990 konsepti, binaya biraz makyaj yapmışlar, reklamlarda döne döne binayı vermişler. O jakuzi nerede merak ediyorum doğrusu. Aqua park günde bir saat çalışıyor, o da daracık, bir metrelik havuza çıkıyor, kalabalıktan göremiyorsun. Yemekler temiz ve guzel, personel nezaket sahibi, Allah razı olsun. Tabi kırmızı et hiç yok, bol bol hindi ve sebze var. Resepsiyon gülen surat maskesi takmış Zeus bozmalari, sanırsın beleşe gelip babasının kesesinden yiyorsun. Kendi arabanız yoksa denize de gidemezsiniz, çok uzak, bir gitseniz ikinciye tövbe dersiniz. Acente de aynı bunlar gibi, kime şikayet etsen muhatabın diğeri diyor. Velhasıl gelmeyin arkadaşlar. Yüzlerce kilometre yol aldım buraya gelmek için, tam bir fiyasko çıktı. İlle Marmaris diyorsanız en azından denize yakın olsun, tadını alın tatilin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Armar Club Otel Marmaris
Armar Club Otel Marmaris

-

Eşyalar eskiydi

Anı Tur'un konaklattığı bu otelde hijyen sıfırdı. Yemek tabaklarını kağıtlara silmeden kullanamadık. Restoranda yağdan yerler kayıyordu. Odalar, duvarlar kirli, eşyalar eskiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cosmopolitan Resort Marmaris
Cosmopolitan Resort Marmaris

-

Odalar mis

3 Ağustos -9 Ağustos arası Cosmopolitan Resort Marmaris'te kaldım. Eşim ben ve 2 kızım ile birlikte aile odası tutmuştuk. Tatil tam anlamıyla 10 numara geçti. Ankara'dan tavsiye üzerine geldim. Ve çok memnun kaldım. Tüm Cosmopolitan ailesine teşekkürler. Seneye seçim yine aynı olacak muhtemelen. Daha iyi Şam'da kayısı… Teşekkürler tüm Cosmopolitan ailesine... Ankara'dan selamlar. Odalar mis. Her gün temizleniyor. Yemekler kaliteli. Aç kaldım diyen yalan söyler. Yukarıda Allah var tek kuruşuna kadar helal hoş olsun. Tekrar teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pineta Park Deluxe Hotel
Pineta Park Deluxe Hotel

-

Sadece temizliği iyi

Geldiğim en berbat otel. Pansiyonda kalsanız daha iyi. Sadece oda temizleyen ablalar işini yapıyor. Yemekleri kötü sağlıksız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Dorado Hotel
Club Dorado Hotel

-

Buzdolabı ücretliymiş

Otele fiyatı uygun diye geldik çatı katında bir oda verdiler. Çok sıcak önceki yorumlarda; klimanın ücretli olduğunu okumuş ve şaşırmıştım. Resepsiyonda sordum, evet öyleydi geçen sene, dediler. İnanmadım odaya geldik klimanın kumandası yok. Haber verdik hemen getirdiler ama klima 20 dakika çalışıyor, 20 dakika dinleniyor ve çalıştığı dönemde de soğutmuyor. O kadar kötü. Odada dolap yok. O da ücretliymiş. 5 katlı otel bir tane 3 kişilik asansör var. TV eski şaşırdım. Ücretli değil zaten sadece 3 kanal çekiyor. Tatil döneminde kaldığım en vasat yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Armar Club Otel Marmaris
Armar Club Otel Marmaris

-

Havuz temiz değil

Ben ömrü hayatım boyunca böyle otel görmedim. Çok kötü. Havuz temiz değil, yataklar kötü. Her şey çok kötü. Ne sorsak yok, ne istesek yok. 3 yıldız değil yarım yıldız bile hak etmiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kervansaray Hotel Marmaris
Kervansaray Hotel Marmaris

-

İnternet cafe yok

Sakın gelmeyin, otelde yabancılara torpil yapıyorlar, küçükler görmezden geliniyor, ben size bahsedeyim ve internet cafe de yok sadece Xbox salonu var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pineta Park Deluxe Hotel
Pineta Park Deluxe Hotel

-

Otelde dolaşamıyoruz bile

Ben böyle bir şey görmedim. 1 haftamız tezler geçti. Bugün de saat 5'te havuzu boşalttılar. Şimdi de balkonda oturduk düğün izleyeceğiz. Otelde dolaşamıyoruz bile. Parasıyla insan bu kadar rezil olur. Yorumları okuduğumda abartı gelmişti fakat şimdi anlıyorum ki hepsi çok doğru. Bu yazımı okuyup hala gelmek isterseniz diyeceğim bir şey yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Panorama Hotel
Grand Panorama Hotel

-

Odalar ferah ve geniş

Tesiste 4 gün kaldık. Odalar ferah ve geniştir. Temiz oksijen ve sakin bir ortamı olan bir yer. Havuzu büyük. Kaydırak olması çocuklar açısından keyifliydi. Yemeklerden şikayetçi değildik. Sakin ve güzel bir tatildi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Sunset Apart
Club Sunset Apart

-

Her şey için teşekkürler

Her şey için teşekkürler Naci Bey ve ekibi. Çok güzel 1 ay geçirdim. İyi ki varsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adonis Hotel Marmaris
Adonis Hotel Marmaris

-

Kahvaltısının güzel olması

Eşimle birlikte çok güzel 3 gece geçirdik, personel güler yüzlü ve her konuda yardımcı. Bu sezon ağustos ayında tekrar gideceğiz. Burayı tercih etme sebebimiz her şeyden önce otelin konumu, temiz olması ve kahvaltısının güzel olması. Şanslıysanız deniz manzaralı odada kalabilirsiniz. Anladığım kadarıyla odaların çok az kısmı denizi görüyor. Geçirdiğim güzel tatil sonrası yazma gereği duydum. Bu yüzden herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adonis Hotel Marmaris
Adonis Hotel Marmaris

-

Temiz olması ve kahvaltısının güzel olması

Geçen sene konakladığımız bu otele Gençlik Bayramı'ndaki fırsatı değerlendirerek tekrar geldik. Bu sene banyolar ve televizyonlar da yenilenmiş ve odalar neredeyse mükemmel hale gelmiş. Bir tatilci olarak aradığım iki şey bu otelde fazlasıyla mevcut. Temiz olması ve kahvaltısının güzel olması. Artı yönlerinden bir tanesi de personelinin güler yüzlü ve her konuda yardımcı olması. Tekrar teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Panorama Hotel
Grand Panorama Hotel

-

Aileye yönelik bir tesis

Yazılan yorumlara rağmen fiyat makul olunca kalabalık aileyiz diye bu tesise geldik. Öncelikle söyleyeyim, şaşırdık. Çünkü yorumlardan tamamen farklı bir tatil yaşadık. Tesis denize biraz uzakmış. Bu doğru. Ama odamızdaki manzara olsun, kaydıraklı havuzu keyifliydi. Bizim için çocuklarımızın eğlenmesi öncelikliydi ve gerçekten keyifli bir tatil oldu. Otelden ayrılacağımız gün çocuklarımızı zorla otelden kopardık. Çocuklara yönelik bu sene aktivitelere başlamışlar. Aileye yönelik bir tesis. Yemekler ödediğimiz rakama göre çok başarılıydı. Biz genel olarak memnun kaldık. Personel Türklere karşı çok ilgiliydi. Herkese çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Uysal Motel Beach
Uysal Motel Beach

-

Çalışanlarının ilgisi

Mükemmel konumu, çalışanlarının ilgisi ve nefis yemekleriyle ailece kalabileceğiniz şirin bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Uysal Motel Beach
Uysal Motel Beach

-

Personel sıcaklığı ve ilgisi

Aile sıcaklığında, mükemmel bir ortamda, denize sıfır ve gittiğim en iyi, en sıcak otellerden biri. Özellikle personel sıcaklığı ve ilgisi bizi çok mutlu etti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Uysal Motel Beach
Uysal Motel Beach

-

Evinizde gibi hissedersiniz

Evinizde gibi hissedeceğiniz samimiyet, içtenlik, saygı ve sıcaklık göreceğiniz bir moteldir. Yemeklerdeki kalite, tat, lezzet, mutfak personelinin anlayışlı güler yüzü, samimiyeti ev halkından biri gibi sizi içerisine alacaktır. Temizliği, sunumları çok iyidir. Gitmek şiddetle tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Uysal Motel Beach
Uysal Motel Beach

-

Denize çok yakın

Denize çok yakın, kumsal olan temiz bir yer. Odalarının tümü deniz manzaralı. Yaz kış kalınabilecek bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Uysal Motel Beach
Uysal Motel Beach

-

Hizmet çok iyi

İlgi, alaka muhteşem. Aile sıcaklığı yaşayabileceğiniz samimi bir yer. Hizmet çok iyi. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pineta Park Deluxe Hotel
Pineta Park Deluxe Hotel

-

Yemekleri tatsız

Öncelikle sözlerime şöyle başlamak istiyorum. Dur ben gideyim, 3-5 günümü zehir edeyim, paramı çöpe atayım diyorsanız onun için ideal bir otel. Yemekleri tatsız, tuzsuz, çiğ. Tatlı olarak Kemalpaşa tatlısından başka tatlı bilen aşçı yok herhalde. :) Yetişkin havuzu dendiğine bakmayın, hepsi çocuk havuzu, yani 1,50 falan boyları. Personel desen, Burhan Bey hariç herkes surat asıyor. Burhan Bey'den başka kimse ilgilenmiyor orada sizinle. Markette, barda, havuz başında, hatta çarşıda, her yerde karşımıza çıkan Burhan Bey'e teşekkür ederiz bizimle ilgilendiği için. :) Deniz olayına gelince; hayalinizdeki maviliği görmek istiyorsanız 80 km uzaklıktaki Selimiye koyuna gitmenizi öneririm. Biz hasta kaldık, muhteşem bir yer. Turunç mu, Selimiye mi diye sorsanız hiç düşünmeden Selimiye derim çünkü düşünürsem Turunç derim. Meyve suları kalitesiz, Bim malı gibi, içkiler kireçli, neredeyse su niyetine içebilirsiniz. Plastik pet bardakta servis ediyorlar ve içki mi su mu anlamıyorsunuz. Animasyon olayı geliştirilebilir. Tombala oyunu dışında oyun yok. Kazananın havuz başında bıyıklarını iple alınmasını ben ilk baş oyun sansam da gerçek olduğunu öğrendiğimizde çok şaşırmıştık. Sonuç olarak siz siz olun adres sormaya bile oranın önünden geçmeyin. Son olarak teşekkürler Burhan Bey. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Hotel Pineta
Club Hotel Pineta

-

Yemek çeşitleri bol ve iyi

Fiyat fayda dengesine göre kesinlikle iyi bir otel, baktım birkaç kişi uzun uzun kötü yorum yapmış bence kasıtlı ve gerçekleri örten saptırılmış yorumlar. Hiç denize gitmesen biri kapalı üç havuzu var otelin. Geniş ve yeşil çimen bahçesi ferah bir durum, yemek çeşitleri de gayet bol ve iyi, ben bu otele iki sene üst üste gittim öyle ciddi kötü bir yanını görmedim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kervansaray Hotel Marmaris
Kervansaray Hotel Marmaris

-

Odalar temizdi

Arkadaşlar, şimdi yazacaklarımı tamamen içimden geldiği gibi yazdım. 22 Eylül-25 Eylül'de konakladım. Otel verdiğim paraya göre çok fazla iyiydi. Odalar temizdi, oda düzeni, yataklar, orman havası gayet güzeldi. Tuvaletler temizdi, eksik bir şey olursa hemen gönderiyorlar. Otel müdürü Orçun Bey devamlı denetliyor. Helal olsun aldıkları para. Dürdane ve Habibe adlı personellere ayrıca teşekkür ederim, arı gibi ve sessizler. Vallahi helal olsun, çok çalışkanlar, kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum, aldığınız para helal sizin. Havuz ve havuz bar güzel, yiyorsun, içiyorsun, hamamı var, saunası var, daha ne olsun arkadaşlar. Güvenlikçiye tembihledim, ben engelliyim, engelli yerine araba koydurma diye, çocuk kendi arabasını oraya koymuş, ben gelince arabasını aldı, benim arabayı oraya park etti. Asansörler çok temiz ve güzel kokuyor. Tuvaletler temiz. Verdiğim para helal olsun. Seneye gene geleceğim. Yazdıklarıma inanmayanlara telefonumu verebilirim. Teşekkürler Kervansaray Hotel Marmaris.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cosmopolitan Resort Marmaris
Cosmopolitan Resort Marmaris

-

Yemekleri mükemmel

Otelle arkadaşlarımın tavsiyesi ile geldim. Otel cidden çok güzel bir otel. Yemekleri mükemmel. Güler yüzlü çalışanları ve resepsiyonu bulunuyor. Temizlik de mükemmel, her gün oda temizliği yapılıyor. Şehir merkezinde sayılır, otelden çıkıp rahatlıkla aquaparklara, tekne turlarına ulaşımı çok kolay. Her konu ile mükemmel bir tatil geçirdim. Şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Casa De Maris Spa & Resort Hotel
Casa De Maris Spa & Resort Hotel

-

Konumu, temizliği, modern iç tasarımı

Otelin konumu, temizliği, modern iç tasarımı mükemmel. Hizmet derseniz dört dörtlük. Tüm Casa De Maris Spa & Resort Hotel ailesi ve çalışanları güler yüzleri, sundukları leziz yemekleri-tatlıları- içecekleri, müzikleri, kısacası tüm hizmetleri için sonsuz teşekkürler. Tekrar görüşmek dileğiyle...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Hotel Pineta
Club Hotel Pineta

-

Her şey bol bol var

Selamlar; otelde 27-31 Ağustos tarihleri arasında ailece kaldık. Otel genel olarak iyi, yemekleri fena değil, çok çeşit vardı ve inanılmaz derecede yemek israfı yapıldığını gördüm ve çok üzüldüm. İnsanlar aç gözlü, tabakları tıka basa dolduruyorlar, sonra yiyemeyip masada bırakıyorlar ve çöpe gidiyor. Bu atılan yemeklerle birçok muhtaç insan doyurulabilir. Yani yemekte sorun yok. Odalar da fena değil, banyo kısmı ise girdiğimde duş ahizesi bozuktu, resepsiyona söyledim, anında onarıldı. Klima ses yapıyordu, söyledim, anında müdahale yapıldı. Ben havuzu pek sevmiyorum ama 14 yaşındaki çocuğum tadına doyamadı. Gün boyu yemekten, içmekten bıkarsınız, her şey bol bol var. Ben herkese tavsiye ediyorum. Özellikle animasyon ekibine ve barmenlere çok teşekkür ediyorum. Seneye yine gidebilirim, oradan da Datça Palamutbükü'nü de ziyaret etmeden olmaz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Sunset Apart
Club Sunset Apart

-

Seneye tekrar buradayız

6 bayan, 4 gece bu otelde konakladık ve bu fiyata yaşayabileceğimiz başka bir tatil olamazdı bence. Karşılama iyi, yardımseverlik, samimiyet tatilimizi güzelleştirdikleri için Club Sunset Apart'a özellikle Hüseyin Bey'e çok çok teşekkürler. İnternette kötü yorumlara kurban gitmiş durumda gözüküyor ama insanları anlayamıyorum, kendimiz gördük bu fiyata bu hizmeti almamız bence imkânsızdı. Giderken şüphe içinde gittik ama şundan eminiz seneye tekrar buranın yolunu tutacağız tabi ki eğer işletme değişmezse. İşletme sahibi müşterileri ile iç içe ve ilgili. Bu güzel tatili bize sundukları için Hüseyin Bey'e ve adını hatırlayamadığım (affedin beni) işletme sahibine çok teşekkür ederiz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pineta Park Deluxe Hotel
Pineta Park Deluxe Hotel

-

Çalışanlar son derece ilgisiz

Periera'nın Fenerbahçe'si gibi sistem yok, paldır küldür bir otel. Eski ve bakımsız, yemekler çok kötü ve sadece tavuk yemeği var ama onu da beceremiyorlar. Meyve suları konsantre tadı iğrenç. Anca kola içeceksin. Yere çocuk kustu hiç fark etmediler bile ancak bizim uyarımızla sildiler. Personel suratsız, ilgisiz ve kaba. Yanında gayet küfürlü konuşuyorlar. Havuzun klorundan gözüm bozuldu, bulanık görmeye başladım. Doktor var mı dedim 15 yaşında bir stajyer gönderdiler. Doktor olmadan damla yazamam hastaneye gitmeniz lazım dedi. Ölsek müdahale edemeyecek. Daha aklıma gelmeyen şeyler de var. Siz siz olun uzak durun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Hotel Pineta
Club Hotel Pineta

-

Otel hiç temiz değil

Olumlu yorumları görüp de şaşırmamak elde değil!!! Kurban Bayramı tatilinde oradaydık ve otel tam bir fiyaskoydu. İlk başta resepsiyona girdiğinizde ağır bir klor kokusu karşılıyor sizi daha sonra da mutsuz ve yorgun resepsiyon görevlileri. Resepsiyonun ilerisindeki kahve ve meyve suyu makineleri kir içinde ve bu kir yıllanmış artık, başında hiçbir görevli yok. Yemekhane de aynı şekilde pis bir görüntüyle karşılıyor sizi, yemek için temiz tabak bulmak büyük şans, masa örtüleri kirli-sandalyeler paslı ve masaların üstünde aç kediler geziyor, ayrıca yemekhanedeki böceklerle oynuyorlar. Temizliği geçtim bardak ve çatal-bıçak bulmakta bile zorlanıyorsunuz. Yemekler yenilebilecek gibi değil kesinlikle, bir süre sonra mideniz bulanıyor. Havuzlara klor kokusundan giremiyorsunuz. Sulardan rahatsızlandık ve orada kalırken annemi hastaneye götürmek zorunda kaldım. Odalara gelince, yastık ve çarşaflar lekeli, odamızın kapısı kırık içerisi net bir şekilde görülüyordu, klozetin ve lavabonun muslukları bozuktu, kalışımızın 4. akşamı tamir edildi. Birçok müşteri şikâyetçi olmasına rağmen hakarete varan cevaplar aldıklarını söylediler. Otele gelen yabancı turistler ise kaba, saygısızlar. Sadece personellerini takdir ettim, az kişiyle çok şey yapmaya çalışıyorlardı. Kesinlikle ama kesinlikle bu oteli tavsiye etmiyorum, asla gidilecek bir yer değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cosmopolitan Resort Marmaris
Cosmopolitan Resort Marmaris

-

Sadece çalışanları iyi

Yemekler kötü, pide fırını olmasa aç kalırdık. Et, köfte hamburger vb anormal kokuyor. Balıklar bayat, içecekler fena değil. Tabak çatal bardak bulmak imkansız gibi ve bulduklarınız da %90 kirli. Yıkamadan koyuyorlar resepsiyon ve karşılama vasatın altında. Ellerinde telefon kimseyi sallamıyorlar. Temizlik görevlileri iyi ama çarşaf yastık kılıfları delik deşik ve lekeli. Mikrop kapmamışızdır inşallah. 3'lü 4'lü erkek guruplara kapılarını sonuna kadar açmışlar. Otelin kapısından girdiğinizde sağda bir bar var yanlışlıkla o otelde kalırsanız sakın o bara uğramayın, bardaki elemanları döversiniz. Adamdan soda istiyorsun su veriyor su bu diyorsun makine bunu veriyor gazı biz mi alıyoruz diyor. 2 yıldız otel arayan varsa mutlaka gidin derim. 3 yıldız kurtarır bizi diyorsanız başka otel seçin derim. Marmaris harika bir yer ama o otel yüzünden şehirden bile soğudum. 2 puan veriyorum çünkü temizlik personeli ve ortada olan birçok personel kaliteli ve güler yüzlü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Viva Club Otel Marmaris
Viva Club Otel Marmaris

-

Güler yüzünüz için teşekkürler

İlk gelişim ama bayıldım, süper her şeyiyle. Özellikle personelin (Şerife, Yunus, Yasin, Ferdi, Handan) teşekkürler, güler yüzünüz için diyecek fazla söz yok, tek kelimeyle süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cosmopolitan Resort Marmaris
Cosmopolitan Resort Marmaris

-

Kimsenin umurunda değil

Ne kadar ödersiniz o kadar hizmet alırsınız. Ama insan sağlığı her şeyden öte olmalı. Eşim havuzunda ciddi şekilde boğulma tehlikesi geçirdi, kimsenin umurunda değil. 2 adet cankurtaran olması gerektiği halde hiç yok. Resepsiyona bildirdik, "bizle ilgili değil maalesef, Tatil.com'a iletin" cevabı aldık. Güleyim mi ağlayayım mı zavallı halimize. Sen güvenliğini sağlamıyorsan Tatil.com can simidi mi takacak boynumuza.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Hotel Pineta
Club Hotel Pineta

-

Klima çalışmıyor

Otelin mevkiinden başka güzel bir yanı yok. Bardaklar, tabaklar, çatallar çok pis, yapışıyor elinize. Klima çalışmıyor, 2 kere söyledim, ilgilenen yok. Perde eksik, oda gözükmesin diye perdeleri söküp yerlerini değiştirdim. Yemekler iyi. Tavsiye üzerine geldim. Diğer sitelerdeki yorumları iyi okuyun, yazanlar haklı, yorumlara inanmayıp kötülediklerini düşünenler gitsin, görsün.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Hotel Pineta
Club Hotel Pineta

-

Yemekler yetersiz

Personel eksik, yemekler yetersiz, hizmet sıfır, yemekhanede kediler cirit atıyor. Odalar küçük, pis, banyo, her şey çok kötü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pineta Park Deluxe Hotel
Pineta Park Deluxe Hotel

-

Muhatap yok

Bu kadar rezil bir otelde kalmadım. Muhatap yok, yemekler lezzetsiz, doğru düzgün kimseye bir şey soramıyorsun. Hamburger diye ne verdikleri belli değil. Halen iki günüm var. 313 numaralı odada kalıyorum, bitse de gitsem diye düşünüyorum. Havuzu pis, doğru düzgün çay bile yok. Nereden buldum böyle rezil bir oteli anlamadım. Sadece girerken güler yüz ile karşılaştık o kadar. Arkadaşlar, gidin başka yerde kalın, verdiğiniz paraya, çektiğiniz yola yazık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hibiscus Apart Hotel
Hibiscus Apart Hotel

-

Yemekleri çok kötüydü

Bu apartmanda 11 yerine 2 gün kaldık. Çok kötü bir yerde, pislik içinde, hayatımda en son gideceğim hoteldir. Böyle bir şey daha görmedim, klima vardı, açmadılar, parasını aldıkları halde bize açmadılar. Vantilatör verdi para karşılığı. Sorumlu ilgilenmedi, biz de bileti değiştirtip iki gün içinde ayrıldık. Havuz da çok pisti, yemekleri çok kötüydü. Kimse gitmesin, paranıza, emeğinize yazık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmea Hotel
Palmea Hotel

-

Yemekler gayet güzeldi

Otelde 8-14 Ağustos tarihleri arsında konakladık. Her şey çok güzeldi. Odalar her gün temizleniyor, sanki otele ilk gün giriş yapıyormuşsunuz hissi veriyor. Yemekler gayet güzeldi, neredeyse her çeşit çıkıyor. 2 adet havuzu var, havuzlar gayet temiz. Alt tarafta küçük kaydıraklı havuz var, eğlenceli oluyor. Personeller oldukça güler yüzlü, ellerinden geleni yapıyorlar. Özellikle havuz bardaki kardeşlerim. Animasyon ekibi çok sıcakkanlı, konuştuğunuzda anlayacaksınızdır, özellikle Jimmy. :) Dolu dolu güzel tatil geçirdim. Teşekkürler Palmea Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Sunset Apart
Club Sunset Apart

-

Eğlenceli 5 gün

Biz iki arkadaş 5 gün konakladık. Bu fiyata aldığımız en güzel hizmetti. Personel güler yüzlü, anlayışlı ve çözüm odaklıydı. Önerdikleri turda da çok eğlendik, onun içinde ayrıca Hüseyin Bey'e teşekkür ederiz. Alakasız kötü yorumlara kurban gitmemesi gereken bir otel. Her şey kişi de bitiyor. Biz çok güzel ve eğlenceli 5 gün geçirdik. Her şey için tekrar teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (1)
Club Sunset Apart
Club Sunset Apart

-

Çalışanlarına teşekkür ederiz

Biz 2 kız arkadaş olarak Club Sunset Apart'ta konaklama imkanı bulduk. Gayet güler yüzlü ve anlayışlı otel çalışanlarıyla karşılaştık eğlenceli tatilimize keyif kattı tavsiye edilebilecek güzel bir apart. İlgileri ve samimiyetleri için Club Sunset Apart çalışanlarına teşekkür ederiz. (özellikle de Melisa çok tatlı bir kızsın). Kesinlikle her şey kişide bitiyor kötü yorumlara kurban edilmemesi gereken bir otel her şey için yeniden Hüseyin Bey e ve Melisa'ya çok teşekkür ederiz :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Pineta Park Deluxe Hotel
Pineta Park Deluxe Hotel

-

Hizmetleri ve personelin tutumu

1. 12:00'den önce otele kabil edilmiyorsunuz. Ama bunu rezervasyon sırasında söylemiyorlar... Marmaris'e sabah indim ama 4 saat otele kabul edilmedim... Dışarda bekledik... 2. Aile odası ve arada paravan var şeklinde oda ayırttık ancak tek oda içinde iki ayrı yatak bulduk... Bunu da rezervasyon sırasında söylemiyorlar... 3. Alkollü ve normal içeceklerin amele boyutunda, kalitesiz olması iyi değil tabi... 4. Animasyonları geliştirilebilir... 5. Bütün bu olumsuzluklara rağmen ve fiyatına göre otel temizliği, hizmetleri ve personelin tutumu gayet güzel... Tatil için tekrar değerlendirebiliriz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pineta Park Deluxe Hotel
Pineta Park Deluxe Hotel

-

Denizi yok, varsa da uzak

Bir kere muhatap olacağım bir kişi yok, yemekler kötü, otelde sıcaktan uyuyamıyorsun. Klimalar yetersiz, denizi yok varsa da uzak. Personel sorumsuz, içki almak için sıra bekliyorsunuz, havuzları pis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Sunset Apart
Club Sunset Apart

-

Çoğu ucuz yere göre çok temiz

Selam, buradayım şu an, son 4 yıldır buradayım. 1. sebebimiz çoğu ucuz yere göre çok temiz. Geçen sene tam merkezde kalıp gece uçaktan indiğimiz için merkezde bir otelde kaldık sabaha kadar hamam böcekleri ile birlikte. Sonra sabah uyanır uyanmaz Club Sunset Apart'ı arayıp yer yalvardık. Hem uygun hem temiz, havuzu da yeterli. Her şey dahil aramıyorsanız, bizim gibi kahvaltı yapıp tüm gün gezecekseniz daha iyisi yok. Olsa biz orada olurduk, burada değil. Hüseyin de candır can.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Club Hotel Pineta
Club Hotel Pineta

-

Odaları büyük

Gerçekten bizim insanlarımız hiçbir şeyden memnun kalmıyor. Tabi ki eksikleri var otelin ama bu paraya alabileceğiniz süper hizmet. Teşekkürler bölümü kocaman ve inanılmaz çeşitler var. Sanki evde anneniz bu kadar çok yemek mi yapıyor? Biz çok memnun kaldık. Odaları büyük, ferah. Daha iyisini istiyorsanız paranıza kıyın. :) Sevgiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Panorama Hotel
Grand Panorama Hotel

-

Sadece yatmak için kullandık

Çok kötünün de kötüsü bir yer. Otel demeye bin şahit ister. Biz de sadece yatmak için kullandık. Su bile içemedik dışarıdan getirdik. Tam bir hayal kırıklığıydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Sunset Apart
Club Sunset Apart

-

Fiyat olarak uygun

Geçen hafta bu apartta yalnızca 1 gece konakladık. Temiz, fiyat olarak uygun, büyük havuzlu, güzel bir apart. Bizimle muhatap olan kişi bar sorumlusu Hüseyin Bey gerçekten çok ilgili ve alakalı. Sadece 1 gece kalmamıza rağmen bizimle gayet ilgilendi ve akşamımızı barda oturup O'nun yaptığı kokteyller ve hoş sohbetiyle geçirmemize sebep oldu. Odalar temiz, biraz bakıma ihtiyacı olsa da, gidilmesi gereken bir apart. Teşekkürler Hüseyin. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Palmea Hotel
Palmea Hotel

-

Odalar çok ideal ve modern

Otelin iki havuzu olması çok büyük avantaj. İster dinlen ister çocuğunla aquaparkta eğlen. Odalar çok ideal ve modern. Yemekler çok leziz. Böyle de düşük bir fiyata daha üstüne ne istenebilir ki?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Pineta Park Deluxe Hotel
Pineta Park Deluxe Hotel

-

Tüm çalışanlar güler yüzlü

3 ay önceden rezervasyon yaptırdım Tatilbudur.com aracılığı ile fakat daha sonra okumuş olduğum yorumlardan sonra çok endişeye girdim. Acaba iyi mi yaptık, bu kadar kötü eleştiri, paramı boşa mı harcadım, vb. gibi. Sonra gün geldi çattı ve otele geldik. Biz 1 saat falan erken gelmiştik. Odamızın hazırlanmasını bekledik. Neyse, odamıza çıktık. Gayet sıcak, güzel, hoş ve nezih bir oda, havuza bakan bir taraf sakin, huzurlu bir oda idi. Temizlik hiç biz odayı temizleyin demeden temizlenmesi, yemeklerin sürekli tek çeşit ve sadece tavuk var şikayetlerinin aksine rosto köfte, balık, tavuk ve yanında sınırsız yiyecek çeşitleri, içecekler, tatlılar, meyveler, daha bu otelden ne bekliyorsunuz anlayamadım. Tüm çalışanlar güler yüzlü, ilgili, çözüm odaklı. Harika, biz 5 günlük tatilimiz süresince çok memnun kaldık ve seneye tekrar gelmeyi düşünüyorum. Her şey için teşekkürler Pineta Park Deluxe Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Marmaris Ünver Hotel
Marmaris Ünver Hotel

-

Personel çok samimi

Çok güzel bir hotel. Sahipleri çok iyi. Akşam yemeğini kendileri yapıyor. Evde yediğim yemekten daha lezzetli. Tam bir aile yeri. Personel çok samimi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Sunset Apart
Club Sunset Apart

-

Memnuniyetsizliğimizle ilgilenilmedi

Bu otele 2016 yazında geldik tatil için. Otelin önerdiği turlarla alakalı sorunlar yaşadık, memnuniyetsizliğimizle ilgilenilmedi. Tam anlamıyla turlarda aşağılandık. Ama hiçbir çözüme ulaşılmadı, bizden özür bile dilenmedi. Hatta biz suçluymuşuz gibi muamele yapıldı. Hiç memnun kalmadık. Eğer Marmaris'e geliyorsanız şu gerçekle karşılaşıyorsunuz; kendi ülkenizde size hizmet edilmeyip, hatta insan yerine koymayıp yabancıları el üstünde tutuyorlar, Türkler geri planda. Önerdikleri Atık Tours'dan gelen çalışan, tur istediğimizde 2 dakika içinde hemen yanımıza gelen ama şikayet edeceğimiz zaman bizi saatlerce bekleten biri. Paranızla rezil olmak istemiyorsanız bu otel ve turu kabul etmeyin, emin olun aynı fiyata çok daha güzel turlar ve çok da para farkı olmayan turlar var. Hiç memnun kalmadık buradan.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhaba. Bu yorumunuzda memnun kalmadığınız turdan dolayı otelimizi haksız yere eleştiriyorsunuz. Bizler tesisimizde konakladığınız süre içerisinde sizlere en iyi hizmeti sunduk. Bu yüzden memnun kalmadığınız bir tur için tesisimiz hakkında kötü yorum yapmanızı uygun bulmuyorum. Ben sizler için memnun kalmadığınız tur sorumlusu ile sizleri tekrar yan yana getirerek durumu telefi etmek için aracı oldum. Ancak buna rağmen sizler hiç de uygun olmayan kelimeler sarf ettiniz. Tesisimizde kaldığınız her gün bizlere her şey için teşekkür ettiniz. Hatta otelden ayrılırken de teşekkür ettiniz. Ancak tesisimizin hiç bir kabahati olmadığı halde bu tarz bir yorumla otelimizi eleştirmeniz bizleri çok üzdü. Arkadaşlar biz sadece otel işletiyoruz yani sadece oda veriyoruz. Bar ve restoranımız var o diğer Arkadaşlar biz sadece otel işletiyoruz yani sizleri sadece kaliteli hizmet ve oda veriyoruz. Bar ve restoranımız var. Bu yüzden diğer memnuniyetsizliklerden biz sorumlu değiliz.

21 Haziran 2016, Salı 15:00
Club Sunset Apart
Club Sunset Apart

-

Standardın çok altında

Evet, arkadaşlar herkes dikkatlice okusun. Clup Sunset Apart adlı yere iki günlük üç kişi yer ayırttık. Telefonda bize merkeze çok yakın denildi, biz de bilmediğimiz için, parası da uygun olduğu için kabul ettik. Marmaris'e indiğimizde öğrendik ki Armutalan diye bir yerleşim yeri ve merkeze kesinlikle taksi ile gidiliyor. İki gün taksi ile gidip geldik, otel parası taksi parasından daha az tuttu, siz düşünün. İlk başta çok ilgili gibi davranılıyor fakat standardın çok altında. Sakın havuz var diye güvenip tercih etmeyin çünkü biz öyle yaptık. :( Bu yazın sıcağında klima bozuktu, söyledik ve iki gün içinde yapılmadı. Bizim gibi mağdur kalmayın. :(

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (1)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Bizler yani tesis çalışanları sizlere ilgi ve alakada kesinlikle eksik davranmadık. Kusursuz bir hizmet anlayışı ile sizleri ağırlamak için elimizden geleni fazlasıyla yaptık. Tesisimiz dışında gelişen olaylardan bizleri sorumlu tutmanıza çok üzüldük. Eğer tura gidip mutlu değilseniz oteli suçluyorsunuz, taksiye binip mutlu olmuyorsanız oteli suçluyorsunuz. Konaklamanız esnasında da sürekli olarak bizlere teşekkür ettikten sonra bu yorumu yapmanız bizleri üzdü. Lütfen elinizi vicdanınıza koyun yorum yaparken.

21 Haziran 2016, Salı 15:00
Pearl of Marmaris
Pearl of Marmaris

-

Konum olarak her yere yakın

Marmaris'i her zaman çok merak etmişimdir. Geçen ay Pearl of Marmaris'te konakladık. Personelleri çok güler yüzlü, yemek ve kahvaltıya diyecek bir şey bulamıyorum bile, çok lezzetliydi. Konum olarak her yere yakın, merkeze 10 dakika, Armutalan'a 10 dakika, plaja 2 dakika yürüme mesafesinde... Tekrar sizlerin misafiri olmak isteriz. Teşekkürler Pearl of Marmaris ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)